FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Bose. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Bose


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Bose,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Bose najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Bose, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Bose, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bose QC45 ☆

Bose QC45 Najniższa Cena Online

☆ Bose QC45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QC45
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Bose QuietComfort 45 Legendarna cisza, wygoda i legendarny dźwięk Poczujesz to, gdy tylko założysz słuchawki na głowę. Wygodne, miękkie poduszki doskonale osłaniają uszy. Potem wciskasz przycisk, a świat pogrąża się w ciszy.

  Rozbrzmiewa muzyka, która urzeka Cię już od pierwszego dźwięku. To właśnie niesamowite możliwości słuchawek QuietComfort nowej generacji wyposażonych w najkorzystniejsze połączenie redukcji hałasu oraz wygody w swojej klasie.

  Wisienką na torcie jest nasza autorska technika akustyczna zapewniająca głęboki i czysty dźwięk. Bose QuietComfort 45 headphones słuchawki bezprzewodowe o świetnie wyważonym połączeniu ciszy, wygody i dźwięku, którymi będziesz rozkoszować się poprzez cały dzień.

  Przekonaj się na własne uszy Wyobraź sobie, iż jesteś w zatłoczonej kawiarni i chcesz poczytać książkę. Wypróbuj oba poniższe tryby, żeby przekonać się, jak dużo lub jak mało dźwięków z otoczenia będziesz słyszeć.

  Brzmi niebywale. Ale to nie magia Wszystko rozpoczyna się od naszej technice Acoustic Noise Cancelling, która jest owocem ponad 50 lat badań. Wykorzystaliśmy w niej malutkie mikrofony ukryte w muszlach słuchawek.

  nieustannie mierzą one i porównują hałas na zewnątrz. Następnie sygnał o fazie odwrotnej tłumi go, ograniczając denerwujące dźwięki i pozwalając Ci jeszcze bardziej cieszyć się muzyką. Przyciskiem na lewej muszli możesz włączyć tryb Quiet, który zapewnia pełne wyciszenie, lub tryb Aware, który dopuszcza dźwięki z otoczenia.

  Więcej muzyki i kontaktu ze światem Tryb Aware powoduje, że dźwięki wokół Ciebie są rejestrowane poprzez mikrofony i wiernie odtwarzane w słuchawkach, dzięki czemu utrzymujesz pełny kontakt z otoczeniem. Słyszysz jednocześnie muzykę, jak i to, co dzieje się wokół tyle iż na bardziej jednostajnym poziomie głośności.

  Dźwięk Twojej muzyki. Klasy Hi-Fi Muzyka, podcasty i filmy. Wiemy, jak bardzo je lubisz. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy słuchawki QC45 z nieszablonowymi technikami Bose architekturą TriPort i zoptymalizowanym pod kątem głośności korektorem Active EQ które odtwarzają wyjątkowo wierne brzmienie.

  Nasza autorska konstrukcja TriPort zapewnia wentylację muszli słuchawek,powiększyć głębię i pełnię brzmienia, bez wpływu na gabaryty urządzenia. W efekcie dostajemy ulepszony dźwięk z lżejszego i bardziej wygodnego urządzenia.

  Co więcej, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ wzmacnia tony wysokie i niskie, aby utrzymać tę samą wysoką wierność brzmienia bez względu głośność odtwarzania. Basy są niezmienne choćby przy cichym odtwarzaniu, a muzyka pozostaje wyraźna choćby przy obszernej głośności.

  Komfort tkwi w szczegółach Niesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają zachwycającej wygody. Słuchawki QuietComfort nie przestają imponować także w tym obszarze dzięki naszej niebywałej trosce o najdrobniejsze szczegóły.

  Gładkie, pozbawione fałd poduszki, luksusowo miękka skóra plastikowa i nieduża siła nacisku pozwolą Ci zapomnieć, że w ogóle masz słuchawki na głowie choćby po wielu godzinach słuchania. Oporny na uderzenia nylon z włóknem szklanym wzmacnia pałąk,bronić go przed upadkami i odkształceniami.

  Specjalne metalowe zawiasy powodują, że każdy punkt obrotu pozostaje zrównoważony i wytrzymały. Wytworno miękka skóra syntetyczna na obu poduszkach i na górze wewnętrznej części pałąka zapewnia wygodę poprzez cały dzień.

  Wyraźny dźwięk rozmów. W pomieszczeniach i na zewnątrz Dzięki dodaniu czwartego mikrofonu zewnętrznego możliwości przechwytywania głosu przez model QC45 widocznie wyprzedzają rozwiązania konkurencji. Nasze słuchawki izolują Twój głos i skupiają się na nim, podczas gdy algorytm redukcji hałasu filtruje dźwięki z otoczenia, aby zapewnić wyraźny dźwięk rozmów.

  Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, iż Twój głos brzmi wyraźnie i czysto nawet w gwarnych miejscach. Słuchaj poprzez dłuższy czas Słuchawki QuietComfort 45 pozwalają słuchać muzyki dłużej niż poprzedni model 24 godziny na jednym naładowaniu.

  Pozwoli Ci to rozkoszować się ciszą i odtwarzać ulubione kawałki nawet podczas najdłuższego lotu nocnego. By je naładować, wystarczy podłączyć przewód USB-C i odczekać maksymalnie 2,5 godziny. Prędkie, 15-minutowe ładowanie wystarczy na 3 godzin odtwarzania.

  Możesz także podłączyć dołączony do zestawu kabel audio, by słuchać muzyki jeszcze dłużej w trybie przewodowym. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Nauszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 2,5 mm mikrojack 1 x USB (Type C) Kontrola dźwięku Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia Mikrofon Tak Zasięg 9 m kolor Czarny Waga 240 g Akcesoria w komplecie Słuchawki QuietComfort 45 Etui przewód ładujący USB-C (30 cm) kabel audio (3,5 mm do 2,5 mm)


☆ Bose Sport Earbuds ☆

Bose Sport Earbuds Najniższa Cena Online

☆ Bose Sport Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Sport Earbuds
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  BOSE Sport Earbuds
  Słuchawki

  OPRACOWANE Z MYŚLĄ O najkorzystniejszYM TRENINGU
  Słuchawki Bose Sport Earbuds opracowano od podstaw tak, aby dodawały energii w trakcie treningów dzięki realistycznemu dźwiękowi oraz stabilnemu i wygodnemu dopasowaniu. Nasze technologie powodują, że brzmienie muzyki pozostaje czyste i zbalansowane bez względu na poziom głośności. Z kolei dzięki swej konstrukcji słuchawki tylko nieznacznie odstają od powierzchni ucha, Końcówki douszne nie uwierają choćby w trakcie długich ćwiczeń i nie wypadną — bez względu na to, jak niezwykle energiczne ruchy będziesz wykonywać. Przygotuj się do pobijania własnych rekordów. Natychmiastowa motywacja
  Słuchawki Bose Sport Earbuds sprawiają, iż muzyka brzmi tak, jakby wykonawca był tuż obok, co motywuje do przebiegnięcia uzupełniającego dystansu lub rozszerzenia liczby powtórzeń. Opatentowana budowa portów akustycznych i sprawne przetworniki generują donośny dźwięk pomimo niewielkiej konstrukcji akustycznej. Słynny, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Bose Active EQ automatycznie rozszerza poziom tonów niskich i wysokich, dzięki czemu muzyka, filmy i dialogi są zawsze jednostajne na każdym poziomie głośności. Końcówki StayHear Max tworzą szczelne połączenie z kanałem słuchowym, co stanowczo wpływa na słyszalność wyjątkowo niskich dźwięków rozszerzających dynamikę i oddziaływanie muzyki na emocje, a także blokowanie dźwięków otoczenia, a Ty możesz skupić się na muzyce i ćwiczeniach. Ty się ruszasz, a one pozostają na swym miejscu
  Do słuchawek Bose Sport Earbuds załączone są trzy pary końcówek StayHear Max, co pomaga znaleźć trafny wymiar. Wszystkie powierzchnie posiadające kontakt z uchem są tworzone z miękkiego silikonu. Równomierne rozłożenie nacisku na znacznej powierzchni ogranicza ucisk na wrażliwe części ucha. Nieszablonowe końcówki w kształcie parasola i wydłużone rozciągliwe skrzydełka utrzymują słuchawki Bose Sport Earbuds na miejscu bez konieczności zaczepiania ich na uchu. Nie wypadną nawet, gdy będziesz energicznie poruszać głową lub skakać. wykonane z myślą o trwałości
  Zaprojektowaliśmy je tak, żeby były oporne na działanie potu i warunków pogodowych. Słuchawki Bose Sport Earbuds przechodzą rygorystyczne testy jakości i wytrzymałości, więc za każdym razem w najlepszej formie — podobnie jak Ty. Spełniają kryteria normy IPX4, co oznacza, że elektronika w środku każdej słuchawki dousznej jest broniona przed rozpryskami wody na wypadek nieprzewidzianego deszczu podczas biegu. Funkcjonalność w zasięgu ręki
  Słuchawki Bose Sport są wyposażone w pojemnościowe sterowanie dotykowe. Dwukrotnie stuknij prawą słuchawkę, żeby włączyć bądź wyłączyć odtwarzanie muzyki albo odebrać połączenie. przeglądaj muzykę bez dotykania telefonu
  Funkcja odtwarzania Spotify Tap daje szybki i prosty dostęp do serwisu Spotify. Wystarczy dwukrotnie stuknąć lewą słuchawkę, aby wrócić do ostatniej listy odtwarzania. Stuknij dwukrotnie raz jeszcze, a usłyszysz nową playlistę stworzoną na podstawie Twojej historii odtwarzania. Możesz robić tak do woli, aż wyszukasz coś, co przypadnie Ci do gustu. By włączyć tę funkcję, ustaw „Spotify jako swój skrót w aplikacji Bose Music. Nie zrezygnują przed Tobą
  Jedno ładowanie słuchawek Bose Sport Earbuds zapewnia choćby pięć godzin odtwarzania. Można naładować je przy pomocy załączonego etui ładującego, które ma wystarczającą objętość, by dwukrotnie uzupełnić zapas energii słuchawek, dając Ci dopełniające 10 godzin słuchania. Jeśli akumulator wyładuje się w drodze, możesz przeprowadzić 15-minutowe prędkie ładowanie i korzystać ze słuchawek poprzez kolejne dwie godziny. Aplikacja Bose Music
  Słuchawki Bose Sport Earbuds łączą się z darmową aplikacją Bose Music, w której możesz między innymi nadać im nazwę, skonfigurować ich elementy sterujące i sprawdzić poziom naładowania akumulatora.
  Pozostań w kontakcie
  Słuchawki Sport Earbuds zapamiętują ostatnie siedem maszyn, z którymi zostały sparowane, więc możesz wygodnie przełączać się pomiędzy nimi bez ponownego łączenia. Sparowane urządzenia możesz przełączać przyciskiem Bluetooth na obudowie albo zespoić się bezpośrednio z menu Bluetooth na swym urządzeniu.
  Wyraźne rozmowy
  Nie przerywaj treningu, gdy ktoś zadzwoni — wystarczy dwukrotnie stuknąć prawą słuchawkę, by odebrać połączenie, albo nacisnąć i przytrzymać ją, aby je odrzucić. Jeżeli odbierzesz połączenie, głos, który usłyszysz w słuchawkach, będzie niezwykle wyraźny. Rozmówca również usłyszy Cię wyjątkowo prawidłowo dzięki systemowi mikrofonów modelujących wiązkę, który oddziela głos od dźwięków otoczenia.
  Zawartość opakowania
  • 2 słuchawki Bose Sport Earbuds (ze średnimi końcówkami oznaczonymi rozmiarem 2)
  • Etui z ładowarką
  • znikome i spore końcówki (oznaczone optymalnie rozmiarami 1 i 3)
  • przewód ładowania USB-C (A do C)
  • Przewodnik prędkiego startu
  • Karta gwarancyjna
  dane techniczne:
  • Czas pracy akumulatora: do 5 godzin
  • Czas ładowania akumulatora słuchawek: 2 godziny
  • Czas ładowania akumulatora w etui: 3 godziny
  • Czas szybkiego ładowania: 15 minut zapewnia 2 godziny pracy
  • Sposób ładowania akumulatora: USB-C
  • typ akumulatora (słuchawka): litowo-jonowy (metalowa bateria pastylkowa)
  • wariant akumulatora (etui): litowo-jonowy (bateria płaska)
  • Zasięg łączności Bluetooth: do 9 m
  • Wersja Bluetooth: 5.1
  • Kodek: SBC i AAC
  • Funkcja samoczynnego wł./wył. Oszczędzająca energię

☆ Bose Noise Cancelling Headphones 700 ☆

Bose Noise Cancelling Headphones 700 Najniższa Cena Online

☆ Bose Noise Cancelling Headphones 700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Noise Cancelling Headphones 700
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki, które służą Ci przez cały dzień


  Większość ludzi nosi słuchawki tylko w pewnych sytuacjach, na przykład podczas ćwiczeń, podróży pociągiem, w pracy albo kawiarni. Jednak mamy nadzieję, że te świeże słuchawki staną się dla Ciebie koniecznym akcesorium, co okulary i zdasz sobie błyskawicznie sprawę, iż możesz je wygodnie nosić przez cały dzień.

  świeże pod każdym względem

  Możliwości naszych nowych słuchawek dalece wykraczają poza obsługę dźwięku muzyki, filmów i połączeń. Usprawniają komunikację i uzyskiwanie informacji, poprawiają koncentrację, zapewniają ulepszoną rozrywkę i nie tylko.

  powiększone doznania dźwiękowe. Dzisiaj to rzeczywistość.


  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie wymogi i gwarantują niewyobrażalne wcześniej możliwości. To inteligentne słuchawki, które usprawniają dostęp do asystentów głosowych i pozwalają zachować kontakt ze światem. Dzięki produktywnemu systemowi mikrofonów możesz spokojnie prowadzić rozmowy i nie martwić się, czy głos będzie wyraźny. A do tego masz do dyspozycji technikę Bose AR* – pierwszą tego typu platformę audio powiększonej rzeczywistości dostarczającą zupełnie świeże, zniewalające wrażenia dźwiękowe.

  powiększona rzeczywistość dla uszu


  Bose AR* to pierwsza w swoim typu platforma audio zwiększonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite świeże wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i równocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym.
  Pierwsze aplikacje obsługujące Bose AR są już przystępne dla systemu iOS, a wkrótce pojawią się kolejne. Możliwości są nieograniczone. Aplikacje nawigacyjne, dzięki którym odkryjesz coś nowego. Aplikacje fitness, które nie zajmują rąk i oczu. Jeszcze bardziej wciągające gry.

  Jak działa system Bose AR?


  Produkty obsługujące Bose AR posiadają zaimplementowane detektory ruchu, które po założeniu wykrywają pozycję głowy i ruchy ciała. Aplikacje z obsługą systemu Bose AR mogą zastosować te i pochodzące z urządzenia przenośnego informacje lokalizacji, by zaproponować Ci treści dźwiękowe optymalne do miejsca, w którym przebywasz, i tego, czym się akurat zajmujesz.

  GŁOWA PROSTO. RĘCE WOLNE. USZY ZADZIWIONE

  Adaptacyjny system mikrofonów gwarantuje wspaniałą jakość wychwytywania głosu


  Słuchawki Bose Headphones 700 są wyposażone w niedościgniony system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając równocześnie hałasy w Twoim otoczeniu. Rezultat? Jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie. Choćby gdy dookoła jest głośno.

  produkowane z myślą o wygodzie

  To zupełnie nowy wygląd naszych słuchawek bezprzewodowych. Różnica jest naprawdę wyczuwalna. Komfort noszenia zapewni Ci lekki, opływowy pałąk ze stali nierdzewnej z miękkimi, stosownie ustawionymi muszlami. Spód pałąka stworzono z wyjątkowo miękkiej i miłej w dotyku pianki żelowej, Możesz również być spokojny o swoją fryzurę — słuchawki nie ruszą nawet jednego włosa.


  Słuchaj dźwięków wokół na własnych zasadach.


  W słuchawkach Bose 700 ulepszyliśmy choćby to, z czego jesteśmy najlepiej znani. Teraz, dzięki 11 poziomom regulacji funkcji redukcji hałasu, możesz przystosować poziom dźwięków w swoim otoczeniu. Powiększanie redukcji hałasów stopniowo pozwala obniżyć dekoncentrujący wpływ dźwięków powszechnych w głośnych miejscach. Redukcję hałasu możnazmniejszyć do poziomu, w którym dźwięki otoczenia są jednakowo wyraźne, jak przed założeniem słuchawek.
  A w nagłych przypadkach, można skorzystać z Trybu konwersacyjnego. Po naciśnięcie przycisku odtwarzanie muzyki jest wstrzymywane, a system mikrofonowy dopuszcza do Twoich uszu dźwięki z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się genialnie przy zamawianiu kawy lub w trakcie rozmowy ze współpracownikiem.

  Wykorzystaj pełnię możliwości smartfona, nie wyjmując go z kieszeni

  Bose AR* to pierwsza w swoim typu platforma audio powiększonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite nowe wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i równocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym. Jako połączenie produktów do odtwarzania dźwięków, które można nosić na sobie, urządzeń mobilnych i zintegrowanych aplikacji, technika Bose A) otwiera nowe możliwości w dziedzinie podróży, ćwiczeń, nauki, zabawy i nie tylko. Wszytko dlatego,zwiększa wrażenia słuchowe, a nie wzrokowe. Funkcje Bose AR i ich przystępność mogą się różnić.

  Oczekujesz czystego dźwięku połączeń i komend głosowych? Wiemy, czego się obawiasz.

  Dzięki słuchawkom Bose Noise Cancelling Headphones 700 Twój głos będzie transparentnie czysty podczas połączeń – nowy, niesłychany system 4 mikrofonów genialnie dopasowuje się do wiatru i hałasu. O jakim hałasie mówimy? Możesz prowadzić rozmowę biznesową w zatłoczonym centrum handlowym – Twój głos będzie oddzielony od otoczenia tak dobrze, że rozmówca pomyśli, że jesteś w biurze.

  Redukcja hałasu, do której tylko my jesteśmy zdolni. A ulepszona.


  Projektując słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 nie tylko ulepszyliśmy efektywność redukcji hałasu – rozwinęliśmy również jej obsługę.
  Jeśli na przykład chcesz się skoncentrować w modnej kawiarni, możesz zmaksymalizować redukcję hałasu. Gdy nie przeszkadzają Ci dźwięki otoczenia, na przykład przy ruchliwej ulicy, możesz zniżyć poziom redukcji, żeby słyszeć wszystko wokół. Zdziwi Cię, jak dobrze można słyszeć dźwięki otoczenia, nosząc słuchawki.
  Jeśli wolisz efekt pośredni, możesz wybrać jeden z pozostałych dziewięciu poziomów.

  Muzyka? efektowna jak zawsze.


  Jakość dźwięku muzyki odtwarzanej w słuchawkach Bose Headphones 700 jest naprawdę wysoka. Aktywny korektor i imponujący poziom basów znakomity dźwięk niezależnie od poziomu głośności. Twoja muzyka brzmi skrupulatnie tak, jak powinna i nie ma znaczenia, czy słuchasz jej cicho, czy znacznie głośniej.

  Aplikacja Bose Music: Niestandardowe sterowanie

  Od korekcji brzmienia po sterowanie odtwarzaniem, aplikacja Bose Music daje Ci jeszcze obszerniejszą kontrolę i sprawia, że Twoje inteligentne produkty Bose współpracują ze sobą, aby zapewnić Ci idealne doznania dźwiękowe.

  rozmiary/waga

  Słuchawki:20,3 cm wys. × 16,5 cm szer. × 5,1 cm gł. (0,25 kg)
  Pokrowiec:21,8 cm wys. × 17,9 cm szer. × 6,2 cm gł. (0,18 kg)
  kabel audio:1,06 m
  kabel USB:0,5 m

  uzupełniające informacje


  Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.0
  Zasięg łączności Bluetooth: Do 10 m (33 stóp)
  Czas ładowania akumulatora: Do 2,5 godzin
  Czas prędkiego ładowania akumulatora: 15 min, co przekłada się na 3,5 godziny odtwarzania
  Czas pracy akumulatora: Do 20 godzin
  Połączenie USB-C

  ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700
  kabel audio
  przewód USB do ładowania
  Pokrowiec
  Przewodnik szybkiego startu

  często ZADAWANE PYTANIA

  Jaka jest różnica pomiędzy słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700 a bezprzewodowymi słuchawkami QuietComfort 35 II?

  Słuchawki QuietComfort 35 II to wyśmienity produkt dla osób, które poszukują renomowanej technologii redukcji hałasu i dźwięku zoptymalizowanego pod kątem głośności. Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 posiadają te same właściwości,proponują całkowicie nową konstrukcję akustyczną, dzięki czemu ich funkcja redukcji hałasu jest bardziej skuteczna (w porównaniu z modelem QC35 II), a w dodatku zezwalają na całkowite lub zerowe blokowanie dźwięków z otoczenia. Kolejnym ważnym usprawnieniem jest adaptacyjny system czterech mikrofonów, który, samoczynnie dopasowując się do dźwięków otoczenia, pozwala oddzielić głos od hałasów i w wyniku czego spokojnie przeprowadzić rozmowę albo wydać polecenie asystentowi. Do tego jest jeszcze nowy interfejs dotykowy, który pozwala instynktownymi gestami zarządzać treściami.

  Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?

  zastrzeżona struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które gwarantują przepływ powietrza w słuchawkach. Rozszerza to ich głośność akustyczną bez zapotrzebowania powiększania muszli słuchawek. Dzięki temu słuchawki generują lepszy dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i komfortowojsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest używana we wszelkich naszych słuchawkach i zestawach słuchawkowych.

  Jaka jest kompletna realna redukcja hałasu w słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 wykorzystują zarówno aktywną, jak i pasywną redukcję hałasu. Nowoczesne i chronione rozwiązanie elektroniczne zapewniają aktywną redukcję hałasu dzięki mikrofonom umieszczonym zarówno w środku, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny lokalizuje dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — żeby wyemitować sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kompilacji odpowiedniej konstrukcji akustycznej i precyzyjnie przypasowanych tworzyw, z których produkowane są muszle słuchawek i poduszki.

  Ile mikrofonów mają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 zawierają nowy system ośmiu mikrofonów. W ramach technologii redukcji hałasu wykorzystywanych jest sześć mikrofonów, które pozwalają regulować liczba dźwięków docierających do słuchacza z otoczenia. Dwa z tych mikrofonów w połączeniu z dwoma innymi niesłychaną jakość odbioru głosu.

  Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mają funkcję odbierania rozmów telefonicznych?

  Tak. Słuchawki Bose 700 z funkcją redukcji hałasu są wyekwipowane w adaptacyjny system czterech mikrofonów, który zezwala na stosowanie słuchawek podczas rozmów, jeśli są podłączone do smartfona. Obsługa klasycznych rozmów to nie wszystko. Słuchawki współpracują także z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime

  Jak sparować słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z urządzeniem przenośnym?

  Najpierw przejrzyj, czy słuchawki są włączone — naciśnij górny przycisk znajdujący się z tyłu prawej słuchawki. Następnie przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk zasilania, by włączyć tryb parowania słuchawek. Uwaga: jeśli po raz pierwszy podłączasz słuchawki, po ich włączeniu tryb parowania będzie już aktywny. Z komunikatów głosowych uzyskasz dopełniające instrukcje. Do przeprowadzenia cyklu parowania zalecamy zastosować aplikacji Bose Music, ale nic się nie stanie, jeśli użyjesz do tego ustawień Bluetooth swojego urządzenia.

  Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mogą być jednocześnie podłączone do dwóch urządzeń mobilnych?

  Tak. Technologia komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom Bose Headphones 700 utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami równocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. W trakcie oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki automatycznie wstrzymają odtwarzanie, by odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na urządzeniu iPad.

  Jaki zasięg mają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 będą działać w odległości do 10 metrów od urządzenia źródłowego. Istotnie słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się obniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, albo zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego albo kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

  Jak długo akumulator pozostaje naładowany?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są wyekwipowane w specjalnie zaprojektowany akumulator litowo-jonowy, który zagwarantuje do 20 godzin odtwarzania dźwięku.

  Jak regulować głośność i zarządzać treścią na słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  W przedniej części prawej słuchawki znajduje się interfejs dotykowy obsługujący podstawowe polecenia. Poleceń te obejmują instynktowne gesty, np. Przesunięcie w górę albo w dół (regulacja głośności) albo przesunięcie do przodu albo do tyłu (przewijanie utworów do przodu albo do tyłu). Ponadto dwukrotne dotknięcie spowoduje wstrzymanie albo wznowienie odtwarzania albo odebranie lub zakończenie połączenia.

  Jak złożyć słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 do przechowywania?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są zaopatrzone w ukrytą konstrukcję obrotową, która pozwala na prędkie złożenie muszli słuchawek jednym ruchem i przechowywanie ich w wąskim twardym pokrowcu. W środku pokrowca znajduje się specjalny schowek na przewody z pokrywą magnetyczną. Nowa budowa upraszcza używanie i powiększa funkcjonalność, a zwężany kształt upraszcza przechowywanie słuchawek w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak kieszenie fotela, plecaki i torby.

  Czy moje urządzenie przenośne obsługuje system Bose AR?

  System Bose AR aktualnie współpracuje z urządzeniami iPhone i iPad. Trwają prace nad aplikacjami obsługującymi system Bose AR dla użytkowników systemu Android. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić.

  Jak uzyskać dostęp do domyślnego asystenta wirtualnego w moim telefonie?

  Do tego służy dolny przycisk z tyłu prawej słuchawki. Za jego pomocą można uzyskać dostęp do domyślnego wirtualnego asystenta telefonu, np. Siri.


☆ Bose QuietComfort Earbuds ☆

Bose QuietComfort Earbuds Najniższa Cena Online

☆ Bose QuietComfort Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QuietComfort Earbuds
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wyjątkowe brzmienie wymaga unikatowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zastosowano przełomowe i postępowe rozwiązania akustyczne i najskuteczniejszą redukcją hałasu na świecie.

  Wszystko to zapewnia wyraźny, czysty dźwięk i bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy.Korzyści: Douszne słuchawki z najskuteczniejszą na świecie redukcją hałasu- innowacyjne rozwiązania aktywnej i pasywnej redukcji hałasu​​ dostosuj dźwięk do własnych potrzeb dzięki dostosowywanej redukcji hałasu - ponieważ słuszny poziom słyszalności otoczenia zależy od sytuacji, słuchawki Bose QuietComfort Earbuds pozwalają go regulować zaimplementowana w słuchawkach technologia akustyczna pozwala genialnie odtworzyć bogate, głębokie basy i realistyczny, dostarczający niezwykłych wrażeń dźwięk niezależnie od tego, jak głośno (czy cicho) słuchasz technologia aktywnej korekcji dźwięku Active EQ zoptymalizowana pod kątem poziomu głośności Każda powierzchnia, która dotyka ucha, jest wytworzona z miękkiego silikonu, a nie twardego plastiku, dlatego słuchawki są wystarczająco wygodne, żeby można było je nosić przez cały dzień Znajdujący się w prawej słuchawce specjalnie zaprojektowany układ mikrofonów przechwytuje głos i eliminuje większość hałasu z otoczenia intuicyjny interfejs dotykowy pozwala na sterowanie przy pomocy kilku prostych gestów Dziękiochronie IPX4 słuchawki można nosić w trakcie deszczu, śniegu czy gradu Bose QuietComfort Earbuds mogą odtwarzać dźwięk do 6 godzin na jednym naładowaniu uzupełniające 12 godzin odtwarzaniadzięki etui z ładowarką 15-minutowe doładowanie zapewni dopełniające 2 godziny słuchania Bezprzewodowe etui z ładowarkąjest kompatybilne z dowolną bezprzewodową matą ładującąz atestem Qi Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds zoptymalizowano pod kątem technologiiBluetooth 5.1i zaprojektowano tak, by umożliwić prędkie i zrównoważone parowanie Słuchawki douszne Bose QuietComfort Earbuds są w pełni kompatybilne z asystentem głosowym w Twoim urządzeniu...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Bose – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Bose, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Bose jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bose Sport Earbuds ☆

Bose Sport Earbuds Najniższa Cena Online

☆ Bose Sport Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Sport Earbuds
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  BOSE Sport Earbuds
  Słuchawki

  OPRACOWANE Z MYŚLĄ O najlepszYM TRENINGU
  Słuchawki Bose Sport Earbuds opracowano od podstaw tak, by dodawały energii podczas treningów dzięki realistycznemu dźwiękowi i zrównoważonemu i komfortowemu przypasowaniu. Nasze technologie sprawiają, że brzmienie muzyki pozostaje czyste i zbalansowane bez względu na poziom głośności. Z kolei dzięki swej konstrukcji słuchawki tylko nieznacznie odstają od powierzchni ucha, Końcówki douszne nie uwierają choćby w trakcie długich ćwiczeń i nie wypadną — bez względu na to, jak bardzo energiczne ruchy będziesz wykonywać. Przygotuj się do pobijania własnych rekordów. Natychmiastowa motywacja
  Słuchawki Bose Sport Earbuds sprawiają, iż muzyka brzmi tak, jakby wykonawca był tuż obok, co motywuje do przebiegnięcia dodatkowego dystansu albo zwiększenia liczby powtórzeń. Opatentowana budowa portów akustycznych oraz wydajne przetworniki generują donośny dźwięk pomimo niepokaźnej konstrukcji akustycznej. Słynny, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Bose Active EQ samoczynnie powiększa poziom tonów niskich i wysokich, dzięki temu muzyka, filmy i dialogi są zawsze stabilne na każdym poziomie głośności. Końcówki StayHear Max tworzą szczelne połączenie z kanałem słuchowym, co stanowczo wpływa na słyszalność bardzo niskich dźwięków powiększających dynamikę i oddziaływanie muzyki na emocje, a także blokowanie dźwięków otoczenia, a Ty możesz skupić się na muzyce i ćwiczeniach. Ty się ruszasz, a one pozostają na swym miejscu
  Do słuchawek Bose Sport Earbuds załączone są trzy pary końcówek StayHear Max, co pomaga znaleźć stosowny wymiar. Wszystkie powierzchnie mające kontakt z uchem są wykonane z miękkiego silikonu. Równomierne rozłożenie nacisku na znacznej powierzchni ogranicza ucisk na wrażliwe części ucha. Wyjątkowe końcówki w kształcie parasola i wydłużone sprężyste skrzydełka utrzymują słuchawki Bose Sport Earbuds na miejscu bez konieczności zaczepiania ich na uchu. Nie wypadną choćby, gdy będziesz energicznie poruszać głową albo skakać. tworzone z myślą o trwałości
  Zaprojektowaliśmy je tak, aby były wytrzymałe na działanie potu oraz warunków pogodowych. Słuchawki Bose Sport Earbuds przechodzą rygorystyczne testy jakości i wytrzymałości, więc zawsze w najkorzystniejszej formie — podobnie jak Ty. Spełniają kryteria normy IPX4, co oznacza, że elektronika wewnątrz każdej słuchawki dousznej jest broniona przed rozpryskami wody na wypadek nieoczekiwanego deszczu podczas biegu. Funkcjonalność w zasięgu ręki
  Słuchawki Bose Sport są wyposażone w objętościowe sterowanie dotykowe. Dwukrotnie stuknij prawą słuchawkę, by włączyć bądź wyłączyć odtwarzanie muzyki albo odebrać połączenie. przeglądaj muzykę bez dotykania telefonu
  Funkcja odtwarzania Spotify Tap daje szybki i nietrudny dostęp do serwisu Spotify. Wystarczy dwukrotnie stuknąć lewą słuchawkę, by wrócić do ostatniej listy odtwarzania. Stuknij dwukrotnie raz jeszcze, a usłyszysz nową playlistę wyprodukowaną na podstawie Twojej historii odtwarzania. Możesz robić tak do woli, aż wynajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu. Aby włączyć tę funkcję, ustaw „Spotify jako swój skrót w aplikacji Bose Music. Nie zrezygnują przed Tobą
  Jedno ładowanie słuchawek Bose Sport Earbuds zagwarantuje choćby pięć godzin odtwarzania. Można naładować je za pomocą dołączonego etui ładującego, które ma wystarczającą pojemność, aby dwukrotnie uzupełnić zapas energii słuchawek, dając Ci dopełniające 10 godzin słuchania. Jeśli akumulator wyładuje się w drodze, możesz przeprowadzić 15-minutowe szybkie ładowanie i korzystać ze słuchawek poprzez kolejne dwie godziny. Aplikacja Bose Music
  Słuchawki Bose Sport Earbuds łączą się z bezpłatną aplikacją Bose Music, w której możesz między innymi nadać im nazwę, skonfigurować ich części sterujące i sprawdzić poziom naładowania akumulatora.
  Pozostań w kontakcie
  Słuchawki Sport Earbuds zapamiętują ostatnie siedem urządzeń, z którymi zostały sparowane, więc możesz wygodnie przełączać się między nimi bez ponownego łączenia. Sparowane urządzenia możesz przełączać przyciskiem Bluetooth na obudowie albo zjednoczyć się bezpośrednio z menu Bluetooth na swym urządzeniu.
  Wyraźne rozmowy
  Nie przerywaj treningu, gdy ktoś zadzwoni — wystarczy dwukrotnie stuknąć prawą słuchawkę, żeby odebrać połączenie, lub nacisnąć i przytrzymać ją, by je odrzucić. Jeżeli odbierzesz połączenie, głos, który usłyszysz w słuchawkach, będzie wyjątkowo wyraźny. Rozmówca także usłyszy Cię wyjątkowo korzystnie dzięki systemowi mikrofonów modelujących wiązkę, który oddziela głos od dźwięków otoczenia.
  Zawartość opakowania
  • 2 słuchawki Bose Sport Earbuds (ze średnimi końcówkami oznaczonymi wymiarem 2)
  • Etui z ładowarką
  • niepokaźne i pokaźne końcówki (oznaczone stosownie wymiarami 1 i 3)
  • przewód ładowania USB-C (A do C)
  • Przewodnik szybkiego startu
  • Karta gwarancyjna
  dane technologiczne:
  • Czas pracy akumulatora: do 5 godzin
  • Czas ładowania akumulatora słuchawek: 2 godziny
  • Czas ładowania akumulatora w etui: 3 godziny
  • Czas szybkiego ładowania: 15 minut gwarantuje 2 godziny pracy
  • Sposób ładowania akumulatora: USB-C
  • wariant akumulatora (słuchawka): litowo-jonowy (metalowa bateria pastylkowa)
  • typ akumulatora (etui): litowo-jonowy (bateria płaska)
  • Zasięg łączności Bluetooth: do 9 m
  • Wersja Bluetooth: 5.1
  • Kodek: SBC i AAC
  • Funkcja samoczynnego wł./wył. Oszczędzająca energię

☆ Bose QuietComfort Earbuds ☆

Bose QuietComfort Earbuds Najniższa Cena Online

☆ Bose QuietComfort Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QuietComfort Earbuds
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  unikatowe brzmienie wymaga wyjątkowej ciszy. Właśnie dlatego w nowych, eleganckich bezprzewodowych słuchawkach dousznych zaimplementowano przełomowe i nowoczesne rozwiązania akustyczne, a także najskuteczniejszą redukcją hałasu na świecie.

  Wszystko to zapewnia wyraźny, czysty dźwięk, a także bogate, głębokie basy na tle całkowitej ciszy.Korzyści: Douszne słuchawki z najskuteczniejszą na świecie redukcją hałasu- progresywne rozwiązania aktywnej i pasywnej redukcji hałasu​​ przypasuj dźwięk do własnych potrzeb dzięki dostosowywanej redukcji hałasu - ponieważ stosowny poziom słyszalności otoczenia zależy od sytuacji, słuchawki Bose QuietComfort Earbuds pozwalają go regulować zastosowana w słuchawkach technologia akustyczna pozwala doskonale odtworzyć bogate, głębokie basy i realistyczny, dostarczający niezwykłych wrażeń dźwięk niezależnie od tego, jak głośno (czy cicho) słuchasz technika aktywnej korekcji dźwięku Active EQ zoptymalizowana pod kątem poziomu głośności Każda powierzchnia, która dotyka ucha, jest wyprodukowana z miękkiego silikonu, a nie twardego plastiku, dlatego słuchawki są wystarczająco komfortowe, by można było je nosić poprzez cały dzień Znajdujący się w prawej słuchawce specjalnie zaprojektowany układ mikrofonów przechwytuje głos i usuwa większość hałasu z otoczenia instynktowny interfejs dotykowy umożliwia sterowanie przy pomocy kilku prostych gestów Dziękiochronie IPX4 słuchawki można nosić w trakcie deszczu, śniegu czy gradu Bose QuietComfort Earbuds mogą odtwarzać dźwięk do 6 godzin na jednym naładowaniu uzupełniające 12 godzin odtwarzaniadzięki etui z ładowarką 15-minutowe doładowanie zapewni dopełniające 2 godziny słuchania Bezprzewodowe etui z ładowarkąjest kompatybilne z dowolną bezprzewodową matą ładującąz atestem Qi Słuchawki Bose QuietComfort Earbuds zoptymalizowano pod kątem techniceBluetooth 5.1i zaprojektowano tak, aby umożliwić prędkie i zrównoważone parowanie Słuchawki douszne Bose QuietComfort Earbuds są w pełni kompatybilne z asystentem głosowym w Twoim urządzeniu...


☆ Bose QC45 ☆

Bose QC45 Najniższa Cena Online

☆ Bose QC45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose QC45
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Bose QuietComfort 45 Legendarna cisza, wygoda i legendarny dźwięk Poczujesz to, gdy tylko założysz słuchawki na głowę. Komfortowe, miękkie poduszki perfekcyjnie osłaniają uszy. Potem wciskasz przycisk, a świat pogrąża się w ciszy.

  Rozbrzmiewa muzyka, która urzeka Cię już od pierwszego dźwięku. To właśnie niesamowite możliwości słuchawek QuietComfort nowej generacji wyposażonych w najlepsze połączenie redukcji hałasu oraz wygody w swej klasie.

  Wisienką na torcie jest nasza autorska technika akustyczna gwarantująca głęboki i czysty dźwięk. Bose QuietComfort 45 headphones słuchawki bezprzewodowe o nieprzeciętnie wyważonym połączeniu ciszy, wygody i dźwięku, którymi będziesz rozkoszować się poprzez cały dzień.

  Przekonaj się na własne uszy Wyobraź sobie, iż jesteś w zatłoczonej kawiarni i chcesz poczytać książkę. Wypróbuj oba poniższe tryby, żeby przekonać się, jak dużo lub jak niedużo dźwięków z otoczenia będziesz słyszeć.

  Brzmi niebywale. Lecz to nie magia Wszystko zaczyna się od naszej technologii Acoustic Noise Cancelling, która jest owocem ponad 50 lat badań. Wykorzystaliśmy w niej malutkie mikrofony ukryte w muszlach słuchawek.

  bezustannie mierzą one i porównują hałas na zewnątrz. Następnie sygnał o fazie odwrotnej tłumi go, ograniczając denerwujące dźwięki i zezwalając Ci jeszcze bardziej radować się muzyką. Przyciskiem na lewej muszli możesz włączyć tryb Quiet, który zagwarantuje pełne wyciszenie, lub tryb Aware, który dopuszcza dźwięki z otoczenia.

  Więcej muzyki i kontaktu ze światem Tryb Aware powoduje, że dźwięki wokół Ciebie są rejestrowane poprzez mikrofony i wiernie odtwarzane w słuchawkach, dzięki temu utrzymujesz pełny kontakt z otoczeniem. Słyszysz zarówno muzykę, jak i to, co dzieje się wokół tyle że na bardziej stabilnym poziomie głośności.

  Dźwięk Twojej muzyki. Klasy Hi-Fi Muzyka, podcasty i filmy. Wiemy, jak niezwykle je lubisz. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy słuchawki QC45 z unikatowymi technologiami Bose architekturą TriPort oraz zoptymalizowanym pod kątem głośności korektorem Active EQ które odtwarzają bardzo wierne brzmienie.

  Nasza autorska kompozycja TriPort zapewnia wentylację muszli słuchawek,powiększyć głębię i pełnię brzmienia, bez wpływu na gabaryty urządzenia. W efekcie otrzymujemy lepszy dźwięk z lżejszego i bardziej wygodnego urządzenia.

  Co więcej, zoptymalizowany pod kątem głośności korektor Active EQ wzmacnia tony wysokie i niskie, by utrzymać tę samą wysoką wierność brzmienia bez względu głośność odtwarzania. Basy są niezmienne nawet przy cichym odtwarzaniu, a muzyka pozostaje wyraźna choćby przy szerokiej głośności.

  Komfort tkwi w szczegółach Niesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają zachwycającej wygody. Słuchawki QuietComfort nie przestają imponować także w tym obszarze dzięki naszej niebywałej trosce o najdrobniejsze szczegóły.

  Gładkie, pozbawione fałd poduszki, luksusowo miękka skóra plastikowa oraz drobna siła nacisku pozwolą Ci zapomnieć, że w ogóle masz słuchawki na głowie nawet po wielu godzinach słuchania. Niepodatny na uderzenia nylon z włóknem szklanym wzmacnia pałąk,bronić go przed upadkami i odkształceniami.

  Specjalne metalowe zawiasy sprawiają, że każdy punkt obrotu pozostaje zrównoważony i wytrzymały. Ekskluzywno miękka skóra syntetyczna na obu poduszkach i na górze wewnętrznej części pałąka zapewnia wygodę przez cały dzień.

  Wyraźny dźwięk rozmów. W pomieszczeniach i na zewnątrz Dzięki dodaniu czwartego mikrofonu zewnętrznego możliwości przechwytywania głosu poprzez model QC45 widocznie wyprzedzają rozwiązania konkurencji. Nasze słuchawki izolują Twój głos i skupiają się na nim, podczas gdy algorytm redukcji hałasu filtruje dźwięki z otoczenia, aby zapewnić wyraźny dźwięk rozmów.

  Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, iż Twój głos brzmi wyraźnie i czysto nawet w gwarnych miejscach. Słuchaj poprzez dłuższy czas Słuchawki QuietComfort 45 pozwalają słuchać muzyki dłużej aniżeli poprzedni model 24 godziny na jednym naładowaniu.

  Pozwoli Ci to rozkoszować się ciszą i odtwarzać ulubione kawałki choćby w trakcie najdłuższego lotu nocnego. Żeby je naładować, wystarczy podłączyć kabel USB-C i odczekać maksymalnie 2,5 godziny. Szybkie, 15-minutowe ładowanie wystarczy na 3 godzin odtwarzania.

  Możesz również podłączyć załączony do zestawu kabel audio, aby słuchać muzyki jeszcze dłużej w trybie przewodowym. Informacje o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa budowa Nauszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 2,5 mm mikrojack 1 x USB (Type C) Kontrola dźwięku Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia Mikrofon Tak Zasięg 9 m odcień Czarny Waga 240 g Akcesoria w pakiecie Słuchawki QuietComfort 45 Etui kabel ładujący USB-C (30 cm) przewód audio (3,5 mm do 2,5 mm)


☆ Bose Noise Cancelling Headphones 700 ☆

Bose Noise Cancelling Headphones 700 Najniższa Cena Online

☆ Bose Noise Cancelling Headphones 700 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose Noise Cancelling Headphones 700
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki, które służą Ci przez cały dzień


  Większość ludzi nosi słuchawki tylko w pewnych sytuacjach, na przykład podczas ćwiczeń, podróży pociągiem, w pracy lub kawiarni. Jednak mamy nadzieję, że te świeże słuchawki staną się dla Ciebie niezbędnym akcesorium, co okulary i zdasz sobie ekspresowo sprawę, że możesz je komfortowo nosić przez cały dzień.

  nowe pod każdym względem

  Możliwości naszych nowych słuchawek dalece wykraczają poza obsługę dźwięku muzyki, filmów i połączeń. Ułatwiają komunikację i uzyskiwanie informacji, udoskonalają koncentrację, zapewniają lepszą rozrywkę i nie tylko.

  zwiększone doznania dźwiękowe. Teraz to rzeczywistość.


  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 spełniają wszystkie wymagania i zapewniają niewyobrażalne wcześniej możliwości. To inteligentne słuchawki, które usprawniają dostęp do asystentów głosowych i pozwalają zachować kontakt ze światem. Dzięki wydajnemu systemowi mikrofonów możesz spokojnie prowadzić rozmowy i nie martwić się, czy głos będzie wyraźny. A do tego masz do dyspozycji technologię Bose AR* – pierwszą tego typu platformę audio zwiększonej rzeczywistości dostarczającą zupełnie świeże, zniewalające wrażenia dźwiękowe.

  rozszerzona rzeczywistość dla uszu


  Bose AR* to pierwsza w swoim typu platforma audio rozszerzonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite świeże wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i jednocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym.
  Pierwsze aplikacje obsługujące Bose AR są już dostępne dla systemu iOS, a wkrótce pojawią się kolejne. Możliwości są nieograniczone. Aplikacje nawigacyjne, dzięki którym odkryjesz coś nowego. Aplikacje fitness, które nie zajmują rąk i oczu. Jeszcze bardziej wciągające gry.

  Jak działa system Bose AR?


  Produkty obsługujące Bose AR mają zastosowane detektory ruchu, które po założeniu wykrywają pozycję głowy i ruchy ciała. Aplikacje z obsługą systemu Bose AR mogą zastosować te oraz pochodzące z urządzenia przenośnego dane lokalizacji, aby zaproponować Ci treści dźwiękowe stosowne do miejsca, w którym przebywasz, i tego, czym się akurat zajmujesz.

  GŁOWA PROSTO. RĘCE WOLNE. USZY ZADZIWIONE

  Adaptacyjny system mikrofonów zagwarantuje wspaniałą jakość wychwytywania głosu


  Słuchawki Bose Headphones 700 są wyposażone w niezrównany system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając jednocześnie hałasy w Twoim otoczeniu. Rezultat? Jakość dźwięku na nieznanym dotąd poziomie. Choćby gdy dookoła jest głośno.

  wykonane z myślą o wygodzie

  To zupełnie nowy wygląd naszych słuchawek bezprzewodowych. Różnica jest naprawdę wyczuwalna. Komfort noszenia zapewni Ci lekki, opływowy pałąk ze stali nierdzewnej z miękkimi, odpowiednio ustawionymi muszlami. Spód pałąka produkowano z wyjątkowo miękkiej i miłej w dotyku pianki żelowej, Możesz też być spokojny o swoją fryzurę — słuchawki nie ruszą nawet jednego włosa.


  Słuchaj dźwięków wokół na własnych zasadach.


  W słuchawkach Bose 700 ulepszyliśmy nawet to, z czego jesteśmy najlepiej znani. Teraz, dzięki 11 poziomom regulacji funkcji redukcji hałasu, możesz przypasować poziom dźwięków w swym otoczeniu. Rozszerzanie redukcji hałasów stopniowo pozwala ograniczyć dekoncentrujący wpływ dźwięków powszechnych w głośnych miejscach. Redukcję hałasu możnazmniejszyć do poziomu, w którym dźwięki otoczenia są tak samo wyraźne, jak przed założeniem słuchawek.
  A w nagłych przypadkach, można skorzystać z Trybu konwersacyjnego. Po naciśnięcie przycisku odtwarzanie muzyki jest wstrzymywane, a system mikrofonowy dopuszcza do Twoich uszu dźwięki z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się znakomicie przy zamawianiu kawy lub podczas rozmowy ze współpracownikiem.

  Wykorzystaj pełnię możliwości smartfona, nie wyjmując go z kieszeni

  Bose AR* to pierwsza w swym rodzaju platforma audio zwiększonej rzeczywistości, która pozwala uzyskać niesamowite świeże wrażenia dźwiękowe. Pomaga utrzymywać połączenie ze światem cyfrowym i równocześnie zachować kontakt ze światem fizycznym. Jako połączenie produktów do odtwarzania dźwięków, które można nosić na sobie, sprzętów mobilnych i zintegrowanych aplikacji, technologia Bose A) otwiera świeże możliwości w dziedzinie podróży, ćwiczeń, nauki, zabawy i nie tylko. Wszytko dlatego,zwiększa wrażenia słuchowe, a nie wzrokowe. Funkcje Bose AR i ich przystępność mogą się różnić.

  Oczekujesz czystego dźwięku połączeń i komend głosowych? Wiemy, czego się obawiasz.

  Dzięki słuchawkom Bose Noise Cancelling Headphones 700 Twój głos będzie przejrzyście czysty podczas połączeń – nowy, nieprzeciętny system 4 mikrofonów genialnie dostosowuje się do wiatru i hałasu. O jakim hałasie mówimy? Możesz prowadzić rozmowę biznesową w zatłoczonym centrum handlowym – Twój głos będzie oddzielony od otoczenia tak należycie, że rozmówca pomyśli, że jesteś w biurze.

  Redukcja hałasu, do której tylko my jesteśmy zdolni. A ulepszona.


  Projektując słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 nie tylko ulepszyliśmy wydajność redukcji hałasu – rozwinęliśmy również jej obsługę.
  Jeśli na przykład chcesz się skupić w modnej kawiarni, możesz zmaksymalizować redukcję hałasu. Gdy nie przeszkadzają Ci dźwięki otoczenia, na przykład przy ruchliwej ulicy, możesz zniżyć poziom redukcji, żeby słyszeć wszystko wokół. Zdziwi Cię, jak poprawnie można słyszeć dźwięki otoczenia, nosząc słuchawki.
  Jeśli wolisz efekt pośredni, możesz wybrać jeden z pozostałych dziewięciu stopni.

  Muzyka? spektakularna jak zawsze.


  Jakość dźwięku muzyki odtwarzanej w słuchawkach Bose Headphones 700 jest naprawdę wysoka. Aktywny korektor i imponujący poziom basów nieprzeciętny dźwięk niezależnie od poziomu głośności. Twoja muzyka brzmi dokładnie tak, jak powinna i nieistotne, czy słuchasz jej cicho, czy znacznie głośniej.

  Aplikacja Bose Music: Niestandardowe sterowanie

  Od korekcji brzmienia po sterowanie odtwarzaniem, aplikacja Bose Music daje Ci jeszcze większą kontrolę i sprawia, że Twoje inteligentne produkty Bose współpracują ze sobą, żeby zapewnić Ci doskonałe doznania dźwiękowe.

  wymiary/waga

  Słuchawki:20,3 cm wys. × 16,5 cm szer. × 5,1 cm gł. (0,25 kg)
  Pokrowiec:21,8 cm wys. × 17,9 cm szer. × 6,2 cm gł. (0,18 kg)
  kabel audio:1,06 m
  przewód USB:0,5 m

  uzupełniające dane


  Wersja Bluetooth: Bluetooth 5.0
  Zasięg łączności Bluetooth: Do 10 m (33 stóp)
  Czas ładowania akumulatora: Do 2,5 godzin
  Czas szybkiego ładowania akumulatora: 15 min, co przekłada się na 3,5 godziny odtwarzania
  Czas pracy akumulatora: Do 20 godzin
  Połączenie USB-C

  ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700
  kabel audio
  kabel USB do ładowania
  Pokrowiec
  Przewodnik prędkiego startu

  nieraz ZADAWANE PYTANIA

  Jaka jest różnica pomiędzy słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700 a bezprzewodowymi słuchawkami QuietComfort 35 II?

  Słuchawki QuietComfort 35 II to świetny artykuł dla osób, które poszukują szanowanej technice redukcji hałasu i dźwięku zoptymalizowanego pod kątem głośności. Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 posiadają te same właściwości,proponują kompletnie nową konstrukcję akustyczną, dzięki temu ich funkcja redukcji hałasu jest bardziej sprawna (w porównaniu z modelem QC35 II), a ponadto pozwalają na całkowite albo zerowe blokowanie dźwięków z otoczenia. Kolejnym ważnym usprawnieniem jest adaptacyjny system czterech mikrofonów, który, automatycznie dopasowując się do dźwięków otoczenia, pozwala oddzielić głos od hałasów i w rezultacie spokojnie przeprowadzić rozmowę lub wydać polecenie asystentowi. Do tego jest jeszcze nowy interfejs dotykowy, który pozwala instynktownymi gestami zarządzać treściami.

  Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?

  opatentowana struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które gwarantują przepływ powietrza w słuchawkach. Zwiększa to ich głośność akustyczną bez potrzeby zwiększania muszli słuchawek. Dzięki czemu słuchawki generują udoskonalony dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest stosowana we wszystkich naszych słuchawkach i kompletach słuchawkowych.

  Jaka jest pełna osiągalna redukcja hałasu w słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 wykorzystują równocześnie aktywną, jak i pasywną redukcję hałasu. Zaawansowane i chronione rozwiązanie elektroniczne gwarantują aktywną redukcję hałasu dzięki mikrofonom umieszczonym równocześnie w środku, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny wyłapuje dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — aby wyemitować sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kombinacji trafnej konstrukcji akustycznej i precyzyjnie dobranych materiałów, z których wytwarzane są muszle słuchawek i poduszki.

  Ile mikrofonów mają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 zawierają nowy system ośmiu mikrofonów. W ramach technice redukcji hałasu użytkowanych jest sześć mikrofonów, które pozwalają regulować ilość dźwięków docierających do słuchacza z otoczenia. Dwa z tych mikrofonów w połączeniu z dwoma innymi niespotykaną jakość odbioru głosu.

  Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mają funkcję odbierania rozmów telefonicznych?

  Tak. Słuchawki Bose 700 z funkcją redukcji hałasu są wyposażone w adaptacyjny system czterech mikrofonów, który zezwala na użytkowanie słuchawek w trakcie rozmów, jeśli są podłączone do smartfona. Obsługa tradycyjnych rozmów to nie wszystko. Słuchawki współpracują ponadto z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime

  Jak sparować słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 z urządzeniem przenośnym?

  Najpierw zobacz, czy słuchawki są włączone — naciśnij górny przycisk znajdujący się z tyłu prawej słuchawki. Następnie przytrzymaj przez 3 sekundy przycisk zasilania, żeby włączyć tryb parowania słuchawek. Uwaga: jeśli po raz pierwszy podłączasz słuchawki, po ich włączeniu tryb parowania będzie już aktywny. Z komunikatów głosowych uzyskasz dodatkowe instrukcje. Do przeprowadzenia cyklu parowania zalecamy wykorzystać aplikacji Bose Music, lecz nic się nie stanie, jeśli użyjesz do tego ustawień Bluetooth swego urządzenia.

  Czy słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 mogą być jednocześnie podłączone do dwóch maszyn mobilnych?

  Tak. Technika komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom Bose Headphones 700 utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. Podczas oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki automatycznie wstrzymają odtwarzanie, aby odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na urządzeniu iPad.

  Jaki zasięg posiadają słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 będą działać w odległości do 10 metrów od urządzenia źródłowego. Stanowczo słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się zniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, albo zakłóceń wywoływanych przez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego albo kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

  Jak długo akumulator pozostaje naładowany?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są zaopatrzone w specjalnie zaprojektowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 20 godzin odtwarzania dźwięku.

  Jak regulować głośność i zarządzać treścią na słuchawkach Bose Noise Cancelling Headphones 700?

  W przedniej części prawej słuchawki znajduje się interfejs dotykowy obsługujący podstawowe polecenia. Poleceń te obejmują intuicyjne gesty, np. Przesunięcie w górę albo w dół (regulacja głośności) albo przesunięcie do przodu lub do tyłu (przewijanie utworów do przodu lub do tyłu). Dodatkowo dwukrotne dotknięcie spowoduje wstrzymanie lub wznowienie odtwarzania albo odebranie albo zakończenie połączenia.

  Jak złożyć słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 do przechowywania?

  Słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700 są wyekwipowane w ukrytą konstrukcję obrotową, która umożliwia prędkie złożenie muszli słuchawek jednym ruchem i przechowywanie ich w wąskim twardym pokrowcu. W środku pokrowca znajduje się specjalny schowek na przewody z pokrywą magnetyczną. Nowa kompozycja usprawnia stosowanie i powiększa funkcjonalność, a zwężany kształt usprawnia przechowywanie słuchawek w miejscach o ograniczonej przestrzeni, takich jak kieszenie fotela, plecaki i torby.

  Czy moje urządzenie przenośne obsługuje system Bose AR?

  System Bose AR obecnie współpracuje z urządzeniami iPhone i iPad. Trwają prace nad aplikacjami obsługującymi system Bose AR dla użytkowników systemu Android. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić.

  Jak uzyskać dostęp do domyślnego asystenta wirtualnego w moim telefonie?

  Do tego służy dolny przycisk z tyłu prawej słuchawki. Za jego pomocą można uzyskać dostęp do domyślnego wirtualnego asystenta telefonu, np. Siri.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Bose najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Bose w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Bose w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Bose nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Bose opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Bose cena,
 • ranking słuchawek do biegania Bose,
 • słuchawki do biegania Bose jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Bose

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Bose?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Bose odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Bose najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Bose warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Bose, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Bose są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Bose zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Bose to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *