FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania BuddyPhones. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania BuddyPhones


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania BuddyPhones,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania BuddyPhones najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania BuddyPhones, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania BuddyPhones, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones POP Turkus Bluetooth dla nastolatków 85/94dB (4029599100003) ☆

Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones POP Turkus Bluetooth dla nastolatków 85/94dB (4029599100003) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones POP Turkus Bluetooth dla nastolatków 85/94dB (4029599100003) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones POP Turkus Bluetooth dla nastolatków 85/94dB (4029599100003)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe dla dzieci BuddyPhones POPFun (zielone) BuddyPhones POP Fun to słuchawki bezprzewodowe wytwarzane z myślą o dzieciach. Automatycznie ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu 85 dB lub 94 dB, a dzięki 40-milimetrowym przetwornikom gwarantują wysoką jakość dźwięku.

  Ich czas pracy sięga 24 godzin na jednym ładowaniu, można także jednak podłączyć je przewodowo. Zastosowany mikrofon pozwala wygodnie rozmawiać poprzez telefon, a specjalne przyciski upraszczają obsługę słuchawek.

  pakiet zawiera także dekoracyjne naklejki. Ochrona słuchu Twojego dziecka – 2 tryby odtwarzania Już nie musisz się martwić, iż Twoje dziecko zbyt głośno słucha muzyki albo ogląda bajki. Słuchawki POP Fun automatycznie ograniczają natężenie dźwięku do określonego poziomu, który zależy od wybranego trybu odtwarzania.

  W trybie Safe nie przekracza on 85 dB. Tryb Pop zagwarantuje maksymalnie 94 dB – będzie odpowiednim wyborem na przykład podczas podróży. Teraz Twoje dziecko może wygodnie słuchać muzyki, nie narażając swego słuchu na zniszczenie!

  Czas pracy do 24 godzin Słuchawki mogą działać bezprzewodowo. Wyróżniają się zasięgiem do 20 m i czasem pracy na poziomie choćby 24 godzin. Nie obawiaj się, że zbyt ekspresowo się rozładują i zepsują humor Twojemu dziecku!

  Ich wygodne ładowanie zezwala na załączony do zestawu kabel USB-C. Nie chcesz przejmować się poziomem naładowania słuchawek? Możesz również podłączyć je przewodowo! Przemyślana, wytrzymała konstrukcja Nie obawiaj się szybkiego uszkodzenia słuchawek.

  BuddyPhones są wyjątkowo wytrzymałe, nie musisz więc się martwić, iż Twoje dziecko je zniszczy. Wyróżnia je także składana konstrukcja, która widocznie upraszcza ich transport. Dzięki czemu mali użytkownicy mogą bez przeszkód zabrać je ze sobą na wakacje albo wycieczkę szkolną!

  W komplecie wynajdziesz również kilka barwnych naklejek, za pomocą których dziecko może ozdobić słuchawki zgodnie z własnymi upodobaniami i nadać im niepowtarzalny charakter. Komfort wykorzystywania Zadbaj o komfort Twojego dziecka i podaruj mu słuchawki, z których będzie mogło komfortowo korzystać.

  Nauszniki BuddyPhones zostały zaopatrzone w antyalergiczne nakładki, które są przychylne dla skóry i nie wywołują podrażnień. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można bez przeszkód je zdjąć i wyczyścić. Słuchawki mają także dostosowywany pałąk, dzięki któremu jeszcze lepiej przypasujesz je do potrzeb dziecka.

  Jeszcze więcej udogodnień zastosowany mikrofon sprawia,za pomocą słuchawek dziecko może wygodnie rozmawiać poprzez telefon. BuddyPhones POP Fun zostaływyposażone w umieszczone wdostępnym miejscu przyciski, które zezwalają na prostą obsługę połączeń telefonicznych, sterowanie odtwarzaniem, regulację głośności i wybór trybu.

  towar jest wyjątkowo przystępny w użyciu – najmłodsi użytkownicy bezproblemowo sobie z tym poradzą! W komplecie Słuchawki przewód audio przewód do ładowania (USB-C) Naklejki ozdobne marka BuddyPhones Nazwa BuddyPhones POP Fun Model BT-BP-POP-FUN-GR kolor Zielony Przetwornik 40 mm Impedancja...


☆ Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones InFlight Pink dla dzieci 75/85/94dB ☆

Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones InFlight Pink dla dzieci 75/85/94dB Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones InFlight Pink dla dzieci 75/85/94dB - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones InFlight Pink dla dzieci 75/85/94dB
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones InFlight Green, BP-IF-GREEN-01-K Podróżne słuchawki dla Dzieci, z ograniczeniem głośności (75/85/94dB), z mikrofonem, rozdzielaczem audio BuddyJack, a także adapterem samolotowym audioSłuchawki BuddyPhones InFlight mają zastrzeżoną opcję ustawiania preferencji głośności w trzech najróżniejszych stopniach 75, 85 lub 94dB co zagwarantuje wyśmienitą głośność w każdych warunkach otoczenia przy zachowaniu ochrony słuchu dziecka.

  Ich składana, nad wyraz wytrzymała a zarazem rozciągliwa kompozycja sprawia, że są to słuchawki wspaniałe w każdej podróży dla najmłodszych poszukiwaczy przygód.Kontrola bezpieczeństwaNiezależnie od tego czy Twoje dziecko podróżuje pociągiem, samolotem czy autokarem słuchawki BuddyPhones InFlight gwarantują ochronę jego słuchu.

  Ustaw odpowiedni poziom głośności (75, 85 lub 94dB) przy użyciu specjalnego mechanizmu z zabezpieczeniem przed dziećmi tak, żeby Twoje dziecko mogło bezpiecznie korzystać z słuchawek w otoczeniu cichym, normalnym albo głośnym.Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieciSłuchawki BuddyPhones zostały produkowane z zasady dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A.

  wpisaliśmy trzy najważniejsze właściwości naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci oraz muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i jednocześnie najbardziej bezpieczne dla dzieci spośród dostępnych na rynku.

  Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.Ograniczenie głośności - nie jakościSłuchawki BuddyPhones wykorzystują zastosowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem aby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia.

  Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, że dzieci nie odczuwają zapotrzebowania rozszerzenia głośności i nie jest już konieczne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.Bezpieczeństwo typowoOprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, aby dzieci nie musiały zwiększać głośności postawiliśmy też na bezpieczne materiały.

  Do produkcji używamy jedynie tworzyw, które nie zawierają BPA, PVC i ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki i pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą zapewniając delikatność dla wrażliwej skóry dziecka równocześnie nietrudne czyszczenie.Samodzielna personalizacja słuchawekWiększość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swoich słuchawek.

  Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się znakomicie czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.wytrzymałość na niszczycielską silę dzieciZbudowane z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom.

  Zaprojektowane tak,bezdyskusyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania lub zdejmowania. Sprężysty pałąk pozwala na regulację i dostosowanie do wymiaru głowy rosnącego dziecka.

  stworzone z nad wyraz mocnych tworzyw, produkowane do zginania, skręcania oraz do oporności na długotrwałe wykorzystywanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza samoczynnego pogorszenia jakości dźwięku.Podziel się swoją muzykąWyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki między dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki!

  Nasze ekskluzywne słuchawki BuddyPhones posiadają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to wspaniałe słuchawki równocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.Akcesoria w pakiecie: Słuchawki Podróżne BuddyPhones InFlight przewód z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki ozdobne Pokrowiec podróżny Adapter Samolotowy audio Pozostałe atrybuty: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy) Czułość: 75dB, 85dB, 94dB Video:...


☆ Słuchawki dla dzieci 3+ explore 85db z mikrofonem czerwone marki Buddyphones ☆

Słuchawki dla dzieci 3+ explore 85db z mikrofonem czerwone marki Buddyphones Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dla dzieci 3+ explore 85db z mikrofonem czerwone marki Buddyphones - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki dla dzieci 3+ explore 85db z mikrofonem czerwone marki Buddyphones
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki BuddyPhones Explore Red, BP-EX-FD-RED-01-K – Słuchawki dla Dzieci 3+ z Ograniczeniem Głośności (85dB), z Rozdzielaczem Audio BuddyJack, a także Mikrofo...


☆ Słuchawki dla Dzieci BuddyPhones z Mikrofonem School 85dB Różowe ☆

Słuchawki dla Dzieci BuddyPhones z Mikrofonem School 85dB Różowe Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dla Dzieci BuddyPhones z Mikrofonem School 85dB Różowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki dla Dzieci BuddyPhones z Mikrofonem School 85dB Różowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki BuddyPhones School+, BP-SCHOOLP-PINK – Słuchawki z mikrofonem dla dzieci 3+ z ograniczeniem głośności (85dB) i rozdzielaczem audio BuddyJack Słu...


☆ Słuchawki discover blue dla dzieci 85db marki Buddyphones ☆

Słuchawki discover blue dla dzieci 85db marki Buddyphones Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki discover blue dla dzieci 85db marki Buddyphones - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki discover blue dla dzieci 85db marki Buddyphones
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Discover Pink, BP-DIS-PINK-01-K Słuchawki dla Dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB) i rozdzielaczem BuddyJack

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Discover dedykowane są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. To wyjątkowo trwały artykuł z sprężystym i równocześnie giętkim pałąkiem, dzięki temu doskonale pasuje do przeróżnych rozmiarów głów dzieciaków. Wyekwipowane zostały w bezpieczny, nie plączący się przewód, sprężystą konstrukcję i niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji - wszystko to sprawia, iż są to słuchawki rewelacyjne dla minimalnego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały wyprodukowane na ogół dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze atrybuty naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci, a także muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najistotniej bezpieczne dla dzieci spośród dostępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długookresowe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem by ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, że dzieci nie odczuwają potrzeby powiększenia głośności i nie jest już potrzebne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.

  Bezpieczeństwo z reguły
  Oprócz naszej, opatentowanej pasywnej redukcji szumów, by dzieci nie musiały powiększać głośności postawiliśmy też na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC, a także ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki, a także pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka jednocześnie łatwe czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym podczas samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się doskonale czuło we własnych słuchawkach i z ochotą po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  wyjątkowo wygodne, bardzo sprytne
  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są tak samo atrakcyjne, słodkie i wygodne jak i praktyczne. Występują w szerokiej gamie, przyjemnych dla oczu kolorów, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są stanowczo miękką skórą syntetyczną a regulowana długość pałąka zagwarantuje wyśmienite dopasowanie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać przepiękniej niżeli kiedykolwiek wcześniej.

  niepodatność na niszczycielską silę dzieci

  • Zbudowane z nad wyraz trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się nawet najsilniejszym dzieciakom
  • Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza automatycznego pogorszenia jakości dźwięku
  • Zaprojektowane tak,zdecydowanie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania albo zdejmowania
  • sprężysty pałąk umożliwia regulację i dobranie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka
  • produkowane z wyjątkowo mocnych materiałów, tworzone do zginania, skręcania, a także do niepodatności na długookresowe stosowanie

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto teraz ma słuchać muzyki! Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones posiadają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to nieprzeciętne słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.  EAN: 4029599095620
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041106
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki BuddyPhones Discover kabel z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki
  wymiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe parametry: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)

☆ Słuchawki z mikrofonem play blue bluetooth dla dzieci 75/85/94db marki Buddyphones ☆

Słuchawki z mikrofonem play blue bluetooth dla dzieci 75/85/94db marki Buddyphones Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki z mikrofonem play blue bluetooth dla dzieci 75/85/94db marki Buddyphones - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem play blue bluetooth dla dzieci 75/85/94db marki Buddyphones
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones PLAY Yellow Safari, BT-BP-PLAY-SAFARI Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth dla Dzieci 3+ z ograniczeniem głośności (75/85/94dB), z rozdzielaczem audio BuddyJack oraz mikrofonem

  BuddyPhones PLAY to bezprzewodowe (BT) słuchawki dla dzieci w wieku 3+ które zostały wyekwipowane w Twoje ulubione funkcje których oczekujesz od BuddyPhones. Linia PLAY została stworzona z myślą o dzieciach kochających zabawę i jest jedną z najkorzystniejszym linii słuchawek dla dzieci jaką kiedykolwiek produkowano. PLAY są zaopatrzone w cztery zróżnicowane tryby bezpiecznego dla uszu dziecka odsłuchu (SafeAudio), umożliwiają bezprzewodową pracę na baterii choćby do 14 godzin a do tego są wytrzymałe na często niszczycielską siłę naszych dzieci.

  Cztery tryby odsłuchu

  BuddyPhones PLAY zostały wyekwipowane w cztery bezpieczne dla dziecka tryby odsłuchu. W pierwszym z nich, czyli trybie "Brzdąca" głośność jest ograniczona do 75dB, w drugim trybie "Dziecka" do 85dB, w trzecim trybie "Podróży" do 94dB, a także w czwartym trybie "Nauki" również do 94dB. Wszystko do powoduje, że słuchawki PLAY są nieprzeciętne w rozmaitych warunkach dla dzieci w różnorodnym wieku.

  Komunikacja bezprzewodowa
  zastosowany akumulator, moduł Bluetooth, a także mikrofon pozwalają na nie tylko słuchanie muzyki,w dodatku swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas wykonywania innych czynności.

  Bezpieczeństwo dzieci Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały wykonane w głównej mierze dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze właściwości naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci oraz muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najszczególniej bezpieczne dla dzieci spośród przystępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem żeby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, iż dzieci nie odczuwają zapotrzebowania powiększenia głośności i nie jest już konieczne ciągłe monitorowanie ich nawyków w trakcie słuchania.

  Bezpieczeństwo najczęściej
  Oprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały zwiększać głośności postawiliśmy dodatkowo na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie tworzyw, które nie zawierają BPA, PVC i ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki, a także pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka jednocześnie przystępne czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones ma zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się genialnie czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało by posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  wyjątkowo komfortowe, wyjątkowo sprytne
  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są równie spektakularne, słodkie i komfortowe jak i użyteczne. Występują w szerokiej gamie, miłych dla oczu barw, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są bardzo miękką skórą plastikową a regulowana długość pałąka zapewnia nadzwyczajne dobranie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać efektowniej aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  oporność na niszczycielską silę dzieci
  Zbudowane z niezwykle trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom. Zaprojektowane tak,bezapelacyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania albo zdejmowania. Rozciągliwy pałąk zezwala na regulację i dobranie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka. Wykonane z bardzo konkretnych materiałów, wykonane do zginania, skręcania, a także do wytrzymałości na długookresowe wykorzystywanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza samoczynnego pogorszenia jakości dźwięku.

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki! Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to nieprzeciętne słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką. Wersje bezprzewodowe BuddyPhones na dodatek w pakiecie mają przewód rozdzielacz BuddyJack, który umożliwia dzielenie się muzyką z innymi albo zwyczajne zastosowanie słuchawek gdy akumulator jest rozładowany.  EAN: 4029599089193
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041163
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: zaimplementowany
  Długość przewodu: 0.8 m
  Zasięg: 10 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki Bluetooth BuddyPhones PLAY kabel z rozdzielaczem audio (BuddyJack) kabel USB do ładowania Kolorowe naklejki Pokrowiec podróżny
  rozmiary: Rozłożone: 170 x 150 mm Złożone: 110 x 150 mm
  Pozostałe właściwości: Średnica głośnika: 40mm (neodymowy) Czułość: 75dB, 85dB, 94dB Bluetooth: BT 4.2 Napięcie akumulatora: 3.7V Czas pracy: do 14 h

☆ Buddyphones słuchawki bezprzewodowe wave, żółte ☆

Buddyphones słuchawki bezprzewodowe wave, żółte Najniższa Cena Online

☆ Buddyphones słuchawki bezprzewodowe wave, żółte - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Buddyphones słuchawki bezprzewodowe wave, żółte
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Wave Unicorn, BT-BP-WV-UNICORN Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth dla Dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (75/85/94dB), z mikrofonem, z rozdzielaczem BuddyJack, wodoodporneBuddyPhones Wave to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth (BT), które dzięki swoim pionierskim funkcjom stanowią jedne z najkorzystniejszych słuchawek dla dzieci jakie kiedykolwiek wytwarzano.

  Słuchawki Wave są wodoodporne, pozwalają na bezprzewodową pracę na baterii aż do 18 godzin, proponują cztery różne tryby bezpiecznego dla uszu dziecka odsłuchu (SafeAudio), a do tego są odporne na często niszczycielską siłę naszych dzieci.Cztery tryby odsłuchuBuddyPhones Wave zostały wyekwipowane w cztery bezpieczne dla dziecka tryby odsłuchu.

  W pierwszym z nich, czyli trybie "Brzdąca" głośność jest ograniczona do 75dB, w drugim trybie - "Dziecka" - do 85dB, w trzecim trybie "Podróży" - do 94dB oraz w czwartym trybie - "Nauki" - także do 94dB.

  Wszystko do sprawia, iż słuchawki Wave są znakomite w zróżnicowanych warunkach dla dzieci w najróżniejszym wieku.Komunikacja bezprzewodowaWbudowany akumulator, moduł Bluetooth, a także mikrofon pozwalają na nie tylko słuchanie muzyki,w dodatku swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych w trakcie wykonywania innych czynności.Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieciSłuchawki BuddyPhones zostały produkowane przede wszystkim dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A.

  wpisaliśmy trzy najważniejsze atrybuty naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przyjazne dla dzieci i muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i jednocześnie najmocniej bezpieczne dla dzieci spomiędzy dostępnych na rynku.

  Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długookresowe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie oraz bezpieczeństwo dziecka.Ograniczenie głośności - nie jakościSłuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem by ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia.

  Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, iż dzieci nie odczuwają zapotrzebowania rozszerzenia głośności i nie jest już konieczne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.Bezpieczeństwo na ogółOprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały powiększać głośności postawiliśmy dodatkowo na bezpieczne materiały.

  Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC oraz ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki, a także pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka równocześnie łatwe czyszczenie.odporność na niszczycielską silę dzieciZbudowane z stanowczo trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom.

  Zaprojektowane tak,bezdyskusyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania albo zdejmowania. Elastyczny pałąk zezwala na regulację i dostosowanie do wymiaru głowy rosnącego dziecka.

  produkowane z niezwykle mocnych materiałów, wykonane do zginania, skręcania, a także do odporności na długotrwałe stosowanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza samoczynnego pogorszenia jakości dźwięku.Podziel się swoją muzykąWyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki między dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki!

  Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, iż są to rewelacyjne słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką albo bajką.Akcesoria w komplecie: Słuchawki Bluetooth BuddyPhones Wave Robot przewód z rozdzielaczem audio (BuddyJack) przewód USB do ładowania Pokrowiec podróżny wymiary: Rozłożone: 170 x 150 mm Złożone: 110 x 150 mm Pozostałe właściwości: Średnica głośnika: 40mm (neodymowy) Czułość: 75dB, 85dB, 94dB 3dB @1mW 1kHz Bluetooth: BT 4.2 Napięcie akumulatora: 3.7V / 450mA Czas pracy: do 18 h Klasa szczelności: IP67...


☆ Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones Connect Yellow dla dzieci 85dB (4029599095668) ☆

Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones Connect Yellow dla dzieci 85dB (4029599095668) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones Connect Yellow dla dzieci 85dB (4029599095668) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem BuddyPhones Connect Yellow dla dzieci 85dB (4029599095668)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Connect Pink, BP-CO-PINK-01-K Słuchawki dla dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB), z rozdzielaczem audio BuddyJack oraz mikrofonem na kablu

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Connect to wyjątkowo trwały towar z elastycznym, składanym i równocześnie giętkim pałąkiem, dzięki czemu perfekcyjnie pasuje do rozmaitych rozmiarów głów dzieciaków. Wyposażone zostały w bezpieczny, nie plączący się kabel, sprężystą konstrukcję i niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji wszystko to sprawia, iż są to słuchawki doskonałe dla niedużego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały wykonane typowo dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze atrybuty naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci i muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najmocniej bezpieczne dla dzieci spomiędzy przystępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki albo bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie i bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem żeby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, iż dzieci nie odczuwają potrzeby zwiększenia głośności i nie jest już konieczne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.

  Bezpieczeństwo najczęściej
  Oprócz naszej, opatentowanej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały rozszerzać głośności postawiliśmy też na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC, a także ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki oraz pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka jednocześnie nieskomplikowane czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się znakomicie czuło we własnych słuchawkach i ochoczo po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  nad wyraz wygodne, bardzo sprytne

  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są równie ładne, słodkie i komfortowe jak i praktyczne. Występują w szerokiej gamie, przyjemnych dla oczu odcieni, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są stanowczo miękką skórą syntetyczną a dostosowywana długość pałąka zagwarantuje nadzwyczajne dobranie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać atrakcyjniej aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  odporność na niszczycielską silę dzieci

  • Zbudowane z stanowczo trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom
  • Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza automatycznego pogorszenia jakości dźwięku
  • Zaprojektowane tak,ewidentnie ograniczyć ryzyko pęknięcia podczas wielokrotnego zakładania lub zdejmowania
  • sprężysty pałąk pozwala na regulację i przypasowanie do wymiaru głowy rosnącego dziecka
  • wyprodukowane z szczególnie mocnych tworzyw, wykonane do zginania, skręcania, a także do niepodatności na długookresowe stosowanie

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki! Nasze ekskluzywne słuchawki BuddyPhones posiadają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, iż są to znakomite słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.  EAN: 4029599095644
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041191
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w pakiecie: Słuchawki BuddyPhones Connect przewód z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki
  wymiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe parametry: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)

☆ Słuchawki dla dzieci z mikrofonem school 85db niebieskie marki Buddyphones ☆

Słuchawki dla dzieci z mikrofonem school 85db niebieskie marki Buddyphones Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dla dzieci z mikrofonem school 85db niebieskie marki Buddyphones - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki dla dzieci z mikrofonem school 85db niebieskie marki Buddyphones
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki BuddyPhones School+, BP-SCHOOLP-GREEN – Słuchawki z mikrofonem dla dzieci 3+ z ograniczeniem głośności (85dB) oraz rozdzielaczem audio BuddyJack Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii School+ jest najkorzystniejszym wyborem dla rodziców dzieci, które używają słuchawek w placówkach edukacyjnych albo potrzebują bezpiecznych słuchawek z mikrofonem do nauki zdalnej.

  Słuchawki zaopatrzone zostały w układ sterowania dźwiękiem, który ogranicza głośność do 85dB, czyli poziomu zalecanego jako bezpieczny dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia, w trakcie gdy wysokiej jakości mikrofon wyraźnie wychwytuje głos dziecka i minimalizuje rozpraszające hałasy w tle.

  zarówno poduszka pałąka na głowę jak i poduszki nauszne wytworzone zostały z miękkich, najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić dziecku najwyższy komfort choćby podczas długofalowego stosowania. Rewelacyjny partner do nauki Słuchawki BuddyPhones School+ posiadają dostosowywany, składany pałąk, a także odłączany mikrofon wraz z przewodem, a w zastawie znajduje etui ochronne.

  Wszystko to sprawia, iż Twoje dziecko w wygodny i bezpieczny sposób może schować swoje słuchawki do plecaka w drodze do albo ze szkoły. W dodatku pakiet posiada charakterystyczny kabel audio umożliwiający podłączenie słuchawek bez mikrofonu do źródła dźwięku i słuchanie ulubionej muzyki lub książki w wersji elektronicznej.

  Bezpieczeństwo i ochrona dzieci Słuchawki BuddyPhones zostały tworzone w głównej mierze dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze właściwości naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przyjazne dla dzieci i muszą chronić nasze dzieci.

  Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najmocniej bezpieczne dla dzieci spomiędzy dostępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki albo bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie oraz bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności, nie jakości Słuchawki BuddyPhones wykorzystują wbudowany, zawsze aktywny układ sterowania dźwiękiem by ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia.

  Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, zastrzeżoną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, że dzieci nie odczuwają potrzeby rozszerzenia głośności i nie jest już potrzebne ciągłe monitorowanie ich nawyków w trakcie słuchania.

  Najwyższa jakość wykonania żeby zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry dziecka, wszystkie modele słuchawek ByddyPhones zostaly wytwarzano z najwyższej jakości i najmocniej bezpiecznych tworzyw jakich można zastosować do produkcji słuchawek.

  na dodatek wszystkie są testowane oraz certyfikowane przez pierwszorzędne laboratoria testowe takie jak TÜV czy UL. Wszystko to powoduje, że słuchawki BuddyPhones są zgodne ze wszystkimi kluczowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowisk...


☆ Słuchawki z mikrofonem cosmos dragon marki Buddyphones ☆

Słuchawki z mikrofonem cosmos dragon marki Buddyphones Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki z mikrofonem cosmos dragon marki Buddyphones - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem cosmos dragon marki Buddyphones
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 17
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe dla dzieci BuddyPhones Cosmos Plus ANC (niebieskie)

  Słuchawki bezprzewodowe dla dzieci BuddyPhones nieprzeciętnie sprawdzą się do nauki zdalnej, ponieważ zostały one wyposażone w funkcję redukcji szumów. Ponadto są niezwykle trwałe i zadbają o słuch najmłodszych. W zestawie odszukasz także etui, które ułatwi przechowywanie i transport słuchawek.


  Słuchawki do nauki

  Słuchawki BuddyPhones nadają się genialnie do nauki lub oglądania filmików z lekcji online, ponieważ wyekwipowane zostały w funkcję aktywnej redukcji szumów. Dziecko nie musi już rozszerzać głośności, by lepiej słyszeć, ponieważ tryb ten blokuje rozpraszające hałasy w tle. Dodatkowo tryb nauki pomaga odizolować głos od innych dźwięków, co zagwarantuje czysty i wyrazisty dźwięk podczas nauki. W dodatku mają one także zaimplementowany mikrofon. To wszystko pozwoli na ulepszoną koncentrację, a także sprawność.


  Komfort pracy

  Słuchawki BuddyPhones olśniewają nie tylko swoją funkcjonalnością, lecz także gustownym wyglądem. Zapewnią komfort użytkowania dziecku, ponieważ są bezprzewodowe, a w dodatku wspiera je Bluetooth 5.0, dzięki temu działają one oddalone choćby o 20 metrów. Ponadto dziecko z łatwością przełączy je na tryb redukcji szumów lub tryb nauki za pomocą dwóch przycisków, znajdujących się z boku słuchawek. Zapewnia to pełne skupienie w trakcie nauki.


  Niezakłócone działanie

  Słuchawki bezprzewodowe to gwarancja niezakłóconej pracy, ponieważ żywność ich baterii jest nad wyraz szeroka. Starczy ona aż na 24-godziny. Nie martw się, jednak gdy niespodziewanie zabraknie baterii. Funkcja podwójnego połączenia umożliwi podłączenie słuchawek za pomocą kabla, co będzie ratunkiem, gdy ich energia nagle się wyczerpie.


  Ochrona słuchu

  Dziecko ciągle chodzi w słuchawkach, dlatego martwisz się o jego słuch? Dzięki bezprzewodowym słuchawkom BuddyPhones możesz być spokojny. Zostały one zaopatrzone w 3 tryby bezpiecznego audio, które możesz przypasować w zależności od wieku dziecka lub otoczenia. Jest to tryb podróży, który zezwala na na dźwięki do max. 94 dB., tryb dziecka — do max. 85 dB i tryb malucha, pozwalający na dźwięki do max. 75 dB. Ponadto ma on antyalergiczne wkładki nauszne, dzięki temu uszy dziecka są bronione pod każdym aspektem.


  Bezpieczne

  Słuchawki BuddyPhones dbają o bezpieczeństwo dzieci. Poza ochroną słuchu mają one także wytrzymałą obudowę, która powstała z przyjaznych tworzyw, dzięki czemu masz pewność, że będą one adekwatne choćby dla najmłodszych. Ponadto może je poddawać recyklingowi.


  wygodne

  Słuchawki bezprzewodowe dla dzieci to zarówno bezpieczne, jak i komfortowe stosowanie. Długi dystans połączenia i długa żywotność baterii to nie wszystko. Gadżet ten ma możliwość składania, dzięki czemu staje się kompaktowy. Ponadto w pakiecie znajdziesz twarde etui, które umożliwi nie tylko bezpieczne przechowywanie sprzętu, lecz także łatwiejszy transport. Dzięki niemu dziecko może zabrać słuchawki w dowolne miejsce i radować się niezakłóconą pracą.


  W zestawie
  • Słuchawki BuddyPhones w kolorze niebieskim
  • Twarde etui
  • Antyalergiczne wkładki na uszy
  • przewód do ładowania
  • kabel audio
  Specyfikacja:


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania BuddyPhones – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania BuddyPhones, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania BuddyPhones jest aktualizowany na bieżąco.

☆ BuddyPhones StudyBuddy - dziecięce słuchawki z mikrofonem, niebieskie (4897111740019) ☆

BuddyPhones StudyBuddy - dziecięce słuchawki z mikrofonem, niebieskie (4897111740019) Najniższa Cena Online

☆ BuddyPhones StudyBuddy - dziecięce słuchawki z mikrofonem, niebieskie (4897111740019) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: BuddyPhones StudyBuddy - dziecięce słuchawki z mikrofonem, niebieskie (4897111740019)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dziecięce BuddyPhones StudyBuddy BP-SB-BLUE-01 Słuchawki dla dzieci 3+, z mikrofonem do nauki zdalnej, z ograniczeniem głośności do 85dB i rozdzielaczem audio ByddyJack

  Słuchawki do nauki zdalnej

  BuddyPhones z linii StudyBuddy to podstawowa linia słuchawek dziecięcych dedykowana do nauki zdalnej. Kluczową cechą słuchawek jest odłączany mikrofon na pałąku, który dzięki szerokiej czułości idealnie wychwytuje głos dziecka. Podobnie jak w sytuacji innych modeli BuddyPhones bezpieczny dla dziecka poziom głośności jest standardem i w StudyBuddy również został ograniczony do 85dB. Przycisk umieszczony na kablu zagwarantuje prędkie, a także luźne odbierania i kończenie połączeń lub rozpoczęcie i zatrzymanie odtwarzania dźwięku, a zintegrowany rozdzielacz audio BuddyJack zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W komplecie znajdują się też kolorowe ozdobne naklejki, naklejki do samodzielnej dekoracji, a także etykiety imienne.

  Słuchaj, zginaj i skręcaj!
  Słuchawki StudyBuddy zbudowane są z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych tworzyw, które nie poddają się nawet niszczycielskiej sile dzieciaków. Zaprojektowane zostały tak,zdecydowanie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania lub zdejmowania. Regulowany pałąk zezwala na swobodną regulację i przypasowanie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka. Stworzone z bardzo potężnych materiałów, wytworzone do zginania, skręcania oraz do wytrzymałości na długotrwałe wykorzystywanie.

  Słuchaj razem z innymi
  Wyobraź sobie, iż kłótnie między dzieciakami o to, kto dzisiaj może słuchać muzyki nareszcie mogą się skończyć! Słuchawki BuddyPhones StudyBuddy w zestawie mają kabel audio z rozdzielaczem BuddyJack, który pozwala na podłączenie do jednego urządzenia audio (np. Telefonu) kolejno aż do czterech par słuchawek! W praktyce oznacza to, że aż czwórka dzieci może korzystać z jednego telefonu i np. Rozmawiać z bliską osobą albo po prostu słuchać muzyki, a choćby uczestniczyć z lekcjach zdalnych.

  Chroń słuch swojego dziecka
  Słuchawki BuddyPhones SuddyBuddy wykorzystują zastosowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem, który ogranicza jego głośność do 85dB, czyli poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ograniczenia głośności wraz z opatentowaną poprzez BuddyPhones pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, że Twoje dziecko nie będzie odczuwało zapotrzebowania ciągłego zwiększenia głośności. Dzięki słuchawkom BuddyPhones możesz mieć pewność, że słuch Twojego dziecka jest bezpieczny, choćby jeśli długo słucha muzyki.

  Stwórz własne słuchawki

  Większość modeli słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swych słuchawek. W pakiecie znajdują się równocześnie gotowe naklejki jak i puste, do samodzielnej twórczości. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, że dziecko będzie się wyśmienicie czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało żeby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  Najwyższa jakość wykonania
  Aby zapewnić bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry dziecka, wszystkie modele słuchawek ByddyPhones zostaly produkowano z najwyższej jakości i najmocniej bezpiecznych tworzyw jakich można zastosować do produkcji słuchawek. Ponadto wszystkie są testowane oraz certyfikowane poprzez pierwszorzędne laboratoria testowe takie jak TÜV czy UL. Wszystko to sprawia, iż słuchawki BuddyPhones są zgodne ze wszystkimi kluczowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska jak RoHS, REACH czy PRO65.


☆ Słuchawki discover blue dla dzieci 85db marki Buddyphones ☆

Słuchawki discover blue dla dzieci 85db marki Buddyphones Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki discover blue dla dzieci 85db marki Buddyphones - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki discover blue dla dzieci 85db marki Buddyphones
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Discover Pink, BP-DIS-PINK-01-K Słuchawki dla Dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB) i rozdzielaczem BuddyJack

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Discover przeznaczone są dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. To wyjątkowo trwały towar z rozciągliwym i jednocześnie giętkim pałąkiem, dzięki czemu nieprzeciętnie nadaje się do różnych wymiarów głów dzieciaków. Wyposażone zostały w bezpieczny, nie plączący się kabel, sprężystą konstrukcję, a także niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji - wszystko to sprawia, iż są to słuchawki nadzwyczajne dla niewielkiego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały tworzone przede wszystkim dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze parametry naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci, a także muszą chronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najistotniej bezpieczne dla dzieci spośród przystępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długookresowe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują zaimplementowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem żeby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci przez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów powodują, iż dzieci nie odczuwają zapotrzebowania zwiększenia głośności i nie jest już niezbędne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.

  Bezpieczeństwo zwykle
  Oprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, żeby dzieci nie musiały powiększać głośności postawiliśmy w dodatku na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC oraz ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki oraz pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka równocześnie nieskomplikowane czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones ma zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym w trakcie samodzielnego dekorowania swych słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się wspaniale czuło we własnych słuchawkach i chętnie po nie sięgało aby posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  szczególnie komfortowe, bardzo sprytne
  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są tak samo spektakularne, słodkie i wygodne jak i poręczne. Występują w szerokiej gamie, miłych dla oczu kolorów, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są niezwykle miękką skórą syntetyczną a regulowana długość pałąka zapewnia nadzwyczajne dostosowanie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać efektowniej niż kiedykolwiek wcześniej.

  oporność na niszczycielską silę dzieci

  • Zbudowane z istotnie trwałych i wytrzymałych materiałów, nie poddają się nawet najsilniejszym dzieciakom
  • Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza automatycznego pogorszenia jakości dźwięku
  • Zaprojektowane tak,bezdyskusyjnie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania lub zdejmowania
  • elastyczny pałąk umożliwia regulację i dobranie do wymiaru głowy rosnącego dziecka
  • produkowane z nad wyraz solidnych tworzyw, tworzone do zginania, skręcania i do odporności na długookresowe stosowanie

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, że nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto teraz ma słuchać muzyki! Nasze elitarne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który zezwala na podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, iż są to znakomite słuchawki jednocześnie do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.  EAN: 4029599095620
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041106
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki BuddyPhones Discover kabel z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki
  wymiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe cechy: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)

☆ Zamiennik/inny Słuchawki przewodowe dla dzieci buddyphones discoverfun (niebieskie) ☆

Zamiennik/inny Słuchawki przewodowe dla dzieci buddyphones discoverfun (niebieskie) Najniższa Cena Online

☆ Zamiennik/inny Słuchawki przewodowe dla dzieci buddyphones discoverfun (niebieskie) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zamiennik/inny
 • Nazwa produktu: Zamiennik/inny Słuchawki przewodowe dla dzieci buddyphones discoverfun (niebieskie)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki przewodowe dla dzieci BuddyPhones DiscoverFun (niebieskie) Podaruj swojemu dziecku słuchawki, które nie tylko należycie grają i nadzwyczajnie się prezentują, lecz też chronią słuch przed zniszczeniem. BuddyPhones DiscoverFun samoczynnie utrzymują głośność na bezpiecznym poziomie poniżej 85 dB, a dzięki 30-milimetrowym przetwornikom przyjemny dla ucha, wysokiej jakości dźwięk. Są też wyjątkowo wytrzymałe i niepodatne na uszkodzenia – nie obawiaj się,szybko się zepsują. W dbałości o słuch najmłodszych użytkowników Już nie musisz się martwić, iż Twoje dziecko będzie za głośno słuchać muzyki i uszkodzi sobie słuch. BuddyPhones DiscoverFun zadbają o jego bezpieczeństwo! Słuchawki zostały wyekwipowane w specjalny system, który samoczynnie ogranicza głośność do 85 dB – jest to poziom zalecany przez WHO. Dzięki czemu masz pewność, że słuch Twojego dziecka jest stosownie chroniony przed uszkodzeniem. Kolorowe naklejki w komplecie Chcesz, żeby korzystanie ze słuchawek sprawiało Twojemu dziecku jeszcze więcej radości? Mamy na to sposób – w skład zestawu wchodzą kolorowe naklejki, przy pomocy których można ozdobić urządzenie. W opakowaniu odszukasz także specjalne naklejki DIY. Pozwól dziecku zaprojektować jego własny wzór i ozdobić słuchawki precyzyjnie tak, jak chce! Wytrzymała budowa Nie obawiaj się, że Twoje dziecko będzie się bawić słuchawkami i prędko je zniszczy. BuddyPhones wyróżniają się wytrzymałą, a zarazem sprężystą konstrukcją, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia. Niestraszne im wyginanie, uderzenia lub nawet upadek. Będą wspaniale służyć Twojemu dziecku poprzez długie lata! użyteczny design BuddyPhones są nie tylko wytrzymałe, ale też niezwykle komfortowe. Ich nauszniki zostały stworzone z antyalergicznych tworzyw, dzięki czemu nie podrażniają skóry i długofalowy komfort stosowania. Co więcej, dostosowywany pałąk pozwala przystosować wymiar słuchawek do potrzeb dziecka. Wysoka jakość dźwięku Słuchawki zostały zaopatrzone w 30-milimetrowe przetworniki, dzięki którym mogą zapewnić wysoką jakość dźwięku. Czyste, przyjemne dla ucha brzmienie i bogactwo szczegółów – to tylko niektóre zalety modelu DiscoverFun. Zadbaj o to, aby Twoje dziecko czerpało jak najwięcej radości ze słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry! W komplecie Słuchawki pakiet naklejek z gotowym wzorem zestaw naklejek DIY marka BuddyPhones Nazwa DiscoverFun Model BP-DISFUN-BLUE odcień Niebieski Przetwornik 30 mm Impedancja 32Ω Czułość 85 ±3 dB @ 1 mW 1 kHz Częstotliwość 20 Hz – 20 kHz Złącze 3,5 mm Długość kabla 0,8 m

☆ Buddyphones Słuchawki z mikrofonem explore pink dla dzieci 85db ☆

Buddyphones Słuchawki z mikrofonem explore pink dla dzieci 85db Najniższa Cena Online

☆ Buddyphones Słuchawki z mikrofonem explore pink dla dzieci 85db - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Buddyphones Słuchawki z mikrofonem explore pink dla dzieci 85db
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BuddyPhones Explore Blue, BP-EX-FD-RED-01-K Słuchawki dla Dzieci 3+, z ograniczeniem głośności (85dB), z rozdzielaczem audio BuddyJack i mikrofonem na kablu

  Słuchawki Dziecięce BuddyPhones z linii Explore to wyjątkowo trwały artykuł z elastycznym, składanym i jednocześnie giętkim pałąkiem, dzięki czemu genialnie nadaje się do przeróżnych wymiarów głów dzieciaków. Wyposażone zostały w bezpieczny, nie plączący się kabel, elastyczną konstrukcję, a także niestandardowe naklejki do samodzielnej dekoracji wszystko to powoduje, że są to słuchawki genialne dla niewielkiego poszukiwacza przygód.

  Bezpieczeństwo dzieci - Ochrona dzieci
  Słuchawki BuddyPhones zostały wytwarzane w głównej mierze dla dzieci i z myślą o dzieciach, a w nasze D.N.A. Wpisaliśmy trzy najważniejsze atrybuty naszych produktów, które muszą być bezpieczne dla dzieci, przychylne dla dzieci oraz muszą bronić nasze dzieci. Opierając się na tych zasadach stworzyliśmy słuchawki, które są najtrwalsze i równocześnie najszczególniej bezpieczne dla dzieci spośród przystępnych na rynku. Nasze słuchawki ograniczają głośność do bezpiecznego poziomu umożliwiając tym samym długotrwałe słuchanie muzyki, słuchanie książki lub bajki w wersji cyfrowej nie pozostawiając obaw o zdrowie, a także bezpieczeństwo dziecka.

  Ograniczenie głośności - nie jakości
  Słuchawki BuddyPhones wykorzystują zastosowany, za każdym razem aktywny układ sterowania dźwiękiem żeby ograniczyć jego głośność do poziomu zalecanego dla dzieci poprzez Światową Organizację Zdrowia. Ograniczenie głośności w połączeniu z naszą, opatentowaną pasywną redukcją szumów, która blokuje z otoczenia większość niepożądanych szmerów sprawiają, że dzieci nie odczuwają potrzeby rozszerzenia głośności i nie jest już niezbędne ciągłe monitorowanie ich nawyków podczas słuchania.

  Bezpieczeństwo przeważnie
  Oprócz naszej, zastrzeżonej pasywnej redukcji szumów, aby dzieci nie musiały rozszerzać głośności postawiliśmy też na bezpieczne materiały. Do produkcji używamy jedynie materiałów, które nie zawierają BPA, PVC, a także ftalanów, czyli środków, które powszechnie uważane są za chorobotwórcze. Poduszki oraz pałąk pokryte są hipoalergiczną skórą gwarantując delikatność dla wrażliwej skóry dziecka równocześnie proste czyszczenie.

  Zrób to sam
  Większość słuchawek BuddyPhones posiada zabawne, kolorowe zestawy naklejek, które pozwalają dziecku na bycie kreatywnym podczas samodzielnego dekorowania swoich słuchawek. Sama personalizacja przyniesie dziecku dużo radości a efekt końcowy sprawi, iż dziecko będzie się perfekcyjnie czuło we własnych słuchawkach i ochoczo po nie sięgało by posłuchać ulubionej muzyki, książki czy bajki.

  nad wyraz wygodne, stanowczo sprytne
  Bezpieczeństwo to jednak nie wszystko, odłóżmy je na chwilę na bok. Słuchawki BuddyPhones są tak samo błyskotliwe, słodkie i komfortowe jak i praktyczne. Występują w szerokiej gamie, miłych dla oczu barw, wraz z naklejkami do samodzielnej dekoracji i personalizacji. Poduszki wyściełaną są wyjątkowo miękką skórą syntetyczną a regulowana długość pałąka gwarantuje rewelacyjne przypasowanie do głowy dziecka. Stwórz samodzielnie słuchawki BuddyPhones i pozwól muzyce grać piękniej niż kiedykolwiek wcześniej.

  niepodatność na niszczycielską silę dzieci
  Zbudowane z wyjątkowo trwałych i wytrzymałych tworzyw, nie poddają się choćby najsilniejszym dzieciakom. Zaprojektowane tak,bezspornie ograniczyć ryzyko pęknięcia w trakcie wielokrotnego zakładania albo zdejmowania. Elastyczny pałąk umożliwia regulację i dobranie do rozmiaru głowy rosnącego dziecka. Stworzone z szczególnie solidnych tworzyw, wytworzone do zginania, skręcania, a także do wytrzymałości na długookresowe używanie. Ograniczenie poziomu głośności nie oznacza automatycznego pogorszenia jakości dźwięku

  Podziel się swoją muzyką
  Wyobraź sobie, iż nie będzie już więcej walki pomiędzy dziećmi o to, kto dzisiaj ma słuchać muzyki! Nasze wytworne słuchawki BuddyPhones mają rozdzielacz audio o nazwie BuddyJack, który umożliwia podłączenie do jednego urządzenia audio aż do czterech par słuchawek. W praktyce oznacza to, że są to idealne słuchawki zarówno do nauki jak i dzielenia się z bliskimi swoją ulubioną muzyką lub bajką.  EAN: 0786471748916
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 041121
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 85 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 0.8 m
  Waga: 109 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki BuddyPhones Explore kabel z rozdzielaczem audio Kolorowe naklejki Pokrowiec podróżny
  rozmiary: 170 x 150 mm
  Pozostałe atrybuty: Średnica głośnika: 30mm (neodymowy)

☆ Słuchawki dla Dzieci BuddyPhones z Mikrofonem School 85dB Różowe ☆

Słuchawki dla Dzieci BuddyPhones z Mikrofonem School 85dB Różowe Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dla Dzieci BuddyPhones z Mikrofonem School 85dB Różowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BuddyPhones
 • Nazwa produktu: Słuchawki dla Dzieci BuddyPhones z Mikrofonem School 85dB Różowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki BuddyPhones School+, BP-SCHOOLP-PINK – Słuchawki z mikrofonem dla dzieci 3+ z ograniczeniem głośności (85dB), a także rozdzielaczem audio BuddyJack Słu...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania BuddyPhones najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania BuddyPhones w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania BuddyPhones w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania BuddyPhones nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania BuddyPhones opinie,
 • dobre słuchawki do biegania BuddyPhones cena,
 • ranking słuchawek do biegania BuddyPhones,
 • słuchawki do biegania BuddyPhones jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania BuddyPhones

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania BuddyPhones?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania BuddyPhones odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania BuddyPhones najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania BuddyPhones warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness BuddyPhones, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania BuddyPhones są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness BuddyPhones zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania BuddyPhones to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *