FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kreatyn w proszku dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kreatyny dla sportowców / Ranking kreatyn w proszku dla sportowców


Pomagamy w wyborze dobrych kreatyn w proszku dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kreatyn w proszku dla sportowców,
 • TOP5 często wybieranych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.

Jakie kreatyny w proszku najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kreatyny w proszku, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kreatyn w proszku dla sportowców, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp ☆

, creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  wspaniała kompozycja najistotniej nowoczesnych form kreatyny, znamionujących się najwyższą aktywnością anaboliczną i wzorem przemian energetycznych. Jeżeli poszukujesz towaru nadzwyczajnego na cykl kreatynowy – właśnie takowy znalazłeś! Olbrzymia siła anaboliczna w formie proszku! W 100% legalny i bezpieczny suplement.
  Olimp Creatine Xplode to zestawienie w jednym, unikatowym, produkcie aż 6 najpopularniejszych i skutecznych form kreatyn, użytkowanych obecnie na świecie w nowoczesnej suplementacji sportowców. Skład tego szczególnego produktu został odpowiednio wyważony, tak, żeby uwalnianie swobodnych cząsteczek kreatyny było największe zaraz po spożyciu Creatine Xplode szczególnie momentalnie pokrywając zapotrzebowanie organizmu na ten związek, w stanach jego największego narażenia na katabolizm, czyli po przebudzeniu i zaraz po treningu.
  W skład Olimp Creatine Xplode produktywnego produktu wchodzą takie formy kreatyny jak jabłczan, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, pirogronian, cytrynian i prawdziwa "perełka" w tej grupie - wspaniały chelat kreatynowy magnezu (Creatine Magna Power). Zastosowanie tych wysokowydajnych form kreatyn zagwarantuje osiągnięcie nie tylko, wspomnianej już, maksymalnie najróżniejszej kinetyki uwalniania wolnej cząsteczki kreatyny oraz nieznacznych strat tej substancji (przemiana do nieaktywnej kreatyniny) w niesprzyjających warunkach środowiska przewodu pokarmowego. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż użyte metabolity energetyczne kreatyny (pirogronian, jabłczan czy alfa-ketoglutaran), po uwolnieniu jej wolnej cząsteczki, zasilają pulę związków wchodzących w proces przemian energetycznych organizmu (m.in. Proces Krebsa), bezpośrednio wpływając na obniżenie subiektywnego uczucia zmęczenia sportowca.
  efektywnie pomaga w tym na dodatek wzbogacenie Creatine Xplode o taurynę, która działając synergistycznie potrafi nad wyraz skutecznie wpłynąć na powiększenie pojemności treningu, wyraźnie przyczyniając się do poprawy osiągów sportowych, skracając jednocześnie czas regeneracji potreningowej. Wszystkie przytoczone fakty bezspornie stawiają najnowszy artykuł OLIMP na pozycji lidera w porównaniu z konwencjonalnymi, jednoskładnikowymi suplementami kreatyny.
  Dla kogo dedykowany jest produkt?
  Olimp Creatine Xplode polecany jest wszystkim osobom uprawiającym sport, bez względu na poziom ich progresywnia. W każdej sytuacji ten nowatorski suplement przyczyni się do wyraźnej poprawy osiągów treningowych i zauważalnego skrócenia czasu regeneracji organizmu. Dobroczynne efekty przyniesie w dodatku suplementacja Creatine Xplode poprzez osoby, na co dzień, pozostające w znacznej aktywności ruchowej, w związku z wykonywaną pracą czy innymi obowiązkami. Mieszanka wykorzystanych w produkcie 6 kreatyn pozwoli na cieszenie się zapasem sił przez cały aktywny dzień.
  Z jakimi produktami najlepiej dopasować Creatine Xplode?
  W celu maksymalizacji przyrostów masy mięśniowej, niniejszy artykuł, potreningowo należy bezwzględnie scalać z odżywką węglowodanową Carbonox, jak i odżywkami białkowymi np. Mega Strong Protein lub Whey Protein Complex 100%. W celu powiększenia efektywności treningu wyśmienitym dodatkiem (użytkowanym przed treningiem) będzie natomiast AAKG 7500 Extreme Shot i BCAA Xplode. Nieprzeciętne, antykataboliczne połączenie będzie stanowiła przed- i potreningowa suplementacja GLUTAMINE Xplode i HMB MEGA CAPS.

☆ OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g ☆

OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g Najniższa Cena Online

☆ OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ostrovit
 • Nazwa produktu: OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  OstroVit Monohydrat Kreatyny 500 g - smak naturalny

  OstroVit Creatine Monohydrate to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

  • 500 g monohydratu kreatyny w opakowaniu
  • 200 porcji towaru
  • 1 miarka dziennie
  • Przepyszna gama smaków True Taste

  Monohydrat kreatyny:

  Kreatyna to ekologiczny związek chemiczny występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Przeważnie dostarczana jest z produktami odzwierzęcymi tj. Mięso, jaja czy ryby. Jej prawidłowe działanie polega na prostym mechanizmie, który przez rozkład fosfokreatyny w mięśniach, uwalnia energię w postaci wysokoenergetycznych cząsteczek ATP (adenozynotrójfosforanu). Pomimo faktu, że kreatyna zawarta jest również w pożywieniu, to aby 100% nasycić nasze mięśnie kreatyną, jedyną drogą jest jej stała suplementacja.

  cechy:

  Monohydrat to forma kreatyny, która jest na pewno i wydajnym, a także bezpiecznym suplementem dla mistrzowskich sportowców. Ma szereg cennych właściwości, ułatwiających pracę mięśni, czy usprawniających nabranie masy ciała, jak i masy mięśniowej,na dodatek wykazuje działanie protekcyjne mózgu czy mięśnia sercowego. Poniżej lista, niektórych korzyści z suplementacji kreatyny:

  • Liczne metaanalizy dowodzą, że jej przyjmowanie rozszerza naszą moc oraz solidność treningową
  • powiększając liczba fosfokreatyny w mięśniach, powiększa zapasy naszego potencjału energetycznego
  • powodując retencję wodną w komórkach mięśniowych generuje znakomite środowisko anaboliczne - wspiera rozrost tkanki mięśniowej
  • Może efektywnie poprawić nasze samopoczucie, a także ogólne zadowolenie przez bezpośrednie działanie na nasz mózg
  • W badaniach wykazano, że osoby stosujące kreatynę uzyskały obszerniejszy przyrost masy ciała w postaci beztłuszczowej tkanki mięśniowej niżeli osoby, które jej nie stosowały
  • Bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu
  Jakość potwierdzona laboratoryjnie: W dbałości o zdrowie klientów, produkty wytworzone poprzez markę Ostrovit poddawane są regularnym badaniom w niezależnym akredytowanym laboratorium, w celu zapewnienia i utrzymania najwyższej jakości.
  Sposób zastosowania: Porcję 2.5 g (1/2 miarki) wymieszać w 100 - 150 ml wody lub soku.

  W dni tre­nin­gowe pić dwie por­cje dzien­nie, jedną bez­po­śred­nio po prze­bu­dze­niu, drugą por­cję po tre­ningu.

  W dni nie­tre­nin­gowe pić jedną por­cję dziennie po prze­bu­dze­niu.

  składniki: Monowodzian kreatyny

  produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.

  Wartość odżywcza:

  Masa netto towaru: 500 g
  liczba porcji w opakowaniu: 200
  Wielkość porcji: 2.5 g

  Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut (zamiennik) najróżniejszej diety. Suplement diety powinien być przechowywany szczelnie zamknięty w sposób niedostępny dla drobnych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Uwaga: Opis właściwości preparatu zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego poprzez lekarza medycyny.


☆ ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g ☆

ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g Najniższa Cena Online

☆ ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ActivLab
 • Nazwa produktu: ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Kreatyna stanowi jeden z najważniejszych budulców tkanki mięśniowej. Jest komponentyem naturalnym i ma czynny udział w procesach powodujących skurcz mięśniowy. Kreatyna wpływa na poprawienie wydolności fizycznej w sytuacji intensywnych ćwiczeń, które następują po sobie w niedługich seriach.

  Preparat Creatine Powder Super poza samą kreatyną zawiera także witaminę D, która ma dobry wpływ na dobre funkcjonowanie mięśni. Dodatek witaminy B6 pomaga w zachowaniu właściwego metabolizmu białka, a także glikogenu.
  Kreatyna od lat stanowi najpopularniejszy i w głównej mierze użytkowany suplement. Jest w dodatku najbezpieczniejsza i najdokładniej przebadana pod każdym kątem co eksponuje ją na tle innych suplementów. Jest nieopisaną pomocą w budowaniu masy mięśniowej oraz siły, a na dodatek wykazuje cechy anaboliczne co stanowi kolejną ogromną zaletę.

  Kreatyna jest związkiem ekologicznym, w którego skład wchodzą elementy białek, jakie występują w mięśniach. Główne zadanie kreatyny polega na gromadzeniu energii w mięśniach. Z tego powodu liczba kreatyny ma ogromne znaczenie – im pokaźniejszy jest jej poziom w mięśniach, tym więcej energii możemy wykorzystać. Większa zawartość ATP (energii) skutkuje wzrostem siły, a także wytrzymałości fizycznej, co wpływa na istotną udoskonalenie osiągnięć treningowych.

  Na tym jednak nie kończą się mocne strony kreatyny. Warto zaznaczyć, że substancja ta bierze udział w syntezie nowych cząsteczek białek, dzięki czemu jest genialną pomocą w czasie regeneracji po odbytym treningu.

  dzięki czemu kreatyna jest aż tak popularnym suplementem o uniwersalnym działaniu, który wykorzystywany jest poprzez sportowców na całym świecie. Wykorzystanie Preparat sugerowany jest osobom, które posiadają styczność z częstym i nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Dotyczy to głównie sportowców, niezależnie od uprawianej przez nich dyscypliny. Mogą jej używać jednocześnie kolarze, lekkoatleci, jak i kulturyści, ciężarowcy, a także zawodnicy wszelakich sztuk walki. Komponenty Monohydrat kreatyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty, substancja słodząca E951, substancja przeciwzbrylająca E551, barwniki: E104 (smak cytrynowy i pomarańczowy), E110 (smak pomarańczowy, grapefruitowy i kiwi), E124 (smak grapefruitowy, wiśniowy i czarnej porzeczki), E133 (smak kiwi i czarnej porzeczki). Zalecane spożycie Faza nasycenia: do 20 g dziennie poprzez okres 5 dni. Dawki podtrzymujące: 8-10 g dziennie. Środek należy przyjmować regularnie przez 4-6 tygodni. Po 6 tygodniach przerwać podawanie kreatyny na 3-4 tygodnie. 1 łyżeczka od herbaty zawiera 5 g preparatu. Opakowanie 500 g mieści aż 83 porcje.

  Suplementy diety nie mogą być wykorzystywane jako substytut (zamiennik) najróżniejszej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla niewielkich dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z starannymi informacjami przekazanymi na opakowaniu albo załączonej ulotce.

☆ BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna ☆

BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna Najniższa Cena Online

☆ BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BioTech USA
 • Nazwa produktu: BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  100% Creatine Monohydrate
  MONOHYDRAT KREATYNY KLASY FARMACEUTYCZNEJ. BEZ SMAKU.

  Suplement diety
  wielkość opakowania

  300 g (60 porcji)

  CZYSTA produktywnOŚĆ W PROSZKU

  Kreatyna powiększa skuteczność fizyczną w trakcie kolejnych niedługich, nad wyraz intensywnych ćwiczeń. Prawidłowy efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. 100% Monohydrat Kreatyny jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej jakości w postaci proszku. Jest bez smaku, więc można go prosto wymieszać z innymi środkami, takimi jak suplementy do budowy masy i koktajle białkowe. Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, 100% Monohydrat Kreatyny posiada w 100% bezpieczne, precyzyjnie dostosowane składniki.

  sposób zastosowania

  W celu uzyskania 1 porcji, wymieszać 5 g monohydratu kreatyny z 500 ml dowolnego napoju. Etap napełniania: w pierwszym tygodniu spożywać 4 porcje dziennie. Dwie przed i dwie po treningu. Faza podtrzymania: Po fazie napełniania spożywać 2 porcje dziennie. Jedną przed i jedną po treningu.


  Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla znikomych dzieci.

  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być stosowany jako substytut przeróżnej diety. Preparat nie jest dedykowany dla dzieci, pań w ciąży, a także karmiących.


☆ storm 835 g marki Universal nutrition ☆

storm 835 g marki Universal nutrition Najniższa Cena Online

☆ storm 835 g marki Universal nutrition - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Universal Nutrition
 • Nazwa produktu: storm 835 g marki Universal nutrition
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Storm jest wyjątkowym kompleksem 7 form kreatyny, który powiększa efektywność fizyczną w trakcie intensywnego treningu. Oprócz kreatyny posiada również mieszankę beta alaniny, betainy, cytruliny i tauryny. Jest adekwatny dla wszystkich sportowców, którzy chcą wzmocnić swoją wydolność przed wymagającym treningiem.


☆ TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 ☆

TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 Najniższa Cena Online

☆ TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  • Kreatyna CM3 to wyższa absorpcja mięśniowa kreatyny biorącej udział w przemianach energetycznych w czasie niezwykle intensywnych wysiłków
  • Jabłczan kreatyny to wzrost czystej siły i masy mięśniowej
  • CM3 Trec to wzrost siły z zachowaniem dynamiki, szybkości
  • Kreatyna Trec to wyższy poziom energii na treningu
  • Suplementacji CM3 Trec nie towarzyszą przykre dolegliwości żołądkowe

  CO TO JEST JABŁCZAN KREATYNY, I CZYM SIĘ RÓŻNI OD ZWYKŁEJ KREATYNY?
  Kreatyna to jeden z pierwszych suplementów wspierających energetykę wysiłkową. Najszybciej angażowanym źródłem energii w organizmie są zasoby ATP. Gdy wysiłek jest szczególnie intensywny np. Wyciskamy sztangę o wadze 100 kg, albo w czasie meczu albo walki na ringu dochodzi do wyjątkowo dynamicznej akcji, organizm dosłownie w ciągu 2-3 s wyzbywa się całego ATP. Kolekcja w siłowni, czy akcja na boisku lub runda w sportach walki trwają dłużej niż 2 s, stąd organizm musi dysponować sposobami na szybkie odnowienie ATP. I tu właśnie wkracza do gry kreatyna, która je odtwarza. produktywnie czyni to kreatyna trec w formie jabłczanu.
  Zasoby ustrojowe kreatyny mogą być niewystarczające na pokrycie potrzeby energetycznego związanego z wysiłkiem, stąd w celu poprawy efektów treningowych wprowadzamy do suplementacji kreatynę. Ogromny problem dla kreatyny stanowi droga przez układ pokarmowy. Kwaśne środowisko, jakie panuje m.in. W żołądku, niszczy tę cenną substancję nie pozwalając jej dotrzeć do miejsca, w którym ma wykonać swoją robotę, czyli TWOICH MIĘŚNI. Z tego względu kreatynę łączy się z najróżniejszymi substancjami zabezpieczającymi ją przed czynnikami uszkadzającymi jak np. Kwaśny odczyn. Jednym z lepszych połączeń stabilizujących kreatynę jest związanie jej z kwasem jabłkowym, co daje w wyniku czego jabłczan kreatyny. Przystępny jest on w bardzo stężonej dawce w postaci smakowego, należycie rozpuszczającego się w wodzie, proszku w ofercie marki Trec jako artykuł o nazwie CM3. Kreatyna CM3 to forma kreatyny pozbawiona wielu wad, jakie posiada podstawowa forma tego suplementu.
  W CZYM JABŁCZAN KREATYNY MOŻE BYĆ ulepszonY OD MONOHYDRATU, CZYLI DLACZEGO W CZASIE SUPLEMENTACJI KREATYNĄ NIE MUSISZ PUCHNĄĆ JAK BALON?
  Kreatyna CM3 Trec to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym, które zabezpiecza ją przed przedwczesną dezaktywacją (czyli zanim zdoła dotrzeć do mięśni). To jednak nie jedyna zaleta kreatyny CM3.
  Suplementacji kreatyną nieraz towarzyszy, nie za każdym razem pożądany, proces zatrzymywania wody w organizmie. Owszem efekty treningowe są coraz lepsze lecz czy musi to zachodzić za cenę napuchniętego wyglądu? Jeżeli tego chcesz uniknąć wybierz formę jabłczanu kreatyny. Suplementacja CM3 Trec to gwarantowany wzrost siły i energii treningowej nie okupione nadmierną retencją wody poprzez organizm.
  użytkowaniu formy jabłczanu kreatyny nie towarzyszy także dyskomfort żołądkowy, jaki może występować przy suplementacji zwykłą kreatyną.
  SKĄD obszerniejszY POZIOM ENERGII PO KREATYNIE CM3 producenta TREC?
  Dotąd brałeś zwykłą kreatynę i dziwi cię, iż przy jabłczanie kreatyny na treningu odczuwasz wyższy poziom pobudzenia, energii? Do tego mięśnie szybciej się regenerują pomiędzy seriami, będąc gotowymi do podjęcia coraz pokaźniejszych wyzwań treningowych?
  To właśnie zasługa pokaźniejszej przyswajalności kreatyny CM3 poprzez mięśnie, ale także obecność kwasu jabłkowego. Kwas jabłkowy zawarty w CM3 Trec to ważny substrat w tlenowych przemianach energetycznych, które stanowią składnik energetyki wysiłkowej o dowolnej intensywności.
  KTO MOŻE SIĘGAĆ PO JABŁCZAN KREATYNY?
  Po kreatynę CM3 sięgnąć może każdy, komu zależy na wzroście czystej siły i masy mięśniowej, którym nie towarzyszy zbędny przyrost masy ciała. Pamiętaj jeżeli Twoja siła nie ewoluuje, mięśnie nie będą chciały powiększać swoich wymiarów!
  Mięśnie potrzebują do rozwoju kilku rzeczy:
  - Intensywnych bodźców treningowych – sięgnij na treningu po obszerniejsze obciążenia!
  - bezusterkowej energetyki wysiłkowej, która podoła intensywnym bodźcom treningowym – sięgnij po CM3 Trec i podnieś swoje możliwości wysiłkowe
  - Kompleksowej regeneracji potreningowej – w połączeniu z takimi produktami jak carbo, vitargo, glutamina czy bcaa
  Jabłczan kreatyny będzie polecany nad wyraz w dyscyplinach ograniczonych kategoriami wagowymi jak sporty walki, wysiłkach wymagających ogromnej dynamiki np. Gry zespołowe.

☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g ☆

Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g Najniższa Cena Online

☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mammut Nutrition
 • Nazwa produktu: Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Monohydrat kreatyny zadowala się szczególną popularnością wśród sportowców, którzy chcą uzyskać jak najwięcej korzyści z treningu. Pomaga powiększyć wydolność fizyczną w trakcie intensywnych ćwiczeń. Jedna porcja efektywną liczba 5,1 g kreatyny, a także 129 mg magnezu, który z kolei przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Monohydrat kreatyny jest przystępny w formie rozpuszczalnego proszku.

☆ GymBeam 100 % Monohydrat Kreatyny 1000 g (8588006485554) ☆

GymBeam 100 % Monohydrat Kreatyny 1000 g (8588006485554) Najniższa Cena Online

☆ GymBeam 100 % Monohydrat Kreatyny 1000 g (8588006485554) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: GymBeam 100 % Monohydrat Kreatyny 1000 g (8588006485554)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  100 % Monohydrat Kreatyny jest wyjątkowo modny pośród sportowców siłowych, fanów HIIT oraz osób uprawiających sporty zespołowe. Aczkolwiek może być wykorzystywany poprzez wszystkie aktywne osoby, które potrzebują prędkości, eksplozywności oraz maksymalnej siły.

  Kreatyna jest w stanie rozszerzać wydolność w trakcie krótkotrwałych, konsekutywnych serii intensywnych ćwiczeń.radować się jej działaniem, musisz przyjmować minimum 3 g kreatyny dziennie. Możesz prosto zaspokoić to zapotrzebowanie jedną porcją tego towaru.


☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE ☆

Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Będąc jedną z postaci kreatyny cieszącej się największym zainteresowaniem naukowców na całym świecie, nasz sprawny proszek posiada naukowo potwierdzoną zdolność do poprawy wydolności fizycznej,1 dzięki wpływaniu na ogólną ulepszenie mocy.

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku ☆

Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Będąc jedną z postaci kreatyny cieszącej się największym zainteresowaniem naukowców na całym świecie, nasz produktywny proszek ma naukowo potwierdzoną zdolność do poprawy wydolności fizycznej,1 dzięki wpływaniu na ogólną udoskonalenie mocy.


Podobne zestawienia:


Najtańsze kreatyny w proszku – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze kreatyny w proszku, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kreatyn w proszku dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec ☆

crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec Najniższa Cena Online

☆ crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  NAJMOCNIESZY STACK KREATYNOWY

  CREA XTREME to stack kreatynowy w proszku na bazie 4 form kreatyny o rozszerzonej przyswajalności. Kreatyna to kluczowa substancja w trakcie bardzo intensywnego wysiłku np. Na siłowni.

  Smak: arbuz

  warianty kreatyny w CREA XTREME POWDER:
  • Jabłczan Kreatyny
  • Monohydrat Kreatyny
  • Chlorowodorek Kreatyny
  • Cytrynian Kreatyny

  Stacki kreatynowe przeznaczone są dla profesjonalnych sportowców.

  korzystny efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

  Dzienna porcja do spożycia to 6 g.

  składniki CREA XTREME POWDER

  CREA HYPER FUSION [jabłczan tri-kreatyny; monohydrat kreatyny; chlorowodorek kreatyny; cytrynian kreatyny] (77,0%); maltodekstryna; aromaty; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja zagęszczająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy; substancja słodząca – sukraloza; koncentrat soku z buraka dla smaku arbuzowego; barwnik dla smaku tropikalnego – beta-karoten.

  tablica SKŁADU CREA XTREME POWDER


  *Dzienna porcja artykułu
☆ crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec ☆

crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec Najniższa Cena Online

☆ crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Światowej klasy stack oparty na unikatowych formach chemicznych kreatyny znamionuje się solidną siłą anaboliczną dzięki której każdy proces przyniesie bardzo korzystne wyniki jednocześnie kwestii rozwoju upragnionej tkanki mięśniowej jak poprawy parametrów siłowych preparat występuje postaci proszku dobrej rozpuszczalności którego gotowa porcja sprzyja jeszcze lepszej przyswajalności polecamy na każdy proces fachowy stack kreatynowy bazujący wyłącznie na pewnych składnikach jego formuła wolna jest od zbędnych dodatków, a także wypełniaczy szczególnie poprawnie się przyswaja dzięki płynnej formie przygotowanej porcji charakteryzuje się bardzo sporym potencjałem anabolicznym jest pełni bezpieczny dla zdrowego organizmu nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych maksymalizuje osiągane przyrosty beztłuszczowej tkanki mięśniowej powiększa parametry siłowe sprzyja poprawie ogólnej wytrzymałości fizycznej działanie trec crea xtreme trec crea xtreme ndash unikatowy towar dla unikatowych sportowców każdy proces kreatynowy musi przynieść pożądany efekt innej sytuacji nie byłoby sensu go przeprowadzać niejako gwarancją sukcesu jest wybór trafnych produktów sięgnij właśnie po ten stack którego formuła została oparta formy chemiczne kreatyny daje to swoistą pewność iż każda porcja znamionuje się maksymalną anaboliczną siłą oczywiście nie jest ona okupiona negatywnym wpływem na zdrowy organizm co zostało już wielokrotnie udowodnione trec crea xtreme ndash zastanawiasz się nad cyklem kreatynowym lecz nie masz pewności jaki artykuł wybrać postaw na pewny skład solidną producenta sięgnij właśnie po tego stacka kreatynowego nie pożałujesz każda porcja to mieszanka najwyższej jakości dziewięciu form chemicznych tej niezwykłej substancji sprzyja to istotnie udoskonalonemu wysyceniu tkanki mięśniowej więc znaczącej poprawie osiąganych wyników sportowych zalety trec crea xtreme innowacyjne połączenie form chemicznych kreatyny przy zachowaniu czystego wolnego od zbędnych wypełniaczy składu pomimo swojej siły działania nie wpływa negatywnie na zdrowy organizm występuje prawidłowo rozpuszczalnej sproszkowanej formie elementy trec crea xtreme preparat bazuje na specjalnie przygotowanej mieszance crea hyper fusion łączącej sobie mocne strony chemiczne formy kreatyny tym jabłczan tri kreatyny monohydrat kreatyny chlowodorek kreatyny cytrynian kreatyny postaw na sprawdzone rozwiązania i pewny skład używanie trec crea xtreme kreatyna wykorzystywana jest suplementacji sportowej od przeszło 25 lat podczas których powodzeniem wspierała sportowców na całym świecie oferowany produkt jest połączeniem form chemicznych tej unikatowej substancji aktywnej sięgając po niego stawiasz na najwyższą jakość sprawność działania stanie na wysokości zadania zarówno podczas pierwszego procesu jak każdego kolejnego maksymalizując osiągane wyniki postaci przyrostu tkanki mięśniowej oraz siły fizycznej czasem stosuje się go celem przełamania doskwierającej stagnacji sposób zastosowania porcja gramy do dwóch razy dziennie roz...


☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g ☆

Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g Najniższa Cena Online

☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mammut Nutrition
 • Nazwa produktu: Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Monohydrat kreatyny cieszy się szczególną popularnością wśród sportowców, którzy chcą uzyskać jak najwięcej korzyści z treningu. Pomaga zwiększyć wydolność fizyczną w trakcie intensywnych ćwiczeń. Jedna porcja efektywną ilość 5,1 g kreatyny oraz 129 mg magnezu, który z kolei przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Monohydrat kreatyny jest przystępny w formie rozpuszczalnego proszku.

☆ TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743) ☆

TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743) Najniższa Cena Online

☆ TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  mocne strony CM3 POWDER

  1. Wysoki poziom siły i energii

  2. korzystnie rozpuszczalna i stabilna forma Kreatyny

  3. Maksymalna dawka jabłczanu kreatyny  informacje o produkcie

  CM 3 to preparat zawierający transparentnie czysty Jabłczan Kreatyny w rozszerzonej dawce. Jest to wyjątkowo zrównoważona, oporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo korzystnie rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje charakterystycznych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy istotnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

  Szukasz preparatu, który efektywnie poprawi Twoje wyniki treningowe? Jeśli w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie sportowej liczą się siła i prędkość, albo zależy Ci na budowaniu wysokiej jakości twardych mięśni to z pewnością powinieneś sięgnąć po CM3. Próbowałeś już przeróżnych form kreatyny i nie do końca byłeś zadowolony z rezultatów? Przyrost siły i energii nie był tak wysoki jak się spodziewałeś, czy może miałeś wrażenie, że Twoje mięśnie zatrzymują wodę? Zapomnij o tych problemach raz na za każdym razem! Wybierz jabłczan kreatyny – CM3, a efekty przerosną Twoje wymagania.

  CO TO JEST CM3?

  CM3 to udoskonalona formuła kreatynowa o stanowczo wysokim potencjale anabolicznym i ergogenicznym. Towar gromadzi 100% jabłczan kreatyny (Tri-Creatine Malate) w uderzeniowej dawce. Dzisiaj to od Ciebie zależy jaką formę artykułu zastosujesz – proszek czy kapsułki w niepowtarzalnej technologii KING SIZE. Jabłczan kreatyny powstaje w wyniku nowoczesnego cyklu produkcyjnego przez połączenie 3 cząsteczek monohydratu kreatyny z 1 kwasu jabłkowego. W rezultacie tej fuzji generuje się forma kreatyny o nieszablonowych właściwościach fizyko-chemicznych. W kontraście do zwykłego monohydratu, jabłczan kreatyny znamionuje się rozszerzoną stabilnością, przez co jest bardziej oporny na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. CM3 nie ulega także konwersji do bezużytecznej kreatyniny, jak ma to miejsce w sytuacji innych kreatyn. Ten uboczny metabolit nie tylko nie powoduje przyrostu siły i masy mięśniowej, lecz także niepotrzebnie obciąża nerki.

  DLACZEGO CM3 DZIAŁA SILNIEJ aniżeli MONOHYDRAT?

  Ze względu na swoją wysoką biodostępność, zawarty w CM3 jabłczan kreatyny szybciej wchłania się do krwioobiegu. Jego cząsteczki są o niemało bardziej wytrzymałe na zmiany pH w układzie pokarmowym, dzięki czemu więcej kreatyny może być magazynowane w mięśniach w krótszym czasie. To właśnie dlatego CM3 pozwala osiągnąć solidny wzrost intensywności treningowej i to przy dużo niższej dawce niż innych form kreatyny. W dodatku używanie jabłczanu kreatyny nie wymaga fazy ładowania i nie kreuje ryzyka gromadzenia się pod skórą wody i tkanki tłuszczowej. CM3 silnie wspomaga syntezę podstawowego paliwa komórkowego (ATP), powodując drastyczny wzrost poziomu energii w trakcie ciężkich ćwiczeń. Jabłczan ma o mnóstwo wyższy potencjał energotwórczy niżeli inne formy kreatyny. Wpleciony w jego strukturę chemiczną kwas jabłkowy jest niezwykle wyraźnym intermediatem cyklu Krebsa, w którym w wyniku przekształceń kwasów karboksylowych wykonane są dodatkowe ilości adenozynotrójfosforanu. CM3 wpływa zatem nie tylko na samo odtwarzanie ATP ze zredukowanego ADP tak jak inne kreatyny, ale także oddziałuje na dodatkowe szlaki metaboliczne. Dzięki temu całkowity efekt energetyzujący CM3 jest tak wysoki. Nie bez znaczenia jest także wpływ jabłczanu kreatyny na procesy anaboliczne. Jego regularna suplementacja owocuje powiększeniem pojemności włókien mięśniowych i uwodnienia generujących je komórek. W przeciwieństwie do prostych suplementów keratynowych, dzięki wysokiej biodostępności CM3 o efektywniej pobudza proces syntezy nowych protein i to już przy niewielkich dawkach. Właśnie dlatego całkowity przyrost masy ciała po zakończeniu cyklu suplementacyjnego nie jest związany z retencją wody, ale budową twardej, wysokiej jakości muskulatury.

  KOMU sugerowanY JEST PREPARAT?

  CM3 to fachowy preparat kreatynowy polecany w szczególności sportowcom, którym zależy na szybkim zwiększeniu możliwości wysiłkowych. Towar stanowczo silne działanie energetyzujące, przez co pozwala trenować dłużej i intensywniej. CM3 to nieprzeciętna propozycja dla osób, które stosowały już kiedyś kreatynę i szukają jej bardziej zrównoważonej i silniej działającej formy. CM3 efektywniej rozszerza produkcję energii w mięśniach, a także ich siłę i trwałość, dlatego może być użytkowany w różnorodnych dyscyplinach sportowych min. W kulturystyce, trójboju siłowym, strongman czy sportach i sztukach walki.

  Sposób użycia:

  Jednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera albo miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie.

  W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. Przed treningiem albo 1 porcja bezpośrednio po treningu.

  W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami albo 1 porcja przed snem.  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być używany jako substytut różnorodnej diety. Preparat nie jest asygnowany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Różnorodna dieta i zdrowy fason życia są ważne. Towar może zawierać alergeny takie jak: soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.


  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu w temp. 15-25, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


☆ BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna ☆

BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna Najniższa Cena Online

☆ BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BioTech USA
 • Nazwa produktu: BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  100% Creatine Monohydrate
  MONOHYDRAT KREATYNY KLASY FARMACEUTYCZNEJ. BEZ SMAKU.

  Suplement diety
  wielkość opakowania

  300 g (60 porcji)

  CZYSTA skutecznOŚĆ W PROSZKU

  Kreatyna powiększa wydajność fizyczną podczas kolejnych krótkich, nad wyraz intensywnych ćwiczeń. Dobry efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. 100% Monohydrat Kreatyny jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej jakości w postaci proszku. Jest bez smaku, więc można go prosto wymieszać z innymi środkami, takimi jak suplementy do budowy masy i koktajle białkowe. Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, 100% Monohydrat Kreatyny gromadzi w 100% bezpieczne, starannie przypasowane elementy.

  sposób wykorzystania

  W celu uzyskania 1 porcji, wymieszać 5 g monohydratu kreatyny z 500 ml dowolnego napoju. Etap napełniania: w pierwszym tygodniu spożywać 4 porcje dziennie. Dwie przed i dwie po treningu. Faza podtrzymania: Po fazie napełniania spożywać 2 porcje dziennie. Jedną przed i jedną po treningu.


  Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla śladowych dzieci.

  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być stosowany jako substytut różnej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, a także karmiących.Podsumowanie, czyli jaka odżywka kreatyna w proszku dla sportowców najlepsza?


Najlepsze kreatyny w proszku w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kreatyny w proszku w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane kreatyny dla sportowców – TOP7 styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych kreatyn w proszku dla sportowców nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka kreatyna w proszku dla sportowców opinie i efekty,
 • dobre kreatyny w proszku cena,
 • ranking kreatyn w proszku dla sportowców,
 • odżywka kreatyna w proszku dla sportowców jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o kreatynach w proszku

#1 Gdzie szukać opinii o kreatynach w proszku?

Aktualnie zaprezentowane informacje o kreatynach w proszku odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka odżywka kreatyna w proszku dla sportowców najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych kreatynach w proszku warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci kreatyny w proszku dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie kreatyny w proszku są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami w postaci kreatyny w proszku dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kreatyny w proszku to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *