FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania SteelSeries. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania SteelSeries


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania SteelSeries,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania SteelSeries najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania SteelSeries, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania SteelSeries, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless ☆

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  krystalicznie czysty dźwięk nieprzeciętne do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless to innowacyjne urządzenie gamingowe, które genialnie spełni oczekiwania także w trakcie oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 idealną jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika. Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a zastosowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zagwarantuje komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zastosowano fachowy korektor parametryczny, dający całkowitą kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją. Wycisz irytujących członków drużyny albo wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy zaimplementowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Znakomity design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless zostały stworzone z wysokiej klasy materiałów, które sprawiają, iż są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Lekka kompozycja zagwarantuje komfort nawet w trakcie długofalowego noszenia słuchawek. Całości dopełnia postępowy design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi szybkiej zamiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś podczas walki z przeciwnikiem na baterii głównej. Wspaniała jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które zachwyci Cię swą głębią. Perfekcyjna jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, zapewniając Ci przewagę nad przeciwnikiem. Wszystkie tony są poprawnie słyszalne i genialnie odwzorowane. Zaimplementowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i dokładnej komunikacji z innymi członkami drużyny. Możesz w pełni zlikwidować dźwięki z otoczenia tak, by Twój głos był perfekcyjnie słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i prosto przełączając się pomiędzy nimi stworzysz świetne połączenie. Wygoda dwóch portów USB zezwala na podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation albo Switch i zaoszczędzisz na wymianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x przewód USB-C/USB-A, kabel audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja. Przejrzyj więcej:...

☆ SteelSeries Arctis 3 ☆

SteelSeries Arctis 3 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie produktu. Analogowy, przewodowy headset, wyekwipowany w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami mobilnymi i VR. Atrybuty urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska wspaniale oplata całą głowę,idealnie rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i usunąć niepożądane punkty nacisku. - unikatowe, nauszne poduszki firmy AirWeave Poduszki AirWeave użyte w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Przyjemny chłód, mniejszą potliwość i obszerniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak nieznaczna,podczas ich używania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround technologia, która w pełni wykorzystuje dźwięk w celu zdobycia przewagi nad innymi graczami w trakcie rozgrywki. - Sterownik dźwięku S1 Przetwornik zaprojektowany tak, żeby dostarczyć najmocniej zbalansowane środowisko akustyczne z nadzwyczajną jakością dźwięku. - Wysuwany mikrofon innowacyjna technologia zezwala na wysuwanie mikrofonu ze słuchawek, by nie narażać go na uszkodzenia w trakcie podróży. - Kontrola audio na słuchawce Kontrola audio na słuchawce - Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab podczas gry, żeby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze nieprzeciętnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
  właściwości:
  Złącza: Mini Jack x2
  Długość przewodu: 300 cm
  Komunikacja: Przewodowa
  Mikrofon: Tak
  Regulacja głośności: Na słuchawce
  Oplot przewodu: Oplot plastikowy
  System audio: Virtual 7.1
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
  Dynamika głośników: 98 dB
  Czułość mikrofonu: 48 dB
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
  typ słuchawek: Nauszne
  Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
  Impedancja: 32 Ohm
  Kolor: Czarny
  Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless ☆

SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova Pro X Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zatrać się w dźwięku nadzwyczajne do gamingu Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X to postępowe urządzenie gamingowe, które wspaniale sprawdzi się dodatkowo podczas oglądania filmów i słuchania muzyki. Oprogramowanie Sonar i dźwięk przestrzenny 360 znakomitą jakość brzmienia w każdych warunkach, umożliwiając Ci usłyszenie każdego tonu i ruchu przeciwnika.

  Brzmienie jest naturalne, głębokie i pełne szczegółów, a zaimplementowany mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewnia komunikację na najwyższym poziomie. Profesjonalna korekcja parametrów Po raz pierwszy w grze zaimplementowano mistrzowski korektor cechyczny, dający pełną kontrolę nad każdym elementem dźwięku z magiczną precyzją.

  Wycisz irytujących członków drużyny lub wzmocnij określone efekty dźwiękowe przy pomocy zaimplementowanych ustawień gry, które zapewnią ci natychmiastową przewagę. Wyśmienity design Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X zostały produkowane z wysokiej klasy materiałów, które sprawiają, iż są one wyjątkowo trwałe i wytrzymałe.

  Lekka budowa gwarantuje komfort choćby w trakcie długofalowego noszenia słuchawek. Całości dopełnia innowacyjny design i estetyczne wykonanie. Infinity Power System Naładuj baterię zapasową dzięki systemowi prędkiej wymiany baterii i nigdy więcej nie wstrzymuj gry, gdy jesteś podczas walki z przeciwnikiem na baterii głównej.

  wspaniała jakość dźwięku Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X z oprogramowaniem Sonar i dźwiękiem przestrzennym 360 to gwarancja czystego i naturalnego brzmienia, które zachwyci Cię swą głębią. Nieprzeciętna jakość dźwięku pozwala usłyszeć każdy ruch, zapewniając Ci przewagę nad przeciwnikiem.

  Wszystkie tony są prawidłowo słyszalne i nieprzeciętnie odwzorowane. Zastosowany mikrofon Słuchawki Arctis Nova Pro Wireless X mają mikrofon z funkcją redukcji szumów opartą na SI. To gwarancja czystej i skrupulatnej komunikacji z innymi członkami drużyny.

  Możesz w pełni pousuwać dźwięki z otoczenia tak, by Twój głos był wspaniale słyszalny, a komunikaty jasne. Łączność Połącz się z wieloma systemami. Łącząc dwa urządzenia i z łatwością przełączając się pomiędzy nimi stworzysz idealne połączenie.

  Wygoda dwóch portów USB zezwala na podłączenie do komputera PC, Mac, PlayStation, Xbox albo Switch i zaoszczędzisz na zamianie kabli. Co w opakowaniu? Słuchawki STEELSERIES Arctis Nova Pro Wireless X, bezprzewodowa stacja bazowa, druga bateria, 2x kabel USB-C/USB-A, kabel audio 2x 3,5 mm, pianka mikrofonowa - filtr pop i instrukcja.

  sprawdź więcej:...


☆ SteelSeries Arctis 7X ☆

SteelSeries Arctis 7X Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 7X - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 7X
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  ARCTIS 7X to bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do gier. Produkowany z myślą o konsoli Xbox Series X|S i zgodny z Xbox One, PC, Nintendo Switch i systemem Android. Bezstratny dźwięk bezprzewodowy w paśmie 2,4 GHz zaprojektowany z myślą o wyjątkowo śladowych opóźnieniach w grach. Dwukierunkowy mikrofon ClearCast z atestem Discord. Usłysz zachwycające szczegóły we wszelkich grach nowej generacji dzięki wielokrotnie nagradzanemu dźwiękowi. 24-godzinna żywotność baterii starczy na najdłuższe sesje grania....

☆ SteelSeries Arctis Nova 3 ☆

SteelSeries Arctis Nova 3 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Nova 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wyglądaj należycie i czuj się korzystnie, bez ściemy. System arctis nova 3 jest zaprojektowany w taki sposób, by pasować na każdą głowę, a odznacza się trwałą, lekką konstrukcją oraz możliwością 4-punktowej regulacji.

  elastyczny pasek równomiernie rozkłada wagę.korzyści: nova acoustic system proponuje niestandardowe zaprojektowane sterowniki high fidelity, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku lekki pakiet słuchawkowy z 4 punktami regulacji w systemie comfortmax zapewniający wyśmienite dobranie mikrofon z redukcją szumów clearcast gen 2 wykorzystuje algorytmy si, tłumiąc dźwięki w tle dla jasnej komunikacji dynamiczne i konfigurowalne dwustrefowe podświetlenie rgb — 16,8 milionów barw zgodność z komputerami pc, mac, playstation, switch i urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem usb-c (adapter usb-a w zestawie) pinpoint your enemy's location long before you see them with sonar a breakthrough in gaming sound


☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC ☆

SteelSeries Arctis Pro GameDAC Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Pro GameDAC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Pro GameDAC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  OPIS PRODUCENTA Pierwsza w swoim rodzaju wysoka wierność dźwięku w grach Każdy składnik systemu audio dla graczy Arctis Pro + GameDAC Hi-Res jest dokładnie zaprojektowany, by zachować idealny, konkretny dźwięk, od wyjścia cyfrowego PS4 lub PC aż po uszy. Dokument Hi-Res Audio Arctis Pro + GameDAC to pierwszy pełny system audio dla graczy, który otrzymał pożądany certyfikat Hi-Res Audio. Doświadcz zapierającej dech w piersiach jakości bezstratnych plików WAV, FLAC i DSD, przesyłaj strumieniowo ze źródeł wysokiej rozdzielczości, takich jak Tidal, i przygotuj się na przyszłość w wysokiej jakości dźwięku w grach dzięki natywnej obsłudze przez GameDAC 24-bitowego dźwięku 96 kHz. Najwyższa sprawność cyfrowo-analogowa Sercem Arctis Pro + GameDAC jest legendarny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre 9018 Reference, znany z nieprzeciętnej jakości dźwięku o zakresie dynamiki 121 dB i współczynniku THD+N -115 dB. Dzięki temu dźwięk basu jest mocniejszy, poszczególne efekty dźwiękowe bardziej wyraźne, jak i można skrupulatnie określić źródło dźwięku w przestrzeni. Asygnowany wzmacniacz DAC + USB o wysokiej wierności do grania GameDAC przekształca każdy PS4 lub komputer PC w źródło dźwięku o wysokiej efektywności, omijając przetworniki DAC o niskiej jakości i wierności spotykane w typowych kontrolerach konsolowych, zestawach słuchawkowych USB i kartach dźwiękowych na PC. Słuchaj wszystkiego dzięki przetwornikom głośników o wysokiej rozdzielczości komplet słuchawkowy Arctis Pro jest zaopatrzony w wysokiej jakości przetworniki głośników z magnesami neodymowymi o wysokiej gęstości, które odtwarzają dźwięk wysokiej rozdzielczości do 40 000 Hz, co jest wartością prawie dwa razy pokaźniejszą w przypadku większości standardowych zestawów słuchawkowych (22 000 Hz). Dwukierunkowy mikrofon ClearCast Mikrofon Arctis ClearCast, powszechnie uznawany za najlepszy mikrofon w świecie gier, zagwarantuje studyjną czystość głosu i eliminację szumów tła. Jako pierwszy w grach proponuje DTS Headphone:X v2.0 Nowa generacja znanego dźwięku przestrzennego DTS, Headphone:X v2.0, zanurza użytkownika w akcji, zapewniając niezwykle precyzyjne wskazówki pozycjonowania w przestrzeni, a przy tym nie brzmi jak w tunelu. Zatrać się w grze, gdy dźwięk ożywa wokół ciebie.

  Mikrofon
  Pozostałe parametry

☆ SteelSeries Arctis Prime ☆

SteelSeries Arctis Prime Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Prime - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Prime
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wyposażone w te same podzespoły co arctis pro, nowoczesne przetworniki dźwięku są skalibrowane pod kątem rozdzielania choćby najcichszych dźwięków, dzięki temu twoje uszy mogą wyraźnie identyfikować wskazówki kierunkowe, odległość i każdą inną wskazówkę dźwiękową.korzyści zaawansowane przetworniki dźwięku wysokiej jakości z tym samym sprzętem premium i strojeniem, co w arctis pro.

  wyprodukowane z myślą o najwyższej wytrzymałość, lekkości i wydajności z aluminiowego stopu i stali skórzane poduszki słuchawek izolująca hałas zapewnią ci długookresową wygodę i odcięcie hałasu. Mikrofon clearcast z dokumentem discord odczepiany przewód 3,5 mm zgodny ze wszystkimi platformami do grania, w tym pc, xbox, playstation i switch


☆ SteelSeries Arctis 7 ☆

SteelSeries Arctis 7 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Arctis zakwestionowało wszystko, co wiesz o słuchawkach gamingowych, dzięki całkowicie zmodernizowanemu systemowi dźwięku, konstrukcji mikrofonu redukującego szumy oraz wygodni wykorzystywania zapewnianemu przez materiały używane w odzieży sportowej. Arctis 7 oferuje bezprzewodowy dźwięk bez opóźnień, 15-godzinną żywotność baterii, dodatkowy stalowy pasek na pałąku, przyciski na nausznikach do regulacji dźwięków oraz technologię DTS Headphone:X 7.1 Surround. Atrybuty urządzenia: - Pałąk w formie paska od gogli narciarskich znakomite wyprofilowanie na całej głowie zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru słuchawek i usuwa wszystkie punkty nacisku. - luksusowe poduszki AirWeave w nausznikach Inspirowane materiałami wykorzystywanymi w odzieży sportowej, poduszki AirWeave, zapewniają uszom przepływ powietrza i komfort w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka konstrukcja pakiet jest tak lekki, że zapomnisz, że go nosisz. - Pełnowymiarowa konstrukcja wyekwipowany w dłuższą wersję paska od gogli narciarskich, Arctis 7 zapewnia większą estetykę i poziom komfortu - Bezprzewodowy dźwięk bez opóźnień wykorzystanie technice sekwencyjnej zmiany częstotliwości uniemożliwia jakimkolwiek opóźnieniom. - Mikrofon ClearCast Mikrofon w Arctis 7 wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, zapewniającą nadzwyczaj przezroczysty dźwięk i maksymalną redukcję szumów. - DTS Headphone:X 7.1 Surround Ciesz się z doskonałych wrażeń dźwiękowych 3D dzięki DTS Headphone:X 7.1 Surround PC oraz dźwiękiem stereo na Mac, PS4, Xbox One, VR i urządzeniach mobilnych. - Sterownik dźwięku S1 Zaprojektowany, aby dostarczyć najszczególniej wyważony wachlarz dźwiękowy z genialną klarownością. - Bateria wielokrotnie ładowana Bateria umożliwia bezprzewodową rozgrywkę przez ponad 15 godzin nieustannego użytkowania. - Wysuwany mikrofon w trakcie podróży pomiędzy turniejami LAN-owymi, starczy wsunąć mikrofon do słuchawki, by zagwarantować mu bezpieczeństwo. - System regulacji dźwięku na nausznikach Koniec z wciskaniem Alt+Tab! Dzięki przyciskom na nausznikach prosto ustawisz natężenie dźwięku, wyciszysz go lub zbalansujesz dźwięk w grze/na czacie głosowym. - Multiplatformowe i do korzystania przenośnego Zagraj na każdej platformie i zabierz je ze sobą wszędzie, gdzie chcesz.
  parametry:
  Złącza: USB 2.0, Mini Jack x1
  Długość przewodu: 120 cm
  Komunikacja: Bezprzewodowa 2.4 GHz
  Mikrofon: Tak
  Regulacja głośności: Na słuchawce
  System audio: Stereo, Virtual 7.1
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 20000 Hz
  Dynamika głośników: 98 dB
  Czułość mikrofonu: 48 dB
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 6500 Hz
  typ słuchawek: Nauszne
  Zasięg: 10 m
  Mocowanie mikrofonu: elastyczne, Na chowanym wysięgniku
  Złącze słuchawek: Tak
  Kolor: Biały
  Platforma: PC
  Podświetlenie: Tak
  Impedancja: 32 Ohm
  Przeznaczenie: Dla graczy

☆ SteelSeries Arctis Nova 1 ☆

SteelSeries Arctis Nova 1 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Nova 1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova 1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  almighty audio nigdy nie było bardziej przystępne. Poczuj się jak w swoim ulubionym świecie gier i baw się dobrze z przyjaciółmi. Zanurz się głębiej dzięki najwyższej jakości dźwięku od typowo nagradzanych producentów zestawów słuchawkowych.

  korzyści: nova acoustic system proponuje niestandardowe zaprojektowane sterowniki high fidelity, które gwarantują najwyższą jakość dźwięku szczególnie lekki komplet słuchawkowy z 4 punktami regulacji w systemie comfortmax zapewniający wspaniałe dobranie mikrofon z redukcją szumów clearcast gen 2 redukuje hałas otoczenia w celu zapewnienia wyraźnej komunikacji pasuje do każdego komputera i platformy konsoli z gniazdem 3,5 mm, perfekcyjny dla sprzętów mobilnych w podróży komfortowe opcje sterowania — pokrętło głośności i przycisk wyciszenia na komplecie słuchawkowym myszka steelseries prime mini w komplecie


☆ SteelSeries Arctis 9 ☆

SteelSeries Arctis 9 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 9
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czas pracy do:20 h;Dla gracza (gamingowe):tak;Dynamika (SPL):98;Dźwięk przestrzenny:tak;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:61484;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):Arctis 9;Odłączany przewód:tak;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 6,5 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;nadaje się do:PC/notebook, PlayStation 4, PlayStation 3, Nintendo Switch;Radiowa:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:bezprzewodowe - radiowe;Średnica membrany:40 mm;typ podłączenia:radiowe + bluetooth;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Złącze:radiowe + bluetooth...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania SteelSeries – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania SteelSeries, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania SteelSeries jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SteelSeries TusQ 61650 ☆

SteelSeries TusQ 61650 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries TusQ 61650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries TusQ 61650
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):102 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Kod Producenta:61650;Kolor:metaliczny/szary;Kolor:czarny;kompozycja:dokanałowe;Model (wariantowanie):TUSQ;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;nadaje się do:PC/laptop, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:0;rodzaj podłączenia:jack 3,5 mm;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Wyposażenie:adaptery douszne, pokrowiec - etui;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ SteelSeries Arctis 1 ☆

SteelSeries Arctis 1 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki z mikrofonem SteelSeries Arctis 1 (61427) czarne Najważniejsze właściwości: Miękkie poduszki z materiałowym obszyciem zapewniają komfort podczas długich sesji w ulubionej grze Kompaktowy Design - bezkompromisowe, lekkie i komfortowe Uniwersalne słuchawki dla graczy - pasują do każdej platformy dla gracza - PC, PS, XBox, Nintendo Switch, Android idealne i doceniane poprzez graczy brzmienie Odłączany mikrofon z redukcją szumu ClearCast - atest Discord gwarantujący najlepszą jakość dźwięku w trakcie rozmów umocniona opaska - przystępne dopasowanie do każdej głowy i niezniszczalna kompozycja Specyfikacja: typ: przewodowe, nauszne, pasuje do: PC/notebook, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet/smartfon Funkcje Redukcja szumów mikrofonu: tak, pasywna regulowanie głośności: tak parametry fizyczne Złącze: jack 3,5 mm odcień: czarny Odłączany przewód: nie Odłączany mikrofon: tak Headphone Frequency Response: 20–20000 Hz Headphone Sensitivity: 100 db Headphone Impedance: 32 Ohm Connector Type: 4-pole 3.5mm + Dual 3.5mm PC extension idealny zestaw słuchawkowy!

  Słuchawki SteelSeries Arctis 1 zostały wykonane dla tych którzy lubią najkorzystniejsze brzmienie w swych ulubionych tytułach. Lekkie, stylowe i wygodne pozwolą na grę w twoje ulubione tytuły na wszystkich platformach.

  Słuchawki są kompatybilne z PC, konsolami PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch, VR i sprzętów z Androidem wyśmienite brzmienie! idealne brzmienie to najważniejsza cecha linii Arctis. Słuchawki znamionują się krystalicznie czystym dźwiękiem i szczególnie prawidłowym odwzorowaniem barwy.

  Nie tylko sprawdzą się przy wymagającej rozgrywce, ale także są perfekcyjne do słuchania ulubionej muzyki. W modelu Arctis 1 zaimplementowano te same przetworniki głośnikowe co w widocznie droższym i docenianym Artcis 7.

  ClearCast! Mikrofon w słuchawkach Arctis 1 został wyekwipowany w przełomową technikę redukcji szumu - ClearCast. Jest to ta sama technika której używa się w drogich pakietach słuchawkowych stosowanych przez załogę wojskowych lotniskowców.

  Odłączany mikrofon ma także atest Discord, który iż Twój głos będzie za każdym razem czysty i naturalny. Przemyślana kompozycja! Dla łatwiejszej kontroli, wszystkie najważniejsze funkcje, odpowiadające za sterowanie głośnością oraz mikrofonem umieszczono na boku nauszników.

  Słuchawki do konsoli albo telefonu podłączysz za pośrednictwem przewodu jack 3,5 mm. Do podłączenia słuchawek do komputera służy załączony rozdzielacz. Komfortowe i trwałe! Opaska została usztywniona metalowym pałąkiem.

  Można ją zespoić do każdego rozmiaru głowy i jednocześnie jest szczególnie lekka i wytrzymała. Poduszki zostały wykonane z miękkiej pianki, która rewelacyjnie izoluje dźwięki z zewnątrz. Obszycie z delikatnej mikrofibry pokaźnie polepsza komfort noszenia.

  Dzięki...


☆ SteelSeries Arctis Prime ☆

SteelSeries Arctis Prime Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Prime - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Prime
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wyposażone w te same podzespoły co arctis pro, nowoczesne przetworniki dźwięku są skalibrowane pod kątem rozdzielania nawet najcichszych dźwięków, dzięki czemu twoje uszy mogą wyraźnie identyfikować wskazówki kierunkowe, odległość i każdą inną wskazówkę dźwiękową.korzyści innowacyjne przetworniki dźwięku wysokiej jakości z tym samym sprzętem premium i strojeniem, co w arctis pro.

  stworzone z myślą o najwyższej wytrzymałość, lekkości i skuteczności z aluminiowego stopu i stali skórzane poduszki słuchawek izolująca hałas zapewnią ci długofalową wygodę i odcięcie hałasu. Mikrofon clearcast z certyfikatem discord odczepiany przewód 3,5 mm zgodny ze wszystkimi platformami do grania, w tym pc, xbox, playstation i switch


☆ SteelSeries Arctis Nova 1 ☆

SteelSeries Arctis Nova 1 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis Nova 1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis Nova 1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  almighty audio nigdy nie było bardziej dostępne. Poczuj się jak w swym ulubionym świecie gier i baw się dobrze z przyjaciółmi. Zanurz się głębiej dzięki najwyższej jakości dźwięku od przede wszystkim nagradzanych producentów zestawów słuchawkowych.

  korzyści: nova acoustic system proponuje niestandardowe zaprojektowane sterowniki high fidelity, które gwarantują najwyższą jakość dźwięku niezwykle lekki komplet słuchawkowy z 4 punktami regulacji w systemie comfortmax gwarantujący wyśmienite przypasowanie mikrofon z redukcją szumów clearcast gen 2 redukuje hałas otoczenia w celu zapewnienia wyraźnej komunikacji nadaje się do każdego komputera i platformy konsoli z gniazdem 3,5 mm, perfekcyjny dla maszyn mobilnych w podróży wygodne opcje sterowania — pokrętło głośności i przycisk wyciszenia na pakiecie słuchawkowym myszka steelseries prime mini w komplecie


☆ SteelSeries Arctis 3 ☆

SteelSeries Arctis 3 Najniższa Cena Online

☆ SteelSeries Arctis 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SteelSeries
 • Nazwa produktu: SteelSeries Arctis 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Arctis 3 przewyższa wszystkie inne słuchawki gamingowe w tej klasie artykułu. Analogowy, przewodowy headset, wyposażony w dźwięk przestrzenny w systemie 7.1, jest w pełni kompatybilny z PC, Mac, Xbox, PlayStation, urządzeniami przenośnymi i VR. Atrybuty urządzenia: - Amortyzująca opaska gogli narciarskich Opaska perfekcyjnie oplata całą głowę,doskonale rozłożyć ciężar zestawu wokół czaszki i polikwidować niechciane punkty nacisku. - nieszablonowe, nauszne poduszki producenta AirWeave Poduszki AirWeave wykorzystane w Arctis są inspirowane rozwiązaniami sportowej branży odzieżowej. Błogi chłód, mniejszą potliwość i pokaźniejszy komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. - Lekka kompozycja Waga słuchawek Arctis jest tak śladowa,podczas ich używania zapomnisz, że je nosisz. - Mikrofon ClearCast ClearCast wykorzystuje autorską technologię dwukierunkowości, dostarczając nieporównywalnie wysoką czystość dźwięku i redukcję hałasu otoczenia. - DTS Headphone:X 7.1 Surround technologia, która w pełni wykorzystuje dźwięk w celu zdobycia przewagi nad innymi graczami w trakcie rozgrywki. - Sterownik dźwięku S1 Przetwornik zaprojektowany tak, by dostarczyć najistotniej zbalansowane środowisko akustyczne z nieprzeciętną jakością dźwięku. - Wysuwany mikrofon progresywna technika umożliwia wysuwanie mikrofonu ze słuchawek, aby nie narażać go na uszkodzenia w trakcie podróży. - Kontrola audio na słuchawce Kontrola audio na słuchawce - Zapomnij o wciskaniu Alt-Tab w trakcie gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Kontroluj głośność i wyciszaj mikrofon korzystając z gałki znajdującej się bezpośrednio na słuchawce. - Multiplatformowe i mobilne Korzystaj ze idealnego zestawu słuchawkowego grając na praktycznie każdej platformie. - SteelSeries Engine 3 Spersonalizuj każdy aspekt słuchawek Arcits, od profilów dźwięków do ustawień systemu przestrzennego.
  parametry:
  Złącza: Mini Jack x2
  Długość przewodu: 300 cm
  Komunikacja: Przewodowa
  Mikrofon: Tak
  Regulacja głośności: Na słuchawce
  Oplot przewodu: Oplot plastikowy
  System audio: Virtual 7.1
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 - 22000 Hz
  Dynamika głośników: 98 dB
  Czułość mikrofonu: 48 dB
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 - 10000 Hz
  wariant słuchawek: Nauszne
  Mocowanie mikrofonu: sprężyste, Na chowanym wysięgniku
  Impedancja: 32 Ohm
  Kolor: Czarny
  Przeznaczenie: Dla graczy


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania SteelSeries najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania SteelSeries w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania SteelSeries w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania SteelSeries nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania SteelSeries opinie,
 • dobre słuchawki do biegania SteelSeries cena,
 • ranking słuchawek do biegania SteelSeries,
 • słuchawki do biegania SteelSeries jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania SteelSeries

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania SteelSeries?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania SteelSeries odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania SteelSeries najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania SteelSeries warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness SteelSeries, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania SteelSeries są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness SteelSeries zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania SteelSeries to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *