FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Creative. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Creative


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Creative,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Creative najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Creative, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Creative, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HS-720 V2Zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem objętościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń wideo. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB.

  zestaw ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC albo Mac.

  Jest niezwykle lekki, co zezwala na komfortowe jego wykorzystywanie poprzez długie godziny bez uczucia dyskomfortu. Komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany we wszystkie potrzebne funkcje - mikrofon pojemnościowy z funkcją redukcji szumów eliminujący niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swego głosu i komfortowy w obsłudze pilot na kablu zaopatrzony w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

  pakiet nie wymaga uzupełniającego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest nieprzeciętnym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje przystępnego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

  WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓWSpójrzmy prawdzie w oczy, nad wyraz trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. W trakcie prezentacji najważniejsze jest, aby odbiorcy mogli się skupić na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację produktywnego mówcy.

  Właśnie w tym celu komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak by szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie.

  dodatkowo rozciągliwy pałąk umożliwia ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji. BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONUCzasem zdarza Ci się wykonywać dopełniające zadania w trakcie spotkania online, a kiedy ktoś niespodziewanie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, aby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem!

  Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, komplet Creative HS-720 V2 umożliwia łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy.

  Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - niewątpliwie wiesz, jak nad wyraz zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 usuwa tego typu sytuacje.

  Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyekwipowany w przycisk odbierania połączenia, a także przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do wygodnego prowadzenia rozmowy.

  SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swojego GŁOSUCzy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej niż jakbyśmy słyszeli swój głos.

  Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swego głosu słyszanego przez inne osoby, co pozwala na świadome regulowanie głośności mówienia w razie potrzeby.

  zezwala na to komfortowe prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online. NIESAMOWITY KOMFORT w trakcie DŁUGICH SPOTKAŃZestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest bardzo lekki (tylko 135g), dzięki czemu można go nosić wygodnie na głowie i uszach bez uczucia obciążenia choćby w trakcie długich spotkań.

  Zadbaliśmy także o odpowiednią długość kabla (2m), tak by można było się luźno poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać w trakcie spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni. NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszelkich ZASTOSOWAŃWierne dostrojenie gwarantuje potężny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszelkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier.

  zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, gwarantując lepszy dźwięk cyfrowy.Akcesoria w zestawie: 1 Creative HS-720 V2 1 skrócona instrukcja obsługi 1 broszura dotycząca zgodności z normami 1 broszura z informacjami na temat gwarancji Pozostałe cechy:...


☆ Creative SB H6 ☆

Creative SB H6 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB H6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H6
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy USB dla graczy z obsługą wirtualnego dźwięku przestrzennego w standardzie 7.1 do konsoli PS4, Xbox One, Nintendo Switch i komputerów PC.Korzyści: Wysokiej jakości pakiet słuchawkowy USB Sound BlasterX H6 gwarantuje krystaliczny dźwięk bez względu na to, czy korzystasz z komputera PC, konsoli PS4, Xbox One, czy Nintendo Switch.

  Urządzenie wyposażone zostało w specjalnie dostrojone neodymowe przetworniki o średnicy 50 mm i pełny zestaw mistrzowskich ulepszeń dźwiękowych z linii Sound Blaster. Słuchawki na dodatek posiadają odczepiany i redukujący szumy mikrofon ClearComms, trzy profesjonalne sprzętowe profile EQ, wymienne poduszki nauszne z oddychającego materiału oraz konfigurowalne oświetlenie Aurora Reactive RGB.

  Sound BlasterX H6 dostarcza graczom system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 wraz z technologią wzmocnienia dźwięku z kolekcji Sound Blaster. Wyposażone w funkcję monitorowania otoczenia umożliwiającą słuchanie dźwięków dobiegających z zewnątrz bez konieczności zdejmowania zestawu słuchawkowego.

  Każdy z nauszników Sound BlasterX H6 wyposażono w pierścień oświetlenia RGB Aurora Reactive, który może być spersonalizowany nawet do 16 milionów kolorów.


☆ Creative SXFI Gamer ☆

Creative SXFI Gamer Najniższa Cena Online

☆ Creative SXFI Gamer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SXFI Gamer
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zestaw słuchawkowy SXFI GAMER opracowano w jednym celu ma być znakomitym dodatkiem dla graczy, m.in. Zapalonych graczy, którzy ciągle poszukują czegoś więcej. Jest wyposażony w technologię Super X-Fi oraz mistrzowski mikrofon CommanderMic i po prostu zmienia oblicze gry.

  Zatrać się w rzeczywistości fantasy świata gier za sprawą wbudowanej technologii Super X-Fi, która zapewnia dźwięk holograficzny spersonalizowany specjalnie na potrzeby Twoich uszu. Załóż słuchawki i doświadcz niewiarygodnego poziomu realizmu, gdy dźwięk jest tak korzystny jak w rzeczywistości.

  CIESZĄCA SIĘ pokaźnyM podziwM oszałamiaJĄCA technologiaJest to technologia, której przyznano w sumie 23 nagrody Best of CES w ciągu 2 lat (w 2019 i 2020 r.). Super X-Fi raduje się znacznym zachwytm i może zupełnie odmienić Twoje doświadczenie słuchania.

  gwarantuje dźwięk holograficzny o wysokiej rozdzielczości, który sprawia wrażenie, że w słuchawkach znajduje się progresywny zestaw wielu głośników. Oprócz tego Super X-Fi generuje spersonalizowany profil dźwiękowy w oparciu o antropometrię głowy i uszu.

  dzięki czemu odtwarzany dźwięk zostaje odpowiednio zoptymalizowany specjalnie dla Ciebie. JAK SPERSONALIZOWAĆ DŹWIĘK W technologii SUPER XFIKażdy odbiera dźwięki z otaczającego świata inaczej unikalny kształt głowy i uszu ma wpływ na to, jak słyszymy.

  technika Super X-Fi wykorzystuje dźwięk obliczeniowy do personalizacji obsługi słuchawek w oparciu o to, jak słyszysz, i gwarantuje osiągalnie najistotniej zoptymalizowany i realistyczny dźwięk. ZAPOMNIJ O RZECZYWISTOŚCIWejdź do gry i zapomnij o całym świecie.

  Dzięki dokładnie dostrojonym przetwornikom słuchawek jest to możliwe. Wysokiej jakości, wysokowydajne przetworniki wraz z technologią Super X-Fi perfekcyjne połączenie efektów kinowych i najdrobniejszych szczegółów akustycznych.

  komplet słuchawkowy SXFI GAMER powoduje, iż na własnym ciele odczuwasz moc każdego wybuchu na polu bitwy i słyszysz głębokie, niskie tony, które pozwalają poczuć adrenalinę. Dzięki poszerzonej scenie dźwiękowej holografii słuchawkowej Super X-Fi możesz usłyszeć widocznie więcej dźwięków.

  technologia Super X-Fi odtwarza dźwięk holograficzny 7.1 tak, jakby był rzeczywisty, a także tak prawidłowy jak w prawdziwym kinie. Jednak w przeciwieństwie do warunków w kinie technologia Super X-Fi zagwarantuje, iż cały czas będziesz w obszarze najlepszego odsłuchu.

  Dźwięk holograficzny sprawia, że filmy brzmią naturalnie, więc możesz słuchać poprzez sporo godzin i się nie zmęczyć. NajlepszĄ OBRONĄ JEST ATAKNie trzeba już chować się przed wrogiem niezależnie od tego, czy słyszysz ludzkie kroki, czy najcichszy dźwięk przeładowywania broni, skrupulatnie wiesz, gdzie on jest.

  Profil dźwiękowy zoptymalizowany do odsłuchu z dużą precyzją choćby najdrobniejszych szczegółów akustycznych powoduje, iż możesz pokonać wrogów, jeszcze zanim zdadzą sobie sprawę z Twojej występowaniu. Tryb BATTLE Mode to całkiem nowy tryb dźwięku Super X-Fi, który oferuje najkorzystniejsze odwzorowanie i kierunkowość dźwięku, jakie można uzyskać za pomocą słuchawek.

  Uzyskaj umocniony efekt w oparciu o wyjątkowo realistyczny dźwięk w technice Super X-Fi i słysz z zniewalającą precyzją każdy najdrobniejszy dźwięk. Możesz spodziewać się, iż usłyszysz sygnały dźwiękowe o widocznie obszerniejszej krystaliczności i głębi, co pozwoli dokładnie wyróżnić miejsce przebywania Twoich wrogów i odległość od nich na niespotykanym dotąd poziomie precyzji.

  Z TECHNOLOGIĄ MIKROFONOWĄ INPERSONJak do tej pory to nasz najlepszy mikrofon. CommanderMic w komplecie słuchawkowym SXFI GAMER zapewnia genialną przezroczystość dźwięku w porównaniu z wieloma innymi mistrzowskimi mikrofonami.

  Ma niepowtarzalną konstrukcję akustyczną i zintegrowany pop filtr. Nasza najnowsza technika mikrofonowa SXFI inPerson pozwala jeszcze bardziej powiększyć jego możliwości skuteczne rozpoznawanie głosu ludzkiego i dźwięków otoczenia oraz skoncentrowanie się na redukcji szumów, a tym samym wzmocnieniu słyszanej mowy.

  Gdy korzystasz z mikrofonu CommanderMic, możesz mówić wyjątkowo pewnie i mieć zapewnioną wyraźną i staranną słyszalność, gdy wydajesz energiczne rozkazy pokonania wroga. NAUSZNIKI PREMIUM Z IMITACJI SKÓRYSłuchawki SXFI GAMER zostały pokryte miękką imitacją skóry premium i wyściełane podkładką z pianki z pamięcią kształtu.

  Zostały zaprojektowane w taki sposób,dostosowują się do kształtu głowy i przez mnóstwo godzin wygodnie spoczywają na uszach. Nauszniki też prosty mechanizm wymiany, który w razie potrzeby zezwala na wypięcie starych nauszników i zamontowanie nowych!

  SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANY przewód USB Z KEVLARUWzmocnij wrażenia podczas gry dzięki dołączonemu do zestawu słuchawkowego SXFI GAMER kablowi USB do transmisji informacji z kevlaru o szerokiej przepustowości, który może obsługiwać dużą przepustowość i maksymalnie zwiększyć funkcje audio słuchawek.

  kabel został skrupulatnie opracowany i wykonany z miedzi usztywnionej kevlarem, co nadaje mu wytrzymałość bez konieczności nadania szerokiej objętości. Owinięto go osłoną z aluminium i miedzi dla zapewnienia trwałości, a nylonowa plecionka maksymalnie powiększa rozciągliwość.

  Uzyskano wyjątkową solidność na rozciąganie, zachowując dla maksymalnego komfortu ultralekką konstrukcję. ZRÓB TO PO swemu WYBIERAJĄC spośród 16,7 MILIONA barwW komplecie słuchawkowym SXFI GAMER można zmieniać kolor diod LED na nausznikach właściwie dowolnie!

  wystarczy podłączyć SXFI GAMER do oprogramowania SXFI Control, żeby ustawić podświetlenie słuchawek, wybierając spomiędzy 16,7 miliona dostępnych odcieni. Jeśli nie możesz zdecydować, który odcień wybrać, włącz tryb Rainbow Pulse, żeby korzystać ze wszelkich równocześnie!Akcesoria w pakiecie: Creative SXFI GAMER CommanderMic przewód USB 4-biegunowy kabel analogowy 3,5 mm Konwerter USB C na USB-A Skrócona instrukcja obsługi Broszura z informacją na temat gwarancji Pozostałe właściwości: oczekiwania SYSTEMOWE: Windows OS: Intel Core i3 lub równoważny procesor AMD Płyta główna z chipsetem Intel, AMD lub innym, w pełni zgodnym Microsoft Windows 10 w wersji 32- albo 64-bitowej 1 GB pamięci RAM > 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym Port USB 2.0 / USB 3.0 Mac OS: Mac OS X 10.9 lub nowszy 1 GB pamięci RAM Port USB 2.0 / USB 3.0 PS4: Oprogramowanie układowe w wersji 5.0 lub nowszej przystępny port USB Nintendo Switch: Switch OS wersja 5.0 lub wyższa dostępny port słuchawek 3,5 mm na konsoli dostępny port USB (w trybie dokowania) Łączność głosowa obsługiwana po połączeniu poprzez port 3,5 mm i Bluetooth z urządzeniami z systemem Android, a także aplikacją iOS Nintendo Switch Online lub klientem VOIP...


☆ Creative Aurvana Live!2 ☆

Creative Aurvana Live!2 Najniższa Cena Online

☆ Creative Aurvana Live!2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Aurvana Live!2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aurvana Live!2
  pakiet słuchawkowy gwarantujący wyjątkowo wyraziste brzmienie
  .
  Słuchawki Creative Aurvana Live!2 skonstruowane w oparciu o swego nagradzanego poprzednika gwarantują realistyczne wrażenia akustyczne i głębszy bas. Słuchawki mają przetworniki 40 mm z biocelulozy zapewniające nieskazitelne brzmienie, natomiast wyściółka muszli wytwarzana ze wspaniałej sztucznej skóry proteinowej, mająca piankę dostosowującą się do kształtu uszu, zagwarantuje genialną izolację akustyczną. Choćby wielogodzinne wykorzystywanie słuchawek nie sprawia zmęczenia.

  komplet słuchawkowy zapewniający wyjątkowo wyraziste brzmienie.
  Zanurz się w realistycznym brzmieniu i głębokich tonach basowych i poznaj niezrównaną wygodę korzystania z zestawu słuchawkowego Creative Aurvana Live!2. Innowacyjna technika przetworników z biocelulozy, a także świetne dostrojenie dźwięku gwarantują naturalne i wierne brzmienie. Pakiet jest także wyekwipowany w odpinany kabel z zaimplementowanym mikrofonem i regulacją głośności, co zezwala na prowadzenie rozmów przez smartfona. Komplet słuchawkowy Aurvana Live!2 spełni wszystkie Twoje wymagania podczas rozmów czy spędzania czasu na rozrywce.

  wyjątkowo wyraziste brzmienie.
  precyzyjna jakość odtwarzania
  genialne przetworniki neodymowe 40 mm z membraną z biocelulozy i staranne dostrojenie słuchawek Aurvana Live!2 zapewniają realistyczny dźwięk i powodują, iż czujesz się tak, jakbyś słuchał muzyki na żywo.

  Wygoda odtwarzania i prowadzenia rozmów.
  pakiet słuchawkowy jest wyekwipowany w nieplączący się, płaski przewód audio wysokiej jakości z zaimplementowanym mikrofonem i zdalne sterowanie jednym przyciskiem do regulacji głośności podczas korzystania ze smartfonów. Kabel można odpiąć albo zastąpić innym wybranym przewodem.

  Zaprojektowane z myślą o wygodzie.
  Wyściółka ze wspaniałej nienaturalnej skóry proteinowej z pianką dopasowującą się do kształtu uszu sprawia, że muszle są komfortowe nawet w przypadku wielogodzinnego stosowania.
  komplet słuchawkowy Aurvana Live!2 łączy estetykę z lekkością; przystępny jest w dwóch atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, a także ma pałąk wykonany ze stopu metali, co zagwarantuje uzupełniającą odporność produktu.
  Składane muszle są świetne do odsłuchiwania nagrań oraz wygodne przechowywanie. Dla dodatkowej wygody do zestawu załączone jest ponadto miękkie etui podróżne z mikrofibry.  EAN: 5390660185052
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 51EF0660AA004
  Przeznaczenie: Telefonia internetowa
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 30 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Kolor: Czerwony
  Waga: 255 g
  Pozostałe parametry: Rozdzielanie wyjścia audio i wejścia mikrofonowegoKompatybilny z Sound Blaster Audio/Mic Splitter Adapter do użytkowania z notebooków albo komputerów PC z oddzielnym złączem 3.5mm audio mikrofonu.
  Akcesoria w zestawie: - 1 para słuchawek Creative Aurvana Live!2- 1 odpinany, płaski przewód audio (1,2 m) z zaimplementowanym mikrofonem i jeden przycisk zdalnego sterowania z regulacją głośności, pozłacana 4-stykowa wtyczka stereo 2,5 mm - 3,5 mm- 1 miękkie etui podróżne z mikrofibry

☆ Creative SB JAMV2 ☆

Creative SB JAMV2 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB JAMV2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB JAMV2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Sound Blaster Jam V2 Ultralekkie Sound Blaster JAM V2 są obecnie wyposażone w Bluetooth 5.0 i zaawansowane kodeki audio, aptX HD i aptX Low Latency, które najkorzystniejsze bezprzewodowe doznania odsłuchowe.

  Ciesz się bogatym, porywającym dźwiękiem i luźno przełączaj się między dwoma urządzeniami źródłowymi Bluetooth dzięki funkcji Multipoint, nie marnując ani chwili muzyki.Doświadcz poprawy czystości głosu podczas połączeń dzięki nowej konfiguracji dwóch mikrofonów i technice redukcji szumów, i pracą na baterii nawet do 22 godzin, co pozwali pozostać w kontakcie na długo.Ciesz się bezprzewodową jakością dźwięku PremiumSound Blaster JAM V2 wyposażone są w zaawansowane kodeki audio1 do wszystkiego typu zastosowań!Dzięki aptX HD możesz cieszyć się dźwiękiem jakości lepszej niżeli CD podczas słuchania muzyki.

  Dzięki Sound Blaster JAM V2 można bezprzewodowo radować się lepszą czystością i głębią dźwięku.Dzięki aptX Low Latency opóźnienie dźwięku Bluetooth zostało zmniejszone do niezauważalnego poziomu bez żadnych strat w jakości dźwięku.

  Ciesz się zsynchronizowanym dźwiękiem i obrazem podczas oglądania filmów lub grania w gry dzięki aptX LL!1* Należy pamiętać, że źródłowe urządzenie Bluetooth musi obsługiwać te same kodeki, żeby to użyć, albo używać transmitera aptX HD/aptX LL, jak na przykład Creative BT-W3.Płynne połączenie z dwoma urządzeniamiPoza dodaniem wysokiej jakości kodeków audio, Sound Blaster JAM V2 wyposażyliśmy również w technikę Bluetooth 5.0, aby zapewnić bezustanne bezprzewodowe przesyłanie dźwięku.dodatkowo słuchawki można zintegrować z dwoma różnorodnymi urządzeniami w tym samym czasie dzięki funkcji Multipoint i płynnie przełączać się między źródłami.

  Po prostu zatrzymaj dźwięk na pierwszym urządzeniu i rozpocznij odtwarzanie na drugim, żeby zmienić źródło dźwięku!Lekkie, lecz silnyOczekuj znakomitej jakości dźwięku dzięki naszym wysokiej klasy przetwornikom neodymowym 32 mm, które dostarczają bogaty i czysty dźwięk wspaniały do muzyki, filmów i gier.wystarczy nacisnąć przycisk Bass Boost,zwiększyć niskie tony w Sound Blaster JAM V2!

  Ciesz się głębszym dźwiękiem w swoich filmach lub grach, naciskając tylko jeden przycisk.Spersonalizuj swoją muzykęBez względu na to, czy jesteś miłośnikiem basu czy raczej chcesz usłyszeć wszystkie detale wokalu, nowa aplikacja Creative umożliwia zmianę ustawień korektora, tak jak uwielbiasz w trybie przewodowym.Dzięki tej aplikacji masz dostęp do ustawień graficznego korektora Sound Blaster, zestawu SmartComms Kit i innych ustawień odtwarzania i mikrofonu w zintegrowanej aplikacji wszystko-w-jednym Creative!22* Należy pamiętać, że funkcje aplikacji Creative przystępne są tylko w trybie przewodowym na PC/Macsmart narzędzia dla komunikacji smartPrzedstawiamy zestaw SmartComms Kit, zawierający nasz zupełnie nowy zestaw inteligentnych technice komunikacyjnych, zaprojektowanych w celu usprawnienia obsługi połączeń online.

  Nasza funkcja VoiceDetect samoczynnie wycisza i wyłącza wyciszenie mikrofonu bez uniesienia choćby palca albo likwiduje wszelkie odgłosy tła we własnym otoczeniu, a także u innych osób, korzystając z dwukierunkowej technice redukcji szumów NoiseClean.starczy pobrać aplikację Creative i korzystać z Sound Blaster JAM V2 w trybie przewodowym z komputerem,posiadać dostęp do tych nowoczesnych funkcji.Podwójny mikrofon, podwójna czystość dźwiękuSound Blaster JAM V2 są zaopatrzone w podwójne mikrofony i technologię redukcji szumów Qualcomm cVc 8.0, które współdziałają ze sobą,namierzać głos i tłumić szumy z otoczenia, co zapewnia nieprzeciętne efekty w trakcie rozmów w trybie Bluetooth.22 godziny zabawyZ Sound Blaster JAM V2 nie trzeba się martwić o czas, ponieważ są w stanie wytrzymać cały dzień: choćby 22 godziny pracy na baterii3.

  Gdy bateria się wyczerpie można przełączyć się na słuchanie przewodowe przy pomocy kabla USB-C albo podładować je tym samym przewodem USB-C poprzez 10 minut i kontynuować poprzez kolejne 4 godziny!3* Rzeczywisty czas pracy na baterii zależy od stosowania, ustawień i warunków środowiskowychAkcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości:...


☆ Creative SB H3 ☆

Creative SB H3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB H3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przenośny analogowy zestaw słuchawkowy
  CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To przenośny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i wygodny. Możesz go złożyć i wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry.

  Wytrzymała, lekka i składana konstrukcja

  pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego wykorzystywania. Wytworzono go z trwałego tworzywa nienaturalnego niepodatnego na uderzenia podczas podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

  Wokółuszna budowa izolująca od hałasu otoczenia
  mobilny, komfortowy i niewielki zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyposażony jest w muszle wokółuszne. Wytworzono je z pluszowej skóry organicznej, dlatego są niezwykle wygodne w trakcie wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

  komfortowe muszle z pluszu i skóry naturalnej
  Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wytwarzane z pluszu i skóry organicznej zapewniają komfort i ułatwiają koncentrację w trakcie gry. Choćby jeśli nosisz okulary, możesz grać przez dużo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

  wyjątkowe możliwości dźwiękowe
  Dzięki pokaźnym i wydajnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia komplet Sound BlasterX H3 oferuje mocny bas, a także unikatową przejrzystość.
  parametry o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie maszyn. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów, a także grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.


  Mikrofon z funkcją redukcji szumów

  Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest znaczny nawet w miejscach o obszernym natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

  Lepsza jakość dźwięku z zastosowaniem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
  Niezależnie od tego,zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 zapewnia świetną jakość dźwięku, na dodatek wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w wytwarzaniu idealnych algorytmów, aby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
  przystępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 posiada gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku lubianych obecnie gier.
  Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej przez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są nad wyraz realistyczne, dzięki naszym profesjonalnym ulepszeniom!

  Dźwięk o ciepłej charakterystyce

  pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji cechuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony w dodatku uatrakcyjniają rozgrywkę.

  komfortowy pilot na kablu
  Pilot na kablu ułatwia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

  Wszechstronna Kompatybilność
  Oczekujesz wygody? komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć za pomocą 4-pinowego kabla. Ponadto wymaga połączenia wyłącznie jednym przewodem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i istotnie.

  1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać poprawny adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
  2 dopełniające możliwości przypasowania przystępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
  3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.  EAN: 0054651190191
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 70GH034000000
  Przeznaczenie: Gaming
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 118 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Akcesoria w komplecie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon przewód rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugi

☆ Creative SB Blaze ☆

Creative SB Blaze Najniższa Cena Online

☆ Creative SB Blaze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB Blaze
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący mocny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych pakietów słuchawkowych dla graczy.

  PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący konkretny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

  pokaźne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum rewelacyjnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, sprawiając, iż możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle i lekki, miękki pałąk świetnie dostosowują się do kształtu głowy, jednocześnie zapewniając komfort potrzebny w trakcie długich godzin grania.

  Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który gwarantuje najwyższy poziom czystości dźwięków w trakcie wydawania rozkazów i sprawia, że Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

  staranne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,zapewniać najwyższą jakość dźwięku podczas gier pokaźne, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i skrupulatnym dźwiękiem.

  Przetworniki sprawią, że świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej wymiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu zezwala na ustawienie głośności w grze albo wyciszenie mikrofonu.

  Bez względu na sytuacje, wszystkie niezbędne części sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem oraz zaopatrzone w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki czemu zapewniają maksymalną wygodę i redukcję szumów, a także nieprzeciętnie sprawdzają się w trakcie wielogodzinnego, nieprzerwanego grania.

  Najwyższy poziom czystości dźwięku wyraźne i solidne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze zaopatrzone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i elastyczny pałąk pomagają całkowicie odseparować się od głosów i hałasu w tle i skoncentrować na grze.


☆ Creative SB SBH3 ☆

Creative SB SBH3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB SBH3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB SBH3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  mobilny analogowy pakiet słuchawkowyCLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To przenośny, analogowy komplet słuchawkowy do gier, który jest lekki i wygodny.

  Możesz go złożyć i wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry. Wytrzymała, lekka i składana pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego wykorzystywania. Wytwarzano go z trwałego tworzywa nienaturalnego wytrzymałego na uderzenia w trakcie podróży.

  Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.Wokółuszna budowa izolująca od hałasu otoczeniaPrzenośny, komfortowy i znikomy zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyposażony jest w muszle wokółuszne.

  stworzono je z pluszowej skóry ekologicznej, dlatego są niezwykle komfortowe podczas wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.wygodne muszle z pluszu i skóry organicznej Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wytwarzane z pluszu i skóry naturalnej zapewniają komfort i upraszczają koncentrację w trakcie gry.

  choćby jeśli nosisz okulary, możesz grać przez niemało godzin, nie odczuwając zmęczenia.nieszablonowe możliwości dźwiękoweDzięki dużym i efektywnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia zestaw Sound BlasterX H3 oferuje solidny bas i unikatową transparentność.cechy o wielkości 118 dB/mW powodują, że poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń.

  Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów, a także grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.Mikrofon z funkcją redukcji szumówOdłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny nawet w miejscach o dużym natężeniu hałasu.

  Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.Lepsza jakość dźwięku z zastosowaniem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine LiteNiezależnie od tego,zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 zapewnia wspaniałą jakość dźwięku, w dodatku wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w produkowaniu świetnych algorytmów, aby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 gromadzi gotowe profile audio dostosowane do ustawień dźwięku popularnych aktualnie gier.

  Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej poprzez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są istotnie realistyczne, dzięki naszym fachowym ulepszeniom!Dźwięk o ciepłej charakterystyceZestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji znamionuje się ciepłym dźwiękiem2.

  Bogate niskie tony ponadto uatrakcyjniają rozgrywkę.komfortowy pilot na kabluPilot na kablu usprawnia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.Wszechstronna KompatybilnośćOczekujesz wygody? zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć za pomocą 4-pinowego kabla.

  dodatkowo wymaga połączenia tylko jednym kablem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie.1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać prawidłowy adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.2 uzupełniające możliwości dobrania dostępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.Akcesoria w pakiecie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon kabel rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugiPozostałe parametry:...


☆ Creative Outlier ☆

Creative Outlier Najniższa Cena Online

☆ Creative Outlier - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Outlier
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Outlier PRO
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne oporne na pot z hybrydowym ANC
  Najnowszy dodatek do linii Outlier True Wireless, Creative Outlier Pro już jest dostępny, aby zaoferować Ci najkorzystniejsze, prawdziwe wrażenia bezprzewodowe.
  Ciesz się ulepszonym dźwiękiem dzięki efektywnej redukcji szumów - Outlier Pro jest teraz wyposażony w hybrydową Active Noise Cancellation (ANC). Wyeliminuj niepożądany hałas i zanurz się w czystym, wyraźnym dźwięku dzięki przetwornikom pokrytym grafenem. Nie musisz się jeszcze martwić o baterię - żywotność baterii tych słuchawek z redukcją szumów jest na dodatek zwiększona do łącznie 60 godzin!
  Dzięki sześciu mikrofonom zapewniającym wyrazistszą jakość połączeń, konfigurowalnym przyciskom dotykowym, wodoodporności z dokumentem IPX5 i łączności Bluetooth 5.2, Creative Outlier Pro zapewnia Ci wszystko, co najkorzystniejsze.

  Dają siłę najlepszym - słuchawki dla mistrza
  Funkcja hybrydowej aktywnej redukcji szumów Creative Outlier Pro pomaga Roksanie Słupek - Mistrzyni Polski w triathlonie olimpijskim wejść w strefę komfortu przed każdymi zawodami. Dzięki 60-godzinnej żywotności baterii, są za każdym razem gotowe do użycia.

  Osobista przestrzeń, spersonalizowana cisza
  Zablokuj świat i miej swoją osobistą przestrzeń, gdziekolwiek jesteś. Dzięki sprzężeniu zwrotnemu na każdej słuchawce, Creative Outlier Pro lokalizuje dźwięki otoczenia i monitoruje to, co słyszysz, wydajnie eliminując hałas otoczenia, dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne.

  • Mikrofon z zewnetrznym sprzężeniem zwrotnym:
   Umieszczony na zewnątrz w celu wykrywania hałasu otoczenia, który jest następnie eliminowany przez antysygnał technologii ANC w odpowiedzi na wykryty hałas
  • Mikrofon wewnętrznego sprzężenia zwrotnego:
   Umieszczony w środku,nadzorować to, co użytkownicy faktycznie słyszą, dzięki temu technika ANC może optymalnie reagować i korygować sygnały

  Gdy chcesz słyszeć otoczenie, starczy dwukrotnie dotknąć lewej słuchawki, by przełączyć się w tryb Ambient i wpuścić odpowiednią ilość dźwięku z zewnątrz. Możesz także przypasować liczba wpuszczanego dźwięku za pomocą modułu kontroli w aplikacji Creative!

  najlepsza w branży żywotność baterii
  Creative Outlier Pro ma aż 60 godzin pracy na baterii! Przy przeciętnym użytkowniu możesz je ładować przeciętnie dwa razy w miesiącu*!

  ANC WYŁĄCZON

  • 15 godzin na jednym ładowaniu
  • 60 czas działania do

  ANC WŁĄCZONY

  • 10 godzin na jednym ładowaniu
  • 40 czas działania do

  Kiedy w końcu nadejdzie czas ładowania, po prostu podłącz dostarczony kabel USB-C albo umieść go na dowolnej podkładce do ładowania bezprzewodowego zgodnej z Qi**, aby naładować i jesteś gotowy do pracy poprzez kolejne dwa tygodnie1!

  *Na podstawie średniego poziomu głośności, przy założeniu przeciętnego stosowania poprzez 3-4 godziny dziennie.
  **Bezprzewodowa podkładka ładująca nie jest dołączona. W celu uzyskania adekwatnej prędkości ładowania zalecamy podkładkę do ładowania bezprzewodowego zgodną z Qi o mocy co najmniej 5 W.

  Daj się usłyszeć głośno i wyraźnie
  Creative Outlier Pro ma trzy mikrofony zastosowane w każdą słuchawkę, które współpracują ze sobą, aby zapewnić głośny i wyraźny dźwięk podczas połączeń głosowych. Mikrofony wykrywają dźwięki otoczenia i skupiają się na wychwytywaniu tylko Twojego głosu, tłumiąc hałas otoczenia i rozmowy wokół Ciebie.

  Zarządzanie Głosowe
  Lepszy odbiór głosu oznacza także, że nie będziesz musiał powtarzać się Siri i Asystentowi Google. Aktywuj preferowanego asystenta trzema lekkimi dotknięciami lewej słuchawki dousznej i wydawaj polecenia!

  Konfigurowalne Sterowanie Dotykowe
  Przeskakuj listę odtwarzania, odbieraj połączenia lub przełączaj się między tryb ANC i tryb Ambient kontroluj wszystko przy pomocy kilku dotknięć słuchawek. Aby uzyskać większą swobodę, możesz nawet przystosować własne przyciski sterujące dzięki aplikacji Creative i używać ich w najszczególniej intuicyjny sposób.

  bezustanny bezprzewodowy dźwięk
  Ciesz się pełnym, bogatym dźwiękiem dzięki słuchawkom Creative Outlier Pro, które są wyposażone w 10 mm membrany przetworników pokryte grafenem, wydajnie zapewniające nieskazitelny i staranny dźwięk dla każdego typu treści. W połączeniu z poprawioną stabilnością łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.2, łączność bezprzewodowa z Outlier Pro jest zarówno bezawaryjna, jak i przyjemna.

  Kiedy nadejdzie czas, żeby nadrobić zaległości w ulubionym serialu telewizyjnym albo zagrać w gry mobilne, przejdź do aplikacji Creative i włącz tryb Low Latency. Ta nowa funkcja ogranicza opóźnienia Outlier Pro o ponad połowę, efektywnie minimalizując opóźnienie transmisji Bluetooth, dzięki temu możesz radować się w pełni zsynchronizowanym dźwiękiem i obrazem!

  Muzyka poprzez cały dzień, w słoncu i deszczu
  Niezależnie od tego, czy w drodze do domu złapie Cię mżawka, czy również musisz skoncentrować się na treningu na siłowni, nie musisz się martwić o Outlier Pro. Dzięki wodoodporności z atestem IPX5 wkładki douszne są odporne na sporadyczne zachlapanie. Ćwicz w spokoju do ulubionej muzyki z Outlier Pro i ruszaj dalej, niezależnie od tego, czy pada deszcz*, czy świeci słońce.

  *Wodoodporne urządzenia IPX5 są chronione przed strumieniami wody pod niskim ciśnieniem z dowolnego kierunku, w tym przed lekkim lub umiarkowanym deszczem.

  świetne dobranie, genialna izolacja
  Pasywna izolacja hałasu jest dodatkowo ważna dla efektywnego tłumienia zakłóceń. Dlatego chcemy posiadać pewność, że nasze wkładki douszne genialnie się przypasują do Twoich uszu. Wybierz najkorzystniejsze dobranie spomiędzy trzech zestawów miękkich silikonowych końcówek dousznych, wypróbuj przeróżne rozmiary dla każdego ucha i znajdź trafne końcówki douszne!

  Nagradzana Super X-Fi Headphone Holography
  technika Super X-Fi odtwarza w słuchawkach profesjonalny, wielogłośnikowy system, dzięki temu możesz słyszeć dźwięki naturalnie, tak jak powinno się je słyszeć. Creative Outlier Pro to certyfikowane słuchawki Super X-Fi READY*, które zostały specjalnie dostrojone pod kątem adekwatnej wydajności dzięki SXFI App. Korzystając z aplikacji SXFI na telefonie komórkowym, możesz korzystać z podglądu Super X-Fi Headphone Holography dla lokalnych treściach i cieszyć się kinowym dźwiękiem nawet w podróży! Przeczytaj więcej o zniewalającej technologii i jej licznych wyróżnieniach.

  *Super X-Fi READY działa na lokalnych plikach muzycznych pobranych na urządzenie, np. Pliki MP3; nie obsługuje treści przesyłanych strumieniowo (np. Spotify, YouTube i Netflix). By w pełni korzystać z funkcji Super X-Fi we wszystkich treściach, zapoznaj się z całą gamą produktów Super X-Fi zaopatrzonych w układ SXFI UltraDSP.  EAN: 5390660195006
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 51EF0930AA000
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Douszne
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 38 dBV
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 30 cm
  Zasięg: 10 m
  Akcesoria w zestawie: Creative Outlier Pro Etui do ładowania USB-C kabel ładujący USB-C Para (S), (M) i (L) sylikonowych wkładek dousznych Skrócona instrukcja obsługi Broszura dotycząca zgodności z normami Broszura z informacjami na temat gwarancji
  Pozostałe atrybuty: Akumulatory w słuchawkach dousznych: 1 akumulator litowo-jonowo-polimerowy 85 mAh w każdej wkładce dousznej Akumulator w etui do ładowania: 1 akumulator litowo-polimerowy 900 mAh IPX5 Czas ładowania: 2 do 3 godzin
  kryteria sprzętowe: Dla aplikacji Creative:iOS iOS 11 i nowsze wersje Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo Android 7.0 i nowsze wersje Bluetooth z obsługą profilu A2DP stereo


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Creative – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Creative, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Creative jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Creative SB Blaze ☆

Creative SB Blaze Najniższa Cena Online

☆ Creative SB Blaze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB Blaze
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający solidny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

  PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący potężny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

  znaczne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum genialnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, powodując, iż możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle oraz lekki, miękki pałąk znakomicie dopasowują się do kształtu głowy, równocześnie gwarantując komfort niezbędny podczas długich godzin grania.

  Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który zapewnia najwyższy poziom czystości dźwięków w trakcie wydawania rozkazów i powoduje, że Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

  precyzyjne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,zagwarantujeć najwyższą jakość dźwięku w trakcie gier duże, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i precyzyjnym dźwiękiem.

  Przetworniki sprawią, iż świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej zamiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu umożliwia ustawienie głośności w grze lub wyciszenie mikrofonu.

  Bez względu na sytuacje, wszystkie konieczne elementy sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem i wyekwipowane w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki czemu gwarantują maksymalną wygodę i redukcję szumów oraz genialnie sprawdzają się w trakcie wielogodzinnego, nieprzerwanego grania.

  Najwyższy poziom czystości dźwięku widoczne i potężne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze zaopatrzone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i elastyczny pałąk pomagają całkowicie odseparować się od głosów i hałasu w tle i skupić na grze.


☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HS-720 V2Zestaw słuchawkowy USB z mikrofonem pojemnościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń video. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB.

  pakiet ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC lub Mac.

  Jest szczególnie lekki, co zezwala na wygodne jego wykorzystywanie przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu. Komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje - mikrofon objętościowy z funkcją redukcji szumów likwidujący niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swego głosu i wygodny w obsłudze pilot na kablu wyekwipowany w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

  zestaw nie wymaga dopełniającego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest wspaniałym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje nietrudnego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

  WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓWSpójrzmy prawdzie w oczy, bardzo trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. W trakcie prezentacji najważniejsze jest, by odbiorcy mogli się skoncentrować na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację skutecznego mówcy.

  Właśnie w tym celu komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak by szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie.

  w dodatku rozciągliwy pałąk pozwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji. BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONUCzasem zdarza Ci się wykonywać uzupełniające zadania podczas spotkania online, a kiedy ktoś niespodzianie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, aby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem!

  Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, pakiet Creative HS-720 V2 zezwala na łatwą regulację wyciszeniem przez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy.

  Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - z całą pewnością wiesz, jak wyjątkowo zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 eliminuje tego typu sytuacje.

  Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestzaopatrzony w przycisk odbierania połączenia i przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do wygodnego prowadzenia rozmowy.

  SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swego GŁOSUCzy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej aniżeli jakbyśmy słyszeli swój głos.

  Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swojego głosu słyszanego poprzez inne osoby, co pozwala na świadome regulowanie głośności mówienia w razie potrzeby.

  zezwala na to komfortowe prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online. NIESAMOWITY KOMFORT podczas DŁUGICH SPOTKAŃZestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest niezwykle lekki (tylko 135g), dzięki czemu można go nosić wygodnie na głowie i uszach bez uczucia obciążenia choćby podczas długich spotkań.

  Zadbaliśmy również o odpowiednią długość kabla (2m), tak aby można było się luźno poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać w trakcie spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni. NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszelkich ZASTOSOWAŃWierne dostrojenie gwarantuje potężny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszystkich połączeniach, w trakcie słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier.

  komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, gwarantując ulepszony dźwięk cyfrowy.Akcesoria w zestawie: 1 Creative HS-720 V2 1 skrócona instrukcja obsługi 1 broszura dotycząca zgodności z normami 1 broszura z informacjami na temat gwarancji Pozostałe parametry:...


☆ Creative SB H3 ☆

Creative SB H3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB H3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  mobilny analogowy zestaw słuchawkowy
  CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To mobilny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i komfortowy. Możesz go złożyć i zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry.

  Wytrzymała, lekka i składana budowa

  pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego użytkowania. Produkowano go z trwałego tworzywa sztucznego wytrzymałego na uderzenia w trakcie podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

  Wokółuszna konstrukcja izolująca od hałasu otoczenia
  przenośny, wygodny i minimalny komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyposażony jest w muszle wokółuszne. Stworzono je z pluszowej skóry naturalnej, dlatego są szczególnie komfortowe podczas wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

  komfortowe muszle z pluszu i skóry naturalnej
  Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wytworzone z pluszu i skóry ekologicznej gwarantują komfort i ułatwiają koncentrację podczas gry. Nawet jeśli nosisz okulary, możesz grać przez sporo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

  unikatowe możliwości dźwiękowe
  Dzięki sporym i produktywnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia zestaw Sound BlasterX H3 proponuje solidny bas i wyjątkową krystaliczność.
  atrybuty o wielkości 118 dB/mW powodują, że poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie maszyn. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów i grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.


  Mikrofon z funkcją redukcji szumów

  Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny choćby w miejscach o wielkim natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

  Lepsza jakość dźwięku z użyciem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
  Niezależnie od tego,zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 zagwarantuje nieprzeciętną jakość dźwięku, ponadto wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w wytwarzaniu znakomitych algorytmów, żeby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
  dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 mieści gotowe profile audio dostosowane do ustawień dźwięku lubianych aktualnie gier.
  Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej poprzez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są wyjątkowo realistyczne, dzięki naszym fachowym ulepszeniom!

  Dźwięk o ciepłej charakterystyce

  komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji znamionuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony w dodatku uatrakcyjniają rozgrywkę.

  komfortowy pilot na kablu
  Pilot na kablu usprawnia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

  Wszechstronna Kompatybilność
  Oczekujesz wygody? zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć za pomocą 4-pinowego kabla. W dodatku wymaga połączenia jedynie jednym przewodem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i widocznie.

  1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać prawidłowy adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
  2 dodatkowe możliwości dostosowania dostępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
  3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.  EAN: 0054651190191
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 70GH034000000
  Przeznaczenie: Gaming
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 118 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Akcesoria w pakiecie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon kabel rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugi

☆ Creative SB SBH3 ☆

Creative SB SBH3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB SBH3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB SBH3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przenośny analogowy komplet słuchawkowyCLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To przenośny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i wygodny.

  Możesz go złożyć i wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry. Wytrzymała, lekka i składana komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego wykorzystywania. Produkowano go z trwałego tworzywa sztucznego opornego na uderzenia w trakcie podróży.

  Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.Wokółuszna konstrukcja izolująca od hałasu otoczeniaPrzenośny, komfortowy i niewielki komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyekwipowany jest w muszle wokółuszne.

  wykonano je z pluszowej skóry ekologicznej, dlatego są wyjątkowo wygodne podczas wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.wygodne muszle z pluszu i skóry naturalnej Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 stworzone z pluszu i skóry naturalnej gwarantują komfort i upraszczają koncentrację w trakcie gry.

  nawet jeśli nosisz okulary, możesz grać przez mnóstwo godzin, nie odczuwając zmęczenia.nieszablonowe możliwości dźwiękoweDzięki sporym i produktywnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia zestaw Sound BlasterX H3 oferuje solidny bas oraz wyjątkową krystaliczność.parametry o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń.

  Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów i grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.Mikrofon z funkcją redukcji szumówOdłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny nawet w miejscach o sporym natężeniu hałasu.

  Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.Lepsza jakość dźwięku z wykorzystaniem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine LiteNiezależnie od tego,komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 gwarantuje rewelacyjną jakość dźwięku, dodatkowo wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w produkowaniu perfekcyjnych algorytmów, żeby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 zawiera gotowe profile audio przypasowane do ustawień dźwięku modnych aktualnie gier.

  Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej poprzez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są nad wyraz realistyczne, dzięki naszym mistrzowskim ulepszeniom!Dźwięk o ciepłej charakterystyceZestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji cechuje się ciepłym dźwiękiem2.

  Bogate niskie tony ponadto uatrakcyjniają rozgrywkę.wygodny pilot na kabluPilot na kablu upraszcza regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.Wszechstronna KompatybilnośćOczekujesz wygody? komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć za pomocą 4-pinowego kabla.

  w dodatku wymaga połączenia tylko jednym przewodem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie.1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać dobry adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.2 dodatkowe możliwości dobrania przystępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.Akcesoria w pakiecie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon przewód rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugiPozostałe atrybuty:...


☆ Creative SB JAMV2 ☆

Creative SB JAMV2 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB JAMV2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB JAMV2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Sound Blaster Jam V2 Ultralekkie Sound Blaster JAM V2 są obecnie wyekwipowane w Bluetooth 5.0 i progresywne kodeki audio, aptX HD i aptX Low Latency, które najlepsze bezprzewodowe doznania odsłuchowe.

  Ciesz się bogatym, porywającym dźwiękiem i luźno przełączaj się między dwoma urządzeniami źródłowymi Bluetooth dzięki funkcji Multipoint, nie trwoniąc ani chwili muzyki.Doświadcz poprawy czystości głosu podczas połączeń dzięki nowej konfiguracji dwóch mikrofonów i technice redukcji szumów, oraz pracą na baterii choćby do 22 godzin, co pozwali pozostać w kontakcie na długo.Ciesz się bezprzewodową jakością dźwięku PremiumSound Blaster JAM V2 wyposażone są w zaawansowane kodeki audio1 do wszelkiego rodzaju zastosowań!Dzięki aptX HD możesz radować się dźwiękiem jakości udoskonalonej niż CD w trakcie słuchania muzyki.

  Dzięki Sound Blaster JAM V2 można bezprzewodowo cieszyć się lepszą czystością i głębią dźwięku.Dzięki aptX Low Latency opóźnienie dźwięku Bluetooth zostało zmniejszone do niezauważalnego poziomu bez żadnych strat w jakości dźwięku.

  Ciesz się zsynchronizowanym dźwiękiem i obrazem w trakcie oglądania filmów albo grania w gry dzięki aptX LL!1* Należy pamiętać, iż źródłowe urządzenie Bluetooth musi obsługiwać te same kodeki, aby to zastosować, albo używać transmitera aptX HD/aptX LL, jak na przykład Creative BT-W3.Płynne połączenie z dwoma urządzeniamiPoza dodaniem wysokiej jakości kodeków audio, Sound Blaster JAM V2 wyposażyliśmy także w technologię Bluetooth 5.0, by zapewnić nieustanne bezprzewodowe przesyłanie dźwięku.na dodatek słuchawki można scalić z dwoma przeróżnymi urządzeniami w tym samym czasie dzięki funkcji Multipoint i płynnie przełączać się pomiędzy źródłami.

  Po prostu zatrzymaj dźwięk na pierwszym urządzeniu i rozpocznij odtwarzanie na drugim, aby zmienić źródło dźwięku!Lekkie, lecz silnyOczekuj świetnej jakości dźwięku dzięki naszym wysokiej klasy przetwornikom neodymowym 32 mm, które dostarczają bogaty i czysty dźwięk nieprzeciętny do muzyki, filmów i gier.starczy nacisnąć przycisk Bass Boost,powiększyć niskie tony w Sound Blaster JAM V2!

  Ciesz się głębszym dźwiękiem w swych filmach lub grach, naciskając tylko jeden przycisk.Spersonalizuj swoją muzykęBez względu na to, czy jesteś miłośnikiem basu czy raczej chcesz usłyszeć wszystkie szczegóły wokalu, nowa aplikacja Creative umożliwia zmianę ustawień korektora, tak jak lubisz w trybie przewodowym.Dzięki tej aplikacji masz dostęp do ustawień graficznego korektora Sound Blaster, zestawu SmartComms Kit i innych ustawień odtwarzania i mikrofonu w zintegrowanej aplikacji wszystko-w-jednym Creative!22* Należy pamiętać, że funkcje aplikacji Creative przystępne są tylko w trybie przewodowym na PC/Macsmart narzędzia dla komunikacji smartPrzedstawiamy zestaw SmartComms Kit, zawierający nasz zupełnie nowy pakiet inteligentnych technologii komunikacyjnych, zaprojektowanych w celu usprawnienia obsługi połączeń online.

  Nasza funkcja VoiceDetect samoczynnie wycisza i wyłącza wyciszenie mikrofonu bez uniesienia choćby palca lub usuwa wszelkie odgłosy tła we własnym otoczeniu, a także u innych osób, korzystając z dwukierunkowej technologii redukcji szumów NoiseClean.wystarczy pobrać aplikację Creative i korzystać z Sound Blaster JAM V2 w trybie przewodowym z komputerem,posiadać dostęp do tych nowoczesnych funkcji.Podwójny mikrofon, podwójna czystość dźwiękuSound Blaster JAM V2 są wyposażone w podwójne mikrofony i technikę redukcji szumów Qualcomm cVc 8.0, które współdziałają ze sobą,wykrywać głos i tłumić szumy z otoczenia, co zapewnia świetne efekty podczas rozmów w trybie Bluetooth.22 godziny zabawyZ Sound Blaster JAM V2 nie trzeba się martwić o czas, ponieważ są w stanie wytrzymać cały dzień: choćby 22 godziny pracy na baterii3.

  Gdy bateria się wyczerpie można przełączyć się na słuchanie przewodowe za pomocą kabla USB-C albo podładować je tym samym przewodem USB-C przez 10 minut i kontynuować poprzez kolejne 4 godziny!3* Rzeczywisty czas pracy na baterii zależy od stosowania, ustawień i warunków środowiskowychAkcesoria w pakiecie: Pozostałe parametry:...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Creative najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Creative w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Creative w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Creative nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Creative opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Creative cena,
 • ranking słuchawek do biegania Creative,
 • słuchawki do biegania Creative jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Creative

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Creative?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Creative odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Creative najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Creative warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Creative, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Creative są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Creative zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Creative to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *