FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kreatyn do 150 zł dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kreatyny dla sportowców / Ranking kreatyn do 150 zł dla sportowców


Pomagamy w wyborze dobrych kreatyn do 150 zł dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kreatyn do 150 zł dla sportowców,
 • TOP5 chętnie kupowanych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.

Jakie kreatyny do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kreatyny do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking kreatyn do 150 zł dla sportowców, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp ☆

, creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  znakomita kombinacja najistotniej zaawansowanych form kreatyny, charakteryzujących się najwyższą aktywnością anaboliczną i wzorem przemian energetycznych. Jeżeli poszukujesz towaru wyśmienitego na proces kreatynowy – właśnie takowy znalazłeś! Olbrzymia siła anaboliczna w formie proszku! W 100% legalny i bezpieczny suplement.
  Olimp Creatine Xplode to zestawienie w jednym, nieszablonowym, produkcie aż 6 najpopularniejszych i sprawnych form kreatyn, wykorzystywanych aktualnie na świecie w innowacyjnej suplementacji sportowców. Skład tego szczególnego produktu został adekwatnie wyważony, tak, żeby uwalnianie swobodnych cząsteczek kreatyny było największe zaraz po spożyciu Creatine Xplode wyjątkowo błyskawicznie pokrywając zapotrzebowanie organizmu na ten związek, w stanach jego największego narażenia na katabolizm, czyli po przebudzeniu i zaraz po treningu.
  W skład Olimp Creatine Xplode produktywnego towaru wchodzą takie formy kreatyny jak jabłczan, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, pirogronian, cytrynian, a także prawdziwa "perełka" w tej grupie - rewelacyjny chelat kreatynowy magnezu (Creatine Magna Power). Użycie tych wysokowydajnych form kreatyn zapewnia osiągnięcie nie tylko, wspomnianej już, maksymalnie różnej kinetyki uwalniania wolnej cząsteczki kreatyny, a także niepokaźnych strat tej substancji (przemiana do nieaktywnej kreatyniny) w niesprzyjających warunkach środowiska przewodu pokarmowego. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż użyte metabolity energetyczne kreatyny (pirogronian, jabłczan czy alfa-ketoglutaran), po uwolnieniu jej wolnej cząsteczki, zasilają pulę związków wchodzących w proces przemian energetycznych organizmu (m.in. Proces Krebsa), bezpośrednio wpływając na obniżenie subiektywnego uczucia zmęczenia sportowca.
  produktywnie pomaga w tym w dodatku wzbogacenie Creatine Xplode o taurynę, która działając synergistycznie potrafi szczególnie produktywnie wpłynąć na rozszerzenie pojemności treningu, wyraźnie przyczyniając się do poprawy osiągów sportowych, skracając jednocześnie czas regeneracji potreningowej. Wszystkie przytoczone fakty niezaprzeczalnie stawiają najnowszy artykuł OLIMP na pozycji lidera w porównaniu z tradycyjnymi, jednoskładnikowymi suplementami kreatyny.
  Dla kogo przeznaczony jest towar?
  Olimp Creatine Xplode polecany jest wszystkim osobom uprawiającym sport, bez względu na poziom ich innowacyjnia. W każdej sytuacji ten prekursorski suplement przyczyni się do wyraźnej poprawy osiągów treningowych i zauważalnego skrócenia czasu regeneracji organizmu. Dobroczynne efekty przyniesie także suplementacja Creatine Xplode poprzez osoby, na co dzień, pozostające w obfitej aktywności ruchowej, w związku z realizowaną pracą czy innymi obowiązkami. Mieszanka wykorzystanych w produkcie 6 kreatyn pozwoli na cieszenie się zapasem sił poprzez cały aktywny dzień.
  Z jakimi produktami najlepiej skonsolidować Creatine Xplode?
  W celu maksymalizacji przyrostów masy mięśniowej, niniejszy artykuł, potreningowo należy bezwzględnie zespalać z odżywką węglowodanową Carbonox, jak i odżywkami białkowymi np. Mega Strong Protein albo Whey Protein Complex 100%. W celu zwiększenia wydajności treningu perfekcyjnym dodatkiem (użytkowanym przed treningiem) będzie natomiast AAKG 7500 Extreme Shot i BCAA Xplode. Świetne, antykataboliczne połączenie będzie stanowiła przed- i potreningowa suplementacja GLUTAMINE Xplode i HMB MEGA CAPS.

☆ TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 ☆

TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 Najniższa Cena Online

☆ TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  • Kreatyna CM3 to wyższa absorpcja mięśniowa kreatyny biorącej udział w przemianach energetycznych w czasie szczególnie intensywnych wysiłków
  • Jabłczan kreatyny to wzrost czystej siły i masy mięśniowej
  • CM3 Trec to wzrost siły z zachowaniem dynamiki, szybkości
  • Kreatyna Trec to wyższy poziom energii na treningu
  • Suplementacji CM3 Trec nie towarzyszą przykre dolegliwości żołądkowe

  CO TO JEST JABŁCZAN KREATYNY, I CZYM SIĘ RÓŻNI OD ZWYKŁEJ KREATYNY?
  Kreatyna to jeden z pierwszych suplementów wspierających energetykę wysiłkową. Najszybciej angażowanym źródłem energii w organizmie są zasoby ATP. Gdy wysiłek jest bardzo intensywny np. Wyciskamy sztangę o wadze 100 kg, albo w czasie meczu albo walki na ringu dochodzi do niezwykle dynamicznej akcji, organizm dosłownie w ciągu 2-3 s wyzbywa się całego ATP. Seria w siłowni, czy akcja na boisku lub runda w sportach walki trwają dłużej niżeli 2 s, stąd organizm musi dysponować sposobami na szybkie odnowienie ATP. I tu właśnie wkracza do gry kreatyna, która je odtwarza. produktywnie czyni to kreatyna trec w formie jabłczanu.
  Zasoby ustrojowe kreatyny mogą być niewystarczające na pokrycie zapotrzebowania energetycznego związanego z wysiłkiem, stąd w celu poprawy efektów treningowych wprowadzamy do suplementacji kreatynę. Ogromny problem dla kreatyny stanowi droga przez układ pokarmowy. Kwaśne środowisko, jakie panuje m.in. W żołądku, niszczy tę cenną substancję nie zezwalając jej dotrzeć do miejsca, w którym ma wykonać swoją robotę, czyli TWOICH MIĘŚNI. Z tego względu kreatynę łączy się z rozmaitymi substancjami zabezpieczającymi ją przed czynnikami uszkadzającymi jak np. Kwaśny odczyn. Jednym z lepszych połączeń stabilizujących kreatynę jest związanie jej z kwasem jabłkowym, co daje w efekcie jabłczan kreatyny. Przystępny jest on w niezwykle stężonej dawce w postaci smakowego, korzystnie rozpuszczającego się w wodzie, proszku w ofercie marki Trec jako produkt o nazwie CM3. Kreatyna CM3 to forma kreatyny pozbawiona wielu wad, jakie ma podstawowa forma tego suplementu.
  W CZYM JABŁCZAN KREATYNY MOŻE BYĆ lepszY OD MONOHYDRATU, CZYLI DLACZEGO W CZASIE SUPLEMENTACJI KREATYNĄ NIE MUSISZ PUCHNĄĆ JAK BALON?
  Kreatyna CM3 Trec to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym, które zabezpiecza ją przed przedwczesną dezaktywacją (czyli zanim zdoła dotrzeć do mięśni). To jednak nie jedyna zaleta kreatyny CM3.
  Suplementacji kreatyną nieraz towarzyszy, nie zawsze pożądany, proces zatrzymywania wody w organizmie. Owszem efekty treningowe są coraz lepsze lecz czy musi to zachodzić za cenę napuchniętego wyglądu? Jeżeli tego chcesz uniknąć wybierz formę jabłczanu kreatyny. Suplementacja CM3 Trec to gwarantowany wzrost siły i energii treningowej nie okupione nadmierną retencją wody poprzez organizm.
  wykorzystywaniu formy jabłczanu kreatyny nie towarzyszy także dyskomfort żołądkowy, jaki może występować przy suplementacji zwykłą kreatyną.
  SKĄD większY POZIOM ENERGII PO KREATYNIE CM3 marki TREC?
  Dotąd brałeś zwykłą kreatynę i dziwi cię, że przy jabłczanie kreatyny na treningu odczuwasz wyższy poziom pobudzenia, energii? Do tego mięśnie szybciej się regenerują między seriami, będąc gotowymi do podjęcia coraz pokaźniejszych wyzwań treningowych?
  To właśnie zasługa większej przyswajalności kreatyny CM3 poprzez mięśnie, ale także obecność kwasu jabłkowego. Kwas jabłkowy zawarty w CM3 Trec to ważny substrat w tlenowych przemianach energetycznych, które stanowią komponent energetyki wysiłkowej o dowolnej intensywności.
  KTO MOŻE SIĘGAĆ PO JABŁCZAN KREATYNY?
  Po kreatynę CM3 sięgnąć może każdy, komu zależy na wzroście czystej siły i masy mięśniowej, którym nie towarzyszy zbędny przyrost masy ciała. Pamiętaj jeżeli Twoja siła nie ewoluuje, mięśnie nie będą chciały rozszerzać swych rozmiarów!
  Mięśnie potrzebują do rozwoju kilku rzeczy:
  - Intensywnych bodźców treningowych – sięgnij na treningu po większe obciążenia!
  - bezawaryjnej energetyki wysiłkowej, która podoła intensywnym bodźcom treningowym – sięgnij po CM3 Trec i podnieś swoje możliwości wysiłkowe
  - Kompleksowej regeneracji potreningowej – w połączeniu z takimi produktami jak carbo, vitargo, glutamina czy bcaa
  Jabłczan kreatyny będzie polecany istotnie w dyscyplinach ograniczonych kategoriami wagowymi jak sporty walki, wysiłkach wymagających ogromnej dynamiki np. Gry zespołowe.

☆ total creatine 500 g marki Megabol ☆

total creatine 500 g marki Megabol Najniższa Cena Online

☆ total creatine 500 g marki Megabol - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: total creatine 500 g marki Megabol
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Total Creatine posiada 100% czysty i mikronizowany monohydrat kreatyny o prędkiej wchłanialności i obfitej produktywności. Kreatyna znakomicie zespala wodę i przedostaje sie do mięśni. W efekcie, wspomaga rozwój mięśni, cykl anaboliczny, który odgrywa ważną rolę w odbudowie tkanki oraz w zwiększeniu wydajności.


☆ Myprotein Kreatyna creapure® - 250g - bez smaku (5055534302347) ☆

Myprotein Kreatyna creapure® - 250g - bez smaku (5055534302347) Najniższa Cena Online

☆ Myprotein Kreatyna creapure® - 250g - bez smaku (5055534302347) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Myprotein Kreatyna creapure® - 250g - bez smaku (5055534302347)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Kreatyna podwyższa wydajność fizyczną podczas powtarzalnych, krótkotrwałych i niezwykle intensywnych ćwiczeń,1 sprawiając,artykuł ten stanowi wspaniałe uzupełnienie do poprawy dynamiki Twojego treningu i pomoże Ci w osiągnięciu celów sportowych.

☆ Kreatyna kre-alkalyn® - 120kapsułki marki Myprotein ☆

Kreatyna kre-alkalyn® - 120kapsułki marki Myprotein Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna kre-alkalyn® - 120kapsułki marki Myprotein - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Kreatyna kre-alkalyn® - 120kapsułki marki Myprotein
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Od podnoszenia ciężarów począwszy, a na treningu kardio kończąc, kreatyna pomaga nam w osiąganiu obranych celów. Kre-Alkalyn® to postać kreatyny o właściwym poziomie pH. Rewelacyjnie pasuje do całej gamy celów, regularnych ćwiczeń i sportów.

☆ Stacker2 kreatyna complete 300 g ☆

Stacker2 kreatyna complete 300 g Najniższa Cena Online

☆ Stacker2 kreatyna complete 300 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Stacker2
 • Nazwa produktu: Stacker2 kreatyna complete 300 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Kreatyna Complete to mieszanka czterech form kreatyny. Zawiera monohydrat kreatyny, cytrynian trikreatyny, pirogronian kreatyny i ester etylowy jabłczanu kreatyny. Dzięki zawartości komponentów ergonomicznych zwiększa wydolność fizyczną w trakcie niedługich, następujących po sobie interwałów intensywnego treningu.

  Skorzystają z niej sportowcy siłowi i miłośnicy treningu crossfit czy HIIT.


☆ GymBeam Kreatyna Crea7in 600 g ☆

GymBeam Kreatyna Crea7in 600 g Najniższa Cena Online

☆ GymBeam Kreatyna Crea7in 600 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: GymBeam Kreatyna Crea7in 600 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Kreatyna Crea7in jest wieloskładnikową kreatyną, która składa się z 7 rodzajów kreatyny i poprawia skuteczność mięśni, powiększa ich siłę i ich rozwój. Ta super formuła kreatyny zapewnia silną i wysokiej jakości dawkę ultraczystej kreatyny, stanowiąc źródło kreatyny dostarczanej bezpośrednio do mięśni, ulepszającej regenerację, rekonwalescencję, a także wytrzymałość.

  Jest ona wzbogacona przez aminokwas L-cytrulinę, który w naturalny sposób zwiększa poziom argininy, ornityny, a także syntezy tlenku azotu, dlategoprędko doprowadza krew do mięśni, rozszerza poziom siły, a także poprawia trwałość.

  Wieloskładnikowa Kreatyna Crea7in dzisiaj na wyprzedaży. Opakowanie 300 g + wielokomorowy szejker gratis. Opakowanie 600 g + wielokomorowy szejker, tabletki musujące z witaminą C oraz 2x shot magnezowy gratis.

  Promocja nie dotyczy klientów hurtowych.


☆ Prosupps creagen 285 g ☆

Prosupps creagen 285 g Najniższa Cena Online

☆ Prosupps creagen 285 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ProSupps
 • Nazwa produktu: Prosupps creagen 285 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  CreaGEN to unikatowa mieszanka dla każdego atlety, który chce osiągać najlepsze rezultaty i pożąda wzrostu mięśni. W składzie artykułu znajdziesz monohydrat kreatyny, który zwiększa wydolność podczas krótkotrwałych serii ćwiczeń o wysokiej intensywności.

  ponadto towar jest też wzbogacony HMB, a także bezwodną betainą, która jest powiązana z produktywniejszym gospodarowaniem wodą oraz nawadnianiem komórek. Co więcej, CreaGEN zawiera wapń i witaminę C, które pomagają zwalczać zmęczenie i wyczerpanie.

  Zupełnie nowy CreaGen tylko teraz w pakiecie z prezentem do wyboru Maca lub GABA. Promocja nie dotyczy klientów hurtowych.


☆ mikronizowany monohydrat kreatyny(100% creapure®) 500 g marki Gymbeam ☆

mikronizowany monohydrat kreatyny(100% creapure®) 500 g marki Gymbeam Najniższa Cena Online

☆ mikronizowany monohydrat kreatyny(100% creapure®) 500 g marki Gymbeam - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: mikronizowany monohydrat kreatyny(100% creapure®) 500 g marki Gymbeam
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Creapure® Mikronizowany monohydrat kreatyny to w 100% czysty mikronizowany monohydrat kreatyny (czyli rozdrobniona forma o mniejszej cząsteczce), dzięki czemu będzie rozpuszczał się dużo łatwiej w dowolnym płynie.

  Kreatyna pomaga powiększyć siłę i sprawność fizyczną, wspomaga wzrost mięśni.


☆ The protein works kreatyna extreme 400 g ☆

The protein works kreatyna extreme 400 g Najniższa Cena Online

☆ The protein works kreatyna extreme 400 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: The Protein Works
 • Nazwa produktu: The protein works kreatyna extreme 400 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Kreatyna Extreme w formie proszku o przepysznym smaku podkreśla się swoją wysoką jakością. Jedna porcja mieści 7 gramów kreatyny, która powiększa produktywność w trakcie krótkotrwałych, konsekutywnych interwałów intensywnego treningu. Dzięki czemu jest adekwatna dla sportowców praktykujących treningi siłowe.


Podobne zestawienia:


Najtańsze kreatyny do 150 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze kreatyny do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kreatyn do 150 zł dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Olimp Creatine Xplode Powder 500 g ☆

Olimp Creatine Xplode Powder 500 g Najniższa Cena Online

☆ Olimp Creatine Xplode Powder 500 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: Olimp Creatine Xplode Powder 500 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  NOKAUTUJĄCA DAWKA 6-ciu progresywnYCH FORM KREATYNY!3 nadzwyczajnE doskonałE SMAKI!BEZ DODATKU TANIEGO MONOHYDRATU I WĘGLOWODANÓW!PONAD 85 porcji W OPAKOWANIU! wspaniała kompilacja najmocniej progresywnych form kreatyny, znamionujących się najwyższą aktywnością anaboliczną i wzorem przemian energetycznych.

  Creatine Xplode™ to zestawienie w jednym, unikatowym, produkcie aż 6 najpopularniejszych i sprawnych form kreatyn, wykorzystywanych aktualnie na świecie w nowoczesnej suplementacji sportowców.

  Skład tego szczególnego artykułu został stosownie wyważony, tak, by uwalnianie luźnych cząsteczek kreatyny było największe zaraz po spożyciu Creatine Xplode™ bardzo prędko pokrywając zapotrzebowanie organizmu na ten związek, w stanach jego największego narażenia na katabolizm, czyli po przebudzeniu i zaraz po treningu.

  W skład tego sprawnego produktu wchodzą takie formy kreatyny jak jabłczan, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, pirogronian, cytrynian i prawdziwa "perełka" w tej grupie - genialny chelat kreatynowy magnezu (Creatine Magna Power).

  użycie tych wysokowydajnych form kreatyn zapewnia osiągnięcie nie tylko, wspomnianej już, maksymalnie różnorodnej kinetyki uwalniania wolnej cząsteczki kreatyny oraz znikomych strat tej substancji (przemiana do nieaktywnej kreatyniny) w niesprzyjających warunkach środowiska przewodu pokarmowego.

  Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że użyte metabolity energetyczne kreatyny (pirogronian, jabłczan czy alfa-ketoglutaran), po uwolnieniu jej wolnej cząsteczki, zasilają pulę związków wchodzących w proces przemian energetycznych organizmu (m.in.

  proces Krebsa), bezpośrednio wpływając na obniżenie subiektywnego uczucia zmęczenia sportowca. produktywnie pomaga w tym dodatkowo wzbogacenie Creatine Xplode™ o taurynę, która działając synergistycznie potrafi niezwykle efektywnie wpłynąć na zwiększenie pojemności treningu, wyraźnie przyczyniając się do poprawy osiągów sportowych, skracając równocześnie czas regeneracji potreningowej.

  Wszystkie przytoczone fakty bezdyskusyjnie stawiają najnowszy artykuł OLIMP na pozycji lidera w porównaniu z tradycyjnymi, jednoskładnikowymi suplementami kreatyny. Dla kogo przeznaczony jest towar? Creatine Xplode™ sugerowany jest wszystkim osobom uprawiającym sport, bez względu na poziom ich zaawansowania.

  W każdej sytuacji ten nowatorski suplement przyczyni się do wyraźnej poprawy osiągów treningowych i zauważalnego skrócenia czasu regeneracji organizmu. Dobroczynne efekty przyniesie na dodatek suplementacja Creatine Xplode™ poprzez osoby, na co dzień, pozostające w znacznej aktywności ruchowej, w związku z realizowaną pracą czy innymi obowiązkami.

  Mieszanka wykorzystanych w produkcie 6 kreatyn pozwoli na cieszenie się zapasem sił przez cały aktywny dzień. Z jakimi produktami najlepiej zbratać Creatine Xplode? W celu maksymalizacji przyrostów masy mięśniowej, niniejszy towar, potreningowo należy bezwzględnie dopasowywać z odżywką węglowodanową Carbonox, jak i odżywkami białkowymi np.

  Mega Strong Protein albo Whey Protein Complex 100%®. W celu rozszerzenia skuteczności treningu doskonałym dodatkiem (wykorzystywanym przed treningiem) będzie natomiast AAKG 7500 Extreme Shot i BCAA Xplode. Doskonałe, antykataboliczne połączenie będzie stanowiła przed- i potreningowa suplementacja GLUTAMINE Xplode i HMB MEGA CAPS®.

  Suplement diety w proszku. Posiada substancje słodzące. Elementy: 78% MATRIX 6 STRONG BLEND (cytrynian kreatyny, jabłczan kreatyny, ester etylowy kreatyny HCl, chelat kreatynowy magnezu CREATINE MAGNA POWER®, alfa-ketoglutaran kreatyny, pirogronian kreatyny), 10% tauryna, aromaty, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; regulator kwasowości – cytryniany sodu; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza, cyklaminiany (Z); barwniki: karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N).(A)-(Z) – W zależności od smaku artykułu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty niewiele znaczącej trwałości (najlepiej spożyć przed).

  Informacja o wartości odżywczej 1 porcja (5,8 g) na 100g Wartość energetyczna 89 kJ / 21 kcal 1534 kJ / 366 kcal Tłuszcz w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,5 g<0,1 g <0,5 g<0,1 g Węglowodany w tym cukry 0 g0 g 0 g0 g Białko 0 g 0 g Sól < 0,01 g 0,20 g MATRIX 6 STRONG BLEND 4524 mg 78 g Cytrynian kreatyny Jabłczan kreatyny Ester etylowy kreatyny HCl Chelat kreatynowy magnezuCREATINE MAGNA POWER® Alfa ke


☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp ☆

, creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  świetna kompilacja najmocniej innowacyjnych form kreatyny, znamionujących się najwyższą aktywnością anaboliczną i wzorem przemian energetycznych. Jeżeli poszukujesz artykułu wspaniałego na cykl kreatynowy – właśnie takowy znalazłeś! Olbrzymia siła anaboliczna w formie proszku! W 100% legalny i bezpieczny suplement.
  Olimp Creatine Xplode to zestawienie w jednym, unikatowym, produkcie aż 6 najpopularniejszych i sprawnych form kreatyn, używanych aktualnie na świecie w progresywnej suplementacji sportowców. Skład tego szczególnego produktu został trafnie wyważony, tak, aby uwalnianie luźnych cząsteczek kreatyny było największe zaraz po spożyciu Creatine Xplode nad wyraz szybko pokrywając zapotrzebowanie organizmu na ten związek, w stanach jego największego narażenia na katabolizm, czyli po przebudzeniu i zaraz po treningu.
  W skład Olimp Creatine Xplode produktywnego artykułu wchodzą takie formy kreatyny jak jabłczan, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, pirogronian, cytrynian, a także prawdziwa "perełka" w tej grupie - znakomity chelat kreatynowy magnezu (Creatine Magna Power). Wykorzystanie tych wysokowydajnych form kreatyn gwarantuje osiągnięcie nie tylko, wspomnianej już, maksymalnie różnorodnej kinetyki uwalniania wolnej cząsteczki kreatyny, a także minimalnych strat tej substancji (przemiana do nieaktywnej kreatyniny) w niesprzyjających warunkach środowiska przewodu pokarmowego. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że użyte metabolity energetyczne kreatyny (pirogronian, jabłczan czy alfa-ketoglutaran), po uwolnieniu jej wolnej cząsteczki, zasilają pulę związków wchodzących w proces przemian energetycznych organizmu (m.in. Proces Krebsa), bezpośrednio wpływając na obniżenie subiektywnego uczucia zmęczenia sportowca.
  produktywnie pomaga w tym jeszcze wzbogacenie Creatine Xplode o taurynę, która działając synergistycznie potrafi szczególnie skutecznie wpłynąć na rozszerzenie pojemności treningu, wyraźnie przyczyniając się do poprawy osiągów sportowych, skracając równocześnie czas regeneracji potreningowej. Wszystkie przytoczone fakty ewidentnie stawiają najnowszy towar OLIMP na pozycji lidera w porównaniu z klasycznymi, jednoskładnikowymi suplementami kreatyny.
  Dla kogo asygnowany jest towar?
  Olimp Creatine Xplode sugerowany jest wszystkim osobom uprawiającym sport, bez względu na poziom ich progresywnia. W każdej sytuacji ten pionierski suplement przyczyni się do wyraźnej poprawy osiągów treningowych i zauważalnego skrócenia czasu regeneracji organizmu. Dobroczynne efekty przyniesie również suplementacja Creatine Xplode poprzez osoby, na co dzień, pozostające w pokaźnej aktywności ruchowej, w związku z wykonywaną pracą czy innymi obowiązkami. Mieszanka wykorzystanych w produkcie 6 kreatyn pozwoli na cieszenie się zapasem sił poprzez cały aktywny dzień.
  Z jakimi produktami najlepiej zjednoczyć Creatine Xplode?
  W celu maksymalizacji przyrostów masy mięśniowej, niniejszy artykuł, potreningowo należy bezwzględnie bratać z odżywką węglowodanową Carbonox, jak i odżywkami białkowymi np. Mega Strong Protein lub Whey Protein Complex 100%. W celu rozszerzenia sprawności treningu znakomitym dodatkiem (wykorzystywanym przed treningiem) będzie natomiast AAKG 7500 Extreme Shot i BCAA Xplode. Świetne, antykataboliczne połączenie będzie stanowiła przed- i potreningowa suplementacja GLUTAMINE Xplode i HMB MEGA CAPS.

☆ Kreatyna Keto Creatine 240g Energy &amp; Strength (5903293767092) ☆

Kreatyna Keto Creatine 240g Energy & Strength (5903293767092) Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna Keto Creatine 240g Energy & Strength (5903293767092) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kreatyna Keto Creatine 240g Energy &amp; Strength (5903293767092)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Kreatyna Keto Creatine 240g Energy & Strength

☆ 7nutrition hcl creatine - 350g ☆

7nutrition hcl creatine - 350g Najniższa Cena Online

☆ 7nutrition hcl creatine - 350g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 7Nutrition
 • Nazwa produktu: 7nutrition hcl creatine - 350g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  7NUTRITION HCL Creatine jest nowym produktem opartym o najsilniejszą postać chlorowodorku kreatyny dostępną na rynku. Jak donoszą badania jest ona nawet o 70% lepiej wchłanialna od charakterystycznego monohydratu. Kreatyna HCL znamionuje się o dużo większą stabilnością chemiczną, dzięki czemu większa jej liczba jest w stanie dotrzeć do Twoich mięśni.
  7NUTRITION HCL Creatine nie posiada zbędnych wypełniaczy, w tym dodatku cukru lub nienaturalnych aromatów – wyłącznie substancje aktywne. Wybierając ten artykuł musisz być świadomy faktu, iż sięgasz po jeden z najsilniejszych legalnych specyfików o charakterze anabolicznym.Szybie przyrosty masy mięśniowej, które nie znikają następnego dnia po odbytym treningu to podstawa udanego cyklu na kreatynie. Dopełniającą zaletą suplementacji tym preparatem jest jego wpływ na przyśpieszenie cyklu regeneracji potreningowej.
  7NUTRITION HCL CREATINE – SZYBKA I TRWAŁA MASA MIĘŚNIOWA!

☆ 7nutrition creapure 500g ☆

7nutrition creapure 500g Najniższa Cena Online

☆ 7nutrition creapure 500g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 7Nutrition
 • Nazwa produktu: 7nutrition creapure 500g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  7Nutrition Creapure™.Suplement diety. Zmikronizowana Kreatyna Creapure™ (200 mesh)z dodatkiem Tauryny. Dedykowana dla aktywnych sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych. Regularne użytkowanie kreatyny zapewnia wzrost wytrzymałości, siły oraz masy mięśniowej.

  składniki: Mikronizowany Monohydrat Kreatyny Creapure™, Tauryna. Zalecany sposób spożycia: Zmieszać 1 miarkę (5 gram) w 250 ml wody. Spożywać w porach okołotreningowych. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

  Uwagi: Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze składników. Towar nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.

  bronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przystępne opakowania: 500g Nutrition Facts: Serving Size: 5g (1 scoop) / Porcja: 5g (1 miarka) Nutrition value / Wartość odżywcza / One portion (5g) / Jedna porcja (5g) Per 100g / Na 100g Energy / Energia 0,0 kcal 0,00 kcal Protein / Białk 0,0 g 0,00 g Carbohydrates / Węglowodany 0,0 g 0,00 g Fat / Tłuszcze 0,0 g 0,00 g Ingredients / składniki Micronised Creatine Monohydrate Creapure™ / Mikronizowany Monohydrat Kreatyny Creapure™ 4,75 g 95,0 g Taurine / Tauryna 0,25 g 5,00 gPodsumowanie, czyli jaka odżywka kreatyna do 150 zł dla sportowców najlepsza?


Najlepsze kreatyny do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kreatyny do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre kreatyny dla sportowców – Ranking styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych kreatyn do 150 zł dla sportowców nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka kreatyna do 150 zł dla sportowców opinie i efekty,
 • dobre kreatyny do 150 zł cena,
 • ranking kreatyn do 150 zł dla sportowców,
 • odżywka kreatyna do 150 zł dla sportowców jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o kreatynach do 150 zł

#1 Gdzie szukać opinii o kreatynach do 150 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o kreatynach do 150 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka odżywka kreatyna do 150 zł dla sportowców najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych kreatynach do 150 zł warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci kreatyny do 150 zł dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie kreatyny do 150 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami w postaci kreatyny do 150 zł dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kreatyny do 150 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *