FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 70om. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 70om


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania o impendacji do 70om,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania impendancja do 70om, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 70om, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte ☆

Akg k 702 - słuchawki otwarte Najniższa Cena Online

☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k 702 - słuchawki otwarte
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali i wyprodukowali kolekcję dokładnych monitorów S, teraz stworzyli bardziej mobilną formę monitorowania dźwięku: słuchawki Studio Pro SP-5. Słuchawki powstały w wyniku współpracy dwóch niemieckich firm inżynieryjnych: ADAM Audio i ULTRASONE.

  akcentującą cechą obu firm jest profesjonalizm i pasja tworzenia produktów oferujących osiągalnie najlepszą reprodukcję dźwięku. W trakcie prac konstruktorskich podzespoły słuchawek Studio Pro SP-5 były skrupulatnie dobierane, wielokrotnie modyfikowane i strojone.

  Zmiany w membranie i obudowie wprowadzane były w oparciu na wskazówkach inżynierów producenta ADAM Audio tak długo, aż dźwięk i jego kolor były trafne i charakterystyczne dla produktów ADAM Audio. Pierwsze słuchawki w ofercie marki ADAM Audio wprowadzają takie technologie jak ULTRASONE S-LOGIC Plus i zostały skonstruowane z myślą o hiperprecyzyjnej reprodukcji dźwięku z maksymalną izolacją pasywną, śladowym zmęczeniu słuchu i płynnym przechodzeniu między naszymi słuchawkami i monitorami studyjnymi, przy jednoczesnym zapewnieniu maksimum komfortu.

  Bliska współpraca podczas cyklu konstruowania została odzwierciedlona na etykiecie znajdującej się na boku słuchawek ADAM SP-5: ADAM AUDIO Berlin - Powered aby ULTRASONE. Słuchawki Studio Pro SP-5 to wysokiej klasy zamknięte słuchawki wokółuszne do profesjonalnego wykorzystywania, o zrównoważonej i dynamicznej charakterystyce, przeznaczone do monitorowania i miksowania w studiu lub w konfiguracji mobilnej.

  Przetworniki w SP-5 wykorzystują pozłacaną membranę o średnicy 40 mm, zapewniającą wielkie pasmo przenoszenia od 8 Hz do 38 kHz, nieprzeciętne przenoszenie transjentów i niski poziom zniekształceń. Reprodukcja dźwięku z perfekcyjną rozdzielczością w pełnym paśmie i czułość 95 dB przy 1 mW na jedną słuchawkę umożliwia słuchaczowi użycie tych perfekcyjnych możliwości dynamicznych w trakcie słuchania.

  zastrzeżona technika S-LOGIC R pozwala na genialną analizę sceny dźwiękowej i długie godziny słuchania bez zmęczenia. Wyściółka izolacyjna i kompletna waga zaledwie 290 gramów dają maksimum komfortu noszenia tych fachowych słuchawek studyjnych.

  Dzięki impedancji 70 $104 i wymiennym kablom słuchawki SP-5 są optymalne jednocześnie do stosowania w każdym studiu, jak także w konfiguracjach przenośnych. Wytrzymały futerał broni słuchawki przed zniszczeniem, gdy nie są używane w trakcie podróży.

  Słuchawki Studio Pro SP-5 są wykonywane ręcznie w Niemczech. Zostały skonstruowane i są wyprodukowane w partnerstwie z ULTRASONE z myślą o konkretnym celu: o zapewnieniu mistrzowskim muzykom, producentom i realizatorom dostępu do mobilnej formy monitoringu z znakomitym przenoszeniem transjentów i równowagą brzmienia mistrzowskich monitorów studyjnych ADAM Audio.

  Słuchawki Studio Pro SP-5, tak jak wszystkie profesjonalne słuchawki studyjne, ma za zadanie potężnie przylegać do głowy użytkownika. Ciasne przyleganie do uszu jest elementem konstrukcji słuchawek, potrzebnym dla maksymalnej izolacji i starannego przenoszenia basu.

  UWAGA! Zyskaj 5 lat gwarancji na produkty ADAM Audio! Każdy, kto kupi sprzęt ADAM Audio, a następnie zarejestruje zakup na stronie producenta w sekcji MY ADAM, zyska aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt!

  charakterystyczna gwarancja udzielona przez producenta wynosi 2 lata. Zatem po rejestracji monitorów gwarancja zostaje przedłużona o kolejne 3 lat. Szczegóły: https://www.adam-audio.com/en/warranty-terms/ Link rejestracyjny: https://www.adam-audio.com/en/my-adam/ SPECYFIKACJA o Wytrzymałe, zamknięte, składane, słuchawki wokółuszne z odłączanym kablem, o Pasmo przenoszenia: Od 8 Hz to 38 kHz, o Czułość: 95 dB przy 1 mW dla każdej słuchawki, o Impedancja: 70 $105, o parametry przetwornika: Średnica 40 mm, pozłacany, o Waga: 290 g, o właściwości eksponujące: o - S-LOGICR Plus - Obrazowanie, ograniczanie zmęczenia uszu, ULE Technology (Ekranowanie magnetyczne), o - Wytrzymały futerał i kable w pakiecie: spiralny przewód o dł.

  3 m z pozłacaną wtyczką jack o dł. 6,3 mm i prosty kabel o dł. 1,2 m z pozłacaną wtyczką jack 3,5 mm, o Gwarancja: 2 lata, a także 3 lata przy rejestracji towaru na stronie użytkownika MyADAM.


☆ Eshark taiko (0616320539801) ☆

Eshark taiko (0616320539801) Najniższa Cena Online

☆ Eshark taiko (0616320539801) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eShark
 • Nazwa produktu: Eshark taiko (0616320539801)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI eShark ESL-HS4TAIKO komplet słuchawkowy, na który możesz liczyć Zanurz się w pełni w grze dzięki unikatowej jakości dźwięku połączonej z niezrównanym komfortem i elegancją. Najwyższa jakość i komfort Dla najistotniej ambitnych graczy Przetworniki 53 mm, pasmo przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz impedancja 64 $99 + - 15 $100 najlepszą jakość i głębią dźwięku.

  Dodaj do tego w całości czarny, stylowy wygląd z miękkimi poduszkami nausznymi i osłoną, a otrzymasz pakiet słuchawkowy dla graczy, którzy wymagają tylko tego,co najlepsze. Analogowe sterowanie w linii Dźwięk stereo Jeśli zdecydujesz się używać go jako zestawu słuchawkowego stereo, masz do dyspozycji komfortowe elementy sterujące głośnością na przewodzie i prędkie przełączanie wyciszenia.

  Adapter USB Do cyfrowego dźwięku by włączyć dźwięk przestrzenny Virtual 7.1. Użyj dodatkowego adaptera USB z cyfrowymi elementami sterującymi. Równocześnie tryb stereo, jak i Virtual 7.1. Są kompatybilne z konsolą PS4.

  Mikrofon dookólny Do czystego odtwarzania głosu Ponieważ mikrofon jest wielokierunkowy, możesz go ustawić tak,jak uwielbiasz, bez zniekształcania głosu. Jeśli nie jest wykorzystywany, można go prosto odłączyć od zestawu słuchawkowego.

  niesprężysty futerał Dla ochrony Ochronny futerał na słuchawki, wykonany z nadzwyczajnego materiału EVA i dopracowany w kolorze czarnym matowym, gwarantuje ochronę przed wstrząsami i zarysowaniami. Dzięki temu słuchawki TAIKO są bezpieczne i nietrudne w przenoszeniu.

  SPECYFIKACJA Przycisk wyciszenia:tak Regulacja głośności: analogowa + cyfrowa (adapter USB) Rozdzielacz USB:tak Stosunek S/N:58dB Czułość mikrofonu: -42dB +/- 3 dB Impedancja mikrofonu: 2,2kOhma Orientacja mikrofonu: wielokierunkowa Czułość głośników: 110 dB+/- 3 dB (przy 1 kHz) Impedancja głośników: 64 Ohm-a +/- 15 Ohma Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz wymiar głośnika: 53mm Interfejs: USB2.0 przewód: w oplocie o długości 2,5m (1 m słuchawki + 1,5 m adapter USB) Waga: 268g Materiał: metal /plastik Kolor: czarny /metaliczny dane TRANSPORTOWE Masa: 0,66 / 0,52 kg rozmiary opakowania transportowego: 57,50 x 49,00 x 41,50cm wymiary opakowania handlowego: 19,50 x 11,00 x 22,50cm ilość w paczce transportowej: 20 sztuk Kod kreskowy: 616320539801


☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne, 50851 ☆

Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne, 50851 Najniższa Cena Online

☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne, 50851 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne, 50851
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  DOŚWIADCZ DŹWIĘKU BEZ ZAKŁÓCEŃ

  Multimedialne słuchawki Qoltec są świetnym rozwiązaniem dla osób szanujących połączenie funkcjonalności, wygody oraz najwyższej jakości dźwięku z solidnym basem, bez zakłóceń i szumów.

  cykl projektowania słuchawek DYNAMIC już na samym starcie został zorientowany na adekwatne zastosowanie technologii Bluetooth, by umożliwić zrównoważoną transmisję sygnału bezprzewodowego i uzyskać najlepszą jakość dźwięku bez zakłóceń. Użycie standardu Bluetooth 5.0, pozwala na nam jeszcze szybszą transmisję informacji, a więc bezstratne przenoszenie sygnału dźwiękowego bez opóźnień. Zasięg do 10 metrów zapewnia swobodę ruchów.

  Doświadcz bogatej barwy dźwięków strumieniowanego sygnału na wszelkich pasmach częstotliwości fal akustycznych.


  SUPER BASS

  Zanurz się w głębie brzmienia i doświadcz dźwięku na zupełnie nowym poziomie. Nasza technika SUPER BASS pozwala na szczegółowe oddanie widma akustycznego niskich tonacji. Usłyszysz to, co wcześniej pozostawało poza Twoim zasięgiem.

  DYNAMIC to nie tylko nazwa, to technika dynamicznej modulacji sygnału dźwiękowego, która zezwala na najlepsze dostosowanie mocy transmisji do potężnych fragmentów utworów. Cyfrowe podbicie niskich częstotliwości pozwoli Ci na wydobycie potężnego brzmienia odkrywając przed Tobą na nowo ulubioną muzykę.


  Postaw na komfort

  Słuchawki to wolność wyboru tego, co chcemy słuchać i kiedy, niezależnie czy jest to ulubiona płyta, atrakcyjny podcast, czy audiobook. Dlatego absolutnie nic nie powinno nas ograniczać i wpływać na nasz komfort w trakcie. Twój pełny relaks regulowany pałąk, który można przypasować do jednostkowego kształtu głowy i owalny kształt słuchawek, gwarantujący poprawne przyleganie. Słuchawki można złożyć, co bezspornie upraszcza ich przechowywanie i transport.

  Model DYNAMIC wyposażony jest w slot na kartę pamięci, a także wbudowane radio FM, dzięki czemu możesz słuchać muzyki nawet gdy rozładuje Ci się telefon.
  pełną kontrolę da Ci umieszczony na słuchawce panel sterowania, dzięki któremu włączysz następny/ poprzedni utwór, rozszerzysz/ zmniejszysz głośność, odbierzesz/ odrzucisz połączenie przychodzące.


☆ Słuchawki Sony MDR-7506 ☆

Słuchawki Sony MDR-7506 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Sony MDR-7506 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki Sony MDR-7506
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki SONY MDR-7506 Słuchawki studyjne Sony MDR-7506 Słuchawki Sony MDR-7506 są znakomitym wyborem dla wielu profesjonalistów w branży muzycznej, ponieważ dostarczają studyjnej jakości dźwięku. Dzięki starannym przetwornikom i skrupulatnemu odwzorowaniu dźwięku słuchawki te pozwolą Ci usłyszeć każdy szczegół swej muzyki.

  Zamknięta kompozycja izolująca dźwięk Model słuchawek Sony MDR-7506 jest znany nie tylko z perfekcyjnego dźwięku, ale także z imponującej izolacji. Ich zamknięta konstrukcja i grube nauszniki nie tylko eliminują wycieki dźwięku do mikrofonów, lecz także izolują Cię od hałasu otoczenia, pozwalając Ci skupić się na muzyce.

  Są również tak komfortowe, iż możesz je nosić poprzez długie godziny bez zmęczenia. Wytrzymałe i bezusterkowe Inżynierowie producenta Sony stworzyli słuchawki MDR-7506 z myślą o profesjonalistach. W przeciwieństwie do wielu innych słuchawek na rynku te nie niszczą się przy codziennym użytkowaniu.

  Wytrzymała kompozycja zagwarantuje, iż słuchawki będą służyć Ci poprzez mnóstwo lat, niezależnie od tego, jak intensywnie ich używasz. Specyfikacja Łączność Przewodowe Składana budowa System audio Stereo 2.0 Średnica membrany 40 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 63 Ω Czułość słuchawek 106 dB Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.

  Długość kabla 3 m uzupełniające dane regulowany pałąk Przetwornik dynamiczny Pozłacany wtyk załączone akcesoria Pokrowiec, kabel audio, Adapter Jack 3,5 mm - Jack 6,3 mmPodobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 70om – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 70om, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania o impendacji do 70om jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne, 50851 ☆

Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne, 50851 Najniższa Cena Online

☆ Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne, 50851 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Qoltec Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem|BT|Super bass Dynamic| Czarne, 50851
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  DOŚWIADCZ DŹWIĘKU BEZ ZAKŁÓCEŃ

  Multimedialne słuchawki Qoltec są doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących połączenie funkcjonalności, wygody i najwyższej jakości dźwięku z mocnym basem, bez zakłóceń i szumów.

  cykl projektowania słuchawek DYNAMIC już na samym starcie został zorientowany na słuszne wykorzystanie technice Bluetooth, żeby umożliwić zrównoważoną transmisję sygnału bezprzewodowego i uzyskać najlepszą jakość dźwięku bez zakłóceń. Zastosowanie standardu Bluetooth 5.0, pozwala na nam jeszcze szybszą transmisję informacji, a więc bezstratne przenoszenie sygnału dźwiękowego bez opóźnień. Zasięg do 10 metrów zagwarantuje swobodę ruchów.

  Doświadcz bogatej barwy dźwięków strumieniowanego sygnału na wszystkich pasmach częstotliwości fal akustycznych.


  SUPER BASS

  Zanurz się w głębie brzmienia i doświadcz dźwięku na zupełnie nowym poziomie. Nasza technologia SUPER BASS umożliwia szczegółowe oddanie widma akustycznego niskich tonacji. Usłyszysz to, co wcześniej pozostawało poza Twoim zasięgiem.

  DYNAMIC to nie tylko nazwa, to technologia dynamicznej modulacji sygnału dźwiękowego, która zezwala na najkorzystniejsze przypasowanie mocy transmisji do konkretnych fragmentów utworów. Cyfrowe podbicie niskich częstotliwości pozwoli Ci na wydobycie solidnego brzmienia odkrywając przed Tobą na nowo ulubioną muzykę.


  Postaw na komfort

  Słuchawki to wolność wyboru tego, co chcemy słuchać i kiedy, niezależnie czy jest to ulubiona płyta, niebanalny podcast, czy audiobook. Dlatego absolutnie nic nie powinno nas ograniczać i wpływać na nasz komfort podczas. Twój pełny relaks regulowany pałąk, który można dopasować do jednostkowego kształtu głowy i owalny kształt słuchawek, zapewniający korzystne przyleganie. Słuchawki można złożyć, co zdecydowanie usprawnia ich przechowywanie i transport.

  Model DYNAMIC wyekwipowany jest w slot na kartę pamięci, a także zastosowane radio FM, dzięki czemu możesz słuchać muzyki nawet gdy rozładuje Ci się telefon.
  pełną kontrolę da Ci umieszczony na słuchawce panel sterowania, dzięki któremu włączysz następny/ poprzedni utwór, rozszerzysz/ zniżysz głośność, odbierzesz/ odrzucisz połączenie przychodzące.


☆ Eshark taiko (0616320539801) ☆

Eshark taiko (0616320539801) Najniższa Cena Online

☆ Eshark taiko (0616320539801) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eShark
 • Nazwa produktu: Eshark taiko (0616320539801)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI eShark ESL-HS4TAIKO komplet słuchawkowy, na który możesz liczyć Zanurz się w całości w grze dzięki nieszablonowej jakości dźwięku połączonej z niezrównanym komfortem i elegancją. Najwyższa jakość i komfort Dla najszczególniej ambitnych graczy Przetworniki 53 mm, pasmo przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz impedancja 64 $99 + - 15 $100 najkorzystniejszą jakość i głębią dźwięku.

  Dodaj do tego w całości czarny, wykwintny wygląd z miękkimi poduszkami nausznymi i osłoną, a otrzymasz zestaw słuchawkowy dla graczy, którzy wymagają tylko tego,co najkorzystniejsze. Analogowe sterowanie w linii Dźwięk stereo Jeśli zdecydujesz się używać go jako zestawu słuchawkowego stereo, masz do dyspozycji komfortowe elementy sterujące głośnością na przewodzie i szybkie przełączanie wyciszenia.

  Adapter USB Do cyfrowego dźwięku aby włączyć dźwięk przestrzenny Virtual 7.1. Użyj uzupełniającego adaptera USB z cyfrowymi elementami sterującymi. Jednocześnie tryb stereo, jak i Virtual 7.1. Są kompatybilne z konsolą PS4.

  Mikrofon dookólny Do czystego odtwarzania głosu Ponieważ mikrofon jest wielokierunkowy, możesz go ustawić tak,jak uwielbiasz, bez zniekształcania głosu. Jeśli nie jest wykorzystywany, można go z łatwością odłączyć od zestawu słuchawkowego.

  niesprężysty futerał Dla ochrony Ochronny futerał na słuchawki, produkowany z idealnego materiału EVA i wykończony w kolorze czarnym matowym, zapewnia ochronę przed wstrząsami i zarysowaniami. Dzięki czemu słuchawki TAIKO są bezpieczne i proste w przenoszeniu.

  SPECYFIKACJA Przycisk wyciszenia:tak Regulacja głośności: analogowa + cyfrowa (adapter USB) Rozdzielacz USB:tak Stosunek S/N:58dB Czułość mikrofonu: -42dB +/- 3 dB Impedancja mikrofonu: 2,2kOhma Orientacja mikrofonu: wielokierunkowa Czułość głośników: 110 dB+/- 3 dB (przy 1 kHz) Impedancja głośników: 64 Ohm-a +/- 15 Ohma Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz rozmiar głośnika: 53mm Interfejs: USB2.0 kabel: w oplocie o długości 2,5m (1 m słuchawki + 1,5 m adapter USB) Waga: 268g Materiał: metal /plastik Kolor: czarny /metaliczny dane TRANSPORTOWE Masa: 0,66 / 0,52 kg wymiary opakowania transportowego: 57,50 x 49,00 x 41,50cm rozmiary opakowania handlowego: 19,50 x 11,00 x 22,50cm ilość w paczce transportowej: 20 sztuk Kod kreskowy: 616320539801


☆ Słuchawki Sony MDR-7506 ☆

Słuchawki Sony MDR-7506 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Sony MDR-7506 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki Sony MDR-7506
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki SONY MDR-7506 Słuchawki studyjne Sony MDR-7506 Słuchawki Sony MDR-7506 są doskonałym wyborem dla wielu profesjonalistów w branży muzycznej, ponieważ dostarczają studyjnej jakości dźwięku. Dzięki skrupulatnym przetwornikom i starannemu odwzorowaniu dźwięku słuchawki te pozwolą Ci usłyszeć każdy szczegół swojej muzyki.

  Zamknięta budowa izolująca dźwięk Model słuchawek Sony MDR-7506 jest znany nie tylko z wyśmienitego dźwięku, lecz także z imponującej izolacji. Ich zamknięta konstrukcja i grube nauszniki nie tylko eliminują wycieki dźwięku do mikrofonów, lecz także izolują Cię od hałasu otoczenia, zezwalając Ci skupić się na muzyce.

  Są też tak komfortowe, iż możesz je nosić poprzez długie godziny bez zmęczenia. Wytrzymałe i bezusterkowe Inżynierowie producenta Sony stworzyli słuchawki MDR-7506 z myślą o profesjonalistach. W przeciwieństwie do wielu innych słuchawek na rynku te nie niszczą się przy codziennym użytkowaniu.

  Wytrzymała kompozycja gwarantuje, iż słuchawki będą służyć Ci przez dużo lat, niezależnie od tego, jak intensywnie ich używasz. Specyfikacja Łączność Przewodowe Składana konstrukcja System audio Stereo 2.0 Średnica membrany 40 mm Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek 63 Ω Czułość słuchawek 106 dB Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.

  Długość kabla 3 m dopełniające informacje dostosowywany pałąk Przetwornik dynamiczny Pozłacany wtyk dołączone akcesoria Pokrowiec, przewód audio, Adapter Jack 3,5 mm - Jack 6,3 mm


☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte ☆

Akg k 702 - słuchawki otwarte Najniższa Cena Online

☆ Akg k 702 - słuchawki otwarte - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg k 702 - słuchawki otwarte
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niemieccy inżynierowie, którzy zaprojektowali i wyprodukowali serię precyzyjnych monitorów S, dzisiaj stworzyli bardziej przenośną formę monitorowania dźwięku: słuchawki Studio Pro SP-5. Słuchawki powstały w wyniku współpracy dwóch niemieckich firm inżynieryjnych: ADAM Audio i ULTRASONE.

  wyróżniającą cechą obu firm jest profesjonalizm i pasja tworzenia produktów oferujących możliwie najlepszą reprodukcję dźwięku. W trakcie prac konstruktorskich podzespoły słuchawek Studio Pro SP-5 były precyzyjnie dobierane, wielokrotnie modyfikowane i strojone.

  Zmiany w membranie i obudowie wprowadzane były w oparciu na wskazówkach inżynierów producenta ADAM Audio tak długo, aż dźwięk i jego odcień były stosowne i specyficzne dla produktów ADAM Audio. Pierwsze słuchawki w ofercie firmy ADAM Audio wprowadzają takie technologie jak ULTRASONE S-LOGIC Plus i zostały skonstruowane z myślą o hiperprecyzyjnej reprodukcji dźwięku z maksymalną izolacją pasywną, minimalnym zmęczeniu słuchu, a także płynnym przechodzeniu między naszymi słuchawkami i monitorami studyjnymi, przy jednoczesnym zapewnieniu maksimum komfortu.

  Bliska współpraca w trakcie cyklu konstruowania została odzwierciedlona na etykiecie znajdującej się na boku słuchawek ADAM SP-5: ADAM AUDIO Berlin - Powered aby ULTRASONE. Słuchawki Studio Pro SP-5 to wysokiej klasy zamknięte słuchawki wokółuszne do profesjonalnego stosowania, o jednostajnej i dynamicznej charakterystyce, dedykowane do monitorowania i miksowania w studiu albo w konfiguracji przenośnej.

  Przetworniki w SP-5 wykorzystują pozłacaną membranę o średnicy 40 mm, zapewniającą obszerne pasmo przenoszenia od 8 Hz do 38 kHz, genialne przenoszenie transjentów i niski poziom zniekształceń. Reprodukcja dźwięku z perfekcyjną rozdzielczością w pełnym paśmie i czułość 95 dB przy 1 mW na jedną słuchawkę umożliwia słuchaczowi wykorzystanie tych wspaniałych możliwości dynamicznych w trakcie słuchania.

  opatentowana technologia S-LOGIC R pozwala na idealną analizę sceny dźwiękowej i długie godziny słuchania bez zmęczenia. Wyściółka izolacyjna i pełna waga zaledwie 290 gramów dają maksimum komfortu noszenia tych mistrzowskich słuchawek studyjnych.

  Dzięki impedancji 70 $104 i wymiennym kablom słuchawki SP-5 są stosowne zarówno do użytkowania w każdym studiu, jak również w konfiguracjach przenośnych. Wytrzymały futerał broni słuchawki przed uszkodzeniem, gdy nie są użytkowane podczas podróży.

  Słuchawki Studio Pro SP-5 są realizowane ręcznie w Niemczech. Zostały skonstruowane i są stworzone w partnerstwie z ULTRASONE z myślą o konkretnym celu: o zapewnieniu profesjonalnym muzykom, producentom i realizatorom dostępu do przenośnej formy monitoringu z nadzwyczajnym przenoszeniem transjentów i równowagą brzmienia profesjonalnych monitorów studyjnych ADAM Audio.

  Słuchawki Studio Pro SP-5, tak jak wszystkie fachowe słuchawki studyjne, ma za zadanie mocno przylegać do głowy użytkownika. Ciasne przyleganie do uszu jest elementem konstrukcji słuchawek, niezbędnym dla maksymalnej izolacji i starannego przenoszenia basu.

  UWAGA! Zyskaj 5 lat gwarancji na produkty ADAM Audio! Każdy, kto kupi sprzęt ADAM Audio, a następnie zarejestruje zakup na stronie producenta w sekcji MY ADAM, zyska aż 5 lat gwarancji na zakupiony sprzęt!

  standardowa gwarancja udzielona przez producenta wynosi 2 lata. Zatem po rejestracji monitorów gwarancja zostaje przedłużona o kolejne 3 lat. Szczegóły: https://www.adam-audio.com/en/warranty-terms/ Link rejestracyjny: https://www.adam-audio.com/en/my-adam/ SPECYFIKACJA o Wytrzymałe, zamknięte, składane, słuchawki wokółuszne z odłączanym przewodem, o Pasmo przenoszenia: Od 8 Hz to 38 kHz, o Czułość: 95 dB przy 1 mW dla każdej słuchawki, o Impedancja: 70 $105, o cechy przetwornika: Średnica 40 mm, pozłacany, o Waga: 290 g, o właściwości akcentujące: o - S-LOGICR Plus - Obrazowanie, ograniczanie zmęczenia uszu, ULE Technology (Ekranowanie magnetyczne), o - Wytrzymały futerał i kable w zestawie: spiralny kabel o dł.

  3 m z pozłacaną wtyczką jack o dł. 6,3 mm i prosty kabel o dł. 1,2 m z pozłacaną wtyczką jack 3,5 mm, o Gwarancja: 2 lata oraz 3 lata przy rejestracji artykułu na stronie użytkownika MyADAM.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania impendancja do 70om w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 70om w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania o impendacji do 70om nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om opinie,
 • dobre słuchawki do biegania impendancja do 70om cena,
 • ranking słuchawek do biegania o impendacji do 70om,
 • słuchawki do biegania impendancja do 70om jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania o impendacji do 70om

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania o impendacji do 70om?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania o impendacji do 70om odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania o impendacji do 70om warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 70om, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 70om są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 70om zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania impendancja do 70om to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *