FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 60om. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 60om


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania o impendacji do 60om,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania impendancja do 60om, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 60om, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ HyperX Cloud Core ☆

HyperX Cloud Core Najniższa Cena Online

☆ HyperX Cloud Core - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud Core
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  HyperX Cloud Core ma nauszniki z pianki i super miękki wyściełany skórzany pałąk na głowę dla maksymalnego komfortu, choćby gdy utkniesz w niekończącej się bitwie. Zagwarantuje przyjemną dla ucha wydajność z przejrzyście czystymi dźwiękami niskich, przeciętnych i wysokich tonów, udoskonaloną reprodukcją basów z tymi samymi specyfikacjami audio, co nagradzany komplet słuchawkowy HyperX Cloud. Jest zoptymalizowany pod kątem gier, z odłączanym mikrofonem i charakterystycznym designem HyperX, a także certyfikatem TeamSpeak.

  • zwiększony komfort, dzięki czemu możesz grać przez niemało godzin
  • wyśmienity dźwięk z tymi samymi specyfikacjami co HyperX Cloud
  • Kompatybilny z komputerami PC, konsolą PS4, Xbox One, Wii U i urządzeniami mobilnymi
  • Odłączany mikrofon

☆ Sony MDR-XB510 ☆

Sony MDR-XB510 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-XB510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-XB510
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowe słuchawki douszne XB510AS, czerwoneImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci uzupełniającą motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Wzmocnij swój treningImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci motywację, a dzięki opornej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Muzyka, która namawia do ruchuCiesz się silną głębią każdego utworu dzięki EXTRA BASS.1Biegaj w deszczuSłuchawek można używać w każdej pogodzie, a choćby myć je po ciężkich treningach.Napędzaj rezultatyDaj się ponieść brzmieniu basu.

  Funkcja EXTRA BASS wzmacnia niskie tony i zapewnia brzmienie, które zmotywuje Cię, by dawać z siebie wszystko na każdym treningu. Odporne komponentyBiegaj w ulewnym deszczu, deszczu ze śniegiem albo śniegu ze spokojem umysłu.

  Słuchawki MDR-XB510AS klasy IPX5/7 pozwalają na mycie, dlatego łatwo znoszą mokre warunki lub płukanie pod kranem.Zaprojektowane z myślą o treninguSłuchaj muzyki bez przerw choćby podczas najtrudniejszych treningów.

  Uchwyty trzymają słuchawki w miejscu, dzięki czemu nigdy nie spadną w trakcie rozciągania.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...


☆ AKG K240 MKII ☆

AKG K240 MKII Najniższa Cena Online

☆ AKG K240 MKII - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K240 MKII
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  AKG K 240 MK II to nowe, fachowe słuchawki studyjne należące do istotnie udanej kolekcji słuchawek wyekwipowanych w przetworniki XXL oraz technikę Varimotion. Wyposażone są w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej gwarantujące solidny bas, precyzyjny środek i kryształowo czystą górę. Dzięki zwiększeniu impedancji słuchawki mogą współpracować z komputerem i innymi urządzeniami o niewiele znaczącej mocy wyjściowej. Odłączany, wymienny kabel z miedzi beztlenowej OFC zapewnia możliwość prostego serwisu, a także bezstratną transmisję sygnału na niemało lat pracy. Właściwości typowe słuchawek K 240 MK II: mistrzowskie słuchawki studyjne hi-fi o konstrukcji półotwartej, wokół uszne. Samo dostosowujący się do profilu głowy pałąk gwarantuje wygodę stosowania. Opatentowane membrany wielowarstwowe Varimotion. Brak zniekształceń dźwięku choćby przy wysokich poziomach głośności. Welurowe i skórzane wykładziny nauszników. Jednostronny, odłączany kabel o długości 3 m i dodatkowy przewód spiralny o długości 5 m....

☆ Koss Porta Pro ☆

Koss Porta Pro Najniższa Cena Online

☆ Koss Porta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Porta Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
  Koss Porta Pro to wysokiej jakości kanon słuchawek mobilnych.

  Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich perfekcyjne brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, że ustanowiły one kanon na całym świecie. Poprzez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej nowoczesne a ich jakość unosiła się. Dzięki czemu są one dzisiaj muzyczną ikoną wśród mobilnych słuchawek. To jedne z najszczególniej poszukiwanych i zwykle kupowanych słuchawek mobilnych na polskim rynku!

  Słuchawki Koss Porta Pro poza wyśmienitym brzmieniem oferują istotnie stylowy, wyszukany, elitarny wygląd.

  Słuchawki Koss Porta Pro znamionują dynamiczne części dostarczające unikatowego głębokiego basu i nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki temu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki temu części są nieelastyczne, minimalizują mechaniczne zakłócenia i zapewniają niezmiernie dokładne odtwarzanie dźwięku.

  Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny przez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę choćby przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych przenośnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co zwiększa sygnał transmisji i powoduje, iż dźwiek jest czystszy i bardziej klarowny.

  Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, wygodne użytkowanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek w trakcie podróży, w pracy czy w domu.


  Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
  - świetne do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
  - Wysokiej jakości słuchawki, wyjątkowo wygodne, nie uciskają uszu
  - Składany pałąk słuchawek
  - świetne brzmienie
  - Muszle słuchawek miękko wyściełane
  - Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
  - Impedancja: 60 Ohm
  - Czułość: 101 dB SPL/1mW
  - W zestawie ergonomiczne etui do przechowywania słuchawek
  - Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
  - Długość kabla: 1,2 m

  http://www.dozywotniagwarancja.pl/

  Dożywotnia gwarancja
  Dożywotnia gwarancja udzielana jest poprzez producenta KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę albo wymianę poprzez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu towaru do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ AKG K240 ☆

AKG K240 Najniższa Cena Online

☆ AKG K240 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K240
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Model AKG K240 Studio to nowe, mistrzowskie słuchawki studyjne należące do stanowczo udanej linii. Zaopatrzone są w kapsuły wokół uszne o konstrukcji półotwartej zapewniające konkretny bas, precyzyjny środek i kryształowo czystą górę.

  Dzięki zwiększeniu impedancji słuchawki mogą współpracować z komputerem i innymi urządzeniami o drobnej mocy wyjściowej. Odłączany, wymienny kabel z miedzi beztlenowej OFC zapewnia możliwość prostego serwisu oraz bezstratną transmisję sygnału na sporo lat pracy.Słuchawki mistrzowskie to produkty dedykowane do pracy w warunkach studyjnych tzn w studiach nagraniowych, telewizyjnych, radiowych etc.

  charakteryzują sie wzmocnioną konstrukcją, a także wytrzymalszymi materiałami, niejednokrotnie także odpinanym kablem prowadzącym tylko do jednej słuchawki.parametry charakterystyczne słuchawek K240 Studio:mistrzowskie słuchawki studyjne hi-fi o konstrukcji półotwartej wokół usznejSamo dopasowujący się do profilu głowy pałąk zapewnia wygodę stosowania K-240 MK II naBrak zniekształceń dźwięku choćby przy wysokich poziomach głośnościWelurowe i skórzane wykładziny nausznikówJednostronny, odłączany kabel o długości 3 mDane techniczne:PrzetwornikidynamiczneKonstrukcjapółotwarta, nausznaPasmo przenoszenia15 - 25000 HzCzułość91 dB / mW, 104 dB / VKup K-240 MK II na www.akg.waw.plImpedancja55 Ohm zakup K-240 MK II na www.akg.waw.plMaksymalna moc wejściowa200 mW dokonaj zakupu K-240 MK II na www.akg.waw.plWaga (bez przewodu)240 gKabel3 m prosty, Miedź OFC 99,99% Połączeniejack 3,5 stereo pozłacany z przejściówką jack 6,3 mm stereo....


☆ AKG K271 MKII ☆

AKG K271 MKII Najniższa Cena Online

☆ AKG K271 MKII - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K271 MKII
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Szukasz perfekcyjnych słuchawek sprawdź naszą ofertę opis. Konwencjonalne słuchawki stereofoniczne z mikrofonem uznane za naturalny i konkretny dźwięk. Wszędzie gdzie jest potrzeba odizolowania dźwięków zewnętrznych słuchawki AKG K 271 sprawdzają się idealnie. Wyekwipowane są w zwiększone przetworniki XXL z membranami wykonanymi w technice Varimotion. Gwarantuje to wysoką produktywność, wielkie, równomierne pasmo akustyczne i dużą dynamikę. Kompozycja akustyczna czasz powoduje, że choć K 271 są słuchawkami zamkniętymi, dają podobny komfort pracy jak słuchawki półotwarte. Zaimplementowany wyłącznik mikrofonu perfekcyjnie pozwala na jego wyłączenie lub włączenie bez sięgania do przycisku ''MUTE''. Niska impedancja pozwala na wykorzystanie ich w połączeniu z przenośnymi urządzeniami takimi jak: odtwarzacze CD, rejestratory DAT, notebooki i inne. Polecamy....

☆ HyperX Cloud II ☆

HyperX Cloud II Najniższa Cena Online

☆ HyperX Cloud II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HyperX
 • Nazwa produktu: HyperX Cloud II
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  komfortowa wyrazistość dźwięku. Komplet słuchawkowy HyperX™ Cloud II wyekwipowano w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, gwarantując tak genialną jakość audio Hi-Fi podczas gry, że od razu usłyszysz diametralną różnicę. Eksploruj świat pełen detali, niedostępny dotąd żadnym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze... Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego poprzez mikrofon, a także w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround albo pochodzący z mikrofonu. Ten postępowy komplet słuchawkowy tworzy dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround1, zezwalając uzyskać niespotykaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki temu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników w trakcie gry, choćby jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy. Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technice plug and play, bez konieczności wykorzystywania żadnych sterowników. Doskonały do gier Mikrofon zestawu HyperX Cloud II posiada funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z samoczynnym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa dostępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Rozwiązania te powodują, iż głos jest znacznie bardziej wyraźny, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest automatycznie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co gwarantuje adekwatną komunikację pomiędzy członkami drużyny i zamianę informacji w trakcie choćby najmocniej aktywnych walk. Komplet HyperX Cloud II atest TeamSpeak i został zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi wiodącymi aplikacjami komunikacyjnymi. Nowoczesny moduł sterujący audio Do włączania i wyłączania dźwięku 7.1 Surround służy specjalny przycisk. Wygodę obsługi podnosi na dodatek oddzielne sterowanie głośnością dźwięku w słuchawkach i rejestrowanego poprzez mikrofon. Wbudowana karta dźwiękowa DSP wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając najwyższą jakość audio Hi-Fi w trakcie gry. Standard dźwięku 7.1 Virtual Surround Wirtualny dźwięk otaczający pozwala uzyskać niezrównaną przestrzenność i głębię, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych wrażeń. Funkcja plug and play oznacza, iż nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników. Świetna jakość dźwięku komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest zgodny ze standardem Hi-Fi i został zaopatrzony w 53-milimetrowe sterowniki, zapewniające najwyższą jakość dźwięku podczas gry i w użyciach profesjonalnych. Wyrazisty dźwięk w zakresie niskich, średnich i wysokich tonów i wzmocnienie basów kreuje niezapomniane wrażenia w trakcie gry. Mikrofon z funkcją cyfrowej poprawy jakości dźwięku zastosowanie modułu sterującego USB udostępnia funkcję redukcji szumów, samoczynne sterowanie wzmocnieniem i redukcję echa. Głos gracza jest bardziej wyraźny, a szumy tła zredukowane, co poprawia ogólną jakość dźwięku rejestrowanego przez mikrofon. Odłączany mikrofon z łatwością podłączyć przed rozpoczęciem gry albo odłączyć, aby słuchać muzyki. Certyfikat Teamspeak producent Teamspeak potwierdza wyrazistość, czystość i nieprzeciętną jakość głosu użytkownika i reprodukowanego dźwięku. W trakcie badań nie wykryto żadnego słyszalnego echa, szumów tła ani zniekształceń głosu. Inne kompatybilne programy komunikacyjne to pomiędzy innymi Skype, Mumble i Ventrilo. Podwyższony komfort komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest wyekwipowany w poduszki z pianki zapamiętującej kształt i wymienne nauszniki, dostosowane do zmiennych profili dźwiękowych i wytworzone z różnych materiałów. Optymalizacja dla fachowych graczy HyperX Cloud II jest oficjalnym zestawem słuchawkowym organizacji Intel Extreme Masters i udostępnia nieprzeciętny komfort grania i jakość doświadczeń dźwiękowych w trakcie pracy z komputerami PC i Mac oraz konsolami. Zamknięte nauszniki pasywnie redukują szumy, więc gracz może się w pełni skoncentrować na rozgrywce. Specyficzny design z ulepszonymi akcesoriami zestaw słuchawkowy HyperX Cloud II jest sprzedawany ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami: adapterem samolotowym, nausznikami skórzanymi i welurowymi, a także torbą {pomocn|przydatn)ą w każdej podróży.

☆ Koss UR40 ☆

Koss UR40 Najniższa Cena Online

☆ Koss UR40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR40
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki nauszne UR40 Koss UR40 dostarcza dźwięk cyfrowej jakości w ultra-lekkiej konstrukcji perfekcyjnej dla przenośnych użytkowników.

  Dzięki poprawie transmisji sygnału i zastosowaniu ulepszonych przewodników dostajemy dźwięk krystalicznie czysty, pozbawiony zniekształceń i mechanicznych zakłóceń. Skrupulatność odwzorowania materiału muzycznego jest domeną UR40.

  Hybrydowa kompozycja słuchawek zezwala na wykorzystanie do maksimum zalet słuchawek otwartych jak i zamkniętych. Wykonane ze skóry naturalnej nauszniki tworzą szczelne połączenie z głową słuchacza dla powiększenia potęgi basu, natomiast siatkowa maskownica tworzy wrażenie dźwięku szerokiego i otwartego, która pozwala na kontakt ze światem zewnętrznym.

  Podsumowując UR40 to słuchawki znamionujące się dźwiękiem czystym i nasyconym w całym paśmie, które zamienią każde nagranie w występ na „żywo”.

  Słuchawki są istotnie lekkie i ważą około 50 gramów co oznacza, iż w praktyce są stanowczo wygodne w wykorzystywaniu, przechowywaniu i przenoszeniu.

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla kupujących!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu niepowtarzalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytwarzanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

  • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość bezpłatnej rejestracji artykułu przy pomocy unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design ponadto zyskujesz:

  • dokument „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
  • fachową i szybką naprawę i pewność wykorzystania wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Takstar THD6000 ☆

Takstar THD6000 Najniższa Cena Online

☆ Takstar THD6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Takstar
 • Nazwa produktu: Takstar THD6000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Takstar HD6000 to słuchawki nadające się wyśmienicie równocześnie do wykorzystania podczas pracy z dźwiękiem, post produkcji jak dodatkowo do pracy przy stole mikserskim w studiu czy w radiu czy również jako DJ na scenie.
  Łagodne i wielkie pasmo przenoszenia bez zbytnich przebarwień sprawia , że dźwięk staje się pełny i nieprawdopodobnie witalny. Słuchawki są wyraziste w wysokich rejestrach a jednocześnie proponują potężny, mięsisty i intensywny bass. Skoncentrowane na rytm. Zamknięta sprawnie izoluje od hałasu otoczenia, równocześnie powoduje , że słuchawki są niesłychanie wygodne. Przy muszlach użyto obrotowy mechanizm do komfortowego monitoringu „jednej strony" łatwego przenoszenia.

  Główne atrybuty:

  - wyraźne wysokie tony i sprężysty bass
  - Zamknięta sprawnie izoluje od hałasu otoczenia
  - Przemyślany design gwarantujący wysoki komfort używania
  - Specjalna konstrukcja umożliwiająca wygodny monitoring jednego boku oraz złożenia w trakcie transportu
  - nowoczesny design (2 odcienie do wyboru: czarny albo brązowy)  EAN: 6947381001537
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Takstar HD6000
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 60 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 25 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 320 g
  Akcesoria w komplecie: Przedłużacz kabla: 4 m
  Pozostałe parametry: Średnica Przetwornika: 53 mm

☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 ☆

Słuchawki przewodowe SOMIC V2 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Somic
 • Nazwa produktu: Słuchawki przewodowe SOMIC V2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Somic V2 to rewelacyjne słuchawki, które grają dźwiękiem na poziomie znacznie droższych słuchawek renomowanej konkurencji, a kosztują o połowę mniej.Konstrukcyjnie są to słuchawki otwarte, nauszne, wykorzystujące przetwornik energiczny o średnicy 42mm. W zestawie znajdują się dwa warianty padów pozwalających dopasować charakter dźwięku do potrzeb słuchacza – pady welurowe zapewniają szerszą scenę a pady ze skóry organicznej – więcej basu. Obrotowa konstrukcja muszli zezwala na jej obrót i odsłuch jednym uchem. Jest to przydatne dla realizatorów dźwięku live i DJ-ów.Dźwięk słuchawek jest równocześnie detaliczny jak i analogowy – jest to rzadko spotykana cecha wśród słuchawek z tego poziomu cenowego. Dzięki takiej charakterystyce pozwala wsłuchiwać się w detale nagrań bez męczenia słuchu dłuższym odsłuchem. Słuchacz prosto może wycofać się z głębokiego wglądu w nagranie na dalszy plan i po prostu cieszyć się perfekcyjnym dźwiękiem. Wielka scena i prawidłowe pozycjonowanie znamionujące te słuchawki pozwalają nie tylko poczuć się jak na prywatnej hali koncertowejdodatkowo pozwolą one nieprzeciętnie pozycjonować przeciwnika w grach FPS. Dzięki szczegółowości i szerokiej scenie Somic V2 nieprzeciętnie sprawdzą się jako słuchawki do CS:GO, Batllefield, Call od Duty i innych gier FPS.


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 60om – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 60om, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania o impendacji do 60om jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony MDR-XB510 ☆

Sony MDR-XB510 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-XB510 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-XB510
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sportowe słuchawki douszne XB510AS, czerwoneImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci dopełniającą motywację, a dzięki opornej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Wzmocnij swój treningImponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci motywację, a dzięki odpornej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.Muzyka, która namawia do ruchuCiesz się silną głębią każdego utworu dzięki EXTRA BASS.1Biegaj w deszczuSłuchawek można używać w każdej pogodzie, a nawet myć je po ciężkich treningach.Napędzaj rezultatyDaj się ponieść brzmieniu basu.

  Funkcja EXTRA BASS wzmacnia niskie tony i zagwarantuje brzmienie, które zmotywuje Cię, by dawać z siebie wszystko na każdym treningu. Wytrzymałe komponentyBiegaj w ulewnym deszczu, deszczu ze śniegiem lub śniegu ze spokojem umysłu.

  Słuchawki MDR-XB510AS klasy IPX5/7 zezwalają na mycie, dlatego prosto znoszą mokre warunki albo płukanie pod kranem.Zaprojektowane z myślą o treninguSłuchaj muzyki bez przerw nawet w trakcie najtrudniejszych treningów.

  Uchwyty trzymają słuchawki w miejscu, dzięki temu nigdy nie spadną w trakcie rozciągania.Akcesoria w zestawie: Pozostałe atrybuty:...


☆ Koss Porta Pro ☆

Koss Porta Pro Najniższa Cena Online

☆ Koss Porta Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Porta Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
  Koss Porta Pro to wysokiej jakości standard słuchawek mobilnych.

  Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich genialne brzmienie, a także komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, iż ustanowiły one standard na całym świecie. Poprzez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej postępowe a ich jakość podnosiła się. Dzięki temu są one dzisiaj muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najbardziej poszukiwanych i przede wszystkim kupowanych słuchawek mobilnych na polskim rynku!

  Słuchawki Koss Porta Pro poza wspaniałym brzmieniem oferują istotnie stylowy, elegancki, luksusowy wygląd.

  Słuchawki Koss Porta Pro cechują energiczne części dostarczające unikatowego głębokiego basu oraz nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki czemu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane zostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu komponenty są niesprężyste, minimalizują mechaniczne zakłócenia oraz zapewniają niezmiernie precyzyjne odtwarzanie dźwięku.

  Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny poprzez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę choćby przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych mobilnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co rozszerza sygnał transmisji i powoduje, że dźwiek jest czystszy i bardziej przezroczysty.

  Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, komfortowe używanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek w trakcie podróży, w pracy czy w domu.


  Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
  - nadzwyczajne do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
  - Wysokiej jakości słuchawki, szczególnie wygodne, nie uciskają uszu
  - Składany pałąk słuchawek
  - doskonałe brzmienie
  - Muszle słuchawek miękko wyściełane
  - Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
  - Impedancja: 60 Ohm
  - Czułość: 101 dB SPL/1mW
  - W zestawie praktyczne etui do przechowywania słuchawek
  - Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
  - Długość kabla: 1,2 m

  http://www.dozywotniagwarancja.pl/

  Dożywotnia gwarancja
  Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez markę KOSS. KOSS gwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę lub zamianę przez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej albo mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl posiadają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu towaru do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ Koss UR40 ☆

Koss UR40 Najniższa Cena Online

☆ Koss UR40 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss UR40
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki nauszne UR40 Koss UR40 dostarcza dźwięk cyfrowej jakości w ultra-lekkiej konstrukcji świetnej dla mobilnych użytkowników.

  Dzięki poprawie transmisji sygnału i zaimplementowaniu udoskonalonych przewodników otrzymujemy dźwięk krystalicznie czysty, pozbawiony zniekształceń i mechanicznych zakłóceń. Dokładność odwzorowania materiału muzycznego jest domeną UR40.

  Hybrydowa budowa słuchawek pozwala na wykorzystanie do maksimum zalet słuchawek otwartych jak i zamkniętych. Stworzone ze skóry organicznej nauszniki tworzą szczelne połączenie z głową słuchacza dla powiększenia potęgi basu, natomiast siatkowa maskownica wytwarza wrażenie dźwięku szerokiego i otwartego, która zezwala na kontakt ze światem zewnętrznym.

  Podsumowując UR40 to słuchawki cechujące się dźwiękiem czystym i nasyconym w całym paśmie, które zamienią każde nagranie w występ na „żywo”.

  Słuchawki są szczególnie lekkie i ważą około 50 gramów co oznacza, że w praktyce są niezwykle komfortowe w stosowaniu, przechowywaniu i przenoszeniu.

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych części:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru niepowtarzalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek tworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich zamiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

  • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość gratisowej rejestracji artykułu przy pomocy unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu artykułu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

  • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
  • fachową i szybką naprawę i pewność wykorzystania wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj towarów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 ☆

Słuchawki przewodowe SOMIC V2 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki przewodowe SOMIC V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Somic
 • Nazwa produktu: Słuchawki przewodowe SOMIC V2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Somic V2 to wyśmienite słuchawki, które grają dźwiękiem na poziomie widocznie droższych słuchawek uwielbianej konkurencji, a kosztują o połowę mniej.Konstrukcyjnie są to słuchawki otwarte, nauszne, wykorzystujące przetwornik energiczny o średnicy 42mm. W pakiecie znajdują się dwa typy padów zezwalających dopasować charakter dźwięku do potrzeb słuchacza – pady welurowe zapewniają szerszą scenę a pady ze skóry naturalnej – więcej basu. Obrotowa konstrukcja muszli pozwala na jej obrót i odsłuch jednym uchem. Jest to przydatne dla realizatorów dźwięku live i DJ-ów.Dźwięk słuchawek jest jednocześnie detaliczny jak i analogowy – jest to rzadko spotykana cecha wśród słuchawek z tego poziomu cenowego. Dzięki takiej charakterystyce pozwala wsłuchiwać się w detale nagrań bez męczenia słuchu dłuższym odsłuchem. Słuchacz z łatwością może wycofać się z głębokiego wglądu w nagranie na dalszy plan i po prostu radować się wspaniałym dźwiękiem. Obszerna scena i dobre pozycjonowanie znamionujące te słuchawki pozwalają nie tylko poczuć się jak na prywatnej hali koncertowejw dodatku pozwolą one nadzwyczajnie pozycjonować przeciwnika w grach FPS. Dzięki szczegółowości i szerokiej scenie Somic V2 wyśmienicie sprawdzą się jako słuchawki do CS:GO, Batllefield, Call od Duty, a także innych gier FPS.

☆ Takstar THD6000 ☆

Takstar THD6000 Najniższa Cena Online

☆ Takstar THD6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Takstar
 • Nazwa produktu: Takstar THD6000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Takstar HD6000 to słuchawki nadające się świetnie równocześnie do użycia podczas pracy z dźwiękiem, post produkcji jak również do pracy przy stole mikserskim w studiu czy w radiu czy także jako DJ na scenie.
  Łagodne i obfite pasmo przenoszenia bez zbytnich przebarwień sprawia , że dźwięk staje się pełny i niebywale witalny. Słuchawki są wyraźne w wysokich rejestrach a równocześnie oferują mocny, mięsisty i energiczny bass. Skoncentrowane na rytm. Zamknięta wydajnie izoluje od hałasu otoczenia, równocześnie sprawia , iż słuchawki są niezwykle komfortowe. Przy muszlach użyto obrotowy mechanizm do komfortowego monitoringu „jednej strony" nietrudnego przenoszenia.

  Główne parametry:

  - widoczne wysokie tony i elastyczny bass
  - Zamknięta wydajnie izoluje od hałasu otoczenia
  - Przemyślany design zapewniający wysoki komfort użytkowania
  - Specjalna kompozycja umożliwiająca wygodny monitoring jednego boku oraz złożenia podczas transportu
  - innowacyjny design (2 barwy do wyboru: czarny albo brązowy)  EAN: 6947381001537
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Takstar HD6000
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 60 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 25 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 320 g
  Akcesoria w zestawie: Przedłużacz kabla: 4 m
  Pozostałe parametry: Średnica Przetwornika: 53 mm


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania impendancja do 60om w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 60om w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki do biegania – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania o impendacji do 60om nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om opinie,
 • dobre słuchawki do biegania impendancja do 60om cena,
 • ranking słuchawek do biegania o impendacji do 60om,
 • słuchawki do biegania impendancja do 60om jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania o impendacji do 60om

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania o impendacji do 60om?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania o impendacji do 60om odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania o impendacji do 60om warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 60om, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 60om są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 60om zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania impendancja do 60om to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.