FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Samsung. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Samsung


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Samsung,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Samsung najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Samsung, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Samsung, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Samsung Galaxy Buds Live ☆

Samsung Galaxy Buds Live Najniższa Cena Online

☆ Samsung Galaxy Buds Live - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Live
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 19
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
  Słuchawki Bluetooth

  Poznaj Galaxy Buds Live
  Słuchawki douszne zaprojektowano tak, żeby dostroiły się do każdej chwili. Dzięki wyjątkowemu kształtowi, dopasowują się do ucha gwarantując niebywałą wygodę. W dodatku posiadają głośniki, zapewniające niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost wytworzone dla Twoich uszu.
  Nowy zarys bezprzewodowych słuchawek dousznych
  Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich kształt odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są w dodatku gładkie i mają błyszczące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — by zmieściło się w dłoni, gdy jesteś w drodze.
  Podkreśl swój fason dzięki lśniącym wykończeniom
  przystępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spośród barw takich jak miedziany, biały czy czarny, by podkreślić swój styl atrakcyjnym akcentem.
  wytworzone do słuchania muzyki godzinami
  Galaxy Buds Live znakomicie leżą w uszach, zapewniając mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich wygodna konstrukcja jest dopasowana do kształtu ucha, a dwa rozmiary końcówek umożliwiają jeszcze lepsze ich przypasowanie w razie potrzeby. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez zapotrzebowania wyjmowania słuchawek z uszu.
  To, co słyszysz, zależy od Ciebie
  Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zaimplementowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, broni przed hałasem, ale pozwala także usłyszeć w razie zapotrzebowania dźwięki z zewnętrz. Zezwala na przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki temu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego Ci potrzeba — wystarczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, aby funkcję włączyć.
  Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
  Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym przez AKG współgrają z praktyczną konstrukcją Galaxy Buds Live, aby zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Obfity przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co pozwala na płynny przepływ dźwięku.
  Dotknij i przytrzymaj, żeby uruchomić Spotify
  Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify zezwala na przypisanie asygnowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki poprzez jedną sekundę, żeby natychmiast zespoić się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest teraz na wyciągnięcie ręki.
  *Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
  *dostępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
  Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 lub nowszą.
  Wyraźne rozmowy
  Dzięki trzem wbudowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najkorzystniejszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup wykrywa ruch szczęki, a pojawiające się w trakcie mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, żeby zapewnić lepszą jakość dźwięku — choćby w hałaśliwym otoczeniu. Działają poprzez sporo godzin. A potem jeszcze dłużej.
  Ciesz się muzyką podczas pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
  Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
  Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
  Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
  Ładuj zaledwie kilka minut, żeby móc dalej radować się muzyką. Pięć minut ładowania zagwarantuje godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli Ci potrzeba trochę więcej mocy, możesz użyć funkcji PowerShare w swoim smartfonie, żeby naładować Galaxy Buds Live w drodze.
  ŁADOWANIE 5 min
  ODTWARZANIE ok. Godziny
  Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
  Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swym telefonem i słuchajcie razem ulubionych tradycyjnych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
  Połącz się ze swoim Galaxy
  łatwo połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie zezwala na prędkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych sprzętów. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się pomiędzy innymi urządzeniami.
  Łatwe połączenie z komputerem
  Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyscalić urządzenia.

☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB typ C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, podczas przerwy w pracy lub nauce, albo w podróży może sprawiać wyjątkową przyjemność pod warunkiem, że odbywa się przy pomocy prawidłowej jakości sprzętu.

  Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania z pewnością docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB rodzaj C. Są przypasowane do telefonów, które nie mają zaimplementowanego złącza mini jack 3.5mm.

  idealne do słuchania muzyki oraz prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: marka: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU rodzaj słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB wariant C Długość przewodu: 1 m zastosowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

  Dzięki przełomowej technologii aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)pousuwasz niechciane dźwięki przeszkadzające Ci w wygodnym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

  Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności przez mierzenie ich natężenia poprzez wbudowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał ale z odwróconą fazą.

  W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są wytworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

  nieszablonowa wygoda poręczny design precyzyjnie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie, sprawia, iż słuchawki dopasowują się wyśmienicie. Choćby po kilku godzinach używania wciąż możesz w pełni cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

  Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, lubianym designem oraz komfortową obsługą. Dzięki wytrzymałemu, sprężystemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

  Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci też funkcje odtwarzanie / pauza, czykomfortowe wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli niejednokrotnie rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz za każdym razem przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem istotnie ułatwisz sobie tę czynność.

  zaimplementowany mikrofon perfekcyjnie spełni oczekiwania podczas rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki niewątpliwie ją zagwarantują.

  zaopatrzone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania pozwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwidostosowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Samsung Galaxy Buds Pro ☆

Samsung Galaxy Buds Pro Najniższa Cena Online

☆ Samsung Galaxy Buds Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SAMSUNG GALAXY BUDS PRO Inteligentna aktywna redukcja szumów (ANC) Płynne przełączanie się pomiędzy trybem aktywnej redukcji szumów i w pełni regulowanym dźwiękiem otoczenia. Studyjna jakość dźwięku Odkryj najwyższą jakość dźwięku dzięki dwudrożnemu głośnikowi niskotonowemu 11 mm i głośnikowi wysokotonowemu 6,5 mm. Wspaniała jakość rozmów Dzięki 3 mikrofonom zastosowanym w słuchawki (2 zewnętrzne i 1 wewnętrzny) głos użytkownika jest wyraźny choćby w niesprzyjających warunkach. Wodooporność Używaj słuchawek nawet w najtrudniejszych warunkach, dzięki wodoodporności IPX7. Bateria na cały dzień Ciesz się odtwarzaniem muzyki choćby przez 18h przy włączonym ANC i prędkim i bezprzewodowym ładowaniem Powershare zgodnym z Qi. Automatyczne przełączanie pomiędzy urządzeniami samoczynnie przełączaj się między tabletem a smartfonem kiedy ktoś do Ciebie dzwoni, bez konieczności wyboru źródła z menu podręcznego urządzenia. INTELIGENTNA AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW Zanurz się w muzyce Zredukuj szum otoczenia nawet o 99%. Galaxy Buds Pro to słuchawki dokanałowe, które nie tylko fizycznie izolują Cię od zewnętrznego hałasu (pasywna redukcja szumów), lecz też minimalizują go dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC). To pokaźnie bardziej sprawne rozwiązanie w porównaniu ze słuchawkami otwartymi. Dzięki dwóm poziomom ANC, możesz również dopasować redukcję szumów do sytuacji i miejsca, w jakim się znajdujesz. Przejrzyj, co się dzieje Włączony tryb Dźwięków otoczenia wzmocni je nawet o 20 dB. Nigdy więcej nie przegapisz niczego na zewnątrz, jednocześnie słuchając muzyki. Słuchawki Galaxy Buds Pro pozwalają ustawić dźwięki otoczenia na 4 różnorodnych stopniach, dobranych do Twoich potrzeb. Bądź zawsze w gotowości do rozmowy dzisiaj możesz rozmawiać z drugą osobą nawet, gdy słuchasz muzyki. Kiedy Galaxy Buds Pro wykryją, iż zaczynasz prowadzić rozmowę, automatycznie przełączają się w tryb konwersacji. Słuchawki wyłączają ANC i włączają tryb Dźwięków otoczenia, umożliwiając prowadzenie luźnej rozmowy i sprawiając, iż głos rozmówcy jest bardziej wyraźny. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU Usłysz każdy szczegół Generowany przez dwudrożny głośnik: 11-mm głośnik niskotonowy, a także 6,5-mm głośnik tonów wysokich. Świetna jakość połączeń 3 mikrofony + VPU gwarantują jeszcze wyższą jakość połączeń, a bariera wiatrochronna zagwarantuje świetną jakość rozmów choćby w otwartej przestrzeni. WODOODPORNOŚĆ oporne na intensywny trening i bieg w deszczu Używaj słuchawek, kiedy chcesz i gdzie chcesz, dzięki wodoodporności klasy IPX7. Chcesz trenować, a równocześnie słuchać muzyki? dzisiaj to możliwe. Biegasz w deszczową pogodę i musisz pilnie porozmawiać? Zrób to. Słuchaj muzyki aż do 18 godzin Odkryj nowy rozmiar efektywności i ciesz się muzyką z aktywnym ANC i etui ładującym nawet poprzez 18h oraz rozmowami choćby do 14,5 godzin. Prędki czas ładowania
  • 3 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) zapewnia 30 min odtwarzania.
  • 5 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe, D2D) zapewnia 55 min odtwarzania.
  • 10 min ładowania (przewodowe, bezprzewodowe) zapewnia 85 min odtwarzania.
  samoczynnE PRZEŁĄCZANIE Dzięki funkcji samoczynnego przełączania się w Galaxy Buds Pro, słuchawki natychmiast połączą się z odpowiednim urządzeniem. Gdy oglądasz film na tablecie i ktoś do Ciebie zadzwoni, Galaxy Buds Pro przełączą dźwięk na Twój telefon. Gdy zakończysz rozmowę - słuchawki wrócą do połączenia z tabletem. Nic nie musisz robić, Galaxy Buds Pro zrobią to samoczynnie za Ciebie. PrzypasowanE DO CIEBIE Nie szukaj słuchawek Dzięki usłudze SmartThings Find, którą wynajdziesz w aplikacji SmartThings, w szybki i bezproblemowy sposób wynajdziesz zgubione słuchawki. Aplikacja wskaże ostatnią lokalizację, w jakiej Galaxy Buds Pro były sparowane z Twoim smartfonem, a w razie potrzeby pomocna może być dodatkowo funkcja lokalizowania sygnałem dźwiękowym. Widżet Galaxy Buds Pro Sprawdzaj w przystępny sposób stan baterii i steruj słuchawkami w wygodny sposób za pomocą widżetu na ekranie głównym. SzybkiE I łatwe PAROWANIE urządzeń Telefon, tablet, smartwatch Gdy otworzysz etui Galaxy Buds Pro, Twój telefon albo smartfon samoczynnie wykryje słuchawki. Wystarczy dotknąć przycisk "Połącz" i możesz radować się idealnym dźwiękiem. Słuchawki prosto skonsolidujesz też ze smartwatchem Galaxy - możesz posiadać swoją muzykę za każdym razem przy sobie nawet bez telefonu. PC przystępne połączenie przez przeznaczone okno nie tylko w przypadku pierwszego parowania,jeszcze w trakcie ponownego łączenia sprzętów.

  Mikrofon
  Pozostałe parametry

☆ Samsung Galaxy Buds 2 Pro ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Pro Najniższa Cena Online

☆ Samsung Galaxy Buds 2 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE Czarny Usłysz to, co pragniesz nowoczesny, inteligentny system redukcji szumów sprawi, że nic nie zakłóci słuchanej poprzez Ciebie muzyki ani prowadzonej rozmowy.

  w dodatku, specjalna kompozycja słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE pozwoliła uzyskać o 40% lepszą redukcję szumów niż w Galaxy Buds Pro. Dźwięki zyskały świetne brzmienie, dzięki temu choćby hałas ruchliwego skrzyżowania nie przeszkodzi Ci w słuchaniu ulubionej muzyki.

  sztuczna inteligencja korzysta z uczenia maszynowego, by rozpoznać, które odgłosy nie należą do rozmowy i je pousuwać*. *Rozwiązanie DNN (Deep Neural Network) testowane z różnymi próbkami hałasu, takimi jak klakson, muzyka, plac budowy, może w tym samym czasie eliminować dużo dźwięków w trakcie rozmowy.

  wyśmienity, bezprzewodowy dźwięk Usłysz prawdziwą głębię brzmienia z nowymi słuchawkami Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE. Użycie technologii Dolby Atmos™ sprawi, że każdy ton słuchanej muzyki będzie nad wyraz wyraźny.

  technologia dźwięku 360 gwarantuje rewelacyjną głębię brzmienia, a dzięki śledzeniu ruchów Twojej głowy, poczujesz się zupełnie jak w sali kinowej. 24-bitowe przetwarzanie dźwięku gwarantuje jeszcze bogatsze doznania audio - jak nigdy wcześniej.

  *24-bit Hi-Fi jest obsługiwane przez Galaxy Buds2 Pro w połączeniu ze smartfonami Galaxy. Ciesz się pełniejszym brzmieniem. Słuchaj bez wymuszonej przerwy Ciesz się wyraźniejszym, pełniejszym brzmieniam.

  Poczuj się jak w sali koncertowej, gdziekolwiek jesteś. Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE zachowają energię nawet na 18 godzin odtwarzania dźwięku z aktywną redukcją szumu albo aż 29 godzin po wyłączeniu ANC.

  Ciesz się Twoją ulubioną muzyką przez cały dzień*. *Czas do 29 h odtwarzania muzyki dotyczy użytkowania słuchawek z wyłączonym ANC i przy korzystaniu z etui. Nad wyraz wyraźne połączenia głosowe Prowadź rozmowy telefoniczne z przezroczyście czystym dźwiękiem.

  Niezależnie od Tego czy jesteś w biurze, pociągu czy przechodzisz obok budowy, Twój głos będzie mocny i wyraźny. Zadbają o to 3 wbudowane mikrofony, jednostka wyłapująca głos*, sztuczna inteligencja eliminująca hałasy, a także specjalna konstrukcja słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE wyciszająca szum wiatru.

  *System mikrofonów składa się z 2 mikrofonów zewnętrznych, które skupiają się na mowie (kształtowanie wiązki) i 1 mikrofonu wewnętrznego, który filtruje hałas zewnętrzny, zapewniając czystą jakość połączeń.

  Jednostka wykrywająca głos (VPU) to akcelerometr, który wychwytuje wibracje szczęki, gdy mówisz. Wyczuwając wibracje szczęki, akcelerometr wyłapuje mowę i usuwa hałas. Informacje dotyczące wibracji przewodzenia kostnego są przekształcane na sygnały głosowe, dostarczając głos użytkownika nawet w hałaśliwym otoczeniu.

  Pozostań w kontakcie Słuchaj cały czas ulubionego podcastu i bądź w kontakcie z osobami z Twojego otoczenia. Nie musisz wyjmować słuchawek Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510NZAAEUE z uszu. Ust...


☆ Samsung Galaxy Buds 2 ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Najniższa Cena Online

☆ Samsung Galaxy Buds 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Samsung Galaxy Buds 2 - Świat ma tyle do usłyszenia. Zatrać się w tym, co kochasz. Galaxy Buds2 otwierają przed Tobą całkiem nowy świat wrażeń audio, oferując perfekcyjnie wyważony dźwięk, niezrównany komfort przypasowania, ANC i płynną łączność z telefonem i zegarkiem.

  A łatwiejsze sterowanie słuchawkami i udoskonalone sprzężenie zwrotne sprawiają, iż możesz otaczać się muzyką pracując, grając czy improwizując na własnym instrumencie. Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi mocne głębokie basy i czyste wysokie tony.

  Galaxy Buds2 proponują genialne wyważenie i wysoką jakość dźwięku, aby wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku. Zostaw wszelki hałas z dala od rozmowy.Trzy mikrofony i zaimplementowana jednostka wychwytująca głos powodują, że połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie wykrywa i usuwa niepożądane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swym światem z rodziną i przyjaciółmi.

  Obły, lekko wypukły zarys słuchawek minimalizuje zakłócenia powodowane wiatrem, co dodatkowo powiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. Wybierz dźwięki,które chcesz słyszećDwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niepożądane dźwięki.

  Słuchawki mogą wygłuszyć choćby 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście 360 Audiow pełni zanurzyć się w dźwięku360 Audio powoduje, że ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technika Dolby Head Tracking™ gwarantuje niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe.

  Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, pozwalając całkowicie zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą. Dźwięki dopasowane do Twoich upodobańGalaxy Buds2 sprawiają, iż Twoje dźwiękowe doznania są precyzyjnie takie, jak uwielbiasz.

  Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu odnajdziesz więc rewelacyjne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością. Najlżejsze słuchawki dokanałowe, jakie dotychczas stworzyliśmyLekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) wygodnie trzymają się w uszach nawet najszczególniej aktywnych użytkowników.

  Miękkie, rozciągliwe silikonowe nakładki dostępne są w trzech wymiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najlepsze realne wrażenia ANC. Znajdź wymiar genialny dla siebie korzystając z menu "Test dobrania słuchawek dousznych" w aplikacji Galaxy Wearable.

  Wybierz wspaniałą tonacjęOnyx, tradycyjny grafit, wyśmienita biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki oferują popularny design i przypasowane etui, by podkreślić Twój unikalny styl. A praktyczny kształt etui sprawia,chroni ono słuchawki, ładuje je i świetnie pasuje do przenoszenia.

  5 Onyx Oliwkowy Biały Lawendowy Czarny Długi czas odtwarzania – gdziekolwiek się wybieraszNiezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swojej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 powodują,przez cały dzień możesz cieszyć się komfortem i pozostawać w kontakcie.

  Długo działająca bateria gwarantuje do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui. Przełączaj się bez utraty żadnego dźwiękuDzięki Auto Switch łatwiej niż kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne.

  Bez zastosowania dłoni możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje dodatkowo Quick Buds Control 8, dzięki temu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC, a także sprawdzać pozostałą moc baterii.


☆ Samsung EO-IA500 ☆

Samsung EO-IA500 Najniższa Cena Online

☆ Samsung EO-IA500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IA500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czarne słuchawki Samsung 3,5 mm (EO-IA500)

  Odkryj realistyczne brzmienie dzięki dwukierunkowym głośnikom
  Słuchawki Samsung 3,5 mm - zaopatrzone w dwukierunkowe głośniki z przeznaczonym wooferem i głośnikiem wysokotonowym zapewniającymi doskonale płynny dźwięk gwarantują bogate, wyraziste i stabilne brzmienie. Zanurz się w czystą muzyczną przyjemność, zezwalając, aby wysokie, średnie i niskie tony zabrzmiały się w Twoich uszach.

  Pewne dobranie zapewniające świetne brzmienie i wygodę
  Słuchawki Samsung 3,5 mm jednocześnie wysoką jakość dźwięku, jak i komfort. Ich hybrydowy kanałowy design bazuje na wieloletnim doświadczeniu Samsung. Każda ze słuchawek wygodnie leży w uchu - starczy, iż z dostępnych w zestawie nakładek dobierzesz te, które posiadają dla Ciebie optymalny rozmiar.  EAN: 8806092697324
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: EO-IA500BBEGWW
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 93.2 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 14.76 g
  Akcesoria w zestawie: Słuchawki Końcówki douszne (S, M, L)

☆ Samsung EO-IC100 ☆

Samsung EO-IC100 Najniższa Cena Online

☆ Samsung EO-IC100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IC100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Studyjna jakość audio – gdziekolwiek jesteśCiesz się pozbawionym zniekształceń dźwiękiem studyjnej jakości. Słuchawki Samsung typu C nawet 10-krotnie lepiej aniżeli słuchawki 3,5 mm rozdzielają sygnał na lewy i prawy kanał.

  A zastosowany DAC polepsza jakość wszelkiego, czego słuchasz, żeby Twoja playlista ożywała zgodnie z intencjami muzyków. Znakomicie zrównoważone brzmienieZa sprawą dwukierunkowych głośników słuchawki Samsung typu C oferują bogaty, czysty i zbalansowany dźwięk.

  Dostrojona poprzez AKG technika gwarantuje prawdziwie mistrzowską jakość brzmienia. Zaprojektowane, żeby zapewnić łatwe i komfortowe słuchanieStworzone z lekkich materiałów słuchawki zaprojektowano,komfortowo utrzymywały się w uszach, zezwalając Ci zapomnieć o otaczającym świecie i zatopić się w muzyce – starczy, iż z dostępnych w zestawie nakładek dobierzesz te, które mają dla Ciebie optymalny wymiar.

  Z kolei materiałowy kabel uniemożliwia plątaniu się przewodów w torbie bądź kieszeni. Specyfikacja DźwiękGłośniki: 2Way(11mm/8mm)Impedancja: 32ΩZakres częstotliwości: 20~20kHzCzułość: 94.3dB±3dB(-10dBFS input) Funkcje ogólneActive Noise Cancellation: NieSterowanie: 3 przyciski (odtwarzanie / pauza, zwiększanie / obniżanie głośności)Mikrofon: Tak Zawartość opakowaniaSłuchawki douszne (S/M/L), ulotka Funkcje połączeńOdbieranie połączeń: TakOdrzucanie / Wyciszanie połączeń: Tak ŁącznośćRodzaj kabla: W oplocie cechy fizyczneWaga: 18,35 gKolor: Czarny, BiałyPodobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Samsung – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Samsung, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Samsung jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Samsung EO-IA500 ☆

Samsung EO-IA500 Najniższa Cena Online

☆ Samsung EO-IA500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IA500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czarne słuchawki Samsung 3,5 mm (EO-IA500)

  Odkryj realistyczne brzmienie dzięki dwukierunkowym głośnikom
  Słuchawki Samsung 3,5 mm - zaopatrzone w dwukierunkowe głośniki z asygnowanym wooferem i głośnikiem wysokotonowym zapewniającymi idealnie płynny dźwięk gwarantują bogate, wyraziste i jednostajne brzmienie. Zanurz się w czystą muzyczną przyjemność, zezwalając, aby wysokie, średnie i niskie tony zabrzmiały się w Twoich uszach.

  Pewne dobranie gwarantujące perfekcyjne brzmienie i wygodę
  Słuchawki Samsung 3,5 mm jednocześnie wysoką jakość dźwięku, jak i komfort. Ich hybrydowy kanałowy design bazuje na wieloletnim doświadczeniu Samsung. Każda ze słuchawek komfortowo leży w uchu - wystarczy, iż z dostępnych w zestawie nakładek dobierzesz te, które posiadają dla Ciebie optymalny wymiar.  EAN: 8806092697324
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: EO-IA500BBEGWW
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 93.2 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 14.76 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki Końcówki douszne (S, M, L)

☆ Samsung EO-IG100 ☆

Samsung EO-IG100 Najniższa Cena Online

☆ Samsung EO-IG100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IG100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Samsung AKG przewodowe słuchawki dokanałowe USB wariant C ANC (aktywna redukcja szumu) biały (EO-IC100BWEGEU) Słuchanie muzyki w domu, podczas przerwy w pracy lub nauce, albo w podróży może sprawiać unikatową przyjemność pod warunkiem, że odbywa się przy pomocy prawidłowej jakości sprzętu.

  Jeśli cenisz czystość dźwięku i komfort słuchania na pewno docenisz słuchawki dokanałowe Samsung z wtyczką USB wariant C. Są dopasowane do telefonów, które nie posiadają zastosowanego złącza mini jack 3.5mm.

  idealne do słuchania muzyki i prowadzenia rozmów bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Specyfikacja: marka: Samsung / AKG Model: EO-IC100BWEGEU wariant słuchawek: Dokanałowe, przewodowe Pasmo: 20 Hz~ 20KHz Impedancja: 32$416 Czułość: 94.3dB+-3dB(-10dBFS input) Złącze: USB wariant C Długość przewodu: 1 m zaimplementowany pilot i mikrofon Zapanuj nad hałasem i szumem z otoczenia Te słuchawki dają tobie możliwość wytłumienia rozpraszających dźwięków z otoczenia.

  Dzięki bezprecedensowej technice aktywnego redukowania szumów - ANC (Active Noise Control)wyeliminujesz niepożądane dźwięki przeszkadzające Ci w wygodnym słuchaniu muzyki. Jedziesz autobusem czy stoisz w poczekalni, wszędzie tam gdzie będziesz hałas przestanie być przeszkodą, a Ty zanurzysz się w muzyce jak nigdy przedtem.

  Jak działa aktywna redukcja szumu "Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności poprzez mierzenie ich natężenia poprzez zaimplementowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał ale z odwróconą fazą.

  W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są stworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

  unikatowa wygoda funkcjonalny design starannie odzwierciedla geometrię ucha, a co za tym idzie, sprawia, iż słuchawki dostosowują się idealnie. Choćby po kilku godzinach używania wciąż możesz w pełni radować się swoją ulubioną muzyką bez obolałych i zmęczonych uszu.

  Słuchaj muzyki wszędzie, gdzie masz na to ochotę Słuchawki douszne Samsung wyróżniają się prostym, lubianym designem, a także wygodną obsługą. Dzięki wytrzymałemu, elastycznemu kablowi TPE możesz z nich korzystać wszędzie, począwszy od joggingu po relaks w domowym zaciszu.

  Komfort słuchania muzyki zapewnią Ci też funkcje odtwarzanie / pauza, czykomfortowe wybieranie kolejnego utworu. Słuchawki możesz podłączyć do każdego urządzenia z portem typy C. Funkcja zestawu słuchawkowego Jeśli często rozmawiasz poprzez telefon i nie chcesz zawsze przełączać się na inne funkcje, dzięki słuchawkom z mikrofonem pokaźnie ułatwisz sobie tę czynność.

  zastosowany mikrofon rewelacyjnie spełni oczekiwania podczas rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym, a przełączanie z muzyki na rozmowę i z powrotem wykonasz jednym przyciskiem zintegrowanego pilota. Delektuj się czystością dźwięków Jeśli wyjątkowo cenisz czystość i wysoką jakość dźwięków, te słuchawki z pewnością ją zagwarantują.

  wyposażone w inteligentny układ cyfrowego dekodowania zezwalają na bezstratne odtwarzanie muzyki. Dzięki funkcji regulacji głośności umożliwiprzypasowanie jej poziomu do Twoich preferencji. Podstawowe funkcje pilota: Głośność +/- Play/Pause Odbieranie / kończenie połączenia


☆ Samsung EO-IC100 ☆

Samsung EO-IC100 Najniższa Cena Online

☆ Samsung EO-IC100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung EO-IC100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Studyjna jakość audio – gdziekolwiek jesteśCiesz się pozbawionym zniekształceń dźwiękiem studyjnej jakości. Słuchawki Samsung rodzaju C choćby 10-krotnie lepiej niżeli słuchawki 3,5 mm rozdzielają sygnał na lewy i prawy kanał.

  A zastosowany DAC ulepsza jakość wszystkiego, czego słuchasz, aby Twoja playlista ożywała zgodnie z intencjami muzyków. Idealnie jednostajne brzmienieZa sprawą dwukierunkowych głośników słuchawki Samsung typu C oferują bogaty, czysty i zbalansowany dźwięk.

  Dostrojona poprzez AKG technika zapewnia prawdziwie profesjonalną jakość brzmienia. Zaprojektowane, aby zapewnić proste i komfortowe słuchanieStworzone z lekkich materiałów słuchawki zaprojektowano,wygodnie utrzymywały się w uszach, pozwalając Ci zapomnieć o otaczającym świecie i zatopić się w muzyce – starczy, iż z przystępnych w komplecie nakładek dobierzesz te, które posiadają dla Ciebie trafny wymiar.

  Z kolei materiałowy kabel zapobiega plątaniu się przewodów w torbie bądź kieszeni. Specyfikacja DźwiękGłośniki: 2Way(11mm/8mm)Impedancja: 32ΩZakres częstotliwości: 20~20kHzCzułość: 94.3dB±3dB(-10dBFS input) Funkcje ogólneActive Noise Cancellation: NieSterowanie: 3 przyciski (odtwarzanie / pauza, zwiększanie / zmniejszanie głośności)Mikrofon: Tak Zawartość opakowaniaSłuchawki douszne (S/M/L), ulotka Funkcje połączeńOdbieranie połączeń: TakOdrzucanie / Wyciszanie połączeń: Tak ŁącznośćRodzaj kabla: W oplocie parametry fizyczneWaga: 18,35 gKolor: Czarny, Biały


☆ Samsung Galaxy Buds Live ☆

Samsung Galaxy Buds Live Najniższa Cena Online

☆ Samsung Galaxy Buds Live - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds Live
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 19
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE
  Słuchawki Bluetooth

  Poznaj Galaxy Buds Live
  Słuchawki douszne zaprojektowano tak, by dostroiły się do każdej chwili. Dzięki unikatowemu kształtowi, dopasowują się do ucha gwarantując niebywałą wygodę. Na dodatek mają głośniki, gwarantujące niebywałej jakości dźwięk. Te dźwięki są wprost wytwarzane dla Twoich uszu.
  Nowy zarys bezprzewodowych słuchawek dousznych
  Wygląd Galaxy Buds Live przyciąga wzrok. Ich kształt odzwierciedla krzywizny uszu i twarzy, które nadają im naturalny wygląd. Słuchawki są na dodatek gładkie i mają połyskujące wykończenie, a ich etui zostało zainspirowane pudełkiem z biżuterią — żeby zmieściło się w rąk, gdy jesteś w drodze.
  Podkreśl swój styl dzięki błyszczącym wykończeniom
  dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, których nie sposób nie pokochać. Wybierz spomiędzy odcieni takich jak miedziany, biały czy czarny, żeby podkreślić swój styl ładnym akcentem.
  tworzone do słuchania muzyki godzinami
  Galaxy Buds Live genialnie leżą w uszach, zapewniając mniejsze ich zmęczenie i całodniowy komfort. Ich wygodna konstrukcja jest przypasowana do kształtu ucha, a dwa rozmiary końcówek zezwalają na jeszcze lepsze ich przypasowanie w razie potrzeby. Dojeżdżaj do biura, idź na spacer czy spotkaj się z przyjaciółmi i rób wszystko co zechcesz — bez potrzeby wyjmowania słuchawek z uszu.
  To, co słyszysz, zależy od Ciebie
  Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC), po raz pierwszy zastosowana w pełni bezprzewodowych słuchawkach Galaxy, chroni przed hałasem, lecz pozwala również usłyszeć w razie potrzeby dźwięki z zewnętrz. Umożliwia przykład usłyszeć komunikaty czy kogoś mówiącego obok, dzięki czemu słyszysz, to co chcesz słyszeć, wtedy kiedy tego Ci trzeba — starczy długie naciśnięcie palcem panelu słuchawek, aby funkcję włączyć.
  Usłysz, jak każdy dźwięk nabiera życia
  Poczuj się, jakbyś był w pierwszym rzędzie na koncercie ulubionego zespołu. Głośniki 12 mm z dźwiękiem dostrojonym przez AKG współgrają z użyteczną konstrukcją Galaxy Buds Live, żeby zapewnić Ci w pełni bogaty i przestrzenny dźwięk. Obfity przetwornik i kanał basowy pomagają emitować głębokie basy wraz z przepływem powietrza, co umożliwia płynny przepływ dźwięku.
  Dotknij i przytrzymaj, aby uruchomić Spotify
  Integracja Galaxy Buds Live ze Spotify umożliwia przypisanie asygnowanego skrótu na telefonie. Dotknij i przytrzymaj słuchawki przez jedną sekundę, żeby natychmiast związać się ze wszystkimi ulubionymi listami odtwarzania. Pół miliona podcastów i 50 milionów utworów jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki.
  *Należy zalogować się do Spotify. Wymagane posiadanie aktywnej subskrypcji.
  *przystępność usługi Spotify może różnić się w zależności od kraju.
  Spotify jest obsługiwane tylko na urządzeniach z wersją 8.5.62 albo nowszą.
  Wyraźne rozmowy
  Dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom i modułowi Voice Pickup uzyskasz w bezprzewodowych słuchawkach dousznych najkorzystniejszą jakość połączeń. Moduł Voice Pickup lokalizuje ruch szczęki, a pojawiające się w trakcie mówienia wibracje przekształca na sygnały głosowe, aby zapewnić ulepszoną jakość dźwięku — nawet w hałaśliwym otoczeniu. Działają poprzez dużo godzin. A potem jeszcze dłużej.
  Ciesz się muzyką w trakcie pracy, zabawy i jeszcze długo po ich zakończeniu — dzięki wytrzymałej baterii Galaxy Buds Live.
  Do 6 godzinNIEPRZERWANEGO SŁUCHANIA.
  Do 21 godzinPRACY Z ETUI ŁADUJĄCYM.
  Moc dla jeszcze dłuższego czasu odtwarzania
  Ładuj zaledwie kilka minut, aby móc dalej cieszyć się muzyką. Pięć minut ładowania zapewnia godzinę odtwarzania, niezależnie od tego, czy słuchasz ulubionej playlisty, czy najnowszego podcastu. Jeśli potrzebujesz trochę więcej mocy, możesz zastosować funkcji PowerShare w swoim smartfonie, aby naładować Galaxy Buds Live w drodze.
  ŁADOWANIE 5 min
  ODTWARZANIE ok. Godziny
  Udostępniaj i słuchaj z przyjacielem
  Udostępniaj muzykę bez dzielenia się słuchawkami. Dzięki Buds Together po prostu połącz słuchawki Galaxy Buds Live swoje i przyjaciela ze swoim telefonem i słuchajcie razem ulubionych klasycznych utworów. Ta sama muzyka będzie Wam długo grała w uszach.
  Połącz się ze swym Galaxy
  łatwo połącz Galaxy Buds Live z innymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem konta Samsung. Po pierwszym połączeniu wyskakujące okienko na telefonie umożliwia szybkie parowanie, a po sparowaniu słuchawki pojawiają się na listach sparowanych także innych podłączonych sprzętów. Następnie dzięki Bluetooth Info Sync możesz płynnie przełączać się pomiędzy innymi urządzeniami.
  Łatwe połączenie z komputerem
  Umieść Galaxy Buds Live w trybie parowania w pobliżu komputera i pracuj w rytm muzyki. Skorzystaj z funkcji Swift Pair w systemie Windows 10, abyzwiązać urządzenia.

☆ Samsung Galaxy Buds 2 ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Najniższa Cena Online

☆ Samsung Galaxy Buds 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Samsung Galaxy Buds 2 - Świat ma tyle do usłyszenia. Zatrać się w tym, co kochasz. Galaxy Buds2 otwierają przed Tobą całkiem nowy świat wrażeń audio, oferując znakomicie wyważony dźwięk, nieporównany komfort dobrania, ANC i płynną łączność z telefonem i zegarkiem.

  A łatwiejsze sterowanie słuchawkami i lepsze sprzężenie zwrotne sprawiają, iż możesz otaczać się muzyką pracując, grając czy improwizując na własnym instrumencie. Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi potężne głębokie basy i czyste wysokie tony.

  Galaxy Buds2 oferują rewelacyjne wyważenie i wysoką jakość dźwięku, żeby wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku. Zostaw wszelki hałas z dala od rozmowy.Trzy mikrofony i wbudowana jednostka wychwytująca głos powodują, że połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie namierza i likwiduje niechciane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swoim światem z rodziną i przyjaciółmi.

  Obły, lekko wypukły kształt słuchawek minimalizuje zakłócenia powodowane wiatrem, co na dodatek powiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. Wybierz dźwięki,które chcesz słyszećDwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niepożądane dźwięki.

  Słuchawki mogą wygłuszyć nawet 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście 360 Audiocałkowicie zanurzyć się w dźwięku360 Audio powoduje, że ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technologia Dolby Head Tracking™ zapewnia niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe.

  Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, pozwalając kompletnie zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą. Dźwięki przypasowane do Twoich upodobańGalaxy Buds2 powodują, że Twoje dźwiękowe doznania są precyzyjnie takie, jak lubisz.

  Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu wynajdziesz więc doskonałe dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością. Najlżejsze słuchawki dokanałowe, jakie dotychczas stworzyliśmyLekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach nawet najszczególniej aktywnych użytkowników.

  Miękkie, rozciągliwe silikonowe nakładki dostępne są w trzech rozmiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najkorzystniejsze możliwe wrażenia ANC. Znajdź wymiar świetny dla siebie korzystając z menu "Test przypasowania słuchawek dousznych" w aplikacji Galaxy Wearable.

  Wybierz nieprzeciętną tonacjęOnyx, tradycyjny grafit, wyśmienita biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki proponują popularny design i przypasowane etui, aby podkreślić Twój oryginalny fason. A poręczny zarys etui sprawia,broni ono słuchawki, ładuje je i genialnie nadaje się do przenoszenia.

  5 Onyx Oliwkowy Biały Lawendowy Czarny Długi czas odtwarzania – gdziekolwiek się wybieraszNiezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swojej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 sprawiają,poprzez cały dzień możesz radować się komfortem i pozostawać w kontakcie.

  Długo działająca bateria zagwarantuje do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui. Przełączaj się bez utraty żadnego dźwiękuDzięki Auto Switch łatwiej aniżeli kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne.

  Bez wykorzystania dłoni możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje na dodatek Quick Buds Control 8, dzięki czemu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC, a także sprawdzać pozostałą moc baterii.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Samsung najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Samsung w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Samsung w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Samsung nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Samsung opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Samsung cena,
 • ranking słuchawek do biegania Samsung,
 • słuchawki do biegania Samsung jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Samsung

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Samsung?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Samsung odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Samsung najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Samsung warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Samsung, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Samsung są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Samsung zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Samsung to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *