FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

Jakie rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Finnlo Speedbike CRS 3 ☆

Finnlo Speedbike CRS 3 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Speedbike CRS 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Speedbike CRS 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRS3 Nr katalogowy: 3208 Uwaga: Przedsprzedaż roweru Finnlo Speedbike CRS3. Zamówienia będą wykonywane od dnia 15.10.2020r. Dlaczego warto wybrać FINNLO$65 producent FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i sprzętów siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji najnowocześniejszych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Dynamiczna i sprawna jazda w domu Intensywny trening wytrzymałościowy w domu jednostajny i wytrzymały Na zewnątrz pada deszcz, burza albo pada śnieg, lecz nadal chcesz ćwiczyć na rowerze wyścigowym$66 Z opresji uratuje Cię FINNLO Speedbike CRS3 z jego wyjątkowo stabilną konstrukcją i sportowym designem.

  Dzięki obciążeniu do 150 kg i czytelnemu wyświetlaczowi LCD możesz rozpocząć trening w dowolnym momencie w swoim salonie. Od teraz nie ma już żadnych wymówek! Twój Speedbike umożliwia wykonywanie intensywnych jednostek treningowych tak jak na rowerze szosowym i to kompletnie niezależnie od pogody i pory roku.

  Nowy impuls dla Twojej kondycji Rzuć wyzwanie najkorzystniejszym osiągnięciom Chromowane 22-kilogramowe koło zamachowe napędza Cię do intensywnych sekwencji wytrzymałościowych i daje Ci poczucie jazdy jak na prawdziwym rowerze.

  Indoor cycling jest nadzwyczajny do redukcji wagi i długotrwałego treningu cardio. Na Speedbike możesz w każdej chwili spalić kalorie, poprawić swoją kondycję lub przygotować się do następnego sezonu rowerowego albo kolejnego triatlonu.

  FINNLO Speedbike CRS3 wspiera Twoje cele fitness, a Twoja radość będzie wzrastała z treningu na trening. Ręczna, bezstopniowa regulacja oporu Do regulacji obciążenia w zależności od szybkości obrotowej Regulacja oporu FINNLO Speedbike CRS3 odbywa się za pomocą pokrętła na ramie głównej.

  Pokrętło może być również wykorzystywane jako wyłącznik awaryjny (poprzez naciśnięcie) dla maksymalnego bezpieczeństwa i szybkiego zatrzymania koła zamachowego. Dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i bezpieczeństwo podczas treningu wytrzymałościowego.

  przeciwpoślizgowa wielofunkcyjna kierownica Z dwoma uchwytami na napoje antypoślizgowe uchwyty na dostosowywanej kierownicy są komfortowe i nie wywołują pocenia, a także wytrzymują także dłuższe i bardziej intensywne sekwencje treningowe.

  Po zakończonym treningu można z łatwością przetrzeć kierownicę wilgotną ściereczką. Użyteczne dwa uchwyty na bidony proponują miejsce na wszystkie modne typy butelek sportowych. Jeśli dużo się pocisz, musisz dużo pić!

  przezroczysty monitor LCD Wszystkie informacje treningowe pod kontrolą! Zintegrowany monitor LCD daje Ci przegląd danych treningowych (wyświetlane są prędkość, czas, przebyty dystans, częstotliwość kroku, ilość spalonych kalorii i tętno).

  Ostatnie 20 jednostek treningowych możesz zapisać. Program tętna gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo w trakcie treningu, jeśli ustawiona jest górna granica tętna. Jeśli ta górna granica zostanie przekroczona, samoczynnie usłyszysz ostrzeżenie.

  Multimedialna rozrywka podczas treningu praktyczny uchwyt na smartfon Utrzymuj wysoką motywację w trakcie treningów z multimediami i aplikacjami fitness. Oprócz filmów w serwisie YouTube albo treningu siłowego z własną muzyką w tle, możesz wykorzystać swego smartfonu i aplikacji BITGym z trasami na żywo, by trenować jeszcze bardziej realistycznie.

  Po prostu umieść swój smartfon na praktycznym i bezpiecznym uchwycie! Obserwuj swoje tętno Zdrowy trening wytrzymałościowy w trakcie intensywnych sesji treningowych należy zawsze zwracać uwagę na swoje tętno treningowe.

  Z nowym Speedbike'em CRS3 masz możliwość pomiaru tętna za pomocą opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Odbiornik jest już w zestawie, dzięki temu można od razu korzystać z pasa. Użyj jednego z naszych pasów telemetrycznych do nawiązania połączenia z zastosowanym odbiornikiem.

  dostosowywane taśmy na pedałach Dla bezpiecznego treningu Speedbike CRS3 bardzo praktyczne, indywidualnie dostosowywane płaskie pedały do wykorzystywania z butami sportowymi. Niezależnie od tego, czy jest to umiarkowany trening cardio, czy też sportowy trening szybkościowy, pedały sportowe gwarantują najwyższy komfort, oporność na poślizg i wydajność choćby podczas długich jazd treningowych.

  idealna symulacja i przygotowanie do kolejnego etapu kolarstwa! Oba pedały wyekwipowane są w dostosowywany koszyk. Ciche koła zamachowe Dla zapewnienia stosownego treningu technologia nowego Speedbike'a CRS3 z 22 kg kołem zamachowym, bezobsługowym napędem, paskiem rowkowanym i wysoce mistrzowską technologią łożysk kulkowych zapewnia sportowe i wymagające sekwencje przy wysokich szybkościach.

  rewelacyjny ruch jest istotnie bezpieczny dla stawów i namawia do przyspieszania w trakcie każdej sesji treningowej. Czujesz ruch bez zakłócającego go hałasu. Możesz w pełni skoncentrować się na treningu, nie przeszkadzając ani Tobie, ani Twoim sąsiadom.

  Cichy trening jest możliwy o każdej porze dnia i nocy. Od teraz możesz też bez przeszkód wykonywać swój trening wytrzymałościowy przed telewizorem. Maksymalna możliwość regulacji trafny do osób o najróżniejszym wzroście, a także do wyższych klas wagowych do 150 kg Ergonomia Speedbike'a została zaprojektowana w taki sposób, aby mogły trenować równocześnie wysokie osoby do 2 metrów, jak i niskie osoby od 1,55 metra.

  Kierownica Indoor Cycle może być dostosowywana w pionie w 15 krokach i w poziomie w 7 krokach. Siodełko można regulować za pomocą pokrętła w poziomie w 7 krokach i w pionie w 24 krokach. Sportowa kierownica Speedbike'a oferuje też najróżniejsze pozycje uchwytu dla osób o długich i krótkich rękach.

  Maksymalna waga użytkownika to 150 kg, więc w dodatku w tym zakresie nie musisz się martwić, tylko wsiadaj i trenuj na nowym Indoor Bike CRS3. Zrównoważona kompozycja bardzo bezpieczny stojak, przenośny z dwoma rolkami transportowymi 4-punktowy system podparcia do regulacji wysokości na nierównych podłożach, a także przemysłowe podwójne spawanie zapewniają absolutną stabilność nawet podczas intensywnych treningów w pozycji stojącej.

  także sportowcy w wyższych klasach wagowych trenują poprzez cały czas bezpiecznie i stabilnie. Po zakończeniu treningu Speedbike CRS3 można prosto przesunąć dzięki zamontowanym z przodu dwóm rolkom transportowym klasy premium.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Regulacja ustawień parametrów ekran LCD Display ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 4 Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona albo tabletu Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) dane techniczne: umocnione łożyska kulkowe System hamowania: mechaniczny System napędu: pas rowkowany System hamowania: filcowe szczęki hamulcowe Waga koła zamachowego: 22 kg Ręczne ustawianie oporu Kontrola obciążenia: nie zależna od liczby obrotów Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary (dł.szer.wys.): 140 x 60 x 130 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3208 dostawa gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $67 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ HMS M1820i ☆

HMS M1820i Najniższa Cena Online

☆ HMS M1820i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M1820i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary: 100 x 56 x 150 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 36,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
  • Waga koła zamachowego: 9 kg
  • automatyczna regulacja oporu: 32 stopni
  • Regulacja siodełka w poziomie i kierownicy (pochylenie)
  • Dotykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w kierownicy
  • Pas telemetryczny (brak w pakiecie)
  • Półka na tablet albo smartfon
  • przeciwpoślizgowe pedały
  • Poziomujące stopki
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Uchwyt na bidon
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • SCAN
  • RPM (obroty / minutę)
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Recovery (test pracy serca)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Pomiar temperatury zewnętrznej
  • Obsługa aplikacji DelighTech Fitness
   • Android 2.3 lub nowszy
   • Apple iOS z obsługą Bluetooth w 4.0
  • Zasilanie sieciowe: 230V

  Przeznaczenie

  Model M1844-i to półprofesjonalny rower treningowy, który idealnie spełni oczekiwania w rękach wprawnego użytkownika, jak dodatkowo laika w dziedzinie domowego fitnessu. Progresywna konsola sterująca ułatwi dobór programu treningowego i sprawi, iż ćwiczenia staną się przyjemnością, a nie obowiązkiem.

  zalety

  Dostęp do bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness zmieni rower w interaktywne centrum domowej rozrywki. Internetowe mapy z funkcją Street View zapewnią niecodzienne doznania wizualne, które można stosownie spotęgować odpowiednimi dźwiękami w zależności od scenerii. Pełen realizm otoczenia gwarantowany, dzięki częstej aktualizacji map Google. Konstrukcja sprawia, że ćwiczenia na prezentowanym rowerze są niezwykle komfortowe i komfortowe. Rower pozostał wyekwipowany w komfortowy, dostosowywany fotel oraz oparcie, którego kąt nachylenia na dodatek można wyregulować wedle własnych preferencji. Przeciwpoślizgowe pedały z paskami stabilizującymi stopy zapewniają pewne podparcie dla dolnych partii mięśniowych, zabezpieczając przed kontuzjami.

  Wszystko pod ręką

  Czytelny i funkcjonalny wyświetlacz cechuję się dotykowym panelem, który wyraźnie upraszcza sterowanie w przeciwieństwie do klasycznych konsoli centralnych. Oprócz tego takie udogodnienia jak: półka na smartfon, dotykowe sensory mierzące puls czy łączność bezprzewodową gwarantuje olbrzymią wygodę, a przecież podczas treningu jest ona najważniejsza.

  Pełna regulacja, solidność tworzyw i gwarancja zadowolenia

  Rower eksponuje się konstrukcją, która umożliwia dowolne dopasowanie do użytkownika. Możliwość regulacji obciążania, pozycji i wysokości siodełka, a nawet regulacji pasków na pedałach powoduje, że ćwiczenia dają dużo frajdy, a co najważniejsze, pierwsze efekty widać po paru tygodniach. Dzięki zastosowaniu stali oraz usztywnionych tworzyw sztucznych rower nie zawiedzie przez mnóstwo lat ćwiczeń i treningów.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu M1820-i przystępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Rowerki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odnajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak również osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny i spinningowy.

  Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją różnorakością. Proponuję najistotniej nowoczesne technicznie rowerki, które same dostosują trening do jednostkowych potrzeb, jak dodatkowo sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

  By zagwarantować nowe i ciekawe doznania podczas treningu niektóre z rowerków treningowych HMS pozostały zaopatrzone w obsługę maszyn mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków ma swój oryginalny dizajn, który nadzwyczajnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą lub stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 producent dostarcza świeże, postępowe produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i wytrzymałość poprzez niemało lat energicznych ćwiczeń.

  wielka gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby energicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  firma oprócz rodzimego rynku niezwykle poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  Aplikacja DelighTech Fitness

  Orbitreki treningowe ze wparciem dla aplikacji DelighTech Fitness zamieniają klasyczną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu osiągalne jest zapisywanie wszelkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zagwarantuje łączność z Google Maps View, co zezwala na wirtualną podróż po wielu zróżnicowanych terenach. Parowanie mobilnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


  towar
  producent
  Kod producenta
  17-1-064
  EAN
  5907695501698
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Pionowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  9
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  36.5
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Finnlo Speedbike CRT ☆

Finnlo Speedbike CRT Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Speedbike CRT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Speedbike CRT
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • rozmiary: 128 x 55 x 125 cm
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Waga: 67 kg
  • Waga koła zamachowego: 25 kg
  • Przełożenie: 1:3
  • System oporu: mechaniczny
  • System napędu: pas klinowy
  • usztywnione łożyska kulkowe
  • Ostre koło
  • Kontrola oporu: zależna
  • Zakres oporu: bezstopniowy manualny
  • Zasilanie: baterie
  • Bidon
  • Regulacja kierownicy: w pionie i w poziomie
  • Regulacja siodełka: w pionie, w poziomie, nachylenie
  • Siodełko Selle Royal
  • Rolki transportowe
  • Pedały SPD
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • ekran LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, RPM
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Regulacja ustawień parametrów
  • liczba funkcji wyświetlanych jednocześnie: 2
  • Regulacja obciążenie: manualna

  Rower spinningowy Finnlo przeznaczony do energicznych treningów w warunkach domowych. Solidna i solidna konstrukcja daje pewność i zagwarantuje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningów niezależnie od ich aktywności. Koło zamachowe roweru waży 25 kg i gwarantuje niepowtarzalną płynność jazdy, a bezstopniowa regulacja oporu pozwala na skrupulatne zarządzanie obciążeniem. Rower ma tzw.,,ostre koło'' bez wolnobiegu, co pomaga zwalczyć pokusę zatrzymania się na odpoczynek, dlatego każdy trening jest realizowany w 100%.

  Siodełko z możliwością ustawienia kąta nachylenia oraz regulacją w pionie i w poziomie, a także regulowana kierownica umożliwiają przyjęcie prawidłowej pozycji do ćwiczeń. Kółka transportowe i stopki umieszczone na podstawie ułatwiają przemieszczanie urządzenia oraz pozwalają go precyzyjnie wypoziomować na nierównym podłożu. Komputer z wyświetlaczem LCD wyświetla 2 funkcje jednocześnie, daje jeszcze możliwość regulowania górnej granicy tętna. DOkonuje pomiaru dystansu, szybkości, obrotów na minutę i liczy czas ćwiczeń.


  Rowery spinningowe Finnlo

  Rowery spinningowe Finnlo są znakomicie dostosowane do częstych i aktywnych treningów. Ich głównym celem jest poprawa wydolności, szybka redukcja tkanki tłuszczowej, a także modelowanie sylwetki, dlatego są rekomendowane nie tylko dla ambitnych pasjonatów jazdy na rowerze. Oferta Finnlo obejmuje rowery dedykowane do użytkowania w warunkach domowych, a także profesjonalne urządzenia do używania komercyjnego w obiektach takich jak siłownie, kluby fitness, jednostki wojskowe, policyjne itp.

  mocna rama z szeroką podstawą i masywna konstrukcja każdego modelu Finnllo zapewnia stabilność, a także bezpieczne i mocne podparcie także podczas jazdy na stojąco, energicznych interwałów i jazdy z obszernym obciążeniem. Koła zamachowe rowerów Finnlo pozwalają kreować opór, który bez trudu spełni oczekiwania jednocześnie amatorów treningów domowych, jak i osób progresywnych pragnących utrzymać wysoki poziom kondycji. Bezstopniowy zakres obciążenia umożliwia jego precyzyjny dobór. Regulacje wielopozycyjnej kierownicy i siodełka ułatwia przyjęcie dobrej i najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń. Pedały większości modeli są dwustronne - z jednej to SPD, z drugiej zaś posiadają koszyki na buty.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność producenta na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest atrakcyjny design oraz najwyższa jakość wykonania i skrupulatne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest przeznaczony do korzystania w warunkach domowych, a także do zastosowań fachowych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) i w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  3203
  EAN
  4005251320309
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  wariant
  Spinningowe
  System hamowania
  Mechaniczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  25
  Nośność [kg]
  Brak danych
  Waga [kg]
  67
  Wyposażenie
  Komputer
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150

☆ York Fitness C415 ☆

York Fitness C415 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness C415 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness C415
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Ćwiczone grupy mięśni:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe;Funkcje komputera:12 programów treningowych, czas, dystans, funkcja Recovery, kalorie, szybkość, puls, RPM, WATT;Gwarancja:24 miesiące;Klasa urządzenia:HC - wykorzystanek domowy;Maksymalna waga użytkownika:140 kg;Pomiar tętna:tak;Pozycja:pionowa;Regulacja kąta nachylenia kierownicy:tak;Regulacja oporu:tak;Regulacja siodełka:pionowa, pozioma;rodzaj oporu:magnetyczny;wariant roweru:rower magnetyczny;Rolki transportowe:tak;Regulacja oporu:32-stopniowa;Waga:28,5 kg;Waga koła zamachowego:10 kg;rozmiary:96 x 48 x 140 cm


☆ BH Fitness Carbon Bike ☆

BH Fitness Carbon Bike Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Carbon Bike - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Carbon Bike
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower magnetyczny Carbon Bike H8702R to półprofesjonalna sugestia dla innowacyjnych entuzjastów kolarstwa oraz treningów wytrzymałościowych. Wyjątkowo wytrzymała rama wytwarzana z gatunkowych ascetycznców pozwala bezpiecznie ćwiczyć osobom o wadze dochodzącej choćby do 150 kilogramów – wysoka stabilność i wytrzymałość to synonim towarów oznaczonych logiem BH Fitness. W tym wypadku zadbano jeszcze o wysoką ergonomię. Niezwykle obszerna wygoda umożliwia prowadzenie długich i intensywnych sesji treningowych. Rower elektromagnetyczny BH Fitness Carbon Bike H8702R wyposażony jest w koło zamachowe o masie czternastu kilogramów i system hamulców elektromagnetycznych zezwalających na płynną regulację stopnia trudności. Komfort ćwiczeń zapewnia wyjątkowo wygodna kierownica oraz funkcjonalne siodełko w wymiarze XXL. Niewielkim,nad wyraz przydatnym dodatkiem jest uchwyt na bidon z wodą lub napojem izotonicznym. Rowerek treningowy Carbon Bike H8702R wyekwipowany pozostał w komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem LCD z podświetleniem w kolorze niebieskim. Na ekranie odczytać można wszystkie niezbędne do skutecznego treningu informacje: pomiar z pulsometru, ilość spalonych kalorii, czas ćwiczeń, przebyty dystans, poziom wytrenowania, a także aktualną datę i godzinę. Rower do ćwiczeń Carbon Bike H8702R waży 53 kilogramy i zaopatrzony jest w nawiew polepszający komfort używania. Przesuwanie po pomieszczeniu upraszcza komplet specjalnych rolek transportowych w podstawie. W pozycji roboczej urządzenie zajmuje powierzchnię o wymiarach 115 x 54 centymetry, a wysokość kierownicy to około 153 centymetry. Dla entuzjastów eleganckich rozwiązań i estetów ogromną zaletą będzie też wygląd rowerka – model Carbon Bike H8702R otrzymał wysokowytrzymała obudowę z materiałów sztucznych w futurystycznym profilu i uniwersalnej, nad wyraz popularnej kolorystyce. Oporna na zarysowania i zabrudzania pokrywa pozwala radować się atrakcyjnie zaprojektowanym sprzętem, który samoczynne staje się specyficzną ozdobą domu. Podpory ze stopkami antypoślizgowymi zabezpieczają przed przesuwaniem się urządzenia i chronią posadzkę przed zarysowaniem. Długość 115 cm Wysokość 153 cm Szerokość 54 cm Waga koła zamachowego 14 kg Maksymalna waga użytkownika 150 kg System oporu elektromagnetyczny dostosowywane siodełko pion/poziom Przeznaczenie pół-komercyjne Telemetryczny system pomiaru pulsu (radiowo) tak (opaska na dodatek) Nawiew tak Kółka transportowe tak dodatkowe dane uchwyt na bidon siodełko XXL Waga 53 kg Funkcje komputera wyświetlacz LCD Wyświetlane dane puls spalone kalorie czas dystans data zegar recovery

☆ Finnlo SpeedBike Pro ☆

Finnlo SpeedBike Pro Najniższa Cena Online

☆ Finnlo SpeedBike Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo SpeedBike Pro
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE PRO Nr katalogowy: 3574 Dlaczego warto wybrać FINNLO$289 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także maszyn siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość firmy sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Rowery spiningowy zezwalają na intensywny trening w domu, podobnie jak na rowerze wyścigowym czy górskim.

  nawet trenując krótsze jednostki treningowe możesz osiągnąć nad wyraz wysokie spalanie kalorii i sprawnie wzmocnić całe mięśnie nóg i pośladków. Dzięki doskonałej ergonomii treningu, FINNLO Speedbike Pro umożliwia: poprawę wyników wytrzymałościowych Wzmocnienie i ujędrnienie nóg Redukcję tkanki tłuszczowej Obniżenie ciśnienia krwi i tętna spoczynkowego FINNLO Speedbike PRO - maksymalna radość z jazdy w domu Trening na rowerze FINNLO Speedbike Pro to sama przyjemność - od początku docenisz ergonomiczną konstrukcję i przyjazne dla użytkownika funkcje.

  Specjalna budowa kierownicy i komfortowe siodło "Selle Royal" gwarantują komfort nawet podczas długich jednostek treningowych. Kierownica może być dostosowywana 13 razy w poziomie i 14 razy w pionie.

  W połączeniu z sprężystą konstrukcją siodełka (13 poziomów w poziomie, 23 stopnie w pionie) gwarantuje wspaniały komfort jazdy. Tak jak przystało na fachowy rower spiningowy, FINNLO Pro jest wyekwipowany w ostre koło i 25 kg koło zamachowe.

  Komputer treningowy i pomiar tętna podczas treningu możesz zmierzyć swoje tętno za pomocą zintegrowanego odbiornika impulsów dla pasów telemetrycznych (pas telemetryczny nie jest w zestawie). Tętno można wykorzystać do treningu sterowanego tętnem.

  Tętno i inne wartości dot. Efektywności są wyświetlane na krystalicznym wyświetlaczu LCD. Wyświetlane informacje: czas, odległość, częstotliwość kroku, prędkość, tętno. Na dodatek samoczynnie zapisuje ostatnie 20 jednostek treningowych.

  postępowy system napędowy i solidna konstrukcja Speedbike Pro jest napędzany cichym i niewymagającym konserwacji paskiem rowkowanym. Oś mechanizmu korbowego z dwoma łożyskami przemysłowymi została w dodatku wzmocniona, by była w stanie wytrzymać nawet duże obciążenia w długim okresie czasu.

  Co więcej, system pedałów jest wyposażony w ponadto utwardzoną oś wewnętrzną i system SPD. Hamulec, układ napędowy i piasta koła zamachowego są odpowiednio chronione przed wilgocią. Tak więc Speedbike Pro oznacza stabilność i trwałość.

  Specyfikacja: System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym stabilna i solidna konstrukcja ramy System awaryjnego zatrzymywania koła zamachowego Bez sotpniowa regulacja siodełka w pionie i poziomie Regulacja kierownicy: pozioma i pionowa Regulacja pedałów, system SPD Wysokiej jakości łożyska System napędu: pasek Wysokiej jakości siodełko przypasowane do długich i intensywnych treningów Uchwyt na bidon Rolki transportowe Waga koła zamachowego: 25 kg Przełożenie: 1:3 Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary: 130 x 55x 125 cm Waga: 68 kg Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja komercyjna 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3574 przesyłka gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje$290 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ York Fitness C420 ☆

York Fitness C420 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness C420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness C420
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower treningowy C420 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Ma magnetyczny system hamowania oraz 32 stopniowy zakres regulacji oporu. Urządzenie można prosto wypoziomować przy pomocy stopek.

  Dzięki rolkom transportowym wyjątkowo szybko przetransportujesz rowerek w inne miejsce w domu. Cechy: - Waga układu koła zamachowego 12 kg - System hamowania magnetyczny - Zakres obciążenia 1-32 - Sterowanie obciążeniem przy pomocy komputera - Regulacja siedziska w pionie i poziomie - Regulacja pochylenia kierownicy tak - Mechanizm korbowy 3-częściowy z łożyskami - przeciwpoślizgowe pedały z paskiem - Wysokość siedziska max.

  85 cm gdy pedał na dole - Rolki transportowe tak - Stopki poziomujące tak - Pomiar tętna sensory dotykowe na nieruchomych rękojeściach - Maksymalna waga użytkownika 150 kg - Zasilanie sieciowe 230 W - rodzaj siedziska poręczne - Uchwyt na urządzenie przenośne tak - Waga 31 kg - Długość - Szerokość 54 cm - Wysokość 140 cm...


☆ Finnlo Varon XTR ☆

Finnlo Varon XTR Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Varon XTR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Varon XTR
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Zapraszamy do zaznajomienia się z wynikami testu roweru treningowego FINNLO VARON XTR BT w kategorii,,Best Of". Rower został przetestowany w magazynie ETM Testing. Rower treningowy FINNLO VARON XTR II Numer katalogowy: 3194 Dlaczego warto wybrać FINNLO$8253 marka FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez profesjonalne maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Zorientowany na zdrowie trening sercowo-naczyniowy z kontrolą mocy zgodnie z normą DIN-EN 957-1/5 i komfortowym, niskim wejściem.

  FINNLO Varon XTR to ergometr klasy premium - korzystając z niego poprawisz swoją kondycję i wzmocnisz układ sercowo-naczyniowy. Najróżniejsze programy komputerowe Varon XTR zmotywują Cię do regularnych ćwiczeń fitness i nie będziesz się przy nich nudził.

  Dynamiczny ruch pedałami nakręca układ sercowo-naczyniowy, dzięki czemu spalisz więcej kalorii i tłuszczu. W ten sposób nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale także trenujesz dla szczupłego i prawidłowo wyprofilowanego ciała.

  NOWOŚĆ: odkrywaj świat trenując na Varon i korzystając z aplikacji Kinomap za każdym razem chciałeś odkrywać świat$8254 Każdego dnia zmieniaj,,miejsce" treningu i przenoś się w coraz to ciekawsze miejsca na świecie - i to we własnych czterech ścianach.

  Domowe treningi fitness jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, różnorodne i motywujące. Dzięki aplikacji Kinomap możesz na żywo przejechać 160 000 km tras z całego świata - dzisiaj jedziesz poprzez Central Park w Nowym Jorku, a jutro odkrywasz miasta, takie jak Paryż i Londyn.

  spektakularne krajobrazy i miasta czekają na Ciebie, abyś mógł je odkryć w sportowym stylu. Niech Twój trening stanie się interaktywnym wydarzeniem. Trenując na Varon XTR będziesz się mógł pochwalić następującymi osiągnięciami: Poprawa wytrzymałości i kondycji Redukcja wagi i tkanki tłuszczowej Wzmocnienie mięśni nóg i pośladków Modelowanie sylwetki i poprawa ujędrnienia ciała klarowny, prosty w obsłudze komputer treningowy z kontrolą tętna i mocy i różnorodnymi programami oporu Wszystkimi funkcjami Varon XTR steruje się przy użyciu komputera i jego przezroczystego wyświetlacza LCD z niebieskim podświetleniem.

  Stale wyświetlanych jest 9 parametrów, w tym: dystans, czas, kalorie, prędkość, częstotliwość pedałowania, moc, program treningowy, rundę 400 m i tętno. 8 profili obciążenia i 3 programy tętna optymalną bogactwo.

  Można je łatwo ustawić za pomocą przycisków prędkiego dostępu. Podajesz określoną wartość mocy lub tętna, a następnie ergometr będzie tak ustawiał opór,przekazane wartości nie zostały przekroczone. Niezależne od liczby obrotów sterowanie obciążeniem odbywa się na 41 stopniach, w zakresie od 20 do 400 watów (zgodnie z normą DIN EN 957).

  Inne funkcje premium: pomiar tętna spoczynkowego z oceną, uchwyt na smartfon / tablet i USB do ładowania. Wyśmienita, przyjazna dla pleców pozycja siedząca Varon XTR można kilkukrotnie regulować, co pozwala na adekwatną i przyjazną dla pleców pozycję siedzącą.

  Kierownicę i siodełko można regulować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Wyściełane żelowe siodło zagwarantuje wysoki komfort siedzenia choćby w trakcie dłuższych sekwencji treningowych. Aby zapewnić płynną i cichą jazdę, Varon XTR Plus jest wyposażony w bezobsługowy układ hamowania indukcyjnego, precyzyjne łożyska kulkowe i koło zamachowe o wadze 10 kg.

  Główne atuty: System hamowania: elektromagnetyczny Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Płynna i cicha praca układu korbowego wzmocnione łożyska stabilna budowa mocne opory hamowania Waga koła: 10 kg Gwarancja domowa 36 miesięcy Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, ilość kalorii, Moc Watt, Puls Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Klips na ucho Dolna i górna granica pulsu dostosowywana Górny limit pulsu wyrażony w procentach Pamięć do 30 treningów Zapis całkowitego czasu treningu i sesji treningowej Ustawienia wartości treningowych Programy treningowe: 15 ekran LCD: Hi Tech Blue Backlight LCD-Display ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 9 Programy HRC sterowane tętnem Kontrola wytrzymałości: komputerowa dane technologiczne: System hamowania: elektromagnetyczny System napędu: pas klinowy Przełożenie: 1:8 Waga koła zamachowego: 10 kg Kontrola obciążenia: niezależna Zakres obciążenia: 1-41 Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt dostosowywana kierownica Rolki transportowe Siodło żelowe Regulacja siodełka w poziomie Łożyska kulkowe Waga: 39 kg Zasilanie: 230 v, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary: 110 x 55 x 129 cm Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3194 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje $8255 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Christopeit Taxxon ☆

Christopeit Taxxon Najniższa Cena Online

☆ Christopeit Taxxon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit Taxxon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  liczba programów: 21
  ekran: km / h / czas / km / CAL / RPM / wat / impuls
  Wyświetlanie przekroczonych wartości granicznych: tak
  stopnie obciążenia: 24
  cechy szczególne:: Wytwarzanie energii za pomocą technologii generatora
  Układ hamulcowy: magnetyczny
  wyświetlacz: LED
  Wprowadzenie osobistych wartości granicznych: tak
  Zaopatrzenie w energię: energia elektryczna stworzona samodzielnie
  wariant kolorystyczny: czarny
  Gwarancja: 2 lata
  Waga urządzenia ok.: 36 kg
  Puls ręki: tak
  Programy tętna: 4
  Regulacja siodełka w poziomie / w pionie: tak / tak
  Programy indywidualne: 5
  Program dotyczący tkanki tłuszczowej (analiza tkanki tłuszczowej - BMI -): nie
  Specyfikacja wyjściowa, kroki wat / wat: 10-350 / 5
  Program ręczny: 1
  Maksymalna waga ciała: 150 kg
  regulowana kierownica / siodełko: tak / tak
  Częstotliwość impulsów realna za pomocą bezprzewodowego pasa do pomiaru impulsów: tak
  Odbiornik paska impulsów niekodowany 5,0-5,5 kHz: tak
  Masa koła zamachowego (kg): ok. 10 kg
  wymiary (dł. X szer. X wys. Cm): 105 x 55 x 140
  Programy treningowe: 12
  Rolki transportowe: tak
  Połączenie USB / Bluetooth: tak
  Wirtualny trening / kompatybilność z Kinomap: tak
  Moc niezależna od szybkości: tak
  Regulacja oporu: sterowana komputerowo
  Certyfikowane zgodnie z EN ISO 20957-1 / EN 957-5 klasa HA: tak


☆ HMS M0410i ☆

HMS M0410i Najniższa Cena Online

☆ HMS M0410i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS M0410i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  Rower
  • wymiary: 98,5 x 56 x 135 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 26,7 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
  • Waga koła zamachowego: 6 kg
  • automatyczna regulacja oporu: 12 poziomów
  • Regulacja siodełka w pionie i poziomie
  • Regulacja siodełka (pochylenie)
  • Dotykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w kierownicy
  • antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Rolki transportowe na przednim stabilizatorze
  • Uchwyt na bidon
  • komfortowa półka na urządzenie przenośne
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • RPM (obroty / minutę)
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • Recovery (test pracy serca)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Możliwość sparowania urządzenia przenośnego
   • Android 4.0 lub wyższy (1280 x 800)
   • iOS 5.1.1 albo wyższy
  • Podstawka na urządzenie przenośne
  • Zasilanie sieciowe: 230V

  Przeznaczenie

  Model M0410i to nie jest zwykły rower treningowy, to urządzenie naszpikowane nowymi technikami, które umożliwia trening kardio jak na siłowni. Przeznaczony dla wszelkich entuzjastów fitnessu. Równocześnie tych, którzy na rowerkach pokonali tysiące kilometrów, jak i tych, którzy mają dopiero przed sobą nadzwyczajną formę i sylwetkę.

  zalety

  Rower treningowy M0410i podkreśla się postępowa, wielofunkcyjna konsola, która umożliwia podłączenie doń smartfona albo tablet. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację iConsole na telefonie, sparować urządzenie przenośne z rowerem i gotowe! Aplikacja oprócz zbierania informacji o treningach dostarcza w dodatku niezapomnianych wrażeń dzięki mapom Google i funkcji podążania dowolnymi ulicami miast świata. Wirtualna podróż rowerem wzdłuż Adriatyku zapewni unikalne wrażenia, a ciało z dnia na dzień będzie w coraz ulepszonej kondycji.

  Ulubione seriale i trening na wysokich obrotach

  Rower także komfortową i poręczną półkę na urządzenia mobilne i gniazdo audio. Pozwala na to oglądanie różnorodnych materiałów video, bez konieczności przerywania ćwiczeń. Na ramie znajduję się przydatny uchwyt na bidon, co umożliwia jeszcze bardziej zintensyfikowany trening.

  Komfort i bezpieczeństwo

  Użytkownik ma pełną kontrolę nad regulacją wszelkich znacznych komponentów roweru. Począwszy na 9-stopniowwej regulacji siodełka w pionie i poziomie, a skończywszy na płynnym sterowaniu kąta nachylenia kierownicy. W każdym momencie ćwiczeń możliwe jest dopasowanie obciążanie, dzięki dostosowywanemu elektronicznie mechanizmowi.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu M0410-i przystępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Rowerki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odnajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak również osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zastosowany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny i spinningowy.

  Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją różnorodnością. Oferuję najszczególniej zaawansowane technicznie rowerki, które same dopasują trening do indywidualnych potrzeb, jak dodatkowo sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i interesujące doznania podczas treningu niektóre z rowerków treningowych HMS zostały wyekwipowane w obsługę urządzeń mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków ma swój oryginalny dizajn, który nadzwyczajnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą albo stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 marka dostarcza nowe, postępowe produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i wytrzymałość przez sporo lat aktywnych ćwiczeń.

  znaczna gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby dynamicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  firma oprócz rodzimego rynku szczególnie dobrze prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  Aplikacja iConsole+

  Rowery treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają konwencjonalną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu osiągalne jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co umożliwia wirtualną podróż po wielu rozmaitych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth. IConsole+ powstało jako rozwinięcie iBiking+


  artykuł
  firma
  Kod producenta
  17-1-117
  EAN
  5907695501735
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  rodzaj
  Pionowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  6
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  26.7
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sportplus 9600iE ☆

Sportplus 9600iE Najniższa Cena Online

☆ Sportplus 9600iE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportplus
 • Nazwa produktu: Sportplus 9600iE
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Model powystawowy w kartonie

  informacje techniczne:

  • Układ hamulcowy z magnesem trwałym z kołem zamachowym ok. 10 kg
  • PAS CARDIO GRATIS
  • Bezobsługowy i cichy napęd Poly V z samonapinaniem
  • 24-stopniowa, zmotoryzowana regulacja rezystancji przy pomocy komputera
  • Komputer treningowy z 5,5-calowym ekranem LCD z podświetleniem i zintegrowanym uchwytem na tablet
  • 18 różne programy ćwiczeń i program treningowy
  • oporność do 225 watt
  • Pomiar pulsu przy pomocy zintegrowanych czujników lub paska piersiowego Bluetooth 4.0
  • Komputer kompatybilny z Cardiofit App ze zintegrowanym uchwytem na tablet i wsparciem Map Google dla treningu Street View, Administracja
  • Street View Training
  • antypoślizgowe bieżniki, trzykrotnie regulowane dla adekwatnej pozycji treningowej
  • Zintegrowane koła transportowe i kompensacja poziomu gruntu
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Bezpieczeństwo testowane zgodnie z EN ISO 20957-1 i EN 957-9
  • rozmiary (cm): 102 x 51 x 140

   ☆ HMS M0410i ☆

   HMS M0410i Najniższa Cena Online

   ☆ HMS M0410i - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: HMS
   • Nazwa produktu: HMS M0410i
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:
    Rower
    • rozmiary: 98,5 x 56 x 135 cm (dł. X szer. X wys.)
    • Waga: 26,7 kg
    • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
    • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
    • Waga koła zamachowego: 6 kg
    • samoczynna regulacja oporu: 12 stopni
    • Regulacja siodełka w pionie i poziomie
    • Regulacja siodełka (pochylenie)
    • Dotykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w kierownicy
    • przeciwpoślizgowe pedały z regulowanymi paskami
    • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
    • Rolki transportowe na przednim stabilizatorze
    • Uchwyt na bidon
    • wygodna półka na urządzenie przenośne
    Komputer
    • Czas
    • szybkość
    • Dystans
    • Spalone kalorie
    • Pomiar pulsu
    • RPM (obroty / minutę)
    • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
    • Recovery (test pracy serca)
    • HRC (kontrola bicia serca)
    • Możliwość sparowania urządzenia przenośnego
     • Android 4.0 lub wyższy (1280 x 800)
     • iOS 5.1.1 lub wyższy
    • Podstawka na urządzenie przenośne
    • Zasilanie sieciowe: 230V

    Przeznaczenie

    Model M0410i to nie jest zwykły rower treningowy, to urządzenie naszpikowane nowymi technikami, które zezwala na trening kardio jak na siłowni. Dedykowany dla wszystkich miłośników fitnessu. Jednocześnie tych, którzy na rowerkach pokonali tysiące kilometrów, jak i tych, którzy mają dopiero przed sobą znakomitą formę i sylwetkę.

    mocne strony

    Rower treningowy M0410i uwydatnia się nowoczesna, wielofunkcyjna konsola, która umożliwia podłączenie doń smartfona albo tablet. Starczy zainstalować bezpłatną aplikację iConsole na telefonie, sparować urządzenie przenośne z rowerem i gotowe! Aplikacja oprócz zbierania danych o treningach dostarcza na dodatek niezapomnianych wrażeń dzięki mapom Google i funkcji podążania dowolnymi ulicami miast świata. Wirtualna podróż rowerem wzdłuż Adriatyku zapewni specyficzne wrażenia, a ciało z dnia na dzień będzie w coraz lepszej kondycji.

    Ulubione seriale i trening na wysokich obrotach

    Rower także wygodną i użyteczną półkę na urządzenia przenośne, a także gniazdo audio. Umożliwia to oglądanie przeróżnych materiałów video, bez konieczności przerywania ćwiczeń. Na ramie znajduję się przydatny uchwyt na bidon, co pozwala na jeszcze bardziej zintensyfikowany trening.

    Komfort i bezpieczeństwo

    Użytkownik ma pełną kontrolę nad regulacją wszystkich pokaźnych składników roweru. Począwszy na 9-stopniowwej regulacji siodełka w pionie i poziomie, a skończywszy na płynnym sterowaniu kąta nachylenia kierownicy. W każdym momencie ćwiczeń realne jest dostosowanie obciążanie, dzięki regulowanemu elektronicznie mechanizmowi.

    Instrukcja obsługi

    Pełna instrukcja obsługi modelu M0410-i dostępna po kliknęciu w poniższy link:
    Instrukcja


    Rowerki treningowe HMS

    Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wyszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak na dodatek osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zastosowany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny i spinningowy.

    Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją rozmaitością. Proponuję najszczególniej nowoczesne technologicznie rowerki, które same dostosują trening do indywidualnych potrzeb, jak na dodatek sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

    By zagwarantować nowe i interesujące doznania w trakcie treningu niektóre z rowerków treningowych HMS zostały wyekwipowane w obsługę sprzętów przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,rutynowy trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

    Każdy z rowerków posiada swój specyficzny dizajn, który znakomicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego aranżacji wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą lub stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.    Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

    HMS to producent z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 marka dostarcza świeże, postępowe produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i odporność przez sporo lat energicznych ćwiczeń.

    szeroka gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy modnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

    producent oprócz rodzimego rynku wyjątkowo prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


    Aplikacja iConsole+

    Rowery treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają tradycyjną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu możliwe jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu przeróżnych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth. IConsole+ powstało jako rozwinięcie iBiking+


    produkt
    marka
    Kod producenta
    17-1-117
    EAN
    5907695501735
    informacje podstawowe
    Przeznaczenie
    Domowe
    wariant
    Pionowe
    System hamowania
    Magnetyczny
    Waga koła zamachowego [kg]
    6
    Nośność [kg]
    150
    Waga [kg]
    26.7
    Wyposażenie
    Gniazdo 3.5 mm jack
    Komputer
    Podstawka pod urządzenie mobilne
    System pomiaru tętna
    Uchwyt na bidon
    wyświetlacz LCD
    Funkcje komputera
    Pomiar czasu
    Pomiar dystansu
    Pomiar prędkości
    Pomiar pulsu
    Programy treningowe
    Wydatek energetyczny

   ☆ Zipro Flame Iconsole ☆

   Zipro Flame Iconsole Najniższa Cena Online

   ☆ Zipro Flame Iconsole - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Zipro
   • Nazwa produktu: Zipro Flame Iconsole
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    Zipro, Rower elektryczno-magnetyczny, Iconsole+ Flame


   ☆ Christopeit Taxxon ☆

   Christopeit Taxxon Najniższa Cena Online

   ☆ Christopeit Taxxon - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Christopeit
   • Nazwa produktu: Christopeit Taxxon
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis roweru:

    ilość programów: 21
    wyświetlacz: km / h / czas / km / CAL / RPM / wat / impuls
    Wyświetlanie przekroczonych wartości granicznych: tak
    poziomy obciążenia: 24
    cechy szczególne:: Wytwarzanie energii za pomocą technice generatora
    Układ hamulcowy: magnetyczny
    ekran: LED
    Wprowadzenie osobistych wartości granicznych: tak
    Zaopatrzenie w energię: energia elektryczna wytworzona samodzielnie
    wariant kolorystyczny: czarny
    Gwarancja: 2 lata
    Waga urządzenia ok.: 36 kg
    Puls ręki: tak
    Programy tętna: 4
    Regulacja siodełka w poziomie / w pionie: tak / tak
    Programy jednostkowe: 5
    Program dotyczący tkanki tłuszczowej (analiza tkanki tłuszczowej - BMI -): nie
    Specyfikacja wyjściowa, kroki wat / wat: 10-350 / 5
    Program ręczny: 1
    Maksymalna waga ciała: 150 kg
    regulowana kierownica / siodełko: tak / tak
    Częstotliwość impulsów możliwa za pomocą bezprzewodowego pasa do pomiaru impulsów: tak
    Odbiornik paska impulsów niekodowany 5,0-5,5 kHz: tak
    Masa koła zamachowego (kg): ok. 10 kg
    rozmiary (dł. X szer. X wys. Cm): 105 x 55 x 140
    Programy treningowe: 12
    Rolki transportowe: tak
    Połączenie USB / Bluetooth: tak
    Wirtualny trening / kompatybilność z Kinomap: tak
    Moc niezależna od szybkości: tak
    Regulacja oporu: sterowana komputerowo
    Certyfikowane zgodnie z EN ISO 20957-1 / EN 957-5 klasa HA: tak


   ☆ HMS M1820i ☆

   HMS M1820i Najniższa Cena Online

   ☆ HMS M1820i - opis i dane techniczne ☆

   Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: HMS
   • Nazwa produktu: HMS M1820i
   • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
   • Ilość ofert: 2
   • Charakterystyka / Opis roweru:
    Rower
    • wymiary: 100 x 56 x 150 cm (dł. X szer. X wys.)
    • Waga: 36,5 kg
    • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
    • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
    • Waga koła zamachowego: 9 kg
    • samoczynna regulacja oporu: 32 poziomów
    • Regulacja siodełka w poziomie i kierownicy (pochylenie)
    • Dotykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w kierownicy
    • Pas telemetryczny (brak w komplecie)
    • Półka na tablet lub smartfon
    • przeciwpoślizgowe pedały
    • Poziomujące stopki
    • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
    • Uchwyt na bidon
    • Rolki transportowe
    Komputer
    • Czas
    • szybkość
    • Dystans
    • Spalone kalorie
    • Pomiar pulsu
    • SCAN
    • RPM (obroty / minutę)
    • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
    • Recovery (test pracy serca)
    • HRC (kontrola bicia serca)
    • Pomiar temperatury zewnętrznej
    • Obsługa aplikacji DelighTech Fitness
     • Android 2.3 lub nowszy
     • Apple iOS z obsługą Bluetooth w 4.0
    • Zasilanie sieciowe: 230V

    Przeznaczenie

    Model M1844-i to półprofesjonalny rower treningowy, który nadzwyczajnie spełni oczekiwania w rękach wprawnego użytkownika, jak na dodatek laika w dziedzinie domowego fitnessu. Innowacyjna konsola sterująca ułatwi wybór programu treningowego i sprawi, że ćwiczenia staną się przyjemnością, a nie obowiązkiem.

    mocne strony

    Dostęp do darmowej aplikacji DelighTech Fitness zmieni rower w interaktywne centrum domowej rozrywki. Internetowe mapy z funkcją Street View zapewnią niecodzienne doznania wizualne, które można trafnie spotęgować odpowiednimi dźwiękami w zależności od scenerii. Pełen realizm otoczenia gwarantowany, dzięki częstej aktualizacji map Google. Konstrukcja sprawia, że ćwiczenia na prezentowanym rowerze są szczególnie wygodne i wygodne. Rower pozostał zaopatrzony w komfortowy, dostosowywany fotel oraz oparcie, którego kąt nachylenia także można wyregulować wedle własnych preferencji. Antypoślizgowe pedały z paskami stabilizującymi stopy gwarantują pewne podparcie dla dolnych partii mięśniowych, zabezpieczając przed kontuzjami.

    Wszystko pod ręką

    Czytelny i ergonomiczny wyświetlacz znamionuję się dotykowym panelem, który wyraźnie ułatwia sterowanie w przeciwieństwie do klasycznych konsoli centralnych. Oprócz tego takie udogodnienia jak: półka na smartfon, dotykowe sensory mierzące puls czy łączność bezprzewodową gwarantuje olbrzymią wygodę, a przecież podczas treningu jest ona najważniejsza.

    Pełna regulacja, odporność tworzyw i gwarancja zadowolenia

    Rower akcentuje się konstrukcją, która zezwala na dowolne przypasowanie do użytkownika. Możliwość regulacji obciążania, pozycji i wysokości siodełka, a choćby regulacji pasków na pedałach powoduje, iż ćwiczenia dają mnóstwo frajdy, a co najważniejsze, pierwsze efekty widać po paru tygodniach. Dzięki zastosowaniu stali i umocnionych tworzyw sztucznych rower nie zawiedzie poprzez dużo lat ćwiczeń i treningów.

    Instrukcja obsługi

    Pełna instrukcja obsługi modelu M1820-i przystępna po kliknęciu w poniższy link:
    Instrukcja


    Rowerki treningowe HMS

    Jedną z kategorii, w której specjalizuje się marka HMS, są rowerki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odnajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak jeszcze osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na wykorzystany system hamowania: magnetyczny, elektromegantyczny i spinningowy.

    Rowerki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją różnorodnością. Proponuję najistotniej progresywne technologicznie rowerki, które same dopasują trening do indywidualnych potrzeb, jak jeszcze sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

    By zagwarantować nowe i niebanalne doznania w trakcie treningu niektóre z rowerków treningowych HMS pozostały wyekwipowane w obsługę maszyn mobilnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,powszedni trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

    Każdy z rowerków ma swój oryginalny dizajn, który rewelacyjnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. Czernie, przeplatające się perłową bielą albo stonowane grafitowe wykończenia z jaskrawymi elementami na ramie.    Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

    HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Bezustannie od roku 2000 firma dostarcza świeże, progresywne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i trwałość przez mnóstwo lat aktywnych ćwiczeń.

    znaczna gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu marki HMS na rynku. Oferta towarów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki oraz wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

    firma oprócz rodzimego rynku niezwykle poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


    Aplikacja DelighTech Fitness

    Orbitreki treningowe ze wparciem dla aplikacji DelighTech Fitness zamieniają klasyczną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu możliwe jest zapisywanie wszelkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co umożliwia wirtualną podróż po wielu różnorodnych terenach. Parowanie przenośnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


    towar
    producent
    Kod producenta
    17-1-064
    EAN
    5907695501698
    Wiosna2018
    wiosna_sprzet_fitness
    dane podstawowe
    Przeznaczenie
    Domowe
    wariant
    Pionowe
    System hamowania
    Magnetyczny
    Waga koła zamachowego [kg]
    9
    Nośność [kg]
    150
    Waga [kg]
    36.5
    Wyposażenie
    Bluetooth
    Komputer
    Podstawka pod urządzenie mobilne
    System pomiaru tętna
    Uchwyt na bidon
    wyświetlacz LCD
    Funkcje komputera
    Pomiar czasu
    Pomiar dystansu
    Pomiar szybkości
    Pomiar pulsu
    Programy treningowe
    Wydatek energetyczny


   Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg najlepszy?


   Najlepszy stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańszy stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Dobre rowery stacjonarne – Zestawienie listopad 2022

   Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


   Powiązania tematyczne:

   • jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg opinie i efekty,
   • dobre rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg cena,
   • ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg,
   • stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg jaki najlepszy.

   Podobne zestawienia:


   Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg

   #1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg?

   Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

   #2 Jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg najlepszy? Który wybrać?

   Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi z limitem wagowym użytkownika do 150 kg do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

   #3 Jakie rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg są najchętniej polecane?

   Nasze zestawienia z rowerami treningowymi z limitem wagowym użytkownika do 150 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *