FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

Jakie rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon Comfort Ri ☆

Horizon Comfort Ri Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort Ri - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort Ri
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  COMFORT Ri nad wyraz wielkie siedzisko, a także ergonomiczne uchwyty powodują, iż czujesz się komfortowo nawet po wyczerpującej jeździe. Uchwyt do przestawiania roweru sprawia, iż jest on wygodny choćby po zakończeniu treningu.

  kolekcja COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz konkretnie trenować, lecz musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, zostały stworzone z myślą o komforcie ćwiczącego.

  atrybuty rowerów Comfort:

  – Otwarta rama usprawnia wejście na rower

  – nowoczesny ekran Cardio Compass, który działa z najróżniejszymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewnia czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – komfortowy uchwyt na akcesoria nie przysłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – poręczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do urządzeń Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet zróżnicowanych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Pakiet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (pakiet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół aby kontrolować pdostawowe parametry treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach marki Horizon Fitness, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który pozwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach producenta Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, równie jak w sytuacji sprzętów producenta Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących zestawach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najszczególniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość zaznać każdego typu terenu.

  komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy jedynie zechcesz. Ten zestaw ukazuje majestatyczność przyrody i zasobność historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Zestaw dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można zaznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które bez dwóch zdań warto zobaczyć, a ten komplet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  zestaw O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie informacji na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie oraz obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com lub pobierz aplikację ViewFit, przystępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android.
  • automatyczne przesyłanie danych z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje.
  • Wizualizacja zezwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ umożliwia zbieranie danych z rozmaitych aplikacji za pośrednictwem sprzętów nadzorujących oraz z wybranych urządzeń marki Vision, a także Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, za każdym razem, gdy rozpoczynamy trening. Starczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z urządzeń, na których ćwiczysz, do aplikacji obserwującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zgromadzonych danych, potrafi zadbać o optymalne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ Horizon Comfort 5i ☆

Horizon Comfort 5i Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort 5i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort 5i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  W rowerze Comfort 5i Horizon kładzie oczywiście nacisk na komfort i wygodę ćwiczącego, dlatego rower pozostał wyekwipowany w nowoczesny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z zróżnicowanymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantując czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia oraz w żelowe siodełko.

  kolekcja COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz potężnie trenować, ale musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, zostały wytwarzane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  cechy rowerów Comfort:

  – Otwarta rama upraszcza wejście na rower

  – innowacyjny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z zróżnicowanymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – wygodny uchwyt na akcesoria nie przysłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – użyteczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do urządzeń Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz zestaw rozmaitych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół aby kontrolować pdostawowe właściwości treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który zezwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach marki Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w sytuacji urządzeń marki Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość doznać każdego rodzaju terenu.

  komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) komplet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten zestaw pokazuje majestatyczność przyrody i różnorodność historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Pakiet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  zestaw C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) komplet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można doświadczyć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z całą pewnością warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  komplet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ Horizon Comfort 3 ☆

Horizon Comfort 3 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  OPIS: Stacjonarny rower treningowy z magnetycznym systemem oporu tworzony i dostosowany treningu domowego. Urządzenie pomoże wysmuklić sylwetkę, wyszczuplić swoje biodra, pośladki i uda oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki rowerkowi wzmocnisz albo zbudujesz swoją kondycję i poprawisz swoją wydolność, ogólną efektywność organizmu i samoocenę. Błyskawicznie zauważysz efekty i wtedy przekonasz się dlaczego rower stacjonarny jest jednym z najchętniej wybieranych sposobów na poprawę sylwetki i najpopularniejszym narzędziem do domowych ćwiczeń. Zaawansowany komputer z motywującymi programami treningowymi otwiera dużo możliwości treningowych i zagwarantuje zasobność ćwiczeń, czyniąc je wydajniejszymi. Postępowy design dodaje mu spektakularności, a masywna konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń. Praktyczne uchwyty kierownicy, regulowane w poziomie i w pionie siodełko i samopoziomujące paskowe pedały i nietrudne wejście na rower czynią go przychylnym urządzeniem dla każdego i pozwalają komfortowe z niego korzystać osobom o rozmaitym wzroście oraz wieku. Spory zakres oporu powoduje, że rower z łatwością spełni oczekiwania jednocześnie początkujących, jak i wymagających odbiorców.


  SPECYFIKACJA towaru:☆ BH Fitness Spada GSG ☆

BH Fitness Spada GSG Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Spada GSG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Spada GSG
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Wyścigowy rower treningowy z magnetycznym systemem oporu asygnowany do prowadzenia dynamicznego kolarskiego treningu domowego. Konkretna kompozycja zapewnia i stabilność w trakcie treningu.

  Aluminiowe koło zamachowe o wadze 18kg i obszerny zakres regulacji oporu ułatwiają zarządzanie obciażeniem i czynią rower nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Triathlonowa kierownica i poręczne żelowe siodełko posiadają regulację w pionie i w poziomie, Pozwalają przyjąć wspaniałą pozycję do treningu.

  innowacyjny komputer z otwiera dużo możliwości treningowych. Bogactwo programów urozmaica ćwiczenia i powoduje, że są dużo efektywniejsze. Dzięki opcjonalnemu zestawowi Dual Kit urządzenie przenosi Cię w odległe zakątki świata, automatycznie reguluje opór tak, aby odzwierciedlić pokonywaną trasę i urozmaica trening o rywalizowanie z innymi ćwiczącymi.

  seria sprzętów zaprojektowana poprzez BH Fitness we współpracy z firmą Apple zaopatrzonych w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technice artykułów Apple. tylko podłączyć iPhone/iPad lub Android do urządzenia treningowego i samoczynnie zostanie pobrana gratisowa aplikacja wytworzona specjalnie z myślą o użytkownikach sprzętów BH Fitness. Na i.Concept, Google Play i w App Store regularnie pojawiają się informacje na temat nowych aktualizacji i przystępnych aplikacji.

  dane techniczne:

  • Przeznaczenie: aktywny trening domowy
  • rozmiary: 130 x 59 x 116 cm
  • Waga: 57 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Przycisk awaryjnego zatrzymania
  • Koło zamachowe: aluminium
   - odpowiada wadze koła o wadze 20 kg
  • Napęd: pas Poly-V
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu:
   - opcjonalnie pas telemetryczny do pomiaru tętna
  • Anatomiczne żelowe siodełko
  • Regulacja siodełka w pionie
  • Regulacja siodełka w poziomie
  • Triathlonowa kierownica
  • Regulacja kierownicy w pionie
  • Regulacja kierownicy w poziomie
  • Dwustronne pedały SPD z noskami
  • Uchwyt na bidon
  • Kółka transportowe
  • Opcjonalnie komplet Dual Kit

  Komputer:

  • wyświetlacz LCD
  • 12 programów treningowych z 24 stopniami trudności
  • 5 programów użytkownika
  • 4 programy HRC
  • Recovery Test
  • Fitness Test
  • Program RandomPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Horizon Comfort 3 ☆

Horizon Comfort 3 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort 3
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  OPIS: Stacjonarny rower treningowy z magnetycznym systemem oporu wytworzony i przystosowany treningu domowego. Urządzenie pomoże wysmuklić sylwetkę, wyszczuplić swoje biodra, pośladki i uda oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki rowerkowi wzmocnisz albo zbudujesz swoją kondycję i poprawisz swoją wydolność, ogólną sprawność organizmu i samoocenę. Błyskawicznie zauważysz efekty i wtedy przekonasz się dlaczego rower stacjonarny jest jednym z najchętniej wybieranych sposobów na poprawę sylwetki i najpopularniejszym narzędziem do domowych ćwiczeń. Innowacyjny komputer z motywującymi programami treningowymi otwiera dużo możliwości treningowych i zapewnia dostatek ćwiczeń, czyniąc je skuteczniejszymi. Postępowy design dodaje mu błyskotliwości, a masywna konstrukcja gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń. Ergonomiczne uchwyty kierownicy, regulowane w poziomie i w pionie siodełko i samopoziomujące paskowe pedały i łatwe wejście na rower czynią go przyjaznym urządzeniem dla każdego i pozwalają komfortowe z niego korzystać osobom o przeróżnym wzroście, a także wieku. Obfity zakres oporu sprawia, że rower prosto stanie na wysokości zadania zarówno początkujących, jak i wymagających odbiorców.


  SPECYFIKACJA produktu:☆ Horizon Comfort 5i ☆

Horizon Comfort 5i Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort 5i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort 5i
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  W rowerze Comfort 5i Horizon kładzie oczywiście nacisk na komfort i wygodę ćwiczącego, dlatego rower został zaopatrzony w progresywny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z najróżniejszymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewniając czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia, a także w żelowe siodełko.

  seria COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz konkretnie trenować, lecz musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, pozostały wyprodukowane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  parametry rowerów Comfort:

  – Otwarta rama ułatwia wejście na rower

  – postępowy ekran Cardio Compass, który działa z zróżnicowanymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewnia czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – komfortowy uchwyt na akcesoria nie przysłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – praktyczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do urządzeń Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe cechy treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się jedynie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, potrzebne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach marki Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, równie jak w przypadku maszyn firmy Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących kompletach (nagranych na Pendrive USB): pakiet A

  tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najistotniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość poznać każdego typu terenu.

  zestaw A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy wyłącznie zechcesz. Ten zestaw ukazuje majestatyczność przyrody i dostatek historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Pakiet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można poznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które bez wątpienia warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). pakiet O jest dołączany do Passport Box gratis!

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego przez producenta


☆ Horizon Comfort Ri ☆

Horizon Comfort Ri Najniższa Cena Online

☆ Horizon Comfort Ri - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Comfort Ri
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  COMFORT Ri istotnie spore siedzisko, a także użyteczne uchwyty sprawiają, iż czujesz się wygodnie nawet po wyczerpującej jeździe. Uchwyt do przestawiania roweru powoduje, iż jest on wygodny choćby po zakończeniu treningu.

  seria COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz solidnie trenować, lecz musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, zostały stworzone z myślą o komforcie ćwiczącego.

  cechy rowerów Comfort:

  – Otwarta rama usprawnia wejście na rower

  – nowoczesny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z rozmaitymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – komfortowy uchwyt na akcesoria nie osłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – ergonomiczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do sprzętów Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz zestaw różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (pakiet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • w trakcie treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół żeby kontrolować pdostawowe cechy treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz radować się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, potrzebne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który zezwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach producenta Vision Fitness posiadają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i posiadają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, jednakowo jak w sytuacji maszyn firmy Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dodatkowe trasy można dokupić w następujących kompletach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość poznać każdego rodzaju terenu.

  pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy wyłącznie zechcesz. Ten komplet prezentuje majestatyczność przyrody i zasobność historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) zestaw C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Komplet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) zestaw O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można zaznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które bez dwóch zdań warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która zezwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie i obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com albo pobierz aplikację ViewFit, przystępną równocześnie dla sprzętów Apple jaki Android.
  • automatyczne przesyłanie danych z sprzętów cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje.
  • Wizualizacja zezwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ zezwala na zbieranie informacji z zróżnicowanych aplikacji za pośrednictwem sprzętów obserwujących i z wybranych sprzętów marki Vision, a także Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, żeby nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit ™ przekazuje informacje z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji kontrolującej dietę. MyFitnessPall za sprawą zgromadzonych danych, potrafi zadbać o trafne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji urządzeń w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ BH Fitness Spada GSG ☆

BH Fitness Spada GSG Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Spada GSG - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Spada GSG
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Wyścigowy rower treningowy z magnetycznym systemem oporu dedykowany do prowadzenia dynamicznego kolarskiego treningu domowego. Konkretna budowa gwarantuje i stabilność podczas treningu.

  Aluminiowe koło zamachowe o wadze 18kg i spory zakres regulacji oporu usprawniają zarządzanie obciażeniem i czynią rower rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób o przeróżnym stopniu nowoczesnia. Triathlonowa kierownica i funkcjonalne żelowe siodełko posiadają regulację w pionie i w poziomie, Pozwalają przyjąć świetną pozycję do treningu.

  progresywny komputer z otwiera dużo możliwości treningowych. Dostatek programów urozmaica ćwiczenia i powoduje, że są dużo wydajniejsze. Dzięki opcjonalnemu zestawowi Dual Kit urządzenie przenosi Cię w odległe zakątki świata, samoczynnie reguluje opór tak, aby odzwierciedlić pokonywaną trasę i urozmaica trening o rywalizowanie z innymi ćwiczącymi.

  seria urządzeń zaprojektowana przez BH Fitness we współpracy z firmą Apple wyekwipowanych w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technice artykułów Apple. wyłącznie podłączyć iPhone/iPad lub Android do urządzenia treningowego i samoczynnie zostanie pobrana darmowa aplikacja wyprodukowana specjalnie z myślą o użytkownikach sprzętów BH Fitness. Na i.Concept, Google Play oraz w App Store regularnie pojawiają się informacje na temat nowych aktualizacji i przystępnych aplikacji.

  informacje technologiczne:

  • Przeznaczenie: aktywny trening domowy
  • wymiary: 130 x 59 x 116 cm
  • Waga: 57 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Przycisk awaryjnego zatrzymania
  • Koło zamachowe: aluminium
   - odpowiada wadze koła o wadze 20 kg
  • Napęd: pas Poly-V
  • Telemetryczny system pomiaru pulsu:
   - opcjonalnie pas telemetryczny do pomiaru tętna
  • Anatomiczne żelowe siodełko
  • Regulacja siodełka w pionie
  • Regulacja siodełka w poziomie
  • Triathlonowa kierownica
  • Regulacja kierownicy w pionie
  • Regulacja kierownicy w poziomie
  • Dwustronne pedały SPD z noskami
  • Uchwyt na bidon
  • Kółka transportowe
  • Opcjonalnie pakiet Dual Kit

  Komputer:

  • wyświetlacz LCD
  • 12 programów treningowych z 24 poziomami trudności
  • 5 programów użytkownika
  • 4 programy HRC
  • Recovery Test
  • Fitness Test
  • Program RandomPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg,
 • stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi z limitem wagowym użytkownika do 140 kg do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi z limitem wagowym użytkownika do 140 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *