FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 200 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania bezprzewodowych do 200 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bezprzewodowych do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 200 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ słuchawki airpods max, pink (mgym3zm/a) marki Apple ☆

słuchawki airpods max, pink (mgym3zm/a) marki Apple Najniższa Cena Online

☆ słuchawki airpods max, pink (mgym3zm/a) marki Apple - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: słuchawki airpods max, pink (mgym3zm/a) marki Apple
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  AirPods MaxNowe słuchawki AirPods Max to znakomite połączenie wyśmienitego brzmienia i bajecznej prostoty. Czekają Cię nieprzeciętne rzeczy.Oryginalna kompilacja, od poduszek po sklepienie, wszystkie elementy AirPods Max zaprojektowano tak, żeby słuchawki świetnie dopasowywały się do różnych kształtów głowy, tworząc idealnie izolowaną przestrzeń wypełnioną niesamowitym dźwiękiem.Kod producenta: MGYL3ZM/AKolor: Space Gray (gwiezdna szarość)Specyfikacja:technologia audioZaprojektowany poprzez Apple przetwornik dynamicznyAktywna redukcja hałasuTryb kontaktuAdaptacyjna korekcja (EQ)Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy1CzujnikiCzujnik optyczny (w każdym nauszniku)czujka wykrywania etui (w każdym nauszniku)czujnik pozycji (w każdym nauszniku)Przyspieszeniomierz (w każdym nauszniku)Żyroskop (w lewym nauszniku)MikrofonyOsiem mikrofonów do aktywnej redukcji hałasuTrzy mikrofony zbierające głos (dwa współdzielone z aktywną redukcją hałasu i jeden dodatkowy)CzipCzip Apple H1 (w każdym nauszniku)części sterującePokrętło Digital CrownObracaj, żeby ustawić głośnośćNaciśnij raz, żeby rozpocząć lub wstrzymać odtwarzanie albo odebrać połączenieNaciśnij dwa razy, aby pominąć utwórNaciśnij trzy razy, by wrócić do poprzedniego utworuPrzycisk kontroli hałasuNaciśnij, aby przełączać się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktuWymiary i maga2AirPods Max z poduszkamiWymiar: 168,6 mm x 83,4 mm x 187,3 mmMasa: 384,8 gEtui Smart CaseNaciśnij, żeby przełączać się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktuBateriaAirPods MaxNawet 20 godzin słuchania na jednym ładowaniu przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu albo trybie kontaktu3Do 20 godzin odtwarzania filmów na jednym ładowaniu z włączonym dźwiękiem przestrzennym4Do 20 godzin rozmów na jednym ładowaniu55-minutowe ładowanie starczy na około 1,5 godziny słuchani6Air Max z etui Smart CaseSłuchawki przechowywane w etui Smart Case przechodzą w oszczędzający baterię stan ultraniskiego zużycia energiiŁadowanie poprzez złącze LightningŁącznośćBluetooth 5.0Zawartość opakowaniaAirPods MaxEtui Smart CasePrzewód z Lightning na USB-CDokumentacjaUłatwienia dostępuDzięki ułatwieniom dostępu użytkownicy z niepełnosprawnościami mogą w pełni korzystać z możliwości nowych AirPods Max.

  dostępne funkcje:Funkcja Live ListenPoziomy dźwięku w słuchawkachDostrajanie słuchawekWymagania systemoweModele iPhone'a i iPoda touch z najnowszą wersją iOSModele iPada z najnowszą wersją iPadOSModele Apple Watch z najnowszą wersją watchOSModele Maca z najnowszą wersją macOSModele Apple TV z najnowszą wersją tvOS1.

  Dźwięk przestrzenny działa w filmach, materiałach telewizyjnych i video odtwarzanych w obsługiwanych aplikacjach. Wymaga iPhone'a lub iPada.2. Rozmiary i masa zależą od konfiguracji i czynników występujących w procesie wytwarzania.3.

  Testy przeprowadzone przez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 różnorodnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, ale nieaktywny.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Max w trakcie odtwarzania dźwięku tak długo, aż słuchawki AirPods Max przestawały grać. Sprawność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników.4.

  Testy przeprowadzone przez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

  Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony i aktywny. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods Max przez wielokrotne odtwarzanie filmu o długości 2 godzin i 23 minut zakupionego w iTunes Store.

  wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników.5. Testy przeprowadzone poprzez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

  Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, lecz nieaktywny. Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek AirPods poprzez kontynuowanie rozmowy przez telefon komórkowy tak długo, aż słuchawki AirPods Max przestawały odtwarzać dźwięk w trakcie połączenia.

  sprawność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności zastosowania i wielu innych czynników.6. Testy przeprowadzone przez Apple w listopadzie 2020 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach słuchawek AirPods Max z oprogramowaniem sparowanych z egzemplarzami iPhone'a 12 Pro Max z wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 przeróżnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Głośność była ustawiona na 50%, tryb aktywnej redukcji hałasu był włączony, a dźwięk przestrzenny był włączony, lecz nieaktywny.

  Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach AirPods, które ładowano poprzez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk do momentu, gdy słuchawki AirPods Max przestawały grać. Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników.7.

  Wymaga najnowszej wersji iOS albo iPadOS.8. AirPods Max można używać jako słuchawek Bluetooth do sprzętów Apple ze starszym oprogramowaniem, a także urządzeń producentów innych aniżeli Apple, lecz funkcjonalność akcesorium jest wtedy ograniczona....


☆ Realme Słuchawki douszne buds air biały darmowy transport ☆

Realme Słuchawki douszne buds air biały darmowy transport Najniższa Cena Online

☆ Realme Słuchawki douszne buds air biały darmowy transport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Realme
 • Nazwa produktu: Realme Słuchawki douszne buds air biały darmowy transport
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 13
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Realme Buds Air

  Słuchawki Realme Buds Air gwarantują prawdziwe bezprzewodowe połączenie, wolne od kabli, proponując prawdziwą muzyczną swobodę. Chip R1 z modułem Bluetooth 5.0 pozwala na natychmiastowe i jednostajne połączenie między słuchawkami a telefonem ulepszoną skuteczność baterii.


  Dwukanałowa transmisja z wyjątkowo niskim opóźnieniem

  Dzięki dwukanałowej transmisji w czasie rzeczywistym, Realme Buds Air zagwarantuje nieszablonowe wrażenia muzyczne, dzięki niezależnej obsłudze każdej ze słuchawek. Tryb gry zniża opóźnienie o 51%, w celu zapewnienia doskonałej synchronizacji obrazu i dźwięku.


  Natychmiastowe połączenie

  Realme Buds Air można sparować jednym naciśnięciem przycisku, a po sparowaniu słuchawki rozpoznają telefon automatycznie po otwarciu etui i natychmiast się z nim łączą.


  Inteligentne wykrywanie

  Realme Buds Air wykorzystuje czujnik optyczny, który może wykryć, czy są użytkowane. W rezultacie samoczynnie odtwarzają muzykę po włożeniu ich do ucha i pauzują po wyjęciu.


  zastosowany Asystent Google

  starczy poprzez sekundę przycisnąć słuchawkę, aby aktywować asystenta głosowego. Kontroluj odtwarzanie muzyki, połączenia, głośność i usługi informacyjne, bez wyciągania telefonu


  Ładowanie bezprzewodowe

  Uwolnij się od wszystkich kabli. Umieść etui na bezprzewodowej ładowarce Realme 10W, aby naładować słuchawki. Etui jest zaopatrzone w diody LED, oznajmiając o poziomie ładowania w czasie rzeczywistym. W dodatku obsługuje ładowanie za pomocą kabla ładującego USB typu C.


  * produkt nie mieści ładowarki bezprzewodowej


  17-godzinna żywotność baterii

  Realme Buds Air zapewnia w sumie 17 godzin odtwarzania muzyki. Chcesz wiedzieć, ile pozostało baterii? Uzyskaj dane o baterii bezpośrednio z telefonu.


  Redukcja hałasu podczas połączeń

  Dwa mikrofony w Real Buds Air używają ENC (technika redukcji szumów otoczenia), aby inteligentnie identyfikować każde słowo i oczyszczać wszelkie szumy. Podczas połączeń Twój głos pozostanie czysty nawet w głośnym otoczeniu.


  wygodne noszenie

  Kartka papieru A4 waży około 4,3 g, a jedna słuchawka okolo 4,2 g. W oparciu o ponad setki testów Realme stworzyło konstrukcję kompatybilną z kablem słuchowym.


  Uwolnij swoją muzykę dzięki rozwiązaniu DBB

  Realme Buds Air oferuje niestandardowe rozwiązanie Dynamic Bass Boost (Dynamicznemu wzmocnieniu basów), zoptymalizowane przez zespół ekspertów ds. Akustyki po ponad tysiącach testów. W konsekwencji do basu dodano dynamikę i wymiar, oferując bardziej wciągające doświadczenie podczas słuchania muzyki i oglądania filmów.☆ Arkas Słuchawka xx.y bluewave 20 biało-czarny (5907747836327) ☆

Arkas Słuchawka xx.y bluewave 20 biało-czarny (5907747836327) Najniższa Cena Online

☆ Arkas Słuchawka xx.y bluewave 20 biało-czarny (5907747836327) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Arkas
 • Nazwa produktu: Arkas Słuchawka xx.y bluewave 20 biało-czarny (5907747836327)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  cechy:
  aktywne odcienie
  regulowany pałąk
  Kontrolery na nauszniku do odbierania rozmów, przełączania utworów i zmiany głośności
  wbudowana bateria (do 10 godzin odtwarzania muzyki i prowadzenia rozmów, do 250 godzin czas czuwania)
  Kompatybilne z systemami Android, iOS, Windows

  |n|  przystępne w 5 wersjach kolorystycznych

  |n|

  |n|

  Słuchawki Bluetooth z funkcją NFC i z zastosowanym mikrofonem.

  |n|

  Słuchawki Bluewave 20 umożliwiają bezprzewodowy odsłuch muzyki ze wszelkich urządzeń wyekwipowanych w technologię Bluetooth, takich jak smartfon, tablet, laptop, odtwarzacz MP3, iPhone, iPad.

  |n|

  |n|

  Funkcja NFC błyskawiczne parowanie ze smartfonem albo tabletem, który w dodatku korzysta ze standardu komunikacji bliskiego zasięgu.wystarczy włączyć funkcję w swoim urządzeniu przenośnym i zbliżyć je do obszaru NFC na słuchawkach, aby natychmiast nawiązać bezprzewodowe połączenie.

  |n|

  |n|

  Handsfree: wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów bez zapotrzebowania sięgania po telefon. W dodatku, słuchawki zaopatrzono w funkcję oddzwaniania na ostatnio wybierany numer. Bluewave 20 nadadzą się także rewelacyjnie do komunikacji przez Skype.

  |n|

  |n|

  zastosowana bateria umożliwia 10 godzin słuchania muzyki lub 10 godzin rozmów.

  |n|

  |n|

  Kontrolery na nauszniku do odbierania lub odrzucania połączeń telefonicznych, przełączania utworów i zmiany głośności upraszczają obsługę.

  |n|

  |n|

  Możliwość regulacji pałąka i nauszników pozwala dostosować rozmiar słuchawek do jednostkowych potrzeb.


☆ Defunc true goldish (7350080717033) ☆

Defunc true goldish (7350080717033) Najniższa Cena Online

☆ Defunc true goldish (7350080717033) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeFunc
 • Nazwa produktu: Defunc true goldish (7350080717033)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Defunc True Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem wykorzystujące do działania technologię Bluetooth 5.0, mają dynamiczny przetwornik, pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz, czułość 97 dB, impedancję 16 Ohm dane podstawowe parametry odsłuchu certyfikaty i normy: CE Dynamika: 97 dB Impedancja: 16 Ohm Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz uzupełniające funkcje: Mikrofon Producent: DeFunc > Słuchawki DeFunc wariant transmisji bezprzewodowej: Bluetooth > Słuchawki Bluetooth Przeznaczenie: Uniwersalne > Słuchawki Uniwersalne wariant: Douszne > Słuchawki Douszne Komunikacja: Bezprzewodowe > Słuchawki Bezprzewodowe Złącze: USB Długość przewodu: Nie dotyczy Kolor: Czarny Pozostałe parametry: wymiar: Ładowarka: 55 x 90 x 19 mm,pojemność ładowarki: 2100 mAh,Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP / SPP Technologie: Bluetooth Wyposażenie: przewód microUSB do ładowania Maksymalny czas pracy (h): 3 Prawdziwie bezprzewodowe DeFunc TRUE to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne.

  Brak jakichkolwiek kabli i bezstratny dźwięk wysokiej jakości to zasługa technologii Bluetooth 5.0 Długość działania: 3 godziny Długość ładowania: słuchawki: 45 min, ładowarka: ok. 3h Pasmo przenoszenia: 20 – 20.000 Hz Przetwornik: dynamiczny Czułość: 97 dB Impedancja: 16 Ohm Gwarancja: 2 lata Zasilanie: Ładowarka: Wyjście DC: 5 V / 1A rozmiar: Ładowarka: 55 x 90 x 19 mm Bluetooth: Bluetooth 5 + A2DP / HFP / HSP / AVRCP / SPP Bateria: objętość ładowarki: 2100 mAh Czas pracy: 3 godziny x 20 ładowań Słuchaj muzyki i rozmawiaj do 3 godzin.

  Gdy słuchawki rozładują się stacja dokująca DeFunc TRUE naładuje je ponownie w 45 minut. W pełni naładowana stacja umożliwia powtórzenie cyklu aż do 20 razy. Stacja dokująca DeFunc TRUE o objętości 2100 mAh służy dodatkowo jako powerbank.

  Podłącz i naładuj dowolne urządzenie gdziekolwiek jesteś. Wykorzystaj DeFunc TRUE jako pakiet słuchawkowy do rozmów i odbierania połączeń. Za pomocą poleceń głosowych możesz skonsolidować się z usługami Alexa, Siri® lub Google Assistant™ Co w komplecie Pudełko mieści słuchawki douszne bezprzewodowe DeFunc TRUE, a także stację dokującą, która może posłużyć jako powerbank, a także kabel micro USB do ładowania, instrukcję i kartę gwarancyjną.

  Lekka budowa Połączenie odpowiednio dobranych elementów i niewiele znaczącej obudowy pozwoliło na stworzenie niewielkich i poręcznych słuchawek prawdziwie bezprzewodowych. Lekka budowa o wadze około 5g zapewnia swobodę wykorzystywania i dopasowanie do uszu.

  Trwałe części Mimo swoich niewielkich rozmiarów DeFunc TRUE to słuchawki wykonane z najwyższej jakości elementów, które gwarantują długoletnie używanie. Komfort Słuchawki dokanałowe należycie dopasowują się do ucha, nie wypadają i nie ciążą.

  niepokaźne wymiary i waga, a także brak przewodów to jedno z najnowszych rozwiązań na rynku słuchawek dousznych w dbałości o komfort użytkownika.


☆ Słuchawki nauszne JBL Tune 510BT Biały ☆

Słuchawki nauszne JBL Tune 510BT Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne JBL Tune 510BT Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne JBL Tune 510BT Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Poznaj godnego następce Słuchawka JBL T510BT to następca kultowych najlepiej sprzedających się słuchawkę JBL T500BT JBL TUNE 500BT sygnowanych nazwiskiem Armin van Buuren. Specjaliści od dźwięku wzięli słuchawkę JBL T510 udowadniającnowe wcale nie jest wrogiem starszego!

  Producent: JBL symbol producenta: JBL T510BT ROSE EU odcień Słuchawek: Rose pink / Jasny Róż Ogólne dane techniczne Łączność: Bezprzewodowe wariant łączności: Bluetooth 5.0 Budowa słuchawek: Nauszne Składana kompozycja: Tak Średnica membrany: 32 mm Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 ~ 20000 Hz Impedancja słuchawek: 32 Om Czułość słuchawek: 103,5 dB Regulacja głośności: Tak wbudowany mikrofon: Tak, przy słuchawce Czułość mikrofonu: -29 dB Złącze: Micro USB Zasilanie: zastosowany akumulator 450 mAh Czas ładowania: ok.

  2h > 5 min ładowania = 2h pracy Maksymalny czas pracy: do 40 h zastosowane technologie: JBL Pure Bass Przyciski sterujące na słuchawce Regulacja głośności Miękko wyściełany pałąk Odbieranie połączeń Kończenie połączeń Sterowanie muzyką Zgodne profile: A2DP, AVRCP, HFP Współpraca z asystentem głosowym Wskaźnik stanu baterii Kompatybilny z wieloma urządzeniami Kompatybilność Asystent Google Siri Android / iOS Pełny bas przez cały dzień.

  Słuchawki JBL Tune 510BT zezwalają na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z brzmieniem JBL Pure Bass. Te nieskomplikowane w obsłudze słuchawki gwarantują do 40 godzin czystej przyjemności słuchania muzyki na jednym ładowaniu i dodatkowe 2 godziny działania akumulatora po zaledwie 5 minutach ładowania za pomocą kabla do ładowania USB rodzaju C.

  A jeśli w trakcie oglądania filmu na innym urządzeniu otrzymasz połączenie przychodzące, słuchawki JBL Tune 510BT samoczynnie przełączą się na Twój telefon. JBL Tune 510BT to perfekcyjne połączenie wygody stosowania i łączności Bluetooth 5.0.

  równocześnie słuchawki zezwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google bez wykorzystania urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL Tune 510BT są przystępne w wielu ciekawych kolorach i mają nieplączący się płaski kabel.

  Lekka, składana budowa zapewnia przy tym niezwykłą wygodę stosowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wysokiej jakości wrażenia odsłuchowe. Rozmowy telefoniczne i pomoc asystenta Od dzisiaj nie musisz już zdejmować słuchawek nauszny JBL Tune 510 BT, a ponadto masz wolne ręce, gdy chcesz pogadać poprzez telefon.

  Przycisk wielofunkcyjny oraz zaimplementowany mikrofon sprawne przejście w tryb rozmowy bez konieczności trzymania telefonu w ręce. Słuchawki Bluetooth Tune 510 BT zezwalają na także łączenie się z Siri albo Asystentem Google bez sięgania po urządzenie przenośne, z którym są sparowane.

  Aktywuj asystenta głosowego, korzystając z wielofunkcyjnego przycisku umieszczonego na muszli i korzystaj ze słuchawek jeszcze komfortowoj. Asystent głosowy Kompatybilny z urządzeniami z Androidem. Aktywuj Asystenta Google długim naciśnięciem i zacznij działać.

  atrybuty i korzyści Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki charakteryzuje znane na całym świecie, lubiane brzmienie JBL Pure Bass. Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie danych przez Bluetooth 5.0 Bezprzewodowo przesyłaj strumień audio wysokiej jakości ze swego smartfona -- bez niepotrzebnych kabli.

  Do 40 godzin działania Ładowanie przy pomocy wygodnego kabla USB rodzaju C trwa zaledwie 2 godziny i zezwala na korzystanie ze słuchawek przez 40 godzin. Co więcej, niedługie 5-minutowe ładowanie wystarczy, żeby słuchać muzyki poprzez uzupełniające 2 godziny.

  zastosowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych Dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi głośnik ten może jeszcze działać jako komplet głośnomówiący. W chwili nadejścia połączenia przychodzącego muzyka jest wstrzymywana i można rozmawiać poprzez głośnik.

  Sprawdza się to genialnie równocześnie w przypadku rozmów służbowych, jak i prywatnych Rozmowy przez zestaw głośnomówiący łatwo kontroluj dźwięk i obsługuj połączenia za pomocą słuchawek, korzystając z wygodnych przycisków na nauszniku.

  Słuchawki bezprzewodowe JBL Tune 510 BT JBL Tune 510 BT to bezprzewodowe słuchawki cechujące się brzmieniem JBL Pure Bass. Ich lekka budowa zapewnia istotnie komfortowe wykorzystywanie. Słuchawki zostały wyposażone w pojemny akumulator, który umożliwi Ci słuchanie ulubionych kawałków nawet przez 40 godzin.

  w dodatku dzięki możliwości połączenia wielopunktowego, masz możliwość bezproblemowego przełączania się między urządzeniami bezprzewodowymi. JBL Pure Bass Doświadcz pogłębionych nut z prawdziwą odpowiedzią basu na poziomie JBL, dzięki temu codzienna muzyczna podróż będzie bardziej atrakcyjna.

  Pąki wygodne i regulowane Co więcej, powoduje także, że zużycie energii jest mniejsze, a tym samym Ty możesz dłużej radować się ulubioną muzyką. Lekka i komfortowa, składana budowa komfortowa w użyciu Dzięki zaimplementowaniu lekkich i miękkich wkładek i wyściółki pałąka słuchawki nadają się do noszenia poprzez długi czas z maksymalną wygodą.

  Co więcej, składana konstrukcja pozwala zabrać słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. Dostęp do Siri albo Asystenta Google Siri albo Asystent Google są przystępne na każde zawołanie: wystarczy wcisnąć wielofunkcyjny przycisk.


☆ Taotronics Słuchawki nauszne tt-bh090 czarny ☆

Taotronics Słuchawki nauszne tt-bh090 czarny Najniższa Cena Online

☆ Taotronics Słuchawki nauszne tt-bh090 czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TaoTronics
 • Nazwa produktu: Taotronics Słuchawki nauszne tt-bh090 czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Hybrydowe słuchawki TaoTronics TT-BH090 z aktywną redukcją szumów pozwalają skupić się na ulubionych utworach - po włączeniu przełącznika aktywnej redukcji szumów (ANC) - obniżając hałas ruchu miejskiego, kabiny samolotu, ogólnego zgiełku itp. Nie słychać nic oprócz muzyki, Hybrydowa technika aktywnej redukcji szumów ze sprzężeniem zwrotnym ANC....

☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 (8594175354355) ☆

LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 (8594175354355) Najniższa Cena Online

☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 (8594175354355) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 (8594175354355)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Specyfikacja Waga artykułu 3 g Waga pokrywy ładującej 38 gproduktu Czarny rekomendowane użycie Sport typ artykułu pakiet słuchawkowy rodzaj zestawu słuchawkowego Stereofoniczny fason noszenia Douszny Podręcznik użytkownika Tak Etui do ładowania Tak Przewody USB Type-C Akcesoria w zestawie Silikonowe końcówki do uszu w 3 wymiarach technika łączności Bezprzewodowy Zasięg bezprzewdowego router'a 15 m Profile Bluetooth SPP Profile Bluetooth AVRCP Profile Bluetooth HFP Profile Bluetooth A2DP Profile Bluetooth HSP Wersja Bluetooth 5.0 Współpracuje z Asystentem Google Tak Bluetooth Tak Kompatybilny z Apple Siri Tak pojemność baterii 50 mAh Zasilany baterią Tak Czas odtwarzania muzyki 6 h pojemność baterii (etui ładujące) 550 mAh typ mikrofonu zastosowany mikrofon Budowa słuchawek Intrafonetyczny Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Szerokość 85mm Długość 50mm Wysokość 110mm


☆ Arkas Xx.y jello bh 580 green - natychmiastowa i darmowa dostawa. kliknij i skorzystaj! ☆

Arkas Xx.y jello bh 580 green - natychmiastowa i darmowa dostawa. kliknij i skorzystaj! Najniższa Cena Online

☆ Arkas Xx.y jello bh 580 green - natychmiastowa i darmowa dostawa. kliknij i skorzystaj! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Arkas
 • Nazwa produktu: Arkas Xx.y jello bh 580 green - natychmiastowa i darmowa dostawa. kliknij i skorzystaj!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:10 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:0 m;części budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:zielono-czarny;Kolor:zielony;pasuje do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:tak;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Jvc Słuchawki nauszne bluetooth ha-s20bt-b-e kolor czarny (4975769451744) ☆

Jvc Słuchawki nauszne bluetooth ha-s20bt-b-e kolor czarny (4975769451744) Najniższa Cena Online

☆ Jvc Słuchawki nauszne bluetooth ha-s20bt-b-e kolor czarny (4975769451744) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: Jvc Słuchawki nauszne bluetooth ha-s20bt-b-e kolor czarny (4975769451744)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe HA-S20BT niebieskie

  Lekkie bezprzewodowe słuchawki dla świadomych stylu. Jeśli masz fason i lubisz ekspresowo złapać najnowsze trendy w modzie i muzyce, to te słuchawki są dla Ciebie. W dwukolorowym, popularnym, dymnym odcieniu słuchawki mają ciekawy wygląd. Noś lekkie bezprzewodowe słuchawki na szyi i zabierz muzykę w dowolne miejsce.

  Płaskie składanie słuchawek
  Słuchawki można złożyć na płasko, obracając nauszniki i kompaktowo nosić je w torbie albo etui można je na dodatek nosić na szyi.

  Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth, nie będziesz się martwić, iż kable zostaną złapane w torbie i o ubraia. Możesz cieszyć się muzyką w drodze do pracy, nie martwiąc się o wyczerpanie baterii.Bateria zamonowana w słuchawkach pozwalana na 11 godzin słuchania muzyki.

  atrybuty

  • 11 godzin słuchania z akumulatorem
  • drobna waga z płaską, składaną konstrukcją
  • Bezprzewodowy z połączeniem Bluetooth
  • Zintegrowany 3 pryzciski z mikrofonem


  EAN: 4975769451744
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-S20BT-A-E
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Kolor: Niebieski
  Waga: 96 g
  Akcesoria w zestawie: przewód USB do ładowania

☆ Słuchawki THOMSON WHP 3311 Czarny. Za KAŻDE wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową ORLEN. Tankuj do 50% ceny! Sprawdź szczegóły. ☆

Słuchawki THOMSON WHP 3311 Czarny. Za KAŻDE wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową ORLEN. Tankuj do 50% ceny! Sprawdź szczegóły. Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki THOMSON WHP 3311 Czarny. Za KAŻDE wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową ORLEN. Tankuj do 50% ceny! Sprawdź szczegóły. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Thomson
 • Nazwa produktu: Słuchawki THOMSON WHP 3311 Czarny. Za KAŻDE wydane 1000 zł otrzymasz kartę rabatową ORLEN. Tankuj do 50% ceny! Sprawdź szczegóły.
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Funkcja ładowania. Regulacja głośność na muszli słuchawek. 3 kanały przenoszenia. Elastyczny pałąk. System PLL zapewnia stabilną częstotliwość. Zasięg: 100 m na wolnym powietrzu, 20 - 30 m w budynkach. Autotuning (samoczynne wyszukiwanie kanału). Przycisk Power na słuchawkach z kontrolką LED. Wtyk: Jack 3,5-mm. Przenoszenie sygnału: radiowe. Czułość: 107 dB. Czas działania: 8 h. Materiał: tworzywo sztuczne. Długość kabla: 1 m. Średnica: 40 mm. Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz. Impedancja: 32 Ohm. Zasięg: 100 m. Częstotliwość przenoszenia: 863 MHz. Kolor: czarny/ niebieski.
  parametry:
  SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - Dostęp: Bezprzewodowe - Połączenie: 3,5 mm - Budowa: Słuchawki wokółuszne - Dynamika: 107 dB - Dystorsja >: 2 % - Materiał: Materiał plastikowy - wariant: Stereo - Wilkość szumów >: 50 dB - Długość kabla: 1 m - Impedancja: 32 Ohm - Kanał: 863 MHz - Zakres częstotliwości: 20 Hz -20 kHz - Zasięg: 100 m - Kolor: Czarny/Niebieski [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 12 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 12.10.17 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Thomson [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Headphones [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => Słuchawki bezprzewodowe [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Budowa [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Słuchawki wokółuszne ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dostęp [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Bezprzewodowe ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Długość kabla [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 1 m ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dynamika [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 107 dB ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Dystorsja > [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 2 % ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Impedancja [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 32 Ohm ) [6] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Kanał [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 863 MHz ) [7] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => kolor [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Czarny ) [8] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => kolor [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Niebieski ) [9] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Materiał [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Materiał syntetyczny ) [10] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Połączenie [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 3,5 mm ) [11] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => kolekcja [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Over Ear UHF ) [12] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => typ [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Stereo ) [13] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Wilkość szumów > [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 50 dB ) [14] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => wymiary [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 40 mm ) [15] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zakres częstotliwości [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 20 Hz -20 kHz ) [16] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Zasięg [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 100 m ) [17] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Eurostecker, typ C (CEE 7/16) ) [18] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 8 h ) ) ) )


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania bezprzewodowych do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jvc Słuchawki nauszne bluetooth ha-s20bt-b-e kolor czarny (4975769451744) ☆

Jvc Słuchawki nauszne bluetooth ha-s20bt-b-e kolor czarny (4975769451744) Najniższa Cena Online

☆ Jvc Słuchawki nauszne bluetooth ha-s20bt-b-e kolor czarny (4975769451744) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: Jvc Słuchawki nauszne bluetooth ha-s20bt-b-e kolor czarny (4975769451744)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe HA-S20BT niebieskie

  Lekkie bezprzewodowe słuchawki dla świadomych stylu. Jeśli masz styl i lubisz szybko złapać najnowsze trendy w modzie i muzyce, to te słuchawki są dla Ciebie. W dwukolorowym, modnym, dymnym odcieniu słuchawki posiadają niebanalny wygląd. Noś lekkie bezprzewodowe słuchawki na szyi i zabierz muzykę w dowolne miejsce.

  Płaskie składanie słuchawek
  Słuchawki można złożyć na płasko, obracając nauszniki i kompaktowo nosić je w torbie albo etui można je też nosić na szyi.

  Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth, nie będziesz się martwić, że kable zostaną złapane w torbie i o ubraia. Możesz radować się muzyką w drodze do pracy, nie obawiając się o wyczerpanie baterii.Bateria zamonowana w słuchawkach pozwalana na 11 godzin słuchania muzyki.

  cechy

  • 11 godzin słuchania z akumulatorem
  • nieduża waga z płaską, składaną konstrukcją
  • Bezprzewodowy z połączeniem Bluetooth
  • Zintegrowany 3 pryzciski z mikrofonem


  EAN: 4975769451744
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-S20BT-A-E
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Nauszne
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Kolor: Niebieski
  Waga: 96 g
  Akcesoria w pakiecie: przewód USB do ładowania

☆ Soundmagic Słuchawki dokanałowe e11c srebrny + darmowy transport! (6949379002083) ☆

Soundmagic Słuchawki dokanałowe e11c srebrny + darmowy transport! (6949379002083) Najniższa Cena Online

☆ Soundmagic Słuchawki dokanałowe e11c srebrny + darmowy transport! (6949379002083) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SoundMAGIC
 • Nazwa produktu: Soundmagic Słuchawki dokanałowe e11c srebrny + darmowy transport! (6949379002083)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SoundMAGIC E11BT Dokanałowe słuchawki Bluetooth z pilotem i mikrofonem, odporne na działanie wilgoci. Bluetooth V 5.0 E11BT zostały wyposażone w najnowszą technologię transmisji bezprzewodowej Bluetooth piątej generacji, która gwarantuje stabilny, bezstratny przesył informacji, żeby uzyskać jakość dźwięku Hi-Fi.

  ponadto cechuje się niskim poborem energii, a także zasięgiem działania nawet do 13 metrów. Wszechstronność zastosowań, łatwość stosowania Słuchawki bezproblemowo współpracują z każdym urządzeniem zaopatrzonym w Bluetooth.

  certyfikat szczelności IPX4 oporność na działanie potu czy zachlapania pozwala na komfortowe wykorzystywanie słuchawek podczas ćwiczeń, jak i na zewnątrz - nawet w trakcie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

  skuteczna bateria Akumulator o obszerności 100mAh oznacza długi czas działania, ładując się do pełna w zaledwie 2 godziny: $792 280 godzin w trybie czuwania $793 48 godzin odtwarzania muzyki non-stop $794 20 godzin rozmów wygodne noszenie wyprodukowany z materiału przychylnego dla skóry pałąk na szyję gwarantuje komfort noszenia E11BT.

  Nie uwiera, ani nie przeszkadza nawet w trakcie wykonywania dynamicznych ruchów. Użyteczny pilot z mikrofonem Prosty w użyciu pilot z mikrofonem umieszczony na kablu E11BT pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych w wysokiej jakości, jak też sterowanie najważniejszymi funkcjami odtwarzacza (odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu, regulację głośności, odbieranie i odrzucanie rozmów).

  Nowość - magnetyczne korpusy Tylne części słuchawek E11BT posiadają magnesy, które pozwalają przystępne i szybkie złączenie obu słuchawek, co uniemożliwia skręcaniu się kabli, a także upraszcza ich pakowanie do przenoszenia.

  Wierne oddanie detali, dźwięk Hi-Fi 10 mm przetworniki dynamiczne dostarczają perfekcyjnego brzmienia, bogatego w głębokie basy, wyważoną średnice, a także czystą górę. E11BT - słuchawki wspaniałe podczas aktywności fizycznej, pracy i zabawy.

  Specyfikacja techniczna: $795 Bluetooth: V5.0 $796 Przetworniki: dynamiczne neodymowe 10 mm $797 Zasięg działania bezprzewodowego: do 13 metrów $798 Impedancja: 42 Omów +/- 10% $799 Czułość mikrofonu: -42dB +/- 3 $800 Odtwarzanie muzyki bez przerw: 48 - 60 godzin $801 Czas rozmów bez przerw: 20 - 24 godzin $802 Czas w trybie czuwania: 280 godzin $803 Waga: 25 gramów W pakiecie: $804 Słuchawki E11BT $805 Douszne końcówki silikonowe w rozmiarach L/M/S $806 kabel USB $807 Pokrowiec $808 Instrukcja obsługi WAŻNA WSKAZÓWKA!

  W razie wystąpienia problemu z samoczynnym parowaniem po wyłączeniu słuchawek (które wcześniej były już poprawnie sparowane i zapamiętane) należy skorzystać z jednego ze sposobów poniżej. Pierwszy sposób: Naciśnij przycisk,,Wielofunkcyjny" (słuchawka) poprzez około 20 sekund (po około 10 sekundach usłyszysz pierwszy komunikat,,Dududu", naciskaj przycisk dalej, aż usłyszysz drugi komunikat,,Dududu").

  W tej chwili słuchawki zostały zresetowane. Ważne! W telefonie w opcjach BT "rozłącz parę E11BT", tak aby telefon nie pamiętał wcześniej sparowanych słuchawek. Następnie połącz się przez Bluetooth jak za pierwszym razem.

  Drugi sposób: Jeśli po zresetowaniu nadal nie można scalić się z Bluetooth, rozładuj baterię. Gdy bateria wyładuje się, naładuj ją. Ważne! W telefonie w opcjach BT "rozłącz parę E11BT", tak aby telefon nie pamiętał wcześniej sparowanych słuchawek.

  Następnie połącz się przez Bluetooth jak za pierwszym razem.


☆ Słuchawki bezprzewodowe Jays a-Five Wireless (kolor czarno-złoty) ☆

Słuchawki bezprzewodowe Jays a-Five Wireless (kolor czarno-złoty) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki bezprzewodowe Jays a-Five Wireless (kolor czarno-złoty) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jays
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe Jays a-Five Wireless (kolor czarno-złoty)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchaj swych ulubionych utworów non-stop poprzez 10 godzin. To starczy, żeby przetrwać najdłuższe dni pracy i podróże. Zaprojektowane dla miłośników basów, którzy cenią sobie cięższy dźwięk. W obudowie umieszczono zestaw potężnych przetworników o średnicy 8 mm, które zapewniają bogate i masywne brzmienie basów, stosowne dla większości gatunków muzycznych.

  Jako część serii a, słuchawki a-Five wytwarzane są z lekkiego aluminium o funkcjonalności zezwalającej przetrwać codzienne wykorzystywanie. Aluminiowa obudowa wykończona jest dekielkiem wyprodukowanym ze stali nierdzewnej z laserowo wyciętymi otworami, działającymi jako porty basowe, wspomagające i tak już solidne brzmienie basu.

  Trzyprzyciskowe sterowanie w połączeniu z zastosowanym mikrofonem MEMS gwarantuje pokaźny zakres funkcji, by Twoje wrażenia słuchowe były tak płynne, jak to tylko osiągalne. Bez konieczności sięgania po telefon, jedno naciśnięcie przycisku zezwala na pomijanie utworów, regulację głośności, odbieranie i odrzucanie połączeń telefonicznych.

  minimalna pokrywa z lekkiego aluminium umożliwia szczególnie dokładne dostosowanie do ucha. Wytwarza to bardziej odizolowany dźwięk, zamykając przeszkadzające hałasy. Zoptymalizuj swój komfort dzięki trzem zestawom zróżnicowanych silikonowych końcówek dousznych. Wybierz swój ulubiony wymiar, żeby osiągnąć najkorzystniejsze wrażenia słuchowe.


☆ Defunc true goldish (7350080717033) ☆

Defunc true goldish (7350080717033) Najniższa Cena Online

☆ Defunc true goldish (7350080717033) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DeFunc
 • Nazwa produktu: Defunc true goldish (7350080717033)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Defunc True Bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem wykorzystujące do działania technikę Bluetooth 5.0, posiadają dynamiczny przetwornik, pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz, czułość 97 dB, impedancję 16 Ohm informacje podstawowe parametry odsłuchu atesty i normy: CE Dynamika: 97 dB Impedancja: 16 Ohm Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz uzupełniające funkcje: Mikrofon Producent: DeFunc > Słuchawki DeFunc wariant transmisji bezprzewodowej: Bluetooth > Słuchawki Bluetooth Przeznaczenie: Uniwersalne > Słuchawki Uniwersalne rodzaj: Douszne > Słuchawki Douszne Komunikacja: Bezprzewodowe > Słuchawki Bezprzewodowe Złącze: USB Długość przewodu: Nie dotyczy Kolor: Czarny Pozostałe parametry: wymiar: Ładowarka: 55 x 90 x 19 mm,objętość ładowarki: 2100 mAh,Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP / SPP Technologie: Bluetooth Wyposażenie: kabel microUSB do ładowania Maksymalny czas pracy (h): 3 Prawdziwie bezprzewodowe DeFunc TRUE to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne.

  Brak jakichkolwiek kabli i bezstratny dźwięk wysokiej jakości to zasługa technice Bluetooth 5.0 Długość działania: 3 godziny Długość ładowania: słuchawki: 45 min, ładowarka: ok. 3h Pasmo przenoszenia: 20 – 20.000 Hz Przetwornik: dynamiczny Czułość: 97 dB Impedancja: 16 Ohm Gwarancja: 2 lata Zasilanie: Ładowarka: Wyjście DC: 5 V / 1A rozmiar: Ładowarka: 55 x 90 x 19 mm Bluetooth: Bluetooth 5 + A2DP / HFP / HSP / AVRCP / SPP Bateria: pojemność ładowarki: 2100 mAh Czas pracy: 3 godziny x 20 ładowań Słuchaj muzyki i rozmawiaj do 3 godzin.

  Gdy słuchawki rozładują się stacja dokująca DeFunc TRUE naładuje je ponownie w 45 minut. W pełni naładowana stacja umożliwia powtórzenie procesu aż do 20 razy. Stacja dokująca DeFunc TRUE o objętości 2100 mAh służy również jako powerbank.

  Podłącz i naładuj dowolne urządzenie gdziekolwiek jesteś. Wykorzystaj DeFunc TRUE jako komplet słuchawkowy do rozmów i odbierania połączeń. Za pomocą poleceń głosowych możesz zintegrować się z usługami Alexa, Siri® albo Google Assistant™ Co w pakiecie Pudełko mieści słuchawki douszne bezprzewodowe DeFunc TRUE, a także stację dokującą, która może posłużyć jako powerbank, a także przewód micro USB do ładowania, instrukcję i kartę gwarancyjną.

  Lekka budowa Połączenie optymalnie dobranych komponentów i małej obudowy pozwoliło na stworzenie niewielkich i funkcjonalnych słuchawek prawdziwie bezprzewodowych. Lekka konstrukcja o wadze około 5g zagwarantuje swobodę używania i dopasowanie do uszu.

  Trwałe elementy Mimo swych niewielkich rozmiarów DeFunc TRUE to słuchawki wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów, które zapewniają długoletnie używanie. Komfort Słuchawki dokanałowe dobrze dopasowują się do ucha, nie wypadają i nie ciążą.

  niewielkie wymiary i waga oraz brak przewodów to jedno z najnowszych rozwiązań na rynku słuchawek dousznych w dbałości o komfort użytkownika.


☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 (8594175354355) ☆

LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 (8594175354355) Najniższa Cena Online

☆ LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 (8594175354355) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lamax
 • Nazwa produktu: LAMAX słuchawki bezprzewodowe Dots2 (8594175354355)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Specyfikacja Waga towaru 3 g Waga obudowy ładującej 38 gproduktu Czarny polecane użycie Sport typ artykułu komplet słuchawkowy rodzaj zestawu słuchawkowego Stereofoniczny fason noszenia Douszny Podręcznik użytkownika Tak Etui do ładowania Tak Przewody USB Type-C Akcesoria w zestawie Silikonowe końcówki do uszu w 3 wymiarach technologia łączności Bezprzewodowy Zasięg bezprzewdowego router'a 15 m Profile Bluetooth SPP Profile Bluetooth AVRCP Profile Bluetooth HFP Profile Bluetooth A2DP Profile Bluetooth HSP Wersja Bluetooth 5.0 Współpracuje z Asystentem Google Tak Bluetooth Tak Kompatybilny z Apple Siri Tak pojemność baterii 50 mAh Zasilany baterią Tak Czas odtwarzania muzyki 6 h pojemność baterii (etui ładujące) 550 mAh typ mikrofonu zastosowany mikrofon Budowa słuchawek Intrafonetyczny Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Szerokość 85mm Długość 50mm Wysokość 110mmPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki bezprzewodowe do biegania – TOP7 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania bezprzewodowych do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bezprzewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 200 zł,
 • słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bezprzewodowymi do 200 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bezprzewodowymi do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania bezprzewodowe do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *