FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Corsair. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Corsair


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Corsair,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Corsair najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Corsair, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Corsair, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Corsair Virtuoso ☆

Corsair Virtuoso Najniższa Cena Online

☆ Corsair Virtuoso - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Virtuoso
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 13
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości komplet słuchawkowy do gier VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Slate CORSAIR VIRTUOSO RGB Wireless XT zapewnia wysokiej jakości dźwięk, całodzienny komfort dzięki wysokiej jakości nausznikom z pianki zapamiętującej i jednoczesną łączność za pomocą superszybkich technologii SLIPSTREAM WIRELESS i Bluetooth.

  BEZPRZEWODOWY SLIPSTREAM Niskie opóźnienia, łączność bezprzewodowa 2,4 GHz z zasięgiem do 60 stóp. Technologia wielopunktowa zezwala na podłączenie maksymalnie trzech urządzeń bezprzewodowych SLIPSTREAM do jednego odbiornika.

  PRZEWODOWY USB Wysoka wierność dźwięku 24bit/96kHz zapewnia najwyższą jakość odsłuchu przy zgodnych nagraniach. 3,5 MM PRZEWODOWY Uniwersalne połączenie do słuchania na szerokiej gamie sprzętów, takich jak przetworniki cyfrowo-analogowe, odtwarzacze audio i urządzenia mobilne.

  BLUETOOTH Połącz się z dowolnym urządzeniem Bluetooth Qualcomm aptX HD z niskim opóźnieniem, żeby zsynchronizować dźwięk o wysokiej rozdzielczości. BEZKOMPROMISOWY DŹWIĘK dostosowana para dokładnie dostrojonych 50-milimetrowych przetworników neodymowych o wysokiej gęstości zapewnia nieskazitelny dźwięk w zakresie częstotliwości od 20 Hz do 40 000 Hz dwukrotnie większy aniżeli w typowych kompletach słuchawkowych do gier.

  MIKROFON BADAWCZY Odłączany, wielokierunkowy mikrofon o średnicy 9,5 mm o szerokiej przepustowości zagwarantuje szeroki zakres dynamiki i perfekcyjną klarowność głosu z wyśmienitą reakcją niskich tonów. Akcesoria w zestawie: przewód audio z wtykiem 3,5 mm przewód USB Nadajnik Pozostałe właściwości: Aluminiowa konstrukcja regulowany pałąk Podświetlane nauszniki Podświetlenie LED na nausznicach Pianka memory w nausznicach Przełącznik wyciszania mikrofonu Ruchomy mikrofon Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie automatyczne wyłączanie Częstotliwość próbkowania: 96 kHz / 24 bit...


☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Surround - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Surround
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  oszałamiaJĄCY DŹWIĘKUsłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1 od najlżejszego kroków do najmocniej grzmotającej eksplozji dzięki wysokiej jakości, specjalnie dobranym 50-milimetrowym przetwornikom neodymowym o wysokiej gęstości z rozszerzonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.

  CAŁKOWITY KOMFORTZaprojektowany z myślą o długotrwałym komforcie podczas długich sesji grania z oddychającą dzianiną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią. PODŁĄCZ DO WIRTUALNIE DOWOLNEGO URZĄDZENIAPodłącz do szerokiej gamy platform, w tym PC, Xbox One, PS4, Switch i urządzeń mobilnych, lub użyj załączonego adaptera USB do systemu surround 7.1 na PC.

  ZAGRAJ swym SPOSOBEMOprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala na dokładną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości: Kompatybilność z platformami: Platforma PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Urządzenia przenośne...


☆ Corsair HS70 Pro ☆

Corsair HS70 Pro Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS70 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS70 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS carbon (EU) Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS eksponuje się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą zarys, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku, a także łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień.

  Z MYŚLĄ O KOMFORCIERegulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą kształt nieszablonowy komfort w trakcie wielogodzinnej gry. IdealnY DŹWIĘKWysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  Wielokanałowy dźwięk otaczający 7.1 sprawia realistyczne wrażenie przebywania we wnętrzu gry. DAJ SIĘ USŁYSZEĆCałkowicie odłączany mikrofon jednokierunkowy ogranicza hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie.

  przezroczyście czysty głos i perfekcyjny dźwięk potwierdza dokument Discord. BEZPRZEWODOWA SWOBODAGraj luźno i bez przewodów w zakresie do 12 metrów na komputerze PC lub konsoli PS4, a energii baterii starczy nawet na 16 godzin.Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy: Żywotność baterii: do 16 godzin...


☆ Corsair Void Elite Stereo ☆

Corsair Void Elite Stereo Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki VOID Elite unikatowy komfort, znakomitą jakość dźwięku i legendarną trwałość CORSAIR, żeby zapewnić najwyższą jakość rozgrywki. Korzyści: Oddychająca tkanina z siatki z mikrofibry i pianka z pamięcią nieszablonowy komfort, jednocześnie obniżając gromadzenie się ciepła i wilgoć.

  Głośniki neodymowe 50 mm ożywiają akcję dzięki szerokiemu zakresowi i skrupulatności. Trwała kompozycja z aluminiowymi jarzmami, która wytrzyma lata grania. Słuchaj na PC, PS4, Xbox One, Switch i urządzeniach przenośnych za pomocą uniwersalnego złącza 3,5 mm i dołączonego kabla Y-Splitter....


☆ Corsair HS80 ☆

Corsair HS80 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 16
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe HS80 RGB Gaming Spatial Audio

  Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS80 RGB WIRELESS łączy się przy użyciu hiperszybkiej technice bezprzewodowej SLIPSTREAM WIRELESS i odtwarza poprzez specjalnie dostrojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe bardzo szczegółowy i realistyczny dźwięk z Dolby Audio.

  Jakość dźwięku
  Usłyszysz każdy dźwięk

  Specjalnie strojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio o wysokiej gęstości z powiększonym zakresem częstotliwości 2030 000 Hz odtwarzają z niezwykłą szczegółowością każdy dźwięk: od delikatnego szeptu po huk eksplozji.

  Jakość wykonania
  Absolutny komfort

  Słuchawki mają nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt i oddychającej tkaniny oraz nieuciskający dostosowywany pałąk.

  Dźwięk przestrzenny
  Niezwykłe wrażenia dzięki technice Dolby Atmos

  Otacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i precyzyjniejszą reakcję na zdarzenia w grze.

  stabilne połączenie bezprzewodowe
  Hiperszybka łączność bezprzewodowa SLIPSTREAM WIRELESS proponuje wysokiej jakości dźwięk o ekstremalnie niskim poziomie opóźnień, dlatego słyszysz każdy strzał, krok i krzyk na bieżąco.

  Czysty dźwięk
  Wszechkierunkowy mikrofon klasy emisyjnej

  Zbiera głos z nieszablonową klarownością. Ma też funkcję wyłączania po podniesieniu i wskaźnik LED wyłączenia.

  HS80 RGB Wireless I iCUE
  Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia skrupulatne sterowanie zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji regulacji dźwięku z mikrofonu, a także personalizowanego podświetlenia RGB.  EAN: 0840006635192
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: CA-9011236-EU
  Przeznaczenie: Gaming
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: 1 x USB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 40 kHz
  Czułość: 116 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 1.8 m
  Zasięg: 18 m
  Waga: 370 g

☆ Corsair HS75 ☆

Corsair HS75 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS75 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS75
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  gamingowy pakiet słuchawkowy do konsoli xbox series x, xbox series s i xbox one corsair hs75 xb wireless ma w pełni odłączany mikrofon, emituje realistyczny dźwięk dolby atmos i łączy się z konsolą bezpośrednio, bez zapotrzebowania stosowania adaptera do łączności bezprzewodowej.korzyści: zaprojektowany do konsoli xbox - połącz słuchawki bezprzewodowo bezpośrednio z konsolą xbox series x, series s albo xbox one,radować się wysokiej jakości dźwiękiem o niskim poziomie opóźnień technika dolby atmos - otacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i precyzyjniejszą reakcję na zdarzenia w grze świetny dźwięk- wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki 50 mm neodymowe przetworniki audio - odłączany, jednokierunkowy mikrofon redukuje hałas z otoczenia, gwarantując nieprzeciętną krystaliczność dźwięku znajdź równowagę - by ułatwić koncentrację na akcji gry albo na komunikacji z członkami zespołu, słuchawki wyposażono w regulatory na nauszniku zezwalające sterować dźwiękiem gry i czatu z myślą o komforcie - regulowane nauszniki z miękkiej szrucznej skóry wypełnione lepkosprężystą pianką zapamiętującą zarys sprawdzony w boju- budowa z solidnego i lekkiego aluminium wytrzyma sporo lat


☆ Corsair HS60 ☆

Corsair HS60 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS60
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  POCZUJ, CZEGO BRAKUJESZ HAPTIC BASS WSPIERANY TECHNOLOGIĄ TACTION Doświadcz gry jak nigdy dotąd dzięki haptycznym basom zasilanym przez technologię Taction Technology. Poczuj każde uderzenie, eksplozję i napiętą chwilę dzięki zaawansowanemu dotykowemu efektowi basu, który przeniesie Cię na pole bitwy.

  GDZIE TO MA ZNACZENIE Dzięki technice Taction, HS60 HAPTIC odbiera najniższe częstotliwości z ulepszoną dokładnością aniżeli inne słuchawki haptyczne. Solidna reprodukcja basów daje zestawowi słuchawkowemu efekt prawdziwego subwoofera, zapewniający głębokie basy i niskie pasmo przenoszenia.

  JAKOŚĆ DŹWIĘKU Wysokiej jakości, specjalnie dostrojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio zapewniają zasięg zezwalający usłyszeć wszystko, czego Ci potrzeba na polu bitwy. NEODYMOWE STEROWNIKI AUDIO Kompatybilny z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic, zapewniającym dźwięk 360°, który przeniesie Cię w sam środek gry.

  JEDNOKIERUNKOWY MIKROFON Z REDUKCJĄ HAŁASU W pełni odłączany mikrofon redukuje hałas otoczenia, zapewniając perfekcyjną wyrazistość głosu. Dokument Discord zagwarantuje przezroczyście czystą komunikację i nieszablonowy dźwięk.

  KONTROLA GŁOŚNOŚCI NA UCHO I EFEKTÓW DOTYKOWYCH Dokonuj regulacji poziomu dźwięku i intensywności dotyku na bieżąco bez wychodzenia z gry. WykonanY DLA KOMFORTU dostosowywane nauszniki zaopatrzone w pluszową piankę zapamiętującą kształt unikatowy komfort przez mnóstwo godzin gry.

  ZBUDOWANY DO BITWY Lekka i wytrzymała aluminiowa budowa zapewnia latami HS60 HAPTIC długowieczność. Akcesoria w zestawie: HS60 HAPTIC stereofoniczny pakiet słuchawkowy do gier Karta gwarancyjna Pozostałe właściwości: Platforma PC, PS4, XBOX i urządzenia przenośne Impedancja mikrofonu 2,2 k rodzaj mikrofonu Jednokierunkowa redukcja szumów Pasmo przenoszenia mikrofonu 100Hz do 10kHz Czułość mikrofonu -40dB (+/-3dB)...


☆ Corsair HS35 ☆

Corsair HS35 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS35
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jeśli doceniasz wysokiej jakości dźwięk i wyraźnie zarejestrowany głos, wybierz stereofoniczny komplet słuchawkowy do gier CORSAIR HS35. Dzięki miękkiej piance zapamiętującej i dostosowywanym nausznikom możesz wygodnie grać poprzez niemało godzin, ponadto na najróżniejszych platformach: PC, PS4, Xbox One i nie tylko.EAN: 0840006607557Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: CA-9011196-EUPrzeznaczenie: MuzykaKonstrukcja: NauszneTechnologie: BrakKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: StereoKontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 32 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 111 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 1.8 mKolor: NiebieskiPozostałe właściwości: Platform - PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Mobile devices Microphone Impedance - 2.0k Ohms Microphone Type - Unidirectional noise cancelling Microphone Frequency Response - 100Hz to 10kHz Microphone Sensitivity - 38dB (+/-3dB)


☆ Corsair Void RGB Elite Wireless ☆

Corsair Void RGB Elite Wireless Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void RGB Elite Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void RGB Elite Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Usłyszysz każdy dźwięk zestaw słuchawkowy CORSAIR VOID RGB ELITE ze specjalnie dostrojonymi 50-milimetrowymi neodymowymi przetwornikami audio, komfortowymi nausznikami z siatką z mikrofibry i pianką zapamiętującą , a także łącznością bezprzewodową 2,4 GHz sprawi, iż nic nie zakłóci akcji gry.

  oszałamiający dźwięk Najwyższej klasy, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe o wysokiej gęstości emitują dźwięk otaczający 7.1 o powiększonym zakresie częstotliwości 20–30 000 Hz, dlatego usłyszysz równocześnie najlżejsze kroki, jak i najdonośniejsze wybuchy.

  Pełny komfort Ten zestaw słuchawkowy został opracowany z myślą o komforcie w trakcie długich sesji gry, dlatego ma nauszniki z oddychającej siatki z mikrofibry oraz miękkiej pianki zapamiętującej kształt.

  ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Graj swobodnie i bez przewodów w zakresie do 12 metrów, a energii baterii starczy choćby na 16 godzin....


☆ Corsair Void RGB Elite ☆

Corsair Void RGB Elite Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void RGB Elite - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void RGB Elite
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zachwycający dźwiękNajwyższej klasy, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe o wysokiej gęstości emitują dźwięk otaczający 7.1 o powiększonym zakresie częstotliwości 2030 000 Hz, dlatego usłyszysz równocześnie najlżejsze kroki, jak i najdonośniejsze wybuchy.Pełny komfort Ten komplet słuchawkowy został opracowany z myślą o komforcie podczas długich sesji gry, dlatego ma nauszniki z oddychającej siatki z mikrofibry, a także miękkiej pianki zapamiętującej kształt.

  Wsłuchaj się w realistyczny dźwięk otaczający 7.1. Wielokanałowy dźwięk otaczający 7.1 na komputerze PC powoduje realistyczne wrażenie przebywania we wnętrzu gry. Graj, jak lubisz Oprogramowanie CORSAIR iCUE zagwarantuje skrupulatną kontrolę nad zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji dźwięku otaczającego 7.1 i regulacji dźwięku z mikrofonu.

  Podświetlenie RGB na obu nausznikach możesz przystosować przy użyciu niemal nieograniczonej palety kolorów i dynamicznych efektów. Możesz także je zsynchronizować z kompatybilnymi urządzeniami peryferyjnymi CORSAIR.

  Akcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości:...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Corsair – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Corsair, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Corsair jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Corsair HS35 ☆

Corsair HS35 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS35
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jeśli doceniasz wysokiej jakości dźwięk i wyraźnie zarejestrowany głos, wybierz stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier CORSAIR HS35. Dzięki miękkiej piance zapamiętującej oraz regulowanym nausznikom możesz wygodnie grać przez mnóstwo godzin, ponadto na przeróżnych platformach: PC, PS4, Xbox One i nie tylko.EAN: 0840006607557Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: CA-9011196-EUPrzeznaczenie: MuzykaKonstrukcja: NauszneTechnologie: BrakKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: StereoKontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 32 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 111 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 1.8 mKolor: NiebieskiPozostałe cechy: Platform - PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Mobile devices Microphone Impedance - 2.0k Ohms Microphone Type - Unidirectional noise cancelling Microphone Frequency Response - 100Hz to 10kHz Microphone Sensitivity - 38dB (+/-3dB)


☆ Corsair HS50 Pro ☆

Corsair HS50 Pro Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS50 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS50 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO carbon (EU)

  Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO wyróżnia się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą zarys, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku i odłączanemu mikrofonowi jednokierunkowemu z funkcją tłumienia hałasu.

  Z MYŚLĄ O KOMFORCIE
  regulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą zarys unikatowy komfort podczas wielogodzinnej gry.

  wspaniałY DŹWIĘK
  Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  DAJ SIĘ USŁYSZEĆ
  w pełni odłączany mikrofon jednokierunkowy obniża hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie. Transparentnie czysty głos i doskonały dźwięk potwierdza dokument Discord.


☆ Corsair Void RGB Elite ☆

Corsair Void RGB Elite Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void RGB Elite - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void RGB Elite
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  olśniewający dźwiękNajwyższej klasy, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe o wysokiej gęstości emitują dźwięk otaczający 7.1 o rozszerzonym zakresie częstotliwości 2030 000 Hz, dlatego usłyszysz zarówno najlżejsze kroki, jak i najdonośniejsze wybuchy.Pełny komfort Ten zestaw słuchawkowy został opracowany z myślą o komforcie w trakcie długich sesji gry, dlatego ma nauszniki z oddychającej siatki z mikrofibry i miękkiej pianki zapamiętującej kształt.

  Wsłuchaj się w realistyczny dźwięk otaczający 7.1. Wielokanałowy dźwięk otaczający 7.1 na komputerze PC powoduje realistyczne wrażenie przebywania w środku gry. Graj, jak uwielbiasz Oprogramowanie CORSAIR iCUE gwarantuje dokładną kontrolę nad zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji dźwięku otaczającego 7.1 i regulacji dźwięku z mikrofonu.

  Podświetlenie RGB na obu nausznikach możesz dopasować przy użyciu niemal nieograniczonej palety kolorów i dynamicznych efektów. Możesz także je zsynchronizować z kompatybilnymi urządzeniami peryferyjnymi CORSAIR.

  Akcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty:...


☆ Corsair HS55 ☆

Corsair HS55 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS55
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  gamingowy komplet słuchawkowy corsair hs55 surround akcentuje się potrzebnym, całodziennym komfortem i jakością dźwięku dzięki nausznikom ze sztucznej skóry z pianką zapamiętującą kształt, dźwiękowi przestrzennemu dolby audio 7.1 na komputerach pc i mac i lekkiej konstrukcji.

  korzyści: pluszowa pianka z pamięcią i dostosowywane nauszniki nieszablonowy komfort. Legendarna jakość wykonania corsair z wytrzymałymi metalowymi elementami konstrukcyjnymi zapewnia długotrwałą wytrzymałość.

  specjalnie dostrojone głośniki neodymowe 50 mm gwarantują najwyższą jakość dźwięku z szerokim zakresem i skrupulatnością. Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają idealny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  dodany w zestawie adapter usb umożliwia odtwarzanie dźwięku przestrzennego dolby audio 7.1, który przeniesie cię w sam środek gry. Certyfikat discord: graj z przekonaniem, iż twój mikrofon i sterowniki audio zostały przetestowane i ocenione pod kątem przejrzyście czystej komunikacji i idealnego dźwięku.


☆ Corsair HS60 ☆

Corsair HS60 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS60
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  POCZUJ, CZEGO BRAKUJESZ HAPTIC BASS WSPIERANY TECHNOLOGIĄ TACTION Doświadcz gry jak nigdy dotąd dzięki haptycznym basom zasilanym przez technologię Taction Technology. Poczuj każde uderzenie, eksplozję i napiętą chwilę dzięki nowoczesnemu dotykowemu efektowi basu, który przeniesie Cię na pole bitwy.

  GDZIE TO MA ZNACZENIE Dzięki technice Taction, HS60 HAPTIC odbiera najniższe częstotliwości z udoskonaloną precyzyjnością aniżeli inne słuchawki haptyczne. Konkretna reprodukcja basów daje zestawowi słuchawkowemu efekt prawdziwego subwoofera, zapewniający głębokie basy i niskie pasmo przenoszenia.

  JAKOŚĆ DŹWIĘKU Wysokiej jakości, specjalnie dostrojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio zapewniają zasięg zezwalający usłyszeć wszystko, czego Ci potrzeba na polu bitwy. NEODYMOWE STEROWNIKI AUDIO Kompatybilny z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic, zapewniającym dźwięk 360°, który przeniesie Cię w sam środek gry.

  JEDNOKIERUNKOWY MIKROFON Z REDUKCJĄ HAŁASU W pełni odłączany mikrofon redukuje hałas otoczenia, zapewniając nieprzeciętną wyrazistość głosu. Certyfikat Discord gwarantuje transparentnie czystą komunikację i wyjątkowy dźwięk.

  KONTROLA GŁOŚNOŚCI NA UCHO I EFEKTÓW DOTYKOWYCH Dokonuj regulacji poziomu dźwięku i intensywności dotyku na bieżąco bez wychodzenia z gry. TworzonY DLA KOMFORTU dostosowywane nauszniki wyekwipowane w pluszową piankę zapamiętującą zarys nieszablonowy komfort przez mnóstwo godzin gry.

  ZBUDOWANY DO BITWY Lekka i wytrzymała aluminiowa konstrukcja zapewnia latami HS60 HAPTIC długowieczność. Akcesoria w zestawie: HS60 HAPTIC stereofoniczny komplet słuchawkowy do gier Karta gwarancyjna Pozostałe atrybuty: Platforma PC, PS4, XBOX i urządzenia mobilne Impedancja mikrofonu 2,2 k typ mikrofonu Jednokierunkowa redukcja szumów Pasmo przenoszenia mikrofonu 100Hz do 10kHz Czułość mikrofonu -40dB (+/-3dB)...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Corsair najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Corsair w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Corsair w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Corsair nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Corsair opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Corsair cena,
 • ranking słuchawek do biegania Corsair,
 • słuchawki do biegania Corsair jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Corsair

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Corsair?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Corsair odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Corsair najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Corsair warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Corsair, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Corsair są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Corsair zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Corsair to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *