FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania QCY. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania QCY


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania QCY,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania QCY najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania QCY, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania QCY, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ QCY T2C ☆

QCY T2C Najniższa Cena Online

☆ QCY T2C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T2C
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  QCY T2C TWS - słuchawki TWS Bluetooth 5.0 + etui z funkcją ładowania i zastosowanym powerbankiem 800mAh QCY to producent premium producenta najwyższej jakości sprzętu audio. Producent to zdobyła niezwykłą popularność wśród wymagających użytkowników poszukujących produktu wysokiej jakości w szczególnie dobrej cenie.

  towar w 100% oryginalny - każde słuchawki mają nieszablonowy numer seryjny poświadczający oryginalność sprzętu. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z TWS QCY T2C to słuchawki typu TWS, czyli nie są ograniczone żadnym kablem.

  Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem lub komputerem, lecz także miedzy sobą, wytwarzając słuchawki stereo. Kompaktowe, wygodne i wysmakowane słuchawki sprawdzą się w każdym momencie: w autobusie, w domu, na siłowni.

  Moduł Bluetooth 5.0 - wszystko czego Ci potrzeba Dzięki progresywnemu modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki automatycznie łączą się ze sobą i z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zaimplementowany moduł Realtek zezwala na także luźne prowadzenie rozmów w jakości HD, zapewnia dłuższą żywotność baterii oraz wysokiej jakości audio.

  Inteligentne zasilanie Po wyjęciu z etui, słuchawki automatycznie się włączają i parują, a po włożeniu ich do etui, natychmiast się wyłączają. Wysoka jakość dźwięku Dzięki zaimplementowaniu mistrzowskiego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają szczególnie poprawnie odwzorowany dźwięk, gwarantując równocześnie wyróżniony bas oraz wspaniałe średnie i wysokie tony.

  Dzięki swej uniwersalności słuchawki spełnią oczekiwania praktycznie każdego użytkownika. Ładujące etui Słuchawki ładuje się przez włożenie ich do etui, a magnetyczny system łączenia i pokrywa uniemożliwiają ich wypadnięcie.

  zastosowany akumulator o pojemności 800 mAh umożliwia 8-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, gwarantując dopełniające kilkanaście godzin pracy. Dzięki swoim niewielkim wymiarom etui możemy wziąć praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki albo kieszeni.

  Redukcja hałasów zaimplementowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów w trybie stereo. Technika CVC6.0 odpowiada za redukcję hałasów otoczenia podczas rozmowy, sprawiając, że rozmówca wyraźnie wszystko słyszy.

  Jest to nad wyraz przydatne w trakcie prowadzenia rozmów telefonicznych w pracy albo miejscach publicznych. Kompatybilność z systemami Android, iOS, Windows Słuchawki można połaczyć z każdym urządzeniem wyekwipowanym w standrad Bluetooth.

  Niezależnie od tego czy będzie to telefon, tablet czy komputer z Androidem, iOs, Windows, bezproblemowo je połaczysz. Pamiętaj jedynie o procesie optymalnie parowania słuchawek z urządzeniem. Kompaktowe wymiary, wygoda używania nieznaczne wymiary słuchawek jak i etui umożliwiają komfortowe ich używanie i przenoszenie.

  bez problemu zmieścisz słuchawki w etui, które równocześnie jest powerbankiem w swojej niewiele znaczącej kieszeni, torebce czy nerce. Zabierz swoją muzykę wszędzie tam gdzie chcesz. Specyfikacja techniczna słuchawek QCY T2C: Wersja Bluetooth: V5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: ok.

  2 godzin Czas czuwania: 120 godzin Czas pracy: 4 godziny Zasięg: 10 m objętość baterii słuchawek: 43 mAh pojemność baterii etui: 800 mAh Obsługa: 1 wielofunkcyjny przycisk Częstotliwość: 20 – 20000 Hz W pakiecie dostają Państwo: Stacje dokującą QCY T2C Para słuchawek QCY T2C (1 para = 2 szt.) Oryginalne opakowanie przewód micro USB - USB 4 uzupełniające gumowe nakładki na słuchawki Oryginalne opakowanie producenta


☆ QCY T13 (biały) ☆

QCY T13 (biały) Najniższa Cena Online

☆ QCY T13 (biały) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T13 (biały)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE dokanałowe BT 5.1 QCY T13 Bezprzewodowe słuchawki QCY T13 rewelacyjna jakość dźwięku i luźne rozmowy przez telefon nawet w głośnym otoczeniu? Z QCY T13 to osiągalne! 4 mikrofony z redukcją szumów pozwalają na wygodne wykonywanie połączeń w dowolnym miejscu, a przetwornik 7,2 mm zagwarantuje przejrzyście czyste brzmienie.

  Nie musisz także obawiać się problemów z sygnałem – Bluetooth 5.1 zapewnia bezusterkową transmisję. W połączeniu ze stylowym etui ładującym słuchawki mogą nieustannie pracować nawet przez 40 godzin. Rozmawiaj przez telefon, gdziekolwiek jesteś Każda słuchawka została zaopatrzona w 2 mikrofony, które świetnie rejestrują Twój głos i eliminują zbędny hałas.

  Cyfrowa redukcja szumów ENC pozwala wyciszyć niechciane dźwięki dochodzące z zewnątrz, dzięki czemu możesz skoncentrować się na rozmowie! Naładują się w mgnieniu oka budowa słuchawek została dostosowana do potrzeb użytkowników, nie uciskając kanału słuchowego, a wyjątkowo lekka waga powoduje, iż uszy nie będą zmęczone w trakcie ich wykorzystywania.

  Uczta dla Twoich uszu Słuchawki zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki 7,2 mm i korzystają z kodeków HD AAC/SBC. Dzięki czemu genialnej jakości audio na poziomie HiFi. Daj się zaskoczyć niesamowitym basom i perfekcyjnie zbalansowanym tonom – QCY T13 otoczą Cię klarownie czystym dźwiękiem.

  Poczujesz się niemal jak na koncercie! Jeszcze dłuższy czas pracy Każda słuchawka została wyekwipowana w wytrzymały akumulator, który zagwarantuje czas odtwarzania do 8 godzin. Chcesz więcej? Etui ładujące pozwala przedłużyć go do nawet 40 godzin!

  To wystarczająco dużo, by przesłuchać około 600 piosenek, obejrzeć 20 filmów albo zobaczyć aż 9600 krótkich video na TikToku. Pożegnaj problemy z połączeniem progresywny chip Bluetooth 5.1 zapewnia jeszcze szybsze i bardziej jednostajne połączenie, zniżając równocześnie zużycie energii.

  Wszystko to pozwala radować się niezawodną transmisją sygnału, ultraniskim opóźnieniem i długim czasem pracy. Możesz także dowolnie przełączać się między trybem mono i stereo – każda słuchawka łączy się niezależnie!

  przychylna użytkownikom aplikacja a pomocą dedykowanej aplikacji QCY nie tylko zmienisz język interfejsu, ale też przypasujesz ustawienia EQ i zainstalujesz aktualizacje OTA. Dostępny jest w dodatku tryb uśpienia, który pozwoli Ci uniknąć przypadkowego uruchomienia słuchawek.

  Specyfikacja Wersja Bluetooth 5.1 Profile Bluetooth HFP/HSP/A2DP/AVRCP Czas pracy 5 h rozmów, 8h odtwarzania muzyki pojemność baterii etui 380 mAh Port USB-C Częstotliwość 20 – 20000 Hz Zasięg 10 m


☆ QCY T1 ☆

QCY T1 Najniższa Cena Online

☆ QCY T1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki
  QCY T1 to słuchawki rodzaju TWS, czyli nie są ograniczone żadnym kablem. Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem lub komputerem, lecz także miedzy sobą, stwarzając słuchawki stereo. Kompaktowe, komfortowe i wykwintne słuchawki sprawdzą się w każdym momencie: w autobusie, w domu, na siłowni.
  Moduł Bluetooth 5.0

  Dzięki innowacyjnemu modułowi bluetooth 5.0 słuchawki automatycznie łączą się ze sobą, a także z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zastosowany moduł Realtek pozwala na także swobodne prowadzenie rozmów w jakości HD, zapewnia dłuższą żywotność baterii i wysokiej jakości audio.

  Inteligentne zasilanie

  Po wyjęciu z etui, słuchawki samoczynnie się włączają i parują, a po włożeniu ich do etui, natychmiast się wyłączają.  Wysoka jakość dźwięku

  Dzięki zastosowaniu profesjonalnego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają niezwykle dobrze odwzorowany dźwięk, zapewniając równocześnie podkreślony bas i doskonałe przeciętne i wysokie tony. Dzięki swojej uniwersalności słuchawki spełnią oczekiwania praktycznie każdego użytkownika.  Ładujące etui

  Słuchawki ładuje się poprzez włożenie ich do etui, a magnetyczny system łączenia zapobiega ich wypadnięcie. Zaimplementowany akumulator o pojemności 380 mAh zezwala na 4-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, zapewniając dopełniające kilkanaście godzin pracy. Dzięki swym niewielkim wymiarom etui możemy wziąć praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.
  Redukcja hałasów

  zaimplementowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów w trybie stereo. Technologia CVC6.0 odpowiada za redukcję hałasów otoczenia podczas rozmowy, sprawiając, że rozmówca wyraźnie wszystko słyszy. Jest to bardzo {pomocn|przydatn)e podczas prowadzenia rozmów telefonicznych w pracy lub miejscach publicznych.
  Zalety Bluetooth 5.0

  1. Szybkość transmisji jest dwa razy szybsza niż w Bluetooth 4.2
  2. Zużycie energii jest dwa razy niższe niż w Bluetooth 4.2
  3. Mocniejszy i stabilniejszy sygnał
  4. Zasięg transmisji wynosi 10 m
  5. Zapewnia płynny dźwięk bez opóźnień


  W zestawie
  Specyfikacja


☆ QCY G1 ☆

QCY G1 Najniższa Cena Online

☆ QCY G1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY G1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki TWS QCY G1 Słuchawki bezprzewodowe QCY G1 zostały stworzone z myślą o graczach. Zapewniają ultraniskie opóźnienie do 45 ms i zostały zaopatrzone w dynamiczne przetworniki 10 mm. W pełni naładowane mogą pracować do 8 godzin, a ich etui obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

  Łącze Bluetooth 5.2 gwarantuje niezawodną transmisję, a redukcja szumów ENC pozwala komfortowo rozmawiać przez telefon. Specjalne efekty gamingowe większą immersję podczas nawet najbardziej dynamicznej rozgrywki.

  stworzone dla graczy dostosuj słuchawki do swoich potrzeb i zapewnij sobie większą immersję w trakcie rozgrywki. Dostępne w aplikacji QCY ustawienia EQ pozwalają podkreślić wybrane dźwięki takie jak wystrzały, wybuchy czy kroki.

  dzięki temu jeszcze lepiej znajdziesz się w świecie gry i utożsamisz z jej bohaterem. Łatwo usłyszyszswoich przeciwników i uprzedzisz ich atak. Dostępny jest także specjalny tryb gamingowy, który wzmacnia odgłosy kroków i pojazdów.

  szybkie i stabilne połączenie bezprzewodowe Ciesz się prędkim i zrównoważonym połączeniem z niesamowicie niskim opóźnieniem zaledwie 45 ms. Innowacyjny chip PixArt Bluetooth 5.2 zapewnia bezawaryjną transmisję i niemal znakomitą synchronizację obrazu i dźwięku, dzięki temu możesz bez przeszkód grać w dynamiczne gry.

  Co więcej, gdy otworzysz etui, słuchawki włączą się samoczynnie –złączyć je z telefonem, wystarczy wybrać odpowiednią opcję na wyskakującym okienku (dostępne tylko na smartfonach z Androidem). Tak niedużo potrzeba, aby przejść do gry!

  doskonała jakość dźwięku Ciesz się najwyższą jakością audio, kiedy grasz w gry, słuchasz muzyki lub rozmawiasz ze znajomymi. Słuchawki QCY G1 zostały zaopatrzone w dynamiczne przetworniki 10 mm i obsługują kodowanie AAC, dzięki czemu mogą zapewnić obfite pole dźwiękowe, różnorodność szczegółów i genialną harmonię.

  Przekonaj się, jak nadzwyczajnie mogą brzmieć piosenki, które lubisz i jeszcze bardziej zanurz się w rozgrywce! swobodnie rozmawiaj z innymi Chcesz porozmawiać przez telefon? A może niejednokrotnie grasz w gry sieciowe i zależy Ci na możliwości komunikowania się z innymi graczami? Słuchawki G1 okażą się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

  Każda z nich została wyekwipowana w 2 mikrofony, które znakomicie rejestrują dźwięki. Artykuł oferuje również redukcję szumów ENC. Wszystko to daje Ci pewność, że Twoi rozmówcy bez problemu Cię usłyszą. Wytrzymały akumulator – ładowanie bezprzewodowe Graj do czasu, aż chcesz i nie obawiaj się, że nagle rozładowane słuchawki zepsują Ci zabawę.

  Wytrzymałe akumulatory G1 zapewniają czas pracy do 8 godzin w trybie normalnym albo do 6 godzin w trybie gamingowym. Wchodzące w skład zestawu etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas odpowiednio o nawet 24 godziny albo 18 godzin.

  Co więcej, obsługuje ono ładowanie bezprzewodowe. Uwaga: ładowarka indukcyjna nie wchodzi w skład zestawu. Obsługa dotykowa by skorzystać z podstawowych funkcji słuchawek, nie musisz już sięgać po telefon.

  G1 mają wbudowane panele dotykowe, za pomocą których łatwo je obsłużysz. Wystarczy trafna liczba dotknięć, żeby na przykład zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, zmienić tryb, odebrać, odrzucić albo zakończyć połączenie, przełączyć piosenkę albo aktywować głosowego asystenta.

  Zaprojektowane z myślą o graczach Słuchawki są niesamowicie lekkie i komfortowe – nawet nie poczujesz, że masz je w uszach. Unikatowy komfort używania. Wyróżniają się także oryginalnym, progresywnym designem inspirowanym popularnym RoboCopem.

  Co więcej, niebieskie podświetlenie nadaje im interesujący, gamingowy charakter. Jeśli chcesz, możesz je włączyć lub wyłączyć za pomocą aplikacji QCY. W pakiecie Słuchawki Etui ładujące Wymienne gumki x3 (S, M i L, jedna para jest już założona na słuchawki) Instrukcja obsługi kabel USB-C Specyfikacja producent QCY Model G1 Nazwa parowania QCY-G1 Wersja Bluetooth 5.2 Kompatybilne systemy Android, iOS Zasięg Do 10 m Czas pracy Do 4,5 h rozmów / do 8 h odtwarzania muzyki / do 6 h grania w trybie gamingowym Profile Bluetooth HFP, HSP, A2DP, AVRCP objętość akumulatora etui 450 mAh Port ładowania USB-C table –>


☆ QCY T16 ☆

QCY T16 Najniższa Cena Online

☆ QCY T16 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T16
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe TWS QCY T16 Ciesz się najwyższą jakością dźwięku, kiedy słuchasz muzyki, oglądasz film, grasz w grę lub rozmawiasz poprzez telefon. Słuchawki bezprzewodowe QCY T16 zostały zaopatrzone w przetworniki 7,2 mm i proponują niezawodne łącze Bluetooth 5.2 z kodekiem aptX Adaptive.

  W pełni naładowane mogą odtwarzać muzykę nawet poprzez 5,5 godziny. Obsługująszybkie ładowanie. Poszukujesz dodatkowych możliwości? Zainstaluj aplikację QCY, żeby zyskać dostęp do wielu przydatnych funkcji i ustawień!

  Pożegnaj problemy z połączeniem Niestabilny sygnał, opóźnienia i inne problemy z połączeniem to już przeszłość. Słuchawki posiadają zastosowane chipy Qualcomm Bluetooth 5.2, które w połączeniu z kodekiem aptX Adaptive zapewniają niesamowicie szybką i bezusterkową transmisję.

  Co więcej, żeby sparować T16 z wybranym urządzeniem, starczy otworzyć etui. Przekonaj się, jak mało potrzeba,cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem! Ultraniskie opóźnienie Bez przeszkód graj w choćby najszczególniej dynamiczne gry i oglądaj filmy.

  Bluetooth 5.2 oraz kodek aptX Adaptive zapewniają ultraniskie opóźnienie, co oznacza doskonałą synchronizację obrazu i dźwięku. Teraz możesz komfortowo śledzić losy bohaterów ulubionego serialu i rozgrywać kolejne pojedynki, nie dając się zaskoczyć przeciwnikowi.

  Dla zwolenników gier dostępny jest także specjalny tryb gamingowy. Klarownie czyste brzmienie Co powoduje, iż słuchawki T16 mogą grać tak dobrze? Kodek aptX Adaptive pozwala na dostosowywanie dźwięku w zależności od jego źródła, aby zapewnić Ci jak najlepsze rezultaty.

  To oznacza, że niemal w każdej sytuacji możesz radować się klarownie czystym brzmieniem, idealną harmonią, starannym dostrojeniem i niesamowitym bogactwem szczegółów. Z QCY odkryjesz magię muzyki na nowo!

  choćby 22 godziny muzyki Słuchaj muzyki, kiedy jedziesz pociągiem lub gotujesz i nie obawiaj się, że rozładowane słuchawki zepsują Ci humor. Wytrzymały akumulator T16 zagwarantuje czas pracy sięgający 5,5 godziny na jednym ładowaniu.

  przy pomocy wchodzącego w skład zestawu etui możesz wydłużyć go do choćby 22 godzin! To wystarczająco dużo, żeby obejrzeć około 11 filmów, posłuchać 330 piosenek albo zobaczyć 5280 niedługich filmików. Słuchawki obsługująszybkie ładowanie.

  wystarczy 10 minut w etui, żeby mogły Ci służyć przez kolejną godzinę! luźno rozmawiaj poprzez telefon Chcesz porozmawiać z przyjaciółką podczas podróży zatłoczonym autobusem? A może właśnie robisz zakupy w supermarkecie i musisz odebrać ważny telefon? Żaden problem!

  Słuchawki QCY T16 zostały wyekwipowane w 4 mikrofony i proponują redukcję szumów CVC8.0, która skutecznie filtruje zbędne dźwięki z otoczenia. Wszystko to daje Ci pewność, iż Twój rozmówca bez problemu Cię usłyszy!

  wytworzone dla Twojej wygody Słuchawki T16 zapewnią Ci komfort użytkowania, o jakim marzysz. Lekkie i komfortowe – fantastycznie leżą w uszach i z nich nie wypadają. Możeszposiadać je za każdym razem przy sobie. Małe, koliste etui umożliwia ich bezpieczny transport i bezproblemowo zmieści się w plecaku, w torebce, a nawet w kieszeni.

  wyróżnia je także stylowy, postępowy design – matowe wykończenie nadaje mu unikalny, olśniewający charakter. Wystarczy dotknięcie Już nie musisz za każdym razem sięgać po smartfona, by skorzystać z podstawowych funkcji słuchawek.

  T16 mają zaimplementowane panele dotykowe, które pozwalają na ich wygodną obsługę. Dzisiaj starczy adekwatna ilość stuknięć, żeby na przykład zatrzymać albo wznowić odtwarzanie, odebrać telefon, odrzucić połączenie, rozłączyć się, przełączyć piosenkę, włączyć tryb gamingowy albo aktywować asystenta głosowego.

  Z aplikacją możesz więcej Chcesz jeszcze lepiej dostosować słuchawki do swych potrzeb? Żaden problem! starczy, iż zainstalujesz dedykowaną aplikację QCY, która gwarantuje komfortowy dostęp do wielu przydatnych funkcji.

  Za jej pomocą możesz na przykład zmienić ustawienia lub skorzystać z Equalizera. Szybko sprawdzisz również poziom naładowania słuchawek. Aplikacja oferuje jeszcze wyskakujące okienko, które ułatwia parowanie urządzeń.

  W komplecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary wymiennych gumek S / M / L (jedna para już znajduje się na słuchawkach) przewód USB-C Instrukcja obsługi Specyfikacja producent QCY Model T16 Nazwa parowania QCY-T16 Wersja Bluetooth 5.2 Kompatybilne systemy iOS, Android Zasięg Do 10 m Czas rozmów telefonicznych Do 4 h Czas odtwarzania Do 5,5 h Profile Bluetooth HFP, HSP, A2DP, AVRCP pojemność akumulatora (etui) 380 mAh Port ładowania USB-C table –>


☆ QCY T1C ☆

QCY T1C Najniższa Cena Online

☆ QCY T1C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T1C
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BLUETOOTHPrzemyślane rozwiązaniaSłuchawki, za sprawą użytecznej budowy, znakomicie leżą w uszach, dzięki czemu używanie ich jest wygodne, nawet gdy korzystamy z nich poprzez dłuższy czas.

  W zestawie znajdują się trzy wkładki o przeróżnych wielkościach, co daje możliwość dopasowania ich do niemal każdego ucha. W wersji T1C projektanci postawili na otwarte etui, dzięki temu bez problemu można wyciągnąć i schować słuchawki jedną ręką.przeznaczona aplikacjaT1C samoczynnie łączą się z ostatnim sparowanym urządzeniem.

  starczy uruchomić Bluetooth na smartfonie, wyjąć słuchawki z etui i gotowe. Słuchawki posiadają przeznaczoną aplikację na telefony, w której można kontrolować equalizer, edytować funkcje dotykowego panelu i dużo innych.Wysoka jakość dźwiękuDzięki zaimplementowaniu profesjonalnego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają szczególnie poprawnie odwzorowany dźwięk, zapewniając równocześnie zaakcentowany bas, a także rewelacyjne średnie i wysokie tony.

  Dzięki swej uniwersalności słuchawki spełnią kryteria praktycznie każdego użytkownika.Dwa tryby odtwarzaniaW zależności od potrzeb słuchawki można wykorzystywać w trybie stereo, lub mono. Tryb mono pozwala na podłączenie każdej słuchawki do innego urządzenia, dzięki czemu w jednej słuchawce możemy np.

  prowadzić rozmowę, a w drugiej słuchać muzyki. Użycie technologii ENC gwarantuje czysty.Ładujące etuiAkumulatory, w które zaopatrzone są słuchawki, pozwalają na odtwarzanie muzyki do 4 godzin. Ładuje się je przez włożenie ich do etui, natomiast magnetyczny system łączenia uniemożliwia ich wypadnięcie.

  zaimplementowany akumulator o objętości 380 mAh umożliwia 4-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, gwarantując dodatkowe kilkanaście godzin pracy. Dzięki swoim niewielkim wymiarom etui możemy wziąć praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.nieprzeciętne do graniaBluetooth 5.0 gwarantuje szybką transmisję danych i stabilny sygnał, co sprawia, że opóźnienia są małe i niezauważalne.

  Przydatne jest to bardzo w grach przenośnych rodzaju FPS, gdzie dźwięk odgrywa bardzo ważną rolę i nieraz decyduje o życiu i śmierci wielu graczy.Inteligentne sterowanieSłuchawki zostały zaopatrzone w dotykowe panele, które komfortowe sterowanie.

  Za ich sprawą można przełączać muzykę, wstrzymywać ją, uruchamiać ponownie i odbierać i odrzucać połączenia głosowe. Potrójne naciśnięcie przycisku MFB uruchomi inteligentnych asystentów takich jak Xiao Ai, Siri, czy Alexę, którzy jeśli tego sobie zażyczymy, przełączą nam muzykę, zadzwonią do znajomych, czy sprawdzą pogodę.Klasa IPX4T1C posiadają ochronę klasy IPX4, która umożliwia korzystanie z nich w trakcie nieprzystępnych warunków pogodowych.

  w sytuacji zabrudzenia słuchawek, bez obaw o ich uszkodzenie, można przemyć je pod bieżącą wodą. Jest to niezwykle przydatne, gdy po intensywnym treningu zachodzi potrzeba odświeżenia urządzenia dla większego komfortu stosowania.A gdy przepadnąAby uniknąć zgubienia słuchawek i godzinnych poszukiwań, T1C, za sprawą aplikacji, posiadają możliwość namierzenia ostatniej lokalizacji, w której były użytkowane.

  ponadto istnieje ponadto możliwość uruchomienia w nich zdalnie sygnału dźwiękowego, który pomoże nam w ich odnalezieniu.SpecyfikacjaProducent QCYModel T1CWersja Bluetooth 5.0Czas ładowania Około 2 godzinCzas pracy z etui Do 20 godzinPojemność baterii etui 380 mAhGłośnik 6 mmCzęstotliwość 20 – 20000 HzWodoodporność IPX4Zasięg 10 mMateriał ABSKolor CzarnyKOLOR MOŻE NIEZNACZNIE RÓŻNIC SIĘ OD TEGO NA ZDJĘCIACH!


☆ QCY T18 ☆

QCY T18 Najniższa Cena Online

☆ QCY T18 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T18
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TWS QCY T18 Ciesz się fantastyczną jakością dźwięku, kiedy słuchasz muzyki, oglądasz filmy albo grasz w gry. Słuchawki TWS QCY T18 obsługują technikę Snapdragon Sound i zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki 10 mm, dzięki czemu mogą zapewnić klarownie czyste brzmienie.

  Ich czas pracy sięga 30 godzin (z etui ładującym). Kodek aptX Voice i redukcja szumów cVc 8.0 wygodne rozmowy poprzez telefon. Przystępna jest ponadto aplikacja QCY, która pozwala korzystać z dodatkowych funkcji i ustawień.

  olśniewający dźwięk Przekonaj się, jak fantastycznie mogą brzmieć Twoje ulubione piosenki. Słuchawki zostały wyekwipowane w postępowy chip Qualcomm QCC3050, obsługujątechnologię Snapdragon Sound i kodek aptX Adaptive.

  mają dodatkowo zaimplementowane 10-milimetrowe przetworniki. Wszystko to sprawia,gwarantują wysokiej jakości, bogaty w detale, klarownie czysty dźwięk. Teraz we własnym pokoju możesz poczuć się jak na koncercie!

  Obsługa dotykowa Chcesz zmienić odtwarzany utwór albo spauzować muzykę? Już nie musisz zawsze szukać smartfona! Słuchawki QCY T18 zostały wyposażone w poręczne panele dotykowe, za pomocą których możesz błyskawicznie i komfortowo zatrzymać albo wznowić odtwarzanie, przełączyć piosenkę, obsłużyć przychodzące połączenia telefoniczne, włączyć tryb Gaming albo aktywować asystenta głosowego.

  swobodna komunikacja dzisiaj możesz bez przeszkód rozmawiać poprzez telefon nawet w wyjątkowo głośnym otoczeniu – na przykład w zatłoczonym autobusie albo centrum handlowym. Słuchawki zostały wyekwipowane w wysokiej klasy mikrofony, które bezusterkowo zarejestrują Twój głos.

  Obsługują także kodek aptX Voice, a także technologię redukcji szumów cVc 8.0, wydajnie filtrują zbędne dźwięki z otoczenia, dając Ci pewność, że Twoi rozmówcy nieprzeciętnie Cię usłyszą. Bluetooth 5.2 Ciesz się szybkim, zrównoważonym i bezawaryjnym połączeniem bezprzewodowym, jakie gwarantuje Bluetooth 5.2.

  Istnieje również możliwość sparowania T18 z dwoma urządzeniami równocześnie i swobodnego przełączania się pomiędzy nimi. Możesz na przykład oglądać film na tablecie, a potem wygodnie odebrać telefon. Starczy dotknąć słuchawki!

  przystępny jest także specjalny tryb Gaming, który zagwarantuje jeszcze niższe opóźnienie – wspaniała synchronizacja obrazu i dźwięku pozwoli Ci rozszerzyć immersję i pobić kolejny rekord w ulubionej grze. Lekkie, wygodne, stylowe Słuchawki QCY T18 prezentują się wyjątkowo elegancko.

  Są także niesamowicie lekkie i komfortowe. Znakomicie leżą w uszach – nie wypadają z nich ani nie wywierają niekomfortowego nacisku. Możesz więc bez obaw słuchać muzyki choćby przez długi czas. Co więcej, w skład zestawu wchodzą 3 pary wymiennych gumek w 3 wymiarach (S, M i L).

  dzięki temu jeszcze lepiej dostosujesz słuchawki do swoich potrzeb! Długi czas pracy Nie obawiaj się, iż słuchawki zbyt szybko się rozładują. T18 zostały zaopatrzone w wytrzymałe akumulatory, dzięki którym w pełni naładowane mogą odtwarzać muzykę nawet poprzez 7 godzin.

  Wchodzące w skład zestawu etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas do 30 godzin. To wystarczająco długo, aby posłuchać około 450 piosenek, obejrzeć około 15 filmów albo zobaczyć około 7200 krótkich wideo na YouTube.

  Aplikacja QCY – zyskaj więcej możliwości Chcesz jeszcze lepiej dopasować pracę słuchawek do swych preferencji? Wypróbuj aplikację QCY, która jest dostępna za darmo w sklepie Google Play i App Store. Za jej pomocą możesz na przykład zmienić ustawienia EQ, sprawdzić poziom naładowania akumulatorów i wybrać tryb Gaming.

  Istnieje również możliwość dostosowania działania paneli dotykowych. Dla użytkowników systemu Android przystępne jest także wyskakujące okienko, które usprawnia parowanie urządzeń. W zestawie Słuchawki Etui ładujące 3 pary wymiennych gumek (S, M i L, jedna para jest już zamontowana na słuchawkach) przewód USB-C Instrukcja obsługi Specyfikacja marka QCY Nazwa QCY T18 MeloBuds Nazwa parowania QCY-T18 Wersja Bluetooth 5.2 Profile Bluetooth HSP, A2DP, AVRCP Zasięg Do 10 m Obsługiwane systemy iOS, Android pojemność akumulatora 380 mAh Port ładowania USB-C Czas rozmów Do 4,5 h Czas odtwarzania Do 7 h kolor Biały table –>


☆ QCY T5 ☆

QCY T5 Najniższa Cena Online

☆ QCY T5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T5
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BLUETOOTHProfesjonalne słuchawki Bluetooth Wysokiej jakości, zapewniające niezwykłe brzmienia słuchawki T5 producenta QCY zrównoważone połączenie z urządzeniem mobilnym dzięki Bluetooth 5.0.

  W trybie gaming opóźnienie zostało zredukowane do 65ms, a wytrzymały akumulator umożliwia choćby do pięciu godzin ciągłej pracy słuchawek bez konieczności ładowania. Ich poręczny kształt i tryb stworzony specjalnie dla gamerów, ewidentnie uwydatnia je na tle innych, tego typu słuchawek Bluetooth.Połączenie Bluetooth 5.0Dzięki najnowszej technice Bluetooth 5.0, słuchawki T5 zużywają znacznie mniej energii, oferując jednocześnie jednostajne połączenie.

  Tryb gaming zagwarantuje jeszcze szybsze działanie, a dzięki dotykowym przełącznikom na słuchawkach możesz sterować nimi bez żadnych ograniczeń.nieduże opóźnieniaTryb gaming wyróżnia się znikomym opóźnieniem, wynoszącym 65 ms, to aż trzy razy mniej niż słuchawki poprzedniej generacji.

  Po włączeniu tego trybu będziesz mógł cieszyć się natychmiastową reakcją, korzystając z systemu iOS i Android. Używaj, jak chceszObie słuchawki mogą działać niezależnie, dzięki czemu możesz z łatwością decydować o tym, czy chcesz korzystać z obu słuchawek, czy tylko z jednej.Łatwe parowanieWystarczy wyciągnąć słuchawki z etui,połączyć się z urządzeniem przenośnym.

  Po włożeniu do etui samoczynnie się z nim rozłączą. Tylko za pierwszym razem musisz sparować słuchawki ze smartfonem manualnie na telefonie.znakomite brzmieniaSłuchawki gwarantują wysokiej jakości dźwięki i świetne brzmienia.

  6 mm przetworniki, stereo HD i izolacja szumów z zewnątrz, pozwalają radować się z niezwykłych brzmień. Technologia DSP umożliwia rozmowy telefoniczne na najwyższym poziomie.WytrzymałeSłuchawki zezwalają na 5 godzin nieprzerwanego słuchania, a kolejne 20 godzin zamknięte jest w akumulatorze etui, ponieważ jego objętość to aż 380 mAh.

  Ciesz się swoją ulubioną muzyką gdziekolwiek jesteś, bez obaw o ładowanie.dokładnie przemyślany designSłuchawki ważą jedyne 4,3 gramów, co sprawia, że możesz kompletnie zapomnieć o tym, że masz je w uszach.

  Ich przemyślany design i użyteczny kształt zapewniają pełen komfort w trakcie używania.Dotykowa kontrolaDzięki wbudowanemu dotykowemu panelowi, wymiar i waga słuchawek zostały istotnie zredukowane, a Ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku.Steruj przy pomocy głosuSłuchawki są kompatybilne z asystentami głosowymi, co zezwala na sterowanie nimi przy pomocy głosu.

  wystarczy, że wypowiesz odpowiednią komendę, a one zadziałają skrupulatnie tak, jak tego Ci potrzeba.Ochrona IPX4Dzięki znakomitym nanomateriałom słuchawki mają ochronę na poziomie IPX4. Od dzisiaj nie musisz się martwić deszczem i potem w trakcie uprawiania ulubionych aktywności.W zestawieSłuchawki T5Etui z funkcją ładowaniaGumowe wkładkiKabel ładowaniaSpecyfikacja Wersja Bluetooth V5.0Profile Bluetooth HFP, A2DP, HSP, AVRCP, AAC, SBCCzas ładowania ok.

  2 godzinCzas czuwania 70 godzinCzas pracy 4-5 godzinCałkowity czas pracy do 25 godzinPojemność baterii słuchawek 40 mAhPojemność baterii etui 380 mAhObsługa Płytka dotykowaCzęstotliwość 20 – 20000 HzWaga słuchawki 4,3 gWodoodporność IPX4Zasięg 10 mKOLOR MOŻE NIEZNACZNIE RÓŻNIC SIĘ OD TEGO NA ZDJĘCIACH!


☆ QCY T17 ☆

QCY T17 Najniższa Cena Online

☆ QCY T17 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T17
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki QCY T17 Poczuj swobodę i krystaliczną jakość dźwięku HIFI ze słuchawkami QCY T17! Odkrywaj obfitość szczegółów w swych ulubionych utworach i poznawaj je na nowo. Ultra – niskie opóźnienie i chip Bluetooth V5.1 przenoszą odtwarzanie dźwięku na nowy poziom.

  Inteligentny panel dotykowy pozwoli na łatwą obsługę słuchawek, bez wydobywania telefonu z kieszeni, a użyteczne kształty i nieznaczna waga urządzenia pozwolą na wygodne korzystanie i pozostanie w miejscu, kiedy Ty jesteś w ruchu.

  Super lekkie i wygodne ergonomiczny kształt i zestaw gumek dołączonych do słuchawek zezwala na doskonałe dopasowanie do Twojego ucha, dzięki czemu możesz korzystać z nich przez niemało godzin nie odczuwając dyskomfortu.

  Każda ze słuchawek waży zaledwie 4.2 g. To tyle samo co kartka papieru w rozmiarze A4. Pozwól sobie na świeże doznania i odkryj możliwości T17. Wyśmienita jakość dźwięku Dzięki fachowemu strojeniu i kompozytowej membranie, zaimplementowany dynamiczny przetwornik zapewnia przezroczysty dźwięk i szybką reakcję na przejściowe zakłócenia co zezwala na krystaliczne odtwarzanie dźwięków byś mógł cieszyć się swymi ulubionymi piosenkami bez zakłóceń w każdej chwili.

  za każdym razem z Tobą Słuchawki zostały zaopatrzone w pojemną baterię, dzięki której możesz korzystać z nich przez 7,5 godziny. W połączeniu z ładującym etui o obszerności 380mAh możesz przedłużyć czas odtwarzania do 26 godzin!

  To aż 390 piosenek i 13 filmów do odtworzenia. Zabieraj swoje słuchawki QCY T17 w najdalsze podróże i spędź ten czas poprawnie się bawiąc. Niezakłócone rozmowy Dzwoń z dowolnego miejsca na świecie korzystając ze słuchawek QCY T17 i ciesz się niezakłóconym połączeniem.

  Wprowadzona technika ENC blokuje większość dźwięków docierających z otoczenia gwarantując, że rozmówca dokładnie usłyszy co mówisz. Możesz więc radować się rozmowami z bliskimi czy przyjaciółmi choćby w najszczególniej zatłoczonych miejscach.

  progresywne technologie Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych technice chip Bluetooth 5.1 zabierze Cię w wirtualny świat bez ograniczeń gwarantując niesłyszalne opóźnienie, które bezdyskusyjnie da przewagę najszczególniej zagorzałym graczom i jednostajnie utrzymuje połączenie.

  Wybierz czy chcesz korzystać z jednej czy z dwóch słuchawek przełączając się pomiędzy trybami i przystosuj je do swoich potrzeb. Inteligentne rozwiązania Korzystaj z możliwości, jakie dają słuchawki QCY T17 i wykonuj polecenia, bez wyciągania urządzenia, z którego korzystasz.

  Zatrzymuj, wznawiaj i przewijaj utwory, odbieraj i odrzucaj połączenia delikatnym dotknięciem palca. Klikając trzykrotnie w lewą słuchawkę możesz bez problemu zintegrować się ze swym asystentem Siri, Alexa i Xiao Ai, żeby wydawać polecenia.

  W komplecie Etui ładujące 3 pary gumek S/M/L kabel USB typu C Instrukcja obsługi Specyfikacja producent QCY Model T17 Model certyfikowany BH21Q17A Nazwa parowania QCY – T17 Wersja Bluetooth 5.1 Kodek Bluetooth AAC Obsługiwany system iOS / Android Zasięg działania 10m Działanie baterii 4.5h rozmów telefonicznych, 7.5h odtwarzania Profil Bluetooth HFP / A2DP/ AVRCP objętość baterii (etui) 380mAh dodatkowe zasilanie etui zezwala na naładowanie obu słuchawek 2.5 razy Port ładowania typ – C kolor Jasno niebieski table –>


☆ QCY T10 ☆

QCY T10 Najniższa Cena Online

☆ QCY T10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T10
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki QCY T10 - ciesz się znakomitym brzmieniem

  Bezprzewodowe słuchawki QCY T10 zachwycą Cię nadzwyczajną jakością dźwięku i komfortem stosowania. Czas pracy do choćby 21 godzin, a także lekka waga 3,7 g sprawią, iż korzystanie z ich możliwości będzie tak przyjemne, jak możesz to sobie wymarzyć, a instynktowny panel dotykowy zagwarantuje istotnie prostą obsługę. To nie wszystko! Dzięki klasie wodoodporności IPX5 wykorzystasz T10 niemal wszędzie, gdzie chcesz, a z pomocą aplikacji QCY jeszcze bardziej połączysz je do siebie.


  Odkryj swoje ulubione piosenki na nowo

  QCY T10 zostały zaopatrzone w podwójne, zbalansowane przetworniki armaturowe, które zapewniają nieprzeciętną jakość dźwięku. Pozwalają na też zachowanie doskonałej równowagi między wysokimi a niskimi tonami. Zminimalizowane zostały też wszelkie zniekształcenia audio. Wszystko to sprawia, iż możesz na nowo odkryć swoje ulubione utwory i radować się ich unikatowym brzmieniem - T10 w specyficzny sposób podkreślą ich piękno i otulą Cię dźwiękiem.


  swobodnie rozmawiaj przez telefon

  T10 wspaniale sprawdzą się również w trakcie rozmowy telefonicznej. Zaopatrzone zostały w 4 mikrofony, które dzięki wykorzystaniu cyfrowego przetwarzania dźwięku przezroczyście czyste brzmienie. Wzmacniają także Twój głos, żeby dać Ci pewność, iż osoba, do której dzwonisz, doskonale Cię usłyszy. Słuchawki wydajnie redukują hałas otoczenia, powodując, iż możesz komfortowo rozmawiać poprzez telefon niemal w każdej sytuacji - w domu, w biurze, a nawet na ulicy.


  Przesłuchaj setki utworów

  Po jednym ładowaniu słuchawki mogą działać nawet poprzez 3,5 godziny. Załączone do zestawu etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas do aż 21 godzin! To wystarczająco dużo, by przesłuchać około 315 piosenek lub obejrzeć 10 filmów. Co więcej, potrzeba tylko 10 minut, aby naładować słuchawki na tyle, aby można było z nich korzystać przez kolejną godzinę. Dzięki prędkiemu ładowaniu już nigdy nie będziesz się martwić, iż akumulator nagle odmówi Ci posłuszeństwa!


  Po prostu dotknij palcem

  Obsługa słuchawek jest bajecznie prosta. Zezwala na to komfortowy i czuły panel dotykowy. Dzięki niemu błyskawicznie i wygodnie zatrzymasz/wznowisz odtwarzanie, rozszerzysz/zmniejszysz głośność, przewiniesz utwory, odbierzesz, odrzucisz albo zakończysz połączenie telefoniczne, a nawet skorzystasz z pomocy inteligentnego asystenta głosowego. Wystarczy tylko delikatne dotknięcie,cieszyć się niezwykłymi możliwościami T10!


  przejrzyj, co proponuje aplikacja QCY

  Aplikacja QCY oferuje jeszcze więcej możliwości. Z jej pomocą bez problemu przystosujesz T10 do swych potrzeb i pragnień. Możesz na przykład luźno zmieniać język, ustawienia słuchawek i działanie przycisków oraz korzystać z funkcji lokalizacji maszyn. Pobierz aplikację na swój telefon z systemem Android albo iOS i korzystaj z uzupełniającej funkcjonalności!


  prędko je podłączysz

  Podłączenie T10 do telefonu nie sprawia najmniejszych nawet problemów. Po prostu otwórz pokrywkę etui ładującego, a następnie uruchom aplikację QCY na swoim smartfonie. Na wyświetlaczu pojawi się specjalne okienko, które umożliwi proste i prędkie nawiązanie połączenia. Co więcej, obydwie słuchawki łączą się bezpośrednio z wybranym urządzeniem. Możesz więc dowolnie przełączać się pomiędzy trybem mono i stereo.


  Twoja muzyka zawsze z Tobą

  Klasa wodoodporności IPX5 powoduje, że możesz bez obaw korzystać ze słuchawek niemal w każdej sytuacji. Zabierz T10 na spacer lub na trening i ciesz się swymi ulubionymi utworami niezależnie od warunków. Tym wytrzymałym urządzeniom nie zaszkodzi pot czy odrobina deszczu - z powodzeniem wykorzystasz ich możliwości wszędzie, gdzie chcesz i kiedy chcesz.


  Zaprojektowane specjalnie dla Ciebie

  Słuchawki zniewalają nieśmiertelnym wzornictwem. Ich design w świetny sposób łączy prostotę z elegancją oraz funkcjonalnością. Każde urządzenie waży zaledwie 3,7 g - choćby nie poczujesz, iż masz je na sobie. T10 są też wyjątkowo ergonomiczne - świetnie leżą w uszach, nie wypadają i zapewniają niezwykły komfort wykorzystywania. W zestawie odnajdziesz 3 rozmiary nakładek, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasujesz słuchawki do swych potrzeb i zapewnisz sobie wygodę.

  Specyfikacja


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania QCY – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania QCY, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania QCY jest aktualizowany na bieżąco.

☆ QCY T1C ☆

QCY T1C Najniższa Cena Online

☆ QCY T1C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T1C
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BLUETOOTHPrzemyślane rozwiązaniaSłuchawki, za sprawą praktycznej budowy, znakomicie leżą w uszach, dzięki czemu stosowanie ich jest wygodne, nawet gdy korzystamy z nich poprzez dłuższy czas.

  W zestawie znajdują się trzy wkładki o różnych wielkościach, co daje możliwość dostosowania ich do niemal każdego ucha. W wersji T1C projektanci postawili na otwarte etui, dzięki temu bezproblemowo można wyciągnąć i schować słuchawki jedną ręką.przeznaczona aplikacjaT1C automatycznie łączą się z ostatnim sparowanym urządzeniem.

  starczy uruchomić Bluetooth na smartfonie, wyjąć słuchawki z etui i gotowe. Słuchawki posiadają dedykowaną aplikację na telefony, w której można kontrolować equalizer, edytować funkcje dotykowego panelu i sporo innych.Wysoka jakość dźwiękuDzięki zaimplementowaniu profesjonalnego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają niezwykle poprawnie odwzorowany dźwięk, zapewniając jednocześnie wyróżniony bas, a także doskonałe średnie i wysokie tony.

  Dzięki swojej uniwersalności słuchawki spełnią oczekiwania praktycznie każdego użytkownika.Dwa tryby odtwarzaniaW zależności od potrzeb słuchawki można wykorzystywać w trybie stereo, albo mono. Tryb mono umożliwia podłączenie każdej słuchawki do innego urządzenia, dzięki temu w jednej słuchawce możemy np.

  prowadzić rozmowę, a w drugiej słuchać muzyki. Użycie technologii ENC zapewnia czysty.Ładujące etuiAkumulatory, w które wyposażone są słuchawki, zezwalają na odtwarzanie muzyki do 4 godzin. Ładuje się je poprzez włożenie ich do etui, natomiast magnetyczny system łączenia uniemożliwia ich wypadnięcie.

  zaimplementowany akumulator o obszerności 380 mAh pozwala na 4-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, zapewniając uzupełniające kilkanaście godzin pracy. Dzięki swoim niewielkim wymiarom etui możemy wziąć praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.genialne do graniaBluetooth 5.0 zapewnia szybką transmisję informacji i stabilny sygnał, co sprawia, że opóźnienia są drobne i niezauważalne.

  Przydatne jest to bardzo w grach mobilnych typu FPS, gdzie dźwięk odgrywa nad wyraz ważną rolę i niejednokrotnie decyduje o życiu i śmierci wielu graczy.Inteligentne sterowanieSłuchawki zostały wyekwipowane w dotykowe panele, które wygodne sterowanie.

  Za ich sprawą można przełączać muzykę, wstrzymywać ją, uruchamiać ponownie oraz odbierać i odrzucać połączenia głosowe. Potrójne naciśnięcie przycisku MFB uruchomi inteligentnych asystentów takich jak Xiao Ai, Siri, czy Alexę, którzy jeśli tego sobie zażyczymy, przełączą nam muzykę, zadzwonią do znajomych, czy sprawdzą pogodę.Klasa IPX4T1C posiadają ochronę klasy IPX4, która pozwala na korzystanie z nich w trakcie niełatwych warunków pogodowych.

  w sytuacji zabrudzenia słuchawek, bez obaw o ich zniszczenie, można przemyć je pod bieżącą wodą. Jest to nad wyraz przydatne, gdy po intensywnym treningu zachodzi potrzeba odświeżenia urządzenia dla pokaźniejszego komfortu używania.A gdy przepadnąAby uniknąć zgubienia słuchawek i godzinnych poszukiwań, T1C, za sprawą aplikacji, mają możliwość namierzenia ostatniej lokalizacji, w której były użytkowane.

  w dodatku istnieje ponadto możliwość uruchomienia w nich zdalnie sygnału dźwiękowego, który pomoże nam w ich odnalezieniu.SpecyfikacjaProducent QCYModel T1CWersja Bluetooth 5.0Czas ładowania Około 2 godzinCzas pracy z etui Do 20 godzinPojemność baterii etui 380 mAhGłośnik 6 mmCzęstotliwość 20 – 20000 HzWodoodporność IPX4Zasięg 10 mMateriał ABSKolor CzarnyKOLOR MOŻE NIEZNACZNIE RÓŻNIC SIĘ OD TEGO NA ZDJĘCIACH!


☆ QCY T1 ☆

QCY T1 Najniższa Cena Online

☆ QCY T1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki
  QCY T1 to słuchawki rodzaju TWS, czyli nie są ograniczone żadnym przewodem. Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem lub komputerem, ale także miedzy sobą, tworząc słuchawki stereo. Kompaktowe, komfortowe i eleganckie słuchawki sprawdzą się w każdym momencie: w autobusie, w domu, na siłowni.
  Moduł Bluetooth 5.0

  Dzięki progresywnemu modułowi bluetooth 5.0 słuchawki samoczynnie łączą się ze sobą i z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zastosowany moduł Realtek zezwala na także luźne prowadzenie rozmów w jakości HD, zapewnia dłuższą żywotność baterii, a także wysokiej jakości audio.

  Inteligentne zasilanie

  Po wyjęciu z etui, słuchawki samoczynnie się włączają i parują, a po włożeniu ich do etui, natychmiast się wyłączają.  Wysoka jakość dźwięku

  Dzięki zastosowaniu fachowego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają nad wyraz należycie odwzorowany dźwięk, gwarantując równocześnie wyeksponowany bas i nieprzeciętne przeciętne i wysokie tony. Dzięki swej uniwersalności słuchawki spełnią wymagania praktycznie każdego użytkownika.  Ładujące etui

  Słuchawki ładuje się poprzez włożenie ich do etui, a magnetyczny system łączenia uniemożliwia ich wypadnięcie. Zaimplementowany akumulator o obszerności 380 mAh umożliwia 4-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, gwarantując uzupełniające kilkanaście godzin pracy. Dzięki swym niewielkim rozmiarom etui możemy wziąć praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.
  Redukcja hałasów

  zaimplementowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów w trybie stereo. Technika CVC6.0 odpowiada za redukcję hałasów otoczenia podczas rozmowy, powodując, iż rozmówca wyraźnie wszystko słyszy. Jest to niezwykle {pomocn|przydatn)e podczas prowadzenia rozmów telefonicznych w pracy lub miejscach publicznych.
  Zalety Bluetooth 5.0

  1. Szybkość transmisji jest dwa razy szybsza niż w Bluetooth 4.2
  2. Zużycie energii jest dwa razy niższe niż w Bluetooth 4.2
  3. Mocniejszy i stabilniejszy sygnał
  4. Zasięg transmisji wynosi 10 m
  5. Zapewnia płynny dźwięk bez opóźnień


  W zestawie
  Specyfikacja


☆ QCY T17 ☆

QCY T17 Najniższa Cena Online

☆ QCY T17 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T17
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki QCY T17 Poczuj swobodę i klarowną jakość dźwięku HIFI ze słuchawkami QCY T17! Odkrywaj bogactwo szczegółów w swych ulubionych utworach i poznawaj je na nowo. Ultra – niskie opóźnienie i chip Bluetooth V5.1 przenoszą odtwarzanie dźwięku na nowy poziom.

  Inteligentny panel dotykowy pozwoli na łatwą obsługę słuchawek, bez wydobywania telefonu z kieszeni, a funkcjonalne kształty i nieznaczna waga urządzenia pozwolą na komfortowe korzystanie i pozostanie w miejscu, kiedy Ty jesteś w ruchu.

  Super lekkie i komfortowe użyteczny zarys i zestaw gumek załączonych do słuchawek pozwala na nieprzeciętne dopasowanie do Twojego ucha, dzięki temu możesz korzystać z nich przez sporo godzin nie odczuwając dyskomfortu.

  Każda ze słuchawek waży zaledwie 4.2 g. To tyle samo co kartka papieru w wymiarze A4. Pozwól sobie na nowe doznania i odkryj możliwości T17. Perfekcyjna jakość dźwięku Dzięki fachowemu strojeniu i kompozytowej membranie, zastosowany dynamiczny przetwornik zapewnia transparentny dźwięk i szybką reakcję na przejściowe zakłócenia co zezwala na przejrzyste odtwarzanie dźwięków byś mógł radować się swoimi ulubionymi piosenkami bez zakłóceń w każdej chwili.

  za każdym razem z Tobą Słuchawki zostały wyposażone w pojemną baterię, dzięki której możesz korzystać z nich przez 7,5 godziny. W połączeniu z ładującym etui o objętości 380mAh możesz przedłużyć czas odtwarzania do 26 godzin!

  To aż 390 piosenek i 13 filmów do odtworzenia. Zabieraj swoje słuchawki QCY T17 w najdalsze podróże i spędź ten czas poprawnie się bawiąc. Niezakłócone rozmowy Dzwoń z dowolnego miejsca na świecie korzystając ze słuchawek QCY T17 i ciesz się niezakłóconym połączeniem.

  Wprowadzona technika ENC blokuje większość dźwięków docierających z otoczenia zapewniając, iż rozmówca precyzyjnie usłyszy co mówisz. Możesz więc cieszyć się rozmowami z bliskimi czy przyjaciółmi nawet w najistotniej zatłoczonych miejscach.

  progresywne technologie Dzięki wprowadzeniu pionierskich technice chip Bluetooth 5.1 zabierze Cię w wirtualny świat bez ograniczeń gwarantując niesłyszalne opóźnienie, które bezapelacyjnie da przewagę najmocniej zagorzałym graczom i jednostajnie utrzymuje połączenie.

  Wybierz czy chcesz korzystać z jednej czy z dwóch słuchawek przełączając się między trybami i dopasuj je do swoich potrzeb. Inteligentne rozwiązania Korzystaj z możliwości, jakie dają słuchawki QCY T17 i wykonuj polecenia, bez wyciągania urządzenia, z którego korzystasz.

  Zatrzymuj, wznawiaj i przewijaj utwory, odbieraj i odrzucaj połączenia delikatnym dotknięciem palca. Klikając trzykrotnie w lewą słuchawkę możesz bez problemu skonsolidować się ze swym asystentem Siri, Alexa i Xiao Ai, aby wydawać polecenia.

  W pakiecie Etui ładujące 3 pary gumek S/M/L kabel USB typu C Instrukcja obsługi Specyfikacja firma QCY Model T17 Model certyfikowany BH21Q17A Nazwa parowania QCY – T17 Wersja Bluetooth 5.1 Kodek Bluetooth AAC Obsługiwany system iOS / Android Zasięg działania 10m Działanie baterii 4.5h rozmów telefonicznych, 7.5h odtwarzania Profil Bluetooth HFP / A2DP/ AVRCP pojemność baterii (etui) 380mAh dopełniające zasilanie etui zezwala na naładowanie obu słuchawek 2.5 razy Port ładowania rodzaj – C kolor Jasno niebieski table –>


☆ QCY T5 ☆

QCY T5 Najniższa Cena Online

☆ QCY T5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T5
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BLUETOOTHProfesjonalne słuchawki Bluetooth Wysokiej jakości, zapewniające niezwykłe brzmienia słuchawki T5 producenta QCY jednostajne połączenie z urządzeniem mobilnym dzięki Bluetooth 5.0.

  W trybie gaming opóźnienie zostało zredukowane do 65ms, a wytrzymały akumulator umożliwia nawet do pięciu godzin ciągłej pracy słuchawek bez konieczności ładowania. Ich funkcjonalny kształt i tryb wykonany specjalnie dla gamerów, ewidentnie wyróżnia je na tle innych, tego typu słuchawek Bluetooth.Połączenie Bluetooth 5.0Dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0, słuchawki T5 zużywają wyraźnie mniej energii, oferując równocześnie zrównoważone połączenie.

  Tryb gaming gwarantuje jeszcze szybsze działanie, a dzięki dotykowym przełącznikom na słuchawkach możesz sterować nimi bez żadnych ograniczeń.niewiele znaczące opóźnieniaTryb gaming uwydatnia się znikomym opóźnieniem, wynoszącym 65 ms, to aż trzy razy mniej aniżeli słuchawki poprzedniej generacji.

  Po włączeniu tego trybu będziesz mógł cieszyć się natychmiastową reakcją, korzystając z systemu iOS i Android. Używaj, jak chceszObie słuchawki mogą działać niezależnie, dzięki czemu możesz z łatwością decydować o tym, czy chcesz korzystać z obu słuchawek, czy tylko z jednej.Łatwe parowanieWystarczy wyciągnąć słuchawki z etui,złączyć się z urządzeniem mobilnym.

  Po włożeniu do etui samoczynnie się z nim rozłączą. Tylko za pierwszym razem musisz sparować słuchawki ze smartfonem manualnie na telefonie.genialne brzmieniaSłuchawki gwarantują wysokiej jakości dźwięki i genialne brzmienia.

  6 mm przetworniki, stereo HD i izolacja szumów z zewnątrz, pozwalają cieszyć się z niezwykłych brzmień. Technologia DSP pozwala na rozmowy telefoniczne na najwyższym poziomie.WytrzymałeSłuchawki umożliwiają 5 godzin nieprzerwanego słuchania, a kolejne 20 godzin zamknięte jest w akumulatorze etui, ponieważ jego pojemność to aż 380 mAh.

  Ciesz się swoją ulubioną muzyką gdziekolwiek jesteś, bez obaw o ładowanie.dokładnie przemyślany designSłuchawki ważą jedyne 4,3 gramów, co powoduje, że możesz kompletnie zapomnieć o tym, iż masz je w uszach.

  Ich przemyślany design i praktyczny kształt zapewniają pełen komfort w trakcie użytkowania.Dotykowa kontrolaDzięki zastosowanemu dotykowemu panelowi, wymiar i waga słuchawek zostały widocznie zredukowane, a Ty możesz w komfortowy sposób sterować nimi przy pomocy dotyku.Steruj za pomocą głosuSłuchawki są kompatybilne z asystentami głosowymi, co pozwala na sterowanie nimi przy pomocy głosu.

  starczy, iż wypowiesz odpowiednią komendę, a one zadziałają starannie tak, jak tego Ci trzeba.Ochrona IPX4Dzięki perfekcyjnym nanomateriałom słuchawki posiadają ochronę na poziomie IPX4. Od dzisiaj nie musisz się martwić deszczem i potem podczas uprawiania ulubionych aktywności.W zestawieSłuchawki T5Etui z funkcją ładowaniaGumowe wkładkiKabel ładowaniaSpecyfikacja Wersja Bluetooth V5.0Profile Bluetooth HFP, A2DP, HSP, AVRCP, AAC, SBCCzas ładowania ok.

  2 godzinCzas czuwania 70 godzinCzas pracy 4-5 godzinCałkowity czas pracy do 25 godzinPojemność baterii słuchawek 40 mAhPojemność baterii etui 380 mAhObsługa Płytka dotykowaCzęstotliwość 20 – 20000 HzWaga słuchawki 4,3 gWodoodporność IPX4Zasięg 10 mKOLOR MOŻE NIEZNACZNIE RÓŻNIC SIĘ OD TEGO NA ZDJĘCIACH!


☆ QCY T2C ☆

QCY T2C Najniższa Cena Online

☆ QCY T2C - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: QCY
 • Nazwa produktu: QCY T2C
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  QCY T2C TWS - słuchawki TWS Bluetooth 5.0 + etui z funkcją ładowania i zastosowanym powerbankiem 800mAh QCY to marka premium producenta najwyższej jakości sprzętu audio. Producent to zdobyła niezwykłą popularność wśród wymagających użytkowników poszukujących produktu wysokiej jakości w niezwykle dobrej cenie.

  towar w 100% oryginalny - każde słuchawki posiadają wyjątkowy numer seryjny poświadczający oryginalność sprzętu. Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z TWS QCY T2C to słuchawki typu TWS, czyli nie są ograniczone żadnym kablem.

  Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem albo komputerem, lecz także miedzy sobą, wytwarzając słuchawki stereo. Kompaktowe, wygodne i wytworne słuchawki sprawdzą się w każdym momencie: w autobusie, w domu, na siłowni.

  Moduł Bluetooth 5.0 - wszystko czego Ci trzeba Dzięki innowacyjnemu modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki automatycznie łączą się ze sobą, a także z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zaimplementowany moduł Realtek pozwala na także swobodne prowadzenie rozmów w jakości HD, zagwarantuje dłuższą żywotność baterii i wysokiej jakości audio.

  Inteligentne zasilanie Po wyjęciu z etui, słuchawki samoczynnie się włączają i parują, a po włożeniu ich do etui, natychmiast się wyłączają. Wysoka jakość dźwięku Dzięki zastosowaniu fachowego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają szczególnie korzystnie odwzorowany dźwięk, zapewniając równocześnie uwydatniony bas i idealne średnie i wysokie tony.

  Dzięki swojej uniwersalności słuchawki spełnią wymagania praktycznie każdego użytkownika. Ładujące etui Słuchawki ładuje się przez włożenie ich do etui, a magnetyczny system łączenia, a także pokrywa uniemożliwiają ich wypadnięcie.

  zastosowany akumulator o obszerności 800 mAh zezwala na 8-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, gwarantując uzupełniające kilkanaście godzin pracy. Dzięki swym niewielkim wymiarom etui możemy zabrać praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki albo kieszeni.

  Redukcja hałasów zastosowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów w trybie stereo. Technologia CVC6.0 odpowiada za redukcję hałasów otoczenia w trakcie rozmowy, powodując, iż rozmówca wyraźnie wszystko słyszy.

  Jest to nad wyraz przydatne w trakcie prowadzenia rozmów telefonicznych w pracy albo miejscach publicznych. Kompatybilność z systemami Android, iOS, Windows Słuchawki można połaczyć z każdym urządzeniem wyekwipowanym w standrad Bluetooth.

  Niezależnie od tego czy będzie to telefon, tablet czy komputer z Androidem, iOs, Windows, bez problemu je połaczysz. Pamiętaj jedynie o procesie stosownie parowania słuchawek z urządzeniem. Kompaktowe wymiary, wygoda użytkowania niepokaźne wymiary słuchawek jak i etui zezwalają na komfortowe ich wykorzystywanie, a także przenoszenie.

  bezproblemowo zmieścisz słuchawki w etui, które jednocześnie jest powerbankiem w swojej znikomej kieszeni, torebce czy nerce. Zabierz swoją muzykę wszędzie tam gdzie chcesz. Specyfikacja techniczna słuchawek QCY T2C: Wersja Bluetooth: V5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: ok.

  2 godzin Czas czuwania: 120 godzin Czas pracy: 4 godziny Zasięg: 10 m pojemność baterii słuchawek: 43 mAh objętość baterii etui: 800 mAh Obsługa: 1 wielofunkcyjny przycisk Częstotliwość: 20 – 20000 Hz W komplecie otrzymują Państwo: Stacje dokującą QCY T2C Para słuchawek QCY T2C (1 para = 2 szt.) Oryginalne opakowanie kabel micro USB - USB 4 uzupełniające gumowe nakładki na słuchawki Oryginalne opakowanie producentaPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania QCY najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania QCY w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania QCY w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania QCY nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania QCY opinie,
 • dobre słuchawki do biegania QCY cena,
 • ranking słuchawek do biegania QCY,
 • słuchawki do biegania QCY jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania QCY

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania QCY?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania QCY odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania QCY najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania QCY warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness QCY, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania QCY są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness QCY zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania QCY to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *