FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Blow. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Blow


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Blow,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Blow najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Blow, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Blow, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Blow Sport Fit ☆

Blow Sport Fit Najniższa Cena Online

☆ Blow Sport Fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Sport Fit
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  BLOW 32-777 Słuchawki Bluetooth 4.1 SPORT-FIT

  Myślisz, iż słyszałeś już wszystko?


  Czy słuchawki bezprzewodowe douszne mogą być stereo? Jeżeli szukacie słuchawek bezprzewodowych, niepokaźnych, należycie dopasowujących się do ucha, grających w stereo i ponadto z możliwością przesuwania kolejności odgrywanej muzyki, to wyjątkowo poprawnie trafiliście. Mamy tu dla Was niepokaźne, lecz z wielką mocą słuchawki. Świetne dla wszystkich aktywnych ludzi. Jeżeli czynnie uprawiasz sport, to staną Ci się niezbędne. Jedyne, do czego będziesz angażował ręce używając tych słuchawek, to przesuniecie albo cofnięcie utworu, który właśnie słuchasz. Blow zaprojektował słuchawki idealne, jeżeli tylko je założysz, to nie wybierzesz już żadnych innych.


  Uprawiam czynnie sport, jakie słuchawki bezprzewodowe mam wybrać? Słuchawki Blow 32-777 Bluetooth 4.1 Sport-Fit to słuchawki zaprojektowane specjalnie dla wszelkich czynnie uprawiających sport. Są niezwykle dobrze wyprofilowane, więc nadzwyczajnie trzymają się w uchu. Grają w stereo dzięki A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) ta funkcja pozwala na przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych. Dopełniającą funkcją akcentującą te słuchawki wśród wielu innych jest AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy ona do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania).  cechy słuchawek:
  -doskonałe dla sportowców
  - uzupełniające wkładki douszne
  - emitują dźwięk przypasowany do słuchu ludzkiego
  - komfortowe sterowanie

  *☆ Blow BTX300 ☆

Blow BTX300 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTX300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTX300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLOW BTX300❗❗❗Najważniejsze atrybuty ❗❗❗⭐Nauszne słuchawki z funkcją Bluetooth⭐wbudowany mikrofon⭐Funkcja zestawu słuchawkowego⭐Poprawiony i umocniony bas⭐wygodne użytkowanie dzięki wysokiej jakości wykonaniu⭐Głośniki: 2x40mmWysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki marki Blow z wbudowanym mikrofonem zapewniają Ci wygodne słuchanie muzyki w dowolnym miejscu.

  Przy produkcji zadbano nie tylko o postępowy design, lecz także wygodę użytkowania. Mocny bas, który można usłyszeć w trakcie słuchania muzyki to niezwykła siła dźwięku następnej generacji olśniewająca jakością i czystością!⏺Bezprzewodowa łącznośćNie potrzebujesz przewodów,zachwycać się muzyką.

  obfity promień działania pozwala Ci cieszyć się słuchaniem ulubionych kawałków choćby do 10 metrów od nadajnika, dzięki innowacyjnej wersji funkcji bluetooth, w której poprawiono właściwości łączności pomiędzy urządzeniami, co ma istotny wpływ także na jakość samego dźwięku.⏺dopełniające funkcjeWbudowany mikrofon pozwala na wykorzystanie urządzenia jako zestawu słuchawkowego - możesz odbierać połączenia używając przycisku \"Power\" i prowadzić rozmowy bez konieczności zdejmowania słuchawek i wyciągana telefonu.⏺wygodnie używanieWysokiej jakości materiały sprawiają, iż noszenie słuchawek jest czystą przyjemnością.

  To zwykle zasługa progresywnego designu, a także gustownego wyglądu, lecz także rewelacyjnego dopracowania niewielkich szczegółów.⏺Bogaty i konkretny basBezprzewodowe połączenie nie stoi na przeszkodzie wyjątkowej jakości słuchanego utworu.

  Poprawiony i umocniony bas to niezwykła siła dźwięku następnej generacji, która zaskoczy niejednego wielbiciela muzyki rozmaitych gatunków!⏺Specyfikacja:✅Wersja Bluetooth: v3.0✅Zasięg działania: 10m✅pojemność akumulatora: 300 mAh✅Czas ładowania: 2,5 godziny✅Metoda ładowania: USB✅Głośniki: 2 x 40mm✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz✅Czułość: 110 +/- 3 db✅Maksymalna moc wejściowa: 100 mW✅wbudowany mikrofon: TAK✅Kod producenta: 32-772#","i":"


☆ Blow BTX400 ☆

Blow BTX400 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTX400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTX400
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLOW BTX400SD ❗❗❗Najważniejsze cechy ❗❗❗ ⭐Nauszne słuchawki z funkcją Bluetooth ⭐zaimplementowany mikrofon ⭐wbudowany slot na kartę microSD ⭐wygodne w codziennym wykorzystywaniu ⭐Bogaty i solidny bas ⭐Możliwość złożenie słuchawek ⭐Głośniki: 2x40 mm Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki marki Blow z zaimplementowanym mikrofonem zapewniają Ci komfortowe słuchanie muzyki w dowolnym miejscu.

  Przy produkcji zadbano nie tylko o innowacyjny design, lecz także wygodę użytkowania. Konkretny bas, który można usłyszeć w trakcie słuchania muzyki to niezwykła siła dźwięku następnej generacji zachwycająca jakością i czystością!

  ⏺Bezprzewodowa łączność Nie Ci potrzeba przewodów,oszałamiać się muzyką. Obszerny promień działania pozwala Ci cieszyć się słuchaniem ulubionych kawałków nawet do 10 metrów od nadajnika, dzięki progresywnej wersji funkcji Bluetooth, w której poprawiono właściwości łączności pomiędzy urządzeniami, co ma wyraźny wpływ także na jakość samego dźwięku.

  ⏺dopełniające funkcje W słuchawkach znajduje się zaimplementowane wejście na kartę microSD, dzięki czemu możemy odtwarzać swoją ulubioną muzykę zgraną uprzednio na kartę. Zastosowany mikrofon zezwala na zastosowanie urządzenia jako zestawu słuchawkowego - możesz odbierać połączenia przeznaczonym przyciskiem i prowadzić rozmowy bez konieczności zdejmowania słuchawek i wydobywana telefonu.

  ⏺wygodnie użytkowanie Wysokiej jakości materiały sprawiają, że noszenie słuchawek jest czystą przyjemnością. To głównie zasługa progresywnego designu i wyszukanego wyglądu, ale także doskonałego dopracowania małych szczegółów.

  ⏺Bogaty i konkretny bas Bezprzewodowe połączenie nie stoi na przeszkodzie wyjątkowej jakości słuchanego utworu. Poprawiony i usztywniony bas to niezwykła siła dźwięku następnej generacji, która zaskoczy niejednego wielbiciela muzyki różnych gatunków!

  ⏺Specyfikacja: ✅Wersja Bluetooth: v4.2 ✅Zasięg działania: 10m ✅pojemność akumulatora: 200 mAh ✅Czas ładowania: 1-2 godzin ✅Metoda ładowania: USB ✅Głośniki: 2 x 40mm ✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz ✅Czułość: 105 dB/Mw ✅Maksymalna moc wejściowa: 40 mW ✅zaimplementowany mikrofon: TAK ✅Wejście: na karty microSD ✅Kod producenta: 32-787#


☆ Blow Bluetooth 4.2 ☆

Blow Bluetooth 4.2 Najniższa Cena Online

☆ Blow Bluetooth 4.2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wyśmienite słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.0 zapewniają możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Szczególnie prawidłowo trzymają się w uszach, dzięki temu komfortowe są w powszednim użytkowaniu jak i w trakcie biegania albo innego treningu.

  A wbudowany mikrofon umożliwia korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.❗❗❗Najważniejsze parametry❗❗❗⭐Lekkie bezprzewodowe słuchawki douszne⭐Emitują dźwięk przystosowany do słuchu ludzkiego⭐Regulacja głośności⭐komfortowe sterowanie⭐zaimplementowany mikrofon⭐staranne wykonanie⭐Czyste, solidne i wyraźne dźwięki⭐Przyciski funkcyjne⭐wbudowany obszerny akumulator⏺Połącz się bez zbędnych kabliNie Ci potrzeba przewodów,olśniewać się muzyką.

  wbudowana w słuchawki funkcja Bluetooth to zoptymalizowana wersja popularnego standardu bezprzewodowej komunikacji.⏺Ulubione utwory bez opóźnieńWykorzystana postępowa technologia zapewnia pokaźniejszą szybkość, stabilność oraz energooszczędność.

  wielki promień działania pozwala Ci radować się słuchaniem ulubionych kawałków nawet do 10 metrów od nadajnika.⏺znakomite do muzykiSłuchawki są szczególnie komfortowe i prawidłowo trzymają się w uchu. A postępowa technologia pozwoliła na poprawienie jakości muzyki wyciągającej się ze słuchawek.

  usztywniony bas oddaje tym samym jeszcze przyjemniejsze dźwięki dla ucha.⏺zastosowany pilot z licznymi funkcjamiNa pilocie znajduje się mikrofon i regulacja głośności umożliwiająca dobranie poziomu do aktualnego , a także uniwersalny przycisk.⏺wygodny sposób na rozmowy telefoniczneSłuchawki są w pełni dopasowane do rozmów telefonicznych przy podłączeniu do telefonu komórkowego co umożliwi luźne prowadzenie rozmów telefonicznych.⏺Specyfikacja:✅Bluetooth: ver.

  4.0✅Zasięg: do 10 m✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin✅Czas gotowości: do 100 godzin✅Mikrofon: tak✅W komplecie: słuchawki, przewód USB (20 cm)✅Kod producenta: 32-778#","i":"


☆ Blow BTE100 ☆

Blow BTE100 Najniższa Cena Online

☆ Blow BTE100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow BTE100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki BLOW Earbuds BTE100 WHITE Wysokiej jakości bezprzewodowe słuchawki Earbuds BTE100 firmy Blow to gwarancja przyjemnego dźwięku i pełnego komfortu w trakcie słuchania muzyki - urządzenia są lekkie i idealnie dopasowane do uszu, dzięki temu wielogodzinne słuchanie nie powoduje żadnego problemu.

  zaimplementowany panel dotykowy pozwala na sterowanie muzyką oraz zarządzanie połączeniami, a pojemne baterie i dołączone do zestawu etui ładujące pozwalają radować się długim działaniem. Innowacyjna technika Bluetooth wbudowana w słuchawki funkcja Bluetooth 5.0 to najnowsza i zoptymalizowana wersja modnego standardu bezprzewodowej komunikacji - jeszcze bardziej dostosowana do sprzętów mobilnych, a także elektronicznych akcesoriów bezprzewodowych.

  zapewnia obszerniejszą prędkość, stabilność oraz energooszczędność, a to wszystko przekłada się także na udoskonaloną jakość dźwięku. Samoczynne parowanie Słuchawki zostają automatycznie włączone oraz sparowane ze sobą zaraz po wyjęciu ich z etui ładującego.

  Po pierwszym, ręcznym podłączeniu słuchawek do naszego urządzenia, każde następne łączenie będzie następowało na dodatek w sposób samoczynny. Lekkość i wygoda Bezprzewodowe słuchawki Blow zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby użytkownik czuł pełen komfort w trakcie długiego słuchania muzyki - nadzwyczajne dobranie do ucha dzięki silikonowym nakładkom, a także niezwykła lekkość każdej ze słuchawek całkowitą przyjemność stosowania bez odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu.

  Kontrola nad muzyką i połączeniami Na słuchawkach znajduję się specjalny przycisk sterowania który pozwala kontrolować ich działanie - umożliwia odtworzenie albo zatrzymanie muzyki, zmianę utworu, odbieranie oraz odrzucanie połączeń telefonicznych i wybranie ostatniego numeru.

  zastosowany mikrofon pozwala na luźne prowadzenie rozmów. Długi czas działania Litowo - polimerowe baterie słuchawek umożliwiają ich bezustanną pracę choćby do 3 godzin. Po tym czasie wystarczy je włożyć i naładować w dedykowanym etui z zastosowanym pojemnym akumulatorem - pozwala to na przedłużenie ich działania bez konieczności przyłączania do sieci elektrycznej.

  Specyfikacja: - Wersja Bluetooth: 5.0 - Zasięg: 10 m - Baterie słuchawek: litowo - polimerowa 40 mAh * 2 - Akumulator etui ładującego: litowo - polimerowy 250 mAh - Głośnik: 10 mm średnicy, 16Ω - SNR: 80 dB - Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 KHz - Czas ładowania: 1,5 - 2 godziny - Czas odtwarzania muzyki: do 3 godzin - Kolor: biały


☆ Blow MDX200 ☆

Blow MDX200 Najniższa Cena Online

☆ Blow MDX200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow MDX200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  świeże słuchawki z mikrofonem Blow Hulk dedykowane specjalnie dla graczy oczekujących jeszcze lepszej jakości dźwięku w trakcie różnych rozgrywek. Starannie wyselekcjonowane materiały z których powstały sprawią, iż gracze przeniosą się w swój świat z czystą przyjemnością - poczuj siłę dźwięku następnej generacji!

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SŁUCHAWKI producenta BLOW ❓ ⭐Słuchawki przeznaczone specjalnie dla graczy ⭐Wysoka jakość wykonania ⭐Regulacja głośności ⭐zaimplementowany mikrofon ⭐Łączność przewodowa ⭐umocniony bas ⭐idealne brzmienie na każdym paśmie ⭐wygodne i miękkie nauszniki ⏺Brzmienie z górnej póki Jakość dźwięków wydobywająca się ze słuchawek zadowoli wielu użytkowników.

  zaimplementowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów oraz wyrazistych i bogatych wysokich tonów, a niezwykle czuły mikrofon pozwoli na ciągła komunikację z pozostałymi graczami. ⏺Wyjątkowo stylowe i wygodne Pełne zaangażowanie w trakcie projektowania oraz zastosowanie tworzyw najwyższej jakości utworzyły słuchawki nie tylko w unikatowym stylu, ale także zapewniające genialny komfort niezbędny w trakcie długich rozgrywek komputerowych.

  ⏺wyśmienite dla graczy idealnie dobrane i podświetlenie powinny oddać klimat przeróżnych gier przygodowych. Smukły i korzystnej jakości mikrofon nie zasłania w żaden sposób pola widzenia gracza i pozwoli radować się rewelacyjna rozrywką także w czasie potyczek w grach online.

  Zamontowany długi przewód pozwoli na swobodne poruszanie się w czasie rozgrywek. Słuchawki BLOW to pewność znakomitej zabawy z możliwością pełnego skupienia się na świecie wirtualnym. ⏺Uniwersalne złącze mini jack W produkcie zaimplementowano najbardziej lubiane złącza Jack 3,5mm umożliwiające podłączenie do większości komputerów, notebooków czy głośników.

  A pokrętło, które znajduje się na przewodzie zezwala na nam kontrolowanie siłą głośnością, która dociera do naszych uszu. ⏺Specyfikacja: ✅Długość przewodu: 2,4m ✅Złącze: Mini Jack 3,5mm ✅Napięcie zasilania: 4,5V ⚫SŁUCHAWKI: ✅Wielkość głośnika: 40mm ✅Impedancja: 32 Ohm ✅Maksymalna moc wyjściowa: 100mW ✅Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20KHz ✅Czułość: 105dB +/- 3dB ⚫MIKROFON: ✅rozmiar: 6,5mm ✅Czułość: -58dB +/- 2dB ✅Kod producenta: 32-799#


☆ Blow HDX100 ☆

Blow HDX100 Najniższa Cena Online

☆ Blow HDX100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow HDX100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI NAUSZNE BLOW HDX100 ❗❗❗Najważniejsze parametry:❗❗❗ ⭐Przewodowa łączność ⭐Materiał wysokiej jakości ⭐Głośniki: 2 x 40mm ⭐Długość przewodu: 1,5m ⭐Czułość: 110 +/- 3 db Przewodowe słuchawki producenta Blow wytwarzane z materiałów wysokiej jakości.

  postępowy design zapewnia wygodę w trakcie stosowania, a siła dźwięku następnej generacji powoduje nieszablonowe doznania muzyczne. 1,5 metrowy kabel będzie wystarczający do swobodnego korzystania z maszyn.

  ⏺Wyjątkowo stylowe i wygodne progresywny design słuchawek Blow HDX100 powoduje, iż każdy ich posiadacz na pewno wyróżni się w tłumie. Wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw dało na skutek czego sprzęt dzięki któremu choćby po wielogodzinnym słuchaniu ulubionej muzyki nie odczujemy dyskomfortu i zmęczenia.

  ⏺Brzmienie z górnej póki Jakość dźwięków wydobywająca się ze słuchawek zadowoli nie jednego audiofila. Zastosowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów oraz wyrazistych i bogatych wysokich tonów.

  ⏺Uniwersalne złącze mini jack Powszechnie stosowane złącze mini jack 3,5mm zezwala na słuchanie utworów z prawie każdego urządzenia, długi 1,5 metrowy kabel zezwala na luźne podłączenie do m.in. Komputera, laptopa, tableta, smartfona albo konsoli bez zmartwień o skrępowanie ruchów.

  ⏺Specyfikacja: ✅Długość przewodu: 1,5 m ✅Wtyk podłączeniowy: Jack 3,5 mm stereo ✅Impedancja: 32 Ohm ✅Głośniki: 2 x 40mm ✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz ✅Czułość: 110 +/- 3 db ✅Maksymalna moc wejściowa: 100 mW ✅Kod producenta: 32-791# ⚫Zawartość opakowania: ✅Słuchawki przewodowe HDX100 ✅kabel mini jack 3,5mm o długości 1,5m ✅Instrukcja obsługi w języku polskim


☆ Blow Cerberus ☆

Blow Cerberus Najniższa Cena Online

☆ Blow Cerberus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Cerberus
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  świeże słuchawki z mikrofonem CERBERUS przeznaczone specjalnie dla graczy oczekujących jeszcze lepszej jakości dźwięku w trakcie przeróżnych rozgrywek. Dokładnie wyselekcjonowane materiały z których powstał CERBERUS sprawią, iż gracze przeniosą się w swój świat z czystą przyjemnością - poczuj siłę dźwięku następnej generacji!

  ❗❗❗Najważniejsze właściwości❗❗❗ ⭐Słuchawki znakomite dla graczy ⭐wbudowany smukły mikrofon ⭐Czerwone podświetlenie słuchawek ⭐Długi przewód - 2,2m! ⭐wyjątkowy fason i wykonanie ⭐perfekcyjne brzmienie ⭐komfortowe i miękkie nauszniki ⏺świetne dla graczy idealnie dobrane i podświetlenie powinny oddać klimat przeróżnych gier przygodowych.

  Smukły i dobrej jakości mikrofon nie zasłania w żaden sposób pola widzenia gracza i pozwoli cieszyć się nadzwyczajna rozrywką także w czasie potyczek w grach online. Zamontowany długi kabel pozwoli na luźne poruszanie się w czasie rozgrywek.

  Słuchawki BLOW CERBERUS to pewność perfekcyjnej zabawy z możliwością pełnego skupienia się na świecie wirtualnym. ⏺Brzmienie z górnej półki Jakość dźwięków wydobywająca się ze słuchawek uraduje wielu użytkowników.

  zastosowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów oraz wyrazistych i bogatych wysokich tonów, a wyjątkowo czuły mikrofon pozwoli na ciągła komunikację z pozostałymi graczami. ⏺Wyjątkowo stylowe i komfortowe Pełne zaangażowanie podczas projektowania oraz użycie materiałów najwyższej jakości utworzyły słuchawki nie tylko w nieszablonowym stylu, ale także zapewniające doskonały komfort konieczny podczas długich rozgrywek komputerowych.

  Uniwersalne złącze mini jack, a także USB W produkcie zaimplementowano najmocniej popularne złącza Jack 3,5mm umożliwiające podłączenie do większości komputerów, laptopów czy głośników. Dodatkowe złącze USB odpowiada za podświetlenie - nie jest ono niezbędne do poprawnego działanie słuchawek i mikrofonu - podłączamy je tylko wtedy gdy chcemy uzyskać wspomniany efekt.

  ⏺Specyfikacja: ⚫Głośniki: ✅rozmiar: średnica 40mm ✅Impedancja: 32Ohm ✅Maksymalna moc wyjściowa: 30mW ✅Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20KHz ✅Czułość: 100dB +/- 3dB ⚫Mikrofon: ✅rozmiar: 6,0x2,7mm ✅Czułość: -42dB +/-3dB ⚫Inne: ✅Napięcie zasilania: 4,5V ✅Wtyk mikrofon i głośniki: Jack 3,5mm ✅Wtyk podświetlenia: USB ✅Długość przewodu: 2,2m ✅Kod producenta: 32-797#


☆ Blow Volcano ☆

Blow Volcano Najniższa Cena Online

☆ Blow Volcano - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Volcano
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dla graczy BLOW GAMINGOWE MIKROFON JACK regulacja głośności usztywniony BASSSłuchawki Gamingowe z mikrofonem najnowszej kolekcji VOLCANO stworzono specjalnie z myślą o graczach, którzy oczekują jeszcze lepszej jakości dźwięku w trakcie rozgrywek.

  skrupulatnie wyselekcjonowane materiały z których powstały sprawią, że gracze przeniosą się w swój świat z czystą przyjemnością - poczuj siłę dźwięku następnej generacji!DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SŁUCHAWKI firmy BLOW ❓⭐Słuchawki przeznaczone specjalnie dla graczy⭐Wysoka jakość wykonania⭐Regulacja głośności⭐wbudowany mikrofon⭐Łączność przewodowa⭐wzmocniony bas⭐znakomite brzmienie na każdym paśmie⭐wygodne i miękkie nauszniki⭐Brzmienie z górnej półkiJakość dźwięków wydobywająca się ze słuchawek ucieszy wielu użytkowników.

  zaimplementowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów i wyrazistych i bogatych wysokich tonów, a bardzo czuły mikrofon pozwoli na ciągła komunikację z pozostałymi graczami.⏺Wyjątkowo stylowe i komfortowePełne zaangażowanie w trakcie projektowania, a także zastosowanie tworzyw najwyższej jakości utworzyły słuchawki nie tylko w nieszablonowym stylu, lecz także zapewniające nadzwyczajny komfort niezbędny podczas długich rozgrywek komputerowych.⏺idealne dla graczyIdealnie dopasowane oraz podświetlenie powinny oddać klimat różnych gier przygodowych.

  Smukły i prawidłowej jakości mikrofon nie zasłania w żaden sposób pola widzenia gracza i pozwoli cieszyć się świetna rozrywką także w czasie potyczek w grach online. Zamontowany długi kabel pozwoli na luźne poruszanie się w czasie rozgrywek.

  Słuchawki BLOW to pewność nieprzeciętnej zabawy z możliwością pełnego skupienia się na świecie wirtualnym.⏺Uniwersalne złącze mini jackW produkcie zaimplementowano najmocniej lubiane złącza Jack 3,5mm umożliwiające podłączenie do większości komputerów, laptopów czy głośników.

  A pokrętło, które znajduje się na przewodzie umożliwia nam kontrolowanie siłą głośnością, która dociera do naszych uszu.⏺Specyfikacja:✅Długość przewodu: 1,8m✅Złącze: Mini Jack 3,5mm✅Napięcie zasilania: 4,5V⚫SŁUCHAWKI:✅Wielkość głośnika: 40mm✅Impedancja: 32 Ohm✅Maksymalna moc wyjściowa: 100mW✅Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20KHz✅Czułość: 105dB +/- 3dB⚫MIKROFON:✅wymiar: 6,5mm✅Czułość: -58dB +/- 2dB✅Kod producenta: 32-817#","i":"


☆ Blow B-100 ☆

Blow B-100 Najniższa Cena Online

☆ Blow B-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow B-100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki B-100 białe

  Słuchawki douszne BLOW kolekcji B-100 wyprodukowano z największa dokładnością o szczegóły.
  Słuchawki B-100 są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Części obudowy słuchawek i złącza Jack zostały wytworzone z metalu a kabel znajduje się w osłonie nylonowej, przez co stał się bardziej oporny na rozciąganie i plątanie. Słuchawki zaopatrzono w pozłacany Jack, regulację głośności, mikrofon, przycisk uniwersalny i funkcję zestawu słuchawkowego do rozmów telefonicznych.  EAN: 5900804081708
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 32-811#
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Douszne
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 115 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Kolor: Biały
  Waga: 145 g
  Pozostałe cechy: - Max. Moc wejściowa: 50mW- Regulacja głośności: suwak- przewód krągły w osłonie nylonowej- rodzaj złącza: Jack 3,5mm 4-polowy pozłacany- pokrywa słuchawek i złącza Jack wykonana z metalu - Funkcja zestawu słuchawkowego dla telefonów komórkowych i smartfonów


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Blow – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Blow, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Blow jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Blow Bluetooth 4.1 ☆

Blow Bluetooth 4.1 Najniższa Cena Online

☆ Blow Bluetooth 4.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLOW ❗❗❗Najważniejsze właściwości ❗❗❗ ⭐Douszne słuchawki z funkcją Bluetooth ver. 4.1 ⭐wbudowany mikrofon oraz bateria ⭐Czas działania do 5 godzin, czuwania do 180 godzin ⭐Funkcja zestawu słuchawkowego ⭐wygodne sterowanie ⭐Przyjemna w dotyku gumowa powłoka ⭐Lekkie, bezprzewodowe słuchawki douszne ⭐wspaniałe dla sportowców ⭐Instrukcja głosowa umożliwiająca nietrudne zastosowanie Słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.1 gwarantują możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo.

  szczególnie korzystnie trzymają się w uszach, dzięki temu wygodne są w powszednim użytkowaniu jak i podczas biegania albo innego treningu. Wspaniałą jakość dźwięku innowacyjne technologie, takie jak A2DP czy AVRCP.

  Funkcja Bluetooth w wersji 4.1 zapewnia jednostajne i wysokiej jakości połączenie. Zaimplementowany mikrofon zezwala na korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem. ⭐A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) – umożliwia przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych.

  (dużo ulepszona jakość w stosunku do kodowania monofonicznego użytkowanego w profilach HSP i HFP) ⭐AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania) z urządzenia sterującego (np.

  stereofonicznego zestawu słuchawkowego) do urządzenia docelowego (np. Komputera z odtwarzaczem multimediów) ⏺Specyfikacja: ✅Bluetooth: ver. 4.1 ✅Zasięg: do 10 m ✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD ✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin ✅Czas gotowości: do 180 godzin ✅Mikrofon: tak ✅Kod producenta: 32-776#


☆ Blow B-100 ☆

Blow B-100 Najniższa Cena Online

☆ Blow B-100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow B-100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki B-100 białe

  Słuchawki douszne BLOW serii B-100 wyprodukowano z największa skrupulatnością o szczegóły.
  Słuchawki B-100 są wyjątkowo oporne na uszkodzenia mechaniczne. Komponenty pokrywy słuchawek i złącza Jack zostały wytworzone z metalu a kabel znajduje się w osłonie nylonowej, poprzez co stał się bardziej odporny na rozciąganie i plątanie. Słuchawki zaopatrzono w pozłacany Jack, regulację głośności, mikrofon, przycisk uniwersalny i funkcję zestawu słuchawkowego do rozmów telefonicznych.  EAN: 5900804081708
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 32-811#
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Douszne
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 115 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Kolor: Biały
  Waga: 145 g
  Pozostałe właściwości: - Max. Moc wejściowa: 50mW- Regulacja głośności: zamek błyskawiczny- kabel krągły w osłonie nylonowej- typ złącza: Jack 3,5mm 4-polowy pozłacany- obudowa słuchawek i złącza Jack produkowana z metalu - Funkcja zestawu słuchawkowego dla telefonów komórkowych i smartfonów

☆ Blow Bluetooth 4.2 ☆

Blow Bluetooth 4.2 Najniższa Cena Online

☆ Blow Bluetooth 4.2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  znakomite słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.0 zapewniają możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Bardzo należycie trzymają się w uszach, dzięki temu komfortowe są w powszednim wykorzystywaniu jak i podczas biegania albo innego treningu.

  A zastosowany mikrofon umożliwia korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.❗❗❗Najważniejsze cechy❗❗❗⭐Lekkie bezprzewodowe słuchawki douszne⭐Emitują dźwięk dopasowany do słuchu ludzkiego⭐Regulacja głośności⭐wygodne sterowanie⭐zaimplementowany mikrofon⭐staranne wykonanie⭐Czyste, mocne i wyraźne dźwięki⭐Przyciski funkcyjne⭐zaimplementowany spory akumulator⏺Połącz się bez zbędnych kabliNie potrzebujesz przewodów,zniewalać się muzyką.

  wbudowana w słuchawki funkcja Bluetooth to zoptymalizowana wersja popularnego standardu bezprzewodowej komunikacji.⏺Ulubione utwory bez opóźnieńWykorzystana innowacyjna technologia zagwarantuje obszerniejszą szybkość, stabilność i energooszczędność.

  spory promień działania pozwala Ci radować się słuchaniem ulubionych kawałków choćby do 10 metrów od nadajnika.⏺idealne do muzykiSłuchawki są szczególnie komfortowe i poprawnie trzymają się w uchu. A innowacyjna technologia pozwoliła na poprawienie jakości muzyki wyciągającej się ze słuchawek.

  wzmocniony bas oddaje tym samym jeszcze przyjemniejsze dźwięki dla ucha.⏺zastosowany pilot z licznymi funkcjamiNa pilocie znajduje się mikrofon i regulacja głośności umożliwiająca przypasowanie poziomu do aktualnego oraz uniwersalny przycisk.⏺komfortowy sposób na rozmowy telefoniczneSłuchawki są w pełni dostosowane do rozmów telefonicznych przy podłączeniu do telefonu komórkowego co umożliwi swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych.⏺Specyfikacja:✅Bluetooth: ver.

  4.0✅Zasięg: do 10 m✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin✅Czas gotowości: do 100 godzin✅Mikrofon: tak✅W zestawie: słuchawki, kabel USB (20 cm)✅Kod producenta: 32-778#","i":"


☆ Blow HDX100 ☆

Blow HDX100 Najniższa Cena Online

☆ Blow HDX100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow HDX100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI NAUSZNE BLOW HDX100 ❗❗❗Najważniejsze atrybuty:❗❗❗ ⭐Przewodowa łączność ⭐Materiał wysokiej jakości ⭐Głośniki: 2 x 40mm ⭐Długość przewodu: 1,5m ⭐Czułość: 110 +/- 3 db Przewodowe słuchawki firmy Blow wykonane z tworzyw wysokiej jakości.

  innowacyjny design zagwarantuje wygodę w trakcie stosowania, a siła dźwięku następnej generacji sprawia nieszablonowe doznania muzyczne. 1,5 metrowy kabel będzie wystarczający do swobodnego korzystania z sprzętów.

  ⏺Wyjątkowo stylowe i komfortowe postępowy design słuchawek Blow HDX100 powoduje, iż każdy ich posiadacz na pewno wyeksponuje się w tłumie. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów dało w rezultacie sprzęt dzięki któremu choćby po wielogodzinnym słuchaniu ulubionej muzyki nie odczujemy dyskomfortu i zmęczenia.

  ⏺Brzmienie z górnej póki Jakość dźwięków wydobywająca się ze słuchawek ucieszy nie jednego audiofila. Zaimplementowane 40mm głośniki są gwarantem głębokich i czystych basów, a także wyrazistych i bogatych wysokich tonów.

  ⏺Uniwersalne złącze mini jack Powszechnie użytkowane złącze mini jack 3,5mm pozwala na słuchanie utworów z prawie każdego urządzenia, długi 1,5 metrowy kabel pozwala na swobodne podłączenie do m.in. Komputera, notebooka, tableta, smartfona lub konsoli bez zmartwień o skrępowanie ruchów.

  ⏺Specyfikacja: ✅Długość przewodu: 1,5 m ✅Wtyk podłączeniowy: Jack 3,5 mm stereo ✅Impedancja: 32 Ohm ✅Głośniki: 2 x 40mm ✅Zakres częstotliwości: 20Hz – 20KHz ✅Czułość: 110 +/- 3 db ✅Maksymalna moc wejściowa: 100 mW ✅Kod producenta: 32-791# ⚫Zawartość opakowania: ✅Słuchawki przewodowe HDX100 ✅przewód mini jack 3,5mm o długości 1,5m ✅Instrukcja obsługi w języku polskim


☆ Blow MDX100 ☆

Blow MDX100 Najniższa Cena Online

☆ Blow MDX100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow MDX100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  świeże słuchawki z mikrofonem dedykowane specjalnie dla graczy oczekujących jeszcze lepszej jakości dźwięku podczas rozmaitych rozgrywek. Prosty design, czarny kolor oraz możliwość regulacji słuchawek to pewność świetnego przypasowania do każdego gracza.

  Specyfikacja:

  - Długość przewodu: 1,8m

  - Wtyk podłączeniowy: słuchawki jack 3,5 mm stereo, mikrofon jack 3,5mm

  - Głośniki: 2x40mm

  - Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 KHzPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Blow najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Blow w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Blow w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Blow nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Blow opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Blow cena,
 • ranking słuchawek do biegania Blow,
 • słuchawki do biegania Blow jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Blow

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Blow?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Blow odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Blow najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Blow warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Blow, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Blow są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Blow zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Blow to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.