FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 ☆

Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  TRENAŻER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E

  Trenażer eliptyczny programowany Schwinn 510E to kompaktowych rozmiarów sugestia urządzenia z przednim kołem amerykańskiej marki Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Między innymi 13 różnych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i elegancki i stylowy wygląd. Został wyposażony także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która pozwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do dokładnego pomiaru tętna w trakcie treningu.

  Model 510E ma także możliwość śledzenia swych aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości – weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zagwarantuje integracja z platformą Explore the World. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt marki Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, wyraźnie wyższy poziom!

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ posiadać ZAUFANIE

  firma Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako głównie rozmaitego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie marki znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do wykorzystania domowego. Producent jednocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących wyprodukowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zmniejszać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport typowo koncentrują się szybciej i efektywniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc poprawę skuteczności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na skuteczność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest możliwe poprzez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ zezwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja gromadzi:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć darmowych map do nieograniczonego stosowania

  + video dopasowane do Twojej prędkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które aktualnie nie są już dostępne.☆ Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary ☆

Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary Najniższa Cena Online

☆ Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Niektórzy nie potrzebują sporo, aby trenować w domu. Starczy znaleźć niezawodny sprzęt z prostą obsługą, a reszta zależy od chęci i determinacji. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, mamy dla Ciebie urządzenie skrojone na miarę! Orbitrek inSPORTline Atlanta Black to niemal identyczny wariant najwyższej klasy i ulubionego poprzez klientów urządzenia inSPORTline Atlanta - z tą różnicą, że opór jest kontrolowany ręcznie przy pomocy pokrętła!

  jednostajna rama z nisko położonym środkiem ciężkości kryje w sobie system koła zamachowego 10 kg, które pozwala na płynne poruszanie się na orbitreku, a co najważniejsze - bez zbędnego hałasu. Możesz przystosować pozycję pedału do trzech poziomów, by uzyskać najbardziej naturalną postawę. A dzięki czujnikom tętna na uchwytach, możesz nawet sprawdzić swoje tętno podczas treningu! krótko mówiąc, wszystko jest dopasowane do produktywnego treningu bez zbędnych komplikacji.

  Trwała i zrównoważona rama, doskonały stosunek ceny do jakości, a na ogół wieloletnie pozytywne opinie naszych klientów czynią z tego modelu absolutną gwiazdę naszej oferty. Jeśli więc szukasz najlepszego rozwiązania do częstych treningów w domu, to poprawnie trafiłeś!

  Kluczowe cechy:

  • stabilna i przestronna budowa
  • 3-częściowe korby z łożyskami maszynowymi SKF
  • łożyska maszynowe w 6 najistotniej obciążonych miejscach - przeguby uchwytów i pedały
  • System BeltDrive zapewniający cichą i płynną pracę
  • regulacja położenia pedałów na szynach (3 poziomy)
  • Gumowane stałe i ruchome uchwyty o wielkiej przyczepności
  • wyświetlacz prezentuje: zegar, czas, szybkość, dystans, kalorie, tętno
  Stabilność w każdym ruchu

  Odkryj stabilność w każdym ruchu dzięki naszemu najnowszemu orbitrekowi, który łączy w sobie niespotykaną jednostajną konstrukcję z nisko położonym środkiem ciężkości. Ten innowacyjny design gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo w trakcie intensywnych treningów, ale także pozwala na bardziej naturalne naśladowanie ruchu biegania. Doskonale wyważony system koła zamachowego 10 kg zapewnia płynność każdej sesji ćwiczeniowej, minimalizując ryzyko kontuzji. Z naszym orbitrekiem trening w domu staje się nie tylko sprawny, ale i bezpieczny dla każdego użytkownika.

  Przekraczaj granice

  Przekraczaj granice możliwości swego ciała z orbitrekiem, który proponuje regulację oporu w 8 poziomach. Ta kluczowa cecha zezwala na przypasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb i celów fitness, od lekkiego rozgrzewania po arcytrudne wyzwania siłowe. Dzięki łatwemu w obsłudze pokrętłu, zmiana poziomu oporu odbywa się płynnie, co pozwala na szybką adaptację i maksymalizację efektów treningowych. Niezależnie od tego, czy celujesz w budowę mięśni, spalanie tłuszczu, czy poprawę kondycji, nasz orbitrek jest twoim kluczowym sprzętem do przekraczania własnych granic.

  Absolutna perfekcja

  Osiągnij absolutną perfekcję w swoich treningach dzięki unikalnej konstrukcji, która łączy wytrzymałość i nadzwyczajny stosunek ceny do jakości. Nasz orbitrek nie tylko przetrwa lata intensywnego wykorzystywania dzięki wytrzymałej ramie i łożyskom maszynowym SKF w newralgicznych punktach,także oferuje niezrównaną wartość, potwierdzoną przez wieloletnie pozytywne opinie naszych klientów. Każdy element, od gumowanych uchwytów po progresywny ekran śledzący Twoje postępy, został zaprojektowany z myślą o maksymalizacji komfortu i wydajności treningu. Inwestycja w nasz orbitrek to inwestycja w długookresową jakość i satysfakcję z osiąganych rezultatów.


  Opis techniczny:


☆ Orbitrek magnetyczny premium h1742 marki Hms ☆

Orbitrek magnetyczny premium h1742 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny premium h1742 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny premium h1742 marki Hms
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Klasa artykułu: Semi commercial
  • wymiary: 172 x 65 x 175 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 76,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 180 kg
  • Waga koła zamachowego: 9 kg
  • automatyczna regulacja oporu: 32 stopnie
  • Regulacja wysokości kroku: 5 stopni
  • System hamowania: magnetyczny wewnętrzny
  • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • antypoślizgowe i wielkie pedały (150 mm)
  • Uchwyt na bidon
  • Stopki poziomujące
  • Półka na tablet lub smartfon
  • Wejście słuchawkowe (mini jack 3.5 mm)
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • SCAN
  • Pomiar pulsu
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • WATT (poziom erengii zużytej w trakcie ćwiczeń)
  • HRC (kontrola bicia serca)
  • Recovery (test pracy serca)
  • RPM (obroty na minutę)
  • Zasilanie sieciowe: 230V
  • Temperatura zewnętrzna
  • 5 indywidualnych programów treningowych

  Przeznaczenie

  Model H1742 zalicza się sprzętu klasy Semi Commercial. Oznacza to, iż orbitrek spełni swoje zastosowanie równocześnie w celach domowych, jak i komercyjnych.

  zalety

  Trenażer eliptyczny pozostał wyposażony w szereg udogodnień, które podnoszą jakość realizowanych ćwiczeń i wygodę stosowania. Wbudowany wentylator stworzy symulację oporu powietrza w trakcie ćwiczeń, dzięki temu trening będzie o dużo bardziej realistyczny. Ponadto zaimplementowane głośniki umożliwią słuchanie ulubionej muzyki wprost z konsoli głównej, bez potrzeby podpinania słuchawek.

  Trening w zgodzie z naturą

  Prezentowany model pozostał wyposażony we własny generator energii, dzięki czemu nie ma potrzeby podpinania go do prądu podczas ćwiczeń. Siła mięśni wytworzy dostateczną ilość energii niezbędnej do działania funkcji elektronicznych. Oprócz tego rowerek eliptyczny korzysta z magnetycznego systemu hamowania, który jest bardzo cichy i nie przeszkadza innym.

  Od nowicujsza do profesjonalisty

  Użytkownik steruję całym urządzeniem za pomocą stanowczo poręcznej konsoli głównej. Bezproblemowo w trakcie ćwiczeń zmienimy wszystkie istotne parametry treningu. Począwszy od obciążenia, a skończywszy na czasie i celu. Oprócz podstawowych funkcji komputer pozwala na również ustawienie jednego z pięciu predefiniowanych programów treningowych, które pozostały dostosowane zarówno dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Ćwiczenia obejmują tryb:

  Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu pozwala na zaplanowanie ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała. Istnieje na dodatek możliwość ustawienia wartości docelowych dla odległości, spalonych kalorii i pulsu.

  Beginner — obejmuje 4 główne poziomy, które zapewniają ogólnorozwojowy trening przypasowany dla osób początkujących.

  Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj przystępne 4 poziomy trudności, trafne dla zaawansowanych użytkowników.

  Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszystkich zawodach sportowych, gwarantując zawsze nadzwyczajną formę.

  Cardio — najefektywniejszy z trybów, gwarantujący widoczne efekty po relatywnie krótkim okresie treningu. Bardzo polecany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni.

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu H1742 przystępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Orbitreki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się producent HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odnajdzie odbiorców wśród profesjonalistów, jak dodatkowo osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zastosowany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

  Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją różnorakością. Oferuję najszczególniej nowoczesne technicznie rowerki eliptyczne, które same przystosują trening do jednostkowych potrzeb, jak ponadto sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

  By zagwarantować świeże i niebanalne doznania podczas treningu niektóre z orbitreków pozostały wyekwipowane w obsługę urządzeń przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,codzienny trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków eliptycznych posiada swój unikalny dizajn, który nadzwyczajnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wystroju wnętrza. W ofercie producenta odszukamy jednocześnie stonowane biele i czernie, jak jeszcze neonową kolorystkę orbitreków.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 producent dostarcza świeże, postępowe produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort stosowania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezawaryjność sprzętu i odporność poprzez sporo lat intensywnych ćwiczeń.

  pokaźna gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu producenta HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  marka oprócz rodzimego rynku niezwykle korzystnie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych oraz stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  towar
  marka
  Kod producenta
  17-12-015
  EAN
  5907695518399
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Pół-komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  9
  Nośność [kg]
  180
  Waga [kg]
  76.5
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340) ☆

Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340) Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek ceniony poprzez klientów Orbitrek magnetyczny H9249V to z reguły sprzęt, który jest na rynku sprawdzonym i uwielbianym rozwiązaniem. Wielu klientów rekomenduje urządzenie i ćwiczy na nim każdego dnia, gubiąc zbędne kilogramy i zmieniając swoje życie na ulepszone.

  Orbitrek magnetyczny z magnetycznym systemem oporu to gwarancja sukcesu i płynności podczas każdej sesji treningowej. Zmień swoje ciało, polepsz samopoczucie i wybierz to, co wybiera setki klientów. Orbitrek H9249V to sztandarowy produkt w ofercie firmy HMS.

  niepowtarzalne wzornictwo zezwala na cieszenie się nie tylko z treningu, lecz także z prezencji urządzenia, co pozytywnie wpływa na wystrojenie wnętrza. Bez dwóch zdań dodaje sportowego charakteru. Intuicyjność obsługi to główny aspekt, który znamionuje ten model i pozwala swym użytkownikom na wydajne modyfikowanie ustawień treningowych, czy obciążenia.

  Głównym założeniem producenta było stworzenie orbitreka, który zapewni frajdę na sporo godzin, pomoże zbudować sylwetkę marzeń i w intuicyjny sposób przedstawi wszelkie możliwości urządzenia. Udało się spełnić te założenia i kupujący z całego świata otrzymali orbitrek magnetyczny, który bez niepotrzebnych kompilacji dostarcza nowoczesne rozwiązania sprzyjające wygodnemu i bezpiecznemu treningowi cardio.

  Ćwicz i modeluj swoje ciało Decydując się na urządzenie do treningu cardio, warto wybrać produkt, który będzie prosty w konfiguracji i zapewni przyjemny, stabilny trening w każdym momencie. Z magnetycznym ruchem oporu macie pewność, że ciche działanie pozwoli na trening choćby w godzinach nocnych, bez obawy przed zbudzeniem domowników - to niewątpliwy atut, który bez dwóch zdań sporo osób doceni.

  Komputer z wyświetlaczem LCD zaopatrzony jest w mnóstwo funkcji upraszczających jazdę na orbitreku i w głównej mierze umożliwia wykonanie solidnej analizy. Jest to podstawa w celu optymalizacji swojej jazdy, a co z tego wynika - udoskonalaniu swojej kondycji i sylwetki.

  Jak na towar niekomercyjny znamionuje się wysoką estetyką wykonania, a także sprawdzonymi funkcjami, tak więc w tym zakresie cenowym orbitrek magnetyczny H9249V spisuje się wybornie. Nie ma więc powodów do zdziwienia, że te sztandarowe urządzenie marki HMS jest nieraz wybierane poprzez klientów.

  Dołącz do grona aktywnych i zrewolucjonizuj swój trening - osiem programów treningowych rzuca Ci wyzwanie ku lepszemu! Sprawdzona kompozycja Orbitrek magnetyczny H9249V to na ogół artykuł o jednostajnej i przemyślanej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo i sprawność ćwiczeń.

  Jazda na orbitreku powinna być przyjemnością i dostarczać użytkownikowi frajdy połączonej z satysfakcją - tak właśnie funkcjonuje model H9249V. Interesująca kolorystyka połączona z wykorzystaniem wysokiej jakości tworzyw daje produkt na LATA, który pomoże w kształtowaniu sylwetki, a także żelaznej kondycji.

  Rolki transportowe widocznie upraszczają proces transportu urządzenia, a ogólna waga produktu i jego rozmiary są wspaniale dopasowane tak, żeby osoba do 120 kg mogła na nim spokojnie ćwiczyć bez chwiania się na boki.

  właściwości technologiczne: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 stopni Koło zamachowe: 9 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga artykułu: 33,5 kg Maksymalne obciążenie towaru: 120 kg wymiary artykułu: długość: 130 cm szerokość: 60 cm wysokość: 157,5 cm Funkcje komputera: Scan Czas szybkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Pozostałe dane: Nie przeznaczony do użytkowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #OrbitrekMagnetyczny #OrbitrekHMS #OrbitrekH9249V #OrbitrekMagnetycznyH9249V #OrbitrekTreningowy #OrbitrekStacjonarny #HMS #MarkaHMS #Cardio #TreningCardio


☆ ORBITREK HMS H5813-i (5907695532487) ☆

ORBITREK HMS H5813-i (5907695532487) Najniższa Cena Online

☆ ORBITREK HMS H5813-i (5907695532487) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: ORBITREK HMS H5813-i (5907695532487)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H5813i to orbitrek z nowej linii produktów do której należą także rower poziomy i rower konwencjonalny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Trening na orbitreku ma szereg zalet: spala tkankę tłuszczową, polepsza wydolność, wzmacnia wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a przy tym nie obciąża stawów i minimalizuje ryzyko kontuzji.Orbitrek został wyposażony w progresywny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do gratisowej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem dobrze znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, że jest kompatybilna z zróżnicowanymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swych treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło także zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie – w połączeniu z Google Maps.ponadto użytkownik ma do dyspozycji szeroki komputerek z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie w dodatku 12 programów treningowych, które w świetny sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco nadzorować nasz puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu odnajdziemy najszczególniej poręczne i przydatne informacje, takie jak: scan, czas, prędkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Towar ma także funkcje recovery.H5813i to konkretna, jednostajna kompozycja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.H5813i to najkorzystniejszy dobór dla osób, które preferują trening cardio a jednocześnie nie chcą obciążać swych stawów.Specyfikacja: rozmiary: 166 x 70 x 158 cm Zakres obciążenia: 1-32 Waga koła zamachowego: 9 kg Regulacja oporu: automatyczna Opór: magnetyczny wewnętrzny Zasilanie: sieciowe 230V Uchwyt na urządzenie przenośne Kółka transportowe Stopki poziomujące Waga artykułu: 58 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Funkcje: ekran: LCD Obsługa bezpłatnej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas szybkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRC Łączna ilość programów treningowych: 19 Uwagi: Nie dedykowany do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące;


☆ Gymost Orbitrek e29 (5905440496046) ☆

Gymost Orbitrek e29 (5905440496046) Najniższa Cena Online

☆ Gymost Orbitrek e29 (5905440496046) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost Orbitrek e29 (5905440496046)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  rozmiary orbitreka: 158 x 63 x 170 cm, funkcje wyświetlacza: czas, szybkość, kalorie, dystans, puls, RPM, watt, cardio, maksymalna waga użytkownika: 150 kg.


☆ Xterra Orbitrek magnetyczny fs 4.0e ☆

Xterra Orbitrek magnetyczny fs 4.0e Najniższa Cena Online

☆ Xterra Orbitrek magnetyczny fs 4.0e - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xterra
 • Nazwa produktu: Xterra Orbitrek magnetyczny fs 4.0e
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Obiecałeś sobie, iż zadbasz o swoje zdrowie i kondycję? Zastanawiasz się, od czego rozpocząć przygodę ze sportem. Mamy dla Ciebie propozycję Orbitrek magnetyczny Xterra FS 4.0E

  • przedni napęd, konkretna i stosunkowo niski środek ciężkości zapewnia jednostajną, cichą pracę przez cały proces treningowy

  • czytelny podświetlany wyświetlacz LCD gromadzi wszystkie ważne informacje dotyczące treningu

  • obszerne i antypoślizgowe podesty na stopy zapewnią bezpieczne i komfortowe korzystanie z orbitreka

  • wbudowane kółka transportowe pozwolą na postawienie go w dowolnym miejscu

  • 5 programów treningu o zróżnicowanej intensywności pozwoli na stopniową zmianę poziomu ćwiczeń dostosowaną do udoskonalającej się kondycji

  • waga koła zamachowego zagwarantuje płynne i harmonijne ruchy, nie obciążając stawów i kręgosłupa

  • zintegrowany głośnik, a także wejście audio w panelu sterującym pozwoli na słuchanie ulubionej muzyki

  • zaopatrzony w SYSEM MONITOROWANIA PRACY SERCA będzie stale kontrolował puls w trakcie treningu


  Orbitrek magnetyczny Xterra FS 4.0E to nad wyraz korzystny dobór, jeżeli chcesz poprawić kondycję, zadbać o swoje zdrowie, czy zapewnić sobie odrobinę ruchu na co dzień. Udoskonala pracę układu krążenia i wydolność.
  niemało FUNKCJI W JEDNYM URZĄDZENIU
  Orbitrek, jak każde tego typu urządzenie, pozwoli naśladować ruchy, jakie wykonasz podczas wycieczek górskich, jazdy na rowerze czy choćby biegów narciarskich. Wszystkie te dobroczynne dyscypliny sportu odwzorowane są w tym jednym niepokaźnym urządzeniu. Dzięki wielu przydatnym funkcjom, jakie proponuje ten orbitrek warto rozpocząć z nim swoją przygodę ze sportem w swoim domowym zaciszu.
  FUKNCJONALNY ekran
  Orbitrek magnetyczny Xterra FS 4.0 E z kołem zamachowym o wadze 8,6 kg, sterowanym za pomocą komputera i wielofunkcyjnym licznikiem, wskaże Ci podczas treningu m.in. Czas, spalone kalorie, moc, szybkość, z jaką wykonasz ćwiczenia, a także dystans, jaki pokonałeś.
  PAS TELEMETRYCZNY I PROGRAM RYTMU SERCA
  załączony do zestawu pas telemetryczny, pomoże w monitorowaniu prawidłowej pracy Twojego serca. Obserwując wartość rytmu serca dobierzesz właściwe poziomy obciążenia do aktualnej kondycji.
  W RYTMIE MUZYKI
  Dzięki zintegrowanemu głośnikowi i wejściu audio będziesz mógł podczas treningu ćwiczyć w rytmie ulubionej muzyki.
  ROLKI TRANSPORTOWE
  zastosowane rolki transportowe umożliwią Ci proste i wygodne przemieszczanie sprzętu w dowolne miejsce.
  UDŹWIG DO 148 KG
  Maksymalna waga użytkownika Orbitreka magnetycznego Xterra FS 4.0E to aż 148 kg
  5 programów treningowych, które pomogą Ci w drodze do celu:

  • Hill - odtwarza chodzenie po górach

  • Fat burn – maksymalizuje spalanie tkanki tłuszczowej

  • Cardio – jego zadaniem jest wzmacnianie pracy serca

  • Strength - jego celem jest wzmacnianie mięśni dolnych partii ciała

  • Interval – wypracowuje właściwą gospodarkę tlenową organizmu


  Jak dobrać długość kroku do wzrostu:

  • ok. 30 cm - do wzrostu 165 cm
  • ok. 35 – 45 cm – do wzrostu od 165 - 180 cm
  • ok. Powyżej 45 cm. – do wzrostu powyżej 180 cm


  właściwości wskazywane na wyświetlaczu:

  • Czas, prędkość, kalorie, dystans, obr./min., puls, moc


  Nie czekaj dłużej z zakupem, kondycja nie wróci do Ciebie sama! Zacznij trening na orbitreku magnetycznym Xterra FS 4.0 E, a zobaczysz, jak momentalnie osiągniesz wymarzony efekt!
  parametry

  • Materiał: Stal, tworzywo sztuczne

  • Regulacja obciążenia: tak, 20 stopni z panelu sterownia

  • Programy treningowe: 5

  • System napędu: pas wielorowkowy

  • System hamowania: elektromagnetyczny

  • Odległość między podestami: 10 cm

  • wymiary: 166 x 58 x 163 cm (dł. X szer. X wys.)

  • wymiary opakowania: 148,5 x 57 x 78 cm

  • rozmiary podestu: 34 x 15 cm (dł. X szer.)

  • Długość kroku: 44 ok. Cm

  • dostosowywana długość kroku: nie

  • Waga koła zamachowego: 8,60 kg

  • Waga użytkownika: 148 kg

  • Waga netto: 69 kg

  • Waga brutto: 79 kg

  • Rolki transportowe: tak

  • Zasilanie: 230 V,50 Hz

  • Pomiar pulsu: tak

  • Pas telemetryczny: tak

  • wyświetlacz LCD: tak

  • Wejście audio: tak

  • Głośnik w panelu: tak

  • Podstawka na telefon: tak
  • Uchwyt na bidon: tak

  • Model: Xterra FS 4.0E

  • Klasa staranności: C

  • Klasa użytkowania: H


  Uwaga: urządzenie przeznaczone jest do wykonywania ruchu tylko do przodu!
  Xterra Fitness to wiodąca światowa producent sprzętu cardio fitness z siedzibą w Jonesboro w stanie Arkansas. Ich misją jest wspomaganie fitnessu w warunkach domowych. Ich produkty są proste w wykorzystywaniu, składane, przenośne i wyposażone w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra, w którym niewątpliwie poczujesz się lepiej aniżeli dotychczas.

☆ Orbitrek programowany 430i marki Schwinn ☆

Orbitrek programowany 430i marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek programowany 430i marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek programowany 430i marki Schwinn
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Programowany Schwinn 430i to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej producenta Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek pomiędzy innymi 22 najróżniejsze programy treningowe, aż 20 stopni oporu magnetycznego, 10 stopniową i 6 poziomową ręczną regulację nachylenia oraz szykowny i stylowy wygląd. Orbitrek pozostał zaopatrzony także we wszelkie potrzebne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu, a także kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu.

  marka Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako głównie najróżniejszego rodzaju rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się typu sprzęty fitness cardio do użytkowania domowego. Marka jednocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Dodatkowo, sprzęt kompatybilny jest ze stronami takimi jak Schwinn Connect™, Under Armour czy MyFitnessPal, dzięki możliwości wyeksportowania informacji o przeprowadzanych treningach za pośrednictwem zastosowanego portu USB. Tym samym daje to użytkownikowi możliwość progresywnego monitorowania danych treningowych oraz planowania nowych celów.

  informacje technologicznE:

  • ekran: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • Programy treningowe: 22 – w tym treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne, fitness test rodzaju prędki start
  • ilość profili użytkowników: 2
  • Regulacja oporu: 20 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli
  • Aplikacje i śledzenie dynamiczności: możliwość transferu danych treningowych za pośrednictwem portu USB i synchronizacja ich ze stronami takimi jak Schwinn Connect™, Under Armour czy MyFitnessPal
  • Funkcje: czas, dystans, liczba powtórzeń, prędkość, kalorie, puls, opór
  • Waga koła zamachowego: 9 kg (koło zamachowe o rzeczywistej wadze 4,5 kg działające w systemie Hybrid HIIT imitującym sprzęt posiadający dwukrotnie cięższe koło zamachowe)
  • Długość kroku: 51 cm
  • Nachylenie: 10 stopniowa regulacja manualna (6 stopni ustawienia rampy)
  • Płozy: obfite i antypoślizgowe
  • Uchwyty: wyprofilowane, statyczne i ruchome
  • Konsola z miejscem na tablet
  • Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach
  • Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu (10 opcji) podczas treningu
  • Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością transferu informacji i ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, zasilacz sieciowy
  • rozmiary sprzętu: 177,8 x 180,3 x 71 cm (dł. X szer. X wys.)
  • rozmiar opakowania: 130 x 86,4 x 56 cm (dł. X szer. X wys.)
  • znikoma wysokość sufitu:wysokość użytkownika + 53 cm (najwyższe położenie płozy) + kilka centymetrów zapasu gwarantujących wygodne warunki treningowe
  • Waga towaru: 74,5 kg
  • Waga artykułu w opakowaniu: 82,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg
  • Przeznaczenie: wykorzystanek domowy
  • Gwarancja: 2 lata
  • Kod towaru: 100373
  • Kod EAN: 0708447907660


☆ Orbitrek 570e marki Schwinn ☆

Orbitrek 570e marki Schwinn Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek 570e marki Schwinn - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek 570e marki Schwinn
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  bezprecedensowY ORBITREK PROGRAMOWANY 570E Orbitrek Programowany Schwinn 570E to sugestia urządzenia z przednim kołem amerykańskiej producenta Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA.

  Orbitrek między innymi 29 różnorodnych programów treningowych, aż 25 poziomów oporu magnetycznego, 10 stopniową elektroniczną regulację nachylenia i szykowny i stylowy wygląd. Orbitrek został wyposażony także we wszelkie potrzebne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu i technikę Bluetooth, która umożliwia np.

  połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do dokładnego pomiaru tętna w trakcie treningu. Model 570E ma także możliwość śledzenia swych aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości - weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zapewnia integracja z platformą Explore the World. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma Explore the World sprawi,ponadto razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów z rodziny Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt producenta Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, widocznie wyższy poziom!

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT 1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących wytworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina.

  Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.

  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak skutecznie jak leki przeciwdepresyjne. 3. Ćwiczenia ułatwiają cykl uczenia się.

  Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport najczęściej koncentrują się szybciej i sprawniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.

  4. Ćwiczenia zwiększają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie skuteczności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie pokaźniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała.

  To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia. 5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu.

  Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie ograniczyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang.

  HIIT). Informacje technicznE wyświetlacz DualTrack(TM) 2 wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD zezwalają na śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i obszerne, czytelne cyfry i litery w odcieniu białym całkowitą widoczność Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości możliwy dzięki aplikacji Explore the World (wymagana aplikacja przystępna w App Store i Google Play) Programy treningowe 29 - w tym treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe, recovery test, fitness test rodzaju prędki start liczba profili użytkowników 4 Regulacja oporu 25 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli Aplikacje i śledzenie aktywności możliwość transferu danych treningowych za pośrednictwem portu USB i synchronizacja ich ze stronami takimi jak Schwinn Connect(TM), Under Armour czy MyFitnessPal Funkcje czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie, opór Waga koła zamachowego 9 kg (Systemie Hybrid HIIT) Długość kroku 51 cm Nachylenie 10 stopniowa regulacja elektroniczna Płozy obfite i antypoślizgowe Odległość pomiędzy płozami (czynnik q) 8 cm Uchwyty wyprofilowane, statyczne i ruchome Konsola z miejscem na tablet TAK Transmisja informacji Bluetooth (BLE 4.0) Puls pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach oraz za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas realny do kupienia osobno) Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki umożliwiające wygodną zmianę poziomu oporu i nachylenia orbitreka w trakcie treningu Wentylator 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu uzupełniające wyposażenie port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, zasilacz sieciowy wymiary sprzętu 178,1 x 160,5 x 71,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) minimalna wysokość sufitu wysokość użytkownika + 53 cm (najwyższe położenie płozy) + kilka centymetrów zapasu gwarantujących wygodne warunki treningowe Waga towaru 76,5 kg Maksymalna waga użytkownika 136 kg Przeznaczenie użytek domowy Gwarancja 2 lata APLIKACJA EXPLORE THE WORLD Aplikacja Explore the World (TM) zezwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth(R).

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku funkcja Explore the World pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World (TM), ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszystkich tras. Aplikacja mieści: + Dziesiątki lokalizacji z całego świata + Sześć darmowych map do nieograniczonego stosowania + wideo przypasowane do Twojej szybkości + Śledź i przechowuj swoje informacje Explore the World (TM) jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które aktualnie nie są już przystępne.


☆ Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack ☆

Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Orbitrek commercial 9.9 marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek programowany Commercial 9.9 marki NordicTrack to konkretny, wytrzymały i wielofunkcyjny sprzęt z kołem zamachowym z przodu, dedykowany do intensywnych treningów w warunkach domowych. Orbitrek ma wszystkie parametry i funkcje, niezbędne do przeprowadzenia różnego treningu.

  Użytkownik niewątpliwie zwróci uwagę na dopełniające wyposażenie w postaci 7" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego cechy treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit(R).

  Orbitrek ma 22 poziomy oporu magnetycznego, obfite przeciwpoślizgowe płozy i wygodne, wyprofilowane uchwyty. Potężna kompozycja zagwarantuje solidność i bezawaryjność sprzętu na lata. Wyświetlacz: 7" kolorowy, dotykowy.

  Kontroluje właściwości treningu i pozwala na dobór programów treningowych. Wielki kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii. KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przystosuj poziom oporu i stopień nachylenia sprzętu przy pomocy jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki.

  Trening stanie się błogi dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod(R)/MP3 umożliwia słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych. POMIAR PULSU: Pomiar tętna możliwy jest za pomocą odpowiedniego pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno).

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to artykuł medyczny. TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze(TM). Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doznać miły chłód podczas wykonywania ćwiczeń.

  Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji. KOŁO ZAMACHOWE: 11 kg koło zamachowe umieszczone jest z przodu. Dzięki czemu sprzęt jest stabilny, a ruch w trakcie treningu płynny i naturalny.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna budowa asygnowana jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 159 kg. DŁUGOŚĆ KROKU: Długość kroku podczas treningu na orbitreku wynosi 45-48 cm. Jest to wystarczająca wartość,komfortowo wykonać mocny trening.

  2 rodzaje UCHWYTÓW: Specjalnie wyprofilowane uchwyty gwarantują możliwość kilku rodzajów chwytu. Dzięki czemu różnicujesz ćwiczenia górnych partii ciała i utrzymasz komfortową dla siebie pozycję. Na uchwytach statycznych, umieszczonych pod konsolą uchwytach znajdują się czujniki pomiaru tętna.

  UCHWYT NA BIDON: Umieszczony jest w miejscu, do którego każdemu będzie z łatwością dosięgnąć i ugasić pragnienie w trakcie intensywnego treningu. KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone są z przodu sprzętu. Dzięki nim łatwo przestawisz orbitrek w dowolne miejsce.

  dane technologicznE: wymiary: 173 x 74 x 174 cm (dł. X szer. X wys.) wyświetlacz: 7" kolorowy, dotykowy ilość stopni oporu: 22 stopnie oporu magnetycznego Regulacja nachylenia: 0-20° Długość kroku: 45-48 cm (w zależności od wybranego nachylenia) Waga koła zamachowego: 11 kg Pomiar tętna: przy pomocy kompatybilnego pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno) Dodatki: głośniki, uchwyt na bidon, kółka transportowe, wentylator Maksymalna waga użytkownika: 159 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!

  - CZŁONKOSTWO IFIT(R): iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, żeby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na najróżniejsze typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i obfita a odfiltrowanie ich łatwe i instynktowne. W poszukiwaniu nadzwyczajnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność.

  wytworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu wyszukasz dodatkowo opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i złączy trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dostosowanie treningu to równocześnie spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. Podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje rozmaite sposoby aby nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji.

  w dodatku za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać niebanalne nagrody, przykładowo: 100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT 200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta 300 treningów -flaga iFIT 400 treningów - karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$ 500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń.

  Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki genialnej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki temu możesz analizować i polepszać swoje wyniki. Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich obfitość jest niezaprzeczalnie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, odporność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (obniżać lub rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program cechuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na najróżniejszym terenie. STUDIO CLASSES(TM): Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i polepszających mobilność i spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340) ☆

Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340) Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek magnetyczny h9249v (5907695532340)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek uznany przez klientów Orbitrek magnetyczny H9249V to najczęściej sprzęt, który jest na rynku sprawdzonym i szanowanym rozwiązaniem. Wielu klientów rekomenduje urządzenie i ćwiczy na nim każdego dnia, gubiąc zbędne kilogramy i zmieniając swoje życie na ulepszone.

  Orbitrek magnetyczny z magnetycznym systemem oporu to gwarancja sukcesu i płynności podczas każdej sesji treningowej. Zmień swoje ciało, polepsz samopoczucie i wybierz to, co wybiera setki klientów. Orbitrek H9249V to sztandarowy towar w ofercie producenta HMS.

  oryginalne wzornictwo pozwala na cieszenie się nie tylko z treningu, ale także z prezencji urządzenia, co pozytywnie wpływa na wystrojenie wnętrza. Niewątpliwie dodaje sportowego charakteru. Instynktowność obsługi to główny aspekt, który znamionuje ten model i pozwala swym użytkownikom na sprawne modyfikowanie ustawień treningowych, czy obciążenia.

  Głównym założeniem producenta było stworzenie orbitreka, który zapewni frajdę na sporo godzin, pomoże zbudować sylwetkę marzeń i w instynktowny sposób przedstawi wszelkie możliwości urządzenia. Udało się spełnić te założenia i konsumenci z całego świata otrzymali orbitrek magnetyczny, który bez niepotrzebnych kompilacji dostarcza progresywne rozwiązania sprzyjające komfortowemu i bezpiecznemu treningowi cardio.

  Ćwicz i modeluj swoje ciało Decydując się na urządzenie do treningu cardio, warto wybrać towar, który będzie prosty w konfiguracji i zapewni miły, stabilny trening w każdym momencie. Z magnetycznym ruchem oporu macie pewność, iż ciche działanie pozwoli na trening choćby w godzinach nocnych, bez obawy przed zbudzeniem domowników - to niewątpliwy atut, który bez dwóch zdań sporo osób doceni.

  Komputer z wyświetlaczem LCD zaopatrzony jest w dużo funkcji upraszczających jazdę na orbitreku i z zasady umożliwia wykonanie konkretnej analizy. Jest to podstawa w celu optymalizacji swej jazdy, a co z tego wynika - polepszaniu swojej kondycji i sylwetki.

  Jak na artykuł niekomercyjny charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, a także sprawdzonymi funkcjami, tak więc w tym zakresie cenowym orbitrek magnetyczny H9249V spisuje się wybornie. Nie ma więc powodów do zdziwienia, iż te sztandarowe urządzenie marki HMS jest niejednokrotnie wybierane przez klientów.

  Dołącz do grona aktywnych i zrewolucjonizuj swój trening - osiem programów treningowych rzuca Ci wyzwanie ku ulepszonemu! Sprawdzona konstrukcja Orbitrek magnetyczny H9249V to najczęściej towar o zrównoważonej i przemyślanej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo, a także wydajność ćwiczeń.

  Jazda na orbitreku powinna być przyjemnością i dostarczać użytkownikowi frajdy połączonej z satysfakcją - tak właśnie funkcjonuje model H9249V. Atrakcyjna kolorystyka połączona z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów daje produkt na LATA, który pomoże w kształtowaniu sylwetki i żelaznej kondycji.

  Rolki transportowe istotnie upraszczają proces transportu urządzenia, a ogólna waga produktu i jego rozmiary są perfekcyjnie dobrane tak, aby osoba do 120 kg mogła na nim spokojnie ćwiczyć bez chwiania się na boki.

  parametry techniczne: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 stopni Koło zamachowe: 9 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga towaru: 33,5 kg Maksymalne obciążenie towaru: 120 kg rozmiary produktu: długość: 130 cm szerokość: 60 cm wysokość: 157,5 cm Funkcje komputera: Scan Czas prędkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Pozostałe dane: Nie przeznaczony do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #OrbitrekMagnetyczny #OrbitrekHMS #OrbitrekH9249V #OrbitrekMagnetycznyH9249V #OrbitrekTreningowy #OrbitrekStacjonarny #HMS #MarkaHMS #Cardio #TreningCardio


☆ Hms Orbitrek magnetyczny h1830i ☆

Hms Orbitrek magnetyczny h1830i Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek magnetyczny h1830i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek magnetyczny h1830i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1830i HMS to orbitrek magnetyczny zaopatrzony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia urządzenia przenośnego z systemem Android albo iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon albo tablet bezpłatną aplikację DelighTech Fitness APP, aby zyskać dostęp do interaktywnego centrum danych i rozrywki.

  Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie potrzebne informacje dotyczące treningu - dostarcza też unikalnych wrażeń dzięki mapom Google. Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże$382 Tylko od preferencji użytkownika zależy dobór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży.

  nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Orbitrek H1830i HMS należy do prestiżowej serii HMS PREMIUM, cechującej się najwyższą trwałością i najlepszymi walorami użytkowymi. Każdy podzespół i element wykończenia produktów z serii HMS Premium został skrupulatnie zaprojektowany i wytwarzany.

  w efekcie model H1830i HMS proponuje oryginalne wrażenia z treningów, gwarantując komfort i bezpieczeństwo stosowania. Urządzenie zostało zaopatrzone w elektroniczną regulację obciążenia. Jest to komfortowe rozwiązanie umożliwiające bezgłośny i płynny trening.

  poręczny zarys konsoli centralnej z dotykowym wyświetlaczem umożliwia zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Orbitrek H1830i HMS to także szereg udogodnień zwiększających jego wszechstronność.

  Są to m.in.: technika Bluetooth, sensory dotykowe do dokładnego mierzenia pulsu oraz uchwyt na urządzenie przenośne. Wszystko to sprawia, iż orbitrek H1830i HMS niewątpliwie zostanie doceniony przez wszystkich miłośników rekreacji lubiących sobie wygodę i stały dostęp do nowych technologii.

  Funkcje: ekran: obsługa bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP czas skan dystans szybkość kalorie puls watt (poziom energii zużytej w trakcie ćwiczenia) HRC (Heart Rate Control - Kontrola Bicia Serca) body fat (pomiar tkanki tłuszczowej) Recovery (test pracy serca) Temperatura zewnętrzna Specyfikacja: Regulacja oporu: 16 stopniowa samoczynna Regulacja pedałów Pas telemetryczny Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja oporu: 16 stopniowa automatyczna System hamowania: magnetyczny wewnętrzny Koło zamachowe: 10 kg Komputer z obsługą aplikacji DelighTech Fitness APP oczekiwania systemowe: Android 2.3 albo nowszy z obsługą Bluetooth APPLE iOS z obsługą Bluetooth wersja 4.0 Bluetooth Sensory dotykowe do pomiaru pulsu Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 51 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Uwagi: Nie asygnowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące Programy Program ręczny: Manual P1 jest programem manualnym.

  Użytkownik może rozpocząć ćwiczenie poprzez naciśnięcie klawisza STAR/STOP. Poziom oporu wynosi wtedy 5. Poziom trudności w trakcie ćwiczenia można zmieniać korzystając z klawiszy UP/DOWN. W dodatku do opcji treningu można dodać liczba spalanych kalorii albo określoną odległość do przebycia.

  Programy ustawione: Schody, Wzniesienie, Falowy, Dolina, Spalanie Tłuszczu, Rampa, Góra, Interwały, Losowy, Płaski, Fartlek, Urwisko PROGRAM 2 do PROGRAM 13 to programy ustawione poprzez producenta. Zezwalają na ćwiczenia z różnym obciążeniem i urozmaiceniem.

  Użytkownicy mogą wykonywać ćwiczenia na preferowanym poziomie oporu (regulacja przy pomocy przycisków UP/DOWN), mogą korzystać z ustawionego okresu czasu, liczby kalorii lub konkretnej odległości. Ustawienia użytkownika: Użytkownik 1, Użytkownik 2, Użytkownik 3, Użytkownik 4 Programy 14 do 17 to programy ustawiane poprzez użytkownika.

  Istnieje możliwość zaprogramowania najróżniejszych wartości czasu, odległości, kalorii oraz poziomu oporu w 10 kolumnach. Wszystkie wartości i ustawienia zostaną przechowane w pamięci komputera po zakończeniu programowania.

  Można też, już podczas trwania programu, zmienić aktualne obciążenie korzystając z przycisków UP/DOWN. Zmiana nie zostanie zapamiętana na przyszłość i nie zmieni się ustawiony program przy ponownym jego uruchomieniu.

  Program kontroli poziomu pulsu: 55% H.R.C., 65% H.R.C., 75% H.R.C., 85% H.R.C., Docelowe H.R.C. Programy 18 do 22 to programy kontrolujące poziom tętna. Program 18 to 55% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 55% Program 19 to 65% Max H.R.C.

  - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 65% Program 20 to 75% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 75% Program 21 to 85% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 85% Program 22 to Target /docelowe/ H.R.C.

  - - Trening z utrzymaniem tętna docelowego. Użytkownik może ćwiczyć korzystając z funkcji pozwalającej na utrzymanie zaplanowanego poziomu tętna. Do komputera wprowadzamy swój AGE/WIEK/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/, CALORIES /KALORIE/ albo TARGET PULSE /DOCELOWY PULS/.

  W tych programach komputer zespoi poziom oporu na podstawie poziomu pulsu ćwiczącego. Na przykład wartość oporu może rozszerzać się co 20 sekund podczas gdy poziom pulsu jest niższy aniżeli TARGET /docelowy/ H.R.C.

  Analogicznie, poziom oporu może się zmniejszać co 20 sekund jeśli poziom pulsu jest wyższy aniżeli docelowy. Program Watt Control Program 23. Po naciśnięciu przycisku ENTER można ustawić wartości TARGET WATT /DOCELOWY POZIOM ENERGII/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/ oraz CALORIES /KALORIE/.

  W trybie ćwiczeń, poziom oporu nie może zostać zmieniony. Na przykład poziom oporu może wzrosnąć jeśli prędkość jest zbyt niska i odwrotnie - opór może maleć jeśli szybkość jest zbyt duża. W wyniku czego dążymy do uzyskania docelowego poziomu energii wygenerowanej poprzez użytkownika w trakcie ćwiczenia.

  1. WATT = MOMENT OBROTOWY (KGM) * RPM /OBROTY NA MINUTĘ/* 1.03 2. W tym programie wartość parametru WATT będzie utrzymywana na stałym poziomie. Oznacza to iż im szybciej pedałujesz, poziom oporu maleje a jeśli będziesz pedałował powoli, poziom oporu wzrośnie.

  Program Body Fat Program 24 to program przewidziany do kalkulowania poziomu tkanki tłuszczowej użytkownika i na tej podstawie oferowania unikalnego program ćwiczeń. Istnieją 3 typy sylwetki, podzielone wg procentowej wartości stopnie tłuszczu w organizmie.

  typ 1: BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% >27 rodzaj 2: 27$383 BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% $38420 typ 3: BODY FAT /P


☆ ORBITREK HMS H5813-i (5907695532487) ☆

ORBITREK HMS H5813-i (5907695532487) Najniższa Cena Online

☆ ORBITREK HMS H5813-i (5907695532487) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: ORBITREK HMS H5813-i (5907695532487)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H5813i to orbitrek z nowej serii produktów do której należą także rower stopnie i rower klasyczny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Trening na orbitreku ma szereg zalet: spala tkankę tłuszczową, polepsza wydolność, wzmacnia wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a przy tym nie obciąża stawów i minimalizuje ryzyko kontuzji.Orbitrek został wyekwipowany w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do darmowej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem dobrze znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z różnorodnymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło także zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie – w połączeniu z Google Maps.na dodatek użytkownik ma do dyspozycji szeroki komputerek z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie ponadto 12 programów treningowych, które w wyśmienity sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco kontrolować nasz puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu znajdziemy najbardziej praktyczne i przydatne informacje, takie jak: scan, czas, szybkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Artykuł ma także funkcje recovery.H5813i to konkretna, zrównoważona konstrukcja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.H5813i to najlepszy wybór dla osób, które preferują trening cardio a równocześnie nie chcą obciążać swoich stawów.Specyfikacja: wymiary: 166 x 70 x 158 cm Zakres obciążenia: 1-32 Waga koła zamachowego: 9 kg Regulacja oporu: automatyczna Opór: magnetyczny wewnętrzny Zasilanie: sieciowe 230V Uchwyt na urządzenie mobilne Kółka transportowe Stopki poziomujące Waga produktu: 58 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Funkcje: ekran: LCD Obsługa gratisowej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas szybkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRC Łączna liczba programów treningowych: 19 Uwagi: Nie przeznaczony do wykorzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące;


☆ Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary ☆

Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary Najniższa Cena Online

☆ Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Niektórzy nie potrzebują mnóstwo, by trenować w domu. Starczy znaleźć bezawaryjny sprzęt z prostą obsługą, a reszta zależy od chęci i determinacji. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, mamy dla Ciebie urządzenie skrojone na miarę! Orbitrek inSPORTline Atlanta Black to niemal identyczny wariant najwyższej klasy i ulubionego poprzez klientów urządzenia inSPORTline Atlanta - z tą różnicą, że opór jest kontrolowany ręcznie za pomocą pokrętła!

  jednostajna rama z nisko położonym środkiem ciężkości kryje w sobie system koła zamachowego 10 kg, które umożliwia płynne poruszanie się na orbitreku, a co najważniejsze - bez zbędnego hałasu. Możesz dostosować pozycję pedału do trzech stopni, aby uzyskać najistotniej naturalną postawę. A dzięki czujnikom tętna na uchwytach, możesz choćby sprawdzić swoje tętno podczas treningu! niedługo mówiąc, wszystko jest dopasowane do wydajnego treningu bez zbędnych komplikacji.

  Trwała i jednostajna rama, nadzwyczajny stosunek ceny do jakości, a w głównej mierze wieloletnie pozytywne opinie naszych klientów czynią z tego modelu absolutną gwiazdę naszej oferty. Jeśli więc szukasz najlepszego rozwiązania do częstych treningów w domu, to dobrze trafiłeś!

  Kluczowe atrybuty:

  • zrównoważona i przestronna konstrukcja
  • 3-częściowe korby z łożyskami maszynowymi SKF
  • łożyska maszynowe w 6 najszczególniej obciążonych miejscach - przeguby uchwytów i pedały
  • System BeltDrive zapewniający cichą i płynną pracę
  • regulacja położenia pedałów na szynach (3 stopnie)
  • Gumowane stałe i ruchome uchwyty o obfitej przyczepności
  • ekran pokazuje: zegar, czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno
  Stabilność w każdym ruchu

  Odkryj stabilność w każdym ruchu dzięki naszemu najnowszemu orbitrekowi, który łączy w sobie nieporównaną stabilną konstrukcję z nisko położonym środkiem ciężkości. Ten nowoczesny design zagwarantuje nie tylko bezpieczeństwo w trakcie intensywnych treningów, ale także pozwala na bardziej naturalne naśladowanie ruchu biegania. Wyśmienicie wyważony system koła zamachowego 10 kg gwarantuje płynność każdej sesji ćwiczeniowej, minimalizując ryzyko kontuzji. Z naszym orbitrekiem trening w domu staje się nie tylko wydajny, ale i bezpieczny dla każdego użytkownika.

  Przekraczaj granice

  Przekraczaj granice możliwości swego ciała z orbitrekiem, który proponuje regulację oporu w 8 stopniach. Ta kluczowa cecha pozwala na dostosowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb i celów fitness, od lekkiego rozgrzewania po skrajne wyzwania siłowe. Dzięki nietrudnemu w obsłudze pokrętłu, zmiana poziomu oporu odbywa się płynnie, co zezwala na szybką adaptację i maksymalizację efektów treningowych. Niezależnie od tego, czy celujesz w budowę mięśni, spalanie tłuszczu, czy udoskonalenie kondycji, nasz orbitrek jest twoim kluczowym sprzętem do przekraczania własnych granic.

  Absolutna perfekcja

  Osiągnij absolutną perfekcję w swoich treningach dzięki niepowtarzalnej konstrukcji, która łączy trwałość i nadzwyczajny stosunek ceny do jakości. Nasz orbitrek nie tylko przetrwa lata intensywnego używania dzięki wytrzymałej ramie i łożyskom maszynowym SKF w newralgicznych punktach,dodatkowo proponuje nieporównaną wartość, potwierdzoną poprzez wieloletnie pozytywne opinie naszych klientów. Każdy element, od gumowanych uchwytów po nowoczesny ekran śledzący Twoje postępy, został zaprojektowany z myślą o maksymalizacji komfortu i wydajności treningu. Inwestycja w nasz orbitrek to inwestycja w długotrwałą jakość i satysfakcję z osiąganych rezultatów.


  Opis techniczny:


☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 ☆

Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  TRENAŻER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E

  Trenażer eliptyczny programowany Schwinn 510E to kompaktowych rozmiarów sugestia urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Pomiędzy innymi 13 rozmaitych programów treningowych, aż 16 stopni oporu magnetycznego, a także stylowy i stylowy wygląd. Został wyposażony także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która pozwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do starannego pomiaru tętna w trakcie treningu.

  Model 510E ma także możliwość śledzenia swoich aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości – weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zapewnia integracja z platformą Explore the World. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt producenta Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, znacznie wyższy poziom!

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ mieć ZAUFANIE

  producent Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako z reguły przeróżnego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie marki znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do użytku domowego. Marka zarówno technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących wytworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, obniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zniżać objawy depresji tak wydajnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia ułatwiają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport głównie koncentrują się szybciej i skuteczniej wykonują zadania aniżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i udoskonalają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc poprawę wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie obszerniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze albo płynąć) tak szybko, jak to jest osiągalne poprzez 30-40 sekund, następnie obniżyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja mieści:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć darmowych map do nieograniczonego wykorzystywania

  + video przypasowane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.
Podsumowanie, czyli jaki orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg najlepszy?


Najlepszy orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg opinie i efekty,
 • dobre orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg cena,
 • ranking orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg,
 • orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach z kołem zamachowym o wadze do 11 kg

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach z kołem zamachowym o wadze do 11 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach z kołem zamachowym o wadze do 11 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach z kołem zamachowym o wadze do 11 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami z kołem zamachowym o wadze do 11 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.