FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania TCL. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania TCL


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania TCL,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania TCL najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania TCL, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania TCL, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ TCL ACTV500TWS ☆

TCL ACTV500TWS Najniższa Cena Online

☆ TCL ACTV500TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL ACTV500TWS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TCL ACTV500TWS Czarne nieprzerwanY DŹWIĘK. ROZRYWKA W DOWOLNYM MIEJSCU Słuchawki z linii ACTV zostały zaprojektowane tak, żeby zapewnić osobom, które rzadko opuszczają trening, uzupełniające wzmocnienie, którego potrzebują, aby pozostać w ruchu.

  Słuchawki TCL ACTV500TWS są wyekwipowane w zaczep zakładany na ucho, żeby zapewnić komfortowe trzymanie w uchu. Oferują nieskomplikowany w regulacji system kontroli długości kabla, dzięki czemu przewód będzie mniej zwisający podczas ćwiczeń.

  ponadto, posiadając stopień wodoodporności IPX5, możesz się pocić bez uszkodzenia słuchawek. Detale, KTÓRE MOŻESZ USŁYSZEĆ Słuchawki TCL ACTV500TWS są wytwarzane z skrupulatnie zaprojektowanych sterowników audio, stwarzając stanowczo wciągający dźwięk wszędzie tam, gdzie zabierze Cię Twoja muzyka.

  mają też solidne przetworniki 6 mm w kompaktowej konstrukcji, by zapewnić znakomite dobranie, czysty dźwięk i konkretny bas. MUZYKA W RUCHU ACTV posiada stopień ochrony IPX5, wodoodporną, oporną na pot obudowę i nieprzepuszczalną powłokę Nano dla dodatkowej ochrony, dzięki temu słuchawki TCL ACTV500TWS będą działać choćby podczas intensywnych treningów wypełnionych potem i deszczu.

  Dzięki ACTV możesz słuchać godzinami w pełnym komforcie. TWOJA ROZRYWKA. TWÓJ styl ACTV również prawdziwie bezprzewodową konstrukcję, która likwiduje codzienne kłopoty z kablami i pozwala skupić się wyłącznie na muzyce.

  Smukłe etui z funkcją ładowania bezprzewodowego pomoże Ci wrócić do muzyki, dzięki czemu ze słuchawkami TCL ACTV500TWS możesz słuchać ulubionych utworów tyle, ile tylko zechcesz.


☆ TCL SOCL500TWS ☆

TCL SOCL500TWS Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL500TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL500TWS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TCL SOCL500TWS Czarne Inspirowany fason. Rozrywka w dowolnym miejscu linia SOCL jest rewelacyjna dla osób prowadzących towarzyski fason życia, którzy zawsze szukają idealnego sposobu na identyfikację.

  Dzięki żywym kolorom SOCL z całą pewnością odnajdziesz taki, który nadaje się do Twojej osobowości i nastroju. Słuchawki TCL SOCL500TWS mają owalny zarys tuby akustycznej dla nasadek dousznych, który zapewnia komfortowe i praktyczne dopasowanie, które jest genialne do ciągłego i długiego używania - gwarantując, że impreza nie zakończy się, tak długo, jak nie będziesz gotowy.

  szczegóły, które możesz usłyszeć Słuchawki TCL SOCL500TWS zapewniają wciągające wrażenia słuchowe. Dzięki dokładnie zaprojektowanym przetwornikom audio w połączeniu z naszą światowej klasy sygnaturą dźwiękową Acoustic Pro Panel klarownie czysty i zrównoważony dźwięk.

  Tak więc, bez względu na gatunek muzyki, będziesz w stanie wyraźnie usłyszeć każdą nutę z wysoką wiernością. Muzyka w ruchu Sterowanie słuchawkami TCL SOCL500TWS powoduje, że ​​przełączanie utworów, regulacja głośności, a także przyjmowanie i odrzucanie połączeń są proste, bez wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Modele z obsługą Bluetooth gwarantują wolność od kabli, a równocześnie gwarantują kontrolę nad muzyką. Owalna budowa tuby akustycznej do nasadek dousznych zapewnia wygodne i funkcjonalne dobranie, które jest genialne do ciągłego i długookresowego użytkowania.

  Twoja rozrywka. Twój styl Żywe barwy słuchawek TCL SOCL500TWS pozwalają z łatwością znaleźć parę pasującą do Twojej osobowości, a choćby nastroju. Od nieprzezroczystych lśniących wykończeń po półprzezroczyste opcje gradientowe i różnorodne opcje kolorystyczne do wyboru, SOCL to nasza najmocniej wyrazista linia słuchawek.


☆ TCL SOCL300 ☆

TCL SOCL300 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI Kolorowe douszne słuchawki z mikrofonem dzięki dokładnie zaprojektowanemu przetwornikowi 8,6 mm pozwalają cieszyć się krystalicznie czystym i zrównoważonym dźwiękiem. Model SOCL300 cechuje się też bezpieczną, dostosowaną konstrukcją zapewniającą najwyższy komfort noszenia.

  Uszczelnienie douszne zapewnia także idealną izolację akustyczną. Wbudowany pilot zdalnego sterowania upraszcza przełączanie pomiędzy utworami, odbieranie i odrzucanie połączeń, proste albo głosowe sterowanie rozmowami telefonicznymi i odtwarzaniem muzyki bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Słuchawki wyróżniają się kolorowym gradientowym kablem z półprzezroczystą pokrywa pilota. Funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła zapewniając czysty dźwięk w trakcie rozmów.Specyfikacja:MODEL: SOCL300KOLOR: PurpurowyDŹWIĘKZakres Częstotliwości: 10–23 000 Hz, Przetworniki: 8,6 Mm, Maksymalna Moc Wejściowa: 25 MW, Czułość: 104 DB, Impedancja: 28 Ωuzupełniające FUNKCJEWbudowane Sterowanie: Kończenie Rozmowy, Odtwarzanie / Wstrzymywanie Odtwarzania Muzyki, Zmiany Utworu, Przełączania między Odtwarzaniem Muzyki I Połączeniami Telefonicznymi, Asystent Głosowy (Siri, Asystent Google Itp., W Zależności Od Systemu Operacyjnego Telefonu Komórkowego)ZAWARTOŚĆ ZESTAWUSłuchawki Przewodowe, zróżnicowane wymiary Końcówek Dousznych


☆ TCL MoveAudio S108 ☆

TCL MoveAudio S108 Najniższa Cena Online

☆ TCL MoveAudio S108 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S108
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Lekkie słuchawki TCL MoveAudio S108 to ważące mniej niż 30g etui ładujące i 4g każda z słuchawek....


☆ TCL SOCL100 ☆

TCL SOCL100 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI progresywne słuchawki douszne z mikrofonem tworzone dla ludzi ceniących wyjątkowy design i wyśmienitą zabawę. Dzięki skrupulatnie dobranym i zaprojektowanym przetwornikom 8,6 mm przejrzyście czysty i jednostajny dźwięk odtwarzanej muzyki, z kolei funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła zapewniając czysty dźwięk podczas rozmów.

  Łatwy w użyciu pilot zdalnego sterowania z zaimplementowanym mikrofonem upraszcza przełączanie między utworami, odbieranie i odrzucanie połączeń bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni. Poręczna budowa z owalnymi rurkami akustycznymi zagwarantuje naturalne dostosowanie i wysoki komfort wykorzystywania.

  Funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła gwarantując czysty dźwięk podczas rozmów.Specyfikacja:MODEL: SOCL100KOLOR: PomarańczowyDŹWIĘKZakres Częstotliwości: 10–22 000 Hz, Maksymalna Moc Wejściowa: 20 MW, Przetworniki: 8,6 Mm, Impedancja: 16 Ω, Czułość: 105 DBDODATKOWE FUNKCJEAsystent Głosowy (Siri, Asystent Google Itp., W Zależności Od Systemu Operacyjnego Telefonu Komórkowego), wbudowane Sterowanie: Kończenie Rozmowy, Odtwarzanie / Wstrzymywanie Odtwarzania Muzyki, Zmiany Utworu, Przełączania między Odtwarzaniem Muzyki I Połączeniami TelefonicznymiZAWARTOŚĆ ZESTAWUSłuchawki Przewodowe, zróżnicowane rozmiary Końcówek Dousznych


☆ TCL MoveAudio S180 ☆

TCL MoveAudio S180 Najniższa Cena Online

☆ TCL MoveAudio S180 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S180
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  TCL MOVEAUDIO S180 to dostępne cenowo słuchawki dokanałowe z progresywnym, aktywnym systemem redukcji hałasu z otoczenia (FF ANC), dzięki któremu użytkownik może skoncentrować się na odtwarzanych treściach bez zakłóceń z zewnątrz.

  Jeśli użytkownik potrzebowałby jednak słyszeć, co dzieje się dookoła, to słuchawki te dają na dodatek możliwość natychmiastowego przełączenia w tryb przejrzysty, który pozwoli nawet przeprowadzić rozmowę ze spotkaną osobą, bez wyjmowania ich z uszu.

  ponadto, wykorzystanie po dwóch mikrofonów na stronę, umożliwia algorytmom ENC odróżnienie głosu użytkownika od innych dźwięków, a co z tego wynika podczas rozmowy telefonicznej dźwięk głosu jest przejrzyście czysty choćby w takich warunkach, jak głośna ulica.

  Co widoczne, S180 wyposażone są w sprawne akumulatory, które gwarantują czas działania do 6 godzin, a przy doładowywaniu z etui jest słuchać muzyki można choćby do 30 godzin. Podkreślenia w dodatku zasługuje sam design, który przykuwa oko oraz przekłada się na wygodę wykorzystywania.

  Słuchawki genialnie leżą w uchu, a dzięki niepokaźnej masie korzystnie z nich jest bardzo wygodne. Najważniejsze funkcje TCL MOVEAUDIO S180: - FF ANC – aktywna redukcja hałasu, czyli funkcja wycinająca dźwięki otoczenia przy słuchaniu muzyki - Tryb klarowny – pozwala na wyraźne słyszenie otoczenia bez wyjmowania słuchawek - ENC – funkcja izolowania głosu użytkownika od dźwięków otoczenia w trakcie rozmowy telefonicznej


☆ TCL MoveAudio S600 ☆

TCL MoveAudio S600 Najniższa Cena Online

☆ TCL MoveAudio S600 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S600
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe TCL MOVEAUDIO S600 to doskonałe słuchawki do pracy albo słuchania muzyki, czy podcastów. Dzięki systemowi przefiltrowania dźwięków tła (ENC), a także hybrydowemu ANC nieprzeciętny komfort rozmowy.

  Aktywna redukcja szumów obniża hałas w tle zapewniając wciągający, czysty dźwięk. Bez względu na to czy słuchawki wykorzystywane są w zatłoczonym metrze, czy na hałaśliwej ulicy nadal można radować się niezakłóconą muzyką, a w biurze można skoncentrować się na pracy bez rozpraszającego hałasu.

  Dwa, spośród trzech mikrofonów każdej słuchawki, skierowane są na zewnątrz. Kontrolują one jednocześnie dźwięki otoczenia, jak i głos użytkownika. Trzeci z mikrofonów umieszczono tak, aby zbierał dźwięk z wnętrza małżowiny usznej, co ułatwia rozpoznawanie głosu użytkownika, a co z tego wynika sprawia, iż oddzielanie hałasu jest sprawniejsze.

  Przełączenie się z trybu ANC na tryb krystaliczny pozwala wpuścić do ucha dźwięk z zewnątrz, dzięki czemu można prowadzić rozmowę ze spotkanymi osobami bez konieczności zdejmowania słuchawek, ale z redukcją hałasu tak, by konwersacja była wyraźna i zrozumiała.

  Słuchawki dokanałowe TCL MOVEAUDIO S600 wyekwipowane są w efektywną baterię zezwalającą na słuchanie do 8 godzin na jednym ładowaniu lub do 32 godzin z doładowaniem z etui. W urządzeniu zadbano także o system rozpoznawanie noszenia, który automatycznie początkuje i zatrzymuje odtwarzanie w zależności od tego, czy słuchawki są wykorzystywane, czy nie.

  Model MOVEAUDIO S600 posiadają także wsparcie dla Asystenta Google oraz pozostałych asystentów zainstalowanych na podłączonych telefonach oraz wsparcie dla Google Fast Pair.


☆ TCL SOCL300BT ☆

TCL SOCL300BT Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL300BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL300BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zestawy słuchawkowe SOCL300 są dostarczane ze specjalną półprzezroczystą obudową i kablem z żywym gradientem kolorów. Sygnatura dźwiękowa TCL została zaprojektowana poprzez naszych światowej klasy inżynierów akustyki, którzy przeprowadzili szeroko zakrojone badania w naszym belgijskim laboratorium Innovator Lab.

  Dzięki dokładnie zaprojektowanemu przetwornikowi audio 8,6 mm marki TCL, słuchawki SOCL300 ożywiają Twoją muzykę, gwarantując wciągające wrażenia słuchowe. Końcówka douszna ma oryginalny kąt i owalny kształt, którydopasowuje się do kształtu ucha, dzięki temu możesz skoncentrować się wyłącznie na słuchaniu muzyki.

  Możesz odtwarzać, zatrzymywać, wstrzymywać muzykę, odbierać lub odrzucać połączenia, zmieniać utwory i aktywować asystenta głosowego bez konieczności patrzenia na swoje urządzenie....


☆ TCL SOCL500 ☆

TCL SOCL500 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TCL SOCL500TWS Pomarańczowe Inspirowany fason. Rozrywka w dowolnym miejscu seria SOCL jest nadzwyczajna dla osób prowadzących towarzyski fason życia, którzy za każdym razem szukają rewelacyjnego sposobu na identyfikację.

  Dzięki żywym kolorom SOCL bez wątpienia wyszukasz taki, który pasuje do Twojej osobowości i nastroju. Słuchawki TCL SOCL500TWS mają owalny kształt tuby akustycznej dla nasadek dousznych, który zagwarantuje wygodne i funkcjonalne dostosowanie, które jest świetne do ciągłego i długiego wykorzystywania - zapewniając, iż impreza nie zakończy się, do czasu, aż nie będziesz gotowy.

  detale, które możesz usłyszeć Słuchawki TCL SOCL500TWS zapewniają wciągające wrażenia słuchowe. Dzięki skrupulatnie zaprojektowanym przetwornikom audio w połączeniu z naszą światowej klasy sygnaturą dźwiękową Acoustic Pro Panel przejrzyście czysty i zrównoważony dźwięk.

  Tak więc, bez względu na gatunek muzyki, będziesz w stanie wyraźnie usłyszeć każdą nutę z wysoką wiernością. Muzyka w ruchu Sterowanie słuchawkami TCL SOCL500TWS powoduje, iż ​​przełączanie utworów, regulacja głośności i przyjmowanie i odrzucanie połączeń są proste, bez wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Modele z obsługą Bluetooth gwarantują wolność od kabli, a równocześnie zapewniają kontrolę nad muzyką. Owalna kompozycja tuby akustycznej do nasadek dousznych zagwarantuje komfortowe i ergonomiczne dobranie, które jest doskonałe do ciągłego i długofalowego użytkowania.

  Twoja rozrywka. Twój styl Żywe barwy słuchawek TCL SOCL500TWS pozwalają prosto znaleźć parę pasującą do Twojej osobowości, a nawet nastroju. Od nieprzezroczystych połyskujących wykończeń po półprzezroczyste opcje gradientowe, a także najróżniejsze opcje kolorystyczne do wyboru, SOCL to nasza najbardziej wyrazista linia słuchawek.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania TCL – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania TCL, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania TCL jest aktualizowany na bieżąco.

☆ TCL SOCL300 ☆

TCL SOCL300 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI Kolorowe douszne słuchawki z mikrofonem dzięki skrupulatnie zaprojektowanemu przetwornikowi 8,6 mm pozwalają radować się przezroczyście czystym i stabilnym dźwiękiem. Model SOCL300 znamionuje się dodatkowo bezpieczną, dostosowaną konstrukcją gwarantującą najwyższy komfort noszenia.

  Uszczelnienie douszne gwarantuje także wspaniałą izolację akustyczną. Zaimplementowany pilot zdalnego sterowania ułatwia przełączanie między utworami, odbieranie i odrzucanie połączeń, proste albo głosowe sterowanie rozmowami telefonicznymi i odtwarzaniem muzyki bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Słuchawki wyróżniają się kolorowym gradientowym kablem z półprzezroczystą obudowa pilota. Funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła gwarantując czysty dźwięk podczas rozmów.Specyfikacja:MODEL: SOCL300KOLOR: PurpurowyDŹWIĘKZakres Częstotliwości: 10–23 000 Hz, Przetworniki: 8,6 Mm, Maksymalna Moc Wejściowa: 25 MW, Czułość: 104 DB, Impedancja: 28 Ωdodatkowe FUNKCJEWbudowane Sterowanie: Kończenie Rozmowy, Odtwarzanie / Wstrzymywanie Odtwarzania Muzyki, Zmiany Utworu, Przełączania między Odtwarzaniem Muzyki I Połączeniami Telefonicznymi, Asystent Głosowy (Siri, Asystent Google Itp., W Zależności Od Systemu Operacyjnego Telefonu Komórkowego)ZAWARTOŚĆ ZESTAWUSłuchawki Przewodowe, zróżnicowane rozmiary Końcówek Dousznych


☆ TCL SOCL100 ☆

TCL SOCL100 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI progresywne słuchawki douszne z mikrofonem wyprodukowane dla ludzi szanujących nieszablonowy design i wspaniałą zabawę. Dzięki precyzyjnie dostosowanym i zaprojektowanym przetwornikom 8,6 mm przejrzyście czysty i jednostajny dźwięk odtwarzanej muzyki, z kolei funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła zapewniając czysty dźwięk w trakcie rozmów.

  Łatwy w użyciu pilot zdalnego sterowania z wbudowanym mikrofonem usprawnia przełączanie między utworami, odbieranie i odrzucanie połączeń bez konieczności wyjmowania urządzenia z kieszeni. Poręczna budowa z owalnymi rurkami akustycznymi zagwarantuje naturalne dostosowanie i wysoki komfort używania.

  Funkcja redukcji echa odfiltrowuje szumy tła zapewniając czysty dźwięk podczas rozmów.Specyfikacja:MODEL: SOCL100KOLOR: PomarańczowyDŹWIĘKZakres Częstotliwości: 10–22 000 Hz, Maksymalna Moc Wejściowa: 20 MW, Przetworniki: 8,6 Mm, Impedancja: 16 Ω, Czułość: 105 DBDODATKOWE FUNKCJEAsystent Głosowy (Siri, Asystent Google Itp., W Zależności Od Systemu Operacyjnego Telefonu Komórkowego), zaimplementowane Sterowanie: Kończenie Rozmowy, Odtwarzanie / Wstrzymywanie Odtwarzania Muzyki, Zmiany Utworu, Przełączania między Odtwarzaniem Muzyki I Połączeniami TelefonicznymiZAWARTOŚĆ ZESTAWUSłuchawki Przewodowe, przeróżne wymiary Końcówek Dousznych


☆ TCL SOCL300BT ☆

TCL SOCL300BT Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL300BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL300BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zestawy słuchawkowe SOCL300 są dostarczane ze specjalną półprzezroczystą obudową i przewodem z żywym gradientem kolorów. Sygnatura dźwiękowa TCL została zaprojektowana przez naszych światowej klasy inżynierów akustyki, którzy przeprowadzili szeroko zakrojone badania w naszym belgijskim laboratorium Innovator Lab.

  Dzięki precyzyjnie zaprojektowanemu przetwornikowi audio 8,6 mm marki TCL, słuchawki SOCL300 ożywiają Twoją muzykę, zapewniając wciągające wrażenia słuchowe. Końcówka douszna ma specyficzny kąt i owalny zarys, którydopasowuje się do kształtu ucha, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na słuchaniu muzyki.

  Możesz odtwarzać, zatrzymywać, wstrzymywać muzykę, odbierać albo odrzucać połączenia, zmieniać utwory i aktywować asystenta głosowego bez konieczności patrzenia na swoje urządzenie....


☆ TCL MoveAudio S108 ☆

TCL MoveAudio S108 Najniższa Cena Online

☆ TCL MoveAudio S108 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL MoveAudio S108
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Lekkie słuchawki TCL MoveAudio S108 to ważące mniej aniżeli 30g etui ładujące i 4g każda z słuchawek....


☆ TCL SOCL500 ☆

TCL SOCL500 Najniższa Cena Online

☆ TCL SOCL500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TCL
 • Nazwa produktu: TCL SOCL500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki TCL SOCL500TWS Pomarańczowe Inspirowany fason. Rozrywka w dowolnym miejscu kolekcja SOCL jest wspaniała dla osób prowadzących towarzyski styl życia, którzy zawsze szukają nadzwyczajnego sposobu na identyfikację.

  Dzięki żywym kolorom SOCL bez wątpienia znajdziesz taki, który pasuje do Twojej osobowości i nastroju. Słuchawki TCL SOCL500TWS posiadają owalny zarys tuby akustycznej dla nasadek dousznych, który gwarantuje wygodne i funkcjonalne dobranie, które jest nieprzeciętne do ciągłego i długiego stosowania - zapewniając, iż impreza nie zakończy się, dopóki nie będziesz gotowy.

  szczegóły, które możesz usłyszeć Słuchawki TCL SOCL500TWS zapewniają wciągające wrażenia słuchowe. Dzięki skrupulatnie zaprojektowanym przetwornikom audio w połączeniu z naszą światowej klasy sygnaturą dźwiękową Acoustic Pro Panel przejrzyście czysty i zrównoważony dźwięk.

  Tak więc, bez względu na gatunek muzyki, będziesz w stanie wyraźnie usłyszeć każdą nutę z wysoką wiernością. Muzyka w ruchu Sterowanie słuchawkami TCL SOCL500TWS sprawia, iż ​​przełączanie utworów, regulacja głośności, a także przyjmowanie i odrzucanie połączeń są proste, bez wyjmowania urządzenia z kieszeni.

  Modele z obsługą Bluetooth gwarantują wolność od kabli, a równocześnie zapewniają kontrolę nad muzyką. Owalna konstrukcja tuby akustycznej do nasadek dousznych zagwarantuje komfortowe i ergonomiczne dopasowanie, które jest nieprzeciętne do ciągłego i długookresowego używania.

  Twoja rozrywka. Twój fason Żywe kolory słuchawek TCL SOCL500TWS pozwalają łatwo znaleźć parę pasującą do Twojej osobowości, a nawet nastroju. Od nieprzezroczystych błyszczących wykończeń po półprzezroczyste opcje gradientowe oraz różnorodne opcje kolorystyczne do wyboru, SOCL to nasza najbardziej wyrazista kolekcja słuchawek.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania TCL najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania TCL w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania TCL w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania TCL nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania TCL opinie,
 • dobre słuchawki do biegania TCL cena,
 • ranking słuchawek do biegania TCL,
 • słuchawki do biegania TCL jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania TCL

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania TCL?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania TCL odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania TCL najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania TCL warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness TCL, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania TCL są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness TCL zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania TCL to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *