FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Redragon. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Redragon


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Redragon,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Redragon najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Redragon, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania Redragon, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne REDRAGON H510 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  mocny pecet i optymalnej klasy kontrolery są niezwykle ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak efektywnej komunikacji i rewelacyjnej orientacji przestrzennej może być szkodliwy. Żeby temu zapobiec, zaopatrz się w wygodne słuchawki z mikrofonem Redragon Zeus w śnieżnobiałej wersji kolorystycznej.

  To wszystko czego Ci potrzeba w kwestii gamingowego audio!Gamingowy wyglądNawet na pierwszy rzut oka nikt nie będzie miał wątpliwości co do wykorzystania słuchawek. Ich oryginalny, agresywny wygląd czyni ze sprzętu miłą dla oka ozdobę biurka.Szczegółowe brzmienie w technice SurroundDzięki szczegółowemu brzmieniu o adekwatnej proporcji basu, w słuchawkach Redragon Zeus nie umknie Ci choćby oddech pobliskiego wroga.

  zaimplementowana technologia Surround 7.1 uczyni z nasłuchiwania zagrożenia wręcz banał. Dorwij ich wszelkich!Demontowalny mikrofon na sprężystym pałąkuCzy to w formie push-to-talk czy też ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze aniżeli kiedykolwiek za sprawą mikrofonu z redukcją szumów będącego częścią zestawu słuchawkowego.

  Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?komfortowo jak nigdyLekka kompozycja słuchawek Redragon LAMIA 2 w połączeniu z miękkością komponentów stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem.

  Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona zarys Twojej głowy i nadzwyczajnie się do niej zbrata, a Ty zapomnisz o tym, iż masz cokolwiek na głowie!Łączność przewodowaSłuchawki złączysz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli USB (z kontrolerem) albo wtyczki miniJack 3,5 mm na 2-metrowym kablu z wytrzymałym oplotem wpinasz do dowolnego kompatybilnego urządzenia i grasz!Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości:...


☆ Redragon H828 GAEA ☆

Redragon H828 GAEA Najniższa Cena Online

☆ Redragon H828 GAEA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Redragon H828 GAEA
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe z zastosowanym mikrofonem i podświetleniem RGB. Dzięki przetwornikom o średnicy 53 mm każdy może radować się wybitną jakością dźwięku grając w gry, oglądając filmy czy słuchając muzyki.

  równocześnie nausznice jak i pałąk słuchawek Redragon GAEA zostały obite miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem przepuszczającym powietrze. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko ponadprzeciętną wygodę stosowania, ale także rozszerza komfort termiczny uszu szczególnie w trakcie upalnych, letnich dni....


☆ Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  potężny pecet i adekwatnej klasy kontrolery są wyjątkowo ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak skutecznej komunikacji i nieprzeciętnej orientacji przestrzennej może być destrukcyjny. By temu zapobiec, zaopatrz się w wygodne słuchawki z mikrofonem Redragon SCYLLA. To wszystko czego Ci trzeba w kwestii gamingowego audio!

  Stonowany wygląd
  Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania, z którego skorzystasz nie tylko w trakcie sesji gamingowych w domowym zaciszu, słuchawki Redragon SCYLLA będą dla Ciebie znakomitym wyborem. Taka uniwersalność często okaże Ci się przydatna!

  Szczegółowe brzmienie
  Dzięki szczegółowemu brzmieniu o trafnej proporcji basu, w słuchawkach Redragon SCYLLA nie umknie Ci choćby oddech pobliskiego wroga. W razie zapotrzebowania głośność przypasujesz błyskawicznie sięgając do pokrętła znajdującego się na jednej z muszli. Dorwij ich wszystkich!

  Ukryty mikrofon

  Czy to w formie push-to-talk czy też ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze niż kiedykolwiek za sprawą mikrofonu będącego częścią zestawu słuchawkowego. Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?

  Lekko i wygodnie
  Lekka kompozycja słuchawek Redragon SCYLLA w połączeniu z miękkością elementów stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem. Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona zarys Twojej głowy i nadzwyczajnie się do niej złączy, a Ty zapomnisz o tym, iż masz cokolwiek na głowie!

  Łączność przewodowa
  Słuchawki zespoisz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli dwóch pozłacanych wtyczek jack 3,5 mm kończących długi, dwumetrowy kabel wpinasz do dowolnego urządzenia zaopatrzonego w takie wejście i grasz!


