FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 70om. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 70om


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania o impendacji do 70om,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania impendancja do 70om, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 70om, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ AKG K712 ☆

AKG K712 Najniższa Cena Online

☆ AKG K712 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K712
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AKG K 712 PRO - REFERENCYJNE mistrzowskie SŁUCHAWKI STUDYJNE Otwarte, energiczne, wokółuszne słuchawki z detalicznym, przestrzennym dźwiękiem, z wyjątkową jakością odwzorowania.. Dwuwarstwowa, najkorzystniejszy wariant membran produkowanych w technologii VarimotionTM [patent AKG], wysokiej jakości neodymowe magnesy, cewka z płaskim drutem z nadzwyczajną wiernością odtwarzania wysokich tonów.

  Stylowe, finezyjne i atrakcyjne wzornictwo, progresywna "otwarta" budowa z "oddychającymi" welurowymi nausznicami uformowanymi do pracy "w 3D", optymalizującymi odbiór niskich częstotliwości.

  niepokaźna waga i skórzany pas z auto-regulacją docisku do głowy zapewniają wysoki komfort używania w trakcie długiej pracy. Wstępna selekcja przetworników, produkcja z najwyższą trosceą o detale w fabryce w Wiedniu (Austria).Dla wymagających profesjonalistów w studiach, nagraniowych, posprodukcyjnych, radiowych i telewizyjnych.

  -słuchawki intensywne, wokółuszne - maksymalny komfort noszenia podczas długich sesji-progresywna otwarta kompozycja - przestrzenny obraz dźwiękowy-najwyższej jakości dwuwarstwowa membrana, produkowana w zastrzeżonej technologii VarimotionTM-wysokiej jakości magnesy neodymowe, cewka z płaskim drutem - wyśmienita odpowiedź impulsowa i wierność odtwarzania wysokich częstotliwości, w połączeniu z dwuwarstwową membraną ultra-niskie zniekształcenia-poszerzone pasmo dolnych częstotliwości do 10Hz (poprawione o 3dB parametry)-"oddychające, uformowane do pracy w 3D" welurowe nausznice - znakomite ułożenie i dopasowanie, optymalne brzmienie basów-skórzany pas z staranną auto-regulacją naciągu-docisku do głowy - komfortowa stabilizacja położenia i dopasowania do głowy-niska waga - komfort długiego używania-słuchawki pochodzą z serii Designed and Engineered in Austria, Made in Slovakia, ręcznie montowane, z najwyższą trosceą o szczegóły-selekcjonowane wstępnie przetworniki, indywidualnie testowane i numerowane-w zestawie: wysokiej jakości futerał, dwa odłączane kable: prosty 3m i skręcany 5m dane technologiczne: wariant: stereo, energiczne, otwarteCzułość: 105 dB/VPasmo przenoszenia: 10 do 39800 HzImpedancja: 62 omyMaksymalna moc wejściowa: 200 mWKable w komplecie: prosty (3m) i skręcany (5m), przyłączane do gniazda męskiego mini XLR-3pin z jednej stronyZłącza kabli: pozłacany mini jack 1/8? stereo (spory Jack 1/4? z użyciem adaptera), mini XLR-3pin damskiAdapter złącza: pozłacany, z gniazdem mini Jack 1/8? z gwintem wewn., z wtykiem duży Jack 1/4"Waga (bez kabla): 235 g...


☆ SoundMAGIC E80 ☆

SoundMAGIC E80 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób prawidłowy zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Jednocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak aby dźwięk był precyzyjny, z poprawnie zdefiniowanym basem oraz odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać doskonałą reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. Aby zbliżyć się jak najbardziej do oryginalności nagrania, marka zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten sprawia wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga obszerniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy też wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najlepszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Pokrywa w kształcie konwencjonalnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium powodują, iż słuchawki E80 nie dość, iż są wytrzymałe, to na dodatek niezwykle ergonomiczne. Zawarte w pakiecie różnorodność końcówek silikonowych i Comply prawidłowe przypasowanie słuchawek do każdego ucha.

  adekwatne dopasowanie zestawu tipsów do swego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w konsekwencji rewelacyjne przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i stabilny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 proponuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Potężna Budowa mocna obudowa produkowana w pełni z aluminium i precyzyjnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, opornego na trudne warunki stosowania, gwarantującego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  wyjątkowy materiał aby osiągnąć jak najkorzystniejsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac realne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  dobranie i Izolacja funkcjonalne dopasowane tulejki dźwiękowe nadzwyczajnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu konstrukcja douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami prawidłowo izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a równocześnie stwarza dla muzyki perfekcyjną przestrzeń akustyczną.

  W zestawie użytkownik dostaje obszerny dobór nakładek silikonowych typu Comply, żeby w 100% zintegrować słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE cechy: Neutralny i zrównoważony dźwięk bezbłędny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do optymalnych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne dobranie i specyficzny design Skręcony rdzeń kabla z mocną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla solidna, w pełni metalowa budowa słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii dane technologicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g komplet gromadzi: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w zarysie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych rodzaju Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubrania


☆ Trust GXT 414 ☆

Trust GXT 414 Najniższa Cena Online

☆ Trust GXT 414 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust GXT 414
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Ciesz się wszystkimi grami w najwyższej jakości dźwięku: wieloplatformowy zestaw słuchawkowy do gier GXT 414 Zamak został zaprojektowany z myślą o komputerach PC, notebookach, konsolach, a choćby grach przenośnych.

  zestaw słuchawkowy Zamak ma przemyślaną konstrukcję z solidnymi metalowymi częściami, które zapewniają wysokiej jakości wykończenie, którego szukasz. Jego konkretna i wszechstronna budowa pozwala nie tylko używać tego zestawu słuchawkowego z komputerem albo konsolą, ale także słuchać muzyki lub grać w gry przenośne w podróży.

  pakiet słuchawkowy jest dedykowany do korzystania wieloplatformowego. Podłącz przewód z nylonowym oplotem o długości 1 m do kontrolera gier albo prosto przedłuż kabel przy pomocy przedłużacza o długości 1 m do korzystania z komputerem i ciesz się perfekcyjnym dźwiękiem w grze. To nie wszystko: przeznaczony kabel z zaimplementowanym mikrofonem i sterowaniem muzyką do wykorzystania przenośnego pozwala na korzystanie z tego zestawu słuchawkowego choćby w ruchu!

  Zamak sprężysty mikrofon z filtrem pop, który wyraźnie wychwytuje Twój głos podczas rozmowy z przyjaciółmi i kolegami z drużyny. Możesz zgiąć mikrofon w dowolnej pozycji, która najszczególniej Ci odpowiada. Nie używasz mikrofonu? Po prostu odłącz go i po prostu słuchaj bogatych dźwięków.

  parametry artykułu:
  · Przewodowe słuchawki nauszne
  · wytworzone z myślą o graczach
  · Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
  · Impedancja: 64 Ohmy
  · Czułość: 110 dB
  · wariant magnesu: neodymowy
  · rodzaj nauszników: zauszne
  · Materiał nauszników: zauszne
  · kompozycja nauszników: zamknięte z tyłu, obrotowe
  · Odłączany mikrofon
  · Filtr pop
  · Pasmo przenoszenia (mikrofon): 100 – 10 000 Hz
  · Złącze: 3,5mm
  · Kable w komplecie: 1x 100 cm przewód audio do zastosowania na konsoli (podłączenie do gamepadów) + 1x 100 cm kabel adapter do wykorzystania na PC (podłączenie do podłączenia słuchawek i mikrofonu) + 1x 130 cm kabel zdalnego pilota z zaimplementowanym mikrofonem + odtwarzanie/ przycisk pauzy do wykorzystywania na smartfonie.

  EAN: 8713439233100

☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne ☆

Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne Najniższa Cena Online

☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Multimedialne słuchawki Qoltec są świetnym rozwiązaniem dla osób szanujących połączenie funkcjonalności, wygody oraz najwyższą jakość dźwięku z solidnym basem, bez zakłóceń i szumów. Technika Bluetooth 5.0 zezwala na bezprzewodowe korzystanie z słuchawek a zasięg do 10 metrów zapewnia swobodę ruchów.

  zaopatrzone są w slot na kartę pamięci, a także zaimplementowane radio FM, dzięki czemu możesz słuchać muzyki choćby gdy rozładuje Ci się telefon. Słuchawki można złożyć, co bezspornie ułatwia ich przechowywanie i transport.

  nadzwyczajne dobranie zagwarantuje dostosowywany pałąk, a także owalny zarys słuchawek. Całkowitą kontrolę da Ci umieszczony na słuchawce panel sterowania, dzięki któremu włączysz następny/ poprzedni utwór, rozszerzysz/ obniżysz głośność, odbierzesz/ odrzucisz połączenie przychodzące.

  Nad wszystkim czuwa dioda kontrolna. Opakowanie oprócz słuchawek mieści kabel USB/Micro USB, przewód AUX i instrukcję obsługi. BT Chip ver 5.0 JL Radio FM Mp3 Player wbudowany slot na kartę microSD/ TF Panel sterowania umieszczony na słuchawce Czyste brzmienie i wzmocniony bass Możliwość złożenia słuchawek zastosowany mikrofon Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych wbudowany akumulator Czas działania 16h Czas ładowania 3h Akcesoria w zestawie: Słuchawki bezprzewodowe kabel AUX z oplotem przewód USB / Micro USB Instrukcja obsługi Pozostałe właściwości: Czas czuwania 200 h Czas działania 16 h Czas ładowania 3 h Średnica głośnika 40 mm objętość baterii 400 mAh BT Chip ver 5.0 JL Możliwość użytku bezprzewodowego Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych Składany, regulowany pałąk wbudowany akumulator Super Bass MP3 Player FM Radio Częstotliwość FM 87.5MHz -108MHz Czytnik kart Tf...


☆ eShark TAIKO ☆

eShark TAIKO Najniższa Cena Online

☆ eShark TAIKO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eShark
 • Nazwa produktu: eShark TAIKO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI eShark ESL-HS4TAIKO komplet słuchawkowy, na który możesz liczyć Zanurz się w pełni w grze dzięki unikatowej jakości dźwięku połączonej z niezrównanym komfortem i elegancją. Najwyższa jakość i komfort Dla najistotniej ambitnych graczy Przetworniki 53 mm, pasmo przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz impedancja 64 $99 + - 15 $100 najlepszą jakość i głębią dźwięku.

  Dodaj do tego w całości czarny, stylowy wygląd z miękkimi poduszkami nausznymi i osłoną, a otrzymasz pakiet słuchawkowy dla graczy, którzy wymagają tylko tego,co najlepsze. Analogowe sterowanie w linii Dźwięk stereo Jeśli zdecydujesz się używać go jako zestawu słuchawkowego stereo, masz do dyspozycji komfortowe elementy sterujące głośnością na przewodzie i prędkie przełączanie wyciszenia.

  Adapter USB Do cyfrowego dźwięku by włączyć dźwięk przestrzenny Virtual 7.1. Użyj dodatkowego adaptera USB z cyfrowymi elementami sterującymi. Równocześnie tryb stereo, jak i Virtual 7.1. Są kompatybilne z konsolą PS4.

  Mikrofon dookólny Do czystego odtwarzania głosu Ponieważ mikrofon jest wielokierunkowy, możesz go ustawić tak,jak uwielbiasz, bez zniekształcania głosu. Jeśli nie jest wykorzystywany, można go prosto odłączyć od zestawu słuchawkowego.

  niesprężysty futerał Dla ochrony Ochronny futerał na słuchawki, wykonany z nadzwyczajnego materiału EVA i dopracowany w kolorze czarnym matowym, gwarantuje ochronę przed wstrząsami i zarysowaniami. Dzięki temu słuchawki TAIKO są bezpieczne i nietrudne w przenoszeniu.

  SPECYFIKACJA Przycisk wyciszenia:tak Regulacja głośności: analogowa + cyfrowa (adapter USB) Rozdzielacz USB:tak Stosunek S/N:58dB Czułość mikrofonu: -42dB +/- 3 dB Impedancja mikrofonu: 2,2kOhma Orientacja mikrofonu: wielokierunkowa Czułość głośników: 110 dB+/- 3 dB (przy 1 kHz) Impedancja głośników: 64 Ohm-a +/- 15 Ohma Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz wymiar głośnika: 53mm Interfejs: USB2.0 przewód: w oplocie o długości 2,5m (1 m słuchawki + 1,5 m adapter USB) Waga: 268g Materiał: metal /plastik Kolor: czarny /metaliczny dane TRANSPORTOWE Masa: 0,66 / 0,52 kg rozmiary opakowania transportowego: 57,50 x 49,00 x 41,50cm wymiary opakowania handlowego: 19,50 x 11,00 x 22,50cm ilość w paczce transportowej: 20 sztuk Kod kreskowy: 616320539801


☆ Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  potężny pecet i adekwatnej klasy kontrolery są nad wyraz ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak skutecznej komunikacji i wspaniałej orientacji przestrzennej może być destrukcyjny. Aby temu zapobiec, zaopatrz się w wygodne słuchawki z mikrofonem Redragon Zeus w śnieżnobiałej wersji kolorystycznej.

  To wszystko czego Ci potrzeba w kwestii gamingowego audio!Gamingowy wyglądNawet na pierwszy rzut oka nikt nie będzie miał wątpliwości co do zastosowania słuchawek. Ich oryginalny, zadziorny wygląd czyni ze sprzętu błogą dla oka ozdobę biurka.Szczegółowe brzmienie w technologii SurroundDzięki szczegółowemu brzmieniu o adekwatnej proporcji basu, w słuchawkach Redragon Zeus nie umknie Ci choćby oddech pobliskiego wroga.

  zastosowana technologia Surround 7.1 uczyni z nasłuchiwania zagrożenia wręcz banał. Dorwij ich wszystkich!Demontowalny mikrofon na elastycznym pałąkuCzy to w formie push-to-talk czy również ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze aniżeli kiedykolwiek za sprawą mikrofonu z redukcją szumów będącego częścią zestawu słuchawkowego.

  Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?komfortowo jak nigdyLekka budowa słuchawek Redragon LAMIA 2 w połączeniu z miękkością komponentów stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem.

  Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona zarys Twojej głowy i znakomicie się do niej zbrata, a Ty zapomnisz o tym, że masz cokolwiek na głowie!Łączność przewodowaSłuchawki złączysz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli USB (z kontrolerem) albo wtyczki miniJack 3,5 mm na 2-metrowym kablu z wytrzymałym oplotem wpinasz do dowolnego kompatybilnego urządzenia i grasz!Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy:...


☆ JVC HA-RX500 ☆

JVC HA-RX500 Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-RX500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-RX500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości pełne słuchawki nauszne
  - Wysokiej jakości dźwięk, dzięki zastosowaniu dużych 40 mm przetworników z magnesem neodymowym
  - technologia Ear Direct kieruje wysokiej jakości dźwięk bezpośrednio do ucha
  - Budowa typu "Twist action" zapewnia komfort wykorzystywania podczas długookresowych odsłuchów
  - komfortowy pałąk z poduszkami
  - 3.5 metrowy przewód z pozłacanym wtykiem
  - 6,3 mm przejściówka  EAN: 4975769340321
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-RX500
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak informacji
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 70 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 3.5 m
  Waga: 194 g
  Pozostałe cechy: Akcesoria w zestawie: 6,3 mm przejściówka


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 70om – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 70om, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania o impendacji do 70om jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne ☆

Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne Najniższa Cena Online

☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Multimedialne słuchawki Qoltec są doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących połączenie funkcjonalności, wygody i najwyższą jakość dźwięku z mocnym basem, bez zakłóceń i szumów. Technika Bluetooth 5.0 umożliwia bezprzewodowe korzystanie z słuchawek a zasięg do 10 metrów zagwarantuje swobodę ruchów.

  wyekwipowane są w slot na kartę pamięci i zaimplementowane radio FM, dzięki czemu możesz słuchać muzyki choćby gdy rozładuje Ci się telefon. Słuchawki można złożyć, co bezspornie upraszcza ich przechowywanie i transport.

  znakomite przypasowanie zapewnia regulowany pałąk, a także owalny zarys słuchawek. Pełną kontrolę da Ci umieszczony na słuchawce panel sterowania, dzięki któremu włączysz następny/ poprzedni utwór, rozszerzysz/ ograniczysz głośność, odbierzesz/ odrzucisz połączenie przychodzące.

  Nad wszystkim czuwa dioda kontrolna. Opakowanie oprócz słuchawek zawiera przewód USB/Micro USB, kabel AUX, a także instrukcję obsługi. BT Chip ver 5.0 JL Radio FM Mp3 Player zaimplementowany slot na kartę microSD/ TF Panel sterowania umieszczony na słuchawce Czyste brzmienie i usztywniony bass Możliwość złożenia słuchawek zastosowany mikrofon Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych zaimplementowany akumulator Czas działania 16h Czas ładowania 3h Akcesoria w pakiecie: Słuchawki bezprzewodowe kabel AUX z oplotem przewód USB / Micro USB Instrukcja obsługi Pozostałe właściwości: Czas czuwania 200 h Czas działania 16 h Czas ładowania 3 h Średnica głośnika 40 mm objętość baterii 400 mAh BT Chip ver 5.0 JL Możliwość wykorzystywania bezprzewodowego Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych Składany, regulowany pałąk wbudowany akumulator Super Bass MP3 Player FM Radio Częstotliwość FM 87.5MHz -108MHz Czytnik kart Tf...


☆ JVC HA-RX500 ☆

JVC HA-RX500 Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-RX500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-RX500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości pełne słuchawki nauszne
  - Wysokiej jakości dźwięk, dzięki zaimplementowaniu obfitych 40 mm przetworników z magnesem neodymowym
  - technologia Ear Direct kieruje wysokiej jakości dźwięk bezpośrednio do ucha
  - Budowa typu "Twist action" zapewnia komfort użytkowania w trakcie długookresowych odsłuchów
  - komfortowy pałąk z poduszkami
  - 3.5 metrowy przewód z pozłacanym wtykiem
  - 6,3 mm przejściówka  EAN: 4975769340321
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-RX500
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak danych
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 70 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 3.5 m
  Waga: 194 g
  Pozostałe cechy: Akcesoria w pakiecie: 6,3 mm przejściówka

☆ Trust GXT 414 ☆

Trust GXT 414 Najniższa Cena Online

☆ Trust GXT 414 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trust
 • Nazwa produktu: Trust GXT 414
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Ciesz się wszystkimi grami w najwyższej jakości dźwięku: wieloplatformowy zestaw słuchawkowy do gier GXT 414 Zamak został zaprojektowany z myślą o komputerach PC, laptopach, konsolach, a choćby grach mobilnych.

  zestaw słuchawkowy Zamak posiada przemyślaną konstrukcję z solidnymi metalowymi częściami, które zapewniają wysokiej jakości wykończenie, którego szukasz. Jego solidna i wszechstronna budowa pozwala nie tylko używać tego zestawu słuchawkowego z komputerem lub konsolą, lecz także słuchać muzyki albo grać w gry mobilne w podróży.

  zestaw słuchawkowy jest przeznaczony do użytku wieloplatformowego. Podłącz przewód z nylonowym oplotem o długości 1 m do kontrolera gier albo łatwo przedłuż przewód przy pomocy przedłużacza o długości 1 m do korzystania z komputerem i ciesz się wyśmienitym dźwiękiem w grze. To nie wszystko: dedykowany kabel z zastosowanym mikrofonem i sterowaniem muzyką do stosowania mobilnego umożliwia korzystanie z tego zestawu słuchawkowego choćby w ruchu!

  Zamak rozciągliwy mikrofon z filtrem pop, który wyraźnie wychwytuje Twój głos w trakcie rozmowy z przyjaciółmi i kolegami z drużyny. Możesz zgiąć mikrofon w dowolnej pozycji, która najistotniej Ci odpowiada. Nie używasz mikrofonu? Po prostu odłącz go i po prostu słuchaj bogatych dźwięków.

  właściwości artykułu:
  · Przewodowe słuchawki nauszne
  · wytworzone z myślą o graczach
  · Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
  · Impedancja: 64 Ohmy
  · Czułość: 110 dB
  · rodzaj magnesu: neodymowy
  · rodzaj nauszników: zauszne
  · Materiał nauszników: zauszne
  · kompozycja nauszników: zamknięte z tyłu, obrotowe
  · Odłączany mikrofon
  · Filtr pop
  · Pasmo przenoszenia (mikrofon): 100 – 10 000 Hz
  · Złącze: 3,5mm
  · Kable w zestawie: 1x 100 cm kabel audio do wykorzystania na konsoli (podłączenie do gamepadów) + 1x 100 cm przewód adapter do wykorzystania na PC (podłączenie do podłączenia słuchawek i mikrofonu) + 1x 130 cm kabel zdalnego pilota z zastosowanym mikrofonem + odtwarzanie/ przycisk pauzy do korzystania na smartfonie.

  EAN: 8713439233100

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  konkretny pecet i adekwatnej klasy kontrolery są wyjątkowo ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak wydajnej komunikacji i idealnej orientacji przestrzennej może być destrukcyjny. By temu zapobiec, zaopatrz się w komfortowe słuchawki z mikrofonem Redragon Zeus w śnieżnobiałej wersji kolorystycznej.

  To wszystko czego Ci trzeba w kwestii gamingowego audio!Gamingowy wyglądNawet na pierwszy rzut oka nikt nie będzie miał wątpliwości co do wykorzystania słuchawek. Ich oryginalny, agresywny wygląd czyni ze sprzętu błogą dla oka ozdobę biurka.Szczegółowe brzmienie w technice SurroundDzięki szczegółowemu brzmieniu o odpowiedniej proporcji basu, w słuchawkach Redragon Zeus nie umknie Ci choćby oddech pobliskiego wroga.

  zastosowana technologia Surround 7.1 uczyni z nasłuchiwania zagrożenia wręcz banał. Dorwij ich wszystkich!Demontowalny mikrofon na rozciągliwym pałąkuCzy to w formie push-to-talk czy również ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze niżeli kiedykolwiek za sprawą mikrofonu z redukcją szumów będącego częścią zestawu słuchawkowego.

  Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?komfortowo jak nigdyLekka kompozycja słuchawek Redragon LAMIA 2 w połączeniu z miękkością części stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem.

  Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona zarys Twojej głowy i perfekcyjnie się do niej złączy, a Ty zapomnisz o tym, że masz cokolwiek na głowie!Łączność przewodowaSłuchawki zespolisz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli USB (z kontrolerem) lub wtyczki miniJack 3,5 mm na 2-metrowym kablu z wytrzymałym oplotem wpinasz do dowolnego kompatybilnego urządzenia i grasz!Akcesoria w zestawie: Pozostałe atrybuty:...


☆ SoundMAGIC E80 ☆

SoundMAGIC E80 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC E80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC E80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SOUNDMAGIC E80 Pracy nad modelem SoundMAGIC E80 przyświecało stworzenie słuchawek, które w sposób korzystny zobrazują nam odtwarzany materiał muzyczny. Równocześnie słyszalny dźwięk będzie na poziomie, który można nazwać mianem audiofilizmu.

  W tym celu wykorzystano przetworniki umożliwiające przetwarzanie materiału wysokiej rozdzielczości tak aby dźwięk był staranny, z należycie zdefiniowanym basem, a także odpowiednią separacją i ułożeniem sceny stereo.

  Tuning na etapie dostrajania przetworników pozwolił uzyskać rewelacyjną reprezentację muzyki, naturalną i wyrazistą bez jakichkolwiek wzmocnień czy przebarwień w całym zakresie pasma. Aby zbliżyć się jak najszczególniej do oryginalności nagrania, producent zdecydował się na zmianę adaptacji przetworników, stosując nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  Materiał ten powoduje wzrost wartości impedancji co z kolei wymaga obszerniejszej mocy od wzmacniacza w celu osiągnięcia pełnego potencjału E80. Wysokiej rozdzielczości cyfrowy odtwarzacz audio czy również wzmacniacz jest w stanie wydobyć z nowego modelu najlepszy dźwięk.

  Warto o tym pamiętać. Pokrywa w kształcie konwencjonalnej baryłki z frezowanego,lekkiego aluminium powodują, że słuchawki E80 nie dość, że są wytrzymałe, to w dodatku szczególnie ergonomiczne. Zawarte w komplecie zasobność końcówek silikonowych, a także Comply prawidłowe dostosowanie słuchawek do każdego ucha.

  optymalne dostosowanie zestawu tipsów do swego ucha, ulepszoną izolację, czysty dźwięk a w wyniku czego świetne przeżycia odsłuchowe. Spójny dźwięk Spójny i stabilny dźwięk. Pełna harmonia i separacja stereo, bez uwypuklania jakichkolwiek częstotliwości.

  E80 proponuje neutralny i wierny z oryginałem dźwięk. Potężna Budowa konkretna obudowa wytworzona całkowicie z aluminium, a także skrupulatnie formowana dysza z tworzywa termoplastycznego i żywicy wraz z kręconym w warkocz rdzeniem kabla, niepodatnego na trudne warunki używania, gwarantującego trwale niezmienną jakość odsłuchu.

  unikatowy materiał by osiągnąć jak najkorzystniejsze osiągi wykorzystanych głosników i zminimalizowac realne zniekształcenia,SoundMAGIC wykorzystał nowy materiał o wysokiej czystości miedzi uzwojenia specjalnie importowany z Japonii.

  przypasowanie i Izolacja użyteczne dobrane tulejki dźwiękowe rewelacyjnie układają się w kanale słuchowym i pozostają w uchu dając uczucie wysokiego komfortu budowa douszna w połączeniu z odpowiednimi tipsami korzystnie izoluje od zewnątrz przed niepożądanym hałasem, a jednocześnie generuje dla muzyki znakomitą przestrzeń akustyczną.

  W pakiecie użytkownik dostaje znaczny dobór nakładek silikonowych rodzaju Comply, żeby w 100% związać słuchawki do swych uszu. GŁÓWNE parametry: Neutralny i jednostajny dźwięk idealny, wierny poziom dźwięku Hi-Fi Zaprojektowane do stosownych osiągów z odtwarzaczami wysokiej rozdzielczości i wzmacniaczami słuchawkowymi wygodne dostosowanie i standardowy design Skręcony rdzeń kabla z mocną budową i właściwościami ograniczającymi plątanie się kabla konkretna, w pełni metalowa budowa słuchawki Wysokiej czystości uzwojenie miedziane importowane z Japonii dane technologicznE: Przetwornik: Dynamiczny, 10mm, neodymowe Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz Impedancja: 64$40 Czułość: 102dB Maksymalna moc wejściowa: 20mW Dł.

  kabla: 1,2 m Złącze:kątowy jack 3.5mm, pozłacany Waga: 13g komplet gromadzi: SoundMAGIC E80 3 pary silikonowych tipsów w kształcie kopuły (S / M / L) 3 pary silikonowych tipsów - płaskich (S / M / L) 1 para podówjnych tipsów silikonowych rodzaju Double (M) 3 pary pianek Comply (S / M / L) twardy futerał klip do ubraniaPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania impendancja do 70om w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 70om w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania o impendacji do 70om nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om opinie,
 • dobre słuchawki do biegania impendancja do 70om cena,
 • ranking słuchawek do biegania o impendacji do 70om,
 • słuchawki do biegania impendancja do 70om jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania o impendacji do 70om

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania o impendacji do 70om?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania o impendacji do 70om odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania o impendacji do 70om warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 70om, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 70om zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania impendancja do 70om to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *