FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 2500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków do 2500 zł. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 2500 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki do 2500 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 2500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków do 2500 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Scud Olimp E ☆

Scud Olimp E Najniższa Cena Online

☆ Scud Olimp E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud Olimp E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Olimp E to wyjątkowo cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z obfitym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Wyświetlacz podświetlany jest na odcień niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić nawet nocą. Programy treningowe sprawią, że Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także innowacyjnych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, iż wraz z progresem ich kondycji wyprodukowany opór nie będzie dla nich wystarczający. Solidna konstrukcja pozwala na wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Oferowany przez nas sprzęt ma także regulowane platformy na nogi więc stanie na wysokości zadania on równocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Orbitrek także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Dodatkowo chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Olimp E pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a zwykle poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1149 - Śłady skręcania, rysy, otarcia.
  PW P1168 - Śłady skręcania, rysy, otarcia.
  PW P1183- Śłady skręcania, rysy, otarcia.

  Najważniejsze dane:
  • postępowy orbitrek treningowy SCUD Olimp E z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Zasilanie orbitreka z gniazdka
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca


☆ Scud L7 Puko ☆

Scud L7 Puko Najniższa Cena Online

☆ Scud L7 Puko - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud L7 Puko
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD L7 Puko to wyjątkowo cichy i stabilny trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z pokaźnym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Ekran podświetlany jest na kolor niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić choćby nocą. Programy treningowe sprawią, iż Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących ale także innowacyjnych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, iż wraz z progresem ich kondycji wytworzony opór nie będzie dla nich wystarczający. Mocna budowa pozwala na wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Oferowany poprzez nas sprzęt posiada także regulowane platformy na nogi więc spełni oczekiwania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Dodatkowo chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD L7 Puko pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a przeważnie poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych i opakowanie zastępcze.

  PW P1173- Ślady skręcania, rysy, otarcia. Pęknięta lekko i sklejony plasikowa osłona (kolista) koła pasowego.


☆ Zipro Dunk ☆

Zipro Dunk Najniższa Cena Online

☆ Zipro Dunk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Dunk
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są świeże i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Wysyłka w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, by zapoznać się z pełną ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl oferujemy dodatkowo RTV/AGD wszystkich producentów oraz inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS proponujE JEDNE Z najlepszYCH I niezawodnYCH ORBITREKÓW przystępnYCH NA RYNKU W przystępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spośród takich maszyn jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. Dodatkowo asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Spraw, aby Twój trening w domu nie różnił się od tego, który proponuje siłownia i klub fitness
  Wyznaczaj i osiągaj cele treningowe

  Orbitrek Zipro Dunk to przyrząd, który pozwala produktywnie i generować, utrzymać albo poprawić formę w wygodnych warunkach własnych czterech ścian. Zezwala na wzmacniać mięśnie całego ciała, spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

  Trening prowadzony w domu daje dużo swobody i komfortu:
  • Ćwiczysz kiedy chcesz i jak chcesz
  • Nie tracisz czasu na dojazd na siłownię i z powrotem
  • Równomiernie rozwijasz mięśnie całego ciała
  • Oszczędzasz swoje stawy
  • Cieszysz się prędko zauważalnymi efektami

  Jeszcze więcej możliwości
  obserwuj trening i korzystaj z najróżniejszych programów

  Rower eliptyczny Dunk Zipro zaopatrzony jest w postępowy komputer z podświetlanym na niebiesko ekranem. Współpracuje z aplikacją mobilną iConsole+ i dokonuje skrupulatnych pomiarów informacji treningowych. Mierzy czas ćwiczeń, prędkość, przebyty dystans, spalone kalorie, obroty na minutę (RPM), a także rejstruje puls mierzony przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Wyświetla również aktualną moc (Watt), a także wybrany program.

  Komputer ma wgrane użyteczne programy treningowe. Manual pozwala prowadzić ćwiczenia zorientowane na czas, dystans, kalorie albo puls, a 3 asygnowane do różnorodnego stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej umożliwiają doskonalić wydolność i efektywnie pracować nad sylwetką. Każdy z nich -- Beginner, Advance i Sporty ma 4 warianty i definiowany czas oraz poziom oporu. W skład programów wchodzą również sterowane mocą (Watt), pulsem (HRC) i indywidualny z możliwością ustawienia docelowej wysokości tętna.


  Odkryj świeże możliwości dzięki aplikacjom mobilnym

  Zarządzaj treningiem swoim smartfonem

  Komputer orbitreka Dunk współpracuje z iConsole+ Training, która zezwala na jego bezprzewodową obsługę z poziomu smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja powoduje, iż komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala stosować rozmaite programy treningowe, a także np. Korzystać z witrualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować także w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  Korzystając ze smartfona lub tabeltu podczas treningu, można go bezpiecznie umieścić na specjalnej podstawce z gumowymi stoperami stabilizującymi. Wbudowany port USB pozwala na ładowanie baterii i pozostanie przez cały czas online.


  Płynna praca i spory zakres oporu
  komfortowa elektroniczna regulacja oporu

  Orbitek Dunk Zipro korzysta z koła zamachowego o wadze 12 kilogramów i ma magnetyczny system oporu. Pracuje płynnie, cicho i uwydatnia go bezusterkowe działanie. Wygodę zarządzania obciążeniem zapewnia szeroki zakres regulacji. Działa płynnie i obsługuje się ją elektronicznie z poziomu komputera.

  Komfort i swoboda treningu

  optymalna długość i rozstaw kroku i regulacje: 3-stopniowa wysokości rękojeści i 2-stopniowa położenia pedałów sprawiają, iż z Dunka luźno i wygodnie korzystać mogą osoby o rozmaitym wzroście. Solidna i jednostajna konstrukcja pozwoliła uzyskać wysoką nośność 150 kilogramów.

  * Długość kroku oznacza odległość pomiędzy stopami mierzoną od pięty do pięty. W chwili pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.


  komfortowe korzystanie w warunkach domowych

  Orbitrek Dunk Zipro pomimo swej masywnej konstrukcji jest wspaniale przygotowany do użytkowania w mieszkaniu lub domowej siłowni. Ustawianie i przesuwanie urządzenia ułatwiają wielkie kółka transportowe umieszczone na przednim stabilizatorze. Jednocześnie pod przednim jak i tylnym znajdują się także przeciwpoślizgowe stopki, które skrupulatne wypoziomowanie orbitreka na nierównym podłożu.

  praktyczne udogodnienia:
  • Kółka ułatwiające ustawianie orbitreka
  • konkretna i zrównoważona konstrukcja z szerokimi profilami podstawy
  • duże płozy z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • bezusterkowy system oporu zapewniający płynność ruchu i niezawodną pracę
  • wygodna elektroniczna regulacja poziomu oporu w zakresie 10-350 W
  • regulowana wysokość rękojeści
  • dostosowywane położenie pedałów


  Dla Twojej wygody

  wytwarzany do warunków domowych

  Dzięki kółkom transportowym orbitrek można łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce, a stopki na podstawach pozwalają na jego skrupulatne wypoziomowanie.

  komfortowa regulacja

  Elektroniczna regulacja oporu z poziomu komputera zagwarantuje wygodne zarządzanie obciążeniem i możliwość jego starannego dobrania.

  Półka na urządzenia przenośne

  Komputer został zaopatrzony w specjalną półkę z gumowymi stoperami do położenia smartfona albo tabletu. Usprawnia to korzystanie z aplikacji treningowych oraz pozwala cały czas być online.

  Dla wyższych i niższych

  Regulacja wysokości rękojeści pozwala przyjąć prawidłową i wygodną postawę do ćwiczeń osobom o najróżniejszym wzroście.

  dokładne wykończenie

  Orbitrek ma nieśmiertelny design i został projektowany, a następnie stworzony z trosceą o detale. Staranne wykończenie gwarantuje wytrzymałość i długą żywotność.

  komfortowe pedały

  antypoślizgowa powierzchnia pedałów zagwarantuje zachowanie stabilności podczas ćwiczeń i pozwala skoncentrować się wyłącznie na osiągnięciu celu treningowego.


  Kompleksowy trening - na orbitreku angażujesz górne i dolne partie
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na oryginalną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najmocniej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy podczas treningu, w połączeniu ze wydajnie działającym systemem oporu powoduje, że ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, niezwykle jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są wyśmienitym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii i wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko obszerniejszą siłą,także sprężystą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • rozmiary: 149,5 x 73 x 162,5 x cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 54,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Układ koła zamachowego: 12 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Zasilanie: sieciowe (zasilacz w zestawie)
   • input: 100-240V 50/60 Hz 0,5A Max
   • output: 9,0V 1,3A
  • Elektroniczna regulacja oporu: 10-350 W (skok co 5 W)
  • Dotykowe czujniki do pomiaru na uchwytach
  • Profilowane rękojeści wykończone krągłą nakładką
  • 3-stopniowa regulacja wysokości rękojeści: (od łączenia rękojeści z płozą)
   • 131 cm
   • 135 cm
   • 139 cm
  • Rozstaw rękojeści: 62 cm
  • dostosowywany kąt nachylenia kierownicy
  • użyteczne, antypoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 34 x 12 cm
  • dostosowywane położenie podstaw pod stopy: 2 pozycje
  • Odległość pomiędzy podstawami pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku *: 40 cm
  • wielkie stabilizatory
   • przód: 51 cm
   • tył: 57 cm
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące pod przednim i tylnym stabilizatorem
  • Waga brutto: 60,5 kg
  • rozmiary transportowe: 127 x 37,5 x 74,5 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • Kompatybilny z iConsole+ Training
  • Wyświetlanie: czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, RPM, Watt, wybrany program
  • Program treningowy Manual
   • ustawienie czasu, dystansu, kalorii, pulsu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Begginer
   • 4 warianty
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Advance
   • 4 warianty
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Sporty
   • 4 rodzaje
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Cardio
   • HRC: 55%, 75%, 90%
   • TAG: indywidualne ustawienie docelowej wysokości pulsu (poziom domyślny: 100)
  • Program treningowy Watt
   • ustawienie docelowej wartości Watt (poziom domyślny: 120)
   • zakres regulacji Watt: 10-350 (zmiana co 5 Watt)
  • Podstawka na urządzenie mobilne
   • gumowe stopery dla dostosowania do szerokości urządzenia
  • Port USB do ładowania maszyn mobilnych
  • Połączenie komputera z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth dzięki iConsole+
  • Sterowanie ustawieniami treningu na urządzeniach przenośnych dzięki iConsole+
  • Dostęp do dodatkowych funkcji treningowych i podsumowań dzięki iConsole+
  • Zgodność z iOS/Android:

  Specyfikacja
  artykuł
  firma
  Zipro
  Kod producenta
  5905669153096
  EAN
  5905669153096
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  12
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  54.8
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ HMS H0601 ☆

HMS H0601 Najniższa Cena Online

☆ HMS H0601 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H0601
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek magnetyczny H0601 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu. Sprzęt znaczne koło zamachowe oraz jednostajną konstrukcję. Z kolei użycie najkorzystniejszych materiałów zapewni długie, a zarazem bezawaryjne stosowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Orbitrek progresywny komputer z wyświetlaczem LED. Sterowanie jest bardzo instynktowne i nieskomplikowane. H0601 ma zastosowane łącznie 27 programów. Każdy użytkownik bez względu na poziom wytrenowania, wynajdzie trafny program dla siebie. W tych 27 programach znajdują się trzy, których zróżnicowanie polega na wieku ćwiczącego. Program dla ludzi młodych, w średnim wieku i seniorów. Każdy różni się poziomem obciążenia. Na dodatek ćwiczący ma do dyspozycji osobny program nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej, taki w którym przygotowany jest trening interwałowy oraz program HRC. Użytkownik ma też możliwość ustawienia 4 własnych programów, przypasowanych do jego potrzeb. Ustawia jakie obciążenie powinien odczuwać w każdej minucie, dzięki czemu nie musi już podczas treningu myśleć o zmianie parametrów treningu. Oczywiście przystępny jest też program konwencjonalny manualny, gdzie przez cały czas treningu sami zmieniamy obciążenie. Model H0601 zaopatrzony jest w miejsce na urządzenie przenośne, dzięki czemu podczas treningu bez trudu możemy korzystać np. Z tableta. Komputer ma wejście audio i głośniki poprzez które możemy słuchać swojej ulubionej motywującej muzyki. Każdemu treningowi musi towarzyszyć odpowiednie nawadnianie organizmu. Tu z pomocą przychodzi miejsce na bidon w które także zaopatrzony jest orbitrek. W tym modelu została zastosowana rzadko spotykana możliwość regulacji kąta nachylenia pedała, a także wysokości całej kolumny pedała. Regulacja kąta nachylenia, umożliwia pokaźniejsze albo mniejsze, w zależności od ustawienia, zaangażowanie mięśni łydek oraz mięśni czworogłowych uda. Operując wysokością całej kolumny, rozszerzamy albo zmniejszamy długość kroku. H0601 to konkretna, jednostajna budowa. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. H0601 to najkorzystniejszy dobór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym. Specyfikacja
  • Klasa stosowania: H
  • wariant oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • typ regulacji oporu: automatyczny
  • liczba stopni regulacji oporu: 24
  • Waga koła zamachowego (kg): 8
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia pedała
  • Możliwość regulacji wysokości kolumny pedała - regulacja długości kroku
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • puls: tak
   • body fat: tak
   • kalorie: tak
   • Komputer (wyposażenie dodatkowe):
    • wyjście na słuchawki: tak
    • głośniki: tak
   • Wyposażenie dodatkowe:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • pas telemetryczny w komplecie: nie
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • miejsce na bidon: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki lub kółka transportowe: tak
   • rozmiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1720
    • szerokość (mm): 660
    • wysokość (mm): 1690
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: 1
    • łączna liczba programów: 27
    • RECOVERY: tak
    • WATT: tak
    • SCAN: tak
    • zastosowane programy treningowe: tak
    • liczba wbudowanych programów treningowych: 10
    • jednostkowe programy treningowe: tak
    • liczba indywidualnych programów treningowych: 4
   • Zasilanie: 230V
   • Waga produktu (kg): 60,7
   Uwagi
   • Gwarancja 24 miesiące

☆ inSPORTline Atlanta Black ☆

inSPORTline Atlanta Black Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Atlanta Black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Atlanta Black
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek inSPORTline Altanta Black to ręcznie obsługiwany typ znakomitego modelu inSPORTline Atlanta. Dzięki wszechstronnym właściwościom i precyzji wykonania, należy do elity sprzętów w swej kategorii cenowej. Solidna, masywna kompozycja gwarantuje maksymalną stabilność, a trzyczęściowe korby z łożyskami gwarantują długą żywotność. 7-kilogramowe koło zamachowe zezwala na płynny ruch i stanowczo skuteczne wzmacnianie górnych i dolnych partii ciała. Dzięki systemowi BeltDrive, odpowiedzialnemu za cichą i płynną pracę urządzenia, orbitrek inSPORTline Atlanta jest rewelacyjnym urządzeniem do ćwiczeń w domu.
  Opis technologiczny:
  • zrównoważona budowa
  • Magnetyczny system hamowania
  • 7 kg koło zamachowe zagwarantuje maksymalną sprawność i produktywny trening
  • Ręczna kontrola obciążenia
  • 8 stopni regulacji obciążenia
  • 3-częściowe korby z łożyskami SKF
  • Maszyna ma łożyska w 6 najistotniej obciążonych miejscach
  • System BeltDrive zagwarantuje cichą i płynną pracę orbitreka
  • Przełożenie: 1: 9
  • Koło pasowe z aluminium o średnicy 31 cm
  • regulowane pedały w zakresie od 30 cm
  • Rozstaw kroku: 22 cm
  • Długość kroku: 40 cm
  • Gumowane stałe i ruchome uchwyty o wysokiej przyczepności
  • sensor tętna w uchwytach
  • Komputer: zegar, czas, szybkość, dystans, kalorie, tętno
  • System MicroShift - Wyrównywanie nierówności podłogi
  • Kółka do prostego przenoszenia
  • Maksymalna wysokość: bez limitu
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg
  • rozmiary: D137 x S54 x W150 cm
  • Wielkosć opakowania: D129,5 x S44 x W62 cm
  • Waga: 51 kg
  • Kategoria HC (zgodnie z EN957), dedykowany do wykorzystywania domowego
  • Ciężar koła: 7 kg
  • Czujniki tętna w uchwytach: Tak
  • Długość kroku: 40 cm
  • Kategoria gwarancji: Domowa
  • Kółka transportowe: Tak
  • Ładowność: 150 kg
  • Maks. Wzrost użytkownika: 200 cm
  • Pas piersiowy: Nie
  • stopnie obciążenia: 8
  • Regulacja obciążenia (oporu): Ręczna
  • System hamowania: Magnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Szerokość kroku: 22 cm
  • typ łożysk: Samosmarujące łożyska walcowe
  • Waga: 51 kg

☆ HMS H1708 ☆

HMS H1708 Najniższa Cena Online

☆ HMS H1708 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1708
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Klasa artykułu: Semi commercial
  • rozmiary: 152 x 64 x 156 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 55,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • samoczynna regulacja oporu: 16 poziomów
  • Długość kroku: 450 - 510 mm
  • System hamowania: magnetyczny zewnętrzny
  • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
   • pas telemetryczny (brak w pakiecie)
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe i znaczne pedały (150 mm)
  • Stopki poziomujące
  • Półka na tablet lub smartfon
  • Wejście słuchawkowe (mini jack 3.5 mm)
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • SCAN
  • Pomiar pulsu
  • Obsluga bezpłatnej aplikacji iConsole+
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • WATT (poziom erengii zużytej podczas ćwiczeń)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Recovery (test pracy serca)
  • RPM (obroty na minutę)
  • Zasilanie sieciowe: 230V
  • Gniazdo USB (do ładowania maszyn)
  • 12 podstawowych programów treningowych

  Przeznaczenie

  Model H1708i został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom najszczególniej wymagających użytkowników. Urządzenie zostało zaklasyfikowane do serii Premium, a to oznacza,zapewnia najwyższą jakość oraz szereg udogodnień.

  mocne strony

  Do głównych walorów należy zaliczyć niezwykle użyteczny system sterowania konsolą główną. Specjalne przyciski umieszczone na kierownicy pozwalają na łatwe i komfortowe zarządzenie wszystkimi parametrami treningu. Sam komputer posiada wszelkie dane i statystki w trakcie realizowanie aktywności fizycznych na orbitreku.

  Oprócz wbudowanych funkcji komputer można zwiększyć o podłączenie doń smartfonu lub tableta. Wówczas orbitrek staje się smart-urządzeniem, które pozwala na więcej. Specjalna aplikacja iConsole+ zezwala na wsparcie dla map Google i korzystania z funkcji Street View, czyli podążanie wzdłuż najpopularniejszych ulic, bulwarów i miejsc na świecie.

  Magnetyczny system powoduje, że ćwiczenia są tak ciche, iż nie obudziłby nawet śpiącego dziecka, dlatego rekomendowane jest jeszcze dla matek, które pragnę odzyskać figurę sprzed okresu ciąży. Zaletą ćwiczeń wykonywanych na orbitreku jest fakt,angażuje on nie tylko mięśnie nóg,jeszcze pleców, ramion i zwykle brzucha.

  Gwarancja stabilności w trakcie ćwiczeń

  wielkie i przeciwpoślizgowe pedały, których długość kroku wynosi aż 40 cm, zapewniają komfort wykorzystywania choćby wyjątkowo wysokim użytkownikom. Ponadto stopnice można dowolnie regulować w 3-stopniowym zakresie regulacji. Wszystkie uchwyty ponadto zostały pokryte przeciwpoślizgowym materiałem, takchoćby podczas najintensywniejszego treningu nie doszło do przypadkowego osunięcia się dłoni.

  Każdy odszuka coś dla siebie

  w trakcie ćwiczeń zmienimy wszystkie znaczne cechy treningu. Począwszy od obciążenia, a skończywszy na czasie i celu. Oprócz podstawowych funkcji komputer pozwala na dodatkowo ustawienie jednego z pięciu predefiniowanych programów treningowych, które zostały dobrane jednocześnie dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Ćwiczenia obejmują tryb:

  Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu pozwala na zaplanowanie ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała. Istnieje dodatkowo możliwość ustawienia wartości docelowych dla odległości, spalonych kalorii i pulsu.

  Beginner — obejmuje 4 główne stopnie, które zapewniają ogólnorozwojowy trening dostosowany dla osób początkujących.

  Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj przystępne 4 poziomy trudności, stosowne dla nowoczesnych użytkowników.

  Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszystkich zawodach sportowych, zapewniając zawsze znakomitą formę.

  Cardio — najefektywniejszy z trybów, zapewniający widoczne efekty po relatywnie niedługim okresie treningu. Istotnie polecany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu H1708i dostępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Orbitreki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się firma HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który wyszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak jeszcze osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zaimplementowany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

  Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spomiędzy innych swoją rozmaitością. Proponuję najmocniej innowacyjne technologicznie rowerki eliptyczne, które same przypasują trening do indywidualnych potrzeb, jak też sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i niebanalne doznania w trakcie treningu niektóre z orbitreków zostały wyekwipowane w obsługę urządzeń przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,rutynowy trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków eliptycznych posiada swój unikalny dizajn, który wyśmienicie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. W ofercie producenta odnajdziemy równocześnie stonowane biele i czernie, jak na dodatek neonową kolorystkę orbitreków.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 producent dostarcza świeże, progresywne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i wytrzymałość poprzez mnóstwo lat intensywnych ćwiczeń.

  szeroka gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu marki HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  firma oprócz rodzimego rynku wyjątkowo poprawnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  Aplikacja iConsole+

  Orbitreki treningowe ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają konwencjonalną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu możliwe jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Oprócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co pozwala na wirtualną podróż po wielu przeróżnych terenach. Parowanie mobilnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  17-2-069
  EAN
  5907695504262
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  55,5
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ HMS H1830i ☆

HMS H1830i Najniższa Cena Online

☆ HMS H1830i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1830i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1830i HMS to orbitrek magnetyczny, zaopatrzony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android lub iOS. Dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do darmowej aplikacji DelighTech Fitness APP. Software gromadzi wszystkie konieczne informacje dotyczące treningu, a także dostarcza niepowtarzalnych wrażeń za pomocą map Google.

  Aplikacja nie tylko mieści wszystkie potrzebne dane dotyczące treningu – dostarcza w dodatku unikalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? wyłącznie od preferencji użytkownika zależy dobór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy.

  Rower M1830i HMS należy do elitarnej kolekcji HMS Premium. Urządzenie charakteryzuje się najwyższą jakością połączoną z najlepszymi walorami użytkowymi. Każdy podzespół i komponent wykończenia został dokładnie zaprojektowany, a następnie starannie tworzony.

  Jednym z atutów orbitreka jest elektroniczna regulacja obciążenia, dzięki której użytkownik nie musi odrywać się od treningu w celu zmiany ustawień. M1830i oferuje specyficzne wrażenia z treningów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

  Orbitrek firmy HMS to jeszcze szereg udogodnień. Są to m.in.: technika Bluetooth, sensory dotykowe do precyzyjnego mierzenia pulsu, a także uchwyt na urządzenie mobilne. Wygodę użytkownika gwarantuje wielofunkcyjna konsola centralna z dotykowym wyświetlaczem.


  Funkcje:

  • ekran:
   • obsługa gratisowej aplikacji DelighTech Fitness APP
   • czas
   • skan
   • dystans
   • prędkość
   • kalorie
   • puls
   • watt (moc)
   • HRC
   • body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)

  Specyfikacja:

  • wymiary po rozłożeniu:
   • długość: 127 cm
   • szerokość: 58 cm
   • wysokość: 160 cm
  • Opór: magnetyczny wewnętrzny
  • Regulacja oporu: automatyczna
  • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
  • Koło zamachowe: 10 kg
  • Komputer z obsługą aplikacji DelighTech Fitness APP
  • kryteria systemowe:
   • Android 2.3 albo nowszy z obsługą Bluetooth
   • APPLE iOS z obsługą Bluetooth wersja 4.0
  • Bluetooth
  • Měření pulsu:
   • dotykovými senzory
   • telemetryckié měření tepové frekvence
  • Zasilanie sieciowe: 230V
  • Waga: 51 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  produkt
  producent
  Kod producenta
  17-2-028
  EAN
  5907695501704
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  10
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  51
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Hiton Otis ☆

Hiton Otis Najniższa Cena Online

☆ Hiton Otis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiton
 • Nazwa produktu: Hiton Otis
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HITON Otis to niezwykle cichy i stabilny trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z dużym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Programy treningowe sprawią, że Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z solidnymi magnesami sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących ale także zaawansowanych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, że wraz z progresem ich kondycji wytworzony opór nie będzie dla nich wystarczający. Potężna konstrukcja umożliwia stosowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Oferowany poprzez nas sprzęt posiada także dostosowywane platformy na nogi więc spełni oczekiwania on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały zaopatrzone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny HITON Otis pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a z zasady poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.


☆ Scud LYNX ☆

Scud LYNX Najniższa Cena Online

☆ Scud LYNX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud LYNX
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Lynx X5 to bardzo cichy i stabilny trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z obfitym wyświetlaczem, byś podczas treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mĂłgł kontrolować swĂłj aktualnym puls.

  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także nowoczesnych użytkownikĂłw. Konkretna budowa zezwala na stosowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Ponadto chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Lynx X5 pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a głównie poprawisz wydolnośÄ‡ swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

  Najważniejsze dane:
  • Koło zamachowe o wadze 12 kg
  • dedykowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistĂłw
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca☆ Horizon Fitness Fitness Syros Pro ☆

Horizon Fitness Fitness Syros Pro Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Fitness Syros Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Fitness Syros Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 2500 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 2500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 2500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Scud L3 Trol ☆

Scud L3 Trol Najniższa Cena Online

☆ Scud L3 Trol - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud L3 Trol
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD L3 Trol to bardzo cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z dużym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących lecz także innowacyjnych użytkowników. Konkretna budowa umożliwia używanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Ponadto chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD L3 Trol pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a najczęściej poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.


  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1061 - ślady skręcania, rysy, otarcia, pęknięte zaczepy plasikowych osłon przegóbów. Licznik od innego sprzętu.

☆ Finnlo Finum II ☆

Finnlo Finum II Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Finum II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Finum II
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  OPIS: Orbitrek magnetyczny Finum III Finnlo do treningu fitness prowadzonego w warunkach domowych. Solidne urządzenie z magnetycznym systemem oporu bazującym na 16 kg kole zamachowym gwarantuje płynność działania niezbędną dla utrzymania wysokiego poziomu ćwiczeń. 10 stopniowa skala regulacji oporu pozwala na precyzyjne kompletowanie obciążenia. Jednostajna konstrukcja z mocnymi ramionami do treningu górnej partii ciała daje pewność i poczucie bezpieczeństwa podczas ćwiczeń. Orbitrek Finum III Finnlo wyposażony jest w komputer umożliwiający regulowanie górnej granicy pulsu. Na wyświetlaczu prezentowane są najważniejsze właściwości opisujące prowadzony trening. Wysokość pulsu mierzą dotykowe sensory umieszczone na kierownicy. Z orbitrekiem Finum III Finnlo w zaciszu własnego mieszkania wydajnie wzmacniasz kondycję, spalasz kalorie i pozbywasz się zbędnych kilogramów. Urządzenie jest przyjazne, korzystnie dostosowane do domowego użytkowania.


  SPECYFIKACJA towaru:


☆ Scud LYNX ☆

Scud LYNX Najniższa Cena Online

☆ Scud LYNX - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud LYNX
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Lynx X5 to wyjątkowo cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mĂłgł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mĂłgł kontrolować swĂłj aktualnym puls.

  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także zaawansowanych użytkownikĂłw. Potężna konstrukcja zezwala na wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieśÄ‡ sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Lynx X5 pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a najczęściej poprawisz wydolnośÄ‡ swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeĹ„ nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  Najważniejsze dane:
  • Koło zamachowe o wadze 12 kg
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistĂłw
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca☆ Horizon Fitness Fitness Syros Pro ☆

Horizon Fitness Fitness Syros Pro Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Fitness Syros Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Fitness Syros Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

☆ HMS H1830i ☆

HMS H1830i Najniższa Cena Online

☆ HMS H1830i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1830i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1830i HMS to orbitrek magnetyczny, zaopatrzony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP. Software zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningu oraz dostarcza niepowtarzalnych wrażeń za pomocą map Google.

  Aplikacja nie tylko mieści wszystkie konieczne informacje dotyczące treningu – dostarcza także specyficznych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? wyłącznie od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy.

  Rower M1830i HMS należy do wytwornej linii HMS Premium. Urządzenie znamionuje się najwyższą jakością połączoną z najkorzystniejszymi walorami użytkowymi. Każdy podzespół, a także składnik wykończenia został starannie zaprojektowany, a następnie dokładnie wykonany.

  Jednym z atutów orbitreka jest elektroniczna regulacja obciążenia, dzięki której użytkownik nie musi odrywać się od treningu w celu zmiany ustawień. M1830i proponuje niepowtarzalne wrażenia z treningów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

  Orbitrek marki HMS to dodatkowo szereg udogodnień. Są to m.in.: technologia Bluetooth, sensory dotykowe do precyzyjnego mierzenia pulsu oraz uchwyt na urządzenie mobilne. Wygodę użytkownika gwarantuje wielofunkcyjna konsola centralna z dotykowym wyświetlaczem.


  Funkcje:

  • ekran:
   • obsługa darmowej aplikacji DelighTech Fitness APP
   • czas
   • skan
   • dystans
   • szybkość
   • kalorie
   • puls
   • watt (moc)
   • HRC
   • body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)

  Specyfikacja:

  • wymiary po rozłożeniu:
   • długość: 127 cm
   • szerokość: 58 cm
   • wysokość: 160 cm
  • Opór: magnetyczny wewnętrzny
  • Regulacja oporu: automatyczna
  • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
  • Koło zamachowe: 10 kg
  • Komputer z obsługą aplikacji DelighTech Fitness APP
  • kryteria systemowe:
   • Android 2.3 albo nowszy z obsługą Bluetooth
   • APPLE iOS z obsługą Bluetooth wersja 4.0
  • Bluetooth
  • Měření pulsu:
   • dotykovými senzory
   • telemetryckié měření tepové frekvence
  • Zasilanie sieciowe: 230V
  • Waga: 51 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  produkt
  producent
  Kod producenta
  17-2-028
  EAN
  5907695501704
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  10
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  51
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 2500 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 2500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 2500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 2500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 2500 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 2500 zł cena,
 • ranking orbitreków do 2500 zł,
 • orbitrek do 2500 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 2500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 2500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 2500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek do 2500 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 2500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 2500 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 2500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.