FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kreatyn dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kreatyny dla sportowców / Ranking kreatyn dla sportowców


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kreatyn dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kreatyn dla sportowców,
 • TOP5 chętnie kupowanych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.

Jakie kreatyny najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kreatyny, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kreatyn dla sportowców, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp ☆

, creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  świetna kompilacja najmocniej progresywnych form kreatyny, znamionujących się najwyższą aktywnością anaboliczną i wzorem przemian energetycznych. Jeżeli poszukujesz artykułu świetnego na proces kreatynowy – właśnie takowy znalazłeś! Olbrzymia siła anaboliczna w formie proszku! W 100% legalny i bezpieczny suplement.
  Olimp Creatine Xplode to zestawienie w jednym, unikatowym, produkcie aż 6 najpopularniejszych i produktywnych form kreatyn, stosowanych obecnie na świecie w nowoczesnej suplementacji sportowców. Skład tego szczególnego artykułu został trafnie wyważony, tak, aby uwalnianie luźnych cząsteczek kreatyny było największe zaraz po spożyciu Creatine Xplode nad wyraz błyskawicznie pokrywając zapotrzebowanie organizmu na ten związek, w stanach jego największego narażenia na katabolizm, czyli po przebudzeniu i zaraz po treningu.
  W skład Olimp Creatine Xplode skutecznego produktu wchodzą takie formy kreatyny jak jabłczan, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, pirogronian, cytrynian, a także prawdziwa "perełka" w tej grupie - perfekcyjny chelat kreatynowy magnezu (Creatine Magna Power). Wykorzystanie tych wysokowydajnych form kreatyn zagwarantuje osiągnięcie nie tylko, wspomnianej już, maksymalnie rozmaitej kinetyki uwalniania wolnej cząsteczki kreatyny, a także nieznacznych strat tej substancji (przemiana do nieaktywnej kreatyniny) w niesprzyjających warunkach środowiska przewodu pokarmowego. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż użyte metabolity energetyczne kreatyny (pirogronian, jabłczan czy alfa-ketoglutaran), po uwolnieniu jej wolnej cząsteczki, zasilają pulę związków wchodzących w cykl przemian energetycznych organizmu (m.in. Proces Krebsa), bezpośrednio wpływając na obniżenie subiektywnego uczucia zmęczenia sportowca.
  efektywnie pomaga w tym jeszcze wzbogacenie Creatine Xplode o taurynę, która działając synergistycznie potrafi niezwykle efektywnie wpłynąć na rozszerzenie pojemności treningu, wyraźnie przyczyniając się do poprawy osiągów sportowych, skracając jednocześnie czas regeneracji potreningowej. Wszystkie przytoczone fakty niezaprzeczalnie stawiają najnowszy produkt OLIMP na pozycji lidera w porównaniu z tradycyjnymi, jednoskładnikowymi suplementami kreatyny.
  Dla kogo asygnowany jest produkt?
  Olimp Creatine Xplode polecany jest wszystkim osobom uprawiającym sport, bez względu na poziom ich nowoczesnia. W każdej sytuacji ten nowatorski suplement przyczyni się do wyraźnej poprawy osiągów treningowych i zauważalnego skrócenia czasu regeneracji organizmu. Dobroczynne efekty przyniesie w dodatku suplementacja Creatine Xplode przez osoby, na co dzień, pozostające w dużej aktywności ruchowej, w związku z realizowaną pracą czy innymi obowiązkami. Mieszanka wykorzystanych w produkcie 6 kreatyn pozwoli na cieszenie się zapasem sił poprzez cały aktywny dzień.
  Z jakimi produktami najlepiej zbratać Creatine Xplode?
  W celu maksymalizacji przyrostów masy mięśniowej, niniejszy towar, potreningowo należy bezwzględnie jednoczyć z odżywką węglowodanową Carbonox, jak i odżywkami białkowymi np. Mega Strong Protein albo Whey Protein Complex 100%. W celu zwiększenia sprawności treningu wspaniałym dodatkiem (używanym przed treningiem) będzie natomiast AAKG 7500 Extreme Shot i BCAA Xplode. Wyśmienite, antykataboliczne połączenie będzie stanowiła przed- i potreningowa suplementacja GLUTAMINE Xplode i HMB MEGA CAPS.

☆ OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g ☆

OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g Najniższa Cena Online

☆ OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ostrovit
 • Nazwa produktu: OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  OstroVit Monohydrat Kreatyny 500 g - smak naturalny

  OstroVit Creatine Monohydrate to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

  • 500 g monohydratu kreatyny w opakowaniu
  • 200 porcji produktu
  • 1 miarka dziennie
  • Przepyszna gama smaków True Taste

  Monohydrat kreatyny:

  Kreatyna to organiczny związek chemiczny występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Z zasady dostarczana jest z produktami odzwierzęcymi tj. Mięso, jaja czy ryby. Jej korzystne działanie polega na prostym mechanizmie, który poprzez rozkład fosfokreatyny w mięśniach, uwalnia energię w postaci wysokoenergetycznych cząsteczek ATP (adenozynotrójfosforanu). Pomimo faktu, że kreatyna zawarta jest też w pożywieniu, to by 100% nasycić nasze mięśnie kreatyną, jedyną drogą jest jej stała suplementacja.

  parametry:

  Monohydrat to forma kreatyny, która jest bez wątpienia i skutecznym oraz bezpiecznym suplementem dla profesjonalnych sportowców. Ma szereg cennych właściwości, ułatwiających pracę mięśni, czy ułatwiających nabranie masy ciała, jak i masy mięśniowej,na dodatek wykazuje działanie protekcyjne mózgu czy mięśnia sercowego. Poniżej lista, niektórych korzyści z suplementacji kreatyny:

  • Liczne metaanalizy dowodzą, że jej przyjmowanie rozszerza naszą moc, a także odporność treningową
  • rozszerzając ilość fosfokreatyny w mięśniach, rozszerza zapasy naszego potencjału energetycznego
  • wywołując retencję wodną w komórkach mięśniowych buduje nadzwyczajne środowisko anaboliczne - wspiera rozrost tkanki mięśniowej
  • Może skutecznie poprawić nasze samopoczucie i ogólne zadowolenie przez bezpośrednie działanie na nasz mózg
  • W badaniach wykazano, że osoby stosujące kreatynę uzyskały pokaźniejszy przyrost masy ciała w postaci beztłuszczowej tkanki mięśniowej niżeli osoby, które jej nie stosowały
  • Bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu
  Jakość potwierdzona laboratoryjnie: W dbałości o zdrowie klientów, produkty wyprodukowane przez producenta Ostrovit poddawane są regularnym badaniom w niezależnym akredytowanym laboratorium, w celu zapewnienia i utrzymania najwyższej jakości.
  Sposób użycia: Porcję 2.5 g (1/2 miarki) wymieszać w 100 - 150 ml wody lub soku.

  W dni tre­nin­gowe pić dwie por­cje dzien­nie, jedną bez­po­śred­nio po prze­bu­dze­niu, drugą por­cję po tre­ningu.

  W dni nie­tre­nin­gowe pić jedną por­cję dziennie po prze­bu­dze­niu.

  komponenty: Monowodzian kreatyny

  produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.

  Wartość odżywcza:

  Masa netto artykułu: 500 g
  liczba porcji w opakowaniu: 200
  Wielkość porcji: 2.5 g

  Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut (zamiennik) przeróżnej diety. Suplement diety powinien być przechowywany szczelnie zamknięty w sposób niedostępny dla drobnych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Uwaga: Opis parametry preparatu zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego poprzez lekarza medycyny.


☆ ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g ☆

ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g Najniższa Cena Online

☆ ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ActivLab
 • Nazwa produktu: ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Kreatyna stanowi jeden z najważniejszych budulców tkanki mięśniowej. Jest komponentyem naturalnym i ma czynny udział w procesach powodujących skurcz mięśniowy. Kreatyna wpływa na poprawienie wydolności fizycznej w przypadku intensywnych ćwiczeń, które następują po sobie w niedługich seriach.

  Preparat Creatine Powder Super poza samą kreatyną mieści także witaminę D, która ma korzystny wpływ na dobre funkcjonowanie mięśni. Dodatek witaminy B6 pomaga w zachowaniu właściwego metabolizmu białka oraz glikogenu.
  Kreatyna od lat stanowi najpopularniejszy i przede wszystkim stosowany suplement. Jest ponadto najbezpieczniejsza i najdokładniej przebadana pod każdym kątem co wyróżnia ją na tle innych suplementów. Jest nieopisaną pomocą w budowaniu masy mięśniowej, a także siły, a w dodatku wykazuje właściwości anaboliczne co stanowi kolejną ogromną zaletę.

  Kreatyna jest związkiem ekologicznym, w którego skład wchodzą komponenty białek, jakie występują w mięśniach. Główne zadanie kreatyny polega na gromadzeniu energii w mięśniach. Z tego powodu ilość kreatyny ma ogromne znaczenie – im obszerniejszy jest jej poziom w mięśniach, tym więcej energii możemy zastosować. Pokaźniejsza zawartość ATP (energii) skutkuje wzrostem siły i wytrzymałości fizycznej, co wpływa na istotną udoskonalenie osiągnięć treningowych.

  Na tym jednak nie kończą się mocne strony kreatyny. Warto zaznaczyć, że substancja ta bierze udział w syntezie nowych cząsteczek białek, dzięki temu jest idealną pomocą w czasie regeneracji po odbytym treningu.

  dzięki temu kreatyna jest aż tak modnym suplementem o uniwersalnym działaniu, który używany jest przez sportowców na całym świecie. Wykorzystanie Preparat rekomendowany jest osobom, które posiadają styczność z częstym i nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Dotyczy to na ogół sportowców, niezależnie od uprawianej poprzez nich dyscypliny. Mogą jej używać zarówno kolarze, lekkoatleci, jak i kulturyści, ciężarowcy i zawodnicy wszelakich sztuk walki. Elementy Monohydrat kreatyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty, substancja słodząca E951, substancja przeciwzbrylająca E551, barwniki: E104 (smak cytrynowy i pomarańczowy), E110 (smak pomarańczowy, grapefruitowy i kiwi), E124 (smak grapefruitowy, wiśniowy i czarnej porzeczki), E133 (smak kiwi i czarnej porzeczki). Zalecane spożycie Faza nasycenia: do 20 g dziennie poprzez okres 5 dni. Dawki podtrzymujące: 8-10 g dziennie. Środek należy przyjmować regularnie przez 4-6 tygodni. Po 6 tygodniach przerwać podawanie kreatyny na 3-4 tygodnie. 1 łyżeczka od herbaty zawiera 5 g preparatu. Opakowanie 500 g gromadzi aż 83 porcje.

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) przeróżnej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji artykułu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Przed zastosowaniem artykułu sugerujemy zapoznanie się z skrupulatnymi informacjami przekazanymi na opakowaniu lub dołączonej ulotce.

☆ BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna ☆

BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna Najniższa Cena Online

☆ BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BioTech USA
 • Nazwa produktu: BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  100% Creatine Monohydrate
  MONOHYDRAT KREATYNY KLASY FARMACEUTYCZNEJ. BEZ SMAKU.

  Suplement diety
  wielkość opakowania

  300 g (60 porcji)

  CZYSTA efektywnOŚĆ W PROSZKU

  Kreatyna zwiększa skuteczność fizyczną podczas kolejnych krótkich, wyjątkowo intensywnych ćwiczeń. Dobry efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. 100% Monohydrat Kreatyny jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej jakości w postaci proszku. Jest bez smaku, więc można go z łatwością wymieszać z innymi środkami, takimi jak suplementy do budowy masy i koktajle białkowe. Podobnie jak wszystkie produkty marki BioTech USA, 100% Monohydrat Kreatyny gromadzi w 100% bezpieczne, skrupulatnie dostosowane elementy.

  sposób zastosowania

  W celu uzyskania 1 porcji, wymieszać 5 g monohydratu kreatyny z 500 ml dowolnego napoju. Etap napełniania: w pierwszym tygodniu spożywać 4 porcje dziennie. Dwie przed i dwie po treningu. Faza podtrzymania: Po fazie napełniania spożywać 2 porcje dziennie. Jedną przed i jedną po treningu.


  Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być stosowany jako substytut przeróżnej diety. Preparat nie jest asygnowany dla dzieci, kobiet w ciąży, a także karmiących.


☆ storm 835 g marki Universal nutrition ☆

storm 835 g marki Universal nutrition Najniższa Cena Online

☆ storm 835 g marki Universal nutrition - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Universal Nutrition
 • Nazwa produktu: storm 835 g marki Universal nutrition
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Storm jest wyjątkowym kompleksem 7 form kreatyny, który zwiększa wydajność fizyczną w trakcie intensywnego treningu. Oprócz kreatyny mieści również mieszankę beta alaniny, betainy, cytruliny i tauryny. Jest odpowiedni dla wszelkich sportowców, którzy chcą wzmocnić swoją wydolność przed wymagającym treningiem.


☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g ☆

Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g Najniższa Cena Online

☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mammut Nutrition
 • Nazwa produktu: Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Monohydrat kreatyny cieszy się szczególną popularnością wśród sportowców, którzy chcą uzyskać jak najwięcej korzyści z treningu. Pomaga powiększyć wydolność fizyczną w trakcie intensywnych ćwiczeń. Jedna porcja sprawną ilość 5,1 g kreatyny, a także 129 mg magnezu, który z kolei przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Monohydrat kreatyny jest dostępny w formie rozpuszczalnego proszku.

☆ GymBeam 100 % Monohydrat Kreatyny 1000 g (8588006485554) ☆

GymBeam 100 % Monohydrat Kreatyny 1000 g (8588006485554) Najniższa Cena Online

☆ GymBeam 100 % Monohydrat Kreatyny 1000 g (8588006485554) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: GymBeam 100 % Monohydrat Kreatyny 1000 g (8588006485554)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  100 % Monohydrat Kreatyny jest wyjątkowo popularny pośród sportowców siłowych, miłośników HIIT oraz osób uprawiających sporty zespołowe. Ale może być użytkowany przez wszystkie aktywne osoby, które potrzebują prędkości, eksplozywności, a także maksymalnej siły.

  Kreatyna jest w stanie powiększać wydolność podczas krótkotrwałych, konsekutywnych kolekcji intensywnych ćwiczeń.radować się jej działaniem, musisz przyjmować minimum 3 g kreatyny dziennie. Możesz prosto zaspokoić to zapotrzebowanie jedną porcją tego produktu.


☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE ☆

Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Będąc jedną z postaci kreatyny cieszącej się największym zainteresowaniem naukowców na całym świecie, nasz efektywny proszek ma naukowo potwierdzoną zdolność do poprawy wydolności fizycznej,1 dzięki wpływaniu na ogólną ulepszenie mocy.

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku ☆

Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Będąc jedną z postaci kreatyny cieszącej się największym zainteresowaniem naukowców na całym świecie, nasz sprawny proszek posiada naukowo potwierdzoną zdolność do poprawy wydolności fizycznej,1 dzięki wpływaniu na ogólną udoskonalenie mocy.

☆ kreatyna hcl 120 kaps marki Gymbeam ☆

kreatyna hcl 120 kaps marki Gymbeam Najniższa Cena Online

☆ kreatyna hcl 120 kaps marki Gymbeam - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: kreatyna hcl 120 kaps marki Gymbeam
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Creatine HCl chlorowodorek kreatyny w kapsułkach, który jest szczególnie stabilny, wyśmienicie rozpuszczalny i przyswajalny. Nie powoduje efektów ubocznych, takich jak wzdęcia, skurcze czy zatrzymywanie wody. Jest adekwatny dla każdego, kto chce zwiększyć siłę, wydajność i solidność mięśni, a także pobudzić ich rozwój.


Podobne zestawienia:


Najtańsze kreatyny – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze kreatyny, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kreatyn dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) ☆

Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) Najniższa Cena Online

☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Biosterol 36 caps - 670mg

  Biosterol? to suplement prohormonalny*. Pozostał opracowany poprzez najkorzystniejszych polskich specjalistów, nawet sam jego bezkompromisowiec otrzymywany jest indywidualnie. Przewagą Biosterolu jest szanowane autorstwo receptury i potwierdzina doświadczeniami produktywność. Użycie zgodnie z opisem zezwala na rozszerzenie produkcji testosteronu w organiźmie nawet o 4 mg w ciągu doby.

  Środek jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, asygnowanym do wspomagania diety sportowców. Wybór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany został na działanie zwiększające produkcję testosteronu i stymulację energiczności psychicznej, która pozwala na realizowanie wyczerpujących planów treningowych.
  Saponiny są to związki pochodzenia roślinnego zbudowane z dwóch części: aglikonu - sapogeniny (sapogenol) i glikonu ? sacharydu. Saponiny zmieniają strukturę błon komórkowych i tym samym nabłonków, czyniąc je bardziej przepuszczalnymi dla części naturalnych w tym spożywanych białek. Saponiny mają zdolność przyłączania się do cholesterolu, tworząc stosunkowo jednostajne związki, intensywne farmakologicznie.

  Saponiny steroidowe to pochodne spirostanu albo furostanu. Powstają na układzie steranu z ugrupowaniem cyklicznym bocznym. Ugrupowanie boczne składa się z pierścienia 5-członowego i pierścienia 6-członowego. Oba pierścienie są połączone węglem spiro C-22. Saponiny steroidowe pochodne furostanu nie mają zamkniętego pierścienia F, lecz łańcuch alifatyczny. W zakresie cechy anabolicznych wykorzystuje się sarsasapogeninę, diosgeninę, jamogeninę, smilageninę, tigogeninę, hekogeninę. Wymienione saponiny posiadają w pozycji 3 grupę wodorotlenową, dzięki temu, w występowaniu katalizatorów możliwe jest przekształcenie ich w hormony sterydowe lub parahormony sterydowe o działaniu anabolicznym. W organizmie człowieka istnieją optymalne szlaki metaboliczne zdolne do biosyntezy aktywnych substancji sterydowych (anabolicznych) z wymienionych saponin, pod warunkiem wstępnej obróbki biochemicznej jaka zachodzi pod wpływem enzymów symbiotycznej mikroflory jelitowej. Enzymy te przekształcają saponiny w związki pregnanowe (C-21) i androstanowe (C-19), będące substratami do syntezy testosteronu i androsteronu. Do celów anabolicznych najszczególniej wydajne są saponiny o podwójnym wiązaniu między węglem C5 i C6. Degradacja metaboliczna łańcucha bocznego saponiny steroidowej (utlenienie, redukcja, dehydroksylacja, dehydratacja), doprowadza do powstania związku C-19 (testosteron).

  Dostarczanie tego typu prekursorów androgenów przy jednocześnie znormalizowanej mikroflorze jelitowej może zwiększyć liczba wyprodukowanego testosteronu choćby o 4 mg w ciągu doby. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. Testosteron wolny, nie związany z białkami. Właśnie ten wolny testosteron gwarantuje efekt metaboliczny. Dodatek fitosteroli, a także stymulatorów wydzielania insuliny (prekursory i aktywatory hydroksy-izoleucyny, czysta 4-hydroksy-izoleucyna) zawartych w ekstraktach z czarnuszki i kozieradki zapewnia uzupełniające pobudzenie przyrostów tkanki łącznej i tkanki mięśniowej. Zwiększone wydzielanie insuliny powoduje: pobudzenie syntezy glikogenu i białek, ułatwienie transportu poprzez błony komórkowe do wnętrza komórek ? glukozy, aminokwasów, potasu i kwasów tłuszczowych, hamowanie nadmiernej glikogenolizy, zubażającej mięśnie w materiał energetyczny.

  Dawkowanie:

  -2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol? powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na atrybuty stymulujące do energiczności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W sytuacji używania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po różnych posiłkach.

  Przeciwwskazania i działania niepożądane:
  towaru nie powinny stosować kobiety w ciąży i w okresie karmienia. Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania preparatu.

  elementy czynne (ekstrakty):

  Nigellae fluidum,
  Capsici fluidum,
  Trigonellae fluidum,
  Myristicae liquidum,
  Glycyrrhizae siccum,
  Cynarae fluidum.

  Jedna kapsułka mieści:

  ? 200 mg saponin,
  ? 66 mg fitosteroli,
  ? 0,25 mg alkaloidów steroidowych.

  artykuł przeznaczony do sprzedaży dla osób pełnoletnich.

  Przechowywanie:
  Preparat należy przechowywać w temp. Do 25°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Opakowanie:
  3 blistry po 12 kapsułek miękkich.☆ 6pak nutrition Tcm 120kaps. ☆

6pak nutrition Tcm 120kaps. Najniższa Cena Online

☆ 6pak nutrition Tcm 120kaps. - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 6Pak Nutrition
 • Nazwa produktu: 6pak nutrition Tcm 120kaps.
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  TCM - Jabłczan kreatyny w kapsułkach - 120 kaps.


  TCM od 6PAK Nutriton - jest to jabłczan trikreatyny w formie kapsułek, dzięki którym cykl suplementacji jest wygodny i nie przysparza obszerniejszych problemów w codziennym funkcjonowaniu. Każda porcja to potężna dawka czystej kreatyny o idealnej przyswajalności i biodostępności. Warto podkreślić, że forma jabłczanu jest jednostajniejsza chemicznie od klasycznego monohydratu i nie powoduje faktu "podlania wodą". Przekłada się to na trwałe efekty, z których bez wątpienia będziesz dumny i na dodatek zmotywowany do dalszych starań o wymarzoną formę fizyczną.


  Kreatyna i jej efektywność, czy jest bezpieczna?


  Kreatyna stanowi najczęstszy wybór sportowców, którym zależy na maksymalizacji osiąganych przyrostów suchej tkanki mięśniowej. Jednak nie jest to koniec korzyści, jakie idą za jej suplementacją. Wpływa bowiem na podniesienie siły fizycznej i ulepszenie ogólnej wydolności i wytrzymałości fizycznej, co umożliwia dopełniające podniesienie efektywności każdej sesji treningowej. Użytkowana jest w sporcie od przeszło 30 lat i była wielokrotnie badana pod kątem bezpieczeństwa i realnego wpływu na organizm sportowca. Wszelkie jej atrybuty się potwierdziły. Jeżeli chodzi natomiast o jej bezpieczeństwo - pomimo swej siły działania nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Pozostaje trenować, jeść, odpoczywać i radować się z osiąganych wyników sportowych!
  Pamiętaj jednak, iż jeżeli chcesz wykorzystać pełny potencjał kreatyny, to jej mała dawka dzienna jaką musisz przyjąć to 3000 mg.


  Jabłczan to jedna z form kreatyny, lecz jak ona działa?


  Jabłczan kreatyny jest stabilniejszą formą chemiczną od monohydratu, szczególnie w środowisku wodnym. Oznacza to, że nie konwertuje tak błyskawicznie do nieaktywnej kreatyniny. Problem ten nie dotyczy jednak formy kapsułkowanej, a bardziej proszku, którego rozpuszczenie powinno się odbywać zaraz przed planowym spożyciem. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną, co jest widoczne niezwykle w sytuacji następujących po sobie krótkich i intensywnych skurczy mięśni. Sugerowana jest wszystkim dorosłym sportowcom, którzy wiedzą czego potrzebuje ich organizm. W trakcie treningu o odpowiednio wysokiej intensywności do resyntezy ATP (wysokoenergetycznych cząsteczek adenozyno fosforanu) wykorzystywana jest kreatyna i fosfokreatyna, są swoistym buforem energetycznym. Transportuje on energię w trakcie pracy mięśni.

  TCM - Jabłczan kreatyny w kapsułkach - 120 kaps.
  elementy: jabłczan trikreatyny (83,3 %), otoczka kapsułki (żelatyna)B / substancja glazurująca - hydrokrypropylometyloceluloza)C, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych). B,CPatrz sybmol za numerem partii produkcyjnej. Może zawierać niezamierzoną występowanie pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.

  TCM

  Suplement diety w postaci kapsułek. Formuła okołotreningowa na bazie kreatyny w formie jabłczanu kreatyny. Artykuł polecany osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o obszernej intensywności. Kreatyna powiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie niedługich, wyjątkowo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a dobry jej efekt używania jest obserwowany przy spożyciu 3 g dziennie.

  Zalecane spożycie

  Przyjmować 4 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu. Spożywać raz dziennie, rano, przed treningiem, albo bezpośrednio po treningu. Stosować w dni treningowe.

  Uwagi

  Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze komponentów towaru. Towar nie może być użytkowany poprzez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut rozmaitej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Warunki przechowywania

  Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Bronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


☆ jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak ☆

jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak Najniższa Cena Online

☆ jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 6pak
 • Nazwa produktu: jabłczan kreatyny w tabletkach tcm 120 tabl marki 6pak
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Czysty jabłczan trikreatyny funkcjonalnej formie tabletek czy potrzeba więcej na udany proces bezspornie nie jest to bowiem jeden ciekawszych preparatów po który warto sięgnąć pomaga prędkiej budowie pokaźnych silnych mięśni podnosi wytrzymałość wysiłkową i ogólną wydolność organizmu sprawdzi się w trakcie pierwszego jak kolejnych cykli maksymalizując osiągane wyniki sportowe polecamy światowej klasy jabłczan trikreatyny tcm postaci tabletek pomaga osiągnięciu maksymalnie możliwych przyrostów suchej tkanki mięśniowej polepsza cechy siłowe podwyższa wydolność oraz solidność wysiłkową organizmu sprzyja lepszej produktywności każdego treningu to bez negatywnego wpływu na zdrowy organizm kreatyna znana jest wykorzystywana od ponad 25 lat na całym świecie sugerowana jest zarówno amatorom jak zawodowcom cechy 6pak nutrition tcm 120tab 6pak nutrition tcm 120tab wysokiej jakości jabłczan trikreatyny którego atrybuty anaboliczne stoją na szczególnie wysokim poziomie kreatyna stosowana jest sporcie od przeszło 25 lat powodzeniem wspiera sportowców na całym świecie ich dążeniu do upragnionej formy fizycznej należy jednocześnie podkreślić że jest kompletnie bezpieczna dla poprawnie funkcjonującego organizmu możesz spokojnie trenować nie zamartwiać się zbędnymi kwestiami wpływa ponadto na podniesienie wytrzymałości, a także wydolności fizycznej co ma swoje realne przełożenie na udoskonaloną wydajność każdego treningu 6pak nutrition tcm 120tab może być powodzeniem wykorzystywany przez osoby aktywne niezależnie od stopnia ich nowoczesnia oraz płci znakomicie sprawdza się podczas każdego cyklu sprzyjając maksymalizacji osiąganych wyników postaci przyrostu tkanki mięśniowej i podniesienia parametrów siłowych warunkiem koniecznym dla doświadczenia wszystkich korzyści płynących suplementacji kreatyną jest jej niewiele znacząca dawka dzienna rzędu 3000mg atuty 6pak nutrition tcm 120tab mocny pewny skład oparty bardzo anaboliczną formę kreatyny która jednak nie wpływa negatywnie na organizm pozwala na prowadzenie wydajnego cyklu to niezależnie od tego którym jest on kolei komponenty 6pak nutrition tcm 120tab skład został 100 oparty najwyższej jakości jabłczan trikreatyny formuła wolna jest od chronionych mieszanek stosowanie 6pak nutrition tcm 120tab planujesz proces na kreatynie jednym ciekawszych kroków jest sięgnięcie po jabłczan który charakteryzuje się olbrzymią anaboliczną siłą działania lecz jest wolny od przywar klasycznego monohydratu nie powoduje bowiem efektu podlania który jest dla wielu sportowców wyjątkowo problematyczny jest także bardziej jednostajny chemicznie co oznacza mniejszą podatność na konwertowanie do kreatyniny środowisku wodnym oczywiście nadal funkcjonuje zasada przygotowaną porcję należy wypić bez zbędnej zwłoki wyśmienity dobór na każdy cykl sposób zastosowania porcja tabletki raz dziennie najlepiej rano przed posiłkiem pamiętaj sporym popiciu wodą przeciwwskazania obecność uczulenia na jakąkolwiek substancję znajdującą się preparacie na i...


☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 ☆

OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 Najniższa Cena Online

☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OSTROVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Nazwa produktu: OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  OstroVit Monohydrat Kreatyny 120 kapsułek
  Forma towaru: kapsułki
  liczba porcji: 30
  liczba sztuk: 120
  Waga netto: 148 g

  OstroVit Monohydrat Kreatyny to wysokiej jakości suplement diety w postaci kapsułek, zawierający skoncentrowaną dawkę monohydratu kreatyny. Opracowany został z myślą o osobach aktywnych fizycznie i uprawiających wszystkiego rodzaju sporty, które w codziennej diecie potrzebują uzupełnić poziom kreatyny. Suplement ma postać komfortowych w używaniu kapsułek, które są wyśmienitą alternatywą dla osób nie ceniących przyjmowania kreatyny w postaci proszku do rozpuszczania. Jeśli zatem poszukujesz suplementu, który wspomoże produktywność codziennych treningów i pomoże utrwalić ich efekty - sięgnij po nasz OstroVit Monohydrat Kreatyny w kapsułkach - czystą zawartość składnika aktywnego w każdej porcji, bez zbędnych dodatków.

  cechy kreatyny zawartej w OstroVit Creatine Monohydrate:
  • Jej przyjmowanie może zwiększyć moc i trwałość treningową
  • zwiększając ilość fosfokreatyny w mięśniach, rozszerza zapasy naszego potencjału energetycznego
  • wywołując retencję wodną w komórkach mięśniowych wytwarza idealne środowisko anaboliczne dla rozrostu masy mięśniowej
  • Regularna suplementacja kreatyny może rozszerzyć przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej
  • Kreatyna bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu

  Sposób użycia:

  1 porcja: 4 kapsułki

  W dni treningowe spożywać jedną porcję dziennie po treningu. W dni nietreningowe jedną porcję po przebudzeniu. Produkt asygnowany dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

  Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) różnej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części produktu. Artykuł nieodpowiedni dla osób z zaburzeniami czynności nerek. Towar nie powinien być użytkowany poprzez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla niedużych dzieci.

  komponenty

  Monowodzian kreatyny, otoczka kapsułki (żelatyna, woda oczyszczona).

  produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki, ryby.

  Wartość odżywcza
  Masa netto towaru: 148 g
  liczba porcji w opakowaniu: 30
  Wielkość porcji: 4 kapsułki

  ☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition ☆

  kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition Najniższa Cena Online

  ☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Reflex Nutrition
  • Nazwa produktu: kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:
   Creatine Creapure Caps to żelatynowe kapsułki zawierające monohydrat kreatyny Creapure. Z dzienną dawką 4.2 g, zwiększysz swoją wydajność w trakcie intensywnego treningu.


  Podsumowanie, czyli jaka odżywka kreatyna dla sportowców najlepsza?


  Najlepsze kreatyny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze kreatyny w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Dobre kreatyny dla sportowców – Ranking styczeń 2023

  Jeżeli żadna z powyższych kreatyn dla sportowców nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.


  Powiązania tematyczne:

  • jaka odżywka kreatyna dla sportowców opinie i efekty,
  • dobre kreatyny cena,
  • ranking kreatyn dla sportowców,
  • odżywka kreatyna dla sportowców jaka najlepsza.

  Podobne zestawienia:


  Nasze FAQ o kreatynach

  #1 Gdzie szukać opinii o kreatynach?

  Aktualnie zaprezentowane informacje o kreatynach odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

  #2 Jaka odżywka kreatyna dla sportowców najlepsza? Którą wybrać?

  Poszukując informacji o dobrych kreatynach warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci kreatyny dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

  #3 Jakie kreatyny są najchętniej polecane?

  Nasze zestawienia z odżywkami w postaci kreatyny dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kreatyny to produkty często rekomendowane przez kupujących.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *