FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 20 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 20 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania przewodowych do 20 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek przewodowych do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania przewodowych do 20 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Roccat syva słuchawki douszne z mikrofonem pc - ponad 2000 punktów odbioru w całej polsce! szybka dostawa! atrakcyjne raty! dostawa w 2h - warszawa poznań (4250288141001) ☆

Roccat syva słuchawki douszne z mikrofonem pc - ponad 2000 punktów odbioru w całej polsce! szybka dostawa! atrakcyjne raty! dostawa w 2h - warszawa poznań (4250288141001) Najniższa Cena Online

☆ Roccat syva słuchawki douszne z mikrofonem pc - ponad 2000 punktów odbioru w całej polsce! szybka dostawa! atrakcyjne raty! dostawa w 2h - warszawa poznań (4250288141001) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Roccat
 • Nazwa produktu: Roccat syva słuchawki douszne z mikrofonem pc - ponad 2000 punktów odbioru w całej polsce! szybka dostawa! atrakcyjne raty! dostawa w 2h - warszawa poznań (4250288141001)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  ROCCAT® SYVA – komplet DOUSZNY WYSOKIEJ JAKOŚCIJesteś w ciągłym ruchu? za każdym razem starasz się wpasować grę w codzienną aktywność? Kochasz słuchać muzyki ze smartfona? W takim razie ROCCAT® ma dla Ciebie rewelacyjny gadżet: douszny komplet słuchawkowy Syva.

  idealne słuchawki i dyskretny, ale wysoce praktyczny mikrofon zastosowany w kabel powodują, że ROCCAT Syva to szczytowe osiągnięcie w dziedzinie wzornictwa i technologii."W komunikacji najważniejsze jest słyszeć to, czego nie wypowiedziano."Dr.

  Erik J. Dale, ROCCAT Scientist Z GŁĘBOKIMI NISKIMI oraz CZYSTYMI WYSOKIMI TONAMITo dyskretny i drobny pakiet o niepokaźnej masie, lecz potrafiący naprawdę dużo. Dobrej jakości 10-milimetrowe przetworniki gwarantują, że Syva zapewni użytkownikowi nieziemskie wrażenia akustyczne.

  Głębokie niskie i czyste wysokie tony sprawią natomiast, iż będzie to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zasmakować nieszablonowej jakości dźwięku ROCCAT z urządzeniami przenośnymi.śladowy CIĘŻARGumowe użyteczne wkładki douszne pozostają na swym miejscu choćby w trakcie intensywnej rozgrywki.

  Specjalna budowa powoduje zaś,dopasowują się do kształtu ucha, nie sprawiając dyskomfortu choćby po wielu godzinach gry. Precyzyjnie dobrane tworzywa najwyższej jakości gwarantują,nawet długo po kupieniu na komplecie nie będzie widać śladów użytkowania.CZYSTOŚĆ GŁOSUWszechkierunkowy mikrofon został zaimplementowany w stylowy, nieplączący się przewód taśmowy w barwach ROCCAT.

  Syva wyposażono w przycisk rozmowy/odtwarzania oraz technologię eliminacji szumów, dzięki której nic nie zakłóca rozmowy, nieważne, czy wydajesz polecenia w grze, czy spokojnie rozmawiasz ze znajomymi.


☆ Defender Słuchawki basic 609 douszne czarno-białe (4714033636094) ☆

Defender Słuchawki basic 609 douszne czarno-białe (4714033636094) Najniższa Cena Online

☆ Defender Słuchawki basic 609 douszne czarno-białe (4714033636094) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Defender Słuchawki basic 609 douszne czarno-białe (4714033636094)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.10 m
  Impedancja: 32 Ohm
  dane dodatkowe: rozmiary opakowania jednostkowego 8.8 x 3.0 x 17.5 cm
  Kolor: Czarno-biały
  Komunikacja: Przewodowa
  Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
  Opakowanie: BOX
  Opis ogólny: Słuchawki DEFENDER BASIC 609 douszne czarno-białe
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 15Hz - 20kHz
  Pałąk słuchawek: Brak pałąka
  Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 3-pin
  Pozłacane końcówki: nie
  typ słuchawek: Otwarte
  wariant słuchawek/mikrofonu: Stereo
  wbudowany mikrofon: nie
  Wykonanie / przeznaczenie: typowa

☆ Defender Słuchawki douszne basic 617 czarne ☆

Defender Słuchawki douszne basic 617 czarne Najniższa Cena Online

☆ Defender Słuchawki douszne basic 617 czarne - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Defender Słuchawki douszne basic 617 czarne
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości dokanałowe słuchawki stereofoniczne idealnie nadające się do wszelkich mobilnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki doskonałej jakości tworzyw z jakich zostały wykonane znamionują się głębokim basem, niewielką wagą, a także wygodą noszenia.

  zaimplementowane w słuchawkach sylikonowe nakładki zwiększają komfort odsłuchu oraz ograniczają zakłócenia zewnętrzne.tworzone z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i jednocześnie wzmacniają basy, oferując użytkownikowi zupełnie nowe doznania.

  Ultra lekkie i komfortowe. Mają przewód z miedzi beztlenowej, przetworniki tworzone z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany , a także otwory basowe u góry, które gwarantuje świetny, czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

  przewód zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości aktualnie przystępnych przenośnych odtwarzaczy muzycznych....


☆ SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 618 CZARNE ☆

SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 618 CZARNE Najniższa Cena Online

☆ SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 618 CZARNE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 618 CZARNE
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości dokanałowe słuchawki stereofoniczne nieprzeciętnie nadające się do wszystkich mobilnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki rewelacyjnej jakości materiałów z jakich zostały wytwarzane cechują się głębokim basem, niewielką wagą oraz wygodą noszenia.

  zastosowane w słuchawkach sylikonowe nakładki zwiększają komfort odsłuchu, a także ograniczają zakłócenia zewnętrzne.tworzone z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i jednocześnie wzmacniają basy, oferując użytkownikowi zupełnie świeże doznania.

  Ultra lekkie i komfortowe. Posiadają kabel z miedzi beztlenowej, przetworniki wytworzone z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany i otwory basowe u góry, które gwarantuje wspaniały, czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości.

  kabel zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości aktualnie dostępnych mobilnych odtwarzaczy muzycznych....


☆ MODECOM SŁUCHAWKI DOUSZNE LH-11 LOGIC ☆

MODECOM SŁUCHAWKI DOUSZNE LH-11 LOGIC Najniższa Cena Online

☆ MODECOM SŁUCHAWKI DOUSZNE LH-11 LOGIC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: MODECOM SŁUCHAWKI DOUSZNE LH-11 LOGIC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wysokiej jakości słuchawki stanowią wspaniały wybór dla tych osób, które lubią podczas wykonywania aktywnych zajęć słuchać swojej ulubionej muzyki. Dzięki czemu, że słuchawki wyprodukowano z wysokiej jakości tworzyw produkt jest błogi w użytkowaniu choćby poprzez niemało godzin.

  wielki zakres częstotliwości słuchawek, a także czułość dostarczą dźwięk, który znamionuje się wysoką jakością, a także unikatową czystością. Urządzenie można podłączyć do wszystkich źródeł dźwięku posiadających wejście 3.5mm, a zatem do notebooka, tabletu, odtwarzacza multimedialnego, czy choćby telefonu komórkowego.

  komfortowe wkładki douszne zapewnią optymalny komfort i wygodę w trakcie długiego słuchania ulubionej muzyki. Dzięki idealnemu dopasowaniu, słuchawki nieprzeciętnie tłumią wszelkiego typu zakłócenia dobiegające z otoczenia.

  dedykowane są każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość odtwarzanych utworów....


☆ Słuchawki douszne ",london", mhs-ep-lhr marki Gembird ☆

Słuchawki douszne ",london", mhs-ep-lhr marki Gembird Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne ",london", mhs-ep-lhr marki Gembird - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gembird
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne ",london", mhs-ep-lhr marki Gembird
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne PORTO z mikrofonem- Stylowa płaska budowa kabla- funkcjonalny wpasowany w kabel mikrofon- wspaniałe rozwiązanie do użytkowania z telefonami komórkowymi i tabletami.- Zaprojektowane specjalnie dla słuchania muzyki!

  nieprzeciętnie przypasowane i miekkie dla uszu by słuchanie muzyki było czystą przyjemnością. Dzięki specjalnej praktycznej budowie możesz korzystać przez długi czas z tych słuchawek ciesząc się pełnym komfortem słuchania.

  Słuchawki dzięki swej budowie i wyglądzie będą perfekcyjnym towarzyszem telefonu komórkowego, tabletu lub innego odtwarzacza muzyki.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe właściwości:...


☆ Defender Słuchawki z mikrofonem pulse 428 douszne 4-pin czarno-czerwone (4714033634281) ☆

Defender Słuchawki z mikrofonem pulse 428 douszne 4-pin czarno-czerwone (4714033634281) Najniższa Cena Online

☆ Defender Słuchawki z mikrofonem pulse 428 douszne 4-pin czarno-czerwone (4714033634281) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Defender Słuchawki z mikrofonem pulse 428 douszne 4-pin czarno-czerwone (4714033634281)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Czułość mikrofonu: -54dB +/-3dBCzułość słuchawek: 105dB +/-3dBDługość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 1.20Impedancja: 32 Ohminformacje uzupełniające: znakomite do codziennego wykorzystania w głośnych i zatłoczonych miejscach Umieszczony na kablu przycisk odbioru połączenia i mikrofon Płaski przewód Gniazdo mini-jack 3,5 mm 4 pinKolor: Czarno-czerwonyKomunikacja: PrzewodowaMiejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na kabluMiejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałoweOpakowanie: BOXOpis ogólny: Słuchawki z mikrofonem DEFENDER PULSE 428 douszne 4-pin czarno-czerwonePasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHzPasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHzPodłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pinPozłacane końcówki: nietyp słuchawek/mikrofonu: Stereozastosowany mikrofon: takWykonanie / przeznaczenie: standardowa

☆ Słuchawki z mikrofonem pulse 427 douszne 4-pin czarne marki Defender ☆

Słuchawki z mikrofonem pulse 427 douszne 4-pin czarne marki Defender Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki z mikrofonem pulse 427 douszne 4-pin czarne marki Defender - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem pulse 427 douszne 4-pin czarne marki Defender
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Czułość mikrofonu: -54dB +/-3dBCzułość słuchawek: 105dB +/-3dBDługość kabla / Maksymalny zasięg [m]: 1.20Impedancja: 32 Ohmdane dodatkowe: świetne do codziennego korzystania w głośnych i zatłoczonych miejscach Umieszczony na kablu przycisk odbioru połączenia i mikrofon komplet do telefonu komórkowego Gniazdo mini-jack 3,5 mm 4 pinKolor: CzarnyKomunikacja: PrzewodowaMiejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon na kabluMiejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałoweOpakowanie: BOXOpis ogólny: Słuchawki z mikrofonem DEFENDER PULSE 427 douszne 4-pin czarnePasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHzPasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHzPodłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pinPozłacane końcówki: nierodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereozaimplementowany mikrofon: takWykonanie / przeznaczenie: charakterystyczna

☆ Defender Słuchawki z mikrofonem douszne pulse 420 czarno-czer 4-pin (4714033634243) ☆

Defender Słuchawki z mikrofonem douszne pulse 420 czarno-czer 4-pin (4714033634243) Najniższa Cena Online

☆ Defender Słuchawki z mikrofonem douszne pulse 420 czarno-czer 4-pin (4714033634243) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Defender
 • Nazwa produktu: Defender Słuchawki z mikrofonem douszne pulse 420 czarno-czer 4-pin (4714033634243)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Czułość mikrofonu: -54 dB +/-3dB
  Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
  Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
  Impedancja (Om): 32.0
  dane dopełniające: rewelacyjne do codziennego użytkowania w głośnych i zatłoczonych miejscach Umieszczony na kablu przycisk odbioru połączenia i mikrofon Płaski kabel Gniazdo mini-jack 3,5 mm 4 pin
  Kolor: Czarno-zielony
  Komunikacja: Przewodowa
  Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu
  Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
  Opakowanie: BOX
  Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Defender PULSE 420 douszne 4-pin czarno-zielone
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 16kHz
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
  Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin
  Pozłacane styki: nie
  Regulacja głośności: Na kablu
  typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
  zastosowany mikrofon: tak
  wymiary przetwornika słuchawek: 10mm

☆ Słuchawki Esperanza EH162W Darmowy odbiór w 19 miastach! ☆

Słuchawki Esperanza EH162W Darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Esperanza EH162W Darmowy odbiór w 19 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Słuchawki Esperanza EH162W Darmowy odbiór w 19 miastach!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  EH162K Słuchawki douszne Mobile czarne Esperanza

  Przewodowe, metalowe słuchawki, dokanałowe z mikrofonem. Kabel słuchawek został pokryty materiałem zabezpieczającym przewód przed zniszczeniem. Obok mikrofonu zaimplementowany został przycisk umożliwiający odbiór/zakończenie rozmów przychodzących oraz zatrzymanie/wznowienie odtwarzania muzyki.

  dane technologiczne:

  • Długość kabla: 1.2m
  • Czułość: 108dB/mW
  • Impedancja: 32Ω
  • Maksymalna moc wejściowa: 50mW
  • rodzaj wtyczki: 3.5mm stereo mini Jack


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania przewodowych do 20 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza Słuchawki th108r czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! ☆

Esperanza Słuchawki th108r czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Słuchawki th108r czerwone darmowy odbiór w 19 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Słuchawki th108r czerwone darmowy odbiór w 19 miastach!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne TH108 firmy Esperanza to uniwersalne słuchawki, z których możesz skorzystać w każdej sytuacji. Dzięki standardowemu złączu słuchawki idealnie sprawdzą się do słuchania muzyki z odtwarzaczy MP3 albo MP4, telefonów i innych urządzeń multimedialnych.

  Zabierz je w każdą podróż, na codzień i nie tylko, tak by muzyka za każdym razem była blisko Ciebie! Lekka i kompaktowa budowa, a także tradycyjne wzornictwo wyróżniają je na tle innych przystępnych na rynku produktów.

  Są tak minimalne i praktyczne, że możesz schować je w każdą kieszeń. Wysoka jakość dźwięku doskonale spełni oczekiwania w czasie każdej Twojej aktywności. Słuchaj ulubionych utworów i nie tylko zawsze, gdy masz na to ochotę....


☆ TITANUM SŁUCHAWKI DOUSZNE STEREO TH101 ☆

TITANUM SŁUCHAWKI DOUSZNE STEREO TH101 Najniższa Cena Online

☆ TITANUM SŁUCHAWKI DOUSZNE STEREO TH101 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: TITANUM SŁUCHAWKI DOUSZNE STEREO TH101
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • cechy wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 105 dB
  • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • dopełniające informacje: Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz, impedancja 32 ohm, długość przewodu 1,2 m
  • Głośność: 105 dB
  • Głośność: 105 dB/mW
  • liczba wtyków: 1 szt.
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Kod producenta: TH101
  • Kolor: Czarno-metaliczny
  • Kolor główny: srebrny
  • Komunikacja: Przewodowa
  • kompozycja: otwarte
  • konstrukcja słuchawek: Otwarte
  • Mikrofon: false
  • Moc wejściowa: 20 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany kabel: false
  • Opis marketingowy: Słuchawki douszne do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych maszyn posiadających charakterystyczne wyjście audio.metaliczno - czarny.
  • Pasmo przenoszenia: 20 do 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (max): 20000 Hz
  • Pasmo przenoszenia (min): 20 Hz
  • Regulacja głośności: false
  • rodzaj wtyku: Mini Jack 3,5mm
  • wariant wtyku: Mini Jack 3,5 mm
  • Strona www produktu: http://esperanza.pl/titanum-th101-sluchawki-douszne,173,675.html
  • rodzaj: Słuchawki douszne
  • typ słuchawek: Douszne
  • wariant transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • typ wtyku: Minijack 3.5mm
  • Waga urządzenia: 12 kg
  • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
  • Zasięg: Nie dotyczy
  • Zasięg / długość kabla: 1,2 metra

☆ Słuchawki Esperanza EH147P Różowe Darmowy odbiór w 19 miastach! ☆

Słuchawki Esperanza EH147P Różowe Darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Esperanza EH147P Różowe Darmowy odbiór w 19 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Słuchawki Esperanza EH147P Różowe Darmowy odbiór w 19 miastach!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  • parametry uzupełniające: Redukcja szumów otoczenia
  • cechy dodatkowe: redukcja szumów otoczenia
  • parametry wtyku: dwutorowyposrebrzany
  • parametry wtyku: PosrebrzanyDwutorowy
  • właściwości wtyku: posrebrzanydwutorowy
  • Czułość: 108 dB
  • Czułość mikrofonu: Nie dotyczy
  • Długość przewodu: 1,2 m
  • liczba w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 200 szt.
  • liczba wtyków: 1 szt.
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Kod Producenta: EH147T
  • Kod producenta: EH147T
  • Kolor: Turkusowy
  • budowa: zamknięte
  • konstrukcja: Zamknięte
  • Mikrofon: false
  • Moc wejściowa: 50 mW
  • Możliwość pracy bezprzewodowej: false
  • Odłączany przewód: false
  • Opis marketingowy: Wysokiej jakości, douszne słuchawki stereofoniczne doskonale nadające się do wszystkich przenośnych odtwarzaczy MP3/MP4, radia, komórek, itp. Dzięki nieprzeciętnej jakości tworzyw z jakich zostały wyprodukowane znamionują się głębokim basem, niewielką wagą oraz wygodą noszenia. Wykorzystane w słuchawkach sylikonowe nakładki rozszerzają komfort odsłuchu i ograniczają zakłócenia zewnętrzne.wyprodukowane z myślą o osobach przebywających dużo poza domem, blokują dźwięki zewnętrzne i równocześnie wzmacniają basy, oferując użytkownikowi zupełnie nowe doznania. Ultra lekkie i wygodne. Posiadają kabel z miedzi beztlenowej, przetworniki stworzone z magnesów neodymowych, specjalny, wyprofilowany oraz otwory basowe u góry, które zapewnia perfekcyjny, czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości. Przewód zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm pasującym do większości obecnie dostępnych przenośnych odtwarzaczy muzycznych.
  • Orientacyjna waga brutto: 32 g
  • Pasmo przenoszenia: 22000 do 12 Hz
  • Pasmo przenoszenia: 12-22000 Hz
  • Pasmo przenoszenia: 12 do 22000 Hz
  • Plug type: Minijack 3.5mm
  • Regulacja głośności: false
  • Strona www produktu: http://esperanza.pl/esperanza-sluchawki-douszne-stereo-neon-eh147t-turkusowe,173,1051.html
  • typ: Słuchawki douszne
  • typ magnesu: Neodymowy
  • wariant magnesu: neodymowy
  • wariant transmisji bezprzewodowej: Nie dotyczy
  • rodzaj wtyku: Minijack 3.5mm
  • W pakiecie: wkładki douszne
  • W komplecie: Wkładki douszne
  • Waga urządzenia: 14 kg
  • Wyłącznik mikrofonu: Nie dotyczy
  • Zasięg: Nie dotyczy

☆ Słuchawki Esperanza TH109W BIAŁE Darmowy odbiór w 19 miastach! ☆

Słuchawki Esperanza TH109W BIAŁE Darmowy odbiór w 19 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Esperanza TH109W BIAŁE Darmowy odbiór w 19 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Słuchawki Esperanza TH109W BIAŁE Darmowy odbiór w 19 miastach!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Baza SCIP: Nie
  Czułość mikrofonu: -34dB +/-3dB
  Czułość słuchawek: 108dB +/-3dB
  Długość kabla / Maksymalny zasięg: 1.20 m
  Impedancja (Om): 32.0
  Kolor: Czarny
  Komunikacja: Przewodowa
  Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu
  Miejsce konstrukcji słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
  Opakowanie: Blister
  Opis ogólny: Słuchawki z mikrofonem Titanum TH109K douszne czarne
  Pasmo przenoszenia mikrofonu: 30Hz - 16kHz
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
  Pałąk słuchawek: Brak pałąka
  Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin
  Pozłacane styki: nie
  Regulacja głośności: Na kablu
  typ mikrofonu: Brak informacji
  rodzaj słuchawek: Zamknięte
  typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
  zaimplementowany mikrofon: tak
  Wykonanie / przeznaczenie: kanon
  Zawartość opakowania: Instrukcja obsługi

☆ Esperanza Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO, EH124 ☆

Esperanza Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO, EH124 Najniższa Cena Online

☆ Esperanza Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO, EH124 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Esperanza
 • Nazwa produktu: Esperanza Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO, EH124
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki EH124 X-BASS Kanałowe MP3/MP4/SMRTPHONE STEREO
  Słuchawki douszne do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych maszyn posiadających typowe wyjście audio. Wyposażone pozostały w trwałe,dopasowujące się do kształtu ucha, tłumiące zewnętrzne hałasy wkładki gumowe. Posiadają umocniony efekt odtwarzania basów. W pakiecie 2 zapasowe nakładki gumowe najróżniejszych wymiarów.  EAN: 5905784769356
  Kod dostawcy: EH124
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Douszne
  Technologie: Brak
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki przewodowe do biegania – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania przewodowych do 20 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek przewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania przewodowych do 20 zł,
 • słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania przewodowych do 20 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania przewodowych do 20 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania przewodowych do 20 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania przewodowych do 20 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 20 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness przewodowymi do 20 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania przewodowe do 20 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *