FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Sony. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Sony


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Sony,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Sony najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Sony, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Sony, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy standard w branży
  W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najistotniej zaawansowaną technologię osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.

  Podwójne czujniki hałasu
  Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

  Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
  Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia początkuje działać eliminujący hałas procesor QN1e HD. Eliminuje on istotnie więcej szumów na niemal wszelkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.

  Przetwornik akustyczny 6 mm
  niepokaźny, efektywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm wewnątrz słuchawek zagwarantuje bogaty, czysty dźwięk.

  unikatowy dźwięk z drobnymi zniekształceniami.
  Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio oraz cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z niepokaźnymi zniekształceniami.

  Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
  System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

  Pełna swoboda słuchania
  Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana kompozycja anteny dają jednostajne, nieustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

  rewelacyjne do oglądania telewizji, filmów itp.
  Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.

  nieprzeciętne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
  Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu jednocześnie, gwarantując genialne wrażenia.

  Zoptymalizowana kompozycja anteny
  Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, aby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki temu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.

  poręczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
  Słuchawki z redukcją hałasu funkcjonalnie stykają się z trzema różnymi punktami w uchu, zapewniając konkretne, wygodne dobranie.

  Wkładki pozostają na miejscu
  Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wyślizgną się niespodziewanie.

  choćby 24 godziny słuchania
  W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a ergonomiczny futerał do ładowania zapewnia uzupełniające 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.

  prędkie ładowanie w razie zapotrzebowania
  Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.

  praktyczny magnetyczny futerał-ładowarka
  Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swoim miejscu. Przewód USB-C ekspresowo i łatwo naładuje futerał, pozwalając słuchać muzyki przez cały dzień.

  Połącz jednym dotknięciem: szybkie przełączanie
  Umieszczenie palca na wkładce dousznej zmniejsza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

  Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dostosowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
  Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która samoczynnie namierza, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dostosować ustawienia do swych preferencji.

  automatyczne wstrzymywanie i odtwarzanie
  czujnik zbliżeniowy w każdej wkładce namierza, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i stosownie ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.

  Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
  dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control zezwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

  Korzystaj z asystenta głosowego
  Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google wystarczy poprosić.

  Czysty dźwięk podczas rozmów poprzez komplet głośnomówiący
  Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia rąk zagwarantuje swobodną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń przy pomocy jednej wkładki albo obu. Dzięki temu można je na przemian ładować albo wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

  Sterowanie w zasięgu ręki
  Słuchawki WF-1000XM3 posiadają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, aby zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, albo dwukrotnie dotknij po prawej stronie, aby przejść do następnego utworu.

  Konfigurowalne przyciski dotykowe
  Łatwo możesz dopasować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki dodatkowe opcje, np. Asystenta Google.

  progresywna klasyka
  Zależało nam na gustownym, subtelnym stylu - od surowych, gładkich słuchawek po elegancko wykończony futerał ładujący.

  Wszystko, czego Ci trzeba
  W zestawie znajduje się przewód do ładowania USB-C, a także dwa rodzaje wkładek dousznych w przeróżnych wymiarach.

  Sony zaleca
  Sony zaleca,zawsze aktualizować urządzenia do najnowszego przystępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3 i powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, dostępnej gratisowo w Google Play i Apple App Store.


☆ Sony MDR-RF895 ☆

Sony MDR-RF895 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-RF895 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF895
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

  Odpręż się i poczuj niesłychaną jakość dźwięku
  Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technika tłumienia zakłóceń zagwarantuje sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń wywoływanych poprzez inne urządzenia elektroniczne, dzięki temu możesz radować się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową lub grą o kryształowo czystym dźwięku.

  Zasięg sygnału bezprzewodowego
  zwiększony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

  Do 20 godzin odtwarzania
  Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania poprzez nawet 20 godzin.

  Przetworniki 40 mm
  Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy detal dzięki przejrzystej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

  Swoboda przemieszczania się po domu.
  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i obfitemu zasięgowi, możesz zabrać ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

  Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
  Zamknięta budowa nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku oraz zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to radować się rozrywką w spokoju.

  Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
  Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, iż doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

  Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
  Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych albo filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

  Bez zakłóceń
  System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, żeby zanurzyć się w świecie rozrywki.

  Zrelaksuj się i usiądź komfortowo
  Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy także urządzasz maraton filmowy, te komfortowe i należycie trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i wygodnego słuchania tak, by każdy z członków rodziny mógł z nich komfortowo korzystać poprzez długie godziny.

  Miękkie nauszniki

  Zaprojektowane z myślą o długim stosowaniu, wyściełane i komfortowe nauszniki znakomicie sprawdzają się w trakcie wieczornego relaksu na kanapie.

  dobre trzymanie się
  Funkcja obrotu i nachylenia nausznika gwarantuje komfortowe dobranie słuchawek wszystkim członkom rodziny choćby tym o najmniejszych uszach.

  Włącz i odpręż się
  Po wyjęciu słuchawek z pudełka starczy podłączyć stację dokującą do telewizora przy pomocy załączonego przewodu i usiąść komfortowo, podczas gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.  EAN: 4548736045453
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
  Przeznaczenie: Telewizja
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: Brak
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0 mm
  Zasięg: 100 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 275 g

☆ Sony WH-1000XM4 ☆

Sony WH-1000XM4 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-1000XM4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM4
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Premium Sony to pierwsza liga dźwięku Dzięki słuchawkom WH-1000XM4 jesteś sam na sam z muzyką. Do Twoich uszu dociera mniej hałasu i jeszcze czystszy dźwięk, a inteligentna technika automatycznie optymalizuje sposób reprodukcji. Zostań sam na sam z muzyką sprawdź, jak słuchawki WH-1000XM4 łączą nasz najistotniej zaawansowany system redukcji hałasu z unikatową jakością dźwięku i szeregiem inteligentnych funkcji, by zapewnić słuchaczowi niezrównane wrażenia. Słuchawki z systemem redukcji hałasu to nowy standard w branży Słuchawki WH-1000XM4 redukują hałas lepiej niżeli wszystkie nasze poprzednie modele i efektywniej blokują dźwięki o przeciętnej i wysokiej częstotliwości w samolocie, kawiarni i innych miejscach. Nieprzeciętny dźwięk bez żadnych kabli technologia LDAC pozwala przesyłać trzykrotnie więcej danych (przy maksymalnej szybkości transmisji 990 kb/s) niżeli łącze BLUETOOTH® audio. Rezultat to wyjątkowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal tak wysoka, jak przy połączeniu przewodowym. Sprawcza moc technice technika dwóch czujników hałasu przechwytuje hałasy z otoczenia z wykorzystaniem pary mikrofonów na każdym z nauszników. Informacje te trafiają do procesora redukcji hałasu QN1 HD, który stosuje nowy algorytm przetwarzania w czasie rzeczywistym, żeby zapewnić redukcję hałasu w różnorodnych środowiskach. Współpracując z nowym układem SoC (System on Chip) Bluetooth® Audio, ponad 700 razy na sekundę wykrywa on i koryguje sygnały muzyki i hałasu oraz akustykę między przetwornikiem w słuchawkach a uchem. Specyfikacja producent Sony Model WH-1000XM4srebrny Przetwornik akustyczny 40 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW) DSEE EXTREME Tak Pasmo przenoszenia 4Hz-40 000Hz Pasmo przenoszenia (komunikacja bluetooth) 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s) Pasmo przenoszenia (Tryb aktywny) 4Hz-40 000Hz Praca w trybie pasywnym Tak NFC Tak Dlugość przewodu kabel słuchawkowy (około 1,2m, przewody OFC, pozłacany wtyk mini stereo) dodatkowe informacje Procesor systemu redukcji hałasu QN1 HD, układ SoC Bluetooth i dwa czujniki hałasu — spokój w trakcie słuchaniaSpersonalizowana redukcja hałasu i kompensacja ciśnienia atmosferycznego Technologie DSEE Extreme™ i LDAC — wysoka jakość dźwięku Adaptive Sound Control — samoczynne dostosowywanie słyszalności dźwięków z otoczenia do miejsca i aktywności Wolność od kabli dzięki technice BLUETOOTH

☆ Sony WH-1000XM3 ☆

Sony WH-1000XM3 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-1000XM3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki WH-1000XM3 Poznaj nowy poziom ciszyZobacz, jak to jest słuchać tylko muzyki dzięki funkcji osłabiania hałasu, która blokuje hałas jak nigdy dotąd. Zobacz też, jak inteligentne mogą być słuchawki poznaj nowoczesną technikę osłabiania zewnętrznych hałasów, np.

  Adaptive Sound Control, komfortowe funkcje, takie jak Quick Attention, asystenta głosowego i sterowanie dotykiem.Wszechogarniająca ciszaDzięki funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu zgiełk miasta możesz zostawić za sobą.

  W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy najistotniej innowacyjną technologię osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD. Wyśmienicie przylegające nauszniki.Więcej mocy = jeszcze mniej hałasuNowy procesor QN1 HD pokaźnie rozszerza efektywność funkcji osłabiania hałasu.

  dedykowany procesor NC to pewność, iż jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu skuteczności procesora.Blokuj więcej hałasuWiększość słuchawek osłabiających zewnętrzne hałasy ma za zadanie blokować hałas pojazdów w trakcie podróży.

  Słuchawki WH-1000XM3 nie są tutaj wyjątkiem,poprawnie blokują także inne hałasy, np. Głosy i gwar miasta.Redukcja hałasów w trakcie lotuWyjątkowa optymalizacja ciśnienia atmosferycznego zagwarantuje odpowiedni dźwięk na szerokiej wysokości.Brak przewodów, genialny dźwięk bez zakłóceńTechnologia LDAC umożliwia przesyłanie trzy razy pokaźniejszej ilości informacji (przy maks.

  prędkości transmisji 990 kb/s) niżeli bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.Dźwięk, w który uwierzyszWzmacniacz zintegrowany z procesorem QN1 HD z najkorzystniejszym w swojej klasie współczynnikiem sygnału do zakłóceń i niskim poziomem zakłóceń przy urządzeniach przenośnych zapewnia znakomitą jakość dźwięku.

  Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z solidnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.Inteligentne słuchanie dzięki funkcji SENSE ENGINE, która samoczynnie dostosowuje ustawienia do warunkówZobacz, jak ustawienia Adaptive Sound Control samoczynnie wykrywają Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i optymalnie dopasowują ustawienia dźwięków otoczenia.

  Dzięki funkcji Quick Attention możesz rozmawiać bez zdejmowania słuchawek wystarczy dotknąć obudowy,ograniczyć głośność i bez problemu prowadzić rozmowę. Wygoda przez cały dzieńBardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej zapewniają równe rozłożenie nacisku i udoskonalone dopasowanie (dzięki większej powierzchni kontaktu z ciałem).

  Jeszcze większą wygodę gwarantuje pokaźniejsza i bardziej ergonomiczna przestrzeń na uszy. A dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, że masz je na głowie.Inteligentniejsze od przeciętnych słuchawekWszystko w zasięgu ręki.

  Możesz odbierać połączenia dwukrotnym dotknięciem lub zmieniać utwory, regulować głośność i nawiązywać połączenia, przesuwając po panelu. Aby aktywować asystenta głosowego, wystarczy przytrzymać przycisk.Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego prędkie ładowanieCzas pracy baterii wynosi 30 godzin, więc wystarczy Ci energii choćby na dłuższe wycieczki.

  A jeśli musisz momentalnie się podładować, po 10-minutowym ładowaniu za pomocą opcjonalnego zasilacza sieciowego masz mocy na 5 godzin.Akcesoria w komplecie: Torba Przejściówka umożliwiająca wykorzystanie w czasie lotu kabel połączeniowy kabel USB Pozostałe cechy:...


☆ Sony MDR-RF811 ☆

Sony MDR-RF811 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-RF811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF811
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  RF811RK Słuchawki bezprzewodowe
  - Do 100 m zasięgu łączności bezprzewodowej: słuchanie bez ograniczeń w poruszaniu się
  - Do 13 godzin pracy
  - wygodne słuchanie dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę
  - mocny, stabilny dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 40 mm  EAN: 4905524950311
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-RF811-RK
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Brak informacji
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Nie
  Waga: 270 g
  Pozostałe parametry: Czas ładowania: Około 16 godzin (pełne ładowanie)

☆ Sony WF-C500 ☆

Sony WF-C500 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-C500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 23
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki niepokaźne rozmiary, pierwszorzędny dźwięk Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 posiadają kompaktową konstrukcję, dzięki której należycie pasują do uszu. Niepokaźne rozmiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń.

  System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, powiększając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są przystępne w użyciu, a do wyboru masz cztery kolory.

  Więcej przyjemności ze słuchaniaSystem DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) rozszerza autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdopasować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony |

  Headphones Connect.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.Twój dźwięk.

  Tak jak lubiszDostosuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz zróżnicowane ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz także utworzyć i zapisać własne ustawienia za pomocą funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.nieznaczne, lekkie, rewelacyjnie pasująceSłuchawki posiadają drobne wymiary i precyzyjnie pasują do uszu.

  Zaokrąglone, pozbawione krawędzi obudowy są komfortowe i przyjemne w noszeniu, więc masz komfortowe warunki do słuchania muzyki.użyteczne ukształtowanie powierzchniOdkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości danych o kształtach uszu ludzi z całego świata.

  Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich zarys pasuje do otworu w uchu, a nowa, ergonomiczna powierzchnia zapewnia stabilniejsze trzymanie się.praktyczne, kieszonkowe etuiCylindryczne etui z funkcją ładowania ma niezwykle nieznaczne wymiary i luźno mieści się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie.

  Dzięki krystalicznemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje wyszukany, wytworny wygląd.Łatwa obsługa przyciskamiPrzyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można też nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.komfortowojsze rozmowy poprzez telefonMikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon i zagwarantuje jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

  Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk,szybko włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android upraszcza funkcja Fast Pair.

  Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszłatwo odszukać słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy albo sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację. Swift Pair - łatwe podłączanie komputeraFunkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 przez Bluetooth.

  Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.Słuchanie przez cały dzień, ładowanie trwające minutyDzięki funkcjonalnemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki choćby poprzez 20 godzin.

  A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.Pryskająca woda? Pot? To nicStopień wodoodporności IPX4 oznacza, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

  Pozostań w ruchu przy muzyce.sporo spraw, jedna słuchawkaJeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.stabilna i bezusterkowa łączność Bluetooth Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek równocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji stabilną łączność i świetne wrażenia przy słuchaniu.

  Dzięki śladowemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest także oglądanie.Tak wciągające. Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym.

  Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, lecz i środowisko.

  Opakowanie słuchawek WF-C500 nie mieści plastiku. Ukazuje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swych produktów i działań na środowisko naturalne.


☆ Sony MDR-EX15 ☆

Sony MDR-EX15 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-EX15 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX15
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 35
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI
  - Słuchanie bez obciążenia
  - dostępne w przeróżnych kolorach, lekkie słuchawki z silikonowymi wkładkami dousznymi i 9-milimetrowymi przetwornikami akustycznymi o paśmie przenoszenia 8 Hz 22 kHz
  - wbudowany mikrofon
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - dostępny w najróżniejszych kolorach
  - komfortowe, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
  - Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
  - Możliwość doboru koloru do własnego stylu  EAN: 4905524931235
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDREX15AP/BC(CE7)
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 8 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe parametry: W komplecie:- komfortowe, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ Sony MDR-RF855 ☆

Sony MDR-RF855 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-RF855 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF855
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowy osobisty system dźwiękowy
  Czyste brzmienie z telewizji, filmów i innych źródeł rozrywki przesyłany jest strumieniowo. Bezprzewodowe słuchawki o zamkniętej konstrukcji tworzą kontrolowane pole dźwiękowe.

  Swoboda ruchu
  Bezprzewodowa transmisja dźwięku zezwala na wykonywanie nieskrępowanych ruchów bez zapotrzebowania zdejmowania słuchawek. Zasięg odsłuchu do 100 m zezwala na nieograniczone poruszanie się po całym domu.

  Każdy dźwięk pokaźny
  widoczny dźwięk powoduje, że ulubione filmy i programy sportowe stają się jeszcze bardziej realistyczne. Wielkie 40 mm neodymowe przetworniki decydują o stanowczości basu.

  Podstawka do ładowania
  Podstawka usprawnia ładowanie i przechowywanie słuchawek.

  18 godzin pracy baterii
  18 godzin używania przed ponownym ładowaniem akumulatora.

  Regulator głośności bez pilota
  Nie ma zapotrzebowania regulacji głośności na słuchawkach.  EAN: 4905524858679
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: SONY MDR-RF855RK
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: RCA
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Mikrofon: Nie
  Waga: 285 g
  Akcesoria w zestawie: - Stereofoniczny nadajnik radiowy TMR-RF855R- Zasilacz sieciowy (12 V)- kabel połączeniowy (wtyk stereo mini x2), 1 m- Akumulator niklowo-wodorkowy BP-HP550-11 (min. 550 mAh)- Karta gwarancyjna- Instrukcja obsługi
  Pozostałe właściwości: - Magnes: Magnes neodymowy- Pałąk na głowę: Profilowany pałąk- automatyczne włączanie/wyłączanie: Tak (włączanie zasilania po założeniu słuchawek)- Wskaźnik zasilania słuchawek: Zapalona zielona dioda LED- Dostrajanie słuchawek: Ręczny- Baterie / akumulatory: Napięcie stałe 2,4 V (akumulator Ni-MH)- Czas ładowania akumulatora: Około 7 godzin (pełne ładowanie)- Sposób ładowania akumulatora: Umieszczenie słuchawek na nadajniku- Czas pracy baterii: Około 18 godzin (po pełnym naładowaniu)

☆ Sony WH-H910 ☆

Sony WH-H910 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-H910 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-H910
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Smukłe, stylowe, wygodne
  Dzięki istotnie smukłym nausznikom i silikonowemu pałąkowi, który lepiej przylega do głowy, słuchawki gwarantują komfort poprzez cały dzień. Są lekkie i kompaktowe, można je złożyć, gdy nie są używane, i z łatwością schować w futerale lub torbie.

  technologia Dual Noise czujnik
  Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

  Przetwornik akustyczny 25 mm
  znikome, konkretne przetworniki 25 mm ze nieelastycznymi aluminiowymi kopułkami i miękkimi membranami z poliuretanu dają taki sam poziom ciśnienia dźwięku, jak zwykłe przetworniki 40-milimetrowe doskonałe odtwarzając pełny zakres częstotliwości.

  Funkcja prędkiego przełączania umożliwi Ci przystępne prowadzenie rozmów
  Chcesz momentalnie porozmawiać? Przyłóż dłoń do prawej słuchawki, a muzyka ucichnie i dźwięki otoczenia będą lepiej słyszalne.

  Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
  Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect automatycznie namierza, co robisz podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dopasować ustawienia do swoich preferencji.

  Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
  Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości utraconych na skutek czego kompresji technika DSEE HX zagwarantuje bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.

  Prawdziwie naturalny dźwięk
  Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości ulepszonej aniżeli na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Pasja do muzyki łączy wszystkie części od sygnału po głośniki powodując wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

  Lepszy dźwięk przesyłany poprzez BLUETOOTH
  technologia LDAC zezwala na przesyłanie trzy razy większej ilości danych (przy maks. Szybkości transmisji 990 kb/s) niżeli bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.

  Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie
  Czas pracy akumulatora wynosi 35 godzin, więc starczy Ci energii nawet na dłuższe wypady. Jeśli masz niewiele czasu, prędkie ładowanie pozwoli w 10 minut zyskać dopełniające 2,5 godziny słuchania. Skorzystaj z opcjonalnego zasilacza lub ładowarki USB.

  Dotknij, aby pomijać utwory
  Odbieraj połączenia przychodzące, steruj muzyką i włączaj aplikacje Google oraz Siri wszystko przy pomocy intuicyjnych przycisków dotykowych.

  skrupulatne dostrajanie ustawień przy pomocy telefonu
  Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala na dopasowanie ustawień korektora, wybranie ustawień wstępnych dźwięku przestrzennego i nie tylko.


☆ Sony WH-1000XM5 ☆

Sony WH-1000XM5 Najniższa Cena Online

☆ Sony WH-1000XM5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WH-1000XM5
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:40 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):102 dB;komponenty budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje dopełniające:Hi-Res Audio;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:48 Ω;informacje dodatkowe:DSEE Extreme, karbonowe membrany, Adaptive Sound Control, szybkie ładowanie 3min = 3h pracy, Fast Pair, Swift Pair;Kodek Bluetooth:SBC, AAC, LDAC;Kolor:szary;Kolor:srebrny/szary;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Sony;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):WH1000XM5;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:4;Pasmo przenoszenia góra:40000;Złącze:jack 3,5 mm;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:tak;Średnica przetwornika:30 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;wariant słuchawek:nauszne;Waga:250 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, kabel audio, kabel USB;Zasięg do:10 m...


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Sony – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Sony, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Sony jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sony MDR-E9 ☆

Sony MDR-E9 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-E9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-E9
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne Sony MDR-E9LPP różowe AVSOSUBS0030 Magnes neodymowy solidny, zrównoważony dźwięk z przetworników akustycznych 13,5 mm – znaczna moc reprodukowanych basów. Dzięki czemu wszystko, czego tylko będziesz słuchać, będzie brzmiało wspaniale.

  Ciesz się brzmieniem swych ulubionych utworów ze słuchawkami Sony! Para do odtwarzacza muzycznego Słuchawki pasujące do odtwarzacza WALKMAN®, iPoda albo odtwarzacza mp3. Lekkość gwarantująca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki.

  Słuchawki mają dodatkowo komfortowe, bezusterkowo trzymające się silikonowe wkładki douszne. W zestawie 2 zestawy wkładek dousznych zapewniających skrupulatniejsze przyleganie. Wybór barw Możliwość doboru koloru do własnego stylu.

  obszerne bogactwo odmian kolorystycznych — możliwość doboru do odtwarzacza muzycznego lub wyboru ulubionej barwy. Dzięki słuchawkom Sony możesz podkreślić swój fason! wystarczy, iż wybierzesz najmocniej pasujący do Ciebie kolor.


☆ Sony MDR-EX15 ☆

Sony MDR-EX15 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-EX15 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX15
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 35
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3/SMARTFON Z MIKROFONEM MDR-EX15AP KORECZKI
  - Słuchanie bez obciążenia
  - przystępne w rozmaitych kolorach, lekkie słuchawki z silikonowymi wkładkami dousznymi i 9-milimetrowymi przetwornikami akustycznymi o paśmie przenoszenia 8 Hz 22 kHz
  - wbudowany mikrofon
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - dostępny w różnych kolorach
  - wygodne, bezawaryjnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
  - Lekkość gwarantująca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
  - Możliwość doboru koloru do własnego stylu  EAN: 4905524931235
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDREX15AP/BC(CE7)
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 8 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe cechy: W pakiecie:- komfortowe, bezawaryjnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

☆ Sony MH-750 ☆

Sony MH-750 Najniższa Cena Online

☆ Sony MH-750 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MH-750
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Opis towaru


  Główne właściwości produktu:
  Wysokiej klasy słuchawki firmy Sony model MH750 zaprojektowany w taki sposób żeby jak najlepiej odwzorować jakość dźwięku. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie luźnych rozmów bez odłączania i podłączania słuchawek.
  • Model: MH750
  • budowa słuchawek: Dokanałowe
  • Mikrofon: Tak
  • Łączność: Przewodowa
  • Długość przewodu: 1,4 m
  • Pasmo przenoszenia 20 ~ 20000 Hz
  • Złącze: Mini Jack 3.5 mm
  • Kolor słuchawek: Czarny
  • Zapakowane w oryginalne opakowanie producenta

  Dokanałowe słuchawki

  Cechą typową słuchawek jest ich postępowość, funkcjonalność, a także najwyższa jakość brzemienia. Dodatkowo słuchawki idealnie dopasowują się do kanału ucha, gwarantując w ten sposób najlepsze wrażenia.

  solidny dźwięk
  Słuchawki zapewniają wysokiej klasy dźwięk przy jednoczesnym wygłuszaniu otoczenia co pozwala na odwzorowanie udoskonalonych wrażeń podczas słuchania ulubionej muzyki.


☆ Sony MDR-ZX310AP ☆

Sony MDR-ZX310AP Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-ZX310AP - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-ZX310AP
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 19
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  dynamiczne brzmienie

  konstrukcja zamknięta słuchawek Sony MDR-ZX310AP ogranicza przenikanie dźwięku na zewnątrz,
  oraz zakłócanie muzyki poprzez odgłosy z otoczenia. Przyczynia się także do udoskonalonej reprodukcji linii basu.
  dzięki temu znacznie odczujesz każde uderzenie. Aktywne, jednostajne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  teraz nawet przy znacznej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.

  mocne uderzenie energiczne, jednostajne rytmy dodają energii słuchanej muzyce.
  teraz choćby przy znacznej głośności możesz czuć większą głębię i czystość dźwięku.
  obszerne, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne z mocnymi magnesami ferrytowymi
  nieprzeciętną równowagę pomiędzy solidnym uderzeniem perkusji a precyzją reprodukcji gitarowych solówek.

  W sam raz do smartfona Na przewodzie słuchawkowym znajduje się miniaturowy pilot i mikrofon.
  dzięki czemu możesz rozmawiać poprzez smartfon z systemem Android lub iPhone, posiadając wolne ręce.
  dzięki temu rozwiązaniu możesz wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne w każdym miejscu.

  Zapakuj słuchawki i w drogę Słuchawki Sony MDR-ZX310AP zabierzesz wszędzie: dzięki przesuwnemu pałąkowi i obracanym nausznikom
  prosto schowasz je do torby albo walizki. Gdy chcesz zabrać słuchawki ze sobą w podróż, składana budowa okazuje się konieczna.

  nieprzeciętne wzornictwo Słuchawki Sony pozostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami mody i designu.
  Każdy właściciel tych słuchawek może cieszyć się z ich przepięknej stylistyki.
  Oprócz walorów estetycznych Sony zadbało o użyteczność i wygodę.
  Urządzenie pozostało wyekwipowane w nieplączący się kabel.
  Obrotowy mechanizm w obudowie umożliwia złożenie słuchawek na płasko co wyraźnie usprawnia ich transport.

  • kompozycja słuchawek Nauszne zamknięte
  • Średnica membrany 30 mm
  • Pasmo przenoszenia słuchawek 10 ~ 24000 Hz
  • Impedancja słuchawek 24 Om
  • Czułość słuchawek 98 dB
  • zastosowany mikrofon Tak
  • Łączność Przewodowa
  • Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.
  • Długość kabla 1,2 m
  • dopełniające dane Składana konstrukcja
  • Pozłacany wtyk
  • Waga 125 g

☆ Sony MDR-EX110 ☆

Sony MDR-EX110 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-EX110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-EX110
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI SONY MP3 MDR-EX110LP KORECZKI
  - asygnowane do smartfonów słuchawki douszne z neodymowymi przetwornikami akustycznymi 9 mm i pilotem na przewodzie
  - Neodymowe przetworniki akustyczne 9 mm
  - Pasmo przenoszenia 5 24 000 Hz
  - Przetwornik akustyczny - intensywne, 9 mm
  - Czułości (dB/mW) - 103 dB/mW
  - Impedancja (omów) - 16 omów (1 kHz)
  - typ przewodu - Rozgałęziony
  - Wtyk - Pozłacany, kątowy mini stereo
  - technika Beat Response Control - Zamknięte słuchawki douszne  EAN: 4905524936773
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MDR-EX110LPW
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 103 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 3 g
  Pozostałe atrybuty: W pakiecie:- komfortowe, bezusterkowo trzymające się silikonowe wkładki douszne


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Sony najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Sony w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Sony w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Sony nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Sony opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Sony cena,
 • ranking słuchawek do biegania Sony,
 • słuchawki do biegania Sony jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Sony

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Sony?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Sony odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Sony najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Sony warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Sony, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Sony są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Sony zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Sony to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.