FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Sony. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Sony


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Sony,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Sony najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Sony, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Sony, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453) ☆

Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK (4548736045453)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

  Odpręż się i poczuj niesłychaną jakość dźwięku
  Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technika tłumienia zakłóceń zagwarantuje sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń wywoływanych poprzez inne urządzenia elektroniczne, dzięki temu możesz radować się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową lub grą o kryształowo czystym dźwięku.

  Zasięg sygnału bezprzewodowego
  zwiększony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

  Do 20 godzin odtwarzania
  Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania poprzez nawet 20 godzin.

  Przetworniki 40 mm
  Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy detal dzięki przejrzystej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

  Swoboda przemieszczania się po domu.
  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i obfitemu zasięgowi, możesz zabrać ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

  Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
  Zamknięta budowa nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku oraz zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to radować się rozrywką w spokoju.

  Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
  Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, iż doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

  Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
  Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych albo filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

  Bez zakłóceń
  System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, żeby zanurzyć się w świecie rozrywki.

  Zrelaksuj się i usiądź komfortowo
  Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy także urządzasz maraton filmowy, te komfortowe i należycie trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i wygodnego słuchania tak, by każdy z członków rodziny mógł z nich komfortowo korzystać poprzez długie godziny.

  Miękkie nauszniki

  Zaprojektowane z myślą o długim stosowaniu, wyściełane i komfortowe nauszniki znakomicie sprawdzają się w trakcie wieczornego relaksu na kanapie.

  dobre trzymanie się
  Funkcja obrotu i nachylenia nausznika gwarantuje komfortowe dobranie słuchawek wszystkim członkom rodziny choćby tym o najmniejszych uszach.

  Włącz i odpręż się
  Po wyjęciu słuchawek z pudełka starczy podłączyć stację dokującą do telewizora przy pomocy załączonego przewodu i usiąść komfortowo, podczas gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.  EAN: 4548736045453
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
  Przeznaczenie: Telewizja
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: Brak
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0 mm
  Zasięg: 100 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 275 g

☆ Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny ☆

Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny Najniższa Cena Online

☆ Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony wf-1000xm5 - dokanałowe - bluetooth 5.3 - czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ulepsz swoje słuchanie zawsze wspaniały dźwięk WF-1000XM5 proponują wysokiej jakości dźwięk i redukcję hałasu, która likwiduje szum zewnętrzny w szerokim paśmie, od niskich do wysokich częstotliwości. W słuchawkach znajdują się 2 zastrzeżone procesory redukujące zewnętrzne dźwięki, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i końcówki douszne, które szczelnie izolują od zewnętrznych dźwięków.

  Dźwięki przetwarzane są w czasie rzeczywistym, dzięki temu można zoptymalizować je dla zapewnienia jak najkorzystniejszego efektu w danym środowisku. Doświadcz spersonalizowanych i zoptymalizowanych wrażeń, gdziekolwiek słuchasz.

  Multi Noise sensor W każdej wkładce dousznej są 3 mikrofony, w tym wspomniane mikrofony podwójnego sprzężenia zwrotnego. Udoskonalają one sprawność eliminacji niskich częstotliwości, stwarzając największy dotąd krok Sony w zakresie redukcji hałasu.

  W szerokim zakresie Dynamic Driver X to specjalnie zaprojektowany przetwornik do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości, który ubarwi Twoją muzykę o bogatszy wokal i udoskonalone detale. Czysty jak kryształ dźwięk dostarczają membrany przetworników, których kopułki i krawędzie wykonano z rozmaitych materiałów.

  Procesor HD Noise Cancelling QN2e łączy siły ze zintegrowanym procesorem V2, żeby zapewnić dokładne 24-bitowe przetwarzanie dźwięku oraz wysokowydajne wzmocnienie analogowe. WF-1000XM5 zapewni Ci dźwięk reprodukowany z niesamowitą czystością i niskim poziomem zniekształceń.

  przypasowany dźwięk WF-1000XM5 to słuchawki pozwalające radować się starannym skalowaniem, obsługujące dźwięk Hi-Resolution Audio Wireless, co jest realne dzięki technice kodowania dźwięku LDAC. Wykorzystując Edge-AI (Artificial Intelligence), DSEE Extreme skaluje skompresowane cyfrowe pliki muzyczne w czasie rzeczywistym – jeszcze te z popularnych serwisów streamingowych.

  Nie zabrakło tu atestu 360 Reality Audio. Możesz związać brzmienie do oryginalnego kształtu swego ucha (aplikacja Sony | Headphones Connect) i cieszyć się ulubioną muzyką w najlepszym wydaniu. Wyraźne rozmowy Twój głos w trakcie rozmów telefonicznych będzie wyraźny i naturalny, nie przeszkodzi w tym choćby hałaśliwe otoczenie.

  Algorytm redukcji szumów oparto na głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujnikom przewodnictwa kostnego (wychwycą wibrację głosu bezpośrednio z kości czaszki), który na zewnątrz wesprze budowa tłumiąca szum wiatru.

  w efekcie dostaniesz sprzęt, z którym każde Twoje słowo zostanie usłyszane. Atrakcyjnie zaprojektowane Słuchawki WF-1000XM5 wygodnie mieszczą się w uszach dzięki swym ergonomicznym wkładkom, zapewniają też wyjątkowo przyjemne odczucia dzięki przygładzonej teksturze.

  Sąodporne na pot i zachlapanie wodą, dzięki klasie szczelności IPX4. Wkładki dokanałowe Noise Isolation to nie tylko spora wygoda, ale też izolacja od hałasu z zewnątrz i stabilne przypasowanie do ucha.

  przystępne są w 4 wymiarach, choćby w XS. Wielopunktowo Nie odmawiaj sobie wygody, bo słuchawki Bluetooth WF-1000XM5 możesz sparować z...


☆ Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - srebrny ☆

Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - srebrny Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000XM5 - dokanałowe - Bluetooth 5.3 - srebrny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ulepsz swoje słuchanie zawsze wspaniały dźwięk WF-1000XM5 proponują wysokiej jakości dźwięk i redukcję hałasu, która usuwa szum zewnętrzny w szerokim paśmie, od niskich do wysokich częstotliwości. W słuchawkach znajdują się 2 opatentowane procesory redukujące zewnętrzne dźwięki, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i końcówki douszne, które szczelnie izolują od zewnętrznych dźwięków.

  Dźwięki przetwarzane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zoptymalizować je dla zapewnienia jak najlepszego efektu w danym środowisku. Doświadcz spersonalizowanych i zoptymalizowanych wrażeń, gdziekolwiek słuchasz.

  Multi Noise czujka W każdej wkładce dousznej są 3 mikrofony, w tym wspomniane mikrofony podwójnego sprzężenia zwrotnego. Udoskonalają one skuteczność eliminacji niskich częstotliwości, stwarzając największy dotąd krok Sony w zakresie redukcji hałasu.

  W szerokim zakresie Dynamic Driver X to specjalnie zaprojektowany przetwornik do reprodukcji szerokiego zakresu częstotliwości, który ubarwi Twoją muzykę o bogatszy wokal i lepsze szczegóły. Czysty jak kryształ dźwięk dostarczają membrany przetworników, których kopułki i krawędzie wytworzono z przeróżnych tworzyw.

  Procesor HD Noise Cancelling QN2e łączy siły ze zintegrowanym procesorem V2, żeby zapewnić dokładne 24-bitowe przetwarzanie dźwięku oraz wysokowydajne wzmocnienie analogowe. WF-1000XM5 zapewni Ci dźwięk reprodukowany z niesamowitą czystością i niskim poziomem zniekształceń.

  dopasowany dźwięk WF-1000XM5 to słuchawki pozwalające radować się skrupulatnym skalowaniem, obsługujące dźwięk Hi-Resolution Audio Wireless, co jest możliwe dzięki technice kodowania dźwięku LDAC. Wykorzystując Edge-AI (Artificial Intelligence), DSEE Extreme skaluje skompresowane cyfrowe pliki muzyczne w czasie rzeczywistym – jeszcze te z popularnych serwisów streamingowych.

  Nie zabrakło tu dokumentu 360 Reality Audio. Możesz scalić brzmienie do specyficznego kształtu swego ucha (aplikacja Sony | Headphones Connect) i cieszyć się ulubioną muzyką w najkorzystniejszym wydaniu. Wyraźne rozmowy Twój głos podczas rozmów telefonicznych będzie wyraźny i naturalny, nie przeszkodzi w tym nawet hałaśliwe otoczenie.

  Algorytm redukcji szumów oparto na głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujnikom przewodnictwa kostnego (wychwycą wibrację głosu bezpośrednio z kości czaszki), który na zewnątrz wesprze budowa tłumiąca szum wiatru.

  w efekcie dostaniesz sprzęt, z którym każde Twoje słowo zostanie usłyszane. Efektownie zaprojektowane Słuchawki WF-1000XM5 komfortowo mieszczą się w uszach dzięki swoim ergonomicznym wkładkom, gwarantują też wyjątkowo przyjemne odczucia dzięki gładkiej teksturze.

  Sąoporne na pot i zachlapanie wodą, dzięki klasie szczelności IPX4. Wkładki dokanałowe Noise Isolation to nie tylko znaczna wygoda, ale też izolacja od hałasu z zewnątrz i zrównoważone dobranie do ucha.

  przystępne są w 4 wymiarach, nawet w XS. Wielopunktowo Nie odmawiaj sobie wygody, bo słuchawki Bluetooth WF-1000XM5 możesz sparować z...


☆ wh-1000xm3 czarny marki Sony ☆

wh-1000xm3 czarny marki Sony Najniższa Cena Online

☆ wh-1000xm3 czarny marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: wh-1000xm3 czarny marki Sony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki WH-1000XM3 Poznaj nowy poziom ciszyZobacz, jak to jest słuchać tylko muzyki dzięki funkcji osłabiania hałasu, która blokuje hałas jak nigdy dotąd. Zobacz też, jak inteligentne mogą być słuchawki poznaj nowoczesną technikę osłabiania zewnętrznych hałasów, np.

  Adaptive Sound Control, komfortowe funkcje, takie jak Quick Attention, asystenta głosowego i sterowanie dotykiem.Wszechogarniająca ciszaDzięki funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu zgiełk miasta możesz zostawić za sobą.

  W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy najistotniej innowacyjną technologię osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD. Wyśmienicie przylegające nauszniki.Więcej mocy = jeszcze mniej hałasuNowy procesor QN1 HD pokaźnie rozszerza efektywność funkcji osłabiania hałasu.

  dedykowany procesor NC to pewność, iż jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu skuteczności procesora.Blokuj więcej hałasuWiększość słuchawek osłabiających zewnętrzne hałasy ma za zadanie blokować hałas pojazdów w trakcie podróży.

  Słuchawki WH-1000XM3 nie są tutaj wyjątkiem,poprawnie blokują także inne hałasy, np. Głosy i gwar miasta.Redukcja hałasów w trakcie lotuWyjątkowa optymalizacja ciśnienia atmosferycznego zagwarantuje odpowiedni dźwięk na szerokiej wysokości.Brak przewodów, genialny dźwięk bez zakłóceńTechnologia LDAC umożliwia przesyłanie trzy razy pokaźniejszej ilości informacji (przy maks.

  prędkości transmisji 990 kb/s) niżeli bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.Dźwięk, w który uwierzyszWzmacniacz zintegrowany z procesorem QN1 HD z najkorzystniejszym w swojej klasie współczynnikiem sygnału do zakłóceń i niskim poziomem zakłóceń przy urządzeniach przenośnych zapewnia znakomitą jakość dźwięku.

  Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z solidnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.Inteligentne słuchanie dzięki funkcji SENSE ENGINE, która samoczynnie dostosowuje ustawienia do warunkówZobacz, jak ustawienia Adaptive Sound Control samoczynnie wykrywają Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i optymalnie dopasowują ustawienia dźwięków otoczenia.

  Dzięki funkcji Quick Attention możesz rozmawiać bez zdejmowania słuchawek wystarczy dotknąć obudowy,ograniczyć głośność i bez problemu prowadzić rozmowę. Wygoda przez cały dzieńBardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej zapewniają równe rozłożenie nacisku i udoskonalone dopasowanie (dzięki większej powierzchni kontaktu z ciałem).

  Jeszcze większą wygodę gwarantuje pokaźniejsza i bardziej ergonomiczna przestrzeń na uszy. A dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, że masz je na głowie.Inteligentniejsze od przeciętnych słuchawekWszystko w zasięgu ręki.

  Możesz odbierać połączenia dwukrotnym dotknięciem lub zmieniać utwory, regulować głośność i nawiązywać połączenia, przesuwając po panelu. Aby aktywować asystenta głosowego, wystarczy przytrzymać przycisk.Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego prędkie ładowanieCzas pracy baterii wynosi 30 godzin, więc wystarczy Ci energii choćby na dłuższe wycieczki.

  A jeśli musisz momentalnie się podładować, po 10-minutowym ładowaniu za pomocą opcjonalnego zasilacza sieciowego masz mocy na 5 godzin.Akcesoria w komplecie: Torba Przejściówka umożliwiająca wykorzystanie w czasie lotu kabel połączeniowy kabel USB Pozostałe cechy:...


☆ Sony WH-CH710N (niebieski) ☆

Sony WH-CH710N (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-CH710N (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-CH710N (niebieski)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SONY WH-CH710N
  Słuchawki

  OUTLET!
  towar ze zwrotu, stan b. Korzystny, otwarte opakowanie.
  bezbłędny i niezakłócony dźwięk
  Bezprzewodowe słuchawki z systemem redukcji hałasu WH-CH710N sprawią, iż nic nie przeszkodzi Ci w słuchaniu solidnego dźwięku. Gdziekolwiek przebywasz, redukcja hałasu z zastosowaniem technice dwóch czujników i tryb dźwięków otoczenia dają Ci kontrolę nad tym, co słyszysz. Przesyłanej bezprzewodowo muzyki możesz słuchać nawet poprzez 35 godzin.
  Słuchawki, które odgrodzą Cię od świata
  Bez względu na to, czy lecisz na drugi kontynent, czy jedziesz do pracy, funkcja AINC (samoczynnej redukcji hałasu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji) stale analizuje otaczające dźwięki i samoczynnie dobiera najskuteczniejszy filtr redukujący hałasy z zewnątrz.
  Dwa czujniki hałasu — kontroluj, co chcesz usłyszeć
  Dzięki dwóm mikrofonom — jednemu skierowanemu w przód, a drugiemu w tył — słuchawki WH-CH710N jeszcze skuteczniej przechwytują dźwięki otoczenia i blokują miejski gwar albo rozmowy w biurze. Oznacza to, iż możesz bez reszty oddać się muzyce.
  dopasuj dźwięk
  Tryb dźwięków otoczenia daje Ci pełną kontrolę nad tym, co słyszysz. Gdy go włączysz, do Twoich uszu dotrze nie tylko muzyka, ale i dźwięki ważne w codziennym życiu — odgłosy z ulicy albo komunikaty ogłaszane w środkach transportu.
  Bateria na cały dzień i funkcja prędkiego ładowania
  w pełni naładowany akumulator litowy wystarcza nawet na 35 godzin słuchania, a dzięki funkcji szybkiego ładowania już po 10 minutach zyskujesz kolejne 60 minut odtwarzania.
  stworzone dla znawców stylu
  Słuchawki WH-CH710N posiadają elegancką, zaokrągloną obudowę. Wyglądają należycie, jak brzmią.
  Przetworniki akustyczne 30 mm — słychać każdy takt
  świeże, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne pozwalają zespolić czystość dźwięku z lekkością i wygodą przy noszeniu. Wyśmienicie reprodukują spory zakres częstotliwości.
  Współpraca z asystentem głosowym
  Jedno naciśnięcie przycisku łączy z asystentem głosowym smartfona ułatwiającym uzyskanie wskazówek dojazdu, odtwarzanie muzyki i kontakt ze znajomymi.
  Funkcja rozmów telefonicznych
  Dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi możesz swobodnie rozmawiać przez telefon bez konieczności wydobywania go z kieszeni. Dzięki słuchawkom WH-CH710N rozmówca będzie lepiej słyszał Twój głos.
  technika NFC
  Dzięki technice NFC (Near Field Communication) do rozpoczęcia transmisji muzyki wystarcza jedno dotknięcie.ekspresowo i z łatwością nawiązać połączenie, po prostu przyłóż urządzenie z technologią NFC do znaku N na obudowie.
  Wysoka jakość transmisji przez łącze Bluetooth
  Nie masz NFC? Nie szkodzi. Włącz w urządzeniu funkcję Bluetooth i podłącz je ręcznie.
  Wejścia - Mini jack stereo
  Pasmo przenoszenia- 7–20 000 Hz (JEITA)
  Pasmo przenoszenia (Komunikacja Bluetooth) - 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
  Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) - 20–20 000 Hz (ZASILANIE WŁĄCZONE) (połączenie przewodowe)
  Praca w trybie pasywnym - Tak
  NFC - Tak

☆ Słuchawki nauszne SONY MDR-MV1 Czarny ☆

Słuchawki nauszne SONY MDR-MV1 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne SONY MDR-MV1 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne SONY MDR-MV1 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki studyjne firmy Sony MDR-MV1 asygnowane do miksowania i masteringu. Te otwarte słuchawki skierowane są do osób zainteresowanych dźwiękiem przestrzennym i profesjonalnych inżynierów dźwięku. Sony twierdzi,dobrze czują się w domu, zapewniając precyzyjne stereo, jak i do miksowania w 360 Reality Audio.

  Słuchawki posiadają pasmo przenoszenia od 5 Hz do 80 kHz. Nowo zaprojektowane sterowniki HD z dźwiękiem przestrzennym. Poziom ciśnienia akustycznego: 100 dB/mW....


☆ Sony wh-1000xm4 ☆

Sony wh-1000xm4 Najniższa Cena Online

☆ Sony wh-1000xm4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony wh-1000xm4
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki SONY WH1000XM4B.CE7 TYLKO MUZYKA. NIC WIĘCEJ. Prędkie przełączanie Asystent głosowy Aplikacja SONY Chcesz szybko usłyszeć głos lub dźwięk z zewnątrz? Przyłóż dłoń do pokrywy — słuchawki natychmiast zmniejszą głośność muzyki i przepuszczą dźwięk z otoczenia.

  Załatwiaj codzienne sprawy z pomocą asystenta. Rozmawiaj ze znajomymi, informacje, słuchaj muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dostępna w aplikacji Sony |

  Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce. Sterowanie w zasięgu ręki Etui z kablem Obrotowy mechanizm Zmieniaj utwory, reguluj głośność, odbieraj i nawiązuj połączenia, dotykając panelu albo przesuwając po nim palcem.

  dołączone do zestawu etui jest niepodatne i gromadzi kabel do słuchania. Nauszniki posiadają mechanizm obrotowy, dzięki temu mieszczą się w nieznacznym etui. Technika umożliwiająca redukcję hałasu technika dwóch czujników hałasu przechwytuje hałasy z otoczenia z wykorzystaniem pary mikrofonów na każdym z nauszników.

  informacje te trafiają do procesora redukcji hałasu QN1 HD, który stosuje nowy algorytm przetwarzania w czasie rzeczywistym, by zapewnić redukcję hałasu w rozmaitych środowiskach. Współpracując z nowym układem SoC (System on Chip) Bluetooth Audio, ponad 700 razy na sekundę namierza on i koryguje sygnały muzyki i hałasu, a także akustykę pomiędzy przetwornikiem w słuchawkach a uchem.

  Optymalizacja redukcji hałasu sprawność redukcji hałasu w słuchawkach WH-1000XM4 rozszerzają dwie technologie. Unikatowa funkcja kompensacji ciśnienia atmosferycznego gwarantuje słuszny dźwięk na znacznej wysokości, a spersonalizowana optymalizacja redukcji hałasu dopasowuje dźwięk do jednostkowych cech słuchacza, takich jak wielkość głowy, fryzura i noszenie okularów.

  Kontrola dźwięków otoczenia Słuchasz muzyki poza domem i chcesz używać systemu redukcji hałasu, zachowując jednak kontrolę nad komunikatami w środkach transportu i innymi ważnymi dźwiękami? Zmień ustawienia dźwięków otoczenia w aplikacji Sony |

  Headphones Connect. Wspaniały dźwięk bez żadnych kabli technika LDAC pozwala przesyłać trzykrotnie więcej danych (przy maksymalnej prędkości transmisji 990 kb/s) aniżeli łącze BLUETOOTH® audio. Rezultat to nieszablonowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal tak wysoka, jak przy połączeniu przewodowym.

  Dźwięk, w który uwierzysz zaimplementowany wzmacniacz analogowy i procesor redukcji hałasu QN1 HD nieprzeciętny w urządzeniach mobilnych odstęp sygnału od szumu i jakość dźwięku. 40-milimetrowe przetworniki akustyczne o obszernej mocy z membranami z polimeru ciekłokrystalicznego (LCP) wyśmienicie reprodukują dynamiczne rytmy i pełny zakres częstotliwości — do 40 kHz.

  Przywracanie pierwotnego brzmienia plików po kompresji Działający w czasie rzeczywistym system DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca dźwięki o wysokiej c...


☆ Sony Słuchawki nauszne ult wear wh-ult900n czarny ☆

Sony Słuchawki nauszne ult wear wh-ult900n czarny Najniższa Cena Online

☆ Sony Słuchawki nauszne ult wear wh-ult900n czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SONY
 • Nazwa produktu: Sony Słuchawki nauszne ult wear wh-ult900n czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:50 h;asygnowana aplikacja:tak;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):110 dB;elementy budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;informacje dodatkowe:czas ładowania do 3,5h, Google Fast Pair, połączenie wielopunktowe, przycisk ULT aktywuje dwa nowe tryby reprodukcji basów;Zgodność z aplikacją:Sony Headphones Connect;Kompatybilność aplikacji:Android zależy od urządzenia, iOS od wersji 15.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, LDAC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Kolor (oryginalna nazwa):Black;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Sony;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):ULT Wear;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość - legale 1:0;oporność - legale 2:0;oporność - legale 3:0;Pasmo przenoszenia dół:5;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:tak;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Waga:255 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, przewód audio, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki SONY MDR-ZX310AP B Czarne (4905524942200) ☆

Słuchawki SONY MDR-ZX310AP B Czarne (4905524942200) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SONY MDR-ZX310AP B Czarne (4905524942200) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki SONY MDR-ZX310AP B Czarne (4905524942200)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 20
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  aktywne brzmienie

  budowa zamknięta słuchawek Sony MDR-ZX310AP ogranicza przenikanie dźwięku na zewnątrz,
  , a także zakłócanie muzyki przez odgłosy z otoczenia. Przyczynia się na dodatek do lepszej reprodukcji linii basu.
  dzięki temu widocznie odczujesz każde uderzenie. Aktywne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  dzisiaj choćby przy pokaźnej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.

  solidne uderzenie energiczne, stabilne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  dzisiaj choćby przy pokaźnej głośności możesz czuć pokaźniejszą głębię i czystość dźwięku.
  pokaźne, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne z konkretnymi magnesami ferrytowymi
  rewelacyjną równowagę między potężnym uderzeniem perkusji a precyzją reprodukcji gitarowych solówek.

  W sam raz do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon.
  dzięki temu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android lub iPhone, posiadając wolne ręce.
  dzięki temu rozwiązaniu możesz wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne w każdym miejscu.

  Zapakuj słuchawki i w drogę Słuchawki Sony MDR-ZX310AP zabierzesz wszędzie: dzięki przesuwnemu pałąkowi i obracanym nausznikom
  łatwo schowasz je do torby albo walizki. Gdy chcesz wziąć słuchawki ze sobą w podróż, składana kompozycja okazuje się niezbędna.

  nieprzeciętne wzornictwo Słuchawki Sony zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody i designu.
  Każdy właściciel tych słuchawek może cieszyć się z ich ładnej stylistyki.
  Oprócz walorów estetycznych Sony zadbało o wykorzystaneczność i wygodę.
  Urządzenie pozostało wyekwipowane w nieplączący się kabel.
  Obrotowy mechanizm w obudowie umożliwia złożenie słuchawek na płasko co pokaźnie ułatwia ich transport.

  • konstrukcja słuchawek Nauszne zamknięte
  • Średnica membrany 30 mm
  • Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 24000 Hz
  • Impedancja słuchawek 24 Om
  • Czułość słuchawek 98 dB
  • wbudowany mikrofon Tak
  • Łączność Przewodowa
  • Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.
  • Długość kabla 1,2 m
  • dodatkowe dane Składana budowa
  • Pozłacany wtyk
  • Waga 125 g

☆ Słuchawki mdr-ex110ap r czerwone marki Sony ☆

Słuchawki mdr-ex110ap r czerwone marki Sony Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki mdr-ex110ap r czerwone marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki mdr-ex110ap r czerwone marki Sony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
  - asygnowane do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
  - Przetwornik akustyczny - intensywne, 9 mm
  - Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
  - Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
  - typ przewodu - Rozgałęziony
  - Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
  - technika Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszne  EAN: 4905524936773
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 103 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe właściwości: W pakiecie:- komfortowe, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Sony – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Sony, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Sony jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki mdr-e9lpp różowe marki Sony ☆

Słuchawki mdr-e9lpp różowe marki Sony Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki mdr-e9lpp różowe marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki mdr-e9lpp różowe marki Sony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 24
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  MDR-E9LP Słuchawki douszne

  Kolorowe słuchawki pasujące do cyfrowego odtwarzacza muzycznego

  Przetwornik akustyczny 13,5 mm, magnes neodymowy, przewód 1,2 m

  Bogaty dobór wersji kolorystycznych
  solidny bas w ruchu
  Para do odtwarzacza muzycznego


  Funkcje MDR-E9LP

  Magnes neodymowy - Przetwornik akustyczny 13,5 mm – obfita moc reprodukowanych basów
  Para do odtwarzacza muzycznego - Słuchawki pasujące do odtwarzacza WALKMAN®, iPoda albo odtwarzacza mp3
  wybór barw - duże obfitość odmian kolorystycznych — możliwość doboru do odtwarzacza muzycznego lub wyboru ulubionej barwy
  przewód o długości 1,2 m - Trwały, lekki kabel o długości 1,2 m
  W zestawie wkładki douszne - W pakiecie 2 zestawy wkładek dousznych zapewniających staranniejsze przyleganie


  informacje technologiczneMDR-E9LP


  dane ogólne

  wariant otwarty - TAK

  typ dynamiczny - TAK

  wariant z osłoniętymi uszami (circum aural) - NIE

  Moc (mW) - 100

  Wielkość przetwornika akustycznego (mm) - 13,5 (kopułkowy)

  Membrana - PET

  Częstotliwość (Hz) - 18 – 22 000

  Czułość (dB/mW) - 104

  Magnes - Magnes neodymowy

  Impedancja (omów) - 16

  Regulacja głośności - NIE

  typ przewodu - Rozgałęziony

  Długość przewodu (m) - 1,2

  Wtyk - Kątowy wtyk mini stereo

  Waga (g) - 6

  Dostarczane wyposażenie


  Nauszniki - x2

☆ Słuchawki SONY MDR-EX15AP PI Różowe ☆

Słuchawki SONY MDR-EX15AP PI Różowe Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki SONY MDR-EX15AP PI Różowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki SONY MDR-EX15AP PI Różowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 44
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Sony MP3 MDR-EX15LP Hybrydowe wkładki douszne Kątowe silikonowe wkładki douszne zapewniające precyzyjne dopasowanie i komfort noszenia. Ochrona przewodu przed splątaniem kabel rozgałęźny o długości 1,2 m z suwakiem i miękką tulejką silikonową — ochrona przed splątaniem.

  Słuchawki douszne z kolekcji EX Głębokie basy i precyzyjnie przylegające kątowe wkładki douszne zapewniające maksimum wygody.Przetwornik akustyczny 9 mm, rezystor akustyczny o dużej gęstości, hybrydowe, silikonowe wkładki douszne (S/M/L), kabel rozgałęźny 1,2 m.

  Główne cechy zapewniają one perfekcyjną jakość i izolację dźwięku, dzięki swojej konstrukcji i wkładkom dousznym. Przetwornik 9 mm i membrana dają wysoką jakość dźwięku i głęboki bas. Słuchawki mają pokaźne pasmo przenoszenia, które wynosi od 8 do 22000 Hz, dzięki czemu mogą odtwarzać dużą liczba dźwięków bez zniekształceń.

  Do słuchawek można dostarczyć sporą moc, gdyż maksymalna moc wejściowa wynosi 100mW. Słuchawki mają kabel o długości 1.2 metrów i są zakończone pozłacanym wtykiem 3.5mm dlatego pasują do większości maszyn na rynku.

  Wtyk jest kątowy co ułatwia ich wykorzystywanie. Nadają się do przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, mobilnych odtwarzaczy DVD, konsoli PSP czynotebooka. Specyfikacja Długość kabla [m] 1.2 typ słuchawek Douszne Waga [g] 3 Dynamika [dB] 100 Impedancja [Ohm] 16 Pasmo przenoszenia min.

  [Hz] 8 Pasmo przenoszenia max. [Hz] 22000 Średnica membrany [mm] 9 Złącze 3.5 mm typ membrany Neodymowe


☆ Sony Słuchawki mdrzx110p różowy (4905524937794) ☆

Sony Słuchawki mdrzx110p różowy (4905524937794) Najniższa Cena Online

☆ Sony Słuchawki mdrzx110p różowy (4905524937794) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony Słuchawki mdrzx110p różowy (4905524937794)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 37
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  precyzyjny dźwięk z przetworników aktywnych z magnesami neodymowymi

  Lekkie, energiczne przetworniki akustyczne 30 mm są zaopatrzone w magnes neodymowy
  i wyróżniają się mocnym brzmieniem. W połączeniu z membraną o wysokiej czułości umożliwiają
  uzyskanie głośniejszego,
  ale nadal klarownego i skrupulatnego dźwięku — bez dodatkowego wzmacniacza.

  Obrotowa i składana konstrukcja upraszcza podróżowanie

  Te słuchawki możesz wziąć wszędzie. Obrotowe nauszniki zezwalają na zmniejszenie ilości zajmowanego miejsca,
  co ułatwia przechowywanie i transportowanie.
  Po złożeniu nauszników na płasko słuchawki z łatwością zmieszczą się w walizce lub torbie.

  Miękkie nauszniki. Pełny komfort.

  Dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę i miękkim nausznikom zakrywającym całe ucho słuchawki
  gwarantują pełny komfort — choćby przy długookresowym słuchaniu ulubionych albumów

  obszerne pasmo przenoszenia: czyste basy i tony wysokie

  pokaźne pasmo przenoszenia — od 12 Hz do 22 kHz — gwarantuje głęboki bas, bogaty środek pasma
  i fantastyczne tony wysokie.
  teraz usłyszysz każdy detal słuchanej muzyki.

  kompozycja z zamkniętą tylną częścią szczelnie otacza dźwięk

  kompozycja z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce.
  Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki czemu poprawnie słuchać każdy niuans brzmienia.
  Taka budowa przyczynia się na dodatek do ulepszonej reprodukcji linii basu.
  Dzięki niej istotnie odczujesz każde uderzenie.

  Słuchawki MDR-ZX110 są wyposażone w 30-milimetrowe przetworniki akustyczne intensywnego,
  które zapewniają czyste, jednostajne brzmienie niezależnie od miejsca słuchania.
  wygodniejsze wykorzystywanie to także zasługa miękkich nauszników

  jednostajny dźwięk z kopułkowych przetworników akustycznych 30 mm

  potężny dźwięk z sprawnych magnesów neodymowych
  Pasmo przenoszenia 12 Hz – 22 kHz

  Miękkie, komfortowe w noszeniu nauszniki

  kompozycja z zamkniętą tylną częścią otacza ucho,
  umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce.
  Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki czemu korzystnie słuchać każdy niuans brzmienia.
  Taka konstrukcja przyczynia się dodatkowo do udoskonalonej reprodukcji linii basu.
  Dzięki niej znacznie odczujesz każde uderzenie.

  Czułości (dB/mW) 98 dB/mW

  Impedancja (omów) 24 omów (1 kHz)

  rodzaj przewodu Rozgałęziony

  Długość przewodu 1,2 m

  Wtyk Pozłacany, kątowy mini stereo

☆ Nauszniki gąbki do xb900n pady nakładki jakość hq marki Sony ☆

Nauszniki gąbki do xb900n pady nakładki jakość hq marki Sony Najniższa Cena Online

☆ Nauszniki gąbki do xb900n pady nakładki jakość hq marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Nauszniki gąbki do xb900n pady nakładki jakość hq marki Sony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Nauszniki Gąbki Do Sony XB900N Pady Nakładki Jakość Hq


☆ Słuchawki mdr-ex110ap r czerwone marki Sony ☆

Słuchawki mdr-ex110ap r czerwone marki Sony Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki mdr-ex110ap r czerwone marki Sony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Słuchawki mdr-ex110ap r czerwone marki Sony
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
  - asygnowane do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
  - Przetwornik akustyczny - intensywne, 9 mm
  - Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
  - Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
  - typ przewodu - Rozgałęziony
  - Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
  - technika Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszne  EAN: 4905524936773
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 103 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe atrybuty: W pakiecie:- komfortowe, bezusterkowo trzymające się silikonowe wkładki douszne


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Sony najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Sony w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Sony w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Sony nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Sony opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Sony cena,
 • ranking słuchawek do biegania Sony,
 • słuchawki do biegania Sony jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Sony

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Sony?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Sony odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Sony najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Sony warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Sony, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Sony są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Sony zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Sony to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *