FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Corsair. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Corsair


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Corsair,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Corsair najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Corsair, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Corsair, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Corsair Virtuoso ☆

Corsair Virtuoso Najniższa Cena Online

☆ Corsair Virtuoso - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Virtuoso
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości komplet słuchawkowy do gier VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Slate CORSAIR VIRTUOSO RGB Wireless XT zapewnia wysokiej jakości dźwięk, całodzienny komfort dzięki wysokiej jakości nausznikom z pianki zapamiętującej i jednoczesną łączność za pomocą superszybkich technologii SLIPSTREAM WIRELESS i Bluetooth.

  BEZPRZEWODOWY SLIPSTREAM Niskie opóźnienia, łączność bezprzewodowa 2,4 GHz z zasięgiem do 60 stóp. Technologia wielopunktowa zezwala na podłączenie maksymalnie trzech urządzeń bezprzewodowych SLIPSTREAM do jednego odbiornika.

  PRZEWODOWY USB Wysoka wierność dźwięku 24bit/96kHz zapewnia najwyższą jakość odsłuchu przy zgodnych nagraniach. 3,5 MM PRZEWODOWY Uniwersalne połączenie do słuchania na szerokiej gamie sprzętów, takich jak przetworniki cyfrowo-analogowe, odtwarzacze audio i urządzenia mobilne.

  BLUETOOTH Połącz się z dowolnym urządzeniem Bluetooth Qualcomm aptX HD z niskim opóźnieniem, żeby zsynchronizować dźwięk o wysokiej rozdzielczości. BEZKOMPROMISOWY DŹWIĘK dostosowana para dokładnie dostrojonych 50-milimetrowych przetworników neodymowych o wysokiej gęstości zapewnia nieskazitelny dźwięk w zakresie częstotliwości od 20 Hz do 40 000 Hz dwukrotnie większy aniżeli w typowych kompletach słuchawkowych do gier.

  MIKROFON BADAWCZY Odłączany, wielokierunkowy mikrofon o średnicy 9,5 mm o szerokiej przepustowości zagwarantuje szeroki zakres dynamiki i perfekcyjną klarowność głosu z wyśmienitą reakcją niskich tonów. Pozostałe parametryAluminiowa kompozycja dostosowywany pałąk Podświetlane nauszniki Podświetlenie LED na nausznicach Pianka memory w nausznicach Przełącznik wyciszania mikrofonu Ruchomy mikrofon Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie samoczynne wyłączanie Częstotliwość próbkowania: 96 kHz / 24 bit


☆ Corsair HS50 Pro ☆

Corsair HS50 Pro Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS50 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS50 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO carbon (EU)

  Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO eksponuje się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą kształt, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku, a także odłączanemu mikrofonowi jednokierunkowemu z funkcją tłumienia hałasu.

  Z MYŚLĄ O KOMFORCIE
  dostosowywane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą zarys nieszablonowy komfort podczas wielogodzinnej gry.

  świetnY DŹWIĘK
  Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  DAJ SIĘ USŁYSZEĆ
  całkowicie odłączany mikrofon jednokierunkowy zniża hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie. Klarownie czysty głos i znakomity dźwięk potwierdza certyfikat Discord.


☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Surround - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Surround
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  oszałamiaJĄCY DŹWIĘKUsłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1 od najlżejszego kroków do najmocniej grzmotającej eksplozji dzięki wysokiej jakości, specjalnie dobranym 50-milimetrowym przetwornikom neodymowym o wysokiej gęstości z rozszerzonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.

  CAŁKOWITY KOMFORTZaprojektowany z myślą o długotrwałym komforcie podczas długich sesji grania z oddychającą dzianiną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią. PODŁĄCZ DO WIRTUALNIE DOWOLNEGO URZĄDZENIAPodłącz do szerokiej gamy platform, w tym PC, Xbox One, PS4, Switch i urządzeń mobilnych, lub użyj załączonego adaptera USB do systemu surround 7.1 na PC.

  ZAGRAJ swym SPOSOBEMOprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala na dokładną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.Akcesoria w zestawie: Pozostałe właściwości: Kompatybilność z platformami: Platforma PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Urządzenia przenośne...


☆ Corsair HS75 ☆

Corsair HS75 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS75 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS75
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  gamingowy pakiet słuchawkowy do konsoli xbox series x, xbox series s i xbox one corsair hs75 xb wireless ma w pełni odłączany mikrofon, emituje realistyczny dźwięk dolby atmos i łączy się z konsolą bezpośrednio, bez zapotrzebowania stosowania adaptera do łączności bezprzewodowej.korzyści: zaprojektowany do konsoli xbox - połącz słuchawki bezprzewodowo bezpośrednio z konsolą xbox series x, series s albo xbox one,radować się wysokiej jakości dźwiękiem o niskim poziomie opóźnień technika dolby atmos - otacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i precyzyjniejszą reakcję na zdarzenia w grze świetny dźwięk- wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki 50 mm neodymowe przetworniki audio - odłączany, jednokierunkowy mikrofon redukuje hałas z otoczenia, gwarantując nieprzeciętną krystaliczność dźwięku znajdź równowagę - by ułatwić koncentrację na akcji gry albo na komunikacji z członkami zespołu, słuchawki wyposażono w regulatory na nauszniku zezwalające sterować dźwiękiem gry i czatu z myślą o komforcie - regulowane nauszniki z miękkiej szrucznej skóry wypełnione lepkosprężystą pianką zapamiętującą zarys sprawdzony w boju- budowa z solidnego i lekkiego aluminium wytrzyma sporo lat


☆ Corsair HS70 Pro ☆

Corsair HS70 Pro Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS70 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS70 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS carbon (EU) Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS eksponuje się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą zarys, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku, a także łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień.

  Z MYŚLĄ O KOMFORCIERegulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą kształt nieszablonowy komfort w trakcie wielogodzinnej gry. IdealnY DŹWIĘKWysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  Wielokanałowy dźwięk otaczający 7.1 sprawia realistyczne wrażenie przebywania we wnętrzu gry. DAJ SIĘ USŁYSZEĆCałkowicie odłączany mikrofon jednokierunkowy ogranicza hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie.

  przezroczyście czysty głos i perfekcyjny dźwięk potwierdza dokument Discord. BEZPRZEWODOWA SWOBODAGraj luźno i bez przewodów w zakresie do 12 metrów na komputerze PC lub konsoli PS4, a energii baterii starczy nawet na 16 godzin.Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy: Żywotność baterii: do 16 godzin...


☆ Corsair HS80 ☆

Corsair HS80 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  gamingowy pakiet słuchawkowy corsair hs80 rgb wireless łączy się przy użyciu hiperszybkiej technice bezprzewodowej slipstream wireless i odtwarza poprzez specjalnie dostrojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe bardzo szczegółowy i realistyczny dźwięk z dolby audio.korzyści: usłyszysz każdy dźwięk- specjalnie strojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio o wysokiej gęstości z powiększonym zakresem częstotliwości 20–30 000 hz odtwarzają z niezwykłą szczegółowością każdy dźwięk: od delikatnego szeptu po huk eksplozji komfort stosowania - słuchawki posiadają nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt i oddychającej dzianiny, a także nieuciskający pałąk niezwykłe wrażenia dzięki technice dolby atmos- tacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i precyzyjniejszą reakcję na zdarzenia w grze stabilne połączenie bezprzewodowe - hiperszybka łączność bezprzewodowa slipstream wireless proponuje wysokiej jakości dźwięk o ekstremalnie niskim poziomie opóźnień, dlatego słyszysz każdy strzał, krok i krzyk na bieżąco wielokierunkowy mikrofon klasy emisyjnej- zbiera głos z nieszablonową klarownością.

  ma też funkcję wyłączania po podniesieniu i wskaźnik led wyłączenia regulator głośności i wyciszenia na nauszniku - dostosowywanie dźwięku na bieżąco bez odciągania uwagi od gry 3 w 1 - połącz maksymalnie trzy urządzenia bezprzewodowo slipstream przy użyciu jednego odbiornika usb, aby zupełnie przestać martwić się kablami dynamiczne podświetlenie rgb - dostosuj kolor, włącz efekty podświetlania reagujące na dźwięk lub wybierz dowolną kombinację zgodność z technologią łączności bezprzewodowej z konsolą ps5 i ps4 - łącz słuchawki z konsolą ps5 i ps4 bezprzewodowo przy pomocy załączonego odbiornika usb oprogramowanie corsair icue - pozwala na precyzyjne sterowanie zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji regulacji dźwięku z mikrofonu, a także personalizowanego podświetlenia r


☆ Corsair HS60 ☆

Corsair HS60 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS60
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  gamingowy pakiet słuchawkowy corsair hs60 haptic zapewnia efekty basów haptycznych i genialny dźwięk. Ma komfortowe nauszniki z pianki zapamiętującej zarys i specjalnie strojone, 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio.korzyści: bas haptyczny z technologią taction technology - doświadcz w trakcie gry nieznanych dotąd efektów basów haptycznych dzięki technologii taction technology.

  poczuj każde uderzenie, wybuch i moment napięcia dzięki innowacyjnemu efektowi basowemu, który przenosi cię na pole walki. Mocniejszy bas mocniejsze wrażenia - dzięki taction technology hs60 haptic odwzorowuje najniższe częstotliwości z obszerniejszą dokładnością niżeli inne haptyczne zestawy słuchawkowe genialna jakość dźwięku - wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki 50 mm neodymowe przetworniki audio - zgodność z technologią dźwięku przestrzennego windows sonic zagwarantuje niezwykłe wrażenia akustyczne i pozwala poczuć się jak w samym środku akcji gry jednokierunkowy mikrofon z funkcją eliminacji hałasu - odłączany mikrofon redukuje odgłosy z otoczenia, zapewniając perfekcyjną klarowność głosu.

  dokument discord zagwarantuje transparentnie czysty dźwięk i rewelacyjną łączność. Regulacja głośności i efektów haptycznych na nauszniku - możliwość korygowania stopni dźwięku i intensywności efektu haptycznego na bieżąco, bez wychodzenia z gry z myślą o komforcie - regulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą kształt są wyjątkowo wygodne choćby w trakcie wielogodzinnej gry sprawdzony w boju - lekka i wytrzymała budowa z aluminium oznacza długoletnią odporność zestawu hs60 haptic


☆ Corsair Void RGB Elite Wireless ☆

Corsair Void RGB Elite Wireless Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void RGB Elite Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void RGB Elite Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Usłyszysz każdy dźwięk zestaw słuchawkowy CORSAIR VOID RGB ELITE ze specjalnie dostrojonymi 50-milimetrowymi neodymowymi przetwornikami audio, komfortowymi nausznikami z siatką z mikrofibry i pianką zapamiętującą , a także łącznością bezprzewodową 2,4 GHz sprawi, iż nic nie zakłóci akcji gry.

  oszałamiający dźwięk Najwyższej klasy, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe o wysokiej gęstości emitują dźwięk otaczający 7.1 o powiększonym zakresie częstotliwości 20–30 000 Hz, dlatego usłyszysz równocześnie najlżejsze kroki, jak i najdonośniejsze wybuchy.

  Pełny komfort Ten zestaw słuchawkowy został opracowany z myślą o komforcie w trakcie długich sesji gry, dlatego ma nauszniki z oddychającej siatki z mikrofibry oraz miękkiej pianki zapamiętującej kształt.

  ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Graj swobodnie i bez przewodów w zakresie do 12 metrów, a energii baterii starczy choćby na 16 godzin....


☆ Corsair Void Elite Stereo ☆

Corsair Void Elite Stereo Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki VOID Elite unikatowy komfort, znakomitą jakość dźwięku i legendarną trwałość CORSAIR, żeby zapewnić najwyższą jakość rozgrywki. Korzyści: Oddychająca tkanina z siatki z mikrofibry i pianka z pamięcią nieszablonowy komfort, jednocześnie obniżając gromadzenie się ciepła i wilgoć.

  Głośniki neodymowe 50 mm ożywiają akcję dzięki szerokiemu zakresowi i skrupulatności. Trwała kompozycja z aluminiowymi jarzmami, która wytrzyma lata grania. Słuchaj na PC, PS4, Xbox One, Switch i urządzeniach przenośnych za pomocą uniwersalnego złącza 3,5 mm i dołączonego kabla Y-Splitter....


☆ Corsair HS50 ☆

Corsair HS50 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  wygodnY W NOSZENIU, SPRAWDZONY W BOJU. Stereofoniczny komplet słuchawkowy dla graczy CORSAIR HS50 proponuje wygodę, jakość dźwięku i wytrzymałość konieczne do wielogodzinnej gry. NAJWYŹSZY KOMFORT I JAKOŚĆ Miękka pianka zapamiętująca i dostosowywane nauszniki unikatowy komfort. Legendarna jakość wykonania marki CORSAIR z usztywnionymi elementami metalowymi wytrzymałość w długim okresie użytkowania. Krystalicznie CZYSTY DŹWIĘK Specjalnie dostrojone 50-milimetrowe głośniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim paśmie, o najwyższej jakości i dokładności. Zoptymalizowany mikrofon jednokierunkowy redukuje szum z otoczenia, doskonaląc jakość głosu. Kiedy zabierasz komplet w drogę, możesz go odłączyć. Dokument DISCORD Możesz grać z poczuciem pewności, iż sterowniki mikrofonu i audio pozostały przetestowane pod kątem przejrzyście czystej komunikacji i wyjątkowej jakości dźwięku. Łatwe STEROWANIE Dziękidostępnym regulatorom głośności i wyciszenia na nauszniku możesz sterować dźwiękiem na bieżąco. ZGODNOŚĆ Z różnYMI PLATFORMAMI Działa z komputerami PC, konsolami Xbox One*, PS4 i Nintendo Switch i urządzeniami mobilnymi. * Może wymagać sprzedawanego osobno adaptera Microsoft....


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Corsair – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Corsair, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Corsair jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Corsair HS45 ☆

Corsair HS45 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS45 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS45
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów mikrofonu:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Długość przewodu:1,8 m;Gwarancja:24 miesiące;Kod Producenta:CA-9011220-EU;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Model (wariantowanie):HS45;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo częstotliwości mikrofonu:100 Hz - 10 kHz;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;nadaje się do:PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, tablet, smartfon;Redukcja szumów mikrofonu:tak, pasywna;Regulacja głośności:tak;wariant słuchawek:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;typ podłączenia:jack 3,5 mm;wariant podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:nauszne;typ:HS45;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Corsair HS50 Pro ☆

Corsair HS50 Pro Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS50 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS50 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO carbon (EU)

  Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO wyróżnia się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą zarys, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku i odłączanemu mikrofonowi jednokierunkowemu z funkcją tłumienia hałasu.

  Z MYŚLĄ O KOMFORCIE
  regulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą zarys unikatowy komfort podczas wielogodzinnej gry.

  wspaniałY DŹWIĘK
  Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  DAJ SIĘ USŁYSZEĆ
  w pełni odłączany mikrofon jednokierunkowy obniża hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie. Transparentnie czysty głos i doskonały dźwięk potwierdza dokument Discord.


☆ Corsair HS35 ☆

Corsair HS35 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS35
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jeśli doceniasz wysokiej jakości dźwięk i wyraźnie zarejestrowany głos, wybierz stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier CORSAIR HS35. Dzięki miękkiej piance zapamiętującej oraz regulowanym nausznikom możesz wygodnie grać przez mnóstwo godzin, ponadto na przeróżnych platformach: PC, PS4, Xbox One i nie tylko.EAN: 0840006607557Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: CA-9011196-EUPrzeznaczenie: MuzykaKonstrukcja: NauszneTechnologie: BrakKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: StereoKontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 32 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 111 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 1.8 mKolor: NiebieskiPozostałe cechy: Platform - PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Mobile devices Microphone Impedance - 2.0k Ohms Microphone Type - Unidirectional noise cancelling Microphone Frequency Response - 100Hz to 10kHz Microphone Sensitivity - 38dB (+/-3dB)


☆ Corsair Void Elite Stereo ☆

Corsair Void Elite Stereo Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki VOID Elite nieszablonowy komfort, doskonałą jakość dźwięku i legendarną trwałość CORSAIR, aby zapewnić najwyższą jakość rozgrywki. Korzyści: Oddychająca tkanina z siatki z mikrofibry i pianka z pamięcią unikatowy komfort, jednocześnie ograniczając gromadzenie się ciepła i wilgoć.

  Głośniki neodymowe 50 mm ożywiają akcję dzięki szerokiemu zakresowi i staranności. Trwała kompozycja z aluminiowymi jarzmami, która wytrzyma lata grania. Słuchaj na PC, PS4, Xbox One, Switch i urządzeniach mobilnych za pomocą uniwersalnego złącza 3,5 mm i dołączonego kabla Y-Splitter....


☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Surround - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Surround
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zachwycaJĄCY DŹWIĘKUsłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1 od najlżejszego kroków do najbardziej grzmotającej eksplozji dzięki wysokiej jakości, specjalnie dostosowanym 50-milimetrowym przetwornikom neodymowym o wysokiej gęstości z rozszerzonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.

  CAŁKOWITY KOMFORTZaprojektowany z myślą o długookresowym komforcie w trakcie długich sesji grania z oddychającą dzianiną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią. PODŁĄCZ DO WIRTUALNIE DOWOLNEGO URZĄDZENIAPodłącz do szerokiej gamy platform, w tym PC, Xbox One, PS4, Switch i maszyn mobilnych, lub użyj dołączonego adaptera USB do systemu surround 7.1 na PC.

  ZAGRAJ swoim SPOSOBEMOprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala na precyzyjną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy: Kompatybilność z platformami: Platforma PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Urządzenia przenośne...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Corsair najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Corsair w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Corsair w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Corsair nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Corsair opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Corsair cena,
 • ranking słuchawek do biegania Corsair,
 • słuchawki do biegania Corsair jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Corsair

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Corsair?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Corsair odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Corsair najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Corsair warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Corsair, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Corsair są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Corsair zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Corsair to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.