FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking orbitreków do 2000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer ☆

Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny CROSSFLY BT Hammer
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł. Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, w dodatku został zmieniony design na odcień czarny mat.

  Numer katalogowy: 4130 Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT Po pierwsze fitness! Od teraz Twoje zdrowie jest najważniejsze. Zasługujesz na to. Zafunduj sobie sportową przerwę od codzienności Orbitrek HAMMER CROSSFLY BT to następca modelu CROSSLIFE XTR jednego z najpopularniejszych orbitreków do 2500 zł.

  Następca modelu Crosslife XTR doczekał się zmian takich jak nowy komputer z funkcją BT ( bluetooth ), która daje możliwość korzystania z aplikacji KINOMAP, na dodatek został zmodyfikowany design na kolor czarny mat.

  HAMMER Crossfly BT zagwarantuje równowagę w codziennym życiu i utrzymuje Cię w prawidłowej kondycji. Innowacyjny komputer treningowy i szlachetna matowa czerń wprowadzą żywe akcenty do Twojego domu. Nieporównywalna sekwencja ruchów i innowacyjne funkcje przyspieszą puls jeszcze przed treningiem.

  HAMMER Crossfly BT tylko czeka, żeby rozpocząć z Tobą wspólną przygodę pt.,,fitness"! Bezpieczny trening ze specjalnym programem oporu Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy chcesz się mobilizować po kontuzjach sportowych, bardzo zalecany jest powolny wzrost obciążeń.

  Crossfly BT oferuje błogi początek treningu o mocy od 10 watów, tak abyś się nie przeciążył. Zapytaj Crossfly BT o swoją kondycję. Zintegrowany test oceny skuteczności. Naciśnij na komputerze treningowym przycisk,,Recovery", po treningu, a zostanie zmierzone Twoje tętno spoczynkowe.

  Otrzymasz ocenę efektywności (1-6). Twój lepszy wynik treningu znajduje odzwierciedlenie w ocenie. Motywuje i namawia do dalszych ćwiczeń. Obracaj, naciśnij, trenuj - komputer pod kontrolą nietrudne sterowanie komputerowe.

  Prosta obsługa i menu z podświetlanym przyciskiem obrotowym,,Push and Turn" i 4 przyciskami prędkiego wyboru do stałej nawigacji. Nieprzeciętnie zaprojektowany i czytelny ekran LCD z niebieskim podświetleniem przedstawia wszystkie ważne informacje treningowe.

  Wyświetlane są następujące wartości treningowe: dystans, czas, kalorie, puls, wat, częstotliwość pedałowania i szybkość. Połączenie z urządzeniem mobilnym jest przystępne do ustawienia. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi Bluetooth szybko podłączysz swój smartfon lub tablet i możesz korzystać w trakcie treningu z aplikacji fitness, takich jak BitGym, iConsole i Kinomap.

  Zintegrowany uchwyt świetnie zespoi się do Twojego tabletu albo smartfonu. Dane treningowe mogą zapisywać czterej członkowie rodziny. Dzięki temu cała rodzina korzysta z Crossfly BT. Programy treningowe podzielone na 4 dla początkujących, 4 innowacyjne i 4 sportowe Każdy odszuka dla siebie adekwatny program treningowy.

  Możesz dostosowywać albo wybierać profile treningowe w zależności od wzrostu produktywności, a tym samym stale udoskonalać swoje osiągi. Twoja krzywa wydajności rośnie, a Ty jesteś w pełni zmotywowany! Wirtualny świat w trakcie treningu$238 Interaktywną obfitość gwarantują aplikacje fitness Ciesz się interaktywnym treningiem na tablecie.

  Przeżyj wirtualne wycieczki po znanych miastach albo oglądaj ekscytujące filmy w trakcie treningu. Mnogość i czysta motywacja gwarantowana! Interfejs Bluetooth komputera komunikuje się ze smartfonem lub tabletem.

  Połączenie z aplikacjami fitness, takimi jak BitGym i Kinomap, jest szczególnie prędkie. Wirtualny świat na Ciebie czeka! Poczuj się bezpiecznie i rozpocznij trening z kontrolą tętna szczególnie komfortowy pomiar pulsu.

  Crossfly BT jest wyposażony w oddzielne uchwyty i owalne sensory dotykowe. Czujniki komfortowy pomiar pulsu w trakcie treningu. Alternatywnie możesz oczywiście zastosować pasa telemetrycznego (opcja dodatkowa).

  Odbiornik tętna jest już zintegrowany z komputerem treningowym Crossfly BT. Wyświetlacz przedstawia aktualny puls i daje poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu. Ćwicz zdrowo dzięki programom sterowanym tętnem Wszystkie 4 programy tętna mają zaprogramowane już procentowe wartości tętna dla treningu cardio.

  Oczywiście możesz jeszcze ćwiczyć się z samodzielnie ustawionym górnym limitem tętna. Spokojnie, potężna budowa Twojego Crossfly BT jest po Twojej stronie Opór Crossfly BT ma naprawdę moc. Koło zamachowe o wadze 18 kg w dodatku przyczynia się do płynnego ruchu.

  16-stopniowy zakres obciążenia jest niezależny od szybkości. Orbitrek gwarantuje swoją odporność i jakość dzięki niezużywającemu się układowi hamulcowemu z magnesami trwałymi. Prosto podoła choćby wysokim wymaganiom treningowym i do tego jest jednostajny.

  zaimplementowane wysokiej jakości łożysko kulkowe oszałamia w trakcie treningu swym optymalnym ruchem obrotowym. Crossfly BT działa cichutko dzięki napędowi paskowemu, więc późny trening cardio po pracy i przed telewizorem jest zawsze realny.

  Miękkie uczucie ruchu zagwarantuje sukces treningowy! Ty decydujesz: trening siłowy czy trening zdrowotny$239 dobrane do Twojego indywidualnego programu fitness. Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie do treningu wytrzymałościowego dla zdrowego serca, czy też trening o wysokiej intensywności.

  Dzięki mocy w zakresie od 10 do 350 watów masz perfekcyjne warunki. Po prostu wybierz żądane programy na komputerze treningowym, a płynne uczucie ruchu wystrzeli Cię do przodu. Więcej pionierskich szczegółów funkcjonalny design pasujący do stylu Twojego domu Dzięki swoim ergonomicznym funkcjom Crossfly BT nie musi ukrywać się przed konkurencją.

  antypoślizgowe i regulowane poziomy o rozstawie 18 cm gwarantują bezpieczeństwo przy każdym ruchu pedałowania. Długość kroku 32 cm jest znakomita do treningu przychylnego dla stawów. Prosto poradzi sobie z nierównym podłożem, ponieważ bezproblemowo można je zniwelować regulowanymi nóżki.

  Dzięki dwóm rolkom transportowym, które są przymocowane do przedniej nogi, możesz momentalnie przesunąć Crossfly BT i ustawić na wybranym miejscu. Zacznij już dziś, nie odkładaj na później! Dzięki Crossfly BT poprawisz swoją jakość życia w swoim domu i zadbasz tym samym o zdrowie!

  Trening na orbitreku gwarantuje: prędkie i ukierunkowane wyniki treningowe Stałą redukcję tkanki tłuszczowe i wagi nadzwyczajne tonowanie ciała i ujędrnienie tkanki udoskonaloną witalność i motywację w życiu rutynowym Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt rodzaj wyświetlacza: LCD Blueblacklight Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, liczba spalonych kalorii Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Programy treningowe: 18 Programy fitness: 18 Programy sterowane tętnem: 4 Uchwyt na tablet lub telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna informacje techniczne: Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Długość kroku: 32 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Odstęp pomiędzy pedałami: 18 cm System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawianie oporu: komputerowe System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 18 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 130 kg Waga orbitreka: 42 kg wymiary: 130 x 62 x 164 cm ( dł.

  x szer. X wys. ) Kolor: czarny uzupełniające informacje: Gwarancja 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Nr katalogowy 4130 dostawa gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $240 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem producenta Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Przesyłka w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, aby zapoznać się z całkowitą ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl oferujemy w dodatku RTV/AGD wszelkich producentów oraz inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS proponujE JEDNE Z najlepszYCH I bezawaryjnYCH ORBITREKÓW przystępnYCH NA RYNKU W przystępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spomiędzy takich maszyn jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. Ponadto asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Spraw, aby Twój trening w domu nie różnił się od tego, który oferuje siłownia i klub fitness
  Wyznaczaj i osiągaj cele treningowe

  Orbitrek Zipro Dunk to przyrząd, który pozwala efektywnie i kreować, utrzymać albo poprawić formę w komfortowych warunkach własnych czterech ścian. Zezwala na wzmacniać mięśnie całego ciała, spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

  Trening prowadzony w domu daje dużo swobody i komfortu:
  • Ćwiczysz kiedy chcesz i jak chcesz
  • Nie tracisz czasu na dojazd na siłownię i z powrotem
  • Równomiernie rozwijasz mięśnie całego ciała
  • Oszczędzasz swoje stawy
  • Cieszysz się błyskawicznie zauważalnymi efektami

  Jeszcze więcej możliwości
  nadzoruj trening i korzystaj z zróżnicowanych programów

  Rower eliptyczny Dunk Zipro wyposażony jest w innowacyjny komputer z podświetlanym na niebiesko ekranem. Współpracuje z aplikacją przenośną iConsole+ i dokonuje precyzyjnych pomiarów informacji treningowych. Mierzy czas ćwiczeń, prędkość, przebyty dystans, spalone kalorie, obroty na minutę (RPM) oraz rejstruje puls mierzony przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Wyświetla też aktualną moc (Watt) i wybrany program.

  Komputer ma wgrane funkcjonalne programy treningowe. Manual pozwala prowadzić ćwiczenia zorientowane na czas, dystans, kalorie lub puls, a 3 asygnowane do najróżniejszego stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej pozwalają na doskonalić wydolność i produktywnie pracować nad sylwetką. Każdy z nich -- Beginner, Advance i Sporty ma 4 rodzaje i definiowany czas oraz poziom oporu. W skład programów wchodzą również sterowane mocą (Watt), pulsem (HRC) i jednostkowy z możliwością ustawienia docelowej wysokości tętna.


  Odkryj świeże możliwości dzięki aplikacjom mobilnym

  Zarządzaj treningiem swym smartfonem

  Komputer orbitreka Dunk współpracuje z iConsole+ Training, która zezwala na jego bezprzewodową obsługę z poziomu smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja powoduje, że komputer otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe i pozwala stosować różnorodne programy treningowe oraz np. Korzystać z witrualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować także w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  Korzystając ze smartfona lub tabeltu podczas treningu, można go bezpiecznie umieścić na specjalnej podstawce z gumowymi stoperami stabilizującymi. Zastosowany port USB umożliwia ładowanie baterii i pozostanie poprzez cały czas online.


  Płynna praca i duży zakres oporu
  komfortowa elektroniczna regulacja oporu

  Orbitek Dunk Zipro korzysta z koła zamachowego o wadze 12 kilogramów i ma magnetyczny system oporu. Pracuje płynnie, cicho i uwydatnia go bezusterkowe działanie. Wygodę zarządzania obciążeniem gwarantuje pokaźny zakres regulacji. Działa płynnie i obsługuje się ją elektronicznie z poziomu komputera.

  Komfort i swoboda treningu

  stosowna długość i rozstaw kroku oraz regulacje: 3-stopniowa wysokości rękojeści i 2-stopniowa położenia pedałów powodują, iż z Dunka swobodnie i wygodnie korzystać mogą osoby o różnorodnym wzroście. Mocna i stabilna kompozycja pozwoliła uzyskać wysoką nośność 150 kilogramów.

  * Długość kroku oznacza odległość między stopami mierzoną od pięty do pięty. W momencie pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.


  komfortowe korzystanie w warunkach domowych

  Orbitrek Dunk Zipro pomimo swej masywnej konstrukcji jest idealnie przygotowany do użytkowania w mieszkaniu albo domowej siłowni. Ustawianie i przesuwanie urządzenia upraszczają obfite kółka transportowe umieszczone na przednim stabilizatorze. Jednocześnie pod przednim jak i tylnym znajdują się także antypoślizgowe stopki, które dokładne wypoziomowanie orbitreka na nierównym podłożu.

  użyteczne udogodnienia:
  • Kółka ułatwiające ustawianie orbitreka
  • mocna i jednostajna kompozycja z szerokimi profilami podstawy
  • szerokie płozy z antypoślizgową powierzchnią
  • bezawaryjny system oporu gwarantujący płynność ruchu i bezusterkową pracę
  • wygodna elektroniczna regulacja poziomu oporu w zakresie 10-350 W
  • regulowana wysokość rękojeści
  • dostosowywane położenie pedałów


  Dla Twojej wygody

  wytwarzany do warunków domowych

  Dzięki kółkom transportowym orbitrek można z łatwością przemieszczać z miejsca na miejsce, a stopki na podstawach pozwalają na jego staranne wypoziomowanie.

  wygodna regulacja

  Elektroniczna regulacja oporu z poziomu komputera zapewnia wygodne zarządzanie obciążeniem i możliwość jego dokładnego dostosowania.

  Półka na urządzenia mobilne

  Komputer został wyposażony w specjalną półkę z gumowymi stoperami do położenia smartfona albo tabletu. Upraszcza to korzystanie z aplikacji treningowych i pozwala cały czas być online.

  Dla wyższych i niższych

  Regulacja wysokości rękojeści pozwala przyjąć korzystną i komfortową postawę do ćwiczeń osobom o zróżnicowanym wzroście.

  dokładne wykończenie

  Orbitrek ma nieśmiertelny design i został projektowany, a następnie stworzony z trosceą o detale. Staranne wykończenie gwarantuje solidność i długą żywotność.

  komfortowe pedały

  przeciwpoślizgowa powierzchnia pedałów zapewnia zachowanie stabilności podczas ćwiczeń i pozwala skupić się wyłącznie na osiągnięciu celu treningowego.


  Kompleksowy trening - na orbitreku angażujesz górne i dolne partie
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na oryginalną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najistotniej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy w trakcie treningu, w połączeniu ze produktywnie działającym systemem oporu powoduje, iż ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, bardzo jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są nieprzeciętnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii i wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko większą siłą,na dodatek rozciągliwą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • rozmiary: 149,5 x 73 x 162,5 x cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 54,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Układ koła zamachowego: 12 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Zasilanie: sieciowe (zasilacz w pakiecie)
   • input: 100-240V 50/60 Hz 0,5A Max
   • output: 9,0V 1,3A
  • Elektroniczna regulacja oporu: 10-350 W (skok co 5 W)
  • Dotykowe czujniki do pomiaru na uchwytach
  • Profilowane rękojeści doszlifowane krągłą nakładką
  • 3-stopniowa regulacja wysokości rękojeści: (od łączenia rękojeści z płozą)
   • 131 cm
   • 135 cm
   • 139 cm
  • Rozstaw rękojeści: 62 cm
  • regulowany kąt nachylenia kierownicy
  • praktyczne, przeciwpoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 34 x 12 cm
  • dostosowywane położenie podstaw pod stopy: 2 pozycje
  • Odległość pomiędzy podstawami pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku *: 40 cm
  • pokaźne stabilizatory
   • przód: 51 cm
   • tył: 57 cm
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące pod przednim i tylnym stabilizatorem
  • Waga brutto: 60,5 kg
  • wymiary transportowe: 127 x 37,5 x 74,5 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • Kompatybilny z iConsole+ Training
  • Wyświetlanie: czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, RPM, Watt, wybrany program
  • Program treningowy Manual
   • ustawienie czasu, dystansu, kalorii, pulsu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Begginer
   • 4 rodzaje
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Advance
   • 4 typy
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Sporty
   • 4 rodzaje
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Cardio
   • HRC: 55%, 75%, 90%
   • TAG: indywidualne ustawienie docelowej wysokości pulsu (poziom domyślny: 100)
  • Program treningowy Watt
   • ustawienie docelowej wartości Watt (poziom domyślny: 120)
   • zakres regulacji Watt: 10-350 (zmiana co 5 Watt)
  • Podstawka na urządzenie przenośne
   • gumowe stopery dla dopasowania do szerokości urządzenia
  • Port USB do ładowania sprzętów mobilnych
  • Połączenie komputera z urządzeniem przenośnym poprzez Bluetooth dzięki iConsole+
  • Sterowanie ustawieniami treningu na urządzeniach mobilnych dzięki iConsole+
  • Dostęp do dodatkowych funkcji treningowych i podsumowań dzięki iConsole+
  • Zgodność z iOS/Android:

  Specyfikacja
  artykuł
  marka
  Zipro
  Kod producenta
  5905669153096
  EAN
  5905669153096
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  12
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  54.8
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Orbitrek magnetyczny h6504 marki Hms ☆

Orbitrek magnetyczny h6504 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny h6504 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny h6504 marki Hms
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H6504 - wygodny orbitrek magnetyczny Orbitrek magnetyczny H6504 HMS to produkt skierowany do wszystkich osób, które chcą rozpocząć ćwiczenia fizyczne mające na celu redukcje tkanki tłuszczowej, zyskanie kondycji i przede wszystkim polepszenie samopoczucia.

  Systematyczne ćwiczenia fizyczne istotnie przyczyniają się do powiększenia sprawności umysłu i ciała. W zdrowym ciele zdrowy duch, a orbitrek magnetyczny H6504 to perfekcyjny sprzęt z rozsądnej półki cenowej dla każdego - począwszy od początkującego adepta sportu, kończąc na profesjonaliście, który potrzebuje mocnego orbitreka do treningu w domowym zaciszu.

  Kluczowym aspektem tego orbitreka jest fakt, że ma on zaimplementowany magnetyczny system oporu, który działa niezwykle płynnie i cicho. Chcesz trenować w domu, ale masz świadomość, że za ścianą śpią domownicy i nie chcesz ich budzić$9 Z orbitrekiem magnetycznym H6504 od HMS to nie przeszkoda!

  Wspomniany wcześniej magnetyczny system oporu stwarza hałas nie pokaźniejszy niżeli 65 dB - co z kolei można porównać do wnętrza uruchomionego samochodu. Producent chciał oddać do stosowania urządzenie, które będzie wyróżniało się dobrym wykonaniem i przede wszystkim poręcznym kształtem, który zapewni łatwość w obsłudze i przyczyni się do powiększenia przyjemności z realizowanych sesji treningowych.

  Taki właśnie jest orbitrek magnetyczny H6504 marki HMS - ma w sobie sprawdzone rozwiązania, gwarantujące najlepsze rezultaty. Z łatwością reguluj obciążenie i korzystaj z wielu funkcji Komfortem użytkowania orbitreka treningowego z magnetycznym ruchem oporu jest regulacja obciążenia, która odbywa się przy pomocy jednego kliknięcia.

  Nie musisz fatygować się z mechaniczną zmianą obciążenia - orbitrek H6504 to ukłon w stronę wygody i nieustannego treningu. Bądź ciągle w biegu i pokonuj swoje słabości w każdej sekundzie treningu. To nie czas na zwalnianie, lecz czas na przyspieszenie!

  Osiem stopni obciążenia pozwoli Ci przejść drogę początkującego do niekwestionowanego,,wymiatacza".Komputer wyekwipowany w monitor LCD ułatwi Ci odczyt wielu statystyk i analiz, które pozytywnie wpłyną na Twoje wyniki.

  W dowolnej chwili możesz dokonać pomiaru pulsu za pomocą sensorów dotykowych, sprawdzisz prędkość, ilość spalonych kalorii, czy szacowany poziom tkanki tłuszczowej %. Funkcja Recovery natomiast pozwoli Ci na wykonanie prawdziwego testu kondycji!

  Urządzenie wykona pomiar spadku tętna w trakcie treningu i oceni Twój stan wytrenowania - sprawdź się na początku i po miesiącu. Postęp budzi podziw$10 Tak dalej, a w końcu będziesz człowiekiem o żelaznej kondycji.

  Wynik wypadł nieco gorzej$11 Trenuj dalej, a w końcu osiągniesz postawiony sobie cel. To kwestia czasu! Orbitrek magnetyczny H6504 to bezpieczny, solidny sprzęt Wykorzystane materiały do stworzenia tego orbitreka to najwyższa klasa tego typu komponentów.

  dzięki temu mamy do czynienia z urządzeniem o zrównoważonej konstrukcji, a także długiej żywotności, co nie jest oczywistością w sprzęcie fitness. Magnetyczny opór znamionuje się także mniejszą awaryjnością w przypadku napędów mechanicznych.

  zastosowane udogodnienia w postaci kółek transportowych, uchwytu na urządzenia mobilne, czy stópek poziomujących wzmacniają stabilność oraz aspekty funkcjonalne. Możliwość składania urządzenia jest ukłonem w stronę pomieszczeń, w których zawsze brakuje miejsca.

  Po złożeniu znacznie redukujemy konieczną przestrzeń na przechowywanie. Dostajemy kompletny orbitrek magnetyczny, który zapewnia bezpieczne i przyjemne ćwiczenia. To wszystko, co potrzeba, oprócz systematycznego stosowania, żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę i ogólnie polepszyć swoje zdrowie.

  atrybuty technologiczne: Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 poziomów Koło zamachowe: 8 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Uchwyt na urządzenie przenośne Rolki transportowe Stopki poziomujące Zasilanie: 230V Waga towaru: 48 kg Maksymalne obciążenie towaru: 110 kg Komputer z wyświetlaczem LCD wymiary towaru: Rozłożony: długość 181 cm, szerokość 67 cm, wysokość 174 cm Złożony: długość 92 cm, szerokość 67 cm, wysokość 174 cm Funkcje komputera: Scan Czas szybkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Recovery Body fat Uwagi: Nie dedykowany do użytkowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #Orbitrek #OrbitrekMagnetyczny #Trenażer #OrbitrekHMS #OrbitreKH6504 #OrbitrekMagnetycznyH6504 #TreningWDomu #Cardio #TreningCardio #SilowniaWDomu


☆ ORBITREK SG-330E SAPPHIRE "GALAXY" ☆

ORBITREK SG-330E SAPPHIRE "GALAXY" Najniższa Cena Online

☆ ORBITREK SG-330E SAPPHIRE "GALAXY" - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: ORBITREK SG-330E SAPPHIRE "GALAXY"
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  prezentujemy Państwu lepszy ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG-330E GALAXY II cenionej marki Sapphire! Bezkompromisowa jakość naszego produktu powoduje, iż znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie innowacyjnia. Dzięki wzmocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym, mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta choćby najszczególniej wymagającym treningom. Marka Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także najmodniejszy design, który sprawia, że nasze urządzenia niezwykle prawidłowo komponują się w każdym wnętrzu. Model na rok 2016 pozostał wyposażony w nowy, bardziej zaawansowany komputer, oferujący możliwość podłączenia urządzenia mobilnego i korzystanie z aplikacji ICONSOLE+, która wprowadza zupełnie świeże możliwości treningowe, oraz przesyłanie muzyki do głośników zamontowanych na urządzeniu. Smartfon albo tablet można zamontować na specjalnym uchwycie i związać z komputerem przy pomocy BLUETOOTH 3.0 lub kabla poprzez wejście TUNELINC. Przewód załączony do orbitreka.

  Nowy, ulepszony Galaxy II!  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG GALAXY II to:
  • nowy model orbitreka Sapphire Galaxy pozostał wyposażony w progresywny komputer treningowy z kolorowym wyświetlaczem LCD o podwyższonym kontraście. Komputer posiada funkcję SCAN, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, recovery, body fat i RPM oraz jest kompatybilny z aplikacją ICONSOLE+,
  • możliwość podłączenia do komputera urządzenia mobilnego za pomocą BLUETOOTH 3.0 albo kabla za pomocą wejścia TUNELiNC,
  • elektroniczna regulacja oporu (programy treningowe: manualny, początkujący, zaawansowany, sport, cardio, program WATT),
  • stanowczo cicha praca dzięki wykorzystaniu elektromagnetyczne systemu generowania oporu,
  • stylowy i nowoczesny design,
  • zaimplementowane głośniki i port USB 3.0,
  • sensory pomiaru pulsu umieszczone na dodatkowych uchwytach,
  • rączki kierownic pokryte miękką pianką wysokiej jakości,
  • antypoślizgowe podstawy dla stóp,
  • rolki transportowe zaimplementowane w przedni stabilizator,
  • jednostajna budowa zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń (waga 51 kg),
  • pokrywa koła zamachowego została ponadto wyciszona!

  Orbitrek Sapphire Galaxy II jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia konkretnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i dobre samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne genialnie odprężają ciało i umysł. Starczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, by spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę.

  Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Galaxy II wykonany pozostał w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty, w połączeniu z nasyconym kolorem, dodają nie tylko dynamiki, ale także elegancji.

  Model Galaxy II niepowtarzalną możliwość regulacji długości kroku, poprzez regulację wydłużenia/skrócenia ramion urządzenia przymocowanych do podstawy. Rozwiązanie to zapewnia jeszcze lepsze dobranie parametrów orbitreka do predyspozycji ćwiczącego.


  Nie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne gwarantują największą skuteczność, jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia nowoczesnia). W naszym Orbitreku puls mierzony jest bezustannie, dzięki istotnie precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.

  podczas projektowania Orbitreka Sapphire Galaxy II wzorowano się na najkorzystniejszych modelach dostępnych na rynku. Istotnym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory zapewniające nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego, ale także pozwalają wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach.


☆ Orbitrek magnetyczny Sportplus SP-ET-7000-E ☆

Orbitrek magnetyczny Sportplus SP-ET-7000-E Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny Sportplus SP-ET-7000-E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sportplus
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny Sportplus SP-ET-7000-E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Ergometr klasy premium SportPlus SP-ET-7000-E  Orbitrek SP-ET-7000-E w niepowtarzalny sposób łączy trening górnych i dolnych partii ciała i oferuje nadzwyczajny trening sercowo-naczyniowy.
  Napęd na przednie koła ma tę zaletę, że stopy pozostają zawsze blisko siebie na pedałach, które poruszają się z delikatnym wahaniem i śledzą płaski, eliptyczny i jednolity ruch.
  Delikatny dla stawów ruch eliptyczny imituje naturalny ruch podczas biegania albo chodzenia.
  Opór można komfortowo kontrolować w 16 poziomach przy pomocy komputera, który na pierwszy rzut oka wyświetla wszystkie wartości treningowe.
  Liczne programy szkoleniowe indywidualny i różnorodny trening i osiągnięcie założonych celów. Zapisane są zróżnicowane programy górskie i interwałowe i programy tętna sterowane tętnem.
  duże przeciwpoślizgowe poziomy, wysoka jakość wykonania - między innymi charakteryzujące się wytrzymałymi na zużycie chromowanymi szynami rolkowymi i dużymi uchwytami z pianki o obszernej gęstości, a także możliwością transportu za pomocą zintegrowanych rolek podkreślają jakość trener eliptyczny.  Specyfikacja techniczna

  Bezobsługowy magnetyczny układ hamulcowy ze sterowaniem silnika
  Opór można kontrolować na 16 stopniach za pomocą komputera
  Koło zamachowe: ok. 8 kg, masa koła zamachowego: ok. 18 kg
  Pomiar tętna przy pomocy czujników tętna na poręczy
  Długość kroku: ok. 50 cm, pedał - odległość wewnętrzna: ok. 12 cm
  Zintegrowane rolki transportowe i regulacja poziomu podłogi
  Klasa H/A (EN 957-1/9)
  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  Zasilanie przez zasilacz sieciowy
  Komputer treningowy z obfitym wyświetlaczem LCD
  Funkcje i wyświetlacze: czas treningu, dystans, prędkość, moc w watach, kadencja, tętno, przybliżone zużycie energii, pomiar tkanki tłuszczowej, pomiar tętna regeneracyjnego z oceną kondycji
  4 dostosowywane profile użytkowników, przechowywanie wieku, masy ciała i wzrostu i płci
  Programy: tryb ręczny/prędki start, program fitness test, program treningowy sterowany watami, 12 różnych programów interwałowych/górskich, program docelowego tętna, indywidualnie konfigurowany program treningowy, program tętna regeneracyjnego z notatką fitness, program pomiaru tkanki tłuszczowej  rozmiary

  rozmiary po rozłożeniu: ok. 165 x 63 x 178 cm


☆ YORK X510 - 52076 - Trenażer eliptyczny / KURIER 0 ZŁ / 606 858 181 / W-wa Montaż 0zł / POLSKA GWARANCJA 2 LATA / athletic24.pl ☆

YORK X510 - 52076 - Trenażer eliptyczny / KURIER 0 ZŁ / 606 858 181 / W-wa Montaż 0zł / POLSKA GWARANCJA 2 LATA / athletic24.pl Najniższa Cena Online

☆ YORK X510 - 52076 - Trenażer eliptyczny / KURIER 0 ZŁ / 606 858 181 / W-wa Montaż 0zł / POLSKA GWARANCJA 2 LATA / athletic24.pl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: York Fitness
 • Nazwa produktu: YORK X510 - 52076 - Trenażer eliptyczny / KURIER 0 ZŁ / 606 858 181 / W-wa Montaż 0zł / POLSKA GWARANCJA 2 LATA / athletic24.pl
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  OPIS: Trenażer eliptyczny York z elektroniczną regulacją 32 poziomów oporu. Urządzenie jest dobrze dopasowane do pracy w domu - posiada rolki transportowe usprawniające przemieszczanie z miejsca na miejsce i stopki zezwalające na dokładne wypoziomowanie. Magnetyczny system oporu gwarantuje płynną i wydajną pracę bez zrywów podczas ćwiczeń. Zarządzany z panelu komputera obfity zakres obciążenia stanie na wysokości zadania użytkowników na przeróżnym poziomie innowacyjnia. Uchwyty i kierownica podczas treningu stosować zróżnicowane chwyty w zależności od tego, które mięśnie chce się angażować bardziej. Pozwala to prowadzić zróżnicowane ćwiczenia z naciskiem na górne albo dolne partie. Prosty w obsłudze komputer z czytelnym wyświetlaczem sygnalizuje o czasie ćwiczeń, przebytym dystansie, spalonych kaloriach, czy o wartości pulsu rejestrowanego z dotykowych czujkaów. Przeróżne programy treningowe działają motywująco, urozmaicają treningi i powodują, że są wydajniejsze.


  SPECYFIKACJA towaru:

☆ H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM ☆

H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM Najniższa Cena Online

☆ H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: H0601 ORBITREK MAGNETYCZNY HMS PREMIUM
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H0601 HMS PREMIUM

  To magnetyczny trenażer eliptyczny, który jest połączeniem najwyższej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Trenażer jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i zwiększenia wydolności organizmu. Sprzęt pokaźne koło zamachowe oraz stabilną konstrukcję. Z kolei wykorzystanie najlepszych materiałów zapewni długie, a zarazem bezawaryjne użytkowanie. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Trenażer eliptyczny progresywny komputer z wyświetlaczem LED. Sterowanie jest niezwykle intuicyjne i nietrudne. H0601 ma zastosowane łącznie aż 27 programów. Każdy użytkownik bez względu na poziom wytrenowania, odszuka stosowny program dla siebie. W tych 27 programach znajdują się trzy, których zróżnicowanie polega na wieku ćwiczącego. Program dla ludzi młodych, w średnim wieku i seniorów. Każdy różni się poziomem obciążenia. W dodatku ćwiczący ma do dyspozycji osobny program nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej, taki w którym przygotowany jest trening interwałowy, a także program HRC. Użytkownik ma również możliwość ustawienia 4 własnych programów, dobranych do jego potrzeb. Ustawia jakie obciążenie powinien odczuwać w każdej minucie, dzięki temu nie musi już w trakcie treningu myśleć o zmianie parametrów treningu. Oczywiście przystępny jest na dodatek program klasyczny manualny, gdzie przez cały czas treningu sami zmieniamy obciążenie.

  Model H0601 wyposażony jest w miejsce na urządzenie przenośne, dzięki temu podczas treningu bez trudu możemy korzystać np. Z tableta. Komputer ma wejście audio i głośniki poprzez które możemy słuchać swojej ulubionej motywującej muzyki. Każdemu treningowi musi towarzyszyć optymalne nawadnianie organizmu. Tu z pomocą przychodzi miejsce na bidon w które także wyekwipowany jest trenażer eliptyczny.

  W tym modelu została zastosowana rzadko spotykana możliwość regulacji kąta nachylenia pedała i wysokości całej kolumny pedała. Regulacja kąta nachylenia pedałów, zezwala na większe lub mniejsze, w zależności od ustawienia, zaangażowanie mięśni łydek, pośladków oraz mięśni czworogłowych uda. Operując wysokością całej kolumny, rozszerzamy lub obniżamy kąt nachylenia kroku. Pozwala to na przeprowadzenie treningu biegowego z nachyleniem - zupełnie tak, jakbyśmy biegli pod górę.

  H0601 to potężna, zrównoważona kompozycja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie.

  H0601 to najlepszy wybór dla osób, które preferują trening cardio w zaciszu domowym.

  Specyfikacja:

  • Klasa stosowania: H
  • rodzaj oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • typ regulacji oporu: samoczynny
  • liczba poziomów regulacji oporu: 24
  • Waga koła zamachowego (kg): 8
  • Możliwość regulacji kąta nachylenia pedała
  • Możliwość regulacji wysokości kolumny pedała - regulacja nachylenia kroku
  • Długość kroku 39cm
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • prędkość: tak
   • puls: tak
   • body fat: tak
   • kalorie: tak
   • Komputer (wyposażenie uzupełniające):
    • wyjście na słuchawki: tak
    • głośniki: tak
   • Wyposażenie uzupełniające:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • miejsce na urządzenie mobilne: tak
    • miejsce na bidon: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki albo kółka transportowe: tak
   • wymiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1720
    • szerokość (mm): 660
    • wysokość (mm): 1690
   • Komputer (funkcje):
    • HRC: 1
    • łączna ilość programów: 27
    • RECOVERY: tak
    • WATT: tak
    • SCAN: tak
    • zastosowane programy treningowe: tak
    • ilość wbudowanych programów treningowych: 10
    • indywidualne programy treningowe: tak
    • ilość jednostkowych programów treningowych: 4
   • Zasilanie: 230V
   • Waga artykułu (kg): 60,7
   • Maksymalna waga użytkownika: 180 kg

   Uwagi:

   • Gwarancja 24 miesiące
  "

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra ☆

Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SAPPHIRE SPECTRAModel: SPECTRA SG-600ESystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 24Waga koła zamachowego: 12kgMaksymalne obciążenie: 150kgKomputer treningowy z podstawką na tablet24 programy treningoweSensory pomiaru pulsuAntypoślizgowe podstawy dla stópPodświetlany ekran LCDStabilna kompozycja zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-srebrny OPIS produktu:Model Spectra to najwyższa półka wśród sprzętu marki Sapphire.

  Ten masywny orbitrek zaprojektowany został przy wykorzystaniu opinii nie tylko ekspertów, lecz także samych użytkowników.wynikiem konsultacji jest progresywna budowa, komfortowy w obsłudze komputer treningowy, a także jeszcze pokaźniejsza ilość programów treningowych.

  Jak każde postępowe urządzenie, także SG SPECTRA posiada podstawkę pod sprzęt dostarczający rozrywki podczas treningu - dzięki zmienionej obudowie komputera możesz umieścić na nim choćby 10" tablet i oglądać ulubiony film albo serial.Jednym z najważniejszych parametrów orbitreków jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W przypadku maszyn o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest zgubne dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu Spectra rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 21cm - jest to jeden z lepszych wyników dla sprzętów tej klasy! PROGRAMY TRENINGOWE SG SPECTRASzczególnie duży nacisk położony został na komfort samego treningu - spora liczba programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja chodzenia po górach, bieg po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire Spectra sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* zdjęcia prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbitrek Sapphire Spectra jest genialnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia konkretnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i korzystne samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne wyśmienicie odprężają ciało i umysł.

  wystarczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, by spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Tylko dzisiaj do każdej sztuki dodajemy odchudzający Pas Neoprenowy – zrzucenie zbędnych kilogramów jeszcze nigdy nie było tak nieskomplikowane!

  SPECYFIKACJA:Długość pełna: 111cmDługość z maksymalnie wychylonym ramieniem: 128cmSzerokość kompletna: 70cmSzerokość stabilizatorów: 51cmWysokość: 165cmDługość kroku: 31cmRozstaw wewnętrzny Q (pomiędzy podstawami stóp): 21cmWymiary podstaw dla stóp: 34x13cmSzerokość podstawy na tablet: 20cmZasilanie: 230VDopuszczalne obciążenie: 150kgWaga całkowita: 44,5kgWymiary kartonu (dł/gł/wys): 114cm/44cm/63cmKolor Czarno-srebrnyGratis dwa e-booki postępowy designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Spectra wyprodukowany został w najmodniejszej obecnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z ponadczasową ascetyczną bryłą dodają całości elegancji. Przeciwpoślizgowe podstawyStabilne podparcie dla stóp ma zasadniczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,zwykle na jego efektywność.

  W naszym orbitreku zastosowano specjalne podstawy przeciwpoślizgowe, tak żeby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne gwarantują największą produktywność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia nowoczesnia).

  Oferowany model mierzy puls bezustannie dzięki bardzo starannym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Na szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet lub smartfon - dzisiaj podczas treningu możesz oglądać film lub ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).Wszystkie uchwyty w modelu Spectra zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową.

  znaczne, wzmacniane stabilizatoryDzięki sporej wadze urządzenie jest stabilne i bezpieczne choćby podczas najmocniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe zastosowane w przedni stabilizator.podczas projektowania Orbitreka Sapphire Spectra wzorowano się na najkorzystniejszych modelach dostępnych na rynku.

  widocznym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory zapewniające nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego lecz także zezwalające wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach. Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zaimplementowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dopasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:ilość programów treningowych: 24P1-P15 - Programy automatyczneP16 - Program FATP17-P20 – Programy sterowane tętnem (Target HR)P21-P24 - Programy użytkownikaOprócz wizualizacji wybranego programu ekran demonstruje:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


☆ Orbitrek fitness x-run 3 marki Hertz ☆

Orbitrek fitness x-run 3 marki Hertz Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek fitness x-run 3 marki Hertz - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Orbitrek fitness x-run 3 marki Hertz
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

☆ Hertz orbitrek impact - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Hertz orbitrek impact - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online

☆ Hertz orbitrek impact - produkt w magazynie - szybka wysyłka! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz orbitrek impact - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  artykuł Outlet-owy Powody przeceny: • posiada uszkodzenia kosmetyczne: porysowane komponenty, wgniecione gąbki. • Towar produktywny technicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Zdrowa sylwetka Wysokiej klasy orbitrek magnetyczny. Zadbaj o swoją kondycję bez wychodzenia z domu. HERTZ FITNESS Impact to wysokiej klasy orbitrek magnetyczny, przeznaczony do użytkowania domowego, który pomoże zachować korzystną formę fizyczną.

  Pamiętaj, że ćwicząc regularnie na orbitreku HERTZ FITNESS Impact masz zapewnioną zdrową sylwetkę. Trening całego ciała Orbitrek Impact idealnie wpływa na trening takich partii mięśni jak mięśnie czworogłowe uda, dwugłowe uda, łydki, pośladki, mięśnie dwugłowe i trójgłowe ramienia, klatka piersiowa, grzbiet, mięśnie naramienne i inne.

  duże możliwości treningowe Pozwala przypasować ćwiczenia do jednostkowych potrzeb. Orbitrek pozwala dostosować ćwiczenia do jednostkowych potrzeb i możliwości HERTZ FITNESS Impact oparty jest na magnetycznym systemie oporu z szesnastostopniową automatyczną regulacją oporu.

  Waga koła zamachowego wynosi 16 kg w systemie Magnetic Pro. System Magnetic Pro stawia dwa razy obszerniejszy opór przy zaimplementowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Programy treningowe Komputer treningowy wyświetli programy treningowe oraz 8 funkcji: czas ćwiczenia, prędkość, przejechany dystans, ilość spalonych kalorii, puls, przebyta droga (odometer), skanowanie wszystkich parametrów, a także diagram charakterystyki programu.

  Cicha praca Orbitrek Impact dopuszcza maksymalne obciążenie 150 kg, dlatego wyśmienicie nadaje się w dodatku dla wysokich i postawnych osób. Dodatkowo znaczne, antypoślizgowe platformy z regulacją pozycji wygodny trening, a paskowy napęd pozwala na wyjątkowo cichą pracę urządzenia.Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki do 2000 zł – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra ☆

Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SAPPHIRE SPECTRAModel: SPECTRA SG-600ESystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 24Waga koła zamachowego: 12kgMaksymalne obciążenie: 150kgKomputer treningowy z podstawką na tablet24 programy treningoweSensory pomiaru pulsuAntypoślizgowe podstawy dla stópPodświetlany ekran LCDStabilna kompozycja zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-metaliczny OPIS artykułu:Model Spectra to najwyższa półka wśród sprzętu firmy Sapphire.

  Ten masywny orbitrek zaprojektowany został przy wykorzystaniu opinii nie tylko ekspertów, ale także samych użytkowników.konsekwencją konsultacji jest innowacyjna budowa, wygodny w obsłudze komputer treningowy, a także jeszcze pokaźniejsza ilość programów treningowych.

  Jak każde innowacyjne urządzenie, dodatkowo SG SPECTRA ma podstawkę pod sprzęt dostarczający rozrywki w trakcie treningu - dzięki zmodyfikowanej obudowie komputera możesz umieścić na nim nawet 10" tablet i oglądać ulubiony film albo serial.Jednym z najważniejszych parametrów orbitreków jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji urządzeń o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest zgubne dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu Spectra rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 21cm - jest to jeden z ulepszonych wyników dla sprzętów tej klasy! PROGRAMY TRENINGOWE SG SPECTRASzczególnie pokaźny nacisk położony został na komfort samego treningu - pokaźna ilość programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja chodzenia po górach, bieg po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire Spectra sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* zdjęcia prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbitrek Sapphire Spectra jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia potężnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i prawidłowe samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne perfekcyjnie odprężają ciało i umysł.

  wystarczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Tylko teraz do każdej sztuki dodajemy odchudzający Pas Neoprenowy – zrzucenie zbędnych kilogramów jeszcze nigdy nie było tak proste!

  SPECYFIKACJA:Długość całkowita: 111cmDługość z maksymalnie wychylonym ramieniem: 128cmSzerokość kompletna: 70cmSzerokość stabilizatorów: 51cmWysokość: 165cmDługość kroku: 31cmRozstaw wewnętrzny Q (między podstawami stóp): 21cmWymiary podstaw dla stóp: 34x13cmSzerokość podstawy na tablet: 20cmZasilanie: 230VDopuszczalne obciążenie: 150kgWaga kompletna: 44,5kgWymiary kartonu (dł/gł/wys): 114cm/44cm/63cmKolor Czarno-srebrnyGratis dwa e-booki progresywny designDzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Spectra wytworzony został w najmodniejszej obecnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieśmiertelną bezkompromisową bryłą dodają całości elegancji. Antypoślizgowe podstawyStabilne podparcie dla stóp ma znaczący wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,zwykle na jego produktywność.

  W naszym orbitreku zaimplementowano specjalne podstawy antypoślizgowe, tak żeby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą wydajność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania).

  Oferowany model mierzy puls nieustannie dzięki niezwykle precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Na szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet lub smartfon - teraz w trakcie treningu możesz oglądać film lub ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).Wszystkie uchwyty w modelu Spectra zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową.

  szerokie, wzmacniane stabilizatoryDzięki szerokiej wadze urządzenie jest stabilne i bezpieczne choćby w trakcie najbardziej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe wbudowane w przedni stabilizator.w trakcie projektowania Orbitreka Sapphire Spectra wzorowano się na najkorzystniejszych modelach dostępnych na rynku.

  widocznym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego ale także zezwalające wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach. Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zastosowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dostosuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:ilość programów treningowych: 24P1-P15 - Programy automatyczneP16 - Program FATP17-P20 – Programy sterowane tętnem (Target HR)P21-P24 - Programy użytkownikaOprócz wizualizacji wybranego programu ekran demonstruje:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


☆ Urbogym Orbitrek thor | ☆

Urbogym Orbitrek thor | Najniższa Cena Online

☆ Urbogym Orbitrek thor | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Urbogym
 • Nazwa produktu: Urbogym Orbitrek thor |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Urbogym Thor czarny 5904906085473

☆ Hms Orbitrek h6191w ☆

Hms Orbitrek h6191w Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek h6191w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek h6191w
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H6191W HMS to orbitrek magnetyczny wyposażony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia smartfona lub tabletu działających w systemie Android lub iOS. Konsola może związać się z urządzeniem przenośnym za pośrednictwem Bluetooth, dzięki temu uzyskujemy dostęp do najnowszych technice - aplikacji Fit Hi Way oraz iConsole+.Fit Hi Way to nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem poprawnie znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, że jest kompatybilna z różnorodnymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swych treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło też zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.Orbitrek H6191W wyekwipowany jest w dodatku w port USB, dzięki któremu możemy ładować swoje urządzenie przenośne podczas treningu. Dodatkowym udogodnieniem są sensory dotykowe do skrupulatnego mierzenia pulsu, uchwyt na urządzenia przenośne, a także bidon, który też jest w komplecie.;Specyfikacja: rozmiary produktu: długość: 142 cm szerokość: 59,5 cm wysokość: 157 cm Długość kroku: 374 mm Odległość między pedałami: 200 mm Opór: magnetyczny 8 stopni regulacji oporu Regulacja oporu: automatyczna System hamowania: magnetyczny Koło zamachowe: 7 kg przeciwpoślizgowe, a także wielkie stopki - szerokość 14 cm Gniazdo USB Uchwyt na bidon i bidon w komplecie Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 43,9 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Funkcje komputera: Time - czas Distance - dystans Speed - prędkość Calories- kalorie Pulse - puls Watt - moc RPM - obroty na minutę Manual- tryb treningu manualnego Cardio - cel trybu treningu HR Program - przystępne tryby: tryb manualny tryb H.R.C. Tryb watt tryb użytkownika tryb body fat tryb recovery 12 podstawowych programów treningowych Łączna liczba programów treningowych: 23;;Uwagi produkt nie dedykowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące;


☆ Hertz orbitrek impact - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Hertz orbitrek impact - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online

☆ Hertz orbitrek impact - produkt w magazynie - szybka wysyłka! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz orbitrek impact - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  produkt Outlet-owy Powody przeceny: • ma uszkodzenia kosmetyczne: porysowane komponenty, wgniecione gąbki. • Towar efektywny technologicznie. • towar profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Zdrowa sylwetka Wysokiej klasy orbitrek magnetyczny. Zadbaj o swoją kondycję bez wychodzenia z domu. HERTZ FITNESS Impact to wysokiej klasy orbitrek magnetyczny, asygnowany do użytku domowego, który pomoże zachować dobrą formę fizyczną.

  Pamiętaj, że ćwicząc regularnie na orbitreku HERTZ FITNESS Impact masz zapewnioną zdrową sylwetkę. Trening całego ciała Orbitrek Impact świetnie wpływa na trening takich partii mięśni jak mięśnie czworogłowe uda, dwugłowe uda, łydki, pośladki, mięśnie dwugłowe i trójgłowe ramienia, klatka piersiowa, grzbiet, mięśnie naramienne i inne.

  pokaźne możliwości treningowe Pozwala dopasować ćwiczenia do jednostkowych potrzeb. Orbitrek pozwala dopasować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości HERTZ FITNESS Impact oparty jest na magnetycznym systemie oporu z szesnastostopniową samoczynną regulacją oporu.

  Waga koła zamachowego wynosi 16 kg w systemie Magnetic Pro. System Magnetic Pro stawia dwa razy obszerniejszy opór przy zaimplementowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Programy treningowe Komputer treningowy wyświetli programy treningowe oraz 8 funkcji: czas ćwiczenia, szybkość, przejechany dystans, ilość spalonych kalorii, puls, przebyta droga (odometer), skanowanie wszystkich parametrów i diagram charakterystyki programu.

  Cicha praca Orbitrek Impact dopuszcza maksymalne obciążenie 150 kg, dlatego idealnie nadaje się też dla wysokich i postawnych osób. Na dodatek znaczne, przeciwpoślizgowe platformy z regulacją pozycji wygodny trening, a paskowy napęd umożliwia nad wyraz cichą pracę urządzenia.


☆ Orbitrek TREXO czarny ET500 | ☆

Orbitrek TREXO czarny ET500 | Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek TREXO czarny ET500 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trexo
 • Nazwa produktu: Orbitrek TREXO czarny ET500 |
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Trexo ET500 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 38% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 2000 zł najlepszy?


Najlepszy orbitrek do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane orbitreki do ćwiczeń – TOP7 listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek do 2000 zł opinie i efekty,
 • dobre orbitreki do 2000 zł cena,
 • ranking orbitreków do 2000 zł,
 • orbitrek do 2000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek do 2000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek do 2000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.