FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania BuddyPhones. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania BuddyPhones


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania BuddyPhones,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania BuddyPhones najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania BuddyPhones, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania BuddyPhones, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ BuddyPhones Play ☆

BuddyPhones Play Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Play - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Play
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones PLAY Yellow Safari, BT-BP-PLAY-SAFARI Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth dla Dzieci 3+ z ograniczeniem głośności (75/85/94dB), z rozdzielaczem audio BuddyJack oraz mikrofonem

  BuddyPhones PLAY to bezprzewodowe (BT) słuchawki dla dzieci w wieku 3+ które zostały wyekwipowane w Twoje ulubione funkcje których oczekujesz od BuddyPhones. Linia PLAY została stworzona z myślą o dzieciach kochających zabawę i jest jedną z najkorzystniejszym linii słuchawek dla dzieci jaką kiedykolwiek produkowano. PLAY są zaopatrzone w cztery zróżnicowane tryby bezpiecznego dla uszu dziecka odsłuchu (SafeAudio), umożliwiają bezprzewodową pracę na baterii choćby do 14 godzin a do tego są wytrzymałe na często niszczycielską siłę naszych dzieci.

  Cztery tryby odsłuchu

  BuddyPhones PLAY zostały wyekwipowane w cztery bezpieczne dla dziecka tryby odsłuchu. W pierwszym z nich, czyli trybie "Brzdąca" głośność jest ograniczona do 75dB, w drugim trybie "Dziecka" do 85dB, w trzecim trybie "Podróży" do 94dB, a także w czwartym trybie "Nauki" również do 94dB. Wszystko do powoduje, że słuchawki PLAY są nieprzeciętne w rozmaitych warunkach dla dzieci w różnorodnym wieku.

  Komunikacja bezprzewodowa
  zastosowany akumulator, moduł Bluetooth, a także mikrofon pozwalają na nie tylko słuchanie muzyki,w dodatku swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas wykonywania innych czynności.

  Bezpieczeństwo dzieci Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały wykonane w głównej mierze dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze właściwości naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci oraz muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najszczególniej bezpieczne dla dzieci spośród przystępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem żeby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, iż dzieci nie odczuwają zapotrzebowania powiększenia głośności i nie jest już konieczne ciągłe monitorowanie ich nawyków w trakcie słuchania.

  Bezpieczeństwo najczęściej
  Oprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały zwiększać głośności postawiliśmy dodatkowo na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie tworzyw, które nie zawierają BPA, PVC i ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki, a także pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka jednocześnie przystępne czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones ma zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się genialnie czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało by posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  wyjątkowo komfortowe, wyjątkowo sprytne
  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są równie spektakularne, słodkie i komfortowe jak i użyteczne. Występują w szerokiej gamie, miłych dla oczu barw, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są bardzo miękką skórą plastikową a regulowana długość pałąka zapewnia nadzwyczajne dobranie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać efektowniej aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  oporność na niszczycielską silę dzieci
  Zbudowane z niezwykle trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom. Zaprojektowane tak,bezapelacyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania albo zdejmowania. Rozciągliwy pałąk zezwala na regulację i dobranie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka. Wykonane z bardzo konkretnych materiałów, wykonane do zginania, skręcania, a także do wytrzymałości na długookresowe wykorzystywanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza samoczynnego pogorszenia jakości dźwięku.

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki! Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to nieprzeciętne słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką. Wersje bezprzewodowe BuddyPhones na dodatek w pakiecie mają przewód rozdzielacz BuddyJack, który umożliwia dzielenie się muzyką z innymi albo zwyczajne zastosowanie słuchawek gdy akumulator jest rozładowany.  EAN: 4029599089193
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041163
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: zaimplementowany
  Długość przewodu: 0.8 m
  Zasięg: 10 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki Bluetooth BuddyPhones PLAY kabel z rozdzielaczem audio (BuddyJack) kabel USB do ładowania Kolorowe naklejki Pokrowiec podróżny
  rozmiary: Rozłożone: 170 x 150 mm Złożone: 110 x 150 mm
  Pozostałe właściwości: Średnica głośnika: 40mm (neodymowy) Czułość: 75dB, 85dB, 94dB Bluetooth: BT 4.2 Napięcie akumulatora: 3.7V Czas pracy: do 14 h

☆ BuddyPhones Galaxy ☆

BuddyPhones Galaxy Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Galaxy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Galaxy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Galaxy Cool Gray, BP-GALAXY-GREY Gamingowe słuchawki dla Dzieci, z ograniczeniem głośności (85dB), z mikrofonem i rozdzielaczem Audio BuddyJack

  Gamingowe słuchawki BuddyPhones Galaxy to pierwsze na świecie bezpieczne słuchawki dla najmłodszych graczy. Dzięki przyjaznej dzieciom konstrukcji Galaxy zmienia sposób w jaki postrzegamy, a także traktujemy najmłodsze pokolenie graczy gwarantując bezpieczne wrażenia dźwiękowe dbając jednocześnie o słuch naszych pociech.

  Bezpieczny gaming
  Jedną z bardziej znacznych rzeczy w trakcie gry są słuchawki z wysokiej jakości mikrofonem, który w sytuacji BuddyPhones Galaxy łączy się z zestawem słuchawkowym za pomocą odłączanego kabla BuddyCable. BuddyCable ponadto posiada gniazdo audio Jack, które pozwala na podłączenie kilku zestawów słuchawkowych do jednego urządzenia. Linia Galaxy występuje w dwóch przychylnych kolorach a w zestawie znajduję się też kolorowe naklejki oparte na ilustracjach z popularnych gier umożliwiające samodzielną personalizację słuchawek. Dzięki wyjątkowym funkcjom, a także ograniczeniu głośności do bezpiecznego poziomu BuddyPhones Galaxy są znakomitym towarzyszem młodego gracza.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci

  Słuchawki BuddyPhones zostały wytwarzane z reguły dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze atrybuty naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci oraz muszą bronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i jednocześnie najistotniej bezpieczne dla dzieci spośród dostępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długookresowe słuchanie muzyki, słuchanie książki albo bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują zaimplementowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem by ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, że dzieci nie odczuwają zapotrzebowania rozszerzenia głośności i nie jest już niezbędne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.

  Bezpieczeństwo głównie

  Oprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały zwiększać głośności postawiliśmy na dodatek na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC, a także ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki oraz pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą zapewniając delikatność dla wrażliwej skóry dziecka równocześnie przystępne czyszczenie.

  Samodzielna personalizacja słuchawek

  Większość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się znakomicie czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało żeby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  odporność na niszczycielską silę dzieci

  Zbudowane z szczególnie trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się nawet najsilniejszym dzieciakom. Zaprojektowane tak,zdecydowanie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania albo zdejmowania. Elastyczny pałąk zezwala na regulację i dopasowanie do wymiaru głowy rosnącego dziecka. Produkowane z nad wyraz konkretnych tworzyw, wytworzone do zginania, skręcania i do oporności na długookresowe użytkowanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza samoczynnego pogorszenia jakości dźwięku.

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki między dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki! Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones posiadają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to idealne słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką albo bajką.


☆ BuddyPhones Explore ☆

BuddyPhones Explore Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Explore - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Explore
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Explore Blue, BP-EX-FD-RED-01-K Słuchawki dla Dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB), z rozdzielaczem audio BuddyJack i mikrofonem na kablu

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Explore to wyjątkowo trwały produkt z rozciągliwym, składanym i jednocześnie giętkim pałąkiem, dzięki czemu doskonale pasuje do różnych rozmiarów głów dzieciaków. Wyposażone zostały w bezpieczny, nie plączący się kabel, elastyczną konstrukcję oraz niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji wszystko to sprawia, że są to słuchawki genialne dla minimalnego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały tworzone na ogół dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze cechy naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci i muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najszczególniej bezpieczne dla dzieci spośród dostępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki albo bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie oraz bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują zaimplementowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem aby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, że dzieci nie odczuwają zapotrzebowania powiększenia głośności i nie jest już konieczne ciągłe monitorowanie ich nawyków w trakcie słuchania.

  Bezpieczeństwo najczęściej
  Oprócz naszej, opatentowanej pasywnej redukcji szumów, aby dzieci nie musiały powiększać głośności postawiliśmy także na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC, a także ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki i pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą zapewniając delikatność dla wrażliwej skóry dziecka jednocześnie przystępne czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones ma zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swych słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się wspaniale czuło we własnych słuchawkach i ochoczo po nie sięgało by posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  bardzo wygodne, wyjątkowo sprytne
  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są tak samo piękne, słodkie i wygodne jak i poręczne. Występują w szerokiej gamie, przyjemnych dla oczu kolorów, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są bardzo miękką skórą plastikową a regulowana długość pałąka gwarantuje nieprzeciętne dopasowanie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać przepiękniej niż kiedykolwiek wcześniej.

  oporność na niszczycielską silę dzieci
  Zbudowane z istotnie trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się nawet najsilniejszym dzieciakom. Zaprojektowane tak,bezapelacyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania lub zdejmowania. Elastyczny pałąk pozwala na regulację i dopasowanie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka. Wyprodukowane z nad wyraz solidnych materiałów, wytwarzane do zginania, skręcania oraz do wytrzymałości na długotrwałe używanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza samoczynnego pogorszenia jakości dźwięku

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki! Nasze luksusowe słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to świetne słuchawki zarówno do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką albo bajką.  EAN: 0786471748916
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041121
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w pakiecie: Słuchawki BuddyPhones Explore przewód z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki Pokrowiec podróżny
  rozmiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe atrybuty: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)

☆ BuddyPhones StudyBuddy ☆

BuddyPhones StudyBuddy Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones StudyBuddy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones StudyBuddy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dziecięce BuddyPhones StudyBuddy BP-SB-BLUE-01 Słuchawki dla dzieci 3+, z mikrofonem do nauki zdalnej, z ograniczeniem głośności do 85dB i rozdzielaczem audio ByddyJack

  Słuchawki do nauki zdalnej

  BuddyPhones z linii StudyBuddy to podstawowa kolekcja słuchawek dziecięcych asygnowana do nauki zdalnej. Kluczową cechą słuchawek jest odłączany mikrofon na pałąku, który dzięki obszernej czułości perfekcyjnie wychwytuje głos dziecka. Podobnie jak w sytuacji innych modeli BuddyPhones bezpieczny dla dziecka poziom głośności jest standardem i w StudyBuddy również został ograniczony do 85dB. Przycisk umieszczony na kablu zapewnia szybkie, a także swobodne odbierania i kończenie połączeń albo rozpoczęcie i zatrzymanie odtwarzania dźwięku, a zintegrowany rozdzielacz audio BuddyJack zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W komplecie znajdują się na dodatek kolorowe ozdobne naklejki, naklejki do samodzielnej dekoracji oraz etykiety imienne.

  Słuchaj, zginaj i skręcaj!
  Słuchawki StudyBuddy zbudowane są z stanowczo trwałych i wytrzymałych tworzyw, które nie poddają się choćby niszczycielskiej sile dzieciaków. Zaprojektowane zostały tak,bezspornie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania lub zdejmowania. Dostosowywany pałąk pozwala na swobodną regulację i dostosowanie do wymiaru głowy rosnącego dziecka. Wykonane z bardzo konkretnych tworzyw, wytworzone do zginania, skręcania, a także do odporności na długotrwałe stosowanie.

  Słuchaj razem z innymi
  Wyobraź sobie, iż kłótnie pomiędzy dzieciakami o to, kto teraz może słuchać muzyki nareszcie mogą się skończyć! Słuchawki BuddyPhones StudyBuddy w pakiecie posiadają kabel audio z rozdzielaczem BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio (np. Telefonu) kolejno aż do czterech par słuchawek! W praktyce oznacza to, iż aż czwórka dzieci może korzystać z jednego telefonu i np. Rozmawiać z bliską osobą albo po prostu słuchać muzyki, a choćby uczestniczyć z lekcjach zdalnych.

  Chroń słuch swego dziecka
  Słuchawki BuddyPhones SuddyBuddy wykorzystują wbudowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem, który ogranicza jego głośność do 85dB, czyli poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ograniczenia głośności wraz z opatentowaną przez BuddyPhones pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, iż Twoje dziecko nie będzie odczuwało potrzeby ciągłego zwiększenia głośności. Dzięki słuchawkom BuddyPhones możesz posiadać pewność, że słuch Twojego dziecka jest bezpieczny, choćby jeśli długo słucha muzyki.

  Stwórz własne słuchawki

  Większość modeli słuchawek BuddyPhones ma zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym podczas samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. W komplecie znajdują się równocześnie gotowe naklejki jak i puste, do samodzielnej twórczości. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się wyśmienicie czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało by posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  Najwyższa jakość wykonania
  Aby zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry dziecka, wszystkie modele słuchawek ByddyPhones zostaly produkowano z najwyższej jakości i najszczególniej bezpiecznych tworzyw jakich można zastosować do produkcji słuchawek. Ponadto wszystkie są testowane oraz certyfikowane poprzez pierwszorzędne laboratoria testowe takie jak TÜV czy UL. Wszystko to sprawia, że słuchawki BuddyPhones są zgodne ze wszystkimi kluczowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska jak RoHS, REACH czy PRO65.


☆ BuddyPhones InFlight ☆

BuddyPhones InFlight Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones InFlight - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones InFlight
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones InFlight Green, BP-IF-GREEN-01-K Podróżne słuchawki dla Dzieci, z ograniczeniem głośności (75/85/94dB), z mikrofonem, rozdzielaczem audio BuddyJack, a także adapterem samolotowym audioSłuchawki BuddyPhones InFlight mają zastrzeżoną opcję ustawiania preferencji głośności w trzech najróżniejszych stopniach 75, 85 lub 94dB co zagwarantuje wyśmienitą głośność w każdych warunkach otoczenia przy zachowaniu ochrony słuchu dziecka.

  Ich składana, nad wyraz wytrzymała a zarazem rozciągliwa kompozycja sprawia, że są to słuchawki wspaniałe w każdej podróży dla najmłodszych poszukiwaczy przygód.Kontrola bezpieczeństwaNiezależnie od tego czy Twoje dziecko podróżuje pociągiem, samolotem czy autokarem słuchawki BuddyPhones InFlight gwarantują ochronę jego słuchu.

  Ustaw odpowiedni poziom głośności (75, 85 lub 94dB) przy użyciu specjalnego mechanizmu z zabezpieczeniem przed dziećmi tak, żeby Twoje dziecko mogło bezpiecznie korzystać z słuchawek w otoczeniu cichym, normalnym albo głośnym.Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieciSłuchawki BuddyPhones zostały produkowane z zasady dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A.

  wpisaliśmy trzy najważniejsze właściwości naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci oraz muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i jednocześnie najbardziej bezpieczne dla dzieci spośród dostępnych na rynku.

  Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.Ograniczenie głośności - nie jakościSłuchawki BuddyPhones wykorzystują zastosowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem aby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia.

  Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, że dzieci nie odczuwają zapotrzebowania rozszerzenia głośności i nie jest już konieczne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.Bezpieczeństwo typowoOprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, aby dzieci nie musiały zwiększać głośności postawiliśmy też na bezpieczne materiały.

  Do produkcji używamy jedynie tworzyw, które nie zawierają BPA, PVC i ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki i pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą zapewniając delikatność dla wrażliwej skóry dziecka równocześnie nietrudne czyszczenie.Samodzielna personalizacja słuchawekWiększość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swoich słuchawek.

  Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się znakomicie czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.wytrzymałość na niszczycielską silę dzieciZbudowane z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom.

  Zaprojektowane tak,bezdyskusyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania lub zdejmowania. Sprężysty pałąk pozwala na regulację i dostosowanie do wymiaru głowy rosnącego dziecka.

  stworzone z nad wyraz mocnych tworzyw, produkowane do zginania, skręcania oraz do oporności na długotrwałe wykorzystywanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza samoczynnego pogorszenia jakości dźwięku.Podziel się swoją muzykąWyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki między dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki!

  Nasze ekskluzywne słuchawki BuddyPhones posiadają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to wspaniałe słuchawki równocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.Akcesoria w pakiecie: Słuchawki Podróżne BuddyPhones InFlight przewód z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki ozdobne Pokrowiec podróżny Adapter Samolotowy audio Pozostałe atrybuty: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy) Czułość: 75dB, 85dB, 94dB Video:...


☆ BuddyPhones School+ ☆

BuddyPhones School+ Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones School+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones School+
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki BuddyPhones School+, BP-SCHOOLP-YELLOW - Słuchawki z mikrofonem dla dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB) i rozdzielaczem audio BuddyJackSłuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii School+ jest najlepszym wyborem dla rodziców dzieci, które używają słuchawek w placówkach edukacyjnych lub potrzebują bezpiecznych słuchawek z mikrofonem do nauki zdalnej.

  Słuchawki zaopatrzone zostały w układ sterowania dźwiękiem, który ogranicza głośność do 85dB, czyli poziomu zalecanego jako bezpieczny dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia, w trakcie gdy wysokiej jakości mikrofon wyraźnie wychwytuje głos dziecka i minimalizuje rozpraszające hałasy w tle.

  równocześnie poduszka pałąka na głowę jak i poduszki nauszne wytworzone zostały z miękkich, najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić dziecku najwyższy komfort choćby w trakcie długookresowego wykorzystywania.rewelacyjny partner do naukiSłuchawki BuddyPhones School+ posiadają dostosowywany, składany pałąk, a także odłączany mikrofon wraz z przewodem, a w zastawie znajduje etui ochronne.

  Wszystko to powoduje, iż Twoje dziecko w komfortowy oraz bezpieczny sposób może schować swoje słuchawki do plecaka w drodze do lub ze szkoły. Dodatkowo pakiet mieści standardowy przewód audio umożliwiający podłączenie słuchawek bez mikrofonu do źródła dźwięku i słuchanie ulubionej muzyki lub książki w wersji elektronicznej.Bezpieczeństwo i ochrona dzieciSłuchawki BuddyPhones zostały wytwarzane na ogół dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A.

  wpisaliśmy trzy najważniejsze parametry naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przyjazne dla dzieci i muszą bronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najmocniej bezpieczne dla dzieci spomiędzy dostępnych na rynku.

  Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.Ograniczenie głośności, nie jakościSłuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem by ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia.

  Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, że dzieci nie odczuwają zapotrzebowania zwiększenia głośności i nie jest już potrzebne ciągłe monitorowanie ich nawyków w trakcie słuchania.Najwyższa jakość wykonaniaAby zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry dziecka, wszystkie modele słuchawek ByddyPhones zostaly wytwarzano z najwyższej jakości i najszczególniej bezpiecznych materiałów jakich można wykorzystać do produkcji słuchawek.

  dodatkowo wszystkie są testowane i certyfikowane poprzez pierwszorzędne laboratoria testowe takie jak TÜV czy UL. Wszystko to sprawia, że słuchawki BuddyPhones są zgodne ze wszystkimi kluczowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska jak RoHS, REACH czy PRO65.Zrób to samWiększość modeli słuchawek BuddyPhones ma zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym podczas samodzielnego dekorowania swych słuchawek.

  W komplecie znajdują się zarówno gotowe naklejki jak i puste, do samodzielnej twórczości. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się świetnie czuło we własnych słuchawkach i ochoczo po nie sięgało żeby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.Podziel się muzykąWyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki!

  Nasze elitarne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, iż są to idealne słuchawki zarówno do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką albo bajką.wytrzymałość na niszczycielską siłę dzieciZbudowane z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się nawet najsilniejszym dzieciakom.

  Zaprojektowane tak,bezspornie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania albo zdejmowania. Sprężysty pałąk pozwala na regulację i dopasowanie do wymiaru głowy rosnącego dziecka.

  tworzone z wyjątkowo mocnych materiałów, stworzone do zginania, skręcania i do wytrzymałości na długotrwałe używanie.Wygoda i bezpieczeństwoBezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok.

  Słuchawki BuddyPhones są równie spektakularne, słodkie i komfortowe jak i praktyczne. Występują w szerokiej gamie, miłych dla oczu barw, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są szczególnie miękką skórą syntetyczną a regulowana długość pałąka zagwarantuje perfekcyjne dostosowanie do głowy dziecka.

  Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać piękniej niż kiedykolwiek wcześniej.Akcesoria w pakiecie: Słuchawki BuddyPhones School+ kabel BuddyJack z mikrofonem przewód audio pakiet barwnych naklejek zestaw do własnej dekoracji Naklejki imienne Pokrowiec wymiary: 165 x 150 x 55 mmPozostałe cechy: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy) Odłączany kabel z mikrofonem...


☆ BuddyPhones Wave ☆

BuddyPhones Wave Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Wave - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Wave
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Wave Unicorn, BT-BP-WV-UNICORN Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth dla Dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (75/85/94dB), z mikrofonem, z rozdzielaczem BuddyJack, wodoodporneBuddyPhones Wave to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth (BT), które dzięki swoim pionierskim funkcjom stanowią jedne z najkorzystniejszych słuchawek dla dzieci jakie kiedykolwiek wytwarzano.

  Słuchawki Wave są wodoodporne, pozwalają na bezprzewodową pracę na baterii aż do 18 godzin, proponują cztery różne tryby bezpiecznego dla uszu dziecka odsłuchu (SafeAudio), a do tego są odporne na często niszczycielską siłę naszych dzieci.Cztery tryby odsłuchuBuddyPhones Wave zostały wyekwipowane w cztery bezpieczne dla dziecka tryby odsłuchu.

  W pierwszym z nich, czyli trybie "Brzdąca" głośność jest ograniczona do 75dB, w drugim trybie - "Dziecka" - do 85dB, w trzecim trybie "Podróży" - do 94dB oraz w czwartym trybie - "Nauki" - także do 94dB.

  Wszystko do sprawia, iż słuchawki Wave są znakomite w zróżnicowanych warunkach dla dzieci w najróżniejszym wieku.Komunikacja bezprzewodowaWbudowany akumulator, moduł Bluetooth, a także mikrofon pozwalają na nie tylko słuchanie muzyki,w dodatku swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w trakcie wykonywania innych czynności.Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieciSłuchawki BuddyPhones zostały produkowane przede wszystkim dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A.

  wpisaliśmy trzy najważniejsze atrybuty naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przyjazne dla dzieci i muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i jednocześnie najmocniej bezpieczne dla dzieci spomiędzy dostępnych na rynku.

  Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długookresowe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie oraz bezpieczeństwo dziecka.Ograniczenie głośności - nie jakościSłuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem by ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia.

  Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, iż dzieci nie odczuwają zapotrzebowania rozszerzenia głośności i nie jest już konieczne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.Bezpieczeństwo na ogółOprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały powiększać głośności postawiliśmy dodatkowo na bezpieczne materiały.

  Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC oraz ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki, a także pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka równocześnie łatwe czyszczenie.odporność na niszczycielską silę dzieciZbudowane z stanowczo trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom.

  Zaprojektowane tak,bezdyskusyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania albo zdejmowania. Elastyczny pałąk zezwala na regulację i dostosowanie do wymiaru głowy rosnącego dziecka.

  produkowane z niezwykle mocnych materiałów, wykonane do zginania, skręcania, a także do odporności na długotrwałe stosowanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza samoczynnego pogorszenia jakości dźwięku.Podziel się swoją muzykąWyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki między dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki!

  Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, iż są to rewelacyjne słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką albo bajką.Akcesoria w komplecie: Słuchawki Bluetooth BuddyPhones Wave Robot przewód z rozdzielaczem audio (BuddyJack) przewód USB do ładowania Pokrowiec podróżny wymiary: Rozłożone: 170 x 150 mm Złożone: 110 x 150 mm Pozostałe właściwości: Średnica głośnika: 40mm (neodymowy) Czułość: 75dB, 85dB, 94dB 3dB @1mW 1kHz Bluetooth: BT 4.2 Napięcie akumulatora: 3.7V / 450mA Czas pracy: do 18 h Klasa szczelności: IP67...


☆ BuddyPhones Discover ☆

BuddyPhones Discover Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Discover - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Discover
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Discover Pink, BP-DIS-PINK-01-K Słuchawki dla Dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB) i rozdzielaczem BuddyJack

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Discover dedykowane są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. To wyjątkowo trwały artykuł z sprężystym i równocześnie giętkim pałąkiem, dzięki temu doskonale pasuje do przeróżnych rozmiarów głów dzieciaków. Wyekwipowane zostały w bezpieczny, nie plączący się przewód, sprężystą konstrukcję i niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji - wszystko to sprawia, iż są to słuchawki rewelacyjne dla minimalnego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały wyprodukowane na ogół dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze atrybuty naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci, a także muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najistotniej bezpieczne dla dzieci spośród dostępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długookresowe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem by ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, że dzieci nie odczuwają potrzeby powiększenia głośności i nie jest już potrzebne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.

  Bezpieczeństwo z reguły
  Oprócz naszej, opatentowanej pasywnej redukcji szumów, by dzieci nie musiały powiększać głośności postawiliśmy też na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC, a także ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki, a także pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka jednocześnie łatwe czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym podczas samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się doskonale czuło we własnych słuchawkach i z ochotą po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  wyjątkowo wygodne, bardzo sprytne
  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są tak samo atrakcyjne, słodkie i wygodne jak i praktyczne. Występują w szerokiej gamie, przyjemnych dla oczu kolorów, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są stanowczo miękką skórą syntetyczną a regulowana długość pałąka zagwarantuje wyśmienite dopasowanie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać przepiękniej niżeli kiedykolwiek wcześniej.

  niepodatność na niszczycielską silę dzieci

  • Zbudowane z nad wyraz trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się nawet najsilniejszym dzieciakom
  • Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza automatycznego pogorszenia jakości dźwięku
  • Zaprojektowane tak,zdecydowanie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania albo zdejmowania
  • sprężysty pałąk umożliwia regulację i dobranie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka
  • produkowane z wyjątkowo mocnych materiałów, tworzone do zginania, skręcania, a także do niepodatności na długookresowe stosowanie

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto teraz ma słuchać muzyki! Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones posiadają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to nieprzeciętne słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.  EAN: 4029599095620
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041106
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki BuddyPhones Discover kabel z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki
  wymiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe parametry: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)

☆ BuddyPhones Fokus ☆

BuddyPhones Fokus Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Fokus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Fokus
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Onanoff FOKUS Grey Słuchawki klasy Premium z dualnym trybem odsłuchuJeden rodzaj dźwięku w słuchawkach nie jest wystarczający dla każdego, w szczególności dla nowej generacji użytkowników słuchawek, którzy wykorzystuję je nie tylko do słuchania muzyki,na dodatek do odsłuchu treści mówionych.Wielokrotnie nagradzane słuchawki FOKUS proponują to, co najlepsze ze świata muzyki i treści mówionych.

  Jednym kliknięciem wybierz pełny dźwięk basów podczas słuchania muzyki lub użyj trybu FokusMode aby jeszcze lepiej usłyszeć mówioną treść audio.FokusModeSłuchawki z trybie FocusMode posiadają wyjątkowe ustawienia, które polepszają mówioną treść audio, dzięki czemu wokale są bezsprzecznie wyraźniejsze i czystsze.

  Włącz tryb FokusModepousuwać rozpraszające dźwięki w zamian za podkreślenie zakresu wokalu. Ustawienia trybu minimalizują zmęczenie słuchu dzięki czemu słuchawki perfekcyjnie nadają się dla użytkowników, którzy chcą pozostać skoncentrowani poprzez długie godziny nauki albo pracy.

  Tryb FokusMode niezwykle rekomendujemy do nauki lub udziału w zajęciach online, nauki języków obcych, słuchania podcastów, wykonywania połączeń telefonicznych czy korzystania z aplikacji do medytacji.Dwa tryby odsłuchuW zależności od czynności, które aktualnie wykonujesz, jednym wciśnięciem przycisku wybierz adekwatny dla Ciebie tryb odsłuchu.

  FocusMode zapewnia optymalizację mówionej treści audio poprzez poprawę wyrazistości wokalu i mowy. MusicMode zagwarantuje dynamiczny bas, a także najwyższą jakość dźwięku w trakcie słuchania muzyki. Akcesoria w komplecie: Pozostałe cechy: Zdejmowane, nadające się do prania poduszki Regulacja długości pałąka Średnica głośnika: 40mm (neodymowy) Video:...


☆ BuddyPhones Connect ☆

BuddyPhones Connect Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Connect - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Connect
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Connect Pink, BP-CO-PINK-01-K Słuchawki dla dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB), z rozdzielaczem audio BuddyJack oraz mikrofonem na kablu

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Connect to wyjątkowo trwały towar z elastycznym, składanym i równocześnie giętkim pałąkiem, dzięki czemu perfekcyjnie pasuje do rozmaitych rozmiarów głów dzieciaków. Wyposażone zostały w bezpieczny, nie plączący się kabel, sprężystą konstrukcję i niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji wszystko to sprawia, iż są to słuchawki doskonałe dla niedużego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały wykonane typowo dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze atrybuty naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci i muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najmocniej bezpieczne dla dzieci spomiędzy przystępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki albo bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem żeby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, iż dzieci nie odczuwają potrzeby zwiększenia głośności i nie jest już konieczne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.

  Bezpieczeństwo najczęściej
  Oprócz naszej, opatentowanej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały rozszerzać głośności postawiliśmy też na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC, a także ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki oraz pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka jednocześnie nieskomplikowane czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się znakomicie czuło we własnych słuchawkach i ochoczo po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  nad wyraz wygodne, bardzo sprytne

  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są równie ładne, słodkie i komfortowe jak i praktyczne. Występują w szerokiej gamie, przyjemnych dla oczu odcieni, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są stanowczo miękką skórą syntetyczną a dostosowywana długość pałąka zagwarantuje nadzwyczajne dobranie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać atrakcyjniej aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  odporność na niszczycielską silę dzieci

  • Zbudowane z stanowczo trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom
  • Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza automatycznego pogorszenia jakości dźwięku
  • Zaprojektowane tak,ewidentnie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania lub zdejmowania
  • sprężysty pałąk pozwala na regulację i przypasowanie do wymiaru głowy rosnącego dziecka
  • wyprodukowane z szczególnie mocnych tworzyw, wykonane do zginania, skręcania, a także do niepodatności na długookresowe stosowanie

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki! Nasze ekskluzywne słuchawki BuddyPhones posiadają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, iż są to znakomite słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.  EAN: 4029599095644
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041191
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w pakiecie: Słuchawki BuddyPhones Connect przewód z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki
  wymiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe parametry: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania BuddyPhones – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania BuddyPhones, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania BuddyPhones jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BuddyPhones StudyBuddy ☆

BuddyPhones StudyBuddy Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones StudyBuddy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones StudyBuddy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dziecięce BuddyPhones StudyBuddy BP-SB-BLUE-01 Słuchawki dla dzieci 3+, z mikrofonem do nauki zdalnej, z ograniczeniem głośności do 85dB i rozdzielaczem audio ByddyJack

  Słuchawki do nauki zdalnej

  BuddyPhones z linii StudyBuddy to podstawowa linia słuchawek dziecięcych dedykowana do nauki zdalnej. Kluczową cechą słuchawek jest odłączany mikrofon na pałąku, który dzięki szerokiej czułości idealnie wychwytuje głos dziecka. Podobnie jak w sytuacji innych modeli BuddyPhones bezpieczny dla dziecka poziom głośności jest standardem i w StudyBuddy również został ograniczony do 85dB. Przycisk umieszczony na kablu zagwarantuje prędkie, a także luźne odbierania i kończenie połączeń lub rozpoczęcie i zatrzymanie odtwarzania dźwięku, a zintegrowany rozdzielacz audio BuddyJack zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W komplecie znajdują się też kolorowe ozdobne naklejki, naklejki do samodzielnej dekoracji, a także etykiety imienne.

  Słuchaj, zginaj i skręcaj!
  Słuchawki StudyBuddy zbudowane są z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych tworzyw, które nie poddają się nawet niszczycielskiej sile dzieciaków. Zaprojektowane zostały tak,zdecydowanie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania lub zdejmowania. Regulowany pałąk zezwala na swobodną regulację i przypasowanie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka. Stworzone z bardzo potężnych materiałów, wytworzone do zginania, skręcania oraz do wytrzymałości na długotrwałe wykorzystywanie.

  Słuchaj razem z innymi
  Wyobraź sobie, iż kłótnie między dzieciakami o to, kto dzisiaj może słuchać muzyki nareszcie mogą się skończyć! Słuchawki BuddyPhones StudyBuddy w zestawie mają kabel audio z rozdzielaczem BuddyJack, który pozwala na podłączenie do jednego urządzenia audio (np. Telefonu) kolejno aż do czterech par słuchawek! W praktyce oznacza to, że aż czwórka dzieci może korzystać z jednego telefonu i np. Rozmawiać z bliską osobą albo po prostu słuchać muzyki, a choćby uczestniczyć z lekcjach zdalnych.

  Chroń słuch swojego dziecka
  Słuchawki BuddyPhones SuddyBuddy wykorzystują zastosowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem, który ogranicza jego głośność do 85dB, czyli poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ograniczenia głośności wraz z opatentowaną poprzez BuddyPhones pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, że Twoje dziecko nie będzie odczuwało zapotrzebowania ciągłego zwiększenia głośności. Dzięki słuchawkom BuddyPhones możesz mieć pewność, że słuch Twojego dziecka jest bezpieczny, choćby jeśli długo słucha muzyki.

  Stwórz własne słuchawki

  Większość modeli słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swych słuchawek. W pakiecie znajdują się równocześnie gotowe naklejki jak i puste, do samodzielnej twórczości. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się wyśmienicie czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało żeby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  Najwyższa jakość wykonania
  Aby zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry dziecka, wszystkie modele słuchawek ByddyPhones zostaly produkowano z najwyższej jakości i najmocniej bezpiecznych tworzyw jakich można zastosować do produkcji słuchawek. Ponadto wszystkie są testowane oraz certyfikowane poprzez pierwszorzędne laboratoria testowe takie jak TÜV czy UL. Wszystko to sprawia, iż słuchawki BuddyPhones są zgodne ze wszystkimi kluczowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska jak RoHS, REACH czy PRO65.


☆ BuddyPhones Discover ☆

BuddyPhones Discover Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Discover - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Discover
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Discover Pink, BP-DIS-PINK-01-K Słuchawki dla Dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB) i rozdzielaczem BuddyJack

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Discover przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. To wyjątkowo trwały towar z rozciągliwym i jednocześnie giętkim pałąkiem, dzięki czemu nieprzeciętnie nadaje się do różnych wymiarów głów dzieciaków. Wyposażone zostały w bezpieczny, nie plączący się kabel, sprężystą konstrukcję, a także niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji - wszystko to sprawia, iż są to słuchawki nadzwyczajne dla niewielkiego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały tworzone przede wszystkim dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze parametry naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci, a także muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najistotniej bezpieczne dla dzieci spośród przystępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długookresowe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują zaimplementowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem żeby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, iż dzieci nie odczuwają zapotrzebowania zwiększenia głośności i nie jest już niezbędne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.

  Bezpieczeństwo zwykle
  Oprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały powiększać głośności postawiliśmy w dodatku na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC oraz ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki oraz pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka równocześnie nieskomplikowane czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones ma zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swych słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się wspaniale czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  szczególnie komfortowe, bardzo sprytne
  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są tak samo spektakularne, słodkie i wygodne jak i poręczne. Występują w szerokiej gamie, miłych dla oczu kolorów, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są niezwykle miękką skórą syntetyczną a regulowana długość pałąka zapewnia nadzwyczajne dostosowanie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać efektowniej niż kiedykolwiek wcześniej.

  oporność na niszczycielską silę dzieci

  • Zbudowane z istotnie trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się nawet najsilniejszym dzieciakom
  • Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza automatycznego pogorszenia jakości dźwięku
  • Zaprojektowane tak,bezdyskusyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania lub zdejmowania
  • elastyczny pałąk umożliwia regulację i dobranie do wymiaru głowy rosnącego dziecka
  • produkowane z nad wyraz solidnych tworzyw, tworzone do zginania, skręcania i do odporności na długookresowe stosowanie

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto teraz ma słuchać muzyki! Nasze elitarne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, iż są to znakomite słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.  EAN: 4029599095620
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041106
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki BuddyPhones Discover kabel z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki
  wymiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe cechy: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)

☆ BuddyPhones Connect ☆

BuddyPhones Connect Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Connect - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Connect
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Connect Pink, BP-CO-PINK-01-K Słuchawki dla dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB), z rozdzielaczem audio BuddyJack i mikrofonem na kablu

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Connect to wyjątkowo trwały towar z sprężystym, składanym i jednocześnie giętkim pałąkiem, dzięki czemu rewelacyjnie pasuje do różnych rozmiarów głów dzieciaków. Wyekwipowane zostały w bezpieczny, nie plączący się kabel, elastyczną konstrukcję i niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji wszystko to sprawia, że są to słuchawki doskonałe dla nieznacznego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały wytwarzane najczęściej dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze cechy naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przyjazne dla dzieci, a także muszą bronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i jednocześnie najszczególniej bezpieczne dla dzieci spośród dostępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długookresowe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują zastosowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem aby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, że dzieci nie odczuwają potrzeby rozszerzenia głośności i nie jest już potrzebne ciągłe monitorowanie ich nawyków w trakcie słuchania.

  Bezpieczeństwo z zasady
  Oprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, aby dzieci nie musiały powiększać głośności postawiliśmy również na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC i ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki oraz pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka jednocześnie nietrudne czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się nieprzeciętnie czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało by posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  szczególnie wygodne, stanowczo sprytne

  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są tak samo ładne, słodkie i komfortowe jak i ergonomiczne. Występują w szerokiej gamie, przyjemnych dla oczu odcieni, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są niezwykle miękką skórą syntetyczną a regulowana długość pałąka zapewnia rewelacyjne przypasowanie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać spektakularniej aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  niepodatność na niszczycielską silę dzieci

  • Zbudowane z bardzo trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się nawet najsilniejszym dzieciakom
  • Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza samoczynnego pogorszenia jakości dźwięku
  • Zaprojektowane tak,bezsprzecznie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania lub zdejmowania
  • rozciągliwy pałąk pozwala na regulację i dostosowanie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka
  • wyprodukowane z wyjątkowo solidnych tworzyw, wytworzone do zginania, skręcania i do oporności na długookresowe użytkowanie

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki między dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki! Nasze ekskluzywne słuchawki BuddyPhones posiadają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to wyśmienite słuchawki równocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.  EAN: 4029599095644
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041191
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w pakiecie: Słuchawki BuddyPhones Connect przewód z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki
  rozmiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe cechy: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)

☆ BuddyPhones Explore ☆

BuddyPhones Explore Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones Explore - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones Explore
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Explore Blue, BP-EX-FD-RED-01-K Słuchawki dla Dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB), z rozdzielaczem audio BuddyJack i mikrofonem na kablu

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Explore to wyjątkowo trwały artykuł z elastycznym, składanym i jednocześnie giętkim pałąkiem, dzięki czemu genialnie nadaje się do przeróżnych wymiarów głów dzieciaków. Wyposażone zostały w bezpieczny, nie plączący się kabel, elastyczną konstrukcję, a także niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji wszystko to powoduje, że są to słuchawki genialne dla niewielkiego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały wytwarzane w głównej mierze dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze atrybuty naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci oraz muszą bronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najszczególniej bezpieczne dla dzieci spośród przystępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują zastosowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem żeby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, że dzieci nie odczuwają potrzeby rozszerzenia głośności i nie jest już niezbędne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.

  Bezpieczeństwo przeważnie
  Oprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, aby dzieci nie musiały rozszerzać głośności postawiliśmy też na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC, a także ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki oraz pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka równocześnie proste czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym podczas samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się perfekcyjnie czuło we własnych słuchawkach i ochoczo po nie sięgało by posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  nad wyraz wygodne, stanowczo sprytne
  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są tak samo błyskotliwe, słodkie i komfortowe jak i praktyczne. Występują w szerokiej gamie, miłych dla oczu barw, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są wyjątkowo miękką skórą syntetyczną a regulowana długość pałąka gwarantuje rewelacyjne przypasowanie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać piękniej niż kiedykolwiek wcześniej.

  niepodatność na niszczycielską silę dzieci
  Zbudowane z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom. Zaprojektowane tak,bezspornie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania albo zdejmowania. Elastyczny pałąk umożliwia regulację i dobranie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka. Stworzone z szczególnie solidnych tworzyw, wytworzone do zginania, skręcania, a także do wytrzymałości na długookresowe używanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza automatycznego pogorszenia jakości dźwięku

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki! Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to idealne słuchawki zarówno do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.  EAN: 0786471748916
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041121
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki BuddyPhones Explore kabel z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki Pokrowiec podróżny
  rozmiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe atrybuty: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)

☆ BuddyPhones InFlight ☆

BuddyPhones InFlight Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones InFlight - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones InFlight
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones InFlight Green, BP-IF-GREEN-01-K Podróżne słuchawki dla Dzieci, z ograniczeniem głośności (75/85/94dB), z mikrofonem, rozdzielaczem audio BuddyJack oraz adapterem samolotowym audioSłuchawki BuddyPhones InFlight mają opatentowaną opcję ustawiania preferencji głośności w trzech najróżniejszych poziomach 75, 85 albo 94dB co zagwarantuje świetną głośność w każdych warunkach otoczenia przy zachowaniu ochrony słuchu dziecka.

  Ich składana, szczególnie wytrzymała a zarazem elastyczna kompozycja sprawia, iż są to słuchawki perfekcyjne w każdej podróży dla najmłodszych poszukiwaczy przygód.Kontrola bezpieczeństwaNiezależnie od tego czy Twoje dziecko podróżuje pociągiem, samolotem czy autokarem słuchawki BuddyPhones InFlight gwarantują ochronę jego słuchu.

  Ustaw optymalny poziom głośności (75, 85 lub 94dB) przy użyciu specjalnego mechanizmu z zabezpieczeniem przed dziećmi tak, by Twoje dziecko mogło bezpiecznie korzystać z słuchawek w otoczeniu cichym, normalnym lub głośnym.Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieciSłuchawki BuddyPhones zostały produkowane zwykle dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A.

  wpisaliśmy trzy najważniejsze właściwości naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci oraz muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i jednocześnie najszczególniej bezpieczne dla dzieci spośród dostępnych na rynku.

  Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długofalowe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.Ograniczenie głośności - nie jakościSłuchawki BuddyPhones wykorzystują zaimplementowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem aby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia.

  Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, iż dzieci nie odczuwają potrzeby zwiększenia głośności i nie jest już potrzebne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.Bezpieczeństwo najczęściejOprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały powiększać głośności postawiliśmy dodatkowo na bezpieczne materiały.

  Do produkcji używamy jedynie tworzyw, które nie zawierają BPA, PVC i ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki oraz pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą zapewniając delikatność dla wrażliwej skóry dziecka jednocześnie nietrudne czyszczenie.Samodzielna personalizacja słuchawekWiększość słuchawek BuddyPhones ma zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym podczas samodzielnego dekorowania swych słuchawek.

  Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się idealnie czuło we własnych słuchawkach i ochoczo po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.oporność na niszczycielską silę dzieciZbudowane z istotnie trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom.

  Zaprojektowane tak,bezdyskusyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania lub zdejmowania. Sprężysty pałąk pozwala na regulację i dopasowanie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka.

  wykonane z wyjątkowo mocnych materiałów, stworzone do zginania, skręcania, a także do odporności na długookresowe użytkowanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza automatycznego pogorszenia jakości dźwięku.Podziel się swoją muzykąWyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki między dziećmi o to, kto teraz ma słuchać muzyki!

  Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones posiadają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to genialne słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką albo bajką.Akcesoria w zestawie: Słuchawki Podróżne BuddyPhones InFlight kabel z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki dekoratywne Pokrowiec podróżny Adapter Samolotowy audio Pozostałe cechy: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy) Czułość: 75dB, 85dB, 94dB Video:...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania BuddyPhones najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania BuddyPhones w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania BuddyPhones w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania BuddyPhones nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania BuddyPhones opinie,
 • dobre słuchawki do biegania BuddyPhones cena,
 • ranking słuchawek do biegania BuddyPhones,
 • słuchawki do biegania BuddyPhones jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania BuddyPhones

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania BuddyPhones?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania BuddyPhones odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania BuddyPhones najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania BuddyPhones warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness BuddyPhones, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania BuddyPhones są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness BuddyPhones zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania BuddyPhones to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *