FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 700 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 700 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania bezprzewodowych do 700 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bezprzewodowych do biegania.

Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 700 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Apple airpods ☆

Apple airpods Najniższa Cena Online

☆ Apple airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple airpods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, produkowany przez Apple czip H2. Nadzwyczajna jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

  A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, aby inteligentniej redukować hałas, kreujeć fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i powiększać efektywność baterii.

  Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje zaawansowane nowe algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go skrupulatnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest regulowany pod kątem nieszablonowego kształtu Twojego ucha, co pozwala radować się wierniejszym brzmieniem.

  Przeprojektowany mikrofon skierowany do we wnętrzu współpracuje z algorytmami udoskonalającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu w trakcie rozmów poprzez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

  A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, by niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

  dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy sprawniej niż poprzedni model.

  Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

  choćby 2x udoskonalony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. By Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

  Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,momentalnie wyłapywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są niwelowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz prezentujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w wymiarze XS – usprawniają dobranie.

  Wkładki ściśle przylegają do uszu, stwarzając wspaniale izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a jednocześnie broniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, aby minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

  Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie i odbieraj i kończ połączenia.

  Przytrzymaj, aby przełączyć się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają teraz jeszcze intymniejszych wrażeń.

  Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, żeby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o wyśmienite dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

  Każdą nutę słyszysz więc w najlepszym osiągalnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia wyjątkowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, by brzmienie było lepiej dostosowane do kształtu uszu.

  Twój profil synchronizuje się na wszystkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz radować się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

  Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

  Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i przeciętne częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i skuteczność baterii Naładowane możliwościami.świeże etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo wygodnie – choćby kiedy jesteś w ruchu.

  Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a efektywniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć udoskonalonego etui. Nawet 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

  nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz też skorzystać ze złącza Lightning lub ładowarki z certyfikatem Qi.

  Nowy czip U1 umożliwia korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie skrupulatne do precyzyjnego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala także zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

  Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka albo torebki. To rozwiązanie nieprzeciętne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zaimplementowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

  A świeże dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są niepodatne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od niezwłocznej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

  A nowe funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając wykonywanie zadań z niesłychaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, żeby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

  Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Niewielka rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki albo filmu przez dowolne dwie pary AirPods.

  Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada albo Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Błyskawiczne przełączanieFunkcja samoczynnego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

  dzięki temu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają cieszyć się perfekcyjnym dźwiękiem, ale także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

  Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, by dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem wydajnie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

  zobacz AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj świeże opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.


☆ Akg pro słuchawki zamknięte k-361 bt (9002761040777) ☆

Akg pro słuchawki zamknięte k-361 bt (9002761040777) Najniższa Cena Online

☆ Akg pro słuchawki zamknięte k-361 bt (9002761040777) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg pro słuchawki zamknięte k-361 bt (9002761040777)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  mistrzowskie słuchawki K361BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, ale także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu. Przypasowane są one do pracy jednocześnie z fachowym sprzętem audio, jak i urządzeniami mobilnymi.fachowe brzmienie w każdym caluSłuchawki studyjne AKG K361BT wyekwipowano w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami, a także cewkami z miedzi beztlenowej, które gwarantują pasmo przenoszenia 15 Hz - 28 kHz.

  dzięki czemu ten profesjonalny sprzęt proponuje niezwykłą głębię niskich tonów oraz czystość wysokich nut. K361BT to także skrupulatne zestrojenie, które zezwala na odtwarzanie naturalnego, prawidłowo zbalansowanego dźwięk z wyjątkowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, taktworzone poprzez Ciebie audio za każdym razem brzmiało tak, jak planowałeś.

  Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, umożliwiają zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego skrupulatne zharmonizowanie.Pełna wygoda w trakcie pracy z AKG K361BTLekka kompozycja i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K361BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł nawet po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

  Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione prawidłowo dostosowującą się pianką gwarantują komfort, a także zapobiegają wyciekowi dźwięku. Ponadto zamknięta konstrukcja gwarantuje znakomitą izolację i ulepszone brzmienie niskich częstotliwości.

  Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,mistrzowskie słuchawki K361BT poprawnie trzymały się na głowie, ale nie powodowały uczucia ucisku. Co więcej, moduł Bluetooth pozwoli na korzystanie bezprzewodowe, natomiast możliwość sterowania dotykowego ułatwi kontrolę nad głośnością, muzyką czy połączeniami telefonicznymi.Słuchawki nie tylko do studiaNajwyższa czułość oraz niska impedancja najkorzystniejszy efekt równocześnie w czasie używania z urządzeniami fachowymi, jak i konsumenckimi.

  Od teraz za pomocą jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia rewelacyjnym dźwiękiem. AKG K361BT to przecież jakość fachowych monitorów, zamknięta w przenośnej, bezprzewodowej formie.Odpinany , a także dwa kable znajdujące się w pakiecie sprawią,bezproblemowo dostosowujesz je do swych potrzeb.

  W studio korzystaj z 3-metrowego kabla audio, natomiast na ulicy z 1,2-metrowgo przewodu lub wybierz połączenie bezprzewodowe z Bluetooth 5.0. Co więcej, model ten łatwo przetransportujesz, a to dzięki składanej konstrukcji, a także znikomej wadze.

  Spakuj cały komplet do plecaka i przełączaj się ze smarfona na konsoletę, nawet nie zdejmując K361BT z głowy.ŁącznośćBezprzewodowa i przewodowaRodzaj łącznościBluetooth 5.0Budowa słuchawekNauszne zamknięteSkładana kompozycjaTakŚrednica membrany50 mmPasmo przenoszenia słuchawek15 ~ 28000 HzImpedancja słuchawek32 OmCzułość słuchawek114 dBWbudowany mikrofonNieZłączeMinijack 3,5 mm - 1 szt.USB typu-C - 1 szt.Długość kabla1,2 m3 mOdłączany kabelTakZasięgdo 10 mZasilanieWbudowany akumulatorZewnętrzneMaksymalny czas pracydo 24 hZastosowane technologiePure OFCMateriał nausznikówPiankaDodatkowe dostosowywany pałąkKolorMetallic BlackDołączone akcesoriaKabel USBPrzejściówka jack 6,3 mmKabel 3 m prostyKabel 1,2 m prostyWaga260 gGwarancja24 miesiące (gwarancja producenta)...


☆ Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757) ☆

Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757) Najniższa Cena Online

☆ Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Under Armour JBL UA Streak TWS

  JBL UA Streak TWS to ultrakompaktowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe z najwyższej klasy dźwiękiem JBL oraz konstrukcją przeznaczoną sportowcom.

  Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować efektywność i zminimalizować wymiary. Lekka, wodoodporna (IPX7) kompozycja z wkładkami dousznymi Sport Flex Fit zagwarantuje słuszny komfort i bezpieczne przypasowanie.

  Dzięki niepowtarzalnej technice JBL Bionic Hearing można usłyszeć co dzieje się wokół, a wbudowany akumulator zapewnia do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  wygodne wkładki dokanałowe ze skrzydełkami, które są przystępne w użyciu i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je nawet dla mniejszych uszu, wyposażając w wymiary XS, S oraz M.

  Tryb TalkThru pozwala ekspresowo porozumieć się z innymi uczestnikami treningu, a odblaskowe akcenty pozwalają zachować widoczność.


  atrybuty i korzyści:
  Prawdziwa bezprzewodowość ułatwiająca uprawianie sportu Bezprzewodowa konstrukcja pozwala na sportowcom maksymalizację efektów każdego treningu.

  Wodoodporny i poręczny sprzęt dla sportowców Dzięki oporności na pot i wodę na poziomie IPX7 końcówki mogą wytrzymać najbardziej rygorystyczne treningi i wszelkie przeszkody pojawiające się na Twojej drodze.

  specyficzna technologia JBL Bionic Hearing Wykorzystując specyficzną technologię dźwiękową i mikrofonową JBL, Bionic Hearing pozwala słyszeć otoczenie dzięki dwóm rozwiązaniom – TalkThru i Ambient Aware. Dzięki technice TalkThru muzyka jest ściszana, a mowa wzmacniana, co pozwala z łatwością rozmawiać z partnerem treningowym pomiędzy ćwiczeniami. AmbientAware udoskonalone wrażenia muzyczne przy jednoczesnym rozszerzeniu słyszalności dźwięków otoczenia, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo.

  Podwójny system mikrofonów na dodatek jakość została zoptymalizowana, dzięki zaimplementowaniu podwójnego systemu mikrofonów z technologią formowania wiązki oraz blokady szumu wiatru.

  Do 18 godzin czasu pracy zaimplementowany akumulator gwarantuje do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  Bezprzewodowa technika Bluetooth Dzięki interfejsowi Bluetooth 5.0 można nawiązywać połączenia albo słuchać muzyki w każdej ze słuchawek oddzielnie.

  Wkładki douszne Sport Flex Fit Wkładki douszne ze skrzydełkami, które są proste w użyciu i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je choćby dla mniejszych uszu, wyposażając w rozmiary XS, S i M.

  Kieszonkowe etui ładujące Kieszonkowe etui do ładowania gwarantuje dopełniającą moc słuchawkom, dzięki czemu można dać z siebie wszystko. Ładowanie odbywa się z szybkością um...

☆ Słuchawki dokanałowe DENON AH-C830NCW Biały ☆

Słuchawki dokanałowe DENON AH-C830NCW Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe DENON AH-C830NCW Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe DENON AH-C830NCW Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  stworzone z myślą o klientach, którzy oczekują najkorzystniejszego dźwięku w podróży, pracy albo podczas wypoczynku. Słuchawki Denon AH-C830NCW zostały zaprojektowane, aby zapewnić wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku z kompaktowych, bezprzewodowych, lekkich słuchawek. Aktywna redukcja szumów pozwala cieszyć się niezakłóconym dźwiękiem, a równocześnie możesz posiadać pewność, iż możesz słuchać ulubionej muzyki do 24 godzin dzięki inteligentnemu etui ładującemu.

  System aktywnej redukcji szumów (ANC) nowej generacji opracowany przez Denon wykorzystuje dwa mikrofony w każdej słuchawce dousznej, aby zredukować albo w pełni pousuwać hałas otoczenia. Tryb przezroczystości jest aktywowany poprzez dotknięcie słuchawki dousznej, a zaimplementowany mikrofon zagwarantuje słyszenie odgłosów świata zewnętrznego.

  Model AH-C830NCW ma dwa mikrofony w każdej słuchawce, które współpracują z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, by przechwytywać i przesyłać głos wyraźniej klasyczne mikrofony dookólne. Trzeci mikrofon gwarantuje naturalną ochronę kanału słuchowego przed wietrznym lub hałaśliwym otoczeniem, żeby wyraźnie rejestrować i transmitować Twój głos, gdy rezonuje on w Twoim ciele.

  wygodne, bezpieczne dobranie dla długiego słuchania.

  Usługa prędkiego parowania Google wykorzystuje technikę Bluetooth Low Energy do wykrywania pobliskich urządzeń Bluetooth bez zużywania obszernej mocy baterii telefonu.

  Zaprojektowane dla tych, którzy oczekują rewelacyjnego dźwięku w trakcie dojazdów do pracy, ćwiczeń lub relaksu w domu. Strojenie przez Denon Sound Master zagwarantuje potężny, lecz szczegółowy dźwięk, którego szukasz w muzyce, rozrywce i rozmowach telefonicznych.

  Ciesz się nawet sześcioma godzinami bezprzewodowego słuchania muzyki poprzez Bluetooth po jednym pełnym naładowaniu i łącznie do 24 godzin, ładując ponownie słuchawki douszne przy pomocy wygodnego etui ładującego. Dołączony kabel USB-C umożliwia ładowanie akumulatora litowo-jonowego w etui z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera.

  • kodek audio Bluetooth: AAC, SBC
  • przetworniki: 0,4" owalne, dynamiczne
  • eliminacja hałasu: hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC)
  • tryb przejrzystości: tak (Denon Ambient Monitor)
  • szybkie parowanie Google: tak
  • klasa / wersja Bluetooth: 1/5.0 z LE (Low Energy)
  • żywotność baterii: do 6 godzin (muzyka Bluetooth), łącznie 24 godziny po naładowaniu z etui ładującym. Do 4,8 godzin (Bluetooth + ANC), 19 godzin w sumie z etui do ładowania
  • wodoodporność: IPX4 (słuchawki)


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania bezprzewodowych do 700 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757) ☆

Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757) Najniższa Cena Online

☆ Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: Jbl Słuchawki dokanałowe under armour streak tws czarny (6925281970757)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Under Armour JBL UA Streak TWS

  JBL UA Streak TWS to ultrakompaktowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki sportowe z najwyższej klasy dźwiękiem JBL i konstrukcją przeznaczoną sportowcom.

  Słuchawki zostały zaprojektowane tak, by zmaksymalizować skuteczność i zminimalizować rozmiary. Lekka, wodoodporna (IPX7) kompozycja z wkładkami dousznymi Sport Flex Fit zagwarantuje stosowny komfort i bezpieczne przypasowanie.

  Dzięki specyficznej technologii JBL Bionic Hearing można usłyszeć co dzieje się wokół, a wbudowany akumulator zapewnia do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  komfortowe wkładki dokanałowe ze skrzydełkami, które są proste w użyciu i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je choćby dla mniejszych uszu, wyposażając w rozmiary XS, S oraz M.

  Tryb TalkThru pozwala ekspresowo porozumieć się z innymi uczestnikami treningu, a odblaskowe akcenty pozwalają zachować widoczność.


  atrybuty i korzyści:
  Prawdziwa bezprzewodowość usprawniająca uprawianie sportu Bezprzewodowa budowa umożliwia sportowcom maksymalizację efektów każdego treningu.

  Wodoodporny i użyteczny sprzęt dla sportowców Dzięki oporności na pot i wodę na poziomie IPX7 końcówki mogą wytrzymać najszczególniej rygorystyczne treningi i wszelkie przeszkody pojawiające się na Twojej drodze.

  specyficzna technologia JBL Bionic Hearing Wykorzystując niepowtarzalną technikę dźwiękową i mikrofonową JBL, Bionic Hearing pozwala słyszeć otoczenie dzięki dwóm rozwiązaniom – TalkThru i Ambient Aware. Dzięki technologii TalkThru muzyka jest ściszana, a mowa wzmacniana, co pozwala z łatwością rozmawiać z partnerem treningowym pomiędzy ćwiczeniami. AmbientAware ulepszone wrażenia muzyczne przy jednoczesnym zwiększeniu słyszalności dźwięków otoczenia, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo.

  Podwójny system mikrofonów ponadto jakość została zoptymalizowana, dzięki zastosowaniu podwójnego systemu mikrofonów z technologią formowania wiązki, a także blokady szumu wiatru.

  Do 18 godzin czasu pracy wbudowany akumulator zagwarantuje do 18 godzin pracy łącznie (6 godzin pracy słuchawek i 12 godzin zapasu w etui ładującym).

  Bezprzewodowa technika Bluetooth Dzięki interfejsowi Bluetooth 5.0 można nawiązywać połączenia albo słuchać muzyki w każdej ze słuchawek oddzielnie.

  Wkładki douszne Sport Flex Fit Wkładki douszne ze skrzydełkami, które są nietrudne w użyciu i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Zaprojektowano je nawet dla mniejszych uszu, wyposażając w wymiary XS, S oraz M.

  Kieszonkowe etui ładujące Kieszonkowe etui do ładowania zagwarantuje dodatkową moc słuchawkom, dzięki temu można dać z siebie wszystko. Ładowanie odbywa się z szybkością um...

☆ Słuchawki dokanałowe DENON AH-C830NCW Biały ☆

Słuchawki dokanałowe DENON AH-C830NCW Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe DENON AH-C830NCW Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Denon
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe DENON AH-C830NCW Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wyprodukowane z myślą o klientach, którzy oczekują najkorzystniejszego dźwięku w podróży, pracy albo w trakcie wypoczynku. Słuchawki Denon AH-C830NCW zostały zaprojektowane, by zapewnić wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku z kompaktowych, bezprzewodowych, lekkich słuchawek. Aktywna redukcja szumów pozwala radować się niezakłóconym dźwiękiem, a równocześnie możesz mieć pewność, iż możesz słuchać ulubionej muzyki do 24 godzin dzięki inteligentnemu etui ładującemu.

  System aktywnej redukcji szumów (ANC) nowej generacji opracowany przez Denon wykorzystuje dwa mikrofony w każdej słuchawce dousznej, by zredukować lub w pełni pousuwać hałas otoczenia. Tryb krystaliczności jest aktywowany poprzez dotknięcie słuchawki dousznej, a zaimplementowany mikrofon zagwarantuje słyszenie odgłosów świata zewnętrznego.

  Model AH-C830NCW ma dwa mikrofony w każdej słuchawce, które współpracują z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, żeby przechwytywać i przesyłać głos wyraźniej konwencjonalne mikrofony dookólne. Trzeci mikrofon zapewnia naturalną ochronę kanału słuchowego przed wietrznym albo hałaśliwym otoczeniem, by wyraźnie rejestrować i transmitować Twój głos, gdy rezonuje on w Twoim ciele.

  komfortowe, bezpieczne dobranie dla długiego słuchania.

  Usługa prędkiego parowania Google wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy do wykrywania pobliskich urządzeń Bluetooth bez zużywania wielkiej mocy baterii telefonu.

  Zaprojektowane dla tych, którzy oczekują doskonałego dźwięku podczas dojazdów do pracy, ćwiczeń albo relaksu w domu. Strojenie poprzez Denon Sound Master gwarantuje konkretny, ale szczegółowy dźwięk, którego szukasz w muzyce, rozrywce i rozmowach telefonicznych.

  Ciesz się nawet sześcioma godzinami bezprzewodowego słuchania muzyki przez Bluetooth po jednym pełnym naładowaniu i łącznie do 24 godzin, ładując ponownie słuchawki douszne za pomocą komfortowego etui ładującego. Dołączony kabel USB-C umożliwia ładowanie akumulatora litowo-jonowego w etui z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera.

  • kodek audio Bluetooth: AAC, SBC
  • przetworniki: 0,4" owalne, dynamiczne
  • eliminacja hałasu: hybrydowa aktywna redukcja szumów (ANC)
  • tryb klarowności: tak (Denon Ambient Monitor)
  • prędkie parowanie Google: tak
  • klasa / wersja Bluetooth: 1/5.0 z LE (Low Energy)
  • żywotność baterii: do 6 godzin (muzyka Bluetooth), łącznie 24 godziny po naładowaniu z etui ładującym. Do 4,8 godzin (Bluetooth + ANC), 19 godzin w sumie z etui do ładowania
  • wodoodporność: IPX4 (słuchawki)

☆ Akg pro słuchawki zamknięte k-361 bt (9002761040777) ☆

Akg pro słuchawki zamknięte k-361 bt (9002761040777) Najniższa Cena Online

☆ Akg pro słuchawki zamknięte k-361 bt (9002761040777) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AKG
 • Nazwa produktu: Akg pro słuchawki zamknięte k-361 bt (9002761040777)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  fachowe słuchawki K361BT to nie tylko gwarancja szczegółowości w czasie masteringu audio w studiu, lecz także możliwość cieszenie się muzyką w każdym innym miejscu. Dostosowane są one do pracy jednocześnie z mistrzowskim sprzętem audio, jak i urządzeniami przenośnymi.fachowe brzmienie w każdym caluSłuchawki studyjne AKG K361BT wyekwipowano w 50 mm przetworniki z pokrytymi tytanem membranami oraz cewkami z miedzi beztlenowej, które gwarantują pasmo przenoszenia 15 Hz - 28 kHz.

  dzięki czemu ten mistrzowski sprzęt oferuje niezwykłą głębię niskich tonów, a także czystość wysokich nut. K361BT to także dokładne zestrojenie, które umożliwia odtwarzanie naturalnego, poprawnie zbalansowanego dźwięk z wyjątkowymi szczegółami.Wszystko to pozwoli Ci podejmować pewne decyzje podczas miksowania i edycji, takprodukowane przez Ciebie audio zawsze brzmiało tak, jak planowałeś.

  Pełne niuansów i detalicznie odwzorowane, pozwalają na zdefiniowanie każdego słyszanego instrumentu i jego dokładne zharmonizowanie.Pełna wygoda podczas pracy z AKG K361BTLekka budowa i wokółuszne muszle słuchawek studyjnych AKG K361BT zostały opracowane tak, abyś niemal ich nie czuł nawet po wielu godzinach pracy z dźwiękiem.

  Wysokiej jakości owalne poduszki wypełnione prawidłowo dostosowującą się pianką zapewniają komfort i uniemożliwiają wyciekowi dźwięku. W dodatku zamknięta kompozycja gwarantuje nieprzeciętną izolację i lepsze brzmienie niskich częstotliwości.

  Natomiast regulowany pałąk został tak skonstruowany,fachowe słuchawki K361BT dobrze trzymały się na głowie, lecz nie wywoływały uczucia ucisku. Co więcej, moduł Bluetooth pozwoli na korzystanie bezprzewodowe, natomiast możliwość sterowania dotykowego ułatwi kontrolę nad głośnością, muzyką czy połączeniami telefonicznymi.Słuchawki nie tylko do studiaNajwyższa czułość, a także niska impedancja najkorzystniejszy efekt jednocześnie w czasie wykorzystywania z urządzeniami mistrzowskimi, jak i konsumenckimi.

  Od dzisiaj przy pomocy jednych słuchawek możesz wypełnić każdą chwilę swojego dnia genialnym dźwiękiem. AKG K361BT to przecież jakość fachowych monitorów, zamknięta w przenośnej, bezprzewodowej formie.Odpinany , a także dwa kable znajdujące się w pakiecie sprawią,bezproblemowo dostosowujesz je do swych potrzeb.

  W studio korzystaj z 3-metrowego kabla audio, natomiast na ulicy z 1,2-metrowgo przewodu albo wybierz połączenie bezprzewodowe z Bluetooth 5.0. Co więcej, model ten prosto przetransportujesz, a to dzięki składanej konstrukcji, a także niepokaźnej wadze.

  Spakuj cały zestaw do plecaka i przełączaj się ze smarfona na konsoletę, choćby nie zdejmując K361BT z głowy.ŁącznośćBezprzewodowa i przewodowaRodzaj łącznościBluetooth 5.0Budowa słuchawekNauszne zamknięteSkładana budowaTakŚrednica membrany50 mmPasmo przenoszenia słuchawek15 ~ 28000 HzImpedancja słuchawek32 OmCzułość słuchawek114 dBWbudowany mikrofonNieZłączeMinijack 3,5 mm - 1 szt.USB rodzaju-C - 1 szt.Długość kabla1,2 m3 mOdłączany kabelTakZasięgdo 10 mZasilanieWbudowany akumulatorZewnętrzneMaksymalny czas pracydo 24 hZastosowane technologiePure OFCMateriał nausznikówPiankaDodatkowe dostosowywany pałąkKolorMetallic BlackDołączone akcesoriaKabel USBPrzejściówka jack 6,3 mmKabel 3 m prostyKabel 1,2 m prostyWaga260 gGwarancja24 miesiące (gwarancja producenta)...


☆ Apple airpods ☆

Apple airpods Najniższa Cena Online

☆ Apple airpods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple airpods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jakość dźwięku H2. Więcej mocy brzmi jeszcze lepiej.Słuchawkami AirPods Pro dyryguje nowy, produkowany poprzez Apple czip H2. Doskonała jakość audio to jego zasługa. Układ koncertowo współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem i wzmacniaczem, dzięki temu wysokie, liryczne nuty i głębokie, soczyste basy brzmią wprost zniewalająco.

  A każdy dźwięk dostarcza jeszcze bogatszych wrażeń. Nowy czip H2 potrafi jeszcze więcej. Wykorzystuje dźwięk obliczeniowy, aby inteligentniej redukować hałas, wytwarzać fantastyczne trójwymiarowe środowisko akustyczne i powiększać sprawność baterii.

  Za jednym zamachem. Czip wykorzystuje nowoczesne świeże algorytmy adaptacyjne, aby szybciej przetwarzać dźwięk i dostrajać go precyzyjnie wtedy, gdy do Ciebie dociera. Każdy parametr akustyczny jest dostosowywany pod kątem wyjątkowego kształtu Twojego ucha, co pozwala cieszyć się wierniejszym brzmieniem.

  Przeprojektowany mikrofon skierowany do w środku współpracuje z algorytmami ulepszającymi jakość głosu, by lepiej go rozpoznawać i oddawać. Dzięki czemu podczas rozmów przez telefon i połączeń video po prostu brzmisz naturalniej.

  A transparent look inside AirPods Pro highlighting the H2 chip at the back of the earbud.Specjalnie zaprojektowany przetwornik i wzmacniacz współpracują z czipem H2 tak, aby niwelować zakłócenia w czasie odtwarzania.

  dzięki czemu słyszysz głębsze basy i czystsze wysokie tony – choćby przy niskiej głośności. Redukcja hałasu Hałas? Nie dotyczy.AirPods Pro z czipem H2 redukują poziom hałasu dwa razy produktywniej niżeli poprzedni model.

  Do tego potrafią inteligentnie niwelować niepożądane dźwięki, zapewniając komfort słuchania. Wyższy stopień kontroli nad tym, co słyszysz – i czego nie słyszysz – pozwala zanurzyć się w muzyce i podcastach jak nigdy wcześniej.

  choćby 2x udoskonalony poziom aktywnej redukcji hałasuNowy przetwornik i lepsze algorytmy akustyczne pomagają aktywnej redukcji hałasu w eliminacji niepożądanych dźwięków. Żeby Cię nie rozpraszały, kiedy słuchasz w podróży – lub w skupieniu.

  Mikrofony redukujące hałas i tylny odpowietrznik rozmieszczono tak,ekspresowo wyłapywać odbierane dźwięki. Ewentualne zakłócenia są rekompensowane, zanim dotrą do Twojego ucha.Obraz ukazujący zewnętrzny mikrofon słuchawek AirPods Pro.Cztery pary silikonowych wkładek dousznych – teraz także w rozmiarze XS – usprawniają dostosowanie.

  Wkładki ściśle przylegają do uszu, tworząc znakomicie izolowaną przestrzeń dla dźwięku, a równocześnie chroniąc AirPods Pro przed wypadaniem. Adaptacyjny tryb kontaktu wykorzystuje moc czipa H2, by minimalizować natężenie głośnych dźwięków, takich jak syreny czy warkot wiertarki.

  Łatwiej usłyszysz, co dzieje się dookoła. Redukują hałas 48 000 razy na sekundę. Wyższy poziomkontroli.Sterowanie dotykowe pozwala kontrolować odtwarzanie prosto ze słuchawki. Reguluj głośność muśnięciem palca w górę albo w dół, naciśnięciem rozpoczynaj i pauzuj odtwarzanie oraz odbieraj i kończ połączenia.

  Przytrzymaj, aby przełączyć się między aktywną redukcją hałasu a Adaptacyjnym trybem kontaktu. Spersonalizowane brzmienie Dostrojone do Ciebie.AirPods Pro dostarczają dzisiaj jeszcze intymniejszych wrażeń.

  Spersonalizowany dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy współpracuje ze wszystkimi Twoimi urządzeniami tak, żeby zanurzyć Cię bez reszty w fantastycznej akustyce2. A adaptacyjna korekcja (EQ) dba o rewelacyjne dostrojenie brzmienia płynącego z AirPods Pro.

  Każdą nutę słyszysz więc w najkorzystniejszym osiągalnym wydaniu. Technika Spersonalizowanego dźwięku przestrzennego wykorzystuje aparat TrueDepth w iPhonie do stworzenia unikatowego profilu opartego na geometrii Twojej głowy – po to, żeby brzmienie było lepiej dobrane do kształtu uszu.

  Twój profil synchronizuje się na wszelkich Twoich urządzeniach – dzięki temu możesz cieszyć się fenomenalnym dźwiękiem w każdej sytuacji. Dzięki dynamicznemu śledzeniu ruchu głowy dźwięk trójwymiarowy towarzyszy Ci także podczas grupowych połączeń FaceTime.

  Rozmowy z przyjaciółmi i bliskimi przebiegają tak, jakbyście znajdowali się w jednym pokoju. Adaptacyjna korekcja (EQ) na bieżąco dostraja muzykę do Twoich uszu, uwzględniając ułożenie słuchawek AirPods Pro.

  Zwrócone do we wnętrzu mikrofony dokonują pomiaru docierających do Ciebie dźwięków, a następnie dopasowują niskie i średnie częstotliwości. To dlatego brzmienie jest za każdym razem tak szczegółowe i wyraźne. Etui i sprawność baterii Naładowane możliwościami.nowe etui ładujące MagSafe skrywa multum funkcji, dzięki którym ze słuchawek korzysta się wyjątkowo komfortowo – choćby kiedy jesteś w ruchu.

  Unowocześniona konstrukcja daje więcej możliwości lokalizowania etui, a sprawniejsza bateria pozwala dłużej słuchać, oglądać i rozmawiać bez doładowywania. Nie sposób znaleźć lepszego etui. Choćby 6 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu.

  nawet 30 godzin słuchania przy włączonej aktywnej redukcji hałasu dzięki etui ładującemu. Energię etui ładującego MagSafe uzupełnisz przy użyciu ładowarki do Apple Watch lub ładowarki MagSafe. Możesz również skorzystać ze złącza Lightning albo ładowarki z atestem Qi.

  Nowy czip U1 pozwala na korzystanie z aplikacji Znajdź z funkcją Znajdowanie staranne do starannego lokalizowania etui. Apka Znajdź pozwala także zobaczyć przybliżoną lokalizację słuchawek AirPods Pro, jeśli zapodzieją się gdzieś w pobliżu.

  Uchwyt na smycz pozwala przyczepić etui do plecaka albo torebki. To rozwiązanie nieprzeciętne dla osób, które nie chcą rozstawać się z fantastycznym dźwiękiem. Zastosowany głośnik odtwarza sygnał ułatwiający znalezienie etui.

  A nowe dźwięki informują o niskim poziomie baterii czy zakończeniu parowania. Słuchawki AirPods Pro i etui ładujące MagSafe są oporne na wodę i pot (klasa ochrony IPX4). Wszystko gra jak zaczarowane - Koncertowa prostota.AirPods Pro kryją w sobie tę samą magię, co inne słuchawki AirPods – od momentalnej konfiguracji po udostępnianie dźwięku.

  A świeże funkcje pozwalają je w mig spersonalizować, umożliwiając realizowanie zadań z nieporównaną łatwością. Bezproblemowa konfiguracjaPołóż AirPods Pro blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, aby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud7.

  Jeśli na etui znajduje się grawerunek, to jego cyfrową wersję zobaczysz na ekranie urządzenia. Nieduża rzecz, a cieszy. Udostępnianie dźwiękuDzięki funkcji Udostępnianie dźwięku możesz wspólnie z drugą osobą słuchać piosenki lub filmu poprzez dowolne dwie pary AirPods.

  Po prostu zbliż słuchawki do iPhone’a, iPada lub Apple TV, z którego odtwarzasz dźwięk, i połącz je od razu. Niezwłoczne przełączanieFunkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk pomiędzy iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV.

  dzięki temu choćby wtedy, gdy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. AirPods i ułatwienia dostępuAirPods Pro nie tylko pozwalają radować się nieprzeciętnym dźwiękiem, ale także odpowiadają na zapotrzebowania osób z wadami słuchu.

  Funkcje takie jak Wyraźny głos pomagają uczestniczyć w rozmowie w hałaśliwym otoczeniu. Dostrajanie słuchawek podkręca częstotliwości tak, aby dźwięk był wyraźniejszy. Z kolei funkcja Live Listen wraz z iPhonem skutecznie wychwytuje dźwięki, które dobiegają z daleka, dzięki czemu możesz na przykład śledzić wystąpienie prelegenta mimo otaczającego Cię zgiełku.

  przejrzyj AirPods Pro w AR.Otwórz tę stronę w Safari na iPhonie albo iPadzie. Wyraź siebie.Odkryj świeże opcje grawerunku dla AirPods. Dowolnie łącz emoji, tekst i cyfry.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki bezprzewodowe do biegania – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania bezprzewodowych do 700 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek bezprzewodowych do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł opinie,
 • dobre słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł cena,
 • ranking słuchawek do biegania bezprzewodowych do 700 zł,
 • słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 700 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 700 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 700 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania bezprzewodowych do 700 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bezprzewodowymi do 700 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bezprzewodowymi do 700 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania bezprzewodowe do 700 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *