FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 4000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków do 4000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 4000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki do 4000 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 4000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków do 4000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ York Fitness X520 ☆

York Fitness X520 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness X520 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness X520
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  OPIS: Zaletą trenażerów eliptycznych jest to, że wprowadzają ciało w bezpieczny dla stawów ruch, angażując przy tym niemal całe ciało. Ale by wybrać najkorzystniejszy, postaw na jakość, jaką zapewnia model X520 producenta York. Ten magnetyczny orbitrek zezwala na naprawdę mocny wycisk. To zasługa płynnie regulowanego obciążenia o szerokim zakresie. Dzięki czemu choćby po wielu miesiącach odczujesz różnicę w dynamiczności i trudności ćwiczeń. Magnetyczny system hamowania gwarantuje bezpieczeństwo Twoim stawom, a standardowy dla orbitreków profil zapewnia maksymalny zakres ruchów górnych i dolnych części ciała. Co za tym idzie? Efekty! Te będą tym szybsze, im bardziej skupisz się na utrzymaniu tętna w odpowiednim dla siebie i określonego celu zakresie. To proste dzięki czułym i starannym sensorom dotykowym, które pozwalają Ci kontrolować puls tak, aby trening był efektywniejszy, a rezultaty - piękne. Możesz też wybrać trening w 1 z 3 stref tętna, a po skończonych ćwiczeniach wykonać test recovery, który zobrazuje, jak poprawia się Twoja wydolność niemal z dnia na dzień! Programy treningowe nie zawodzą, więc nuda niewątpliwie nie wchodzi w grę. X520 to aż 12 trybów predefiniowanych, program manualny, celowy, określony przez użytkownika, a nawet skoncentrowany na wytworzeniu adekwatnej mocy. Ten ostatni tryb jest szczególnie atrakcyjny i docenią go osoby, którym zależy na udoskonalaniu swoich umiejętności i kondycji. Wytwórz jak największą ilość energii i poczuj w całym ciele, jaki to wysiłek! Ponieważ X520 ma takie udogodnienia jak antypoślizgowa płoza czy jednostajna budowa, trening jest zawsze bezpieczny, niezależnie od predyspozycji użytkownika. Uchwyt na bidon pozwoli Ci na łyk orzeźwienia i dodanie sobie energii, a uchwyt pod tablet sprawi, iż będziesz mógł surfować po internecie, czytać książkę lub oglądać serial w czasie ćwiczeń - komfortowo i przyjemnie! Rolki transportowe prędkie i komfortowo przemieszczenie sprzętu, stopki poziomujące zaś dają pewność, że trening przebiegnie bez zakłóceń


  SPECYFIKACJA towaru:


☆ Finnlo Cleverfold EF90 BT ☆

Finnlo Cleverfold EF90 BT Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Cleverfold EF90 BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Cleverfold EF90 BT
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek składany FINNLO CLEVERFOLD EF90 BT Nr katalogowy: 3211 Dlaczego warto wybrać FINNLO$145 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Orbitrek - cud z mistrzowskimi detalami wyposażenia Trenuj, złóż, schowaj Nowa generacja orbitreków Wysoka jakość, lecz z odpowiednimi wymaganiami jeśli chodzi o miejsce lub składana, lecz kosztem jakości$146 Orbitrek CleverFold EF90 BT i już nie musisz dokonywać tego trudnego wyboru.

  EF90 BT to trenażer o jakości studyjnej, który dzięki zaimplementowanej technologii można złożyć do 60% jego wielkości. Trenujesz na wyjątkowo stabilnym i wysokiej jakości urządzeniu fitness z nowoczesnym komputerem treningowym, a po treningu możesz złożyć kilkoma prostymi ruchami i schować w kącie albo za szafą.

  różne wstępnie zainstalowane programy treningowe i możliwość korzystania z aplikacji treningowej dzięki połączeniu Bluetooth motywują Cię podczas każdego treningu od nowa! Serce, kondycja, figura - EF90 BT staje się Twoim osobistym trenerem.

  A po treningu$147 starczy przesunąć i zaoszczędzisz aż 60% miejsca! Przestrzeń we własnych czterech ścianach jest w głównej mierze ograniczona i często rezygnujemy z własnego orbitreka w domu właśnie z powodu braku miejsca.

  FINNLO CleverFold proponuje nadzwyczajne rozwiązanie. Orbitreka CleverFold EF90 BT można łatwo złożyć - tylko 3 ruchy ręki po treningu. Dzięki temu proponuje on genialną oszczędność miejsca - aż 60%.

  Dzięki systemowi rolek transportowych, które można obracać o 360 poziomów, EF90 BT można z łatwością przesuwać i przechowywać bez problemu w rogu pokoju, za drzwiami albo obok szafy. Popraw swoją kondycję! Komputer z testem produktywnościowym: czy jesteś naprawdę skuteczny$148 Po udanym treningu mierzysz tętno.

  Im szybciej spada, tym lepsza Twoja kondycja. Komputer Twojego orbitreka EF90 BT nagrodzi Cię - otrzymasz ocenę w zakresie od 1 do 6. Celem jest poprawa oceny z każdym treningiem. Pokaźny i wyraźny ekran LCD Najprostszy w obsłudze komputer wielki, o wysokiej rozdzielczości wyświetlacz EF90 BT jest niezwykle wyraźny i zrozumiały.

  Możesz w 100% skoncentrować się na treningu i nie musisz czytać trudnych instrukcji. Prosta nawigacja w menu:,,Naciśnij-obróć-trenuj". Klasyczny monitor LCD albo wyświetlanie na smartfonie / tablecie Konsola multimedialna daje wybór: tradycyjne wyświetlanie danych treningowych na zintegrowanym ekranie LCD (wyświetlanie: profili wysokich i niskich, prędkości, czasu, przebytego dystansu, liczby spalonych kalorii, pulsu, zawartości tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI i testu efektywności) albo przy pomocy smartfonu albo tabletu, dzięki którym możesz wygodnie kontrolować swój trening przy pomocy jednej z aplikacji fitness.

  niezbędne zmiany$149 innowacyjne multimedia z technologią Bluetooth Oprócz oglądania filmów na YouTube albo treningu z własną muzyką w tle możesz korzystać przy użyciu kompatybilnych aplikacji fitness z zapierających dech w piersiach tras na żywo, a także dokumentować i porównywać postępy treningowe.

  Aplikacja treningowa BitGym prezentuje wybraną trasę na smartfonie jako wideo. Im szybciej pedałujesz, tym szybciej biegniesz przez las lub wzdłuż morskiego wybrzeża. Po prostu umieść swój telefon w uchwycie na smartfon / tablet i ciesz się najnowocześniejszą motywacją do treningu.

  Ani się nie spojrzysz i będzie po treningu. Przez port USB możesz wygodnie ładować smartfon albo tablet podczas treningu. Twoje programy fitness na każdym poziomie treningu: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy nowoczesnym użytkownikiem sprzętu fitness: po prostu wybierz program i zaczynaj.

  Komputer treningowy wykona dla Ciebie wszystko w pełni samoczynnie. Możesz wybierać między programami tętna, spalaniem tłuszczu lub indywidualnym treningiem fitness. Łącznie 22 programy zezwalają na urozmaicony i za każdym razem interesujący trening fitness na najróżniejszych poziomach.

  4 programy użytkownika pozwalają poszczególnym członkom rodziny na zapisanie własnego profilu wysokiego bądź niskiego. Informacja nt. Mocy i jednostkowy program do ustawiania górnego limitu tętna - dla orbitreka EF90 BT jest to oczywiste.

  Kontrola tętna i zdrowy trening sercowo-naczyniowy Do kontrolowanego treningu kardio funkcjonalnie zamocowane sensory dotykowe wygodne monitorowanie tętna w trakcie treningu fitness. Możesz jeszcze mierzyć tętno przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego.

  Odbiornik tętna otrzymasz w komplecie ze swym orbitrekiem CleverFold EF90 BT. Czy to redukcja masy ciała, poprawa kondycji, czy zdrowy trening sercowo-naczyniowy - właściwe tętno ma kluczowe znaczenie dla prędkiego osiągnięcia celu.

  Po wprowadzeniu maksymalnego tętna orbitrek CleverFold EF90 BT automatycznie ograniczy opór, jeśli ustawiona wartość zostanie przekroczona. Cichy i rewelacyjnie dynamiczny bieg Dla utrzymania korzystnych stosunków sąsiedzkich zastosowana technologia nowego FINNLO EF90 BT różni się od zwykłych i konwencjonalnych orbitreków.

  Koło zamachowe o wadze 18 kg w połączeniu z fachową technologią łożysk kulkowych idealnie płynny bieg i wyjątkowe doznania - poczujesz się jakbyś biegł w chmurach. Wysokiej jakości pasek klinowy zagwarantuje perfekcyjne przełożenie mocy bez poślizgu.

  EF90 pcha Cię do przodu, tak długo, jak nie osiągniesz osobistego,,szczytu". Czysta dynamika! dzięki temu możesz w pełni skupić się na treningu, ani Tobie, ani sąsiadom nie będą przeszkadzać odgłosy zgrzytania lub dudnienia, które są charakterystyczne dla zwykłego sprzętu fitness.

  Możesz ćwiczyć bezszelestnie o każdej porze dnia i nocy, a choćby przed telewizorem. Trenuj bezpiecznie dla szyi i stawów drobny odstęp pomiędzy pedałami i wspaniała elipsa, zezwalają na bezpieczny dla stawów i przyjemny trening eliptyczny.

  technologia,,FINNLO Ergo-Neck" zapewnia zoptymalizowaną odległość pomiędzy ruchomymi ramionami, aby zapobiec naprężeniu szyi. Także w tym zakresie FINNLO CleverFold EF90 BT istotnie różni się od klasycznych orbitreków przystępnych na rynku.

  różnorodne opcje chwytania drążków Vario pozwalają na zachowanie trafnej postawy dla użytkowników o różnym wzroście i długości ramion. Optymalny do użytkowników o różnym wzroście Wyższe klasy wagowe i niskie wnętrza Ergonomia CleverFold EF90 BT została zaprojektowana w taki sposób, żeby wysocy użytkownicy do 2 m i osoby o niskim wzroście od 1,55 m mogły wygodnie trenować, wyprostowani i w sposób bezpieczny dla pleców.

  Długość ramion pozwala na najróżniejsze sposoby chwytu, a obfite pedały stanowią pewną podstawę dla wszelkich rozmiarów butów. Poza tym możesz ponadto przystosować długość pedału do swego wzrostu. Technologia długiego, płaskiego kroku symuluje naturalną dynamikę biegu.

  Ze względu na niską wysokość pedału możesz ustawić swój EF90 nawet w niezbyt wysokich pomieszczeniach np. W piwnicy. Jakość studyjna w domu nad wyraz stabilny i trwały Pomimo techniki składania, orbitrek CleverFold EF90 BT jest wyjątkowo jednostajny, a dzięki 4-punktowemu systemowi wsparcia stoi stabilnie na podłodze, nawet podczas intensywnych i skrajnych sesji treningowych.

  solidna kompozycja ramy ze stali Mammut, która była szczegółowo testowana pod względem stabilności i żywotności - typowe dla orbitreków marki FINNLO. Funkcje komputera: ekran LCD: dwubarwny Wyświetlane właściwości: dystans, czas, prędkość, kalorie, obr./min., puls, moc 22 programów treningowych 4 programy sterowane tętnem 4 programy użytkownika Indywidualnie dostosowywany opór za pomocą przycisków Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu Funkcje: System hamowania: magnetyczny Moc: 10-350 Watt System napędu: pas rowkowany Czujniki pulsu ręcznego Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Odległość pomiędzy płozami: 18 cm Długość kroku: 43 cm duże i komfortowe pedały Waga koła zamachowego: 18 kg Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Zasilanie: 230 V, 50 Hz Waga użytkownika: 130 kg wymiary: 175 x 50 x 175 cm wymiary po złożeniu: 74 x 50 x 156 cm Waga urządzenia: 54 kg Kolor: czarny uzupełniające dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Nr katalogowy 3211 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$150 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Loxon ☆

Finnlo Loxon Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Loxon - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Loxon
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Przełożenie: 1:9
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Średnica koła zamachowego: 46 cm
  • Długość kroku: 42 cm
  • Kontrola obciążenia:zależna
  • Zakres obciążenia: 1-32
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • rozmiary (dł.szer.wys.): 144 x 61 x 161 cm
  • Kolor: srebrny / ciemny szary
  • Waga: 61 kg
  • dostosowywana stopka
  • Rolki transportowe
  • Łożyskowane przeguby
  • System hamowania:magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Gwarancja domowa: 3 lata
  Komputer
  • Funkcje: czas, dystans, prędkość, RPM, spalone kalorie
  • Sposoby pomiaru pulsu: sensory dotykowe, pas telemetryczny opcjonalnie
  • Dolna i górna granica pulsu dostosowywana
  • Górny limit pulsu wyrażony w procentach
  • szybki start
  • Wynik końcowy treningu
  • Tętno recovery
  • Ustawienia wartości treningowych
  • Programy treningowe: 12
  • wyświetlacz LCD niebieski
  • ilość wyświetlanych funkcji równocześnie: 8
  • Programy HRC - sterowane tętnem: 4
  • Kontrola wytrzymałości: komputerowa
  • ilość użytkowników: 4+1

  produktywny trening w domu

  progresywny i stylowy orbitrek magnetyczny Finnlo, który stanie na wysokości zadania wymagających użytkowników i początkujących pragnących pracować nad kondycją na naprawdę solidnym urządzeniu. Rower eliptyczny Loxon pozwala w wygodny, prosty, sprawny i bezpieczny sposób ćwiczyć w zaciszu domowym. Jego praca jest cicha i płynna. Zaopatrzono go w sterowaną z panelu komputera, 32-poziomową regulację oporu.

  Komputer z programami treningowymi

  Podświetlany na niebiesko czytelny wyświetlacz komputera wskazuje użytkownikowi dokładne dane dotyczące sesji zezwalające monitorować i analizować poczynane postępy. Dwanaście programów treningowych, konfiguracja dla czterech użytkowników, programy sterowane tętnem, kontrola wytrzymałości, czy limity tętna czynią komputer prawdziwie rozbudowanym pomocnikiem w treningu.

  Korzyści

  Znany także jako rower eliptyczny orbitrek jako połączenie bieżni, stepera i rowerka pozwala wydajnie trenować we własnym domu. Podczas ćwiczeń na rowerze eliptycznym człowiek angażuje aż 80% mięśni umożliwiając rozwój sylwetki i gubienie nadmiarów kalorii. Orbitreki są jednym z częściej sugerowanych urządzeń do treningu cardio - spalającego tkankę tłuszczową.


  Orbitreki Finnlo

  firma Finnlo ma w ofercie orbitreki magnetyczne, a także elektromagnetyczne. Głównie wybierane do prowadzenia komfortowego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są dostępne w przystępnej cenie, gwarantują płynną pracę bez zrywów efektywność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może tworzyć orbitrek) i jeden albo dwa magnesy umieszczone tuż nim. Podczas regulacji magnes zbliża się albo oddala od koła i w konsekwencji opór powiększa się lub zmniejsza. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie za pomocą pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z użyciem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego poprzez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość między nimi jest stała - mechanizm ma mniej elementów ruchomych, co gwarantuje bezawaryjność i długą żywotność. System elektromagnetyczny cechuje szeroki zakres oporu wyrażany w Watt i zapewnia bardzo płynne zarządzanie obciążeniem podczas treningu i pozwala na nad wyraz skrupulatne jego dostosowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność producenta na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design, a także najwyższa jakość wykonania i precyzyjne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technice TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest asygnowany do użytku w warunkach domowych oraz do zastosowań fachowych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  artykuł
  marka
  Kod producenta
  3284
  EAN
  4005251328404
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  20
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  61
  Wyposażenie
  Komputer
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Hop-Sport HS-100C ☆

Hop-Sport HS-100C Najniższa Cena Online

☆ Hop-Sport HS-100C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hop-Sport
 • Nazwa produktu: Hop-Sport HS-100C
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  nowoczesna maszyna eliptyczna do mistrzowskiego, intensywnego treningu. Dzięki zastosowaniu systemu obrotowych rolek i prowadnic, na których poruszają się podstawy pod stopy orbitrek zapewnia najwyższy komfort treningu. Pozycja podczas treningu jest naturalna, ponieważ odległość pomiędzy podstawami wynosi zaledwie 16 cm. Z kolei nośność orbitreka to aż 150 kilogramów.


☆ inSPORTline Caracas ☆

inSPORTline Caracas Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Caracas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Caracas
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek inSPORTline Caracas to przedstawiciel nowej generacji orbitreków, które wyróżniają się nowoczesnym designem, rozbudowaną funkcjonalnością i precyzją wykonania. Dzięki trybowi HRC, orbitrek inSPORTline Caracas dopasowuje obciążenie do rytmu Twojego serca, a tym samym, utrzymuje słuszne tempo treningu, najmocniej dobre dla szybkiego spalania tkanki tłuszczowej.
  Orbitrek inSPORTline Caracas jest wyposażony w duży, podświetlany wyświetlacz LCD, wyświetlający wszelkie właściwości treningu, takie jak: czas, dystans, spalone kalorie, obciążenie, aktualne tętno, a także mnóstwo innych. Masywna konstrukcja o nośności 150 kg, bogata funkcjonalność, dokładne mechanizmy i innowacyjny design sprawiły, iż orbitrek inSPORTline Caracas stał się jednym z najpopularniejszych modeli do wykorzystywania domowego i klubowego.
  Opis technologiczny:
  • zrównoważona konstrukcja
  • Magnetyczny system hamowania
  • 8 kg koło zamachowe
  • Elektroniczna kontrola obciążenia
  • 16 poziomów obciążenia
  • 3-częściowe korby z uszczelnionymi łożyskami przemysłowymi
  • Łożyska w 6 miejsach - uchwyty i pedały
  • System BeltDrive gwarantujący cichą i płynną pracę urządzenia
  • Rozstaw kroku: 16 cm
  • Długość kroku: 39 cm
  • solidne uchwyty z gumową, przeciwpoślizgową powierzchnią (wysoka przyczepność)
  • wbudowane czujniki tętna w uchwytach
  • Komputer z obfitym wyświetlaczem LCD
  • Programy: 12 gotowych programów, tory o zróżnicowanej trudności, możliwość tworzenia własnych programów
  • 4 profile użytkowników- perfekcyjne dla całej rodziny
  • Funkcja pomiaru tkanki tłuszczowej - BMI
  • Test produktywności fizycznej
  • Program HRC (kontrola tętna)
  • Alarm po przekroczeniu dopuszczalnego tętna
  • Możliwość pomiaru mocy (W)
  • Czerwone, podświetlane przyciski sterowania
  • Pas piersiowy w zestawie
  • System MicroShift - redukuje nierówności podłogi
  • Kółka do nietrudnego przenoszenia
  • Maksymalny wzrost użytkownika: nieograniczona
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg
  • wymiary: 130 x 63 x 158 cm
  • Waga: 56 kg
  • Zasilanie: 9V 500mA do 230 V
  • Kategoria HA (zgodnie z EN957): przeznaczona do wykorzystywania domowego, do hoteli i klubów
  zwiększona gwarancja! Dla tego towaru proponujemy rozszerzoną gwarancję. produkt sugerowany poprzez Petra Kopřiva, trenera inSPORTline: Regularny trening wspomaga utratę wagi i wzmacnia układ sercowo-naczyniowy. Ćwiczenia na orbitreku wzmacniają te partie mięśni:
  • Ciężar koła: 8 kg
  • Czujniki tętna w uchwytach: Tak
  • Długość kroku: 39 cm
  • Kategoria gwarancji: Pół-komercyjna
  • Kółka transportowe: Tak
  • Ładowność: 150 kg
  • Maks. Wzrost użytkownika: 200 cm
  • Pas piersiowy: Tak
  • stopnie obciążenia: 16
  • Regulacja obciążenia (oporu): Elektroniczna
  • System hamowania: EMS - elektromagnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Szerokość kroku: 16 cm
  • typ łożysk: Samosmarujące łożyska walcowe
  • Waga: 56 kg
  • wymiary urządzenia: 130 x 63 x 158 cm

☆ inSPORTline Combre ☆

inSPORTline Combre Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Combre - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Combre
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek inSPORTline Combre to progresywny, wytrzymały trenażer z przednim kołem zamachowym. Dzięki unikalnej konstrukcji, rozstaw pedałów jest tu znacznie węższy niż w sprzętach z kołem umieszczonym z tyłu, co dla wielu użytkowników zespaja się z pokaźniejszym komfortem ćwiczeń. Waga orbitreka wynosi 56 kg, a maksymalna nośność - aż 150 kg. Trenażer jest asygnowany dla osób o wzroście pomiędzy 150 cm do 195 cm. Orbitrek jest wyekwipowany w nowoczesny technicznie, podświetlany panel, który wyświetla wszelkie wyraźne dane, takie jak: czas, prędkość, RPM, spalane kalorie, moc, dystans i tętno mierzone czujnikami tętna. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Urządzenie użyteczne uchwyty na tablet, telefon lub czasopisma i bidon. Dużą zaletą są wbudowane kółka transportowe, a takżey system wyrównywania nierównej powierzchni. Dzięki eliptycznemu kształtowi i składanej konstrukcji, orbitrek nie zajmuje niemało przestrzeni, gdy nie jest w wykorzystania. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, po złożeniu, całą konstrukcję można efektywnie zablokować.

  Kluczowe parametry:

  • solidny orbitrek o poręcznym kształcie
  • nieszablonowa wydajność dzięki przedniemu kołu zamachowemu
  • Program HRC
  • Łatwa i instynktowna obsługa
  • Czytelny ekran z podświetleniem
  • Komputer wyświetla: szybkość, czas, poziom obciążenia, dystans, kalorie, tętno, liczbę obrotów na minutę (RPM), moc (WATT)

  Opis techniczny:

  • waga koła zamachowego 6 kg
  • regulacja obciążenia elektroniczna
  • liczba stopni obciążenia 32
  • rozstaw pedałów 10,5 cm
  • długość pedału 37 cm
  • całkowita liczba programów 19
  • zdefiniowane programy 12
  • programy użytkownika 4
  • program HRC tak
  • program WATT tak
  • program manualny tak
  • czujniki tętna tak
  • uchwyt na tablet tak
  • uchwyt na butelkę tak
  • odbiornik pasa HR nie
  • pas piersiowy HR nie
  • kółeczka transportowe tak
  • system wyrównywania nierówności tak
  • składana kompozycja tak
  • rozmiary po rozłożeniu v169 cm x s63 cm x d164 cm
  • wymiary po złożeniu v172 cm x s63 cm x d129 cm
  • maksymalny wzrost użytkownika 195 cm
  • nośność 150 kg
  • waga 56 cm
  • system hamulcowy magnetyczny
  • źródło zasilania 220V, 230V
  • kategoria HA (EN957)
  • użycie do wykorzystania domowego

☆ ProForm Endurance 420 E ☆

ProForm Endurance 420 E Najniższa Cena Online

☆ ProForm Endurance 420 E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProForm
 • Nazwa produktu: ProForm Endurance 420 E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


  Orbitrek programowany ProForm® Endurance 420 E to konkretny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, asygnowany do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek posiada wszystkie parametry i funkcje, konieczne do przeprowadzenia różnorodnego treningu jednocześnie dla początkujących jak i nowoczesnych użytkowników. Wyposażenie orbitreka to m.in.: 20 stopni oporu magnetycznego, znaczne antypoślizgowe płozy, a także komfortowe, wyprofilowane uchwyty. Na dodatek ekran LCD demonstruje najważniejsze właściwości ćwiczeń, a kółka transportowe, uchwyt transportowy czy uchwyt na tablet i bidon stanowczo wpływają na komfort i bezpieczeństwo treningu. Ponadto solidna, stalowa konstrukcja gwarantuje solidność i niezawodność sprzętu na lata.

  wyświetlacz: Monochromatyczny wyświetlacz LCD pozwala kontrolować cechy treningu i pozwala na dobór programów treningowych. Obszerny kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przypasuj poziom oporu za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni.

  2 warianty UCHWYTÓW: Specjalnie wyprofilowane uchwyty gwarantują możliwość dwóch rodzajów chwytu. Dzięki temu różnicujesz ćwiczenia górnych partii ciała i utrzymasz komfortową dla siebie pozycję.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna konstrukcja przeznaczona jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 115 kg.

  DŁUGOŚĆ KROKU: 51 cm to wystarczająca długość kroku,wygodnie wykonać pełnowartościowy trening.

  PÓŁKA NA TABLET: Na sprzęcie znajduje się bezpieczna podstawka i tacka pod tablet, abyś korzystając z aplikacji mógł na bieżąco śledzić postępy treningowe.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie łatwo dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu.


  dane technologicznE:

  • Komputer: wyświetlacz LCD
  • Programy treningowe: (20) kompatybilne z platformą iFit®
  • Regulacja oporu: 20 stopni oporu magnetycznego sterowane systemem SMR Silent™ Magnetic Resistance
  • Waga koła zamachowego w inercji: 7 kg
  • Długość kroku: 51 cm
  • Odległość między płozami: 4 cm
  • Płozy: obfite, z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • Port audio typu jack i głośniki
  • na dodatek: uchwyt na tablet, uchwyt na bidon
  • Zasilanie: 4 baterie D (nie załączone do sprzętu), opcjonalnie do dokupienia zasilacz 9 V 2 A
  • wymiary sprzętu: 171 x 67 x 176 cm
  • rozmiary w opakowaniu: 169 x 45 x 78 cm
  • Waga towaru: 94 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg
  • towar do użytku domowego
  • Gwarancja: 2 lata

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na zróżnicowane rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i szeroka a przefiltrowanie ich proste i intuicyjne. W poszukiwaniu wyśmienitego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu znajdziesz dodatkowo opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technice Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower samoczynnie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zbrata trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dostosowanie treningu to równocześnie spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W efekcie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby by nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji. Na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki doskonałej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i udoskonalać swoje wyniki.

  Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich mnogość jest bezapelacyjnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (zmniejszać albo rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnorodnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują przeróżne ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Kettler Axos Nova P ☆

Kettler Axos Nova P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Nova P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Nova P
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Nova P - mocne i stabilne urządzenie treningowe cechuje się na dodatek cichym, błogim kursem treningowym. Osoby, które chcą poprawić swoją odporność albo spalić kalorie, znajdą trafne urządzenie treningowe w Nova P. Świeci dzięki szerokiej gamie programów treningowych. W ten sposób można wytwarzać rozmaite profile użytkowników - i możesz porównać swoją sprawność i trenować z całą rodziną! pokaźna ilość różnorodnych poziomów oporu zagwarantuje produktywny trening na każdym poziomie sprawności. Regulowane stopnie gwarantują przyjemne doznania treningowe dla każdej osoby w domu. Przypasuj urządzenie indywidualnie do swego wymiaru,doznać treningu z maksymalnym komfortem. Rolki transportowe zapewniają, że maszynę eliptyczną można z łatwością ustawić i przenieść zgodnie z własnymi preferencjami. Dla sprężystego i wydajnego treningu w domu!...

☆ inSPORTline Cruzz ☆

inSPORTline Cruzz Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Cruzz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Cruzz
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Cruzz producenta Insportline!

  postępowe produkty producenta Insportline od zawsze wyznaczają nowy kierunek na rynku sprzętu sportowego. Orbitreki (trenażery eliptyczne) są obecnie jednymi z najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń i wiodą prym wśród domowych urządzeń treningowych – zwłaszcza, iż łączy w sobie trening na steperze, rowerku i bieżni

  Eliptyk Insportline Cruzz to najnowszy towar, który pozostał stworzony dla wymagających kupujących, aby móc jeszcze bardziej podnieść zadowolenie wśród użytkowników.

  Eliptyk Cruzz marki Insportline powiększoną liczba funkcji. Postępowy komputer z wyświetlaczem LCD jest bardzo należycie zorganizowany i zrozumiały, co gwarantuje łatwą regulację programów i danych. Wyświetlacz przedstawia niemało przydatnych danych, w tym czas, szybkość, dystans, puls i niemało innych. Eliptyk oferuje 12 gotowych programów, tryb HRC, które stale dostosowuje obciążenia treningowe do bieżącej akcji serca i utrzymuje trening w słusznej strefie tętna i zezwala na niestandardowe ustawienia programów użytkownika. Ze względu na te rewelacyjne parametry, bogate wyposażenie, wytrzymałość i nowoczesny design, eliptyk Cruzz Insportline pasuje do regularnego stosowania domowego i do ćwiczeń w fitness klubach.

  parametry techniczne eliptyka:

 • Ergometr: magnetyczny
 • Koło zamachowe: 7 kg (dwukierunkowe)
 • Regulacja obciążenia: 16 stopni - elektroniczna regulacja obciążenia
 • regulowany opór: od 10 do 350 WATT
 • Napęd: taśmowy, zapewnia cichą i płynną pracę
 • Uchwyty: pokryte gumą o wysokiej przyczepności
 • System poziomowania względem podłogi
 • Regulacja pedałów: dostosowywane w zakresie 7,5 cm
 • Pomiar pulsu: pulsometr wbudowany w uchwytach
 • Długość kroku: 42 cm
 • Odległość kroku: 20 cm
 • wyświetlacz: kolorowy LCD
 • Funkcje komputera:

 • czas szybkość dystans kalorie puls
 • Programy treningowe:

 • 12 gotowych programów
 • Program HRC (regulacja obciążenia w zależności od aktualnej akcji serca)
 • możliwość tworzenia programów użytkowników
 • rozmiary (długość x szerokość x wysokość): 145cm x 58cm x 172cm
 • Waga: 46 kg
 • Maksymalne waga użytkownika: 100 kg
 • Maksymalna wzrost użytkownika: brak ograniczeń
 • Zasilanie: AC adapter
 • Normy i atesty: kategoria oferty HA (według normy EN957) do użytkowania domowego
 • Ruchy realizowane na orbitreku przypominają te podczas wspinaczki i biegu. Korzystna postawa w trakcie treningu to podstawa jego skuteczności. Trzeba pamiętać o prostej sylwetce, uniesionej naturalnie głowie, solidnie spiętych mięśniach brzucha, stopach


☆ Kettler Optima 200 ☆

Kettler Optima 200 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 200
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  OPTIMA 200 to magnetyczny orbitrek z 15 stopniami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami pozwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę.

  Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Płozy z regulowanymi podstawami na stopy posiadają przeciwpoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu.

  umożliwiają optymalne dostosowanie do wzrostu. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower.

  Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych.

  należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być użytkowany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 200 rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 15 stopni regulacji oporu umożliwia dobranie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb.

  podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów, dobranych do rozmaitych stopni sprawności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy obfity, czytelny, intuicyjny w obsłudze ekran LCD o wymiarach 117x86 mm wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) ma 10 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dostosowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  pozwala na regulację poziomem oporu w zakresie od 1 do 15. Na komputerze osiągalne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 200 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 stopniami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala skonsolidować poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Platformy na stopy szerokie, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu.

  mają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy wyszuka optymalne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Długość płozy: 35 cm Szerokość płozy: 14 cm Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm.

  Rama konkretna, stalowa rama gwarantuje stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała budowa z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi rewelacyjne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica U-kształtna kierownica i poręczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru słusznego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon zezwala na wygodne umieszczenie urządzenia przenośnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: orbitrek, crosstrainer typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: manualna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, praktyczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: dostosowywane, antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 132x62x169cm Waga: 60 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 4000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 4000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 4000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ inSPORTline Cruzz ☆

inSPORTline Cruzz Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Cruzz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Cruzz
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Cruzz producenta Insportline!

  postępowe produkty producenta Insportline od zawsze wyznaczają nowy kierunek na rynku sprzętu sportowego. Orbitreki (trenażery eliptyczne) są aktualnie jednymi z najpopularniejszych maszyn do ćwiczeń i wiodą prym wśród domowych urządzeń treningowych – zwłaszcza, iż łączy w sobie trening na steperze, rowerku i bieżni

  Eliptyk Insportline Cruzz to najnowszy artykuł, który pozostał wyprodukowany dla wymagających kupujących, by móc jeszcze bardziej podnieść zadowolenie wśród użytkowników.

  Eliptyk Cruzz firmy Insportline zwiększoną ilość funkcji. Innowacyjny komputer z wyświetlaczem LCD jest szczególnie poprawnie zorganizowany i zrozumiały, co zapewnia łatwą regulację programów i danych. Ekran przedstawia sporo przydatnych danych, w tym czas, prędkość, dystans, puls i mnóstwo innych. Eliptyk proponuje 12 gotowych programów, tryb HRC, które stale dostosowuje obciążenia treningowe do bieżącej akcji serca i utrzymuje trening w słusznej strefie tętna i pozwala na niestandardowe ustawienia programów użytkownika. Ze względu na te genialne atrybuty, bogate wyposażenie, odporność i progresywny design, eliptyk Cruzz Insportline pasuje do regularnego stosowania domowego i do ćwiczeń w fitness klubach.

  atrybuty techniczne eliptyka:

 • Ergometr: magnetyczny
 • Koło zamachowe: 7 kg (dwukierunkowe)
 • Regulacja obciążenia: 16 poziomów - elektroniczna regulacja obciążenia
 • regulowany opór: od 10 do 350 WATT
 • Napęd: taśmowy, gwarantuje cichą i płynną pracę
 • Uchwyty: pokryte gumą o wysokiej przyczepności
 • System poziomowania względem podłogi
 • Regulacja pedałów: dostosowywane w zakresie 7,5 cm
 • Pomiar pulsu: pulsometr zaimplementowany w uchwytach
 • Długość kroku: 42 cm
 • Odległość kroku: 20 cm
 • wyświetlacz: barwny LCD
 • Funkcje komputera:

 • czas prędkość dystans kalorie puls
 • Programy treningowe:

 • 12 gotowych programów
 • Program HRC (regulacja obciążenia w zależności od aktualnej akcji serca)
 • możliwość tworzenia programów użytkowników
 • rozmiary (długość x szerokość x wysokość): 145cm x 58cm x 172cm
 • Waga: 46 kg
 • Maksymalne waga użytkownika: 100 kg
 • Maksymalna wzrost użytkownika: brak ograniczeń
 • Zasilanie: AC adapter
 • Normy i atesty: kategoria oferty HA (według normy EN957) do wykorzystywania domowego
 • Ruchy realizowane na orbitreku przypominają te w trakcie wspinaczki i biegu. Prawidłowa postawa podczas treningu to podstawa jego produktywności. Trzeba pamiętać o prostej sylwetce, uniesionej naturalnie głowie, solidnie spiętych mięśniach brzucha, stopach


☆ BH Fitness Crystal 2.0 Dual G2383N ☆

BH Fitness Crystal 2.0 Dual G2383N Najniższa Cena Online

☆ BH Fitness Crystal 2.0 Dual G2383N - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: BH Fitness Crystal 2.0 Dual G2383N
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Harmonijny rozwój całej sylwetki bez wychodzenia z domu Rower eliptyczny Crystal z magnetycznym systemem oporu, kołem zamachowym o wadze 16 kg w inercji i obszernymi pedałami. Kółka transportowe umieszczone na przedniej podstawie sprawiają, że przemieszczanie urządzenia z miejsca na miejsce nie wymaga żadnego wysiłku, a stopki na tylnej zezwalają na jego staranne wypoziomowanie.

  Łatwy w obsłudze komputer Crystal został zaopatrzony w komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Rejestruje konieczne informacje treningowe i ma 10 prorgamów treningowych. Półka na urządzenia przenośne pozwala posiadać przed sobą smartfona.

  sporo korzyści Pozwala prowadzić produktywny trening we własnych czterech ścianach i prędko osiągać wymarzone efekty. Regularne ćwiczenia na orbitreku rozwijają mięśnie niemal całego ciała, a także sprawnie wyszczuplać sylwetkę, ulepszać ogólny stan zdrowia całego organizmu i wzmacniać kondycję.

  SPECYFIKACJA Sposób użytkowania: trening domowy rozmiary: 166x70x158 cm Waga: 58 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg System oporu: magnetyczny Waga koła zamachowego: 16 kg Regulacja oporu: elektroniczna Zakres oporu: 24 stopnie Rozstaw pedałów: 18 cm Długość kroku: 43,5 cm Puls: czujniki pomiaru pulsu w uchwytach, telemetryczny system pomiaru pulsu ekran: ekran LCD Komputer: czas, szybkość/RPM, Watt, kalorie, puls, 10 programów treningowych, 4 Programy HRC, uchwyt na smartfona Inne: uchwyt na bidon, kółka transportowe, stopki poziomujące, pedały XXL


☆ York Fitness X520 ☆

York Fitness X520 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness X520 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness X520
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  OPIS: Zaletą trenażerów eliptycznych jest to, że wprowadzają ciało w bezpieczny dla stawów ruch, angażując przy tym niemal całe ciało. Lecz by wybrać najlepszy, postaw na jakość, jaką zagwarantuje model X520 firmy York. Ten magnetyczny orbitrek umożliwia naprawdę konkretny wycisk. To zasługa płynnie dostosowywanego obciążenia o szerokim zakresie. Dzięki czemu choćby po wielu miesiącach odczujesz różnicę w dynamiczności i trudności ćwiczeń. Magnetyczny system hamowania gwarantuje bezpieczeństwo Twoim stawom, a standardowy dla orbitreków profil zapewnia maksymalny zakres ruchów górnych i dolnych części ciała. Co z tego wynika? Efekty! Te będą tym szybsze, im bardziej skupisz się na utrzymaniu tętna w odpowiednim dla siebie i określonego celu zakresie. To proste dzięki czułym i skrupulatnym sensorom dotykowym, które pozwalają Ci kontrolować puls tak, żeby trening był sprawniejszy, a rezultaty - piękne. Możesz też wybrać trening w 1 z 3 stref tętna, a po skończonych ćwiczeniach wykonać test recovery, który zobrazuje, jak poprawia się Twoja wydolność niemal z dnia na dzień! Programy treningowe nie zawodzą, więc nuda bez dwóch zdań nie wchodzi w grę. X520 to aż 12 trybów predefiniowanych, program manualny, celowy, określony przez użytkownika, a nawet skoncentrowany na wytworzeniu stosownej mocy. Ten ostatni tryb jest szczególnie ciekawy i docenią go osoby, którym zależy na ulepszaniu swoich umiejętności i kondycji. Wytwórz jak największą liczba energii i poczuj w całym ciele, jaki to wysiłek! Ponieważ X520 ma takie udogodnienia jak przeciwpoślizgowa płoza czy jednostajna konstrukcja, trening jest za każdym razem bezpieczny, niezależnie od predyspozycji użytkownika. Uchwyt na bidon pozwoli Ci na łyk orzeźwienia i dodanie sobie energii, a uchwyt pod tablet sprawi, iż będziesz mógł surfować po internecie, czytać książkę lub oglądać serial w czasie ćwiczeń - komfortowo i przyjemnie! Rolki transportowe prędkie i wygodnie przemieszczenie sprzętu, stopki poziomujące zaś dają pewność, że trening przebiegnie bez zakłóceń


  SPECYFIKACJA produktu:


☆ HMS H1833i ☆

HMS H1833i Najniższa Cena Online

☆ HMS H1833i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1833i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1833i HMS to wysokiej klasy orbitrek. Jego system hamowania sterowany jest za pomocą elektromagnesu, który generuje pole o pokaźniejszej bądź mniejszej mocy. Dzięki czemu skala oporu jak również szybkość odczuwalności jego zmiany jest dużo pokaźniejsza, aniżeli w pozostałych urządzeniach tego typu. Na tym nie koniec! Ten model podkreśla brak części ruchomych w systemie hamowania, tym samym przyrząd jest mniej podatny na uszkodzenia.
  produkt firmy HMS Premium charakteryzuje się najwyższą jakością, funkcjonalnością, a także szeregiem udogodnień. Przyrząd zezwala na sterowanie komputerem przy pomocy specjalnych przycisków, które zostały umieszczone na drążkach. Poręczny, a także innowacyjny wyświetlacz zawiera i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu. Do dyspozycji użytkownika oddano 10 funkcji głównych, są to: Time (czas ćwiczenia), Distance (przebyty dystans), Calories (spalone kalorie), Pulse (puls), Watt (moc), Speed (prędkość), RPM (prędkość obrotowa), Manual (tryb treningu manualnego), Cardio (ćwiczenie przyśpieszające pracę serca) oraz Program (12 podstawowych programów). Są to: 4 poziomy początkujący, 4 poziomy nowoczesny, 4 stopnie sportowy. Łącznie wszelkich programów jest ich 18. Orbitrek magnetyczny został zaopatrzony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do darmowej aplikacji DelighTech Fitness APP. Software gromadzi wszystkie konieczne informacje dotyczące treningu i dostarcza specyficznych wrażeń za pomocą map Google. Aplikacja nie tylko mieści wszystkie konieczne dane dotyczące treningu – dostarcza ponadto oryginalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy. Elektroniczna regulacja obciążenia pozwala na zmianę ustawień bez konieczności odrywania się od treningu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Przyrząd spore (12 cm), antypoślizgowe stopki oraz pionową i poziomą regulację długości kroku, co zapewnia komfort nawet wysokim użytkownikom. Stopnice posiadają 3 warianty regulacji. W celu zapewnienia maximum bezpieczeństwa wszystkie uchwyty zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem. Orbitrek został ponadto wyekwipowany w technologię Bluetooth, sensory dotykowe do dokładnego mierzenia pulsu i gniazdo USB.

  Specyfikacja:

  • system hamowania: elektromagnetyczny
  • regulacja oporu: samoczynna
  • zakres regulacji oporu: 16 poziomów
  • dwukierunkowy obrót koła
  • antypoślizgowe, znaczne pedały (12 cm)
  • rolki transportowe
  • pomiar pulsu: sensory dotykowe, pas telemetryczny (brak w komplecie)
  • funkcje komputera:
   -obsługa gratisowej aplikacji iCONSOLE+, testowane urządzenia: Samsung Galaxy 10. 1, Samsung Galaxy Tab2, Samsung Galaxy Tab3,Asus MeMo Pad 10, Asus Tf101 iPad4, iPad3, iPad2, iPad mini, iPad Air, iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6
   - pomiar:
   czas,
   prędkość,
   dystans,
   puls,
   spalone kalorie,
   rpm (obroty/min),
   body fat(pomiar tkanki tłuszczowej),
   recovery (test pracy serca)
   - programy treningowe:
   MANUAL (manualny)
   BEGINNER (początkujący - 4 stopnie)
   ADVANCE (innowacyjny - 4 poziomy)
   SPORTY (sportowy - 4 stopnie)
   CARDIO (55%, 75%, 90%, TAG)
   WATT
  • rozmiary produktu: długość: 145 cm, szerokość: 62 cm, wysokość: 155 cm
  • długość kroku: 39 cm
  • odległość między pedałami: 20 cm
  • regulacja wysokości drążków (ramion)
   ilość położeń: 3
   skok: 45 mm
  • regulacja pedałów (stopnic):
   ilość położeń: 3
   skok: 30 mm
  • koło zamachowe: 10 kg
  • bluetooth
  • gniazdo USB (do ładowania sprzętów)
  • zasilanie sieciowe: 230 V
  • waga produktu: 51 kg
  • maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • uwagi:
   nie przeznaczony do stosowania komercyjnego
   gwarancja 24 miesiące


☆ Kettler Axos Nova P ☆

Kettler Axos Nova P Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Nova P - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Nova P
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Nova P - konkretne i stabilne urządzenie treningowe znamionuje się również cichym, przyjemnym kursem treningowym. Osoby, które chcą poprawić swoją solidność albo spalić kalorie, znajdą stosowne urządzenie treningowe w Nova P. Świeci dzięki szerokiej gamie programów treningowych. W ten sposób można tworzyć przeróżne profile użytkowników - i możesz porównać swoją efektywność i trenować z całą rodziną! wielka liczba przeróżnych stopni oporu gwarantuje produktywny trening na każdym poziomie produktywności. Dostosowywane stopnie gwarantują przyjemne doznania treningowe dla każdej osoby w domu. Dostosuj urządzenie indywidualnie do swojego wymiaru,zaznać treningu z maksymalnym komfortem. Rolki transportowe zapewniają, iż maszynę eliptyczną można z łatwością ustawić i przenieść zgodnie z własnymi preferencjami. Dla elastycznego i skutecznego treningu w domu!...


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 4000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 4000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 4000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 4000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 4000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 4000 zł cena,
 • ranking orbitreków do 4000 zł,
 • orbitrek do 4000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 4000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 4000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 4000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek do 4000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 4000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 4000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 4000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.