FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 2500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków do 2500 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 2500 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki do 2500 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 2500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków do 2500 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597) ☆

Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Syros Pro (4711542957597)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  SYROS PRO Ciężkie koło zamachowe umożliwia płynną i cichą pracę urządzenia, a regulowane pedały umożliwią dopasowanie właściwej pozycji w trakcie ćwiczenia. Ponadto wielka liczba programów treningowych sprawi, że będziesz zmotywowany i chętny do ćwiczenia.

  seria SYROS

  CROSSTRAINER

  Syros to świetne urządzenie na początek przygody ze światem fitnessu.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego poprzez producenta


☆ Insportline Orbitrek magnetyczny madesto kelton fitness (8596084039040) ☆

Insportline Orbitrek magnetyczny madesto kelton fitness (8596084039040) Najniższa Cena Online

☆ Insportline Orbitrek magnetyczny madesto kelton fitness (8596084039040) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Orbitrek magnetyczny madesto kelton fitness (8596084039040)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek inSPORTline Madesto to wysokiej jakości maszyna eliptyczna, asygnowana do ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Główne atuty orbitreka to prosta, instynktowna obsługa, czytelny i długość kroku wynosząca 32 cm. Wysoki komfort ćwiczeń gwarantują magnetyczne hamulce, wygodne uchwyty i poręczny uchwyt na tablet.

  Co więcej, trenażer jest wyposażony w kółka transportowe, pulsometr i system regulacji nierównej powierzchni. Wbudowany komputer wyświetla wszelkie potrzebne cechy, takie jak: czas, szybkość, dystans, liczba spalonych kalorii, puls i liczbę obrotów na minutę (RPM). Ponadto, posiada szereg prekursorskich funkcji, m.in. termometr, zegar, test efektywności fizycznej i orientacyjny pomiar tkanki tłuszczowej. Całość dopełnia wykwintny, srebrno-fioletowy design.

  Dzięki tym właściwościom, orbitrek inSPORTline Madesto stał się wyjątkowo popularnym sprzętem, dedykowanym do stosowania domowego.


  Kluczowe parametry:

  • stylowy orbitrek z funkcją cichej pracy, asygnowany do wykorzystywania domowego
  • Uchwyt na tablet i czytelny ekran
  • Kompaktowy rozmiar i komfortowe uchwyty
  • Test sprawności fizycznej i fitness i pomiar tkanki tłuszczowej
  • Komputer wyświetla: czas, kalorie, dystans, puls, alarm, obroty na minutę, godzinę i temperaturę pokojową
  nowoczesny trening

  Odkryj nowy wymiar domowego fitnessu z orbitrekiem inSPORTline Madesto. nowoczesny trening jest na wyciągnięcie ręki dzięki manualnej regulacji obciążenia na 8 różnorodnych poziomach. Każdy, od początkujących po zaawansowanych, wyszuka tu wyzwanie dobrane do swych potrzeb. Wytrzymałe łożyska kulkowe i system hamulcowy magnetyczny gwarantują płynność ruchów i długofalowe, bezawaryjne wykorzystywanie. Stań się wersją siebie, która inspiruje.

  Design, który motywuje

  Orbitrek inSPORTline Madesto łączy w sobie nie tylko funkcjonalność, lecz i unikatowy design. Stylowy, srebrno-fioletowy wygląd nie tylko ozdobi każde wnętrze,w dodatku działa motywująco na każdym etapie treningu. Funkcjonalne uchwyty i instynktownie rozmieszczone kółka transportowe czynią go nie tylko funkcjonalnym, ale i przystępnym do przechowywania. To urządzenie, które przyciąga wzrok i nakłania do działania.

  Postaw na zdrowie

  Postaw na zdrowie z orbitrekiem inSPORTline Madesto, który oferuje nie tylko możliwość kompleksowego treningu cardio,dodatkowo funkcje wspierające monitorowanie Twojego postępu. zaimplementowany pulsometr i funkcja orientacyjnego pomiaru tkanki tłuszczowej umożliwiają śledzenie efektów treningów w kontekście zdrowia i kondycji fizycznej. Z orbitrekiem Madesto, dbanie o zdrowie staje się proste i instynktowne, a Ty możesz skupić się na osiąganiu swoich celów fitness z całkowitą kontrolą nad procesem.


  Opis techniczny:


☆ Orbitrek magnetyczny skyline e21 ds8500 marki Ds ☆

Orbitrek magnetyczny skyline e21 ds8500 marki Ds Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny skyline e21 ds8500 marki Ds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DS
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny skyline e21 ds8500 marki Ds
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  parametry technologiczne
  cechy komputera

☆ Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro ☆

Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek Horizon Fitness Syros Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek Horizon Fitness Pro to podstawowy model asygnowany do skutecznego treningu całego ciała. Dzięki optymalnym parametrom, sporym wyświetlaczu, który obserwuje każdy element treningu i 16 wbudowanym programom, zapewni wygodne stosowanie przez długie lata.

  Orbitrek Horizon Fitness Pro zapewnia ruch eliptyczny, który odciąża stawy angażując jednocześnie mięśnie całego ciała. Koło zamachowe o masie 7 kg odpowiada za płynną i bezpieczną jazdę. Ten zasilany sieciowo trenażer posiada magnetyczny system oporu ECB, który zapewnia cichą pracę urządzenia. Możesz więc trenować tak intensywnie, jak chcesz, nawet gdy za ścianą śpią domownicy. Model ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach o najróżniejszym wzroście - długość kroku może być dopasowana bez wysiłku dzięki dostosowywanym podestom stóp.

  Podstawowe parametry treningu (jak czas, dystans, prędkość czy spalone kalorie) sprawdzisz na nowoczesnym i estetycznym wyświetlaczu o przekątnej 5,5". Orbitrek Horizon Fitness Pro ma 12 zastosowanych programów stałych, które zadbają o to, żeby Twój trening nigdy nie był monotonny.

  Syros Pro firmy Horizon Fitness to idealny wybór dla osób lubiących domowy trening na zrównoważonym urządzeniu wysokiej jakości. Model został wyekwipowany w rolki transportowe, dzięki którym po zakończonym treningu bez problemu przesuniesz urządzenie w dowolne miejsce, tak by odzyskać domową przestrzeń.

  parametry technologiczne

  atrybuty komputera

☆ Orbitrek magnetyczny SPORTOP E850P E2000 ☆

Orbitrek magnetyczny SPORTOP E850P E2000 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny SPORTOP E850P E2000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportop
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny SPORTOP E850P E2000
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obiecałeś sobie, że zadbasz o swoje zdrowie i kondycję? Zastanawiasz się, od czego rozpocząć przygodę ze sportem w domowym zaciszu. Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję ORBITREK MAGNETYCZNY E850P SPORTOP  • czytelny podświetlany ekran LCD wskaże wszystkie ważne informacje dotyczące treningu

  • 3 stopniowo dostosowywane, antypoślizgowe podesty zagwarantują bezpieczne i wygodne korzystanie z urządzenia

  • 16 poziomów obciążenia i 12 programów treningowych pozwolą na stopniową zmianę poziomu ćwiczeń, przypasowaną do poprawiającej się kondycji

  • waga koła zamachowego umożliwi płynną i nad wyraz cichą pracę, nie obciążając stawów i kręgosłupa

  • czujniki pulsu umieszczone w panelu sterowania pozwolą na regularną kontrolę pracy serca

  • pojemnik na bidon albo butelkę pozwoli posiadać picie za każdym razem pod ręką

  • możliwość regulacji poziomu w tylnych stopkach pomoże na trafne ustawienie urządzenia na podłożu


  ORBITREK MAGNETYCZNY E850P SPORTOP jak każde tego typu urządzenie, pozwoli naśladować ruchy, jakie wykonasz podczas wycieczek górskich, jazdy na rowerze czy nawet biegów narciarskich. Wszystkie te dobroczynne dyscypliny sportu odwzorowane są w tym jednym niepokaźnym urządzeniu. Dzięki tym i jeszcze wielu innym przydatnym funkcjom warto rozpocząć swoją przygodę ze sportem w swym domowym zaciszu za pomocą ORBITREKA MAGNETYCZNEGO E850P SPORTOP.

  ORBITREK MAGNETYCZNY E850P SPORTOP z 12 kg kołem zamachowym, sterowaniem za pomocą komputera i wielofunkcyjnym licznikiem wskaże Ci m.in. Czas ćwiczenia, szybkość, z jaką wykonujemy ćwiczenie, dystans, jaki przejechałeś oraz spalone kalorie, a dzięki funkcji Hand Puls – zmierzy Twój puls w uderzeniach na minutę. Rolki transportowe oraz waga tylko 43,5 kg umożliwią Ci przystępne i komfortowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce. Orbitrek dodatkowo uchwyt na bidon, 3- stopniową, regulowaną długość kroku, a także specjalne kółka na tylnych stopkach służących do regulacji poziomu urządzenia. Cicha praca magnetycznego koła zamachowego pozwoli Ci na przeprowadzenie treningu bez zakłócania spokoju innym domownikom, a 12 programów interwałowych pozwoli Ci na zmianę intensywności ćwiczeń, gdyż każdy poziom wymaga użycia najróżniejszej pracy mięśni i siły podczas treningu.


  Funkcje wyświetlacza:
  • Czas, dystans, spalone kalorie, puls, moc, szybkość, liczba obrotów na minutę.

  atrybuty:

  • Materia: Stal, tworzywo nienaturalne

  • wymiary: 154 x 110 x 62 cm (dł. X wys. X szer.)

  • rozmiary podestu: 34 x 12 cm (dł. X wys.)

  • wymiary opakowania: 115 x 56 x 38 cm (dł. X wys. X gł.)

  • Waga netto: 43,5 kg

  • Waga brutto: 48,7 kg

  • Długość kroku: od 26 – 30 cm

  • Odległość pomiędzy podestami: 19 cm

  • Waga koła zamachowego: 12 kg

  • System hamowania: elektromagnetyczny

  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg

  • Regulacja system oporu: na liczniku, stopnie oporu 16

  • typ koła zamachowego: magnetyczne

  • Pomiar pulsu: tak, czujniki w panelu sterującym

  • ekran LCD: tak, zasilany zasilaczem 9 V sieciowym dołączonym do zestawu

  • Uchwyt na bidon: tak

  • Rolki transportowe: tak

  • Programy treningowe: tak, 12

  • Regulacja obciążenia: tak, 16 stopni

  • Regulacja długości kroku: tak, 3 stopniowa

  • Pas telemetryczny: nie

  • Wejście audio: nie

  • Model: E850P

  • marka: Sportop

  • Klasa używania: H

  • Klasa skrupulatności: C


  Sportop to marka specjalizująca się w sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz świetne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


  Uwaga: urządzenie dedykowane jest do wykonywania ruchu tylko do przodu!


☆ Orbitrek magnetyczny BH FITNESS Crystal 2.0 Dual G2383N ☆

Orbitrek magnetyczny BH FITNESS Crystal 2.0 Dual G2383N Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny BH FITNESS Crystal 2.0 Dual G2383N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny BH FITNESS Crystal 2.0 Dual G2383N
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Harmonijny rozwój całej sylwetki bez wychodzenia z domu Rower eliptyczny Crystal z magnetycznym systemem oporu, kołem zamachowym o wadze 16 kg w inercji i obszernymi pedałami. Kółka transportowe umieszczone na przedniej podstawie sprawiają, że przemieszczanie urządzenia z miejsca na miejsce nie wymaga żadnego wysiłku, a stopki na tylnej zezwalają na jego skrupulatne wypoziomowanie.

  Łatwy w obsłudze komputer Crystal został wyekwipowany w komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Rejestruje konieczne informacje treningowe oraz ma 10 prorgamów treningowych. Półka na urządzenia mobilne pozwala mieć przed sobą smartfona.

  niemało korzyści Pozwala prowadzić sprawny trening we własnych czterech ścianach i szybko osiągać wymarzone efekty. Regularne ćwiczenia na orbitreku rozwijają mięśnie niemal całego ciała oraz skutecznie wyszczuplać sylwetkę, udoskonalać ogólny stan zdrowia całego organizmu i wzmacniać kondycję.

  SPECYFIKACJA Sposób stosowania: trening domowy rozmiary: 166x70x158 cm Waga: 58 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg System oporu: magnetyczny Waga koła zamachowego: 16 kg Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 stopnie Rozstaw pedałów: 18 cm Długość kroku: 43,5 cm Puls: czujniki pomiaru pulsu w uchwytach, telemetryczny system pomiaru pulsu ekran: ekran LCD Komputer: czas, prędkość/RPM, Watt, kalorie, puls, 10 programów treningowych, 4 Programy HRC, uchwyt na smartfona Inne: uchwyt na bidon, kółka transportowe, stopki poziomujące, pedały XXL


☆ Trenażer eliptyczny Vivo ZX-1250 black-white (5902884921615) ☆

Trenażer eliptyczny Vivo ZX-1250 black-white (5902884921615) Najniższa Cena Online

☆ Trenażer eliptyczny Vivo ZX-1250 black-white (5902884921615) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vivo
 • Nazwa produktu: Trenażer eliptyczny Vivo ZX-1250 black-white (5902884921615)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Trenażer eliptyczny VIVO ZX-1250 to wysokiej jakości urządzenie rekomendowane wszystkim poszukującym w pełni bezpiecznego, a zarazem efektywnego wsparcia podczas pracy nad poprawą kondycji.

☆ Hms Orbitrek magnetyczny premium h6319 (5907695592726) ☆

Hms Orbitrek magnetyczny premium h6319 (5907695592726) Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek magnetyczny premium h6319 (5907695592726) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek magnetyczny premium h6319 (5907695592726)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H6319 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem, do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i rozszerzenia wydolności organizmu. Sprzęt obfite koło zamachowe oraz jednostajną konstrukcję. Z kolei użycie najlepszych materiałów, zapewni długie, a zarazem niezawodne stosowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Trenażer eliptyczny, innowacyjny komputer z wyświetlaczem LCD. Sterowanie jest szczególnie instynktowne i proste. H6319, ma wbudowane łącznie 24 programy. Każdy użytkownik, bez względu na poziom wytrenowania, odszuka adekwatny program dla siebie. Oczywiście dostępny jest także, program konwencjonalny manualny, gdzie przez cały czas treningu, sami zmieniamy obciążenie. Dzięki dotykowym sensorom, możemy na bieżąco obserwować nasz puls. Na wyświetlaczu podczas treningu, odszukamy najszczególniej użyteczne i przydatne dane, takie jak: czas, prędkość, dystans, puls, kalorie.

  Model H6319, wyposażony jest w miejsce na urządzenie mobilne, dzięki czemu podczas treningu bez trudu, możemy korzystać np. Z tableta.

  H6319, to konkretna, stabilna kompozycja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe, ułatwią jego przemieszczanie.

  H6319 HMS PREMIUM, to najlepszy wybór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym.

  Specyfikacja:

  • Klasa wykorzystywania: H
  • rodzaj oporu: magnetyczny zewnętrzny
  • typ regulacji oporu: samoczynny
  • ilość stopni regulacji oporu: 24
  • Waga koła zamachowego (kg): 7
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • prędkość: tak
   • puls: tak
   • kalorie: tak
   • powtórzenia na minutę: tak
   • Wyposażenie uzupełniające:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • odbiornik pasa telemetrycznego: tak
    • pas telemetryczny w zestawie: nie
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki albo kółka transportowe: tak
    • miejsce na bidon: tak
   • wymiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1680
    • szerokość (mm): 730
    • wysokość (mm): 1760
    • długość kroku (mm): 400
    • rozstaw stopnic (mm): 255
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: 4
    • łączna liczba programów: 24
    • WATT: tak
    • zaimplementowane programy treningowe: tak
    • liczba zaimplementowanych programów treningowych: 12
    • indywidualne programy treningowe: tak
    • liczba indywidualnych programów treningowych: 4
   • Zasilanie: 240V
   • Waga towaru (kg): 72
   • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

  Uwagi:

  • Nie dedykowany do stosowania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Eliptyk magnetyczny HMS H5813i + pomoc experta tel 792792160 (5907695532487) ☆

Eliptyk magnetyczny HMS H5813i + pomoc experta tel 792792160 (5907695532487) Najniższa Cena Online

☆ Eliptyk magnetyczny HMS H5813i + pomoc experta tel 792792160 (5907695532487) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Eliptyk magnetyczny HMS H5813i + pomoc experta tel 792792160 (5907695532487)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H5813i to orbitrek z nowej linii produktów do której należą także rower stopnie i rower tradycyjny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Trening na orbitreku ma szereg zalet: spala tkankę tłuszczową, poprawia wydolność, wzmacnia wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a przy tym nie obciąża stawów i minimalizuje ryzyko kontuzji. Orbitrek został wyposażony w progresywny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem należycie znanych iConsole+, iBiking i iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z różnymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swymi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter).
  W najnowszej aplikacji nie mogło również zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie – w połączeniu z Google Maps. W dodatku użytkownik ma do dyspozycji znaczny komputerek z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie dodatkowo 12 programów treningowych, które w nadzwyczajny sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco pilnować nasz puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu odnajdziemy najszczególniej praktyczne i przydatne dane, takie jak: scan, czas, szybkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Towar ma także funkcje recovery.
  H5813i to potężna, stabilna konstrukcja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie mobilne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka. H5813i to najlepszy wybór dla osób, które preferują trening cardio a równocześnie nie chcą obciążać swoich stawów.

  Specyfikacja:

  • rozmiary: 166 cm x 70 cm x 158 cm
  • zakres obciążenia: 1-32
  • waga koła zamachowego: 9 kg
  • regulacja oporu: samoczynna
  • opór: magnetyczny wewnętrzny
  • zasilanie: sieciowe 230V
  • uchwyt na urządzenie mobilne
  • kółka transportowe
  • stopki poziomujące
  • waga towaru: 58 kg
  • maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Funkcje:

  • wyświetlacz: LCD
  • obsługa bezpłatnej aplikacji Fit Hi Way
   scan
   czas
   szybkość
   dystans
   puls
   kalorie
   recovery
   fody fat
   12 programów treningowych
  • uwagi:
   nie dedykowany do stosowania komercyjnego
   gwarancja 24 miesiące


☆ H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM ☆

H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM Najniższa Cena Online

☆ H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H0601 HMS PREMIUM

  To magnetyczny trenażer eliptyczny, który jest połączeniem najwyższej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu. Sprzęt znaczne koło zamachowe oraz jednostajną konstrukcję. Z kolei użycie najkorzystniejszych materiałów zapewni długie, a zarazem bezawaryjne stosowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Trenażer eliptyczny progresywny komputer z wyświetlaczem LED. Sterowanie jest bardzo instynktowne i nieskomplikowane. H0601 ma zastosowane łącznie aż 27 programów. Każdy użytkownik bez względu na poziom wytrenowania, wynajdzie trafny program dla siebie. W tych 27 programach znajdują się trzy, których zróżnicowanie polega na wieku ćwiczącego. Program dla ludzi młodych, w średnim wieku i seniorów. Każdy różni się poziomem obciążenia. Na dodatek ćwiczący ma do dyspozycji osobny program nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej, taki w którym przygotowany jest trening interwałowy oraz program HRC. Użytkownik ma też możliwość ustawienia 4 własnych programów, przypasowanych do jego potrzeb. Ustawia jakie obciążenie powinien odczuwać w każdej minucie, dzięki czemu nie musi już podczas treningu myśleć o zmianie parametrów treningu. Oczywiście przystępny jest też program konwencjonalny manualny, gdzie przez cały czas treningu sami zmieniamy obciążenie.

  Model H0601 zaopatrzony jest w miejsce na urządzenie przenośne, dzięki czemu podczas treningu bez trudu możemy korzystać np. Z tableta. Komputer ma wejście audio i głośniki poprzez które możemy słuchać swojej ulubionej motywującej muzyki. Każdemu treningowi musi towarzyszyć odpowiednie nawadnianie organizmu. Tu z pomocą przychodzi miejsce na bidon w które także zaopatrzony jest trenażer eliptyczny.

  W tym modelu została zastosowana rzadko spotykana możliwość regulacji kąta nachylenia pedała, a także wysokości całej kolumny pedała. Regulacja kąta nachylenia pedałów, umożliwia pokaźniejsze albo mniejsze, w zależności od ustawienia, zaangażowanie mięśni łydek, pośladków oraz mięśni czworogłowych uda. Operując wysokością całej kolumny, rozszerzamy albo zmniejszamy kąt nachylenia kroku. Pozwala to na przeprowadzenie treningu biegowego z nachyleniem - zupełnie tak, jakbyśmy biegli pod górę.

  H0601 to konkretna, jednostajna budowa. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie.

  H0601 to najkorzystniejszy dobór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym.

  Specyfikacja:

  • Klasa stosowania: H
  • wariant oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • typ regulacji oporu: automatyczny
  • liczba stopni regulacji oporu: 24
  • Waga koła zamachowego (kg): 8
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia pedała
  • Możliwość regulacji wysokości kolumny pedała - regulacja nachylenia kroku
  • Długość kroku 39cm
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • puls: tak
   • body fat: tak
   • kalorie: tak
   • Komputer (wyposażenie dodatkowe):
    • wyjście na słuchawki: tak
    • głośniki: tak
   • Wyposażenie dodatkowe:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • miejsce na bidon: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki lub kółka transportowe: tak
   • wymiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1720
    • szerokość (mm): 660
    • wysokość (mm): 1690
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: 1
    • łączna ilość programów: 27
    • RECOVERY: tak
    • WATT: tak
    • SCAN: tak
    • wbudowane programy treningowe: tak
    • liczba zastosowanych programów treningowych: 10
    • indywidualne programy treningowe: tak
    • ilość indywidualnych programów treningowych: 4
   • Zasilanie: 230V
   • Waga produktu (kg): 60,7
   • Maksymalna waga użytkownika: 180 kg

   Uwagi:

   • Gwarancja 24 miesiące
  "


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 2500 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 2500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 2500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM ☆

H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM Najniższa Cena Online

☆ H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H0601 HMS PREMIUM

  To magnetyczny trenażer eliptyczny, który jest połączeniem najwyższej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydolności organizmu. Sprzęt pokaźne koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych tworzyw zapewni długie, a zarazem niezawodne stosowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Trenażer eliptyczny innowacyjny komputer z wyświetlaczem LED. Sterowanie jest bardzo instynktowne i przystępne. H0601 ma zastosowane łącznie aż 27 programów. Każdy użytkownik bez względu na poziom wytrenowania, odszuka adekwatny program dla siebie. W tych 27 programach znajdują się trzy, których zróżnicowanie polega na wieku ćwiczącego. Program dla ludzi młodych, w średnim wieku i seniorów. Każdy różni się poziomem obciążenia. Dodatkowo ćwiczący ma do dyspozycji osobny program nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej, taki w którym przygotowany jest trening interwałowy oraz program HRC. Użytkownik ma też możliwość ustawienia 4 własnych programów, dopasowanych do jego potrzeb. Ustawia jakie obciążenie powinien odczuwać w każdej minucie, dzięki temu nie musi już podczas treningu myśleć o zmianie parametrów treningu. Oczywiście przystępny jest dodatkowo program klasyczny manualny, gdzie poprzez cały czas treningu sami zmieniamy obciążenie.

  Model H0601 zaopatrzony jest w miejsce na urządzenie mobilne, dzięki temu w trakcie treningu bez trudu możemy korzystać np. Z tableta. Komputer ma wejście audio i głośniki przez które możemy słuchać swej ulubionej motywującej muzyki. Każdemu treningowi musi towarzyszyć trafne nawadnianie organizmu. Tu z pomocą przychodzi miejsce na bidon w które także wyekwipowany jest trenażer eliptyczny.

  W tym modelu została zastosowana rzadko spotykana możliwość regulacji kąta nachylenia pedała oraz wysokości całej kolumny pedała. Regulacja kąta nachylenia pedałów, umożliwia większe albo mniejsze, w zależności od ustawienia, zaangażowanie mięśni łydek, pośladków i mięśni czworogłowych uda. Operując wysokością całej kolumny, rozszerzamy lub zniżamy kąt nachylenia kroku. Pozwala to na przeprowadzenie treningu biegowego z nachyleniem - zupełnie tak, jakbyśmy biegli pod górę.

  H0601 to konkretna, zrównoważona konstrukcja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie.

  H0601 to najkorzystniejszy wybór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym.

  Specyfikacja:

  • Klasa wykorzystywania: H
  • typ oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • wariant regulacji oporu: automatyczny
  • liczba stopni regulacji oporu: 24
  • Waga koła zamachowego (kg): 8
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia pedała
  • Możliwość regulacji wysokości kolumny pedała - regulacja nachylenia kroku
  • Długość kroku 39cm
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • puls: tak
   • body fat: tak
   • kalorie: tak
   • Komputer (wyposażenie dodatkowe):
    • wyjście na słuchawki: tak
    • głośniki: tak
   • Wyposażenie dodatkowe:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • miejsce na bidon: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki albo kółka transportowe: tak
   • rozmiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1720
    • szerokość (mm): 660
    • wysokość (mm): 1690
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: 1
    • łączna ilość programów: 27
    • RECOVERY: tak
    • WATT: tak
    • SCAN: tak
    • zastosowane programy treningowe: tak
    • ilość zaimplementowanych programów treningowych: 10
    • jednostkowe programy treningowe: tak
    • ilość indywidualnych programów treningowych: 4
   • Zasilanie: 230V
   • Waga produktu (kg): 60,7
   • Maksymalna waga użytkownika: 180 kg

   Uwagi:

   • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Trenażer eliptyczny Vivo ZX-1250 black-white (5902884921615) ☆

Trenażer eliptyczny Vivo ZX-1250 black-white (5902884921615) Najniższa Cena Online

☆ Trenażer eliptyczny Vivo ZX-1250 black-white (5902884921615) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vivo
 • Nazwa produktu: Trenażer eliptyczny Vivo ZX-1250 black-white (5902884921615)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Trenażer eliptyczny VIVO ZX-1250 to wysokiej jakości urządzenie polecane wszystkim poszukującym w pełni bezpiecznego, a zarazem sprawnego wsparcia podczas pracy nad poprawą kondycji.

☆ Insportline Orbitrek magnetyczny madesto kelton fitness (8596084039040) ☆

Insportline Orbitrek magnetyczny madesto kelton fitness (8596084039040) Najniższa Cena Online

☆ Insportline Orbitrek magnetyczny madesto kelton fitness (8596084039040) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Orbitrek magnetyczny madesto kelton fitness (8596084039040)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek inSPORTline Madesto to wysokiej jakości maszyna eliptyczna, przeznaczona do ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Główne zalety orbitreka to prosta, intuicyjna obsługa, czytelny , a także długość kroku wynosząca 32 cm. Wysoki komfort ćwiczeń zapewniają magnetyczne hamulce, komfortowe uchwyty i użyteczny uchwyt na tablet.

  Co więcej, trenażer jest zaopatrzony w kółka transportowe, pulsometr i system regulacji nierównej powierzchni. Zaimplementowany komputer wyświetla wszelkie niezbędne właściwości, takie jak: czas, szybkość, dystans, liczba spalonych kalorii, puls i liczbę obrotów na minutę (RPM). W dodatku, posiada szereg pionierskich funkcji, m.in. termometr, zegar, test produktywności fizycznej i orientacyjny pomiar tkanki tłuszczowej. Całość dopełnia stylowy, srebrno-fioletowy design.

  Dzięki tym właściwościom, orbitrek inSPORTline Madesto stał się bardzo lubianym sprzętem, dedykowanym do wykorzystywania domowego.


  Kluczowe parametry:

  • wysmakowany orbitrek z funkcją cichej pracy, asygnowany do wykorzystania domowego
  • Uchwyt na tablet i czytelny ekran
  • Kompaktowy wymiar i wygodne uchwyty
  • Test skuteczności fizycznej i fitness i pomiar tkanki tłuszczowej
  • Komputer wyświetla: czas, kalorie, dystans, puls, alarm, obroty na minutę, godzinę i temperaturę pokojową
  progresywny trening

  Odkryj nowy wymiar domowego fitnessu z orbitrekiem inSPORTline Madesto. nowoczesny trening jest na wyciągnięcie ręki dzięki manualnej regulacji obciążenia na 8 różnorodnych stopniach. Każdy, od początkujących po zaawansowanych, odnajdzie tu wyzwanie przypasowane do swych potrzeb. Wytrzymałe łożyska kulkowe i system hamulcowy magnetyczny zapewniają płynność ruchów oraz długotrwałe, bezusterkowe użytkowanie. Stań się wersją siebie, która inspiruje.

  Design, który motywuje

  Orbitrek inSPORTline Madesto łączy w sobie nie tylko funkcjonalność, lecz i wyjątkowy design. Gustowny, metaliczno-fioletowy wygląd nie tylko ozdobi każde pomieszczenie,ponadto działa motywująco na każdym etapie treningu. Użyteczne uchwyty i intuicyjnie rozmieszczone kółka transportowe czynią go nie tylko poręcznym, ale i nietrudnym do przechowywania. To urządzenie, które przyciąga wzrok i nakłania do działania.

  Postaw na zdrowie

  Postaw na zdrowie z orbitrekiem inSPORTline Madesto, który proponuje nie tylko możliwość kompleksowego treningu cardio,również funkcje wspierające monitorowanie Twojego postępu. zastosowany pulsometr i funkcja orientacyjnego pomiaru tkanki tłuszczowej umożliwiają śledzenie efektów treningów w kontekście zdrowia i kondycji fizycznej. Z orbitrekiem Madesto, dbanie o zdrowie staje się proste i instynktowne, a Ty możesz skoncentrować się na osiąganiu swoich celów fitness z pełną kontrolą nad procesem.


  Opis techniczny:


☆ Hms Orbitrek magnetyczny premium h6319 (5907695592726) ☆

Hms Orbitrek magnetyczny premium h6319 (5907695592726) Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek magnetyczny premium h6319 (5907695592726) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek magnetyczny premium h6319 (5907695592726)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Trenażer eliptyczny magnetyczny H6319 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem, do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i rozszerzenia wydolności organizmu. Sprzęt obfite koło zamachowe i zrównoważoną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych tworzyw, zapewni długie, a zarazem bezawaryjne używanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Trenażer eliptyczny, progresywny komputer z wyświetlaczem LCD. Sterowanie jest niezwykle intuicyjne i nietrudne. H6319, ma wbudowane łącznie 24 programy. Każdy użytkownik, bez względu na poziom wytrenowania, znajdzie stosowny program dla siebie. Oczywiście dostępny jest również, program tradycyjny manualny, gdzie poprzez cały czas treningu, sami zmieniamy obciążenie. Dzięki dotykowym sensorom, możemy na bieżąco monitorować nasz puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu, wyszukamy najbardziej funkcjonalne i przydatne dane, takie jak: czas, prędkość, dystans, puls, kalorie.

  Model H6319, wyekwipowany jest w miejsce na urządzenie mobilne, dzięki temu podczas treningu bez trudu, możemy korzystać np. Z tableta.

  H6319, to konkretna, jednostajna kompozycja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe, ułatwią jego przemieszczanie.

  H6319 HMS PREMIUM, to najkorzystniejszy wybór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym.

  Specyfikacja:

  • Klasa użytkowania: H
  • typ oporu: magnetyczny zewnętrzny
  • wariant regulacji oporu: automatyczny
  • ilość stopni regulacji oporu: 24
  • Waga koła zamachowego (kg): 7
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • prędkość: tak
   • puls: tak
   • kalorie: tak
   • powtórzenia na minutę: tak
   • Wyposażenie uzupełniające:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • odbiornik pasa telemetrycznego: tak
    • pas telemetryczny w zestawie: nie
    • miejsce na urządzenie mobilne: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki albo kółka transportowe: tak
    • miejsce na bidon: tak
   • rozmiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1680
    • szerokość (mm): 730
    • wysokość (mm): 1760
    • długość kroku (mm): 400
    • rozstaw stopnic (mm): 255
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: 4
    • łączna ilość programów: 24
    • WATT: tak
    • wbudowane programy treningowe: tak
    • ilość zaimplementowanych programów treningowych: 12
    • jednostkowe programy treningowe: tak
    • liczba jednostkowych programów treningowych: 4
   • Zasilanie: 240V
   • Waga towaru (kg): 72
   • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg

  Uwagi:

  • Nie asygnowany do użytkowania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Orbitrek magnetyczny SPORTOP E850P E2000 ☆

Orbitrek magnetyczny SPORTOP E850P E2000 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny SPORTOP E850P E2000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportop
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny SPORTOP E850P E2000
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obiecałeś sobie, że zadbasz o swoje zdrowie i kondycję? Zastanawiasz się, od czego rozpocząć przygodę ze sportem w domowym zaciszu. Mamy dla Ciebie wyśmienitą propozycję ORBITREK MAGNETYCZNY E850P SPORTOP  • czytelny podświetlany ekran LCD wskaże wszystkie ważne informacje dotyczące treningu

  • 3 stopniowo dostosowywane, przeciwpoślizgowe podesty zagwarantują bezpieczne i wygodne korzystanie z urządzenia

  • 16 poziomów obciążenia i 12 programów treningowych pozwolą na stopniową zmianę poziomu ćwiczeń, przypasowaną do poprawiającej się kondycji

  • waga koła zamachowego umożliwi płynną i nad wyraz cichą pracę, nie obciążając stawów i kręgosłupa

  • czujniki pulsu umieszczone w panelu sterowania pozwolą na regularną kontrolę pracy serca

  • pojemnik na bidon lub butelkę pozwoli posiadać picie za każdym razem pod ręką

  • możliwość regulacji poziomu w tylnych stopkach pomoże na stosowne ustawienie urządzenia na podłożu


  ORBITREK MAGNETYCZNY E850P SPORTOP jak każde tego typu urządzenie, pozwoli naśladować ruchy, jakie wykonasz w trakcie wycieczek górskich, jazdy na rowerze czy choćby biegów narciarskich. Wszystkie te dobroczynne dyscypliny sportu odwzorowane są w tym jednym niewiele znaczącym urządzeniu. Dzięki tym i jeszcze wielu innym przydatnym funkcjom warto rozpocząć swoją przygodę ze sportem w swym domowym zaciszu za pomocą ORBITREKA MAGNETYCZNEGO E850P SPORTOP.

  ORBITREK MAGNETYCZNY E850P SPORTOP z 12 kg kołem zamachowym, sterowaniem za pomocą komputera i wielofunkcyjnym licznikiem wskaże Ci m.in. Czas ćwiczenia, szybkość, z jaką wykonujemy ćwiczenie, dystans, jaki przejechałeś i spalone kalorie, a dzięki funkcji Hand Puls – zmierzy Twój puls w uderzeniach na minutę. Rolki transportowe oraz waga tylko 43,5 kg umożliwią Ci proste i wygodne przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce. Orbitrek na dodatek uchwyt na bidon, 3- stopniową, regulowaną długość kroku, a także specjalne kółka na tylnych stopkach służących do regulacji poziomu urządzenia. Cicha praca magnetycznego koła zamachowego pozwoli Ci na przeprowadzenie treningu bez zakłócania spokoju innym domownikom, a 12 programów interwałowych pozwoli Ci na zmianę intensywności ćwiczeń, gdyż każdy poziom wymaga użycia zróżnicowanej pracy mięśni i siły podczas treningu.


  Funkcje wyświetlacza:
  • Czas, dystans, spalone kalorie, puls, moc, prędkość, liczba obrotów na minutę.

  cechy:

  • Materia: Stal, tworzywo nienaturalne

  • rozmiary: 154 x 110 x 62 cm (dł. X wys. X szer.)

  • rozmiary podestu: 34 x 12 cm (dł. X wys.)

  • wymiary opakowania: 115 x 56 x 38 cm (dł. X wys. X gł.)

  • Waga netto: 43,5 kg

  • Waga brutto: 48,7 kg

  • Długość kroku: od 26 – 30 cm

  • Odległość między podestami: 19 cm

  • Waga koła zamachowego: 12 kg

  • System hamowania: elektromagnetyczny

  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg

  • Regulacja system oporu: na liczniku, poziomy oporu 16

  • rodzaj koła zamachowego: magnetyczne

  • Pomiar pulsu: tak, czujniki w panelu sterującym

  • wyświetlacz LCD: tak, zasilany zasilaczem 9 V sieciowym załączonym do zestawu

  • Uchwyt na bidon: tak

  • Rolki transportowe: tak

  • Programy treningowe: tak, 12

  • Regulacja obciążenia: tak, 16 poziomów

  • Regulacja długości kroku: tak, 3 stopniowa

  • Pas telemetryczny: nie

  • Wejście audio: nie

  • Model: E850P

  • firma: Sportop

  • Klasa wykorzystywania: H

  • Klasa dokładności: C


  Sportop to marka specjalizująca się w sprzęcie przeznaczonym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie oraz wspaniałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


  Uwaga: urządzenie przeznaczone jest do wykonywania ruchu tylko do przodu!Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 2500 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 2500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 2500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 2500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 2500 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 2500 zł cena,
 • ranking orbitreków do 2500 zł,
 • orbitrek do 2500 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 2500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 2500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 2500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek do 2500 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 2500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 2500 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 2500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.