FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 4000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków do 4000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 4000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków do 4000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Orbitrek Horizon Fitness ANDES 3e ☆

Orbitrek Horizon Fitness ANDES 3e Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Horizon Fitness ANDES 3e - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Orbitrek Horizon Fitness ANDES 3e
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK HORIZON FITNESS ANDES 3 Zacznij przygodę z fitnessem z ANDES 3. Prosty montaż, prędki sposób składania sprawia, że urządzenie jest przystępne do przechowywania w domu, a ergonomia ruchu i długi krok powodują, iż ANDES 3 jest rewelacyjny w użyciu.

  Magnetyczny system oporu zapewnia płynną i cichą pracę. Urządzenie zaopatrzone jest w tryb oszczędzający energię. Obfita liczba programów gwarantuje przeróżny i ciekawy trening, a HR Wheel - wyświetlacz pulsu - zezwala na pełną kontrolę nad tętnem w trakcie ćwiczenia.

  ORBITREK ANDES 3 lubianej producenta Horizon Fitness zapewni Tobie wygodny i bezpieczny trening, nie musisz już się więcej martwić o warunki pogodowe czy godziny otwarcia siłowni! Orbitrek posiadający 10 zróżnicowanych programów uczyni, iż ANDES 3 stanie się najwygodniejszym rozwiązaniem w domowym fitnessie.

  wyświetlacz LCD jest rewelacyjną motywacją dla podnoszenia maksymalnej sprawności podczas każdej sesji ćwiczeń. Horizon Fitness ANDES 3 jest nadzwyczajnym wyborem dla amatorów fitness w domu. W SKRÓCIE o Rama SixStar, a także krok o długości 50,8 cm odtwarza naturalny ruch o Bez wysiłkowe jednoetapowe składanie o Kompaktowe rozmiary dla większej wszechstronności umieszczenia o nowoczesny ekran Cardio Kompas dla jasnej danych zwrotnej treningu, który pomaga pozostać w swej strefie wysiłku docelowego o Długość kroku: 50,8 cm / 20" proponuję komfortowy trening zarówno ten spokojniejszy jak i bardziej intensywny.

  o Wyważone 7 kg Koło zamachowe zagwarantuje najmocniej gładki i płynny ruch. O 11 programów zapewni Tobie mnogość, którą potrzebujesz. Cechy artykułu TRYB OSZCZĘDZANIA ENERGII Ponieważ dbamy o środowisko naturalne, oszczędzamy energię elektryczną.

  Nasze urządzenia mają tryb oszczędzania energii, który przełącza urządzenie w stan uśpienia jeśli jest nieaktywne poprzez 15 minut. SIXSTAR Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała.

  Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zastosowana w konstrukcji sprzętów eliptycznych firmy Horizon. Sześć głównych komponentów urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, żeby zapewnić najmocniej wygodny i naturalny trening.

  świetne ustawienie pedałów śladowy rozstaw pedałów sprawia, że stopy są ustawione w naturalny sposób poprzez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. Prosta postawa Prosta sylwetka w trakcie treningu to nie tylko wygoda, lecz także droga do osiągnięcia prędkich rezultatów.

  Niskie wejście Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by prosto i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. Adekwatne ustawienie uchwytów Uchwyty znajdują się na wysokości adekwatnej zarówno dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  Naturalny sposób poruszania się Pedały poruszają się tak, że odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Szerokie koło zamachowe znaczne koło zamachowe powoduje, iż ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji obfity.

  Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała. Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zastosowana w konstrukcji sprzętów eliptycznych firmy Horizon. Sześć głównych części urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, aby zapewnić najmocniej wygodny i naturalny trening.

  o idealne ustawienie pedałów o znikomy rozstaw pedałów powoduje, iż stopy są ustawione w naturalny sposób poprzez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. O Prosta postawa o Prosta sylwetka podczas treningu to nie tylko wygoda, ale także droga do osiągnięcia szybkich rezultatów.

  o Niskie wejście o Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by łatwo i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. O adekwatne ustawienie uchwytów o Uchwyty znajdują się na wysokości optymalnej równocześnie dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  o Naturalny sposób poruszania się o Pedały poruszają się tak, iż odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Obszerne koło zamachowe o obfite koło zamachowe sprawia, że ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji znaczny.

  Dowiedz się więcej >> FEATHERLIGHT Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości konwencjonalnej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.

  Dowiedz się więcej >> parametry technicznE Długość kroku 50,8cm Koło zamachowe / System indukcyjny 7kg Pedały o APS, Ponadgabarytowe, obrotowe pedały o Najniższa pozycja pedału: 27 cm o Q Factor (rozstaw pedału): Krok na wysokość 26,6cm Rozstaw pedałów 2,5 cm wyświetlacz 5,5" LCD Wyświetlane informacje o Czas o Dystans o Kalorie o prędkość o RPM o Profil ćwiczenia o Kalorie o Opór o Puls o Watt o HR Wheel Programy o 10 Programów: - Manual - Interwały - Gry - Odchudzanie - Toczenie - Reverse Train - Losowy - Stały Watt - THR Zone - Niestandardowe sensor pomiaru pulsu W uchwytach Odbiornik tętna Polar Wireless Heart Rate Receiver TAK Inne o Tryb oszczędzający energię o System składania EasyLift o Kółka transportowe o Uchwyt na gazetę/smartphone o HR Wheel o Uchwyt na bidon System oporu ECB Magnetyczny system oporu Zasilanie Sieciowe (Zasilacz) Opór o 16 poziomów oporu o elektronicznie regulowane o Zmiana co 5 Watt (25-350 Watt) rozmiary (dł x szer x wys) 173 x 67 x 171 cm rozmiary po złożeniu (dł x szer x wys) 102 x 67 x 171 cm Waga 77kg Max.

  waga Użytkownika 136kg 24 miesiące gwarancji DOOR TO DOOR W ramach gwarancji serwis dojezdny do Klienta!


☆ Orbitrek combre marki Insportline ☆

Orbitrek combre marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek combre marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Orbitrek combre marki Insportline
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek inSPORTline Combre to progresywny, wytrzymały trenażer z przednim kołem zamachowym. Dzięki unikalnej konstrukcji, rozstaw pedałów jest tu znacznie węższy niż w sprzętach z kołem umieszczonym z tyłu, co dla wielu użytkowników zespaja się z pokaźniejszym komfortem ćwiczeń. Waga orbitreka wynosi 56 kg, a maksymalna nośność - aż 150 kg. Trenażer jest asygnowany dla osób o wzroście pomiędzy 150 cm do 195 cm. Orbitrek jest wyekwipowany w nowoczesny technicznie, podświetlany panel, który wyświetla wszelkie wyraźne dane, takie jak: czas, prędkość, RPM, spalane kalorie, moc, dystans i tętno mierzone czujnikami tętna. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Urządzenie użyteczne uchwyty na tablet, telefon lub czasopisma i bidon. Dużą zaletą są wbudowane kółka transportowe, a także system wyrównywania nierównej powierzchni. Dzięki eliptycznemu kształtowi i składanej konstrukcji, orbitrek nie zajmuje niemało przestrzeni, gdy nie jest w wykorzystania. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, po złożeniu, całą konstrukcję można efektywnie zablokować.

  Kluczowe parametry:

  • solidny orbitrek o poręcznym kształcie
  • nieszablonowa wydajność dzięki przedniemu kołu zamachowemu
  • Łatwa i instynktowna obsługa
  • Czytelny ekran z podświetleniem
  • Program HRC: urządzenie rozszerza lub zmniejsza obciążenie, dzięki temu użytkownik jest zawsze w stosownej strefie tętna
  • Program WATT: maszyna zwiększa albo zmniejsza obciążenie, by użytkownik wykonał ustawioną moc (np. Powiększa obciążenie, zmniejszając kadencję pedału)
  • ekran komputera: szybkość, czas, poziom obciążenia, dystans, kalorie, tętno, rpm (RPM), moc (WATT)
  Płynne i ciche działanie

  Przednie koło zamachowe zapewnia płynną pracę i cichą pracę urządzenia. Możesz ćwiczyć bez obaw o zakłócanie spokoju domowników.

  różnorodność funkcji i motywujące programy treningowe

  progresywny technicznie ekran z podświetleniem pokazuje wszystkie ważne parametry treningu, takie jak czas, prędkość, RPM, spalane kalorie, moc, dystans i tętno. W dodatku orbitrek oferuje 19 programów treningowych, w tym programy HRC i Watt, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele fitness.

  Kompaktowy i łatwy w przechowywaniu
  Odkryj nową definicję sprytnej przestrzeni treningowej z orbitrekiem inSPORTline Combre. Dzięki składanej konstrukcji, urządzenie to perfekcyjnie wpasowuje się w każde domowe otoczenie, umożliwiając przystępne przechowywanie po zakończeniu ćwiczeń. Nie pozwól, aby ograniczenia przestrzenne stały na drodze do Twoich fitnessowych celów. Nasz orbitrek zagwarantuje nie tylko kompaktowość, lecz także bezkompromisową stabilność i bezpieczeństwo dzięki systemowi blokady po złożeniu.

  Opis technologiczny:


☆ Orbitrek ProForm Endurance 420E ☆

Orbitrek ProForm Endurance 420E Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek ProForm Endurance 420E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: Orbitrek ProForm Endurance 420E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek programowany ProForm® Endurance 420 E to potężny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, asygnowany do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie atrybuty i funkcje, potrzebne do przeprowadzenia przeróżnego treningu jednocześnie dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Wyposażenie orbitreka to m.in.: 20 poziomów oporu magnetycznego, obfite przeciwpoślizgowe płozy oraz komfortowe, wyprofilowane uchwyty. Dodatkowo wyświetlacz LCD prezentuje najważniejsze parametry ćwiczeń, a kółka transportowe, uchwyt transportowy czy uchwyt na tablet i bidon stanowczo wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu. Na dodatek solidna, stalowa kompozycja zapewnia wytrzymałość i bezawaryjność sprzętu na lata.

  ekran: Monochromatyczny wyświetlacz LCD pozwala kontrolować atrybuty treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Obszerny kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: przystosuj poziom oporu za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.
  2 typy UCHWYTÓW: Specjalnie wyprofilowane uchwyty gwarantują możliwość dwóch rodzajów chwytu. Dzięki czemu różnicujesz ćwiczenia górnych partii ciała i utrzymasz wygodną dla siebie pozycję.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna konstrukcja asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 115 kg.

  DŁUGOŚĆ KROKU: 51 cm to wystarczająca długość kroku,wygodnie wykonać pełnowartościowy trening.

  PÓŁKA NA TABLET: Na sprzęcie znajduje się bezpieczna podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu.

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na najróżniejsze warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i znaczna a odfiltrowanie ich nieskomplikowane i instynktowne. W poszukiwaniu idealnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Wytworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz również opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.
  cechy technologiczne
  atrybuty komputera

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 ☆

Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  TRENAŻER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E

  Trenażer eliptyczny programowany Schwinn 510E to kompaktowych wymiarów sugestia urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Między innymi 13 zróżnicowanych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i wyszukany i stylowy wygląd. Został wyekwipowany także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu oraz technikę Bluetooth, która pozwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do skrupulatnego pomiaru tętna w trakcie treningu.

  Model 510E ma także możliwość śledzenia swych aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości – weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zagwarantuje integracja z platformą Explore the World. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt firmy Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, widocznie wyższy poziom!

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ posiadać ZAUFANIE

  marka Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako przeważnie najróżniejszego typu rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie marki znajdują się typu sprzęty fitness cardio do wykorzystania domowego. Marka równocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących wytwarzanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia obniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zniżać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają proces uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport z zasady koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc poprawę wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie obszerniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na efektywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest osiągalne przez 30-40 sekund, następnie obniżyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ zezwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo funkcja Explore the World zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja mieści:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć darmowych map do nieograniczonego wykorzystania

  + wideo dopasowane do Twojej prędkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które aktualnie nie są już dostępne.☆ Orbitrek Urbogym Iron ☆

Orbitrek Urbogym Iron Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Urbogym Iron - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Urbogym
 • Nazwa produktu: Orbitrek Urbogym Iron
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  właściwości technologiczne

  właściwości komputera

☆ Eliptyk elektromagnetyczny HMS H1833i Premium + pomoc experta tel 792792160 ☆

Eliptyk elektromagnetyczny HMS H1833i Premium + pomoc experta tel 792792160 Najniższa Cena Online

☆ Eliptyk elektromagnetyczny HMS H1833i Premium + pomoc experta tel 792792160 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Eliptyk elektromagnetyczny HMS H1833i Premium + pomoc experta tel 792792160
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  HMS H1833i to wysokiej klasy trenażer eliptyczny. Jego system hamowania sterowany jest za pomocą elektromagnesu, który tworzy pole o większej bądź mniejszej mocy. Dzięki czemu skala oporu jak również szybkość odczuwalności jego zmiany jest dużo większa, niżeli w pozostałych urządzeniach tego typu. Na tym nie koniec! Ten model uwydatnia brak części ruchomych w systemie hamowania, tym samym przyrząd jest mniej podatny na uszkodzenia. Towar producenta HMS Premium znamionuje się najwyższą jakością, funkcjonalnością, a także szeregiem udogodnień. Przyrząd pozwala na sterowanie komputerem przy pomocy specjalnych przycisków, które zostały umieszczone na drążkach. Funkcjonalny, a także nowoczesny wyświetlacz posiada i demonstruje wszystkie najważniejsze atrybuty treningu. Do dyspozycji użytkownika oddano 10 funkcji głównych, są to: Time (czas ćwiczenia), Distance (przebyty dystans), Calories (spalone kalorie), Pulse (puls), Watt (moc), Speed (szybkość), RPM (prędkość obrotowa), Manual (tryb treningu manualnego), Cardio (ćwiczenie przyśpieszające pracę serca) i Program (12 podstawowych programów). Są to: 4 stopnie początkujący, 4 poziomy nowoczesny, 4 poziomy sportowy. Łącznie wszystkich programów jest ich 18. Eliptyk magnetyczny został zaopatrzony w postępowy komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do darmowej aplikacji DelighTech Fitness APP. Software posiada wszystkie konieczne informacje dotyczące treningu oraz dostarcza niepowtarzalnych wrażeń za pomocą map Google. Aplikacja nie tylko zawiera wszystkie potrzebne informacje dotyczące treningu dostarcza ponadto niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże$270 Tylko od preferencji użytkownika zależy dobór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy. Elektroniczna regulacja obciążenia umożliwia zmianę ustawień bez konieczności odrywania się od treningu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Przyrząd duże (12 cm), przeciwpoślizgowe stopki, a także pionową i poziomą regulację długości kroku, co zagwarantuje komfort choćby wysokim użytkownikom. Stopnice mają 3 typy regulacji. W celu zapewnienia maximum bezpieczeństwa wszystkie uchwyty zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem. Eliptyk został na dodatek wyekwipowany w technikę Bluetooth, sensory dotykowe do precyzyjnego mierzenia pulsu, a także gniazdo USB. Informacje technologiczne: wymiary produktu: - długość: 145 cm - szerokość: 62 cm - wysokość: 155 cm Długość kroku: 39,2 cm Odległość między pedałami: 20 cm Regulacja wysokości drążków (ramion): - liczba położeń: 3 - skok: 45 mm Regulacja pedałów (stopnic): - liczba położeń: 3 - skok: 30 mm Koło zamachowe: 10 kg Bluetooth Gniazdo USB (do ładowania sprzętów) Zasilanie sieciowe: 230V Waga towaru: 51 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Nie asygnowany do użytkowania komercyjnego Specyfikacja: System hamowania: elektromagnetyczny Regulacja oporu: automatyczna Zakres regulacji oporu: 16 stopni Dwukierunkowy obrót koła przeciwpoślizgowe, duże pedały (12 cm) Rolki transportowe Pomiar pulsu: sensory dotykowe, pas telemetryczny (brak w pakiecie) Funkcje komputera: - Obsługa darmowej aplikacji iCONSOLE+, testowane urządzenia: Samsung Galaxy 10.

☆ Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 ☆

Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Orbitrek syros 2.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek magnetyczny Horizon Fitness Syros 2.0 to doskonały towar dla osób, które nie lubią lub nie mają czasu na regularne wizyty na siłowni. Model ten można indywidualnie dopasować do wymiarów ciała i pozycji treningowej, co pozwala na intensywne ćwiczenia cardio, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Trening na orbitreku angażuje całe ciało: mięśnie nóg, brzucha, pleców, ramion i klatki piersiowej, dbając jednocześnie o zdrowie stawów.rozszerzyć intensywność ćwiczeń, można regulować opór w 16 poziomach. Dzięki bezstopniowo dostosowywanemu uchwytowi ze zintegrowanymi czujnikami pulsu , a także potrójnie regulowanym, antypoślizgowym pedałom, crosstrainer Syros 2.0 proponuje miły komfort treningu w trakcie rutynowych ćwiczeń. O naturalne uczucie chodzenia i biegania zadba długość kroku - w tym wypadku to aż 39 cm. Z kolei serce urządzenia - 22-kilogramowa masa zamachowa - gwarantuje płynność ruchu.

  Projektanci orbitreku Horizon Fitness Syros 2.0 zadbali także o bezpieczeństwo użytkowników. Stabilna konstrukcja i funkcjonalny kształt rączek zapewniają pewne i wygodne ćwiczenia. W dodatku antypoślizgowe pedały minimalizują ryzyko poślizgnięcia się, a elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy zapewnia bezpieczne stosowanie. Proszkowo malowana rama zapewnia wytrzymałość na lata.

  Dla obszerniejszego urozmaicenia podczas treningu można wybrać jeden z 16 programów na dwukolorowej konsoli LCD. Zaimplementowany wyświetlacz o wielkości 5,8" umożliwia monitorowanie części treningu, w tym prędkości, czasu, dystansu, spalonych kalorie i tętna podczas ćwiczeń. Dzięki czemu można kontrolować swoje postępy i dostosowywać trening do swych możliwości i wyszczególnionych celów, co sprawi, iż będą one jeszcze bardziej wydajne. Model ponadto uchwyt do maszyn inteligentnych, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką albo filmem podczas ćwiczeń.

  Orbitrek magnetyczny Horizon Fitness Syros 2.0 jest prosty w montażu i przechowywaniu. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a kółka transportowe w stanowczy sposób upraszczają jego przemieszczanie. Urządzenie zasilane jest sieciowo.

  właściwości techniczne

  parametry komputera

☆ Insportline caracas ☆

Insportline caracas Najniższa Cena Online

☆ Insportline caracas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline caracas
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek inSPORTline Caracas może wygląda niepozornie, ale jego wąska rama kryje potężną maszynę z zwiększonym zakresem funkcji i programów! Dzięki zrównoważonej ramie, zapewnia dodatkowo wygodniejszą pozycję do ćwiczeń - użytkownik nie musi tak nad wyraz stawać na nogi, a ruch jest widocznie bardziej naturalny. Dzięki magnetycznemu układowi hamowania, urządzenie jest dodatkowo stanowczo ciche i porusza się płynnie.

  Ponieważ trenażer jest wyposażony w elektroniczne części sterujące, zamiast szybkiego uruchamiania można wybierać spomiędzy 12 zaprogramowanych programów o przeróżnych stopniach obciążenia. Na wyświetlaczu oprócz podstawowych obliczeń zobaczysz także graficzną reprezentację ścieżki. Jeśli nie chcesz używać gotowych programów, możesz w nietrudny sposób skonfigurować własny program, a choćby 4! ponadto, dzięki pasowi na klatkę piersiową, możesz skorzystać z programu HRC, który automatycznie dostosuje obciążenie, żeby osiągnąć docelowe tętno. Następnie mamy program WATT do określania produktywności docelowej. Po treningu możesz wypróbować funkcję recovery, która ooceni regenerację po treningu na podstawie tętna. Urządzenie może też zmierzyć twoje BMI po naciśnięciu jednego przycisku.

  Kluczowe właściwości:

  • stabilna, lecz węższa konstrukcja
  • Łożyska przemysłowe we wszelkich połączeniach
  • łożyska maszynowe w 6 przegubach - uchwyty i pedały
  • BeltDrive+ gwarantuje absolutnie cichą i płynną pracę
  • gumowane potężne i ruchome podnóżki o wysokiej przyczepności, by zapobiec poślizgowi
  • czerwone podświetlane przyciski sterowania
  • Wyraźny wyświetlacz LCD
  • komputer wyświetla: czas, prędkość, obroty na minutę, dystans, kalorie, tętno, moc (wat)
  • Program HRC: urządzenie dopasowuje obciążenie na podstawie tętna użytkownika.
  • Program WATT: urządzenie rozszerza albo ogranicza obciążenie, by użytkownik wykonał ustawioną moc (na przykład rozszerza obciążenie, gdy kadencja pedału zostanie zmniejszona)
  Cichy Mistrz Treningu - BeltDrive+

  Odkryj BeltDrive+, technologię, która zmienia reguły gry. Orbitrek inSPORTline Caracas, dzięki tej innowacji, proponuje absolutnie cichą pracę, co zezwala na trening o każdej porze, nie zakłócając spokoju domowników. Nadzwyczajny dla tych, którzy cenią spokój i dyskrecję w trakcie intensywnych sesji treningowych. Wyobraź sobie produktywny trening, który łączy w sobie siłę i spokój, zezwalając na skupienie się na własnych celach bez zbędnych dźwięków.

  12 Zaprogramowanych Programów

  wybór spomiędzy 12 zaprogramowanych programów w orbitreku inSPORTline Caracas to jak posiadanie osobistego trenera fitness w domu. Każdy program został zaprojektowany, by zaoferować mnogość i wyzwanie na każdym poziomie kondycji. Od łagodnego rozpoczęcia po intensywne sesje spalające kalorie – te programy przypasują się do Twoich jednostkowych potrzeb treningowych, motywując do ciągłego postępu i osiągania nowych celów.

  Wyraźny ekran LCD

  Z orbitrekiem inSPORTline Caracas wyraźny wyświetlacz LCD staje się niezastąpionym narzędziem w Twoim treningu. Dzięki niemu, masz dostęp do kluczowych danych o Twojej aktywności: czas, prędkość, obroty na minutę, dystans, kalorie, tętno oraz moc (wat). Taka szczegółowość informacji pozwala na precyzyjne monitorowanie postępów i wydajność treningu. Instynktowny interfejs ułatwia nawigację i dobór adekwatnego programu, zapewniając ciągłą motywację i wsparcie w osiąganiu wskazanych celów fitness. Orbitrek Caracas to więcej aniżeli urządzenie treningowe; to Twój osobisty asystent na drodze do świetnej kondycji


  Opis technologiczny:


☆ Orbitrek magnetyczny omahan et marki Insportline ☆

Orbitrek magnetyczny omahan et marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny omahan et marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny omahan et marki Insportline
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Wypróbuj ten cichy i wytworny orbitrek, który będzie pasował do Twojego domu, zezwalając radować się intensywnym treningiem, kiedy tylko chcesz. Co więcej, świetnie wyglądający Orbitrek inSPORTline Omahan ET oferuje świetny stosunek ceny do efektywności - rama wytrzymuje obciążenie do 150 kg, a koło zamachowe ma masę aż 9 kg! Maszyna proponuje też pokaźny zakres funkcji, by skonfigurować trening dokładnie według własnych upodobań! Urządzenie proponuje trzy stopnie ulubionych ustawień programu HRC, które dopasowują opór, żeby utrzymać cię w docelowej strefie tętna. Następnie jest program WATT, który pomaga osiągnąć wymaganą skuteczność. Możesz także docenić 12 zaprogramowanych programów albo program Recovery, który dostarcza danych o tym, jak twoje ciało radzi sobie po treningu. cechy techniczne
  cechy komputera

☆ Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire ☆

Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SAPPHIRE X-PROModel: SG-1200E X-PROTyp: PrzednionapędowySystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 13 (12 zastosowanych +1 użytkownika)Komputer posiada funkcje SCAN, HRC (Cardio), WATTWaga koła zamachowego: 22kgMaksymalne obciążenie: 150kgParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 9cmKomputer treningowy z podstawką na tabletSensory pomiaru pulsuBardzo cicha praca mechanizmu oporuPłynny ruchAntypoślizgowe podstawy dla stópStabilna kompozycja zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-niebieski OPIS produktu:prezentujemy Państwu jeden z prekursorskich modeli szanowanej firmy Sapphire - ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SG X-PRO.

  Bezkompromisowa jakość naszego artykułu powoduje, iż znajduje on zachwyt wśród ćwiczących na każdym poziomie innowacyjnia.Dzięki usztywnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najmocniej wymagającym treningom.

  firma Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, lecz także najmodniejszy design, który iż nasze urządzenia bardzo korzystnie komponują się w każdym wnętrzu. ✅ PROGRAMY TRENINGOWE SG X-PROSzczególnie duży nacisk położony został na komfort samego treningu - spora liczba programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja jazdy po górach lub po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire X-PRO sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* zdjęcia prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbi-trek X-PRO jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia solidnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i dobre samopoczucie jest w zasięgu ręki! Ćwiczenia fizyczne perfekcyjnie odprężają ciało i umysł.

  wystarczy około 30 minut ćwiczeń 3 razy w tygodniu, by spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Nasz rower można zastosować także jako wydatne wsparcie w procesie rehabilitacji po kontuzjach i urazach.

  ✅ DODATKOWY podarunek OD SAPPHIREMATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122Mata o wymiarach 220x100cm produktywnie i w sposób estetyczny chroni podłogę i tłumi ewentualne drgania powstałe podczas treningu, eliminując ponadto hałas.

  ✅ SPECYFIKACJA:Długość: 156cmSzerokość całkowita: 60cmSzerokość stabilizatorów: tył 49cm / przód 49cmWysokość: 166cmPodstawy dla stóp: 41x20cmDługość kroku: 41cmParametr Q (rozstaw płóz): 9cm (wewnętrzny)Zasilanie: 230VKoło zamachowe: 22kgDopuszczalne obciążenie: 150kgGratis 2 ebooki + mata ochronna SG-122 ✅ Bezpieczny trening - parametr QJednym z najważniejszych parametrów trenażerów eliptycznych jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji urządzeń o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest zgubne dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu X-PRO rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 9cm - jest to jeden z lepszych wyników dla sprzętów tej klasy!✅ nowoczesny designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego Sapphire X-PRO wyprodukowany został w najmodniejszej aktualnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieśmiertelną bezkompromisową bryłą dodają całości elegancji.✅ Masywne koło zamachoweWaga koła zamachowego w modelu X-PRO to aż 22kg! dzięki temu ruch odbywa się w sposób wyjątkowo płynny, a znaczna możliwość regulacji oporu sprawia, iż trening jest za każdym razem motywujący.

  ✅ Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne gwarantują największą skuteczność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia innowacyjnia). Oferowany model mierzy puls nieustannie dzięki stanowczo precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach znajdujących się po obu stronach siedziska.

  Komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.✅ Podstawa na tablet lub smartfonIstotnym dodatkiem jest podstawka na tablet albo smartfon - teraz podczas treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial (widoczny tablet służy celom demonstracyjnym i nie wchodzi w skład zestawu).✅ komfortowe uchwytyWszystkie uchwyty w modelu X-PRO zostały pokryte wysokiej jakości pianką.

  ✅ przeciwpoślizgowe, szerokie podstawyStabilne podparcie dla stóp ma zasadniczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,głównie na jego produktywność. W naszym sprzęcie zastosowano specjalne podstawy antypoślizgowe, tak by ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne.

  ✅ Uchwyt na bidonDodatkowym atutem modelu X-PRO jest umieszczony z przodu urządzenia uchwyt na bidon. Uzupełnianie płynów jest nad wyraz wyraźne w trakcie każdego treningu (bidon nie wchodzi w skład zestawu) ✅ Kółka transportowe i uchwytDzięki obfitej wadze urządzenie jest jednostajne i bezpieczne choćby podczas najbardziej wymagających treningów.

  Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas kółka transportowe wbudowane w przedni stabilizator i uchwyt znajdujący się z tyłu urządzenia✅ Możliwość wypoziomowaniaDzięki znajdującym się pod stabilizatorami regulatorom crosstrainer X-PRO można ustawić stabilnie choćby na nierównym podłożu.

  ✅ Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze dane dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zastosowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam przypasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:Manual - ręczne sterowanie oporemProgramy automatyczne: 12 rodzajów treninguHRC: Program sterowany tętnemWATT: Pozwala użytkownikowi sprawdzić wydolność serca.

  Liczona jest wartość mocy stworzonej w trakcie pracy na sprzęcie (w watach).Oprócz wizualizacji wybranego programu ekran przedstawia:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:MATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122: Estetyczny i sprawny sposób na zabezpieczenie podłogiDWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 4000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jkexer Trenażer eliptyczny core 320 - czarny ☆

Jkexer Trenażer eliptyczny core 320 - czarny Najniższa Cena Online

☆ Jkexer Trenażer eliptyczny core 320 - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JKEXER
 • Nazwa produktu: Jkexer Trenażer eliptyczny core 320 - czarny
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Rowerek treningowy JKexer Core 320 to zaawansowane urządzenie do ćwiczeń cardio, które oferuje zróżnicowane programy treningowe dla użytkowników o różnorodnym poziomie nowoczesnia.

☆ Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 ☆

Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Orbitrek syros 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Orbitrek syros 2.0
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek magnetyczny Horizon Fitness Syros 2.0 to idealny towar dla osób, które nie lubią albo nie mają czasu na regularne wizyty na siłowni. Model ten można indywidualnie zespoić do wymiarów ciała i pozycji treningowej, co pozwala na intensywne ćwiczenia cardio, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Trening na orbitreku włącza całe ciało: mięśnie nóg, brzucha, pleców, ramion i klatki piersiowej, dbając jednocześnie o zdrowie stawów.powiększyć intensywność ćwiczeń, można regulować opór w 16 poziomach. Dzięki bezstopniowo regulowanemu uchwytowi ze zintegrowanymi czujnikami pulsu oraz potrójnie regulowanym, przeciwpoślizgowym pedałom, crosstrainer Syros 2.0 proponuje przyjemny komfort treningu podczas rutynowych ćwiczeń. O naturalne uczucie chodzenia i biegania zadba długość kroku - w tym wypadku to aż 39 cm. Z kolei serce urządzenia - 22-kilogramowa masa zamachowa - zagwarantuje płynność ruchu.

  Projektanci orbitreku Horizon Fitness Syros 2.0 zadbali również o bezpieczeństwo użytkowników. Zrównoważona kompozycja i funkcjonalny zarys rączek gwarantują pewne i komfortowe ćwiczenia. W dodatku antypoślizgowe pedały minimalizują ryzyko poślizgnięcia się, a elektroniczny magnetyczny układ hamulcowy zapewnia bezpieczne stosowanie. Proszkowo malowana rama zapewnia trwałość na lata.

  Dla obszerniejszego urozmaicenia w trakcie treningu można wybrać jeden z 16 programów na dwukolorowej konsoli LCD. Zaimplementowany wyświetlacz o wielkości 5,8" pozwala na monitorowanie komponentów treningu, w tym szybkości, czasu, dystansu, spalonych kalorie i tętna podczas ćwiczeń. Dzięki czemu można kontrolować swoje postępy i dopasowywać trening do swych możliwości i wyszczególnionych celów, co sprawi, iż będą one jeszcze bardziej efektywne. Model ponadto uchwyt do maszyn inteligentnych, dzięki czemu możesz radować się swoją ulubioną muzyką albo filmem w trakcie ćwiczeń.

  Orbitrek magnetyczny Horizon Fitness Syros 2.0 jest łatwy w montażu i przechowywaniu. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a kółka transportowe w znaczący sposób upraszczają jego przemieszczanie. Urządzenie zasilane jest sieciowo.

  właściwości technologiczne

  cechy komputera

☆ Eliptyk elektromagnetyczny HMS H1833i Premium + pomoc experta tel 792792160 ☆

Eliptyk elektromagnetyczny HMS H1833i Premium + pomoc experta tel 792792160 Najniższa Cena Online

☆ Eliptyk elektromagnetyczny HMS H1833i Premium + pomoc experta tel 792792160 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Eliptyk elektromagnetyczny HMS H1833i Premium + pomoc experta tel 792792160
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  HMS H1833i to wysokiej klasy trenażer eliptyczny. Jego system hamowania sterowany jest za pomocą elektromagnesu, który generuje pole o pokaźniejszej bądź mniejszej mocy. Dzięki czemu skala oporu jak również prędkość odczuwalności jego zmiany jest dużo większa, aniżeli w pozostałych urządzeniach tego typu. Na tym nie koniec! Ten model eksponuje brak części ruchomych w systemie hamowania, tym samym przyrząd jest mniej podatny na uszkodzenia. Produkt firmy HMS Premium cechuje się najwyższą jakością, funkcjonalnością, a także szeregiem udogodnień. Przyrząd umożliwia sterowanie komputerem za pomocą specjalnych przycisków, które zostały umieszczone na drążkach. Praktyczny i nowoczesny ekran zawiera i demonstruje wszystkie najważniejsze atrybuty treningu. Do dyspozycji użytkownika oddano 10 funkcji głównych, są to: Time (czas ćwiczenia), Distance (przebyty dystans), Calories (spalone kalorie), Pulse (puls), Watt (moc), Speed (prędkość), RPM (prędkość obrotowa), Manual (tryb treningu manualnego), Cardio (ćwiczenie przyśpieszające pracę serca), a także Program (12 podstawowych programów). Są to: 4 stopnie początkujący, 4 stopnie zaawansowany, 4 stopnie sportowy. Łącznie wszelkich programów jest ich 18. Eliptyk magnetyczny został zaopatrzony w progresywny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android lub iOS. Dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP. Software zawiera wszystkie potrzebne dane dotyczące treningu i dostarcza niepowtarzalnych wrażeń za pomocą map Google. Aplikacja nie tylko mieści wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningu dostarcza także niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże$270 Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy. Elektroniczna regulacja obciążenia zezwala na zmianę ustawień bez konieczności odrywania się od treningu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Przyrząd obszerne (12 cm), przeciwpoślizgowe stopki, a także pionową i poziomą regulację długości kroku, co zagwarantuje komfort nawet wysokim użytkownikom. Stopnice mają 3 typy regulacji. W celu zapewnienia maximum bezpieczeństwa wszystkie uchwyty zostały pokryte specjalnym przeciwpoślizgowym materiałem. Eliptyk został w dodatku zaopatrzony w technologię Bluetooth, sensory dotykowe do skrupulatnego mierzenia pulsu oraz gniazdo USB. Informacje techniczne: rozmiary produktu: - długość: 145 cm - szerokość: 62 cm - wysokość: 155 cm Długość kroku: 39,2 cm Odległość między pedałami: 20 cm Regulacja wysokości drążków (ramion): - ilość położeń: 3 - skok: 45 mm Regulacja pedałów (stopnic): - ilość położeń: 3 - skok: 30 mm Koło zamachowe: 10 kg Bluetooth Gniazdo USB (do ładowania urządzeń) Zasilanie sieciowe: 230V Waga artykułu: 51 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Nie asygnowany do wykorzystania komercyjnego Specyfikacja: System hamowania: elektromagnetyczny Regulacja oporu: samoczynna Zakres regulacji oporu: 16 poziomów Dwukierunkowy obrót koła antypoślizgowe, wielkie pedały (12 cm) Rolki transportowe Pomiar pulsu: sensory dotykowe, pas telemetryczny (brak w pakiecie) Funkcje komputera: - Obsługa gratisowej aplikacji iCONSOLE+, testowane urządzenia: Samsung Galaxy 10.

☆ PROFORM ORBITREK PROGRAMOWANY ENDURANCE 420E ☆

PROFORM ORBITREK PROGRAMOWANY ENDURANCE 420E Najniższa Cena Online

☆ PROFORM ORBITREK PROGRAMOWANY ENDURANCE 420E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: PROFORM ORBITREK PROGRAMOWANY ENDURANCE 420E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek programowany ProForm® Endurance 420 E to konkretny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, asygnowany do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek ma wszystkie cechy i funkcje, niezbędne do przeprowadzenia najróżniejszego treningu zarówno dla początkujących jak i innowacyjnych użytkowników.

  Wyposażenie orbitreka to m.in.: 20 poziomów oporu magnetycznego, pokaźne antypoślizgowe płozy oraz komfortowe, wyprofilowane uchwyty. W dodatku ekran LCD prezentuje najważniejsze właściwości ćwiczeń, a kółka transportowe, uchwyt transportowy czy uchwyt na tablet i bidon zasadniczo wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu.

  w dodatku mocna, stalowa konstrukcja zagwarantuje wytrzymałość i niezawodność sprzętu na lata. Ekran: Monochromatyczny wyświetlacz LCD pozwala kontrolować cechy treningu i umożliwia wybór programów treningowych.

  szeroki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii. KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: przystosuj poziom oporu za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  2 warianty UCHWYTÓW: Specjalnie wyprofilowane uchwyty zapewniają możliwość dwóch rodzajów chwytu. Dzięki temu różnicujesz ćwiczenia górnych partii ciała i utrzymasz komfortową dla siebie pozycję. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna kompozycja asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 115 kg.

  DŁUGOŚĆ KROKU: 51 cm to wystarczająca długość kroku,wygodnie wykonać pełnowartościowy trening. PÓŁKA NA TABLET: Na sprzęcie znajduje się bezpieczna podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie prosto dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu. Dane technologicznE: Komputer: ekran LCD Programy treningowe: (20) kompatybilne z platformą iFit® Regulacja oporu: 20 poziomów oporu magnetycznego sterowane systemem SMR Silent™ Magnetic Resistance Waga koła zamachowego w inercji: 7 kg Długość kroku: 51 cm Odległość między płozami: 4 cm Płozy: duże, z antypoślizgową powierzchnią Port audio rodzaju jack i głośniki dodatkowo: uchwyt na tablet, uchwyt na bidon Zasilanie: 4 baterie D (nie załączone do sprzętu), opcjonalnie do dokupienia zasilacz 9 V 2 A rozmiary sprzętu: 171 x 67 x 176 cm rozmiary w opakowaniu: 169 x 45 x 78 cm Waga towaru: 94 kg Maksymalna waga użytkownika: 115 kg artykuł do użytku domowego Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  – CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 różnorodnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, aby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na najróżniejsze rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i pokaźna a odfiltrowanie ich proste i instynktowne. W poszukiwaniu nadzwyczajnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność.

  stworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu odszukasz na dodatek opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie odnajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zespoli trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dostosowanie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w konsekwencji, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby żeby nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i mocną dawkę motywacji.

  dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać niebanalne nagrody, przykładowo: 100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT 200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń.

  Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki idealnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki temu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki. Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnorodnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich dostatek jest bezapelacyjnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (ograniczać lub zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie. STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują zróżnicowane ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Oferta słabej jakosci marki Sportop ☆

Oferta słabej jakosci marki Sportop Najniższa Cena Online

☆ Oferta słabej jakosci marki Sportop - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportop
 • Nazwa produktu: Oferta słabej jakosci marki Sportop
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek E2000p firmy SPORTOP służy do udoskonalania kondycji fizycznej i uzyskania korzystnej sylwetki. Orbitrek jest tak zaprojektowany i tworzony, żeby móc ćwiczyć na nim bez obszerniejszego wysiłku. Trening na tym urządzeniu to odzwierciedlenie biegu. Sprzęt raduje się dużą popularnością wśród osób dbających o prawidłową kondycję fizyczną. Udoskonala utrzymać poprawną tężyznę fizyczną prze cały rok. Orbitrek ten jest z 18 kg kołem zamachowym, sterowaniem przy pomocy komputera.


  postępowy komputer z transparentnym wyświetlaczem ukazuje najważniejsze dane dotyczące prowadzonego treningu. Na panelu komputera znajduje się płaskie pokrętło, przy pomocy którego manipulujemy obciążeniem. Do dyspozycji jest również komplet urozmaiconych programów treningowych 8-funkcyjnym licznikiem wskazujący m.in. Czas ćwiczenia, prędkość, z jaką wykonujemy ćwiczenie, dystans, jaki przejechaliśmy, a także całkowity,oraz funkcję Hand Puls - nasz puls która zawiadamia nas o uderzeniach serca na minutę. Dodatkowym atutem są dostosowywane platformy i długość kroku który odbywa się bez zastosowania specjalistycznych narzędzi. Rolki transportowe i waga wyłącznie 57 kg przystępne i wygodne przemieszczanie sprzętu w odpowiednie miejsce nie niszcząc przy tym finezyjnych powierzchni podłogi.  atrybuty:

  • rozmiary: 143,5 x 66 x 157,5 cm
  • Waga: 52 kg
  • Maks. Waga użytkownika: 150 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Regulacja poziomu obciążenia z panelu komputera
  • Dotykowe sensory pulsu
  • użyteczne podstawy
  • Regulacja długości kroku
  artykuł
  producent
  Kod producenta
  5907637336739
  EAN
  5907637336739
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  18
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  52
  Wyposażenie
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 4000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 4000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 4000 zł cena,
 • ranking orbitreków do 4000 zł,
 • orbitrek do 4000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 4000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 4000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 4000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek do 4000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 4000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 4000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 4000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-orbitrekow-do-4000-zl-nasze-top-najlepszych/