FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania SkullCandy. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania SkullCandy


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania SkullCandy,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania SkullCandy najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania SkullCandy, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania SkullCandy, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Skullcandy Hesh ANC ☆

Skullcandy Hesh ANC Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Hesh ANC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Hesh ANC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki z aktywną redukcją hałasu zostały wytworzone żeby odciąć się od świata. Lecz czasami musisz wrócić do rzeczywistości i usłyszeć to co Cię otacza. Dlatego wyposażyliśmy słuchawki HESH ANC w przycisk Ambient.

  Naciśnij dwukrotnie żeby usłyszeć wszystko co jest wokół Ciebie. Możesz nawet przeprowadzić rozmowę. Po ponownym, dwukrotnym naciśnięciu przycisku powrócisz do blokowania otoczenia. HESH ANC to niedoścignione słuchawki dla osób, które cenią sobie proste, ale sprawne rozwiązania.

  Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby posiadały jedynie najważniejsze funkcje....


☆ Skullcandy XTPLYO ☆

Skullcandy XTPLYO Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy XTPLYO - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy XTPLYO
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przez Skullcandy xtplyo sportowe słuchawki douszne jest zaopatrzona w trzy opatentowane technologie do istotnie bezpieczne przechowywanie testowane. Dzięki temu będziesz zapewniają,zawsze masz jeszcze w przypadku wszelkich Twoich linii workouts motywuje opóźnień.

  Na xtplyo słuchawki douszne to jedyna na rynku, na trzy opatentowane technologie (fitfin ™, stickygels ™, Fix®) wykorzystuje, by zatyczki zawsze pozostanie na swoim miejscu. Jeśli są niepodatne na pot w pęknięć Twojej wyposażenia zostawiający, które można zastosować do tego, co jest wielkim szkód przygotowywanie.

  Jednak ich xtplyo słuchawki douszne z jest wyposażony w ultradźwiękowy zespawany blokowanie i oporne na pot, deszczu, a także inne wystarczy wilgoci. Im więcej du pocisz, tym więcej brudu zbiera się w dowolnym miejscu.

  Dlatego technice, udało nam się niesamowitą Pure Clean ™ w naszych zintegrowany korek do komfortowego silikonu, które możesz słuchawki za każdym razem czysto i świeżo czas pracy baterii. Niezależnie od tego jaki intensywność – bezpieczeństwo to ważna.

  Dlatego nasze zastrzeżonej Ambient zatyczki do uszu stopery oprócz muzyki można również jeszcze wystarczająco dużo dźwięków z tła w, dzięki temu możesz zawsze wiesz, co się dzieje wokół siebie. W studiu fitness w takich miejscach jak na zewnątrz naturalny.

  Sterowanie konsolą możliwość prowadzenia rozmów i słuchania muzyki na tak korzystnie, jak każdego urządzenia. Przy pomocy jednego kliknięcia odtwarzające muzykę, utrzymuje się na i odpowiedzieć na rozmowy telefoniczne, dwoma kliknięć przejście o Track dalej, trzy z powrotem.


☆ Skullcandy Crusher Wireless ☆

Skullcandy Crusher Wireless Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Crusher Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Skullcandy CRUSHER WIRELESS solidny, dwukanałowy, namacalny bas zapewnia wciągające wrażenia, które możesz poczuć. Wyrafinowane, piankowe nauszniki umożliwiają izolowanie szumu. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 40 godzinną żywotnością baterii.

  NAMACALNY DŹWIĘK STEREO Namacalny dźwięk stereo dostarcza kierunkowy bas, który ożywi Twoje media. NieprzeciętnA AKUSTYKA dostosowywane sterowniki audio potężny i wyrafinowany dźwięk dla wszelkich rodzajów muzyki.

  PONADPRZECIĘTNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin grania na jednym ładowaniu. PEŁNA KONTROLA Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie zaimplementowanych przycisków i mikrofonu. USŁYSZ RÓŻNICĘ NAMACALNY BAS STEREO Namacalny bas stereo jest dostarczany osobno do każdego ucha, aby uzyskać pełne doznanie dynamicznego basu.

  regulowanE STEROWNIKI AUDIO regulowane sterowniki audio zapewniają bogatą, wyrafinowaną akustykę, która uzupełnia namacalny bas w całej muzyce. Konstrukcja IZOLUJĄCA HAŁAS wspaniała akustyka wraz z konstrukcją izolującą hałas pozwala w pełni skoncentrować się na dźwięku.

  praktycznIE ZAPROJEKTOWANE budowa WYSOKIEJ JAKOŚCI Dzięki piankowym, zapamiętującym kształ nausznikom, a także stylowemu wzornictwu, słuchawki są nieprzeciętnie dostosowane i świetnie wyglądają. SKŁADANA budowa Dzięki składanej konstrukcji słuchawki zajmują mało miejsca - zabierz je ze sobą i ciesz się znakomitym, przestrzennym dźwiękiem gdziekolwiek zapragniesz!

  ETUI Złożone słuchawki wraz z wszystkimi akcesoriami z łatwością mieszczą się w dołączonym pokrowcu, z łatwością się je przechowuje i przewozi. ProgresywnA technika regulowanY BAS Daj się pochłonąć muzyce dzięki regulacji basu na nauszniku.

  DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin bezprzewodowego grania na jednym ładowaniu, bez uwiązania do urządzenia. ZaimplementowanE PRZYCISKI KONTROLNE Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie wbudowanych przycisków na nauszniku....


☆ Skullcandy Sesh ☆

Skullcandy Sesh Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Sesh - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Sesh
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  postępowy designSłuchawki Skullcandy Sesh Evo zostały stworzone z myślą o tych, którzy lubią słuchać muzyki będąc w ruchu. Pozbądź się wszelkich kabli i daj się porwać przezroczyście czystym dźwiękom, progresywnej technice i wysokiej jakość wykonania zaprezentowanej w nowoczesnym designie.Bez zbędnych przewodówBezprzewodowość z założenia ma wyzwalać, używaj zatem słuchawek kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

  znakomity, dźwięk i wysoką jakość rozmów zapewni Bluetooth w wersji 5.0. Dzięki czemu możesz słuchać muzyki i odbierać połączenia bez męczenia się ze splątanymi przewodami.DźwiękProfile dźwięku Sesh są dopasowane do tego, aby dostarczać wyraźne wysokie i ciepłe niskie tony bez żadnych zakłóceń.

  Każda piosenka brzmi precyzyjnie tak jak chcieli tego jej twórcy. Konkretna budowaSłuchawki są oporne na pot, wilgoć i zabrudzenia na poziomie IP55. Dzięki temu możesz ich używać bezpiecznie w każdych warunkach bez wątpienia, iż będą działały bez zarzutu.SterowanieZanurzenie się w prawdziwie bezprzewodowym audio nigdy nie było łatwiejsze.

  By kontrolować słuchawki, dotknij czaszkę odpowiednią ilość razy. Możesz zmieniać utwory muzyczne, dostosowywać głośność, odbierać połączenia, aktywować asystenta, a choćby wybierać różne tryby EQ bez dotykania telefonu.

  Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, szybkiemu parowaniu z telefonem, etui ładującemu, progresywnej technice i wielu innym, Sesh sprawiają, iż funkcjonowanie bez przewodów staje się takie, jak powinno - istotnie proste i przyjemne.

  Słuchawki posiadają wyraźnik Tile, aby łatwiej je znaleźć, gdy się zapodzieją.Pojemna bateria i technika Rapid ChargeProducent w modelu Sesh Evo zastosował nowe baterie, które zezwalają na słuchanie ulubionych kawałków nawet poprzez 5 godzin na jednym ładowaniu.

  dołączone do zestawu etui ładujące pozwoli Ci wydłużyć ten czas o dodatkowe 19 godzin. Co więcej, jednocześnie w słuchawkach jak i w etui została zaimplementowana technologia Rapid Charge. Dzięki niej w ciągu zaledwie 10 minut naładujesz sprzęty na 2 godziny odtwarzania.

  Gdy nie słuchasz, po prostu włóż słuchawki do etui, aby się naładowały i były gotowe do użycia następnym razem....


☆ Skullcandy Jib Wireless ☆

Skullcandy Jib Wireless Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Jib Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe dogodności Dzięki najlepszej łączności Bluetooth, jak w dodatku do 6 godzin pracy w akumulatorze, Jib Wireless zagwarantuje swobodę słuchania muzyki bezprzewodowo. Funkcjonalne korzyści Jib Wireless gwarantuje podstawowe funkcje słuchania Bluetooth i uzupełniającą zaletę zaimplementowanego mikrofonu i pilota do wykonywania połączeń, pomijania utworów i odtwarzania lub wstrzymywania muzyki.

  Izolacja akustyczna Zawarte w sobie sylikonowe nakładki w zróżnicowanych wymiarach pozwalają odizolować hałas otoczenia i zapewniają już po włożeniu do ucha czyste brzmienie muzyczne....


☆ Skullcandy Jib ☆

Skullcandy Jib Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Jib - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Skullcandy JIB to połączenie wysokiej jakości i nieszablonowego stylu. Urządzenie cechuje się szerokim pasmem przenoszenia 18 – 20.000 Hz, dzięki temu dźwięk jest w niezwykle wysokiej jakości, a basy wyjątkowo głęboki.

  dodatkowo słuchawki mają specjalną konstrukcję, która izoluje dźwięki z otoczenia – nawet przy niskich poziomach głośności. Na dodatek urządzenie posiada 1,22 metrowy przewód, dzięki któremu wykorzystywanie jest wyjątkowo wygodne.


☆ Skullcandy Push ☆

Skullcandy Push Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Push - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Push
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki SKULLCANDY Push Push ™ zmienia grę, dzięki śmiałemu kolorowi, szykownemu dobraniu i muzyce, którą możesz poczuć - dzięki temu możesz żyć bez ograniczeń! Czas działania oferując w sumie 12 godzin pracy na baterii, wkładki douszne Push wytrzymują nawet sześć godzin gry, a etui ładujące na dodatek sześć godzin.

  Oznacza to, że gdy nie słuchasz, słuchawki douszne ładują się w etui i są gotowe do zastosowania, gdy będziesz ich potrzebować. Wygląd Push wprowadza progresywny zarys, który nie tylko usuwa utratę sygnału, lecz także pozwala prosto kontrolować każdą słuchawkę.

  Funkcje Dziękiprzystępnemu przyciskowi na każdej słuchawce Push jest zaopatrzony w funkcje, które zapewniają kontrolę bez konieczności dotykania telefonu....


☆ Skullcandy Grind ☆

Skullcandy Grind Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Grind - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Grind
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  W modelu GRIND zaimplementowano technikę TAPTECH opatentowaną przez markę Skullcandy.
  Rozwiązanie to zagwarantuje niezwykle wygodną obsługę słuchawek i podłączonego do nich sprzętu - na przykład smartfona.
  za pomocą jednego przycisku zamontowanego w lewą kapsułę słuchawek
  utrzymujesz całkowitą kontrolę nad odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem rozmów.

  Model GRIND korzysta z rozwiązania SUPREME SOUND.
  Inżynierowie dźwięku marki Skullcandy opracowali i zoptymalizowali przetwornik słuchawek tak
  by zapewniał osiągalne najlepsze brzmienie pełne mocnych wyrazistych basów,
  ciepłych i naturalnych wokali i skrupulatnych detalicznych wysokich tonów.
  Słuchawki gwarantują jedne z najkorzystniejszych brzmień w swoim przedziale cenowym.

  wyśmienity tradycyjny design i wysoka jakość użytych materiałów to komponenty,
  które w sposób zasadniczy wyróżniają model GRIND z gąszczu innych słuchawek.
  Stylistyka modelu w sposób stanowczy daje się wyodrębnić z tłumu - dostatek wersji kolorystycznych sprawie,
  iż każy jest w stanie złączyć słuchawki do swych upodobań.

  W modelu GRIND zaimplementowano szereg udogodnień, które realnie najmocniej komfortowe wykorzystywanie słuchawek,
  jak i realnie najdłuższą żywotność. Jedną z głównych cech jest odpinany wymienny przewód sygnałowy

  • został on produkowany z bardzo wysokiej jakości tworzyw
  • ponadto wtyki jack są dobrze zabezpieczone w najszczególniej newralgicznych miejscach.
  Wygoda człowieku, wygoda! Tak w sporym skrócie można ocenić odczucia z wykorzystywania modelu GRIND.
  Szkielet słuchawki produkowano z wysokiej jakości aluminium które wyścieła komfortowa gąbka pokryta materiałem

  • dzięki czemu pałąk nie uwiera mozno w głowę. Pady wyprodukowano z wyjątkowo miękkiej gąbki,
  którą pokrywa bardzo przyjemna, wentylowana i komfortowa dla ucha eko-skóra.

  • wyekwipowane są w 40 milimetrowe przetworniki, dzięki temu brzmienie jest niezwykle wysokiej jakości.
  • Co więcej, słuchawki posiadają mikrofon co sprawia, że można prowadzić komfortowe rozmowy telefoniczne.
  • w dodatku, urządzenie wyposażone jest w regulowany pałąk co bardzo powiększa komfort używania.
  • 40 mm przetworniki gwarantują wysoką jakość dźwięku
  • Mikrofon z przyciskiem sterowania
  • regulowany pałąk pozwala na świetne przypasowanie słuchawek do głowy
  • Średnica głośnika: 40 mm
  • Czułość: 98 dB
  • Impedancja: 33 omy
  • Waga: 180 g
  • rodzaj złącza: 3,5 mm 4-BIEGUNOWY, Pozłacane
  • Długość kabla: 1,3 m

☆ Skullcandy Crusher Evo ☆

Skullcandy Crusher Evo Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Crusher Evo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher Evo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Dzięki Skullcandy Crusher Evo przygotuj się na doświadczenie opatentowanej, łamiącej czaszki mocy Crusher Bass - teraz połączonej z ostatecznym dobraniem dźwięku Personal Sound poprzez naszych partnerów z Audiodo. Nigdy wcześniej nie słyszałeś swej muzyki i filmów w ten sposób. Ponieważ nigdy wcześniej nie było czegoś takiego....

☆ Skullcandy Hesh Evo ☆

Skullcandy Hesh Evo Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Hesh Evo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Hesh Evo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki Skullcandy Hesh EVO to mobilna swoboda i prawidłowe brzmienie ubrane w funkcjonalną, genialnie wyglądającą konstrukcję. Zapewniają one bezproblemową współpracę z rozmaitymi odtwarzaczami i smartfonami, a to dzięki dwóm trybom pracy - za pomocą łączności Bluetooth i przewodowo.

  skuteczny akumulator słuchawek Hesh EVO da Ci aż do 36 godzin odtwarzania, dzięki temu cały dzień, a choćby więcej możesz spędzić z ulubioną muzyką. Na dodatek, jeśli masz tylko chwilę do wyjścia, a sprzęt się rozładował, możesz skorzystać z funkcji Rapid Charge i w 10 min ładowania zapewnić sobie kolejne 3 godziny odtwarzania bezprzewodowego....Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania SkullCandy – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania SkullCandy, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania SkullCandy jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Skullcandy Grind ☆

Skullcandy Grind Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Grind - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Grind
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  W modelu GRIND zaimplementowano technikę TAPTECH zastrzeżoną poprzez markę Skullcandy.
  Rozwiązanie to zagwarantuje nad wyraz komfortową obsługę słuchawek i podłączonego do nich sprzętu - na przykład smartfona.
  przy pomocy jednego przycisku zamontowanego w lewą kapsułę słuchawek
  utrzymujesz całkowitą kontrolę nad odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem rozmów.

  Model GRIND korzysta z rozwiązania SUPREME SOUND.
  Inżynierowie dźwięku marki Skullcandy opracowali i zoptymalizowali przetwornik słuchawek tak
  żeby zapewniał realne najlepsze brzmienie pełne potężnych wyrazistych basów,
  ciepłych i naturalnych wokali, a także starannych detalicznych wysokich tonów.
  Słuchawki gwarantują jedne z najkorzystniejszych brzmień w swoim przedziale cenowym.

  genialny konwencjonalny design i wysoka jakość użytych tworzyw to elementy,
  które w sposób znaczący wyróżniają model GRIND z gąszczu innych słuchawek.
  Stylistyka modelu w sposób znaczący daje się wyznaczyć z tłumu - dostatek wersji kolorystycznych sprawie,
  iż każy jest w stanie skonsolidować słuchawki do swoich upodobań.

  W modelu GRIND zaimplementowano szereg udogodnień, które osiągalnie najbardziej komfortowe stosowanie słuchawek,
  jak i osiągalnie najdłuższą żywotność. Jedną z głównych cech jest odpinany wymienny przewód sygnałowy

  • został on wytwarzany z niezwykle wysokiej jakości tworzyw
  • na dodatek wtyki jack są poprawnie zabezpieczone w najistotniej newralgicznych miejscach.
  Wygoda człowieku, wygoda! Tak w obszernym skrócie można ocenić odczucia z wykorzystywania modelu GRIND.
  Szkielet słuchawki tworzono z wysokiej jakości aluminium które wyścieła komfortowa gąbka pokryta materiałem

  • dzięki czemu pałąk nie uwiera mozno w głowę. Pady stworzono z wyjątkowo miękkiej gąbki,
  którą pokrywa nad wyraz przyjemna, wentylowana i wygodna dla ucha eko-skóra.

  • wyposażone są w 40 milimetrowe przetworniki, dzięki czemu brzmienie jest nad wyraz wysokiej jakości.
  • Co więcej, słuchawki posiadają mikrofon co powoduje, że można prowadzić wygodne rozmowy telefoniczne.
  • na dodatek, urządzenie zaopatrzone jest w regulowany pałąk co nad wyraz powiększa komfort stosowania.
  • 40 mm przetworniki zapewniają wysoką jakość dźwięku
  • Mikrofon z przyciskiem sterowania
  • dostosowywany pałąk pozwala na rewelacyjne dopasowanie słuchawek do głowy
  • Średnica głośnika: 40 mm
  • Czułość: 98 dB
  • Impedancja: 33 omy
  • Waga: 180 g
  • rodzaj złącza: 3,5 mm 4-BIEGUNOWY, Pozłacane
  • Długość kabla: 1,3 m

☆ Skullcandy Ink'd+ ☆

Skullcandy Ink'd+ Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Ink'd+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Ink'd+
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Aktywne redukowanie szumów:nie;dedykowane dla:smartfon;Dynamika (SPL):92 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;firmy telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Inkd Plus;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:uniwersalne, do telefonów;regulowanie głośności:nie;wariant:przewodowe;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:10 mm;rodzaj słuchawek:dokanałowe;typ słuchawek:douszne;Waga:12 g;Wyposażenie:adaptery douszne, instrukcja obsługi;Złącze:3,5 mm

☆ Skullcandy Jib ☆

Skullcandy Jib Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Jib - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Skullcandy JIB to połączenie wysokiej jakości i nieszablonowego stylu. Urządzenie cechuje się szerokim pasmem przenoszenia 18 – 20.000 Hz, dzięki czemu dźwięk jest w niezwykle wysokiej jakości, a basy wyjątkowo głęboki.

  dodatkowo słuchawki mają specjalną konstrukcję, która izoluje dźwięki z otoczenia – nawet przy niskich poziomach głośności. Ponadto urządzenie posiada 1,22 metrowy kabel, dzięki któremu wykorzystywanie jest wyjątkowo komfortowe.


☆ Skullcandy Jib Wireless ☆

Skullcandy Jib Wireless Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Jib Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Jib Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe dogodności Dzięki najlepszej łączności Bluetooth, jak dodatkowo do 6 godzin pracy w akumulatorze, Jib Wireless zagwarantuje swobodę słuchania muzyki bezprzewodowo. Funkcjonalne korzyści Jib Wireless gwarantuje podstawowe funkcje słuchania Bluetooth i dopełniającą zaletę zaimplementowanego mikrofonu i pilota do wykonywania połączeń, pomijania utworów i odtwarzania lub wstrzymywania muzyki.

  Izolacja akustyczna Zawarte w sobie sylikonowe nakładki w różnych wymiarach pozwalają odizolować hałas otoczenia i gwarantują już po włożeniu do ucha czyste brzmienie muzyczne....


☆ Skullcandy DIME ☆

Skullcandy DIME Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy DIME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy DIME
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 17
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  komplet słuchawkowy Skullcandy Dime wykonany z myślą o paniach. W zestawie z etui.


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania SkullCandy najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania SkullCandy w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania SkullCandy w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania SkullCandy nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania SkullCandy opinie,
 • dobre słuchawki do biegania SkullCandy cena,
 • ranking słuchawek do biegania SkullCandy,
 • słuchawki do biegania SkullCandy jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania SkullCandy

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania SkullCandy?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania SkullCandy odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania SkullCandy najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania SkullCandy warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness SkullCandy, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania SkullCandy są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness SkullCandy zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania SkullCandy to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *