FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kreatyn w kapsułkach dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kreatyny dla sportowców / Ranking kreatyn w kapsułkach dla sportowców


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kreatyn w kapsułkach dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kreatyn w kapsułkach dla sportowców,
 • TOP5 często wybieranych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.

Jakie kreatyny w kapsułkach najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kreatyny w kapsułkach, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kreatyn w kapsułkach dla sportowców, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ kreatyna hcl 120 kaps marki Gymbeam ☆

kreatyna hcl 120 kaps marki Gymbeam Najniższa Cena Online

☆ kreatyna hcl 120 kaps marki Gymbeam - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: kreatyna hcl 120 kaps marki Gymbeam
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Creatine HCl chlorowodorek kreatyny w kapsułkach, który jest istotnie stabilny, wyśmienicie rozpuszczalny i przyswajalny. Nie sprawia efektów ubocznych, takich jak wzdęcia, skurcze czy zatrzymywanie wody. Jest odpowiedni dla każdego, kto chce powiększyć siłę, efektywność i odporność mięśni oraz pobudzić ich rozwój.

☆ Goldfield Turbo Crea-Force XL 60 kaps ☆

Goldfield Turbo Crea-Force XL 60 kaps Najniższa Cena Online

☆ Goldfield Turbo Crea-Force XL 60 kaps - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Goldfield
 • Nazwa produktu: Goldfield Turbo Crea-Force XL 60 kaps
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Turbo Crea-Force XL to sprawny kompleks, którego głównym składnikiem jest monohydrat kreatyny. Jego dzienne spożycie w ilości 3 g może poprawić produktywność podczas krótkich, następujących po sobie intensywnych ćwiczeń.

  Oprócz kreatyny towar posiada 3 ważne aminokwasy i kompleks turbo booster dla jeszcze lepszego wchłaniania i użycia wszelkich części.


☆ Now foods kre-alkalyn® kreatyna 120 kaps ☆

Now foods kre-alkalyn® kreatyna 120 kaps Najniższa Cena Online

☆ Now foods kre-alkalyn® kreatyna 120 kaps - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NOW Foods
 • Nazwa produktu: Now foods kre-alkalyn® kreatyna 120 kaps
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Kre-Alkalyn® Kreatyna to opatentowana forma monohydratu kreatyny, która uwydatnia się stabilnością w przewodzie pokarmowym i idealną przyswajalnością. Dzięki swym właściwościom jest poszukiwanym suplementem wśród sportowców, którzy dążą do osiągnięcia maksymalnej produktywności sportowej, siły i wzrostu mięśni. Nadaje się dla miłośników siłowni, osób podnoszących ciężary, crossfitowców, sprinterów i innych sportowców.

☆ Creapure® mikronizowana kreatyna - 245kapsułki marki Myprotein ☆

Creapure® mikronizowana kreatyna - 245kapsułki marki Myprotein Najniższa Cena Online

☆ Creapure® mikronizowana kreatyna - 245kapsułki marki Myprotein - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Creapure® mikronizowana kreatyna - 245kapsułki marki Myprotein
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Creapure® is the premium brand for creatine monohydrate worldwide, setting the highest standards in terms of quality, safety and effectiveness. Creatine monohydrate has been the subject of hundreds of studies proving its role in strength, power and tissue growth justifying its place as one of the most popular sports supplements amongst the athletic population. Creatine Monohydrate helps the body produce greater levels of ATP - a chemical required for making muscles contract effectively. Greater levels of ATP can ultimately lead to improvements in strength, power and endurance. Creatine Monohydrate has also been shown to reduce overall recovery time and recovery between intense bouts of exercise.

☆ Kreatyna kre-alkalyn® - 120kapsułki marki Myprotein ☆

Kreatyna kre-alkalyn® - 120kapsułki marki Myprotein Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna kre-alkalyn® - 120kapsułki marki Myprotein - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MyProtein
 • Nazwa produktu: Kreatyna kre-alkalyn® - 120kapsułki marki Myprotein
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Od podnoszenia ciężarów począwszy, a na treningu kardio kończąc, kreatyna pomaga nam w osiąganiu obranych celów. Kre-Alkalyn® to postać kreatyny o właściwym poziomie pH. Świetnie nadaje się do całej gamy celów, regularnych ćwiczeń i sportów.

☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) ☆

Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) Najniższa Cena Online

☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Megabol
 • Nazwa produktu: Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Biosterol 36 caps - 670mg

  Biosterol? to suplement prohormonalny*. Pozostał opracowany poprzez najkorzystniejszych polskich specjalistów, choćby sam jego ascetyczniec otrzymywany jest indywidualnie. Przewagą Biosterolu jest uwielbiane autorstwo receptury i potwierdzina doświadczeniami produktywność. Wykorzystanie zgodnie z opisem zezwala na zwiększenie produkcji testosteronu w organiźmie choćby o 4 mg w ciągu doby.

  Środek jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, dedykowanym do wspomagania diety sportowców. Dobór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany pozostał na działanie powiększające produkcję testosteronu oraz stymulację dynamiczności psychicznej, która zezwala na realizowanie wyczerpujących planów treningowych.
  Saponiny są to związki pochodzenia roślinnego zbudowane z dwóch części: aglikonu - sapogeniny (sapogenol) i glikonu ? sacharydu. Saponiny zmieniają strukturę błon komórkowych i tym samym nabłonków, czyniąc je bardziej przepuszczalnymi dla elementów ekologicznych w tym spożywanych białek. Saponiny posiadają zdolność podłączania się do cholesterolu, wytwarzając stosunkowo jednostajne związki, intensywne farmakologicznie.

  Saponiny steroidowe to pochodne spirostanu lub furostanu. Powstają na układzie steranu z ugrupowaniem cyklicznym bocznym. Ugrupowanie boczne składa się z pierścienia 5-członowego i pierścienia 6-członowego. Oba pierścienie są połączone węglem spiro C-22. Saponiny steroidowe pochodne furostanu nie posiadają zamkniętego pierścienia F, lecz łańcuch alifatyczny. W zakresie parametry anabolicznych wykorzystuje się sarsasapogeninę, diosgeninę, jamogeninę, smilageninę, tigogeninę, hekogeninę. Wymienione saponiny posiadają w pozycji 3 grupę wodorotlenową, dzięki czemu, w obecności katalizatorów możliwe jest przekształcenie ich w hormony sterydowe lub parahormony sterydowe o działaniu anabolicznym. W organizmie człowieka istnieją trafne szlaki metaboliczne zdolne do biosyntezy energicznych substancji sterydowych (anabolicznych) z wymienionych saponin, pod warunkiem wstępnej obróbki biochemicznej jaka zachodzi pod wpływem enzymów symbiotycznej mikroflory jelitowej. Enzymy te przekształcają saponiny w związki pregnanowe (C-21) i androstanowe (C-19), będące substratami do syntezy testosteronu i androsteronu. Do celów anabolicznych najmocniej efektywne są saponiny o podwójnym wiązaniu między węglem C5 i C6. Degradacja metaboliczna łańcucha bocznego saponiny steroidowej (utlenienie, redukcja, dehydroksylacja, dehydratacja), doprowadza do powstania związku C-19 (testosteron).

  Dostarczanie tego typu prekursorów androgenów przy jednocześnie znormalizowanej mikroflorze jelitowej może powiększyć liczba wytworzonego testosteronu nawet o 4 mg w ciągu doby. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. Testosteron wolny, nie związany z białkami. Właśnie ten wolny testosteron zagwarantuje efekt metaboliczny. Dodatek fitosteroli oraz stymulatorów wydzielania insuliny (prekursory i aktywatory hydroksy-izoleucyny, czysta 4-hydroksy-izoleucyna) zawartych w ekstraktach z czarnuszki i kozieradki zapewnia dodatkowe pobudzenie przyrostów tkanki łącznej i tkanki mięśniowej. Zwiększone wydzielanie insuliny powoduje: pobudzenie syntezy glikogenu i białek, ułatwienie transportu przez błony komórkowe do wnętrza komórek ? glukozy, aminokwasów, potasu i kwasów tłuszczowych, hamowanie nadmiernej glikogenolizy, zubażającej mięśnie w materiał energetyczny.

  Dawkowanie:

  -2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol? powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na właściwości stymulujące do dynamiczności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W sytuacji stosowania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po różnorodnych posiłkach.

  Przeciwwskazania i działania niepożądane:
  produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i w okresie karmienia. Nie zaobserwowano skutków ubocznych podczas podawania preparatu.

  elementy czynne (ekstrakty):

  Nigellae fluidum,
  Capsici fluidum,
  Trigonellae fluidum,
  Myristicae liquidum,
  Glycyrrhizae siccum,
  Cynarae fluidum.

  Jedna kapsułka zawiera:

  ? 200 mg saponin,
  ? 66 mg fitosteroli,
  ? 0,25 mg alkaloidów steroidowych.

  towar dedykowany do sprzedaży dla osób pełnoletnich.

  Przechowywanie:
  Preparat należy przechowywać w temp. Do 25°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Opakowanie:
  3 blistry po 12 kapsułek miękkich.☆ creatine alkaline - 120caps marki Megabol ☆

creatine alkaline - 120caps marki Megabol Najniższa Cena Online

☆ creatine alkaline - 120caps marki Megabol - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MEGABOL
 • Nazwa produktu: creatine alkaline - 120caps marki Megabol
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  CREATINE ALKALINE to pierwsza niezależna realizacja opisu patentowego US Pat. 6,399,661 opracowana przez polskich technologów i stworzona w kraju. Oryginalny artykuł o potwierdzonej wydajności, zarejestrowany przez Głównego Inspektora Sanitarnego, posiadający pozytywną opinię naukową.

  CREATINE ALKALINE to najnowszej generacji suplement kreatynowy, sporządzony w ścisłej zgodności z opisem United States Patent 6,399,661. Preparat ułatwia transport związków fosforowych wykorzystywanych do syntezy białka. Kreatyna utrzymuje odpowiedni poziom ATP (kwas adenozynotrójfosforowy) w mięśniach, co pozwala włóknom mięśniowym pracować na najwyższym poziomie podczas intensywnych treningów. Kreatyna uczestniczy w budowie beztłuszczowej masy ciała sportowca i sprawia wzrost siły mięśni.

  CREATINE ALKALINE jest formą kreatyny o wysokim odczynie pH. Według publikacji patentowej cecha ta sprawia redukcję konwersji kreatyny do kreatyniny i jej większą trwałość w roztworze. Produkty kreatynowe posiadające alkaliczny odczyn mają charakterystyczny człon w nazwie: -Alkaline, -Alkalyn, -Alkatech.

  CREATINE ALKALINE wytworzona jest w postaci specjalistycznych kapsułek. Kapsułki pełnią istotną rolę transportując składniki dynamiczne do żołądka w niezmienionej formie. Kapsułki CREATINE ALKALINE powstały na potrzeby jedynie tego artykułu, mają oznaczenie - REACTION BUFFERED, czyli buforowany odczyn pH. W przypadku buforowanej kreatyny takie rozwiązanie wydaje się właściwsze użycie charakterystycznej, białej kapsułki.

  Skład porcji (2 kapsułki):
  buforowany monohydrat kreatyny* 1500mg
  (monohydrat kreatyny, węglan sodu, glicerofosforan magnezu, aromat identyczny z naturalnym), maltodekstryna, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna wieprzowa - otoczka kapsułki.
  *zgodnie z opisem US Patent #6,399,661

  Dawkowanie w dniu treningu:
  2-3 kapsułki rano, na czczo, a także 2-3 kapsułki przed treningiem

  Dawkowanie w bez dniu treningu:
  2-3 kapsułki rano na czczo. Maksymalna dzienna dawka wynosi 8 kapsułek.

  Powyższe dawkowanie jest niższe aniżeli zalecane zwykłe dawkowanie kreatyny, lecz daje korzyści!

  • brak cykliczności i fazy nasycenia
   • brak konieczności robienia przerwy w suplementacji
   • brak efektu nadmiernego gromadzenia wody podskórnej
   • niski koszt suplementacji


☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition ☆

kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition Najniższa Cena Online

☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reflex Nutrition
 • Nazwa produktu: kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  Creatine Creapure Caps to żelatynowe kapsułki zawierające monohydrat kreatyny Creapure. Z dzienną dawką 4.2 g, zwiększysz swoją skuteczność podczas intensywnego treningu.

☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 ☆

OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 Najniższa Cena Online

☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OSTROVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
 • Nazwa produktu: OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  OstroVit Monohydrat Kreatyny 120 kapsułek
  Forma towaru: kapsułki
  ilość porcji: 30
  ilość sztuk: 120
  Waga netto: 148 g

  OstroVit Monohydrat Kreatyny to wysokiej jakości suplement diety w postaci kapsułek, zawierający skoncentrowaną dawkę monohydratu kreatyny. Opracowany został z myślą o osobach aktywnych fizycznie i uprawiających wszystkiego typu sporty, które w codziennej diecie potrzebują uzupełnić poziom kreatyny. Suplement ma postać wygodnych w wykorzystywaniu kapsułek, które są znakomitą alternatywą dla osób nie lubiących przyjmowania kreatyny w postaci proszku do rozpuszczania. Jeśli zatem poszukujesz suplementu, który wspomoże skuteczność powszednich treningów i pomoże utrwalić ich efekty - sięgnij po nasz OstroVit Monohydrat Kreatyny w kapsułkach - czystą zawartość składnika aktywnego w każdej porcji, bez zbędnych dodatków.

  parametry kreatyny zawartej w OstroVit Creatine Monohydrate:
  • Jej przyjmowanie może rozszerzyć moc, a także odporność treningową
  • zwiększając ilość fosfokreatyny w mięśniach, rozszerza zapasy naszego potencjału energetycznego
  • wywołując retencję wodną w komórkach mięśniowych formuje perfekcyjne środowisko anaboliczne dla rozrostu masy mięśniowej
  • Regularna suplementacja kreatyny może zwiększyć przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej
  • Kreatyna bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu

  Sposób użycia:

  1 porcja: 4 kapsułki

  W dni treningowe spożywać jedną porcję dziennie po treningu. W dni nietreningowe jedną porcję po przebudzeniu. Artykuł asygnowany dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o obszernej intensywności.

  Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut (zamiennik) różnej diety. Zalecany jest stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części artykułu. Artykuł nieodpowiedni dla osób z zaburzeniami czynności nerek. Artykuł nie powinien być wykorzystywany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla niewiele znaczących dzieci.

  komponenty

  Monowodzian kreatyny, otoczka kapsułki (żelatyna, woda oczyszczona).

  produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki, ryby.

  Wartość odżywcza
  Masa netto towaru: 148 g
  ilość porcji w opakowaniu: 30
  Wielkość porcji: 4 kapsułki

  ☆ Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec ☆

  Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec Najniższa Cena Online

  ☆ Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TREC
  • Nazwa produktu: Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:

   Suplement Diety NITROBOLON to fachowy booster przedtreningowy zawierający połączenie jabłczanu L-argininy, jabłczanu cytruliny i alfa-ketoglutaranu L-argininy (AAKG) z estrem etylowym kreatyny. NITROBOLON polecany jest dla sportowców siłowych do stosowania przed treningiem.

   NITROBOLON – z zasady maksymalna i długotrwała pompa mięśniowa NITROBOLON powoduje skrajną pompę mięśniową, która pozwala ciężej trenować

   Pompa mięśniowa kojarzy się w głównej mierze z treningowym opuchnięciem mięśni. Jest ona dowodem tego, iż podejmujemy się naprawdę ciężkiego wyzwania treningowego. Czasem jednak mimo hektolitrów wylewanego potu, mięśnie nie chcą w ogóle zareagować w ten sposób. Czy to oznacza, iż wówczas trening nie jest do końca udany? Zasmucę Cię, ale tak. Pompa mięśniowa to nie tylko wizualne doznania,najistotniej wygodne środowisko do podejmowania intensywnego treningu. To właśnie pompa odpowiada za maksymalną aktywizację energetyczną ustroju, która pozwala trenować ciężej i dłużej. Jeżeli czujesz, że nie jesteś w stanie sam doprowadzić mięśni do pompy, nie trać kolejnego treningu, sięgnij po NITROBOLON! Każdy trening, gdy redukujesz obciążenia albo rezygnujesz z ostatnich powtórzeń z powodu braku sił, to krok w tył. Z NITROBOLON możesz liczyć tylko na progresję osiągnięć treningowych.


   Przedtreningówka NITROBOLON to nie tylko arginina, lecz także cytrulina będąca gwarancją długofalowej pompy mięśniowej

   Przedtreningówka NITROBOLON zawiera aż 5 g kompleks komponentów odpowiedzialnych za efekt pompy mięśniowej. Pompa mięśniowa to efekt powiększonej produkcji tlenku azotu (NO) poprzez ściany naczyń krwionośnych. NO działa rozluźniająco na warstwę mięśniową naczyń, co skutkuje rozszerzeniem ich średnicy. Dzięki temu w żyłach początkuje płynąć więcej krwi. Więcej krwi dla mięśni oznacza adekwatny transport tlenu, składników energetycznych i antykatabolicznych, szybsze likwidowanie zbędnych produktów metabolizmu wysiłkowego. Dzięki NITROBOLON mięśnie będą wyposażone we wszystko, czego potrzebują do ciężkiej pracy.

   NITROBOLON posiada dawkę argininy, która stanowi substrat w tworzeniu NO. Arginina dostarczana jest w jednostajnej postaci alfaketoglutaranu (AAKG), która jest gwarancją wysokiej oporności tego aminokwasu na potencjalne czynniki dezaktywujące, a takich jest mnóstwo w układzie pokarmowym. NITROBOLON jednak dba, by uczucie pompy mięśniowej trwało maksymalnie długo. NO to tak naprawdę wolny rodnik, który żyje dosłownie ułamki sekundy. Uwzględniając ten fakt, a także to,niemało narządów w organizmie wykazuje wysokie zapotrzebowanie na argininę, skład NITROBOLON został wzbogacony o aminokwas cytrulinę w stabilnej postaci jabłczanu. Owszem NO może powstać wyłącznie z argininy, lecz argininę ustrój może wyprodukować na bazie cytruliny! Czy potrzeba czegoś więcej, by stymulować mięśnie do maksymalnego wysiłku? NITROBOLON daje jeszcze dawkę energetycznej kreatyny.

   Przedtreningówka NITROBOLON daje maksymalną pompę i kreatynę

   Przedtreningówka NITROBOLON gwarantuje nie tylko długookresową i maksymalną pompę mięśniową, ale także daje substrat energetyczny, którego organizm potrzebuje w czasie procesów energetycznych o wysokiej intensywności. Siła i moc organizmu zależy od efektywności systemu kreatynowego, który odgrywa pierwszoplanową rolę w czasie wysiłków krótkotrwałych submaksymalnych (niezwykle pierwsze 5 s). NITROBOLON posiada kreatynę w stabilnej postaci estru etylowego, która zoptymalizuje działanie tego piętra energetycznego. Dzięki pompie mięśniowej całą porcja kreatyny w prędkim tempie dotrze do mięśni.

   DAWKOWANIE NITROBOLON

   Jednorazową porcję preparatu – 4 kapsułki - popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie.

   W dni treningowe: I porcja 30 min. Przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. Przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.

   W dni nietreningowe: I porcja 30 min. Przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. Przed głównym posiłkiem, III porcja przed snem.

   OSTRZEŻENIA

   Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, pań w ciąży, a także karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

   artykuł może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.


   składniki NITROBOLON

   NITROBOLON BLEND [jabłczan L-argininy; jabłczan cytruliny; ester etylowy kreatyny; alfa-ketoglutaran L-argininy]; otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

   tablica SKŁADU NITROBOLON


   *Dzienna porcja produktu

  Podobne zestawienia:


  Najtańsze kreatyny w kapsułkach – Ranking styczeń 2023 wg ceny

  Tabela TOP5 zawiera najtańsze kreatyny w kapsułkach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kreatyn w kapsułkach dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) ☆

  Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) Najniższa Cena Online

  ☆ Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048) - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Megabol
  • Nazwa produktu: Biosterol 36 caps - 670mg (5907582338048)
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:
   Biosterol 36 caps - 670mg

   Biosterol? to suplement prohormonalny*. Został opracowany przez najlepszych polskich specjalistów, choćby sam jego bezkompromisowiec otrzymywany jest indywidualnie. Przewagą Biosterolu jest lubiane autorstwo receptury i potwierdzina doświadczeniami wydajność. Wykorzystanie zgodnie z opisem zezwala na rozszerzenie produkcji testosteronu w organiźmie nawet o 4 mg w ciągu doby.

   Środek jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, asygnowanym do wspomagania diety sportowców. Dobór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany pozostał na działanie rozszerzające produkcję testosteronu oraz stymulację energiczności psychicznej, która zezwala na wykonywanie wyczerpujących planów treningowych.
   Saponiny są to związki pochodzenia roślinnego zbudowane z dwóch części: aglikonu - sapogeniny (sapogenol) i glikonu ? sacharydu. Saponiny zmieniają strukturę błon komórkowych i tym samym nabłonków, czyniąc je bardziej przepuszczalnymi dla komponentów organicznych w tym spożywanych białek. Saponiny posiadają zdolność przyłączania się do cholesterolu, stwarzając stosunkowo stabilne związki, energiczne farmakologicznie.

   Saponiny steroidowe to pochodne spirostanu lub furostanu. Powstają na układzie steranu z ugrupowaniem cyklicznym bocznym. Ugrupowanie boczne składa się z pierścienia 5-członowego i pierścienia 6-członowego. Oba pierścienie są połączone węglem spiro C-22. Saponiny steroidowe pochodne furostanu nie posiadają zamkniętego pierścienia F, ale łańcuch alifatyczny. W zakresie parametry anabolicznych wykorzystuje się sarsasapogeninę, diosgeninę, jamogeninę, smilageninę, tigogeninę, hekogeninę. Wymienione saponiny posiadają w pozycji 3 grupę wodorotlenową, dzięki czemu, w obecności katalizatorów osiągalne jest przekształcenie ich w hormony sterydowe albo parahormony sterydowe o działaniu anabolicznym. W organizmie człowieka istnieją adekwatne szlaki metaboliczne zdolne do biosyntezy aktywnych substancji sterydowych (anabolicznych) z wymienionych saponin, pod warunkiem wstępnej obróbki biochemicznej jaka zachodzi pod wpływem enzymów symbiotycznej mikroflory jelitowej. Enzymy te przekształcają saponiny w związki pregnanowe (C-21) i androstanowe (C-19), będące substratami do syntezy testosteronu i androsteronu. Do celów anabolicznych najszczególniej produktywne są saponiny o podwójnym wiązaniu między węglem C5 i C6. Degradacja metaboliczna łańcucha bocznego saponiny steroidowej (utlenienie, redukcja, dehydroksylacja, dehydratacja), doprowadza do powstania związku C-19 (testosteron).

   Dostarczanie tego typu prekursorów androgenów przy równocześnie znormalizowanej mikroflorze jelitowej może powiększyć ilość tworzonego testosteronu choćby o 4 mg w ciągu doby. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. Testosteron wolny, nie związany z białkami. Właśnie ten wolny testosteron gwarantuje efekt metaboliczny. Dodatek fitosteroli i stymulatorów wydzielania insuliny (prekursory i aktywatory hydroksy-izoleucyny, czysta 4-hydroksy-izoleucyna) zawartych w ekstraktach z czarnuszki i kozieradki zagwarantuje dopełniające pobudzenie przyrostów tkanki łącznej i tkanki mięśniowej. Powiększone wydzielanie insuliny sprawia: pobudzenie syntezy glikogenu i białek, ułatwienie transportu poprzez błony komórkowe do wnętrza komórek ? glukozy, aminokwasów, potasu i kwasów tłuszczowych, hamowanie nadmiernej glikogenolizy, zubażającej mięśnie w materiał energetyczny.

   Dawkowanie:

   -2 kapsułki dziennie, po posiłku. Biosterol? powinien być przyjmowany codziennie. Z uwagi na cechy stymulujące do dynamiczności, środek najlepiej jest przyjmować przed godziną 18-tą. W dni treningowe należy przyjąć 1 kapsułkę wraz z ostatnim posiłkiem przed treningiem. W sytuacji wykorzystywania 2 kapsułek dziennie - spożywać po jednej, po najróżniejszych posiłkach.

   Przeciwwskazania i działania niechciane:
   produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i w okresie karmienia. Nie zaobserwowano skutków ubocznych w trakcie podawania preparatu.

   elementy czynne (ekstrakty):

   Nigellae fluidum,
   Capsici fluidum,
   Trigonellae fluidum,
   Myristicae liquidum,
   Glycyrrhizae siccum,
   Cynarae fluidum.

   Jedna kapsułka zawiera:

   ? 200 mg saponin,
   ? 66 mg fitosteroli,
   ? 0,25 mg alkaloidów steroidowych.

   produkt przeznaczony do sprzedaży dla osób pełnoletnich.

   Przechowywanie:
   Preparat należy przechowywać w temp. Do 25°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

   Opakowanie:
   3 blistry po 12 kapsułek miękkich.  ☆ 6pak nutrition Tcm 120kaps. ☆

  6pak nutrition Tcm 120kaps. Najniższa Cena Online

  ☆ 6pak nutrition Tcm 120kaps. - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 6Pak Nutrition
  • Nazwa produktu: 6pak nutrition Tcm 120kaps.
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:
   TCM - Jabłczan kreatyny w kapsułkach - 120 kaps.


   TCM od 6PAK Nutriton - jest to jabłczan trikreatyny w formie kapsułek, dzięki którym proces suplementacji jest wygodny i nie przysparza obszerniejszych problemów w powszednim funkcjonowaniu. Każda porcja to konkretna dawka czystej kreatyny o wspaniałej przyswajalności i biodostępności. Warto podkreślić, że forma jabłczanu jest stabilniejsza chemicznie od tradycyjnego monohydratu oraz nie powoduje faktu "podlania wodą". Przekłada się to na trwałe efekty, z których niewątpliwie będziesz dumny i na dodatek zmotywowany do dalszych starań o wymarzoną formę fizyczną.


   Kreatyna i jej produktywność, czy jest bezpieczna?


   Kreatyna stanowi najczęstszy wybór sportowców, którym zależy na maksymalizacji osiąganych przyrostów suchej tkanki mięśniowej. Jednak nie jest to koniec korzyści, jakie idą za jej suplementacją. Wpływa bowiem na podniesienie siły fizycznej oraz poprawę ogólnej wydolności i wytrzymałości fizycznej, co pozwala na dopełniające podniesienie produktywności każdej sesji treningowej. Wykorzystywana jest w sporcie od przeszło 30 lat i była wielokrotnie badana pod kątem bezpieczeństwa i realnego wpływu na organizm sportowca. Wszelkie jej atrybuty się potwierdziły. Jeżeli chodzi natomiast o jej bezpieczeństwo - pomimo swej siły działania nie sprawia żadnych negatywnych skutków ubocznych. Pozostaje trenować, jeść, odpoczywać i cieszyć się z osiąganych wyników sportowych!
   Pamiętaj jednak, iż jeżeli chcesz zastosować pełny potencjał kreatyny, to jej minimalna dawka dzienna jaką musisz przyjąć to 3000 mg.


   Jabłczan to jedna z form kreatyny, ale jak ona działa?


   Jabłczan kreatyny jest jednostajniejszą formą chemiczną od monohydratu, stanowczo w środowisku wodnym. Oznacza to, że nie konwertuje tak prędko do nieaktywnej kreatyniny. Problem ten nie dotyczy jednak formy kapsułkowanej, a bardziej proszku, którego rozpuszczenie powinno się odbywać zaraz przed planowym spożyciem. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną, co jest widoczne szczególnie w przypadku następujących po sobie niedługich i intensywnych skurczy mięśni. Polecana jest wszystkim dorosłym sportowcom, którzy wiedzą czego potrzebuje ich organizm. W trakcie treningu o adekwatnie wysokiej intensywności do resyntezy ATP (wysokoenergetycznych cząsteczek adenozyno fosforanu) używana jest kreatyna oraz fosfokreatyna, są swoistym buforem energetycznym. Transportuje on energię w trakcie pracy mięśni.

   TCM - Jabłczan kreatyny w kapsułkach - 120 kaps.
   elementy: jabłczan trikreatyny (83,3 %), otoczka kapsułki (żelatyna)B / substancja glazurująca - hydrokrypropylometyloceluloza)C, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych). B,CPatrz sybmol za numerem partii produkcyjnej. Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten, jaj, orzechów ziemnych i innych orzechów.

   TCM

   Suplement diety w postaci kapsułek. Formuła okołotreningowa na bazie kreatyny w formie jabłczanu kreatyny. Towar rekomendowany osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o obszernej intensywności. Kreatyna rozszerza wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, niezwykle intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny jej efekt używania jest obserwowany przy spożyciu 3 g dziennie.

   Zalecane spożycie

   Przyjmować 4 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu. Spożywać raz dziennie, rano, przed treningiem, lub bezpośrednio po treningu. Stosować w dni treningowe.

   Uwagi

   Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze komponentów towaru. Artykuł nie może być stosowany poprzez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji towaru. Suplement diety nie może być używany jako substytut przeróżnej diety. Zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

   Warunki przechowywania

   Przechowywać w sposób niedostępny dla znikomych dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Bronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


  ☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 ☆

  OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 Najniższa Cena Online

  ☆ OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871 - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: OSTROVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Nazwa produktu: OstroVit CREATINE Monohydrat 120 kap Kreatyna MONO, 5903933910871
  • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kreatyny:
   OstroVit Monohydrat Kreatyny 120 kapsułek
   Forma artykułu: kapsułki
   liczba porcji: 30
   ilość sztuk: 120
   Waga netto: 148 g

   OstroVit Monohydrat Kreatyny to wysokiej jakości suplement diety w postaci kapsułek, zawierający skoncentrowaną dawkę monohydratu kreatyny. Opracowany został z myślą o osobach aktywnych fizycznie i uprawiających wszystkiego rodzaju sporty, które w codziennej diecie potrzebują uzupełnić poziom kreatyny. Suplement ma postać wygodnych w użytkowaniu kapsułek, które są świetną alternatywą dla osób nie ceniących przyjmowania kreatyny w postaci proszku do rozpuszczania. Jeśli zatem poszukujesz suplementu, który wspomoże sprawność codziennych treningów i pomoże utrwalić ich efekty - sięgnij po nasz OstroVit Monohydrat Kreatyny w kapsułkach - czystą zawartość składnika aktywnego w każdej porcji, bez zbędnych dodatków.

   właściwości kreatyny zawartej w OstroVit Creatine Monohydrate:
   • Jej przyjmowanie może rozszerzyć moc i wytrzymałość treningową
   • zwiększając liczba fosfokreatyny w mięśniach, rozszerza zapasy naszego potencjału energetycznego
   • powodując retencję wodną w komórkach mięśniowych generuje idealne środowisko anaboliczne dla rozrostu masy mięśniowej
   • Regularna suplementacja kreatyny może rozszerzyć przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej
   • Kreatyna bierze czynny udział w resyntezie naszego glikogenu

   Sposób wykorzystania:

   1 porcja: 4 kapsułki

   W dni treningowe spożywać jedną porcję dziennie po treningu. W dni nietreningowe jedną porcję po przebudzeniu. Produkt asygnowany dla osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o znacznej intensywności.

   Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie spożywać w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze komponentów artykułu. Artykuł nieodpowiedni dla osób z zaburzeniami czynności nerek. Produkt nie powinien być użytkowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w sposób niedostępny dla niewielkich dzieci.

   elementy

   Monowodzian kreatyny, otoczka kapsułki (żelatyna, woda oczyszczona).

   artykuł może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki, ryby.

   Wartość odżywcza
   Masa netto produktu: 148 g
   ilość porcji w opakowaniu: 30
   Wielkość porcji: 4 kapsułki

   ☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition ☆

   kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition Najniższa Cena Online

   ☆ kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition - opis i specyfikacja ☆

   Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: Reflex Nutrition
   • Nazwa produktu: kreatyna creapure w tabletkach 90 kaps marki Reflex nutrition
   • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis kreatyny:
    Creatine Creapure Caps to żelatynowe kapsułki zawierające monohydrat kreatyny Creapure. Z dzienną dawką 4.2 g, powiększysz swoją skuteczność w trakcie intensywnego treningu.

   ☆ creatine alkaline - 120caps marki Megabol ☆

   creatine alkaline - 120caps marki Megabol Najniższa Cena Online

   ☆ creatine alkaline - 120caps marki Megabol - opis i specyfikacja ☆

   Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
   • Marka produktu: MEGABOL
   • Nazwa produktu: creatine alkaline - 120caps marki Megabol
   • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
   • Ilość ofert: 1
   • Charakterystyka / Opis kreatyny:

    CREATINE ALKALINE to pierwsza niezależna realizacja opisu patentowego US Pat. 6,399,661 opracowana przez polskich technologów i stworzona w kraju. Oryginalny produkt o potwierdzonej efektywności, zarejestrowany przez Głównego Inspektora Sanitarnego, mający pozytywną opinię naukową.

    CREATINE ALKALINE to najnowszej generacji suplement kreatynowy, sporządzony w ścisłej zgodności z opisem United States Patent 6,399,661. Preparat upraszcza transport związków fosforowych wykorzystywanych do syntezy białka. Kreatyna utrzymuje optymalny poziom ATP (kwas adenozynotrójfosforowy) w mięśniach, co pozwala włóknom mięśniowym pracować na najwyższym poziomie w trakcie dynamicznych treningów. Kreatyna uczestniczy w budowie beztłuszczowej masy ciała sportowca i sprawia wzrost siły mięśni.

    CREATINE ALKALINE jest formą kreatyny o wysokim odczynie pH. Według publikacji patentowej cecha ta sprawia redukcję konwersji kreatyny do kreatyniny oraz jej obszerniejszą wytrzymałość w roztworze. Produkty kreatynowe posiadające alkaliczny odczyn mają typowy człon w nazwie: -Alkaline, -Alkalyn, -Alkatech.

    CREATINE ALKALINE wytworzona jest w postaci specjalistycznych kapsułek. Kapsułki pełnią istotną rolę transportując składniki energiczne do żołądka w niezmienionej formie. Kapsułki CREATINE ALKALINE powstały na zapotrzebowania tylko tego towaru, posiadają oznaczenie - REACTION BUFFERED, czyli buforowany odczyn pH. W sytuacji buforowanej kreatyny takie rozwiązanie wydaje się właściwsze wykorzystanie charakterystycznej, białej kapsułki.

    Skład porcji (2 kapsułki):
    buforowany monohydrat kreatyny* 1500mg
    (monohydrat kreatyny, węglan sodu, glicerofosforan magnezu, aromat identyczny z naturalnym), maltodekstryna, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna wieprzowa - otoczka kapsułki.
    *zgodnie z opisem US Patent #6,399,661

    Dawkowanie w dniu treningu:
    2-3 kapsułki rano, na czczo oraz 2-3 kapsułki przed treningiem

    Dawkowanie w bez dniu treningu:
    2-3 kapsułki rano na czczo. Maksymalna dzienna dawka wynosi 8 kapsułek.

    Powyższe dawkowanie jest niższe niżeli zalecane zwykłe dawkowanie kreatyny, lecz daje korzyści!

    • brak cykliczności i fazy nasycenia
     • brak konieczności robienia przerwy w suplementacji
     • brak efektu nadmiernego gromadzenia wody podskórnej
     • niski koszt suplementacji   Podsumowanie, czyli jaka odżywka kreatyna w kapsułkach dla sportowców najlepsza?


   Najlepsze kreatyny w kapsułkach w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańsze kreatyny w kapsułkach w Rankingach – nasze TOP3


   Podobne zestawienia:


   Rekomendowane kreatyny dla sportowców – TOP7 styczeń 2023

   Jeżeli żadna z powyższych kreatyn w kapsułkach dla sportowców nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.


   Powiązania tematyczne:

   • jaka odżywka kreatyna w kapsułkach dla sportowców opinie i efekty,
   • dobre kreatyny w kapsułkach cena,
   • ranking kreatyn w kapsułkach dla sportowców,
   • odżywka kreatyna w kapsułkach dla sportowców jaka najlepsza.

   Podobne zestawienia:


   Nasze FAQ o kreatynach w kapsułkach

   #1 Gdzie szukać opinii o kreatynach w kapsułkach?

   Aktualnie zaprezentowane informacje o kreatynach w kapsułkach odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

   #2 Jaka odżywka kreatyna w kapsułkach dla sportowców najlepsza? Którą wybrać?

   Poszukując informacji o dobrych kreatynach w kapsułkach warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci kreatyny w kapsułkach dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

   #3 Jakie kreatyny w kapsułkach są najchętniej polecane?

   Nasze zestawienia z odżywkami w postaci kreatyny w kapsułkach dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kreatyny w kapsułkach to produkty często rekomendowane przez kupujących.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *