FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kreatyn w proszku dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kreatyny dla sportowców / Ranking kreatyn w proszku dla sportowców


Pomagamy w wyborze dobrych kreatyn w proszku dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kreatyn w proszku dla sportowców,
 • TOP5 często wybieranych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.

Jakie kreatyny w proszku najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kreatyny w proszku, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kreatyn w proszku dla sportowców, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Olimp creatine monohydrate powder creapure® - 500g ☆

Olimp creatine monohydrate powder creapure® - 500g Najniższa Cena Online

☆ Olimp creatine monohydrate powder creapure® - 500g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: Olimp creatine monohydrate powder creapure® - 500g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g

  Chcesz wytwarzać masę mięśniową bez grama tłuszczu?
  Marzy Ci się imponująca muskulatura?
  Chcesz rozszerzyć syntezę białek mięśniowych?
  Powinieneś wypróbować suplement diety Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure, a przekonasz się, jak momentalnie osiągniesz swoje cele na siłowni.

  marka Olimp proponuje osobom aktywnym fizycznie produkt Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure, który jest suplementem diety zawierającym mikronizowany monohydrat kreatyny. Ma formę łatwo rozpuszczalnego w płynach proszku.
  Kreatyna jest nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Ulega ona w nich przemianom w fosfokreatynę, która magazynuje bogate pod względem energetycznym rodniki fosforanowe i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Dzięki dostarczaniu do organizmu monohydratu kreatyny przyczynimy się do powiększenia wydolności organizmu i rozrostu beztłuszczowej masy mięśniowej.

  Najważniejsze mocne strony Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure

  towar Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure podkreśla się na tle konkurencji swoimi licznymi zaletami:

  • nieprzeciętna rozpuszczalność w płynach,
  • działanie antykataboliczne,
  • wspieranie beztłuszczowego wzrostu siły i masy ciała,
  • przyspieszenie resyntezy ATP,
  • wspomaganie rozrostu masy mięśniowej,
  • dostarczanie do organizmu wysokiej dawki czystej kreatyny w monohydracie.
  Działanie Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure

  Przy regularnym dostarczaniu do organizmu wraz z produktem Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure kreatyny, można uzyskać szybszą resyntezę ATP, co przejawia się zyskaniem bezpośrednio źródła energii. Kreatyna przyczynia się do powiększania wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności. Dzięki niej hamowany jest katabolizm, a rośnie siła i rozwijana jest beztłuszczowa masa mięśniowa.

  Co wchodzi w skład Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g?

  firma suplementu diety Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure 500g wyróżnia, iż jedna jego porcja odpowiada zaledwie 3,4 g. Dlatego w opakowaniu 500 g mamy aż 147 jednorodnych dawek, z których każda ma 12 kcal. Dostarczają one do organizmu 3,4 g monohydratu kreatyny, w którym są 3 g czystej kreatyny. W składzie artykułu odszukamy 100-procentowy mikronizowany monohydrat kreatyny.

  Dla kogo jest asygnowany Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure?

  Największe korzyści z zażywania towaru Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure osiągną osoby ćwiczące sporty siłowe i wytrzymałościowe, m.in. Trójboiści, kulturyści, czy sztangiści.

  Więcej o Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure

  towar Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure jest suplementem diety z zawartością mikronizowanego monohydratu kreatyny w formie łatwo rozpuszczalnego proszku. Dostarczanie do organizmu osób ćwiczących regularnie kreatyny jest kompletnie uzasadnione, ponieważ pełni ona funkcję podstawowego nośnika energii w komórkach mięśniowych, zaś w tkance mięśniowej kreatyna ulega przemianom w fosfokreatynę.
  To ona magazynuje bogate pod względem energetycznym rodniki fosforanowe i dystrybuuje je do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych. Dzięki uzupełnieniu diety w kreatynę przyczynimy się do zwiększenia wydolności fizycznej w trakcie krótkotrwałych dynamicznych kolekcji ćwiczeń. Towar Olimp Creatine Monohydrate Powder - Creapure przyczynia się do powiększania masy, siły i ma działanie antykataboliczne.


☆ GymBeam Kreatyna Crea7in 600 g ☆

GymBeam Kreatyna Crea7in 600 g Najniższa Cena Online

☆ GymBeam Kreatyna Crea7in 600 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: GymBeam Kreatyna Crea7in 600 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Kreatyna Crea7in jest wieloskładnikową kreatyną, która składa się z 7 rodzajów kreatyny i poprawia sprawność mięśni, powiększa ich siłę i ich rozwój. Ta super formuła kreatyny zapewnia silną i wysokiej jakości dawkę ultraczystej kreatyny, stanowiąc źródło kreatyny dostarczanej bezpośrednio do mięśni, polepszającej regenerację, rekonwalescencję i wytrzymałość.

  Jest ona wzbogacona przez aminokwas L-cytrulinę, który w naturalny sposób zwiększa poziom argininy, ornityny, a także syntezy tlenku azotu, dlategoprędko doprowadza krew do mięśni, rozszerza poziom siły, a także poprawia trwałość.

  Wieloskładnikowa Kreatyna Crea7in dzisiaj na wyprzedaży. Opakowanie 300 g + wielokomorowy szejker gratis. Opakowanie 600 g + wielokomorowy szejker, tabletki musujące z witaminą C, a także 2x shot magnezowy gratis.

  Promocja nie dotyczy klientów hurtowych.


☆ Olimp creatine xplode 500g ☆

Olimp creatine xplode 500g Najniższa Cena Online

☆ Olimp creatine xplode 500g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: Olimp creatine xplode 500g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, korzystnie znany Olimp jest z Polski!!!
  nieprzeciętnie znana i ceniona producent odżywek i suplementów, a od paru lat także preparatów leczniczych pochodzi ze znanej w branży oponiarskiej Dębicy na Podkarpaciu. Producent powstała w 1990 znana jest z prekursorskich rozwiązań i dbałości o jakość swoich towarów, przykładem mogą być Mega Caps, czyli szerokiej wielkości kapsułki, w których przystępne są chociażby witaminy i minerały dla osób dynamicznych. W ofercie polskiego producenta odnajdziemy pełen wachlarz odżywek i towarów wspomagających, preparaty prozdrowotne, żywność praktyczną, napoje ergonomiczne oraz akcesoria i odzież treningową. Firma od lat współpracuje z Mariuszem Pudzianowskim- strongmanem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki.
  NOKAUTUJĄCA DAWKA 6-ciu progresywnYCH FORM KREATYNY!
  3 doskonałE znakomitE SMAKI!
  BEZ DODATKU TANIEGO MONOHYDRATU I WĘGLOWODANÓW! PONAD 85 porcji W OPAKOWANIU!
  nieprzeciętna kompozycja najistotniej nowoczesnych form kreatyny, cechujących się najwyższą intensywnością anaboliczną i wzorem przemian energetycznych. Creatine Xplode to zestawienie w jednym, unikatowym, produkcie aż 6 najpopularniejszych i efektywnych form kreatyn, użytkowanych obecnie na świecie w zaawansowanej suplementacji sportowców. Skład tego szczególnego artykułu został odpowiednio wyważony, tak, aby uwalnianie luźnych cząsteczek kreatyny było największe zaraz po spożyciu Creatine Xplode bardzo momentalnie pokrywając zapotrzebowanie organizmu na ten związek, w stanach jego największego narażenia na katabolizm, czyli po przebudzeniu i zaraz po treningu. W skład tego sprawnego towaru wchodzą takie formy kreatyny jak jabłczan, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, pirogronian, cytrynian i prawdziwa "perełka" w tej grupie - genialny chelat kreatynowy magnezu (Creatine Magna Power). Użycie tych wysokowydajnych form kreatyn zagwarantuje osiągnięcie nie tylko, wspomnianej już, maksymalnie zróżnicowanej kinetyki uwalniania wolnej cząsteczki kreatyny i niewielkich strat tej substancji (przemiana do nieaktywnej kreatyniny) w niesprzyjających warunkach środowiska przewodu pokarmowego. Nie bez znaczenia pozostaje fakt,użyte metabolity energetyczne kreatyny (pirogronian, jabłczan czy alfa-ketoglutaran), po uwolnieniu jej wolnej cząsteczki, zasilają pulę związków wchodzących w cykl przemian energetycznych organizmu (m.in. Cykl Krebsa), bezpośrednio wpływając na obniżenie subiektywnego uczucia zmęczenia sportowca. efektywnie pomaga w tym również wzbogacenie Creatine Xplode o taurynę, która działając synergistycznie potrafi niezwykle produktywnie wpłynąć na zwiększenie objętości treningu, wyraźnie przyczyniając się do poprawy osiągów sportowych, skracając równocześnie czas regeneracji potreningowej. Wszystkie przytoczone fakty zdecydowanie stawiają najnowszy towar OLIMP na pozycji lidera w porównaniu z tradycyjnymi, jednoskładnikowymi suplementami kreatyny.
  Dla kogo asygnowany jest artykuł?
  Creatine Xplode polecany jest wszystkim osobom uprawiającym sport, bez względu na poziom ich nowoczesnia. W każdej sytuacji ten pionierski suplement przyczyni się do znacznej poprawy osiągów treningowych i zauważalnego skrócenia czasu regeneracji organizmu. Dobroczynne efekty przyniesie jeszcze suplementacja Creatine Xplode przez osoby, na co dzień, pozostające w dużej dynamiczności ruchowej, w związku z wykonywaną pracą czy innymi obowiązkami. Mieszanka użytych w produkcie 6 kreatyn pozwoli na cieszenie się zapasem sił przez cały energiczny dzień. Z jakimi produktami najlepiej połączyć Creatine Xplode?
  W celu maksymalizacji przyrostów masy mięśniowej, niniejszy produkt, potreningowo należy bezwzględnie bratać z odżywką węglowodanową Carbonox, jak i odżywkami białkowymi np. Mega Strong Protein albo Whey Protein Complex 100%. W celu powiększenia produktywności treningu perfekcyjnym dodatkiem (używanym przed treningiem) będzie natomiast AAKG 7500 Extreme Shot i BCAA Xplode. Nadzwyczajne, antykataboliczne połączenie będzie stanowiła przed- i potreningowa suplementacja GLUTAMINE Xplode i HMB MEGA CAPS.
  Oryginalna kompozycja wysoko innowacyjnych form kreatyny o rozmaitym tempie wchłaniania. Konsumpcja kreatyny przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o sporej intensywności (efekt dotyczy konsumpcji 3 g dziennie).
  Przeznacznie: Preparat asygnowany dla osób dorosłych, dynamicznych fizycznie.
  Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie: przed śniadaniem lub po treningu. 1 porcję (5,8 g proszku = ½ miarki) rozpuścić w 125 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.
  Uwaga: Dopuszczalne zbrylenie , a także wytworzenie się osadu po rozpuszczeniu w wodzie, niewpływające na jakość produktu.
  CREATINE XPLODE POWDER Suplement diety w proszku. Posiada substancje słodzące.
  elementy: 78% MATRIX 6 STRONG BLEND (cytrynian kreatyny, jabłczan kreatyny, ester etylowy kreatyny HCl, chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER, alfa-ketoglutaran kreatyny, pirogronian kreatyny), 10% tauryna, aromaty, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; regulator kwasowości – cytryniany sodu; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza, cyklaminiany (Z); barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N).
  (A)-(Z) – W zależności od smaku towaru symbol (A-Z) wykorzystanego składnika znajduje się obok daty niewielkiej trwałości (najlepiej spożyć przed).
  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut najróżniejszej diety.
  artykułu nie należy podawać kobietom w ciąży, a także matkom karmiącym.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
  Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
  Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)

☆ Olimp Creatine Xplode Powder 500 g ☆

Olimp Creatine Xplode Powder 500 g Najniższa Cena Online

☆ Olimp Creatine Xplode Powder 500 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: Olimp Creatine Xplode Powder 500 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  NOKAUTUJĄCA DAWKA 6-ciu innowacyjnYCH FORM KREATYNY!3 doskonałE rewelacyjnE SMAKI!BEZ DODATKU TANIEGO MONOHYDRATU I WĘGLOWODANÓW!PONAD 85 porcji W OPAKOWANIU! perfekcyjna kombinacja najszczególniej nowoczesnych form kreatyny, cechujących się najwyższą aktywnością anaboliczną i wzorem przemian energetycznych.

  Creatine Xplode™ to zestawienie w jednym, nieszablonowym, produkcie aż 6 najpopularniejszych i efektywnych form kreatyn, wykorzystywanych obecnie na świecie w progresywnej suplementacji sportowców.

  Skład tego szczególnego artykułu został stosownie wyważony, tak, żeby uwalnianie luźnych cząsteczek kreatyny było największe zaraz po spożyciu Creatine Xplode™ wyjątkowo momentalnie pokrywając zapotrzebowanie organizmu na ten związek, w stanach jego największego narażenia na katabolizm, czyli po przebudzeniu i zaraz po treningu.

  W skład tego sprawnego towaru wchodzą takie formy kreatyny jak jabłczan, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, pirogronian, cytrynian, a także prawdziwa "perełka" w tej grupie - idealny chelat kreatynowy magnezu (Creatine Magna Power).

  wykorzystanie tych wysokowydajnych form kreatyn zapewnia osiągnięcie nie tylko, wspomnianej już, maksymalnie zróżnicowanej kinetyki uwalniania wolnej cząsteczki kreatyny, a także niewiele znaczących strat tej substancji (przemiana do nieaktywnej kreatyniny) w niesprzyjających warunkach środowiska przewodu pokarmowego.

  Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż użyte metabolity energetyczne kreatyny (pirogronian, jabłczan czy alfa-ketoglutaran), po uwolnieniu jej wolnej cząsteczki, zasilają pulę związków wchodzących w cykl przemian energetycznych organizmu (m.in.

  proces Krebsa), bezpośrednio wpływając na obniżenie subiektywnego uczucia zmęczenia sportowca. produktywnie pomaga w tym jeszcze wzbogacenie Creatine Xplode™ o taurynę, która działając synergistycznie potrafi nad wyraz sprawnie wpłynąć na powiększenie pojemności treningu, wyraźnie przyczyniając się do poprawy osiągów sportowych, skracając równocześnie czas regeneracji potreningowej.

  Wszystkie przytoczone fakty bezspornie stawiają najnowszy produkt OLIMP na pozycji lidera w porównaniu z klasycznymi, jednoskładnikowymi suplementami kreatyny. Dla kogo przeznaczony jest artykuł? Creatine Xplode™ rekomendowany jest wszystkim osobom uprawiającym sport, bez względu na poziom ich progresywnia.

  W każdej sytuacji ten prekursorski suplement przyczyni się do wyraźnej poprawy osiągów treningowych i zauważalnego skrócenia czasu regeneracji organizmu. Dobroczynne efekty przyniesie na dodatek suplementacja Creatine Xplode™ przez osoby, na co dzień, pozostające w szerokiej aktywności ruchowej, w związku z realizowaną pracą czy innymi obowiązkami.

  Mieszanka wykorzystanych w produkcie 6 kreatyn pozwoli na cieszenie się zapasem sił poprzez cały aktywny dzień. Z jakimi produktami najlepiej zintegrować Creatine Xplode? W celu maksymalizacji przyrostów masy mięśniowej, niniejszy artykuł, potreningowo należy bezwzględnie scalać z odżywką węglowodanową Carbonox, jak i odżywkami białkowymi np.

  Mega Strong Protein lub Whey Protein Complex 100%®. W celu powiększenia efektywności treningu idealnym dodatkiem (używanym przed treningiem) będzie natomiast AAKG 7500 Extreme Shot i BCAA Xplode. Nieprzeciętne, antykataboliczne połączenie będzie stanowiła przed- i potreningowa suplementacja GLUTAMINE Xplode i HMB MEGA CAPS®.

  Suplement diety w proszku. Mieści substancje słodzące. Elementy: 78% MATRIX 6 STRONG BLEND (cytrynian kreatyny, jabłczan kreatyny, ester etylowy kreatyny HCl, chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER®, alfa-ketoglutaran kreatyny, pirogronian kreatyny), 10% tauryna, aromaty, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; regulator kwasowości – cytryniany sodu; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza, cyklaminiany (Z); barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N).(A)-(Z) – W zależności od smaku towaru symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty śladowej trwałości (najlepiej spożyć przed).

  Informacja o wartości odżywczej 1 porcja (5,8 g) na 100g Wartość energetyczna 89 kJ / 21 kcal 1534 kJ / 366 kcal Tłuszcz w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,5 g<0,1 g <0,5 g<0,1 g Węglowodany w tym cukry 0 g0 g 0 g0 g Białko 0 g 0 g Sól < 0,01 g 0,20 g MATRIX 6 STRONG BLEND 4524 mg 78 g Cytrynian kreatyny Jabłczan kreatyny Ester etylowy kreatyny HCl Chelat kreatynowy magnezuCREATINE MAGNA POWER® Alfa ke


☆ Trec Creatine Micronized 200 Mesh &#43; Taurine 400g ☆

Trec Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine 400g Najniższa Cena Online

☆ Trec Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine 400g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: Trec Creatine Micronized 200 Mesh &#43; Taurine 400g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Suplement diety Trec Creatine Micronized 200 MESH + Taurine to niezwykły artykuł, który stanowi najlepiej przebadaną i tolerowaną poprzez ludzki organizm formę kreatyny – mikronizowany monohydrat. Zaletą tego preparatu jest też dodatek tauryny oraz witaminy C. Trec Creatine Micronized 200 MESH + Taurine odznacza się niezwykle prawidłową wchłanialnością i działaniem farmaceutycznym. Połączenie substancji w tym preparacie przekłada się na wyjątkowo wysokie wsparcie przyrostu masy mięśniowej i pomoc w uzyskaniu wymarzonej, wyrzeźbionej sylwetki.

  Kreatyna to stały składnik budowy tkanki mięśniowej, który odgrywa szczególnie ważną funkcję w przemianach biochemicznych, prowadzących do skurczu włókien mięśniowych. Ma ona silne działanie anaboliczne i ergogeniczne. Przyczynia się do powiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie niedługich, bardzo intensywnych ćwiczeniach fizycznych. Na dodatek, dzięki swojemu działaniu anabolicznemu, sprzyja wzrostowi mięśni i rozszerzeniu ich pojemności u osób aktywnych fizycznie, ćwiczących treningi siłowe i oporowe.

  Przewlekła suplementacja monohydratem kreatyny sprzyja wzrostowi całkowitej kreatyny domięśniowej, fosfokreatyny, masy mięśni szkieletowych, beztłuszczowej masy ciała i wielkości włókien mięśniowych. Co więcej, istnieją potężne dowody na to, iż siła i moc mięśni także wzrośnie po suplementacji kreatyną.

  Tauryna to aminokwas występujący obficie w komórkach mózgu, siatkówki oka, serca i narządów rozrodczych, a także w mięsie i owocach morza. Pełni szereg ról w licznych przemianach biochemicznych. Jego produkcja w organizmie zachodzi jednak na wyjątkowo niskim poziomie. W badaniach naukowych wykazano, że tauryna sprzyja powiększeniu wytrzymałości fizycznej, a także, iż suplementacja tauryną poprawnie wpływa na utrzymanie funkcji naczyń krwionośnych [3], a ponieważ ćwiczenia oporowe o wysokiej intensywności rozszerzają sztywność tętnic i ograniczają funkcję śródbłonka naczyniowego, tauryna temu przeciwdziała.

  Podsumowując, Trec Creatine Micronized 200 MESH + Taurine to wysokiej jakości towar, który posiada czysty, najlepiej przebadany spomiędzy form kreatyny, mikronizowany monohydrat kreatyny. W składzie znajdują się ponadto: tauryna, wykazująca szereg korzyści dla osób intensywnie trenujących oraz witamina C – wspierająca oporność. Trec Creatine Micronized 200 MESH + Taurine jest suplementem dedykowanym dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, które chcą powiększyć produktywność przyrostu masy mięśniowej. Regularne treningi, dieta, regeneracja i suplementacja kreatyny jest najkorzystniejszym sposobem na zachowanie potężnie zarysowanej, umięśnionej sylwetki.

  1.Antonio J, Ciccone V. The effects of pre versus post workout supplementation of creatine monohydrate on body composition and strength. J Int Soc Sports Nutr. 2013 Aug 6;10:36. Doi: 10.1186/1550-2783-10-36. PMID: 23919405; PMCID: PMC3750511.

  2.Waldron M, Patterson SD, Tallent J, Jeffries O. The Effects of an Oral Taurine Dose and Supplementation Period on Endurance Exercise Performance in Humans: A Meta-Analysis. Sports Med. 2018 May;48(5):1247-1253. Doi: 10.1007/s40279-018-0896-2. PMID: 29546641.

  3.Ra SG, Choi Y, Akazawa N, Kawanaka K, Ohmori H, Maeda S. Effects of Taurine Supplementation on Vascular Endothelial Function at Rest and After Resistance Exercise. Adv Exp Med Biol. 2019;1155:407-414. Doi: 10.1007/978-981-13-8023-5_38. PMID: 31468418.

  • składnik - Zawartość (%RWS)

  Monohydrat kreatyny (76,2%), tauryna (22,9%), witamina C (kwas L-askorbinowy) (0,9%).

  towar może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

  Sposób wykorzystania

  Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia potrzebna do uzyskania dobrego działania:

  Jednorazową porcję preparatu - 6,5 g (1 miarka) rozpuścić w 250 ml wody albo soku.
  Spożywać 1 porcję (6,5 g) dziennie.

  W dni treningowe:1 porcja 30 min. Przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu.

  W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem.

  (towar zawiera 61 porcji)

  Przeciwwskazania

  towar nie może być użytkowany jako substytut przeróżnej diety. Stabilny sposób żywienia, a także zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku używania leków albo innych suplementów diety należy skonsultować z lekarzem.

  Przechowywanie

  Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Bronić przez bezpośrednim działaniem promieni słonecznych  Podmiot odpowiedzialny: Bodypak sp. Z o.o., ul. Rumuńska 1, 91-336 Łódź, NIP: 5272860222, REGON 380937270

☆ Now l-lysine pure powder - 454g ☆

Now l-lysine pure powder - 454g Najniższa Cena Online

☆ Now l-lysine pure powder - 454g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NOW
 • Nazwa produktu: Now l-lysine pure powder - 454g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  W L-Lysine Pure Powder wyszukasz 100% Lizyny. Bez zbędnych dodatków, wypełniaczy i konserwantów. Lizyna jest aminokwasem egzogennym, czyli nie jest wykonana przez organizm. Odpowiada za syntezę białek, elastyny, wzmacnia metabolizm tłuszczy i odporność

☆ Dymatize creatine monohydrate (monohydrat kreatyny) 300g - bezsmakowy ☆

Dymatize creatine monohydrate (monohydrat kreatyny) 300g - bezsmakowy Najniższa Cena Online

☆ Dymatize creatine monohydrate (monohydrat kreatyny) 300g - bezsmakowy - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DYMATIZE
 • Nazwa produktu: Dymatize creatine monohydrate (monohydrat kreatyny) 300g - bezsmakowy
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  DYMATIZE Monohydrat Kreatyny 300g - Bezsmakowy
  producent Dymatize nie idzie na kompromis w kwestii jakości, dlatego używa wyłącznie Creapure - najwyższej jakości monohydratu kreatyny. Kreatyna jest naturalnie występującą substancją w ludzkim ciele. Odgrywa znaczną rolę w transporcie i magazynowaniu energii w każdej komórce. Codzienna suplementacja 3 g kreatyny przez co najmniej 4 tygodnie wykazała, iż ​​zwiększa całkowitą zawartość kreatyny w mięśniach. Dodana do wody albo dowolnego bezkofeinowego napoju, bezsmakowany i ultraczysty Dymatize CREATINE MONOHYDRATE to znakomity dobór w trakcie intensywnych treningów.
  -100% najwyższej jakości monohydratu kreatyny Creapure wytworzonego w Niemczech
  -Kreatyna rozszerza wydolność fizyczną w trakcie serii krótkookresowych ćwiczeń o wysokiej intensywności
  -perfekcyjna rozpuszczalność
  -Bezsmakowy
  -trafny dla wegan, bez glutenu i bez laktozy
  -Bez zakazanych substancji. Testowany poprzez "Informed-Choice" w celu zapewnienia bezpieczeństwa sportowców i najwyższej jakości artykułu

☆ Gaspari nutrition hyperamino - 300g - strawberry kiwi - aminokwasy ☆

Gaspari nutrition hyperamino - 300g - strawberry kiwi - aminokwasy Najniższa Cena Online

☆ Gaspari nutrition hyperamino - 300g - strawberry kiwi - aminokwasy - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GASPARI NUTRITION
 • Nazwa produktu: Gaspari nutrition hyperamino - 300g - strawberry kiwi - aminokwasy
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  HyperAmino to wysokiej jakości komplet aminokwasów. Gromadzi L-glutaminę tworzoną przez producenta Ajinomoto, wiodącego dostawcę aminokwasów do celów medycznych. Gwarantuje przyrost wzrost mięśni, rozszerza odporność, energię a także działa antykatabolicznie.

☆ Olimp , kreatyna, creatine monohydrate xplode powder, cytryna, 500 g ☆

Olimp , kreatyna, creatine monohydrate xplode powder, cytryna, 500 g Najniższa Cena Online

☆ Olimp , kreatyna, creatine monohydrate xplode powder, cytryna, 500 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: Olimp , kreatyna, creatine monohydrate xplode powder, cytryna, 500 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  • Uzupełnia dietę w kreatynę, witaminę D i B6
  • powiększa wydolność fizyczną w trakcie ćwiczeń (kreatyna)
  • Pomoc w zmniejszeniu uczucia zmęczenia (witamina B6)

  Praca nad umięśnioną sylwetką wymaga poświęcenia. Budowanie siły i masy mięśniowej musi iść w parze z optymalnie dopasowaną, zbilansowaną dietą i planem treningowym. Może jednak zdarzyć się, iż i to nie starczy. Wówczas warto sięgnąć po suplementy i uzupełnić dietę w kreatynę. To obok odżywek białkowych popularny wśród sportowców wyczynowych i amatorów aktywności fizycznej składnik sprzyjający poprawie wydolności fizycznej w trakcie krótkich, następujących po sobie ćwiczeń o wysokiej intensywności. Efekt ten występuje w sytuacji suplementacji 3 g kreatyny dziennie. Taką porcję otrzymasz wybierając Creatine Monohydrate Xplode Powder!
  To wysokiej jakości, wysoko mikronizowany monohydrat kreatyny od Olimp Sport Nutrition, wzbogacony dodatkiem witamin B6 i D i sodu w dwóch formach diwęglanu i cytrynianu sodu.
  Preparat w postaci łatwo rozpuszczającego się proszku o orzeźwiającym smaku pomarańczy został wszechstronnie przebadany w ultranowoczesnym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories. Liczne badania i progresywna technika pozwoliły doświadczonym naukowcom dokładnie określić zawartość substancji aktywnej. Decydując się zatem na Creatine Monohydrate Xplode Powder możesz oczekiwać:
  • uzupełnienia diety w odpowiednią porcję kreatyny
  • wspaniałej przyswajalności, dzięki zaimplementowanej formie monohydratu kreatyny
  • zwiększenia wydolności fizycznej w trakcie powtarzających się, krótkich ćwiczeń o wysokiej intensywności (kreatyna – 3 g)
  • uzupełniającej energii dla mięśni, w wyniku przekształcenia kreatyny w tkance mięśniowej w fosfokreatynę, która dostarcza bogatoenergetyczne rodniki fosforanowe1
  • pomocy w korzystnym funkcjonowaniu układu nerwowego (witamina B6) i niepodatnościowego (witamina B6 i D)
  • wsparcia w stosownej pracy mięśni (witamina D)
  • korzystnego wpływu na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia (witamina B6)
  • pomocy w utrzymaniu właściwego metabolizmu energetycznego, białka i glikogenu (witamina B6)
  • perfekcyjnej rozpuszczalności proszku i aż ponad 130 porcji w opakowaniu!

  W naszym sklepie kupując produkty firmy Olimp, otrzymają Państwo katalog nagród! Za każdy zakup towaru tej firmy, zbierają Państwo punkty, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody.

☆ BioTech, Suplement diety, Tri Creatine Malate, 300 g (5999076228171) ☆

BioTech, Suplement diety, Tri Creatine Malate, 300 g (5999076228171) Najniższa Cena Online

☆ BioTech, Suplement diety, Tri Creatine Malate, 300 g (5999076228171) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BioTech USA
 • Nazwa produktu: BioTech, Suplement diety, Tri Creatine Malate, 300 g (5999076228171)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Tri-Creatine Malate to artykuł dla sportowców, którzy chcą rozszerzyć siłę i solidność mięśni. Mieści wysoką dawkę jabłczanu kreatyny, jednostajnej i lepiej przyswajalnej formy kreatyny. Wspiera rozbudowę jakościowej wzrost mięśni.Podobne zestawienia:


Najtańsze kreatyny w proszku – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze kreatyny w proszku, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kreatyn w proszku dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ kreatyna monohydrat - suplement diety 250 g marki Big nature ☆

kreatyna monohydrat - suplement diety 250 g marki Big nature Najniższa Cena Online

☆ kreatyna monohydrat - suplement diety 250 g marki Big nature - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Big nature
 • Nazwa produktu: kreatyna monohydrat - suplement diety 250 g marki Big nature
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  rozszerz produktywność i siłę swego treningu dzięki naszej nieszablonowej kreatynie. Ta nowoczesna formuła została wytwarzana specjalnie dla aktywnych sportowców i sympatyków fitnessu, którzy pragną osiągać najlepsze wyniki.Nasza kreatyna to znakomite wsparcie dla rozwijania masy...

☆ Gymbeam 100% monohydrat kreatyny 250 g (8586025609012) ☆

Gymbeam 100% monohydrat kreatyny 250 g (8586025609012) Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam 100% monohydrat kreatyny 250 g (8586025609012) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam 100% monohydrat kreatyny 250 g (8586025609012)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  100 % Monohydrat Kreatyny jest bardzo lubiany pośród sportowców siłowych, wielbicieli HIIT oraz osób uprawiających sporty zespołowe. Kreatyna jest w stanie powiększać wydolność podczas krótkotrwałych, konsekutywnych linii intensywnych ćwiczeń.radować się jej działaniem, musisz przyjmować minimum 3 g kreatyny dziennie. Możesz z łatwością zaspokoić to zapotrzebowanie jedną porcją tego towaru.

☆ Trec Creatine micronized 200 mesh 200g (5902114044435) ☆

Trec Creatine micronized 200 mesh 200g (5902114044435) Najniższa Cena Online

☆ Trec Creatine micronized 200 mesh 200g (5902114044435) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: Trec Creatine micronized 200 mesh 200g (5902114044435)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Oryginalna kreatyna formie monohydratu spod szyldu cenionej firmy trec nutrition formuła została wzbogacona dodatek tauryny i witaminy której wpływ na stan układu ruchu jak funkcjonowanie wytrzymałości jest istotnie wyraźny punktu widzenia każdej osoby aktywnej fizycznie stanie na wysokości zadania rewelacyjnie w trakcie pierwszego jak kolejnych cykli kreatynowych sprzyjając maksymalizacji osiąganych wyników sportowych polecamy wspaniały produkt kreatynowy skierowany do najszczególniej wymagających sportowców każda porcja to bardzo udany mariaż monohydratu kreatyny tauryny, a także witaminy wpływa pozytywnie na rozwój upragnionej muskulatury sprzyja podniesieniu szeroko rozumianej tężyzny fizycznej pomimo swego anabolicznego potencjału nie wpływa negatywnie na dobrze funkcjonujący organizm bezproblemowo się rozpuszcza przyswajana zawsze może być powodzeniem użytkowany w trakcie każdego procesu kreatynowego parametry trec creatine micronized 200 mesh 200g trec creatine micronized 200 mesh wysokiej jakości monohydrat kreatyny formie proszku towarzyszy mu dodatek tauryny posiadający wesprzeć jej transport do mięśni jak witaminy kwas askorbinowy której wpływ na udoskonalenie odporności ogólne funkcjonowanie układu immunologicznego jest nie do pominięcia jest także silnym antyoksydantem którego wsparcie walce wolnymi rodnikami tlenowymi jest szczególnie znaczne dla zachowania pełnej formy organizmu oferowany produkt znakomicie stanie na wysokości zadania w trakcie pierwszego lecz także każdego kolejnego cyklu kreatynowego sięgnij po najwyższą jakość korzystną cenę i pewny skład trec creatine micronized 200 mesh jest to wyśmienita sugestia nawet dla najszczególniej wymagających sportowców trudno bowiem przecenić anaboliczny potencjał monohydratu kreatyny którego użycie sprzyja poprawie osiąganych przyrostów beztłuszczowej tkanki mięśniowej warto podkreślić że minimalną dawką dzienną jaka zapewnia możliwość użycia jej pełnego potencjału jest 3000mg kreatyny zalety trec creatine micronized 200 mesh 200g konkretny skład oparty sprawdzone substancje aktywne dobra rozpuszczalność przyswajalność każdej porcji gwarantuje realne wsparcie organizmowi rozwoju upragnionej muskulatury składniki trec creatine micronized 200 mesh 200g formuła suplementu została oparta wysokiej jakości czysty monohydrat kreatyny taurynę, a także witaminę formie kwasu askorbinowego uwaga produkt może zawierać mleko soję zboża zawierające gluten jaja orzeszki ziemne orzechy wykorzystywanie trec creatine micronized 200 mesh 200g kreatyna formie monohydratu stanowi nieprzeciętny wybór dla wszystkich osób aktywnych fizycznie których celem jest maksymalizacja osiąganych wyników sportowych znana jest suplementacji od przeszło 30 lat w trakcie której zapewniała wsparcie sportowcom na całym świecie była jeszcze wielokrotnie poddawana badaniom czego rezultatem jest pewność jej parametry anabolicznych jak brak skutków ubocznych przypadku prawidłowo funkcjonującego organizmu sposób wykorzystania jednorazową porcję produktu kapsułki popić 30...


☆ base line citrulline malate - 250g marki Fitmax ☆

base line citrulline malate - 250g marki Fitmax Najniższa Cena Online

☆ base line citrulline malate - 250g marki Fitmax - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FITMAX
 • Nazwa produktu: base line citrulline malate - 250g marki Fitmax
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  FitMax®Citrulline malate to środek spożywczy, w skład którego wchodzą: jabłczan cytruliny oraz witamina B6. Towar kierowany jest w głównej mierze do osób aktywnych fizycznie, celem uzupełnienia diety o wybrane składowe.

☆ mikronizowany monohydrat kreatyny(100% creapure®) 250 g marki Gymbeam ☆

mikronizowany monohydrat kreatyny(100% creapure®) 250 g marki Gymbeam Najniższa Cena Online

☆ mikronizowany monohydrat kreatyny(100% creapure®) 250 g marki Gymbeam - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: mikronizowany monohydrat kreatyny(100% creapure®) 250 g marki Gymbeam
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Mikronizowany Monohydrat Kreatyny (100% Creapure®) to najwyższej jakości przejrzyście czysty monohydrat kreatyny bez substancji balastowych. Używany jest w celu zwiększenia niedługich wykonów sportowych o wysokiej intensywności.

  W świecie fitness to jeden z najpopularniejszych suplementów wśród sportowców i kulturystów.Podsumowanie, czyli jaka odżywka kreatyna w proszku dla sportowców najlepsza?


Najlepsze kreatyny w proszku w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kreatyny w proszku w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane kreatyny dla sportowców – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych kreatyn w proszku dla sportowców nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka kreatyna w proszku dla sportowców opinie i efekty,
 • dobre kreatyny w proszku cena,
 • ranking kreatyn w proszku dla sportowców,
 • odżywka kreatyna w proszku dla sportowców jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o kreatynach w proszku

#1 Gdzie szukać opinii o kreatynach w proszku?

Aktualnie zaprezentowane informacje o kreatynach w proszku odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka odżywka kreatyna w proszku dla sportowców najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych kreatynach w proszku warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci kreatyny w proszku dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie kreatyny w proszku są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami w postaci kreatyny w proszku dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kreatyny w proszku to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *