FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 50om. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 50om


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania o impendacji do 50om,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania impendancja do 50om najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania impendancja do 50om, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania o impendacji do 50om, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Sennheiser HD 559 ☆

Sennheiser HD 559 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser HD 559 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser HD 559
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Sennheiser HD 599 Zasilane własnymi przetwornikami, skonstruowane z trosceą o detale i najwyższą jakość materiałów. Te słuchawki są bezpośrednimi następcami kultowego modelu HD 598 i są tak samo stylowe. Zamykając najnowszą kolekcję HD 5 Sennheisera, ten model dostarcza brzmienia o nieporównanym stopniu naturalności. HD 599 to pełnowymiarowe wokółuszne słuchawki Premium, które są bezpośrednim wejściem w świat sprzętów audiofilskich. Supermiękkie, wymienne poduszki z mikrofibry gwarantują długoletni komfort użytkowania.
  Wyrafinowany dźwięk domowy - całkiem na nowo atrybuty: Przetworniki o średnicy 38 mm i impedancji 50 Ohmów, produkowane w Niemczech
  Wymienne poduszki nauszników, wykonane z mikrofibry
  konkretny, demontowalny kabel 3-metrowy ze złączem Jack 6,3 mm
  Dodatkowy kabel o długości 1,2 m ze złączem Jack 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm/3,5 mm w zestawie
  unikatowe wykończenie w kolorach beżu i brązu
  2-letnia gwarancja międzynarodowa W komplecie: Słuchawki Sennheiser HD 599
  kabel 3 m / wtyczka prosta 6,3 mm
  przewód 1,2 m / wtyczka prosta 3,5 mm
  Przejściówka 6,3 mm do 3,5 mm dane technologiczne: Przewodowe/bezprzewodowe: Przewodowe
  Słuchawki/zestaw słuchawkowy: Słuchawki
  wariant słuchawek: Wokółuszne
  rodzaj przetwornika: Otwarty
  Pasmo przenoszenia: 12-38500 Hz
  Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 106 dB
  Impedancja: 50 Ω
  Magnesy: Neodymowe
  Waga słuchawek: 250 g
  Złącze: Jack 6,3 mm / 3,5 mm
  Zniekształcenia harmoniczne (THD): < 0,2 %
  Kolor: Brązowy
  przewód: 2 przewody w komplecie: 3 m (Złącze Jack 6,3 mm), 1,2 m (Złącze Jack 3,5 mm) Otwarta konstrukcja Sennheiser HD 599 zagwarantuje imponującą naturalną skuteczność przestrzenną. Najwyższy model Sennheiser z linii 5. Pełnowymiarowe wysokiej jakości słuchawki oferujące prawie audiofilski poziom jakości dźwięku i wyjątkowy komfort noszenia dzięki wielkim wokółusznym nakładkom z miękkimi, wymiennymi poduszkami

☆ Beyerdynamic DT 990 PRO ☆

Beyerdynamic DT 990 PRO Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic DT 990 PRO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 990 PRO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BEYERDYNAMIC DT990PRO 80 OHM Black Limited Edition Studyjne słuchawki o konstrukcji otwartej mistrzowskie DT990 PRO to słuchawki z profesjonalnej linii niemieckiego producenta. Ich unikatowa jakość odpowiada choćby najszczególniej wymagającym słuchaczom.

  Niezwykłą popularność zyskały sobie wśród producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, nadawców. Są stosowane w studiach na całym świecie. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością.

  Słuchawki zaprojektowane zostały do monitorowania muzyki. Wyśmienicie neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie i niskie tony charakteryzują się dużą separacją i zróżnicowaniem odcieni. Budowa Wszystkie komponenty słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno.

  Dobra dostępność części sprawia, iż słuchawki można eksploatować przez niemało lat. Zmniejszony ciężar membrany oraz ruchomej cewki w połączeniu ze dokładnie dobranym pasmem przenoszenia skutkuje naturalnym i zrównoważonym dźwiękiem.

  perfekcyjny komfort noszenia DT 990 PRO są ponadprzeciętnie lekkie jak na swój wymiar, a dzięki dokładnie dobranym materiałom wspaniałe dostosowane. Wykonane z weluru nauszniki dobre tłumienie hałasu otoczenia i wielki komfort stosowania.

  Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Impedancja 80 Ohm Słuchawki o impedancji 80 ohm w szczególności przeznaczone do aplikacji kontroli, odsłuchu referencyjnego, miksowania itp. Wytwarzane w Niemczech Jakość "Made in Germany" rozpoczyna się od wysokiej jakości użytych części.

  Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie towar jest wyprodukowany z niezwykłą trosceą o szczegóły. Parametry słuchawek kolekcji 990 PRO o Dynamiczne słuchawki typu otwartego o szerokim spektrum dźwięku o Wysoki komfort noszenia dzięki miękkim, kolistym i wymiennym nausznikom o komfortowe dopasowanie dzięki wytrzymałej, dostosowywanej, miękko wyściełanej konstrukcji pałąka o tworzone w Niemczech o typ słuchawek: wokółuszne o kompozycja: otwarte o Impedancja: 80 Ohm o Pasmo przenoszenia: 5 - 35,000 Hz o Nominalny SPL: 96 dB o Zniekształcenia T.H.


☆ FiiO FD7 ☆

FiiO FD7 Najniższa Cena Online

☆ FiiO FD7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FiiO
 • Nazwa produktu: FiiO FD7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  FiiO FD7 Dynamiczne monitory douszne z membraną z czystego berylu o obszerny dynamiczny przetwornik z membraną 12 mm z czystego berylu elitarna kolorystyka o Złącza MMCX ze stali nierdzewnej o 3 wymienne końcówki akustyczne o Półotwarta kompozycja o Przedni pryzmat akustyczny o kabel z monokrystalicznego srebra o wysokiej czystości Poczuj ich grzmiącą MOC Nasz nowy, flagowy dynamiczny przetwornik 12 mm z membraną z czystego berylu, ze względu na to, iż beryl jest 4 razy niesprężystiejszy niżeli stal, a jednocześnie waży tylko jedną czwartą tego co tytan, posiada 3 razy udoskonaloną efektywność przejściową w porównaniu do przetworników tytanowych, niezwłoczną szybkość, a także grzmiący, wybuchowy dźwięk.

  Sztuka spotyka luksusową kolorystykę wytworna kolorystyka, specjalnie przemyślana dla FD7, wskazuje na jego wybitną produktywność dźwiękową, przywołując starożytne chińskie obrazy pejzażowe z rzeką złota, otoczoną ogromnymi czarnymi górami wyprodukowanymi przez odważne pociągnięcia pędzlem.

  I podobnie jak mistrzowie malarstwa, którzy wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie do tworzenia tak rewelacyjnych obrazów, za FD7 kryje się kulminacja lat doświadczeń inżynieryjnych, by stworzyć równie zapierający dech w piersiach pejzaż dźwiękowy.

  FD7 to nie tylko niezwykłe dzieło sztuki - jest w stanie samodzielnie wytwarzać sztukę dzięki stanowczo delikatnemu i wyrafinowanemu brzmieniu. Wyprofilowane złącza MMCX dla maksymalnego komfortu kabel załączony do FD7 został zaprojektowany z kątowymi powiększonymi złączami MMCX, które przeszły dużo ergonomicznych iteracji i ulepszeń w celu osiągnięcia maksymalnego komfortu noszenia.

  Wymienne końcówki akustyczne - Twoje dobór, Twoje brzmienie Zgodnie ze swoim flagowym statusem, FD7 jest standardowo zaopatrzony w trzy pary wymiennych końcówek akustycznych, z których każda ma inną średnicę wewnętrzną dla różnorodnych sygnatur dźwiękowych.

  Największe z nich prezentują rozległą scenę dźwiękową, średnie imponują zrównoważonym brzmieniem, podczas gdy najmniejsze serwują donośnych basów. Niesamowity komfort słuchania z,,polami wulkanicznymi" Pomysłowy system,,pola wulkanicznego" opracowany poprzez FiiO wykorzystuje sposób działania fal dźwiękowych, aby zauważalnie poprawić ich dźwięk.,,Pole wulkaniczne" redukuje fale stojące i zniekształcenia i ogólnie polepsza dyfuzję fal basowych w FD7.

  dodatkowo półotwarta budowa FD7 zmniejsza nacisk na ucho, gwarantując komfortowojsze słuchanie. Cała ta technologia została zawarta w efektownym designie. Szybkie niczym piorun dzięki przedniej pryzmie akustycznej W pobliżu przetwornika z czystego berylu, w FD7 znajduje się system pryzmatów akustycznych, który rozwiązuje problemy związane z opóźnieniem czasowym między przeróżnymi falami dźwiękowymi.

  Skutecznie zmienia i precyzyjnie kontroluje sposób, w jaki fale dźwiękowe przechodzą przez FD7, żeby poprawić propagację fal o wysokiej częstotliwości i zapewnić poprawne fazy audio. Czyste srebro - czysty dźwięk FD7 jest standardowo wyposażony w monokrystaliczny przewód z czystego srebra o wysokiej czystości w oplocie Litz.

  W jednym kablu splecione są 4 szerokie żyły, w sumie 224 drutów. Powłoka przewodu stworzona jest z przychylnego dla środowiska TPU klasy medycznej, która jest odporna na żółknięcie po długotrwałym stosowaniu i niesprężystienie w niskich temperaturach.

  Na wyposażeniu FD7 posiada w wymienne wtyczki audio rodzaju twist-lock dla wymiarów 2,5/3,5/4,4 mm dla maksymalnej wygody i kompatybilności. Atest Hi-Res Audio FD7 dokument Hi-Res Audio, który odzwierciedla jego zdolność do przepięknego oddawania bogatych szczegółów muzycznych w wyjątkowo realistycznym otoczeniu dźwiękowym.

  Bogaty pakiet akcesoriów o Zbalansowane końcówki douszne 3 pary (SML) o Basowe końcówki douszne 3 pary (SML) o Końcówki douszne SpinFit 3 pary (SML) o Końcówki douszne z potrójnym kołnierzem 2 pary (SL), o Wokalne końcówki douszne 3 pary (SML) o Piankowe końcówki douszne 2 pary o Szczoteczka do czyszczenia 1x o Futerał 1x o Narzędzie pomocnicze MMCX 1x o Instrukcja obsługi 1x o Wymienne końcówki akustyczne 3 pary o Magnetyczny organizer kabli 1x o Wymienne wtyczki audio 2,5 mm/3,5 mm/4,4 mm 1 komplet o 4-żyłowy 224-rdzeniowy kabel ze srebra o wysokiej czystości 1x o Impedancja: 50 omów @ 1kHz o Pasmo przenoszenia: 10Hz - 40kHz o Czułość: 111db @ 1mW o Długość kabla: ok.

  120 cm o rodzaj przetwornika: 12 mm dynamiczny o Maksymalna moc wejściowa: 100mW o Waga (pojedyncza jednostka): ok.


☆ Beyerdynamic DT 880 Pro ☆

Beyerdynamic DT 880 Pro Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic DT 880 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 880 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przewodowe słuchawki studyjne Beyerdynamic DT880 Pro DT880 PRO łączy mocne strony studyjnych słuchawek otwartych i zamkniętych. Lepsze przetworniki legendarnego modelu DT880 rewelacyjne atrybuty analityczne, zwłaszcza w sytuacji muzyki klasycznej.

  stabilna redukcja hałasu otoczenia zagwarantuje genialny dźwięk przestrzenny. Pełne spektrum dźwięku jest reprodukowane z wielką szczegółowością od najniższego basu do najwyższych częstotliwości. Soprany są zarazem klarownie czyste i imponująco gładkie.

  dokładne jednostajne tony średnie są wyraźne - wspomagają, nie dominują. Bas jest pokaźny, ale nie jest zbyt natarczywy. Komfortowy z szeroką regulacją pałąk nadaje się do wszystkich rozmiarów głowy - udoskonalone dostosowanie i komfort.

  niezwykle w trakcie długich sesji studyjnych. Budowa Wszystkie części słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno. Dobra przystępność części powoduje, iż słuchawki można eksploatować przez mnóstwo lat.

  rewelacyjny komfort noszenia DT 880 PRO są niesłychanie lekkie jak na swój rozmiar, a dzięki precyzyjnie dopasowanym materiałom doskonałe spasowane. Wytworzone z weluru nauszniki spory komfort użytkowania.

  Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Wytworzone w Niemczech Jakość "Made in Germany" zaczyna się od wysokiej jakości użytych części. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie produkt jest tworzony z niezwykłą dbałością o szczegóły.

  parametry słuchawek serii 880 PRO Impedancja słuchawek 250 Ohm - nieprzeciętna do korzystania studyjnego, miksowania, edycji i masteringu transparentny, wielobarwny i naturalny dźwięk Miękkie, pokaźne, welurowe nauszniki mocny, wygodny, miękko wyściełany pałąk o szerokiej możliwości regulacji wykonane w Niemczech dane technologiczne: rodzaj słuchawek wokółuszne budowa półotwarte Impedancja 250 Ohm Pasmo przenoszenia 5 - 35,000 Hz Nominalny SPL 96 dB Zniekształcenia T.H.


☆ Beyerdynamic DT 1770 Pro ☆

Beyerdynamic DT 1770 Pro Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic DT 1770 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 1770 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  fachowe Ze względu na swoją zamkniętą konstrukcję, nieprzeciętne tłumienie hałasu otoczenia i bardzo wysoki poziom ciśnienia akustycznego - DT 1770 PRO są wyśmienite dla muzyków, inżynierów dźwięku, producentów dla profesjonalistów pracujących na aplikacjach studyjnych.

  efektywne przetworniki Tesla 2.0 idealny dźwięk, dzięki świetnej rozdzielczości, transparentności i wysokiemu poziomowi wyjściowemu. Są rewelacyjne do miksowania i masteringu w studio. Zamknięta konstrukcja pozwala pracować w nich choćby w głośnym otoczeniu.

  Niezwykłą popularność zyskały sobie wśród producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, nadawców. Są stosowane w studiach na całym świecie. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością.

  Słuchawki zaprojektowane zostały do monitorowania muzyki. Idealnie neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie oraz niskie tony cechują się dużą separacją i zróżnicowaniem barw. Budowa Wszystkie komponenty słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno.

  Dobra dostępność części powoduje, iż słuchawki można eksploatować przez mnóstwo lat. Doskonały komfort noszenia DT 1770 PRO są niezwykle lekkie jak na swój wymiar, a dzięki starannie dobranym materiałom doskonałe dostosowane.

  wyprodukowane ze skóry nauszniki korzystne tłumienie hałasu otoczenia, a także obszerny komfort stosowania. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Impedancja 250 Ohm Impedancja 250 ohm w szczególności asygnowane do aplikacji kontroli, odsłuchu referencyjnego, miksowania itp.

  wyprodukowane w Niemczech Jakość "Made in Germany" początkuje się od wysokiej jakości użytych komponentów. Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie artykuł jest stworzony z niezwykłą dbałością o detale.

  parametry słuchawek serii 1770 PRO Dynamiczne słuchawki rodzaju zamkniętego fachowy dźwięk w studio - klasa premium Wytrzymały pałąk wytwarzany z giętkiej stali Jednostronny odłączany kabel (prosty i spiralny) Dwie pary nauszników w pakiecie (skórzane i welurowe) stworzone w Niemczech Specyfikacja: rodzaj słuchawek wokółuszne konstrukcja zamknięte Impedancja 250 Ohm Pasmo przenoszenia 5 - 40,000 Hz Nominalny SPL 102 dBSPL (1mW/500Hz) Maksymalny SPL 125 dB SPL (200 mW / 500 Hz) Zniekształcenia T.H.


☆ ModeCom MC-826 Hunter ☆

ModeCom MC-826 Hunter Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-826 Hunter - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-826 Hunter
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • atrybuty dodatkowe: składane słuchawkipałąk na głowęmiękkie poduszki uszneregulacja wielkości pałąka
  • atrybuty wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 105 dB
  • Długość przewodu: 1,8 m
  • dopełniające dane: Słuchawki MC-826 HUNTER zostały produkowane specjalnie dla fanów gier komputerowych. Masywna konstrukcja, czuły mikrofon na pałąku oraz komfort stosowania poprzez długie godziny to główne zalety tego sprzętu.
  • Głośność: 100 dB
  • ilość wtyków: 2 szt.
  • Impedancja: 50 Ohm
  • Kod producenta: S-MC-826-HUNTER
  • Kolor: Czarny
  • Kolor: czarny
  • Kolor główny: Czarny
  • Komunikacja: Przewodowa
  • kompozycja: zamknięte
  • Mikrofon: true
  • Mikrofon: TAK - Stały
  • Moc wejściowa: 100 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany kabel: false
  • Opis marketingowy: Słuchawki MC-826 HUNTER pozostały wytwarzane specjalnie dla wielbicieli gier komputerowych. Masywna kompozycja, czuły mikrofon na pałąku oraz komfort stosowania przez długie godziny to główne atuty tego sprzętu.Sprzęt na dodatek jest zaopatrzony w regulację głośności na kablu. Wykwintna czerń, tłoczone logo oraz oryginalne opakowanie sprawiają, że słuchawki MC-826 Hunter są wyjątkowym produktem dla wszystkich którzy pasjonują się grami.
  • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
  • Regulacja głośności: true
  • Strona producenta: http://www.modecom.pl/
  • Strona www artykułu: http://www.modecom.pl/mc-826/gaming/sluchawki/audio/produkty/
  • rodzaj: Słuchawki nauszne z mikrofonem
  • rodzaj słuchawek: Nauszne
  • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • rodzaj wtyku: Minijack 3.5mm
  • Waga: 0-299 g
  • Zasięg: Nie dotyczy

☆ Słuchawki Fostex T20RP MK3 Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 18,06 zł ☆

Słuchawki Fostex T20RP MK3 Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 18,06 zł Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Fostex T20RP MK3 Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 18,06 zł - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fostex
 • Nazwa produktu: Słuchawki Fostex T20RP MK3 Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 18,06 zł
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  FOSTEX T-20RP MK3 Słuchawki otwarte, 50 Ohm świeże słuchawki z linii RP-MK3 są następcami uwielbianej serii RP-MK2, które od ponad 30 lat używane są w wielu mistrzowskich studiach nagraniowych. Membrany z technologią "Regular Phase" (RP) zostały lepsze w celu uzyskania ostrzejszej reprodukcji dźwięku do precyzyjniejszego odsłuchu.

  pokrywa, nauszniki i poduszka pałąka zostały na dodatek ponownie zaprojektowane żeby uzyskać maksymalną produktywność sterownika RP. Dane techniczne: Przetwornik: technologia Regular Phase Impedancja: 50 ohm Czułość: 92dB (przy 1kHz, 1mW) Pasmo przenoszenia: 15Hz - 35kHz Maksymalna moc wejściowa: 3000mW Waga: 315g przewód: Odłączany 1/4 "Stereo (3m) i stereo mini (1,2 m)!Modele słuchawek Fostex serii RP-MKIII nie różnią się wyglądem zewnętrznym, poza oznaczeniem modelu


☆ Urbanista Berlin ☆

Urbanista Berlin Najniższa Cena Online

☆ Urbanista Berlin - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Urbanista
 • Nazwa produktu: Urbanista Berlin
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Urbanista Berlin to nieszablonowa seria bezprzewodowych słuchawek które łączą w sobie i maksymalną funkcjonalność.

  Pilot na słuchawkach posiada 3 przyciski, dzięki którym możesz wygodnie sterować muzyką i odbierać wszystkie połączenia. Urbanista Berlin jeszcze mają system GoFit, który zagwarantuje bezpieczne dostosowanie podczas treningu.

  · Czas pracy: 4,5 h

  · Czas ładowania: 1,5 h

  · Bluetooth 4.1

  · Sterowanie głosowe (Siri, Google Now)

  · 2 pary silikonowych wkładek z funkcją GoFit, przystępne w 2 wymiarach (S, M)

  · Port do ładowania: Micro USB

  · Kompatybilne z Android, iOS i Windows

  · Czułość: 115dB ±3dB

  Waga: 12g (bez opakowania)

  mocne strony towaru:

  · Designerski kształt

  · Wysokiej jakości emisja dźwięku

  · niewielkie rozmiary słuchawek

  · zastosowany mikrofon

  · Przycisk odebrania/zakończenia rozmowy telefonicznej


☆ Shure SRH440 ☆

Shure SRH440 Najniższa Cena Online

☆ Shure SRH440 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Shure
 • Nazwa produktu: Shure SRH440
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Shure SRH440
  Daj się ponieść Shure SRH440 w nowy wymiar muzyki

  obszerna, wygodna konstrukcja, konkretne sparowanie elementów, miękkie wykończenie. A do tego brzmienie nastawione na audiofilskie wykorzystanie. Tak właśnie prezentują się Shure SRH440, które podarują Ci niesamowite doznania.

  standardowe dla linii SRH zestawienie głębokiej czerni z niewielką ilością jasnych komponentów powoduje, iż każdy ochoczo sięga po słuchawki. Taki design perfekcyjnie komponuje się do eleganckich, jak i sportowych ubrań.

  Dogodna, komfortowa kompozycja

  Połączenie szerokiego pałąka z miękkimi, dużymi nausznikami pod lekkim kątem sprawia, iż cała kompozycja wyśmienicie przylega do głowy, nieodrażniając jej skóry. Wysokiej jakości materiały i optymalne sparowanie nadaje słuchawkom odporność na sporo lat.

  Daj się ponieść dynamice

  Moc wyjściowa, zakres dynamiki, impedancja - wszystko to zostało zoptymalizowane pod kątem współpracy z fachowymi urządzenia, dlatego też Shure SRH440 nieprzeciętnie radzą sobie z konsoletami mikserskimi, mikserami DJ i wzmacniaczami słuchawkowymi.

  Słuchawki są asygnowane przede wszystkim do stosowania w pomieszczeniach, ponieważ posiadają nad wyraz długi, 3-metrowy przewód, który w czasie odsłuchów w autobusie byłby nie komfortowy.

  cechy Shure SRH440
  • typ przetwornika: energiczny, z magnesem neodymowym
  • Wielkość przetwornika: 40 mm
  • Czułość: 105 dB SPL/mW
  • Impedancja: 44 Ohm
  • Zakres częstotliwości: 10Hz - 22kHz
  • Długość kabla: 3 m
  Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
  Zamów teraz za 409.00 zł

☆ Beyerdynamic DT 770 Pro ☆

Beyerdynamic DT 770 Pro Najniższa Cena Online

☆ Beyerdynamic DT 770 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beyerdynamic
 • Nazwa produktu: Beyerdynamic DT 770 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki wokółuszne Beyerdynamic DT770 Pro w wersji 32 Ohm DT770 PRO to słuchawki z mistrzowskiej linii niemieckiego producenta. Zamknięta konstrukcja pozwala pracować w nimi nawet w głośnym otoczeniu.

  Niezwykłą popularność zyskały sobie wśród producentów muzycznych, realizatorów dźwięku, nadawców. Są wykorzystywane w studiach na całym świecie. Reprodukują cały zakres częstotliwości z niewiarygodną precyzją i szczegółowością.

  Słuchawki zaprojektowane zostały do monitorowania muzyki. Doskonale neutralne środowisko odsłuchu. Wysokie i niskie tony charakteryzują się dużą separacją i zróżnicowaniem kolorów. Budowa Wszystkie elementy słuchawek PRO są wymienne i można zakupić je osobno.

  Dobra dostępność części sprawia, że słuchawki można eksploatować poprzez mnóstwo lat. Wyśmienity komfort noszenia DT 770 PRO są niebywale lekkie jak na swój rozmiar, a dzięki starannie dobranym materiałom wyśmienite przypasowane.

  tworzone ze skóry nauszniki korzystne tłumienie hałasu otoczenia. Pozwalają słuchać ulubionej muzyki i tylko jej. Wersja 32 Ohm Wersja 32 ohm ma wszechstronne zastosowanie od sprzętów przenośnych takich jak tablety, smartfony, laptopy po amplitunery i wzmacniacze stacjonarne, które producent wyposaży w gniazdo słuchawkowe (o przeciętnej produktywności) wytworzone w Niemczech Jakość "Made in Germany" zaczyna się od wysokiej jakości użytych elementów.

  Kolejny etap obejmuje ręczny montaż w Niemczech, gdzie artykuł jest wykonany z niezwykłą trosceą o detale. Parametry słuchawek kolekcji 770 PRO Dynamiczne słuchawki typu zamkniętego fachowy dźwięk w studio i na urządzeniach przenośnych progresywny system bass-refleks Wysoki komfort noszenia dzięki miękkim, okrężnym i wymiennym nausznikom komfortowe dobranie dzięki wytrzymałej, dostosowywanej, miękko wyściełanej konstrukcji pałąka wytwarzane w Niemczech dane techniczne: rodzaj słuchawek wokółuszne kompozycja zamknięte Impedancja 32 Ohm Pasmo przenoszenia 5 - 35,000 Hz Nominalny SPL 96 dB Zniekształcenia T.H.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 50om – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 50om, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania o impendacji do 50om jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JVC HA-F19M ☆

JVC HA-F19M Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-F19M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-F19M
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:nie;Wodooporność:dokument IPX2 (szczegóły w warunkach gwarancji);dedykowane dla:smartfon;rozmiar kabla:1 m;Dynamika (SPL):90 dB;Funkcje dopełniające:wodoodporne;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:46 Ω;Kolor:niebieski;Kolor:niebieski;typ słuchawek:dokanałowe;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):HA-F19M;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:8;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:10,7 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:douszne;Waga:5 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi


☆ ModeCom MC-826 Hunter ☆

ModeCom MC-826 Hunter Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-826 Hunter - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-826 Hunter
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • atrybuty dopełniające: składane słuchawkipałąk na głowęmiękkie poduszki uszneregulacja wielkości pałąka
  • właściwości wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 105 dB
  • Długość przewodu: 1,8 m
  • dodatkowe informacje: Słuchawki MC-826 HUNTER zostały stworzone specjalnie dla sympatyków gier komputerowych. Masywna budowa, czuły mikrofon na pałąku oraz komfort używania przez długie godziny to główne atuty tego sprzętu.
  • Głośność: 100 dB
  • liczba wtyków: 2 szt.
  • Impedancja: 50 Ohm
  • Kod producenta: S-MC-826-HUNTER
  • Kolor: Czarny
  • Kolor: czarny
  • Kolor główny: Czarny
  • Komunikacja: Przewodowa
  • konstrukcja: zamknięte
  • Mikrofon: true
  • Mikrofon: TAK - Stały
  • Moc wejściowa: 100 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany przewód: false
  • Opis marketingowy: Słuchawki MC-826 HUNTER zostały wykonane specjalnie dla zwolenników gier komputerowych. Masywna budowa, czuły mikrofon na pałąku i komfort stosowania przez długie godziny to główne atuty tego sprzętu.Sprzęt w dodatku jest wyposażony w regulację głośności na kablu. Gustowna czerń, tłoczone logo i oryginalne opakowanie sprawiają, iż słuchawki MC-826 Hunter są unikatowym produktem dla wszelkich którzy pasjonują się grami.
  • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
  • Regulacja głośności: true
  • Strona producenta: http://www.modecom.pl/
  • Strona www artykułu: http://www.modecom.pl/mc-826/gaming/sluchawki/audio/produkty/
  • typ: Słuchawki nauszne z mikrofonem
  • typ słuchawek: Nauszne
  • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • typ wtyku: Minijack 3.5mm
  • Waga: 0-299 g
  • Zasięg: Nie dotyczy

☆ SoundMAGIC ES30 ☆

SoundMAGIC ES30 Najniższa Cena Online

☆ SoundMAGIC ES30 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: SoundMAGIC ES30
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SoundMAGIC ES30C Słuchawki dokanałowe z pilotem i mikrofonem fachowe strojenie dla zbalansowanego, bogatego brzmienia Nasza ekipa specjalistów zadbała o precyzyjne dostrojenie modelu ES30C, tak aby słuchawki reprezentowały jednostajną, bogata sygnaturę dźwiękową, a każdy detal został stosownie czytelnie reprodukowany.

  Specjalnie dostosowane przetworniki, rewelacyjna rozdzielczość Customowe przetworniki zaimplementowane w ES30C wyśmienitą rozdzielczość, co stanowczo wpływa na jakość odtwarzanych plików bezstratnych.

  różnorodność detali i zachowanie oryginalnego brzmienia daje całkiem nowe doznania odsłuchowe. Kompletnie metalowa konstrukcja Wysokiej klasy pokrywa wyprodukowana z metalu jest nie tylko wytrzymała i należycie się pokazuje,ponadto wpływa na zmniejszenie interferencji akustycznych.

  ulepsza zatem czystość dźwięku i powoduje, że basy są bardziej soczyste i lepiej ułożone. Wysokiej jakości materiały redukujące zniekształcenia dźwięku kabel audio został wyprodukowany w oparciu o rdzeń z miedzi beztlenowej oraz zakończony pozłacaną wtyczką.

  Jest niepodatny na gwałtowne pociąganie i zmniejsza zniekształcenia dźwięku, zapewniając stabilny przekaz wysokiej jakości sygnałów dźwiękowych. Komfort w trakcie noszenia i poprawna izolacja akustyczna Korpus słuchawek jest wyjątkowo mały i lekki - pojedyncza słuchawka waży tylko 2,5 g.

  Przylega do ucha podczas noszenia i nie sprawia dyskomfortu podczas długookresowego używania. Dzięki wysokiej jakości wkładkom dousznym ES30C charakteryzują się także nieprzeciętną izolacją dźwiękową. Wielofunkcyjny pilot na kablu z mikrofonem ES30C to także istotnie poręczny pilot z mikrofonem HD.

  Dzięki niemu można z łatwością sterować funkcjami odtwarzania, korzystać z asystenta głosowego, jak w dodatku prowadzić rozmowy głosowe w wysokiej jakości. Duża kompatybilność Z uwagi na wtyczkę 3,5 mm, słuchawki można stosować praktycznie z każdym urządzeniem posiadającym złącze słuchawkowe 3,5 mm, w tym z telefonami Iphone i z Androidem.

  Wieloetapowe testy gwarancją zapewnienia jakości Każda para słuchawek SoundMAGIC poddawana jest kolekcji rygorystycznych testów, które zapewniają ich wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz wytrzymałość.


☆ Urbanista Berlin ☆

Urbanista Berlin Najniższa Cena Online

☆ Urbanista Berlin - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Urbanista
 • Nazwa produktu: Urbanista Berlin
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Urbanista Berlin to nieszablonowa kolekcja bezprzewodowych słuchawek które łączą w sobie oraz maksymalną funkcjonalność.

  Pilot na słuchawkach posiada 3 przyciski, dzięki którym możesz wygodnie sterować muzyką i odbierać wszystkie połączenia. Urbanista Berlin dodatkowo posiadają system GoFit, który gwarantuje bezpieczne dopasowanie podczas treningu.

  · Czas pracy: 4,5 h

  · Czas ładowania: 1,5 h

  · Bluetooth 4.1

  · Sterowanie głosowe (Siri, Google Now)

  · 2 pary silikonowych wkładek z funkcją GoFit, dostępne w 2 wymiarach (S, M)

  · Port do ładowania: Micro USB

  · Kompatybilne z Android, iOS i Windows

  · Czułość: 115dB ±3dB

  Waga: 12g (bez opakowania)

  mocne strony produktu:

  · Designerski zarys

  · Wysokiej jakości emisja dźwięku

  · niewielkie rozmiary słuchawek

  · zastosowany mikrofon

  · Przycisk odebrania/zakończenia rozmowy telefonicznej


☆ JVC HA-RX700 ☆

JVC HA-RX700 Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-RX700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-RX700
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Suchawki HA-RX700

  - Gbokie, aktywne basy, dziki zaimplementowaniu duych 50 mm przetwornikw z magnesem neodymowym i systemu Ring Port
  - System Ring Port zagwarantuje reprodukcj wysokiej jakoci, intensywnego dwiku
  - wielki pak gwarantuje komfort uytkowania podczas dugiego odsuchu
  - 3.5 metrowy przewd z pozacanym wtykiem
  - 6,3 mm przejciwka
  EAN: 4975769353581
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-RX700
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 6,3 mm jack
  Dźwięk: Stereo
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 48 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 8 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 25 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 3.5 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 330 g


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania impendancja do 50om najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania impendancja do 50om w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania impendancja do 50om w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania o impendacji do 50om nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania impendancja do 50om opinie,
 • dobre słuchawki do biegania impendancja do 50om cena,
 • ranking słuchawek do biegania o impendacji do 50om,
 • słuchawki do biegania impendancja do 50om jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania o impendacji do 50om

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania o impendacji do 50om?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania o impendacji do 50om odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 50om najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania o impendacji do 50om warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 50om, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania impendancja do 50om są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness o impendacji do 50om zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania impendancja do 50om to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *