FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Sony. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Sony


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Sony,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Sony najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Sony, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Sony, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Sony MDR-RF895 ☆

Sony MDR-RF895 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-RF895 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF895
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

  Odpręż się i poczuj niesłychaną jakość dźwięku
  Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technika tłumienia zakłóceń zagwarantuje sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń wywoływanych poprzez inne urządzenia elektroniczne, dzięki temu możesz radować się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową lub grą o kryształowo czystym dźwięku.

  Zasięg sygnału bezprzewodowego
  zwiększony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

  Do 20 godzin odtwarzania
  Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania poprzez nawet 20 godzin.

  Przetworniki 40 mm
  Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy detal dzięki przejrzystej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

  Swoboda przemieszczania się po domu.
  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i obfitemu zasięgowi, możesz zabrać ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

  Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
  Zamknięta budowa nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku oraz zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to radować się rozrywką w spokoju.

  Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
  Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, iż doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

  Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
  Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych albo filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

  Bez zakłóceń
  System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, żeby zanurzyć się w świecie rozrywki.

  Zrelaksuj się i usiądź komfortowo
  Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy także urządzasz maraton filmowy, te komfortowe i należycie trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i wygodnego słuchania tak, by każdy z członków rodziny mógł z nich komfortowo korzystać poprzez długie godziny.

  Miękkie nauszniki

  Zaprojektowane z myślą o długim stosowaniu, wyściełane i komfortowe nauszniki znakomicie sprawdzają się w trakcie wieczornego relaksu na kanapie.

  dobre trzymanie się
  Funkcja obrotu i nachylenia nausznika gwarantuje komfortowe dobranie słuchawek wszystkim członkom rodziny choćby tym o najmniejszych uszach.

  Włącz i odpręż się
  Po wyjęciu słuchawek z pudełka starczy podłączyć stację dokującą do telewizora przy pomocy załączonego przewodu i usiąść komfortowo, podczas gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.  EAN: 4548736045453
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
  Przeznaczenie: Telewizja
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: Brak
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0 mm
  Zasięg: 100 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 275 g

☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SONY WF-1000XM3
  Słuchawki bezprzewodowe

  Tylko muzyka. Nic innego.
  Zamknij drzwi przed światem zewnętrznym i ciesz się muzyką. Bez hałasu, bez przewodów, bez zakłóceń — z unikatowym dźwiękiem, innowacyjnym systemem redukcji hałasu i swobodą słuchania przez dużo godzin.
  Poznaj słuchawki WF-1000XM3
  innowacyjny system redukcji hałasu i niesamowity dźwięk połączone w niewiele znaczącej, stylowej, w pełni bezprzewodowej konstrukcji.
  Najważniejsze funkcje modelu WF-1000XM3
  zaawansowany system redukcji hałasu
  W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najszczególniej innowacyjną technikę redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.
  W pełni bezprzewodowa technika
  Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth i funkcjonalnemu dobraniu, słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to pełna swoboda łączności bezprzewodowej.
  Bateria na cały dzień
  W słuchawkach WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu muzyka gra bez przerwy.
  Inteligentne słuchanie
  Dzięki postępowej technologii SENSE ENGINE i systemowi redukcji hałasu, słuchawki WF-1000XM3 wzbogacają wrażenia dźwiękowe.
  progresywna klasyka
  wyszukany i subtelny fason – surowe słuchawki i elegancko doszlifowane etui z funkcją ładowania.
  Podwójne czujniki hałasu
  Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.
  Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
  Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia zaczyna działać procesor QN1e HD. Redukuje on hałas na niemal wszystkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.
  unikatowa jakość dźwięku
  innowacyjne technologicznie słuchawki WF-1000XM3 z systemem redukcji hałasu to nie tylko dźwięk bez zakłóceń, ale też niezwykła jakość dźwięku.
  Przetwornik akustyczny 6 mm
  niewiele znaczący, sprawny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm wewnątrz słuchawek zagwarantuje bogaty, czysty dźwięk.
  Procesor systemu redukcji hałasu QN1e HD
  Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio i przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niepokaźnymi zniekształceniami.
  Interpolacja muzyki cyfrowej z użyciem DSEE HX
  System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.
  Pełna swoboda słuchania
  Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają jednostajne, bezustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.
  nieprzeciętne do oglądania telewizji i filmów
  Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w słuchawkach WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.
  zrównoważona i bezawaryjna łączność Bluetooth
  Układ Bluetooth, transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie, oraz antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i perfekcyjne wrażenia przy słuchaniu. Dzięki niewielkiemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest też oglądanie.
  Zoptymalizowana konstrukcja anteny
  Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, by zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.
  Stabilność i skrupulatne dobranie
  ergonomiczna struktura trzyczęściowa
  Słuchawki z redukcją hałasu praktycznie stykają się z trzema różnymi punktami w uchu, gwarantując solidne, wygodne dopasowanie.
  Gumowa, przeciwpoślizgowa powierzchnia
  Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wypadną niespodziewanie.
  Wszystko, czego Ci trzeba
  3 wymiary wkładek dousznych „potrójny komfort i 4 rozmiary długich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych oznaczają nieprzeciętne dopasowanie, najlepszą jakość dźwięku i najmniej hałasu z zewnątrz. W pakiecie jestprzewód do ładowania USB-C.
  choćby 24 godziny słuchania
  W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a praktyczne etui z funkcją ładowania zapewnia uzupełniające 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 ładowania w etui dają łącznie nawet 32 godziny odtwarzania.
  prędkie ładowanie w razie potrzeby
  Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.
  użyteczne, magnetyczne etui z funkcją ładowania
  Włóż słuchawki z powrotem do etui, a dzięki magnetycznemu wnętrzu łatwo wejdą na swoje miejsce. Łącze USB-C pozwala momentalnie i z łatwością naładować akumulator w etui, aby słuchać muzyki przez cały dzień.
  prędkie przełączanie jednym dotknięciem
  Umieszczenie palca na słuchawce zniża poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.
  Funkcja Adaptive Sound Control
  Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect automatycznie lokalizuje, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz – i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dopasować ustawienia do swoich preferencji.
  Gdy jesteś w drodze
  Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia.
  Gdy idziesz
  Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem albo jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.
  Gdy czekasz
  Usłyszysz ważne komunikaty, choć inne odgłosy z otoczenia będą wyciszone.
  Słuchawki, które reagują na Twoje potrzeby
  detektor zbliżeniowy w każdej wkładce wyłapuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i odpowiednio ustawia odtwarzanie.
  Wstrzymaj muzykę
  Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie w obu słuchawkach.
  Wznów odtwarzanie
  Włóż ponownie słuchawkę do ucha, a muzyka samoczynnie zacznie znowu grać.
  Przejmij kontrolę nad dźwiękiem
  przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce.
  Inteligentna obsługa dzięki asystentom głosowym
  Asystent Google, Amazon Alexa i Siri
  Organizuj swój dzień za pomocą ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.
  Funkcja rozmów telefonicznych
  Możliwość prowadzenia rozmów bez zastosowania rąk zagwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej lub obu wkładek. Dzięki czemu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.
  Sterowanie w zasięgu ręki
  Słuchawki WF-1000XM3 posiadają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem – np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji hałasu na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, by przejść do następnego utworu.
  dostosowywanie funkcji składników dotykowych
  Chcesz zmienić działanie składników dotykowych? To nic skomplikowanego. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej słuchawki inne funkcje, np. Asystenta Google.
  Tak wciągające. Tak realistyczne.
  Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie albo w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.
  Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technika 360 Reality Audio.
  360 Spatial Sound Personalizer
  Aplikacja Sony | 360 Spatial Sound Personalizer optymalizuje dźwięk specjalnie dla Ciebie. Dzięki analizie kształtu uszu zezwala na słuchawkom połączonym z telewizorem BRAVIA XR wytworzenie osobistego, przestrzennego pola dźwiękowego.
  Dźwięk Dolby Atmos
  Kiedy podłączysz nadajnik bezprzewodowy Sony WLA-NS7 do telewizora BRAVIA XR, słuchawki optymalnie rozmieszczą wokół Ciebie pozorne głośniki, odtwarzając dźwięk Dolby Atmos. Zanurz się w scenie i przenieś się w środek akcji.
  • Cyfrowe osłabianie hałasów dzięki przetwornikowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasu
  • W pełni bezprzewodowa budowa z technologią BLUETOOTH
  • nawet 24 godziny słuchania bez ładowania
  • Funkcja szybkiego przełączania pozwala rozmawiać bez zdejmowania słuchawek
  • postępowa konstrukcja zagwarantuje genialne dobranie
  parametry ogólne
  wariant Słuchawek - Zamknięte, dynamiczne
  Przetwornik Akustyczny - 6 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
  Magnes - Magnes neodymowy
  Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
  Regulacja głośności - Tak
  NFC - Tak (etui)
  DSEE HX - Tak
  Akumulator
  Czas Ładowania Akumulatora - Około 1,5 h
  Sposób Ładowania Akumulatora - Ładowanie USB (z etui)
  Czas Pracy Akumulatora (Ciągłe odtwarzania muzyki) - Maks. 6 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 8 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
  Czas Pracy Akumulatora (Ciągła komunikacja) - Maks. 4 godziny (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 4,5 godziny (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
  Czas Pracy Akumulatora (Oczekiwanie) - Maks. 9 godzin (przy włączonym osłabianiu hałasów) / maks. 15 godzin (przy wyłączonym osłabianiu hałasów)
  Etui z funkcją ładowania
  Czas Ładowania Akumulatora - Około 3,5 godziny
  Waga - Ok. 77 g

☆ Sony WH-1000XM4 ☆

Sony WH-1000XM4 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-1000XM4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM4
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Premium Sony to pierwsza liga dźwięku Dzięki słuchawkom WH-1000XM4 jesteś sam na sam z muzyką. Do Twoich uszu dociera mniej hałasu i jeszcze czystszy dźwięk, a inteligentna technika automatycznie optymalizuje sposób reprodukcji. Zostań sam na sam z muzyką sprawdź, jak słuchawki WH-1000XM4 łączą nasz najistotniej zaawansowany system redukcji hałasu z unikatową jakością dźwięku i szeregiem inteligentnych funkcji, by zapewnić słuchaczowi niezrównane wrażenia. Słuchawki z systemem redukcji hałasu to nowy standard w branży Słuchawki WH-1000XM4 redukują hałas lepiej niżeli wszystkie nasze poprzednie modele i efektywniej blokują dźwięki o przeciętnej i wysokiej częstotliwości w samolocie, kawiarni i innych miejscach. Nieprzeciętny dźwięk bez żadnych kabli technologia LDAC pozwala przesyłać trzykrotnie więcej danych (przy maksymalnej szybkości transmisji 990 kb/s) niżeli łącze BLUETOOTH® audio. Rezultat to wyjątkowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal tak wysoka, jak przy połączeniu przewodowym. Sprawcza moc technice technika dwóch czujników hałasu przechwytuje hałasy z otoczenia z wykorzystaniem pary mikrofonów na każdym z nauszników. Informacje te trafiają do procesora redukcji hałasu QN1 HD, który stosuje nowy algorytm przetwarzania w czasie rzeczywistym, żeby zapewnić redukcję hałasu w różnorodnych środowiskach. Współpracując z nowym układem SoC (System on Chip) Bluetooth® Audio, ponad 700 razy na sekundę wykrywa on i koryguje sygnały muzyki i hałasu oraz akustykę między przetwornikiem w słuchawkach a uchem. Specyfikacja producent Sony Model WH-1000XM4srebrny Przetwornik akustyczny 40 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW) DSEE EXTREME Tak Pasmo przenoszenia 4Hz-40 000Hz Pasmo przenoszenia (komunikacja bluetooth) 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s) Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) 4Hz-40 000Hz Praca w trybie pasywnym Tak NFC Tak Dlugość przewodu kabel słuchawkowy (około 1,2m, przewody OFC, pozłacany wtyk mini stereo) dodatkowe informacje Procesor systemu redukcji hałasu QN1 HD, układ SoC Bluetooth i dwa czujniki hałasu — spokój w trakcie słuchaniaSpersonalizowana redukcja hałasu i kompensacja ciśnienia atmosferycznego Technologie DSEE Extreme™ i LDAC — wysoka jakość dźwięku Adaptive Sound Control — samoczynne dostosowywanie słyszalności dźwięków z otoczenia do miejsca i aktywności Wolność od kabli dzięki technice BLUETOOTH

☆ Sony MDR-RF811 ☆

Sony MDR-RF811 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-RF811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF811
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  RF811RK Słuchawki bezprzewodowe
  - Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej: słuchanie bez ograniczeń w poruszaniu się
  - Do 13 godzin pracy
  - wygodne słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
  - mocny, stabilny dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mm  EAN: 4905524950311
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-RF811-RK
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Brak informacji
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Nie
  Waga: 270 g
  Pozostałe parametry: Czas ładowania: Około 16 godzin (pełne ładowanie)

☆ Sony MDR-RF855 ☆

Sony MDR-RF855 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-RF855 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF855
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
  Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

  Swoboda ruchu
  Bezprzewodowa transmisja dźwięku zezwala na wykonywanie nieskrępowanych ruchów bez zapotrzebowania zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m zezwala na nieograniczone poruszanie się po całym domu.

  Każdy dźwięk pokaźny
  widoczny dźwięk powoduje, że ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Wielkie 40 mm neodymowe przetworniki decydują o stanowczości basu.

  Podstawka do ładowania
  Podstawka usprawnia ładowanie i przechowywanie słuchawek.

  18 godzin pracy baterii
  18 godzin używania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

  Regulator głośności bez pilota
  Nie ma zapotrzebowania regulacji głośności na słuchawkach.  EAN: 4905524858679
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: RCA
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Mikrofon: Nie
  Waga: 285 g
  Akcesoria w zestawie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- kabel połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
  Pozostałe właściwości: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ Sony WF-C500 ☆

Sony WF-C500 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-C500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 23
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki

  niepokaźne rozmiary, pierwszorzędny dźwięk
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 posiadają kompaktową konstrukcję, dzięki której należycie pasują do uszu. Niepokaźne rozmiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń. System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, powiększając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są przystępne w użyciu, a do wyboru masz cztery kolory.

  Więcej przyjemności ze słuchania
  System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) rozszerza autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdopasować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect.

  Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnie
  Kompresja usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

  Twój dźwięk. Tak jak lubisz
  przypasuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz przeróżne ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz także utworzyć i zapisać własne ustawienia za pomocą funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.

  znikome, lekkie, nieprzeciętnie pasujące
  Słuchawki mają niewielkie wymiary i starannie pasują do uszu. Zaokrąglone, pozbawione krawędzi pokrywy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz wygodne warunki do słuchania muzyki.

  poręczne ukształtowanie powierzchni
  Odkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości informacji o kształtach uszu ludzi z całego świata. Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich kształt nadaje się do otworu w uchu, a nowa, funkcjonalna powierzchnia gwarantuje jednostajniejsze trzymanie się.

  praktyczne, kieszonkowe etui
  Cylindryczne etui z funkcją ładowania ma niezwykle niewiele znaczące wymiary i luźno zawiera się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie. Dzięki krystalicznemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje gustowny, luksusowy wygląd.

  Łatwa obsługa przyciskami
  Przyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można również nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.

  wygodniejsze rozmowy przez telefon
  Mikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon i gwarantuje jeszcze wyraźniejszy dźwięk. Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.

  Współpraca z asystentem głosowym

  starczy nacisnąć przycisk,prędko włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.

  Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast Pair
  Parowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android usprawnia funkcja Fast Pair. Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszz łatwością odnajdzieć słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy lub sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację.

  Swift Pair - przystępne przyłączanie komputera
  Funkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 przez Bluetooth. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą dane o sposobie parowania.

  Słuchanie przez cały dzień, ładowanie trwające minuty
  Dzięki poręcznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki nawet przez 20 godzin. A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.

  Pryskająca woda? Pot? To nic
  Stopień wodoodporności IPX4 oznacza, iż słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Pozostań w ruchu przy muzyce.

  mnóstwo spraw, jedna słuchawka
  Jeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.

  zrównoważona i niezawodna łączność Bluetooth

  Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji stabilną łączność i znakomite wrażenia przy słuchaniu. Dzięki niepokaźnemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest też oglądanie.

  Tak wciągające. Tak realistyczne.

  Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym. Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.

  Z myślą o naturze
  Projektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, lecz i środowisko. Opakowanie słuchawek WF-C500 nie zawiera plastiku. Demonstruje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów i działań na środowisko naturalne.  EAN: 4548736130883
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: WFC500B.CE7
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Douszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: zastosowany
  Zasięg: 10 m
  Pozostałe atrybuty: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks. 10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin

☆ Sony MDR-ZX310AP ☆

Sony MDR-ZX310AP Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-ZX310AP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX310AP
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 25
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  aktywne brzmienie

  budowa zamknięta słuchawek Sony MDR-ZX310AP ogranicza przenikanie dźwięku na zewnątrz,
  , a także zakłócanie muzyki przez odgłosy z otoczenia. Przyczynia się na dodatek do lepszej reprodukcji linii basu.
  dzięki temu widocznie odczujesz każde uderzenie. Aktywne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  dzisiaj choćby przy pokaźnej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.

  solidne uderzenie energiczne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  dzisiaj choćby przy pokaźnej głośności możesz czuć pokaźniejszą głębię i czystość dźwięku.
  pokaźne, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne z konkretnymi magnesami ferrytowymi
  rewelacyjną równowagę między potężnym uderzeniem perkusji a precyzją reprodukcji gitarowych solówek.

  W sam raz do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon.
  dzięki temu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android lub iPhone, posiadając wolne ręce.
  dzięki temu rozwiązaniu możesz wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne w każdym miejscu.

  Zapakuj słuchawki i w drogę Słuchawki Sony MDR-ZX310AP zabierzesz wszędzie: dzięki przesuwnemu pałąkowi i obracanym nausznikom
  łatwo schowasz je do torby albo walizki. Gdy chcesz wziąć słuchawki ze sobą w podróż, składana kompozycja okazuje się niezbędna.

  nieprzeciętne wzornictwo Słuchawki Sony zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody i designu.
  Każdy właściciel tych słuchawek może cieszyć się z ich ładnej stylistyki.
  Oprócz walorów estetycznych Sony zadbało o wykorzystaneczność i wygodę.
  Urządzenie pozostało wyekwipowane w nieplączący się kabel.
  Obrotowy mechanizm w obudowie umożliwia złożenie słuchawek na płasko co pokaźnie ułatwia ich transport.

  • konstrukcja słuchawek Nauszne zamknięte
  • Średnica membrany 30 mm
  • Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 24000 Hz
  • Impedancja słuchawek 24 Om
  • Czułość słuchawek 98 dB
  • wbudowany mikrofon Tak
  • Łączność Przewodowa
  • Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.
  • Długość kabla 1,2 m
  • dodatkowe dane Składana budowa
  • Pozłacany wtyk
  • Waga 125 g

☆ Sony WH-1000XM5 ☆

Sony WH-1000XM5 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-1000XM5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM5
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Sony WH-1000XM5 - słuchawki bezprzewodowe Sony wprowadza świeże, unikatowe słuchawki WH-1000XM5 z wiodącym na rynku systemem redukcji hałasu Osiem mikrofonów i funkcja Auto NC Optimizer w nowych słuchawkach WH-1000XM5 z wiodącym na rynku systemem redukcji hałasu pozwalają bez reszty oddać się słuchaniu unikatowa jakość dźwięku i najwyższa na rynku jakość rozmów telefonicznych[ii] dostosowywane do własnych preferencji unikatowa wygoda w noszeniu i cały dzień słuchania dzięki nowej konstrukcji z akumulatorem na maksymalnie 30 godzin pracy Słuchawki WH-1000XM5 otrzymały najbardziej nowoczesny system redukcji hałasu producenta Sony.

  Dwa procesory kontrolujące pracę ośmiu mikrofonów radykalnie redukują hałas w paśmie średnich i wysokich częstotliwości, a funkcja Auto NC Optimizer samoczynnie optymalizuje redukcję hałasu stosownie do otoczenia.

  Jeśli zatem użytkownik chce w spokoju popracować w gwarnej kawiarni lub zrelaksować się w czasie jazdy do pracy, słuchawki WH-1000XM5 stworzą mu stosowne warunki do słuchania.Słuchawki WH-1000XM5 wyznaczają także nowy standard jakości dźwięku.

  producent Sony z niezwykłą dokładnością zintegrowała technologie, by ulubione utwory brzmiały skrupulatnie tak, jak powinny. Specjalnie zaprojektowany 30-milimetrowy przetwornik akustyczny z lekką, sztywną kopułką zawierającą kompozyt z włókna węglowego zwiększa czułość w paśmie tonów wysokich, aby dźwięk brzmiał bardziej naturalnie.

  Do uzyskania czystego, zrównoważonego dźwięku przyczynia się również bezołowiowy lut z ulepszającą przewodnictwo domieszką złota oraz zoptymalizowane obwody. Słuchawki obsługują dźwięk o wysokiej rozdzielczości, a lubiany na rynku kodek Sony LDAC pozwala słuchać go nie tylko przy połączeniu przewodowym, lecz także bezprzewodowo[iii].

  System DSEE Extreme™[iv], interpolujący w czasie rzeczywistym muzykę z plików cyfrowych, przywraca natomiast brakujące tony wysokie utracone w procesie kompresji i zagwarantuje słyszalność wszystkich szczegółów, jakie wykonawca zawarł w odtwarzanych utworach.

  Najwyższa na rynku jakość rozmów telefonicznychSłuchawki WH-1000XM5 umożliwiają rozmawianie przez telefon naprawdę w każdym miejscu.starannie zidentyfikować głos użytkownika, technologia Sony Precise Voice Pickup wykorzystuje cztery mikrofony formujące wiązkę i oparty na sztucznej inteligencji algorytm redukcji zakłóceń.

  Nowo opracowana budowa osłabia natomiast dźwięki wywoływane poprzez wiatr w czasie rozmów poprzez telefon. Dzisiaj nawet ruchliwa ulica i gwarne otoczenie w pracy będą korzystnymi miejscami, by porozmawiać przez telefon ze znajomymi lub kolegami.

  Nowa konstrukcja zwiększająca komfort noszeniaOsoby znające typowy wygląd serii WH-1000X zauważą, iż model WH-1000XM5 stanowi piękną ewolucję jej stylu. Nowa, całkowicie bezgłośna kompozycja z bezstopniowym suwakiem jest doszlifowana nowo opracowaną, syntetyczną skórą.

  Materiał ten prawidłowo przylega do głowy i blokuje hałas z zewnątrz, nie uciskając uszu. Dzięki czemu muzyki można słuchać przez cały dzień, nie odczuwając dyskomfortu. Nieskomplikowana obsługa, wygoda zastosowaniaFirma Sony zdaje sobie sprawę ze współczesnego tempa życia, więc kiedy użytkownik słuchawek WH-1000XM5 dociera po pracowitym dniu do domowego zacisza, funkcja Adaptive Sound Control upraszcza mu przejście do nowego otoczenia.

  Funkcja ta rozpoznaje przeważnie odwiedzane miejsca i samoczynnie dopasowuje ustawienia dźwięków otoczenia do sytuacji. Proste parowanieNowe słuchawki mogą być sparowane przez Bluetooth z dwoma urządzeniami jednocześnie.

  Oznacza to, iż gdy zadzwoni telefon, automatycznie zostanie on rozpoznany i wybrany jako źródło dźwięku. Użytkownik może przełączać aktywne urządzenie, naciskając przycisk. Zaprojektowane z myślą o środowiskuSłuchawki WH-1000XM5 zostały zaprojektowane z myślą o środowisku naturalnym.

  Ich opakowanie odzwierciedla bardziej odpowiedzialną społecznie filozofię „wytworzone do przetworzenia” i wymagania niskiej toksyczności artykułu, dlatego nie mieści plastiku[ix]. Pudełko powstaje z opracowanych dla Sony tworzyw z recyklingu lub jednostajnych naturalnie.

  Słuchawki WH-1000XM5 zawierają także tworzywo nienaturalne uzyskane z recyklingu części samochodowych. Energia na cały dzień i mobilnośćFirma Sony stara się, żeby użytkownicy jej produktów mogli bez przeszkód, poprzez długi czas słuchać ulubionych wykonawców.

  Słuchawki WH-1000XM5 pracują na akumulatorze aż poprzez 30 godzin, pozwalają więc słuchać świetnego dźwięku nawet w długiej podróży. Dzięki technice USB Power Delivery (PD) krótkie, zaledwie 3-minutowe ładowanie zagwarantuje zapas energii na maksymalnie 3 godziny słuchania


☆ Sony MDR-EX15 ☆

Sony MDR-EX15 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-EX15 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX15
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 42
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI
  - Słuchanie bez obciążenia
  - dostępne w przeróżnych kolorach, lekkie słuchawki z silikonowymi wkładkami dousznymi i 9-milimetrowymi przetwornikami akustycznymi o paśmie przenoszenia 8 Hz 22 kHz
  - wbudowany mikrofon
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - dostępny w najróżniejszych kolorach
  - komfortowe, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
  - Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
  - Możliwość doboru koloru do własnego stylu  EAN: 4905524931235
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDREX15AP/BC(CE7)
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 8 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe parametry: W komplecie:- komfortowe, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ Sony MDR-EX110 ☆

Sony MDR-EX110 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-EX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX110
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
  - asygnowane do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
  - Przetwornik akustyczny - intensywne, 9 mm
  - Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
  - Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
  - typ przewodu - Rozgałęziony
  - Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
  - technika Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszne  EAN: 4905524936773
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 103 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe właściwości: W pakiecie:- komfortowe, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Sony – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Sony, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Sony jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony MDR-E9 ☆

Sony MDR-E9 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-E9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-E9
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 24
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  MDR-E9LP Słuchawki douszne

  Kolorowe słuchawki pasujące do cyfrowego odtwarzacza muzycznego

  Przetwornik akustyczny 13,5 mm, magnes neodymowy, przewód 1,2 m

  Bogaty dobór wersji kolorystycznych
  solidny bas w ruchu
  Para do odtwarzacza muzycznego


  Funkcje MDR-E9LP

  Magnes neodymowy - Przetwornik akustyczny 13,5 mm – obfita moc reprodukowanych basów
  Para do odtwarzacza muzycznego - Słuchawki pasujące do odtwarzacza WALKMAN®, iPoda albo odtwarzacza mp3
  wybór barw - duże obfitość odmian kolorystycznych — możliwość doboru do odtwarzacza muzycznego lub wyboru ulubionej barwy
  przewód o długości 1,2 m - Trwały, lekki kabel o długości 1,2 m
  W zestawie wkładki douszne - W pakiecie 2 zestawy wkładek dousznych zapewniających staranniejsze przyleganie


  informacje technologiczneMDR-E9LP


  dane ogólne

  wariant otwarty - TAK

  typ dynamiczny - TAK

  wariant z osłoniętymi uszami (circum aural) - NIE

  Moc (mW) - 100

  Wielkość przetwornika akustycznego (mm) - 13,5 (kopułkowy)

  Membrana - PET

  Częstotliwość (Hz) - 18 – 22 000

  Czułość (dB/mW) - 104

  Magnes - Magnes neodymowy

  Impedancja (omów) - 16

  Regulacja głośności - NIE

  typ przewodu - Rozgałęziony

  Długość przewodu (m) - 1,2

  Wtyk - Kątowy wtyk mini stereo

  Waga (g) - 6

  Dostarczane wyposażenie


  Nauszniki - x2

☆ Sony MDR-EX15 ☆

Sony MDR-EX15 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-EX15 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX15
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 42
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI
  - Słuchanie bez obciążenia
  - przystępne w rozmaitych kolorach, lekkie słuchawki z silikonowymi wkładkami dousznymi i 9-milimetrowymi przetwornikami akustycznymi o paśmie przenoszenia 8 Hz 22 kHz
  - wbudowany mikrofon
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - dostępny w różnych kolorach
  - wygodne, bezawaryjnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
  - Lekkość gwarantująca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
  - Możliwość doboru koloru do własnego stylu  EAN: 4905524931235
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDREX15AP/BC(CE7)
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 8 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe cechy: W pakiecie:- komfortowe, bezawaryjnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ Sony WH-CH700 ☆

Sony WH-CH700 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-CH700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH700
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE CH700N Z SYSTEMEM ELIMINACJI HAŁASU
  Bezprzewodowe słuchawki z redukcją hałasów długotrwałe słuchanie w trakcie ruchu.

  • Cyfrowa redukcja hałasów
  • technologia NFC™ umożliwiająca bezprzewodowe łączenie maszyn BLUETOOTH® za jednym dotknięciem

  Słuchawki z redukcją hałasów długofalowe słuchanie bez żadnych zakłóceń. Uruchamiana przy pomocy jednego dotknięcia funkcja AINC dopasowuje redukcję hałasu do otoczenia. Strumieniowe przesyłanie muzyki dzięki NFC™ One-touch, mocny dźwięk z przetwornika akustycznego 40 mm, 35 godzin pracy. Odbieraj połączenia i wydawaj polecenia asystentowi głosowemu dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi.

  Muzyka bez hałasu i kabli
  Słuchaj muzyki bezprzewodowo i zapomnij o niechcianych szumach dzięki technologii osłabiania zewnętrznych hałasów.

  Tryb redukcji hałasów uruchamiany przy pomocy jednego dotknięcia znakomicie sprawdza się w podróży
  Oparta na nienaturalnej inteligencji redukcja hałasów (AINC) analizuje otaczające dźwięki i dobiera słuszne ustawienia — w samolotach i innych hałaśliwych miejscach. Naciśnij i przytrzymaj przycisk tłumienia hałasów, by ją aktywować.

  NFC™: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem
  technika NFC™ (Near Field Communication) likwiduje trudne konfigurowanie połączeń. Wybrane modele z technologią NFC™ można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie, a także rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie poprzez łącze Bluetooth®. Nie masz dostępu do technologii NFC™? Żaden problem. Połączenie można także nawiązać ręcznie, wybierając optymalne ustawienia w menu.

  Bezprzewodowa, strumieniowa transmisja poprzez łącze Bluetooth®
  Odtwarzanie muzyki jest także możliwe bez żadnych kabli: poprzez łącze Bluetooth®. Z tymi słuchawkami obsługującymi technikę Bluetooth® możesz sparować smartfon albo tablet. Możesz choćby rozpocząć odtwarzanie muzyki, pomijać utwory i regulować głośność bezpośrednio w słuchawkach bez dotykania urządzenia albo wyjmowania go z kieszeni czy torby.

  Możliwość słuchania przez cały dzień i prędkie ładowanie
  Muzyka może grać poprzez cały dzień. Wewnętrzny akumulator litowy wystarcza na maks. 35 godziny słuchania (zależnie od ustawień muzyki) i jest dostosowany do ładowania poprzez port USB. Prędkie ładowanie zagwarantuje 60 minut odtwarzania na każde 10 minut ładowania.

  Wyraźny dźwięk dzięki przetwornikom o średnicy 40 mm
  Słuchaj muzyki w najwyższej jakości dzięki przetwornikom kopułkowym o średnicy 40 mm gwarantującym głębokie niskie tony i obszerny zakres częstotliwości.

  technologia DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej
  Wyższa jakość dźwięku z poddanych kompresji plików muzycznych. Użytkowanie kompresji likwiduje z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie muzyki. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine - system cyfrowego wzbogacania dźwięku) przywraca te składowe, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

  przypasuj ustawienia do własnych preferencji, korzystając z aplikacji Sony | Headphones Connect dla systemu Android
  Dostrój słuchawki do perfekcyjnego dźwięku dzięki bezpłatnej aplikacji Sony | Headphones Connect dla systemu Android. Reguluj stopnie dźwięku i tryby cyfrowych częstotliwości dzięki wielu wstępnym ustawieniom korektora EQ i możliwości nietrudnego skonfigurowania ich ze smartfona. Technika VPT (ang. Virtualphones Technology) symuluje fason dźwięku typowy dla sceny na zewnątrz, klubu, hali lub areny.

  dopasuj ustawienia do własnych preferencji, korzystając z aplikacji Sony | Headphones Connect dla systemu iOS
  Dostrój słuchawki do nieprzeciętnego dźwięku dzięki bezpłatnej aplikacji Sony| Headphone Connect dla systemu iOS. Reguluj poziomy dźwięku i tryby cyfrowych częstotliwości dzięki wielu wstępnym ustawieniom korektora EQ i możliwości prostego skonfigurowania ich ze smartfona. Technika VPT (ang. Virtualphones Technology) symuluje styl dźwięku standardowy dla sceny na zewnątrz, klubu, hali albo areny.

  Słuchawki staną się inteligentniejsze dzięki Google Assistant
  Słuchawki WH-CH700N otrzymają aktualizację optymalizującą je pod kątem obsługi Asystenta Google. Zadawaj pytania i wydawaj polecenia - to twój osobisty Asystent Google, za każdym razem gotowy pomóc.

  Proste dzwonienie bez pomocy rąk
  Porozmawiaj ze znajomymi, nawet nie wydobywając telefonu z kieszeni albo torby. Zaimplementowany mikrofon wysokiej jakości zapewnia wolne ręce w czasie rozmowy.

  regulowany pałąk na głowę z suwakiem
  Metalowy zamek błyskawiczny pozwala na wyśmienite przypasowanie słuchawek.

  Miękkie owalne nauszniki
  Miękkie nauszniki prawidłowo dostosowują się do uszu i są komfortowe w noszeniu.

  Obrotowa konstrukcja ułatwiająca podróżowanie
  Dzięki składanym na płasko nausznikom słuchawki można z łatwością przechować w walizce albo torebce i bezpiecznie wziąć je w dowolne miejsce.

  Słuchaj muzyki bez przerwy dzięki przewodowi
  Słuchaj muzyki choćby wtedy, gdy wyczerpie się bateria. Dostarczany w komplecie przewód umożliwia słuchanie muzyki w dowolnym momencie, przy jednoczesnym wydłużeniu korzystania z trybu redukcji hałasów choćby do 50 godzin.

  właściwości

  rozmiary i waga

  • Waga Ok. 240g

  Akumulator

  • Czas ładowania akumulatora / Około 7 godzin
  • Sposób ładowania akumulatora / USB
  • Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki) / Maks. 35 godz. (z włączonym Bluetooth i włączoną redukcją hałasów)
  • Czas pracy akumulatora (oczekiwanie) / Maks. 200 godz. (z włączonym Bluetooth i wyłączoną redukcją szumów)

  Specyfikacja Bluetooth®

  • Wersja Bluetooth® / Wersja 4.1
  • produktywny zasięg / Około 10 m w linii wzroku
  • Zakres częstotliwości / Pasmo 2,4 GHz
  • Profil / A2DP, AVRCP, HFP, HSP
  • Obsługiwane formaty audio / SBC, AAC, aptX, aptX HD
  • Obsługiwane systemy ochrony treści / SCMS-T

  Redukcja hałasów

  • Wyłącznik systemu redukcji hałasów / TAK
  • automatyczna redukcja hałasów oparta na nienaturalnej inteligencji (AI) / TAK
  • Osobisty optymalizator NC / NIE
  • Optymalizacja ciśnienia atmosferycznego / NIE
  • Tryb dźwięków otoczenia / NIE
  • szybkie przełączanie / NIE

  Główne cechy
  Przetwornik akustyczny / 40 mm, kopułkowa

  • S-Master HX / NIE
  • Wejścia / Micro USB, mini jack stereo
  • Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth®) / 20-20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
  • Pasmo przenoszenia (Hz) / 20 Hz-20 000 Hz
  • Praca w trybie pasywnym / TAK
  • NFC / TAK
  • Długość przewodu / Ok. 1,2 m (dołączony przewód słuchawkowy)
  • DSEE / TAK

  Zawartość opakowania

  • Słuchawki
  • kabel USB
  • kabel słuchawek

☆ Sony WH-CH500 ☆

Sony WH-CH500 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-CH500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe CH500, czarne

  Słuchaj swojej ulubionej muzyki poprzez cały dzień bez żadnych zakłóceń. Strumieniowa transmisja bezprzewodowa poprzez łącze BLUETOOTH, nieskomplikowane parowanie dzięki technice NFC uruchamianej jednym dotknięciem i wydajna bateria starczająca choćby na 20 godzin.

  Łatwo i kompletnie bez przewodów
  Słuchaj muzyki przez cały dzień, bez zakłóceń. Przesyłaj ją strumieniowo przez bezprzewodowe połączenie BLUETOOTH, ciesząc się przystępnym parowaniem w technologii NFC One-touch i długim czasem pracy na baterii choćby do 20 godzin.

  Bezprzewodowa, strumieniowa transmisja poprzez łącze Bluetooth

  Kiedy sparujesz ze słuchawkami smartfon lub tablet, możesz strumieniowo przesyłać swoją ulubioną muzykę przez łącze Bluetooth.

  NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem
  Wybrane modele z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie oraz rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie poprzez łącze Bluetooth.

  Bateria tych bezprzewodowych słuchawek starcza nawet na 20 godzin pracy
  Możliwość odtwarzania utworów poprzez cały dzień. Wewnętrzny akumulator litowy wystarcza choćby na 20 godzin bezprzewodowej pracy i jest przypasowany do ładowania poprzez port Micro USB.

  istotny dźwięk dzięki przetwornikom 30 mm

  Te lekkie kompaktowe słuchawki pozwolą Ci usłyszeć każdy dźwięk, włączając w to wyraźne basy.

  Telefonowanie i korzystanie z asystenta głosowego
  Porozmawiaj ze znajomymi i wydawaj polecenia asystentom głosowym, choćby nie wydobywając telefonu z kieszeni lub torby. Naciśnij i przytrzymaj przycisk odtwarzania na swych słuchawkach, żeby aktywować asystenta głosowego systemu Android 1 albo iOS i łatwo wykonywać połączenia bez wykorzystania rąk dzięki wysokiej jakości wbudowanemu mikrofonowi.

  Lekka konstrukcja
  Cienki regulowany pałąk i miękkie nauszniki są wygodne i doskonale wyglądają.

  Obrotowa konstrukcja
  Dzięki składanym płasko nausznikom słuchawki prosto mieszczą się w torbie, dzięki temu możesz wziąć je ze sobą w każde miejsce.


☆ Sony MDR-ZX110 ☆

Sony MDR-ZX110 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-ZX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX110
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 44
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  precyzyjny dźwięk z przetworników aktywnych z magnesami neodymowymi

  Lekkie, energiczne przetworniki akustyczne 30 mm są zaopatrzone w magnes neodymowy
  i wyróżniają się mocnym brzmieniem. W połączeniu z membraną o wysokiej czułości umożliwiają
  uzyskanie głośniejszego,
  ale nadal klarownego i skrupulatnego dźwięku — bez dodatkowego wzmacniacza.

  Obrotowa i składana konstrukcja upraszcza podróżowanie

  Te słuchawki możesz wziąć wszędzie. Obrotowe nauszniki zezwalają na zmniejszenie ilości zajmowanego miejsca,
  co ułatwia przechowywanie i transportowanie.
  Po złożeniu nauszników na płasko słuchawki z łatwością zmieszczą się w walizce lub torbie.

  Miękkie nauszniki. Pełny komfort.

  Dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę i miękkim nausznikom zakrywającym całe ucho słuchawki
  gwarantują pełny komfort — choćby przy długookresowym słuchaniu ulubionych albumów

  obszerne pasmo przenoszenia: czyste basy i tony wysokie

  pokaźne pasmo przenoszenia — od 12 Hz do 22 kHz — gwarantuje głęboki bas, bogaty środek pasma
  i fantastyczne tony wysokie.
  teraz usłyszysz każdy detal słuchanej muzyki.

  kompozycja z zamkniętą tylną częścią szczelnie otacza dźwięk

  kompozycja z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce.
  Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki czemu poprawnie słuchać każdy niuans brzmienia.
  Taka budowa przyczynia się na dodatek do ulepszonej reprodukcji linii basu.
  Dzięki niej istotnie odczujesz każde uderzenie.

  Słuchawki MDR-ZX110 są wyposażone w 30-milimetrowe przetworniki akustyczne intensywnego,
  które zapewniają czyste, jednostajne brzmienie niezależnie od miejsca słuchania.
  wygodniejsze wykorzystywanie to także zasługa miękkich nauszników

  jednostajny dźwięk z kopułkowych przetworników akustycznych 30 mm

  potężny dźwięk z sprawnych magnesów neodymowych
  Pasmo przenoszenia 12 Hz – 22 kHz

  Miękkie, komfortowe w noszeniu nauszniki

  kompozycja z zamkniętą tylną częścią otacza ucho,
  umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce.
  Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki czemu korzystnie słuchać każdy niuans brzmienia.
  Taka konstrukcja przyczynia się dodatkowo do udoskonalonej reprodukcji linii basu.
  Dzięki niej znacznie odczujesz każde uderzenie.

  Czułości (dB/mW) 98 dB/mW

  Impedancja (omów) 24 omów (1 kHz)

  rodzaj przewodu Rozgałęziony

  Długość przewodu 1,2 m

  Wtyk Pozłacany, kątowy mini stereo


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Sony najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Sony w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Sony w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Sony nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Sony opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Sony cena,
 • ranking słuchawek do biegania Sony,
 • słuchawki do biegania Sony jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Sony

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Sony?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Sony odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Sony najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Sony warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Sony, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Sony są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Sony zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Sony to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *