FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Creative. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Creative


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Creative,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Creative najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Creative, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Creative, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HS-720 V2
  komplet słuchawkowy USB z mikrofonem objętościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń video. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB. Pakiet ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC lub Mac. Jest szczególnie lekki, co zezwala na wygodne jego wykorzystywanie przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu.

  pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje - mikrofon pojemnościowy z funkcją redukcji szumów likwidujący niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swojego głosu i wygodny w obsłudze pilot na kablu wyekwipowany w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

  pakiet nie wymaga dodatkowego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest rewelacyjnym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje prostego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

  WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓW
  Spójrzmy prawdzie w oczy, niezwykle trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. W trakcie prezentacji najważniejsze jest, aby odbiorcy mogli się skoncentrować na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację sprawnego mówcy. Właśnie w tym celu pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak by szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie. Na dodatek rozciągliwy pałąk umożliwia ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji.

  BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONU
  Czasem zdarza Ci się wykonywać dodatkowe zadania w trakcie spotkania online, a kiedy ktoś niespodziewanie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, żeby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem! Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, komplet Creative HS-720 V2 umożliwia łatwą regulację wyciszeniem przez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy. Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - bez wątpienia wiesz, jak nad wyraz zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 eliminuje tego typu sytuacje. Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestwyposażony w przycisk odbierania połączenia i przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do komfortowego prowadzenia rozmowy.

  SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swego GŁOSU
  Czy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej aniżeli jakbyśmy słyszeli swój głos. Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swojego głosu słyszanego przez inne osoby, co pozwala na świadome regulowanie głośności mówienia w razie zapotrzebowania. Zezwala na to komfortowe prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online.

  NIESAMOWITY KOMFORT podczas DŁUGICH SPOTKAŃ
  komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest bardzo lekki (tylko 135g), dzięki temu można go nosić komfortowo na głowie i uszach bez uczucia obciążenia nawet podczas długich spotkań. Zadbaliśmy także o odpowiednią długość kabla (2m), tak aby można było się swobodnie poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać podczas spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni.

  NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszystkich ZASTOSOWAŃ
  Wierne dostrojenie zagwarantuje potężny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszelkich połączeniach, podczas słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier. Komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, gwarantując ulepszony dźwięk cyfrowy.


☆ Creative SB H6 ☆

Creative SB H6 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB H6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H6
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy USB dla graczy z obsługą wirtualnego dźwięku przestrzennego w standardzie 7.1 do konsoli PS4, Xbox One, Nintendo Switch i komputerów PC.Korzyści: Wysokiej jakości pakiet słuchawkowy USB Sound BlasterX H6 gwarantuje krystaliczny dźwięk bez względu na to, czy korzystasz z komputera PC, konsoli PS4, Xbox One, czy Nintendo Switch.

  Urządzenie wyposażone zostało w specjalnie dostrojone neodymowe przetworniki o średnicy 50 mm i pełny zestaw mistrzowskich ulepszeń dźwiękowych z linii Sound Blaster. Słuchawki na dodatek posiadają odczepiany i redukujący szumy mikrofon ClearComms, trzy profesjonalne sprzętowe profile EQ, wymienne poduszki nauszne z oddychającego materiału oraz konfigurowalne oświetlenie Aurora Reactive RGB.

  Sound BlasterX H6 dostarcza graczom system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 wraz z technologią wzmocnienia dźwięku z kolekcji Sound Blaster. Wyposażone w funkcję monitorowania otoczenia umożliwiającą słuchanie dźwięków dobiegających z zewnątrz bez konieczności zdejmowania zestawu słuchawkowego.

  Każdy z nauszników Sound BlasterX H6 wyposażono w pierścień oświetlenia RGB Aurora Reactive, który może być spersonalizowany nawet do 16 milionów kolorów.


☆ Creative Aurvana Live! ☆

Creative Aurvana Live! Najniższa Cena Online

☆ Creative Aurvana Live! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Aurvana Live!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  najszczególniej koncertowe słuchawki na świecie

  rewolucyjne słuchawki Creative Aurvana Live! gwarantują wrażenie słuchania muzyki ''na żywo'', a dodatkowo są niezwykle lekkie i arcytrudnie wygodne. Zastosowano w nich po raz pierwszy kompozytowe membrany z biocelulozy oraz wyprobowane 40- milimetrowe, neodymowe magnesy przetworników. Dzięki czemu słuchawki Aurvana Live! klarownie czyste brzmienie tonów wysokich i wierną reprodukcję dźwięku. Adekwatnie wyprofilowane, tłoczone nauszniki minimalizują zakłócenia i skrupulatną projekcję dźwięku a miękkie poduszki perfekcyjnie izolują od zewnętrznych hałasów i zapewniają wysoki komfort nawet w trakcie wielogodzinnego słuchania muzyki. Przewód z miedzi beztlenowej i pozłacany wtyk gwarantują przesyłanie sygnału bez zakłóceń. Słuchawki Aurvana Live! to strzał w dziesiątkę dla osób poszukujących muzyki ''live'' najwyższej jakości!

  • odpowiednio wyprofilowane nauszniki minimalizują zakłócenia i proponują staranne odwzorowanie dźwięku.
  • Kompozytowe membrany z biocelulozy - przejrzyście czyste i szczegółowe soprany, a także głęboki bas.
  • Przetworniki o średnicy 40 mm z magnesami neodymowymi - wierna i neutralna reprodukcja dźwięku.
  • szykowne, uniwersalne wzornictwo z błyszczącym wykończeniem - doskonałe do domu i podczas podróży. W pakiecie etui podróżne.
  • Miękkie poduszki nieprzeciętnie izolują od zewnętrznych hałasów i nad wyraz wysoki komfort choćby w trakcie wielogodzinnego słuchania.
  • przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem - przesyłanie sygnału audio bez zakłóceń.

  EAN: 5390660145452
  Gwarancja: 24 miesiące
  KGO: 0.07
  Kod dostawcy: 51EF0060AA001
  Specyfikacja techniczna: Przetworniki: magnesy neodymowe 40mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy Pasmo przenoszenia: 10Hz-30KHz Impedancja: 32? Czułość (1kHz): 103dB/mW Długość przewodu: 1,2m z miedzi beztlenowej Wtyk: pozłacany minijack stereo 3,5mm z przejściówką stereo 6,3mm Masa netto: 210g (bez opakowania)Najważniejsze parametry Przetworniki z magnesami neodymowymi 40mm z membranami z kompozytowej biocelulozy, zapewniającymi wierną i neutralną reprodukcję Wysokiej jakości poduszki ze skóry plastikowej perfekcyjną izolację od zewnętrznych hałasów, oferując przy tym niespotykany komfort podczas wielogodzinnego użytkowania Estetyczna i lekka konstrukcja dla miłośników muzyki w trakcie podróży przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem zagwarantuje najkorzystniejszą jakość połączenia W pakiecie przedłużacz 1,5 m i przejściówka stereo 6,3 mm umożliwiająca przyłączanie do domowego sprzętu stereo
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Impedancja: 32 Ω
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Pasmo przenoszenia : 10Hz-30KHz
  Czułość: 103 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 210 g
  Pozostałe atrybuty: Przetworniki: magnesy neodymowe 40mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy Wtyk: pozłacany minijack stereo 3,5mm z przejściówką stereo 6,3mm kabel: z miedzi beztlenowej Najważniejsze właściwośc: Przetworniki z magnesami neodymowymi 40mm z membranami z kompozytowej biocelulozy, zapewniającymi wierną i neutralną reprodukcję Wysokiej jakości poduszki ze skóry plastikowej wyśmienitą izolację od zewnętrznych hałasów, proponując przy tym niesłychany komfort w trakcie wielogodzinnego stosowania Estetyczna i lekka budowa dla fanów muzyki podczas podróży kabel z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem zagwarantuje najlepszą jakość połączenia W pakiecie przedłużacz 1,5 m i przejściówka stereo 6,3 mm umożliwiająca przyłączanie do domowego sprzętu stereo

☆ Creative SXFI Gamer ☆

Creative SXFI Gamer Najniższa Cena Online

☆ Creative SXFI Gamer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SXFI Gamer
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zestaw słuchawkowy SXFI GAMER opracowano w jednym celu ma być znakomitym dodatkiem dla graczy, m.in. Zapalonych graczy, którzy ciągle poszukują czegoś więcej. Jest wyposażony w technologię Super X-Fi oraz mistrzowski mikrofon CommanderMic i po prostu zmienia oblicze gry. Zatrać się w rzeczywistości fantasy świata gier za sprawą wbudowanej technologii Super X-Fi, która zapewnia dźwięk holograficzny spersonalizowany specjalnie na potrzeby Twoich uszu. Załóż słuchawki i doświadcz niewiarygodnego poziomu realizmu, gdy dźwięk jest tak korzystny jak w rzeczywistości.

  CIESZĄCA SIĘ pokaźnyM podziwM oszałamiaJĄCA technologia
  Jest to technologia, której przyznano w sumie 23 nagrody Best of CES w ciągu 2 lat (w 2019 i 2020 r.). Super X-Fi raduje się znacznym zachwytm i może zupełnie odmienić Twoje doświadczenie słuchania. Gwarantuje dźwięk holograficzny o wysokiej rozdzielczości, który sprawia wrażenie, że w słuchawkach znajduje się progresywny zestaw wielu głośników. Oprócz tego Super X-Fi generuje spersonalizowany profil dźwiękowy w oparciu o antropometrię głowy i uszu. Dzięki czemu odtwarzany dźwięk zostaje odpowiednio zoptymalizowany specjalnie dla Ciebie.

  JAK SPERSONALIZOWAĆ DŹWIĘK W technologii SUPER XFI
  Każdy odbiera dźwięki z otaczającego świata inaczej unikalny kształt głowy i uszu ma wpływ na to, jak słyszymy. Technika Super X-Fi wykorzystuje dźwięk obliczeniowy do personalizacji obsługi słuchawek w oparciu o to, jak słyszysz, i gwarantuje osiągalnie najistotniej zoptymalizowany i realistyczny dźwięk.

  ZAPOMNIJ O RZECZYWISTOŚCI
  Wejdź do gry i zapomnij o całym świecie. Dzięki dokładnie dostrojonym przetwornikom słuchawek jest to możliwe. Wysokiej jakości, wysokowydajne przetworniki wraz z technologią Super X-Fi perfekcyjne połączenie efektów kinowych i najdrobniejszych szczegółów akustycznych. Komplet słuchawkowy SXFI GAMER powoduje, iż na własnym ciele odczuwasz moc każdego wybuchu na polu bitwy i słyszysz głębokie, niskie tony, które pozwalają poczuć adrenalinę. Dzięki poszerzonej scenie dźwiękowej holografii słuchawkowej Super X-Fi możesz usłyszeć widocznie więcej dźwięków. Technologia Super X-Fi odtwarza dźwięk holograficzny 7.1 tak, jakby był rzeczywisty, a także tak prawidłowy jak w prawdziwym kinie. Jednak w przeciwieństwie do warunków w kinie technologia Super X-Fi zagwarantuje, iż cały czas będziesz w obszarze najlepszego odsłuchu. Dźwięk holograficzny sprawia, że filmy brzmią naturalnie, więc możesz słuchać poprzez sporo godzin i się nie zmęczyć.

  najlepszĄ OBRONĄ JEST ATAK
  Nie trzeba już chować się przed wrogiem niezależnie od tego, czy słyszysz ludzkie kroki, czy najcichszy dźwięk przeładowywania broni, skrupulatnie wiesz, gdzie on jest. Profil dźwiękowy zoptymalizowany do odsłuchu z dużą precyzją choćby najdrobniejszych szczegółów akustycznych powoduje, iż możesz pokonać wrogów, jeszcze zanim zdadzą sobie sprawę z Twojej występowaniu. Tryb BATTLE Mode to całkiem nowy tryb dźwięku Super X-Fi, który oferuje najkorzystniejsze odwzorowanie i kierunkowość dźwięku, jakie można uzyskać za pomocą słuchawek. Uzyskaj umocniony efekt w oparciu o wyjątkowo realistyczny dźwięk w technice Super X-Fi i słysz z zniewalającą precyzją każdy najdrobniejszy dźwięk. Możesz spodziewać się, iż usłyszysz sygnały dźwiękowe o widocznie obszerniejszej krystaliczności i głębi, co pozwoli dokładnie wyróżnić miejsce przebywania Twoich wrogów i odległość od nich na niespotykanym dotąd poziomie precyzji.

  Z TECHNOLOGIĄ MIKROFONOWĄ INPERSON
  Jak do tej pory to nasz najlepszy mikrofon. CommanderMic w komplecie słuchawkowym SXFI GAMER zapewnia genialną przezroczystość dźwięku w porównaniu z wieloma innymi mistrzowskimi mikrofonami. Ma niepowtarzalną konstrukcję akustyczną i zintegrowany pop filtr. Nasza najnowsza technika mikrofonowa SXFI inPerson pozwala jeszcze bardziej powiększyć jego możliwości skuteczne rozpoznawanie głosu ludzkiego i dźwięków otoczenia oraz skoncentrowanie się na redukcji szumów, a tym samym wzmocnieniu słyszanej mowy. Gdy korzystasz z mikrofonu CommanderMic, możesz mówić wyjątkowo pewnie i mieć zapewnioną wyraźną i staranną słyszalność, gdy wydajesz energiczne rozkazy pokonania wroga.

  NAUSZNIKI PREMIUM Z IMITACJI SKÓRY
  Słuchawki SXFI GAMER zostały pokryte miękką imitacją skóry premium i wyściełane podkładką z pianki z pamięcią kształtu. Zostały zaprojektowane w taki sposób,dostosowują się do kształtu głowy i przez mnóstwo godzin wygodnie spoczywają na uszach. Nauszniki też prosty mechanizm wymiany, który w razie potrzeby zezwala na wypięcie starych nauszników i zamontowanie nowych!

  SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANY przewód USB Z KEVLARU
  Wzmocnij wrażenia podczas gry dzięki dołączonemu do zestawu słuchawkowego SXFI GAMER kablowi USB do transmisji informacji z kevlaru o szerokiej przepustowości, który może obsługiwać dużą przepustowość i maksymalnie zwiększyć funkcje audio słuchawek. Kabel został skrupulatnie opracowany i wykonany z miedzi usztywnionej kevlarem, co nadaje mu wytrzymałość bez konieczności nadania szerokiej objętości. Owinięto go osłoną z aluminium i miedzi dla zapewnienia trwałości, a nylonowa plecionka maksymalnie powiększa rozciągliwość. Uzyskano wyjątkową solidność na rozciąganie, zachowując dla maksymalnego komfortu ultralekką konstrukcję.

  ZRÓB TO PO swemu WYBIERAJĄC spośród 16,7 MILIONA barw
  W komplecie słuchawkowym SXFI GAMER można zmieniać kolor diod LED na nausznikach właściwie dowolnie! wystarczy podłączyć SXFI GAMER do oprogramowania SXFI Control, żeby ustawić podświetlenie słuchawek, wybierając spomiędzy 16,7 miliona dostępnych odcieni. Jeśli nie możesz zdecydować, który odcień wybrać, włącz tryb Rainbow Pulse, żeby korzystać ze wszelkich równocześnie!


  Pozostałe cechy
  kryteria SYSTEMOWE: Windows OS: Intel Core i3 lub równoważny procesor AMD Płyta główna z chipsetem Intel, AMD albo innym, w pełni zgodnym Microsoft Windows 10 w wersji 32- albo 64-bitowej 1 GB pamięci RAM > 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym Port USB 2.0 / USB 3.0 Mac OS: Mac OS X 10.9 lub nowszy 1 GB pamięci RAM Port USB 2.0 / USB 3.0 PS4: Oprogramowanie układowe w wersji 5.0 lub nowszej przystępny port USB Nintendo Switch: Switch OS wersja 5.0 lub wyższa dostępny port słuchawek 3,5 mm na konsoli przystępny port USB (w trybie dokowania) Łączność głosowa obsługiwana po połączeniu poprzez port 3,5 mm i Bluetooth z urządzeniami z systemem Android i aplikacją iOS Nintendo Switch Online lub klientem VOIP

☆ Creative SB AirV3 ☆

Creative SB AirV3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB AirV3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB AirV3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wydajnA BATERIA Nie obawiaj się,podczas dnia słuchawkom bezprzewodowym Creative Outlier Air V3 zabraknie energii. Zaimplementowany w nich akumulator umożliwia 10-godzinne odtwarzanie muzyki, audiobooków lub podcastów.

  Co więcej, do urządzenia załączone zostało ładujące etui, wydłużające całkowity czas działania aż do 40 godzin. KomfortowE ŁADOWANIE żeby naładować słuchawki, włóż je do etui ¬– możesz zasilać je na dwa sposoby: korzystając z załączonego do zestawu przewodu USB-C albo posługując się ładowarką indukcyjną (brak w opakowaniu).

  teraz przygotowanie urządzenia do pracy jest łatwe i komfortowe jak nigdy wcześniej! zestaw MIKROFONÓW uwielbiasz rozmawiać poprzez telefon? Z urządzeniem Creative Outlier Air V3 możesz robić to całkowicie bezprzewodowo, bez konieczności trzymania smartfona w rąk.

  Słuchawki wyekwipowane w komplet 4 mikrofonów starannie przechwycą Twój głos, zapewniając wysoką jakość rozmowy. Dzięki nim możesz też w pełni luźno korzystać z funkcji głosowego asystenta. USŁYSZ OTOCZENIE podczas spaceru po mieście albo relaksu w kawiarni chcesz posłuchać ulubionej muzyki,jednocześnie zachować kontakt z otoczeniem? Skorzystaj zatem z trybu ambient, za sprawą którego będą do Ciebie dobiegały dźwięki z zewnątrz.

  Tym samym zadbasz o swoje bezpieczeństwo i ulepszoną komunikację z innymi osobami. ODETNIJ SIĘ OD ŚWIATA Czasami masz ochotę w pełni odciąć się od świata i skoncentrować na dźwiękach muzyki? Creative Outlier Air V3 dają Ci taką opcję.

  Aktywna redukcja szumów sprawi, iż otaczające Cię hałasy zostaną skutecznie wytłumione – zostaniesz tylko Ty i brzmienie ulubionych piosenek, co pomoże Ci się zrelaksować i zapomnieć o rutynowych trudach.

  technologia BLUETOOTH 5.2 W pełni bezprzewodowe działanie prezentowanych słuchawek jest zasługą użycia wysokiej klasy modułu Bluetooth 5.2 – to właśnie on powoduje, że przesyłanie muzyki przebiega bezustannie, a jej brzmienie jest zachwycające, choćby jeśli w założonych słuchawkach nieco oddalisz się od telefonu.

  Specyfikacja Łączność - True Wireless (Bezprzewodowe) rodzaj łączności - Bluetooth 5.2 Budowa słuchawek - Dokanałowe System audio - Stereo 2.0 Redukcja hałasu - Aktywna - ANC Średnica membrany - 6 mm Pasmo przenoszenia słuchawek - 20 ~ 20000 Hz Regulacja głośności - Tak zastosowany mikrofon - Tak, przy słuchawce Charakterystyka mikrofonu - Wielokierunkowy Pasmo przenoszenia mikrofonu - 100 ~ 10000 Hz Czułość mikrofonu - -42 dB Złącze - USB rodzaju-C - 1 szt.

  Zasięg - do 10 m Zasilanie - wbudowany akumulator 450 mAh - wbudowany akumulator 2 x 55 mAh Czas ładowania - ok. 3h Maksymalny czas pracy - do 10 h - do 40 h (przy użyciu etui ładującego) Kompatybilność - Asystent Google - Siri - Android - iOS zastosowane technologie - Low Complexity Subband Codec (SBC) - Advanced Audio Coding (AAC) - A2DP - HFP - AVRCP uzupełniające dane - Dotykowy panel sterowania - pakiet 4 mikrofonów - Wodoszczelność (IPX5) - Odbieranie połączeń - Kończenie połączeń - Sterowanie muzyką - Etui ładujące - Współpraca z asystentem głosowym - dedykowana aplikacja - Tryb świadomości otoczenia - Redukuje hałas otoczenia - Aktywna redukcja szumów odcień - Czarny dołączone akcesoria - Etui z funkcją ładowania słuchawek - przewód USB rodzaju C - Instrukcja obsługi - 3 pary nakładek silikonowych S/M/L Waga - 70 g (etui) - 5,2 g (jedna słuchawka)


☆ Creative SB SBH3 ☆

Creative SB SBH3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB SBH3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB SBH3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  mobilny analogowy pakiet słuchawkowy
  CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To przenośny, analogowy komplet słuchawkowy do gier, który jest lekki i wygodny. Możesz go złożyć i wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry.
  Wytrzymała, lekka i składana kompozycja
  komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego stosowania. Wytwarzano go z trwałego tworzywa sztucznego niepodatnego na uderzenia podczas podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

  Wokółuszna kompozycja izolująca od hałasu otoczenia
  mobilny, wygodny i nieduży komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 zaopatrzony jest w muszle wokółuszne. Wykonano je z pluszowej skóry organicznej, dlatego są bardzo wygodne w trakcie wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

  komfortowe muszle z pluszu i skóry naturalnej
  Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wytworzone z pluszu i skóry organicznej zapewniają komfort i upraszczają koncentrację w trakcie gry. Nawet jeśli nosisz okulary, możesz grać poprzez mnóstwo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

  wyjątkowe możliwości dźwiękowe
  Dzięki sporym i skutecznym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia pakiet Sound BlasterX H3 oferuje konkretny bas i wyjątkową krystaliczność.
  atrybuty o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów oraz grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.

  Mikrofon z funkcją redukcji szumów
  Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny nawet w miejscach o znacznym natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

  Lepsza jakość dźwięku z zastosowaniem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
  Niezależnie od tego,pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 zapewnia świetną jakość dźwięku, w dodatku wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w wytwarzaniu nieprzeciętnych algorytmów, by uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
  przystępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 zawiera gotowe profile audio dobrane do ustawień dźwięku lubianych obecnie gier.
  Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej przez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są stanowczo realistyczne, dzięki naszym fachowym ulepszeniom!
  Dźwięk o ciepłej charakterystyce
  pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji znamionuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony dodatkowo uatrakcyjniają rozgrywkę.

  wygodny pilot na kablu
  Pilot na kablu ułatwia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

  Wszechstronna Kompatybilność
  Oczekujesz wygody? komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć za pomocą 4-pinowego kabla. Ponadto wymaga połączenia tylko jednym przewodem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie.

  1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać dobry adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
  2 uzupełniające możliwości przypasowania dostępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
  3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.


☆ Creative SB Blaze ☆

Creative SB Blaze Najniższa Cena Online

☆ Creative SB Blaze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB Blaze
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący mocny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych pakietów słuchawkowych dla graczy.

  PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący konkretny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

  pokaźne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum rewelacyjnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, sprawiając, iż możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle i lekki, miękki pałąk świetnie dostosowują się do kształtu głowy, jednocześnie zapewniając komfort potrzebny w trakcie długich godzin grania.

  Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który gwarantuje najwyższy poziom czystości dźwięków w trakcie wydawania rozkazów i sprawia, że Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

  staranne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,zapewniać najwyższą jakość dźwięku podczas gier pokaźne, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i skrupulatnym dźwiękiem.

  Przetworniki sprawią, że świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej wymiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu zezwala na ustawienie głośności w grze albo wyciszenie mikrofonu.

  Bez względu na sytuacje, wszystkie niezbędne części sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem oraz zaopatrzone w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki czemu zapewniają maksymalną wygodę i redukcję szumów, a także nieprzeciętnie sprawdzają się w trakcie wielogodzinnego, nieprzerwanego grania.

  Najwyższy poziom czystości dźwięku wyraźne i solidne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze zaopatrzone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i elastyczny pałąk pomagają całkowicie odseparować się od głosów i hałasu w tle i skoncentrować na grze.


☆ Creative Aurvana Live!2 ☆

Creative Aurvana Live!2 Najniższa Cena Online

☆ Creative Aurvana Live!2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative Aurvana Live!2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aurvana Live!2
  pakiet słuchawkowy gwarantujący wyjątkowo wyraziste brzmienie
  .
  Słuchawki Creative Aurvana Live!2 skonstruowane w oparciu o swego nagradzanego poprzednika gwarantują realistyczne wrażenia akustyczne i głębszy bas. Słuchawki mają przetworniki 40 mm z biocelulozy zapewniające nieskazitelne brzmienie, natomiast wyściółka muszli wytwarzana ze wspaniałej sztucznej skóry proteinowej, mająca piankę dostosowującą się do kształtu uszu, zagwarantuje genialną izolację akustyczną. Choćby wielogodzinne wykorzystywanie słuchawek nie sprawia zmęczenia.

  komplet słuchawkowy zapewniający wyjątkowo wyraziste brzmienie.
  Zanurz się w realistycznym brzmieniu i głębokich tonach basowych i poznaj niezrównaną wygodę korzystania z zestawu słuchawkowego Creative Aurvana Live!2. Innowacyjna technika przetworników z biocelulozy, a także świetne dostrojenie dźwięku gwarantują naturalne i wierne brzmienie. Pakiet jest także wyekwipowany w odpinany kabel z zaimplementowanym mikrofonem i regulacją głośności, co zezwala na prowadzenie rozmów przez smartfona. Komplet słuchawkowy Aurvana Live!2 spełni wszystkie Twoje wymagania podczas rozmów czy spędzania czasu na rozrywce.

  wyjątkowo wyraziste brzmienie.
  precyzyjna jakość odtwarzania
  genialne przetworniki neodymowe 40 mm z membraną z biocelulozy i staranne dostrojenie słuchawek Aurvana Live!2 zapewniają realistyczny dźwięk i powodują, iż czujesz się tak, jakbyś słuchał muzyki na żywo.

  Wygoda odtwarzania i prowadzenia rozmów.
  pakiet słuchawkowy jest wyekwipowany w nieplączący się, płaski przewód audio wysokiej jakości z zaimplementowanym mikrofonem i zdalne sterowanie jednym przyciskiem do regulacji głośności podczas korzystania ze smartfonów. Kabel można odpiąć albo zastąpić innym wybranym przewodem.

  Zaprojektowane z myślą o wygodzie.
  Wyściółka ze wspaniałej nienaturalnej skóry proteinowej z pianką dopasowującą się do kształtu uszu sprawia, że muszle są komfortowe nawet w przypadku wielogodzinnego stosowania.
  komplet słuchawkowy Aurvana Live!2 łączy estetykę z lekkością; przystępny jest w dwóch atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, a także ma pałąk wykonany ze stopu metali, co zagwarantuje uzupełniającą odporność produktu.
  Składane muszle są świetne do odsłuchiwania nagrań oraz wygodne przechowywanie. Dla dodatkowej wygody do zestawu załączone jest ponadto miękkie etui podróżne z mikrofibry.  EAN: 5390660185052
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 51EF0660AA004
  Przeznaczenie: Telefonia internetowa
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 30 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Kolor: Czerwony
  Waga: 255 g
  Pozostałe parametry: Rozdzielanie wyjścia audio i wejścia mikrofonowegoKompatybilny z Sound Blaster Audio/Mic Splitter Adapter do użytkowania z notebooków albo komputerów PC z oddzielnym złączem 3.5mm audio mikrofonu.
  Akcesoria w zestawie: - 1 para słuchawek Creative Aurvana Live!2- 1 odpinany, płaski przewód audio (1,2 m) z zaimplementowanym mikrofonem i jeden przycisk zdalnego sterowania z regulacją głośności, pozłacana 4-stykowa wtyczka stereo 2,5 mm - 3,5 mm- 1 miękkie etui podróżne z mikrofibry

☆ Creative SB H3 ☆

Creative SB H3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB H3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przenośny analogowy zestaw słuchawkowy
  CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To przenośny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i wygodny. Możesz go złożyć i wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry.

  Wytrzymała, lekka i składana konstrukcja

  pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego wykorzystywania. Wytworzono go z trwałego tworzywa nienaturalnego niepodatnego na uderzenia podczas podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

  Wokółuszna budowa izolująca od hałasu otoczenia
  mobilny, komfortowy i niewielki zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyposażony jest w muszle wokółuszne. Wytworzono je z pluszowej skóry organicznej, dlatego są niezwykle wygodne w trakcie wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

  komfortowe muszle z pluszu i skóry naturalnej
  Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wytwarzane z pluszu i skóry organicznej zapewniają komfort i ułatwiają koncentrację w trakcie gry. Choćby jeśli nosisz okulary, możesz grać przez dużo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

  wyjątkowe możliwości dźwiękowe
  Dzięki pokaźnym i wydajnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia komplet Sound BlasterX H3 oferuje mocny bas, a także unikatową przejrzystość.
  parametry o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie maszyn. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów, a także grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.


  Mikrofon z funkcją redukcji szumów

  Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest znaczny nawet w miejscach o obszernym natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

  Lepsza jakość dźwięku z zastosowaniem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
  Niezależnie od tego,zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 zapewnia świetną jakość dźwięku, na dodatek wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w wytwarzaniu idealnych algorytmów, aby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
  przystępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 posiada gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku lubianych obecnie gier.
  Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej przez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są nad wyraz realistyczne, dzięki naszym profesjonalnym ulepszeniom!

  Dźwięk o ciepłej charakterystyce

  pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji cechuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony w dodatku uatrakcyjniają rozgrywkę.

  komfortowy pilot na kablu
  Pilot na kablu ułatwia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

  Wszechstronna Kompatybilność
  Oczekujesz wygody? komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć za pomocą 4-pinowego kabla. Ponadto wymaga połączenia wyłącznie jednym przewodem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i istotnie.

  1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać poprawny adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
  2 dopełniające możliwości przypasowania przystępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
  3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.  EAN: 0054651190191
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 70GH034000000
  Przeznaczenie: Gaming
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 118 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Akcesoria w komplecie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon przewód rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugi


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Creative – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Creative, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Creative jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Creative HS-720 ☆

Creative HS-720 Najniższa Cena Online

☆ Creative HS-720 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative HS-720
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HS-720 V2
  pakiet słuchawkowy USB z mikrofonem pojemnościowym z redukcją szumów, pilotem na kablu z przyciskiem wyciszania mikrofonu do połączeń video. Komunikuj się wyraźnie i pewnie dzięki naszemu najnowszemu zestawowi słuchawkowemu Creative HS-720 V2 USB. Zestaw ma nowy, subtelny wygląd i jest zoptymalizowany pod kątem spotkań online. Creative HS-720 V2 jest prostym w obsłudze zestawem słuchawkowym Plug-and-Play, który współpracuje z każdym komputerem PC albo Mac. Jest bardzo lekki, co umożliwia wygodne jego stosowanie przez długie godziny bez uczucia dyskomfortu.

  zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyposażony we wszystkie konieczne funkcje - mikrofon objętościowy z funkcją redukcji szumów likwidujący niechciane hałasy, monitorowanie mikrofonu (sidetone) umożliwiające sprawdzanie natężenia swego głosu i komfortowy w obsłudze pilot na kablu wyposażony w przycisk wyciszenia mikrofonu i odbierania połączeń.

  komplet nie wymaga uzupełniającego oprogramowania ani instalacji sterowników, dlatego jest wyśmienitym komputerowym zestawem słuchawkowym USB dla każdego profesjonalisty, który potrzebuje łatwego w obsłudze zestawu słuchawkowego.

  WYRAŹNY GŁOS DZIĘKI MIKROFONOWI Z FUNKCJĄ REDUKCJI SZUMÓW
  Spójrzmy prawdzie w oczy, nad wyraz trudno jest skupić się na połączeniu online, gdy w tle ciągle słychać zakłócenia. W trakcie prezentacji najważniejsze jest, by odbiorcy mogli się skoncentrować na przekazie słownym, co pozwala zyskać reputację sprawnego mówcy. Właśnie w tym celu pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest zaopatrzony w mikrofon objętościowy z redukcją szumów. Mikrofon na pałąku z pasywną redukcją szumów wychwytuje głos z otoczenia, tak żeby szefostwo i współpracownicy słyszały go wyraźnie. W dodatku elastyczny pałąk zezwala na ustawianie mikrofonu w dowolnej pozycji.

  BEZPOŚREDNIE STEROWANIE WYCISZENIEM MIKROFONU
  Czasem zdarza Ci się wykonywać dopełniające zadania podczas spotkania online, a kiedy ktoś niespodziewanie prosi o Twoją opinię, zapada moment ogłuszającej ciszy, kiedy gorączkowo próbujesz wrócić do aplikacji z konferencją, aby wyłączyć wyciszenie? To już nie problem! Dzięki przyciskom bezpośredniego wyciszania i wyłączania wyciszenia znajdującym się na kablu sterującym, pakiet Creative HS-720 V2 zezwala na łatwą regulację wyciszeniem poprzez naciśnięcie przycisku. Nie daj się niezręcznej ciszy. Jeżeli znasz to zdanie - hej, masz wyłączony mikrofon, nie słyszymy, co mówisz - z całą pewnością wiesz, jak niezwykle zakłóca to przebieg dyskusji, w szczególności ważnych połączeń online. Pakiet słuchawkowy Creative HS-720 V2 likwiduje tego typu sytuacje. Gdy mikrofon jest wyciszony, przycisk na pilocie na kablu świeci na czerwono, wskazując jego status. Pilot jestzaopatrzony w przycisk odbierania połączenia i przyciski regulacji głośności i odtwarzania - wszystko co potrzeba do wygodnego prowadzenia rozmowy.

  SPRAWDZANIE NATĘŻENIA swego GŁOSU
  Czy zdarzyło Ci się być na spotkaniu online, na którym inni uczestnicy mówili tak głośno, jakby krzyczeli Ci do ucha? Jeżeli nie słyszymy siebie, to mówimy głośniej niżeli jakbyśmy słyszeli swój głos. Dzięki funkcji monitorowania mikrofonu (sidetone) zestawu Creative HS-720 V2 można sprawdzać natężenia swego głosu słyszanego poprzez inne osoby, co pozwala na świadome regulowanie głośności mówienia w razie zapotrzebowania. Zezwala na to wygodne prowadzenie rozmowy bez podnoszenia głosu, co jest podstawową zasadą etykiety spotkań online.

  NIESAMOWITY KOMFORT w trakcie DŁUGICH SPOTKAŃ
  komplet słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest bardzo lekki (tylko 135g), dzięki temu można go nosić wygodnie na głowie i uszach bez uczucia obciążenia nawet w trakcie długich spotkań. Zadbaliśmy również o odpowiednią długość kabla (2m), tak żeby można było się swobodnie poruszać po pomieszczeniu, czy wstawać podczas spotkania w celu rozciągnięcia się i rozluźnienia napiętych mięśni.

  NIESAMOWITA JAKOŚĆ DŹWIĘKU DO wszystkich ZASTOSOWAŃ
  Wierne dostrojenie zapewnia solidny, bogaty i szczegółowy dźwięk we wszelkich połączeniach, w trakcie słuchania muzyki, maratonów filmowych, a choćby gier. Zestaw słuchawkowy Creative HS-720 V2 jest wyekwipowany w 30 mm przetworniki neodymowe w obu słuchawkach, gwarantując udoskonalony dźwięk cyfrowy.


☆ Creative SB Blaze ☆

Creative SB Blaze Najniższa Cena Online

☆ Creative SB Blaze - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB Blaze
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający solidny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

  PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący potężny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

  znaczne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum genialnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, powodując, iż możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle oraz lekki, miękki pałąk znakomicie dopasowują się do kształtu głowy, równocześnie gwarantując komfort niezbędny podczas długich godzin grania.

  Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który zapewnia najwyższy poziom czystości dźwięków w trakcie wydawania rozkazów i powoduje, że Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

  precyzyjne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,zagwarantujeć najwyższą jakość dźwięku w trakcie gier duże, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i precyzyjnym dźwiękiem.

  Przetworniki sprawią, iż świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej zamiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu umożliwia ustawienie głośności w grze lub wyciszenie mikrofonu.

  Bez względu na sytuacje, wszystkie konieczne elementy sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem i wyekwipowane w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki czemu gwarantują maksymalną wygodę i redukcję szumów oraz genialnie sprawdzają się w trakcie wielogodzinnego, nieprzerwanego grania.

  Najwyższy poziom czystości dźwięku widoczne i potężne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze zaopatrzone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i elastyczny pałąk pomagają całkowicie odseparować się od głosów i hałasu w tle i skupić na grze.


☆ Creative SB H3 ☆

Creative SB H3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB H3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB H3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  mobilny analogowy zestaw słuchawkowy
  CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To mobilny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i komfortowy. Możesz go złożyć i zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry.

  Wytrzymała, lekka i składana budowa

  pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego użytkowania. Produkowano go z trwałego tworzywa sztucznego wytrzymałego na uderzenia w trakcie podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

  Wokółuszna konstrukcja izolująca od hałasu otoczenia
  przenośny, wygodny i minimalny komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 wyposażony jest w muszle wokółuszne. Stworzono je z pluszowej skóry naturalnej, dlatego są szczególnie komfortowe podczas wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

  komfortowe muszle z pluszu i skóry naturalnej
  Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 wytworzone z pluszu i skóry ekologicznej gwarantują komfort i ułatwiają koncentrację podczas gry. Nawet jeśli nosisz okulary, możesz grać przez sporo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

  unikatowe możliwości dźwiękowe
  Dzięki sporym i produktywnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia zestaw Sound BlasterX H3 proponuje solidny bas i wyjątkową krystaliczność.
  atrybuty o wielkości 118 dB/mW powodują, że poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie maszyn. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów i grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.


  Mikrofon z funkcją redukcji szumów

  Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny choćby w miejscach o wielkim natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

  Lepsza jakość dźwięku z użyciem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
  Niezależnie od tego,zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 zagwarantuje nieprzeciętną jakość dźwięku, ponadto wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w wytwarzaniu znakomitych algorytmów, żeby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
  dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 mieści gotowe profile audio dostosowane do ustawień dźwięku lubianych aktualnie gier.
  Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej poprzez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są wyjątkowo realistyczne, dzięki naszym fachowym ulepszeniom!

  Dźwięk o ciepłej charakterystyce

  komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji znamionuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony w dodatku uatrakcyjniają rozgrywkę.

  komfortowy pilot na kablu
  Pilot na kablu usprawnia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

  Wszechstronna Kompatybilność
  Oczekujesz wygody? zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć za pomocą 4-pinowego kabla. W dodatku wymaga połączenia jedynie jednym przewodem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i widocznie.

  1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać prawidłowy adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
  2 dodatkowe możliwości dostosowania dostępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
  3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.  EAN: 0054651190191
  Gwarancja: 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 70GH034000000
  Przeznaczenie: Gaming
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 118 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 1.2 m
  Akcesoria w pakiecie: - Sound BlasterX H3 Headset- Przedłużacz audio / mikrofon kabel rozdzielacz 1,2 m- Skrócona instrukcja obslugi

☆ Creative SB SBH3 ☆

Creative SB SBH3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB SBH3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB SBH3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przenośny analogowy komplet słuchawkowy
  CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Model Sound BlasterX H3 opracowano z myślą o mobilności i komforcie. To przenośny, analogowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest lekki i wygodny. Możesz go złożyć i wziąć ze sobą wszędzie tam, gdzie lubisz grać w gry.
  Wytrzymała, lekka i składana budowa
  komplet słuchawkowy Sound BlasterX H3 dzielnie znosi trudy codziennego używania. Wyprodukowano go z trwałego tworzywa nienaturalnego opornego na uderzenia podczas podróży. Złożenie muszli pozwoli na zaoszczędzenie miejsca, dla klawiatury, myszy i podkładki.

  Wokółuszna kompozycja izolująca od hałasu otoczenia
  przenośny, komfortowy i znikomy pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 zaopatrzony jest w muszle wokółuszne. Stworzono je z pluszowej skóry ekologicznej, dlatego są bardzo wygodne podczas wielogodzinnego grania przy bezkompromisowej jakości dźwięku.

  wygodne muszle z pluszu i skóry naturalnej
  Muszle zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H3 stworzone z pluszu i skóry organicznej zapewniają komfort i usprawniają koncentrację w trakcie gry. Choćby jeśli nosisz okulary, możesz grać poprzez mnóstwo godzin, nie odczuwając zmęczenia.

  wyjątkowe możliwości dźwiękowe
  Dzięki obfitym i efektywnym przetwornikom FullSpectrum o średnicy 40 mm i pełnym paśmie przenoszenia pakiet Sound BlasterX H3 proponuje solidny bas i unikatową klarowność.
  atrybuty o wielkości 118 dB/mW sprawiają, że poziom dźwięku zestawu należy do najgłośniejszych w tej klasie urządzeń. Doświadcz drżenia zwalających na kolana wybuchów i grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.

  Mikrofon z funkcją redukcji szumów
  Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest wyraźny choćby w miejscach o sporym natężeniu hałasu. Gdy nie grasz, odłącz mikrofon i korzystaj z kompaktowych słuchawek, słuchając muzyki gdziekolwiek się wybierzesz.

  Lepsza jakość dźwięku z użyciem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite
  Niezależnie od tego,pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H3 gwarantuje nadzwyczajną jakość dźwięku, na dodatek wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w produkowaniu genialnych algorytmów, aby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.
  dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 gromadzi gotowe profile audio dobrane do ustawień dźwięku modnych obecnie gier.
  Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej poprzez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są szczególnie realistyczne, dzięki naszym fachowym ulepszeniom!
  Dźwięk o ciepłej charakterystyce
  zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 od początku eksploatacji cechuje się ciepłym dźwiękiem2. Bogate niskie tony na dodatek uatrakcyjniają rozgrywkę.

  wygodny pilot na kablu
  Pilot na kablu usprawnia regulację głośności i mikrofonu — wszystko jest w zasięgu ręki.

  Wszechstronna Kompatybilność
  Oczekujesz wygody? zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H3 współpracuje z najnowszymi konsolami3, na przykład PlayStation 4 i można go podłączyć za pomocą 4-pinowego kabla. Dodatkowo wymaga połączenia tylko jednym przewodem bez ograniczania funkcjonalności mikrofonu — wszyscy będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie.

  1 W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać poprawny adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe.
  2 uzupełniające możliwości dobrania dostępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.
  3 Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.


☆ Creative SB AirV3 ☆

Creative SB AirV3 Najniższa Cena Online

☆ Creative SB AirV3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Creative
 • Nazwa produktu: Creative SB AirV3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  efektywnA BATERIA Nie obawiaj się,w trakcie dnia słuchawkom bezprzewodowym Creative Outlier Air V3 zabraknie energii. Zastosowany w nich akumulator umożliwia 10-godzinne odtwarzanie muzyki, audiobooków albo podcastów.

  Co więcej, do urządzenia dołączone zostało ładujące etui, wydłużające całkowity czas działania aż do 40 godzin. WygodnE ŁADOWANIE by naładować słuchawki, włóż je do etui ¬– możesz zasilać je na dwa sposoby: korzystając z dołączonego do zestawu przewodu USB-C albo posługując się ładowarką indukcyjną (brak w opakowaniu).

  teraz przygotowanie urządzenia do pracy jest nieskomplikowane i wygodne jak nigdy wcześniej! pakiet MIKROFONÓW uwielbiasz rozmawiać poprzez telefon? Z urządzeniem Creative Outlier Air V3 możesz robić to w pełni bezprzewodowo, bez konieczności trzymania smartfona w rąk.

  Słuchawki wyekwipowane w zestaw 4 mikrofonów precyzyjnie przechwycą Twój głos, zapewniając wysoką jakość rozmowy. Dzięki nim możesz również w pełni swobodnie korzystać z funkcji głosowego asystenta. USŁYSZ OTOCZENIE w trakcie spaceru po mieście albo relaksu w kawiarni chcesz posłuchać ulubionej muzyki,jednocześnie zachować kontakt z otoczeniem? Skorzystaj zatem z trybu ambient, za sprawą którego będą do Ciebie dobiegały dźwięki z zewnątrz.

  Tym samym zadbasz o swoje bezpieczeństwo i ulepszoną komunikację z innymi osobami. ODETNIJ SIĘ OD ŚWIATA Czasami masz ochotę w całości odciąć się od świata i skoncentrować na dźwiękach muzyki? Creative Outlier Air V3 dają Ci taką opcję.

  Aktywna redukcja szumów sprawi, iż otaczające Cię hałasy zostaną wydajnie wytłumione – zostaniesz tylko Ty i brzmienie ulubionych piosenek, co pomoże Ci się zrelaksować i zapomnieć o rutynowych trudach.

  technologia BLUETOOTH 5.2 W pełni bezprzewodowe działanie prezentowanych słuchawek jest zasługą wykorzystania wysokiej klasy modułu Bluetooth 5.2 – to właśnie on powoduje, iż przesyłanie muzyki przebiega nieustannie, a jej brzmienie jest zachwycające, choćby jeśli w założonych słuchawkach nieco oddalisz się od telefonu.

  Specyfikacja Łączność - True Wireless (Bezprzewodowe) wariant łączności - Bluetooth 5.2 Budowa słuchawek - Dokanałowe System audio - Stereo 2.0 Redukcja hałasu - Aktywna - ANC Średnica membrany - 6 mm Pasmo przenoszenia słuchawek - 20 ~ 20000 Hz Regulacja głośności - Tak zastosowany mikrofon - Tak, przy słuchawce Charakterystyka mikrofonu - Wielokierunkowy Pasmo przenoszenia mikrofonu - 100 ~ 10000 Hz Czułość mikrofonu - -42 dB Złącze - USB typu-C - 1 szt.

  Zasięg - do 10 m Zasilanie - wbudowany akumulator 450 mAh - zaimplementowany akumulator 2 x 55 mAh Czas ładowania - ok. 3h Maksymalny czas pracy - do 10 h - do 40 h (przy użyciu etui ładującego) Kompatybilność - Asystent Google - Siri - Android - iOS zaimplementowane technologie - Low Complexity Subband Codec (SBC) - Advanced Audio Coding (AAC) - A2DP - HFP - AVRCP uzupełniające informacje - Dotykowy panel sterowania - zestaw 4 mikrofonów - Wodoszczelność (IPX5) - Odbieranie połączeń - Kończenie połączeń - Sterowanie muzyką - Etui ładujące - Współpraca z asystentem głosowym - asygnowana aplikacja - Tryb świadomości otoczenia - Redukuje hałas otoczenia - Aktywna redukcja szumów odcień - Czarny załączone akcesoria - Etui z funkcją ładowania słuchawek - przewód USB rodzaju C - Instrukcja obsługi - 3 pary nakładek silikonowych S/M/L Waga - 70 g (etui) - 5,2 g (jedna słuchawka)Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Creative najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Creative w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Creative w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Creative nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Creative opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Creative cena,
 • ranking słuchawek do biegania Creative,
 • słuchawki do biegania Creative jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Creative

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Creative?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Creative odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Creative najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Creative warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Creative, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Creative są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Creative zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Creative to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.