☆ Słuchawki REDRAGON Pandora H350 RGB ☆

Słuchawki REDRAGON Pandora H350 RGB Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki REDRAGON Pandora H350 RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki REDRAGON Pandora H350 RGB
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  solidny pecet i adekwatnej klasy kontrolery są wyjątkowo ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak sprawnej komunikacji i perfekcyjnej orientacji przestrzennej może być krzywdzący. By temu zapobiec, zaopatrz się w komfortowe słuchawki z mikrofonem Redragon Pandora.

  To wszystko czego potrzebujesz w kwestii gamingowego audio!Gamingowy wyglądNawet na pierwszy rzut oka nikt nie będzie miał wątpliwości co do zastosowania słuchawek. Ich innowacyjny, zadziorny wygląd zwieńczony dopasowywalnym podświetleniem RGB muszli czyni ze sprzętu przyjemną dla oka ozdobę biurka.Szczegółowe brzmienieDzięki szczegółowemu brzmieniu o optymalnej proporcji basu, w słuchawkach Redragon Pandora 2 nie umknie Ci choćby oddech pobliskiego wroga.

  zastosowana technika wirtualnego Surround (Stereo Surround) uczyni z nasłuchiwania zagrożenia wręcz banał. Dorwij ich wszelkich!Demontowalny mikrofon na elastycznym pałąkuCzy to w formie push-to-talk czy także ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze aniżeli kiedykolwiek za sprawą mikrofonu będącego częścią zestawu słuchawkowego.

  Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?wygodnie jak nigdyLekka budowa słuchawek Redragon Pandora 2 w połączeniu z miękkością części stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem.

  Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona zarys Twojej głowy i nadzwyczajnie się do niej zbrata, a Ty zapomnisz o tym, iż masz cokolwiek na głowie!Łączność przewodowaSłuchawki zespolisz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli dwóch wtyczek jack 3,5 mm (rozdzielacz: mikrofon + dźwięk) i jednej USB wpinasz i grasz!Akcesoria w pakiecie: Pozostałe cechy:...


☆ Słuchawki REDRAGON Hylas H260 RGB ☆

Słuchawki REDRAGON Hylas H260 RGB Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki REDRAGON Hylas H260 RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki REDRAGON Hylas H260 RGB
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2 m;Dynamika (SPL):110 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:7.1;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Model (wariantowanie):H260RGB;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:tak;pasuje do:PC/laptop;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, aktywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;rodzaj słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:jack 3,5 mm + USB;wariant podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg:0 m;Złącze:2 x jack 3,5 mm + USB;Złącze:USB, jack 3,5 mm...


☆ Słuchawki REDRAGON Themis H220 ☆

Słuchawki REDRAGON Themis H220 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki REDRAGON Themis H220 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki REDRAGON Themis H220
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  mocny pecet i odpowiedniej klasy kontrolery są wyjątkowo ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak produktywnej komunikacji i świetnej orientacji przestrzennej może być krzywdzący. Żeby temu zapobiec, zaopatrz się w wygodne słuchawki z mikrofonem Redragon THEMIS.

  To wszystko czego potrzebujesz w kwestii gamingowego audio!Gamingowy wyglądNawet na pierwszy rzut oka nikt nie będzie miał wątpliwości co do zastosowania słuchawek. Ich progresywny, zadziorny wygląd zwieńczony czerwonym podświetleniem LED czyni ze sprzętu błogą dla oka ozdobę biurka.Szczegółowe brzmienieDzięki szczegółowemu brzmieniu o stosownej proporcji basu, w słuchawkach Redragon THEMIS nie umknie Ci nawet oddech pobliskiego wroga.

  Dorwij ich wszelkich!Odczepiany mikrofonCzy to w formie push-to-talk czy także ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze aniżeli kiedykolwiek za sprawą demontowalnego mikrofonu będącego częścią zestawu słuchawkowego.

  Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?Lekko i komfortowoLekka konstrukcja słuchawek Redragon THEMIS w połączeniu z miękkością elementów stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem.

  Zapomnisz o tym, że masz cokolwiek na głowie!Łączność przewodowaSłuchawki zbratasz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli interfejsów USB i 3,5 mm jack wpinasz i grasz!Akcesoria w zestawie: Pozostałe atrybuty:...


☆ Słuchawki REDRAGON Hylas Biały ☆

Słuchawki REDRAGON Hylas Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki REDRAGON Hylas Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki REDRAGON Hylas Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Przewodowe słuchawki do gier Redragon Hylas pozwalają usłyszeć każdy detal. Wyraźnie słuchaj wszelkiego, od ostrzału wroga po kroki przeciwnika, abyś mógł skupić się na wygrywaniu. H260 jest asygnowany do długich sesji grania dzięki lekkiej i komfortowej konstrukcji. Miękkie nauszniki z pianki z pamięcią kształtu i wysoce regulowany pałąk pozwalają zbratać się do rozmaitych kształtów i rozmiarów głowy....

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON ARES H120 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne REDRAGON ARES H120 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON ARES H120 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne REDRAGON ARES H120 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  konkretny pecet i trafnej klasy kontrolery są bardzo ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak efektywnej komunikacji i świetnej orientacji przestrzennej może być zgubny. Aby temu zapobiec, zaopatrz się w wygodne słuchawki z mikrofonem Redragon ARES.

  To wszystko czego Ci trzeba w kwestii gamingowego audio!Gamingowy wyglądNawet na pierwszy rzut oka nikt nie będzie miał wątpliwości co do użycia słuchawek. Ich postępowy, agresywny wygląd czyni ze sprzętu przyjemną dla oka ozdobę biurka.Szczegółowe brzmienieDzięki szczegółowemu brzmieniu o odpowiedniej proporcji basu, w słuchawkach Redragon ARES nie umknie Ci nawet oddech pobliskiego wroga.

  Dorwij ich wszystkich!Mikrofon na pałąkuCzy to w formie push-to-talk czy też ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze niż kiedykolwiek za sprawą mikrofonu będącego częścią zestawu słuchawkowego.

  Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?Lekko i wygodnieLekka kompozycja słuchawek Redragon ARES w połączeniu z miękkością elementów stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem.

  Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona kształt Twojej głowy i genialnie się do niej skonsoliduje, a Ty zapomnisz o tym, iż masz cokolwiek na głowie!Łączność przewodowaSłuchawki zwiążesz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli dwóch wtyczek jack 3,5 mm wpinasz do dowolnego urządzenia zaopatrzonego w takie wejście i grasz!Akcesoria w pakiecie: Pozostałe parametry:...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Redragon – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Redragon, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Redragon jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON ARES H120 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne REDRAGON ARES H120 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON ARES H120 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne REDRAGON ARES H120 kolor czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  potężny pecet i optymalnej klasy kontrolery są bardzo ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak efektywnej komunikacji i nieprzeciętnej orientacji przestrzennej może być destrukcyjny. Żeby temu zapobiec, zaopatrz się w komfortowe słuchawki z mikrofonem Redragon ARES.

  To wszystko czego Ci trzeba w kwestii gamingowego audio!Gamingowy wyglądNawet na pierwszy rzut oka nikt nie będzie miał wątpliwości co do wykorzystania słuchawek. Ich nowoczesny, agresywny wygląd czyni ze sprzętu miłą dla oka ozdobę biurka.Szczegółowe brzmienieDzięki szczegółowemu brzmieniu o odpowiedniej proporcji basu, w słuchawkach Redragon ARES nie umknie Ci choćby oddech pobliskiego wroga.

  Dorwij ich wszelkich!Mikrofon na pałąkuCzy to w formie push-to-talk czy również ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze niż kiedykolwiek za sprawą mikrofonu będącego częścią zestawu słuchawkowego.

  Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?Lekko i wygodnieLekka konstrukcja słuchawek Redragon ARES w połączeniu z miękkością komponentów stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem.

  Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona kształt Twojej głowy i wspaniale się do niej scali, a Ty zapomnisz o tym, że masz cokolwiek na głowie!Łączność przewodowaSłuchawki scalisz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli dwóch wtyczek jack 3,5 mm wpinasz do dowolnego urządzenia wyposażonego w takie wejście i grasz!Akcesoria w komplecie: Pozostałe parametry:...


☆ Słuchawki REDRAGON Themis H220 ☆

Słuchawki REDRAGON Themis H220 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki REDRAGON Themis H220 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki REDRAGON Themis H220
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  konkretny pecet i optymalnej klasy kontrolery są nad wyraz ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak wydajnej komunikacji i wyśmienitej orientacji przestrzennej może być krzywdzący. Aby temu zapobiec, zaopatrz się w wygodne słuchawki z mikrofonem Redragon THEMIS.

  To wszystko czego potrzebujesz w kwestii gamingowego audio!Gamingowy wyglądNawet na pierwszy rzut oka nikt nie będzie miał wątpliwości co do użycia słuchawek. Ich progresywny, agresywny wygląd zwieńczony czerwonym podświetleniem LED czyni ze sprzętu błogą dla oka ozdobę biurka.Szczegółowe brzmienieDzięki szczegółowemu brzmieniu o optymalnej proporcji basu, w słuchawkach Redragon THEMIS nie umknie Ci nawet oddech pobliskiego wroga.

  Dorwij ich wszystkich!Odczepiany mikrofonCzy to w formie push-to-talk czy także ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze niż kiedykolwiek za sprawą demontowalnego mikrofonu będącego częścią zestawu słuchawkowego.

  Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?Lekko i komfortowoLekka konstrukcja słuchawek Redragon THEMIS w połączeniu z miękkością składników stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem.

  Zapomnisz o tym, iż masz cokolwiek na głowie!Łączność przewodowaSłuchawki dopasujesz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli interfejsów USB i 3,5 mm jack wpinasz i grasz!Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry:...


☆ Słuchawki REDRAGON Hylas Biały ☆

Słuchawki REDRAGON Hylas Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki REDRAGON Hylas Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki REDRAGON Hylas Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Przewodowe słuchawki do gier Redragon Hylas pozwalają usłyszeć każdy szczegół. Wyraźnie słuchaj wszelkiego, od ostrzału wroga po kroki przeciwnika, abyś mógł skupić się na wygrywaniu. H260 jest dedykowany do długich sesji grania dzięki lekkiej i wygodnej konstrukcji. Miękkie nauszniki z pianki z pamięcią kształtu i wysoce regulowany pałąk pozwalają związać się do różnych kształtów i wymiarów głowy....

☆ Słuchawki REDRAGON Hylas H260 RGB ☆

Słuchawki REDRAGON Hylas H260 RGB Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki REDRAGON Hylas H260 RGB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki REDRAGON Hylas H260 RGB
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:2 m;Dynamika (SPL):110 dB;Dźwięk przestrzenny:tak;Dźwięk przestrzenny:7.1;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;budowa:zamknięte;Model (wariantowanie):H260RGB;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:tak;nadaje się do:PC/laptop;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak, aktywna;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;wariant podłączenia:jack 3,5 mm + USB;wariant podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg:0 m;Złącze:2 x jack 3,5 mm + USB;Złącze:USB, jack 3,5 mm...


☆ Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! ☆

Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Redragon
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne REDRAGON SCYLLA H901 czarny- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  konkretny pecet i optymalnej klasy kontrolery są nad wyraz ważne dla przewagi na wirtualnym polu bitwy, jednak brak skutecznej komunikacji i perfekcyjnej orientacji przestrzennej może być zgubny. By temu zapobiec, zaopatrz się w wygodne słuchawki z mikrofonem Redragon SCYLLA. To wszystko czego potrzebujesz w kwestii gamingowego audio!

  Stonowany wygląd
  Jeśli szukasz uniwersalnego rozwiązania, z którego skorzystasz nie tylko w trakcie sesji gamingowych w domowym zaciszu, słuchawki Redragon SCYLLA będą dla Ciebie nieprzeciętnym wyborem. Taka uniwersalność nieraz okaże Ci się przydatna!

  Szczegółowe brzmienie
  Dzięki szczegółowemu brzmieniu o trafnej proporcji basu, w słuchawkach Redragon SCYLLA nie umknie Ci nawet oddech pobliskiego wroga. W razie zapotrzebowania głośność przypasujesz szybko sięgając do pokrętła znajdującego się na jednej z muszli. Dorwij ich wszystkich!

  Ukryty mikrofon

  Czy to w formie push-to-talk czy również ciągłej komunikacji, obgadanie strategii i ostrzeganie współtowarzyszy rozgrywki będzie dużo szybsze niżeli kiedykolwiek za sprawą mikrofonu będącego częścią zestawu słuchawkowego. Twoje słowa dotrą do odbiorców szybko, głośno i wyraźnie czego chcieć więcej?

  Lekko i komfortowo
  Lekka konstrukcja słuchawek Redragon SCYLLA w połączeniu z miękkością części stykających się z Twoją głową nie zepsuje Twojego wielogodzinnego skupienia nieprzyjemnym uciskaniem. Nausznice wypełnione są specjalną pianką - zapamięta ona zarys Twojej głowy i idealnie się do niej zespoli, a Ty zapomnisz o tym, że masz cokolwiek na głowie!

  Łączność przewodowa
  Słuchawki zjednoczysz z pecetem przy użyciu sprawdzonych rozwiązań, czyli dwóch pozłacanych wtyczek jack 3,5 mm kończących długi, dwumetrowy przewód wpinasz do dowolnego urządzenia wyekwipowanego w takie wejście i grasz!Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Redragon najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Redragon w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Redragon w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki do biegania – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Redragon nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Redragon opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Redragon cena,
 • ranking słuchawek do biegania Redragon,
 • słuchawki do biegania Redragon jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Redragon

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Redragon?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Redragon odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Redragon najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Redragon warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Redragon, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Redragon są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Redragon zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Redragon to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *