FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kreatyn w małym opakowaniu dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kreatyny dla sportowców / Ranking kreatyn w małym opakowaniu dla sportowców


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kreatyn w małym opakowaniu dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kreatyn w małym opakowaniu dla sportowców,
 • TOP5 często wybieranych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.

Jakie kreatyny w małym opakowaniu najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kreatyny w małym opakowaniu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kreatyn w małym opakowaniu dla sportowców, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp ☆

, creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: , creatine xplode powder, 500 g, grejpfrut marki Olimp
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  znakomita kombinacja najistotniej innowacyjnych form kreatyny, charakteryzujących się najwyższą aktywnością anaboliczną i wzorem przemian energetycznych. Jeżeli poszukujesz artykułu doskonałego na cykl kreatynowy – właśnie takowy znalazłeś! Olbrzymia siła anaboliczna w formie proszku! W 100% legalny i bezpieczny suplement.
  Olimp Creatine Xplode to zestawienie w jednym, unikatowym, produkcie aż 6 najpopularniejszych i sprawnych form kreatyn, stosowanych aktualnie na świecie w progresywnej suplementacji sportowców. Skład tego szczególnego towaru został adekwatnie wyważony, tak, żeby uwalnianie swobodnych cząsteczek kreatyny było największe zaraz po spożyciu Creatine Xplode bardzo prędko pokrywając zapotrzebowanie organizmu na ten związek, w stanach jego największego narażenia na katabolizm, czyli po przebudzeniu i zaraz po treningu.
  W skład Olimp Creatine Xplode produktywnego produktu wchodzą takie formy kreatyny jak jabłczan, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, pirogronian, cytrynian i prawdziwa "perełka" w tej grupie - perfekcyjny chelat kreatynowy magnezu (Creatine Magna Power). Wykorzystanie tych wysokowydajnych form kreatyn zapewnia osiągnięcie nie tylko, wspomnianej już, maksymalnie rozmaitej kinetyki uwalniania wolnej cząsteczki kreatyny oraz niewiele znaczących strat tej substancji (przemiana do nieaktywnej kreatyniny) w niesprzyjających warunkach środowiska przewodu pokarmowego. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż użyte metabolity energetyczne kreatyny (pirogronian, jabłczan czy alfa-ketoglutaran), po uwolnieniu jej wolnej cząsteczki, zasilają pulę związków wchodzących w proces przemian energetycznych organizmu (m.in. Proces Krebsa), bezpośrednio wpływając na obniżenie subiektywnego uczucia zmęczenia sportowca.
  sprawnie pomaga w tym na dodatek wzbogacenie Creatine Xplode o taurynę, która działając synergistycznie potrafi niezwykle efektywnie wpłynąć na rozszerzenie objętości treningu, wyraźnie przyczyniając się do poprawy osiągów sportowych, skracając równocześnie czas regeneracji potreningowej. Wszystkie przytoczone fakty bezspornie stawiają najnowszy towar OLIMP na pozycji lidera w porównaniu z konwencjonalnymi, jednoskładnikowymi suplementami kreatyny.
  Dla kogo przeznaczony jest produkt?
  Olimp Creatine Xplode sugerowany jest wszystkim osobom uprawiającym sport, bez względu na poziom ich progresywnia. W każdej sytuacji ten pionierski suplement przyczyni się do wyraźnej poprawy osiągów treningowych i zauważalnego skrócenia czasu regeneracji organizmu. Dobroczynne efekty przyniesie dodatkowo suplementacja Creatine Xplode przez osoby, na co dzień, pozostające w znacznej aktywności ruchowej, w związku z wykonywaną pracą czy innymi obowiązkami. Mieszanka wykorzystanych w produkcie 6 kreatyn pozwoli na cieszenie się zapasem sił poprzez cały aktywny dzień.
  Z jakimi produktami najlepiej złączyć Creatine Xplode?
  W celu maksymalizacji przyrostów masy mięśniowej, niniejszy towar, potreningowo należy bezwzględnie wiązać z odżywką węglowodanową Carbonox, jak i odżywkami białkowymi np. Mega Strong Protein lub Whey Protein Complex 100%. W celu powiększenia skuteczności treningu doskonałym dodatkiem (stosowanym przed treningiem) będzie natomiast AAKG 7500 Extreme Shot i BCAA Xplode. Rewelacyjne, antykataboliczne połączenie będzie stanowiła przed- i potreningowa suplementacja GLUTAMINE Xplode i HMB MEGA CAPS.

☆ OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g ☆

OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g Najniższa Cena Online

☆ OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ostrovit
 • Nazwa produktu: OstroVit Pure Monohydrat Kreatyny 500g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  OstroVit Monohydrat Kreatyny 500 g - smak naturalny

  OstroVit Creatine Monohydrate to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

  • 500 g monohydratu kreatyny w opakowaniu
  • 200 porcji produktu
  • 1 miarka dziennie
  • Przepyszna gama smaków True Taste

  Monohydrat kreatyny:

  Kreatyna to organiczny związek chemiczny występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Przeważnie dostarczana jest z produktami odzwierzęcymi tj. Mięso, jaja czy ryby. Jej korzystne działanie polega na prostym mechanizmie, który przez rozkład fosfokreatyny w mięśniach, uwalnia energię w postaci wysokoenergetycznych cząsteczek ATP (adenozynotrójfosforanu). Pomimo faktu, że kreatyna zawarta jest również w pożywieniu, to żeby 100% nasycić nasze mięśnie kreatyną, jedyną drogą jest jej stała suplementacja.

  atrybuty:

  Monohydrat to forma kreatyny, która jest niewątpliwie i produktywnym oraz bezpiecznym suplementem dla mistrzowskich sportowców. Ma szereg cennych właściwości, usprawniających pracę mięśni, czy upraszczających nabranie masy ciała, jak i masy mięśniowej,w dodatku wykazuje działanie protekcyjne mózgu czy mięśnia sercowego. Poniżej lista, niektórych korzyści z suplementacji kreatyny:

  • Liczne metaanalizy dowodzą, że jej przyjmowanie zwiększa naszą moc oraz trwałość treningową
  • rozszerzając liczba fosfokreatyny w mięśniach, zwiększa zapasy naszego potencjału energetycznego
  • powodując retencję wodną w komórkach mięśniowych stwarza doskonałe środowisko anaboliczne - wspiera rozrost tkanki mięśniowej
  • Może produktywnie poprawić nasze samopoczucie i ogólne zadowolenie poprzez bezpośrednie działanie na nasz mózg
  • W badaniach wykazano, iż osoby stosujące kreatynę uzyskały większy przyrost masy ciała w postaci beztłuszczowej tkanki mięśniowej niż osoby, które jej nie stosowały
  • Bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu
  Jakość potwierdzona laboratoryjnie: W dbałości o zdrowie klientów, produkty wyprodukowane przez markę Ostrovit poddawane są regularnym badaniom w niezależnym akredytowanym laboratorium, w celu zapewnienia i utrzymania najwyższej jakości.
  Sposób użycia: Porcję 2.5 g (1/2 miarki) wymieszać w 100 - 150 ml wody albo soku.

  W dni tre­nin­gowe pić dwie por­cje dzien­nie, jedną bez­po­śred­nio po prze­bu­dze­niu, drugą por­cję po tre­ningu.

  W dni nie­tre­nin­gowe pić jedną por­cję dziennie po prze­bu­dze­niu.

  komponenty: Monowodzian kreatyny

  artykuł może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki, ryby.

  Wartość odżywcza:

  Masa netto produktu: 500 g
  ilość porcji w opakowaniu: 200
  Wielkość porcji: 2.5 g

  Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut (zamiennik) różnorodnej diety. Suplement diety powinien być przechowywany szczelnie zamknięty w sposób niedostępny dla niedużych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Uwaga: Opis atrybuty preparatu zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny.


☆ ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g ☆

ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g Najniższa Cena Online

☆ ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ActivLab
 • Nazwa produktu: ActivLab Kreatyna w proszku Creatine Powder Super 500 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Kreatyna stanowi jeden z najważniejszych budulców tkanki mięśniowej. Jest elementyem naturalnym i ma czynny udział w procesach wywołujących skurcz mięśniowy. Kreatyna wpływa na poprawienie wydolności fizycznej w przypadku intensywnych ćwiczeń, które następują po sobie w niedługich seriach.

  Preparat Creatine Powder Super poza samą kreatyną zawiera także witaminę D, która ma prawidłowy wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Dodatek witaminy B6 pomaga w zachowaniu właściwego metabolizmu białka i glikogenu.
  Kreatyna od lat stanowi najpopularniejszy i na ogół wykorzystywany suplement. Jest ponadto najbezpieczniejsza i najdokładniej przebadana pod każdym kątem co eksponuje ją na tle innych suplementów. Jest nieopisaną pomocą w budowaniu masy mięśniowej oraz siły, a na dodatek wykazuje parametry anaboliczne co stanowi kolejną ogromną zaletę.

  Kreatyna jest związkiem ekologicznym, w którego skład wchodzą komponenty białek, jakie występują w mięśniach. Główne zadanie kreatyny polega na gromadzeniu energii w mięśniach. Z tego powodu liczba kreatyny ma ogromne znaczenie – im większy jest jej poziom w mięśniach, tym więcej energii możemy użyć. Obszerniejsza zawartość ATP (energii) skutkuje wzrostem siły i wytrzymałości fizycznej, co wpływa na istotną udoskonalenie osiągnięć treningowych.

  Na tym jednak nie kończą się mocne strony kreatyny. Warto zaznaczyć, iż substancja ta bierze udział w syntezie nowych cząsteczek białek, dzięki temu jest rewelacyjną pomocą w czasie regeneracji po odbytym treningu.

  dzięki temu kreatyna jest aż tak modnym suplementem o uniwersalnym działaniu, który używany jest przez sportowców na całym świecie. Wykorzystanie Preparat rekomendowany jest osobom, które posiadają styczność z częstym i nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Dotyczy to na ogół sportowców, niezależnie od uprawianej przez nich dyscypliny. Mogą jej używać zarówno kolarze, lekkoatleci, jak i kulturyści, ciężarowcy i zawodnicy wszelakich sztuk walki. Składniki Monohydrat kreatyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty, substancja słodząca E951, substancja przeciwzbrylająca E551, barwniki: E104 (smak cytrynowy i pomarańczowy), E110 (smak pomarańczowy, grapefruitowy i kiwi), E124 (smak grapefruitowy, wiśniowy i czarnej porzeczki), E133 (smak kiwi i czarnej porzeczki). Zalecane spożycie Faza nasycenia: do 20 g dziennie przez okres 5 dni. Dawki podtrzymujące: 8-10 g dziennie. Środek należy przyjmować regularnie poprzez 4-6 tygodni. Po 6 tygodniach przerwać podawanie kreatyny na 3-4 tygodnie. 1 łyżeczka od herbaty mieści 5 g preparatu. Opakowanie 500 g mieści aż 83 porcje.

  Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) najróżniejszej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla śladowych dzieci. Przed zastosowaniem artykułu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub dołączonej ulotce.

☆ BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna ☆

BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna Najniższa Cena Online

☆ BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BioTech USA
 • Nazwa produktu: BIOTECH 100% CREATINE MONOHYDRATE 300g kreatyna
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  100% Creatine Monohydrate
  MONOHYDRAT KREATYNY KLASY FARMACEUTYCZNEJ. BEZ SMAKU.

  Suplement diety
  wielkość opakowania

  300 g (60 porcji)

  CZYSTA produktywnOŚĆ W PROSZKU

  Kreatyna zwiększa produktywność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, szczególnie intensywnych ćwiczeń. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. 100% Monohydrat Kreatyny jest przygotowany z czystej kreatyny farmaceutycznej jakości w postaci proszku. Jest bez smaku, więc można go z łatwością wymieszać z innymi środkami, takimi jak suplementy do budowy masy i koktajle białkowe. Podobnie jak wszystkie produkty marki BioTech USA, 100% Monohydrat Kreatyny zawiera w 100% bezpieczne, precyzyjnie przypasowane składniki.

  sposób użycia

  W celu uzyskania 1 porcji, wymieszać 5 g monohydratu kreatyny z 500 ml dowolnego napoju. Etap napełniania: w pierwszym tygodniu spożywać 4 porcje dziennie. Dwie przed i dwie po treningu. Faza podtrzymania: Po fazie napełniania spożywać 2 porcje dziennie. Jedną przed i jedną po treningu.


  Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być użytkowany jako substytut przeróżnej diety. Preparat nie jest dedykowany dla dzieci, pań w ciąży oraz karmiących.


☆ TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 ☆

TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 Najniższa Cena Online

☆ TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  • Kreatyna CM3 to wyższa absorpcja mięśniowa kreatyny biorącej udział w przemianach energetycznych w czasie nad wyraz intensywnych wysiłków
  • Jabłczan kreatyny to wzrost czystej siły i masy mięśniowej
  • CM3 Trec to wzrost siły z zachowaniem dynamiki, prędkości
  • Kreatyna Trec to wyższy poziom energii na treningu
  • Suplementacji CM3 Trec nie towarzyszą przykre dolegliwości żołądkowe

  CO TO JEST JABŁCZAN KREATYNY, I CZYM SIĘ RÓŻNI OD ZWYKŁEJ KREATYNY?
  Kreatyna to jeden z pierwszych suplementów wspierających energetykę wysiłkową. Najszybciej angażowanym źródłem energii w organizmie są zasoby ATP. Gdy wysiłek jest nad wyraz intensywny np. Wyciskamy sztangę o wadze 100 kg, albo w czasie meczu lub walki na ringu dochodzi do bardzo dynamicznej akcji, organizm dosłownie w ciągu 2-3 s wyzbywa się całego ATP. Linia w siłowni, czy akcja na boisku albo runda w sportach walki trwają dłużej niżeli 2 s, stąd organizm musi dysponować sposobami na szybkie odnowienie ATP. I tu właśnie wkracza do gry kreatyna, która je odtwarza. skutecznie czyni to kreatyna trec w formie jabłczanu.
  Zasoby ustrojowe kreatyny mogą być niewystarczające na pokrycie zapotrzebowania energetycznego związanego z wysiłkiem, stąd w celu poprawy efektów treningowych wprowadzamy do suplementacji kreatynę. Ogromny problem dla kreatyny stanowi droga przez układ pokarmowy. Kwaśne środowisko, jakie panuje m.in. W żołądku, niszczy tę cenną substancję nie pozwalając jej dotrzeć do miejsca, w którym ma wykonać swoją robotę, czyli TWOICH MIĘŚNI. Z tego względu kreatynę łączy się z rozmaitymi substancjami zabezpieczającymi ją przed czynnikami uszkadzającymi jak np. Kwaśny odczyn. Jednym z lepszych połączeń stabilizujących kreatynę jest związanie jej z kwasem jabłkowym, co daje w efekcie jabłczan kreatyny. Przystępny jest on w bardzo stężonej dawce w postaci smakowego, prawidłowo rozpuszczającego się w wodzie, proszku w ofercie producenta Trec jako towar o nazwie CM3. Kreatyna CM3 to forma kreatyny pozbawiona wielu wad, jakie posiada podstawowa forma tego suplementu.
  W CZYM JABŁCZAN KREATYNY MOŻE BYĆ ulepszonY OD MONOHYDRATU, CZYLI DLACZEGO W CZASIE SUPLEMENTACJI KREATYNĄ NIE MUSISZ PUCHNĄĆ JAK BALON?
  Kreatyna CM3 Trec to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym, które zabezpiecza ją przed przedwczesną dezaktywacją (czyli zanim zdoła dotrzeć do mięśni). To jednak nie jedyna zaleta kreatyny CM3.
  Suplementacji kreatyną nieraz towarzyszy, nie za każdym razem pożądany, proces zatrzymywania wody w organizmie. Owszem efekty treningowe są coraz ulepszone lecz czy musi to zachodzić za cenę napuchniętego wyglądu? Jeżeli tego chcesz uniknąć wybierz formę jabłczanu kreatyny. Suplementacja CM3 Trec to gwarantowany wzrost siły i energii treningowej nie okupione nadmierną retencją wody poprzez organizm.
  użytkowaniu formy jabłczanu kreatyny nie towarzyszy także dyskomfort żołądkowy, jaki może występować przy suplementacji zwykłą kreatyną.
  SKĄD większY POZIOM ENERGII PO KREATYNIE CM3 firmy TREC?
  Dotąd brałeś zwykłą kreatynę i dziwi cię, iż przy jabłczanie kreatyny na treningu odczuwasz wyższy poziom pobudzenia, energii? Do tego mięśnie szybciej się regenerują pomiędzy seriami, będąc gotowymi do podjęcia coraz pokaźniejszych wyzwań treningowych?
  To właśnie zasługa pokaźniejszej przyswajalności kreatyny CM3 przez mięśnie, lecz także występowanie kwasu jabłkowego. Kwas jabłkowy zawarty w CM3 Trec to ważny substrat w tlenowych przemianach energetycznych, które stanowią komponent energetyki wysiłkowej o dowolnej intensywności.
  KTO MOŻE SIĘGAĆ PO JABŁCZAN KREATYNY?
  Po kreatynę CM3 sięgnąć może każdy, komu zależy na wzroście czystej siły i masy mięśniowej, którym nie towarzyszy zbędny przyrost masy ciała. Pamiętaj jeżeli Twoja siła nie ewoluuje, mięśnie nie będą chciały powiększać swych rozmiarów!
  Mięśnie potrzebują do rozwoju kilku rzeczy:
  - Intensywnych bodźców treningowych – sięgnij na treningu po większe obciążenia!
  - bezawaryjnej energetyki wysiłkowej, która podoła intensywnym bodźcom treningowym – sięgnij po CM3 Trec i podnieś swoje możliwości wysiłkowe
  - Kompleksowej regeneracji potreningowej – w połączeniu z takimi produktami jak carbo, vitargo, glutamina czy bcaa
  Jabłczan kreatyny będzie polecany nad wyraz w dyscyplinach ograniczonych kategoriami wagowymi jak sporty walki, wysiłkach wymagających ogromnej dynamiki np. Gry zespołowe.

☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g ☆

Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g Najniższa Cena Online

☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mammut Nutrition
 • Nazwa produktu: Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Monohydrat kreatyny zadowala się szczególną popularnością wśród sportowców, którzy chcą uzyskać jak najwięcej korzyści z treningu. Pomaga zwiększyć wydolność fizyczną w trakcie intensywnych ćwiczeń. Jedna porcja skuteczną liczba 5,1 g kreatyny i 129 mg magnezu, który z kolei przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Monohydrat kreatyny jest przystępny w formie rozpuszczalnego proszku.

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE ☆

Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Kreatyna jednowodna - 250g - Jagody, P0012BLUEV2250GCEE
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Będąc jedną z postaci kreatyny cieszącej się największym zainteresowaniem naukowców na całym świecie, nasz wydajny proszek ma naukowo potwierdzoną zdolność do poprawy wydolności fizycznej,1 dzięki wpływaniu na ogólną poprawę mocy.

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku ☆

Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Kreatyna jednowodna - 250g - Bez smaku
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Będąc jedną z postaci kreatyny cieszącej się największym zainteresowaniem naukowców na całym świecie, nasz sprawny proszek posiada naukowo potwierdzoną zdolność do poprawy wydolności fizycznej,1 dzięki wpływaniu na ogólną udoskonalenie mocy.

☆ monohydrat kreatyny 400 g marki Go on nutrition ☆

monohydrat kreatyny 400 g marki Go on nutrition Najniższa Cena Online

☆ monohydrat kreatyny 400 g marki Go on nutrition - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Go On Nutrition
 • Nazwa produktu: monohydrat kreatyny 400 g marki Go on nutrition
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Monohydrat kreatyny to lubiany suplement odżywczy, który wspomaga wzrost masy mięśniowej, a także powiększa skuteczność fizyczną w trakcie krótkich, konsekutywnych okresów intensywnych ćwiczeń. Gromadzi testowaną laboratoryjnie, 100% czystą zmikronizowaną formę kreatyny, co zagwarantuje wspaniałą rozpuszczalność. Artykuł świetny dla wszelkich atletów.

☆ ACTIVLAB Crea Shot 2.0 20 - Grapefruit (5907368879833) ☆

ACTIVLAB Crea Shot 2.0 20 - Grapefruit (5907368879833) Najniższa Cena Online

☆ ACTIVLAB Crea Shot 2.0 20 - Grapefruit (5907368879833) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACTIVLAB
 • Nazwa produktu: ACTIVLAB Crea Shot 2.0 20 - Grapefruit (5907368879833)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Crea Shot 2.0 to przedtreningówka w formie instant zawierająca kilka rodzajów kreatyny, beta-alaninę, witaminy z grupy B i i inne składniki aktywne. Jest bezkofeinowa, a jej formuła powoduje,genialnie nadaje się dla wszelkich sportowców dyscyplin siłowych czy wytrzymałościowych, którzy dążą do maksymalnego wsparcia swej skuteczności sportowej.

  Co więcej, mieści witaminę B12, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Podobne zestawienia:


Najtańsze kreatyny w małym opakowaniu – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze kreatyny w małym opakowaniu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kreatyn w małym opakowaniu dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) ☆

Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) Najniższa Cena Online

☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Biosterol 36 caps - 670mg

  Biosterol? to suplement prohormonalny*. Pozostał opracowany przez najkorzystniejszych polskich specjalistów, nawet sam jego surowiec otrzymywany jest indywidualnie. Przewagą Biosterolu jest cenione autorstwo receptury i potwierdzina doświadczeniami wydajność. Wykorzystanie zgodnie z opisem umożliwia zwiększenie produkcji testosteronu w organiźmie choćby o 4 mg w ciągu doby.

  Środek jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, dedykowanym do wspomagania diety sportowców. Dobór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany pozostał na działanie rozszerzające produkcję testosteronu oraz stymulację aktywności psychicznej, która zezwala na wykonywanie wyczerpujących planów treningowych.
  Saponiny są to związki pochodzenia roślinnego zbudowane z dwóch części: aglikonu - sapogeniny (sapogenol) i glikonu ? sacharydu. Saponiny zmieniają strukturę błon komórkowych i tym samym nabłonków, czyniąc je bardziej przepuszczalnymi dla części ekologicznych w tym spożywanych białek. Saponiny posiadają zdolność podłączania się do cholesterolu, tworząc stosunkowo stabilne związki, dynamiczne farmakologicznie.

  Saponiny steroidowe to pochodne spirostanu lub furostanu. Powstają na układzie steranu z ugrupowaniem cyklicznym bocznym. Ugrupowanie boczne składa się z pierścienia 5-członowego i pierścienia 6-członowego. Oba pierścienie są połączone węglem spiro C-22. Saponiny steroidowe pochodne furostanu nie posiadają zamkniętego pierścienia F, lecz łańcuch alifatyczny. W zakresie parametry anabolicznych wykorzystuje się sarsasapogeninę, diosgeninę, jamogeninę, smilageninę, tigogeninę, hekogeninę. Wymienione saponiny mają w pozycji 3 grupę wodorotlenową, dzięki czemu, w występowaniu katalizatorów realne jest przekształcenie ich w hormony sterydowe lub parahormony sterydowe o działaniu anabolicznym. W organizmie człowieka istnieją optymalne szlaki metaboliczne zdolne do biosyntezy dynamicznych substancji sterydowych (anabolicznych) z wymienionych saponin, pod warunkiem wstępnej obróbki biochemicznej jaka zachodzi pod wpływem enzymów symbiotycznej mikroflory jelitowej. Enzymy te przekształcają saponiny w związki pregnanowe (C-21) i androstanowe (C-19), będące substratami do syntezy testosteronu i androsteronu. Do celów anabolicznych najistotniej produktywne są saponiny o podwójnym wiązaniu między węglem C5 i C6. Degradacja metaboliczna łańcucha bocznego saponiny steroidowej (utlenienie, redukcja, dehydroksylacja, dehydratacja), doprowadza do powstania związku C-19 (testosteron).

  Dostarczanie tego typu prekursorów androgenów przy równocześnie znormalizowanej mikroflorze jelitowej może zwiększyć ilość wytwarzanego testosteronu nawet o 4 mg w ciągu doby. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. Testosteron wolny, nie związany z białkami. Właśnie ten wolny testosteron zapewnia efekt metaboliczny. Dodatek fitosteroli oraz stymulatorów wydzielania insuliny (prekursory i aktywatory hydroksy-izoleucyny, czysta 4-hydroksy-izoleucyna) zawartych w ekstraktach z czarnuszki i kozieradki gwarantuje uzupełniające pobudzenie przyrostów tkanki łącznej i tkanki mięśniowej. Powiększone wydzielanie insuliny sprawia: pobudzenie syntezy glikogenu i białek, ułatwienie transportu przez błony komórkowe do wnętrza komórek ? glukozy, aminokwasów, potasu i kwasów tłuszczowych, hamowanie nadmiernej glikogenolizy, zubażającej mięśnie w materiał energetyczny.

  Dawkowanie:

  -2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol? powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na atrybuty stymulujące do aktywności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W sytuacji stosowania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po najróżniejszych posiłkach.

  Przeciwwskazania i działania niechciane:
  produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży, a także w okresie karmienia. Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania preparatu.

  składniki czynne (ekstrakty):

  Nigellae fluidum,
  Capsici fluidum,
  Trigonellae fluidum,
  Myristicae liquidum,
  Glycyrrhizae siccum,
  Cynarae fluidum.

  Jedna kapsułka gromadzi:

  ? 200 mg saponin,
  ? 66 mg fitosteroli,
  ? 0,25 mg alkaloidów steroidowych.

  artykuł asygnowany do sprzedaży dla osób pełnoletnich.

  Przechowywanie:
  Preparat należy przechowywać w temp. Do 25°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Opakowanie:
  3 blistry po 12 kapsułek miękkich.☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition ☆

kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition Najniższa Cena Online

☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflex Nutrition
 • Nazwa produktu: kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Creatine Creapure Caps to żelatynowe kapsułki zawierające monohydrat kreatyny Creapure. Z dzienną dawką 4.2 g, powiększysz swoją skuteczność w trakcie intensywnego treningu.

☆ crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec ☆

crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec Najniższa Cena Online

☆ crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  NAJMOCNIESZY STACK KREATYNOWY

  CREA XTREME to stack kreatynowy w proszku na bazie 4 form kreatyny o powiększonej przyswajalności. Kreatyna to kluczowa substancja podczas nad wyraz intensywnego wysiłku np. Na siłowni.

  Smak: arbuz

  typy kreatyny w CREA XTREME POWDER:
  • Jabłczan Kreatyny
  • Monohydrat Kreatyny
  • Chlorowodorek Kreatyny
  • Cytrynian Kreatyny

  Stacki kreatynowe przeznaczone są dla mistrzowskich sportowców.

  prawidłowy efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

  Dzienna porcja do spożycia to 6 g.

  elementy CREA XTREME POWDER

  CREA HYPER FUSION [jabłczan tri-kreatyny; monohydrat kreatyny; chlorowodorek kreatyny; cytrynian kreatyny] (77,0%); maltodekstryna; aromaty; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja zagęszczająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy; substancja słodząca – sukraloza; koncentrat soku z buraka dla smaku arbuzowego; barwnik dla smaku tropikalnego – beta-karoten.

  tablica SKŁADU CREA XTREME POWDER


  *Dzienna porcja towaru
☆ crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec ☆

crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec Najniższa Cena Online

☆ crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Światowej klasy stack oparty na nieszablonowych formach chemicznych kreatyny cechuje się solidną siłą anaboliczną dzięki której każdy cykl przyniesie niezwykle dobre wyniki jednocześnie kwestii rozwoju upragnionej tkanki mięśniowej jak poprawy parametrów siłowych preparat występuje postaci proszku prawidłowej rozpuszczalności którego gotowa porcja sprzyja jeszcze lepszej przyswajalności polecamy na każdy proces fachowy stack kreatynowy bazujący wyłącznie na pewnych składnikach jego formuła wolna jest od zbędnych dodatków i wypełniaczy niezwykle poprawnie się przyswaja dzięki płynnej formie przygotowanej porcji charakteryzuje się nad wyraz sporym potencjałem anabolicznym jest pełni bezpieczny dla zdrowego organizmu nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych maksymalizuje osiągane przyrosty beztłuszczowej tkanki mięśniowej powiększa cechy siłowe sprzyja poprawie ogólnej wytrzymałości fizycznej działanie trec crea xtreme trec crea xtreme ndash wyjątkowy artykuł dla nieszablonowych sportowców każdy cykl kreatynowy musi przynieść pożądany efekt innej sytuacji nie byłoby sensu go przeprowadzać niejako gwarancją sukcesu jest dobór trafnych produktów sięgnij właśnie po ten stack którego formuła została oparta formy chemiczne kreatyny daje to swoistą pewność że każda porcja znamionuje się maksymalną anaboliczną siłą oczywiście nie jest ona okupiona negatywnym wpływem na zdrowy organizm co zostało już wielokrotnie udowodnione trec crea xtreme ndash zastanawiasz się nad cyklem kreatynowym lecz nie masz pewności jaki towar wybrać postaw na pewny skład solidną producenta sięgnij właśnie po tego stacka kreatynowego nie pożałujesz każda porcja to mieszanka najwyższej jakości dziewięciu form chemicznych tej niezwykłej substancji sprzyja to wyraźnie lepszemu wysyceniu tkanki mięśniowej więc zasadniczej poprawie osiąganych wyników sportowych mocne strony trec crea xtreme zaawansowane połączenie form chemicznych kreatyny przy zachowaniu czystego wolnego od zbędnych wypełniaczy składu pomimo swojej siły działania nie wpływa negatywnie na zdrowy organizm występuje dobrze rozpuszczalnej sproszkowanej formie komponenty trec crea xtreme preparat bazuje na specjalnie przygotowanej mieszance crea hyper fusion łączącej sobie mocne strony chemiczne formy kreatyny tym jabłczan tri kreatyny monohydrat kreatyny chlowodorek kreatyny cytrynian kreatyny postaw na sprawdzone rozwiązania i pewny skład stosowanie trec crea xtreme kreatyna użytkowana jest suplementacji sportowej od przeszło 25 lat w trakcie których powodzeniem wspierała sportowców na całym świecie oferowany artykuł jest połączeniem form chemicznych tej wyjątkowej substancji aktywnej sięgając po niego stawiasz na najwyższą jakość produktywność działania stanie na wysokości zadania zarówno podczas pierwszego cyklu jak każdego kolejnego maksymalizując osiągane wyniki postaci przyrostu tkanki mięśniowej, a także siły fizycznej czasem stosuje się go celem przełamania doskwierającej stagnacji sposób użycia porcja gramy do dwóch razy dziennie roz...


☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g ☆

Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g Najniższa Cena Online

☆ Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mammut Nutrition
 • Nazwa produktu: Mammut nutrition monohydrat kreatyny 300 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Monohydrat kreatyny zadowala się szczególną popularnością wśród sportowców, którzy chcą uzyskać jak najwięcej korzyści z treningu. Pomaga zwiększyć wydolność fizyczną podczas intensywnych ćwiczeń. Jedna porcja skuteczną ilość 5,1 g kreatyny oraz 129 mg magnezu, który z kolei przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Monohydrat kreatyny jest przystępny w formie rozpuszczalnego proszku.


Podsumowanie, czyli jaka odżywka kreatyna w małym opakowaniu dla sportowców najlepsza?


Najlepsze kreatyny w małym opakowaniu w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kreatyny w małym opakowaniu w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane kreatyny dla sportowców – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych kreatyn w małym opakowaniu dla sportowców nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka kreatyna w małym opakowaniu dla sportowców opinie i efekty,
 • dobre kreatyny w małym opakowaniu cena,
 • ranking kreatyn w małym opakowaniu dla sportowców,
 • odżywka kreatyna w małym opakowaniu dla sportowców jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o kreatynach w małym opakowaniu

#1 Gdzie szukać opinii o kreatynach w małym opakowaniu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o kreatynach w małym opakowaniu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka odżywka kreatyna w małym opakowaniu dla sportowców najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych kreatynach w małym opakowaniu warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci kreatyny w małym opakowaniu dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie kreatyny w małym opakowaniu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami w postaci kreatyny w małym opakowaniu dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kreatyny w małym opakowaniu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *