FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Treningowe rowery stacjonarne / Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych rowerów typu stacjonarnego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 130 kg najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 130 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer ☆

Rower spinningowy HAMMER Racer Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy HAMMER Racer
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy HAMMER RACER Nr katalogowy: 4863 Dynamiczny trening wytrzymałościowy gwarantujący spalanie tłuszczu w prędkich sekwencjach. Obszerna dawka szybkiego treningu Zacznij pedałować, a jednocześnie kontroluj prędkość za pomocą innowacyjnego hamulca magnetycznego.

  Speedbike Racer wzmocni mięśnie łydek i ud, a także pozwoli Ci spalić sporo kalorii. Twój układ sercowo-naczyniowy będzie wzmacniany z każdym szybkim treningiem. Podczas ćwiczeń zaangażowane są jeszcze mięśnie tułowia z przednimi i bocznymi mięśniami brzucha.

  Zwłaszcza w trakcie zwiększania tempa i jazdy na stojąco. Motywuj się muzyką i daj gazu. Pozwól doprowadzić się do najwyższej formy i przygotuj się na kolejny sezon rowerowy w domu, niezależnie od pogody.

  niedościgniona jakość: absolutnie cichy magnetyczny układ hamulcowy Rower został zaopatrzony w najlepszy, aktualnie dostępny, magnetyczny układ hamulcowy. W przeciwieństwie do filcowego układu hamulcowego rowery spiningowe z magnetycznym układem hamulcowym działają absolutnie bezgłośnie i bezobsługowo.

  Opór podczas treningu jest dostosowywany odległością pomiędzy magnesami a kołem zamachowym. Im mniejszy dystans, tym większy opór i intensywniejszy trening. Ten wariant kontroli oporu jest całkowicie bezdotykowy, a zatem także niezużywający się i bez niepokojących dźwięków.

  Bezstopniowy opór Przycisk ręcznej bezstopniowej regulacji oporu jestdostępny na ramie głównej. Trenuj tak intensywnie, jak chcesz! A jeśli zrobi się zbyt szybko, możesz natychmiast skorzystać z zatrzymania awaryjnego naciskając czerwone pokrętło i hamując tym samym koło zamachowe.

  Twój kokpit szybkości wyświetlacz komputera demonstruje: czas, dystans, spalone kalorie, puls, liczba obrotów / min. I prędkość. Za każdym razem będziesz o tym informowany na wyświetlaczu SCAN, ponieważ wszystkie wartości są wyświetlane naprzemiennie co 5 sekund.

  Dzięki funkcji Auto ON / OFF możesz rozpocząć trening natychmiast po nadepnięciu na pedały, a wszystkie wartości zaczynają się odliczać od zera w górę, do momentu zakończenia treningu. Funkcjonalny jest również trening z użyciem zaprogramowanych wartości, takich jak dystans lub kalorie.

  Wartości domyślne zaczynają samoczynnie odliczać wstecz, a po osiągnięciu wartości zero rozlega się sygnał dźwiękowy. Komputer wymaga do działania dwóch baterii (typu AA / paluszki) i jest prosty w obsłudze przy pomocy dwóch przycisków.

  Multimedialna jazda na rowerze Umieść tablet albo smartfon w uchwycie i zacznij korzystać z multimediów. Aplikacje fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) oferują przeróżne i motywujące trasy na żywo.

  Oczywiście możesz podczas ćwiczeń także włączyć muzykę lub obejrzeć najnowsze klipy na YouTube. Rozrywkę masz zapewnioną! Kontrola bicia serca w trakcie intensywnych sesji rowerowych bezapelacyjnie powinieneś trenować biorąc pod uwagę Twój puls oraz mieć na niego oko w trakcie treningu.

  Komputer treningowy proponuje specjalny program tętna. Program maksymalnie dba o Twoje bezpieczeństwo jeśli ustawisz górną granicę tętna i następnie ją przekroczysz, rozlegnie się sygnał dźwiękowy. W dodatku komputer jest wyposażony w chip, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie pulsu za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego.

  Stały dostęp do wody zabezpieczony dobieranie płynów jest ważne! Twój bilans wodny pozostaje w równowadze nawet w trakcie ciężkich sekwencji treningowych. W oba uchwyty możesz włożyć wszystkie lubiane typy bidonów sportowych.

  Wyjątkowo bezpieczne pedały Speedbike Racer został wyekwipowany w płaskie pedały o wyjątkowej przyczepności, które można indywidualnie regulować do butów sportowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o umiarkowany trening cardio, czy sportowy trening prędkości, sportowe pedały zapewniają maksymalny komfort, odporność na poślizg i sprawność nawet w trakcie długich sekwencji treningowych.

  świetna symulacja i przygotowanie do kolejnego sezonu rowerowego! Oba pedały są wyposażone w regulowany kosz. Opcjonalnie możesz także trenować na Racerze z pedałami zatrzaskowymi SPD, (dodatkowe wyposażenie).

  wystarczy założyć buty rowerowe i mocniej pedałować. Cichy trening szybkościowy Sportowe sekwencje szybkości z progresywną technologią zapewniają dużo zabawy podczas treningu i czystej motywacji. Dzięki 20-kilogramowemu kołu zamachowemu, rowkowanemu paskowi napędowemu ze niesprężystym biegiem i wysokiej jakości łożyskom kulkowym masz do czynienia z fascynującymi treningami, które doprowadzą Cię do maksymalnej sprawności.

  Dzięki bezszelestnemu działaniu urządzenia, możesz się w pełni skupić na treningu. Możesz więc pedałować o każdej porze dnia i nocy, a irytujące odgłosy nikomu nie będą przeszkadzać. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w każdym momencie podnieść Ci poziom adrenaliny!

  adekwatny dla Ciebie Wysokość siedzenia można regulować w pionie 11 razy i rewelacyjnie dostosowuje się do Twojego wzrostu. Za pomocą kilku prostych ruchów możesz na dodatek ustawić siodełko w poziomie i przesuwając je do Twojej ulubionej pozycji.

  Po prostu poluzuj śrubę i optymalnie przesuń siodełko. Wyjątkowo ergonomiczne - siodełko można dodatkowo regulować pod kątem. Aby trenować idealnie i wygodnie, możesz w mgnieniu oka wyregulować wysokość sportowej kierownicy (7-krotna regulacja).

  przeciwpoślizgowe uchwyty są komfortowe i nie wywołują pocenia. Po treningu można prosto wytrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną szmatką. Jednostajne i bezpieczne Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i stopkom z regulacją wysokości można urządzenie wspaniałe wypoziomować i zagwarantować sobie stabilność w trakcie treningu.

  Wysokiej jakości i kompaktowa konstrukcja (dł. X szer. X wys.: 115 x 50 x 134 cm) zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa nawet podczas prędkich sesji i solidnych uderzeń pedałów w pozycji stojącej. Zaopatrzony w dwie wysokiej jakości rolki transportowe na przedniej podstawie, możesz przenieść rower stacjonarny w wybrane miejsce i oddać się w całości trenowaniu.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna liczba wyświetlanych funkcji jednocześnie: 6 Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) dane technologiczne: usztywnione łożyska kulkowe System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 20 kg Wolnobieg rowerowy: ostre koło Ręczne ustawianie oporu Uchwyty na bidony Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 130 kg wymiary (dł.szer.wys.): 115 x 50 x 134 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4863 wysyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $86 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) ☆

Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny poziomy Comfort Motion BT Hammer (4005251485800)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie HAMMER COMFORT MOTION BT Nr katalogowy: 4858 Rower treningowy Cardio Motion BT producenta HAMMER Trening sercowo-naczyniowy bez wysiłku - od początkującego do profesjonalisty Twój nowy trenażer kardio: komfortowy i prosty Sprytne detale dla lepszego treningu Czy szukasz ergometru o wysokiej jakości, wyjątkowo zrównoważonego, wygodnego, z niskim wejściem na wygodne siedzenie, który został wyposażony w automatyczne programy fitness$138 Życzysz sobie jeszcze krystalicznej, jasnej i prostej obsługi komputera$139 Oto on - Cardio Motion BT to perfekcyjny wybór dla Ciebie!

  technika Twojego Cardio Motion BT przeszła pomyślnie test wytrzymałościowy obejmujący ponad 100 000 obrotów. Dzięki czemu możemy posiadać pewność, iż Twój ergometr będzie Ci służył przez długie lata. Wszystkie zamontowane komponenty, takie jak łożyska kulkowe i elektronika są najwyższej jakości i są dedykowane do intensywnego stosowania.

  przyjemny trening wytrzymałościowy z oporem już od 10 watów! Pełna szerokość zakresu mocy 10-350 Watt Twój nowy ergometr Cardio Motion BT pozwala trenować z minimalną mocą 10 watów! świetny dla osób starszych i do ćwiczeń po kontuzjach sportowych albo do powolnego rozszerzania obciążenia na treningu.

  dobór należy do Ciebie: niskie obciążenie początkowe 10 watów, czy wyzwanie sportowe o mocy 350 watów - Cardio Motion BT pasuje do każdego celu treningowego. Jesteś taki wysportowany$140 W pakiecie automatyczny test produktywnościowy Przetestuj się.

  Zmierz tętno po treningu. Im szybciej tętno spadnie, tym jesteś sprawniejszy. Ocenę w zakresie 1-6 wystawi Ci komputer Twojego Cardio Motion BT. Twoim celem powinna być coraz lepsza nota z treningu na trening.

  transparentny, duży i przyjazny dla oka ekran komputera Dziecinnie prosty w obsłudze Monitor ergometru premium jest klarowny i przystępny w obsłudze. Już nie musisz czytać nieprzystępnych instrukcji.

  Menu jest oczywiste i łatwe do zrozumienia dla wszelkich grup wiekowych.,,Naciśnij-Przekręć-Trenuj" - takie to proste, a tym samym trening bez stresu. Wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości z przychylnym dla oka niebieskim podświetleniem demonstruje wyraźnie wszystkie ważne dane treningowe.

  Trening 2.0 Z 5,5-calowym monitorem albo smartfonem / tabletem Konsola multimedialna nowego ergometru Cardio Motion BT daje dobór: tradycyjny sposób wyświetlania danych treningowych za pomocą zintegrowanego ekranu LCD (wyświetlanie: profili wzgórz i dolin, szybkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, tętna, tkanki tłuszczowej, BMI i test produktywności) lub za pomocą smartfonu albo tabletu.

  Trening możesz kontrolować komfortowo przy pomocy jednej z aplikacji fitness, a dzięki zaimplementowanemu portowi USB, smartfon lub tablet będą się samoczynnie ładowały podczas treningu - zawsze pełna gotowość!

  Przejedź różne trasy, ciesz się ulubioną muzyką lub obejrzyj ekscytujący film. Ty nabierasz formy, a czas upłynie błyskawicznie. Dane treningowe można zapisać oraz porównać i udokumentować. Treningi fitness we własnych czterech ścianach jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, zróżnicowane i motywujące.

  Aplikacja Kinomap zagwarantuje bardzo realistyczne wrażenia z,,jazdy na żywo": przy jeździe,,w górę" opór jest samoczynnie rozszerzany i automatycznie redukowany podczas zjazdów. Opcjonalnie dostępne są dodatkowo wydarzenia KinoMap na żywo dla fitnessu w grupach, wyścigi, zawody i nagrody.

  Bezproblemowe wejście i wygodne siedzenie ergonomicznie przemyślane Rozpoczęcie treningu z nowym ergometrem Cardio Motion BT jest przyjemnie łatwe. W przeciwieństwie do ergometrów z wysokimi obudowami tutaj dość z łatwością poruszasz nogą dzięki znacznej odległości pomiędzy kierownicą a urządzeniem.

  Efekt wow zapewnia jeszcze obszerne, ale i sportowe siedzisko producenta HAMMER, a można wręcz by powiedzieć, że to fotel. Dodatkowo, Cardio Motion BT uwydatnia się szczególnie grubym i trwałym obiciem o grubości 7 cm.

  funkcjonalny kształt siedziska zapobiega nieprzyjemnemu otarciu ud. To pozwoli ci ćwiczyć bezboleśnie choćby w dłuższych sekwencjach. Osobiste cele fitness$141 Tętno pod kontrolą! Dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego żeby śledzić konkretny cel fitness, miej oko na swoje tętno.

  Obojętnie czy chcesz rozpocząć zdrowy trening sercowo-naczyniowy lub spalić kalorie$142 Tętno ma kluczowe znaczenie! Opcjonalny pomiar tętna przy pomocy sensorów dotykowych lub opcjonalnego pasa telemetrycznego zezwala na bieżąco śledzić tętno i błyskawicznie realizować osobisty cel fitness.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna Cardio Motion BT automatycznie obniży opór po przekroczeniu ustawionej wartości. Cardio Motion BT jest dla Ciebie nadzwyczajnym partnerem treningowym dla bezpiecznego i zdrowego treningu sercowo-naczyniowego bez nadmiernego wysiłku.

  A w mieszkaniu cisza Ćwicz zrelaksowany i bez zakłóceń Elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy jest wyjątkowo trwały, wyjątkowo cichy i sprawdzony tysiące razy. Koło zamachowe o masie 8 kg i technologia łożysk kulkowych klasy premium powodują,komfortowy ergometr Cardio Motion BT gwarantuje płynny i nad wyraz cichy ruch.

  Brak skrzypienia, zgrzytania lub grzechotania, jak to niejednokrotnie ma miejsce w sytuacji tanich modeli. Możesz więc trenować bez przeszkód o każdej porze dnia i nocy lub przed telewizorem i skupić się na sobie.

  trafny dla ciebie Regulacja kierownicy Vario i siedziska Twój ergometr umożliwia różnorodne opcje treningowe w zależności od celu fitness: Zrelaksowana, zorientowana na tętno, sportowa lub wersja,,Ulga dla Twojego kręgosłupa".

  funkcjonalne siedzisko można z łatwością ustawić do żądanej pozycji dla osób o wzroście od 1,55 do 1,90 metra, a to tylko przy pomocy pokrętła. Wysokość siodełka, kąt nachylenia i odległość siedzenia można zmienić w ciągu kilku sekund, w zależności kto z rodziny planuje trenować.

  Więcej szczegółów premium stabilny i przystępny w transporcie antypoślizgowe pedały z regulowaną taśmą dla maksymalnego bezpieczeństwa, rolki transportowe i dostosowywane nakładki na stopki perfekcyjne wyważenie na nierównym podłożu.

  Dzięki 4-punktowemu systemowi nakładek i podwójnemu spawaniu Cardio Motion BT jest wyjątkowo stabilny i bezpieczny. Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, ilość spalonych kalorii, tętno, BMI, test wydajności Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Programy treningowe: 22 ekran: LCD Programy sterowane tętnem: 4 Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Kontrola Wat: tak Program dla tkanki tłuszczowej z informacją o procentowej zawartości tkanki tłuszczowej Uchwyt na tablet lub telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej w trakcie treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) 4 programy użytkownika Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona albo tabletu informacje technologiczne: Regulacja siodełka Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska System hamowania: magnetyczny System napędu: pas klinowy Waga koła zamachowego: 8 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga rowerka: 45 kg rozmiary: 160 x 52 x 110 cm Kolor: metaliczny/antracyt dopełniające informacje: Gwarancja 36 miesięcy wysyłka gratis Nr katalogowy 4858 Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $143 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n ☆

Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Trenuj z rowerkiem treningowym Polaris Dual Rower magnetyczny Polaris Dal BH Fitness to przedstawiciel nowoczesnego gatunku rowerów stacjonarnych. Chcesz sprawić sobie odrobinę luksusu i wynieść sesje treningowe na wyższy poziom$4 Ze sprzętem od BH Fitness, zapewniasz sobie nie tylko świetny trening cardio,niemało użytecznych funkcji, wpływające na radość z każdego i kolejnego treningu.

  Rower treningowy Polaris Dual, to wysokiej jakości artykuł, gotowy do zrewolucjonizowania Twojej aktywności fizycznej. Magnetyczny system oporu zagwarantuje istotnie ciche i płynne działanie, które umożliwia błogą jazdę o każdej porze dnia (i nocy).

  Nie musisz się przejmować otoczeniem - z modelem Polaris Dual nie obudzisz nikogo, nawet podczas intensywnego treningu. Trening cardio skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, ale także pozytywnie wpływa na zwiększenie wydolności fizycznej i polepsza ogólne samopoczucie.

  Dla uprzyjemnienia treningu w dowolnej chwili do urządzenia możesz dołączyć Dual Kit. Daje on dostęp do wielu dodatkowych możliwości, np. Trenowanie w trakcie pokonywana wirtualnych map Google - brzmi niebanalnie, prawda$5 Kto by nie chciał gnać przed siebie na rowerku magnetycznym wysokiej klasy i podziwiać piękno świata$6 To Ty decydujesz, w jakim zakątku świata chcesz trenować!Wszystko to zobaczycie na wyświetlaczu LCD z niebieskim podświetleniem.

  Elektroniczna regulacja obciążenia niezwłoczne i intuicyjne zmienianie biegu w dowolnej chwili. Nie można zapomnieć o reszcie funkcji, które ma na swym wyposażeniu komputer. Zaimplementowane rozwiązania gwarantują wszelkie konieczne pomiary optymalizujące trening.

  Pomiar pulsu, ilość spalonych kalorii i reszta podstawowych funkcji i jedna wyjątkowo znaczna i interesująca. Mianowicie funkcja recovery, która umożliwia wykonanie testu kondycyjnego, a także ocena aktualnej wydolności fizycznej.

  Zrób trening na początku i po miesiącu, oceń wyniki i dąż do ciągłej poprawy - sky is the limit!. 24 poziomy oporu z całą pewnością Ci w tym pomogą. Gdy już poczujesz się na siłach, spróbuj najtrudniejszego ustawienia i gnaj po rekord, wymarzoną sylwetkę, a także zdrowie.

  Pamiętaj - w zdrowym ciele zdrowy duch!Jest w tym niemało prawdy, ponieważ w trakcie wysiłku fizycznego wydzielają się hormony szczęścia - endorfiny. Wytworny design i jednostajna budowa Rower treningowy Polaris Dual to urządzenie wyprodukowane z myślą o komforcie.

  budowa jest dopasowana do intensywnego treningu i jednocześnie zapewniająca wysokie bezpieczeństwo. Sporo opcji regulacji poszczególnych części rowerka pomaga w dobraniu urządzenia do swoich parametrów (wzrost).

  automatyczna regulacja oporu magnetycznego sprzyja natomiast konserwacji urządzenia, nie psuje się momentalnie i ma naturalnie długą żywotność. Żelowe siodełko XXL zapewni komfortowy trening, choćby ten nad wyraz długi - miękki, korzystnie wyprofilowany kawałek materiału.

  Stopki poziomujące z kolei to kolejny aspekt zapewniający trwałość i stabilność w trakcie jazdy, a kółka transportowe pomogą w przestawianiu urządzenia. Co jeszcze warto dodać$7 przeważnie fakt, iż rower magnetyczny Polaris Dual akcentuje się ciekawym designem, który bez wątpienia przykuje uwagę każdego.

  nieprzeciętnie pasuje jako podarek dla osoby, dla której aktywność fizyczna to nieodłączny składnik życia. Parametry technologiczne: Sposób wykorzystywania: regularny trening domowy wymiary: 109x56x149 cm Waga: 40 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 stopni Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia wyświetlacz: LCD z niebieskim podświetleniem, Komputer: czas, dystans, prędkość, RPM, kalorie, puls, Body Fat, Recovery Pomiar pulsu: dotykowe czujniki na uchwytach kierownicy Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami, żelowe siodełko XXL Dual Kit do dokupienia osobno: zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (pozwala na podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone'ów i używanie najróżniejszego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, iż dzięki technologii i.Concept mamy możliwość zastosowania smartphone/tabletu, a także iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z zastosowaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH żeby Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie samoczynnie regulowało kąt nachylenia / opór, tak by odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol początkuje się od,,WG/WH" (WG860N) i mają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyekwipowane w komplet Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",mająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni użyć możliwości i.Concept, zalecamy stosowanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis przystępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, iż część aplikacji przystępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one przystępne trafnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia asygnowane do użytku domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niedużych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: brak Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis ☆

Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis Najniższa Cena Online

☆ Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  poziomy rower treningowy inSPORTline Varis to praktyczne urządzenie ergonomiczne w prawidłowej cenie. Rower jest zrównoważony, a oparcie pasuje nawet dla osób otyłych o ograniczonej skuteczności ruchowej lub dla osób starszych, które chce zachować swoją formę. Praktyczne siodełko posiada możliwość regulacji poziomej, dzięki czemu gwarantuję wygodę siedzenia podczas ćwiczeń. Komfort ćwiczeń zwiększają duże pedały z przeciwpoślizgowym wykończeniem. Koło zamachowe o wadzę 5 kg i magnetyczny system hamowania jest obsługiwany ręcznie i posiada 8 poziomów obciążenia.

  Rower inSPORTline Varis wbudowane czujniki tętna w uchwytach. Komputer z wielkim i czytelnym wyświetlaczem LCD wyświetla istotne informację, takie jak: czas, prędkość, dystans, kalorie oraz puls. Dzięki tym właściwościom, a także nad wyraz interesującej cenie stopnie rower treningowy inSPORTline Varis stał się nad wyraz lubianym modelem roweru treningowego do użytku domowego.

  Kluczowe cechy:

  • wysoka jakość i mocna kompozycja
  • cicha praca
  • funkcjonalnie ukształtowane siodełko żelowe
  • pozioma regulacja siedzenia
  • wygodne, obfite antypoślizgowe pedały
  • Wyraźny ekran LCD
  • prosta obsługa
  • funkcje komputera: skanowanie, czas, odległość, szybkość, kalorie, tętno, licznik kilometrów
  Kondycja bez wychodzenia z domu

  Zadbaj o swoje zdrowie i formę bez zapotrzebowania opuszczania własnego domu dzięki poziomemu rowerowi treningowemu inSPORTline Varis. Ten rower to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać aktywność fizyczną niezależnie od pogody czy innych zewnętrznych czynników. Dzięki łatwości użytkowania i produktywnemu systemowi treningowemu, Varis zezwala na ci wygodne osiągnięcie wymarzonej kondycji bez kroku poza drzwi.

  Wyraźny wyświetlacz LCD

  progresywny i instynktowny wyświetlacz LCD roweru inSPORTline Varis dostarcza wszystkich niezbędnych danych na temat twojego treningu – od czasu, przez prędkość, dystans, aż po spalone kalorie i puls. Dzięki temu prosto śledzisz swoje postępy i dopasowujesz trening do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że każda sesja jest maksymalnie produktywna. Wyraźny ekran gwarantuje szybki i łatwy dostęp do informacji, co motywuje do dalszych ćwiczeń i pomaga w osiąganiu celów fitness.

  poręcznie ukształtowane siodełko żelowe

  Maksymalny komfort podczas każdego treningu gwarantuje użytecznie ukształtowane siodełko żelowe roweru inSPORTline Varis. Dzięki czemu, choćby w trakcie dłuższych sesji treningowych, nie odczujesz dyskomfortu, co jest kluczowe dla utrzymania motywacji i regularności ćwiczeń. Siodełko zaprojektowano tak, żeby pasowało do każdego użytkownika i umożliwiało świetne dobranie pozycji ciała, redukując ryzyko kontuzji oraz rozszerzając wydajność pedałowania.


  Opis technologiczny:


☆ Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h ☆

Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany ProForm(R) 210CSX to podstawowy model roweru stacjonarnego, zaprojektowany do użytkowania domowego. Atuty sprzętu to koło zamachowe o wadze 7 kg, 16 stopni oporu magnetycznego, pokaźne regulowane siodełko, poręczne pedały z paskami bezpieczeństwa i znaczny zakres programów treningowych.

  Sprzęt ponadto zintegrowany uchwyt na tablet i uchwyt na bidon. Rower programowany ProForm 210 CSX to bezpieczny i komfortowy rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mięsnie oraz pozbędziesz się tkanki tłuszczowej.

  ekran: Monochromatyczny ekran LCD pozwala kontrolować właściwości treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Wielki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  z łatwością możesz także zmienić poziom głośności konsoli. PROGRAMY TRENINGOWE: 16 stałych programów treningowe zaprojektowanych poprzez certyfikowanych trenerów fitness. Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 520 video treningów z trenerem personalnym.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA: Specjalnie wyprofilowana kierownica pozwala użytkownikowi na komfortowe wykonanie treningu i dowolne ustawienie rąk. Dzięki temu bez względu na wzrost, możesz utrzymać wygodne ułożenie ciała.

  PEDAŁY: użytecznie wyprofilowne, antypoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu. SIODEŁKO: obszerne i miękkie siodełko zapewnia wygodny trening.

  dostosowywane jest w pionie i poziomie, co zezwala na znakomite dopasowanie do wzrostu i preferencji użytkownika. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna konstrukcja przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 125 kg.

  POMIAR PULSU: Kontroluj zakresy swego tętna za pomocą czujników na uchwytach. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. PÓŁKA NA TABLET: Na sprzęcie znajduje się bezpieczna podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie podczas intensywnego treningu. Informacje technicznE: Komputer: pokaźny ekran LCD Programy treningowe: (16) kompatybilne z systemem iFit(R) Regulacja oporu: 16 poziomów oporu magnetycznego Siodełko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji pionowej Waga koła zamachowego w inercji: 7 kg Pedały z paskami bezpieczeństwa Pomiar pulsu przez sensory na uchwytach EKG Grip(TM) Port audio typu jack, wbudowane głośniki dopełniające wyposażenie: uchwyt na tablet, uchwyt na bidon rozmiary sprzętu: 89 x 58 x 142,5 cm rozmiary opakowania: 63.5 x 38 x 78.7 cm Waga towaru: 28 kg Waga produktu w opakowaniu: 35 kg Maksymalna waga użytkownika: 125 kg Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm niewiele znacząca wysokość siodełka: 81 cm Komputer zasilany 4 bateriami D, opcjonalnie do dokupienia zasilacz 9 V 2 A produkt do użytku domowego Gwarancja: 2 lata TRENUJ NA CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 520 treningów.

  Mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich obfitość jest ewidentnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: 410 treningów podzielonych jest na typy aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik uzyskuje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość.

  LIVECAST STUDIO(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują zróżnicowane ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość. REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu.

  Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ ☆

Proform Rower poziomy 325 csx+ Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower poziomy 325 csx+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower poziomy 325 csx+
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower poziomy programowany ProForm® 325 CSX+ to mocny sprzęt zaprojektowany do korzystania domowego. Rower został zaopatrzony w akcesoria i dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia własnego urządzenia, uchwyt na bidon, kółka i uchwyt transportowy do wygodnego przemieszczania sprzętu, a najczęściej możliwość połączenia się z aplikacją iFit. Aktualnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który opowiada interesujące historie o miejscu, w którym się znajdujecie oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  odpowiednio realizowany trening na rowerze poziomym pomaga spalić tkankę tłuszczową, zwiększyć wydolność, siłę mięśni oraz poprawić kondycję. Podczas treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego roweru może korzystać każdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest doskonały dla Ciebie, ponieważ będziesz mniej obciążać kolana niż na typowym rowerze. Sugerowany jest nawet dla osób posiadających problemy z kręgosłupem, ponieważ mogą one komfortowo oprzeć się w trakcie jazdy.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: dopasuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni.

  wyświetlacz: dzięki temu 5" wyświetlaczowi możesz pilnować i kontrolować poszczególne parametry swego treningu. Specyficzny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo, a także na bieżąco kontrolować postęp swego treningu.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Wejście Audio Jack pozwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych (iPod, MP3) z użyciem wbudowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki zaimplementowane w uchwyty służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny.

  UCHWYT NA TABLET: Na wielkim uchwycie zmieści się większość charakterystycznych modeli tabletów. Dzięki czemu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIEDZISKO: spore i miękkie siedzisko gwarantuje wygodny trening. Siodełko jest regulowane. Bez problemu skonsolidujesz jego położenie dla osób niskich jak i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 7 kg zagwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się przyjemny i efektywny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, antypoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  UCHWYT TRANSPORTOWY: Dzięki umieszczonemu z tyłu uchwytowi, podniesienie roweru nie będzie stanowiło żadnego problemu i z łatwością przewieziesz go w wybrane miejsce w domu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu w trakcie treningu jest konieczne, dlatego także kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, żeby w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj nietrudny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: potężna kompozycja roweru dedykowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  informacje technologicznE:

  wyświetlacz: wysokokontrastowy 5"

  poziomy oporu: 22

  Siedzisko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji

  Maksymalna wysokość siedziska: 60 cm

  znikoma wysokość siedziska: 55 cm

  Waga koła zamachowego: 7 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: przez sensory na uchwytach

  dopełniające wyposażenie: uchwyt na tablet, kółka transportowe, głośniki, uchwyt na bidon

  rozmiary sprzętu: 134 x 64 x 124 cm

  Waga artykułu: 58 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 130 kg

  towar do wykorzystywania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, żeby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na rozmaite rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i obszerna a przefiltrowanie ich nieskomplikowane i instynktowne. W poszukiwaniu nieprzeciętnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Produkowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu wyszukasz również opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie odnajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i scali trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Przypasowanie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. Na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby by nas efektywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji. W dodatku za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać atrakcyjne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - unikatowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki genialnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki.

  Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnorodnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich obfitość jest bezsprzecznie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zniżać lub powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na rozmaitym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują zróżnicowane ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność, a także spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.


☆ Rower treningowy gx 2.7 u magnetyczny marki Nordictrack ☆

Rower treningowy gx 2.7 u magnetyczny marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy gx 2.7 u magnetyczny marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Rower treningowy gx 2.7 u magnetyczny marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany NordicTrack GX 2.7 U to innowacyjny technologicznie rower stacjonarny, zaprojektowany do domowych treningu. Mocne strony sprzętu to nie tylko komputer z wyświetlaczem LCD, koło zamachowe o wadze 7 kg i 20 stopni oporu magnetycznego. Użytkownik doceni także w pełni dostosowywane siodełko, poręczne pedały z paskami bezpieczeństwa,, a także z reguły obszerny zakres programów treningowych. Rower posiada 20 wgranych na stałe treningów, jednak dzięki kompatybilności z platformą iFit, ich ilość staje się nieograniczona. Dzięki czemu użytkownik może różnicować swój trening na każdym jego etapie. Sprzęt na dodatek port umożliwiający podłącznie typu iPod® czy odtwarzacza MP3 i słuchanie własnej muzyki, i kółka transportowe, które ułatwią przestawianie sprzętu.

  SPECYFIKACJA technicznA:

  • Komputer: 5" ekran wysokokontrastowy
  • Programy treningowe: 20 stałych programów treningowych
  • poziomy oporu: 20 poziomów oporu magnetycznego sterowane systemem SMR Silent™ Magnetic Resistance
  • Waga koła zamachowego: 7 kg
  • Kompatybilność z iFit i nieograniczoną ilością programów treningowych
  • Siodełko: poszerzone, wyściełane z regulacją w pionie i poziomie
  • Pedały: pokaźne, ergonomiczne, z paskami bezpieczeństwa
  • Kierownica: wyprofilowana, z podpórkami pod łokcie
  • Rozrywka: port audio typu Jack 3,5 mm, a także 2’’ podwójne głośniki
  • Pomiar pulsu: przez sensory CardioGrip™ na kierownicy, a także pas telemetryczny (do dokupienia osobno)
  • Klawisze szybkiej zmiany oporu (OneTouch™ controls)
  • Wentylator: AutoBreeze™
  • dodatkowo: uchwyt transportowy, kółka transportowe
  • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg
  • Maksymalna wysokość siodełka: 114 cm
  • śladowa wysokość siodełka: 83 cm
  • rozmiary sprzętu: 89 x 55 x 148 cm
  • rozmiary siodełka: 33 x 30 cm
  • Waga sprzętu: 30 kg
  • Gwarancja:
   • Użytek domowy: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na rozmaite typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i wielka a przefiltrowanie ich łatwe i intuicyjne. W poszukiwaniu rewelacyjnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Wyprodukowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu znajdziesz na dodatek opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower samoczynnie odnajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i dopasuje trening tak, abyś znajdował się w trafnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to równocześnie spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje najróżniejsze sposoby żeby nas sprawnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać niebanalne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki idealnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w najróżniejszych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich mnogość jest niezaprzeczalnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na zróżnicowane typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zniżać lub rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na zróżnicowanym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Spokey katana - 926188 - rower spinningowy ☆

Spokey katana - 926188 - rower spinningowy Najniższa Cena Online

☆ Spokey katana - 926188 - rower spinningowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey katana - 926188 - rower spinningowy
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Spokey KATANA: posiada regulację siodełka w pionie i w poziomie, a także wysokości kierownicy, co pozwala precyzyjnie dostosować ustawienia do indywidualnych potrzeb i wzrostu użytkownika, jest wyekwipowany w koło zamachowe o wadze aż 13 kg, z którym zwiększysz efekty ćwiczeń, to nad wyraz wytrzymały sprzęt do treningu cardio - potężna budowa została produkowana z najwyższej jakości materiałów, umożliwia szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i poprawę kondycji, obserwuje puls, czas pracy, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Rower spinningowy Spokey KATANA to znakomity wybór dla wszelkich, którzy stawiają przed sobą ambitne cele treningowe. Z nim ćwiczenia są jeszcze bardziej skuteczne, gdyż posiada ciężkie, aż 13 kilogramowe koło zamachowe, którego opór można płynnie regulować.

  To dlatego jest najkorzystniejszym pomocnikiem we wzmacnianiu mięśni, poprawie wydolności układu oddechowego, ogólnej kondycji i wysmuklaniu sylwetki. Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, aby osiągnąć swoje plany - jest perfekcyjną alternatywą dla ćwiczeń na zewnątrz i na siłowni.

  Ciężkie koło zamachowe z płynną regulacją oporu Spokey KATANA to istotnie wytrzymały sprzęt do treningu cardio - mocna konstrukcja została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Na komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń wpływa niemało udoskonaleń, m.in.

  pokryte antypoślizgową strukturą pedały z mocującymi paskami na buty, które utrzymują stopy w stabilnej pozycji podczas jazdy i kontrola pulsu. Szeroka konsola z miejscem na telefon lub tablet kontroluje na dodatek czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Cicha i płynna praca z amortyzowanym siedzeniem W rowerku spinningowym zadbaliśmy o każdy szczegół, co wpływa na wygodę i jakość każdego treningu. Nie musisz martwić się o dopasowanie ustawień do własnych potrzeb, ponieważ Spokey KATANA jest zaopatrzona w regulowane siodełko zarówno w pionie, jak i w poziomie, co umożliwia adekwatne dostosowanie do wzrostu i indywidualnych wymagań użytkownika.

  dodatkowo sterować można wysokością kierownicy wyposażoną w dwa uchwyty. Na komfort treningu zasadniczo wpływa także amortyzacja, która znakomicie tłumi wstrząsy. Dzięki czemu KATANA pracuje nad wyraz płynnie i cicho.

  wytwarzany do domowego treningu KATANA to prawdziwy must have treningu w domu - daje wyraźnie więcej możliwości charakterystyczne rowerki stacjonarne. Oprócz świetnych parametrów technicznych akcentuje go unikatowy desing, który nada Twojej siłowni szykownego, stonowanego wyglądu i sprawi, że będzie kompletna.

  zastosowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu prosto umieścisz go w wybranym poprzez siebie miejscu. Zaimplementowane technologie: SKYBIKE: obszerniejszy komfort i wygoda w trakcie długofalowego treningu, dzięki amortyzowanemu siodełku.

  SENSIE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Informacje techniczne: rodzaj: rower spinningowy waga koła zamachowego: 13 kg typ oporu: mechaniczny regulacja oporu: płynna, manualna pomiary: czas, szybkość, dystans, kalorie, odległość kompletna, puls maksymalna waga użytkownika: 100 kg dostosowywana wysokość siodełka: 89 - 101 cm rozmiary: 109 x 51 x 116 cm regulacja siodełka: w pionie i w poziomie dostosowywana wysokość kierownicy: tak amortyzacja: tak kierownica: z podwójnym uchwytem pomiar pulsu: tak pedały: antypoślizgowe z bezpiecznymi uchwytami na buty monitor: pokaźny, z miejscem na telefon lub tablet kółka transportowe: tak


☆ Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) ☆

Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany ProForm® 225 CSX to mocny rower stacjonarny zaprojektowany do stosowania domowego. Zalety sprzętu to koło zamachowe o wadze 8 kg, 20 stopni oporu magnetycznego, dostosowywane siodełko, wentylator, funkcjonalne pedały z paskami bezpieczeństwa i spory zakres programów treningowych, które zapewniają zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Sprzęt w dodatku port umożliwiający podłącznie urządzeń muzycznych i słuchanie własnej muzyki, zastosowany uchwyt na tablet, uchwyt na bidon a do tego znaczne stopki poziomujące, zapewniające stabilność sprzętu choćby na nierównym podłożu.

  Rower programowany ProForm 225 CSX to bezpieczny i wygodny rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mieśnie i pozbędziesz sie tkanki tłuszczowej.

  ekran LED: dzięki czemu wyświetlaczowi możesz kontrolować i kontrolować poszczególne parametry swego treningu. Specyficzny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo, a także na bieżąco kontrolować postęp swojego treningu.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: przypasuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU!: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator CoolAire™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł zaznać przyjemy chłód w trakcie realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dopasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Wejście Audio Jack umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem zaimplementowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki wbudowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny

  UCHWYT NA TABLET: Na wielkim uchwycie zmieści się większość standardowych modeli tabletów. Dzięki temu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIODEŁKO: duże i miękkie siodełko gwarantuje wygodny trening. Siodełko jest regulowane w pionie i poziomie, co pozwala na doskonałe dopasowanie dla osób niskich i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 8 kg gwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się przyjemny i skuteczny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, przeciwpoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu podczas treningu jest potrzebne, dlatego również kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, aby w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj prosty.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna konstrukcja roweru asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  dane technicznE:

  Komputer: okrągły LED (Watts Meter)

  Regulacja oporu: 20 stopni oporu magnetycznego System SMR Silent™ Magnetic Resistance

  Siodełko: komfortowe, poszerzone, z możliwością regulacji poziomej i pionowej

  Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm

  nieduża wysokość siodełka: 78 cm

  Maksymalna odległość siodełko-pedał: 84 cm

  niewielka odległość siodełko-pedał: 51 cm

  Waga koła zamachowego w inercji: 8 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu poprzez sensory na uchwytach EKG Grip™

  Port audio typu jack, zaimplementowane głośniki

  Panel przedni z tacką na urządzenie mobilne

  dopełniające wyposażenie: wentylator CoolAire™, uchwyt na tablet

  rozmiary sprzętu: 99 x 53 x 149 cm

  Waga artykułu: 30 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 125 kg

  towar do stosowania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 różnorodnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na najróżniejsze typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i wielka a oczyszczanie ich nieskomplikowane i instynktowne. W poszukiwaniu perfekcyjnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i złączy trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dostosowanie treningu to równocześnie spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W konsekwencji, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje różne sposoby by nas efektywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - unikatowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nieprzeciętnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnorodnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich obfitość jest ewidentnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na rozmaite warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, trwałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (zniżać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na zróżnicowanym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują zróżnicowane ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 130 kg – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 130 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Spokey katana - 926188 - rower spinningowy ☆

Spokey katana - 926188 - rower spinningowy Najniższa Cena Online

☆ Spokey katana - 926188 - rower spinningowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey katana - 926188 - rower spinningowy
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spinningowy Spokey KATANA: ma regulację siodełka w pionie i w poziomie i wysokości kierownicy, co pozwala precyzyjnie przystosować ustawienia do indywidualnych potrzeb i wzrostu użytkownika, jest wyposażony w koło zamachowe o wadze aż 13 kg, z którym powiększysz efekty ćwiczeń, to istotnie wytrzymały sprzęt do treningu cardio - mocna budowa została produkowana z najwyższej jakości materiałów, umożliwia prędkie spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i poprawę kondycji, monitoruje puls, czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Rower spinningowy Spokey KATANA to genialny dobór dla wszystkich, którzy stawiają przed sobą ambitne cele treningowe. Z nim ćwiczenia są jeszcze bardziej skuteczne, gdyż posiada ciężkie, aż 13 kilogramowe koło zamachowe, którego opór można płynnie regulować.

  To dlatego jest najkorzystniejszym pomocnikiem we wzmacnianiu mięśni, poprawie wydolności układu oddechowego, ogólnej kondycji i wysmuklaniu sylwetki. Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, żeby osiągnąć swoje plany - jest doskonałą alternatywą dla ćwiczeń na zewnątrz i na siłowni.

  Ciężkie koło zamachowe z płynną regulacją oporu Spokey KATANA to wyjątkowo wytrzymały sprzęt do treningu cardio - solidna konstrukcja została stworzona z najwyższej jakości materiałów. Na komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń wpływa mnóstwo udoskonaleń, m.in.

  pokryte przeciwpoślizgową strukturą pedały z mocującymi paskami na buty, które utrzymują stopy w zrównoważonej pozycji podczas jazdy i kontrola pulsu. Spora konsola z miejscem na telefon albo tablet pilnuje również czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

  Cicha i płynna praca z amortyzowanym siedzeniem W rowerku spinningowym zadbaliśmy o każdy detal, co wpływa na wygodę i jakość każdego treningu. Nie musisz martwić się o dostosowanie ustawień do własnych potrzeb, ponieważ Spokey KATANA jest wyposażona w regulowane siodełko zarówno w pionie, jak i w poziomie, co umożliwia stosowne przypasowanie do wzrostu i jednostkowych wymagań użytkownika.

  na dodatek sterować można wysokością kierownicy zaopatrzoną w dwa uchwyty. Na komfort treningu zasadniczo wpływa także amortyzacja, która doskonale tłumi wstrząsy. Dzięki temu KATANA pracuje niezwykle płynnie i cicho.

  tworzony do domowego treningu KATANA to prawdziwy must have treningu w domu - daje wyraźnie więcej możliwości charakterystyczne rowerki stacjonarne. Oprócz nieprzeciętnych parametrów technicznych uwydatnia go wyjątkowy desing, który nada Twojej siłowni wyszukanego, stonowanego wyglądu i sprawi, że będzie kompletna.

  zaimplementowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu z łatwością umieścisz go w wybranym przez siebie miejscu. Zaimplementowane technologie: SKYBIKE: większy komfort i wygoda w trakcie długotrwałego treningu, dzięki amortyzowanemu siodełku.

  SENSIE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Informacje technologiczne: rodzaj: rower spinningowy waga koła zamachowego: 13 kg typ oporu: mechaniczny regulacja oporu: płynna, manualna pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość kompletna, puls maksymalna waga użytkownika: 100 kg dostosowywana wysokość siodełka: 89 - 101 cm wymiary: 109 x 51 x 116 cm regulacja siodełka: w pionie i w poziomie dostosowywana wysokość kierownicy: tak amortyzacja: tak kierownica: z podwójnym uchwytem pomiar pulsu: tak pedały: przeciwpoślizgowe z bezpiecznymi uchwytami na buty monitor: znaczny, z miejscem na telefon lub tablet kółka transportowe: tak


☆ Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis ☆

Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis Najniższa Cena Online

☆ Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Rower trenigowy poziomy InSPORTline Varis
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  poziomy rower treningowy inSPORTline Varis to ergonomiczne urządzenie praktyczne w korzystnej cenie. Rower jest jednostajny, a oparcie nadaje się nawet dla osób otyłych o ograniczonej skuteczności ruchowej lub dla osób starszych, które chce zachować swoją formę. Funkcjonalne siodełko ma możliwość regulacji poziomej, dzięki czemu gwarantuję wygodę siedzenia podczas ćwiczeń. Komfort ćwiczeń powiększają szerokie pedały z antypoślizgowym wykończeniem. Koło zamachowe o wadzę 5 kg oraz magnetyczny system hamowania jest obsługiwany ręcznie i posiada 8 stopni obciążenia.

  Rower inSPORTline Varis zaimplementowane czujniki tętna w uchwytach. Komputer z obfitym i czytelnym wyświetlaczem LCD wyświetla pokaźne informację, takie jak: czas, prędkość, dystans, kalorie, a także puls. Dzięki tym właściwościom oraz wyjątkowo atrakcyjnej cenie poziomy rower treningowy inSPORTline Varis stał się szczególnie popularnym modelem roweru treningowego do wykorzystywania domowego.

  Kluczowe parametry:

  • wysoka jakość i konkretna konstrukcja
  • cicha praca
  • praktycznie ukształtowane siodełko żelowe
  • pozioma regulacja siedzenia
  • komfortowe, znaczne przeciwpoślizgowe pedały
  • Wyraźny wyświetlacz LCD
  • prosta obsługa
  • funkcje komputera: skanowanie, czas, odległość, prędkość, kalorie, tętno, licznik kilometrów
  Kondycja bez wychodzenia z domu

  Zadbaj o swoje zdrowie i formę bez zapotrzebowania opuszczania własnego domu dzięki poziomemu rowerowi treningowemu inSPORTline Varis. Ten rower to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać aktywność fizyczną niezależnie od pogody czy innych zewnętrznych czynników. Dzięki łatwości używania i skutecznemu systemowi treningowemu, Varis umożliwia ci komfortowe osiągnięcie wymarzonej kondycji bez kroku poza drzwi.

  Wyraźny wyświetlacz LCD

  innowacyjny i instynktowny wyświetlacz LCD roweru inSPORTline Varis dostarcza wszelkich koniecznych danych na temat twojego treningu – od czasu, przez szybkość, dystans, aż po spalone kalorie i puls. Dzięki temu łatwo śledzisz swoje postępy i dopasowujesz trening do jednostkowych potrzeb, co powoduje, iż każda sesja jest maksymalnie efektywna. Wyraźny wyświetlacz zagwarantuje szybki i łatwy dostęp do informacji, co motywuje do dalszych ćwiczeń i pomaga w osiąganiu celów fitness.

  poręcznie ukształtowane siodełko żelowe

  Maksymalny komfort podczas każdego treningu zapewnia poręcznie ukształtowane siodełko żelowe roweru inSPORTline Varis. Dzięki czemu, nawet w trakcie dłuższych sesji treningowych, nie odczujesz dyskomfortu, co jest kluczowe dla utrzymania motywacji i regularności ćwiczeń. Siodełko zaprojektowano tak, aby pasowało do każdego użytkownika i umożliwiało nieprzeciętne dostosowanie pozycji ciała, redukując ryzyko kontuzji i rozszerzając efektywność pedałowania.


  Opis techniczny:


☆ Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n ☆

Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Rower stacjonarny treningowy polaris dual h832n
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Trenuj z rowerkiem treningowym Polaris Dual Rower magnetyczny Polaris Dal BH Fitness to przedstawiciel postępowego gatunku rowerów stacjonarnych. Chcesz sprawić sobie odrobinę luksusu i wynieść sesje treningowe na wyższy poziom$4 Ze sprzętem od BH Fitness, zapewniasz sobie nie tylko doskonały trening cardio,sporo praktycznych funkcji, wpływające na radość z każdego i kolejnego treningu.

  Rower treningowy Polaris Dual, to wysokiej jakości artykuł, gotowy do zrewolucjonizowania Twojej aktywności fizycznej. Magnetyczny system oporu zapewnia nad wyraz ciche i płynne działanie, które umożliwia błogą jazdę o każdej porze dnia (i nocy).

  Nie musisz się przejmować otoczeniem - z modelem Polaris Dual nie obudzisz nikogo, nawet podczas intensywnego treningu. Trening cardio sprawną redukcję tkanki tłuszczowej, ale także pozytywnie wpływa na rozszerzenie wydolności fizycznej i ulepsza ogólne samopoczucie.

  Dla uprzyjemnienia treningu w dowolnej chwili do urządzenia możesz dołączyć Dual Kit. Daje on dostęp do wielu dodatkowych możliwości, np. Trenowanie podczas pokonywana wirtualnych map Google - brzmi interesująco, prawda$5 Kto by nie chciał gnać przed siebie na rowerku magnetycznym wysokiej klasy i podziwiać piękno świata$6 To Ty decydujesz, w jakim zakątku świata chcesz trenować!Wszystko to zobaczycie na wyświetlaczu LCD z niebieskim podświetleniem.

  Elektroniczna regulacja obciążenia niezwłoczne i instynktowne zmienianie biegu w dowolnej chwili. Nie można zapomnieć o reszcie funkcji, które ma na swym wyposażeniu komputer. Zaimplementowane rozwiązania gwarantują wszelkie niezbędne pomiary optymalizujące trening.

  Pomiar pulsu, ilość spalonych kalorii i reszta podstawowych funkcji, a także jedna bardzo znaczna i niebanalna. Mianowicie funkcja recovery, która umożliwia wykonanie testu kondycyjnego oraz ocena aktualnej wydolności fizycznej.

  Zrób trening na początku i po miesiącu, oceń wyniki i dąż do ciągłej poprawy - sky is the limit!. 24 poziomy oporu na pewno Ci w tym pomogą. Gdy już poczujesz się na siłach, spróbuj najtrudniejszego ustawienia i gnaj po rekord, wymarzoną sylwetkę, a także zdrowie.

  Pamiętaj - w zdrowym ciele zdrowy duch!Jest w tym mnóstwo prawdy, ponieważ w trakcie wysiłku fizycznego wydzielają się hormony szczęścia - endorfiny. Wytworny design i stabilna kompozycja Rower treningowy Polaris Dual to urządzenie tworzone z myślą o komforcie.

  kompozycja jest przypasowana do intensywnego treningu i równocześnie gwarantująca wysokie bezpieczeństwo. Mnóstwo opcji regulacji poszczególnych części rowerka pomaga w dostosowaniu urządzenia do swych parametrów (wzrost).

  samoczynna regulacja oporu magnetycznego sprzyja natomiast konserwacji urządzenia, nie psuje się prędko i ma naturalnie długą żywotność. Żelowe siodełko XXL zapewni wygodny trening, nawet ten niezwykle długi - miękki, prawidłowo wyprofilowany kawałek materiału.

  Stopki poziomujące z kolei to kolejny aspekt zapewniający odporność i stabilność podczas jazdy, a kółka transportowe pomogą w przestawianiu urządzenia. Co jeszcze warto dodać$7 na ogół fakt, iż rower magnetyczny Polaris Dual wyróżnia się ciekawym designem, który na pewno przykuje uwagę każdego.

  rewelacyjnie pasuje jako podarek dla osoby, dla której aktywność fizyczna to nieodłączny element życia. Cechy techniczne: Sposób używania: regularny trening domowy wymiary: 109x56x149 cm Waga: 40 kg Maksymalna waga użytkownika: 130 kg System oporu: magnetyczny Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 poziomów Waga koła zamachowego: 8 kg Regulacja siodełka: w pionie i w poziomie Regulacja kierownicy: kąt nachylenia wyświetlacz: LCD z niebieskim podświetleniem, Komputer: czas, dystans, szybkość, RPM, kalorie, puls, Body Fat, Recovery Pomiar pulsu: dotykowe czujniki na uchwytach kierownicy Inne: kółka transportowe, stopki poziomujące, samopoziomujące pedały z paskami, żelowe siodełko XXL Dual Kit do dokupienia osobno: komplet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (zezwala na podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone'ów i wykorzystywanie przeróżnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept.

  Oznacza to, iż dzięki technologii i.Concept mamy możliwość zastosowania smartphone/tabletu oraz iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH aby Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd.

  W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak żeby odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

  Wszystkie urządzenia, których symbol początkuje się od,,WG/WH" (WG860N) i mają literę,,i" w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie zaopatrzone w komplet Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem,,WG/WH",posiadająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit.

  Aby w pełni wykorzystać możliwości i.Concept, zalecamy używanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis przystępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one przystępne adekwatnie na Google Play, a osobno na Apple App Store.

  Dual Kit Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia asygnowane do użytku domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, minimalnych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

  Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: brak Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h ☆

Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower programowany 210 csx / gwarancja 24m / dostawa w 12h
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany ProForm(R) 210CSX to podstawowy model roweru stacjonarnego, zaprojektowany do korzystania domowego. Zalety sprzętu to koło zamachowe o wadze 7 kg, 16 stopni oporu magnetycznego, spore regulowane siodełko, praktyczne pedały z paskami bezpieczeństwa oraz spory zakres programów treningowych.

  Sprzęt również zintegrowany uchwyt na tablet, a także uchwyt na bidon. Rower programowany ProForm 210 CSX to bezpieczny i komfortowy rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mięsnie, a także pozbędziesz się tkanki tłuszczowej.

  wyświetlacz: Monochromatyczny ekran LCD pozwala kontrolować cechy treningu i pozwala na dobór programów treningowych. Pokaźny kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: przypasuj poziom oporu przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  prosto możesz także zmienić poziom głośności konsoli. PROGRAMY TRENINGOWE: 16 stałych programów treningowe zaprojektowanych przez certyfikowanych trenerów fitness. Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 520 video treningów z trenerem personalnym.

  WYPROFILOWANA KIEROWNICA: Specjalnie wyprofilowana kierownica pozwala użytkownikowi na wygodne wykonanie treningu i dowolne ustawienie dłoni. Dzięki czemu bez względu na wzrost, możesz utrzymać komfortowe ułożenie ciała.

  PEDAŁY: ergonomicznie wyprofilowne, antypoślizgowe pedały z dostosowywanymi paskami to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu. SIODEŁKO: spore i miękkie siodełko zagwarantuje komfortowy trening.

  regulowane jest w pionie i poziomie, co pozwala na znakomite dostosowanie do wzrostu i preferencji użytkownika. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna kompozycja asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 125 kg.

  POMIAR PULSU: Kontroluj zakresy swojego tętna za pomocą czujników na uchwytach. Należy pamiętać, że pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. PÓŁKA NA TABLET: Na sprzęcie znajduje się bezpieczna podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu. Informacje technologicznE: Komputer: obfity ekran LCD Programy treningowe: (16) kompatybilne z systemem iFit(R) Regulacja oporu: 16 poziomów oporu magnetycznego Siodełko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji pionowej Waga koła zamachowego w inercji: 7 kg Pedały z paskami bezpieczeństwa Pomiar pulsu poprzez sensory na uchwytach EKG Grip(TM) Port audio rodzaju jack, zaimplementowane głośniki uzupełniające wyposażenie: uchwyt na tablet, uchwyt na bidon wymiary sprzętu: 89 x 58 x 142,5 cm rozmiary opakowania: 63.5 x 38 x 78.7 cm Waga towaru: 28 kg Waga artykułu w opakowaniu: 35 kg Maksymalna waga użytkownika: 125 kg Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm mała wysokość siodełka: 81 cm Komputer zasilany 4 bateriami D, opcjonalnie do dokupienia zasilacz 9 V 2 A produkt do wykorzystania domowego Gwarancja: 2 lata TRENUJ NA CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 2000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 520 treningów.

  Mamy możliwość korzystania z treningów w najróżniejszych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich bogactwo jest bezapelacyjnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: 410 treningów podzielonych jest na warianty aktywności takie jak w wersji podstawowej. Tutaj jednak użytkownik otrzymuje pełny dostęp i może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość.

  LIVECAST STUDIO(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują zróżnicowane ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość. REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu.

  Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) ☆

Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) Najniższa Cena Online

☆ Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Proform Rower programowany 225 csx (0043619684117)
 • Segment produktowy: Stacjonarne rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower programowany ProForm® 225 CSX to mocny rower stacjonarny zaprojektowany do korzystania domowego. Zalety sprzętu to koło zamachowe o wadze 8 kg, 20 stopni oporu magnetycznego, regulowane siodełko, wentylator, poręczne pedały z paskami bezpieczeństwa i pokaźny zakres programów treningowych, które gwarantują zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Sprzęt w dodatku port umożliwiający podłącznie urządzeń muzycznych i słuchanie własnej muzyki, zastosowany uchwyt na tablet, uchwyt na bidon a do tego obfite stopki poziomujące, gwarantujące stabilność sprzętu nawet na nierównym podłożu.

  Rower programowany ProForm 225 CSX to bezpieczny i komfortowy rower, z pomocą którego wzmocnisz swoje mieśnie, a także pozbędziesz sie tkanki tłuszczowej.

  wyświetlacz LED: dzięki czemu wyświetlaczowi możesz kontrolować i kontrolować poszczególne atrybuty swego treningu. Niepowtarzalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo oraz na bieżąco kontrolować postęp swojego treningu.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: przystosuj poziom oporu za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU!: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator CoolAire™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł poznać przyjemy chłód podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze efektywniej. Wejście Audio Jack zezwala na słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3) z wykorzystaniem zastosowanych w przedni panel głośników.

  POMIAR PULSU: Czujniki wbudowane w oba drążki podporowe służą do pomiaru pulsu. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to towar medyczny

  UCHWYT NA TABLET: Na sporym uchwycie zmieści się większość typowych modeli tabletów. Dzięki temu Twój trener iFit będzie bliżej Ciebie.

  SIODEŁKO: szerokie i miękkie siodełko zapewnia komfortowy trening. Siodełko jest dostosowywane w pionie i poziomie, co zezwala na perfekcyjne dobranie dla osób niskich i wysokich.

  KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe o wadze 8 kg zapewnia płynny i stabilny ruch a trening staje się błogi i produktywny.

  PEDAŁY: Wyprofilowane, antypoślizgowe pedały z regulowanymi paskami bezpieczeństwa to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w czasie treningu.

  KIESZEŃ NA BIDON: Nawadnianie organizmu podczas treningu jest potrzebne, dlatego także kieszeń na bidon znajduje się w zasięgu ręki użytkownika, by w każdym momencie treningu można było po niego sięgnąć.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Przemieszczaj swój rower bez najmniejszego problemu. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym z przodu roweru, transport jest nadzwyczaj przystępny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna budowa roweru dedykowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 130 kg.

  dane technicznE:

  Komputer: krągły LED (Watts Meter)

  Regulacja oporu: 20 poziomów oporu magnetycznego System SMR Silent™ Magnetic Resistance

  Siodełko: wygodne, poszerzone, z możliwością regulacji poziomej i pionowej

  Maksymalna wysokość siodełka: 111 cm

  drobna wysokość siodełka: 78 cm

  Maksymalna odległość siodełko-pedał: 84 cm

  niewiele znacząca odległość siodełko-pedał: 51 cm

  Waga koła zamachowego w inercji: 8 kg

  Pedały z paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu przez sensory na uchwytach EKG Grip™

  Port audio rodzaju jack, wbudowane głośniki

  Panel przedni z tacką na urządzenie przenośne

  dodatkowe wyposażenie: wentylator CoolAire™, uchwyt na tablet

  wymiary sprzętu: 99 x 53 x 149 cm

  Waga produktu: 30 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 125 kg

  towar do wykorzystywania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na zróżnicowane warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i znaczna a przefiltrowanie ich nietrudne i intuicyjne. W poszukiwaniu idealnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Stworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu znajdziesz na dodatek opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zbrata trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dostosowanie treningu to równocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. Na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje najróżniejsze sposoby aby nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki wspaniałej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki.

  Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnorodnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich dostatek jest niezaprzeczalnie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, trwałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (ograniczać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na zróżnicowanym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać efektywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 130 kg najlepszy?


Najlepszy stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 130 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 130 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane rowery stacjonarne – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych rowerów typu stacjonarnego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 130 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 130 kg cena,
 • ranking rowerów stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg,
 • stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 130 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower treningowy z limitem wagowym użytkownika do 130 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach stacjonarnych z limitem wagowym użytkownika do 130 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z rowerami treningowymi z limitem wagowym użytkownika do 130 kg do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 130 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z rowerami treningowymi z limitem wagowym użytkownika do 130 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery treningowe z limitem wagowym użytkownika do 130 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *