FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 500 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania bezprzewodowych do 500 zł,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek bezprzewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 500 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Sony WF-1000 ☆

Sony WF-1000 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-1000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy kanon w branży
  W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najmocniej progresywną technikę osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.

  Podwójne czujniki hałasu
  Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

  Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
  Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia początkuje działać eliminujący hałas procesor QN1e HD. Usuwa on widocznie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

  Przetwornik akustyczny 6 mm
  nieznaczny, sprawny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm w środku słuchawek zagwarantuje bogaty, czysty dźwięk.

  nieszablonowy dźwięk z niepokaźnymi zniekształceniami.
  Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technologię przetwarzania sygnału audio oraz cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z śladowymi zniekształceniami.

  Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
  System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

  Pełna swoboda słuchania
  Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana konstrukcja anteny dają zrównoważone, nieustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

  genialne do oglądania telewizji, filmów itp.
  Oglądasz filmy na smartfonie lub tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, zapewniając przyjemniejsze oglądanie.

  świetne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
  Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu równocześnie, gwarantując wspaniałe wrażenia.

  Zoptymalizowana kompozycja anteny
  Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, żeby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.

  poręczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
  Słuchawki z redukcją hałasu użytecznie stykają się z trzema różnorodnymi punktami w uchu, zapewniając solidne, wygodne dobranie.

  Wkładki pozostają na miejscu
  Gumowa powierzchnia antypoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki czemu nie wyślizgną się nieprzewidzianie.

  nawet 24 godziny słuchania
  W pełni naładowane słuchawki grają przez 6 godzin, a praktyczny futerał do ładowania zagwarantuje dopełniające 3-krotne ładowanie. To nawet 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.

  szybkie ładowanie w razie potrzeby
  Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.

  użyteczny magnetyczny futerał-ładowarka
  Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swym miejscu. Przewód USB-C prędko i prosto naładuje futerał, zezwalając słuchać muzyki przez cały dzień.

  Połącz jednym dotknięciem: szybkie przełączanie
  Umieszczenie palca na wkładce dousznej zmniejsza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki czemu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

  Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dostosowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
  Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie wyłapuje, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przystosować ustawienia do swoich preferencji.

  samoczynne wstrzymywanie i odtwarzanie
  czujka zbliżeniowy w każdej wkładce wyłapuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i optymalnie ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana samoczynnie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.

  Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
  dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce.

  Korzystaj z asystenta głosowego
  Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google starczy poprosić.

  Czysty dźwięk w trakcie rozmów poprzez zestaw głośnomówiący
  Możliwość prowadzenia rozmów bez użycia dłoni zapewnia luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej wkładki albo obu. Dzięki czemu można je na przemian ładować albo wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

  Sterowanie w zasięgu ręki
  Słuchawki WF-1000XM3 posiadają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, by zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, aby przejść do następnego utworu.

  Konfigurowalne przyciski dotykowe
  Łatwo możesz przystosować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki uzupełniające opcje, np. Asystenta Google.

  postępowa klasyka
  Zależało nam na stylowym, subtelnym stylu - od ascetycznych, gładkich słuchawek po elegancko dopracowany futerał ładujący.

  Wszystko, czego Ci potrzeba
  W komplecie znajduje się przewód do ładowania USB-C i dwa rodzaje wkładek dousznych w przeróżnych wymiarach.

  Sony zaleca
  Sony zaleca,za każdym razem aktualizować urządzenia do najnowszego przystępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3, a także powiadomienia o ich przystępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, przystępnej darmowo w Google Play i Apple App Store.


☆ Sony MDR-RF895 ☆

Sony MDR-RF895 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-RF895 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF895
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

  Odpręż się i poczuj niezrównaną jakość dźwięku
  Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technika tłumienia zakłóceń zagwarantuje sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową albo grą o kryształowo czystym dźwięku.

  Zasięg sygnału bezprzewodowego
  zwiększony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się między pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

  Do 20 godzin odtwarzania
  Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania poprzez nawet 20 godzin.

  Przetworniki 40 mm
  Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy szczegół dzięki przejrzystej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

  Swoboda przemieszczania się po domu.
  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i pokaźnemu zasięgowi, możesz wziąć ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

  Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
  Zamknięta konstrukcja nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku oraz zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to radować się rozrywką w spokoju.

  Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
  Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, że doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

  Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
  Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych lub filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

  Bez zakłóceń
  System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, aby zanurzyć się w świecie rozrywki.

  Zrelaksuj się i usiądź wygodnie
  Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy również urządzasz maraton filmowy, te wygodne i prawidłowo trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i wygodnego słuchania tak, aby każdy z członków rodziny mógł z nich komfortowo korzystać poprzez długie godziny.

  Miękkie nauszniki

  Zaprojektowane z myślą o długim stosowaniu, wyściełane i wygodne nauszniki idealnie sprawdzają się podczas wieczornego relaksu na kanapie.

  korzystne trzymanie się
  Funkcja obrotu i nachylenia nausznika zagwarantuje komfortowe przypasowanie słuchawek wszystkim członkom rodziny nawet tym o najmniejszych uszach.

  Włącz i odpręż się
  Po wyjęciu słuchawek z pudełka starczy podłączyć stację dokującą do telewizora przy pomocy dołączonego przewodu i usiąść komfortowo, podczas gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.  EAN: 4548736045453
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
  Przeznaczenie: Telewizja
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: Brak
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0 mm
  Zasięg: 100 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 275 g

☆ Sennheiser RS 120 II ☆

Sennheiser RS 120 II Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser RS 120 II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser RS 120 II
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser RS 120

  Zasięg do 150 m
  szerokie muszle słuchawek
  poręczna funkcja ładowania i przechowywania.

  RS 120 to znakomity zestaw słuchawek bezprzewodowych z górnej półki, gwarantujących czysty, genialnie stabilny dźwięk i perfekcyjne brzmienie basów. Te słuchawki są trafne do każdego typu muzyki, nieprzeciętnie sprawdzają się również jako słuchawki do telewizora. Oprócz tego progresywna funkcja ułatwiająca ładowanie „easy recharge" zagwarantuje najwyższą wygodę ładowania i przechowywania słuchawek bezprzewodowych.

  Wyposażenie:
  3 kanały do wyboru · praktyczne ustawienie przełączników · Nadajnik ze stalowym uszkiem ładującym · Ładowarka akumulatorów do słuchawek

  dane techniczne:
  cechy słuchawek: regulacja głośności · Czas pracy akumulatora (maks.): 20 h · Częstotliwość radiowa: 864 MHz · Kolor: czarny,srebrny · Natężenie dźwięku: 65 dB · Przejściówka (słuchawki): Bezprzewodowa · Przyłącze (headset): Radiowe · rodzaj noszenia (słuchawki): On Ear · rodzaj słuchawek (Kategoryzacja): Słuchawki · Waga: 230 g · Zakres częstotliwości: 22- 19 500 Hz · Zasięg maksymalny: 100 m · Źródło zasilania: 2x akumulator AAA (w zestawie)

  wysyłka obejmuje:
  Zasilacz · Baterie AAA · pakiet przejściówek 3,5 / 6,3 mm · Zamienne baterie


☆ Pioneer SE-C8TW ☆

Pioneer SE-C8TW Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C8TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C8TW
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  elitarnA APLIKACJA PIONEER NOTIFICATION Aplikacja Pioneer Notification dla Android™ odczytuje na głos wybrane powiadomienia, takie jak e-maile, SMS czy wiadomości. Odbieraj powiadomienia, aktualizacje kalendarza albo odsłuchuj wiadomości i mnóstwo więcej.

  DŁUGI CZAS ODTWARZANIA I KOMPAKTOWE OPAKOWANIE TRANSPORTOWE Trzy godziny odtwarzania wystarczają, jeżeli jesteś w drodze. Po włożeniu słuchawek na godzinę do opakowania transportowego można kontynuować słuchanie.

  obudowa ładuje C8 dwukrotnie, zanim słuchawki będzie trzeba ponownie w całości naładować. Lewa i prawa słuchawka są wkładane do stacji ładowania. Pokrywa posiada diodę LED wskazująca pozostały czas pracy po naładowaniu.

  ABSOLUTNIE BEZPRZEWODOWE, ABSOLUTNIE instynktownE Od razu po prostu świetne: Odwrócone kształty lewej i prawej słuchawki upraszczają rozpoznanie, dla której strony przeznaczona jest która słuchawka. Silikonowa osłonka jest wytrzymała na pot, w trakcie gdy powierzchnia z wypustkami zagwarantuje optymalne przypasowanie.

  wspaniałE ZANURZENIE W MUZYKĘ Silne przetworniki z magnesami wytwarzanymi z ziem rzadkich nadają niskim tonom dynamikę i siłę, w trakcie gdy obraz dźwięku jest odtwarzany w sposób przyjemnie wyrazisty. W połączeniu z Low-Loss AAC-Codec bezprzewodowa transmisja muzyki charakteryzuje się obszerniejszą energią.

  Wkładki do uszu w rozmiarze S / M / L prawidłowe uszczelnienie dla genialnego zanurzenia w dźwięk. INTERAKCJA JĘZYKOWA ZA NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU Steruj bezprzewodowo za pomocą mowy rozmowami telefonicznymi, w połączeniu z inteligentnymi asystentami telefonu.

  dostępnego przycisku na obudowie można uaktywnić mikrofon, za którego pomocą można wykonywać i odbierać rozmowy lub poprosić o pomoc Siri czy asystentów Google, bez konieczności sięgania po telefon.

  MUZYCZNE WYZWOLENIE, ABSOLUTNIE BEZ KABLI Pożegnaj się z plątaniną kabli i uciążliwymi adapterami. Teraz przystępne są naprawdę bezprzewodowe słuchawki lidera rynku sprzętu Hi-Fi, producenta Pioneer, które łączą jakość dźwięku, komfort i swobodę ruchu w lekkim, wygodnym rozwiązaniu audio, które zostało zaprojektowane po to, żeby uprościć korzystanie z muzyki....


☆ Skullcandy Crusher Wireless ☆

Skullcandy Crusher Wireless Najniższa Cena Online

☆ Skullcandy Crusher Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Skullcandy
 • Nazwa produktu: Skullcandy Crusher Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Skullcandy CRUSHER WIRELESS potężny, dwukanałowy, namacalny bas zagwarantuje wciągające wrażenia, które możesz poczuć. Wyrafinowane, piankowe nauszniki pozwalają na izolowanie szumu. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 40 godzinną żywotnością baterii.

  NAMACALNY DŹWIĘK STEREO Namacalny dźwięk stereo dostarcza kierunkowy bas, który ożywi Twoje media. IdealnA AKUSTYKA dostosowywane sterowniki audio mocny i wyrafinowany dźwięk dla wszelkich rodzajów muzyki.

  PONADPRZECIĘTNA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin grania na jednym ładowaniu. PEŁNA KONTROLA Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie wbudowanych przycisków i mikrofonu. USŁYSZ RÓŻNICĘ NAMACALNY BAS STEREO Namacalny bas stereo jest dostarczany osobno do każdego ucha, aby uzyskać pełne doznanie dynamicznego basu.

  dostosowywanE STEROWNIKI AUDIO regulowane sterowniki audio zapewniają bogatą, wyrafinowaną akustykę, która uzupełnia namacalny bas w całej muzyce. Konstrukcja IZOLUJĄCA HAŁAS wspaniała akustyka wraz z konstrukcją izolującą hałas pozwala w pełni skoncentrować się na dźwięku.

  ergonomicznIE ZAPROJEKTOWANE kompozycja WYSOKIEJ JAKOŚCI Dzięki piankowym, zapamiętującym kształ nausznikom i stylowemu wzornictwu, słuchawki są świetnie przypasowane i perfekcyjnie wyglądają. SKŁADANA konstrukcja Dzięki składanej konstrukcji słuchawki zajmują niedużo miejsca - zabierz je ze sobą i ciesz się wyśmienitym, przestrzennym dźwiękiem gdziekolwiek zapragniesz!

  ETUI Złożone słuchawki wraz z wszystkimi akcesoriami z łatwością mieszczą się w załączonym pokrowcu, prosto się je przechowuje i przewozi. ProgresywnA technologia dostosowywanY BAS Daj się pochłonąć muzyce dzięki regulacji basu na nauszniku.

  DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII Do 40 godzin bezprzewodowego grania na jednym ładowaniu, bez uwiązania do urządzenia. WbudowanE PRZYCISKI KONTROLNE Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie zaimplementowanych przycisków na nauszniku....


☆ Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400 ☆

Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400 Najniższa Cena Online

☆ Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 35
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Najważniejsza jest muzyka Słuchawki bezprzewodowe Fresh n Rebel Caps to słuchawki nauszne cechujące się nieprzeciętnym dźwiękiem, głębokim basem i stylową konstrukcją. Składana kompozycja sprawdzi się w podróży jednakowo jak pojemna bateria o długim czasie działania.

  technologia Active Noise Cancelling zezwala na odcięcie się od hałasów otoczenia i skupić się na muzyce. Bez ograniczeń Korzystaj z słuchawek Fresh N Rebel bez skrępowania. Dzięki łączności Bluetooth, którego zasięg wynosi 10 metrów możesz słuchać muzyki, zarządzać playlistą i odbierać połączenia z poziomu słuchawek.

  Telefon może zostać w kieszeni lub na biurku, dzięku czemu możesz luźno słuchać ulubionych piosenek, czy rozmawiać ze znajomymi przez telefon bez podłączania przewodów, które ograniczają swobodę ruchów.

  Aktywne tłumienie szumów Dzięki słuchawkom fresh N Rebel Clam możesz odciąć się całkowicie od dźwięków otoczenia. Zaimplementowana została funkcja Active Noise Cancelling (ANC), która aktywowana zostaje naciśnięciem asygnowanego przycisku.

  Ciesz się ulubioną muzyką bez rozpraszającysz odgłosów miasta. Wysoka jakość dźwięku Słuchaj ulubionych albumów w jakości na które zasługują. Słuchawki Fresh N Rebel Clam zaopatrzone zostały w technikę Qualcomm® aptX, która udoskonala jakość przesyłanej bezprzewodowo muzyki.

  technologia ta dba o to żeby wysokie tony były krystalicznie czyste, a linia basów brzmiała solidnie i wyraziście. Mobilność Słuchawki Fresh N Rebel Clam posiadają składaną konstrukcję, dzięki czemu ich przenoszenie jest niezwykle proste.

  Urządzenie po złożeniu zajmuje w bagażu bardzo mało miejsca, jak jeszcze zmieści się bez problemu w schowku samochodowym. Produkowane z solidnych tworzyw zapewniają wygodę poprzez długi czas, bez uczucia dyskomfortu.

  Muzyka przez cały dzień zastosowany w słuchawkach Fresh N Rebel Clam akumulator umożliwia słuchanie muzyki nawet do 35 godzin po pełnym naładowaniu. Pełny proces ładowania to tylko 3 godziny, więc urządzenie błyskawicznie jest gotowe do dalszego działania.

  Ciesz się ulubioną muzyką przez cały dzień bez obaw o stan baterii....


☆ JVC HA-S80 ☆

JVC HA-S80 Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-S80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-S80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth JVC HA-S80BN czarne
  Słuchawki bezprzewodowe nauszne z funkcją redukcji szumów. Możesz teraz słuchać ulubionych utworów bez przerywania szumów tła dzięki funkcji usuwania szumów. Słuchaj muzyki wygodnie, nie rozszerzając głośności.

  • 16 godzin bezprzewodowego słuchania.
  • Miękkie nakładki na uszy pozwalają wygodnie czuć się poprzez dłuższy czas.
  • wyposażony w kabel 3,5 mm, który można podłączyć do słuchawek przy niskim poziomie naładowania baterii

  3 wybieralne tryby dźwięku

  • Tryb normalny: dla wszelkich rodzajów muzyki
  • Tryb basowy: aby uzyskać rewelacyjne brzmienie tonów niskich
  • Tryb kasowania: Dla czystego dźwięku i wyraźnych wysokich tonów

  Płaska, składana budowa obrotowa
  Płaska, składana konstrukcja obrotowa powoduje, że słuchawki są kompaktowe i proste do przechowywania w torbie w trakcie podróży.

  cechy

  • Miękka nakładka na głowę zapewnia komfortowe dostosowanie
  • 3 tryby dźwięku (Normal / Bass / Clear)
  • 16 godzin bezprzewodowego słuchania * i dostępne w sytuacji podłączonego kabla * Może się różnić w zależności od warunków stosowania.
  • Słuchawki nauszne z Bluetooth i redukcją szumów
  • Dynamiczny dźwięk z przetwornikiem neodymowym 30,0 mm
  • Płaska, składana konstrukcja obrotowa


  EAN: 4975769453502
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-S80BN-B-E
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Nauszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Długość przewodu: 1.2 m
  Zasięg: 10 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 165 g
  Akcesoria w komplecie: Odłączany przewód (pozłacany, zarys L) kabel USB do ładowania

☆ JBL T750BT ☆

JBL T750BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T750BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T750BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 750BT NC Niebieski Bluetooth AKGJBLSBL0031 Wysoka jakość dźwiękuNa polskim rynku pojawiły się właśnie bezprzewodowe słuchawki cechujące się solidnym brzmieniem JBL Pure Bass Sound oraz funkcją aktywnego tłumienia zakłóceń.

  Mowa o modelu JBL TUNE 750 BT NC zapewniającym głębokie tony niskie i immersyjny dźwięk. Lekka konstrukcja wokółuszna rozszerza komfort użytkowania i jakość dźwięku, a mechanizm składania słuchawek pozwala wziąć je w podróż.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu, które pozwala na jednoczesne połączenie dwóch maszyn Bluetooth®, ze słuchawkami złączyć można w tym samym czasie na przykład smartfon i tablet. Dołączony do zestawu odłączany kabel audio pozwala użytkować słuchawki też w trybie pasywnym i dzięki temu wydłużyć czas tłumienia zakłóceń do 30 godzin.Dopracowywane od latOd ponad 70 lat firma JBL opracowuje urządzenia w technologii dźwięku standardowej dla fachowych zastosowań na całym świecie.

  Słuchawki odwzorowują ten sam dźwięk JBL i głęboki i konkretny bas JBL Pure Bass Sound.szybki czas gotowościCzas pracy słuchawek JBL TUNE 750 BT NC z włączonym Bluetooth® i redukcją szumów to 15 godzin, a czas ładowania akumulatora wynosi 2 godziny.

  Połączenie wielopunktowe zezwala na bezproblemowe przełączanie między dwoma urządzeniami Bluetooth®. Natomiast zaimplementowany mikrofon pozwala odbierać rozmowy telefoniczne oraz sterować głosem. Panel sterujący został umieszczony na obudowie muszli.


☆ ModeCom MC-1001 ☆

ModeCom MC-1001 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-1001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-1001
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI BLUETOOTH MC-1001HF
  wybór słuchawek to świadome poszukiwanie osobistego odbioru dźwięku. Jakość dźwięku jaki wyciąga się ze słuchawek MODECOM MC-1001 HF zadowoli każdego fana muzyki. Kompozycja słuchawek jest wygodna i funkcjonalna – miękkie nauszniki, mała waga i możliwość ich złożenia w pokrowcu to jedynie część nieocenionych argumentów przy ich używaniu. Szukając bezprzewodowych słuchawek z funkcją Active Noise Cancelling (tłumienie dźwięków z otoczenia zewnętrznego) naturalnym wyborem są słuchawki MODECOM MC-1001 HF.  EAN: 5901885246383
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-1001HF
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Tak
  Pozostałe właściwości: Maksymalny czas pracy: 16 h

☆ Apple Powerbeats 3 ☆

Apple Powerbeats 3 Najniższa Cena Online

☆ Apple Powerbeats 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple Powerbeats 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Opis
  Opis towaru

  Beats Powerbeats 3 Wireless Neighbourhood Collection to słuchawki inspirowane miejskim stylem i produkowane dla tych, którzy nadają rytm swojej dzielnicy. Pokaż, o co Ci chodzi, poprzez konkretny dźwięk i świeże barwy: jasny burgund, ciemną oliwkę, asfaltową szarość lub kobaltowy błękit. Muzyce nie ma końca.

  Słuchawki bezprzewodowe Powerbeats3 Wireless
  Bezprzewodowe słuchawki Powerbeats3 Wireless pomogą Ci podkręcić treningi. Ich bateria starcza na 12 godzin, a zabezpieczające pałąki zauszne dają pełen komfort i stabilność podczas ćwiczeń. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel to godzina odtwarzania. Niepodatność na pot i wodę daje im niezbędną solidność, a nieprzeciętna charakterystyka akustyczna podwójnych przetworników aktywne brzmienie, które będzie Cię wydajnie dopingować.

  Bezprzewodowe jak trzeba
  Słuchawki Powerbeats3 Wireless są za każdym razem gotowe do startu. Starczy, iż włączysz je i zbliżysz do iPhone'a,samoczynnie się z nim skonsolidujeły. A jednocześnie z innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac*. Dzięki technologii Bluetooth klasy 1. Powerbeats3 Wireless dotrzymują Ci kroku podczas ostrych treningów.

  wytrzymałość na miarę mocy
  Powerbeats3 Wireless, wyekwipowane w czip W1 Apple zarządzający zużyciem energii, są gotowe na najdłuższe dystanse. Dzięki baterii wystarczającej na 12 godzin i zoptymalizowanej konstrukcji oferującej jeszcze większy komfort i dostatek dźwięków przejdziesz gładko poprzez największe wyzwania w trakcie treningów. Niepodatność na pot i wodę zapewnia solidność konieczną przy najcięższych ćwiczeniach i niesprzyjających warunkach pogodowych.

  za każdym razem gotowe

  Tryb Fast Fuel przyspiesza ładowanie, zostawiając więcej czasu na pakowanie. Starczy 5 minut przy gniazdku,mieć baterię na godzinny trening do rytmu ulubionej muzyki. RemoteTalk pozwala prowadzić rozmowy przez zastosowany mikrofon, odtwarzać muzykę, regulować głośność i aktywować Siri.

  Wygrywają w atrakcyjnym stylu
  ulepszoną użyteczną konstrukcję uzyskano przy zachowaniu układu audio z dwoma przetwornikami, bez żadnych kompromisów jeśli chodzi o czystość i dynamikę dźwięku. Dołączane do słuchawek Powerbeats3 Wireless wkładki douszne w zróżnicowanych rozmiarach stosowne przypasowanie, a elastyczne pałąki zauszne zwiększają stabilność. Ostateczny rezultat to realistyczne, pełne brzmienie z aktywnymi tonami wysokimi i potężnymi basami, które olśniewa bogactwem dźwiękowych szczegółów.

  *Wymaga konta iCloud i systemu macOS Sierra, iOS 10 albo watchOS 3

  Beats Powerbeats 3 Wireless Neighbourhood Collection to słuchawki inspirowane miejskim stylem i produkowane dla tych, którzy nadają rytm swojej dzielnicy. Pokaż, o co Ci chodzi, poprzez mocny dźwięk i świeże odcienie: jasny burgund, ciemną oliwkę, asfaltową szarość albo kobaltowy błękit. Muzyce nie ma końca.

  Słuchawki bezprzewodowe Powerbeats3 Wireless
  Bezprzewodowe słuchawki Powerbeats3 Wireless pomogą Ci podkręcić treningi. Ich bateria starcza na 12 godzin, a zabezpieczające pałąki zauszne dają pełen komfort i stabilność podczas ćwiczeń. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel to godzina odtwarzania. Odporność na pot i wodę daje im niezbędną odporność, a doskonała charakterystyka akustyczna podwójnych przetworników aktywne brzmienie, które będzie Cię skutecznie dopingować.

  Bezprzewodowe jak trzeba
  Słuchawki Powerbeats3 Wireless są za każdym razem gotowe do startu. Starczy, że włączysz je i zbliżysz do iPhone'a,automatycznie się z nim połączyły. A jednocześnie z innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac*. Dzięki technice Bluetooth klasy 1. Powerbeats3 Wireless dotrzymują Ci kroku podczas ostrych treningów.

  solidność na miarę mocy
  Powerbeats3 Wireless, wyposażone w czip W1 Apple zarządzający zużyciem energii, są gotowe na najdłuższe dystanse. Dzięki baterii wystarczającej na 12 godzin i zoptymalizowanej konstrukcji oferującej jeszcze większy komfort i mnogość dźwięków przejdziesz gładko poprzez największe wyzwania w trakcie treningów. Niepodatność na pot i wodę zapewnia wytrzymałość potrzebną przy najcięższych ćwiczeniach i niesprzyjających warunkach pogodowych.

  zawsze gotowe

  Tryb Fast Fuel przyspiesza ładowanie, zostawiając więcej czasu na pakowanie. Wystarczy 5 minut przy gniazdku,posiadać baterię na godzinny trening do rytmu ulubionej muzyki. RemoteTalk pozwala prowadzić rozmowy poprzez wbudowany mikrofon, odtwarzać muzykę, regulować głośność i aktywować Siri.

  Wygrywają w ładnym stylu
  ulepszoną funkcjonalną konstrukcję uzyskano przy zachowaniu układu audio z dwoma przetwornikami, bez żadnych kompromisów jeśli chodzi o czystość i dynamikę dźwięku. Dołączane do słuchawek Powerbeats3 Wireless wkładki douszne w różnych wymiarach trafne przypasowanie, a elastyczne pałąki zauszne zwiększają stabilność. Ostateczny rezultat to realistyczne, pełne brzmienie z aktywnymi tonami wysokimi i konkretnymi basami, które olśniewa bogactwem dźwiękowych szczegółów.

  *Wymaga konta iCloud i systemu macOS Sierra, iOS 10 lub watchOS 3

  Specyfikacja techniczna towar
  producent
  Kod producenta
  MQ362ZM/A
  EAN
  190198422330
  dane podstawowe
  Powerbeats
  Niebieski
  konstrukcja
  Dokanałowe
  Charakterystyka
  zastosowany mikrofon
  tak
  Brak informacji
  wbudowany akumulator
  użyte technologie
  Wyposażenie
  Etui
  Instrukcja obsługi
  kabel USB
  Karta gwarancyjna
  Wkładki douszne
  Błąd w opisie? Zgłoś!
  Specyfikacja technologiczna produkt
  producent
  Kod producenta
  MQ362ZM/A
  EAN
  190198422330
  informacje podstawowe
  Powerbeats
  Niebieski
  budowa
  Dokanałowe
  Charakterystyka
  zastosowany mikrofon
  tak
  Brak danych
  zaimplementowany akumulator
  zastosowane technologie
  Wyposażenie
  Etui
  Instrukcja obsługi
  kabel USB
  Karta gwarancyjna
  Wkładki douszne


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania bezprzewodowych do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400 ☆

Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400 Najniższa Cena Online

☆ Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Clam ANC 3HP400
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 35
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Najważniejsza jest muzyka Słuchawki bezprzewodowe Fresh n Rebel Caps to słuchawki nauszne znamionujące się wyśmienitym dźwiękiem, głębokim basem i stylową konstrukcją. Składana budowa stanie na wysokości zadania w podróży równie jak pojemna bateria o długim czasie działania.

  technologia Active Noise Cancelling pozwala na odcięcie się od hałasów otoczenia i skoncentrować się na muzyce. Bez ograniczeń Korzystaj z słuchawek Fresh N Rebel bez skrępowania. Dzięki łączności Bluetooth, którego zasięg wynosi 10 metrów możesz słuchać muzyki, zarządzać playlistą i odbierać połączenia z poziomu słuchawek.

  Telefon może zostać w kieszeni albo na biurku, dzięku czemu możesz swobodnie słuchać ulubionych piosenek, czy rozmawiać ze znajomymi poprzez telefon bez przyłączania przewodów, które ograniczają swobodę ruchów.

  Aktywne tłumienie szumów Dzięki słuchawkom fresh N Rebel Clam możesz odciąć się w pełni od dźwięków otoczenia. Zaimplementowana została funkcja Active Noise Cancelling (ANC), która aktywowana zostaje naciśnięciem dedykowanego przycisku.

  Ciesz się ulubioną muzyką bez rozpraszającysz odgłosów miasta. Wysoka jakość dźwięku Słuchaj ulubionych albumów w jakości na które zasługują. Słuchawki Fresh N Rebel Clam zaopatrzone zostały w technikę Qualcomm® aptX, która ulepsza jakość przesyłanej bezprzewodowo muzyki.

  technologia ta dba o to by wysokie tony były przezroczyście czyste, a linia basów brzmiała potężnie i wyraziście. Mobilność Słuchawki Fresh N Rebel Clam mają składaną konstrukcję, dzięki temu ich przenoszenie jest niezwykle proste.

  Urządzenie po złożeniu zajmuje w bagażu wyjątkowo niedużo miejsca, jak na dodatek zmieści się bezproblemowo w schowku samochodowym. Produkowane z mocnych materiałów gwarantują wygodę przez długi czas, bez uczucia dyskomfortu.

  Muzyka przez cały dzień zaimplementowany w słuchawkach Fresh N Rebel Clam akumulator pozwala na słuchanie muzyki nawet do 35 godzin po pełnym naładowaniu. Pełny cykl ładowania to tylko 3 godziny, więc urządzenie błyskawicznie jest gotowe do dalszego działania.

  Ciesz się ulubioną muzyką poprzez cały dzień bez obaw o stan baterii....


☆ JBL T750BT ☆

JBL T750BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T750BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T750BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 750BT NC Niebieski Bluetooth AKGJBLSBL0031 Wysoka jakość dźwiękuNa polskim rynku pojawiły się właśnie bezprzewodowe słuchawki charakteryzujące się konkretnym brzmieniem JBL Pure Bass Sound oraz funkcją aktywnego tłumienia zakłóceń.

  Mowa o modelu JBL TUNE 750 BT NC gwarantującym głębokie tony niskie i immersyjny dźwięk. Lekka budowa wokółuszna zwiększa komfort stosowania i jakość dźwięku, a mechanizm składania słuchawek pozwala wziąć je w podróż.

  Dzięki połączeniu wielopunktowemu, które pozwala na jednoczesne połączenie dwóch maszyn Bluetooth®, ze słuchawkami scalić można w tym samym czasie na przykład smartfon i tablet. Załączony do zestawu odłączany kabel audio pozwala użytkować słuchawki w dodatku w trybie pasywnym i dzięki temu wydłużyć czas tłumienia zakłóceń do 30 godzin.Dopracowywane od latOd ponad 70 lat marka JBL opracowuje urządzenia w technologii dźwięku standardowej dla mistrzowskich zastosowań na całym świecie.

  Słuchawki odwzorowują ten sam dźwięk JBL i głęboki i potężny bas JBL Pure Bass Sound.szybki czas gotowościCzas pracy słuchawek JBL TUNE 750 BT NC z włączonym Bluetooth® i redukcją szumów to 15 godzin, a czas ładowania akumulatora wynosi 2 godziny.

  Połączenie wielopunktowe umożliwia bezproblemowe przełączanie pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth®. Natomiast zastosowany mikrofon pozwala odbierać rozmowy telefoniczne oraz sterować głosem. Panel sterujący został umieszczony na obudowie muszli.


☆ JVC HA-S80 ☆

JVC HA-S80 Najniższa Cena Online

☆ JVC HA-S80 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JVC
 • Nazwa produktu: JVC HA-S80
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth JVC HA-S80BN czarne
  Słuchawki bezprzewodowe nauszne z funkcją redukcji szumów. Możesz dzisiaj słuchać ulubionych utworów bez przerywania szumów tła dzięki funkcji usuwania szumów. Słuchaj muzyki wygodnie, nie rozszerzając głośności.

  • 16 godzin bezprzewodowego słuchania.
  • Miękkie nakładki na uszy pozwalają wygodnie czuć się przez dłuższy czas.
  • zaopatrzony w przewód 3,5 mm, który można podłączyć do słuchawek przy niskim poziomie naładowania baterii

  3 wybieralne tryby dźwięku

  • Tryb normalny: dla wszystkich rodzajów muzyki
  • Tryb basowy: by uzyskać genialne brzmienie tonów niskich
  • Tryb kasowania: Dla czystego dźwięku i wyraźnych wysokich tonów

  Płaska, składana konstrukcja obrotowa
  Płaska, składana kompozycja obrotowa sprawia, że słuchawki są kompaktowe i łatwe do przechowywania w torbie podczas podróży.

  właściwości

  • Miękka nakładka na głowę zagwarantuje wygodne dobranie
  • 3 tryby dźwięku (Normal / Bass / Clear)
  • 16 godzin bezprzewodowego słuchania * i dostępne w przypadku podłączonego kabla * Może się różnić w zależności od warunków wykorzystywania.
  • Słuchawki nauszne z Bluetooth i redukcją szumów
  • Dynamiczny dźwięk z przetwornikiem neodymowym 30,0 mm
  • Płaska, składana budowa obrotowa


  EAN: 4975769453502
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: JVC HA-S80BN-B-E
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Nauszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Długość przewodu: 1.2 m
  Zasięg: 10 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 165 g
  Akcesoria w komplecie: Odłączany przewód (pozłacany, zarys L) przewód USB do ładowania

☆ Sony MDR-RF895 ☆

Sony MDR-RF895 Najniższa Cena Online

☆ Sony MDR-RF895 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony MDR-RF895
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe RF895RK

  Odpręż się i poczuj nieporównaną jakość dźwięku
  Zatrać się w świecie najwyższej jakości dźwięku dzięki domowym słuchawkom bezprzewodowym. Technika tłumienia zakłóceń gwarantuje sygnał bezprzewodowy pozbawiony zakłóceń wywoływanych poprzez inne urządzenia elektroniczne, dzięki temu możesz cieszyć się ulubionym filmem, ścieżką dźwiękową lub grą o kryształowo czystym dźwięku.

  Zasięg sygnału bezprzewodowego
  zwiększony zasięg stacji dokującej z nadajnikiem pozwala przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami bez utraty sygnału audio.

  Do 20 godzin odtwarzania
  Ciesz się ulubionymi programami telewizyjnymi, bez konieczności ładowania przez nawet 20 godzin.

  Przetworniki 40 mm
  Cokolwiek oglądasz, usłysz każdy szczegół dzięki przezroczystej czystości dźwięku przetworników o średnicy 40 mm.

  Swoboda przemieszczania się po domu.
  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi i obfitemu zasięgowi, możesz zabrać ulubione filmy i programy ze sobą, gdy przemieszczasz się po domu. Już nigdy nie przegapisz ważnych wydarzeń.

  Otocz się wysokiej jakości dźwiękiem
  Zamknięta kompozycja nauszników, dynamiczne przetworniki i przycisk trybu głosowego pozwalają podnieść jakość dźwięku i zredukować hałas i zakłócenia z zewnątrz. Pozwala to radować się rozrywką w spokoju.

  Dynamiczny, pełen szczegółów dźwięk przetworników 40 mm
  Od głośnych eksplozji po delikatne szepty 40-milimetrowe przetworniki sprawią, iż doświadczysz każdego szczegółu w kryształowej jakości i precyzji dźwięku.

  Wyraźne dialogi dzięki trybowi głosowemu
  Ciesz się wyraźniejszymi dialogami programów telewizyjnych lub filmów po naciśnięciu przycisku trybu głosowego

  Bez zakłóceń
  System redukcji zakłóceń pozwala odciąć się od świata zewnętrznego, żeby zanurzyć się w świecie rozrywki.

  Zrelaksuj się i usiądź wygodnie
  Niezależnie od tego, czy chłoniesz seriale całymi sezonami, czy także urządzasz maraton filmowy, te wygodne i należycie trzymające się na głowie słuchawki zostały zoptymalizowane pod kątem długiego i wygodnego słuchania tak, by każdy z członków rodziny mógł z nich komfortowo korzystać przez długie godziny.

  Miękkie nauszniki

  Zaprojektowane z myślą o długim używaniu, wyściełane i wygodne nauszniki rewelacyjnie sprawdzają się w trakcie wieczornego relaksu na kanapie.

  dobre trzymanie się
  Funkcja obrotu i nachylenia nausznika zapewnia wygodne przypasowanie słuchawek wszystkim członkom rodziny choćby tym o najmniejszych uszach.

  Włącz i odpręż się
  Po wyjęciu słuchawek z pudełka starczy podłączyć stację dokującą do telewizora za pomocą dołączonego przewodu i usiąść komfortowo, w trakcie gdy słuchawki synchronizują się ze stacją dokującą.  EAN: 4548736045453
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Sony MDR-RF895RK
  Przeznaczenie: Telewizja
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Radiowa
  Złącza: Brak
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 22 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 0 mm
  Zasięg: 100 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 275 g

☆ ModeCom MC-1001 ☆

ModeCom MC-1001 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-1001 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-1001
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI BLUETOOTH MC-1001HF
  dobór słuchawek to świadome poszukiwanie osobistego odbioru dźwięku. Jakość dźwięku jaki wyciąga się ze słuchawek MODECOM MC-1001 HF uraduje każdego fana muzyki. Kompozycja słuchawek jest komfortowa i funkcjonalna – miękkie nauszniki, znikoma waga, a także możliwość ich złożenia w pokrowcu to tylko część nieocenionych argumentów przy ich użytkowaniu. Szukając bezprzewodowych słuchawek z funkcją Active Noise Cancelling (tłumienie dźwięków z otoczenia zewnętrznego) naturalnym wyborem są słuchawki MODECOM MC-1001 HF.  EAN: 5901885246383
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-1001HF
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 105 dB
  Mikrofon: Tak
  Pozostałe atrybuty: Maksymalny czas pracy: 16 h


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki bezprzewodowe do biegania – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania bezprzewodowych do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bezprzewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 500 zł,
 • słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bezprzewodowymi do 500 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bezprzewodowymi do 500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania bezprzewodowe do 500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.