FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania SteelSeries. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania SteelSeries


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania SteelSeries,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania SteelSeries najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania SteelSeries, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania SteelSeries, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Steelseries arctis pro wireless (5707119029605) ☆

Steelseries arctis pro wireless (5707119029605) Najniższa Cena Online

☆ Steelseries arctis pro wireless (5707119029605) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Steelseries arctis pro wireless (5707119029605)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  WIERNIE ODDANE DŹWIĘKI PO RAZ PIERWSZY W GRACH produktywne membrany, a także brak przerw w transmisji audio powodują, iż Arctis Pro Wireless to jedyne prawdziwe, bezprzewodowe słuchawki o wysokiej wierności oddawanego dźwięku. 2 SYSTEMY KOMUNIKACJI BEZPRZEWODOWEJ Arctis Pro Wireless proponuje konkretny, bezprzewodowy sygnał 2.4G do gier, w połączeniu z łącznością Bluetooth dla maszyn mobilnych. Możesz wykorzystać obu połączeń jednocześnie, dzięki temu zyskasz niezrównaną sprężystość. bezustannE POŁĄCZENIE W GRACH Słuchawki Arctis Pro łącza się ze stacją bazową transmitera za pośrednictwem sprawdzonego połączenia SteelSeries 2.4G. Rozwiązanie to zapewnia bezstratną transmisję dźwięku z zasięgiem do 12 metrów bez zakłóceń. NIGDY NIE BĄDŹ UWIĄZANY wytworny system dwóch baterii oznacza, iż nigdy nie będziesz musiał siedzieć obok gniazdka, by naładować baterie w słuchawkach. USŁYSZ WSZYSTKO DZIĘKI gatunkowYM MEMBRANOM Słuchawki Arctis Pro są zaopatrzone w membrany najwyższej klasy z magnesami neodymowymi, które odtwarzają dźwięk Hi-Res na poziomie 40 000 Hz, czyli prawie dwukrotnie więcej aniżeli większość standardowych słuchawek (22 000 Hz). DWUKIERUNKOWY MIKRFON CLEARCAST Powszechnie uważany jako najlepszy mikrofon w grach, Arctis ClearCast zapewnia studyjną jakość, czysty głos, a także eliminację zewnętrznych szumów.

☆ Steelseries Słuchawki arctis 1 ☆

Steelseries Słuchawki arctis 1 Najniższa Cena Online

☆ Steelseries Słuchawki arctis 1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Steelseries Słuchawki arctis 1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Arctis 1 (61427) czarne Najważniejsze właściwości: Miękkie poduszki z materiałowym obszyciem zapewniają komfort w trakcie długich sesji w ulubionej grze Kompaktowy Design - ascetyczne, lekkie i komfortowe Uniwersalne słuchawki dla graczy - pasują do każdej platformy dla gracza - PC, PS, XBox, Nintendo Switch, Android nadzwyczajne i doceniane przez graczy brzmienie Odłączany mikrofon z redukcją szumu ClearCast - dokument Discord zapewniający najlepszą jakość dźwięku podczas rozmów umocniona opaska - nietrudne dopasowanie do każdej głowy i niezniszczalna budowa Specyfikacja: typ: przewodowe, nauszne, nadaje się do: PC/notebook, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon Funkcje Redukcja szumów mikrofonu: tak, pasywna dostosowywanie głośności: tak atrybuty fizyczne Złącze: jack 3,5 mm kolor: czarny Odłączany przewód: nie Odłączany mikrofon: tak Headphone Frequency Response: 20–20000 Hz Headphone Sensitivity: 100 db Headphone Impedance: 32 Ohm Connector Type: 4-pole 3.5mm + Dual 3.5mm PC extension idealny zestaw słuchawkowy!

  Słuchawki SteelSeries Arctis 1 zostały tworzone dla tych którzy lubią najlepsze brzmienie w swych ulubionych tytułach. Lekkie, stylowe i komfortowe pozwolą na grę w twoje ulubione tytuły na wszystkich platformach.

  Słuchawki są kompatybilne z PC, konsolami PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch, VR oraz maszyn z Androidem nadzwyczajne brzmienie! nadzwyczajne brzmienie to najważniejsza cecha serii Arctis. Słuchawki cechują się przezroczyście czystym dźwiękiem i niezwykle korzystnym odwzorowaniem barwy.

  Nie tylko sprawdzą się przy wymagającej rozgrywce, ale także są wspaniałe do słuchania ulubionej muzyki. W modelu Arctis 1 zastosowano te same przetworniki głośnikowe co w pokaźnie droższym i docenianym Artcis 7.

  ClearCast! Mikrofon w słuchawkach Arctis 1 został wyposażony w bezprecedensową technikę redukcji szumu - ClearCast. Jest to ta sama technologia której używa się w drogich kompletach słuchawkowych stosowanych przez załogę wojskowych lotniskowców.

  Odłączany mikrofon ma także certyfikat Discord, który że Twój głos będzie zawsze czysty i naturalny. Przemyślana budowa! Dla łatwiejszej kontroli, wszystkie najważniejsze funkcje, odpowiadające za sterowanie głośnością, a także mikrofonem umieszczono na boku nauszników.

  Słuchawki do konsoli lub telefonu podłączysz za pośrednictwem przewodu jack 3,5 mm. Do podłączenia słuchawek do komputera służy załączony rozdzielacz. Wygodne i trwałe! Opaska została umocniona metalowym pałąkiem.

  Można ją złączyć do każdego rozmiaru głowy i jednocześnie jest niezwykle lekka i wytrzymała. Poduszki zostały wyprodukowane z miękkiej pianki, która perfekcyjnie izoluje dźwięki z zewnątrz. Obszycie z delikatnej mikrofibry znacznie ulepsza komfort noszenia.

  Dzięki...


☆ SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless (5707119041072) ☆

SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless (5707119041072) Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless (5707119041072) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless (5707119041072)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zatrać się w dźwięku nadzwyczajne do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X to postępowe urządzenie gamingowe, które wspaniale sprawdzi się dodatkowo podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 znakomitą jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika.

  Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a zaimplementowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewnia komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zaimplementowano mistrzowski korektor cechyczny, dający pełną kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją.

  Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy zaimplementowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Wyśmienity design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X zostały produkowane z wysokiej klasy materiałów, które sprawiają, iż są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe.

  Lekka budowa gwarantuje komfort choćby w trakcie długofalowego noszenia słuchawek. Całości dopełnia innowacyjny design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi prędkiej wymiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś podczas walki z przeciwnikiem na baterii głównej.

  wspaniała jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które zachwyci Cię swą głębią. Nieprzeciętna jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, zapewniając Ci przewagę nad przeciwnikiem.

  Wszystkie tony są prawidłowo słyszalne i nieprzeciętnie odwzorowane. Zastosowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X mają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i skrupulatnej komunikacji z innymi członkami drużyny.

  Możesz w pełni pousuwać dźwięki z otoczenia tak, by Twój głos był wspaniale słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i z łatwością przełączając się pomiędzy nimi stworzysz idealne połączenie.

  Wygoda dwóch portów USB zezwala na podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation, Xbox albo Switch i zaoszczędzisz na zamianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless X, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x kabel USB-C/USB-A, kabel audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja.

  Nagroda REDDOT Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless X w roku 2023 zostały wyszczególnione prestiżową nagrodą Reddot. Przejrzyj więcej:...


☆ Steelseries Słuchawki arctis nova pro wireless ☆

Steelseries Słuchawki arctis nova pro wireless Najniższa Cena Online

☆ Steelseries Słuchawki arctis nova pro wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Steelseries Słuchawki arctis nova pro wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przezroczyście czysty dźwięk genialne do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless to progresywne urządzenie gamingowe, które świetnie spełni oczekiwania również podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 doskonałą jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika.

  Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a zastosowany mikrofon z funkcją redukcji szumów gwarantuje komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zastosowano profesjonalny korektor atrybutyczny, dający pełną kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją.

  Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy zastosowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Rewelacyjny design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless zostały stworzone z wysokiej klasy tworzyw, które powodują, że są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe.

  Lekka budowa zagwarantuje komfort choćby podczas długotrwałego noszenia słuchawek. Całości dopełnia progresywny design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi szybkiej podmiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś podczas walki z przeciwnikiem na baterii głównej.

  znakomita jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które olśni Cię swą głębią. Idealna jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, gwarantując Ci przewagę nad przeciwnikiem.

  Wszystkie tony są należycie słyszalne i wspaniale odwzorowane. Wbudowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless mają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i starannej komunikacji z innymi członkami drużyny.

  Możesz kompletnie zlikwidować dźwięki z otoczenia tak, by Twój głos był perfekcyjnie słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i z łatwością przełączając się między nimi stworzysz nieprzeciętne połączenie.

  Wygoda dwóch portów USB pozwala na podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation lub Switch i zaoszczędzisz na zamianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x przewód USB-C/USB-A, kabel audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja.

  Nagroda REDDOT Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless w roku 2023 zostały wyszczególnione prestiżową nagrodą Reddot. Sprawdź więcej:...


☆ Steelseries Słuchawki arctis 9 (5707119032537) ☆

Steelseries Słuchawki arctis 9 (5707119032537) Najniższa Cena Online

☆ Steelseries Słuchawki arctis 9 (5707119032537) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Steelseries Słuchawki arctis 9 (5707119032537)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czas pracy do:20 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):98;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61484;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;nadaje się do:PC/notebook, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:radiowe + bluetooth;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:radiowe + bluetooth...


☆ SteelSeries Arctis Pro (czarny) ☆

SteelSeries Arctis Pro (czarny) Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Pro (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro (czarny)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  solidny, nad wyraz czysty dźwięk wyśmienite do gamingu Stosunkowo lekka budowa sprawia, iż słuchawki Arctis Nova Pro X są wyjątkowo komfortowe w noszeniu. W dodatku nadzwyczajnie wyglądają dzięki progresywnemu i estetycznemu wykończeniu, które przypadnie do gustu wszystkim graczom.

  korzystnej jakości komponenty i budowa oparta na stali pokrytej PVD najwyższej klasy powodują,pakiet jest nad wyraz trwały i niepodatny na przypadkowe uszkodzenia, oferując długą i niezawodną pracę.

  Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zastosowano fachowy korektor właściwościczny, dający pełną kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe za pomocą wbudowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę.

  wyśmienity design Słuchawki Arctis Nova Pro X zostały tworzone z wysokiej klasy materiałów, które powodują, iż są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka budowa zagwarantuje komfort nawet podczas długofalowego noszenia słuchawek.

  Całości dopełnia postępowy design i estetyczne wykonanie. ComfortMAX System Obrotowe nauszniki z regulacją to rozwiązanie, które zapewnia wygodę, a równocześnie korzystnie redukuje hałas z otoczenia. Dzięki temu możesz kompletnie skoncentrować się na odtwarzanych dźwiękach, pozostając w kontakcie ze światem rzeczywistym.

  Jeśli jednak Ci potrzeba całkowitego skupienia, to możesz wykorzystać aktywną redukcję szumów, która w pełni pousuwa dźwięki z otoczenia. Idealna jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro X z GameDAC 2.

  generacji i oprogramowaniem Sonar zapewniają najwyższą jakość dźwięku przestrzennego. Z tym zestawem masz pewność, że każdy ton będzie idealnie słyszalny, a dźwięki wypełnią pokój, zapewniając Ci najkorzystniejsze wrażenia.

  dzięki temu każdy ruch przeciwnika, dialog w filmie i nuta w muzyce będą perfekcyjnie odwzorowane, naturalne i głębokie. Zapewni to przewagę nad przeciwnikiem w sesjach gamingowych i perfekcyjne wrażenia podczas innych form rozrywki.

  zastosowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro X posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i precyzyjnej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz w pełni wyeliminować dźwięki z otoczenia tak, aby Twój głos był rewelacyjnie słyszalny, a komunikaty jasne.

  umocniony dźwięk Wzmocnij dźwięk w grze dzięki czystszemu sygnałowi o choćby 78 procent*! Zredukuj szumy i zniekształcenia. To wszystko za sprawą wzmacniacza GameDAC. Układ ESS SABRE QUAD-DAC powiększa rozdzielczość dźwięku do poziomu 96 kHz/24 bit, zapewniając 50-krotnie bardziej szczegółowy dźwięk*.

  * w porównaniu do GameDAC 1. Generacji przy współczynniku S/N 105 dB ** w kontraście do konkurencji z 48 kHz/16 bit" Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i prosto przełączając się pomiędzy nimi stworzysz znakomite połączenie.

  Wygoda dwóch portów USB umożliwia podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation, Xbox albo Switch i zao...


☆ Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 4 ☆

Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 4 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: STEELSERIES
 • Nazwa produktu: Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 4
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czas pracy do:30 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):93 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:7.1;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:36 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis Nova 4;Odłączany kabel:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:10 Hz – 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 22 kHz;Połączenie:radiowe 2,4 GHz;pasuje do:PC/notebook, PlayStation 5, Nintendo Switch;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - 2,4GHz;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:radiowe 2,4 GHz;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel audio, przewód USB...


☆ Steelseries Słuchawki arctis nova 7p biały (5707119056502) ☆

Steelseries Słuchawki arctis nova 7p biały (5707119056502) Najniższa Cena Online

☆ Steelseries Słuchawki arctis nova 7p biały (5707119056502) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: STEELSERIES
 • Nazwa produktu: Steelseries Słuchawki arctis nova 7p biały (5707119056502)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:tak;Czas pracy do:38 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):93 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:360 stopni;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:36 Ω;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Kolor:biały;Kolor:biały;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis Nova 7 PS;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 22 kHz;Podświetlenie:tak;Połączenie:radiowe 2,4 GHz / Bluetooth;nadaje się do:PC/laptop, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - Bluetooth, 2,4 GHz;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:radiowe 2,4 GHz / Bluetooth;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg:10 m;Złącze:USB-C...


☆ Steelseries Słuchawki arctis nova 7 diablo iv ☆

Steelseries Słuchawki arctis nova 7 diablo iv Najniższa Cena Online

☆ Steelseries Słuchawki arctis nova 7 diablo iv - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: STEELSERIES
 • Nazwa produktu: Steelseries Słuchawki arctis nova 7 diablo iv
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  System Nova Acoustic proponuje sterowniki High Fidelity dla najwyższej jakości dźwięku z wciągającym 360° przestrzennym dźwiękiem i pierwszym w świecie gier parametrycznym korektorem graficznym EQ. Jednoczesne połączenie bezprzewodowe (2,4 GHz i Bluetooth) zezwala na współdzielenie dźwięku gry i urządzenia mobilnego.

  38-godzinna żywotność baterii z szybkim ładowaniem USB-C, zapewniająca 6 godzin pracy po 15 minutach....


☆ Steelseries arctis nova 7x - biały ☆

Steelseries arctis nova 7x - biały Najniższa Cena Online

☆ Steelseries arctis nova 7x - biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Steelseries arctis nova 7x - biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:tak;Czas pracy do:38 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):93 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:360 stopni;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:36 Ω;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Kolor:biały;Kolor:biały;konstrukcja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis Nova 7X;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 22 kHz;Podświetlenie:tak;Połączenie:radiowe 2,4 GHz / Bluetooth;pasuje do:PC/notebook, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:bezprzewodowe - Bluetooth, 2,4 GHz;Średnica membrany:40 mm;rodzaj podłączenia:radiowe 2,4 GHz / Bluetooth;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, przewód USB;Zasięg:10 m;Złącze:USB-C...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania SteelSeries – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania SteelSeries, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania SteelSeries jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wieszak na słuchawki STEELSERIES 90281 Under Desk ☆

Wieszak na słuchawki STEELSERIES 90281 Under Desk Najniższa Cena Online

☆ Wieszak na słuchawki STEELSERIES 90281 Under Desk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Wieszak na słuchawki STEELSERIES 90281 Under Desk
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Wieszak na słuchawki w kolorze czarnym. Z łatwością się montuje i pozwala utrzymać biurko w czystości. Mocowany przy pomocy kleju 3M i wzmocnienia wewnętrznego w postaci stalowego trzpienia.

☆ Steelseries Słuchawki arctis 1 ☆

Steelseries Słuchawki arctis 1 Najniższa Cena Online

☆ Steelseries Słuchawki arctis 1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Steelseries Słuchawki arctis 1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Arctis 1 (61427) czarne Najważniejsze właściwości: Miękkie poduszki z materiałowym obszyciem zapewniają komfort podczas długich sesji w ulubionej grze Kompaktowy Design - bezkompromisowe, lekkie i komfortowe Uniwersalne słuchawki dla graczy - pasują do każdej platformy dla gracza - PC, PS, XBox, Nintendo Switch, Android idealne i doceniane poprzez graczy brzmienie Odłączany mikrofon z redukcją szumu ClearCast - atest Discord gwarantujący najlepszą jakość dźwięku w trakcie rozmów umocniona opaska - przystępne dopasowanie do każdej głowy i niezniszczalna kompozycja Specyfikacja: typ: przewodowe, nauszne, pasuje do: PC/notebook, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon Funkcje Redukcja szumów mikrofonu: tak, pasywna regulowanie głośności: tak parametry fizyczne Złącze: jack 3,5 mm odcień: czarny Odłączany przewód: nie Odłączany mikrofon: tak Headphone Frequency Response: 20–20000 Hz Headphone Sensitivity: 100 db Headphone Impedance: 32 Ohm Connector Type: 4-pole 3.5mm + Dual 3.5mm PC extension idealny zestaw słuchawkowy!

  Słuchawki SteelSeries Arctis 1 zostały wykonane dla tych którzy lubią najkorzystniejsze brzmienie w swych ulubionych tytułach. Lekkie, stylowe i wygodne pozwolą na grę w twoje ulubione tytuły na wszystkich platformach.

  Słuchawki są kompatybilne z PC, konsolami PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch, VR i sprzętów z Androidem wyśmienite brzmienie! idealne brzmienie to najważniejsza cecha linii Arctis. Słuchawki znamionują się krystalicznie czystym dźwiękiem i szczególnie prawidłowym odwzorowaniem barwy.

  Nie tylko sprawdzą się przy wymagającej rozgrywce, ale także są perfekcyjne do słuchania ulubionej muzyki. W modelu Arctis 1 zaimplementowano te same przetworniki głośnikowe co w widocznie droższym i docenianym Artcis 7.

  ClearCast! Mikrofon w słuchawkach Arctis 1 został wyekwipowany w przełomową technikę redukcji szumu - ClearCast. Jest to ta sama technika której używa się w drogich pakietach słuchawkowych stosowanych przez załogę wojskowych lotniskowców.

  Odłączany mikrofon ma także atest Discord, który iż Twój głos będzie za każdym razem czysty i naturalny. Przemyślana kompozycja! Dla łatwiejszej kontroli, wszystkie najważniejsze funkcje, odpowiadające za sterowanie głośnością oraz mikrofonem umieszczono na boku nauszników.

  Słuchawki do konsoli albo telefonu podłączysz za pośrednictwem przewodu jack 3,5 mm. Do podłączenia słuchawek do komputera służy załączony rozdzielacz. Komfortowe i trwałe! Opaska została usztywniona metalowym pałąkiem.

  Można ją zespoić do każdego rozmiaru głowy i jednocześnie jest szczególnie lekka i wytrzymała. Poduszki zostały wykonane z miękkiej pianki, która rewelacyjnie izoluje dźwięki z zewnątrz. Obszycie z delikatnej mikrofibry pokaźnie polepsza komfort noszenia.

  Dzięki...


☆ Słuchawki STEELSERIES TusQ 61650 (5707119043755) ☆

Słuchawki STEELSERIES TusQ 61650 (5707119043755) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki STEELSERIES TusQ 61650 (5707119043755) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Słuchawki STEELSERIES TusQ 61650 (5707119043755)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Pełna funkcjonalność zestawu słuchawkowego do gier mobilnychSłuchawki douszne SteelSeries Tusq do gier mobilnych są wyposażone w system dwóch mikrofonów, z zaimplementowanym kablem i odłączanym wysięgnikiem dla przejrzyście czystego czatu głosowego i dźwięku w grach.Dynamiczne głośniki audioWbudowane kompozytowe głośniki audio klasy premium idealny dźwięk w grach mobilnych.System dwóch mikrofonówObejmuje odłączany mikrofon na wysięgniku gwarantujący nadzwyczajną jakość głosu oraz wygodny wbudowany mikrofon na przewodzie do wszystkich innych zastosowań.Lekka, funkcjonalna kompozycjaElastyczna konstrukcja wkładek dousznych dopasowuje się do każdego ucha, gwarantując bezpieczne dobranie i wygodę podczas długich godzin grania.Funkcjonalność na wielu platformachWygodne złącze analogowe 3,5 mm zagwarantuje płynną, uniwersalną łączność z praktycznie każdym systemem.W pakiecie wymienne silikonowe poduszki nauszne w trzech wymiarachW zestawie znajdują się najkorzystniejsze w swojej klasie silik...


☆ Steelseries Słuchawki arctis nova 1x czarny ☆

Steelseries Słuchawki arctis nova 1x czarny Najniższa Cena Online

☆ Steelseries Słuchawki arctis nova 1x czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Steelseries Słuchawki arctis nova 1x czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Arctis Nova 1Wszechstronny dźwięk nigdy nie był bardziej dostępny. Ciesz się ulubionym światem gier i wygrywaj ze znajomymi. Zanurz się głębiej dzięki idealnej jakości dźwięku od najistotniej znanych na świecie producentów zestawów słuchawkowych.System głośników NovaRzuć wyzwanie swojemu postrzeganiu gamingowych zestawów słuchawkowych dzięki najkorzystniejszemu w swej klasie systemowi głośników Nova, wyposażonemu w konkretne, specjalnie zaprojektowane przetworniki High Fidelity.

  idealny duet oprogramowania i sprzętu wypełnia uszy klarownie czystymi wysokimi tonami i głębokimi basami.Usłysz pozycję wroga dzięki 360° Spatial Audio i natychmiast określ kierunek. Wciągający dźwięk otacza cię ze wszystkich stron, umieszczając cię w centrum akcji i zmieniając wrażenia z gry (w pełni kompatybilny z Tempest 3D Audio dla PS5/Microsoft Spatial Sound).Uzyskaj pełną kontrolę nad dźwiękiem dzięki mistrzowskiemu korektorowi właściwościcznemu, pierwszemu takiemu w grach.

  X-Ray Hearing w SteelSeries Sonar...


☆ Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 3 Czarny (5707119043670) ☆

Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 3 Czarny (5707119043670) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 3 Czarny (5707119043670) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova 3 Czarny (5707119043670)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Arctis Nova 3Wszechstronny dźwięk nigdy nie był bardziej przystępny. Ciesz się ulubionym światem gier i wygrywaj ze znajomymi. Zanurz się głębiej dzięki nieprzeciętnej jakości dźwięku od najszczególniej szanowanych producentów słuchawek na świecie.System głośników NovaRzuć wyzwanie swemu postrzeganiu gamingowych zestawów słuchawkowych dzięki najkorzystniejszemu w swej klasie systemowi głośników Nova, wyposażonemu w solidne, specjalnie zaprojektowane przetworniki High Fidelity.

  rewelacyjny duet oprogramowania i sprzętu wypełnia uszy przejrzyście czystymi wysokimi tonami i głębokimi basami.Usłysz pozycję wroga dzięki 360° Spatial Audio i natychmiast określ kierunek. Wciągający dźwięk otacza Cię ze wszelkich stron, umieszczając cię w centrum akcji i zapewniając niezapomniane wrażenia (w pełni kompatybilny z Tempest 3D Audio dla PS5/Microsoft Spatial Sound).Uzyskaj pełną kontrolę nad dźwiękiem dzięki fachowemu korektorowi atrybutycznemu, pierwszemu takiemu w grach.

  X-Ray Hearing w SteelSeries Sona...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania SteelSeries najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania SteelSeries w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania SteelSeries w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania SteelSeries nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania SteelSeries opinie,
 • dobre słuchawki do biegania SteelSeries cena,
 • ranking słuchawek do biegania SteelSeries,
 • słuchawki do biegania SteelSeries jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania SteelSeries

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania SteelSeries?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania SteelSeries odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania SteelSeries najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania SteelSeries warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness SteelSeries, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania SteelSeries są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness SteelSeries zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania SteelSeries to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *