FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania TCL. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania TCL


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania TCL,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania TCL najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania TCL, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania TCL, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ TCL SOCL500TWS ☆

TCL SOCL500TWS Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL500TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL500TWS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TCL SOCL500TWS Czarne Inspirowany fason. Rozrywka w dowolnym miejscu linia SOCL jest rewelacyjna dla osób prowadzących towarzyski fason życia, którzy zawsze szukają idealnego sposobu na identyfikację.

  Dzięki żywym kolorom SOCL z całą pewnością odnajdziesz taki, który nadaje się do Twojej osobowości i nastroju. Słuchawki TCL SOCL500TWS mają owalny zarys tuby akustycznej dla nasadek dousznych, który zapewnia komfortowe i praktyczne dopasowanie, które jest genialne do ciągłego i długiego używania - gwarantując, że impreza nie zakończy się, tak długo, jak nie będziesz gotowy.

  szczegóły, które możesz usłyszeć Słuchawki TCL SOCL500TWS zapewniają wciągające wrażenia słuchowe. Dzięki dokładnie zaprojektowanym przetwornikom audio w połączeniu z naszą światowej klasy sygnaturą dźwiękową Acoustic Pro Panel klarownie czysty i zrównoważony dźwięk.

  Tak więc, bez względu na gatunek muzyki, będziesz w stanie wyraźnie usłyszeć każdą nutę z wysoką wiernością. Muzyka w ruchu Sterowanie słuchawkami TCL SOCL500TWS powoduje, że ​​przełączanie utworów, regulacja głośności, a także przyjmowanie i odrzucanie połączeń są proste, bez wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Modele z obsługą Bluetooth gwarantują wolność od kabli, a równocześnie gwarantują kontrolę nad muzyką. Owalna budowa tuby akustycznej do nasadek dousznych zapewnia wygodne i funkcjonalne dobranie, które jest genialne do ciągłego i długookresowego użytkowania.

  Twoja rozrywka. Twój styl Żywe barwy słuchawek TCL SOCL500TWS pozwalają z łatwością znaleźć parę pasującą do Twojej osobowości, a choćby nastroju. Od nieprzezroczystych lśniących wykończeń po półprzezroczyste opcje gradientowe i różnorodne opcje kolorystyczne do wyboru, SOCL to nasza najmocniej wyrazista linia słuchawek.


☆ TCL MoveAudio S150 ☆

TCL MoveAudio S150 Najniższa Cena Online

☆ TCL MoveAudio S150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S150
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TCL MOVEAUDIO S150 Białe Najwyższej jakości dźwięk studyjny. Genialnie przypasowany dźwięk Doświadcz bogatego, pochłaniającego bez ograniczeń dźwięku. Dynamiczne słuchawki TCL MOVEAUDIO S150 13 mm generują jeszcze czystszy dźwięk.

  Słuchawki odtwarzają dźwięk płynnie i bez opóźnień. Niska latencja 120 ms sprawia,znakomicie nadają się do filmów i gier. Inteligentna kontrola dotykiem Sterowanie słuchawkami TCL MOVEAUDIO S150 jest intuicyjne.

  Czynności, takie jak odtwarzanie, wstrzymywanie, dobór utworów i aktywacja asystenta głosowego, przebiegają bez trudu i komfortowo dzięki sterowaniu dotykowemu. Ciesz się niesamowitym dźwiękiem i pełnym komfortem użytkowania!

  Wygoda Dzięki lekkim, funkcjonalnym i idealnie przylegającym do uszu słuchawkom TCL MOVEAUDIO S150 możesz słuchać bez ograniczeń — wszędzie. Ochrona IPX4 zabezpiecza słuchawki przed wodą, potem i pyłem.

  Zabierz słuchawki MOVEAUDIO S150 nie tylko w podróż czy na siłownię, ale gdziekolwiek zechcesz. Pojemna bateria. Tradycyjna budowa Słuchaj jeszcze dłużej przez słuchawki TCL MOVEAUDIO S150. Starczy jedno ładowanie, aby słuchać przez trzy i pół godziny.

  Możesz słuchać choćby 20 godz., starczy, iż skorzystasz z etui ładującego. MOVEAUDIO S150 to konwencjonalna, wszechstronna ascetyczna konstrukcja z etui ładującym. Pasuje do każdego ubioru, formalnego i nieformalnego.


☆ TCL ACTV500TWS ☆

TCL ACTV500TWS Najniższa Cena Online

☆ TCL ACTV500TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL ACTV500TWS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TCL ACTV500TWS Czarne nieprzerwanY DŹWIĘK. ROZRYWKA W DOWOLNYM MIEJSCU Słuchawki z linii ACTV zostały zaprojektowane tak, żeby zapewnić osobom, które rzadko opuszczają trening, uzupełniające wzmocnienie, którego potrzebują, aby pozostać w ruchu.

  Słuchawki TCL ACTV500TWS są wyekwipowane w zaczep zakładany na ucho, żeby zapewnić komfortowe trzymanie w uchu. Oferują nieskomplikowany w regulacji system kontroli długości kabla, dzięki czemu przewód będzie mniej zwisający podczas ćwiczeń.

  ponadto, posiadając stopień wodoodporności IPX5, możesz się pocić bez uszkodzenia słuchawek. Detale, KTÓRE MOŻESZ USŁYSZEĆ Słuchawki TCL ACTV500TWS są wytwarzane z skrupulatnie zaprojektowanych sterowników audio, stwarzając stanowczo wciągający dźwięk wszędzie tam, gdzie zabierze Cię Twoja muzyka.

  mają też solidne przetworniki 6 mm w kompaktowej konstrukcji, by zapewnić znakomite dobranie, czysty dźwięk i konkretny bas. MUZYKA W RUCHU ACTV posiada stopień ochrony IPX5, wodoodporną, oporną na pot obudowę i nieprzepuszczalną powłokę Nano dla dodatkowej ochrony, dzięki temu słuchawki TCL ACTV500TWS będą działać choćby podczas intensywnych treningów wypełnionych potem i deszczu.

  Dzięki ACTV możesz słuchać godzinami w pełnym komforcie. TWOJA ROZRYWKA. TWÓJ styl ACTV również prawdziwie bezprzewodową konstrukcję, która likwiduje codzienne kłopoty z kablami i pozwala skupić się wyłącznie na muzyce.

  Smukłe etui z funkcją ładowania bezprzewodowego pomoże Ci wrócić do muzyki, dzięki czemu ze słuchawkami TCL ACTV500TWS możesz słuchać ulubionych utworów tyle, ile tylko zechcesz.


☆ TCL SOCL300BT ☆

TCL SOCL300BT Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL300BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL300BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zestawy słuchawkowe SOCL300 są dostarczane ze specjalną półprzezroczystą obudową i kablem z żywym gradientem kolorów. Sygnatura dźwiękowa TCL została zaprojektowana poprzez naszych światowej klasy inżynierów akustyki, którzy przeprowadzili szeroko zakrojone badania w naszym belgijskim laboratorium Innovator Lab.

  Dzięki dokładnie zaprojektowanemu przetwornikowi audio 8,6 mm marki TCL, słuchawki SOCL300 ożywiają Twoją muzykę, gwarantując wciągające wrażenia słuchowe. Końcówka douszna ma oryginalny kąt i owalny kształt, którydopasowuje się do kształtu ucha, dzięki temu możesz skoncentrować się wyłącznie na słuchaniu muzyki.

  Możesz odtwarzać, zatrzymywać, wstrzymywać muzykę, odbierać lub odrzucać połączenia, zmieniać utwory i aktywować asystenta głosowego bez konieczności patrzenia na swoje urządzenie....


☆ TCL MoveAudio S600 ☆

TCL MoveAudio S600 Najniższa Cena Online

☆ TCL MoveAudio S600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S600
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe TCL MOVEAUDIO S600 to doskonałe słuchawki do pracy albo słuchania muzyki, czy podcastów. Dzięki systemowi przefiltrowania dźwięków tła (ENC), a także hybrydowemu ANC nieprzeciętny komfort rozmowy.

  Aktywna redukcja szumów obniża hałas w tle zapewniając wciągający, czysty dźwięk. Bez względu na to czy słuchawki wykorzystywane są w zatłoczonym metrze, czy na hałaśliwej ulicy nadal można radować się niezakłóconą muzyką, a w biurze można skoncentrować się na pracy bez rozpraszającego hałasu.

  Dwa, spośród trzech mikrofonów każdej słuchawki, skierowane są na zewnątrz. Kontrolują one jednocześnie dźwięki otoczenia, jak i głos użytkownika. Trzeci z mikrofonów umieszczono tak, aby zbierał dźwięk z wnętrza małżowiny usznej, co ułatwia rozpoznawanie głosu użytkownika, a co z tego wynika sprawia, iż oddzielanie hałasu jest sprawniejsze.

  Przełączenie się z trybu ANC na tryb krystaliczny pozwala wpuścić do ucha dźwięk z zewnątrz, dzięki czemu można prowadzić rozmowę ze spotkanymi osobami bez konieczności zdejmowania słuchawek, ale z redukcją hałasu tak, by konwersacja była wyraźna i zrozumiała.

  Słuchawki dokanałowe TCL MOVEAUDIO S600 wyekwipowane są w efektywną baterię zezwalającą na słuchanie do 8 godzin na jednym ładowaniu lub do 32 godzin z doładowaniem z etui. W urządzeniu zadbano także o system rozpoznawanie noszenia, który automatycznie początkuje i zatrzymuje odtwarzanie w zależności od tego, czy słuchawki są wykorzystywane, czy nie.

  Model MOVEAUDIO S600 posiadają także wsparcie dla Asystenta Google oraz pozostałych asystentów zainstalowanych na podłączonych telefonach oraz wsparcie dla Google Fast Pair.


☆ TCL MoveAudio S200 ☆

TCL MoveAudio S200 Najniższa Cena Online

☆ TCL MoveAudio S200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TCL MOVEAUDIO S200 Czarne Super wyraźne połączenia Doświadcz prawdziwej wolności ze słuchawkami TCL MOVEAUDIO S200 i ciesz się wyraźnymi i przezroczystymi połączeniami, gdziekolwiek jesteś. Technika ENC filtruje hałas w otoczeniu, a cztery mikrofony kierunkowe samoczynnie skupią się na Twoim głosie.

  Od teraz każdy głos, zarówno Twój, jak i rozmówcy, będzie słyszalny, choćby w nad wyraz głośnych miejscach. Muzyka, która porusza się z Tobą Słuchaj muzyki, która porusza się z Tobą. Inteligentne wykrywanie sprzętów do noszenia maksymalizuje wygodę, automatycznie odtwarzając i wstrzymując odtwarzanie, zależnie od tego, kiedy założysz albo zdejmiesz słuchawki TCL MOVEAUDIO S200.

  Ciesz się 3,5 godz. Zawartości po jednym ładowaniu, a 23 godz. Słuchania, gdy korzystasz z etui ładującego. Dźwięk nie do zatrzymania Poczuj mocny dźwięk: niskie tony, starannie odwzorowane barwy i dynamikę dzięki kompaktowym słuchawkom TCL MOVEAUDIO S200 wyposażonym w jednostkę z ruchomą cewką 12 mm.

  Ciesz się niesamowitym dźwiękiem i czerp więcej radości ze słuchania swych ulubionych utworów z TCL! Inteligentna wygoda. Twój osobisty asystent Bez trudu sparuj słuchawki TCL MOVEAUDIO S200 z telefonem jednym dotknięciem dzięki funkcji szybkiego parowania Google 2.0.

  Natychmiastowo wydawaj polecenia smartfonowi albo tabletowi. Uruchamiaj asystenta głosowego przyciśnięciem i steruj połączeniami, muzyką oraz innymi funkcjami.


☆ TCL MoveAudio S108 ☆

TCL MoveAudio S108 Najniższa Cena Online

☆ TCL MoveAudio S108 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S108
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Lekkie słuchawki TCL MoveAudio S108 to ważące mniej niż 30g etui ładujące i 4g każda z słuchawek....


☆ TCL SOCL300 ☆

TCL SOCL300 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI Kolorowe douszne słuchawki z mikrofonem dzięki dokładnie zaprojektowanemu przetwornikowi 8,6 mm pozwalają cieszyć się krystalicznie czystym i zrównoważonym dźwiękiem. Model SOCL300 cechuje się też bezpieczną, dostosowaną konstrukcją zapewniającą najwyższy komfort noszenia.

  Uszczelnienie douszne zapewnia także idealną izolację akustyczną. Wbudowany pilot zdalnego sterowania upraszcza przełączanie pomiędzy utworami, odbieranie i odrzucanie połączeń, proste albo głosowe sterowanie rozmowami telefonicznymi i odtwarzaniem muzyki bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Słuchawki wyróżniają się kolorowym gradientowym kablem z półprzezroczystą pokrywa pilota. Funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła zapewniając czysty dźwięk w trakcie rozmów.Specyfikacja:MODEL: SOCL300KOLOR: PurpurowyDŹWIĘKZakres Częstotliwości: 10–23 000 Hz, Przetworniki: 8,6 Mm, Maksymalna Moc Wejściowa: 25 MW, Czułość: 104 DB, Impedancja: 28 Ωuzupełniające FUNKCJEWbudowane Sterowanie: Kończenie Rozmowy, Odtwarzanie / Wstrzymywanie Odtwarzania Muzyki, Zmiany Utworu, Przełączania między Odtwarzaniem Muzyki I Połączeniami Telefonicznymi, Asystent Głosowy (Siri, Asystent Google Itp., W Zależności Od Systemu Operacyjnego Telefonu Komórkowego)ZAWARTOŚĆ ZESTAWUSłuchawki Przewodowe, zróżnicowane wymiary Końcówek Dousznych


☆ TCL SOCL500 ☆

TCL SOCL500 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TCL SOCL500TWS Pomarańczowe Inspirowany fason. Rozrywka w dowolnym miejscu seria SOCL jest nadzwyczajna dla osób prowadzących towarzyski fason życia, którzy za każdym razem szukają rewelacyjnego sposobu na identyfikację.

  Dzięki żywym kolorom SOCL bez wątpienia wyszukasz taki, który pasuje do Twojej osobowości i nastroju. Słuchawki TCL SOCL500TWS mają owalny kształt tuby akustycznej dla nasadek dousznych, który zagwarantuje wygodne i funkcjonalne dostosowanie, które jest świetne do ciągłego i długiego wykorzystywania - zapewniając, iż impreza nie zakończy się, do czasu, aż nie będziesz gotowy.

  detale, które możesz usłyszeć Słuchawki TCL SOCL500TWS zapewniają wciągające wrażenia słuchowe. Dzięki skrupulatnie zaprojektowanym przetwornikom audio w połączeniu z naszą światowej klasy sygnaturą dźwiękową Acoustic Pro Panel przejrzyście czysty i zrównoważony dźwięk.

  Tak więc, bez względu na gatunek muzyki, będziesz w stanie wyraźnie usłyszeć każdą nutę z wysoką wiernością. Muzyka w ruchu Sterowanie słuchawkami TCL SOCL500TWS powoduje, iż ​​przełączanie utworów, regulacja głośności i przyjmowanie i odrzucanie połączeń są proste, bez wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Modele z obsługą Bluetooth gwarantują wolność od kabli, a równocześnie zapewniają kontrolę nad muzyką. Owalna kompozycja tuby akustycznej do nasadek dousznych zagwarantuje komfortowe i ergonomiczne dobranie, które jest doskonałe do ciągłego i długofalowego użytkowania.

  Twoja rozrywka. Twój styl Żywe barwy słuchawek TCL SOCL500TWS pozwalają prosto znaleźć parę pasującą do Twojej osobowości, a nawet nastroju. Od nieprzezroczystych połyskujących wykończeń po półprzezroczyste opcje gradientowe, a także najróżniejsze opcje kolorystyczne do wyboru, SOCL to nasza najbardziej wyrazista linia słuchawek.


☆ TCL SOCL100BT ☆

TCL SOCL100BT Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL100BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL100BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe TCL SOCL100BT pomarańczowe konkretny dźwięk. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Bazując na idealnej technologii akustycznej SOCL100, zezwalającej na odtwarzanie krystalicznie czystych i stabilnych dźwięków, wersja Bluetooth słuchawek proponuje wolność od plątaniny kabli, zachowując udoskonalone brzmienie muzyki niżeli kiedykolwiek wcześniej.

  Masz także kontrolę nad swoją muzyką i urządzeniem Bluetooth, dzięki temu przełączanie pomiędzy utworami, regulacja głośności oraz odbieranie i odrzucanie połączeń jest tak proste, jak naciśnięcie przycisku, bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Powlekane warstwą utwardzaną promieniami UV, słuchawki doszlifowane są na wysoki połysk. Niepokaźne, efektywne głośniki Przetworniki 8,6 mm zapewniające czysty, jednostajny dźwięk. Słuchawki douszne TCL SOCL100BT precyzyjne dopasowanie.

  genialne dla przyjemności słuchania. Izolacja akustyczna z owalnymi rurkami akustycznymi dla komfortowego, naturalnego dobrania. Dzięki temu możesz cieszyć się muzyką poprzez dużo godzin w całkowitym komforcie.

  Pilot z mikrofonem do sterowania odtwarzaniem muzyki i rozmowami telefonicznymi wbudowany mikrofon i nieskomplikowany w użyciu pilot zdalnego sterowania w słuchawkach TCL SOCL100BT umożliwia odtwarzanie lub wstrzymywanie odtwarzania utworów i odbieranie albo odrzucanie połączeń przy pomocy prostego naciśnięcia przycisku.

  załączony kabel USB do ładowania ułatwia zasilanie słuchawek, gdy ich Ci potrzeba. Redukcja echa poprawiająca jakość rozmów telefonicznych Wyraźne rozmowy z mikrofonem z funkcją redukcji szumów. Odfiltrowuje szumy tła zapewniając czysty dźwięk w trakcie rozmów.

  3 końcówki douszne do wyboru - od małych do obszernych — dzięki czemu możesz wybrać znakomite przypasowanie do Twoich uszu.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania TCL – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania TCL, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania TCL jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TCL SOCL100 ☆

TCL SOCL100 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI progresywne słuchawki douszne z mikrofonem wyprodukowane dla ludzi szanujących nieszablonowy design i wspaniałą zabawę. Dzięki precyzyjnie dostosowanym i zaprojektowanym przetwornikom 8,6 mm przejrzyście czysty i jednostajny dźwięk odtwarzanej muzyki, z kolei funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła zapewniając czysty dźwięk w trakcie rozmów.

  Łatwy w użyciu pilot zdalnego sterowania z wbudowanym mikrofonem usprawnia przełączanie między utworami, odbieranie i odrzucanie połączeń bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni. Poręczna budowa z owalnymi rurkami akustycznymi zagwarantuje naturalne dostosowanie i wysoki komfort używania.

  Funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła zapewniając czysty dźwięk podczas rozmów.Specyfikacja:MODEL: SOCL100KOLOR: PomarańczowyDŹWIĘKZakres Częstotliwości: 10–22 000 Hz, Maksymalna Moc Wejściowa: 20 MW, Przetworniki: 8,6 Mm, Impedancja: 16 Ω, Czułość: 105 DBDODATKOWE FUNKCJEAsystent Głosowy (Siri, Asystent Google Itp., W Zależności Od Systemu Operacyjnego Telefonu Komórkowego), zaimplementowane Sterowanie: Kończenie Rozmowy, Odtwarzanie / Wstrzymywanie Odtwarzania Muzyki, Zmiany Utworu, Przełączania między Odtwarzaniem Muzyki I Połączeniami TelefonicznymiZAWARTOŚĆ ZESTAWUSłuchawki Przewodowe, przeróżne wymiary Końcówek Dousznych


☆ TCL SOCL300 ☆

TCL SOCL300 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI Kolorowe douszne słuchawki z mikrofonem dzięki skrupulatnie zaprojektowanemu przetwornikowi 8,6 mm pozwalają radować się przezroczyście czystym i stabilnym dźwiękiem. Model SOCL300 znamionuje się dodatkowo bezpieczną, dostosowaną konstrukcją gwarantującą najwyższy komfort noszenia.

  Uszczelnienie douszne gwarantuje także wspaniałą izolację akustyczną. Zaimplementowany pilot zdalnego sterowania ułatwia przełączanie między utworami, odbieranie i odrzucanie połączeń, proste albo głosowe sterowanie rozmowami telefonicznymi i odtwarzaniem muzyki bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Słuchawki wyróżniają się kolorowym gradientowym kablem z półprzezroczystą obudowa pilota. Funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła gwarantując czysty dźwięk podczas rozmów.Specyfikacja:MODEL: SOCL300KOLOR: PurpurowyDŹWIĘKZakres Częstotliwości: 10–23 000 Hz, Przetworniki: 8,6 Mm, Maksymalna Moc Wejściowa: 25 MW, Czułość: 104 DB, Impedancja: 28 Ωdodatkowe FUNKCJEWbudowane Sterowanie: Kończenie Rozmowy, Odtwarzanie / Wstrzymywanie Odtwarzania Muzyki, Zmiany Utworu, Przełączania między Odtwarzaniem Muzyki I Połączeniami Telefonicznymi, Asystent Głosowy (Siri, Asystent Google Itp., W Zależności Od Systemu Operacyjnego Telefonu Komórkowego)ZAWARTOŚĆ ZESTAWUSłuchawki Przewodowe, zróżnicowane rozmiary Końcówek Dousznych


☆ TCL SOCL300BT ☆

TCL SOCL300BT Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL300BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL300BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zestawy słuchawkowe SOCL300 są dostarczane ze specjalną półprzezroczystą obudową i przewodem z żywym gradientem kolorów. Sygnatura dźwiękowa TCL została zaprojektowana przez naszych światowej klasy inżynierów akustyki, którzy przeprowadzili szeroko zakrojone badania w naszym belgijskim laboratorium Innovator Lab.

  Dzięki precyzyjnie zaprojektowanemu przetwornikowi audio 8,6 mm marki TCL, słuchawki SOCL300 ożywiają Twoją muzykę, zapewniając wciągające wrażenia słuchowe. Końcówka douszna ma specyficzny kąt i owalny zarys, którydopasowuje się do kształtu ucha, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na słuchaniu muzyki.

  Możesz odtwarzać, zatrzymywać, wstrzymywać muzykę, odbierać albo odrzucać połączenia, zmieniać utwory i aktywować asystenta głosowego bez konieczności patrzenia na swoje urządzenie....


☆ TCL SOCL100BT ☆

TCL SOCL100BT Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL100BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL100BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe TCL SOCL100BT pomarańczowe solidny dźwięk. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Bazując na genialnej technologii akustycznej SOCL100, zezwalającej na odtwarzanie przezroczyście czystych i zrównoważonych dźwięków, wersja Bluetooth słuchawek proponuje wolność od plątaniny kabli, zachowując ulepszone brzmienie muzyki niżeli kiedykolwiek wcześniej.

  Masz także kontrolę nad swoją muzyką i urządzeniem Bluetooth, dzięki temu przełączanie pomiędzy utworami, regulacja głośności i odbieranie i odrzucanie połączeń jest tak proste, jak naciśnięcie przycisku, bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Powlekane powłoką utwardzaną promieniami UV, słuchawki wykończone są na wysoki blask. Nieznaczne, sprawne głośniki Przetworniki 8,6 mm zapewniające czysty, jednostajny dźwięk. Słuchawki douszne TCL SOCL100BT staranne przypasowanie.

  perfekcyjne dla przyjemności słuchania. Izolacja akustyczna z owalnymi rurkami akustycznymi dla wygodnego, naturalnego przypasowania. Dzięki temu możesz cieszyć się muzyką przez dużo godzin w całkowitym komforcie.

  Pilot z mikrofonem do sterowania odtwarzaniem muzyki i rozmowami telefonicznymi zastosowany mikrofon i nieskomplikowany w użyciu pilot zdalnego sterowania w słuchawkach TCL SOCL100BT umożliwia odtwarzanie albo wstrzymywanie odtwarzania utworów i odbieranie lub odrzucanie połączeń przy pomocy prostego naciśnięcia przycisku.

  dołączony przewód USB do ładowania usprawnia zasilanie słuchawek, gdy ich potrzebujesz. Redukcja echa polepszająca jakość rozmów telefonicznych Wyraźne rozmowy z mikrofonem z funkcją redukcji szumów. Odfiltrowuje szumy tła gwarantując czysty dźwięk w trakcie rozmów.

  3 końcówki douszne do wyboru - od niepokaźnych do wielkich — dzięki czemu możesz wybrać idealne dobranie do Twoich uszu.


☆ TCL MoveAudio S108 ☆

TCL MoveAudio S108 Najniższa Cena Online

☆ TCL MoveAudio S108 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S108
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Lekkie słuchawki TCL MoveAudio S108 to ważące mniej aniżeli 30g etui ładujące i 4g każda z słuchawek....Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania TCL najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania TCL w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania TCL w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Ranking grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania TCL nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania TCL opinie,
 • dobre słuchawki do biegania TCL cena,
 • ranking słuchawek do biegania TCL,
 • słuchawki do biegania TCL jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania TCL

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania TCL?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania TCL odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania TCL najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania TCL warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness TCL, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania TCL są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness TCL zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania TCL to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *