FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 3000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków do 3000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków do 3000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ HMS H6319 ☆

HMS H6319 Najniższa Cena Online

☆ HMS H6319 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H6319
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek magnetyczny H6319 HMS PREMIUM - to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem, do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i powiększenia wydolności organizmu. Sprzęt wielkie koło zamachowe oraz jednostajną konstrukcję. Z kolei zastosowanie najkorzystniejszych materiałów, zapewni długie, a zarazem niezawodne stosowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.Orbitrek, progresywny komputer z wyświetlaczem LCD. Sterowanie jest wyjątkowo intuicyjne i łatwe. H6319, ma wbudowane łącznie 24 programy. Każdy użytkownik, bez względu na poziom wytrenowania, wyszuka optymalny program dla siebie. Oczywiście przystępny jest na dodatek, program klasyczny manualny, gdzie przez cały czas treningu, sami zmieniamy obciążenie. Dzięki dotykowym sensorom, możemy na bieżąco monitorować nasz puls. Na wyświetlaczu podczas treningu, odszukamy najszczególniej praktyczne i przydatne informacje, takie jak: czas, szybkość, dystans, puls, kalorie.Model H6319, wyekwipowany jest w miejsce na urządzenie mobilne, dzięki temu podczas treningu bez trudu, możemy korzystać np. Z tableta.H6319, to mocna, zrównoważona kompozycja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe, ułatwią jego przemieszczanie.H6319 HMS PREMIUM, to najlepszy wybór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym.Specyfikacja: Klasa stosowania: H typ oporu: magnetyczny zewnętrzny rodzaj regulacji oporu: automatyczny ilość poziomów regulacji oporu: 24 Waga koła zamachowego (kg): 7 Komputer (pomiar): czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak powtórzenia na minutę: tak Wyposażenie dodatkowe: sensory do pomiaru pulsu: tak odbiornik pasa telemetrycznego: tak pas telemetryczny w pakiecie: nie miejsce na urządzenie mobilne: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak miejsce na bidon: tak wymiary orbitreka (rozłożony): długość (mm): 1680 szerokość (mm): 730 wysokość (mm): 1760 długość kroku (mm): 400 rozstaw stopnic (mm): 255 Komputer (funkcje): HRC: 4 łączna ilość programów: 24 WATT: tak wbudowane programy treningowe: tak liczba zaimplementowanych programów treningowych: 12 indywidualne programy treningowe: tak ilość indywidualnych programów treningowych: 4 Zasilanie: 240V Waga artykułu (kg): 72 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Uwagi: Nie dedykowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ York Fitness X520 ☆

York Fitness X520 Najniższa Cena Online

☆ York Fitness X520 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: York Fitness X520
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  OPIS: Zaletą trenażerów eliptycznych jest to, iż wprowadzają ciało w bezpieczny dla stawów ruch, angażując przy tym niemal całe ciało. Ale by wybrać najkorzystniejszy, postaw na jakość, jaką zagwarantuje model X520 firmy York. Ten magnetyczny orbitrek pozwala na naprawdę mocny wycisk. To zasługa płynnie regulowanego obciążenia o szerokim zakresie. Dzięki czemu choćby po wielu miesiącach odczujesz różnicę w dynamiczności i trudności ćwiczeń. Magnetyczny system hamowania zapewnia bezpieczeństwo Twoim stawom, a typowy dla orbitreków profil zagwarantuje maksymalny zakres ruchów górnych i dolnych części ciała. Co z tego wynika? Efekty! Te będą tym szybsze, im bardziej skupisz się na utrzymaniu tętna w odpowiednim dla siebie i określonego celu zakresie. To proste dzięki czułym i starannym sensorom dotykowym, które pozwalają Ci kontrolować puls tak, żeby trening był sprawniejszy, a rezultaty - piękne. Możesz także wybrać trening w 1 z 3 stref tętna, a po skończonych ćwiczeniach wykonać test recovery, który zobrazuje, jak poprawia się Twoja wydolność niemal z dnia na dzień! Programy treningowe nie zawodzą, więc nuda z pewnością nie wchodzi w grę. X520 to aż 12 trybów predefiniowanych, program manualny, celowy, określony poprzez użytkownika, a nawet skoncentrowany na wytworzeniu stosownej mocy. Ten ostatni tryb jest nad wyraz atrakcyjny i docenią go osoby, którym zależy na ulepszaniu swych umiejętności i kondycji. Wytwórz jak największą ilość energii i poczuj w całym ciele, jaki to wysiłek! Ponieważ X520 ma takie udogodnienia jak przeciwpoślizgowa płoza czy zrównoważona konstrukcja, trening jest zawsze bezpieczny, niezależnie od predyspozycji użytkownika. Uchwyt na bidon pozwoli Ci na łyk orzeźwienia i dodanie sobie energii, a uchwyt pod tablet sprawi, że będziesz mógł surfować po internecie, czytać książkę lub oglądać serial w czasie ćwiczeń - wygodnie i przyjemnie! Rolki transportowe prędkie i wygodnie przemieszczenie sprzętu, stopki poziomujące zaś dają pewność, że trening przebiegnie bez zakłóceń


  SPECYFIKACJA produktu:


☆ Sapphire SG-1200E X-Pro ☆

Sapphire SG-1200E X-Pro Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-1200E X-Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-1200E X-Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek elektromagnetyczny Sapphire SG-1200E X-Pro


☆ Xterra FS3.5 ☆

Xterra FS3.5 Najniższa Cena Online

☆ Xterra FS3.5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xterra
 • Nazwa produktu: Xterra FS3.5
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Xterra Wysoka jakość i wykorzystaneczność produktów firmy Xterra doceniają konsumenci od ponad 30 lat na wszystkich kontynentach. Producent w ostatnich latach niezwykle dosadnie i zadziornie demonstruje,że trzeba się z nią liczyć a kupujących utwierdza w przekonaniu, że dostają sprzęt najwyższej jakości.

  nowoczesne wzornictwo, innowacyjna technologia czego jeszcze chcieć więcej? Proste w użytkowaniu, składane, mobilne i zaopatrzone w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra,świata w której bez wątpienia poczujesz się lepiej niż dotychczas.

  Fs 3.5 najbardziej popularny model trenażera z przednim kołem zamachowym. Szczególnie prosta obsługa pulpitu kontrolnego i spore wymiary które spokojnie pozwolą stabilnie ćwiczyć osobie ze wzrostem choćby 190cm.

  Do tego pas piersiowy do pomiaru pulsu który pozwoli na nietrudny bezkontaktowy pomiar pulsu bez konieczności trzymania pałąków w jednym miejscu- to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie. Nie wielkie rozmiary, łatwość w składaniu do transportu pozwalają w łatwy i szybki sposób zmienić jego położeniu.

  Specyfikacja modelu: System hamowania: magnetyczny Regulacja obciążenia: 24 poziomy System napędu: pas klinowy Moc: 40-250 Watt Waga koła zamachowego: 10 kg Odległość pomiędzy płozami: 10 cm Kontrola obciążenia: zależna Rolki transportowe: Tak Wysokiej jakości łożyska: Tak Platformy pod stopy nachylone o 2 poziomy do we wnętrzu: Tak Zasilanie: 230V,50 Hz Waga użytkownika: 120 kg wymiary: dł.

  x szer. X wys. 145 x 52 x 160 cm Pomiar pulsu: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Pas telemetryczny: Tak w pakiecie Wejście audio: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Podstawka na tablet: Tak ekran LCD: Tak Pas telemetryczny w pakiecie Funkcje komputera: Wyświetlane właściwości: dystans, czas, prędkość, kalorie, obr./min., puls, moc Programy treningowe: 14 Programy sterowane tętnem: 5 Górna, dolna granica pulsu: Tak Górna granica pulsu regulowana: Tak Waga brutto: 56 Waga netto: 50


☆ Urbogym Iron ☆

Urbogym Iron Najniższa Cena Online

☆ Urbogym Iron - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Urbogym
 • Nazwa produktu: Urbogym Iron
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Urbogym Iron czarny 5904906085596


☆ Energetic Body E-NW1000 ☆

Energetic Body E-NW1000 Najniższa Cena Online

☆ Energetic Body E-NW1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Energetic Body
 • Nazwa produktu: Energetic Body E-NW1000
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Sprzęt służy do polepszania kondycji fizycznej i uzyskania prawidłowej sylwetki. Orbitrek jest tak zaprojektowany, aby wykonywać ćwiczenia bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Trening na tym urządzeniu to doskonalsza wersja biegu.

  Dużą popularnością raduje się wśród osób, dla których aktywny tryb życia jest istotnym elementem ćwiczeń. Znakomity dla ludzi, którzy chcą utrzymać i poprawić swoją kondycję o każdej porze roku. Orbitrek magnetyczny z 12 kg kołem zamachowym, sterowaniem przy pomocy komputera i wielofunkcyjnym licznikiem wskazujący m.in.

  czas ćwiczenia, prędkość, z jaką wykonujemy ćwiczenie, dystans, jaki przejechaliśmy oraz całkowity, a dzięki funkcji Hand Puls - puls w uderzeniach na minutę. Na dodatek komputer posiada dwie funkcje uzupełniające: Funkcja HRC (55%/65%/75%/85%) umożliwia sterowanie tętnem Funkcja BodyFat mierząca tkankę tłuszczową Rolki transportowe i waga jedynie 43 kg proste i wygodne przemieszczanie sprzętu w optymalne miejsce.

  Nośność użytkowa sprzętu to aż 130 kg. Rozmiary: 145×59×160 cm Specyfikacja technologiczna: Magnetyczny system oporu Elektroniczna regulacja oporu Waga koła zamachowego: 12 kg Dostykowe sensory pomiaru pulsu umieszczone w rączkach Rolki transportowe Pionowa i pozioma regulacja długości kroku przeciwpoślizgowe płozy Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Funkcje komputera: 13 funkcyjny monitor Wyświetlane funkcje: - Czas - Dystans - szybkość - Kalorie - Puls - RPM - obroty na minutę - Watt - Body Fat - HRC Możliwość wprowadzenia informacji użytkownika: - Płeć - Wiek - Wzrost - Waga - Możliwość zaprogramowania do 4 jednostkowych ustawień użytkownika.

  - Program HRC - Program WATT - Program użytkownika - 12 profily programu wymiary urządzenia w cm: 145×59×160 cm Waga: 43 kg Gwarancja 2 lata, door 2 door. Waga brutto: 56 Waga netto: 47


☆ Kettler Optima 100 ☆

Kettler Optima 100 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 100
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obritrek KETTLER OPTIMA 100 to następca i odpowiednik modelu RIVO 2.

  OPTIMA 100 to magnetyczny orbitrek z 8 stopniami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i wygodnymi przyciskami umożliwia kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zapewnia płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy posiadają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Pozwalają na optymalne dobranie do wzrostu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu realizowanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być użytkowany w treningu cardio i obwodowym.

  KETTLER OPTIMA 100 sugerowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 poziomów regulacji oporu pozwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe zezwalają na wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  Komputer treningowy

  Czytelny, intuicyjny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości:

  • czas treningu
  • dystans (km albo mile)
  • zużycie energii (kcal lub kJ)
  • tętno
  • prędkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga uzupełniającego zasilacza, dzięki temu może być używany w dowolnym miejscu.

  Regulacja oporu

  KETTLER OPTIMA 100 to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 stopniami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, przy pomocy pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala zespolić poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  Platformy na stopy

  pokaźne, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie w trakcie treningu. Posiadają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy wynajdzie słuszne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Odległości te to: 16, 20 i 22 cm.

  • Długość płozy: 35 cm
  • Szerokość płozy: 14 cm

  Rama

  solidna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę w trakcie ćwiczeń. Wytrzymała kompozycja z 12 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  pokrywa

  wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów, stanowi nadzwyczajne wyciszenie magnetycznego systemu oporu. Osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia.

  Kierownica

  U-kształtna kierownica i użyteczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru stosownego chwytu podczas treningu.

  Sensory dotykowe

  Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon

  Uchwyt na tablet lub smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego w trakcie treningu.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  Charakterystyk a:

  • typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • wariant: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 12 kg
  • regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • kierownica: U-kształtna, ergonomiczna, profilowane rękojeści
  • podstawy na stopy: regulowane, antypoślizgowe
  • zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm
  • waga: 60 kg


☆ Scud LYNX+ ☆

Scud LYNX+ Najniższa Cena Online

☆ Scud LYNX+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud LYNX+
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Lynx+ to nad wyraz cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z pokaźnym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących lecz także innowacyjnych użytkowników. Potężna budowa zezwala na użytkowanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Ponadto chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Lynx+ pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a najczęściej poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych , a także opakowanie zastępcze.

  PW P1197- Ślady skręcania, rysy, otarcia. Tylna obudowa podstawy pedała w kolorze czarnym.


  Wielofunkcyjny komputer orbitreka można zbratać z plikacją m.in. KINOMAP dzięki czemu Twoje treningi nie będą nudne. Ścigaj się z innymi po pięknych trasach z całego świata.

☆ Hiton Otis Up ☆

Hiton Otis Up Najniższa Cena Online

☆ Hiton Otis Up - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiton
 • Nazwa produktu: Hiton Otis Up
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HITON Otis UP to nad wyraz cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Ekran podświetlany jest na odcień niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić choćby nocą. Programy treningowe sprawią, że Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.
  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących ale także zaawansowanych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, że wraz z progresem ich kondycji tworzony opór nie będzie dla nich wystarczający. Konkretna konstrukcja umożliwia wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.
  Oferowany poprzez nas sprzęt ma także regulowane platformy na nogi więc spełni oczekiwania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.
  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.
  Trenażer magnetyczny HITON Otis UP pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a na ogół poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  Wielofunkcyjny komputer orbitreka można skonsolidować z plikacją m.in. KINOMAP dzięki czemu Twoje treningi nie będą nudne. Ścigaj się z innymi po błyskotliwych trasach z całego świata.


☆ Kettler Axos Nova M ☆

Kettler Axos Nova M Najniższa Cena Online

☆ Kettler Axos Nova M - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Axos Nova M
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Dzięki Nova M trening krzyżowy jest przystępny i prędki - urządzenie można momentalnie zmontować, a dzięki kółkom transportowym i jego niewielkim rozmiarom można je umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Ponadto do urządzenia wymagane są tylko baterie. Oznacza to, iż urządzenie można skonfigurować niezależnie od gniazdka elektrycznego. Dostosowywane przegrody i łatwość stosowania sprawiają, że trening z Nova M jest błogim doświadczeniem treningowym. Dzięki ośmiu zróżnicowanym poziomom można znaleźć stosowny poziom dla wszelkich, którzy stanowią wyzwanie i motywują. Po osiągnięciu górnej granicy pulsu na wyświetlaczu pojawia się też optyczny sygnał ostrzegawczy - dzięki czemu za każdym razem trenujesz w słusznym zakresie impulsów! Eliptyczny orbitrek przekonuje dodatkowo absolutną gładkością i nowoczesnym wyglądem. Odkryj swoją pasję do treningu przekrojowego już dzisiaj!...


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 3000 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Urbogym Iron ☆

Urbogym Iron Najniższa Cena Online

☆ Urbogym Iron - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Urbogym
 • Nazwa produktu: Urbogym Iron
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Urbogym Iron czarny 5904906085596


☆ Kettler Optima 100 ☆

Kettler Optima 100 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Optima 100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Optima 100
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Obritrek KETTLER OPTIMA 100 to następca i odpowiednik modelu RIVO 2.

  OPTIMA 100 to magnetyczny orbitrek z 8 poziomami obciążenia. Komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem i komfortowymi przyciskami zezwala na kontrolę parametrów treningu. Opór magnetyczny zagwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy pokrętła umieszczonego w zasięgu ręki. Płozy z dostosowywanymi podstawami na stopy mają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Zezwalają na trafne dopasowanie do wzrostu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Dobrze wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być wykorzystywany w treningu cardio i obwodowym.

  KETTLER OPTIMA 100 rekomendowany jest każdemu, niezależnie od wieku i kondycji. 8 poziomów regulacji oporu pozwala na dostosowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. Cicha i płynna praca umożliwia trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na wygodne przestawienie orbitreka po skończonym treningu.

  Komputer treningowy

  Czytelny, instynktowny w obsłudze, wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy:

  • czas treningu
  • dystans (km albo mile)
  • zużycie energii (kcal lub kJ)
  • tętno
  • prędkość
  • kadencja (obr./min)

  Komputer zasilany jest 2 bateriami AA 1.5V. Nie wymaga uzupełniającego zasilacza, dzięki czemu może być stosowany w dowolnym miejscu.

  Regulacja oporu

  KETTLER OPTIMA 100 to magnetyczny crosstrainer z 12 kg kołem zamachowym i 8 stopniami oporu. Poziom oporu dostosowywany jest manualnie, za pomocą pokrętła umieszczonego pod kierownicą. Regulacja w zakresie od 1 do 8 pozwala złączyć poziom treningu do jednostkowych potrzeb.

  Platformy na stopy

  wielkie, antypoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu. Mają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy odszuka optymalne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Odległości te to: 16, 20 i 22 cm.

  • Długość płozy: 35 cm
  • Szerokość płozy: 14 cm

  Rama

  konkretna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę podczas ćwiczeń. Wytrzymała konstrukcja z 12 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością.

  pokrywa

  stworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi świetne wyciszenie magnetycznego systemu oporu. Osiągalna jest regulacja wypoziomowania urządzenia.

  Kierownica

  U-kształtna kierownica i poręczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru słusznego chwytu w trakcie treningu.

  Sensory dotykowe

  Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon

  Uchwyt na tablet albo smartfon umożliwia komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu.

  Charakterystyk a:

  • typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer
  • rodzaj: magnetyczny
  • waga koła zamachowego: 12 kg
  • regulacja oporu: manualna, 1 - 8
  • maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie
  • wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści
  • kierownica: U-kształtna, poręczna, profilowane rękojeści
  • podstawy na stopy: regulowane, przeciwpoślizgowe
  • zasilanie: baterie (2 szt. AA)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 115x62x160 cm
  • waga: 60 kg


☆ Finnlo CF70 BT ☆

Finnlo CF70 BT Najniższa Cena Online

☆ Finnlo CF70 BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo CF70 BT
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Funkcje komputera:

  • wyświetlacz LCD: dwubarwny
  • Wyświetlane cechy: dystans, czas, prędkość, kalorie, obr./min., puls, moc
  • 22 programów treningowych
  • 4 programy sterowane tętnem
  • 4 programy użytkownika
  • Indywidualnie regulowany opór za pomocą przycisków
  • Komputer treningowy z aplikacją iConsole+ plus sterowanie przy pomocy smartfona albo tabletu

  Funkcje:

  • System hamowania: magnetyczny
  • Moc: 10-350 Watt
  • System napędu: pas rowkowany
  • Czujniki pulsu ręcznego
  • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
  • Odległość między płozami: 18 cm
  • Długość kroku: 38 cm
  • obfite i wygodne pedały
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Rolki transportowe
  • Wysokiej jakości łożyska
  • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
  • Waga użytkownika: 130 kg
  • wymiary: 170 x 60 x 162 cm
  • rozmiary po złożeniu: 80 x 60 x 138 cm
  • Waga urządzenia: 44 kg
  • Kolor: czarny

☆ Sapphire SG-1200E X-Pro ☆

Sapphire SG-1200E X-Pro Najniższa Cena Online

☆ Sapphire SG-1200E X-Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire SG-1200E X-Pro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek elektromagnetyczny Sapphire SG-1200E X-Pro


☆ DS Skyline E21 DS8500 ☆

DS Skyline E21 DS8500 Najniższa Cena Online

☆ DS Skyline E21 DS8500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DS
 • Nazwa produktu: DS Skyline E21 DS8500
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 3000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 3000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 3000 zł cena,
 • ranking orbitreków do 3000 zł,
 • orbitrek do 3000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 3000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 3000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 3000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek do 3000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 3000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 3000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 3000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.