FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Corsair. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Corsair


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Corsair,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Corsair najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Corsair, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Corsair, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Corsair Virtuoso ☆

Corsair Virtuoso Najniższa Cena Online

☆ Corsair Virtuoso - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Virtuoso
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 16
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości komplet słuchawkowy do gier VIRTUOSO RGB WIRELESS XT Slate CORSAIR VIRTUOSO RGB Wireless XT zapewnia wysokiej jakości dźwięk, całodzienny komfort dzięki wysokiej jakości nausznikom z pianki zapamiętującej i jednoczesną łączność za pomocą superszybkich technologii SLIPSTREAM WIRELESS i Bluetooth.

  BEZPRZEWODOWY SLIPSTREAM Niskie opóźnienia, łączność bezprzewodowa 2,4 GHz z zasięgiem do 60 stóp. Technologia wielopunktowa zezwala na podłączenie maksymalnie trzech urządzeń bezprzewodowych SLIPSTREAM do jednego odbiornika.

  PRZEWODOWY USB Wysoka wierność dźwięku 24bit/96kHz zapewnia najwyższą jakość odsłuchu przy zgodnych nagraniach. 3,5 MM PRZEWODOWY Uniwersalne połączenie do słuchania na szerokiej gamie sprzętów, takich jak przetworniki cyfrowo-analogowe, odtwarzacze audio i urządzenia mobilne.

  BLUETOOTH Połącz się z dowolnym urządzeniem Bluetooth Qualcomm aptX HD z niskim opóźnieniem, żeby zsynchronizować dźwięk o wysokiej rozdzielczości. BEZKOMPROMISOWY DŹWIĘK dostosowana para dokładnie dostrojonych 50-milimetrowych przetworników neodymowych o wysokiej gęstości zapewnia nieskazitelny dźwięk w zakresie częstotliwości od 20 Hz do 40 000 Hz dwukrotnie większy aniżeli w typowych kompletach słuchawkowych do gier.

  MIKROFON BADAWCZY Odłączany, wielokierunkowy mikrofon o średnicy 9,5 mm o szerokiej przepustowości zagwarantuje szeroki zakres dynamiki i perfekcyjną klarowność głosu z wyśmienitą reakcją niskich tonów. Akcesoria w zestawie: przewód audio z wtykiem 3,5 mm przewód USB Nadajnik Pozostałe właściwości: Aluminiowa konstrukcja regulowany pałąk Podświetlane nauszniki Podświetlenie LED na nausznicach Pianka memory w nausznicach Przełącznik wyciszania mikrofonu Ruchomy mikrofon Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie automatyczne wyłączanie Częstotliwość próbkowania: 96 kHz / 24 bit...


☆ Corsair HS80 ☆

Corsair HS80 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 19
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Corsair HS80 RGB USB
  pakiet nagłowny Bluetooth
  Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS80 RGB WIRELESS łączy się przy użyciu hiperszybkiej technologii bezprzewodowej SLIPSTREAM WIRELESS i odtwarza poprzez specjalnie dostrojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe wyjątkowo szczegółowy i realistyczny dźwięk z Dolby Audio.
  USŁYSZYSZ KAŻDY DŹWIĘK
  Specjalnie strojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio o wysokiej gęstości z zwiększonym zakresem częstotliwości 20–40 000 Hz odtwarzają z niezwykłą szczegółowością każdy dźwięk: od delikatnego szeptu po huk eksplozji.
  ABSOLUTNY KOMFORT
  Słuchawki posiadają nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt i oddychającej dzianiny, a także nieuciskający pałąk.
  NIEZWYKŁE WRAŻENIA DZIĘKI technice DOLBY ATMOS
  Otacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i precyzyjniejszą reakcję na zdarzenia w grze.
  stabilnE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
  Hiperszybka łączność bezprzewodowa SLIPSTREAM WIRELESS proponuje wysokiej jakości dźwięk o ekstremalnie niskim poziomie opóźnień, dlatego słyszysz każdy strzał, krok i krzyk na bieżąco.
  WSZECHKIERUNKOWY MIKROFON KLASY EMISYJNEJ
  Zbiera głos z nieszablonową klarownością. Ma też funkcję wyłączania po podniesieniu i wskaźnik LED wyłączenia.
  KONTROLUJ SYTUACJĘ
  • Regulatory głośności i wyciszenia na nauszniku - dostosowywanie dźwięku na bieżąco bez odciągnięcia uwagi od gry.
  • Pomoc dotycząca maszyn 3 w 1 - Połącz maksymalnie trzy urządzenia bezprzewodowe Slipstream przy użyciu jednego odbiornika USB, by zupełnie przestać martwić się kablami.
  • Dynamiczne podświetlenie RGB - przystosuj kolory, włącz efekty podświetlenia reagujące na dźwięk albo wybierz dowolną kompilację.
  • Zgodność z technologią łączności bezprzewodowej z konsolą PS5/PS4 - Łącz słuchawki z konsolą PS4/PS5 bezprzewodowo przy pomocy dołączonego odbiornika USB.

  HS80 RGB WIRELESS I iCUE
  Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala na staranne sterowanie zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji regulacji dźwięku z mikrofonu oraz personalizowanego podświetlenia RGB.
  W zestawie:
  HS80 RGB USB
  Adapter USB
  kabel USB 1,8m
  Instrukcja

☆ Corsair HS70 Pro ☆

Corsair HS70 Pro Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS70 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS70 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Gamingowy zestaw słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS carbon (EU) Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS70 PRO WIRELESS eksponuje się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą zarys, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku, a także łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień.

  Z MYŚLĄ O KOMFORCIERegulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą kształt nieszablonowy komfort w trakcie wielogodzinnej gry. IdealnY DŹWIĘKWysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  Wielokanałowy dźwięk otaczający 7.1 sprawia realistyczne wrażenie przebywania we wnętrzu gry. DAJ SIĘ USŁYSZEĆCałkowicie odłączany mikrofon jednokierunkowy ogranicza hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie.

  przezroczyście czysty głos i perfekcyjny dźwięk potwierdza dokument Discord. BEZPRZEWODOWA SWOBODAGraj luźno i bez przewodów w zakresie do 12 metrów na komputerze PC lub konsoli PS4, a energii baterii starczy nawet na 16 godzin.Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy: Żywotność baterii: do 16 godzin...


☆ Corsair HS75 ☆

Corsair HS75 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS75 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS75
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  gamingowy pakiet słuchawkowy do konsoli xbox series x, xbox series s i xbox one corsair hs75 xb wireless ma w pełni odłączany mikrofon, emituje realistyczny dźwięk dolby atmos i łączy się z konsolą bezpośrednio, bez zapotrzebowania stosowania adaptera do łączności bezprzewodowej.korzyści: zaprojektowany do konsoli xbox - połącz słuchawki bezprzewodowo bezpośrednio z konsolą xbox series x, series s albo xbox one,radować się wysokiej jakości dźwiękiem o niskim poziomie opóźnień technika dolby atmos - otacza użytkownika dźwiękami gry z trójwymiarową precyzją, umożliwiając szybszą i precyzyjniejszą reakcję na zdarzenia w grze świetny dźwięk- wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki 50 mm neodymowe przetworniki audio - odłączany, jednokierunkowy mikrofon redukuje hałas z otoczenia, gwarantując nieprzeciętną krystaliczność dźwięku znajdź równowagę - by ułatwić koncentrację na akcji gry albo na komunikacji z członkami zespołu, słuchawki wyposażono w regulatory na nauszniku zezwalające sterować dźwiękiem gry i czatu z myślą o komforcie - regulowane nauszniki z miękkiej szrucznej skóry wypełnione lepkosprężystą pianką zapamiętującą zarys sprawdzony w boju- budowa z solidnego i lekkiego aluminium wytrzyma sporo lat


☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Surround - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Surround
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  oszałamiaJĄCY DŹWIĘK

  Usłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1, od najlżejszego odgłosu kroków po najmocniej grzmotającą eksplozję, dzięki wysokiej jakości, specjalnie dostrojonym neodymowym przetwornikom audio o wysokiej gęstości 50 mm z zwiększonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.

  CAŁKOWITY KOMFORT

  Zaprojektowany dla trwałego komfortu podczas długich sesji grania z oddychającą tkaniną z mikrofibry i pluszowymi nausznikami z pianki z pamięcią. Zanurz się w dźwięku przestrzennym 7.1 na PC, wytwarzając wielokanałowe wrażenia dźwiękowe, dzięki którym znajdziesz się w samym środku gry. Trwała konstrukcja z aluminiowymi jarzmami wykonanymi, by przetrwać lata gry.

  SPECYFIKACJA

  artykuł
  producent Corsair
  Kod producenta CA-9011205-EU
  EAN
  dane PODSTAWOWE
  Model Void Elite Surround
  komponent kolorystyczny Czarne
  Waga [g] 268
  dane technologicznE
  budowa Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Długość przewodu 1.8 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  wariant mikrofonu Wielokierunkowy
  Czułość mikrofonu -42 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Corsair Void RGB Elite Wireless ☆

Corsair Void RGB Elite Wireless Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void RGB Elite Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void RGB Elite Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Usłyszysz każdy dźwięk zestaw słuchawkowy CORSAIR VOID RGB ELITE ze specjalnie dostrojonymi 50-milimetrowymi neodymowymi przetwornikami audio, komfortowymi nausznikami z siatką z mikrofibry i pianką zapamiętującą , a także łącznością bezprzewodową 2,4 GHz sprawi, iż nic nie zakłóci akcji gry.

  oszałamiający dźwięk Najwyższej klasy, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe o wysokiej gęstości emitują dźwięk otaczający 7.1 o powiększonym zakresie częstotliwości 20–30 000 Hz, dlatego usłyszysz równocześnie najlżejsze kroki, jak i najdonośniejsze wybuchy.

  Pełny komfort Ten zestaw słuchawkowy został opracowany z myślą o komforcie w trakcie długich sesji gry, dlatego ma nauszniki z oddychającej siatki z mikrofibry oraz miękkiej pianki zapamiętującej kształt.

  ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA Graj swobodnie i bez przewodów w zakresie do 12 metrów, a energii baterii starczy choćby na 16 godzin....


☆ Corsair Void RGB Elite ☆

Corsair Void RGB Elite Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void RGB Elite - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void RGB Elite
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zachwycający dźwiękNajwyższej klasy, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe o wysokiej gęstości emitują dźwięk otaczający 7.1 o powiększonym zakresie częstotliwości 2030 000 Hz, dlatego usłyszysz równocześnie najlżejsze kroki, jak i najdonośniejsze wybuchy.Pełny komfort Ten komplet słuchawkowy został opracowany z myślą o komforcie podczas długich sesji gry, dlatego ma nauszniki z oddychającej siatki z mikrofibry, a także miękkiej pianki zapamiętującej kształt.

  Wsłuchaj się w realistyczny dźwięk otaczający 7.1. Wielokanałowy dźwięk otaczający 7.1 na komputerze PC powoduje realistyczne wrażenie przebywania we wnętrzu gry. Graj, jak lubisz Oprogramowanie CORSAIR iCUE zagwarantuje skrupulatną kontrolę nad zestawem słuchawkowym przy użyciu gotowych profili audio, niestandardowych ustawień korektora dźwięku, funkcji dźwięku otaczającego 7.1 i regulacji dźwięku z mikrofonu.

  Podświetlenie RGB na obu nausznikach możesz przystosować przy użyciu niemal nieograniczonej palety kolorów i dynamicznych efektów. Możesz także je zsynchronizować z kompatybilnymi urządzeniami peryferyjnymi CORSAIR.

  Akcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości:...


☆ Corsair HS55 ☆

Corsair HS55 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS55
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy bezprzewodowy HS55

  Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS55 WIRELESS proponuje łączność bezprzewodową o niskim poziomie opóźnień w paśmie 2,4 GHz lub Bluetooth, dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1 za pośrednictwem łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz na komputerach PC i Mac, a także lekką konstrukcję do komfortowego noszenia poprzez cały dzień.

  ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA O NISKIM POZIOMIE OPÓŹNIEŃ
  Dźwięk wysokiej jakości bez przewodów na odległość do 15 metrów, a także obsługa Bluetooth do połączeń z urządzeniami przenośnymi itp..

  GOTOWY DO GRANIA
  HS55 Wireless jest lekki, a równocześnie wytrzymały, dzięki czemu można go wygodnie nosić przez mnóstwo godzin gry.

  DŹWIĘK NA CAŁY DZIEŃ
  Żywotność akumulatora do 24 godzin i 6 godzin działania po zaledwie 15 minutach ładowania.

  LEKKOŚĆ
  Waży zaledwie 266 g i jest wyekwipowany w dostosowywany pałąk na głowę, a także miękkie nauszniki z pianki zapamiętującej kształt.

  instynktownE STEROWANIE
  Jednym naciśnięciem klawisza możesz przełączać pomiędzy łącznością 2,4 Ghz a Bluetooth.

  WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK
  technologia dźwięku przestrzennego Dolby Audio 7.1* w połączeniu ze specjalnie strojonymi 50-milimetrowymi przetwornikami neodymowymi zapewnia nadzwyczajny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.
  * Funkcja Dolby Audio jest dostępna tylko przy użyciu oprogramowania CORSAIR iCUE na komputerach PC i Mac.

  krystalicznie WYRAŹNA KOMUNIKACJA
  Wszechkierunkowy mikrofon z komfortową funkcją wyłączania przez podniesienie dokładnie i wyraźnie rejestruje wszystkie Twoje wywołania i polecenia.

  BEZPROBLEMOWE STEROWANIE
  Wszechstronne oprogramowania CORSAIR iCUE proponuje niestandardowe ustawienia korektora dźwięku, realistyczny dźwięk przestrzenny 7.1 i sporo innych funkcji.  EAN: 0840006657866
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: CA-9011280-EU
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 114 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Zasięg: 15 m
  Waga: 266 g

☆ Corsair HS35 ☆

Corsair HS35 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS35
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jeśli doceniasz wysokiej jakości dźwięk i wyraźnie zarejestrowany głos, wybierz stereofoniczny komplet słuchawkowy do gier CORSAIR HS35. Dzięki miękkiej piance zapamiętującej i dostosowywanym nausznikom możesz wygodnie grać poprzez niemało godzin, ponadto na najróżniejszych platformach: PC, PS4, Xbox One i nie tylko.EAN: 0840006607557Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: CA-9011196-EUPrzeznaczenie: MuzykaKonstrukcja: NauszneTechnologie: BrakKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: StereoKontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 32 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 111 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 1.8 mKolor: NiebieskiPozostałe właściwości: Platform - PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Mobile devices Microphone Impedance - 2.0k Ohms Microphone Type - Unidirectional noise cancelling Microphone Frequency Response - 100Hz to 10kHz Microphone Sensitivity - 38dB (+/-3dB)


☆ Corsair Void Elite Stereo ☆

Corsair Void Elite Stereo Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Corsair Void ELITE RGB Carbon

  Wkrocz do akcji z Corsair Void ELITE RGB, który oferuje specjalnie dostrojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio, komfortową tkaninę z mikrofibry z nausznikami z pianki i istotnie czuły mikrofon. Z Corsair Void ELITE możesz wygodnie spędzić nawet niemało godzin przy ulubionej grze.

  stworzone dla komfortu

  Zaprojektowany z myślą o długotrwałym komforcie w trakcie długich sesji grania z oddychającą tkaniną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z funkcją pamięci, dzięki czemu może zespoić się nadzwyczajnie do użytkownika.

  Wciągający dźwięk

  Wysokiej jakości, dostrojone 50 mm neodymowe przetworniki audio zapewniają możliwość, by słyszeć wszystko, czego Ci potrzeba na polu bitwy. Zanurz się w dźwięku przestrzennym 7.1, tworząc wielokanałowe wrażenia dźwiękowe, dzięki którym odnajdziesz się w samym środku akcji.

  Przejmij kontrole

  Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia precyzyjną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.
  przystosuj oświetlenie RGB do każdego nausznika za pomocą praktycznie nieograniczonych opcji odcieni i efektów dynamicznych. Zsynchronizuj oświetlenie z kompatybilnymi urządzeniami peryferyjnymi CORSAIR.

  SPECYDIKACJA

  Łączność
  Przewodowe
  Budowa słuchawek
  Nauszne zamknięte
  Średnica membrany
  50 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek
  20 ~ 30000 Hz
  Impedancja słuchawek
  32 Om
  Czułość słuchawek
  116 dB
  wbudowany mikrofon
  posiada
  Charakterystyka mikrofonu
  Wielokierunkowy
  Pasmo przenoszenia mikrofonu
  100 ~ 10000 Hz
  Impedancja mikrofonu
  2k Om
  Czułość mikrofonu
  -42 dB
  Złącze
  USB - 1 szt.
  Długość kabla
  1,8 m
  Zasilanie
  Zewnętrzne
  dopełniające dane
  Podświetlenie LED na nausznicach
  Regulacja głośności
  Możliwość wyciszania mikrofonu
  Ruchomy mikrofon
  kolor
  Carbon
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  CA-9011203-EU


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Corsair – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Corsair, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Corsair jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Corsair HS50 Pro ☆

Corsair HS50 Pro Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS50 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS50 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO carbon (EU)

  Gamingowy komplet słuchawkowy CORSAIR HS50 PRO STEREO wyróżnia się komfortem i jakością dzięki nausznikom z pianką zapamiętującą zarys, specjalnie strojonym, 50-milimetrowym neodymowym przetwornikom dźwięku i odłączanemu mikrofonowi jednokierunkowemu z funkcją tłumienia hałasu.

  Z MYŚLĄ O KOMFORCIE
  regulowane nauszniki wypełnione miękką pianką zapamiętującą zarys unikatowy komfort podczas wielogodzinnej gry.

  wspaniałY DŹWIĘK
  Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.

  DAJ SIĘ USŁYSZEĆ
  w pełni odłączany mikrofon jednokierunkowy obniża hałas z otoczenia, dlatego słychać Cię głośno i wyraźnie. Transparentnie czysty głos i doskonały dźwięk potwierdza dokument Discord.


☆ Corsair Void Elite Stereo ☆

Corsair Void Elite Stereo Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Corsair Void ELITE RGB Carbon

  Wkrocz do akcji z Corsair Void ELITE RGB, który oferuje specjalnie dostrojone 50-milimetrowe neodymowe przetworniki audio, wygodną tkaninę z mikrofibry z nausznikami z pianki i niezwykle czuły mikrofon. Z Corsair Void ELITE możesz wygodnie spędzić nawet dużo godzin przy ulubionej grze.

  wytworzone dla komfortu

  Zaprojektowany z myślą o długofalowym komforcie w trakcie długich sesji grania z oddychającą dzianiną z mikrofibry i miękkimi nausznikami z pianki z funkcją pamięci, dzięki czemu może dopasować się nieprzeciętnie do użytkownika.

  Wciągający dźwięk

  Wysokiej jakości, dostrojone 50 mm neodymowe przetworniki audio zapewniają możliwość, aby słyszeć wszystko, czego potrzebujesz na polu bitwy. Zanurz się w dźwięku przestrzennym 7.1, wytwarzając wielokanałowe wrażenia dźwiękowe, dzięki którym znajdziesz się w samym środku akcji.

  Przejmij kontrole

  Oprogramowanie CORSAIR iCUE zezwala na staranną kontrolę nad zestawem słuchawkowym, z wstępnie dostrojonymi profilami audio, niestandardowymi ustawieniami korektora, wciągającym dźwiękiem przestrzennym 7.1 i kontrolą sidetone.
  przystosuj oświetlenie RGB do każdego nausznika za pomocą praktycznie nieograniczonych opcji kolorów i efektów dynamicznych. Zsynchronizuj oświetlenie z kompatybilnymi urządzeniami peryferyjnymi CORSAIR.

  SPECYDIKACJA

  Łączność
  Przewodowe
  Budowa słuchawek
  Nauszne zamknięte
  Średnica membrany
  50 mm
  Pasmo przenoszenia słuchawek
  20 ~ 30000 Hz
  Impedancja słuchawek
  32 Om
  Czułość słuchawek
  116 dB
  wbudowany mikrofon
  ma
  Charakterystyka mikrofonu
  Wielokierunkowy
  Pasmo przenoszenia mikrofonu
  100 ~ 10000 Hz
  Impedancja mikrofonu
  2k Om
  Czułość mikrofonu
  -42 dB
  Złącze
  USB - 1 szt.
  Długość kabla
  1,8 m
  Zasilanie
  Zewnętrzne
  dopełniające dane
  Podświetlenie LED na nausznicach
  Regulacja głośności
  Możliwość wyciszania mikrofonu
  Ruchomy mikrofon
  odcień
  Carbon
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  CA-9011203-EU

☆ Corsair HS35 ☆

Corsair HS35 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS35
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jeśli doceniasz wysokiej jakości dźwięk i wyraźnie zarejestrowany głos, wybierz stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier CORSAIR HS35. Dzięki miękkiej piance zapamiętującej oraz regulowanym nausznikom możesz wygodnie grać przez mnóstwo godzin, ponadto na przeróżnych platformach: PC, PS4, Xbox One i nie tylko.EAN: 0840006607557Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: CA-9011196-EUPrzeznaczenie: MuzykaKonstrukcja: NauszneTechnologie: BrakKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: StereoKontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 32 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 111 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 1.8 mKolor: NiebieskiPozostałe cechy: Platform - PC, PS4, XBOX One, Nintendo Switch, Mobile devices Microphone Impedance - 2.0k Ohms Microphone Type - Unidirectional noise cancelling Microphone Frequency Response - 100Hz to 10kHz Microphone Sensitivity - 38dB (+/-3dB)


☆ Corsair HS55 ☆

Corsair HS55 Najniższa Cena Online

☆ Corsair HS55 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair HS55
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy bezprzewodowy HS55

  Gamingowy pakiet słuchawkowy CORSAIR HS55 WIRELESS oferuje łączność bezprzewodową o niskim poziomie opóźnień w paśmie 2,4 GHz lub Bluetooth, dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1 za pośrednictwem łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz na komputerach PC i Mac, a także lekką konstrukcję do wygodnego noszenia przez cały dzień.

  ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA O NISKIM POZIOMIE OPÓŹNIEŃ
  Dźwięk wysokiej jakości bez przewodów na odległość do 15 metrów i obsługa Bluetooth do połączeń z urządzeniami przenośnymi itp..

  GOTOWY DO GRANIA
  HS55 Wireless jest lekki, a jednocześnie wytrzymały, dzięki temu można go wygodnie nosić przez dużo godzin gry.

  DŹWIĘK NA CAŁY DZIEŃ
  Żywotność akumulatora do 24 godzin i 6 godzin działania po zaledwie 15 minutach ładowania.

  LEKKOŚĆ
  Waży zaledwie 266 g i jest wyposażony w regulowany pałąk na głowę, a także miękkie nauszniki z pianki zapamiętującej zarys.

  intuicyjnE STEROWANIE
  Jednym naciśnięciem klawisza możesz przełączać pomiędzy łącznością 2,4 Ghz a Bluetooth.

  WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK
  technologia dźwięku przestrzennego Dolby Audio 7.1* w połączeniu ze specjalnie strojonymi 50-milimetrowymi przetwornikami neodymowymi gwarantuje nadzwyczajny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości, dlatego usłyszysz wszystko, co trzeba na polu walki.
  * Funkcja Dolby Audio jest dostępna tylko przy użyciu oprogramowania CORSAIR iCUE na komputerach PC i Mac.

  przejrzyście WYRAŹNA KOMUNIKACJA
  Wszechkierunkowy mikrofon z wygodną funkcją wyłączania poprzez podniesienie precyzyjnie i wyraźnie rejestruje wszystkie Twoje wywołania i polecenia.

  BEZPROBLEMOWE STEROWANIE
  Wszechstronne oprogramowania CORSAIR iCUE oferuje niestandardowe ustawienia korektora dźwięku, realistyczny dźwięk przestrzenny 7.1 i dużo innych funkcji.  EAN: 0840006657866
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: CA-9011280-EU
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 114 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Zasięg: 15 m
  Waga: 266 g

☆ Corsair Void Elite Surround ☆

Corsair Void Elite Surround Najniższa Cena Online

☆ Corsair Void Elite Surround - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Corsair
 • Nazwa produktu: Corsair Void Elite Surround
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zachwycaJĄCY DŹWIĘK

  Usłysz wszystko w dźwięku przestrzennym 7.1, od najlżejszego odgłosu kroków po najbardziej grzmotającą eksplozję, dzięki wysokiej jakości, specjalnie dostrojonym neodymowym przetwornikom audio o wysokiej gęstości 50 mm z rozszerzonym zakresem częstotliwości 20 Hz - 30 000 Hz.

  CAŁKOWITY KOMFORT

  Zaprojektowany dla trwałego komfortu w trakcie długich sesji grania z oddychającą dzianiną z mikrofibry i pluszowymi nausznikami z pianki z pamięcią. Zanurz się w dźwięku przestrzennym 7.1 na PC, stwarzając wielokanałowe wrażenia dźwiękowe, dzięki którym wynajdziesz się w samym środku gry. Trwała kompozycja z aluminiowymi jarzmami wykonanymi, by przetrwać lata gry.

  SPECYFIKACJA

  towar
  firma Corsair
  Kod producenta CA-9011205-EU
  EAN
  dane PODSTAWOWE
  Model Void Elite Surround
  składnik kolorystyczny Czarne
  Waga [g] 268
  dane technologicznE
  budowa Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Długość przewodu 1.8 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Tak
  Kompatybilność z konsolami Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  wariant mikrofonu Wielokierunkowy
  Czułość mikrofonu -42 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Corsair najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Corsair w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Corsair w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Corsair nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Corsair opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Corsair cena,
 • ranking słuchawek do biegania Corsair,
 • słuchawki do biegania Corsair jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Corsair

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Corsair?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Corsair odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Corsair najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Corsair warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Corsair, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Corsair są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Corsair zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Corsair to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *