FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Razer. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Razer


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Razer,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Razer najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Razer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania Razer, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Razer Kraken X ☆

Razer Kraken X Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Nauszna kompozycja

  Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Słuszny wymiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które powodują, że słuchawki rewelacyjnie leżą na swym miejscu i nie wywołują dyskomfortu choćby podczas długofalowej rozgrywki. Obszerna średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia doskonałe odwzorowanie dźwięków.

  Przewodowa łączność

  Słuchawki przewodowe zapewnią wspaniałą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Słuszna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę w trakcie rozgrywki. Słuchawki przewodowe są za każdym razem gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.

  Mini Jack 3.5 mm

  Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie używane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki temu można je podłączyć do wielu różnych sprzętów bez konieczności używania przejściówek.

  40 mm membrany

  Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń i głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki czemu konstrukcja pozostaje lekka i wygodna.

  Mikrofon na pałąku

  Mikrofon na pałąku to z reguły spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka kompozycja zapewnia wygodę stosowania, a także możliwość dostosowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

  1.3 m kabel

  Ten model słuchawek wyekwipowano w przewód o długości 1.3 m, dzięki temu prosto można podłączyć go do komputera albo głośników. Taka długość kabla jest niezwykle wygodna, gdy odległość od złącza jest znikoma.

  krystalicznie czysty dźwięk

  W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, ale także wyśmienity dźwięk. Dlatego warto zastosować sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Pakiet słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest szczególnie lekki i praktycznie produkowany z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki wykonane zostały z tworzyw idealnej jakości, co gwarantuje im odporność i wytrzymałość.

  Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z transparentnie czystego dźwięku na wszelkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także szczególnie miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze mocne strony słuchawek i daj się w ciągnąć w nieszablonowy świat rzeczywistości wirtualnej.

  SPECYFIKACJA

  towar
  marka Razer
  Kod producenta RZ04-02950100
  EAN 8886419378075
  dane PODSTAWOWE
  Model Kraken X Lite
  odcień Czarne
  Waga [g] 250
  dane technicznE
  kompozycja Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Złącze Mini Jack 3.5 mm
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
  Regulacja głośności Nie
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  rodzaj mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Razer Barracuda X ☆

Razer Barracuda X Najniższa Cena Online

☆ Razer Barracuda X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Barracuda X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 16
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  jeden zestaw słuchawkowy do grania we wszystko - razer barracuda x to wszechstronny, lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier zaprojektowany do bezproblemowego stosowania na komputerach pc, playstation, nintendo switch i android.korzyści: bez dodatkowego parowania, bez pobierania oprogramowania, bez problemów.

  wystarczy podłączyć bezprzewodowy odbiornik usb-c do wybranej platformy, a pakiet słuchawkowy 4 w 1 zostanie natychmiast sparowany do gry. Przystępny jest przewód analogowy 3.5 mm, aby w razie zapotrzebowania skorzystać z połączenia przewodowego.

  niezwykle lekki, ważący zaledwie 250 g, wieloplatformowy bezprzewodowy pakiet słuchawkowy został zaprojektowany z myślą o długotrwałym komforcie i całodziennym wykorzystywaniu. Zastrzeżona konstrukcja umożliwiła dostrojenie każdego przetwornika audio tak, jakby były trzy, co zezwala na indywidualne powielanie wysokich, średnich i niskich częstotliwości audio.

  zagwarantuje to nie tylko bogatsze tony wysokie, udoskonalone tony średnie i konkretne basy, lecz także czysty dźwięk, który nie jest niewyraźny. Tłumiąc dźwięki z tyłu i po bokach, mikrofon udoskonalone wychwytywanie mowy i redukcję szumów, gwarantując pokaźniejszą wyrazistość i naturalną reprezentację twojego głosu.


☆ Razer Blackshark V2 X ☆

Razer Blackshark V2 X Najniższa Cena Online

☆ Razer Blackshark V2 X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Blackshark V2 X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 17
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy Razer Blackshark V2 X Green

  Staw czoła innym zawodnikom wraz z zestawem słuchawkowym dla graczy - Razer Blackshark V2 X. Zapewnia on niesamowity dźwięk, mikrofon najwyższej jakości i innowacyjną pasywną redukcję hałasu. Ręcznie strojone przetworniki o średnicy 50 mm nadzwyczajny dźwięk w tonach wysokich, przeciętnych i niskich.

  Funkcja dźwięku przestrzennego 7.1* pozwoli Ci usłyszeć każdy dźwięk, a na dodatek będziesz wiedzieć, z której strony dobiega. Razer Blackshark V2 X są lekkie i niezwykle komfortowe w stosowaniu. Miękki, grubo wyściełany pałąk, a także nauszniki z piankowym wypełnieniem i pokrywająca je oddychająca tkanina przekładają się na maksymalny komfort w czasie grania lub słuchania muzyki.

  Łączność przewodowa słuchawek zapewniona przez przewód ze złączem minijack 3,5 mm sprawia, iż są one kompatybilne z wieloma modnymi platformami, takimi jak komputery PC i Mac, konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz z urządzeniami przenośnymi wyekwipowanymi w port 3,5 mm.

  * Funkcja dostępna tylko na systemie operacyjnym Windows 10 64-bit.


  Przetworniki Triforce 50 mm

  W zestawie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X zaimplementowano 50-milimetrowe przetworniki Triforce, których wyróżniającym elementem jest zastrzeżony kształt. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, by brzmiały najlepiej jak to możliwe. Na skutek czego produkowane przez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, średnich i niskich są bogate w szczegóły i czyste, a basy solidne.


  Ruchomy mikrofon gwarantuje niezakłóconą komunikację

  Niczym niezakłócona i wyraźna komunikacja jest podstawowym elementem nie tylko w profesjonalnych rozgrywkach e-sportowych,dodatkowo podczas długiej sesji gamingowej w domowym zaciszu.

  wbudowany w komplecie słuchawkowym Razer Blackshark V2 X mikrofon o charakterystyce kardioidalnej starannie rejestruje głos użytkownika, a także gwarantuje, iż nie zostanie on niczym zakłócony, dzięki funkcji redukowania hałasów z otoczenia. Ponadto mikrofon możesz wyginać, w wyniku czego czego dostosujesz jego pozycję, by inni gracze słyszeli Cię bez przeszkód.

  Pasywna redukcja hałasu

  Zamknięta budowa nauszników z piankowym wypełnieniem, które kompletnie zakrywają uszy użytkownika, w połączeniu z piankowym wypełnieniem nowoczesną, pasywną redukcję hałasu. Dzięki temu gracz może skoncentrować się na rozgrywce bez obawy, że coś go rozproszy, bez względu na to czy jest to wiwatujący tłum, czy szum pracującego komputera.


  Lekka i wygodna kompozycja

  Ważący zaledwie 240 gramów zestaw słuchawkowy Razer Blackshark V2 X będzie z Tobą zawsze, a Ty zapomnisz, iż masz go na swej głowie, nawet w trakcie długich sesji gamingowych. Dzięki zastosowaniu grubszego wypełnienia pałąka, a także lepszej pianki zapamiętującej zarys, która wypełnia nauszniki, użytkownik może radować się maksymalnym komfortem używania.

  Pokrywający nauszniki materiał będący połączeniem oddychającej tkaniny i miękkiej skóry organicznej zapewnią dopełniającą wygodę i brak dyskomfortu poprzez cały czas stosowania.

  SPECYFIKACJA

  Łączność
  Przewodowe
  Budowa słuchawek
  Nauszne
  Zamknięte
  Składana konstrukcja
  Nie
  System audio
  Wielokanałowy 7.1 - wirtualne
  Redukcja hałasu
  Pasywna
  Średnica membrany
  50 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek
  12 ~ 28000 Hz
  Impedancja słuchawek
  32 Om
  Czułość słuchawek
  100 dB
  Regulacja głośności
  Tak
  wbudowany mikrofon
  Tak, przy słuchawce
  Odłączany mikrofon
  Nie
  Charakterystyka mikrofonu
  Kardioidalny
  Pasmo przenoszenia mikrofonu
  100 ~ 10000 Hz
  Czułość mikrofonu
  -42 dB
  Złącze
  Minijack 3,5 mm - 1 szt.
  Długość kabla
  1,3 m
  Odłączany kabel
  Nie
  Kompatybilność
  Windows
  Mac OS
  Nintendo Switch
  Xbox One
  PlayStation 4
  Połączenie z konsolą
  Przewodowo – jack 3,5mm
  Materiał nauszników
  Pianka
  dopełniające dane
  Przyciski sterujące na słuchawce
  Przełącznik wyciszania mikrofonu
  kolor
  Zielono-czarne
  Waga
  240 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  RZ04-03240600-R3M1

☆ Razer Blackshark V2 ☆

Razer Blackshark V2 Najniższa Cena Online

☆ Razer Blackshark V2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Blackshark V2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zestaw słuchawkowy Razer Blackshark V2

  Razer Blackshark V2 to wieloplatformowy, przewodowy zestaw słuchawkowy z kartą dźwiękową USB dla e-sportowców. Jeżeli e-sport jest dla Ciebie wszystkim, daj z siebie wszystko dzięki zestawowi słuchawkowemu Razer BlackShark V2.

  oferuje on fantastyczny dźwięk, najwyższą wyrazistość głosu z mikrofonu i świetną eliminację hałasu. Powlekanym tytanem przetwornikom towarzyszy wzmacniacz mikrofonu USB, miększe poduszki nauszników i technika THX Spatial Audio, dlatego dzisiaj możesz zaprezentować swoją mistrzowską klasę.

  zestaw słuchawkowy dzięki złączu 3,5 mm działa z urządzeniami PC, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i z urządzeniami przenośnymi, dlatego możesz zyskać dźwiękową przewagę na niemal każdej platformie.

  50-milimetrowe przetworniki tytanowe Razer TriForce

  Przetworniki Razer o zupełnie nowej, zastrzeżonej konstrukcji, zaopatrzone w powlekane tytanem membrany rozszerzające przezroczystość głosu, indywidualną optymalizację tonów wysokich, średnich i niskich.

  Dzięki tej konstrukcji zyskujesz trzy przetworniki w jednym, a separacja częstotliwości pozwala na odtwarzanie jasnego dźwięku i wyrazistego głosu, z bogatszymi sopranami oraz mocniejszymi basami.

  Mikrofon Razer HyperClear z kartą dźwiękową USB

  Odłączany mikrofon kardioidalny Razer HyperClear w pakiecie słuchawkowym Razer Blackshark V2 oferuje lepsze zbieranie dźwięku mowy i eliminację hałasu. Zoptymalizowana pokrywa mikrofonu o konstrukcji otwartej minimalizuje przeszkody na drodze dźwięku. Dzięki temu Twój głos jest odwzorowywany przejrzyściej i dokładniej.

  Przy użyciu takich funkcji jak wzmocnienie sygnału mikrofonu, bramka głosowa, normalizacja głośności, korektor mikrofonu i redukcja hałasu otoczenia możesz dopasować brzmienie głosu na polu walki odpowiednio do swych preferencji.

  THX Spatial Audio

  Śledź ruchy przeciwnika i zyskaj cenną znajomość mapy dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji THX Spatial Audio, który optymalizuje plan dźwiękowy gry i zapewnia realistyczne wrażenia akustyczne.

  Maksymalny komfort użytkowania

  Ultramiękkie nauszniki z pianki zapamiętującej zarys w zestawie słuchawkowym Razer Blackshark V2 zostały pokryte przyjemnym w dotyku materiałem, który ogranicza pocenie się i nagrzewanie w miejscach kontaktu ze skórą.

  Co więcej, specjalne zamknięte nauszniki kompletnie zakrywają uszy, a miękkie poduszki lepiej izolują dźwięk, dlatego możesz odciąć się od hałasu dopingującej publiczności i szumiącego sprzętu.

  Dokonaj najlepszego wyboru

  przejrzyj film prezentujący atuty i najdrobniejsze detale słuchawek Razer BlackShark V2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze parametry, oglądając poniższy materiał wideo.

  SPECYFIKACJA

  Łączność
  Przewodowe
  Budowa słuchawek
  Nauszne
  Zamknięte
  Składana konstrukcja
  Nie
  System audio
  Stereo 2.0
  Redukcja hałasu
  Pasywna
  Średnica membrany
  50 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek
  12 ~ 28000 Hz
  Impedancja słuchawek
  32 Om
  Czułość słuchawek
  100 dB
  Regulacja głośności
  Tak
  zaimplementowany mikrofon
  Posiada, przy słuchawce
  Odłączany mikrofon
  Tak
  Charakterystyka mikrofonu
  Jednokierunkowy
  Kardioidalny
  Pasmo przenoszenia mikrofonu
  100 ~ 10000 Hz
  Czułość mikrofonu
  -42 dB
  Złącze
  Minijack 3,5 mm - 1 szt.
  Długość kabla
  1,8 m
  Odłączany kabel
  Nie
  Kompatybilność
  Windows
  Mac OS
  PlayStation
  Xbox
  Połączenie z konsolą
  Przewodowo – jack 3,5mm
  Materiał nauszników
  Pianka
  Mikrofibra
  dopełniające dane
  regulowany pałąk
  Przyciski sterujące na słuchawce
  Przełącznik wyciszania mikrofonu
  Możliwość wyciszania mikrofonu
  Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
  kabel w oplocie
  Dźwięk przestrzenny
  odcień
  Czarny
  dołączone akcesoria
  Adapter z 3,5 mm na USB
  Waga
  262 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  RZ04-03230100-R3M1

☆ Razer Kaira ☆

Razer Kaira Najniższa Cena Online

☆ Razer Kaira - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kaira
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 44
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy Razer Kaira Pro Xbox White

  Razer Kaira Pro Xbox to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy, który został wytwarzany z myślą o konsolach do gier Xbox One, Xbox One S, Xbox One X i Xbox Series X|S. Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 zestaw działa również z kompatybilnymi urządzeniami mobilnymi.

  W modelu Kaira Pro zastosowano opatentowane, wysokiej klasy przetworniki Triforce o średnicy 50 mm, które gwarantują czyste i bogate dźwięki. Odłączany, ruchomy mikrofon superkardioidalny HyperClear pozwoli na bezproblemowe rozmowy z członkami Twojej drużyny online i innymi graczami.

  dużo opcji regulacji i sterowania dźwiękiem oraz mikrofonem gwarantują zlokalizowane na obu słuchawkach przyciski i pokrętła. Wygodę używania zapewni między innymi pianka zapamiętująca kształt, która wypełnia nauszniki słuchawek Razer Kaira Pro.

  Tytanowe przetworniki Triforce o średnicy 50 mm

  W zestawie słuchawkowym Razer Kaira Pro Xbox zastosowano 50-milimetrowe tytanowe przetworniki Triforce, których uwydatniającym elementem jest opatentowany kształt. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, by brzmiały najlepiej jak to osiągalne. W rezultacie wykonane poprzez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, przeciętnych i niskich są bogate w detale i czyste, a basy mocne.

  zrównoważona łączność bezprzewodowa

  Zestawu słuchawkowego Razer Kaira Pro Xbox możesz luźno używać do gamingu na konsolach Xbox, a także na urządzeniach przenośnych dzięki innowacyjnej łączności bezprzewodowej. Do najnowszych konsol Xbox Series X|S komplet Kaira Pro złączysz bezpośrednio korzystając z połączenia Xbox Wireless akcentującego się niezwykle niskimi opóźnieniami.

  Moduł Bluetooth 5.0, który zastosowano w modelu Razer Kaira Pro pozwala również połączyć je z kompatybilnymi urządzeniami mobilnymi, na których zagrasz pomiędzy innymi w gry przystępne w abonamencie Xbox Game Pass (wymagane wykupienie subskrypcji).

  Niezakłócona komunikacja z innymi graczami

  zestaw słuchawkowy Razer Kaira Pro Xbox posiada odłączany, ruchomy mikrofon superkardioidalny HyperClear, który w odróżnieniu od mikrofonów kardioidalnych rejestruje mniej dźwięków dochodzących do niego po bokach, skupiając się wyłącznie na Twoim głosie. Przemyślana budowa mikrofonu sprawia, że inni usłyszą Twój czysto i wyraźnie.

  Model Kaira Pro jeszcze drugi, ukryty mikrofon, który działa niezależnie od mikrofonu HyperClear. Jest on nad wyraz przydatny w trakcie używania słuchawek w drodze, kiedy grasz albo rozmawiasz.

  Wygoda wykorzystywania

  Przemyślana konstrukcja zestawu słuchawkowego Razer Kaira Pro Xbox i wykorzystanie w nausznikach pianki zapamiętującej zarys powodują, iż ich jego wykorzystywanie jest komfortowe choćby przez mnóstwo godzin. Pokrywający nauszniki materiał gwarantuje trafny przepływ powietrza i minimalizuje gromadzące się ciepło w trakcie kontaktu ze skórą.

  SPECYFIKACJA

  Łączność
  Bezprzewodowe
  rodzaj łączności
  Bluetooth 5.0
  Budowa słuchawek
  Nauszne
  Zamknięte
  Składana kompozycja
  Nie
  System audio
  Stereo 2.0
  Redukcja hałasu
  Pasywna
  Średnica membrany
  50 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek
  20 ~ 20000 Hz
  Impedancja słuchawek
  32 Om
  Czułość słuchawek
  108 dB
  Regulacja głośności
  Tak
  zaimplementowany mikrofon
  Posiada, przy słuchawce
  Odłączany mikrofon
  Tak
  Charakterystyka mikrofonu
  Superkardoidalny
  Pasmo przenoszenia mikrofonu
  100 ~ 10000 Hz
  Czułość mikrofonu
  -54 dB
  Złącze
  USB typu-C - 1 szt.
  Zasięg
  do 10 m
  Zasilanie
  zaimplementowany akumulator
  Maksymalny czas pracy
  do 20 h (przy wyłączonym podświetleniu)
  do 15 h (przy włączonym podświetleniu)
  Kompatybilność
  Windows
  Xbox One
  Xbox Series X
  Xbox Series S
  Połączenie z konsolą
  Bezprzewodowo
  Materiał nauszników
  Pianka
  uzupełniające informacje
  Przyciski sterujące na słuchawce
  Przełącznik wyciszania mikrofonu
  Parowanie jednym przyciskiem
  asygnowana aplikacja
  Dioda LED
  Podświetlenie Razer Chroma™ RGB
  kolor
  Biały
  załączone akcesoria
  kabel USB-A do USB-C
  Waga
  365 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  RZ04-03470300-R3M1

☆ Razer Blackshark V2 Pro ☆

Razer Blackshark V2 Pro Najniższa Cena Online

☆ Razer Blackshark V2 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Blackshark V2 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  W PEŁNI ZAŁADOWANY DŹWIĘK

  Niezależnie od tego, czy to jest unikalna sygnatura dźwiękowa wrogiego operatora, czy również wyważanie ściany, wychwytuj każdy detal dźwięku dzięki przetwornikom Razer™ TriForce Titanium 50 mm — opatentowanej trzyczęściowej konstrukcji, która dostraja tony wysokie, średnie i niskie osobno dla pełnozakresowego dźwięku, który nie jest zamulony.

  NIECH KAŻDY USŁYSZY WYRAŹNIE TWOJE KOMENDY, A TY KAŻDY KROK PRZECIWNIKA

  Mikrofon Razer™ HyperClear Supercardioid Mic zestawu słuchawkowego ma atest Discord i tłumi więcej hałasu z tyłu i po bokach w porównaniu z mikrofonami kardioidalnymi, dzięki czemu będziesz słyszany głośno i wyraźnie podczas całej akcji. Uzbrojony w THX Spatial Audio, nasz nowoczesny dźwięk przestrzenny 7.1 powiększy twoją świadomość w grze, zezwalając ci usłyszeć kroki wroga i starannie umieścić je w celu wstępnego wykorzystania sprzęgła albo niespodzianego uderzenia w ścianę.

  SUPER kompozycja

  Aby pomóc Ci grać w maksymalnej koncentracji, zamknięte nauszniki naszego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego esports i stosowna siła zacisku zapewniają udoskonaloną pasywną eliminację szumów, a miękkie, oddychające poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt długookresowy komfort.

  SPECYFIKACJA

  artykuł
  firma Razer
  Kod producenta RZ04-03220200-R3M1
  EAN 8886419378983
  dane PODSTAWOWE
  Model BlackShark V2 Pro - Rainbow Six Siege Special Edition
  element kolorystyczny Pomarańczowe
  Waga [g] 320
  dane technicznE
  kompozycja Nauszne
  Łączność Bezprzewodowa
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  typ mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -42 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Razer Barracuda Pro ☆

Razer Barracuda Pro Najniższa Cena Online

☆ Razer Barracuda Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Barracuda Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:nie;Czas pracy do:40 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):96 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Odłączany kabel:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC/laptop, PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:radiowe;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;typ:Barracuda Pro;Wyposażenie:instrukcja obsługi, odbiornik, przewód audio, przewód USB;Zasięg:10 m;Złącze:radiowe;Złącze:USB-C...


☆ Razer Kraken V3 ☆

Razer Kraken V3 Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken V3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken V3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  RAZER KRAKEN V3 HYPERSENSE

  Zanurz się w nowy rozmiar rozgrywki, dzięki Razer Kraken V3 HyperSense — zestawowi słuchawkowemu do gier na komputer PC. Od dudniących eksplozji po świszczące pociski, z możliwością wyczuwania tego, co słyszysz, nadszedł czas, żeby objąć prawdziwą wielozmysłową rozgrywkę.

  RAZER™ HYPERSENSE

  Najnowocześniejsze przetworniki, znajdujące się w każdym z nauszników wychwytują sygnały dźwiękowe i przekształcają je w realistyczne wibracje, które różnią się położeniem, czasem trwania i intensywnością, zapewniając zmysłom bogaty i realistyczny dźwięk - nie tylko usłyszysz i zobaczysz grę, ale staniesz się jej częścią.

  THX Spatial Audio

  innowacyjnY DŹWIĘK SURROUND 7.1 Z NAJWYŻSZĄ precyzyjnOŚCIĄ DLA wszelkich TWOICH GIER

  To, co odróżnia dobry dźwięk od fenomenalnego dźwięku, to możliwość przeniesienia Cię w sam środek akcji. THX Spatial Audio gwarantuje innowacyjny dźwięk przestrzenny 7.1, aby ożywić Twoją grę.

  solidny, realistyczny dźwięk

  PRZETWORNIKI RAZER™ TRIFORCE TITANIUM 50MM.

  Nasza opatentowana 3-częściowa kompozycja przetwornika zagwarantuje nieszablonowe tony wysokie, średnie i niskie, zapewniając bardziej dynamiczne wrażenia słuchowe dla jeszcze głębszego zanurzenia się w rozgrywce. Wzbogacone o membrany z powłoką tytanową, gwarantujące nieprzeciętną przejrzystość, przetworniki pozwalają na prawdziwie realistyczną i staranną reprodukcję dźwięku.

  Nauszniki z pianki memory i sztucznej skóry i Razer™ HYPERCLEAR - kardioidalny mikrofon

  idealna równowaga między komfortem i izolacją akustyczną.

  Wytłumiając dźwięki z tyłu i po bokach, odłączany mikrofon ulepszone wychwytywanie mowy i redukcję szumów, udoskonaloną czystość Twojego głosu.

  Razer Chroma RGB

  Dzięki 16,8 milionom odcieni i kompletowi efektów świetlnych możesz wykorzystać preferowane ustawienia i podziwiać, jak płynnie zmienia się oświetlenie Twoich słuchawek. Przytrzymaj przycisk regulacji Razer HyperSense,komfortowo przełączać efekty podświetlenia Razer Chroma™ RGB.

  SPECYFIKACJA

  produkt
  producent Razer
  Kod producenta RZ04-03770100-R3M1
  EAN 8886419378822
  informacje PODSTAWOWE
  Model Kraken V3 Hypersense
  kolor Czarne
  Waga [g] 344
  informacje technicznE
  kompozycja Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Złącze USB
  Długość przewodu 2 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  typ mikrofonu Kardioidalny
  Czułość mikrofonu -42 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Razer Kraken Kitty ☆

Razer Kraken Kitty Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken Kitty - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken Kitty
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BĄDŹ KOTKIEM

  Stwórz świetny wygląd gry z własnym zabójczym stylem kitty. Wyraź swoją specyficzną osobowość i pasję w najistotniej kolorowy sposób, jaki można sobie wyobrazić dzięki Razer Kraken Kitty Edition - pakiet słuchawkowy USB do gier z wysoce konfigurowalnym oświetleniem, które ma każdy odcień niesamowitości.

  KOCIAKOWE USZY I KOLCZYKI ZASILANE CHROMEM RAZERA

  Dzięki 16,8 milionom kolorów i kompletowi efektów świetlnych możliwości stylowe są nieograniczone dzięki naszemu charakterystycznemu oświetleniu RGB. Nauszniki i kocie uszy zestawu słuchawkowego do gier mogą się świecić niezależnie od siebie, dzięki czemu możesz zintegrować wygląd do każdej okazji.

  OŚWIETLENIE REAKTYWNE NA STREAMIE

  Jako streamer możesz wznieść swój występ na świeże wyżyny i dodać nowy poziom interakcji widowni z oświetleniem, które reaguje na emocje, alerty, krzyki i niemało więcej. Personalizuj starannie, które barwy i efekty są wyzwalane w pakiecie słuchawkowym dzięki aplikacji Streamer Companion.

  TRYB COSPLAY

  Oświetlenie Razer Chroma w tym zestawie słuchawkowym USB do gier można aktywować po podłączeniu do powerbanku, co pozwala włączyć urok wszędzie tam, gdzie jest aparat.

  AKTYWNY MIKROFON ANULUJĄCY HAŁAS

  Dźwięk tak korzystny jak wyglądasz. Zapewniaj przezroczyście czystą komunikację dzięki wysuwanemu, wysokiej jakości mikrofonowi, który jest dostrojony, żeby blokować wszelkie szumy tła.

  THX PRZESTRZENNE AUDIO

  Ciesz się bardziej precyzyjnym, pozycjonowanym dźwiękiem i większym zanurzeniem w grach, muzyce i filmach.

  PODUSZKI DO UCHA Z CHŁODZĄCEGO ŻELU

  zniża nagrzewanie się w trakcie intensywnych sesji gry, gwarantując komfort, którego Ci potrzeba, aby pozostać w gorącej formie w grze.

  LEKKIE, TRWAŁE

  Będąc zarówno elastycznym, jak i wytrzymałym, jego boksytowa aluminiowa rama jest korzystnie wyekwipowana, by poradzić sobie z rygorami długich sesji gier.

  SPECYFIKACJA

  artykuł
  firma Razer
  Kod producenta RZ04-02980100-R3M1
  EAN 8886419378112
  informacje PODSTAWOWE
  Model Kraken Kitty Edition
  odcień Czarne
  Waga [g] 275
  informacje technicznE
  budowa Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Złącze USB
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  typ mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Razer Kraken V3 X ☆

Razer Kraken V3 X Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken V3 X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken V3 X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Razer Kraken V3

  Zapewnij sobie genialny dźwięk w trakcie wielogodzinnych rozgrywek z słuchawkami Razer Kraken V3. Dzięki nim nie tylko usłyszysz każdy szept, ale także będziesz wyglądał stylowo. Dodatkowo, zastosowane podświetlenie zaakcentuje Twój charakter gracza i rozświetli stanowisko.

  Usłysz wszystko

  Słuchawki Razer Kraken V3 pozwolą Ci usłyszeć każdy dźwięk od cichego szeptu po głośny wybuch. Dźwięk przestrzenny THX zapewni Ci realistyczne wrażenia słuchowe, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś był na miejscu bohatera Twojej ulubionej gry.

  Komfort w trakcie wykorzystywania

  Słuchawki Razer Kraken V3 zostały wytwarzane z wysokiej jakości tworzyw, dzięki temu zapewniają izolację dźwiękową na wysokim poziomie, a także dopasowują się do kształtu Twoich uszu.

  Co więcej, słuchawki mają odłączany mikrofon HyperClear SuperCardioid, który niweluje hałas w tle, dzięki temu Twoi towarzysze wyraźnie Cię usłyszą.

  SPECYFIKACJA

  Łączność
  Przewodowe
  Budowa słuchawek
  Nauszne
  Zamknięte
  Składana budowa
  Nie
  System audio
  Wielokanałowy 7.1 - wirtualne
  Redukcja hałasu
  Pasywna
  Średnica membrany
  50 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek
  20 ~ 20000 Hz
  Impedancja słuchawek
  32 Om
  Czułość słuchawek
  96 dB
  Regulacja głośności
  Tak
  zastosowany mikrofon
  Tak, przy słuchawce
  Odłączany mikrofon
  Tak
  Charakterystyka mikrofonu
  Kardioidalny
  Pasmo przenoszenia mikrofonu
  100 ~ 10000 Hz
  Czułość mikrofonu
  -42 dB
  Złącze
  USB - 1 szt.
  Długość kabla
  1,3 m
  Odłączany kabel
  Nie
  Kompatybilność
  Windows
  Nintendo Switch
  PlayStation
  Połączenie z konsolą
  Przewodowo – USB
  Materiał nauszników
  Pianka
  Skóra naturalna
  dopełniające informacje
  Przyciski sterujące na słuchawce
  Przełącznik wyciszania mikrofonu
  asygnowana aplikacja
  Podświetlenie Razer Chroma™ RGB
  odcień
  Czarny
  Waga
  325 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  RZ04-03770200-R3M1


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Razer – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Razer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Razer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Razer Tetra ☆

Razer Tetra Najniższa Cena Online

☆ Razer Tetra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Tetra
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,3 m;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:RZ04-02920200-R3G1;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:półotwarte;Model (wariantowanie):Razer Tetra;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PlayStation 4;nadaje się do:PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:0;typ podłączenia:jack 3,5 mm;rodzaj podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Razer Kraken X ☆

Razer Kraken X Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Nauszna budowa

  Sprawdzona i najpopularniejsza konstrukcja słuchawek dla graczy. Słuszny wymiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które sprawiają, iż słuchawki rewelacyjnie leżą na swoim miejscu i nie wywołują dyskomfortu nawet w trakcie długookresowej rozgrywki. Duża średnica wysokiej klasy przetworników gwarantuje wspaniałe odwzorowanie dźwięków.

  Przewodowa łączność

  Słuchawki przewodowe zapewnią znakomitą jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Optymalna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę w trakcie rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.

  Mini Jack 3.5 mm

  Słuchawki zaopatrzono w uniwersalne i powszechnie użytkowane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki czemu można je podłączyć do wielu zróżnicowanych maszyn bez konieczności stosowania przejściówek.

  40 mm membrany

  Nie bez powodu zdecydowana większość słuchawek dla graczy oferuje przetworniki 40 mm. Membrany o tej średnicy zapewnią realistyczne odwzorowanie dźwięków bez zniekształceń oraz głębokie basy. Ta wielkość przetworników nie wpływa na masywność słuchawek, dzięki temu budowa pozostaje lekka i wygodna.

  Mikrofon na pałąku

  Mikrofon na pałąku to najczęściej spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka konstrukcja gwarantuje wygodę używania oraz możliwość dostosowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej komfortowa, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

  1.3 m przewód

  Ten model słuchawek wyposażono w przewód o długości 1.3 m, dzięki temu z łatwością można podłączyć go do komputera lub głośników. Taka długość kabla jest niezwykle komfortowa, gdy odległość od złącza jest nieduża.

  transparentnie czysty dźwięk

  W każdej grze liczą się nie tylko wrażenia wizualne, ale także idealny dźwięk. Dlatego warto wykorzystać sprzęt najwyższej jakości i zapewnić sobie niezapomniane doznania. Komplet słuchawkowy Razer Kraken X Lite jest wyjątkowo lekki i praktycznie tworzony z myślą o najwyższym komforcie. Słuchawki wytworzone zostały z tworzyw genialnej jakości, co zapewnia im trwałość i odporność.

  Co więcej, inwestując w ten sprzęt, będziesz czerpać radość z przejrzyście czystego dźwięku na wszelkich konsolach. O Twoją wygodę zadbają także istotnie miękkie poduszki. Poznaj najważniejsze mocne strony słuchawek i daj się w ciągnąć w nieszablonowy świat rzeczywistości wirtualnej.

  SPECYFIKACJA

  produkt
  producent Razer
  Kod producenta RZ04-02950100
  EAN 8886419378075
  dane PODSTAWOWE
  Model Kraken X Lite
  kolor Czarne
  Waga [g] 250
  dane technologicznE
  kompozycja Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Złącze Mini Jack 3.5 mm
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nie dotyczy
  Regulacja głośności Nie
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  typ mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Razer Kraken Console ☆

Razer Kraken Console Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken Console - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken Console
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,3 m;Dynamika (SPL):109 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarno-niebieski;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:12 Hz - 28 kHz;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC/notebook, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Razer Kraken ☆

Razer Kraken Najniższa Cena Online

☆ Razer Kraken - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kraken
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  DOSTROJONE PRZETWORNIKI O ŚREDNICY 50 MM

  idealne czyste tony wysokie i głęboki, dudniący bas tworzą niesamowity krajobraz dźwiękowy. Słychać każdy detal, od prawie niesłyszalnych kroków skradających się od tyłu po niesamowite eksplozje, które rozrywają wszystko

  OWALNE NAUSZNIKI Z ŻELEM CHŁODZĄCYM

  Owalne poduszki na uszy wypełnione żelem chłodzącym: poduszki nauszne wypełnione żelem chłodzącym zmniejszają ciepło, a wykończenie ze skóry syntetycznej zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Owalny zarys sprawia,komplet słuchawkowy jest zawsze komfortowy na uszach

  CHOWANY MIKROFON JEDNOKIERUNKOWY

  Chowany mikrofon jednokierunkowy: Mikrofon jednokierunkowy zapewnia klarownie czystą komunikację w zespole. Jest wyjątkowo mobilny i można go z łatwością wyciągnąć z lewego przedsionka, jeśli to niezbędne, a także można regulować położenie i odległość od ust

  ALUMINIOWA kompozycja Z GRUBSZĄ WYŚCIÓŁKĄ

  Rama boksytowo-aluminiowa z grubszą wyściółką: Rama Razer Kraken, stworzona z boksytu-aluminium, jest lekka, elastyczna i niesamowicie konkretna. Jeszcze grubsza wyściółka pałąka odciąża głowę i zagwarantuje długofalowy komfort

  kabel AUDIO Z WTYKIEM 3,5 MM I REGULATORAMI

  przewód audio 3,5 mm z pilotem na przewodzie: głośność i wyciszenie mikrofonu można prosto regulować, dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co faktycznie dzieje się w grze. Dzięki przedłużaczowi rozgałęźnika można na dodatek używać systemów, które mają oddzielne wyjście audio i wejście mikrofonowe

  SPECYFIKACJA


  towar
  marka Razer
  Kod producenta RZ04-02830400-R3M1
  EAN 8886419371960
  I dane PODSTAWOWE
  Model Kraken Mercury Edition
  odcień Białe
  Waga [g] 322
  dane technologicznE
  kompozycja Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Długość przewodu 1.3 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  typ mikrofonu Jednokierunkowy
  Czułość mikrofonu -45 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku


☆ Razer Kaira ☆

Razer Kaira Najniższa Cena Online

☆ Razer Kaira - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Razer
 • Nazwa produktu: Razer Kaira
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 44
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zestaw słuchawkowy Razer Kaira Pro Xbox White

  Razer Kaira Pro Xbox to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy, który został tworzony z myślą o konsolach do gier Xbox One, Xbox One S, Xbox One X oraz Xbox Series X|S. Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 komplet działa na dodatek z kompatybilnymi urządzeniami mobilnymi.

  W modelu Kaira Pro zaimplementowano opatentowane, wysokiej klasy przetworniki Triforce o średnicy 50 mm, które zapewniają czyste i bogate dźwięki. Odłączany, ruchomy mikrofon superkardioidalny HyperClear pozwoli na bezproblemowe rozmowy z członkami Twojej drużyny online i innymi graczami.

  dużo opcji regulacji i sterowania dźwiękiem oraz mikrofonem zapewniają zlokalizowane na obu słuchawkach przyciski i pokrętła. Wygodę używania zapewni między innymi pianka zapamiętująca zarys, która wypełnia nauszniki słuchawek Razer Kaira Pro.

  Tytanowe przetworniki Triforce o średnicy 50 mm

  W pakiecie słuchawkowym Razer Kaira Pro Xbox zastosowano 50-milimetrowe tytanowe przetworniki Triforce, których akcentującym elementem jest zastrzeżony kształt. Pozwala to, już na etapie produkcji, ręcznie dostroić je, by brzmiały najlepiej jak to osiągalne. W efekcie tworzone poprzez przetworniki dźwięki w tonach wysokich, przeciętnych i niskich są bogate w szczegóły i czyste, a basy solidne.

  stabilna łączność bezprzewodowa

  Zestawu słuchawkowego Razer Kaira Pro Xbox możesz swobodnie używać do gamingu na konsolach Xbox i na urządzeniach mobilnych dzięki innowacyjnej łączności bezprzewodowej. Do najnowszych konsol Xbox Series X|S zestaw Kaira Pro połączysz bezpośrednio korzystając z połączenia Xbox Wireless wyróżniającego się niezwykle niskimi opóźnieniami.

  Moduł Bluetooth 5.0, który zaimplementowano w modelu Razer Kaira Pro pozwala w dodatku złączyć je z kompatybilnymi urządzeniami przenośnymi, na których zagrasz między innymi w gry przystępne w abonamencie Xbox Game Pass (wymagane wykupienie subskrypcji).

  Niezakłócona komunikacja z innymi graczami

  zestaw słuchawkowy Razer Kaira Pro Xbox posiada odłączany, ruchomy mikrofon superkardioidalny HyperClear, który w odróżnieniu od mikrofonów kardioidalnych rejestruje mniej dźwięków dochodzących do niego po bokach, skupiając się wyłącznie na Twoim głosie. Przemyślana kompozycja mikrofonu sprawia, iż inni usłyszą Twój czysto i wyraźnie.

  Model Kaira Pro ponadto drugi, ukryty mikrofon, który działa niezależnie od mikrofonu HyperClear. Jest on bardzo przydatny w trakcie stosowania słuchawek w drodze, kiedy grasz lub rozmawiasz.

  Wygoda użytkowania

  Przemyślana budowa zestawu słuchawkowego Razer Kaira Pro Xbox i wykorzystanie w nausznikach pianki zapamiętującej kształt powodują, iż ich jego wykorzystywanie jest komfortowe nawet przez mnóstwo godzin. Pokrywający nauszniki materiał zagwarantuje optymalny przepływ powietrza i minimalizuje gromadzące się ciepło w trakcie kontaktu ze skórą.

  SPECYFIKACJA

  Łączność
  Bezprzewodowe
  rodzaj łączności
  Bluetooth 5.0
  Budowa słuchawek
  Nauszne
  Zamknięte
  Składana budowa
  Nie
  System audio
  Stereo 2.0
  Redukcja hałasu
  Pasywna
  Średnica membrany
  50 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek
  20 ~ 20000 Hz
  Impedancja słuchawek
  32 Om
  Czułość słuchawek
  108 dB
  Regulacja głośności
  Tak
  zaimplementowany mikrofon
  Posiada, przy słuchawce
  Odłączany mikrofon
  Tak
  Charakterystyka mikrofonu
  Superkardoidalny
  Pasmo przenoszenia mikrofonu
  100 ~ 10000 Hz
  Czułość mikrofonu
  -54 dB
  Złącze
  USB rodzaju-C - 1 szt.
  Zasięg
  do 10 m
  Zasilanie
  wbudowany akumulator
  Maksymalny czas pracy
  do 20 h (przy wyłączonym podświetleniu)
  do 15 h (przy włączonym podświetleniu)
  Kompatybilność
  Windows
  Xbox One
  Xbox Series X
  Xbox Series S
  Połączenie z konsolą
  Bezprzewodowo
  Materiał nauszników
  Pianka
  dodatkowe dane
  Przyciski sterujące na słuchawce
  Przełącznik wyciszania mikrofonu
  Parowanie jednym przyciskiem
  dedykowana aplikacja
  Dioda LED
  Podświetlenie Razer Chroma™ RGB
  kolor
  Biały
  załączone akcesoria
  kabel USB-A do USB-C
  Waga
  365 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  RZ04-03470300-R3M1


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Razer najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Razer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Razer w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Razer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Razer opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Razer cena,
 • ranking słuchawek do biegania Razer,
 • słuchawki do biegania Razer jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Razer

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Razer?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Razer odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Razer najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Razer warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Razer, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Razer są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Razer zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Razer to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *