FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kreatyn w dużym opakowaniu dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kreatyny dla sportowców / Ranking kreatyn w dużym opakowaniu dla sportowców


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kreatyn w dużym opakowaniu dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kreatyn w dużym opakowaniu dla sportowców,
 • TOP5 często wybieranych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.

Jakie kreatyny w dużym opakowaniu najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kreatyny w dużym opakowaniu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kreatyn w dużym opakowaniu dla sportowców, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ GymBeam Creatine TABS 1000mg 300 tab ☆

GymBeam Creatine TABS 1000mg 300 tab Najniższa Cena Online

☆ GymBeam Creatine TABS 1000mg 300 tab - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: GymBeam Creatine TABS 1000mg 300 tab
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Kreatyna TABS 1000 mg to suplement w formie tabletek, który gromadzi monohydrat kreatyny, który jest jedną z najskuteczniejszych form tego związku. Jako rezultat jest jednym z najpopularniejszych suplementów dla zwiększania efektywności fizycznej podczas krótkich, konsekutywnych, intensywnych interwałów treningowych.

  Jest w związku z tym rewelacyjny dla sportowców siłowych, a także sympatyków Crossfitu czy HIIT.


☆ Muscletech cell tech performance series 2700g ☆

Muscletech cell tech performance series 2700g Najniższa Cena Online

☆ Muscletech cell tech performance series 2700g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Muscletech
 • Nazwa produktu: Muscletech cell tech performance series 2700g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Opis Skład DawkowanieMuscletech Cell-Tech z serii PerformanceNajbardziej znany na świecie stack kreatynowy wspomagający budowę masy mięśniowej! Formuła kreatynowa Cell Tech zapewnia skuteczną regenerację potreningową - przyspiesza budowę beztłuszczowych mięśni, zwiększa ich wytrzymałość, a także zapewnia wysoką koncentrację kreatyny w mięśniach.

  Niezastąpiona odżywka w sportach siłowych i dyscyolinach sylwetkowych jak kulturystyka i fitness. Hardgainer Creatine Formula. Inrease Muscle Size & Strength. Maximize Muscle Creatine. Formulated For Hardgainers.Potężna formuła kreatynowa Muscletech Cell Tech z serii Performance - opis i charakterystyka.Muscletech Performance Series Cell Tech to cieszący się szerokim uznaniem stack kreatynowy wspomagający budowę masy mięśniowej.

  Stworzenie odĹźywki kreatynowej Muscletech Cell-Tech Performance Series jest zapewne jednym z najbardziej przełomowych osiągnięć w dziedzinie suplementacji kreatyną w sportach siłowych oraz dyscyplinach sylwetkowych jak kulturystyka i fitness!Dlaczego warto stosować Muscletech Cell Tech? Jak działa odĹźywka kreatynowa Cell Tech?Naukowo opracowana formuła kreatynowa Cell Tech została specjalnie stworzona dla osób, które mają probelm ze zwiększeniem rozmiaru oraz siły mięśni.

  Suplement Muscletech CellTech zawiera składniki tylko i wyłącznie sprawdzone i przebadane składniki.Każda porcja Cell Tech dostarcza 3,5g monohhydratu kreatyny i 1,5g kreatyny HCI. Wysoka koncentracja kreatyny w mięśniach stymuluje syntezę białek działając antykatabolicznie i anabolicznie, co wpływa na szybszy przyrost tzw.

  beztłuszczowej masy mięśni oraz ich sprawność. Liczne badania przeprowadzone przez wybitnych naukowców z laboratoriów amerykańskich dowodzą, Ĺźe stak kreatynowy Muscletech Cell-Tech moĹźe wpływać na zwiększanie siły i masy mięśniowej.

  Stak kreatynowy przeznaczony jest dla osób pragnących rozwijać wytrzymałość i masę mięśniową.Zobacz pozostałe odĹźywki i suplementy diety marki - Muscletech zwiększające moĹźliwości treningu stosowanego w dyscyplinach sportu jak fitness i kulturystyka.Producent najlepszego staka kreatynowego na świecie: Cell-Tech MuscletechZobacz takĹźe inne odĹźywki i suplementy diety z kategorii - kreatyna - staki kreatynowe potreningowe, które doskonale wspierają budowę masy mięśniowej.Skład Muscletech Cell Tech Performance Series Dawkowanie Muscletech Cell Tech, czyli jak stosować stak kreatynowy?NaleĹźy przyjmować porcję odĹźywki Cell Tech (1 miarka wymieszana z 180-200ml wody) natychmiast po treningu.

  W dni nietreningowe przyjmować z rana po przebudzeniu. Dla lepszych rezultatów moĹźna przyjmować 2 porcje odĹźywki Cell-Tech, które naleĹźy wymieszać z ok. 330ml wody.Przez pierwsze 7 dni (faza ładowania) naleĹźy przyjmować 2 porcje staka Cell-Tech wymieszanych z 330ml wody z rana po obudzeniu i kolejne 2 porcje natychmiast po treningu.

  W dni nietreningowe nalezy przyjmować 2 porcje Cell tech z rana po przebudzeniu, i kolejne 2 spoĹźyć póĹşniej w ciągu dnia.Następnie w fazie podtrzymania przyjmuje się 2 porcje Cell Tech tylko po treningu.

  W dni nietreningowe 2 porcje Cell Tech rano po przebudzeniu.Nie naleĹźy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spoĹźycia w ciągu dnia. Suplement diety nie moĹźe być stosowany jako substytut zróĹźnicowanej diety.Opis i charakterystyka staka kreatnowego Muscletech Cell-Tech: 1 porcja = 1 miarka (49 g) odĹźywki Ilość porcji w opakowaniu: 28 / 55 Zawartość opakowania: 1400g / 2700g


☆ Trec Kreatyna creatine micronized 200 mesh - 400 kaps. (5902114018160) ☆

Trec Kreatyna creatine micronized 200 mesh - 400 kaps. (5902114018160) Najniższa Cena Online

☆ Trec Kreatyna creatine micronized 200 mesh - 400 kaps. (5902114018160) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: Trec Kreatyna creatine micronized 200 mesh - 400 kaps. (5902114018160)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Suplement diety Trec Creatine Micronized 200 MESH to wysokiej jakości produkt, który stanowi źródło kreatyny. Gromadzi mikronizowany monohydrat kreatyny, czyli najistotniej przebadaną formę tej substancji. Charakteryzuje się prawidłowym wchłanianiem i wysoką rozpuszczalnością. Ma wygodną do stosowania postać kapsułek.

  Kreatyna to związek chemiczny, który wchodzi w skład pomiędzy innymi mięśni i ścięgien. Może ulegać różnorodnym procesom biochemicznym, na przykład fosforylacji, wytwarzając fosfokreatynę – związek magazynujący i uwalniający energię w komórkach.

  Suplementacja kreatyny przynosi dużo korzyści zwłaszcza sportowcom. Regularne używanie tego związku pomaga powiększyć wydolność fizyczną, a najlepiej zauważalne jest to w następujących po sobie niedługich, niezwykle intensywnych ćwiczeniach fizycznych.

  Kreatyna wpływa także na rozszerzenie skuteczności treningu oporowego na siłę mięśniową. Efekt ten możliwy jest do osiągnięcia przy wykorzystywaniu 3 gramów kreatyny na dzień. W dodatku należy ćwiczyć regularnie (minimum 3 razy w tygodniu) i wyjątkowo intensywnie, stopniowo powiększając obciążenie.

  Podsumowując, Trec Creatine Micronized 200 MESH to wysokiej jakości artykuł, który dostarcza cennego mikronizowanego monohydratu kreatyny, stanowiącego najlepszą postać tej substancji. Wykazuje on dużą wchłanialność. Suplement od Trec ma wygodną do użytkowania postać kapsułek.

  • komponent - 3 kapsułki (%RWS) (6 kapsułki (%RWS))
  • Monohydrat kreatyny - 2370 mg (-) (4740 mg (-))
  • w tym kreatyna - 2083 mg (-) (4166 mg (-))

  Monohydrat kreatyny (85,9%); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu).

  artykuł może zawierać alergeny: mleko, soja, przenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

  Sposób zastosowania
  Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia konieczna do uzyskania dobrego działania:

  Jednorazową porcję preparatu ‒ 3 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja 30 min. Przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
  W dni nietreningowe:
  I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może byc wykorzystywany jako substytut różnej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, pań w ciąży i karmiących. (artykuł zawiera 133 porcji)

  Przeciwwskazania
  artykuł nie może być użytkowany jako substytut różnorodnej diety. Jednostajny sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą dobrego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W sytuacji stosowania leków albo innych suplementów diety należy skonsultować z lekarzem.

  Przechowywanie
  Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci. Bronić poprzez bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.  Podmiot odpowiedzialny: Bodypak sp. Z o.o., ul. Rumuńska 1, 91-336 Łódź, NIP: 5272860222, REGON 380937270


Podobne zestawienia:


Najtańsze kreatyny w dużym opakowaniu – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze kreatyny w dużym opakowaniu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kreatyn w dużym opakowaniu dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ GymBeam Creatine TABS 1000mg 300 tab ☆

GymBeam Creatine TABS 1000mg 300 tab Najniższa Cena Online

☆ GymBeam Creatine TABS 1000mg 300 tab - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: GymBeam Creatine TABS 1000mg 300 tab
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Kreatyna TABS 1000 mg to suplement w formie tabletek, który mieści monohydrat kreatyny, który jest jedną z najskuteczniejszych form tego związku. Jako rezultat jest jednym z najpopularniejszych suplementów dla powiększania efektywności fizycznej podczas niedługich, konsekutywnych, intensywnych interwałów treningowych.

  Jest w związku z tym wspaniały dla sportowców siłowych, a także wielbicieli Crossfitu czy HIIT.


☆ Trec Kreatyna creatine micronized 200 mesh - 400 kaps. (5902114018160) ☆

Trec Kreatyna creatine micronized 200 mesh - 400 kaps. (5902114018160) Najniższa Cena Online

☆ Trec Kreatyna creatine micronized 200 mesh - 400 kaps. (5902114018160) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: Trec Kreatyna creatine micronized 200 mesh - 400 kaps. (5902114018160)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Suplement diety Trec Creatine Micronized 200 MESH to wysokiej jakości artykuł, który stanowi źródło kreatyny. Zawiera mikronizowany monohydrat kreatyny, czyli najistotniej przebadaną formę tej substancji. Znamionuje się prawidłowym wchłanianiem i wysoką rozpuszczalnością. Ma komfortową do używania postać kapsułek.

  Kreatyna to związek chemiczny, który wchodzi w skład między innymi mięśni i ścięgien. Może ulegać najróżniejszym procesom biochemicznym, na przykład fosforylacji, stwarzając fosfokreatynę – związek magazynujący i uwalniający energię w komórkach.

  Suplementacja kreatyny przynosi dużo korzyści zwłaszcza sportowcom. Regularne stosowanie tego związku pomaga rozszerzyć wydolność fizyczną, a najlepiej zauważalne jest to w następujących po sobie krótkich, szczególnie intensywnych ćwiczeniach fizycznych.

  Kreatyna wpływa także na rozszerzenie wydajności treningu oporowego na siłę mięśniową. Efekt ten możliwy jest do osiągnięcia przy wykorzystywaniu 3 gramów kreatyny na dzień. Ponadto należy ćwiczyć regularnie (minimum 3 razy w tygodniu) i nad wyraz intensywnie, stopniowo rozszerzając obciążenie.

  Podsumowując, Trec Creatine Micronized 200 MESH to wysokiej jakości artykuł, który dostarcza cennego mikronizowanego monohydratu kreatyny, stanowiącego najkorzystniejszą postać tej substancji. Wykazuje on dużą wchłanialność. Suplement od Trec ma komfortową do stosowania postać kapsułek.

  • komponent - 3 kapsułki (%RWS) (6 kapsułki (%RWS))
  • Monohydrat kreatyny - 2370 mg (-) (4740 mg (-))
  • w tym kreatyna - 2083 mg (-) (4166 mg (-))

  Monohydrat kreatyny (85,9%); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu).

  artykuł może zawierać alergeny: mleko, soja, przenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

  Sposób wykorzystania
  Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia potrzebna do uzyskania dobrego działania:

  Jednorazową porcję preparatu ‒ 3 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja 30 min. Przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
  W dni nietreningowe:
  I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może byc wykorzystywany jako substytut różnej diety. Preparat nie jest asygnowany dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. (produkt posiada 133 porcji)

  Przeciwwskazania
  artykuł nie może być użytkowany jako substytut rozmaitej diety. Jednostajny sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą korzystnego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W sytuacji stosowania leków albo innych suplementów diety należy skonsultować z lekarzem.

  Przechowywanie
  Przechowywać w temperaturze pokojowej. Bronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Bronić poprzez bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.  Podmiot odpowiedzialny: Bodypak sp. Z o.o., ul. Rumuńska 1, 91-336 Łódź, NIP: 5272860222, REGON 380937270

☆ Muscletech cell tech performance series 2700g ☆

Muscletech cell tech performance series 2700g Najniższa Cena Online

☆ Muscletech cell tech performance series 2700g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Muscletech
 • Nazwa produktu: Muscletech cell tech performance series 2700g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Opis Skład DawkowanieMuscletech Cell-Tech z serii PerformanceNajbardziej znany na świecie stack kreatynowy wspomagający budowę masy mięśniowej! Formuła kreatynowa Cell Tech zapewnia skuteczną regenerację potreningową - przyspiesza budowę beztłuszczowych mięśni, zwiększa ich wytrzymałość, a także zapewnia wysoką koncentrację kreatyny w mięśniach.

  Niezastąpiona odżywka w sportach siłowych i dyscyolinach sylwetkowych jak kulturystyka i fitness. Hardgainer Creatine Formula. Inrease Muscle Size & Strength. Maximize Muscle Creatine. Formulated For Hardgainers.Potężna formuła kreatynowa Muscletech Cell Tech z serii Performance - opis i charakterystyka.Muscletech Performance Series Cell Tech to cieszący się szerokim uznaniem stack kreatynowy wspomagający budowę masy mięśniowej.

  Stworzenie odĹźywki kreatynowej Muscletech Cell-Tech Performance Series jest zapewne jednym z najbardziej przełomowych osiągnięć w dziedzinie suplementacji kreatyną w sportach siłowych oraz dyscyplinach sylwetkowych jak kulturystyka i fitness!Dlaczego warto stosować Muscletech Cell Tech? Jak działa odĹźywka kreatynowa Cell Tech?Naukowo opracowana formuła kreatynowa Cell Tech została specjalnie stworzona dla osób, które mają probelm ze zwiększeniem rozmiaru oraz siły mięśni.

  Suplement Muscletech CellTech zawiera składniki tylko i wyłącznie sprawdzone i przebadane składniki.Każda porcja Cell Tech dostarcza 3,5g monohhydratu kreatyny i 1,5g kreatyny HCI. Wysoka koncentracja kreatyny w mięśniach stymuluje syntezę białek działając antykatabolicznie i anabolicznie, co wpływa na szybszy przyrost tzw.

  beztłuszczowej masy mięśni oraz ich sprawność. Liczne badania przeprowadzone przez wybitnych naukowców z laboratoriów amerykańskich dowodzą, Ĺźe stak kreatynowy Muscletech Cell-Tech moĹźe wpływać na zwiększanie siły i masy mięśniowej.

  Stak kreatynowy przeznaczony jest dla osób pragnących rozwijać wytrzymałość i masę mięśniową.Zobacz pozostałe odĹźywki i suplementy diety marki - Muscletech zwiększające moĹźliwości treningu stosowanego w dyscyplinach sportu jak fitness i kulturystyka.Producent najlepszego staka kreatynowego na świecie: Cell-Tech MuscletechZobacz takĹźe inne odĹźywki i suplementy diety z kategorii - kreatyna - staki kreatynowe potreningowe, które doskonale wspierają budowę masy mięśniowej.Skład Muscletech Cell Tech Performance Series Dawkowanie Muscletech Cell Tech, czyli jak stosować stak kreatynowy?NaleĹźy przyjmować porcję odĹźywki Cell Tech (1 miarka wymieszana z 180-200ml wody) natychmiast po treningu.

  W dni nietreningowe przyjmować z rana po przebudzeniu. Dla lepszych rezultatów moĹźna przyjmować 2 porcje odĹźywki Cell-Tech, które naleĹźy wymieszać z ok. 330ml wody.Przez pierwsze 7 dni (faza ładowania) naleĹźy przyjmować 2 porcje staka Cell-Tech wymieszanych z 330ml wody z rana po obudzeniu i kolejne 2 porcje natychmiast po treningu.

  W dni nietreningowe nalezy przyjmować 2 porcje Cell tech z rana po przebudzeniu, i kolejne 2 spoĹźyć póĹşniej w ciągu dnia.Następnie w fazie podtrzymania przyjmuje się 2 porcje Cell Tech tylko po treningu.

  W dni nietreningowe 2 porcje Cell Tech rano po przebudzeniu.Nie naleĹźy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spoĹźycia w ciągu dnia. Suplement diety nie moĹźe być stosowany jako substytut zróĹźnicowanej diety.Opis i charakterystyka staka kreatnowego Muscletech Cell-Tech: 1 porcja = 1 miarka (49 g) odĹźywki Ilość porcji w opakowaniu: 28 / 55 Zawartość opakowania: 1400g / 2700gPodsumowanie, czyli jaka odżywka kreatyna w dużym opakowaniu dla sportowców najlepsza?


Najlepsze kreatyny w dużym opakowaniu w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kreatyny w dużym opakowaniu w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane kreatyny dla sportowców – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych kreatyn w dużym opakowaniu dla sportowców nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka kreatyna w dużym opakowaniu dla sportowców opinie i efekty,
 • dobre kreatyny w dużym opakowaniu cena,
 • ranking kreatyn w dużym opakowaniu dla sportowców,
 • odżywka kreatyna w dużym opakowaniu dla sportowców jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o kreatynach w dużym opakowaniu

#1 Gdzie szukać opinii o kreatynach w dużym opakowaniu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o kreatynach w dużym opakowaniu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka odżywka kreatyna w dużym opakowaniu dla sportowców najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych kreatynach w dużym opakowaniu warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci kreatyny w dużym opakowaniu dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie kreatyny w dużym opakowaniu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami w postaci kreatyny w dużym opakowaniu dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kreatyny w dużym opakowaniu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *