FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kreatyn do 50 zł dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kreatyny dla sportowców / Ranking kreatyn do 50 zł dla sportowców


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kreatyn do 50 zł dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kreatyn do 50 zł dla sportowców,
 • TOP5 chętnie kupowanych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.

Jakie kreatyny do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kreatyny do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking kreatyn do 50 zł dla sportowców, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) ☆

Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) Najniższa Cena Online

☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Biosterol 36 caps - 670mg

  Biosterol? to suplement prohormonalny*. Został opracowany przez najkorzystniejszych polskich specjalistów, choćby sam jego ascetyczniec otrzymywany jest indywidualnie. Przewagą Biosterolu jest uznane autorstwo receptury i potwierdzina doświadczeniami produktywność. Zastosowanie zgodnie z opisem umożliwia rozszerzenie produkcji testosteronu w organiźmie choćby o 4 mg w ciągu doby.

  Środek jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, asygnowanym do wspomagania diety sportowców. Dobór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany został na działanie powiększające produkcję testosteronu i stymulację aktywności psychicznej, która zezwala na realizowanie wyczerpujących planów treningowych.
  Saponiny są to związki pochodzenia roślinnego zbudowane z dwóch części: aglikonu - sapogeniny (sapogenol) i glikonu ? sacharydu. Saponiny zmieniają strukturę błon komórkowych i tym samym nabłonków, czyniąc je bardziej przepuszczalnymi dla elementów ekologicznych w tym spożywanych białek. Saponiny posiadają zdolność podłączania się do cholesterolu, stwarzając stosunkowo zrównoważone związki, intensywne farmakologicznie.

  Saponiny steroidowe to pochodne spirostanu albo furostanu. Powstają na układzie steranu z ugrupowaniem cyklicznym bocznym. Ugrupowanie boczne składa się z pierścienia 5-członowego i pierścienia 6-członowego. Oba pierścienie są połączone węglem spiro C-22. Saponiny steroidowe pochodne furostanu nie posiadają zamkniętego pierścienia F, lecz łańcuch alifatyczny. W zakresie właściwości anabolicznych wykorzystuje się sarsasapogeninę, diosgeninę, jamogeninę, smilageninę, tigogeninę, hekogeninę. Wymienione saponiny mają w pozycji 3 grupę wodorotlenową, dzięki czemu, w obecności katalizatorów możliwe jest przekształcenie ich w hormony sterydowe albo parahormony sterydowe o działaniu anabolicznym. W organizmie człowieka istnieją stosowne szlaki metaboliczne zdolne do biosyntezy dynamicznych substancji sterydowych (anabolicznych) z wymienionych saponin, pod warunkiem wstępnej obróbki biochemicznej jaka zachodzi pod wpływem enzymów symbiotycznej mikroflory jelitowej. Enzymy te przekształcają saponiny w związki pregnanowe (C-21) i androstanowe (C-19), będące substratami do syntezy testosteronu i androsteronu. Do celów anabolicznych najmocniej produktywne są saponiny o podwójnym wiązaniu między węglem C5 i C6. Degradacja metaboliczna łańcucha bocznego saponiny steroidowej (utlenienie, redukcja, dehydroksylacja, dehydratacja), doprowadza do powstania związku C-19 (testosteron).

  Dostarczanie tego typu prekursorów androgenów przy równocześnie znormalizowanej mikroflorze jelitowej może powiększyć liczba wytwarzanego testosteronu nawet o 4 mg w ciągu doby. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. Testosteron wolny, nie związany z białkami. Właśnie ten wolny testosteron zapewnia efekt metaboliczny. Dodatek fitosteroli oraz stymulatorów wydzielania insuliny (prekursory i aktywatory hydroksy-izoleucyny, czysta 4-hydroksy-izoleucyna) zawartych w ekstraktach z czarnuszki i kozieradki zapewnia dopełniające pobudzenie przyrostów tkanki łącznej i tkanki mięśniowej. Powiększone wydzielanie insuliny powoduje: pobudzenie syntezy glikogenu i białek, ułatwienie transportu poprzez błony komórkowe do wnętrza komórek ? glukozy, aminokwasów, potasu i kwasów tłuszczowych, hamowanie nadmiernej glikogenolizy, zubażającej mięśnie w materiał energetyczny.

  Dawkowanie:

  -2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol? powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na parametry stymulujące do aktywności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W sytuacji używania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po zróżnicowanych posiłkach.

  Przeciwwskazania i działania niepożądane:
  produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży, a także w okresie karmienia. Nie zaobserwowano skutków ubocznych w trakcie podawania preparatu.

  elementy czynne (ekstrakty):

  Nigellae fluidum,
  Capsici fluidum,
  Trigonellae fluidum,
  Myristicae liquidum,
  Glycyrrhizae siccum,
  Cynarae fluidum.

  Jedna kapsułka posiada:

  ? 200 mg saponin,
  ? 66 mg fitosteroli,
  ? 0,25 mg alkaloidów steroidowych.

  artykuł dedykowany do sprzedaży dla osób pełnoletnich.

  Przechowywanie:
  Preparat należy przechowywać w temp. Do 25°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Opakowanie:
  3 blistry po 12 kapsułek miękkich.☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition ☆

kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition Najniższa Cena Online

☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflex Nutrition
 • Nazwa produktu: kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Creatine Creapure Caps to żelatynowe kapsułki zawierające monohydrat kreatyny Creapure. Z dzienną dawką 4.2 g, rozszerzysz swoją wydajność podczas intensywnego treningu.

☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 ☆

OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 Najniższa Cena Online

☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OSTROVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Nazwa produktu: OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  OstroVit Monohydrat Kreatyny 120 kapsułek
  Forma towaru: kapsułki
  liczba porcji: 30
  liczba sztuk: 120
  Waga netto: 148 g

  OstroVit Monohydrat Kreatyny to wysokiej jakości suplement diety w postaci kapsułek, zawierający skoncentrowaną dawkę monohydratu kreatyny. Opracowany został z myślą o osobach aktywnych fizycznie i uprawiających wszystkiego typu sporty, które w codziennej diecie potrzebują uzupełnić poziom kreatyny. Suplement ma postać komfortowych w użytkowaniu kapsułek, które są znakomitą alternatywą dla osób nie lubiących przyjmowania kreatyny w postaci proszku do rozpuszczania. Jeśli zatem poszukujesz suplementu, który wspomoże wydajność codziennych treningów i pomoże utrwalić ich efekty - sięgnij po nasz OstroVit Monohydrat Kreatyny w kapsułkach - czystą zawartość składnika aktywnego w każdej porcji, bez zbędnych dodatków.

  parametry kreatyny zawartej w OstroVit Creatine Monohydrate:
  • Jej przyjmowanie może powiększyć moc i odporność treningową
  • rozszerzając ilość fosfokreatyny w mięśniach, rozszerza zapasy naszego potencjału energetycznego
  • wywołując retencję wodną w komórkach mięśniowych stwarza wspaniałe środowisko anaboliczne dla rozrostu masy mięśniowej
  • Regularna suplementacja kreatyny może powiększyć przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej
  • Kreatyna bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu

  Sposób użycia:

  1 porcja: 4 kapsułki

  W dni treningowe spożywać jedną porcję dziennie po treningu. W dni nietreningowe jedną porcję po przebudzeniu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o pokaźnej intensywności.

  Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut (zamiennik) różnorodnej diety. Zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części produktu. Produkt nieodpowiedni dla osób z zaburzeniami czynności nerek. Produkt nie powinien być użytkowany poprzez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

  elementy

  Monowodzian kreatyny, otoczka kapsułki (żelatyna, woda oczyszczona).

  towar może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki, ryby.

  Wartość odżywcza
  Masa netto produktu: 148 g
  liczba porcji w opakowaniu: 30
  Wielkość porcji: 4 kapsułki

  ☆ jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak ☆

  jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak Najniższa Cena Online

  ☆ jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 6pak
  • Nazwa produktu: jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:

   Czysty jabłczan trikreatyny ergonomicznej formie tabletek czy potrzeba więcej na udany cykl bezspornie nie jest to bowiem jeden ciekawszych preparatów po który warto sięgnąć pomaga szybkiej budowie obszernych silnych mięśni podnosi wytrzymałość wysiłkową i ogólną wydolność organizmu spełni oczekiwania podczas pierwszego jak kolejnych cykli maksymalizując osiągane wyniki sportowe polecamy światowej klasy jabłczan trikreatyny tcm postaci tabletek pomaga osiągnięciu maksymalnie możliwych przyrostów suchej tkanki mięśniowej polepsza cechy siłowe podciąga wydolność, a także odporność wysiłkową organizmu sprzyja ulepszonej produktywności każdego treningu to bez negatywnego wpływu na zdrowy organizm kreatyna znana jest wykorzystywana od ponad 25 lat na całym świecie polecana jest zarówno amatorom jak zawodowcom atrybuty 6pak nutrition tcm 120tab 6pak nutrition tcm 120tab wysokiej jakości jabłczan trikreatyny którego atrybuty anaboliczne stoją na wyjątkowo wysokim poziomie kreatyna użytkowana jest sporcie od przeszło 25 lat powodzeniem wspiera sportowców na całym świecie ich dążeniu do upragnionej formy fizycznej należy jednocześnie podkreślić iż jest w całości bezpieczna dla korzystnie funkcjonującego organizmu możesz spokojnie trenować nie zamartwiać się zbędnymi kwestiami wpływa też na podniesienie wytrzymałości i wydolności fizycznej co ma swoje realne przełożenie na udoskonaloną produktywność każdego treningu 6pak nutrition tcm 120tab może być powodzeniem stosowany przez osoby aktywne niezależnie od stopnia ich zaawansowania i płci wyśmienicie sprawdza się w trakcie każdego cyklu sprzyjając maksymalizacji osiąganych wyników postaci przyrostu tkanki mięśniowej, a także podniesienia parametrów siłowych warunkiem niezbędnym dla doświadczenia wszelkich korzyści płynących suplementacji kreatyną jest jej śladowa dawka dzienna rzędu 3000mg mocne strony 6pak nutrition tcm 120tab solidny pewny skład oparty nad wyraz anaboliczną formę kreatyny która jednak nie wpływa negatywnie na organizm umożliwia prowadzenie skutecznego procesu to niezależnie od tego którym jest on kolei elementy 6pak nutrition tcm 120tab skład został 100 oparty najwyższej jakości jabłczan trikreatyny formuła wolna jest od chronionych mieszanek używanie 6pak nutrition tcm 120tab planujesz cykl na kreatynie jednym ciekawszych kroków jest sięgnięcie po jabłczan który znamionuje się olbrzymią anaboliczną siłą działania ale jest wolny od przywar tradycyjnego monohydratu nie powoduje bowiem efektu podlania który jest dla wielu sportowców wyjątkowo problematyczny jest także bardziej jednostajny chemicznie co oznacza mniejszą podatność na konwertowanie do kreatyniny środowisku wodnym oczywiście nadal funkcjonuje zasada przygotowaną porcję należy wypić bez zbędnej zwłoki rewelacyjny wybór na każdy cykl sposób wykorzystania porcja tabletki raz dziennie najlepiej rano przed posiłkiem pamiętaj znacznym popiciu wodą przeciwwskazania występowanie uczulenia na jakąkolwiek substancję znajdującą się preparacie na i...


  ☆ 6pak nutrition Tcm 120kaps. ☆

  6pak nutrition Tcm 120kaps. Najniższa Cena Online

  ☆ 6pak nutrition Tcm 120kaps. - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 6Pak Nutrition
  • Nazwa produktu: 6pak nutrition Tcm 120kaps.
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:
   TCM - Jabłczan kreatyny w kapsułkach - 120 kaps.


   TCM od 6PAK Nutriton - jest to jabłczan trikreatyny w formie kapsułek, dzięki którym cykl suplementacji jest wygodny i nie przysparza obszerniejszych problemów w powszednim funkcjonowaniu. Każda porcja to konkretna dawka czystej kreatyny o świetnej przyswajalności i biodostępności. Warto podkreślić, iż forma jabłczanu jest stabilniejsza chemicznie od konwencjonalnego monohydratu oraz nie sprawia faktu "podlania wodą". Przekłada się to na trwałe efekty, z których bez wątpienia będziesz dumny i w dodatku zmotywowany do dalszych starań o wymarzoną formę fizyczną.


   Kreatyna i jej skuteczność, czy jest bezpieczna?


   Kreatyna stanowi najczęstszy wybór sportowców, którym zależy na maksymalizacji osiąganych przyrostów suchej tkanki mięśniowej. Jednak nie jest to koniec korzyści, jakie idą za jej suplementacją. Wpływa bowiem na podniesienie siły fizycznej, a także udoskonalenie ogólnej wydolności i wytrzymałości fizycznej, co umożliwia dodatkowe podniesienie produktywności każdej sesji treningowej. Wykorzystywana jest w sporcie od przeszło 30 lat i była wielokrotnie badana pod kątem bezpieczeństwa i realnego wpływu na organizm sportowca. Wszelkie jej cechy się potwierdziły. Jeżeli chodzi natomiast o jej bezpieczeństwo - pomimo swojej siły działania nie sprawia żadnych negatywnych skutków ubocznych. Pozostaje trenować, jeść, odpoczywać i radować się z osiąganych wyników sportowych!
   Pamiętaj jednak, iż jeżeli chcesz zastosować pełny potencjał kreatyny, to jej śladowa dawka dzienna jaką musisz przyjąć to 3000 mg.


   Jabłczan to jedna z form kreatyny, ale jak ona działa?


   Jabłczan kreatyny jest jednostajniejszą formą chemiczną od monohydratu, bardzo w środowisku wodnym. Oznacza to, iż nie konwertuje tak błyskawicznie do nieaktywnej kreatyniny. Problem ten nie dotyczy jednak formy kapsułkowanej, a bardziej proszku, którego rozpuszczenie powinno się odbywać zaraz przed planowym spożyciem. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną, co jest widoczne bardzo w przypadku następujących po sobie krótkich i intensywnych skurczy mięśni. Polecana jest wszystkim dorosłym sportowcom, którzy wiedzą czego potrzebuje ich organizm. W trakcie treningu o optymalnie wysokiej intensywności do resyntezy ATP (wysokoenergetycznych cząsteczek adenozyno fosforanu) użytkowana jest kreatyna oraz fosfokreatyna, są swoistym buforem energetycznym. Transportuje on energię podczas pracy mięśni.

   TCM - Jabłczan kreatyny w kapsułkach - 120 kaps.
   składniki: jabłczan trikreatyny (83,3 %), otoczka kapsułki (żelatyna)B / substancja glazurująca - hydrokrypropylometyloceluloza)C, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych). B,CPatrz sybmol za numerem partii produkcyjnej. Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.

   TCM

   Suplement diety w postaci kapsułek. Formuła okołotreningowa na bazie kreatyny w formie jabłczanu kreatyny. Towar rekomendowany osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o obszernej intensywności. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie niedługich, nad wyraz intensywnych ćwiczeń fizycznych, a prawidłowy jej efekt stosowania jest obserwowany przy spożyciu 3 g dziennie.

   Zalecane spożycie

   Przyjmować 4 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu. Spożywać raz dziennie, rano, przed treningiem, lub bezpośrednio po treningu. Stosować w dni treningowe.

   Uwagi

   Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części produktu. Artykuł nie może być wykorzystywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji artykułu. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut różnej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

   Warunki przechowywania

   Przechowywać w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.  Podobne zestawienia:


  Najtańsze kreatyny do 50 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

  Tabela TOP5 zawiera najtańsze kreatyny do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kreatyn do 50 zł dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) ☆

  Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) Najniższa Cena Online

  ☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Megabol
  • Nazwa produktu: Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048)
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:
   Biosterol 36 caps - 670mg

   Biosterol? to suplement prohormonalny*. Został opracowany przez najkorzystniejszych polskich specjalistów, choćby sam jego minimalistyczniec otrzymywany jest indywidualnie. Przewagą Biosterolu jest szanowane autorstwo receptury i potwierdzina doświadczeniami sprawność. Użycie zgodnie z opisem pozwala na rozszerzenie produkcji testosteronu w organiźmie nawet o 4 mg w ciągu doby.

   Środek jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, przeznaczonym do wspomagania diety sportowców. Wybór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany został na działanie powiększające produkcję testosteronu, a także stymulację aktywności psychicznej, która zezwala na wykonywanie wyczerpujących planów treningowych.
   Saponiny są to związki pochodzenia roślinnego zbudowane z dwóch części: aglikonu - sapogeniny (sapogenol) i glikonu ? sacharydu. Saponiny zmieniają strukturę błon komórkowych i tym samym nabłonków, czyniąc je bardziej przepuszczalnymi dla komponentów organicznych w tym spożywanych białek. Saponiny mają zdolność przyłączania się do cholesterolu, wytwarzając stosunkowo jednostajne związki, energiczne farmakologicznie.

   Saponiny steroidowe to pochodne spirostanu albo furostanu. Powstają na układzie steranu z ugrupowaniem cyklicznym bocznym. Ugrupowanie boczne składa się z pierścienia 5-członowego i pierścienia 6-członowego. Oba pierścienie są połączone węglem spiro C-22. Saponiny steroidowe pochodne furostanu nie posiadają zamkniętego pierścienia F, ale łańcuch alifatyczny. W zakresie atrybuty anabolicznych wykorzystuje się sarsasapogeninę, diosgeninę, jamogeninę, smilageninę, tigogeninę, hekogeninę. Wymienione saponiny posiadają w pozycji 3 grupę wodorotlenową, dzięki temu, w występowaniu katalizatorów realne jest przekształcenie ich w hormony sterydowe lub parahormony sterydowe o działaniu anabolicznym. W organizmie człowieka istnieją adekwatne szlaki metaboliczne zdolne do biosyntezy aktywnych substancji sterydowych (anabolicznych) z wymienionych saponin, pod warunkiem wstępnej obróbki biochemicznej jaka zachodzi pod wpływem enzymów symbiotycznej mikroflory jelitowej. Enzymy te przekształcają saponiny w związki pregnanowe (C-21) i androstanowe (C-19), będące substratami do syntezy testosteronu i androsteronu. Do celów anabolicznych najbardziej sprawne są saponiny o podwójnym wiązaniu pomiędzy węglem C5 i C6. Degradacja metaboliczna łańcucha bocznego saponiny steroidowej (utlenienie, redukcja, dehydroksylacja, dehydratacja), doprowadza do powstania związku C-19 (testosteron).

   Dostarczanie tego typu prekursorów androgenów przy jednocześnie znormalizowanej mikroflorze jelitowej może zwiększyć ilość stworzonego testosteronu choćby o 4 mg w ciągu doby. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. Testosteron wolny, nie związany z białkami. Właśnie ten wolny testosteron gwarantuje efekt metaboliczny. Dodatek fitosteroli, a także stymulatorów wydzielania insuliny (prekursory i aktywatory hydroksy-izoleucyny, czysta 4-hydroksy-izoleucyna) zawartych w ekstraktach z czarnuszki i kozieradki zagwarantuje dopełniające pobudzenie przyrostów tkanki łącznej i tkanki mięśniowej. Zwiększone wydzielanie insuliny powoduje: pobudzenie syntezy glikogenu i białek, ułatwienie transportu przez błony komórkowe do wnętrza komórek ? glukozy, aminokwasów, potasu i kwasów tłuszczowych, hamowanie nadmiernej glikogenolizy, zubażającej mięśnie w materiał energetyczny.

   Dawkowanie:

   -2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol? powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na właściwości stymulujące do dynamiczności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W przypadku używania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po rozmaitych posiłkach.

   Przeciwwskazania i działania niechciane:
   artykułu nie powinny stosować kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia. Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania preparatu.

   składniki czynne (ekstrakty):

   Nigellae fluidum,
   Capsici fluidum,
   Trigonellae fluidum,
   Myristicae liquidum,
   Glycyrrhizae siccum,
   Cynarae fluidum.

   Jedna kapsułka posiada:

   ? 200 mg saponin,
   ? 66 mg fitosteroli,
   ? 0,25 mg alkaloidów steroidowych.

   towar dedykowany do sprzedaży dla osób pełnoletnich.

   Przechowywanie:
   Preparat należy przechowywać w temp. Do 25°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

   Opakowanie:
   3 blistry po 12 kapsułek miękkich.  ☆ 6pak nutrition Tcm 120kaps. ☆

  6pak nutrition Tcm 120kaps. Najniższa Cena Online

  ☆ 6pak nutrition Tcm 120kaps. - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 6Pak Nutrition
  • Nazwa produktu: 6pak nutrition Tcm 120kaps.
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:
   TCM - Jabłczan kreatyny w kapsułkach - 120 kaps.


   TCM od 6PAK Nutriton - jest to jabłczan trikreatyny w formie kapsułek, dzięki którym proces suplementacji jest wygodny i nie przysparza większych problemów w powszednim funkcjonowaniu. Każda porcja to potężna dawka czystej kreatyny o doskonałej przyswajalności i biodostępności. Warto podkreślić, że forma jabłczanu jest zrównoważeniejsza chemicznie od klasycznego monohydratu oraz nie powoduje faktu "podlania wodą". Przekłada się to na trwałe efekty, z których bez dwóch zdań będziesz dumny i dodatkowo zmotywowany do dalszych starań o wymarzoną formę fizyczną.


   Kreatyna i jej produktywność, czy jest bezpieczna?


   Kreatyna stanowi najczęstszy dobór sportowców, którym zależy na maksymalizacji osiąganych przyrostów suchej tkanki mięśniowej. Jednak nie jest to koniec korzyści, jakie idą za jej suplementacją. Wpływa bowiem na podniesienie siły fizycznej i poprawę ogólnej wydolności i wytrzymałości fizycznej, co zezwala na dopełniające podniesienie efektywności każdej sesji treningowej. Wykorzystywana jest w sporcie od przeszło 30 lat i była wielokrotnie badana pod kątem bezpieczeństwa i realnego wpływu na organizm sportowca. Wszelkie jej cechy się potwierdziły. Jeżeli chodzi natomiast o jej bezpieczeństwo - pomimo swojej siły działania nie sprawia żadnych negatywnych skutków ubocznych. Pozostaje trenować, jeść, odpoczywać i cieszyć się z osiąganych wyników sportowych!
   Pamiętaj jednak, iż jeżeli chcesz użyć pełny potencjał kreatyny, to jej nieduża dawka dzienna jaką musisz przyjąć to 3000 mg.


   Jabłczan to jedna z form kreatyny, ale jak ona działa?


   Jabłczan kreatyny jest zrównoważeniejszą formą chemiczną od monohydratu, szczególnie w środowisku wodnym. Oznacza to, iż nie konwertuje tak prędko do nieaktywnej kreatyniny. Problem ten nie dotyczy jednak formy kapsułkowanej, a bardziej proszku, którego rozpuszczenie powinno się odbywać zaraz przed planowym spożyciem. Kreatyna powiększa wydolność fizyczną, co jest widoczne szczególnie w przypadku następujących po sobie niedługich i intensywnych skurczy mięśni. Rekomendowana jest wszystkim dorosłym sportowcom, którzy wiedzą czego potrzebuje ich organizm. Podczas treningu o trafnie wysokiej intensywności do resyntezy ATP (wysokoenergetycznych cząsteczek adenozyno fosforanu) stosowana jest kreatyna, a także fosfokreatyna, są swoistym buforem energetycznym. Transportuje on energię w trakcie pracy mięśni.

   TCM - Jabłczan kreatyny w kapsułkach - 120 kaps.
   składniki: jabłczan trikreatyny (83,3 %), otoczka kapsułki (żelatyna)B / substancja glazurująca - hydrokrypropylometyloceluloza)C, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych). B,CPatrz sybmol za numerem partii produkcyjnej. Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.

   TCM

   Suplement diety w postaci kapsułek. Formuła okołotreningowa na bazie kreatyny w formie jabłczanu kreatyny. Artykuł polecany osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o wielkiej intensywności. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, nad wyraz intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny jej efekt używania jest obserwowany przy spożyciu 3 g dziennie.

   Zalecane spożycie

   Przyjmować 4 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu. Spożywać raz dziennie, rano, przed treningiem, albo bezpośrednio po treningu. Stosować w dni treningowe.

   Uwagi

   Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze składników artykułu. Produkt nie może być używany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji towaru. Suplement diety nie może być używany jako substytut przeróżnej diety. Zalecany jest stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

   Warunki przechowywania

   Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


  ☆ jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak ☆

  jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak Najniższa Cena Online

  ☆ jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 6pak
  • Nazwa produktu: jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:

   Czysty jabłczan trikreatyny funkcjonalnej formie tabletek czy potrzeba więcej na udany proces ewidentnie nie jest to bowiem jeden ciekawszych preparatów po który warto sięgnąć pomaga szybkiej budowie sporych silnych mięśni unosi odporność wysiłkową, a także ogólną wydolność organizmu sprawdzi się podczas pierwszego jak kolejnych cykli maksymalizując osiągane wyniki sportowe polecamy światowej klasy jabłczan trikreatyny tcm postaci tabletek pomaga osiągnięciu maksymalnie realnych przyrostów suchej tkanki mięśniowej polepsza parametry siłowe podciąga wydolność oraz solidność wysiłkową organizmu sprzyja lepszej sprawności każdego treningu to bez negatywnego wpływu na zdrowy organizm kreatyna znana jest użytkowana od ponad 25 lat na całym świecie sugerowana jest równocześnie amatorom jak zawodowcom atrybuty 6pak nutrition tcm 120tab 6pak nutrition tcm 120tab wysokiej jakości jabłczan trikreatyny którego atrybuty anaboliczne stoją na nad wyraz wysokim poziomie kreatyna stosowana jest sporcie od przeszło 25 lat powodzeniem wspiera sportowców na całym świecie ich dążeniu do upragnionej formy fizycznej należy jednocześnie podkreślić że jest całkowicie bezpieczna dla dobrze funkcjonującego organizmu możesz spokojnie trenować nie zamartwiać się zbędnymi kwestiami wpływa jeszcze na podniesienie wytrzymałości i wydolności fizycznej co ma swoje realne przełożenie na udoskonaloną sprawność każdego treningu 6pak nutrition tcm 120tab może być powodzeniem używany poprzez osoby aktywne niezależnie od stopnia ich innowacyjnia i płci wspaniale sprawdza się w trakcie każdego procesu sprzyjając maksymalizacji osiąganych wyników postaci przyrostu tkanki mięśniowej oraz podniesienia parametrów siłowych warunkiem potrzebnym dla doświadczenia wszelkich korzyści płynących suplementacji kreatyną jest jej nieznaczna dawka dzienna rzędu 3000mg mocne strony 6pak nutrition tcm 120tab potężny pewny skład oparty stanowczo anaboliczną formę kreatyny która jednak nie wpływa negatywnie na organizm zezwala na prowadzenie produktywnego procesu to niezależnie od tego którym jest on kolei elementy 6pak nutrition tcm 120tab skład został 100 oparty najwyższej jakości jabłczan trikreatyny formuła wolna jest od zastrzeżonych mieszanek używanie 6pak nutrition tcm 120tab planujesz proces na kreatynie jednym ciekawszych kroków jest sięgnięcie po jabłczan który cechuje się olbrzymią anaboliczną siłą działania ale jest wolny od przywar konwencjonalnego monohydratu nie sprawia bowiem efektu podlania który jest dla wielu sportowców wyjątkowo problematyczny jest także bardziej zrównoważony chemicznie co oznacza mniejszą podatność na konwertowanie do kreatyniny środowisku wodnym oczywiście nadal funkcjonuje zasada przygotowaną porcję należy wypić bez zbędnej zwłoki wspaniały dobór na każdy proces sposób użycia porcja tabletki raz dziennie najlepiej rano przed posiłkiem pamiętaj wielkim popiciu wodą przeciwwskazania występowanie uczulenia na jakąkolwiek substancję znajdującą się preparacie na i...


  ☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 ☆

  OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 Najniższa Cena Online

  ☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: OSTROVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Nazwa produktu: OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:
   OstroVit Monohydrat Kreatyny 120 kapsułek
   Forma artykułu: kapsułki
   liczba porcji: 30
   ilość sztuk: 120
   Waga netto: 148 g

   OstroVit Monohydrat Kreatyny to wysokiej jakości suplement diety w postaci kapsułek, zawierający skoncentrowaną dawkę monohydratu kreatyny. Opracowany został z myślą o osobach aktywnych fizycznie i uprawiających wszelkiego rodzaju sporty, które w codziennej diecie potrzebują uzupełnić poziom kreatyny. Suplement ma postać wygodnych w wykorzystywaniu kapsułek, które są wyśmienitą alternatywą dla osób nie szanujących przyjmowania kreatyny w postaci proszku do rozpuszczania. Jeśli zatem poszukujesz suplementu, który wspomoże wydajność codziennych treningów i pomoże utrwalić ich efekty - sięgnij po nasz OstroVit Monohydrat Kreatyny w kapsułkach - czystą zawartość składnika aktywnego w każdej porcji, bez zbędnych dodatków.

   właściwości kreatyny zawartej w OstroVit Creatine Monohydrate:
   • Jej przyjmowanie może powiększyć moc i wytrzymałość treningową
   • zwiększając ilość fosfokreatyny w mięśniach, zwiększa zapasy naszego potencjału energetycznego
   • wywołując retencję wodną w komórkach mięśniowych kreuje doskonałe środowisko anaboliczne dla rozrostu masy mięśniowej
   • Regularna suplementacja kreatyny może powiększyć przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej
   • Kreatyna bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu

   Sposób użycia:

   1 porcja: 4 kapsułki

   W dni treningowe spożywać jedną porcję dziennie po treningu. W dni nietreningowe jedną porcję po przebudzeniu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o obfitej intensywności.

   Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) rozmaitej diety. Zalecany jest stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze komponentów produktu. Towar nieodpowiedni dla osób z zaburzeniami czynności nerek. Towar nie powinien być użytkowany poprzez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

   składniki

   Monowodzian kreatyny, otoczka kapsułki (żelatyna, woda oczyszczona).

   artykuł może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki, ryby.

   Wartość odżywcza
   Masa netto artykułu: 148 g
   ilość porcji w opakowaniu: 30
   Wielkość porcji: 4 kapsułki

   ☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition ☆

   kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition Najniższa Cena Online

   ☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition - opis i specyfikacja ☆

   Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Reflex Nutrition
   • Nazwa produktu: kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition
   • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis kreatyny:
    Creatine Creapure Caps to żelatynowe kapsułki zawierające monohydrat kreatyny Creapure. Z dzienną dawką 4.2 g, powiększysz swoją skuteczność w trakcie intensywnego treningu.


   Podsumowanie, czyli jaka odżywka kreatyna do 50 zł dla sportowców najlepsza?


   Najlepsze kreatyny do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańsze kreatyny do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Najlepsze kreatyny dla sportowców – Ranking styczeń 2023

   Jeżeli żadna z powyższych kreatyn do 50 zł dla sportowców nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.


   Powiązania tematyczne:

   • jaka odżywka kreatyna do 50 zł dla sportowców opinie i efekty,
   • dobre kreatyny do 50 zł cena,
   • ranking kreatyn do 50 zł dla sportowców,
   • odżywka kreatyna do 50 zł dla sportowców jaka najlepsza.

   Podobne zestawienia:


   Nasze FAQ o kreatynach do 50 zł

   #1 Gdzie szukać opinii o kreatynach do 50 zł?

   Aktualnie zaprezentowane informacje o kreatynach do 50 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

   #2 Jaka odżywka kreatyna do 50 zł dla sportowców najlepsza? Którą wybrać?

   Poszukując informacji o dobrych kreatynach do 50 zł warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci kreatyny do 50 zł dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

   #3 Jakie kreatyny do 50 zł są najchętniej polecane?

   Nasze zestawienia z odżywkami w postaci kreatyny do 50 zł dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kreatyny do 50 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *