FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 60om. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 60om


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania o impendacji do 60om,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania impendancja do 60om, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 60om, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Monoprice monolith m1570 słuchawki planarne (39416) ☆

Monoprice monolith m1570 słuchawki planarne (39416) Najniższa Cena Online

☆ Monoprice monolith m1570 słuchawki planarne (39416) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Monoprice
 • Nazwa produktu: Monoprice monolith m1570 słuchawki planarne (39416)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Monoprice Monolith M1570 (39416) Słuchawki planarne zbalansowane typu otwartego. Słuchawki Planarne Monolith (TM) M1570 wykorzystują planarny przetwornik magnetyczny 106 mm umieszczony w spektakularnej, otwartej obudowie.

  mają miękki, wyściełany pałąk, a także pady nauszne dla komfortowego słuchania poprzez dłuższy czas. Dzięki rozszerzonej scenie dźwiękowej, bujnemu, bogatemu brzmieniu i rewelacyjnej jakości wykonania, Monolith M1570 stanowią wyśmienity stosunek ceny do efektywności na rynku słuchawek planarnych.

  Przetworniki planarne. Precyzyjne brzmienie, niski poziom zniekształceń. Monolith M1570 stosują 106 mm nowo opracowane przetworniki planarne wraz ze symetrycznymi liniowymi magnesami, dostarczając niesamowitej jakości dźwięku.

  To fantastyczne brzmienie high end połączone z czystymi, zwartymi basami, będące prawdziwą rozkoszą audio. Otwarta budowa. Znaczna, pełna przestrzeni scena dźwiękowa. Słuchawki posiadają z tylnej strony obudowy wentylowane wykończenie, które umożliwia na luźny przepływ powietrza, mogącego otrzymać się do przetwornika planarnego.

  To rozwiązanie sprawia, że poczujesz się niczym w na występie na żywo, czując obszerną scenę dźwiękową, rozszerzone obrazowanie i jeszcze bardziej wciągający pejzaż akustyczny. Cudowny komfort. M1570 posiadają miękko wyściełany pałąk nagłowny, który będzie pasował do każdego kształtu głowy.

  komfortowe pady nauszne wypełnione pianką pamięciową pozwolą cieszyć się muzyką poprzez długi czas bez śladu zmęczenia. Wymienne pady nauszne. Wraz ze słuchawkami dostajemy dwie pary wymiennych padów nausznych z pianki pamięciowej, doszlifowane adekwatnie owczą skórą albo welurem.

  Można je z łatwością i błyskawicznie wymienić, dopasowując słuchawki do własnych preferencji. O Model: 39416 o fason: Otwarte o rodzaj przetwornika: Planarny magnetyczny o Struktura magnetyczna: Liniowe magnesy symetryczne o rodzaj magnesu: Symetryczny neodymowy push-pull o wymiar przetwornika: 106mm o Maksymalna obsługiwana moc: 5 W (dla 200ms) o Maksymalny SPL: > 130dB o Pasmo przenoszenia: 5 Hz ~ 50 kHz o Całkowite zniekształcenia harmoniczne: Poniżej 0,1% przy @ 100dB o Impedancja: 60 omów o wydajność: 96dB / 1mW o optymalne zapotrzebowanie na moc: 200 mW - 4 W o Waga: 670g 'Oto słuchawki dające wszystko za dwa i pół tysiąca.

  Ktoś powie - dlatego, iż planarne. Lecz producent, tamtego nie wykluczając, dodaje od siebie coś jeszcze - staranie o najwyższą jakość bez podnoszenia cen. Rezultatem brzmienie najwyższej klasy w niezwykle dostępnej cenie, dodatkowo złączone z wygodą i wyglądem szykownym.

  Amerykańskie Monoprice nie jest u nas wypromowane, lecz je właśnie promuję zasłużoną nagrodą.' Przeczytaj więcej (źródło) 'Muszę się przyznać bez bicia, że o słuchawkach Monoprice Monolith nie wiedziałem przed ich przyjazdem literalnie niczego, jedynie to, iż istnieją.

  Niczego też o ich producencie. Tym bardziej byłem zaskoczony. Zaskoczony najpierw wygodą, potem jakością brzmienia. Prawidłowo być miło zaskoczonym, to nie zdarza się często.' Przeczytaj więcej (źródło)


☆ Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) ☆

Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot zapewnia kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są widocznie lepszą wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

  dokładnie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują nawet najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Zastosowanie takiego materiału rozszerzyło impedancję przetworników i moc potrzebną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także widocznie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wyszukany i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia z pewnością nawet najmocniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

  Utrzymano znany już design obudowy przetworników i na dodatek tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni wyprodukowana z aluminium, co zapewnia słuchawkom szczególnie prawidłową niepodatność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo w zestawie znajdziemy także nakładki silikonowe i nakładki Comply, celem zapewnienia osiągalnie najkorzystniejszej ergonomii i przypasowania słuchawek do własnych potrzeb.

  Nie obeszło się dodatkowo bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Wykorzystano wysokiej jakości skręcany przewód, zaprojektowany, żeby uniknąć plątania się przewodu.

  E50S wyekwipowano w pilota sterowania do kończenia i odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku artykuł przystosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  marka zastosował pionierskie rozwiązanie z wysmakowanym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zagwarantuje kompatybilność w sensie sterowania oraz jakości dźwięku.


  cechy towaru:

  • wykwintna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
  • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
  • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
  • Wygoda i standardowy design
  • wytrzymały, skręcany kabel wysokiej jakości
  • W pełni metalowa pokrywa przetwornika
  • Cewka produkowana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
  • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

  Specyfikacja technologiczna:

  • Przetwornik: intensywny przetwornik neodymowy 10mm
  • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
  • Impedancja: 51Ω
  • Skuteczność: 102dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
  • przewód: 1.2m
  • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, odkształcony pod kątem 60 stopni
  • Waga: 13g☆ AKG K 271 Studio MK II (9002761021202) ☆

AKG K 271 Studio MK II (9002761021202) Najniższa Cena Online

☆ AKG K 271 Studio MK II (9002761021202) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K 271 Studio MK II (9002761021202)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Szukasz perfekcyjnych słuchawek sprawdź naszą ofertę opis. Konwencjonalne słuchawki stereofoniczne z mikrofonem uznane za naturalny i konkretny dźwięk. Wszędzie gdzie jest potrzeba odizolowania dźwięków zewnętrznych słuchawki AKG K 271 sprawdzają się idealnie. Wyekwipowane są w zwiększone przetworniki XXL z membranami wykonanymi w technice Varimotion. Gwarantuje to wysoką produktywność, wielkie, równomierne pasmo akustyczne i dużą dynamikę. Kompozycja akustyczna czasz powoduje, że choć K 271 są słuchawkami zamkniętymi, dają podobny komfort pracy jak słuchawki półotwarte. Zaimplementowany wyłącznik mikrofonu perfekcyjnie pozwala na jego wyłączenie lub włączenie bez sięgania do przycisku ''MUTE''. Niska impedancja pozwala na wykorzystanie ich w połączeniu z przenośnymi urządzeniami takimi jak: odtwarzacze CD, rejestratory DAT, notebooki i inne. Polecamy....

☆ AKG K 240 Studio MK II - słuchawki studyjne (9002761021196) ☆

AKG K 240 Studio MK II - słuchawki studyjne (9002761021196) Najniższa Cena Online

☆ AKG K 240 Studio MK II - słuchawki studyjne (9002761021196) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K 240 Studio MK II - słuchawki studyjne (9002761021196)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  AKG K 240 MK II to nowe, fachowe słuchawki studyjne należące do istotnie udanej kolekcji słuchawek wyekwipowanych w przetworniki XXL oraz technikę Varimotion. Wyposażone są w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej gwarantujące solidny bas, precyzyjny środek i kryształowo czystą górę. Dzięki zwiększeniu impedancji słuchawki mogą współpracować z komputerem i innymi urządzeniami o niewiele znaczącej mocy wyjściowej. Odłączany, wymienny kabel z miedzi beztlenowej OFC zapewnia możliwość prostego serwisu, a także bezstratną transmisję sygnału na niemało lat pracy. Właściwości typowe słuchawek K 240 MK II: mistrzowskie słuchawki studyjne hi-fi o konstrukcji półotwartej, wokół uszne. Samo dostosowujący się do profilu głowy pałąk gwarantuje wygodę stosowania. Opatentowane membrany wielowarstwowe Varimotion. Brak zniekształceń dźwięku choćby przy wysokich poziomach głośności. Welurowe i skórzane wykładziny nauszników. Jednostronny, odłączany kabel o długości 3 m i dodatkowy przewód spiralny o długości 5 m....

☆ Słuchawki ur40 (ur 40) marki Koss ☆

Słuchawki ur40 (ur 40) marki Koss Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki ur40 (ur 40) marki Koss - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Słuchawki ur40 (ur 40) marki Koss
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki nauszne UR40 Koss UR40 dostarcza dźwięk cyfrowej jakości w ultra-lekkiej konstrukcji perfekcyjnej dla przenośnych użytkowników.

  Dzięki poprawie transmisji sygnału i zastosowaniu ulepszonych przewodników dostajemy dźwięk krystalicznie czysty, pozbawiony zniekształceń i mechanicznych zakłóceń. Skrupulatność odwzorowania materiału muzycznego jest domeną UR40.

  Hybrydowa kompozycja słuchawek zezwala na wykorzystanie do maksimum zalet słuchawek otwartych jak i zamkniętych. Wykonane ze skóry naturalnej nauszniki tworzą szczelne połączenie z głową słuchacza dla powiększenia potęgi basu, natomiast siatkowa maskownica tworzy wrażenie dźwięku szerokiego i otwartego, która pozwala na kontakt ze światem zewnętrznym.

  Podsumowując UR40 to słuchawki znamionujące się dźwiękiem czystym i nasyconym w całym paśmie, które zamienią każde nagranie w występ na „żywo”.

  Słuchawki są istotnie lekkie i ważą około 50 gramów co oznacza, iż w praktyce są stanowczo wygodne w wykorzystywaniu, przechowywaniu i przenoszeniu.

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla kupujących!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu niepowtarzalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytwarzanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

  • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość bezpłatnej rejestracji artykułu przy pomocy unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design ponadto zyskujesz:

  • dokument „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • fachową i szybką naprawę i pewność wykorzystania wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss słuchawki porta pro ☆

Koss słuchawki porta pro Najniższa Cena Online

☆ Koss słuchawki porta pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss słuchawki porta pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
  Koss Porta Pro to wysokiej jakości kanon słuchawek mobilnych.

  Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich perfekcyjne brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, że ustanowiły one kanon na całym świecie. Poprzez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej nowoczesne a ich jakość unosiła się. Dzięki czemu są one dzisiaj muzyczną ikoną wśród mobilnych słuchawek. To jedne z najszczególniej poszukiwanych i zwykle kupowanych słuchawek mobilnych na polskim rynku!

  Słuchawki Koss Porta Pro poza wyśmienitym brzmieniem oferują istotnie stylowy, wyszukany, elitarny wygląd.

  Słuchawki Koss Porta Pro znamionują dynamiczne części dostarczające unikatowego głębokiego basu i nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki temu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki temu części są nieelastyczne, minimalizują mechaniczne zakłócenia i zapewniają niezmiernie dokładne odtwarzanie dźwięku.

  Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny przez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę choćby przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych przenośnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co zwiększa sygnał transmisji i powoduje, iż dźwiek jest czystszy i bardziej klarowny.

  Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, wygodne użytkowanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek w trakcie podróży, w pracy czy w domu.


  Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
  - świetne do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
  - Wysokiej jakości słuchawki, wyjątkowo wygodne, nie uciskają uszu
  - Składany pałąk słuchawek
  - świetne brzmienie
  - Muszle słuchawek miękko wyściełane
  - Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
  - Impedancja: 60 Ohm
  - Czułość: 101 dB SPL/1mW
  - W zestawie ergonomiczne etui do przechowywania słuchawek
  - Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
  - Długość kabla: 1,2 m

  http://www.dozywotniagwarancja.pl/

  Dożywotnia gwarancja
  Dożywotnia gwarancja udzielana jest poprzez producenta KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę albo wymianę poprzez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu towaru do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Hyperx Kingston cloud core headset (czarne) ☆

Hyperx Kingston cloud core headset (czarne) Najniższa Cena Online

☆ Hyperx Kingston cloud core headset (czarne) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: Hyperx Kingston cloud core headset (czarne)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, choćby gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Zagwarantuje przyjemną dla ucha wydajność z przejrzyście czystymi dźwiękami niskich, przeciętnych i wysokich tonów, udoskonaloną reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany komplet słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i charakterystycznym designem HyperX, a także certyfikatem TeamSpeak.

  • zwiększony komfort, dzięki czemu możesz grać przez niemało godzin
  • wyśmienity dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
  • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami mobilnymi
  • Odłączany mikrofon

☆ Akg Nausznice, gąbki do słuchawek skóropodobnych k240/250/260/270/280/290/271 - 2 szt ☆

Akg Nausznice, gąbki do słuchawek skóropodobnych k240/250/260/270/280/290/271 - 2 szt Najniższa Cena Online

☆ Akg Nausznice, gąbki do słuchawek skóropodobnych k240/250/260/270/280/290/271 - 2 szt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg Nausznice, gąbki do słuchawek skóropodobnych k240/250/260/270/280/290/271 - 2 szt
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AKG K240 Studio – słuchawki

  klasyczny model półotwartych słuchawek studyjnych zaopatrzonych w 30-milimetrowe, zaawansowane przetworniki XXL z membranami Varimotion o rozszerzonej czułości. Półotwarta budowa powoduje, iż model K240 Studio dostarcza nad wyraz szczegółowego i dynamicznego dźwięku, jest też zdolny do generowania szerokiego ciśnienia akustycznego, a także potężnego basu. Równocześnie brzmienie słuchawek jest naturalne i pełne powietrza. AKG K240 Studio nieprzeciętnie sprawdzą się w mistrzowskim i domowym studio i jako odsłuchy dla wszelkiej maści muzyków. Z K240 Studio usłyszysz najdrobniejsze szczegóły brzmienia i miksu. Nie bez powodu jest to jeden z modeli wyznaczających kanon studyjnego brzmienia, który nie schodzi z piedestału już od wielu lat.

  K240 Studio to nie tylko doskonałe brzmienie,też wysoka trwałość i nad wyraz obfita wygoda stosowania, nawet w trakcie długich sesji studyjnych. Gwarantują ją m.in. Samodostosowujący się do kształtu głowy pałąk i miękkie, wymienialne nauszniki, które obejmują całe uszy, nie uciskając ich.
  W pakiecie ze słuchawkami znajduje się odłączany przewód o długości 3 m z wtykiem mini jack i przejściówką na jack 6,3 mm. Dzięki czemu można ich używać bez problemu dodatkowo z urządzeniami mobilnymi.

  AKG K240 Studio to świetny wybór jednocześnie dla muzyków, studyjnych i domowych realizatorów dźwięku, jak i dla wszystkich tych pragnących zwyczajnie posłuchać muzyki, usłyszeć więcej szczegółów i cieszyć się osiągalnie naturalnym i dynamicznym brzmieniem w całym paśmie.


  Specyfikacja:

  • konstrukcja: półotwarta
  • rozmiar przetworników: 30 mm
  • Czułość (dB SPL/V @ 1 kHz): 104
  • Impedancja: 55 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 15 Hz – 25 kHz
  • Maksymalna moc wejściowa: 200 mW
  • kabel: mini jack: 3 m (prosty, odłączany)
  • Adapter mini jack stereo – jack stereo 6,3 mm w komplecie
  • Składana budowa: nie
  • Wymienne nauszniki: tak
  • Waga: 240 g

☆ KOSS KSC75 słuchawki Clip-On (27032) (4007249270320) ☆

KOSS KSC75 słuchawki Clip-On (27032) (4007249270320) Najniższa Cena Online

☆ KOSS KSC75 słuchawki Clip-On (27032) (4007249270320) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: KOSS KSC75 słuchawki Clip-On (27032) (4007249270320)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Koss KSC75

  Słuchawki Koss KSC75 proponują niewiarygodną reprodukcję dźwięku i wygodne mocowanie wokół ucha. Miękkie, piankowe poduszki zapewniają otwarty, transparentny dźwięk, zezwalając użytkownikowi pozostać w kontakcie z otoczeniem.


  Słuchawki Koss KSC75 pozostały zaopatrzone w intensywne komponenty, które pozwoliły na uzyskanie wyjątkowo szerokiego pasma przenoszenia od 15 Hz do 25 000 Hz. Tytanowe pokrycie o grubości 2 mm na przesłonce słuchawek wzmacnia solidność głośnika, minimalizuje zakłócenia mechaniczne i zagwarantuje właściwą reprodukcję dźwięku.

  wyekwipowane w neodymowy magnes Koss KSC75 pozwalają dostarczyć pokaźniejszy zakres głośności, choćby ze źródeł o niskim woltażu. Uzwojenie cewki z miedzi beztlenowej polepsza sygnał transmisji i pozwala uzyskać czystszy dźwięk. Znakomite do podróży, słuchawki zawierają w pakiecie przewód słuchawkowy o długości ponad 1 metra oraz pozłacaną wtyczkę 3.5 mm w zarysie litery L.

  Do najważniejszych cech konstrukcyjnych słuchawek Koss KSC75 należą:

  • Polimerowa membrana powlekana tytanem
  • komponenty projektowane w celu powiększenia pasma przenoszenia
  • Mocowanie sportclip
  • Neodymowy magnes dla poprawy głębi basu
  • Uzwojenie cewki z miedzi beztlenowej, poprawiająca czystość sygnału

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla kupujących!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu oryginalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty producenta Koss!

  • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość gratisowej rejestracji towaru przy pomocy unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

  • certyfikat „Dożywotniej gwarancji”, a także kartę gwarancyjną.
  • fachową i szybką naprawę, a także pewność zastosowania wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Monoprice monolith m1070 słuchawki planarne (39414) (0889028135839) ☆

Monoprice monolith m1070 słuchawki planarne (39414) (0889028135839) Najniższa Cena Online

☆ Monoprice monolith m1070 słuchawki planarne (39414) (0889028135839) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Monoprice
 • Nazwa produktu: Monoprice monolith m1070 słuchawki planarne (39414) (0889028135839)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Monoprice Monolith M1070 (39414) Słuchawki planarne rodzaju otwartego. Słuchawki Planarne Monolith (TM) M1070 wykorzystują planarny przetwornik magnetyczny 106 mm umieszczony w przepięknej, otwartej obudowie.

  posiadają miękki, wyściełany pałąk, a także pady nauszne dla wygodnego słuchania przez dłuższy czas. Dzięki powiększonej scenie dźwiękowej, bujnemu, bogatemu brzmieniu i doskonałej jakości wykonania, Monolith M1070 stanowią znakomity stosunek ceny do efektywności na rynku słuchawek planarnych.

  Przetworniki planarne. Precyzyjne brzmienie, niski poziom zniekształceń. Monolith M1070 stosują 106 mm przetworniki planarne wraz ze symetrycznymi liniowymi magnesami, dostarczając niesamowitej jakości dźwięku.

  To fantastyczne brzmienie high end połączone z czystymi, zwartymi basami, będące prawdziwą rozkoszą audio. Otwarta kompozycja. Znaczna, pełna przestrzeni scena dźwiękowa. Słuchawki mają z tylnej strony pokrywy wentylowane wykończenie, które pozwala na na swobodny przepływ powietrza, mogącego otrzymać się do przetwornika planarnego.

  To rozwiązanie powoduje, że poczujesz się niczym w na występie na żywo, czując obszerną scenę dźwiękową, zwiększone obrazowanie i jeszcze bardziej wciągający pejzaż akustyczny. Maksymalny komfort. M1070 ważą zaledwie 580 gramów i mają miękko wyściełany pałąk nagłowny, który będzie pasował do każdego kształtu głowy.

  komfortowe pady nauszne wypełnione pianką pamięciową pozwolą cieszyć się muzyką poprzez długi czas bez śladu zmęczenia. Wymienne pady nauszne. Wraz ze słuchawkami uzyskujemy dwie pary wymiennych padów nausznych z pianki pamięciowej, dopracowane trafnie owczą skórą lub welurem.

  Można je prosto i prędko wymienić, dostosowując słuchawki do własnych preferencji. O Model: 39414 o fason: Otwarte o rodzaj przetwornika: Planarny magnetyczny o Struktura magnetyczna: Liniowe magnesy symetryczne o wariant magnesu: Symetryczny neodymowy push-pull o rozmiar przetwornika: 106mm o Maksymalna obsługiwana moc: 5 W o Maksymalny SPL: > 130dB o Pasmo przenoszenia: 5 Hz ~ 50 kHz o Całkowite zniekształcenia harmoniczne: Poniżej 0,1% przy @ 100dB o Impedancja: 60 omów o sprawność: 96dB / 1mW o optymalne zapotrzebowanie na moc: 200 mW - 4 W o przewód: 3,5 mm do podwójnego 3,5 mm o Waga: 580g 'Monolith M1070 Monoprice'a oferują pełnopasmowe, wyjątkowo kulturalne, fizjologiczne, swobodne i przestrzenne brzmienie, zaś ich cenę w kontekście brzmienia należy uznać za szczególnie umiarkowaną.

  Nie przegapcie tej okazji!' Przeczytaj więcej (źródło) 'M1070 to kolejne po dynamicznych M650, doskonałe słuchawki marki MONOPRICE, o niespotykanie prawidłowym stosunku... Oczywiście ceny do jakości. Brzmienie mają niezwykle wyśrubowane pod kątem dynamiki, transparentności i przestrzenności.

  Jeśli tego szukasz, to będziesz nimi zachwycony. W tym kontekście ich wartość 1699zł jest wręcz okazyjna. Dla mnie Monolith M1070, to przykład na olbrzymi postęp jakości dźwięku w relacji do ceny..' Przeczytaj więcej (źródło)Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 60om – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 60om, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania o impendacji do 60om jest aktualizowany na bieżąco.

☆ KOSS KSC75 słuchawki Clip-On (27032) (4007249270320) ☆

KOSS KSC75 słuchawki Clip-On (27032) (4007249270320) Najniższa Cena Online

☆ KOSS KSC75 słuchawki Clip-On (27032) (4007249270320) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: KOSS KSC75 słuchawki Clip-On (27032) (4007249270320)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Koss KSC75

  Słuchawki Koss KSC75 proponują niewiarygodną reprodukcję dźwięku i komfortowe mocowanie wokół ucha. Miękkie, piankowe poduszki zapewniają otwarty, przejrzysty dźwięk, zezwalając użytkownikowi pozostać w kontakcie z otoczeniem.


  Słuchawki Koss KSC75 zostały wyekwipowane w aktywne komponenty, które pozwoliły na uzyskanie niezwykle szerokiego pasma przenoszenia od 15 Hz do 25 000 Hz. Tytanowe pokrycie o grubości 2 mm na przesłonce słuchawek wzmacnia wytrzymałość głośnika, minimalizuje zakłócenia mechaniczne i zagwarantuje właściwą reprodukcję dźwięku.

  wyposażone w neodymowy magnes Koss KSC75 pozwalają dostarczyć pokaźniejszy zakres głośności, nawet ze źródeł o niskim woltażu. Uzwojenie cewki z miedzi beztlenowej poprawia sygnał transmisji i pozwala uzyskać czystszy dźwięk. Rewelacyjne do podróży, słuchawki zawierają w pakiecie kabel słuchawkowy o długości ponad 1 metra, a także pozłacaną wtyczkę 3.5 mm w zarysie litery L.

  Do najważniejszych cech konstrukcyjnych słuchawek Koss KSC75 należą:

  • Polimerowa membrana powlekana tytanem
  • komponenty projektowane w celu rozszerzenia pasma przenoszenia
  • Mocowanie sportclip
  • Neodymowy magnes dla poprawy głębi basu
  • Uzwojenie cewki z miedzi beztlenowej, polepszająca czystość sygnału

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla kupujących!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru oryginalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytwarzanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek oraz artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, iż są to oryginalne produkty marki Koss!

  • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość bezpłatnej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

  • atest „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
  • mistrzowską i szybką naprawę i pewność wykorzystania wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss słuchawki porta pro ☆

Koss słuchawki porta pro Najniższa Cena Online

☆ Koss słuchawki porta pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss słuchawki porta pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
  Koss Porta Pro to wysokiej jakości standard słuchawek mobilnych.

  Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich genialne brzmienie, a także komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, iż ustanowiły one standard na całym świecie. Poprzez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej postępowe a ich jakość podnosiła się. Dzięki temu są one dzisiaj muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najbardziej poszukiwanych i przede wszystkim kupowanych słuchawek mobilnych na polskim rynku!

  Słuchawki Koss Porta Pro poza wspaniałym brzmieniem oferują istotnie stylowy, elegancki, luksusowy wygląd.

  Słuchawki Koss Porta Pro cechują energiczne części dostarczające unikatowego głębokiego basu oraz nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki czemu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu komponenty są niesprężyste, minimalizują mechaniczne zakłócenia oraz zapewniają niezmiernie precyzyjne odtwarzanie dźwięku.

  Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny poprzez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę choćby przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych mobilnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co rozszerza sygnał transmisji i powoduje, że dźwiek jest czystszy i bardziej przezroczysty.

  Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, komfortowe używanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek w trakcie podróży, w pracy czy w domu.


  Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
  - nadzwyczajne do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
  - Wysokiej jakości słuchawki, szczególnie wygodne, nie uciskają uszu
  - Składany pałąk słuchawek
  - doskonałe brzmienie
  - Muszle słuchawek miękko wyściełane
  - Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
  - Impedancja: 60 Ohm
  - Czułość: 101 dB SPL/1mW
  - W zestawie praktyczne etui do przechowywania słuchawek
  - Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
  - Długość kabla: 1,2 m

  http://www.dozywotniagwarancja.pl/

  Dożywotnia gwarancja
  Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez markę KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę lub zamianę przez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl posiadają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu towaru do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) ☆

Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Słuchawki SoundMagic E50S Czarno-czerwone Darmowy odbiór w 19 miastach! (6949379001062)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  E50S to wersja modelu E50 z zamontowanym na kablu pilotem i mikrofonem. Pilot gwarantuje kompatybilność z większością Smartpohonów na rynku (Smartswitch). Słuchawki są pokaźnie lepszą wersją wielokrotnie nagradzanego modelu E10S.

  dokładnie strojone przetworniki, będące sercem modelu E50S reprodukują choćby najdrobniejsze niuanse akustyczne, utrzymując przy tym neutralny przekaz bez podkreślenia któregokolwiek z pasm. Nowy przetwornik wykorzystuje wysokiej czystości miedź importowaną z Japonii. Zastosowanie takiego materiału zwiększyło impedancję przetworników i moc potrzebną do ich wysterowania, jednak zaowocowało także widocznie równiejszym i bardziej detalicznym przekazem. Model E50S dostarcza wyszukany i pełen szczegółów dźwięk. Przekaz jest naturalny i detaliczny, a ergonomia na pewno choćby najszczególniej wymagających użytkowników słuchawek dokanałowych.

  Utrzymano znany już design obudowy przetworników i w dodatku tutaj nie oszczędzono na materiałach – obudowa jest w pełni tworzona z aluminium, co zapewnia słuchawkom szczególnie prawidłową oporność na uszkodzenia mechaniczne. W dodatku w pakiecie wynajdziemy także nakładki silikonowe i nakładki Comply, celem zapewnienia osiągalnie najkorzystniejszej ergonomii i dobrania słuchawek do własnych potrzeb.

  Nie obeszło się jeszcze bez wytrzymałego przewodu, który jest dopełnieniem modelu E50S. Użyto wysokiej jakości skręcany kabel, zaprojektowany, by uniknąć plątania się przewodu.

  E50S wyposażono w pilota sterowania do kończenia i odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku produkt przypasowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

  firma zastosował prekursorskie rozwiązanie z gustownym przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy zapotrzebowania zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zapewnia kompatybilność w sensie sterowania i jakości dźwięku.


  cechy towaru:

  • wymyślna sygnatura dźwięku z dużą ilością szczegółów
  • Naturalny dźwięk bez wyszczególniania pasm
  • Zaprojektowane z myślą o wysokiej rozdzielczości DAPach i wzmacniaczach słuchawkowych
  • Wygoda i typowy design
  • odporny, skręcany kabel wysokiej jakości
  • W pełni metalowa pokrywa przetwornika
  • Cewka wyprodukowana z wysokiej czystości miedzi importowanej z Japonii
  • Kompatybilność z większością Smartphonów na rynku (Smartswitch)

  Specyfikacja techniczna:

  • Przetwornik: dynamiczny przetwornik neodymowy 10mm
  • Pasmo przenoszenia: 15Hz - 22kHz
  • Impedancja: 51Ω
  • Skuteczność: 102dB
  • Maksymalna moc wejściowa: 20mW
  • przewód: 1.2m
  • Konfekcja: złocony wtyk jack 3.5mm, zakrzywiony pod kątem 60 poziomów
  • Waga: 13g☆ Słuchawki ur40 (ur 40) marki Koss ☆

Słuchawki ur40 (ur 40) marki Koss Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki ur40 (ur 40) marki Koss - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Słuchawki ur40 (ur 40) marki Koss
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki nauszne UR40 Koss UR40 dostarcza dźwięk cyfrowej jakości w ultra-lekkiej konstrukcji świetnej dla mobilnych użytkowników.

  Dzięki poprawie transmisji sygnału i zaimplementowaniu udoskonalonych przewodników otrzymujemy dźwięk krystalicznie czysty, pozbawiony zniekształceń i mechanicznych zakłóceń. Dokładność odwzorowania materiału muzycznego jest domeną UR40.

  Hybrydowa budowa słuchawek pozwala na wykorzystanie do maksimum zalet słuchawek otwartych jak i zamkniętych. Stworzone ze skóry organicznej nauszniki tworzą szczelne połączenie z głową słuchacza dla powiększenia potęgi basu, natomiast siatkowa maskownica wytwarza wrażenie dźwięku szerokiego i otwartego, która zezwala na kontakt ze światem zewnętrznym.

  Podsumowując UR40 to słuchawki cechujące się dźwiękiem czystym i nasyconym w całym paśmie, które zamienią każde nagranie w występ na „żywo”.

  Słuchawki są szczególnie lekkie i ważą około 50 gramów co oznacza, że w praktyce są niezwykle komfortowe w stosowaniu, przechowywaniu i przenoszeniu.

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru niepowtarzalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek tworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

  • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość gratisowej rejestracji artykułu przy pomocy unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

  • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
  • fachową i szybką naprawę i pewność wykorzystania wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 (6957172203286) ☆

Słuchawki przewodowe SOMIC V2 (6957172203286) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 (6957172203286) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Somic
 • Nazwa produktu: Słuchawki przewodowe SOMIC V2 (6957172203286)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne Somic V2 Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości Hi-Endowy Dźwięk SOMIC V2 to wysokiej jakości słuchawki o otwartej konstrukcji. Zostały wyekwipowane w innowacyjny, 42mm przetwornik zdolny wiernie odtworzyć najdrobniejsze detale w muzyce.

  Dzięki tak wielkiej średnicy membrany osiągalne jest także uzyskanie głębokiego i dokładnego basu. Bezusterkowa kompozycja Konstrukcyjnie są to słuchawki otwarte, nauszne, wykorzystujące przetwornik dynamiczny o średnicy 42mm.

  W pakiecie znajdują się dwa rodzaje nausznic zezwalających dostosować charakter dźwięku do potrzeb słuchacza - nausznice welurowe gwarantują szerszą scenę a nausznice ze skóry organicznej - więcej basu.

  Obrotowa kompozycja muszli zezwala na jej obrót i odsłuch jednym uchem. Jest to przydatne dla realizatorów dźwięku live i DJ-ów. Dźwięk najwyższej klasy Dźwięk słuchawek jest równocześnie detaliczny jak i analogowy - jest to rzadko spotykana cecha wśród słuchawek z tego poziomu cenowego.

  Dzięki takiej charakterystyce pozwala wsłuchiwać się w detale nagrań bez męczenia słuchu dłuższym odsłuchem. Słuchacz łatwo może wycofać się z głębokiego wglądu w nagranie na dalszy plan i po prostu cieszyć się idealnym dźwiękiem.

  duża scena i dobre pozycjonowanie charakteryzujące te słuchawki pozwalają nie tylko poczuć się jak na prywatnej hali koncertowejdodatkowo pozwolą one idealnie pozycjonować przeciwnika w grach FPS.

  Dzięki szczegółowości i szerokiej scenie Somic V2 genialnie sprawdzą się jako słuchawki do CS:GO, Batllefield, Call of Duty, a także innych gier FPS. Wysokiej jakości kabel OFC żeby zmnimalizować straty sygnału pomiędzy źródłem dźwięku a słuchawkami zaimplementowano kabel z miedzi beztlenowej OFC.

  cechuje się ona drastycznie zmniejszoną ilością jednostek tlenowych co w pełni wyeliminowuje problem utleniania się przeodnika i degradacji dźwięku.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania impendancja do 60om w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 60om w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki do biegania – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania o impendacji do 60om nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om opinie,
 • dobre słuchawki do biegania impendancja do 60om cena,
 • ranking słuchawek do biegania o impendacji do 60om,
 • słuchawki do biegania impendancja do 60om jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania o impendacji do 60om

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania o impendacji do 60om?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania o impendacji do 60om odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania o impendacji do 60om warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 60om, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 60om zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania impendancja do 60om to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *