FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ inSPORTline Atlanta ☆

inSPORTline Atlanta Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Atlanta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Atlanta
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Prosty sposób na pozbycie się nadprogramowych kilogramów i uzyskanie wysportowanej sylwetki!

  Martwią Cię fałdki na brzuchu i cellulit na udach? Masz już dość katorżniczych diet przynoszących co najwyżej efekt jo-jo? Nie masz czasu ani pieniędzy na wielogodzinne treningi na siłowni? W codziennym joggingu lub spacerach przeszkadza Ci kapryśna pogoda? Chciałabyś ćwiczyć we własnym domu oglądając w tym samym czasie telewizję? To jest osiągalne!

  Pomaga Ci w tym mistrzowski orbitrek elektromagnetyczny Atlanta Insportline! Ćwiczenia na orbitreku są wyśmienite dla osób borykających się z problemami z sylwetką. Dzięki swej specyfice dają bowiem możliwość pracy nad wszystkimi partiami ciała. Treningi na orbitreku nie są nieprzystępne, nie obciążają stawów i dają świetne efekty. W trakcie godziny treningu spala się około 600 kcal (choć jest to wielkość orientacyjna – liczba spalonych kalorii zależy od wieku, masy ciała i stopnia wytrenowania organizmu).

  Orbitrek elektromagnetyczny (zwany także crosstrainerem lub trenażerem) jest bardzo prosty w użytkowaniu i multifunkcjonalny – ćwicząc na orbitreku łączysz w jedno: trening na stepperze, rowerku treningowym i bieżni stacjonarnej – wykonując najważniejsze części tychże nie przeciążając przy tym Twojego organizmu. Dużą zaletą ćwiczeń na orbitreku elektromagnetycznym jest równoczesne stymulowanie wielu mięśni, co przyspiesza efekt wysmuklenia sylwetki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycji stojącej - stopy znajdują się na pedałach, a ręce na uchwytach; ramiona zginają się w stawach łokciowych i pracują do wyprostu, a mięśnie brzucha są napięte. Dzięki czemu przyrządowi, ćwiczysz kiedy chcesz i jednocześnie masz możliwość, aby wykonywać inne niebanalne Cię czynności, jak np. Oglądanie telewizji, słuchanie ulubionej muzyki czy rozmowa z bliskimi. Orbitrek elektromagnetyczny Atlanta to sprzęt, którego Ci potrzeba!

  dane techniczne:

  - rozmiary po złożeniu: 137 x 54 x 150 cm
  - waga: 51 kg
  - koło zamachowe: 9 kg
  - waga użytkownika: do 150 kg
  - wzrost użytkownika: bez ograniczeń
  - dokument EN957
  - pas piersiowy z transmisją bezprzewodową
  - typ: magnetyczny trenażer eliptyczny z elektroniczną regulacją oporu
  - kategoria: HA (do treningu domowego i rehabilitacji, wysoka precyzyjność i niezawodność)

  Orbitrek elektromagnetyczny (tzw. Eliptykal) jest nad wyraz wysokiej jakości. Podświetlany wyświetlacz reagujący na dotyk stawia trenażer na wysokiej pozycji wśród wytwornych maszyn treningowych tego typu. Orbitrek przeznaczony dla wymagających użytkowników, a także klubowych siłowni i fitness-centrów.


☆ Xterra FS4 ☆

Xterra FS4 Najniższa Cena Online

☆ Xterra FS4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xterra
 • Nazwa produktu: Xterra FS4
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Wysoka jakość i ergonomiczność produktów marki Xterra doceniają konsumenci od ponad 30 lat na wszystkich kontynentach. Producent w ostatnich latach niezwykle dosadnie i zadziornie prezentuje,że trzeba się z nią liczyć a klientów utwierdza w przekonaniu, że dostają sprzęt najwyższej jakości. Postępowe wzornictwo, innowacyjna technologia czego jeszcze chcieć więcej? Proste w użytkowaniu, składane, mobilne i wyposażone w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra,świata w której niewątpliwie poczujesz się lepiej niżeli dotychczas. Orbitrek eliptyczne FS 4.0e jest maszyna na której w produktywny sposób w warunkach domowych osiągniesz zamierzony cel treningowy. Przedni napęd,konkretna i stosunkowo niski środek ciężkości gwarantuje stabilna, cichą pracę przez cały cykl treningowy. Krystaliczny pulpit zaopatrzony w programy treningowe, a także trening manualny pozwala w niezwykle skrupulatny sposób przygotować trening personalny dla wielu użytkowników....

☆ Xterra FS3.5 ☆

Xterra FS3.5 Najniższa Cena Online

☆ Xterra FS3.5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xterra
 • Nazwa produktu: Xterra FS3.5
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Xterra Wysoka jakość i wykorzystaneczność towarów producenta Xterra doceniają kupujący od ponad 30 lat na wszelkich kontynentach. Firma w ostatnich latach niezwykle dosadnie i agresywnie przedstawia,że trzeba się z nią liczyć a klientów utwierdza w przekonaniu, że dostają sprzęt najwyższej jakości.

  innowacyjne wzornictwo, nowoczesna technika czego jeszcze chcieć więcej? Proste w używaniu, składane, mobilne i wyekwipowane w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra,świata w której na pewno poczujesz się lepiej niżeli dotychczas.

  Fs 3.5 najmocniej lubiany model trenażera z przednim kołem zamachowym. Niezwykle prosta obsługa pulpitu kontrolnego i szerokie wymiary które spokojnie pozwolą stabilnie ćwiczyć osobie ze wzrostem choćby 190cm.

  Do tego pas piersiowy do pomiaru pulsu który pozwoli na nieskomplikowany bezkontaktowy pomiar pulsu bez konieczności trzymania pałąków w jednym miejscu- to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie. Nie szerokie wymiary, łatwość w składaniu do transportu pozwalają w nietrudny i prędki sposób zmienić jego położeniu.

  Specyfikacja modelu: System hamowania: magnetyczny Regulacja obciążenia: 24 stopnie System napędu: pas klinowy Moc: 40-250 Watt Waga koła zamachowego: 10 kg Odległość między płozami: 10 cm Kontrola obciążenia: zależna Rolki transportowe: Tak Wysokiej jakości łożyska: Tak Platformy pod stopy nachylone o 2 poziomy do w środku: Tak Zasilanie: 230V,50 Hz Waga użytkownika: 120 kg wymiary: dł.

  x szer. X wys. 145 x 52 x 160 cm Pomiar pulsu: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Pas telemetryczny: Tak w pakiecie Wejście audio: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Podstawka na tablet: Tak ekran LCD: Tak Pas telemetryczny w zestawie Funkcje komputera: Wyświetlane właściwości: dystans, czas, szybkość, kalorie, obr./min., puls, moc Programy treningowe: 14 Programy sterowane tętnem: 5 Górna, dolna granica pulsu: Tak Górna granica pulsu regulowana: Tak Waga brutto: 56 Waga netto: 50


☆ Schwinn 430i ☆

Schwinn 430i Najniższa Cena Online

☆ Schwinn 430i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn 430i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Programowany Schwinn 430i to propozycja urządzenia z przednim kołem amerykańskiej producenta Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek pomiędzy innymi 22 najróżniejsze programy treningowe, aż 20 stopni oporu magnetycznego, 10 stopniową i 6 poziomową ręczną regulację nachylenia oraz szykowny i stylowy wygląd. Orbitrek pozostał zaopatrzony także we wszelkie potrzebne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym, w tym głośniki z możliwością podłączenia Mp3, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, wentylator z 3 stopniami regulacji natężenia nawiewu, a także kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu.

  marka Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako głównie najróżniejszego rodzaju rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się typu sprzęty fitness cardio do użytkowania domowego. Marka jednocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Dodatkowo, sprzęt kompatybilny jest ze stronami takimi jak Schwinn Connect™, Under Armour czy MyFitnessPal, dzięki możliwości wyeksportowania informacji o przeprowadzanych treningach za pośrednictwem zastosowanego portu USB. Tym samym daje to użytkownikowi możliwość progresywnego monitorowania danych treningowych oraz planowania nowych celów.

  informacje technologicznE:

  • ekran: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • Programy treningowe: 22 – w tym treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne, fitness test rodzaju prędki start
  • ilość profili użytkowników: 2
  • Regulacja oporu: 20 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli
  • Aplikacje i śledzenie dynamiczności: możliwość transferu danych treningowych za pośrednictwem portu USB i synchronizacja ich ze stronami takimi jak Schwinn Connect™, Under Armour czy MyFitnessPal
  • Funkcje: czas, dystans, liczba powtórzeń, prędkość, kalorie, puls, opór
  • Waga koła zamachowego: 9 kg (koło zamachowe o rzeczywistej wadze 4,5 kg działające w systemie Hybrid HIIT imitującym sprzęt posiadający dwukrotnie cięższe koło zamachowe)
  • Długość kroku: 51 cm
  • Nachylenie: 10 stopniowa regulacja manualna (6 stopni ustawienia rampy)
  • Płozy: obfite i antypoślizgowe
  • Uchwyty: wyprofilowane, statyczne i ruchome
  • Konsola z miejscem na tablet
  • Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach
  • Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu (10 opcji) podczas treningu
  • Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością transferu informacji i ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, zasilacz sieciowy
  • rozmiary sprzętu: 177,8 x 180,3 x 71 cm (dł. X szer. X wys.)
  • rozmiar opakowania: 130 x 86,4 x 56 cm (dł. X szer. X wys.)
  • znikoma wysokość sufitu:wysokość użytkownika + 53 cm (najwyższe położenie płozy) + kilka centymetrów zapasu gwarantujących wygodne warunki treningowe
  • Waga towaru: 74,5 kg
  • Waga artykułu w opakowaniu: 82,5 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg
  • Przeznaczenie: wykorzystanek domowy
  • Gwarancja: 2 lata
  • Kod towaru: 100373
  • Kod EAN: 0708447907660


☆ Horizon Fitness Andes 5 ☆

Horizon Fitness Andes 5 Najniższa Cena Online

☆ Horizon Fitness Andes 5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon Fitness Andes 5
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Opis: szybki i prosty montaż, szybki i prosty system składania, a także naturalny ruch sprawiają, że Andes 5 to prędki i prosty sposób na poprawę kondycji. Dzięki składanej konstrukcji i naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko nieprzeciętnie zwiąże się do twojego mieszkania,ponadto perfekcyjnie dostosuje się do Twojego ciała.

  cechy urządzeń eliptycznych Andes: prosty montaż (tylko 3 kroki) szybki sposób składania urządzenia ułatwia przechowywanie oraz ich przestawianie poręczna budowa i długi krok zapewniają komfort podczas ćwiczenia innowacyjny wyświetlacz Cardio Compass, który działa z różnorodnymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia Specyfikacja techniczna: Długość kroku: 50,8cm Koło zamachowe / System indukcyjny: 8kg Pedały: APS Najniższa pozycja pedału: 27cm Q Factor: rozmiary: 174x68x171cm rozmiary po złożeniu: 102x68x171cm Waga: 78kg Max.

  waga użytkownika: 136kg wyświetlacz: LCD 5,5" Czas Dystans Kalorie szybkość RPM Opór Puls Watt HR Wheel Profil programu Programy (10 programów): Manual Interval Game Weight Loss Stamina Builder Reverse Training Watt Goal HRC Program użytkownika Rozrywka: ViewFit przystępne oprogramowanie passport Głośniki Sonic Surround Pomiar pulsu: Telemetryczny system pomiaru pulsu i czujniki pomiaru pulsu w uchwytach System oporu: ECB magnetyczny system oporu Zasilanie sieciowe (zasilacz) 20 stopni (zmiana co 5 Watt, 25-400 Watt) Inne: Tryb oszczędzania energii Jednostopniowy system składania z uchwytami EasyLift Kółka transportowe Uchwyt na gazetę / Smartfon Uchwyt na bidon ekran z performance HR Wheel Multimedia: Technologie: ENERGYSAVER Po 15 minutach nieaktywności urządzenia Horizon Fitness wyposażone w funkcję Energy Saver przejdą w stan uśpienia, podczas którego urządzenie pobiera mniej energii.

  FEATHERLIGHT Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości konwencjonalnej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.

  SIXSTAR Twój eliptyk powinien pracować zgodnie z naturalnym ruchem Twojego ciała. Taka jest główna idea systemu SixStar(TM), zastosowana w konstrukcji sprzętów eliptycznych producenta Horizon. Sześć głównych komponentów urządzenia, od pedałów, po uchwyty ramion eliptyka zostało zsynchronizowanych tak, żeby zapewnić najszczególniej wygodny i naturalny trening.

  idealne ustawienie pedałów nieduży rozstaw pedałów powoduje, że stopy są ustawione w naturalny sposób przez to biodra i plecy nie są narażone na obciążenia. Prosta postawa Prosta sylwetka podczas treningu to nie tylko wygoda, lecz także droga do osiągnięcia prędkich rezultatów.

  Niskie wejście Pedały zostały umiejscowione nisko nad ziemią, by łatwo i bezpiecznie można było wejść na urządzenie. Stosowne ustawienie uchwytów Uchwyty znajdują się na wysokości stosownej jednocześnie dla niskich jaki wysokich Użytkowników.

  Naturalny sposób poruszania się Pedały poruszają się tak, iż odzwierciedlają rzeczywisty sposób biegania. Znaczne koło zamachowe znaczne koło zamachowe powoduje, że ruch jest cichy i płynny, a zakres regulacji obszerny.

  Passport: Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! Kończy się sezon urlopowy, pozostają wspomnienia z odwiedzonych miejsc.

  Aby nieco przedłużyć wakacyjny czas i urozmaicić żmudny trening marka Johnson Health Tech. Wprowadziła do swych sprzętów aerobowych system Passport. Od dziś nie będziesz się nudzić w trakcie ćwiczenia. Będziesz móc zwiedzać świeże miasta, przemierzać bezdroża, słuchać dźwięków natury i ulic, równocześnie ćwicząc i pokonując nowe tereny.

  Prawdziwe jak najmocniej realne trasy zostały stworzone przez grupę ludzi, którzy faktycznie pokonali odtwrzane szlaki skanując obraz z kamery klatka po klatce. Dzisiaj Ty możesz pójść w ślad za nimi. Będziesz czuć pod stopami zmianę ukształtowania terenu, wzgórza i spadki, biegnąc i idąc w góre albo dół do miejsca przeznaczenia odpowiednio do pokonywanej trasy.

  Wycieczkę ponadto wzbogacą otaczające dźwięki płynące z głośników albo słuchawek. W trakcie treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół aby kontrolować podstawowe parametry treningowe.

  Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV. Jeśli chcesz radować się wyłącznie otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Starczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem podczas oglądania ulubionego filmu.

  kupując system Passport do maszyn Vision Fitness, a także Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz komplet różnorodnych tras, łączysz -žPassport Box-ť z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych.

  zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 2 filmami, Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego załączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtwarzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Podłącz USB do odtwarzacza.

  Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. W odtwarzaczu Passport wgrane są fabrycznie 2 trasy: Północne Włochy, a także Południowo-Zachodnia Ameryka. Do dokupienia są aktualnie 4 pakiety tras: pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) zestaw O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA) Viewfit: W końcu!

  Jedna aplikacja, która pozwala na kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie , a także obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste.

  Wejdź na stronę www.viafitness.com albo pobierz aplikację ViewFit, dostępną równocześnie dla maszyn Apple jaki Android. Samoczynne przesyłanie danych z maszyn cardio do aplikacji. Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.

  Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje. Wizualizacja zezwala na stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem. ViewFit (TM) umożliwia zbieranie informacji z zróżnicowanych aplikacji za pośrednictwem maszyn monitorujących i z wybranych urządzeń producenta Vision i Horizon.

  ViewFit (TM) programuje maszyny za nas, za każdym razem, gdy rozpoczynamy trening. Starczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, by nasz trening zmienił się na za każdym razem! ViewFit (TM) przekazuje dane z sprzętów, na których ćwiczysz, do aplikacji nadzorującej dietę.

  MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych informacji, potrafi zadbać o stosowne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, żeby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała. Załączniki: Karta artykułu Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia dedykowane do wykorzystania domowego.

  Gwarancja Light Commercial: nie Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, nieznacznych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

  Gwarancja Full Commercial: nie Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.


☆ Schwinn 510E ☆

Schwinn 510E Najniższa Cena Online

☆ Schwinn 510E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn 510E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Programowany Schwinn 510E to kompaktowych rozmiarów sugestia urządzenia z przednim kołem amerykańskiej marki Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Orbitrek między innymi 13 różnych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i elegancki i stylowy wygląd. Orbitrek został wyposażony także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu, a także technologię Bluetooth, która pozwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do dokładnego pomiaru tętna w trakcie treningu.

  Model 510E ma także możliwość śledzenia swych aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości – weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zagwarantuje integracja z platformą Explore the World. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt marki Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, wyraźnie wyższy poziom!

  dane technologicznE:

  • ekran: 5,5" wyświetlacz LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów treningu
  • Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości: możliwy dzięki aplikacji Explore the World (wymagana aplikacja dostępna w App Store i Google Play)
  • Programy treningowe: 13 – w tym treningi oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne, recovery test, fitness test typu szybki start
  • liczba profili użytkowników: 1
  • Regulacja oporu: 16 stopni oporu magnetycznego zarządzane z poziomu konsoli
  • Funkcje: czas, dystans, kalorie, puls
  • Waga koła zamachowego: 9 kg (Systemie Hybrid HIIT)
  • Długość kroku: 46 cm
  • Płozy: obszerne i przeciwpoślizgowe
  • Uchwyty: wyprofilowane, statyczne i ruchome
  • Konsola z miejscem na tablet
  • Transmisja danych: Bluetooth (BLE 4.0)
  • Puls: orientacyjny pomiar pulsu za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach. Nie jest to pomiar medyczny lecz tylko przybliżony. Staranniejszy pomiar jest możliwy także za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas do kupienia osobno, model 8020433)
  • Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę poziomu oporu
  • dodatkowe wyposażenie: kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, nóżki poziomujące
  • wymiary sprzętu: 136,7 x 61 x 158,8 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiar opakowania: 109,2 x 43,2 x 64,8 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Najwyższe położenie płozy: 43 cm
  • Najniższe położenie płozy: 22 cm
  • minimalna wysokość sufitu: wysokość użytkownika + 43 cm (najwyższe położenie płozy) + kilka centymetrów zapasu gwarantujących komfortowe warunki treningowe
  • Odległość między płozami (czynnik q): 12 cm
  • Odległość pomiędzy korbami: 10 cm
  • Rozstaw płóz (od strony zewnętrznej): 47 cm
  • Waga produktu: 45,4 kg
  • Waga produktu w opakowaniu: 54,4 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg
  • Przeznaczenie: użytek domowy
  • Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ inSPORTline Atlanta Black ☆

inSPORTline Atlanta Black Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Atlanta Black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Atlanta Black
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek inSPORTline Altanta Black to ręcznie obsługiwany typ rewelacyjnego modelu inSPORTline Atlanta. Dzięki wszechstronnym właściwościom, a także precyzji wykonania, należy do elity sprzętów w swej kategorii cenowej. Konkretna, masywna konstrukcja zapewnia maksymalną stabilność, a trzyczęściowe korby z łożyskami zapewniają długą żywotność. 7-kilogramowe koło zamachowe umożliwia płynny ruch i stanowczo sprawne wzmacnianie górnych i dolnych partii ciała. Dzięki systemowi BeltDrive, odpowiedzialnemu za cichą i płynną pracę urządzenia, orbitrek inSPORTline Atlanta jest nieprzeciętnym urządzeniem do ćwiczeń w domu.
  Opis techniczny:
  • stabilna budowa
  • Magnetyczny system hamowania
  • 7 kg koło zamachowe zapewnia maksymalną skuteczność i efektywny trening
  • Ręczna kontrola obciążenia
  • 8 stopni regulacji obciążenia
  • 3-częściowe korby z łożyskami SKF
  • Maszyna ma łożyska w 6 najbardziej obciążonych miejscach
  • System BeltDrive zapewnia cichą i płynną pracę orbitreka
  • Przełożenie: 1: 9
  • Koło pasowe z aluminium o średnicy 31 cm
  • regulowane pedały w zakresie od 30 cm
  • Rozstaw kroku: 22 cm
  • Długość kroku: 40 cm
  • Gumowane stałe i ruchome uchwyty o wysokiej przyczepności
  • czujka tętna w uchwytach
  • Komputer: zegar, czas, szybkość, dystans, kalorie, tętno
  • System MicroShift - Wyrównywanie nierówności podłogi
  • Kółka do prostego przenoszenia
  • Maksymalna wysokość: bez limitu
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg
  • rozmiary: D137 x S54 x W150 cm
  • Wielkosć opakowania: D129,5 x S44 x W62 cm
  • Waga: 51 kg
  • Kategoria HC (zgodnie z EN957), asygnowany do korzystania domowego
  • Ciężar koła: 7 kg
  • Czujniki tętna w uchwytach: Tak
  • Długość kroku: 40 cm
  • Kategoria gwarancji: Domowa
  • Kółka transportowe: Tak
  • Ładowność: 150 kg
  • Maks. Wzrost użytkownika: 200 cm
  • Pas piersiowy: Nie
  • poziomy obciążenia: 8
  • Regulacja obciążenia (oporu): Ręczna
  • System hamowania: Magnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Szerokość kroku: 22 cm
  • typ łożysk: Samosmarujące łożyska walcowe
  • Waga: 51 kg

☆ HMS H1830i ☆

HMS H1830i Najniższa Cena Online

☆ HMS H1830i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1830i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1830i HMS to orbitrek magnetyczny zaopatrzony w postępowy komputer z możliwością podłączenia urządzenia przenośnego z systemem Android albo iOS. Starczy pobrać na swój smartfon albo tablet bezpłatną aplikację DelighTech Fitness APP, żeby zyskać dostęp do interaktywnego centrum danych i rozrywki.

  Aplikacja nie tylko zawiera wszystkie potrzebne dane dotyczące treningu - dostarcza na dodatek oryginalnych wrażeń dzięki mapom Google. Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże$382 Tylko od preferencji użytkownika zależy dobór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży.

  świeże doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Orbitrek H1830i HMS należy do prestiżowej kolekcji HMS PREMIUM, cechującej się najwyższą trwałością i najkorzystniejszymi walorami użytkowymi. Każdy podzespół i element wykończenia produktów z linii HMS Premium został dokładnie zaprojektowany i wytwarzany.

  w konsekwencji model H1830i HMS proponuje oryginalne wrażenia z treningów, gwarantując komfort i bezpieczeństwo wykorzystywania. Urządzenie zostało wyposażone w elektroniczną regulację obciążenia. Jest to komfortowe rozwiązanie umożliwiające bezgłośny i płynny trening.

  praktyczny zarys konsoli centralnej z dotykowym wyświetlaczem pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Orbitrek H1830i HMS to ponadto szereg udogodnień rozszerzających jego wszechstronność.

  Są to m.in.: technologia Bluetooth, sensory dotykowe do skrupulatnego mierzenia pulsu oraz uchwyt na urządzenie przenośne. Wszystko to powoduje, iż orbitrek H1830i HMS niewątpliwie zostanie doceniony poprzez wszystkich wielbicieli rekreacji ceniących sobie wygodę i stały dostęp do nowych technologii.

  Funkcje: ekran: obsługa gratisowej aplikacji DelighTech Fitness APP czas skan dystans prędkość kalorie puls watt (poziom energii zużytej podczas ćwiczenia) HRC (Heart Rate Control - Kontrola Bicia Serca) body fat (pomiar tkanki tłuszczowej) Recovery (test pracy serca) Temperatura zewnętrzna Specyfikacja: Regulacja oporu: 16 stopniowa samoczynna Regulacja pedałów Pas telemetryczny Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja oporu: 16 stopniowa automatyczna System hamowania: magnetyczny wewnętrzny Koło zamachowe: 10 kg Komputer z obsługą aplikacji DelighTech Fitness APP oczekiwania systemowe: Android 2.3 lub nowszy z obsługą Bluetooth APPLE iOS z obsługą Bluetooth wersja 4.0 Bluetooth Sensory dotykowe do pomiaru pulsu Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 51 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Uwagi: Nie dedykowany do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące Programy Program ręczny: Manual P1 jest programem manualnym.

  Użytkownik może rozpocząć ćwiczenie przez naciśnięcie klawisza STAR/STOP. Poziom oporu wynosi wtedy 5. Poziom trudności w trakcie ćwiczenia można zmieniać korzystając z klawiszy UP/DOWN. Na dodatek do opcji treningu można dodać liczba spalanych kalorii lub określoną odległość do przebycia.

  Programy ustawione: Schody, Wzniesienie, Falowy, Dolina, Spalanie Tłuszczu, Rampa, Góra, Interwały, Losowy, Płaski, Fartlek, Urwisko PROGRAM 2 do PROGRAM 13 to programy ustawione przez producenta. Pozwalają na ćwiczenia z zróżnicowanym obciążeniem i urozmaiceniem.

  Użytkownicy mogą wykonywać ćwiczenia na preferowanym poziomie oporu (regulacja przy pomocy przycisków UP/DOWN), mogą korzystać z ustawionego okresu czasu, liczby kalorii lub solidnej odległości. Ustawienia użytkownika: Użytkownik 1, Użytkownik 2, Użytkownik 3, Użytkownik 4 Programy 14 do 17 to programy ustawiane przez użytkownika.

  Istnieje możliwość zaprogramowania najróżniejszych wartości czasu, odległości, kalorii, a także poziomu oporu w 10 kolumnach. Wszystkie wartości i ustawienia zostaną przechowane w pamięci komputera po zakończeniu programowania.

  Można także, już w trakcie trwania programu, zmienić aktualne obciążenie korzystając z przycisków UP/DOWN. Zmiana nie zostanie zapamiętana na przyszłość i nie zmieni się ustawiony program przy ponownym jego uruchomieniu.

  Program kontroli poziomu pulsu: 55% H.R.C., 65% H.R.C., 75% H.R.C., 85% H.R.C., Docelowe H.R.C. Programy 18 do 22 to programy kontrolujące poziom tętna. Program 18 to 55% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 55% Program 19 to 65% Max H.R.C.

  - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 65% Program 20 to 75% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 75% Program 21 to 85% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 85% Program 22 to Target /docelowe/ H.R.C.

  - - Trening z utrzymaniem tętna docelowego. Użytkownik może ćwiczyć korzystając z funkcji zezwalającej na utrzymanie zaplanowanego poziomu tętna. Do komputera wprowadzamy swój AGE/WIEK/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/, CALORIES /KALORIE/ albo TARGET PULSE /DOCELOWY PULS/.

  W tych programach komputer zjednoczy poziom oporu na podstawie poziomu pulsu ćwiczącego. Na przykład wartość oporu może powiększać się co 20 sekund w trakcie gdy poziom pulsu jest niższy aniżeli TARGET /docelowy/ H.R.C.

  Analogicznie, poziom oporu może się obniżać co 20 sekund jeśli poziom pulsu jest wyższy aniżeli docelowy. Program Watt Control Program 23. Po naciśnięciu przycisku ENTER można ustawić wartości TARGET WATT /DOCELOWY POZIOM ENERGII/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/, a także CALORIES /KALORIE/.

  W trybie ćwiczeń, poziom oporu nie może zostać zmodyfikowany. Na przykład poziom oporu może wzrosnąć jeśli szybkość jest zbyt niska i odwrotnie - opór może maleć jeśli prędkość jest zbyt pokaźna. Na skutek czego dążymy do uzyskania docelowego poziomu energii wygenerowanej poprzez użytkownika w trakcie ćwiczenia.

  1. WATT = MOMENT OBROTOWY (KGM) * RPM /OBROTY NA MINUTĘ/* 1.03 2. W tym programie wartość parametru WATT będzie utrzymywana na stałym poziomie. Oznacza to że im szybciej pedałujesz, poziom oporu maleje a jeśli będziesz pedałował powoli, poziom oporu wzrośnie.

  Program Body Fat Program 24 to program przewidziany do kalkulowania poziomu tkanki tłuszczowej użytkownika i na tej podstawie oferowania unikalnego program ćwiczeń. Istnieją 3 typy sylwetki, podzielone wg procentowej wartości poziomy tłuszczu w organizmie.

  rodzaj 1: BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% >27 typ 2: 27$383 BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% $38420 wariant 3: BODY FAT /P


☆ HMS H9249V ☆

HMS H9249V Najniższa Cena Online

☆ HMS H9249V - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H9249V
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek ceniony poprzez klientów Orbitrek magnetyczny H9249V to z reguły sprzęt, który jest na rynku sprawdzonym i uwielbianym rozwiązaniem. Wielu klientów rekomenduje urządzenie i ćwiczy na nim każdego dnia, gubiąc zbędne kilogramy i zmieniając swoje życie na ulepszone.

  Orbitrek magnetyczny z magnetycznym systemem oporu to gwarancja sukcesu i płynności podczas każdej sesji treningowej. Zmień swoje ciało, polepsz samopoczucie i wybierz to, co wybiera setki klientów. Orbitrek H9249V to sztandarowy produkt w ofercie firmy HMS.

  niepowtarzalne wzornictwo zezwala na cieszenie się nie tylko z treningu, lecz także z prezencji urządzenia, co pozytywnie wpływa na wystrojenie wnętrza. Bez dwóch zdań dodaje sportowego charakteru. Intuicyjność obsługi to główny aspekt, który znamionuje ten model i pozwala swym użytkownikom na wydajne modyfikowanie ustawień treningowych, czy obciążenia.

  Głównym założeniem producenta było stworzenie orbitreka, który zapewni frajdę na sporo godzin, pomoże zbudować sylwetkę marzeń i w intuicyjny sposób przedstawi wszelkie możliwości urządzenia. Udało się spełnić te założenia i kupujący z całego świata otrzymali orbitrek magnetyczny, który bez niepotrzebnych kompilacji dostarcza nowoczesne rozwiązania sprzyjające wygodnemu i bezpiecznemu treningowi cardio.

  Ćwicz i modeluj swoje ciało Decydując się na urządzenie do treningu cardio, warto wybrać produkt, który będzie prosty w konfiguracji i zapewni przyjemny, stabilny trening w każdym momencie. Z magnetycznym ruchem oporu macie pewność, że ciche działanie pozwoli na trening choćby w godzinach nocnych, bez obawy przed zbudzeniem domowników - to niewątpliwy atut, który bez dwóch zdań sporo osób doceni.

  Komputer z wyświetlaczem LCD zaopatrzony jest w mnóstwo funkcji upraszczających jazdę na orbitreku i w głównej mierze umożliwia wykonanie solidnej analizy. Jest to podstawa w celu optymalizacji swojej jazdy, a co z tego wynika - udoskonalaniu swojej kondycji i sylwetki.

  Jak na towar niekomercyjny znamionuje się wysoką estetyką wykonania, a także sprawdzonymi funkcjami, tak więc w tym zakresie cenowym orbitrek magnetyczny H9249V spisuje się wybornie. Nie ma więc powodów do zdziwienia, że te sztandarowe urządzenie marki HMS jest nieraz wybierane poprzez klientów.

  Dołącz do grona aktywnych i zrewolucjonizuj swój trening - osiem programów treningowych rzuca Ci wyzwanie ku lepszemu! Sprawdzona kompozycja Orbitrek magnetyczny H9249V to na ogół artykuł o jednostajnej i przemyślanej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo i sprawność ćwiczeń.

  Jazda na orbitreku powinna być przyjemnością i dostarczać użytkownikowi frajdy połączonej z satysfakcją - tak właśnie funkcjonuje model H9249V. Interesująca kolorystyka połączona z wykorzystaniem wysokiej jakości tworzyw daje produkt na LATA, który pomoże w kształtowaniu sylwetki, a także żelaznej kondycji.

  Rolki transportowe widocznie upraszczają proces transportu urządzenia, a ogólna waga produktu i jego rozmiary są wspaniale dopasowane tak, żeby osoba do 120 kg mogła na nim spokojnie ćwiczyć bez chwiania się na boki.

  właściwości technologiczne: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 stopni Koło zamachowe: 9 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga artykułu: 33,5 kg Maksymalne obciążenie towaru: 120 kg wymiary artykułu: długość: 130 cm szerokość: 60 cm wysokość: 157,5 cm Funkcje komputera: Scan Czas szybkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Pozostałe dane: Nie przeznaczony do użytkowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #OrbitrekMagnetyczny #OrbitrekHMS #OrbitrekH9249V #OrbitrekMagnetycznyH9249V #OrbitrekTreningowy #OrbitrekStacjonarny #HMS #MarkaHMS #Cardio #TreningCardio


☆ HMS H1833 ☆

HMS H1833 Najniższa Cena Online

☆ HMS H1833 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1833
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Klasa artykułu: Semi commercial
  • wymiary: 145 x 62 x 155 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 51 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Waga koła zamachowego: 10 kg
  • samoczynna regulacja oporu: 16 stopni
  • Długość kroku: 450 - 510 mm
  • System hamowania: elektromagnetyczny
  • Dotykowe sensory do pomiaru pulsu
  • Rolki transportowe
  • przeciwpoślizgowe, spore pedały (12 cm)
  • Pełna regulacja wysokości drążków oraz pedałów
  • Półka na tablet albo smartfon
  • Gniazdo USB (do ładowania sprzętów)
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • SCAN
  • Pomiar pulsu
  • Obsluga gratisowej aplikacji iConsole+
  • Wsparcie dla bezprzewodowej łączności Bluetooth
  • Body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
  • WATT (poziom energii zużytej podczas ćwiczeń)
  • RPM (obroty na minutę)
  • Recovery (test pracy serca)
  • Zasilanie sieciowe: 230V
  • 5 jednostkowych programów treningowych

  Przeznaczenie

  Model H1833i to orbitrek, którego przeznaczenie jest bardzo uniwersalne. Będzie to korzystny wybór zarówno dla początkujących, jak i wprawnych użytkowników. Dzięki nowoczesnej konsoli system wesprze nowych adeptów sztuki fitnessu, natomiast entuzjaści będą mogli tak zjednoczyć trening, żeby w 100% spełniał ich kryteria.

  zalety

  wyekwipowany w elektromagentyczny system hamowania, który jest w pełni niesłyszalny. Ustawienie oporu odbywa się automatycznie za pośrednictwem komputera i jest sterowane za pomoca silnika elektrycznego. Oprogramowanie oprócz zbierania bieżących informacji o treningu dostarcza niezapomnianych wrażeń dzięki mapom Google i funkcji podążania dowolnymi ulicami miast świata. Wirtualna podróż bulwarami słonecznej Italii sprawi,codzienny trening będzie o niemało ciekawszy. Za sprawą poręcznej półki realne jest ustawienie smartfona bądź tabletu w pozycji horyzontalnej lub wertykalnej, takradować się ulubionym serialem podczas ćwiczeń.

  Pełna regulacja

  komponenty ruchome orbitreka, takie jak drążki czy pedały są w pełni dostosowywane. Regulacja wysokości uchwytów odbywa się w zakresie 13,5 cm, natomiast pedałów w zakresie 9 cm. Pozwala to na wygodne dopasowanie urządzenia, do własnych warunków fizycznych.

  Ogromna funkcjonalność konsoli głównej

  marka oddał do dyspozycji użytkownika ponad 5 programów treningowych, które cechują się przeróżnym poziomem trudności. Zatem niezależnie od wprawy i doświadczenia osiągalne jest jednostkowe dostosowanie intensywności i dynamiki ćwiczeń. Ćwiczenia obejmują tryb:

  Manual — pełna kontrola nad wszystkimi elementami treningu, pozwala na ustawienie zakresu ćwiczeń dla poszczególnych partii ciała.

  Beginner — obejmuje 4 główne poziomy, które zapewniają ogólnorozwojowy trening dobrany dla osób początkujących.

  Advance — podobnie jak w trybie Beginner, są tutaj przystępne 4 stopnie trudności, odpowiednie dla progresywnych użytkowników.

  Sporty — tryb zalecany dla osób, które czynnie biorą udział we wszystkich zawodach sportowych, gwarantując za każdym razem nieprzeciętną formę.

  Cardio — najefektywniejszy z trybów, zapewniający widoczne efekty po relatywnie niedługim okresie treningu. Bardzo sugerowany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy w parę tygodni. Umożliwia ćwiczenia na 4 stopniach intensywności: 55%, 75%, 90%, TAG (target H.R.).

  Instrukcja obsługi

  Pełna instrukcja obsługi modelu H1833i dostępna po kliknęciu w poniższy link:
  Instrukcja


  Orbitreki treningowe HMS

  Jedną z kategorii, w której specjalizuje się producent HMS, są orbitreki treningowe. Oferta jest bogata w sprzęt z najwyższej półki, który odszuka odbiorców wśród profesjonalistów, jak dodatkowo osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Asortyment można podzielić ze względu na zaimplementowany napęd: mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny.

  Orbitreki treningowe HMS wyróżniają się spośród innych swoją rozmaitością. Oferuję najmocniej innowacyjne technologicznie rowerki eliptyczne, które same przystosują trening do indywidualnych potrzeb, jak też sprzęt, które zaoferuje podstawowe funkcjonalności, dając maksymalny komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  By zagwarantować nowe i niebanalne doznania podczas treningu niektóre z orbitreków zostały zaopatrzone w obsługę maszyn przenośnych. Zintegrowane aplikacje z mapami Google sprawią,rutynowy trening będzie urozmaicony i ciekawszy. Dzięki funkcji Google Street View ćwiczenia zamieniają się w symulowaną podróż bulwarami słonecznej Kalifornii czy pośród krętych uliczek Marsylii.

  Każdy z rowerków eliptycznych posiada swój oryginalny dizajn, który perfekcyjnie uzupełnia domowe kąciki treningowe, nie psując ogólnego wyglądu wnętrza. W ofercie producenta wynajdziemy jednocześnie stonowane biele i czernie, jak też neonową kolorystkę orbitreków.  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 firma dostarcza nowe, progresywne produkty, które są gwarantem najkorzystniejszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i wytrzymałość przez sporo lat intensywnych ćwiczeń.

  spora gama produktów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta produktów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby aktywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy popularnym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  producent oprócz rodzimego rynku wyjątkowo należycie prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swoich produktów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  Aplikacja iConsole+

  Orbitreki ze wparciem dla aplikacji iConsole+ zamieniają konwencjonalną konsolę sterującą na wielozadaniowy kokpit, dzięki któremu realne jest zapisywanie wszystkich statystyk treningowych. Opr ócz tego aplikacja zapewnia łączność z Google Maps View, co zezwala na wirtualną podróż po wielu najróżniejszych terenach. Parowanie mobilnego urządzenia następuje za pośrednictwem łączności Bluetooth.


  towar
  producent
  Kod producenta
  17-2-068
  EAN
  5907695504248
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  51
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ HMS H9249V ☆

HMS H9249V Najniższa Cena Online

☆ HMS H9249V - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H9249V
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek uznany przez klientów Orbitrek magnetyczny H9249V to najczęściej sprzęt, który jest na rynku sprawdzonym i szanowanym rozwiązaniem. Wielu klientów rekomenduje urządzenie i ćwiczy na nim każdego dnia, gubiąc zbędne kilogramy i zmieniając swoje życie na ulepszone.

  Orbitrek magnetyczny z magnetycznym systemem oporu to gwarancja sukcesu i płynności podczas każdej sesji treningowej. Zmień swoje ciało, polepsz samopoczucie i wybierz to, co wybiera setki klientów. Orbitrek H9249V to sztandarowy towar w ofercie producenta HMS.

  oryginalne wzornictwo pozwala na cieszenie się nie tylko z treningu, ale także z prezencji urządzenia, co pozytywnie wpływa na wystrojenie wnętrza. Niewątpliwie dodaje sportowego charakteru. Instynktowność obsługi to główny aspekt, który znamionuje ten model i pozwala swym użytkownikom na sprawne modyfikowanie ustawień treningowych, czy obciążenia.

  Głównym założeniem producenta było stworzenie orbitreka, który zapewni frajdę na sporo godzin, pomoże zbudować sylwetkę marzeń i w instynktowny sposób przedstawi wszelkie możliwości urządzenia. Udało się spełnić te założenia i konsumenci z całego świata otrzymali orbitrek magnetyczny, który bez niepotrzebnych kompilacji dostarcza progresywne rozwiązania sprzyjające komfortowemu i bezpiecznemu treningowi cardio.

  Ćwicz i modeluj swoje ciało Decydując się na urządzenie do treningu cardio, warto wybrać towar, który będzie prosty w konfiguracji i zapewni miły, stabilny trening w każdym momencie. Z magnetycznym ruchem oporu macie pewność, iż ciche działanie pozwoli na trening choćby w godzinach nocnych, bez obawy przed zbudzeniem domowników - to niewątpliwy atut, który bez dwóch zdań sporo osób doceni.

  Komputer z wyświetlaczem LCD zaopatrzony jest w dużo funkcji upraszczających jazdę na orbitreku i z zasady umożliwia wykonanie konkretnej analizy. Jest to podstawa w celu optymalizacji swej jazdy, a co z tego wynika - polepszaniu swojej kondycji i sylwetki.

  Jak na artykuł niekomercyjny charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, a także sprawdzonymi funkcjami, tak więc w tym zakresie cenowym orbitrek magnetyczny H9249V spisuje się wybornie. Nie ma więc powodów do zdziwienia, iż te sztandarowe urządzenie marki HMS jest niejednokrotnie wybierane przez klientów.

  Dołącz do grona aktywnych i zrewolucjonizuj swój trening - osiem programów treningowych rzuca Ci wyzwanie ku ulepszonemu! Sprawdzona konstrukcja Orbitrek magnetyczny H9249V to najczęściej towar o zrównoważonej i przemyślanej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo, a także wydajność ćwiczeń.

  Jazda na orbitreku powinna być przyjemnością i dostarczać użytkownikowi frajdy połączonej z satysfakcją - tak właśnie funkcjonuje model H9249V. Atrakcyjna kolorystyka połączona z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów daje produkt na LATA, który pomoże w kształtowaniu sylwetki i żelaznej kondycji.

  Rolki transportowe istotnie upraszczają proces transportu urządzenia, a ogólna waga produktu i jego rozmiary są perfekcyjnie dobrane tak, aby osoba do 120 kg mogła na nim spokojnie ćwiczyć bez chwiania się na boki.

  parametry techniczne: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 stopni Koło zamachowe: 9 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga towaru: 33,5 kg Maksymalne obciążenie towaru: 120 kg rozmiary produktu: długość: 130 cm szerokość: 60 cm wysokość: 157,5 cm Funkcje komputera: Scan Czas prędkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Pozostałe dane: Nie przeznaczony do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #OrbitrekMagnetyczny #OrbitrekHMS #OrbitrekH9249V #OrbitrekMagnetycznyH9249V #OrbitrekTreningowy #OrbitrekStacjonarny #HMS #MarkaHMS #Cardio #TreningCardio


☆ HMS H1830i ☆

HMS H1830i Najniższa Cena Online

☆ HMS H1830i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H1830i
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H1830i HMS to orbitrek magnetyczny zaopatrzony w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia urządzenia przenośnego z systemem Android albo iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon albo tablet bezpłatną aplikację DelighTech Fitness APP, aby zyskać dostęp do interaktywnego centrum danych i rozrywki.

  Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie potrzebne informacje dotyczące treningu - dostarcza też unikalnych wrażeń dzięki mapom Google. Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże$382 Tylko od preferencji użytkownika zależy dobór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży.

  nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Orbitrek H1830i HMS należy do prestiżowej serii HMS PREMIUM, cechującej się najwyższą trwałością i najlepszymi walorami użytkowymi. Każdy podzespół i element wykończenia produktów z serii HMS Premium został skrupulatnie zaprojektowany i wytwarzany.

  w efekcie model H1830i HMS proponuje oryginalne wrażenia z treningów, gwarantując komfort i bezpieczeństwo stosowania. Urządzenie zostało zaopatrzone w elektroniczną regulację obciążenia. Jest to komfortowe rozwiązanie umożliwiające bezgłośny i płynny trening.

  poręczny zarys konsoli centralnej z dotykowym wyświetlaczem umożliwia zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Orbitrek H1830i HMS to także szereg udogodnień zwiększających jego wszechstronność.

  Są to m.in.: technika Bluetooth, sensory dotykowe do dokładnego mierzenia pulsu oraz uchwyt na urządzenie przenośne. Wszystko to sprawia, iż orbitrek H1830i HMS niewątpliwie zostanie doceniony przez wszystkich miłośników rekreacji lubiących sobie wygodę i stały dostęp do nowych technologii.

  Funkcje: ekran: obsługa bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP czas skan dystans szybkość kalorie puls watt (poziom energii zużytej w trakcie ćwiczenia) HRC (Heart Rate Control - Kontrola Bicia Serca) body fat (pomiar tkanki tłuszczowej) Recovery (test pracy serca) Temperatura zewnętrzna Specyfikacja: Regulacja oporu: 16 stopniowa samoczynna Regulacja pedałów Pas telemetryczny Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja oporu: 16 stopniowa automatyczna System hamowania: magnetyczny wewnętrzny Koło zamachowe: 10 kg Komputer z obsługą aplikacji DelighTech Fitness APP oczekiwania systemowe: Android 2.3 albo nowszy z obsługą Bluetooth APPLE iOS z obsługą Bluetooth wersja 4.0 Bluetooth Sensory dotykowe do pomiaru pulsu Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 51 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Uwagi: Nie asygnowany do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące Programy Program ręczny: Manual P1 jest programem manualnym.

  Użytkownik może rozpocząć ćwiczenie poprzez naciśnięcie klawisza STAR/STOP. Poziom oporu wynosi wtedy 5. Poziom trudności w trakcie ćwiczenia można zmieniać korzystając z klawiszy UP/DOWN. W dodatku do opcji treningu można dodać liczba spalanych kalorii albo określoną odległość do przebycia.

  Programy ustawione: Schody, Wzniesienie, Falowy, Dolina, Spalanie Tłuszczu, Rampa, Góra, Interwały, Losowy, Płaski, Fartlek, Urwisko PROGRAM 2 do PROGRAM 13 to programy ustawione poprzez producenta. Zezwalają na ćwiczenia z różnym obciążeniem i urozmaiceniem.

  Użytkownicy mogą wykonywać ćwiczenia na preferowanym poziomie oporu (regulacja przy pomocy przycisków UP/DOWN), mogą korzystać z ustawionego okresu czasu, liczby kalorii lub konkretnej odległości. Ustawienia użytkownika: Użytkownik 1, Użytkownik 2, Użytkownik 3, Użytkownik 4 Programy 14 do 17 to programy ustawiane poprzez użytkownika.

  Istnieje możliwość zaprogramowania najróżniejszych wartości czasu, odległości, kalorii oraz poziomu oporu w 10 kolumnach. Wszystkie wartości i ustawienia zostaną przechowane w pamięci komputera po zakończeniu programowania.

  Można też, już podczas trwania programu, zmienić aktualne obciążenie korzystając z przycisków UP/DOWN. Zmiana nie zostanie zapamiętana na przyszłość i nie zmieni się ustawiony program przy ponownym jego uruchomieniu.

  Program kontroli poziomu pulsu: 55% H.R.C., 65% H.R.C., 75% H.R.C., 85% H.R.C., Docelowe H.R.C. Programy 18 do 22 to programy kontrolujące poziom tętna. Program 18 to 55% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 55% Program 19 to 65% Max H.R.C.

  - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 65% Program 20 to 75% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 75% Program 21 to 85% Max H.R.C. - - Tętno docelowe = (220 - WIEK) x 85% Program 22 to Target /docelowe/ H.R.C.

  - - Trening z utrzymaniem tętna docelowego. Użytkownik może ćwiczyć korzystając z funkcji pozwalającej na utrzymanie zaplanowanego poziomu tętna. Do komputera wprowadzamy swój AGE/WIEK/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/, CALORIES /KALORIE/ albo TARGET PULSE /DOCELOWY PULS/.

  W tych programach komputer zespoi poziom oporu na podstawie poziomu pulsu ćwiczącego. Na przykład wartość oporu może rozszerzać się co 20 sekund podczas gdy poziom pulsu jest niższy aniżeli TARGET /docelowy/ H.R.C.

  Analogicznie, poziom oporu może się zmniejszać co 20 sekund jeśli poziom pulsu jest wyższy aniżeli docelowy. Program Watt Control Program 23. Po naciśnięciu przycisku ENTER można ustawić wartości TARGET WATT /DOCELOWY POZIOM ENERGII/, TIME /CZAS/, DISTANCE /ODLEGŁOŚĆ/ oraz CALORIES /KALORIE/.

  W trybie ćwiczeń, poziom oporu nie może zostać zmieniony. Na przykład poziom oporu może wzrosnąć jeśli prędkość jest zbyt niska i odwrotnie - opór może maleć jeśli szybkość jest zbyt duża. W wyniku czego dążymy do uzyskania docelowego poziomu energii wygenerowanej poprzez użytkownika w trakcie ćwiczenia.

  1. WATT = MOMENT OBROTOWY (KGM) * RPM /OBROTY NA MINUTĘ/* 1.03 2. W tym programie wartość parametru WATT będzie utrzymywana na stałym poziomie. Oznacza to iż im szybciej pedałujesz, poziom oporu maleje a jeśli będziesz pedałował powoli, poziom oporu wzrośnie.

  Program Body Fat Program 24 to program przewidziany do kalkulowania poziomu tkanki tłuszczowej użytkownika i na tej podstawie oferowania unikalnego program ćwiczeń. Istnieją 3 typy sylwetki, podzielone wg procentowej wartości stopnie tłuszczu w organizmie.

  typ 1: BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% >27 rodzaj 2: 27$383 BODY FAT /POZIOM TŁUSZCZU/% $38420 typ 3: BODY FAT /P


☆ HMS H5813 ☆

HMS H5813 Najniższa Cena Online

☆ HMS H5813 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H5813
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H5813i to orbitrek z nowej serii produktów do której należą także rower stopnie i rower klasyczny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Trening na orbitreku ma szereg zalet: spala tkankę tłuszczową, polepsza wydolność, wzmacnia wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a przy tym nie obciąża stawów i minimalizuje ryzyko kontuzji.Orbitrek został wyekwipowany w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do darmowej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem dobrze znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z różnorodnymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło także zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie – w połączeniu z Google Maps.na dodatek użytkownik ma do dyspozycji szeroki komputerek z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie ponadto 12 programów treningowych, które w wyśmienity sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco kontrolować nasz puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu znajdziemy najbardziej praktyczne i przydatne informacje, takie jak: scan, czas, szybkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Artykuł ma także funkcje recovery.H5813i to konkretna, zrównoważona konstrukcja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.H5813i to najlepszy wybór dla osób, które preferują trening cardio a równocześnie nie chcą obciążać swoich stawów.Specyfikacja: wymiary: 166 x 70 x 158 cm Zakres obciążenia: 1-32 Waga koła zamachowego: 9 kg Regulacja oporu: automatyczna Opór: magnetyczny wewnętrzny Zasilanie: sieciowe 230V Uchwyt na urządzenie mobilne Kółka transportowe Stopki poziomujące Waga produktu: 58 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Funkcje: ekran: LCD Obsługa gratisowej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas szybkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRC Łączna liczba programów treningowych: 19 Uwagi: Nie przeznaczony do wykorzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące;


☆ inSPORTline Atlanta Black ☆

inSPORTline Atlanta Black Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Atlanta Black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Atlanta Black
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek inSPORTline Altanta Black to ręcznie obsługiwany rodzaj świetnego modelu inSPORTline Atlanta. Dzięki wszechstronnym właściwościom i precyzji wykonania, należy do elity sprzętów w swojej kategorii cenowej. Potężna, masywna budowa gwarantuje maksymalną stabilność, a trzyczęściowe korby z łożyskami gwarantują długą żywotność. 7-kilogramowe koło zamachowe umożliwia płynny ruch i istotnie skuteczne wzmacnianie górnych i dolnych partii ciała. Dzięki systemowi BeltDrive, odpowiedzialnemu za cichą i płynną pracę urządzenia, orbitrek inSPORTline Atlanta jest rewelacyjnym urządzeniem do ćwiczeń w domu.
  Opis technologiczny:
  • zrównoważona kompozycja
  • Magnetyczny system hamowania
  • 7 kg koło zamachowe gwarantuje maksymalną produktywność i skuteczny trening
  • Ręczna kontrola obciążenia
  • 8 stopni regulacji obciążenia
  • 3-częściowe korby z łożyskami SKF
  • Maszyna posiada łożyska w 6 najmocniej obciążonych miejscach
  • System BeltDrive zapewnia cichą i płynną pracę orbitreka
  • Przełożenie: 1: 9
  • Koło pasowe z aluminium o średnicy 31 cm
  • regulowane pedały w zakresie od 30 cm
  • Rozstaw kroku: 22 cm
  • Długość kroku: 40 cm
  • Gumowane stałe i ruchome uchwyty o wysokiej przyczepności
  • sensor tętna w uchwytach
  • Komputer: zegar, czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno
  • System MicroShift - Wyrównywanie nierówności podłogi
  • Kółka do nieskomplikowanego przenoszenia
  • Maksymalna wysokość: bez limitu
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg
  • rozmiary: D137 x S54 x W150 cm
  • Wielkosć opakowania: D129,5 x S44 x W62 cm
  • Waga: 51 kg
  • Kategoria HC (zgodnie z EN957), asygnowany do stosowania domowego
  • Ciężar koła: 7 kg
  • Czujniki tętna w uchwytach: Tak
  • Długość kroku: 40 cm
  • Kategoria gwarancji: Domowa
  • Kółka transportowe: Tak
  • Ładowność: 150 kg
  • Maks. Wzrost użytkownika: 200 cm
  • Pas piersiowy: Nie
  • stopnie obciążenia: 8
  • Regulacja obciążenia (oporu): Ręczna
  • System hamowania: Magnetyczny
  • System wyrównania nierówności podłogi: Tak
  • Szerokość kroku: 22 cm
  • rodzaj łożysk: Samosmarujące łożyska walcowe
  • Waga: 51 kg

☆ Xterra FS3.5 ☆

Xterra FS3.5 Najniższa Cena Online

☆ Xterra FS3.5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xterra
 • Nazwa produktu: Xterra FS3.5
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Xterra Wysoka jakość i wykorzystaneczność artykułów firmy Xterra doceniają konsumenci od ponad 30 lat na wszystkich kontynentach. Firma w ostatnich latach nad wyraz dosadnie i zadziornie prezentuje,że trzeba się z nią liczyć a konsumentów utwierdza w przekonaniu, iż dostają sprzęt najwyższej jakości.

  innowacyjne wzornictwo, zaawansowana technologia czego jeszcze chcieć więcej? Proste w stosowaniu, składane, przenośne i wyekwipowane w czytelne pulpity proste w obsłudze. Zapraszamy do świata Xterra,świata w której z pewnością poczujesz się lepiej niż dotychczas.

  Fs 3.5 najmocniej modny model trenażera z przednim kołem zamachowym. Niezwykle prosta obsługa pulpitu kontrolnego i spore rozmiary które spokojnie pozwolą jednostajnie ćwiczyć osobie ze wzrostem nawet 190cm.

  Do tego pas piersiowy do pomiaru pulsu który pozwoli na nieskomplikowany bezkontaktowy pomiar pulsu bez konieczności trzymania pałąków w jednym miejscu- to nad wyraz komfortowe rozwiązanie. Nie duże rozmiary, łatwość w składaniu do transportu pozwalają w prosty i prędki sposób zmienić jego położeniu.

  Specyfikacja modelu: System hamowania: magnetyczny Regulacja obciążenia: 24 stopnie System napędu: pas klinowy Moc: 40-250 Watt Waga koła zamachowego: 10 kg Odległość między płozami: 10 cm Kontrola obciążenia: zależna Rolki transportowe: Tak Wysokiej jakości łożyska: Tak Platformy pod stopy nachylone o 2 poziomy do w środku: Tak Zasilanie: 230V,50 Hz Waga użytkownika: 120 kg wymiary: dł.

  x szer. X wys. 145 x 52 x 160 cm Pomiar pulsu: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Pas telemetryczny: Tak w pakiecie Wejście audio: Tak Hand puls - uchwyty z sensorem pulsu Podstawka na tablet: Tak wyświetlacz LCD: Tak Pas telemetryczny w pakiecie Funkcje komputera: Wyświetlane parametry: dystans, czas, szybkość, kalorie, obr./min., puls, moc Programy treningowe: 14 Programy sterowane tętnem: 5 Górna, dolna granica pulsu: Tak Górna granica pulsu regulowana: Tak Waga brutto: 56 Waga netto: 50Podsumowanie, czyli jaki orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg najlepszy?


Najlepszy orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane orbitreki do ćwiczeń – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg opinie i efekty,
 • dobre orbitreki z kołem zamachowym o wadze do 11 kg cena,
 • ranking orbitreków z kołem zamachowym o wadze do 11 kg,
 • orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach z kołem zamachowym o wadze do 11 kg

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach z kołem zamachowym o wadze do 11 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach z kołem zamachowym o wadze do 11 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach z kołem zamachowym o wadze do 11 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek z kołem zamachowym o wadze do 11 kg jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami z kołem zamachowym o wadze do 11 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.