FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania SkullCandy. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania SkullCandy


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania SkullCandy,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania SkullCandy najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania SkullCandy, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania SkullCandy, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Skullcandy Crusher Wireless ☆

Skullcandy Crusher Wireless Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Crusher Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Skullcandy CRUSHER WIRELESS solidny, dwukanałowy, namacalny bas zapewnia wciągające wrażenia, które możesz poczuć. Wyrafinowane, piankowe nauszniki umożliwiają izolowanie szumu. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 40 godzinną żywotnością baterii.

  NAMACALNY DŹWIĘK STEREO Namacalny dźwięk stereo dostarcza kierunkowy bas, który ożywi Twoje media. NieprzeciętnA AKUSTYKA dostosowywane sterowniki audio potężny i wyrafinowany dźwięk dla wszelkich rodzajów muzyki.

  PONADPRZECIĘTNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin grania na jednym ładowaniu. PEŁNA KONTROLA Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie zaimplementowanych przycisków i mikrofonu. USŁYSZ RÓŻNICĘ NAMACALNY BAS STEREO Namacalny bas stereo jest dostarczany osobno do każdego ucha, aby uzyskać pełne doznanie dynamicznego basu.

  regulowanE STEROWNIKI AUDIO regulowane sterowniki audio zapewniają bogatą, wyrafinowaną akustykę, która uzupełnia namacalny bas w całej muzyce. Konstrukcja IZOLUJĄCA HAŁAS wspaniała akustyka wraz z konstrukcją izolującą hałas pozwala w pełni skoncentrować się na dźwięku.

  praktycznIE ZAPROJEKTOWANE budowa WYSOKIEJ JAKOŚCI Dzięki piankowym, zapamiętującym kształ nausznikom, a także stylowemu wzornictwu, słuchawki są nieprzeciętnie dostosowane i świetnie wyglądają. SKŁADANA budowa Dzięki składanej konstrukcji słuchawki zajmują mało miejsca - zabierz je ze sobą i ciesz się znakomitym, przestrzennym dźwiękiem gdziekolwiek zapragniesz!

  ETUI Złożone słuchawki wraz z wszystkimi akcesoriami z łatwością mieszczą się w dołączonym pokrowcu, z łatwością się je przechowuje i przewozi. ProgresywnA technika regulowanY BAS Daj się pochłonąć muzyce dzięki regulacji basu na nauszniku.

  DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin bezprzewodowego grania na jednym ładowaniu, bez uwiązania do urządzenia. ZaimplementowanE PRZYCISKI KONTROLNE Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie wbudowanych przycisków na nauszniku....


☆ Skullcandy Hesh ANC ☆

Skullcandy Hesh ANC Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Hesh ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Hesh ANC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki z aktywną redukcją hałasu zostały wytworzone żeby odciąć się od świata. Lecz czasami musisz wrócić do rzeczywistości i usłyszeć to co Cię otacza. Dlatego wyposażyliśmy słuchawki HESH ANC w przycisk Ambient.

  Naciśnij dwukrotnie żeby usłyszeć wszystko co jest wokół Ciebie. Możesz nawet przeprowadzić rozmowę. Po ponownym, dwukrotnym naciśnięciu przycisku powrócisz do blokowania otoczenia. HESH ANC to niedoścignione słuchawki dla osób, które cenią sobie proste, ale sprawne rozwiązania.

  Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby posiadały jedynie najważniejsze funkcje....


☆ Skullcandy XTPLYO ☆

Skullcandy XTPLYO Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy XTPLYO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy XTPLYO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przez Skullcandy xtplyo sportowe słuchawki douszne jest zaopatrzona w trzy opatentowane technologie do istotnie bezpieczne przechowywanie testowane. Dzięki temu będziesz zapewniają,zawsze masz jeszcze w przypadku wszelkich Twoich linii workouts motywuje opóźnień.

  Na xtplyo słuchawki douszne to jedyna na rynku, na trzy opatentowane technologie (fitfin ™, stickygels ™, Fix®) wykorzystuje, by zatyczki zawsze pozostanie na swoim miejscu. Jeśli są niepodatne na pot w pęknięć Twojej wyposażenia zostawiający, które można zastosować do tego, co jest wielkim szkód przygotowywanie.

  Jednak ich xtplyo słuchawki douszne z jest wyposażony w ultradźwiękowy zespawany blokowanie i oporne na pot, deszczu, a także inne wystarczy wilgoci. Im więcej du pocisz, tym więcej brudu zbiera się w dowolnym miejscu.

  Dlatego technice, udało nam się niesamowitą Pure Clean ™ w naszych zintegrowany korek do komfortowego silikonu, które możesz słuchawki za każdym razem czysto i świeżo czas pracy baterii. Niezależnie od tego jaki intensywność – bezpieczeństwo to ważna.

  Dlatego nasze zastrzeżonej Ambient zatyczki do uszu stopery oprócz muzyki można również jeszcze wystarczająco dużo dźwięków z tła w, dzięki temu możesz zawsze wiesz, co się dzieje wokół siebie. W studiu fitness w takich miejscach jak na zewnątrz naturalny.

  Sterowanie konsolą możliwość prowadzenia rozmów i słuchania muzyki na tak korzystnie, jak każdego urządzenia. Przy pomocy jednego kliknięcia odtwarzające muzykę, utrzymuje się na i odpowiedzieć na rozmowy telefoniczne, dwoma kliknięć przejście o Track dalej, trzy z powrotem.


☆ Skullcandy Jib Wireless ☆

Skullcandy Jib Wireless Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Jib Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe dogodności Dzięki najlepszej łączności Bluetooth, jak w dodatku do 6 godzin pracy w akumulatorze, Jib Wireless zagwarantuje swobodę słuchania muzyki bezprzewodowo. Funkcjonalne korzyści Jib Wireless gwarantuje podstawowe funkcje słuchania Bluetooth i uzupełniającą zaletę zaimplementowanego mikrofonu i pilota do wykonywania połączeń, pomijania utworów i odtwarzania lub wstrzymywania muzyki.

  Izolacja akustyczna Zawarte w sobie sylikonowe nakładki w zróżnicowanych wymiarach pozwalają odizolować hałas otoczenia i zapewniają już po włożeniu do ucha czyste brzmienie muzyczne....


☆ Skullcandy Indy ☆

Skullcandy Indy Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Indy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Indy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Tylko słuchawki Skullcandy są dobrane do dostarczania muzyki, którą możesz poczuć. Od słów w duszy po bas w kościach. - technika bezprzewodowa Bluetooth. - Zdejmowane zrównoważone żele do uszu dla bezpiecznego dobrania.

  - Do 16 godzin całkowitego czasu pracy baterii. - IP55 niepodatny na pot, wodę i kurz. - Połączenia, śledzenie i głośność przy pomocy dotykowych składników sterujących. - Redukcja hałasu podczas połączeń. Połączenie dzisiaj możesz cieszyć się prawdziwie bezprzewodową swobodą, dzięki której możesz śmiało się bawić.

  Indy pozwala płynnie poruszać się w ciągu dnia dzięki bezpiecznemu dostosowaniu i najwyższej jakości dźwięku. The essentials perfected Przejście do prawdziwie bezprzewodowego dźwięku nigdy nie było łatwiejsze.

  Od prędkiego sparowania z telefonem, poprzez 16 godzin pracy na bateriach, po kieszonkowe przenośne etui do ładowania, Indy powoduje, iż ​​życie bez kabli jest prostym doświadczeniem, jakie powinno być. Bez kabli, bez obaw Dzięki wytwornej, prawdziwie bezprzewodowej konstrukcji Indy zapewnia łączność z muzyką i zawartością bez żadnych kabli.

  Brak splątanych kabli. Dźwięk premium Profil dźwiękowy Indy jest dostrojony, by zapewniać wyraźne wysokie i ciepłe niskie bez zniekształceń. Wytrzymały na pot, wodę i kurz Indy ma stopień ochrony IP55 - z opornością na pot, wodę i kurz - dzięki temu możesz go nosić bezpiecznie w dowolnym miejscu.

  Dotknij opcji sterowanie Dotknij Czaszki, by kontrolować. Możesz zmieniać utwory, regulować głośność i zarządzać połączeniami, dotykając słuchawek....


☆ Skullcandy Hesh Evo ☆

Skullcandy Hesh Evo Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Hesh Evo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Hesh Evo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki Skullcandy Hesh EVO to mobilna swoboda i prawidłowe brzmienie ubrane w funkcjonalną, genialnie wyglądającą konstrukcję. Zapewniają one bezproblemową współpracę z rozmaitymi odtwarzaczami i smartfonami, a to dzięki dwóm trybom pracy - za pomocą łączności Bluetooth i przewodowo.

  skuteczny akumulator słuchawek Hesh EVO da Ci aż do 36 godzin odtwarzania, dzięki temu cały dzień, a choćby więcej możesz spędzić z ulubioną muzyką. Na dodatek, jeśli masz tylko chwilę do wyjścia, a sprzęt się rozładował, możesz skorzystać z funkcji Rapid Charge i w 10 min ładowania zapewnić sobie kolejne 3 godziny odtwarzania bezprzewodowego....


☆ Skullcandy Aviator ☆

Skullcandy Aviator Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Aviator - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Aviator
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki na głowę o paśmie przenoszenia 20 Hz - 20000 Hz i impedancji 33 ohm. Średnica membran wynosi 40 mm. Kabel o długości 1,3 metra zakończony wtykiem jack 3,5 mm. Mikrofon na kablu MIC3.

☆ Skullcandy Jib+ Active ☆

Skullcandy Jib+ Active Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Jib+ Active - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib+ Active
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  solidna i lekka kompozycja Bezprzewodowe słuchawki SKULLCANDY JIB+ Active to rewelacyjny wybór dla osób które cenią sobie lekkość konstrukcji i jakość wykonania. Urządzenie certyfikat IPX4 dzięki czemu znakomicie sprawdza się w długiej podróży czy podczas treningów nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Ich potężne wykonanie powoduje, że nie męczą ramion ani uszu, a wbudowana bateria pozwala na długie godziny słuchania muzyki. Technologia Bluetooth Połącz swoje słuchawki SKULLCANDY JIB+ Active ze swoim smarfonem albo tabletem bezprzewodowo za pomocą technice Bluetooth. Dzięki temu w zrównoważony i płynny sposób możesz przesyłac muzykę między urządzeniami. Zasięg sparowania słuchawek wynosi 10 metrów. Wbudowany Mikrofon w Pilocie Możesz kontrolować muzykę, zmieniać ustawienia głośności i odbierać połączenia, bez potrzeby dotykania smartfonu. Pilot niemało zastosowań i zaimplementowany mikrofon, dzięki temu możesz prowadzić luźno rozmowy bez wykorzystania dłoni. Pojemna Bateria zaimplementowany akumulator umożliwia pracę urządzenia nawet do 8 godzin po pełnym naładowaniu. Dzięki tak pojemnej baterii możesz zapewnić sobie długi czas słuchania swej ulubionej muzyki na przykład w trakcie podróży lub zwiedzania miasta....

☆ Skullcandy Sesh ☆

Skullcandy Sesh Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Sesh - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Sesh
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  postępowy designSłuchawki Skullcandy Sesh Evo zostały stworzone z myślą o tych, którzy lubią słuchać muzyki będąc w ruchu. Pozbądź się wszelkich kabli i daj się porwać przezroczyście czystym dźwiękom, progresywnej technice i wysokiej jakość wykonania zaprezentowanej w nowoczesnym designie.Bez zbędnych przewodówBezprzewodowość z założenia ma wyzwalać, używaj zatem słuchawek kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

  znakomity, dźwięk i wysoką jakość rozmów zapewni Bluetooth w wersji 5.0. Dzięki czemu możesz słuchać muzyki i odbierać połączenia bez męczenia się ze splątanymi przewodami.DźwiękProfile dźwięku Sesh są dopasowane do tego, aby dostarczać wyraźne wysokie i ciepłe niskie tony bez żadnych zakłóceń.

  Każda piosenka brzmi precyzyjnie tak jak chcieli tego jej twórcy. Konkretna budowaSłuchawki są oporne na pot, wilgoć i zabrudzenia na poziomie IP55. Dzięki temu możesz ich używać bezpiecznie w każdych warunkach bez wątpienia, iż będą działały bez zarzutu.SterowanieZanurzenie się w prawdziwie bezprzewodowym audio nigdy nie było łatwiejsze.

  By kontrolować słuchawki, dotknij czaszkę odpowiednią ilość razy. Możesz zmieniać utwory muzyczne, dostosowywać głośność, odbierać połączenia, aktywować asystenta, a choćby wybierać różne tryby EQ bez dotykania telefonu.

  Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, szybkiemu parowaniu z telefonem, etui ładującemu, progresywnej technice i wielu innym, Sesh sprawiają, iż funkcjonowanie bez przewodów staje się takie, jak powinno - istotnie proste i przyjemne.

  Słuchawki posiadają wyraźnik Tile, aby łatwiej je znaleźć, gdy się zapodzieją.Pojemna bateria i technika Rapid ChargeProducent w modelu Sesh Evo zastosował nowe baterie, które zezwalają na słuchanie ulubionych kawałków nawet poprzez 5 godzin na jednym ładowaniu.

  dołączone do zestawu etui ładujące pozwoli Ci wydłużyć ten czas o dodatkowe 19 godzin. Co więcej, jednocześnie w słuchawkach jak i w etui została zaimplementowana technologia Rapid Charge. Dzięki niej w ciągu zaledwie 10 minut naładujesz sprzęty na 2 godziny odtwarzania.

  Gdy nie słuchasz, po prostu włóż słuchawki do etui, aby się naładowały i były gotowe do użycia następnym razem....


☆ Skullcandy Ink'd+ ☆

Skullcandy Ink'd+ Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Ink'd+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Ink'd+
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Aktywne redukowanie szumów:nie;dedykowane dla:smartfon;Dynamika (SPL):92 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;firmy telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Inkd Plus;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:uniwersalne, do telefonów;dostosowywanie głośności:nie;wariant:przewodowe;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;wariant słuchawek:dokanałowe;typ słuchawek:douszne;Waga:12 g;Wyposażenie:adaptery douszne, instrukcja obsługi;Złącze:3,5 mm


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania SkullCandy – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania SkullCandy, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania SkullCandy jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skullcandy Ink'd+ ☆

Skullcandy Ink'd+ Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Ink'd+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Ink'd+
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Aktywne redukowanie szumów:nie;dedykowane dla:smartfon;Dynamika (SPL):92 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;firmy telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Inkd Plus;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:uniwersalne, do telefonów;regulowanie głośności:nie;wariant:przewodowe;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:10 mm;rodzaj słuchawek:dokanałowe;typ słuchawek:douszne;Waga:12 g;Wyposażenie:adaptery douszne, instrukcja obsługi;Złącze:3,5 mm

☆ Skullcandy Jib ☆

Skullcandy Jib Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Jib - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Skullcandy JIB to połączenie wysokiej jakości i nieszablonowego stylu. Urządzenie cechuje się szerokim pasmem przenoszenia 18 – 20.000 Hz, dzięki czemu dźwięk jest w niezwykle wysokiej jakości, a basy wyjątkowo głęboki.

  dodatkowo słuchawki mają specjalną konstrukcję, która izoluje dźwięki z otoczenia – nawet przy niskich poziomach głośności. Ponadto urządzenie posiada 1,22 metrowy kabel, dzięki któremu wykorzystywanie jest wyjątkowo komfortowe.


☆ Skullcandy Jib+ ☆

Skullcandy Jib+ Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Jib+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib+
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  konkretna i lekka budowa Bezprzewodowe słuchawki SKULLCANDY JIB+ to doskonały dobór dla osób które cenią sobie lekkość konstrukcji i jakość wykonania. Urządzenie waży zaledwie 17 gramów i perfekcyjnie sprawdza się w długiej podróży czy w trakcie treningów.

  Ich solidne wykonanie sprawia, że nie męczą ramion ani uszu, a zaimplementowana bateria pozwala na długie godziny słuchania muzyki. Technologia Bluetooth Połącz swoje słuchawki SKULLCANDY JIB+ ze swym smarfonem lub tabletem bezprzewodowo przy pomocy technologii Bluetooth.

  dzięki czemu w jednostajny i płynny sposób możesz przesyłac muzykę między urządzeniami. Zasięg sparowania słuchawek wynosi 10 metrów. Zastosowany Mikrofon w Pilocie Możesz kontrolować muzykę, zmieniać ustawienia głośności, a także odbierać połączenia, bez zapotrzebowania dotykania smartfonu.

  Pilot niemało zastosowań i zaimplementowany mikrofon, dzięki temu możesz prowadzić luźno rozmowy bez wykorzystania dłoni. Pojemna Bateria zastosowany akumulator zezwala na pracę urządzenia choćby do 6 godzin po pełnym naładowaniu.

  Dzięki tak pojemnej baterii możesz zapewnić sobie długi czas słuchania swej ulubionej muzyki na przykład podczas podróży albo zwiedzania miasta....


☆ Skullcandy DIME ☆

Skullcandy DIME Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy DIME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy DIME
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  komplet słuchawkowy Skullcandy Dime wykonany z myślą o paniach. W zestawie z etui.

☆ Skullcandy XTPLYO ☆

Skullcandy XTPLYO Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy XTPLYO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy XTPLYO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przez Skullcandy xtplyo sportowe słuchawki douszne jest wyekwipowana w trzy opatentowane technologie do niezwykle bezpieczne przechowywanie testowane. Dzięki czemu będziesz zapewniają,za każdym razem masz na dodatek w sytuacji wszystkich Twoich kolekcji workouts motywuje opóźnień.

  Na xtplyo słuchawki douszne to jedyna na rynku, na trzy zastrzeżone technologie (fitfin ™, stickygels ™, Fix®) wykorzystuje, by zatyczki za każdym razem pozostanie na swym miejscu. Jeśli są oporne na pot w pęknięć Twojej wyposażenia zostawiający, które można zastosować do tego, co jest obfitym szkód przygotowywanie.

  Jednak ich xtplyo słuchawki douszne z jest wyekwipowany w ultradźwiękowy zespawany blokowanie i niepodatne na pot, deszczu i inne starczy wilgoci. Im więcej du pocisz, tym więcej brudu zbiera się w dowolnym miejscu.

  Dlatego technice, udało nam się niesamowitą Pure Clean ™ w naszych zintegrowany korek do wygodnego silikonu, które możesz słuchawki zawsze czysto i świeżo czas pracy baterii. Niezależnie od tego jaki intensywność – bezpieczeństwo to ważna.

  Dlatego nasze opatentowanej Ambient zatyczki do uszu stopery oprócz muzyki można też jeszcze wystarczająco dużo dźwięków z tła w, dzięki czemu możesz zawsze wiesz, co się dzieje wokół siebie. W studiu fitness w takich miejscach jak na zewnątrz naturalny.

  Sterowanie konsolą możliwość prowadzenia rozmów i słuchania muzyki na tak poprawnie, jak każdego urządzenia. Przy pomocy jednego kliknięcia odtwarzające muzykę, utrzymuje się na i odpowiedzieć na rozmowy telefoniczne, dwoma kliknięć przejście o Track dalej, trzy z powrotem.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania SkullCandy najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania SkullCandy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania SkullCandy w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania SkullCandy nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania SkullCandy opinie,
 • dobre słuchawki do biegania SkullCandy cena,
 • ranking słuchawek do biegania SkullCandy,
 • słuchawki do biegania SkullCandy jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania SkullCandy

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania SkullCandy?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania SkullCandy odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania SkullCandy najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania SkullCandy warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness SkullCandy, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania SkullCandy są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness SkullCandy zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania SkullCandy to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.