FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków do 1000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków do 1000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bodycoach 5909132142 ☆

Bodycoach 5909132142 Najniższa Cena Online

☆ Bodycoach 5909132142 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bodycoach
 • Nazwa produktu: Bodycoach 5909132142
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Model powystawowy widoczne rysy na obudowie

  Orbitrek z magnetycznym układem hamulcowym
  8-stopniowa regulacja oporu z kołem zamachowym ok. 8 kg
  Pomiar tętna ręki przy pomocy czujników na poręczach
  Zamykane poręcze - stałe albo ruchome

  do 100 kg
  Rolki transportowe i bezpieczny stojak dzięki wyrównaniu poziomu  Orbitrek Bodycoach to znakomity sprzęt sportowy do nieobciążającego stawów treningu całego ciała i treningu wytrzymałościowego. Sekwencja ruchów jest jak bieganie, tylko bez obciążeń uderzeniowych na stawy, które występują w trakcie biegania, chodzenia albo na bieżni. Na tym orbitreku możesz równocześnie ćwiczyć sporo partii ciała i grup mięśni. Ramiona i górna część ciała są trenowane przy pomocy drążków wahadłowych, w trakcie gdy dolna część ciała i mięśnie nóg są ćwiczone za pomocą podnóżków. Poręcze można regulować, aby były stałe albo rozciągliwe, w zależności od rodzaju treningu. Trenażer posiada tylne koło zamachowe z systemem kół o masie ok. 8 kg. Magnetyczny układ hamulcowy można regulować ręcznie w 8 krokach. Pomiar tętna rąk odbywa się przy pomocy czujników na poręczach. Komputer treningowy ukazuje optymalne dane na czytelnym wyświetlaczu, takie jak tętno dłoni, czas, prędkość, dystans, zużycie kalorii i zmiana wyświetlacza (skanowanie).


☆ Christopeit CT 3 ☆

Christopeit CT 3 Najniższa Cena Online

☆ Christopeit CT 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit CT 3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek treningowy CT 3 3w1 Cechy: 3w1: bieżnia, stepper, rower Wbudowane sensory pulsu Trening całego ciała Łatwy w przemieszczaniu Parametry REGULACJA OPORU: 8 stopni, manualna MECHANIZM HAMULCOWY: magnetyczny ANTYPOŚLIZGOWE PEDAŁY: TAK ROLKI TRANSPORTOWE: TAK KOŁO ZAMACHOWE: 7 kg UCHWYT NA SMARTFON/TABLET: TAK CZUJNIKI PULSU: TAK Komputer POMIAR: czas, dystans, prędkość, spalone kalorie, puls WPROWADZANIE WARTOŚCI GRANICZNYCH: czasu, dystansu, przybliżonego spalenia kalorii i górnego limitu pulsu Wymiary WYMIARY (WYS/DŁ/SZER): 152 cm / 111 cm / 66 cm WAGA URZĄDZENIA: 28 kg Rekomendowany dla: osób o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg DOSKONAŁY DO MODELOWANIA SYLWETKI Orbitrek Christopeit CT 3 został specjalnie zaprojektowany pod kątem treningów odchudzających i kondycyjnych.

  Komputer posiada pomiary, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy! Orbitrek zapewnia kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniający najważniejsze mięśnie Twojego ciała. Dzięki niemu wymodelujesz swoje uda, biodra, pośladki i ręce.

  CICHY Konstruktorzy orbitreka CT 3 zadbali też o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny firmy Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca sprawia, że Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom.

  Rower ma wbudowany uchwyt na tablet więc możesz oglądać podczas treningu ulubione filmy lub słuchać muzyki bez zakłóceń spowodowanych hałasem roweru. FUNKCJE POMIAROWE Christopeit CT 1 oferuje możliwość sprawdzania poszczególnych parametrów w trakcie ćwiczeń.

  Intuicyjny w obsłudze komputer posiada liczniki najważniejszych parametrów treningu: prędkość dystans całkowity dystans czas spalone kalorie Scan: wyświetlanie tylko jednej wartości z ww. Dodatkowo w uchwyty zostały wbudowane czujniki pulsu aby Twój trening był jak najbardziej efektywny.

  IDEALNY DO TRENINGÓW W DOMU Kompaktowe wymiary orbitreka sprawiają, że doskonale sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach. Sprzęt wyposażony jest w kółka transportowe, które pozwalają na łatwe i szybkie przenoszenie w dowolne miejsce.

  Orbitrek jest rekomendowany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. SOLIDNA I BEZPIECZNA KONSTRUKCJA Idealne wyważenie sił oraz niemiecka precyzja wykonania sprawia, że urządzenie nie jest bardzo ciężkie, a przy tym jest stabilne i trwałe.

  Dzięki antypoślizgowym pedałom unikniesz wypadków i wszelkich kontuzji. Przy projektowaniu orbitreka w dużej mierze brał również aspekt wygody użytkownika, dlatego możesz regulować wysokość uchwytów oraz ich zadecydować czy chcesz, aby ruszały się razem z pedałami, czy były stałe.


☆ Hammer EllypTech CT3 ☆

Hammer EllypTech CT3 Najniższa Cena Online

☆ Hammer EllypTech CT3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer EllypTech CT3
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 Nr katalogowy: 4129 Twoje wejście do świata fitnessu. Kompaktowy i zajmujący niedużo miejsca - Twój nowy orbitrek. Ręczna kontrola obciążenia Możesz łatwo i indywidualnie regulować 8-stopniową kontrolę obciążenia za pomocą przycisku regulacji oporu.

  Jedną ręką kręcisz pokrętłem i ustawiasz obciążenie. Pomiar tętna spoczynkowego Zrób test wydolności zaraz po treningu i zmierz swój puls. Naciśnij przycisk Recovery i chwyć rękoma czujniki tętna. Otrzymasz ocenę wydajności (1-6), która pojawi się na wyświetlaczu.

  Komputer treningowy demonstruje stopień Twojej zdolności do regeneracji fizycznej. Z każdym treningiem możesz się doskonalić i motywować. Trenuj z odpowiednim pulsem Wartość tętna jest ważna dla skutecznego treningu i dlatego musi być monitorowana.

  Aktualne tętno może być wyświetlane na ekranie komputera treningowego, a choćby możesz indywidualnie je ustawić. W sytuacji przekroczenia górnej granicy tętna rozlega się sygnał dźwiękowy. Komfortowoj już się nie da - częstotliwość pulsu mierzy się przy pomocy owalnych sensorów dotykowych na kierownicy.

  stabilne i potężne Ellyptech CT3 jest napędzany przez niewymagający konserwacji pasek rowkowany. Zainstalowano układ hamulcowy z magnesami trwałymi w celu starannej kontroli obciążenia. Układ hamulcowy współdziała z układem napędowym, a tym samym reguluje intensywność treningu.

  Sterowanie obciążeniem jest zależne od prędkości i odbywa się na zróżnicowanych etapach. Wysokiej jakości łożysko kulkowe i 12-kilogramowe koło zamachowe zapewniają maksymalny komfort treningu i szczególnie płynną pracę.

  Dzięki uchwytom możesz zmieniać pozycję treningową, aby jeszcze komfortowoj kończyć treningi. Zmiana pozycji chwytu umożliwia większe obciążenie nóg i pośladków, dzięki czemu trening jest jeszcze bardziej sprawny.

  Sukces treningowy na całym ciele Orbitrek to jedno z najskuteczniejszych maszyn do ćwiczeń całego ciała. Podczas treningu do 90% dużych grup mięśni jest intensywnie wprawianych w ruch. Nieprzeciętny do redukcji tłuszczu i kształtowania sylwetki.

  Orbitrek można znaleźć na każdej siłowni. A od teraz możesz komfortowo trenować w domu z Ellyptech CT3. Przed Tobą intensywne treningi, a przed Tobą następujące cele treningowe do osiągnięcia: Poprawa wytrzymałości Wzmocnienie wszystkich głównych grup mięśni Spalanie dodatkowych kilogramów Niższe ciśnienie krwi i tętno spoczynkowe Komputer treningowy z przyciskiem,,Push and Turn" do prędkiego wyboru wartości funkcjonalnych proponuje klarowną i zwięzłą prezentację informacji treningowych.

  Zintegrowany jest też uchwyt na urządzenie mobilne, a nad wyraz czytelny ekran LCD na bieżąco dostarcza wszelkich informacji. Na wyświetlaczu pokazywane są następujące informacje treningowe: prędkość, częstotliwość pedałowania, czas treningu, dystans, spalone kalorie, puls i użytkownik.

  podczas treningu możesz także,,pracować" na wartościach domyślnych. Dodatkowa zaleta: opisane klawisze szybkiego wyboru upraszczają obsługę komputera i zezwalają na bezpośrednie sterowanie funkcjami. Na przykład, możesz zastosować przycisku,,Body Fat", aby po kilku sekundach został wyświetlony wskaźnik BMI i zawartość procentowa tkanki tłuszczowej.

  Komputer potrzebuje tylko dwóch baterii (typu AA). Jesteś niezależny od gniazdek elektrycznych i przedłużaczy. Rozrywka i zasobność Dzięki nowoczesnym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (z funkcją aparatu), możesz poznać wirtualnych tras na żywo w trakcie treningu crossowego.

  Oczywiście możesz również słuchać muzyki lub oglądać ulubione seriale na tablecie. Umieść tablet albo smartfon w uchwycie i rozpoczynaj trening multimedialny. Pasuje idealnie Ergonomia orbitreka Ellyptech CT3 została zaprojektowana w taki sposób, aby trenować mogą zarówno osoby wysokie do 2 metrów, jak i osoby niskie od 1,55 m.

  Uchwyty Ellyptech CT3 różnorodne pozycje chwytu i są optymalne dla osób o długich i niedługich rękach. Maksymalne obciążenie na orbitreku to do 100 kg. Niezłomny towarzysz treningu 4-punktowy system podparcia i regulacja wysokości tylnej podstawy gwarantują absolutną stabilność na nierównym podłożu.

  Możesz też polegać na Ellyptech CT3 w zakresie intensywnych jednostek treningowych. Po treningu możesz łatwo przechylić orbitrek do przodu i przy pomocy dwóch zintegrowanych rolek transportowych na przedniej nodze przetransportować, by zaoszczędzić miejsce.

  Funkcje komputera: wariant wyświetlacza: LCD z przyciskiem Push and Turn Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, szybkość, RPM, liczba spalonych kalorii Uchwyt na tablet Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Uchwyt na tablet albo telefon Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna dane techniczne: Rolki transportowe Kolor: srebrny System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu Rozpiętość obciążenia: 8 stopni System napędu: pasek rowkowany Długość kroku: 28 cm Odległość między płozami: 21 cm Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm Waga koła zamachowego: 12 kg Zasilanie: Baterie Max.waga użytkownika: 100 kg wymiary: 114 x 57 x 163 cm Waga orbitreka: 35 kg Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4129 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $74 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ HMS H6512 ☆

HMS H6512 Najniższa Cena Online

☆ HMS H6512 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H6512
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Dlaczego to świetny dobór? Cenisz odporność i korzystny design? Orbitrek H6512 – umożliwi komfortowy trening choćby w śladowym mieszkaniu. To idealne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą liczba miejsca.

  H6512 marki HMS umożliwi wydajną poprawę kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Trening na rowerze eliptycznym sprawia,w trakcie ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało. Zadbaj o komfort i zdrowie!

  przejrzyj jak działa wyjątkowy system oporu na zasadzie mechanizmu dociskowego, polegającego na dociśnięciu filcowego klocka oporowego. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są szczególnie ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

  Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze dane dotyczące prowadzonej sesji treningowej, pomiędzy innymi puls, który możemy zmierzyć przy pomocy sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach.

  Zadbaj o komfort i zdrowie! z całą pewnością docenisz specjalne stalowe płozy wyekwipowane w komfortowe przeciwpoślizgowe stopki. Są one kolejnym atutem tej konstrukcji. Kółka transportowe zamontowane w przedniej podstawie, umożliwią przystępne przestawianie sprzętu.

  Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, praktyczną gąbką dla jeszcze obszerniejszego komfortu treningu. Co w sobie mam? dane technologiczne: Waga: netto: 30kg, brutto 32kg Waga koła zamachowego: 7kg Maksymalna waga użytkownika: 110kg rozmiary: 923x613x1326mm Długość kroku: 369 mm Odległość pomiędzy pedałami: 2400 mm Komputer: Scan - Skan Time – Czas Speed - szybkość Distance - Dystans Calories - Kalorie Odometer – Dystans całkowity Pulse – Puls Baterie: W pakiecie 2xAAA Uwagi:Nie przeznaczony do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące dobre...

  Chcę to u siebie!...


☆ Urbogym Storm Yellow ☆

Urbogym Storm Yellow Najniższa Cena Online

☆ Urbogym Storm Yellow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Urbogym
 • Nazwa produktu: Urbogym Storm Yellow
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek UrboGym Storm Yellow | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Hertz Scalator E1 ☆

Hertz Scalator E1 Najniższa Cena Online

☆ Hertz Scalator E1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz
 • Nazwa produktu: Hertz Scalator E1
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Sprzęt służy do poprawiania kondycji fizycznej i uzyskania korzystnej sylwetki. Orbitrek jest tak zaprojektowany, aby wykonywać ćwiczenia bez nadmiernego wysiłku fizycznego. Trening na tym urządzeniu to doskonalsza wersja biegu.

  Dużą popularnością cieszy się wśród osób, dla których aktywny tryb życia jest wyraźnym elementem ćwiczeń. Doskonały dla ludzi, którzy chcą utrzymać i poprawić swoją kondycję o każdej porze roku. Orbitrek magnetyczny z 18 kg kołem zamachowym, sterowaniem za pomocą komputera i wielofunkcyjnym licznikiem wskazujący m.in.

  czas ćwiczenia, prędkość, z jaką wykonujemy ćwiczenie, dystans, jaki przejechaliśmy i całkowity, a dzięki funkcji, regulacja kąta nachylenia płóz biegowych. Rolki transportowe i waga tylko 38 kg przystępne i komfortowe przemieszczanie sprzętu w optymalne miejsce....


☆ HMS H9249V ☆

HMS H9249V Najniższa Cena Online

☆ HMS H9249V - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H9249V
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek lubiany poprzez klientów Orbitrek magnetyczny H9249V to przede wszystkim sprzęt, który jest na rynku sprawdzonym i renomowanym rozwiązaniem. Wielu klientów rekomenduje urządzenie i ćwiczy na nim każdego dnia, gubiąc zbędne kilogramy i zmieniając swoje życie na udoskonalone.

  Orbitrek magnetyczny z magnetycznym systemem oporu to gwarancja sukcesu i płynności podczas każdej sesji treningowej. Zmień swoje ciało, polepsz samopoczucie i wybierz to, co wybiera setki klientów. Orbitrek H9249V to sztandarowy artykuł w ofercie marki HMS.

  oryginalne wzornictwo umożliwia cieszenie się nie tylko z treningu, ale także z prezencji urządzenia, co pozytywnie wpływa na wystrojenie wnętrza. Bez wątpienia dodaje sportowego charakteru. Instynktowność obsługi to główny aspekt, który charakteryzuje ten model i pozwala swoim użytkownikom na skuteczne modyfikowanie ustawień treningowych, czy obciążenia.

  Głównym założeniem producenta było stworzenie orbitreka, który zapewni frajdę na sporo godzin, pomoże zbudować sylwetkę marzeń i w intuicyjny sposób przedstawi wszelkie możliwości urządzenia. Udało się spełnić te założenia i klienci z całego świata otrzymali orbitrek magnetyczny, który bez niepotrzebnych kompozycji dostarcza nowoczesne rozwiązania sprzyjające komfortowemu i bezpiecznemu treningowi cardio.

  Ćwicz i modeluj swoje ciało Decydując się na urządzenie do treningu cardio, warto wybrać produkt, który będzie prosty w konfiguracji i zapewni przyjemny, stabilny trening w każdym momencie. Z magnetycznym ruchem oporu macie pewność, że ciche działanie pozwoli na trening nawet w godzinach nocnych, bez obawy przed zbudzeniem domowników - to niewątpliwy atut, który bez dwóch zdań sporo osób doceni.

  Komputer z wyświetlaczem LCD wyposażony jest w dużo funkcji ułatwiających jazdę na orbitreku i zwykle pozwala na wykonanie konkretnej analizy. Jest to podstawa w celu optymalizacji swojej jazdy, a co z tego wynika - udoskonalaniu swej kondycji i sylwetki.

  Jak na artykuł niekomercyjny cechuje się wysoką estetyką wykonania, a także sprawdzonymi funkcjami, tak więc w tym zakresie cenowym orbitrek magnetyczny H9249V spisuje się wybornie. Nie ma więc powodów do zdziwienia, że te sztandarowe urządzenie producenta HMS jest niejednokrotnie wybierane przez klientów.

  Dołącz do grona aktywnych i zrewolucjonizuj swój trening - osiem programów treningowych rzuca Ci wyzwanie ku udoskonalonemu! Sprawdzona kompozycja Orbitrek magnetyczny H9249V to zwykle towar o stabilnej i przemyślanej konstrukcji, co przekłada się na bezpieczeństwo, a także efektywność ćwiczeń.

  Jazda na orbitreku powinna być przyjemnością i dostarczać użytkownikowi frajdy połączonej z satysfakcją - tak właśnie funkcjonuje model H9249V. Ciekawa kolorystyka połączona z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów daje produkt na LATA, który pomoże w kształtowaniu sylwetki oraz żelaznej kondycji.

  Rolki transportowe znacznie ułatwiają cykl transportu urządzenia, a ogólna waga produktu i jego wymiary są świetnie dobrane tak, by osoba do 120 kg mogła na nim spokojnie ćwiczyć bez chwiania się na boki.

  właściwości technologiczne: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja obciążenia: 8 poziomów Koło zamachowe: 9 kg Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga produktu: 33,5 kg Maksymalne obciążenie produktu: 120 kg wymiary produktu: długość: 130 cm szerokość: 60 cm wysokość: 157,5 cm Funkcje komputera: Scan Czas prędkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu Pozostałe dane: Nie dedykowany do użytkowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące #OrbitrekMagnetyczny #OrbitrekHMS #OrbitrekH9249V #OrbitrekMagnetycznyH9249V #OrbitrekTreningowy #OrbitrekStacjonarny #HMS #MarkaHMS #Cardio #TreningCardio


☆ HMS H2205 ☆

HMS H2205 Najniższa Cena Online

☆ HMS H2205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: HMS H2205
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek H2205 – pozwoli na komfortowy trening nawet w nieznacznym mieszkaniu. To świetne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca. Jego interesujące, progresywne wzornictwo, przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi, treningu w domu. H2205 firmy HMS umożliwi produktywną ulepszenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są bardzo ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze informacje dotyczące prowadzonej sesji treningowej, pomiędzy innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach. Stalowe płozy wyposażone w wygodne antypoślizgowe stopki są kolejnym atutem tej konstrukcji. Specyfikacja
  • Klasa użytkowania: H
  • wariant oporu: magnetyczny wewnętrzny
  • rodzaj regulacji oporu: manualny
  • ilość poziomów regulacji oporu: 8
  • Waga koła zamachowego (kg): 6
  • Rozstaw pedałów (stopnic): 40
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • prędkość: tak
   • puls: tak
   • kalorie: tak
   • temperatura otoczenia: tak
  • Komputer (wyposażenie uzupełniające):
   • Wyposażenie dopełniające:
    • sensory do pomiaru pulsu: tak
    • miejsce na urządzenie przenośne: tak
    • stopki poziomujące: tak
    • rolki lub kółka transportowe: tak
   • rozmiary orbitreka (rozłożony):
    • długość (mm): 1230
    • szerokość (mm): 600
    • wysokość (mm): 1520
   • Komputer (funkcje):
    • SCAN: tak
   • Waga produktu: 32,5 kg
   • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
   Uwagi
   • Nie asygnowany do wykorzystania komercyjnego
   • Gwarancja 24 miesiące

  ☆ Hiton Trip ☆

  Hiton Trip Najniższa Cena Online

  ☆ Hiton Trip - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Hiton
  • Nazwa produktu: Hiton Trip
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Orbitrek Hiton Polska Trip czarny to niezwykle cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z magnetycznym systemem oporu.

   Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

   zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 7 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących lecz także innowacyjnych użytkowników. Solidna kompozycja pozwala na używanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 120 kg.

   Orbitrek także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Ponadto chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

   Trenażer magnetyczny Hiton Polska Trip pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, ograniczysz poziom ciśnienia krwi, a z reguły poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

   OUTLET

   Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych i opakowanie zastępcze.

   PW P1211- Ślady skręcania, rysy, otarcia. Pokrywa w innym kolorze, części konstrukcji w różnych odcieniach koloru

   Najważniejsze dane:
   • Koło zamachowe o wadze 7kg
   • dedykowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów
   • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
   • Łatwy montaż
   • Cicha praca

  ☆ Spokey Planet ☆

  Spokey Planet Najniższa Cena Online

  ☆ Spokey Planet - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Spokey
  • Nazwa produktu: Spokey Planet
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 2
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Trenażer eliptyczny Spokey PLANET pozwala przystosować trening do własnych potrzeb dzięki 8-stopniowej możliwości regulacji oporu magnetycznego, jest zaopatrzony w 5 kg koło zamachowe, które dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, znaczny ekran, z którym można nadzorować czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity oraz puls.

   Trenażer eliptyczny jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu. Pozwala ćwiczyć niemal całe ciało, a do tego jest nieskomplikowany w obsłudze.

   podczas treningu na orbitreku pracują górne i dolne mięśnie nóg, pleców, klatki piersiowej oraz ręce. To szczególnie komfortowa i prosta droga do osiągnięcia wymarzonych efektów ćwiczeń. Trenażer eliptyczny Spokey PLANET został przypasowany do treningu w domu - dzięki swym kompaktowym wymiarom genialnie sprawdzi się w nawet najmniejszych mieszkaniach.

   Ćwicz tak, jak uwielbiasz! Jeśli pragniesz jak najlepiej zastosować swój czas i ćwiczyć podczas oglądania ulubionego serialu i równocześnie szukasz sprzętu, który pozwoli na intensywny trening w domu skutkujący prędkimi efektami w postaci poprawy kondycji i spalania tkanki tłuszczowej, orbitrek Spokey PLANET jest wykonany dla Ciebie!

   To sprzęt, z którym ćwiczysz kiedy tylko masz ochotę i jak chcesz. Opór magnetyczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją zagwarantuje płynną pracę orbitreka. Ilość poziomów (8 stopni) pozwala natomiast na dopasowanie oporu do aktualnej kondycji, jednostkowych potrzeb czy planu treningowego.

   5-kilogramowe koło zamachowe dzięki zaimplementowaniu technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 8 kg, co powoduje, iż trening jest bardziej skuteczny i komfortowy. Sprawny trening domowy z pasją Ćwiczenia na trenażerze odpowiadają ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciążają stawy.

   dzięki temu korzystać z niego mogą zarówno miłośnicy intensywnego treningu fizycznego, jak i seniorzy, czy osoby podczas rehabilitacji. To wspaniały wybór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu albo na wypełnionej po brzegi siłowni.

   Spokey PLANET został wyposażony w obszerny monitor LCD, który pozwala śledzić czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity, a także puls dzięki wmontowanym w rączki sensorom dotykowym. Klasyczny design, który wpasuje się w każde wnętrze Trenażer eliptyczny Spokey PLANET przygotowany został z myślą o osobach, które dbają o zdrowie i korzystną formę, szanując równocześnie wysoką jakość wykonania i wysmakowany wygląd.

   To sugestia dla wszelkich, którzy marzą o swojej własnej, indywidualnej siłowni. Z nim każdy trening stanie się przyjemnością. Zaimplementowane technologie: SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. TOTAL WORK: progresywna budowa i zaimplementowana technologia powiększają sprawność koła zamachowego.

   PURE LINE: dominująca biel i szarość urządzeń fitness tej linii stylistycznej wspaniale wpasowuje się w bezkompromisowe, progresywne wnętrza. Jasna tonacja urządzeń nadaje im dopełniającej, wizualnej lekkości.

   dane technologiczne: waga koła zamachowego: 5 kg pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity wariant oporu: magnetyczny liczba poziomów oporu: 8, ręczny rozmiary: 95 x 49 x 160 cm maks.

   waga użytkownika: 120 kg długość kroku: 32 cm rozstaw stóp: min. 20 cm pomiar pulsu pokaźny ekran LCD technika OPTIMIZED POWER, dzięki której koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 7 kg  Podobne zestawienia:


  Najtańsze orbitreki do 1000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

  Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Bodycoach 5909132142 ☆

  Bodycoach 5909132142 Najniższa Cena Online

  ☆ Bodycoach 5909132142 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Bodycoach
  • Nazwa produktu: Bodycoach 5909132142
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Model powystawowy widoczne rysy na obudowie

   Orbitrek z magnetycznym układem hamulcowym
   8-stopniowa regulacja oporu z kołem zamachowym ok. 8 kg
   Pomiar tętna ręki za pomocą czujników na poręczach
   Zamykane poręcze - stałe lub ruchome

   do 100 kg
   Rolki transportowe i bezpieczny stojak dzięki wyrównaniu poziomu   Orbitrek Bodycoach to wyśmienity sprzęt sportowy do nieobciążającego stawów treningu całego ciała i treningu wytrzymałościowego. Sekwencja ruchów jest jak bieganie, tylko bez obciążeń uderzeniowych na stawy, które występują podczas biegania, chodzenia albo na bieżni. Na tym orbitreku możesz jednocześnie ćwiczyć niemało partii ciała i grup mięśni. Ramiona i górna część ciała są trenowane za pomocą drążków wahadłowych, w trakcie gdy dolna część ciała i mięśnie nóg są ćwiczone za pomocą podnóżków. Poręcze można regulować, żeby były stałe lub sprężyste, w zależności od typu treningu. Trenażer ma tylne koło zamachowe z systemem kół o masie ok. 8 kg. Magnetyczny układ hamulcowy można regulować ręcznie w 8 krokach. Pomiar tętna rąk odbywa się za pomocą czujników na poręczach. Komputer treningowy pokazuje stosowne dane na czytelnym wyświetlaczu, takie jak tętno rąk, czas, szybkość, dystans, zużycie kalorii i zmiana wyświetlacza (skanowanie).


  ☆ Christopeit CT 3 ☆

  Christopeit CT 3 Najniższa Cena Online

  ☆ Christopeit CT 3 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Christopeit
  • Nazwa produktu: Christopeit CT 3
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Orbitrek treningowy CT 3 3w1 Cechy: 3w1: bieżnia, stepper, rower Wbudowane sensory pulsu Trening całego ciała Łatwy w przemieszczaniu Parametry REGULACJA OPORU: 8 stopni, manualna MECHANIZM HAMULCOWY: magnetyczny ANTYPOŚLIZGOWE PEDAŁY: TAK ROLKI TRANSPORTOWE: TAK KOŁO ZAMACHOWE: 7 kg UCHWYT NA SMARTFON/TABLET: TAK CZUJNIKI PULSU: TAK Komputer POMIAR: czas, dystans, prędkość, spalone kalorie, puls WPROWADZANIE WARTOŚCI GRANICZNYCH: czasu, dystansu, przybliżonego spalenia kalorii i górnego limitu pulsu Wymiary WYMIARY (WYS/DŁ/SZER): 152 cm / 111 cm / 66 cm WAGA URZĄDZENIA: 28 kg Rekomendowany dla: osób o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg DOSKONAŁY DO MODELOWANIA SYLWETKI Orbitrek Christopeit CT 3 został specjalnie zaprojektowany pod kątem treningów odchudzających i kondycyjnych.

   Komputer posiada pomiary, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy! Orbitrek zapewnia kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniający najważniejsze mięśnie Twojego ciała. Dzięki niemu wymodelujesz swoje uda, biodra, pośladki i ręce.

   CICHY Konstruktorzy orbitreka CT 3 zadbali też o jego cichą pracę. Mechanizm magnetyczny firmy Christopeit, został specjalnie zaprojektowany pod kątem redukcji hałasu, a dodatkowa obudowa wygłuszająca sprawia, że Twoje treningi nie będą przeszkadzały domownikom.

   Rower ma wbudowany uchwyt na tablet więc możesz oglądać podczas treningu ulubione filmy lub słuchać muzyki bez zakłóceń spowodowanych hałasem roweru. FUNKCJE POMIAROWE Christopeit CT 1 oferuje możliwość sprawdzania poszczególnych parametrów w trakcie ćwiczeń.

   Intuicyjny w obsłudze komputer posiada liczniki najważniejszych parametrów treningu: prędkość dystans całkowity dystans czas spalone kalorie Scan: wyświetlanie tylko jednej wartości z ww. Dodatkowo w uchwyty zostały wbudowane czujniki pulsu aby Twój trening był jak najbardziej efektywny.

   IDEALNY DO TRENINGÓW W DOMU Kompaktowe wymiary orbitreka sprawiają, że doskonale sprawdzi się w niewielkich mieszkaniach. Sprzęt wyposażony jest w kółka transportowe, które pozwalają na łatwe i szybkie przenoszenie w dowolne miejsce.

   Orbitrek jest rekomendowany dla osób: o wzroście 160-185 cm wadze do 100 kg. SOLIDNA I BEZPIECZNA KONSTRUKCJA Idealne wyważenie sił oraz niemiecka precyzja wykonania sprawia, że urządzenie nie jest bardzo ciężkie, a przy tym jest stabilne i trwałe.

   Dzięki antypoślizgowym pedałom unikniesz wypadków i wszelkich kontuzji. Przy projektowaniu orbitreka w dużej mierze brał również aspekt wygody użytkownika, dlatego możesz regulować wysokość uchwytów oraz ich zadecydować czy chcesz, aby ruszały się razem z pedałami, czy były stałe.


  ☆ Spokey Planet ☆

  Spokey Planet Najniższa Cena Online

  ☆ Spokey Planet - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Spokey
  • Nazwa produktu: Spokey Planet
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 2
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Trenażer eliptyczny Spokey PLANET pozwala dostosować trening do własnych potrzeb dzięki 8-stopniowej możliwości regulacji oporu magnetycznego, jest wyposażony w 5 kg koło zamachowe, które dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, obszerny wyświetlacz, z którym można nadzorować czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity, a także puls.

   Trenażer eliptyczny jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu. Pozwala ćwiczyć niemal całe ciało, a do tego jest nietrudny w obsłudze.

   podczas treningu na orbitreku pracują górne i dolne mięśnie nóg, pleców, klatki piersiowej oraz ręce. To wyjątkowo komfortowa i prosta droga do osiągnięcia wymarzonych efektów ćwiczeń. Trenażer eliptyczny Spokey PLANET został dopasowany do treningu w domu - dzięki swym kompaktowym wymiarom wyśmienicie spełni oczekiwania w nawet najmniejszych mieszkaniach.

   Ćwicz tak, jak lubisz! Jeśli pragniesz jak najlepiej użyć swój czas i ćwiczyć w trakcie oglądania ulubionego serialu, a także jednocześnie szukasz sprzętu, który pozwoli na intensywny trening w domu skutkujący szybkimi efektami w postaci poprawy kondycji i spalania tkanki tłuszczowej, orbitrek Spokey PLANET jest wykonany dla Ciebie!

   To sprzęt, z którym ćwiczysz kiedy tylko masz ochotę i jak chcesz. Opór magnetyczny z ośmiostopniową, ręczną regulacją zagwarantuje płynną pracę orbitreka. Liczba poziomów (8 stopni) pozwala natomiast na dostosowanie oporu do aktualnej kondycji, jednostkowych potrzeb czy planu treningowego.

   5-kilogramowe koło zamachowe dzięki zastosowaniu technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło 8 kg, co powoduje, że trening jest bardziej sprawny i komfortowy. Sprawny trening domowy z pasją Ćwiczenia na trenażerze odpowiadają ćwiczeniom na rowerze stacjonarnym, jednak ze względu na konstrukcję urządzenia, w mniejszym stopniu obciążają stawy.

   dzięki czemu korzystać z niego mogą jednocześnie miłośnicy intensywnego treningu fizycznego, jak i seniorzy, czy osoby podczas rehabilitacji. To genialny dobór dla tych, którzy nie lubią ćwiczyć w strugach deszczu lub na wypełnionej po brzegi siłowni.

   Spokey PLANET został zaopatrzony w obszerny monitor LCD, który pozwala śledzić czas treningu, dystans, spalone kalorie, przebieg całkowity, a także puls dzięki wmontowanym w rączki sensorom dotykowym. Tradycyjny design, który wpasuje się w każde wnętrze Trenażer eliptyczny Spokey PLANET przygotowany został z myślą o osobach, które dbają o zdrowie i korzystną formę, szanując równocześnie wysoką jakość wykonania i stylowy wygląd.

   To sugestia dla wszelkich, którzy marzą o swej własnej, jednostkowej siłowni. Z nim każdy trening stanie się przyjemnością. Zastosowane technologie: SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. TOTAL WORK: innowacyjna budowa i zastosowana technologia rozszerzają produktywność koła zamachowego.

   PURE LINE: dominująca biel i szarość sprzętów fitness tej linii stylistycznej doskonale wpasowuje się w surowe, innowacyjne wnętrza. Jasna tonacja sprzętów nadaje im dopełniającej, wizualnej lekkości.

   informacje techniczne: waga koła zamachowego: 5 kg pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity rodzaj oporu: magnetyczny liczba stopni oporu: 8, ręczny rozmiary: 95 x 49 x 160 cm maks.

   waga użytkownika: 120 kg długość kroku: 32 cm rozstaw stóp: min. 20 cm pomiar pulsu obszerny ekran LCD technika OPTIMIZED POWER, dzięki której koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 7 kg


  ☆ HMS H6512 ☆

  HMS H6512 Najniższa Cena Online

  ☆ HMS H6512 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HMS
  • Nazwa produktu: HMS H6512
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 2
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:

   Dlaczego to genialny dobór? Cenisz wytrzymałość i korzystny design? Orbitrek H6512 – umożliwi wygodny trening nawet w znikomym mieszkaniu. To genialne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca.

   H6512 producenta HMS umożliwi skuteczną ulepszenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Trening na rowerze eliptycznym sprawia,w trakcie ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało. Zadbaj o komfort i zdrowie!

   przejrzyj jak działa nieszablonowy system oporu na zasadzie mechanizmu dociskowego, polegającego na dociśnięciu filcowego klocka oporowego. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są niezwykle ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

   Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze dane dotyczące prowadzonej sesji treningowej, pomiędzy innymi puls, który możemy zmierzyć przy pomocy sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach.

   Zadbaj o komfort i zdrowie! na pewno docenisz specjalne stalowe płozy zaopatrzone w komfortowe antypoślizgowe stopki. Są one kolejnym atutem tej konstrukcji. Kółka transportowe zamontowane w przedniej podstawie, umożliwią nieskomplikowane przestawianie sprzętu.

   Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, użyteczną gąbką dla jeszcze obszerniejszego komfortu treningu. Co w sobie mam? dane techniczne: Waga: netto: 30kg, brutto 32kg Waga koła zamachowego: 7kg Maksymalna waga użytkownika: 110kg rozmiary: 923x613x1326mm Długość kroku: 369 mm Odległość pomiędzy pedałami: 2400 mm Komputer: Scan - Skan Time – Czas Speed - prędkość Distance - Dystans Calories - Kalorie Odometer – Dystans całkowity Pulse – Puls Baterie: W pakiecie 2xAAA Uwagi:Nie dedykowany do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące prawidłowe...

   Chcę to u siebie!...


  ☆ HMS H2205 ☆

  HMS H2205 Najniższa Cena Online

  ☆ HMS H2205 - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: HMS
  • Nazwa produktu: HMS H2205
  • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
  • Ilość ofert: 4
  • Charakterystyka / Opis orbitreka:
   Orbitrek H2205 – pozwoli na komfortowy trening choćby w nieznacznym mieszkaniu. To nieprzeciętne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą ilość miejsca. Jego atrakcyjne, progresywne wzornictwo, przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi, treningu w domu. H2205 firmy HMS umożliwi sprawną ulepszenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Opór regulujemy pokrętłem. Ćwiczenia są wyjątkowo ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Na wyświetlaczu komputera prezentowane są najważniejsze informacje dotyczące prowadzonej sesji treningowej, między innymi puls, który możemy zmierzyć za pomocą sensorów dotykowych znajdujących się na rączkach. Stalowe płozy zaopatrzone w wygodne przeciwpoślizgowe stopki są kolejnym atutem tej konstrukcji. Specyfikacja
   • Klasa używania: H
   • rodzaj oporu: magnetyczny wewnętrzny
   • rodzaj regulacji oporu: manualny
   • ilość stopni regulacji oporu: 8
   • Waga koła zamachowego (kg): 6
   • Rozstaw pedałów (stopnic): 40
   • Komputer (pomiar):
    • czas: tak
    • dystans: tak
    • prędkość: tak
    • puls: tak
    • kalorie: tak
    • temperatura otoczenia: tak
   • Komputer (wyposażenie dodatkowe):
    • Wyposażenie dodatkowe:
     • sensory do pomiaru pulsu: tak
     • miejsce na urządzenie mobilne: tak
     • stopki poziomujące: tak
     • rolki albo kółka transportowe: tak
    • rozmiary orbitreka (rozłożony):
     • długość (mm): 1230
     • szerokość (mm): 600
     • wysokość (mm): 1520
    • Komputer (funkcje):
     • SCAN: tak
    • Waga artykułu: 32,5 kg
    • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
    Uwagi
    • Nie przeznaczony do korzystania komercyjnego
    • Gwarancja 24 miesiące


   Podsumowanie, czyli jaki orbitrek do 1000 zł najlepszy?


   Najlepszy orbitrek do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańszy orbitrek do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Dobre orbitreki do ćwiczeń – TOP7 listopad 2022

   Jeżeli żadna z powyższych orbitreków do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


   Powiązania tematyczne:

   • jaki orbitrek do 1000 zł opinie i efekty,
   • dobre orbitreki do 1000 zł cena,
   • ranking orbitreków do 1000 zł,
   • orbitrek do 1000 zł jaki najlepszy.

   Podobne zestawienia:


   Nasze FAQ o orbitrekach do 1000 zł

   #1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach do 1000 zł?

   Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

   #2 Jaki orbitrek do 1000 zł wybrać? Który najlepszy?

   Poszukując informacji o dobrych orbitrekach do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

   #3 Jaki orbitrek do 1000 zł jest najchętniej polecany?

   Nasze zestawienia z orbitrekami do 1000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.