FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 1000 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania bezprzewodowych do 1000 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bezprzewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 ☆

Beats by Dr. Dre Studio 3 Najniższa Cena Online

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

  Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection przystępne są w czterech elitarnych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, klarowny błękit, piasek pustyni i szarość nocy. Odkrywaj świat w najlepszym stylu i ciesz się wyjątkową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny zapewnia komfortowe słuchanie ulubionej muzyki choćby podczas długich lotów.

  idealny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technologii Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najkorzystniejszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia poprzez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, żeby zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Nieprzerwanie obserwują szumy, by w razie zapotrzebowania je zablokować, i automatycznie reagują na indywidualne potrzeby, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, aby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

  Sterowane przez czip Apple W1
  Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie sprzętów Apple* i pobiera tak małą moc, że akumulator słuchawek wystarczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią potrzebną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

  Bądź w kontakcie ze światem. I w swoim świecie.
  Słuchawki są zaopatrzone w wygodne nauszne części sterujące, które pełnią sporo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i powodować Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy osiągalny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niedoścignionych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci całkowitą swobodę ruchów i możliwość słuchania muzyki i sprawnej pracy przez cały dzień.

  dobrane do Ciebie
  Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje skuteczności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień nad wyraz komfortowego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne mają nowoczesne odpowietrzniki i oryginalny, poręczny przegub, który umożliwia indywidualne, rozciągliwe dopasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna lekka, wytrzymała i komfortowa. Z takimi słuchawkami możesz całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce.

  *Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 lub nowsze wersje tych systemów

  Najważniejsze atrybuty:

  • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
  • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
  • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
  • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest niezwykle energooszczędny
  • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zagwarantuje 3 godziny odtwarzania
  • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
  • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri przy pomocy wielofunkcyjnych nausznych elementów sterujących
  • Miękkie poduszki wokółuszne zezwalają na długie, komfortowe słuchanie i ponadto izolują od dźwięków z otoczenia


  EAN: 0190198828392
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MTQX2EE/A
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Mikrofon: zastosowany
  Kolor: Piaskowy
  Akcesoria w pakiecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna

☆ Bose SoundLink Around-Ear ☆

Bose SoundLink Around-Ear Najniższa Cena Online

☆ Bose SoundLink Around-Ear - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose SoundLink Around-Ear
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bose Soundlink around-ear II czarny

  Bezprzewodowa swoboda. Najwyższa jakość dźwięku.

  Muzyka sprawia, że czujesz wolność. Przewody nie powinny w tym przeszkadzać. Bezprzewodowe słuchawki SoundLink zostały opracowane, by zapewnić unikatowy dźwięk, który zachowuje jakość bez względu na głośność dzięki zastosowaniu połączenia unikatowych technice. Wyraźny dźwięk w trakcie połączeń w każdych warunkach, trwałe materiały i wygoda sprawiają, że można cieszyć się bezprzewodową swobodą. A także najwyższą jakością dźwięku.

  Nic nie stoi pomiędzy Tobą i Twoją muzyką

  Jeśli myślisz, że bezprzewodowe słuchawki nie brzmią tak należycie jak przewodowe, posłuchaj naszych słuchawek. Ciesz się głębokim, bogatym brzmieniem oraz płynnym przełączaniem między dwoma urządzeniami Bluetooth® przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi na prawej słuchawce nie trzeba sięgać po urządzenie, żeby zmienić głośność lub utwór. W sytuacji telefonu obsługującego kanon NFC wystarczy dotknąć urządzeniem bocznej części prawej muszli słuchawek, żeby je sparować.* Słuchawki te zaprojektowano z myślą o lepszym dźwięku bezprzewodowym, żeby nic nie przeszkadzało w słuchaniu muzyki.
  * Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus, a także 7/7 Plus Plus tylko korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w przypadku telefonów bez obsługi standardu NFC.

  wyjątkowe technologie spełniają obietnice

  Wstępem do nowych, ulepszonych wrażeń z wykorzystywania słuchawek bezprzewodowych jest jakość dostarczanego poprzez nie dźwięku. Dzięki połączeniu technologii TriPort i Active EQ bezprzewodowe słuchawki SoundLink pokaźne, mocne brzmienie przy każdej głośności.
  Niski poziom głośności
  Korzystasz z profilu głośnomówiącego w pracy? Ciesz się nieprzeciętną jakością dźwięku przy niskim poziomie głośności.
  Wysoki poziom głośności
  Robisz głośniej w trakcie podroży z pracy do domu? Muzyka ma głębokie, przestrzenne brzmienie przy sporej głośności.

  krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń

  Jeśli korzystasz ze słuchawek przez cały dzień, prawdopodobnie w którymś momencie musisz także odebrać telefon. Te zostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji komunikacji po obu stronach. Zaawansowany mikrofon z technologią głosu w jakości HD gwarantuje czystość dźwięku choćby przy silnym wietrze, a komponenty sterujące na muszli słuchawek zezwalają na odbieranie i kończenie połączeń bez konieczności sięgania po telefon. Lepsza funkcja słyszenia własnego głosu sprawia, że brzmi on bardziej naturalnie – tak jak wtedy, gdy nie korzystasz ze słuchawek.

  Aplikacja może dużo zmienić

  Chcemy, żeby nasi klienci mogli w pełni użyć nasze słuchawki. Stworzyliśmy gratisową aplikację, dzięki której przyłączanie sprzętów i przełączanie się pomiędzy nimi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Mieści także wskazówki dotyczące oraz zezwala na personalizację ustawień. Zobacz, jak dużo zmienia prosta i instynktowna aplikacja.

  produkowane w udoskonalony sposób

  Gdy chcesz słuchać muzyki w podróży, potrzebujesz słuchawek, które sprawdzą się w każdych warunkach. Dzięki wykorzystaniu odpornych na uszkodzenia tworzyw — nylonu umocnionego włóknem szklanym i wytrzymałej na korozję stali rdzoodpornej — nasze słuchawki pozwalają sprostać życiu w podróży.
  niesłychana wygoda powoduje, iż można je nosić poprzez cały dzień. Poduszki pałąka nagłownego są pokryte materiałem Alcantara®, równomiernie rozkładają wagę i poprawiają stabilność. Miękkie poduszki muszli słuchawek optymalne dostosowanie do uszu.

  dane technologiczne:

  • wymiary/waga
   • Słuchawki:19,1 (wys.) × 15,2 (szer.) × 3,8 (głęb.) cm (200 g)
   • Poduszka nauszna:9,6 (wys.) × 7,4 (szer.) cm
  • uzupełniające informacje
   • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
   • Czas ładowania: 3 godziny (pełne ładowanie) = 15 godzin odtwarzania (szybkie ładowanie trwające 15 minut = 2 godziny odtwarzania)
  • Zawartość opakowania
   • Słuchawki bezprzewodowe around-ear SoundLink® II
   • przewód USB do ładowania
   • Zapasowy przewód audio
   • Pokrowiec

  często ZADAWANE PYTANIA
  Czy mój tablet lub smartfon jest zgodny ze słuchawkami bezprzewodowymi SoundLink® around-ear II?
  Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundLink® around-ear II są zgodne z urządzeniami Bluetooth spełniającymi oczekiwania specyfikacji Bluetooth 2.1 (lub nowszej) i obsługującymi profil Bluetooth A2DP, profil głośnomówiący oraz profil zestawów słuchawkowych.

  Czy te słuchawki mogą być równocześnie podłączone do dwóch urządzeń?
  Tak, słuchawki mogą utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie dzięki zaimplementowaniu technologii łączności wielopunktowej.

  Co to jest NFC?
  NFC (Near Field Communication) to kanon łączności bezprzewodowej między dwoma urządzeniami przy nieznacznej odległości, najczęściej poniżej 10 cm. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, że zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

  Jak sparować słuchawki around-ear SoundLink II z urządzeniem przenośnym?
  w sytuacji telefonu obsługującego kanon NFC starczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie. Następnie należy przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli słuchawki z widocznym logo NFC i zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, iż słuchawki zostały włączone, przesuwając przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED Bluetooth zaświeci się na niebiesko albo usłyszysz dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Teraz należy innowacyjnać zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, by podłączyć słuchawki. Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus i 7/7 Plus jedynie korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w sytuacji telefonów bez obsługi standardu NFC.

  Czy te słuchawki będą działać z moim telewizorem? Czy słuchawki współpracują z nadajnikiem Bluetooth?
  Nie. Dużo odbiorników TV nie obsługuje jeszcze funkcji Bluetooth. Przekaźnik powinien działać, ale jakość dźwięku nie będzie zgodna z wysokimi standardami firmy Bose. Między obrazem i dźwiękiem wystąpi widoczne opóźnienie, negatywnie wpływając na całość wrażeń.

  Czy słuchawek można używać do komunikacji VoIP?
  Tak. Kiedy źródłem komunikacji VoIP jest urządzenie z technologią Bluetooth i obsługą profilu głośnomówiącego, słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II można używać do wykonywania połączeń.

  Dlaczego do zestawu pozostał dołączony kabel audio?
  przewód audio zezwala na korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II w połączeniu z urządzeniami bez technice Bluetooth (odtwarzacze MP3, CD i DVD, komputery) w sytuacji braku łączności Bluetooth lub rozładowania akumulatora słuchawek. Należy pamiętać, że przy takim zastosowaniu brzmienie dźwięku może być inne, ponieważ w jego przypadku słuchawki nie wykorzystują elektronicznych podzespołów zasilania, które zastosowanie technologii Active EQ zintegrowanej z modułem obsługi bezprzewodowej.

  Czy słuchawek można używać do gier?
  Nie. Większość konsol do gier nie korzysta z tych samych protokołów Bluetooth co słuchawki SoundLink®. Żeby można było odtwarzać dźwięk, niezbędny jest profil A2DP, więc słuchawki mogłyby służyć tylko do komunikacji i nie odtwarzałyby dźwięku z gier. Ogólnie rzecz biorąc, opóźnienie między dźwiękiem a obrazem będzie zbyt duże i widocznie dostrzegalne w grach, w których wydarzenia i dźwięki powinny być zsynchronizowane. Osoby grające w proste gry z efektami dźwiękowymi mogą nie zauważyć problemu.


☆ Pioneer HDJ-X5BT ☆

Pioneer HDJ-X5BT Najniższa Cena Online

☆ Pioneer HDJ-X5BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wyróżnij się z tłumu w klubie i gdziekolwiek ruszysz nową wersją naszych słuchawek HDJ-X5BT w złotym odcieniu. Ze względu na technologię Bluetooth i połączenie kablowe te słuchawki nauszne są idealne do DJ-owania w klubie oraz monitorowania ścieżek w trasie.

  dzisiaj można je kupić w czterech kolorach: HDJ-X5BT-K (czarny metalik), HDJ-X5BT-R (czerwony metalik), HDJ-X5BT-W (biały lśnienie) i nowy model HDJ-X5BT-N (złoty). Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, DJ-e potrzebują sprzętu, który jest uniwersalny i pomaga im w trenowaniu, przygotowaniom i występom zawsze i wszędzie.

  Dzięki połączeniu Bluetooth słuchawki HDJ-X5BT upraszczają monitorowanie muzyki w każdej sytuacji w domu albo w trasie. Po podłączeniu dołączonego kabla można z nich korzystać do DJ-owania w klubie. W przypadku używania bezprzewodowego lub nie te słuchawki świetną jakość dźwięku, trwałość i funkcjonalność.

  Słuchawki HDJ-X5BT-N będą dostępne od września 2019. Obejrzyj oryginalny film wprowadzający lub dowiedz się więcej o nowej wersji w odcieniu złotym. Najważniejsze funkcje słuchawek HDJ-X5BT-N Bezprzewodowa technika do monitorowania muzyki wszędzie w trasie Dzięki łatwej konfiguracji możesz łatwo zasilać słuchawki HDJ-X5BT i parować je z urządzeniem Bluetooth takim jak smartfon albo komputer PC/Mac a następnie obserwować ścieżki.

  Trzygodzinne ładowanie zezwala na odtwarzanie choćby poprzez około 20 godzin. Dzięki zastosowanemu mikrofonowi słuchawki można stosować jako zestaw głośnomówiący po podłączeniu do telefonu*1. Należycie jednostajny dynamiczny dźwięk Usłysz każdy szczegół utworu podczas miksowania w kabinie lub monitorowania muzyki w domu.

  Wysoka rozdzielczość, korzystnie zrównoważone strojenie oraz komory bass reflex w obudowach umożliwiają przepływ powietrza stwarzający wyśmienitą charakterystykę i izolację dźwięku. Obsługiwany jest wysokiej jakości kodek audio Qualcomm aptX i AAC i SBC dla wysokiej jakości dźwięku, nawet w trakcie słuchania bezprzewodowego.

  Długa trwałość Zabierz bezproblemowo słuchawki w trasę. Słuchawki serii HDJ-X są rygorystycznie testowane, a każdy model przeszedł badanie wstrząsów zgodne ze standardem armii Stanów Zjednoczonych MIL-STD-810G *2, a także nasze wymagające badanie wytrzymałości skrajnej, aby zapewnić odporność w trudnych warunkach i przy intensywnym używaniu.

  Uniwersalna funkcjonalność gwarantująca wygodne DJ-owanie Jeżeli chcesz zagłębić się miks, podłącz znajdujący się w zestawie przewód skręcany 1,2 m,samoczynnie dezaktywować Bluetooth i wszystkie inne funkcje.

  Słuchawki HDJ-X5BT są wygodne w użyciu bez względu na sposób ich założenia, dzięki konstrukcji obudowy, mechanizmowi obrotowemu i elastycznemu pasowi głowy tak jak w poprzednim modelu z kolekcji HDJ-X. Inne funkcje wygodne nauszniki Noś słuchawki komfortowo w trakcie długich setów.

  skrupulatnie dobraliśmy materiały, które są miękkie w dotyku i gwarantują amortyzację, a w dodatku zwróciliśmy uwagę na rozmieszczenie szwów, aby zmaksymalizować komfort. Składana budowa, prosta do noszenia przystępne cztery kolory wybór wersji w odcieniu czarnym metalik (HDJ-X5BT-K), czerwonym metalik (HDJ-X5BT-R), białym z połyskiem (HDJ-X5BT-W) lub złotym (HDJ-X5BT-N) pozwala zapewnić dopasowanie do stylu sprzętu i wyglądu DJ-a.

  Oryginalne i niepowtarzalne dźwięki dla każdego sygnału po podłączeniu przez Bluetooth, zasilania, parowania itd. *1 Z tych słuchawek można korzystać do rozmów telefonicznych, jeżeli telefon obsługujący funkcję Bluetooth (telefon komórkowy, smartfon itd.) jest kompatybilny z profilem Bluetooth HSP lub HFP.

  *2 wytrzymałość na wstrząsy według METODY MIL-STD-810G 516.7. Specyfikacja HDJ-X5BT-N Wersja >Specyfikacja Bluetooth w. 4.2 Wyście Specyfikacja Bluetooth klasa 2 Maksymalna odległość komunikacji Przewidywalna odległość ok.

  10*3 Obsługiwane profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Obsługiwane kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX drobne opóźnienie Czas odtwarzania Ok. 20 godzin*4 Czas ładowania Ok. 3 godzin typ Zamknięty, dynamiczny Charakterystyka częstotliwościowa 5 Hz 30 kHz Impedancja wejściowa 32 k Czułość 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2000 mW Sterownik 40 mm kabel połączeniowy kabel skręcany 1,2 m (większa długość 1,8 m) Ciężar 319 g (bez kabla) Akcesoria Przejściówka wtyczki stereo 6,3 mm (wariant gwintowany) przewód ładowania USB Gwarancja 1 rok *3 Odległości przesyłania są orientacyjne.

  Odległość przesyłania może się zmieniać w zależności od otoczenia. *4 Czasami mniej zależy od warunków używania. * Informacja: specyfikacje i ceny mogą się zmieniać.


☆ Sony WI-1000 ☆

Sony WI-1000 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-1000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Tylko muzyka. Nic innego.

  Odkryj świat bezkompromisowej ciszy, w której możesz słuchać muzyki bez zakłóceń, zachowując komfort poprzez cały dzień. Rewolucyjny system redukcji hałasu, najwyższa jakość dźwięku i wygodny projekt słuchawek dousznych wynoszą słuchanie muzyki na wyższy poziom

  Słuchawki z systemem redukcji hałasu to nowy standard w branży

  W słuchawkach WI-1000XM2 zastosowaliśmy najmocniej innowacyjny system redukcji hałasu z procesorem QN1 HD. Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.

  technika Dual Noise czujnik przechwytuje pokaźniejszą ilość hałasu

  Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas podczas lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

  Lepszy dźwięk dzięki procesorowi osłabiania hałasów QN1 HD

  Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia początkuje działać eliminujący hałas procesor QN1 HD. Usuwa on widocznie więcej szumów na niemal wszelkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

  Hybrydowy przetwornik akustyczny HD

  Zoptymalizowany dźwięk we wszystkich częstotliwościach dzięki hybrydowemu przetwornikowi akustycznemu. 9-milimetrowy przetwornik dynamiczny stworzony specjalnie dla słuchawek WI-1000XM2 zagwarantuje głębokie basy i czyste tony przeciętne, a przypasowany przetwornik Balanced Armature odtwarza delikatne, naturalne tony wysokie.

  Optymalizacja ciśnienia atmosferycznego

  Osłabianie hałasów genialnie współpracuje z optymalizacją ciśnienia atmosferycznego. Ciesz się rozrywką w trakcie lotu dzięki redukcji hałasu zoptymalizowanej pod kątem dużych wysokości.

  Moc, na jaką zasługuje Twoja muzyka

  Procesor QN1 HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 32-bitową technikę przetwarzania sygnału audio i cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? niezwykle czysty dźwięk.

  Lekki i wygodny silikonowy pałąk na szyję

  Lekki silikonowy pałąk na szyję zapewnia komfort w trakcie słuchania i upraszcza przenoszenie w torbie.

  Realistyczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości

  Słuchaj muzyki, która pozostaje wierna oryginalnemu nagraniu, dzięki dźwiękowi w wysokiej rozdzielczości. System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

  dokładne, zrównoważone dobranie dzięki wykrzywionej konstrukcji słuchawek

  Dzięki zakrzywionemu kształtowi słuchawki lepiej dostosowują się do ucha, gwarantując stabilność i komfort. Choćby w trakcie spacerów nie wyślizgną się nieoczekiwanie.

  Do 80 minut po prędkim ładowaniu

  Jeśli poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie daje choćby 80 minut odtwarzania.

  nawet 10 godzin słuchania

  Nie musisz się martwić o czas pracy baterii w podróży. Dzięki baterii wytrzymującej do 10 godzin muzyka gra bez końca.

  Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dostosowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz

  Aplikacja Sony | Headphones Connect oferuje Adaptive Sound Control, funkcję, która samoczynnie lokalizuje, co robisz podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przystosować ustawienia do swych preferencji.

  Bardziej inteligentna obsługa działanie dzięki ulubionym asystentom głosowym

  Organizuj swój dzień za pomocą ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.

  Przejmij kontrolę nad dźwiękiem

  przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

  Zintegrowany mikrofon zagwarantuje bardziej wyraźne rozmowy

  Rozmowa przebiega swobodnie dzięki wyraźnemu dźwiękowi. Te słuchawki głośnomówiące mają zaimplementowany w elementy sterujące mikrofon, który pozwala odbierać połączenia albo używać asystenta głosowego.

  Dzięki magnetycznym wkładkom nie ma plączących się kabli

  Gdy przestaniesz korzystać ze słuchawek, złącz ze sobą magnetyczne wkładki douszne, by schować je, nie plącząc przewodów.

  intuicyjne komponenty sterujące w zasięgu ręki

  Najważniejsze funkcje można obsługiwać jednym dotknięciem, korzystając z zastosowanych składników sterujących (np. Rozszerzanie głośności/ściszanie, odtwarzanie/telefonowanie) i przycisków niestandardowych do obsługi ulubionych funkcji.

  Przygotuj się do podróży dzięki ergonomicznemu etui

  To słuchawki, które pakujesz i zabierasz ze sobą. Ich składana konstrukcja gromadzi się w etui wytworzonym z wysokiej jakości dzianiny, obok kabli i samolotowego zasilacza.


☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Od swego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - profesjonalne słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także genialnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

  dzięki temu wyśmienicie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem lubiącym sobie nadzwyczajne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, lecz także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

  Słuchawki te przypasowano zarówno do pracy z fachowym sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth oraz odpinane kable sprawią, że będziesz mógł za każdym razem scalać je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami i cewkami z miedzi beztlenowej, które gwarantują pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

  dzięki czemu ten profesjonalny sprzęt proponuje obszerniejszą głębię niskich tonów oraz czystość wysokich pasm niż jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także staranne zestrojenie, które umożliwia odtwarzanie naturalnego, dobrze zbalansowanego dźwięku z wyjątkowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takprodukowane poprzez Ciebie audio za każdym razem brzmiało tak, jak planowałeś.

  Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, umożliwiają zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego staranne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa albo przewodowaOd dzisiaj to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT wyposażono nie tylko w złącze mini XLR,także w moduł Bluetooth 5.0.

  gwarantuje on jednostajne połączenie i szybki przesył danych, wielki zasięg, a także tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje duży komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.na dodatek, w słuchawkach AKG K371BT zaimplementowano solidny i wytrzymały akumulator.

  Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i cieszyć się bezprzewodową pracą choćby przez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, wygodne...Lekka budowa i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

  Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione dobrze dopasowującą się pianką gwarantują komfort oraz uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. Dodatkowo zamknięta budowa zagwarantuje wyśmienitą izolację i ulepszone brzmienie niskich częstotliwości.

  Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,profesjonalne słuchawki K371BT dobrze trzymały się na głowie, ale nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość oraz solidność tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość mistrzowskich monitorów zamknięta w mobilnej formie, która może towarzyszyć Ci za każdym razem.

  Najwyższa czułość, a także odpowiednia impedancja najlepszy efekt równocześnie w czasie używania z urządzeniami mistrzowskimi, jak i konsumenckimi. Od dzisiaj przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia rewelacyjnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth, a także trzem kablom (kabel prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m przewód prosty 1,2 m) znajdującym się w pakiecie, zawsze dopasujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

  Co więcej, urządzenie to prosto przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji oraz drobnej wadze. Spakuj cały komplet do dołączonego w komplecie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania bezprzewodowych do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ AKG K371-BT ☆

AKG K371-BT Najniższa Cena Online

☆ AKG K371-BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: AKG K371-BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Od swego sprzętu oczekujesz precyzji i wytrzymałości$300 Postaw na AKG K371BT - mistrzowskie słuchawki studyjne, które zapewnią Ci detaliczność reprodukowanego dźwięku i to w każdym pasmie. Co więcej, są one także nadzwyczajnym połączeniem wygody, mobilności i wytrzymałości.

  dzięki czemu nieprzeciętnie sprawdzają się bez względu na to, czy jesteś artystą, inżynierem dźwięku, podcasterem, twórcą bitów, czy po prostu melomanem ceniącym sobie nieprzeciętne brzmienie.Model K371BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, lecz także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu.

  Słuchawki te dopasowano zarówno do pracy z profesjonalnym sprzętem audio, jak i urządzeniami mobilnymi jak smartfon, czy tablet. Moduł Bluetooth i odpinane kable sprawią, że będziesz mógł zawsze zespalać je do aktualnych potrzeb.Precyzja w każdej nucieSłuchawki studyjne AKG K371BT wyekwipowano w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami i cewkami z miedzi beztlenowej, które zapewniają pasmo przenoszenia (5 Hz - 40 kHz).

  dzięki temu ten profesjonalny sprzęt proponuje większą głębię niskich tonów, a także czystość wysokich pasm niż jakikolwiek inny model w tej klasie. K371BT to także skrupulatne zestrojenie, które pozwala na odtwarzanie naturalnego, korzystnie zbalansowanego dźwięku z wyjątkowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takprodukowane przez Ciebie audio za każdym razem brzmiało tak, jak planowałeś.

  Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, pozwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego staranne zharmonizowanie.Praca bezprzewodowa lub przewodowaOd dzisiaj to Ty decydujesz. Słuchawki studyjne AKG K371BT zaopatrzono nie tylko w złącze mini XLR,jeszcze w moduł Bluetooth 5.0.

  zagwarantuje on zrównoważone połączenie i prędki przesył informacji, duży zasięg, a także tryb Low Energy, dzięki któremu urządzenie będzie bardziej energooszczędny. Bezprzewodowa praca daje duży komfort, ponieważ nie musisz otaczać się krępującymi ruchy kablami.dodatkowo, w słuchawkach AKG K371BT zaimplementowano potężny i wytrzymały akumulator.

  Dzięki niemu będziesz mógł zapomnieć o ładowaniu i radować się bezprzewodową pracą nawet przez 40 godzin.Wszechstronne, mobilne, wygodne...Lekka kompozycja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K371BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł choćby po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

  Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione dobrze dopasowującą się pianką gwarantują komfort oraz zapobiegają wyciekowi dźwięku. Ponadto zamknięta budowa zagwarantuje nadzwyczajną izolację i ulepszone brzmienie niskich częstotliwości.

  Natomiast dostosowywany pałąk został tak skonstruowany,fachowe słuchawki K371BT korzystnie trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, wysoką jakość i wytrzymałość tego modelu potwierdzają rygorystyczne testy.Słuchawki do studia i nie tylko - AKG K371BTAKG K371BT to jakość mistrzowskich monitorów zamknięta w mobilnej formie, która może towarzyszyć Ci za każdym razem.

  Najwyższa czułość, a także adekwatna impedancja najkorzystniejszy efekt zarówno w czasie stosowania z urządzeniami fachowymi, jak i konsumenckimi. Od dzisiaj przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia nieprzeciętnym dźwiękiem.Dzięki transmisji Bluetooth, a także trzem kablom (kabel prosty - 3 m, przewód spiralny - 3 m kabel prosty 1,2 m) znajdującym się w zestawie, zawsze przypasujesz słuchawki do aktualnych potrzeb.

  Co więcej, urządzenie to prosto przetransportujesz, dzięki składanej konstrukcji i niedużej wadze. Spakuj cały pakiet do załączonego w zestawie pokrowca i zabierz ze sobą, gdzie tylko zechcesz....


☆ Pioneer HDJ-X5BT ☆

Pioneer HDJ-X5BT Najniższa Cena Online

☆ Pioneer HDJ-X5BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X5BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wyróżnij się z tłumu w klubie i gdziekolwiek ruszysz nową wersją naszych słuchawek HDJ-X5BT w złotym kolorze. Ze względu na technikę Bluetooth i połączenie kablowe te słuchawki nauszne są idealne do DJ-owania w klubie i monitorowania ścieżek w trasie.

  dzisiaj można je kupić w czterech kolorach: HDJ-X5BT-K (czarny metalik), HDJ-X5BT-R (czerwony metalik), HDJ-X5BT-W (biały lśnienie) i nowy model HDJ-X5BT-N (złoty). Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, DJ-e potrzebują sprzętu, który jest uniwersalny i pomaga im w trenowaniu, przygotowaniom oraz występom zawsze i wszędzie.

  Dzięki połączeniu Bluetooth słuchawki HDJ-X5BT usprawniają monitorowanie muzyki w każdej sytuacji w domu albo w trasie. Po podłączeniu załączonego kabla można z nich korzystać do DJ-owania w klubie. W sytuacji wykorzystywania bezprzewodowego albo nie te słuchawki znakomitą jakość dźwięku, wytrzymałość i funkcjonalność.

  Słuchawki HDJ-X5BT-N będą przystępne od września 2019. Obejrzyj oryginalny film wprowadzający lub dowiedz się więcej o nowej wersji w odcieniu złotym. Najważniejsze funkcje słuchawek HDJ-X5BT-N Bezprzewodowa technologia do monitorowania muzyki wszędzie w trasie Dzięki nieskomplikowanej konfiguracji możesz łatwo zasilać słuchawki HDJ-X5BT i parować je z urządzeniem Bluetooth takim jak smartfon lub komputer PC/Mac a następnie pilnować ścieżki.

  Trzygodzinne ładowanie zezwala na odtwarzanie nawet przez około 20 godzin. Dzięki zastosowanemu mikrofonowi słuchawki można stosować jako komplet głośnomówiący po podłączeniu do telefonu*1. Poprawnie jednostajny dynamiczny dźwięk Usłysz każdy detal utworu podczas miksowania w kabinie albo monitorowania muzyki w domu.

  Wysoka rozdzielczość, poprawnie zrównoważone strojenie, a także komory bass reflex w obudowach pozwalają na przepływ powietrza kreujący świetną charakterystykę i izolację dźwięku. Obsługiwany jest wysokiej jakości kodek audio Qualcomm aptX, a także AAC i SBC dla wysokiej jakości dźwięku, nawet w trakcie słuchania bezprzewodowego.

  Długa trwałość Zabierz bez problemu słuchawki w trasę. Słuchawki kolekcji HDJ-X są rygorystycznie testowane, a każdy model przeszedł badanie wstrząsów zgodne ze standardem armii Stanów Zjednoczonych MIL-STD-810G *2, a także nasze wymagające badanie wytrzymałości skrajnej, aby zapewnić odporność w niełatwych warunkach i przy intensywnym użytkowaniu.

  Uniwersalna funkcjonalność zapewniająca komfortowe DJ-owanie Jeżeli chcesz zagłębić się miks, podłącz znajdujący się w pakiecie przewód skręcany 1,2 m,automatycznie dezaktywować Bluetooth, a także wszystkie inne funkcje.

  Słuchawki HDJ-X5BT są komfortowe w użyciu bez względu na sposób ich założenia, dzięki konstrukcji obudowy, mechanizmowi obrotowemu i sprężystemu pasowi głowy tak jak w poprzednim modelu z kolekcji HDJ-X. Inne funkcje komfortowe nauszniki Noś słuchawki komfortowo podczas długich setów.

  dokładnie dobraliśmy materiały, które są miękkie w dotyku i zapewniają amortyzację, a dodatkowo zwróciliśmy uwagę na rozmieszczenie szwów, aby zmaksymalizować komfort. Składana kompozycja, prosta do noszenia dostępne cztery odcienie dobór wersji w kolorze czarnym metalik (HDJ-X5BT-K), czerwonym metalik (HDJ-X5BT-R), białym z połyskiem (HDJ-X5BT-W) lub złotym (HDJ-X5BT-N) pozwala zapewnić przypasowanie do stylu sprzętu i wyglądu DJ-a.

  Oryginalne i oryginalne dźwięki dla każdego sygnału po podłączeniu poprzez Bluetooth, zasilania, parowania itd. *1 Z tych słuchawek można korzystać do rozmów telefonicznych, jeżeli telefon obsługujący funkcję Bluetooth (telefon komórkowy, smartfon itd.) jest kompatybilny z profilem Bluetooth HSP albo HFP.

  *2 niepodatność na wstrząsy według METODY MIL-STD-810G 516.7. Specyfikacja HDJ-X5BT-N Wersja >Specyfikacja Bluetooth w. 4.2 Wyście Specyfikacja Bluetooth klasa 2 Maksymalna odległość komunikacji Przewidywalna odległość ok.

  10*3 Obsługiwane profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Obsługiwane kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX drobne opóźnienie Czas odtwarzania Ok. 20 godzin*4 Czas ładowania Ok. 3 godzin wariant Zamknięty, dynamiczny Charakterystyka częstotliwościowa 5 Hz 30 kHz Impedancja wejściowa 32 k Czułość 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2000 mW Sterownik 40 mm kabel połączeniowy kabel skręcany 1,2 m (obszerniejsza długość 1,8 m) Ciężar 319 g (bez kabla) Akcesoria Przejściówka wtyczki stereo 6,3 mm (wariant gwintowany) kabel ładowania USB Gwarancja 1 rok *3 Odległości przesyłania są orientacyjne.

  Odległość przesyłania może się zmieniać w zależności od otoczenia. *4 Czasami mniej zależy od warunków użytkowania. * Informacja: specyfikacje i ceny mogą się zmieniać.


☆ Sony WI-1000 ☆

Sony WI-1000 Najniższa Cena Online

☆ Sony WI-1000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WI-1000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Tylko muzyka. Nic innego.

  Odkryj świat bezkompromisowej ciszy, w której możesz słuchać muzyki bez zakłóceń, zachowując komfort poprzez cały dzień. Przełomowy system redukcji hałasu, najwyższa jakość dźwięku i wygodny projekt słuchawek dousznych wynoszą słuchanie muzyki na wyższy poziom

  Słuchawki z systemem redukcji hałasu to nowy standard w branży

  W słuchawkach WI-1000XM2 zastosowaliśmy najbardziej innowacyjny system redukcji hałasu z procesorem QN1 HD. Możesz więc całkowicie zatracić się w dźwięku.

  technologia Dual Noise czujka przechwytuje większą ilość hałasu

  Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

  Lepszy dźwięk dzięki procesorowi osłabiania hałasów QN1 HD

  Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia początkuje działać eliminujący hałas procesor QN1 HD. Usuwa on znacznie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

  Hybrydowy przetwornik akustyczny HD

  Zoptymalizowany dźwięk we wszelkich częstotliwościach dzięki hybrydowemu przetwornikowi akustycznemu. 9-milimetrowy przetwornik dynamiczny wytwarzany specjalnie dla słuchawek WI-1000XM2 zagwarantuje głębokie basy i czyste tony średnie, a dobrany przetwornik Balanced Armature odtwarza delikatne, naturalne tony wysokie.

  Optymalizacja ciśnienia atmosferycznego

  Osłabianie hałasów wyśmienicie współpracuje z optymalizacją ciśnienia atmosferycznego. Ciesz się rozrywką w trakcie lotu dzięki redukcji hałasu zoptymalizowanej pod kątem znacznych wysokości.

  Moc, na jaką zasługuje Twoja muzyka

  Procesor QN1 HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 32-bitową technikę przetwarzania sygnału audio, a także cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? bardzo czysty dźwięk.

  Lekki i komfortowy silikonowy pałąk na szyję

  Lekki silikonowy pałąk na szyję zapewnia komfort podczas słuchania i usprawnia przenoszenie w torbie.

  Realistyczny dźwięk o wysokiej rozdzielczości

  Słuchaj muzyki, która pozostaje wierna oryginalnemu nagraniu, dzięki dźwiękowi w wysokiej rozdzielczości. System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

  staranne, jednostajne dopasowanie dzięki wykrzywionej konstrukcji słuchawek

  Dzięki odkształconemu kształtowi słuchawki lepiej dostosowują się do ucha, zapewniając stabilność i komfort. Nawet w trakcie spacerów nie wyślizgną się niespodziewanie.

  Do 80 minut po szybkim ładowaniu

  Jeśli poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie daje choćby 80 minut odtwarzania.

  nawet 10 godzin słuchania

  Nie musisz się martwić o czas pracy baterii w podróży. Dzięki baterii wytrzymującej do 10 godzin muzyka gra bez końca.

  Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz

  Aplikacja Sony | Headphones Connect oferuje Adaptive Sound Control, funkcję, która samoczynnie namierza, co robisz podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przypasować ustawienia do swoich preferencji.

  Bardziej inteligentna obsługa działanie dzięki ulubionym asystentom głosowym

  Organizuj swój dzień przy pomocy ulubionego asystenta głosowego. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.

  Przejmij kontrolę nad dźwiękiem

  przystępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control umożliwia ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor pozwala ustawić stopnie dźwięku odpowiadające muzyce.

  Zintegrowany mikrofon zagwarantuje bardziej wyraźne rozmowy

  Rozmowa przebiega swobodnie dzięki wyraźnemu dźwiękowi. Te słuchawki głośnomówiące mają zastosowany w elementy sterujące mikrofon, który pozwala odbierać połączenia lub używać asystenta głosowego.

  Dzięki magnetycznym wkładkom nie ma plączących się kabli

  Gdy przestaniesz korzystać ze słuchawek, złącz ze sobą magnetyczne wkładki douszne, by schować je, nie plącząc przewodów.

  intuicyjne komponenty sterujące w zasięgu ręki

  Najważniejsze funkcje można obsługiwać jednym dotknięciem, korzystając z wbudowanych komponentów sterujących (np. Powiększanie głośności/ściszanie, odtwarzanie/telefonowanie) i przycisków niestandardowych do obsługi ulubionych funkcji.

  Przygotuj się do podróży dzięki funkcjonalnemu etui

  To słuchawki, które pakujesz i zabierasz ze sobą. Ich składana kompozycja mieści się w etui stworzonym z wysokiej jakości tkaniny, obok kabli i samolotowego zasilacza.


☆ Bose SoundLink Around-Ear ☆

Bose SoundLink Around-Ear Najniższa Cena Online

☆ Bose SoundLink Around-Ear - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bose
 • Nazwa produktu: Bose SoundLink Around-Ear
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bose Soundlink around-ear II czarny

  Bezprzewodowa swoboda. Najwyższa jakość dźwięku.

  Muzyka sprawia, iż czujesz wolność. Przewody nie powinny w tym przeszkadzać. Bezprzewodowe słuchawki SoundLink zostały opracowane, aby zapewnić wyjątkowy dźwięk, który zachowuje jakość bez względu na głośność dzięki zaimplementowaniu połączenia unikatowych technice. Pokaźny dźwięk podczas połączeń w każdych warunkach, trwałe materiały i wygoda sprawiają, że można cieszyć się bezprzewodową swobodą. A także najwyższą jakością dźwięku.

  Nic nie stoi między Tobą i Twoją muzyką

  Jeśli myślisz, iż bezprzewodowe słuchawki nie brzmią tak prawidłowo jak przewodowe, posłuchaj naszych słuchawek. Ciesz się głębokim, bogatym brzmieniem oraz płynnym przełączaniem między dwoma urządzeniami Bluetooth® przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi na prawej słuchawce nie trzeba sięgać po urządzenie, by zmienić głośność lub utwór. W sytuacji telefonu obsługującego kanon NFC wystarczy dotknąć urządzeniem bocznej części prawej muszli słuchawek, aby je sparować.* Słuchawki te zaprojektowano z myślą o lepszym dźwięku bezprzewodowym, żeby nic nie przeszkadzało w słuchaniu muzyki.
  * Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus, a także 7/7 Plus Plus tylko korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w sytuacji telefonów bez obsługi standardu NFC.

  wyjątkowe technologie spełniają obietnice

  Wstępem do nowych, ulepszonych wrażeń z użytkowania słuchawek bezprzewodowych jest jakość dostarczanego przez nie dźwięku. Dzięki połączeniu technologii TriPort i Active EQ bezprzewodowe słuchawki SoundLink widoczne, potężne brzmienie przy każdej głośności.
  Niski poziom głośności
  Korzystasz z profilu głośnomówiącego w pracy? Ciesz się świetną jakością dźwięku przy niskim poziomie głośności.
  Wysoki poziom głośności
  Robisz głośniej podczas podroży z pracy do domu? Muzyka ma głębokie, przestrzenne brzmienie przy obfitej głośności.

  krystalicznie czysty dźwięk podczas połączeń

  Jeśli korzystasz ze słuchawek poprzez cały dzień, prawdopodobnie w którymś momencie musisz też odebrać telefon. Te pozostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji komunikacji po obu stronach. Nowoczesny mikrofon z technologią głosu w jakości HD zagwarantuje czystość dźwięku nawet przy silnym wietrze, a komponenty sterujące na muszli słuchawek zezwalają na odbieranie i kończenie połączeń bez konieczności sięgania po telefon. Udoskonalona funkcja słyszenia własnego głosu powoduje, iż brzmi on bardziej naturalnie – tak jak wtedy, gdy nie korzystasz ze słuchawek.

  Aplikacja może sporo zmienić

  Chcemy, aby nasi konsumenci mogli w pełni wykorzystać nasze słuchawki. Stworzyliśmy darmową aplikację, dzięki której przyłączanie maszyn i przełączanie się między nimi jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Gromadzi także wskazówki dotyczące oraz umożliwia personalizację ustawień. Zobacz, jak dużo zmienia prosta i instynktowna aplikacja.

  stworzone w udoskonalony sposób

  Gdy chcesz słuchać muzyki w podróży, potrzebujesz słuchawek, które sprawdzą się w każdych warunkach. Dzięki wykorzystaniu odpornych na uszkodzenia materiałów — nylonu usztywnionego włóknem szklanym i opornej na korozję stali nierdzewnej — nasze słuchawki pozwalają sprostać życiu w podróży.
  nieprzeciętna wygoda powoduje, że można je nosić przez cały dzień. Poduszki pałąka nagłownego są pokryte materiałem Alcantara®, równomiernie rozkładają wagę i ulepszają stabilność. Miękkie poduszki muszli słuchawek stosowne przypasowanie do uszu.

  dane technologiczne:

  • wymiary/waga
   • Słuchawki:19,1 (wys.) × 15,2 (szer.) × 3,8 (głęb.) cm (200 g)
   • Poduszka nauszna:9,6 (wys.) × 7,4 (szer.) cm
  • dopełniające dane
   • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
   • Czas ładowania: 3 godziny (pełne ładowanie) = 15 godzin odtwarzania (prędkie ładowanie trwające 15 minut = 2 godziny odtwarzania)
  • Zawartość opakowania
   • Słuchawki bezprzewodowe around-ear SoundLink® II
   • przewód USB do ładowania
   • Zapasowy kabel audio
   • Pokrowiec

  niejednokrotnie ZADAWANE PYTANIA
  Czy mój tablet lub smartfon jest zgodny ze słuchawkami bezprzewodowymi SoundLink® around-ear II?
  Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundLink® around-ear II są zgodne z urządzeniami Bluetooth spełniającymi wymogi specyfikacji Bluetooth 2.1 (lub nowszej) i obsługującymi profil Bluetooth A2DP, profil głośnomówiący oraz profil zestawów słuchawkowych.

  Czy te słuchawki mogą być równocześnie podłączone do dwóch sprzętów?
  Tak, słuchawki mogą utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth równocześnie dzięki zaimplementowaniu technologii łączności wielopunktowej.

  Co to jest NFC?
  NFC (Near Field Communication) to standard łączności bezprzewodowej pomiędzy dwoma urządzeniami przy minimalnej odległości, najczęściej poniżej 10 cm. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, iż zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

  Jak sparować słuchawki around-ear SoundLink II z urządzeniem mobilnym?
  w sytuacji telefonu obsługującego standard NFC wystarczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie. Następnie należy przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli słuchawki z widocznym logo NFC i zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, iż słuchawki pozostały włączone, przesuwając przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED Bluetooth zaświeci się na niebiesko lub usłyszysz dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Teraz należy innowacyjnać zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, aby podłączyć słuchawki. Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus, a także 7/7 Plus wyłącznie korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w przypadku telefonów bez obsługi standardu NFC.

  Czy te słuchawki będą działać z moim telewizorem? Czy słuchawki współpracują z nadajnikiem Bluetooth?
  Nie. Dużo odbiorników TV nie obsługuje jeszcze funkcji Bluetooth. Przekaźnik powinien działać, ale jakość dźwięku nie będzie zgodna z wysokimi standardami firmy Bose. Pomiędzy obrazem i dźwiękiem wystąpi wyraźne opóźnienie, negatywnie wpływając na całość wrażeń.

  Czy słuchawek można używać do komunikacji VoIP?
  Tak. Kiedy źródłem komunikacji VoIP jest urządzenie z technologią Bluetooth i obsługą profilu głośnomówiącego, słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II można używać do realizowania połączeń.

  Dlaczego do zestawu został dołączony kabel audio?
  kabel audio pozwala na korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II w połączeniu z urządzeniami bez technice Bluetooth (odtwarzacze MP3, CD i DVD, komputery) w sytuacji braku łączności Bluetooth lub rozładowania akumulatora słuchawek. Należy pamiętać, że przy takim zaimplementowaniu brzmienie dźwięku może być inne, ponieważ w jego przypadku słuchawki nie wykorzystują elektronicznych podzespołów zasilania, które użycie technice Active EQ zintegrowanej z modułem obsługi bezprzewodowej.

  Czy słuchawek można używać do gier?
  Nie. Większość konsol do gier nie korzysta z tych samych protokołów Bluetooth co słuchawki SoundLink®. Żeby można było odtwarzać dźwięk, niezbędny jest profil A2DP, więc słuchawki mogłyby służyć wyłącznie do komunikacji i nie odtwarzałyby dźwięku z gier. Ogólnie rzecz biorąc, opóźnienie pomiędzy dźwiękiem a obrazem będzie zbyt duże i pokaźnie dostrzegalne w grach, w których wydarzenia i dźwięki powinny być zsynchronizowane. Osoby grające w proste gry z efektami dźwiękowymi mogą nie zauważyć problemu.


☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 ☆

Beats by Dr. Dre Studio 3 Najniższa Cena Online

☆ Beats by Dr. Dre Studio 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

  Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection przystępne są w czterech luksusowych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, klarowny błękit, piasek pustyni oraz szarość nocy. Odkrywaj świat w najlepszym stylu i ciesz się unikatową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny zapewnia komfortowe słuchanie ulubionej muzyki nawet w trakcie długich lotów.

  wspaniały dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najkorzystniejszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia poprzez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, żeby zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Nieustannie pilnują szumy, by w razie zapotrzebowania je zablokować, i automatycznie reagują na indywidualne potrzeby, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, żeby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

  Sterowane przez czip Apple W1
  Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje przyłączanie i przełączanie maszyn Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek wystarczy choćby na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią konieczną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

  Bądź w kontakcie ze światem. I w swym świecie.
  Słuchawki są zaopatrzone w komfortowe nauszne elementy sterujące, które pełnią niemało funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i powodować Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy możliwy wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niezrównanych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów, a także możliwość słuchania muzyki i wydajnej pracy poprzez cały dzień.

  przypasowane do Ciebie
  Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje efektywności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień wyjątkowo komfortowego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne posiadają zaawansowane odpowietrzniki i oryginalny, praktyczny przegub, który umożliwia jednostkowe, elastyczne przypasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce.

  *Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 lub nowsze wersje tych systemów

  Najważniejsze cechy:

  • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
  • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
  • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
  • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest nad wyraz energooszczędny
  • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 3 godziny odtwarzania
  • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
  • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych elementów sterujących
  • Miękkie poduszki wokółuszne umożliwiają długie, komfortowe słuchanie i dodatkowo izolują od dźwięków z otoczenia


  EAN: 0190198828392
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MTQX2EE/A
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Mikrofon: zastosowany
  Kolor: Piaskowy
  Akcesoria w pakiecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki bezprzewodowe do biegania – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania bezprzewodowych do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bezprzewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 1000 zł,
 • słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bezprzewodowymi do 1000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bezprzewodowymi do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania bezprzewodowe do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.