FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPINNINGOWY IC7

  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to propozycja roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i artykuł ten to naprawdę interesująca i konkurencyjna sugestia dla wszelkich użytkowników domowych.

  Zmiana poziomu oporu odbywa się bezstopniowo. Rower zaopatrzony jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła zwiększają opór przez tarcie. Na ramie znajduje się pokrętło, za pomocą którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Starczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Dzięki temu masz gwarancję w pełni bezpiecznego treningu. Ogromną zaletą jest nadzwyczajnie cicha praca sprzętu. Powoduje to, że możesz trenować o każdej porze, bez względu na to gdzie mieszkasz i ilu domowników żyje z Tobą.

  IC7 to nadzwyczajny wybór dla osób jednocześnie niskich jak i wysokich. Szybko i prosto ustawisz wysokość siodełka, kierownicy,, a także ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt ma cztery nóżki poziomujące. Dzięki temu masz gwarancję,prawidłowo ustawiony, będzie zrównoważony w trakcie jazdy.

  Rower został wyekwipowany także we wszelkie konieczne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym. Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe parametry swego treningu takie jak czas, szybkość, dystans, kalorie czy liczba obrotów na minutę. Pedały z regulowanymi paskami gwarantują możliwość komfortowego i bezpiecznego przypasowania do stopy. Osoby bardziej nowoczesne mogą przypiąć swoje buty SPD dzięki specjalnemu zapięciu po drugiej stronie. Rower wielki uchwyt na bidon. Jego szerokość to 12 cm i spokojnie zmieści się tam bidon o średnicy aż 10 cm.

  producent Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako najczęściej różnego typu rowerów treningowych. Obecnie w ofercie marki znajdują się typu sprzęty fitness cardio do wykorzystania domowego. Producent jednocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy.

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ posiadać ZAUFANIE

  producent Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako przeważnie różnorodnego rodzaju rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do użytkowania domowego. Firma zarówno technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących stworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, obniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zmniejszać objawy depresji tak efektywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport z zasady koncentrują się szybciej i skuteczniej wykonują zadania aniżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie zniżyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro lub niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower powietrzny airdyne ad6i | marki Schwinn ☆

Rower powietrzny airdyne ad6i | marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower powietrzny airdyne ad6i | marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower powietrzny airdyne ad6i | marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Schwinn powietrzny Airdyne Ad6I | rozmiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 13% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R ☆

Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER stopnie PROGRAMOWANY 510R

  Rower poziomy Programowany Schwinn 510R to najnowszy model roweru marki Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Sprzęt został wyposażony pomiędzy innymi w 13 przeróżnych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i 7 kg koło zamachowe. Od klasycznych rowerów treningowych odróżnia go stylowy i stylowy wygląd.

  głównie jednak, w porównaniu do wcześniejszych modeli 510R lepszy komputer, za pomocą którego łączy się z aplikacjami Zwift i Explore the World. Subskrypcja Zwift gwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się szybko. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po 40 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World.

  Rower ma także wszelkie konieczne akcesoria i dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym, w tym tackę na akcesoria, uchwyt na bidon oraz kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.


  Co daje trening na rowerze poziomym?

  stosownie realizowany pomaga spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. W trakcie takiego treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. Polecany jest nawet dla osób posiadających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest doskonały dla Ciebie. Przeciążenia w trakcie ćwiczeń są mniejsze aniżeli na innych sprzętach, więc komfortowo możesz wydłużać czas spędzany na treningu.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących produkowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia ułatwiają cykl uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport przede wszystkim koncentrują się szybciej i skuteczniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie produktywności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest możliwe poprzez 30-40 sekund, następnie zniżyć szybkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ zezwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja mieści:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć darmowych map do nieograniczonego użytku

  + wideo przypasowane do Twojej prędkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial, a także RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to ewidentnie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę sprawia, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie innowacyjnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy w trakcie wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - mnóstwo z nich jest przystępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma też ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są jeszcze treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz złączyć się ze Zwiftem przy pomocy inteligentnego trenażera albo zewnętrznego miernika mocy i ANT + lub Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko mają czujnik prędkości i kadencji.


☆ Rower poziomy inSPORTline Gemini R200 ☆

Rower poziomy inSPORTline Gemini R200 Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy inSPORTline Gemini R200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower poziomy inSPORTline Gemini R200
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  fachowy stopnie rower treningowy inSPORTline Gemini R200 do klubu

  stopnie rower treningowy Insportline Gemini R200 to mistrzowskie urządzenie, które nieprzeciętnie sprawdzi się jako wyposażenie każdej siłowni. Wytrzymała, zrównoważona kompozycja zagwarantuje wysoką nośność - aż do 140 kg. Rower jest wyposażony w komputer z obszernym, czytelnym panelem LCD, który wyświetla czas, szybkość, dystans, spalone kalorie, puls, wydajność i liczba obrotów na minutę. W pamięci komputera zapisano 12 gotowych programów, 4 programy użytkownika, 4 programy HRC, które działają na podstawie tętna użytkownika, rejestrowanego poprzez wbudowane w uchwyt czujniki (50-140 BPM - uderzeń na minutę), 3 programy z ustawieniem pożądanego celu, program WATT (produktywność w watach) i program manualny. Urządzenie ma wejście USB i 2 wejścia audio, które umożliwiają podłączenie słuchawek lub głośników.

  Rower treningowy Insportline Gemini R200 jest zaopatrzony w komfortowy, regulowany fotel, uchwyty z zastosowanym pulsometrem i przyciskami kontrolnymi, uchwyty na tablet i butelkę. Pod wyświetlaczem znajdują się dwa kolejne przyciski, które przystępne przerwanie i wznowienie pracy urządzenia. Komfort stosowania gwarantują także kółka transportowe i system wyrównywania powierzchni. Dzięki wbudowanemu generatorowi prądu, rower nie musi być podłączony do zasilania - energia jest wytwarzana podczas ćwiczeń. Urządzenie oszczędza energię, a zatem jest przychylne dla środowiska. Bateria wymaga ładowania przynajmniej raz w miesiącu, cykl ładowania wynosi 6 godzin.

  Najważniejsze cechy:

  • mistrzowski stopnie rower treningowy o wytrzymałej konstrukcji
  • zastosowany generator energii
  • chroni stawy i plecy
  • Czytelny ekran i duża liczba programów
  • Uchwyty na butelkę i tablet
  • Wejście USB i dwa wejścia audio (pozwalają na podłączenie słuchawek albo głośników)
  • srebrno-szara kolorystyka
  • Komputer wyświetla: spalone kalorie, szybkość, obroty na minutę, dystans, sprawność (wat) i tryb oporu

  produkt
  Kod producenta
  14172
  EAN
  8596084041722
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  wariant
  Poziome
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8.1
  Nośność [kg]
  140
  Waga [kg]
  68
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ fitness comfort 3 - ergometer, modell 2013/2014 marki Horizon ☆

fitness comfort 3 - ergometer, modell 2013/2014 marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ fitness comfort 3 - ergometer, modell 2013/2014 marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: fitness comfort 3 - ergometer, modell 2013/2014 marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  OPIS: Stacjonarny rower treningowy z magnetycznym systemem oporu tworzony i dostosowany treningu domowego. Urządzenie pomoże wysmuklić sylwetkę, wyszczuplić swoje biodra, pośladki i uda oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki rowerkowi wzmocnisz albo zbudujesz swoją kondycję i poprawisz swoją wydolność, ogólną efektywność organizmu i samoocenę. Błyskawicznie zauważysz efekty i wtedy przekonasz się dlaczego rower stacjonarny jest jednym z najchętniej wybieranych sposobów na poprawę sylwetki i najpopularniejszym narzędziem do domowych ćwiczeń. Zaawansowany komputer z motywującymi programami treningowymi otwiera dużo możliwości treningowych i zagwarantuje zasobność ćwiczeń, czyniąc je wydajniejszymi. Postępowy design dodaje mu spektakularności, a masywna konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń. Praktyczne uchwyty kierownicy, regulowane w poziomie i w pionie siodełko i samopoziomujące paskowe pedały i nietrudne wejście na rower czynią go przychylnym urządzeniem dla każdego i pozwalają komfortowe z niego korzystać osobom o rozmaitym wzroście oraz wieku. Spory zakres oporu powoduje, że rower z łatwością spełni oczekiwania jednocześnie początkujących, jak i wymagających odbiorców.


  SPECYFIKACJA towaru:☆ Rower turner dht2500i marki Flow fitness ☆

Rower turner dht2500i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower turner dht2500i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower turner dht2500i marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower DHT2500i to wytrzymały i solidny sprzęt producenta Flow Fitness. Model świetnie sprawdza się w treningu domowym równocześnie osób rozpoczynających przygodę ze sportem, jak i nowoczesnych użytkowników. Jego niski profil ramy ułatwia wsiadanie i schodzenie.

  ma także niski opór początkowy, dzięki temu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji. Pokaźny zakres regulacji siodełka, kierownicy oraz konsoli zapewnia poprawną pozycję użytkownika, a system oporowy zapewnia sprawny trening.

  dodatkowo solidna stalowa kompozycja, najwyższej jakości elementy sprawiają, iż jazda na tym rowerze jest zrównoważona, bezpieczna i konfortowa. Rower łączy się z aplikacjami Kinomap, iConsole oraz Zwift.

  dzięki temu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona. SPECYFIKACJA technicznA: wymiary: 98 x 58 x 153 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga: 37 kg Maksymalna waga użytkownika: 140 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla prędkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Profile użytkownika: 4 Wyświetlane wartości: czas, prędkość, obroty na minutę, tętno Programy treningowe: 24 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole, Zwift Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy, a także pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: port USB (do ładowania), tacka na tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon poziomy oporu: 32 (zmiana z poziomu konsoli) System oporu: elektro-magnetyczny Koło zamachowe: 12 kg Siodełko: komfortowe, poszerzone, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Maksymalna odległość między siodełkiem a pedałami: 104 cm Niski profil ramy - przystępne wchodzenie i schodzenie z roweru Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lata Kinomap Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony$3 To wszystko jest osiągalne dzięki Kinomap.

  Ta aplikacja zawiera ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, jednocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu.

  Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$4 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,pomiędzy sobą walczyć o pierwsze miejsce. IConsole+ za pomocą aplikacji iConsole+ możesz momentalnie wybrać trening, na jaki masz ochotę.

  Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View albo Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni$5 Dzięki aplikacji iConsole+ z łatwością wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata i odkrywania przeróżnych krajów i tras.

  Wybieraj spośród setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.

  przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie progresywnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg).

  Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus ☆

Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower poziomy programowany r626 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Opis: Rower stopnie Programowany Nautilus R626 to sprzęt najwyższej klasy od amerykańskiej firmy Nautilus, będącej jednym z liderów na rynku fitness w USA. To, co odróżnia model R626 od innych tego typu rowerów, to liczby: 29 programów treningowych, 25 stopni oporu magnetycznego, 10-kilogramowe koło zamachowe oraz wysmakowany i stylowy wygląd.

  Rower został wyekwipowany także we wszelkie konieczne akcesoria oraz dodatki: głośniki z możliwością podłączenia MP3, port USB z możliwością ładowania urządzeń, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu i kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu.

  Model R626 daje możliwość śledzenia naszych aktywności za pomocą kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store. Wszystko dzięki zastosowanemu modułowi Bluetooth, za pośrednictwem którego zwiążemy konsolę ze swoim urządzeniem mobilnym.

  Sprzęt producenta Nautilus sprawi zatem, iż monitorowanie postępów i aktywności, planowanie treningu i definiowanie celów, zostanie wprowadzone na zupełnie nowy, pokaźnie wyższy poziom! atrybuty technologiczne: ekran DualTrack(TM): 2 wysokiej rozdzielczości podświetlane wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu Programy treningowe: 29 (treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne, recovery test, fitness test rodzaju szybki start) Opcja Goal Tracker: umożliwia użytkownikom ustalanie jednostkowych celów ćwiczeń i śledzenie aktywności ilość profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć) Regulacja oporu: 25 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli Funkcje: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, opór Waga koła zamachowego: 10 kg (System Hybrid HIIT) Siedzenie: pokaźne i komfortowe z wentylowanym oparciem oraz możliwością regulacji położenia Pedały: poszerzone, przeciwpoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty przy konsoli: wyprofilowane Uchwyty przy siedzeniu: z sensorami pomiaru pulsu Konsola z miejscem na tablet Transmisja danych: Bluetooth(R) (BLE 4.0) Puls: pomiar przy pomocy sensorów na uchwytach lub za pomoca napiersiowego pasa telemetrycznego (pas do kupienia osobno) Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę poziomu oporu w trakcie treningu Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, miejsce na bidon albo akcesoria, głośniki z wejściem MP3, stopki poziomujące rozmiary i waga: wymiary sprzętu: 165,9 x 71,8 x 126 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga produktu: 41,7 kg Waga towaru w opakowaniu: 44 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Przeznaczenie: użytek domowy NAUTILUS TRAINER(TM) 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth(R).

  Jest genialnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer(TM) 2 obsługuje na dodatek Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszystkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, kontroluj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness Prowadź dziennik swych postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj informacje o treningu RIDE SOCIAL(R): trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal -- najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także szczególnie szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń ekspresowo i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD(TM): to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Uzyskuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, pozwalająca na bieżące monitorowanie skuteczności treningów Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyróznionego celu albo w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148) ☆

Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148) Najniższa Cena Online

☆ Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Rower Flow Fitness TURNER DHT2000i (8718591682148)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower DHT2000i to wytrzymały i konkretny sprzęt marki Flow Fitness. Model doskonale sprawdza się w treningu domowym równocześnie osób początkujących przygodę ze sportem, jak i innowacyjnych użytkowników. Ma niski opór początkowy, dzięki czemu przyda się także osobom, które wracają do treningów po kontuzji, a także niezwykle wysoki, który można użyć w treningu siłowym.

  Na konsoli umieszczone zostało pokrętło Smart Wheel, przy pomocy którego prosto wybierzesz program treningowy i inne opcje. Sprawia to, że nie musisz już szukać odpowiednich przycisków w trakcie treningów.

  Rower wyekwipowany jest w kółka transportowe, łatwo przewieziesz go w inne miejsce i schowasz po treningu. Obszerny zakres regulacji siodełka, kierownicy oraz konsoli gwarantuje prawidłową pozycję użytkownika, a system oporowy zagwarantuje sprawny trening.

  ponadto mocna stalowa kompozycja, najwyższej jakości części powodują, iż jazda na tym rowerze jest zrównoważona, bezpieczna i konfortowa. Rower łączy się z aplikacjami Kinomap, iConsole oraz Zwift.

  dzięki czemu masz dostęp do dadatkowych tras treningowych, możesz brać udział w wirtualnych wyścigach albo rywalizować ze znajomymi, a Twoja aktywność stanie się ciekawsza i bardziej urozmaicona. SPECYFIKACJA technologicznA: wymiary: 100 x 50 x 140 cm (dł.

  x szer. X wys.) Waga: 29 kg Maksymalna waga użytkownika: 135 kg Pokrętło regulacji Smart Wheel dla szybkiej i bezproblemowej zmiany parametrów treningu Profile użytkownika: 4 Wyświetlane wartości: czas, szybkość, obroty na minutę, tętno, waty, spalone kalorie Programy treningowe: 24 Kompatybilne aplikacje: Kinomap, iConsole, Zwift Pomiar pulsu: sensory umieszczone na kierownicy, a także pomiar bezprzewodowy (pas do dokupienia osobno) Dodatki: port USB (do ładowania), tacka na tablet, kółka transportowe, uchwyt na bidon, zasilacz poziomy oporu: 32 (zmiana z poziomu konsoli) System oporu: magnetyczny Waga koła zamachowego: 10 kg Siodełko: komfortowe, poszerzone, dostosowywane w dwóch płaszczyznach Wyważone pedały z paskami bezpieczeństwa Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 3 lata Kinomap Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony$92 To wszystko jest realne dzięki Kinomap.

  Ta aplikacja mieści ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu.

  Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze$93 Zaproś do startu rodzinę i znajomych,między sobą walczyć o pierwsze miejsce. IConsole+ przy pomocy aplikacji iConsole+ możesz szybko wybrać trening, na jaki masz ochotę.

  Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View albo Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni$94 Dzięki aplikacji iConsole+ z łatwością wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata, a także odkrywania różnorodnych krajów i tras.

  Wybieraj spośród setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze lub biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.

  przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie zaawansowania, a każda kategoria jest określana poprzez FTP w watach na kilogram (w / kg).

  Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 ☆

Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  W rowerze Comfort 5i Horizon kładzie oczywiście nacisk na komfort i wygodę ćwiczącego, dlatego rower pozostał wyekwipowany w nowoczesny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z zróżnicowanymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantując czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia oraz w żelowe siodełko.

  kolekcja COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz potężnie trenować, ale musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, zostały wytwarzane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  cechy rowerów Comfort:

  – Otwarta rama upraszcza wejście na rower

  – innowacyjny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z zróżnicowanymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zagwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – wygodny uchwyt na akcesoria nie przysłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – użyteczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do urządzeń Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz zestaw rozmaitych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Komplet Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół aby kontrolować pdostawowe właściwości treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i radować się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który zezwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach marki Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, tak samo jak w sytuacji urządzeń marki Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  nieodgadnione wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najbardziej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten wybór tras daje możliwość doznać każdego rodzaju terenu.

  komplet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) komplet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten zestaw pokazuje majestatyczność przyrody i różnorodność historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Pakiet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  zestaw C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) komplet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można doświadczyć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które z całą pewnością warto zobaczyć, a ten zestaw daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  komplet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji maszyn w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness ☆

Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy duke h920 light commercial dostawa gratis marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Duke

  Czy szukasz mistrzowskiego sprzętu, który pozwoli Ci na trening w domu? Rower spinningowy Duke pozwoli Ci osiągnąć rewelacyjną figurę, wzmocnić mięśnie, a także zdobyć żelazną kondycję!  Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze!

  Rower Duke zaprojektowano w taki sposób aby trening na nim był wygodny i bezpieczny. Konstrukcja roweru została tak wyważona,w trakcie każdego treningu zachować stabilność. To jednak nie wszystko! Pedały Roweru Duke pozostały zaopatrzone w specjalne noski, a także zatrzaski, dzięki czemu Twoje stopy nie wysuną się choćby w trakcie prędkiej jazdy - zawsze pozostaną na właściwym miejscu!


  istotnie wygodne siodełko!

  Niewygodne siodełka to częsty problem w rowerkach stacjonarnych – uwieranie, otarcia, zbytnia twardość albo złe wyprofilowanie potrafią zepsuć trening nawet najistotniej wytrwałym!

  Na szczęście projektanci Roweru Duke pomyśleli o Twoim komforcie – z Rowerem Duke już nigdy nie będziesz odczuwać niedogodności związanych z niewygodnym siodełkiem! progresywne siodełko żelowe dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, zapewniając miękkość i komfort choćby w trakcie najintensywniejszych treningów!

  Kolejną zaletą jest niepowtarzalna możliwość regulacji siodełka nie tylko w pionie lecz i w poziomie! dzięki temu pomysłowemu rozwiązaniu perfekcyjnie złączysz do swojego wzrostu i figury wysokość siodełka, a także jego odległość od kierownicy!  Rower dla prawdziwych sportowców!

  Rower Duke został wytwarzany dla najistotniej wymagających kupujących! Kierownica Roweru została pokryta innowacyjną, przeciwpoślizgową powłoką neoprenową, dzięki temu nawet gdy masz wilgotne dłonie zachowujesz stabilność i wygodę. To nie wszystko! Kierownicę, podobnie jak siodełko, możesz dowolnie regulować – w pionie oraz w poziomie! Takie rozwiązanie zapewni Ci nie tylko komfort w trakcie jazdy, ale także bezpieczeństwo. Dzięki możliwości utrzymywania poprawnej postawy w trakcie treningu, nie obciążasz kręgosłupa!  dane o produkcie:
  • Gwarancja 24 m-ce
  • rozmiary (dł./wys./szer.) 104/63/117 cm
  • Waga artykułu: 53 kg
  • Max. Waga ćwiczącego: 115 kg
  • Wykonanie: 6.82
  • Estetyka: 5.41
  • bezusterkowość 6.70:
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Regulacja siedziska: pionowa i pozioma
  • Gwarancja Commercial: 24 mies.
  • Regulacja kierownicy: pi


Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ fitness comfort 3 - ergometer, modell 2013/2014 marki Horizon ☆

fitness comfort 3 - ergometer, modell 2013/2014 marki Horizon Najniższa Cena Online

☆ fitness comfort 3 - ergometer, modell 2013/2014 marki Horizon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: fitness comfort 3 - ergometer, modell 2013/2014 marki Horizon
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  OPIS: Stacjonarny rower treningowy z magnetycznym systemem oporu wytworzony i przystosowany treningu domowego. Urządzenie pomoże wysmuklić sylwetkę, wyszczuplić swoje biodra, pośladki i uda oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki rowerkowi wzmocnisz albo zbudujesz swoją kondycję i poprawisz swoją wydolność, ogólną sprawność organizmu i samoocenę. Błyskawicznie zauważysz efekty i wtedy przekonasz się dlaczego rower stacjonarny jest jednym z najchętniej wybieranych sposobów na poprawę sylwetki i najpopularniejszym narzędziem do domowych ćwiczeń. Innowacyjny komputer z motywującymi programami treningowymi otwiera dużo możliwości treningowych i zapewnia dostatek ćwiczeń, czyniąc je skuteczniejszymi. Postępowy design dodaje mu błyskotliwości, a masywna konstrukcja gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń. Ergonomiczne uchwyty kierownicy, regulowane w poziomie i w pionie siodełko i samopoziomujące paskowe pedały i łatwe wejście na rower czynią go przyjaznym urządzeniem dla każdego i pozwalają komfortowe z niego korzystać osobom o przeróżnym wzroście, a także wieku. Obfity zakres oporu sprawia, że rower prosto stanie na wysokości zadania zarówno początkujących, jak i wymagających odbiorców.


  SPECYFIKACJA produktu:☆ Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 ☆

Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon fitness comfort 5i - ergometer, modell 2013/2014
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  W rowerze Comfort 5i Horizon kładzie oczywiście nacisk na komfort i wygodę ćwiczącego, dlatego rower został zaopatrzony w progresywny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z najróżniejszymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewniając czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia, a także w żelowe siodełko.

  seria COMFORT

  ROWERY PIONOWE I POZIOME

  Możesz konkretnie trenować, lecz musisz pamiętać by dbać o swoje ciało. Rowery Comfort, jak sama nazwa wskazuje, pozostały wyprodukowane z myślą o komforcie ćwiczącego.

  parametry rowerów Comfort:

  – Otwarta rama ułatwia wejście na rower

  – postępowy ekran Cardio Compass, który działa z zróżnicowanymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu zapewnia czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  – komfortowy uchwyt na akcesoria nie przysłaniający wyświetlacza

  – Wyprofilowane pedały utrzymujące stopy we właściwej pozycji

  – praktyczne uchwyty

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata w trakcie codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! nabywając system Passport do urządzeń Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet różnorodnych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (zestaw "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe cechy treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się jedynie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na dołączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, potrzebne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który umożliwia odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach marki Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy i American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, równie jak w przypadku maszyn firmy Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  dopełniające trasy można dokupić w następujących kompletach (nagranych na Pendrive USB): pakiet A

  tajemnicze wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najistotniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość poznać każdego typu terenu.

  zestaw A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy wyłącznie zechcesz. Ten zestaw ukazuje majestatyczność przyrody i dostatek historii na każdym kroku.

  komplet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) pakiet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Pakiet dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można poznać w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które bez wątpienia warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  pakiet O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). pakiet O jest dołączany do Passport Box gratis!

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu przekazanego przez producenta


☆ Rower stacjonarny treningowy 570u marki Schwinn ☆

Rower stacjonarny treningowy 570u marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny treningowy 570u marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny treningowy 570u marki Schwinn
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER PROGRAMOWANY 130I

  Rower Programowany Schwinn 570U to najwyższej klasy rower amerykańskiej producenta Schwinn, będącej liderem rynku fitness w USA.

  Tym co wyróżnia model wśród innych tego typu sprzętów jest w głównej mierze duża liczba, aż 29, różnych programów treningowych. Dzięki temu nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na przeprowadzenie treningu. Rower ma aż 25 stopni oporu magnetycznego. To powoduje, iż bez względu na Twój poziom nowoczesnia, wyszukany i stylowy 570U jest sprzętem właśnie dla Ciebie.

  Głośniki z możliwością podłączenia odtwarzacza mp3 albo telefonu umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki podczas biegu. Port USB z możliwością ładowania sprzętów powoduje, iż nie musisz martwić się o rozładowane akcesoria. Uchwyt na bidon został umieszczony w miejscu, z którego komfortowo wyciągniesz butelkę podczas jazdy. Rower został wyekwipowany także we wszelkie konieczne akcesoria i dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym: tackę na akcesoria, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która pozwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna w trakcie treningu. W 570U możesz ustawić adekwatny dla Ciebie kąt nachylenia kierownicy, a podkładki pod łokcie powodują, że jazda będzie jeszcze komfortowojsza.

  na dodatek masz możliwość ustawić siodełko na takiej wysokości i odległości od kierownicy, jaka Ci odpowiada. Antypoślizgowe pedały powodują, iż trening jest bezpieczniejszy, a stopy nie ślizgają się podczas jazdy.

  Model 570U ma także możliwość śledzenia swych aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Sprzęt producenta Schwinn sprawi, iż Twój czas spędzony na rowerze nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, widocznie wyższy poziom.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia powiększają poziom substancji łagodzących wykonanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia ograniczają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może ograniczać objawy depresji tak wydajnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport przede wszystkim koncentrują się szybciej i skuteczniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie produktywności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne przez 30-40 sekund, następnie ograniczyć szybkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w przeróżnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja posiada:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć gratisowych map do nieograniczonego korzystania

  + video dostosowane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial, a także RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPINNINGOWY IC7

  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to sugestia roweru spinningowego amerykańskiej producenta Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i artykuł ten to naprawdę interesująca oraz konkurencyjna sugestia dla wszelkich użytkowników domowych.

  Zmiana poziomu oporu odbywa się bezstopniowo. Rower wyekwipowany jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła powiększają opór poprzez tarcie. Na ramie znajduje się pokrętło, za pomocą którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Wystarczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Dzięki czemu masz gwarancję w pełni bezpiecznego treningu. Ogromną zaletą jest perfekcyjnie cicha praca sprzętu. Sprawia to, że możesz trenować o każdej porze, bez względu na to gdzie mieszkasz i ilu domowników żyje z Tobą.

  IC7 to rewelacyjny dobór dla osób zarówno niskich jak i wysokich. Błyskawicznie i łatwo ustawisz wysokość siodełka, kierownicy, oraz ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt posiada cztery nóżki poziomujące. Dzięki temu masz gwarancję,prawidłowo ustawiony, będzie jednostajny podczas jazdy.

  Rower został wyekwipowany także we wszelkie konieczne akcesoria i dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym. Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe parametry swojego treningu takie jak czas, prędkość, dystans, kalorie czy ilość obrotów na minutę. Pedały z regulowanymi paskami gwarantują możliwość komfortowego i bezpiecznego dobrania do stopy. Osoby bardziej nowoczesne mogą przypiąć swoje buty SPD dzięki specjalnemu zapięciu po drugiej stronie. Rower wielki uchwyt na bidon. Jego szerokość to 12 cm i spokojnie zmieści się tam bidon o średnicy aż 10 cm.

  producent Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako zwykle zróżnicowanego rodzaju rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie marki znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do wykorzystania domowego. Producent równocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy.

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ posiadać ZAUFANIE

  marka Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako najczęściej różnego typu rowerów treningowych. Obecnie w ofercie producenta znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do stosowania domowego. Producent zarówno technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących wytwarzanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, ograniczać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają wytwarzać nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport przede wszystkim koncentrują się szybciej i skuteczniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i ulepszają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na efektywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie ograniczyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro lub niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R ☆

Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER stopnie PROGRAMOWANY 510R

  Rower poziomy Programowany Schwinn 510R to najnowszy model roweru producenta Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Sprzęt został wyposażony między innymi w 13 zróżnicowanych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i 7 kg koło zamachowe. Od klasycznych rowerów treningowych odróżnia go wysmakowany i stylowy wygląd.

  przeważnie jednak, w kontraście do wcześniejszych modeli 510R lepszy komputer, za pomocą którego łączy się z aplikacjami Zwift, a także Explore the World. Subskrypcja Zwift gwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się momentalnie. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po 40 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World.

  Rower posiada także wszelkie konieczne akcesoria i dodatki, które uczynią trening przyjemnym i komfortowym, w tym tackę na akcesoria, uchwyt na bidon i kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.


  Co daje trening na rowerze poziomym?

  trafnie wykonywany pomaga spalić tkankę tłuszczową, powiększyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. W trakcie takiego treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. Sugerowany jest nawet dla osób posiadających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest idealny dla Ciebie. Przeciążenia w trakcie ćwiczeń są mniejsze niżeli na innych sprzętach, więc wygodnie możesz wydłużać czas spędzany na treningu.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY też NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących wykonanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, obniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może ograniczać objawy depresji tak sprawnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają cykl uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport z reguły koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ zezwala na wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja posiada:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć darmowych map do nieograniczonego użytkowania

  + video przypasowane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to bezsprzecznie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie zaawansowania, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy w trakcie wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - niemało z nich jest przystępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma też ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są dodatkowo treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz scalić się ze Zwiftem za pomocą inteligentnego trenażera albo zewnętrznego miernika mocy i ANT + lub Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko posiadają czujka prędkości i kadencji.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – TOP7 grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg,
 • stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 140 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 140 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi z limitem wagowym użytkownika do 140 kg do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi z limitem wagowym użytkownika do 140 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 140 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *