FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kreatyn Trec Nutrition dla sportowców. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kreatyny dla sportowców / Ranking kreatyn Trec Nutrition dla sportowców


Pomagamy w wyborze dobrych kreatyn Trec Nutrition dla sportowców. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kreatyn Trec Nutrition dla sportowców,
 • TOP5 często wybieranych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.

Jakie kreatyny Trec Nutrition najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kreatyny Trec Nutrition, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking kreatyn Trec Nutrition dla sportowców, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 ☆

TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 Najniższa Cena Online

☆ TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: TREC CM3 cm 3 JABŁCZAN KREATYNA 500g GRAPEFRUIT, 5902114017767
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  • Kreatyna CM3 to wyższa absorpcja mięśniowa kreatyny biorącej udział w przemianach energetycznych w czasie niezwykle intensywnych wysiłków
  • Jabłczan kreatyny to wzrost czystej siły i masy mięśniowej
  • CM3 Trec to wzrost siły z zachowaniem dynamiki, szybkości
  • Kreatyna Trec to wyższy poziom energii na treningu
  • Suplementacji CM3 Trec nie towarzyszą przykre dolegliwości żołądkowe

  CO TO JEST JABŁCZAN KREATYNY, I CZYM SIĘ RÓŻNI OD ZWYKŁEJ KREATYNY?
  Kreatyna to jeden z pierwszych suplementów wspierających energetykę wysiłkową. Najszybciej angażowanym źródłem energii w organizmie są zasoby ATP. Gdy wysiłek jest bardzo intensywny np. Wyciskamy sztangę o wadze 100 kg, albo w czasie meczu lub walki na ringu dochodzi do bardzo dynamicznej akcji, organizm dosłownie w ciągu 2-3 s wyzbywa się całego ATP. Seria w siłowni, czy akcja na boisku albo runda w sportach walki trwają dłużej niżeli 2 s, stąd organizm musi dysponować sposobami na szybkie odnowienie ATP. I tu właśnie wkracza do gry kreatyna, która je odtwarza. efektywnie czyni to kreatyna trec w formie jabłczanu.
  Zasoby ustrojowe kreatyny mogą być niewystarczające na pokrycie potrzeby energetycznego związanego z wysiłkiem, stąd w celu poprawy efektów treningowych wprowadzamy do suplementacji kreatynę. Ogromny problem dla kreatyny stanowi droga przez układ pokarmowy. Kwaśne środowisko, jakie panuje m.in. W żołądku, niszczy tę cenną substancję nie zezwalając jej dotrzeć do miejsca, w którym ma wykonać swoją robotę, czyli TWOICH MIĘŚNI. Z tego względu kreatynę łączy się z różnorodnymi substancjami zabezpieczającymi ją przed czynnikami uszkadzającymi jak np. Kwaśny odczyn. Jednym z lepszych połączeń stabilizujących kreatynę jest związanie jej z kwasem jabłkowym, co daje w efekcie jabłczan kreatyny. Dostępny jest on w niezwykle stężonej dawce w postaci smakowego, korzystnie rozpuszczającego się w wodzie, proszku w ofercie marki Trec jako towar o nazwie CM3. Kreatyna CM3 to forma kreatyny pozbawiona wielu wad, jakie posiada podstawowa forma tego suplementu.
  W CZYM JABŁCZAN KREATYNY MOŻE BYĆ udoskonalonY OD MONOHYDRATU, CZYLI DLACZEGO W CZASIE SUPLEMENTACJI KREATYNĄ NIE MUSISZ PUCHNĄĆ JAK BALON?
  Kreatyna CM3 Trec to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym, które zabezpiecza ją przed przedwczesną dezaktywacją (czyli zanim zdoła dotrzeć do mięśni). To jednak nie jedyna zaleta kreatyny CM3.
  Suplementacji kreatyną często towarzyszy, nie za każdym razem pożądany, cykl zatrzymywania wody w organizmie. Owszem efekty treningowe są coraz udoskonalone lecz czy musi to zachodzić za cenę napuchniętego wyglądu? Jeżeli tego chcesz uniknąć wybierz formę jabłczanu kreatyny. Suplementacja CM3 Trec to gwarantowany wzrost siły i energii treningowej nie okupione nadmierną retencją wody przez organizm.
  stosowaniu formy jabłczanu kreatyny nie towarzyszy także dyskomfort żołądkowy, jaki może występować przy suplementacji zwykłą kreatyną.
  SKĄD pokaźniejszY POZIOM ENERGII PO KREATYNIE CM3 firmy TREC?
  Dotąd brałeś zwykłą kreatynę i dziwi cię, że przy jabłczanie kreatyny na treningu odczuwasz wyższy poziom pobudzenia, energii? Do tego mięśnie szybciej się regenerują pomiędzy seriami, będąc gotowymi do podjęcia coraz obszerniejszych wyzwań treningowych?
  To właśnie zasługa większej przyswajalności kreatyny CM3 przez mięśnie, ale także obecność kwasu jabłkowego. Kwas jabłkowy zawarty w CM3 Trec to ważny substrat w tlenowych przemianach energetycznych, które stanowią składnik energetyki wysiłkowej o dowolnej intensywności.
  KTO MOŻE SIĘGAĆ PO JABŁCZAN KREATYNY?
  Po kreatynę CM3 sięgnąć może każdy, komu zależy na wzroście czystej siły i masy mięśniowej, którym nie towarzyszy zbędny przyrost masy ciała. Pamiętaj jeżeli Twoja siła nie ewoluuje, mięśnie nie będą chciały zwiększać swoich rozmiarów!
  Mięśnie potrzebują do rozwoju kilku rzeczy:
  - Intensywnych bodźców treningowych – sięgnij na treningu po większe obciążenia!
  - bezusterkowej energetyki wysiłkowej, która podoła intensywnym bodźcom treningowym – sięgnij po CM3 Trec i podnieś swoje możliwości wysiłkowe
  - Kompleksowej regeneracji potreningowej – w połączeniu z takimi produktami jak carbo, vitargo, glutamina czy bcaa
  Jabłczan kreatyny będzie sugerowany niezwykle w dyscyplinach ograniczonych kategoriami wagowymi jak sporty walki, wysiłkach wymagających ogromnej dynamiki np. Gry zespołowe.

☆ nitrobolon 600g kreatyna stack pompa tropical marki Trec ☆

nitrobolon 600g kreatyna stack pompa tropical marki Trec Najniższa Cena Online

☆ nitrobolon 600g kreatyna stack pompa tropical marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: nitrobolon 600g kreatyna stack pompa tropical marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Nitrobolon II 600g

  • mieści kreatynę, która udoskonala wydolność podczas następujących po sobie niedługich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych
  • Stack kreatynowy w proszku, łączący jabłczan L-argininy, alfaketoglutaran L-argininy oraz jabłczan cytruliny z najskuteczniejszymi formami kreatyny.

  NITROBOLON. Suplement diety. Mieści substancje słodzące. ProgresywnY KOMPLEKS KREATYNY, ARGININY, GLUTAMINY I CYTRULINY. NITROBOLON to „stack" kreatynowy w proszku, łączący jabłczan L-argininy, alfaketoglutaran L-argininy i jabłczan cytruliny z najskuteczniejszymi formami kreatyny. Preparat uzupełniono o komponenty wspomagające jego wchłanianie i specjalny matrix glutaminowy. NITROBOLON posiada kreatynę, która poprawia wydolność w trakcie następujących po sobie niedługich, szczególnie intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystny efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie. Porcja artykułu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 40 g (8 miarek)..


  Nitrobolon powder czyli przedtreningówka i antykatabolik w jednym


  Nitrobolon jako wysokiej klasy odżywka przedtreningowa, czyli kreatyna i pompa mięśniowa


  Nitrobolon dzięki swemu składowi pozwoli Ci trenować zawsze na 100%. Zapomnij o treningach realizowanych od niechcenia. Pamiętaj – trening przyniesie oczekiwane efekty tylko wtedy, gdy będziesz w pełni zaangażowany. Oczywiście nie starczy tutaj tylko silna wola. Organizm musi być na jak najwyższym poziomie energetycznym. Taki właśnie poziom pozwala uzyskać odżywka przedtreningowa Nitrobolon.
  Nitrobolon zawiera porcję kreatyny, odgrywającej kluczową rolę w wysiłkach krótkotrwałych o wysokiej intensywności. Przedtrenigówka ta zawiera mieszankę zrównoważonych form kreatyny w postaci jabłczanu i estru etylowego kreatyny. Zapewniają one maksymalną absorpcję mięśniową tej substancji ergogenicznej oraz bronią przed jej niechcianą konwersją do kreatyniny.


  Dziś chyba nie wyobrażamy sobie korzystnej przedtreningówki bez efektu pompy mięśniowej, która buduje najlepsze warunki do podejmowania ciężkiego wysiłku. Dzięki pompie mięśniowej usprawniona zostaje energetyka wysiłkowa. Nitrobolon zawiera porcję argininy w postaci stabilnego alfaketoglutaranu (AAKG) i cytruliny (w postaci cytrynianu), z których powstaje tlenek azotu (NO) odpowiadający za rozszerzony dopływ krwi do pracujących mięśni.
  konwencjonalne przedtreningówki poprzestają zwykle na mieszance kreatyn, substancji pobudzających, powiększających produkcję NO. Nitrobolon idzie jednak krok dalej!


  Nitrobolon to także antykatabolik


  Skład Nitrobolonu jest szczególnie wszechstronny i gromadzi także składniki o działaniu antykatabolicznym. Zabezpieczenie przed widmem katabolizmu jest niezwykle ważne w czasie wysiłków o wielkiej intensywności. Wówczas dochodzi do największych mikrouszkodzeń włókien mięśniowych. Nitrobolon został wzbogacony o porcję najistotniej ankatabolicznego aminokwasu – glutaminy. To właśnie tego aminokwasu organizm zużywa najwięcej w czasie wysiłku. Oczywiście jak nie ma skąd go czerpać, zawsze będzie sięgał do mięśni, które zawierają duże jego ilości. Niestety to jest równoznaczne z katabolizmem. Nitrobolon to dawka glutaminy, także w stabilnej acetylowanej postaci, która bezpiecznie pokonuje układ pokarmowy docierając do mięśni.


  Nitrobolon dba o glikogen mięśniowy


  Okazuje się, że Nitrobolon to naprawdę unikatowa przedtreningówka. Nie tylko wykazuje działanie antykataboliczne, ale także zabezpiecza zasoby glikogenu mięśniowego przed przedwczesnym wyczerpaniem na treningu. Glikogen mięśniowy to główne źródło zasilania energetycznego w czasie bardzo intensywnych wysiłków. Jego deficyt w trakcie treningu niestety z reguły jest równoznaczny z upadkiem mięśniowym i niemożnością dalszego realizowania wysiłku. Nitrobolon gromadzi dawkę maltodekstryn (postać węglowodanów), które pozwolą na bieżące uzupełnienie glikogenu. Niektórych może dziwić,sugerowana porcja Nitrobolonu (40g) jest tak duża w porównaniu z innymi przedtrenigówkami. Czy inne odżywki przedtreningowe wspierają zasoby glikogenu? Właśnie, z reguły nie. NItrobolon II tak.

  Sposób wykorzystania

  Jednorazową porcję preparatu ‒ 20 g (4 miarki) rozpuścić w 300 ml wody, używając do tego szejkera. Stosować 1 porcjędziennie. W dni treningowe: I porcja 30 min. Przed treningiem. W dni nietreningowe: I porcja 30 min. Przed głównym posiłkiem.

  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być używany jako substytut różnej diety. Preparat nie jest asygnowany dla dzieci, pań w ciąży i karmiących. Stabilna dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Żółcień pomarańczowa FCF, tartrazyna, może mieć krzywdzący wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

  składniki

  GLYCOGEN LOADER [maltodekstryny]; CREATINE MATRIX [Jabłczan Kreatyny; Ester Etylowy Kreatyny]; MENTAL OPTIMIZER [Inozyna; Tauryna]; ARGININE MATRIX [Alfa-Ketoglutaran L-Argininy; Jabłczan L-Argininy]; GLUTAMINE MATRIX [N-Acetyl L-Glutamina; L-Glutamina]; POWER ACCELERATOR [Jabłczan Cytruliny]; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty; substancje słodzące – sacharynian sodu, cyklaminian sodu; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; barwnik dla smaku pomarańczowego – żółcień pomarańczowa FCF; barwnik dla smaku tropikalnego – tartrazyna.


☆ Trec endurance creatine sport 300g kreatyna malina ☆

Trec endurance creatine sport 300g kreatyna malina Najniższa Cena Online

☆ Trec endurance creatine sport 300g kreatyna malina - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: Trec endurance creatine sport 300g kreatyna malina
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Suplement diety Trec ENDU Creatine Sport to wysokiej jakości towar, który stanowi źródło kreatyny. Mieści monohydrat kreatyny, czyli najszczególniej przebadaną formę tej substancji. Charakteryzuje się korzystnym wchłanianiem i wysoką rozpuszczalnością. Ma postać proszku o pysznym smaku malinowym.

  Kreatyna to związek chemiczny, który wchodzi w skład pomiędzy innymi mięśni i ścięgien. Może ulegać rozmaitym procesom biochemicznym, na przykład fosforylacji, tworząc fosfokreatynę – związek magazynujący i uwalniający energię w komórkach.

  Suplementacja kreatyny przynosi niemało korzyści zwłaszcza sportowcom. Regularne wykorzystywanie tego związku pomaga powiększyć wydolność fizyczną, a najlepiej zauważalne jest to w następujących po sobie krótkich, wyjątkowo intensywnych ćwiczeniach fizycznych.

  Kreatyna wpływa także na rozszerzenie wydajności treningu oporowego na siłę mięśniową. Efekt ten możliwy jest do osiągnięcia przy używaniu 3 gramów kreatyny na dzień. Na dodatek należy ćwiczyć regularnie (minimum 3 razy w tygodniu) i niezwykle intensywnie, stopniowo rozszerzając obciążenie.

  Podsumowując, Trec ENDU Creatine Sport to wysokiej jakości towar, który dostarcza cennego monohydratu kreatyny, stanowiącego najkorzystniejszą postać tej substancji. Wykazuje on dużą wchłanialność. Suplement od Trec ma postać proszku o smaku malinowym, o niezwykle korzystnej rozpuszczalności w wodzie i innych napojach.

  • składnik - 5 g (1 miarka) (%RWS)
  • Monohydrat Kreatyny - 3000,00mg (-)
  • Dekstroza - 1000,00mg (-)
  • Tauryna - 250,00mg (-)

  komponenty monohydrat kreatyny (60%); dekstroza (20%); regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty; tauryna (5%); koncentrat soku z buraka, substancja słodząca – sukraloza.

  Sposób użycia
  Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia konieczna do uzyskania prawidłowego działania: Jednorazową porcję artykułu ‒ 5 g (1 miarka) - rozpuścić w 250 ml wody przy użyciu szejkera albo miksera. Należy stosować 1 porcję dziennie. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. Przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem. (artykuł zawiera 30 - 60 porcji)

  Przeciwwskazania
  produkt nie może być używany jako substytut zróżnicowanej diety. Stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W sytuacji stosowania leków albo innych suplementów diety należy skonsultować z lekarzem.

  Przechowywanie
  Przechowywać w temperaturze pokojowej. Bronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci. Chronić przez bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.  Podmiot odpowiedzialny: Bodypak sp. Z o.o., ul. Rumuńska 1, 91-336 Łódź, NIP: 5272860222, REGON 380937270

☆ Trec endurance creatine sport 300g kreatyna kiwi ☆

Trec endurance creatine sport 300g kreatyna kiwi Najniższa Cena Online

☆ Trec endurance creatine sport 300g kreatyna kiwi - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: Trec endurance creatine sport 300g kreatyna kiwi
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Suplement diety Trec ENDU Creatine Sport to wysokiej jakości towar, który stanowi źródło kreatyny. Gromadzi monohydrat kreatyny, czyli najistotniej przebadaną formę tej substancji. Charakteryzuje się prawidłowym wchłanianiem i wysoką rozpuszczalnością. Ma postać proszku o pysznym smaku kiwi.

  Kreatyna to związek chemiczny, który wchodzi w skład pomiędzy innymi mięśni i ścięgien. Może ulegać różnorodnym procesom biochemicznym, na przykład fosforylacji, tworząc fosfokreatynę – związek magazynujący i uwalniający energię w komórkach.

  Suplementacja kreatyny przynosi niemało korzyści zwłaszcza sportowcom. Regularne użytkowanie tego związku pomaga powiększyć wydolność fizyczną, a najlepiej zauważalne jest to w następujących po sobie krótkich, nad wyraz intensywnych ćwiczeniach fizycznych.

  Kreatyna wpływa także na rozszerzenie sprawności treningu oporowego na siłę mięśniową. Efekt ten osiągalny jest do osiągnięcia przy użytkowaniu 3 gramów kreatyny na dzień. Ponadto należy ćwiczyć regularnie (minimum 3 razy w tygodniu) i niezwykle intensywnie, stopniowo rozszerzając obciążenie.

  Podsumowując, Trec ENDU Creatine Sport to wysokiej jakości towar, który dostarcza cennego monohydratu kreatyny, stanowiącego najlepszą postać tej substancji. Wykazuje on dużą wchłanialność. Suplement od Trec ma postać proszku o smaku kiwi, o bardzo prawidłowej rozpuszczalności w wodzie i innych napojach.

  • składnik - 5 g (1 porcja) (%RWS)
  • Monohydrat Kreatyny - 3000,00mg (-)
  • Dekstroza - 1000,00mg (-)
  • Tauryna - 250,00mg (-)

  komponenty monohydrat kreatyny (60%); dekstroza (20%); regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty; tauryna (5%); kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin

  Sposób użycia
  Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia potrzebna do uzyskania prawidłowego działania: Jednorazową porcję artykułu ‒ 5 g (1 miarka) - rozpuścić w 250 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 1 porcję dziennie. W dni treningowe: 1 porcja 30 min. Przed treningiem albo 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu lub 1 porcja przed snem. (produkt mieści 30 - 60 porcji)

  Przeciwwskazania
  artykuł nie może być użytkowany jako substytut różnorodnej diety. Jednostajny sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą dobrego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku używania leków albo innych suplementów diety należy skonsultować z lekarzem.

  Przechowywanie
  Przechowywać w temperaturze pokojowej. Bronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Bronić przez bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.  Podmiot odpowiedzialny: Bodypak sp. Z o.o., ul. Rumuńska 1, 91-336 Łódź, NIP: 5272860222, REGON 380937270

☆ crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec ☆

crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec Najniższa Cena Online

☆ crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  NAJMOCNIESZY STACK KREATYNOWY

  CREA XTREME to stack kreatynowy w proszku na bazie 4 form kreatyny o powiększonej przyswajalności. Kreatyna to kluczowa substancja w trakcie niezwykle intensywnego wysiłku np. Na siłowni.

  Smak: arbuz

  typy kreatyny w CREA XTREME POWDER:
  • Jabłczan Kreatyny
  • Monohydrat Kreatyny
  • Chlorowodorek Kreatyny
  • Cytrynian Kreatyny

  Stacki kreatynowe asygnowane są dla fachowych sportowców.

  prawidłowy efekt występuje w sytuacji spożywania 3 g kreatyny dziennie.

  Dzienna porcja do spożycia to 6 g.

  składniki CREA XTREME POWDER

  CREA HYPER FUSION [jabłczan tri-kreatyny; monohydrat kreatyny; chlorowodorek kreatyny; cytrynian kreatyny] (77,0%); maltodekstryna; aromaty; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja zagęszczająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy; substancja słodząca – sukraloza; koncentrat soku z buraka dla smaku arbuzowego; barwnik dla smaku tropikalnego – beta-karoten.

  tabela SKŁADU CREA XTREME POWDER


  *Dzienna porcja produktu
☆ crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec ☆

crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec Najniższa Cena Online

☆ crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Światowej klasy stack oparty na unikatowych formach chemicznych kreatyny znamionuje się solidną siłą anaboliczną dzięki której każdy cykl przyniesie niezwykle korzystne wyniki jednocześnie kwestii rozwoju upragnionej tkanki mięśniowej jak poprawy parametrów siłowych preparat występuje postaci proszku prawidłowej rozpuszczalności którego gotowa porcja sprzyja jeszcze lepszej przyswajalności polecamy na każdy cykl fachowy stack kreatynowy bazujący wyłącznie na pewnych składnikach jego formuła wolna jest od zbędnych dodatków, a także wypełniaczy bardzo prawidłowo się przyswaja dzięki płynnej formie przygotowanej porcji cechuje się wyjątkowo znacznym potencjałem anabolicznym jest pełni bezpieczny dla zdrowego organizmu nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych maksymalizuje osiągane przyrosty beztłuszczowej tkanki mięśniowej powiększa atrybuty siłowe sprzyja poprawie ogólnej wytrzymałości fizycznej działanie trec crea xtreme trec crea xtreme ndash unikatowy produkt dla wyjątkowych sportowców każdy proces kreatynowy musi przynieść pożądany efekt innej sytuacji nie byłoby sensu go przeprowadzać niejako gwarancją sukcesu jest wybór odpowiednich produktów sięgnij właśnie po ten stack którego formuła została oparta formy chemiczne kreatyny daje to swoistą pewność że każda porcja znamionuje się maksymalną anaboliczną siłą oczywiście nie jest ona okupiona negatywnym wpływem na zdrowy organizm co zostało już wielokrotnie udowodnione trec crea xtreme ndash zastanawiasz się nad cyklem kreatynowym lecz nie masz pewności jaki towar wybrać postaw na pewny skład konkretną firmę sięgnij właśnie po tego stacka kreatynowego nie pożałujesz każda porcja to mieszanka najwyższej jakości dziewięciu form chemicznych tej niezwykłej substancji sprzyja to istotnie udoskonalonemu wysyceniu tkanki mięśniowej więc stanowczej poprawie osiąganych wyników sportowych zalety trec crea xtreme nowoczesne połączenie form chemicznych kreatyny przy zachowaniu czystego wolnego od zbędnych wypełniaczy składu pomimo swojej siły działania nie wpływa negatywnie na zdrowy organizm występuje dobrze rozpuszczalnej sproszkowanej formie składniki trec crea xtreme preparat bazuje na specjalnie przygotowanej mieszance crea hyper fusion łączącej sobie atuty chemiczne formy kreatyny tym jabłczan tri kreatyny monohydrat kreatyny chlowodorek kreatyny cytrynian kreatyny postaw na sprawdzone rozwiązania oraz pewny skład stosowanie trec crea xtreme kreatyna używana jest suplementacji sportowej od przeszło 25 lat podczas których powodzeniem wspierała sportowców na całym świecie oferowany produkt jest połączeniem form chemicznych tej wyjątkowej substancji aktywnej sięgając po niego stawiasz na najwyższą jakość efektywność działania spełni oczekiwania jednocześnie podczas pierwszego procesu jak każdego kolejnego maksymalizując osiągane wyniki postaci przyrostu tkanki mięśniowej oraz siły fizycznej czasem stosuje się go celem przełamania doskwierającej stagnacji sposób wykorzystania porcja gramy do dwóch razy dziennie roz...


☆ Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec ☆

Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Suplement Diety NITROBOLON to profesjonalny booster przedtreningowy zawierający połączenie jabłczanu L-argininy, jabłczanu cytruliny i alfa-ketoglutaranu L-argininy (AAKG) z estrem etylowym kreatyny. NITROBOLON polecany jest dla sportowców siłowych do używania przed treningiem.

  NITROBOLON – przede wszystkim maksymalna i długofalowa pompa mięśniowa NITROBOLON powoduje skrajną pompę mięśniową, która pozwala ciężej trenować

  Pompa mięśniowa kojarzy się zwykle z treningowym opuchnięciem mięśni. Jest ona dowodem tego, iż podejmujemy się naprawdę ciężkiego wyzwania treningowego. Czasem jednak mimo hektolitrów wylewanego potu, mięśnie nie chcą w ogóle zareagować w ten sposób. Czy to oznacza, iż wówczas trening nie jest do końca udany? Zasmucę Cię, lecz tak. Pompa mięśniowa to nie tylko wizualne doznania,najistotniej komfortowe środowisko do podejmowania intensywnego treningu. To właśnie pompa odpowiada za maksymalną aktywizację energetyczną ustroju, która pozwala trenować ciężej i dłużej. Jeżeli czujesz, że nie jesteś w stanie sam doprowadzić mięśni do pompy, nie trać kolejnego treningu, sięgnij po NITROBOLON! Każdy trening, gdy redukujesz obciążenia albo rezygnujesz z ostatnich powtórzeń z powodu braku sił, to krok w tył. Z NITROBOLON możesz liczyć tylko na progresję osiągnięć treningowych.


  Przedtreningówka NITROBOLON to nie tylko arginina, ale także cytrulina będąca gwarancją długotrwałej pompy mięśniowej

  Przedtreningówka NITROBOLON posiada aż 5 g kompleks elementów odpowiedzialnych za efekt pompy mięśniowej. Pompa mięśniowa to efekt powiększonej produkcji tlenku azotu (NO) poprzez ściany naczyń krwionośnych. NO działa rozluźniająco na warstwę mięśniową naczyń, co skutkuje rozszerzeniem ich średnicy. Dzięki czemu w żyłach zaczyna płynąć więcej krwi. Więcej krwi dla mięśni oznacza słuszny transport tlenu, składników energetycznych i antykatabolicznych, szybsze likwidowanie zbędnych produktów metabolizmu wysiłkowego. Dzięki NITROBOLON mięśnie będą wyposażone we wszystko, czego potrzebują do ciężkiej pracy.

  NITROBOLON zawiera dawkę argininy, która stanowi substrat w produkowaniu NO. Arginina dostarczana jest w jednostajnej postaci alfaketoglutaranu (AAKG), która jest gwarancją wysokiej wytrzymałości tego aminokwasu na potencjalne czynniki dezaktywujące, a takich jest sporo w układzie pokarmowym. NITROBOLON jednak dba, aby uczucie pompy mięśniowej trwało maksymalnie długo. NO to tak naprawdę wolny rodnik, który żyje dosłownie ułamki sekundy. Uwzględniając ten fakt, a także to,dużo narządów w organizmie wykazuje wysokie zapotrzebowanie na argininę, skład NITROBOLON został wzbogacony o aminokwas cytrulinę w stabilnej postaci jabłczanu. Owszem NO może powstać wyłącznie z argininy, lecz argininę ustrój może wyprodukować na bazie cytruliny! Czy potrzeba czegoś więcej, aby stymulować mięśnie do maksymalnego wysiłku? NITROBOLON daje jeszcze dawkę energetycznej kreatyny.

  Przedtreningówka NITROBOLON daje maksymalną pompę i kreatynę

  Przedtreningówka NITROBOLON zapewnia nie tylko długotrwałą i maksymalną pompę mięśniową, ale także daje substrat energetyczny, którego organizm potrzebuje w czasie procesów energetycznych o wysokiej intensywności. Siła i moc organizmu zależy od produktywności systemu kreatynowego, który odgrywa pierwszoplanową rolę w czasie wysiłków krótkotrwałych submaksymalnych (szczególnie pierwsze 5 s). NITROBOLON zawiera kreatynę w stabilnej postaci estru etylowego, która zoptymalizuje działanie tego piętra energetycznego. Dzięki pompie mięśniowej całą porcja kreatyny w prędkim tempie dotrze do mięśni.

  DAWKOWANIE NITROBOLON

  Jednorazową porcję preparatu – 4 kapsułki - popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie.

  W dni treningowe: I porcja 30 min. Przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. Przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.

  W dni nietreningowe: I porcja 30 min. Przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. Przed głównym posiłkiem, III porcja przed snem.

  OSTRZEŻENIA

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być stosowany jako substytut przeróżnej diety. Preparat nie jest dedykowany dla dzieci, pań w ciąży oraz karmiących. Jednostajna dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

  towar może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.


  komponenty NITROBOLON

  NITROBOLON BLEND [jabłczan L-argininy; jabłczan cytruliny; ester etylowy kreatyny; alfa-ketoglutaran L-argininy]; otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  tablica SKŁADU NITROBOLON


  *Dzienna porcja towaru
☆ Cm3 + citrulline atp 200kaps. marki Trec ☆

Cm3 + citrulline atp 200kaps. marki Trec Najniższa Cena Online

☆ Cm3 + citrulline atp 200kaps. marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: Cm3 + citrulline atp 200kaps. marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Jabłczan kreatyny stanowczo anabolicznych właściwościach formie nieskomplikowanych do połknięcia kapsułek zawiera wartościowy dodatek postaci jabłczanu cytruliny jednego najlepszych prekursorów tlenku azotu no sprzyjającego pompie mięśniowej spełni oczekiwania w trakcie każdego cyklu maksymalizując wyniki sportowe jak udoskonalony komfort treningowy ze względu na pokaźną ulepszenie ukrwienia tkanek sprzyja także ulepszonej regeneracji powysiłkowej polecamy wysokiej jakości jabłczan kreatyny któremu towarzyszy jabłczan cytruliny cechuje się dobrą przyswajalnością produktywnością działania sprzyja maksymalizacji przyrostów suchej tkanki mięśniowej potęguje efekt pompy treningowej wpływa na lepsze ukrwienie co przekłada się na szybsze odżywienie oraz dotlenienie tkanek gwarantuje wsparcie ulepszonej regeneracji powysiłkowej parametry trec cm3 citrulline atp 200kaps trec cm3 citrulline atp 200kaps najwyższej jakości jabłczan kreatyny dodatkiem cytruliny dzięki niej nie tylko poprawisz komfort treningu ale podniesiesz poziom motywacji do dalszej walki zamierzone cele potęguje bowiem efekt pompy mięśniowej jak poczucie niezwyciężoności bez którego wielu sportowców nie wyobraża sobie udanego treningu idealnie stanie na wysokości zadania przypadku adeptów sportów siłowych sylwetkowych ulepszone ukrwienie to także udoskonalona regeneracja powysiłkowa udoskonalone przyrosty beztłuszczowej tkanki mięśniowej trec cm3 citrulline atp 200kaps polecany jest wszystkim osobom aktywnym jednocześnie na poziomie fachowym jak amatorskim idealnie stanie na wysokości zadania zatem podczas pierwszego jak każdego kolejnego procesu kreatynowego wspierając maksymalizację osiąganych wyników sportowych preparat występuje formie kapsułek sprzyjających wygodnej suplementacji jak jej modyfikacji jeżeli zajdzie taka potrzeba zalety trec cm3 citrulline atp 200kaps idealny skład odpowiednim zbilansowaniu substancji aktywnych komfort suplementacji produktywne wsparcie przyrostów tkanki mięśniowej składniki trec cm3 citrulline atp 200kaps spoglądając skład znajdziesz nim jabłczan kreatyny i jabłczan cytruliny formuła wolna jest od chronionych mieszanek za każdym razem wiesz co jakiej ilości przyjmujesz stosowanie trec cm3 citrulline atp 200kaps suplementacja kreatyną zezwala na maksymalizację osiąganych przyrostów suchej tkanki mięśniowej jak rozwój czystej siły fizycznej oczywiście nie bez znaczenia jest jej wpływ na podniesienie wytrzymałości wydolności wysiłkowej organizmu co przekłada się na jeszcze lepsze wyniki sportowe sposób użycia dni treningowe porcja rano po przebudzeniu porcja 30 minut przed treningiem lub porcja bezpośrednio po treningu dni nietreningowe porcja rano po przebudzeniu porcja pomiędzy posiłkami lub porcja przed snem przeciwwskazania obecność uczulenia na jakąkolwiek substancję znajdującą się preparacie na ile wystarcza ten suplement jedno opakowanie wystarcza na około 40 porcji preparatu kreatynowego trec cm3 citrulline atp 200kaps jakość godna polecenia


☆ TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743) ☆

TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743) Najniższa Cena Online

☆ TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  atuty CM3 POWDER

  1. Wysoki poziom siły i energii

  2. dobrze rozpuszczalna i zrównoważona forma Kreatyny

  3. Maksymalna dawka jabłczanu kreatyny  informacje o produkcie

  CM 3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w rozszerzonej dawce. Jest to wyjątkowo zrównoważona, wytrzymała na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i niezwykle prawidłowo rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje standardowych efektów ubocznych, a jego używanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy nad wyraz w dyscyplinach siłowych i prędkościowo-siłowych.

  Szukasz preparatu, który wydajnie poprawi Twoje wyniki treningowe? Jeśli w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie sportowej liczą się siła i szybkość, lub zależy Ci na budowaniu wysokiej jakości twardych mięśni to bez wątpienia powinieneś sięgnąć po CM3. Próbowałeś już zróżnicowanych form kreatyny i nie do końca byłeś zadowolony z rezultatów? Przyrost siły i energii nie był tak wysoki jak się spodziewałeś, czy może miałeś wrażenie, iż Twoje mięśnie zatrzymują wodę? Zapomnij o tych problemach raz na za każdym razem! Wybierz jabłczan kreatyny – CM3, a efekty przerosną Twoje kryteria.

  CO TO JEST CM3?

  CM3 to udoskonalona formuła kreatynowa o bardzo wysokim potencjale anabolicznym i ergogenicznym. Produkt gromadzi 100% jabłczan kreatyny (Tri-Creatine Malate) w uderzeniowej dawce. Dzisiaj to od Ciebie zależy jaką formę produktu zastosujesz – proszek czy kapsułki w unikalnej technologii KING SIZE. Jabłczan kreatyny powstaje w wyniku innowacyjnego procesu produkcyjnego poprzez połączenie 3 cząsteczek monohydratu kreatyny z 1 kwasu jabłkowego. W rezultacie tej fuzji buduje się forma kreatyny o unikatowych właściwościach fizyko-chemicznych. W kontraście do zwykłego monohydratu, jabłczan kreatyny charakteryzuje się rozszerzoną stabilnością, przez co jest bardziej odporny na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. CM3 nie ulega także konwersji do bezużytecznej kreatyniny, jak ma to miejsce w przypadku innych kreatyn. Ten uboczny metabolit nie tylko nie wywołuje przyrostu siły i masy mięśniowej, lecz także niepotrzebnie obciąża nerki.

  DLACZEGO CM3 DZIAŁA SILNIEJ niż MONOHYDRAT?

  Ze względu na swoją wysoką biodostępność, zawarty w CM3 jabłczan kreatyny szybciej wchłania się do krwioobiegu. Jego cząsteczki są o niemało bardziej odporne na zmiany pH w układzie pokarmowym, dzięki temu więcej kreatyny może być magazynowane w mięśniach w krótszym czasie. To właśnie dlatego CM3 pozwala osiągnąć solidny wzrost intensywności treningowej i to przy dużo niższej dawce niżeli innych form kreatyny. W dodatku używanie jabłczanu kreatyny nie wymaga fazy ładowania i nie formuje ryzyka gromadzenia się pod skórą wody i tkanki tłuszczowej. CM3 silnie wspomaga syntezę podstawowego paliwa komórkowego (ATP), wywołując drastyczny wzrost poziomu energii podczas ciężkich ćwiczeń. Jabłczan posiada o niemało wyższy potencjał energotwórczy niżeli inne formy kreatyny. Wpleciony w jego strukturę chemiczną kwas jabłkowy jest wyjątkowo wyraźnym intermediatem procesu Krebsa, w którym w wyniku przekształceń kwasów karboksylowych wykonane są dodatkowe ilości adenozynotrójfosforanu. CM3 wpływa zatem nie tylko na samo odtwarzanie ATP ze zredukowanego ADP tak jak inne kreatyny, ale także oddziałuje na dopełniające szlaki metaboliczne. Dzięki czemu całkowity efekt energetyzujący CM3 jest tak wysoki. Nie bez znaczenia jest także wpływ jabłczanu kreatyny na procesy anaboliczne. Jego regularna suplementacja owocuje zwiększeniem pojemności włókien mięśniowych i uwodnienia formujących je komórek. W przeciwieństwie do prostych suplementów keratynowych, dzięki wysokiej biodostępności CM3 o efektywniej pobudza proces syntezy nowych protein i to już przy niewielkich dawkach. Właśnie dlatego całkowity przyrost masy ciała po zakończeniu procesu suplementacyjnego nie jest związany z retencją wody, lecz budową twardej, wysokiej jakości muskulatury.

  KOMU sugerowanY JEST PREPARAT?

  CM3 to fachowy preparat kreatynowy sugerowany w szczególności sportowcom, którym zależy na prędkim rozszerzeniu możliwości wysiłkowych. Towar bardzo silne działanie energetyzujące, poprzez co pozwala trenować dłużej i intensywniej. CM3 to perfekcyjna propozycja dla osób, które stosowały już kiedyś kreatynę i szukają jej bardziej jednostajnej i silniej działającej formy. CM3 wydajniej zwiększa produkcję energii w mięśniach i ich siłę i odporność, dlatego może być wykorzystywany w rozmaitych dyscyplinach sportowych min. W kulturystyce, trójboju siłowym, strongman czy sportach i sztukach walki.

  Sposób zastosowania:

  Jednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie.

  W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. Przed treningiem albo 1 porcja bezpośrednio po treningu.

  W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja między posiłkami albo 1 porcja przed snem.  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut różnorodnej diety. Preparat nie jest dedykowany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Zróżnicowana dieta i zdrowy fason życia są ważne. Artykuł może zawierać alergeny takie jak: soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.


  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu w temp. 15-25, w miejscu niedostępnym dla minimalnych dzieci.


☆ Trec cm3 jabłczan kreatyny creatine 500g cola (5902114018849) ☆

Trec cm3 jabłczan kreatyny creatine 500g cola (5902114018849) Najniższa Cena Online

☆ Trec cm3 jabłczan kreatyny creatine 500g cola (5902114018849) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: Trec cm3 jabłczan kreatyny creatine 500g cola (5902114018849)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  • Kreatyna CM3 to wyższa absorpcja mięśniowa kreatyny biorącej udział w przemianach energetycznych w czasie bardzo intensywnych wysiłków
  • Jabłczan kreatyny to wzrost czystej siły i masy mięśniowej
  • CM3 Trec to wzrost siły z zachowaniem dynamiki, szybkości
  • Kreatyna Trec to wyższy poziom energii na treningu
  • Suplementacji CM3 Trec nie towarzyszą przykre dolegliwości żołądkowe

  CO TO JEST JABŁCZAN KREATYNY, I CZYM SIĘ RÓŻNI OD ZWYKŁEJ KREATYNY?
  Kreatyna to jeden z pierwszych suplementów wspierających energetykę wysiłkową. Najszybciej angażowanym źródłem energii w organizmie są zasoby ATP. Gdy wysiłek jest szczególnie intensywny np. Wyciskamy sztangę o wadze 100 kg, albo w czasie meczu lub walki na ringu dochodzi do nad wyraz dynamicznej akcji, organizm dosłownie w ciągu 2-3 s wyzbywa się całego ATP. Seria w siłowni, czy akcja na boisku lub runda w sportach walki trwają dłużej niż 2 s, stąd organizm musi dysponować sposobami na szybkie odnowienie ATP. I tu właśnie wkracza do gry kreatyna, która je odtwarza. skutecznie czyni to kreatyna trec w formie jabłczanu.
  Zasoby ustrojowe kreatyny mogą być niewystarczające na pokrycie potrzeby energetycznego związanego z wysiłkiem, stąd w celu poprawy efektów treningowych wprowadzamy do suplementacji kreatynę. Ogromny problem dla kreatyny stanowi droga przez układ pokarmowy. Kwaśne środowisko, jakie panuje m.in. W żołądku, niszczy tę cenną substancję nie pozwalając jej dotrzeć do miejsca, w którym ma wykonać swoją robotę, czyli TWOICH MIĘŚNI. Z tego względu kreatynę łączy się z przeróżnymi substancjami zabezpieczającymi ją przed czynnikami uszkadzającymi jak np. Kwaśny odczyn. Jednym z lepszych połączeń stabilizujących kreatynę jest związanie jej z kwasem jabłkowym, co daje w rezultacie jabłczan kreatyny. Przystępny jest on w bardzo stężonej dawce w postaci smakowego, korzystnie rozpuszczającego się w wodzie, proszku w ofercie marki Trec jako produkt o nazwie CM3. Kreatyna CM3 to forma kreatyny pozbawiona wielu wad, jakie ma podstawowa forma tego suplementu.
  W CZYM JABŁCZAN KREATYNY MOŻE BYĆ ulepszonY OD MONOHYDRATU, CZYLI DLACZEGO W CZASIE SUPLEMENTACJI KREATYNĄ NIE MUSISZ PUCHNĄĆ JAK BALON?
  Kreatyna CM3 Trec to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym, które zabezpiecza ją przed przedwczesną dezaktywacją (czyli zanim zdoła dotrzeć do mięśni). To jednak nie jedyna zaleta kreatyny CM3.
  Suplementacji kreatyną niejednokrotnie towarzyszy, nie za każdym razem pożądany, cykl zatrzymywania wody w organizmie. Owszem efekty treningowe są coraz lepsze ale czy musi to zachodzić za cenę napuchniętego wyglądu? Jeżeli tego chcesz uniknąć wybierz formę jabłczanu kreatyny. Suplementacja CM3 Trec to gwarantowany wzrost siły i energii treningowej nie okupione nadmierną retencją wody przez organizm.
  wykorzystywaniu formy jabłczanu kreatyny nie towarzyszy także dyskomfort żołądkowy, jaki może występować przy suplementacji zwykłą kreatyną.
  SKĄD obszerniejszY POZIOM ENERGII PO KREATYNIE CM3 producenta TREC?
  Dotąd brałeś zwykłą kreatynę i dziwi cię, że przy jabłczanie kreatyny na treningu odczuwasz wyższy poziom pobudzenia, energii? Do tego mięśnie szybciej się regenerują pomiędzy seriami, będąc gotowymi do podjęcia coraz większych wyzwań treningowych?
  To właśnie zasługa pokaźniejszej przyswajalności kreatyny CM3 poprzez mięśnie, lecz także obecność kwasu jabłkowego. Kwas jabłkowy zawarty w CM3 Trec to ważny substrat w tlenowych przemianach energetycznych, które stanowią element energetyki wysiłkowej o dowolnej intensywności.
  KTO MOŻE SIĘGAĆ PO JABŁCZAN KREATYNY?
  Po kreatynę CM3 sięgnąć może każdy, komu zależy na wzroście czystej siły i masy mięśniowej, którym nie towarzyszy zbędny przyrost masy ciała. Pamiętaj jeżeli Twoja siła nie ewoluuje, mięśnie nie będą chciały powiększać swych wymiarów!
  Mięśnie potrzebują do rozwoju kilku rzeczy:
  - Intensywnych bodźców treningowych – sięgnij na treningu po obszerniejsze obciążenia!
  - bezusterkowej energetyki wysiłkowej, która podoła intensywnym bodźcom treningowym – sięgnij po CM3 Trec i podnieś swoje możliwości wysiłkowe
  - Kompleksowej regeneracji potreningowej – w połączeniu z takimi produktami jak carbo, vitargo, glutamina czy bcaa
  Jabłczan kreatyny będzie polecany niezwykle w dyscyplinach ograniczonych kategoriami wagowymi jak sporty walki, wysiłkach wymagających ogromnej dynamiki np. Gry zespołowe.


Podobne zestawienia:


Najtańsze kreatyny Trec Nutrition – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze kreatyny Trec Nutrition, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kreatyn Trec Nutrition dla sportowców jest aktualizowany na bieżąco.

☆ crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec ☆

crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec Najniższa Cena Online

☆ crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: crea xtreme powder 180g tropik kreatyna stack marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:
  NAJMOCNIESZY STACK KREATYNOWY

  CREA XTREME to stack kreatynowy w proszku na bazie 4 form kreatyny o rozszerzonej przyswajalności. Kreatyna to kluczowa substancja podczas bardzo intensywnego wysiłku np. Na siłowni.

  Smak: arbuz

  typy kreatyny w CREA XTREME POWDER:
  • Jabłczan Kreatyny
  • Monohydrat Kreatyny
  • Chlorowodorek Kreatyny
  • Cytrynian Kreatyny

  Stacki kreatynowe dedykowane są dla profesjonalnych sportowców.

  korzystny efekt występuje w sytuacji spożywania 3 g kreatyny dziennie.

  Dzienna porcja do spożycia to 6 g.

  składniki CREA XTREME POWDER

  CREA HYPER FUSION [jabłczan tri-kreatyny; monohydrat kreatyny; chlorowodorek kreatyny; cytrynian kreatyny] (77,0%); maltodekstryna; aromaty; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja zagęszczająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy; substancja słodząca – sukraloza; koncentrat soku z buraka dla smaku arbuzowego; barwnik dla smaku tropikalnego – beta-karoten.

  tabela SKŁADU CREA XTREME POWDER


  *Dzienna porcja produktu
☆ crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec ☆

crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec Najniższa Cena Online

☆ crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: crea xtreme powder 180g tropik stack kreatyna marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Światowej klasy stack oparty na wyjątkowych formach chemicznych kreatyny charakteryzuje się potężną siłą anaboliczną dzięki której każdy proces przyniesie bardzo dobre wyniki jednocześnie kwestii rozwoju upragnionej tkanki mięśniowej jak poprawy parametrów siłowych preparat występuje postaci proszku dobrej rozpuszczalności którego gotowa porcja sprzyja jeszcze lepszej przyswajalności polecamy na każdy cykl fachowy stack kreatynowy bazujący wyłącznie na pewnych składnikach jego formuła wolna jest od zbędnych dodatków oraz wypełniaczy wyjątkowo poprawnie się przyswaja dzięki płynnej formie przygotowanej porcji cechuje się niezwykle obszernym potencjałem anabolicznym jest pełni bezpieczny dla zdrowego organizmu nie powoduje negatywnych skutków ubocznych maksymalizuje osiągane przyrosty beztłuszczowej tkanki mięśniowej zwiększa właściwości siłowe sprzyja poprawie ogólnej wytrzymałości fizycznej działanie trec crea xtreme trec crea xtreme ndash wyjątkowy produkt dla nieszablonowych sportowców każdy cykl kreatynowy musi przynieść pożądany efekt innej sytuacji nie byłoby sensu go przeprowadzać niejako gwarancją sukcesu jest dobór adekwatnych produktów sięgnij właśnie po ten stack którego formuła została oparta formy chemiczne kreatyny daje to swoistą pewność iż każda porcja charakteryzuje się maksymalną anaboliczną siłą oczywiście nie jest ona okupiona negatywnym wpływem na zdrowy organizm co zostało już wielokrotnie udowodnione trec crea xtreme ndash zastanawiasz się nad cyklem kreatynowym lecz nie masz pewności jaki produkt wybrać postaw na pewny skład mocną producenta sięgnij właśnie po tego stacka kreatynowego nie pożałujesz każda porcja to mieszanka najwyższej jakości dziewięciu form chemicznych tej niezwykłej substancji sprzyja to istotnie lepszemu wysyceniu tkanki mięśniowej więc znaczącej poprawie osiąganych wyników sportowych mocne strony trec crea xtreme progresywne połączenie form chemicznych kreatyny przy zachowaniu czystego wolnego od zbędnych wypełniaczy składu pomimo swojej siły działania nie wpływa negatywnie na zdrowy organizm występuje prawidłowo rozpuszczalnej sproszkowanej formie składniki trec crea xtreme preparat bazuje na specjalnie przygotowanej mieszance crea hyper fusion łączącej sobie zalety chemiczne formy kreatyny tym jabłczan tri kreatyny monohydrat kreatyny chlowodorek kreatyny cytrynian kreatyny postaw na sprawdzone rozwiązania oraz pewny skład stosowanie trec crea xtreme kreatyna użytkowana jest suplementacji sportowej od przeszło 25 lat w trakcie których powodzeniem wspierała sportowców na całym świecie oferowany artykuł jest połączeniem form chemicznych tej unikatowej substancji aktywnej sięgając po niego stawiasz na najwyższą jakość wydajność działania spełni oczekiwania zarówno w trakcie pierwszego cyklu jak każdego kolejnego maksymalizując osiągane wyniki postaci przyrostu tkanki mięśniowej, a także siły fizycznej czasem stosuje się go celem przełamania doskwierającej stagnacji sposób zastosowania porcja gramy do dwóch razy dziennie roz...


☆ Cm3 + citrulline atp 200kaps. marki Trec ☆

Cm3 + citrulline atp 200kaps. marki Trec Najniższa Cena Online

☆ Cm3 + citrulline atp 200kaps. marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: Cm3 + citrulline atp 200kaps. marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Jabłczan kreatyny bardzo anabolicznych właściwościach formie nietrudnych do połknięcia kapsułek mieści wartościowy dodatek postaci jabłczanu cytruliny jednego najkorzystniejszych prekursorów tlenku azotu no sprzyjającego pompie mięśniowej sprawdzi się w trakcie każdego cyklu maksymalizując wyniki sportowe jak lepszy komfort treningowy ze względu na istotną poprawę ukrwienia tkanek sprzyja także lepszej regeneracji powysiłkowej polecamy wysokiej jakości jabłczan kreatyny któremu towarzyszy jabłczan cytruliny cechuje się prawidłową przyswajalnością wydajnością działania sprzyja maksymalizacji przyrostów suchej tkanki mięśniowej potęguje efekt pompy treningowej wpływa na lepsze ukrwienie co przekłada się na szybsze odżywienie i dotlenienie tkanek gwarantuje wsparcie ulepszonej regeneracji powysiłkowej parametry trec cm3 citrulline atp 200kaps trec cm3 citrulline atp 200kaps najwyższej jakości jabłczan kreatyny dodatkiem cytruliny dzięki niej nie tylko poprawisz komfort treningu lecz podniesiesz poziom motywacji do dalszej walki zamierzone cele potęguje bowiem efekt pompy mięśniowej jak poczucie niezwyciężoności bez którego wielu sportowców nie wyobraża sobie udanego treningu wspaniale spełni oczekiwania przypadku adeptów sportów siłowych sylwetkowych ulepszone ukrwienie to także lepsza regeneracja powysiłkowa ulepszone przyrosty beztłuszczowej tkanki mięśniowej trec cm3 citrulline atp 200kaps sugerowany jest wszystkim osobom aktywnym zarówno na poziomie mistrzowskim jak amatorskim wspaniale spełni oczekiwania zatem w trakcie pierwszego jak każdego kolejnego cyklu kreatynowego wspierając maksymalizację osiąganych wyników sportowych preparat występuje formie kapsułek sprzyjających komfortowej suplementacji jak jej modyfikacji jeżeli zajdzie taka potrzeba atuty trec cm3 citrulline atp 200kaps perfekcyjny skład odpowiednim zbilansowaniu substancji aktywnych komfort suplementacji produktywne wsparcie przyrostów tkanki mięśniowej komponenty trec cm3 citrulline atp 200kaps spoglądając skład odszukasz nim jabłczan kreatyny oraz jabłczan cytruliny formuła wolna jest od zastrzeżonych mieszanek za każdym razem wiesz co jakiej ilości przyjmujesz wykorzystywanie trec cm3 citrulline atp 200kaps suplementacja kreatyną pozwala na maksymalizację osiąganych przyrostów suchej tkanki mięśniowej jak rozwój czystej siły fizycznej oczywiście nie bez znaczenia jest jej wpływ na podniesienie wytrzymałości wydolności wysiłkowej organizmu co przekłada się na jeszcze lepsze wyniki sportowe sposób zastosowania dni treningowe porcja rano po przebudzeniu porcja 30 minut przed treningiem lub porcja bezpośrednio po treningu dni nietreningowe porcja rano po przebudzeniu porcja pomiędzy posiłkami albo porcja przed snem przeciwwskazania obecność uczulenia na jakąkolwiek substancję znajdującą się preparacie na ile wystarcza ten suplement jedno opakowanie wystarcza na około 40 porcji preparatu kreatynowego trec cm3 citrulline atp 200kaps jakość godna polecenia


☆ TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743) ☆

TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743) Najniższa Cena Online

☆ TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: TREC CM3 POWDER 250g JABŁCZAN KREATYNY TCM GREJPFR (5902114017743)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  atuty CM3 POWDER

  1. Wysoki poziom siły i energii

  2. dobrze rozpuszczalna i zrównoważona forma Kreatyny

  3. Maksymalna dawka jabłczanu kreatyny  informacje o produkcie

  CM 3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, wytrzymała na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i szczególnie prawidłowo rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje standardowych efektów ubocznych, a jego użytkowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy bardzo w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

  Szukasz preparatu, który efektywnie poprawi Twoje wyniki treningowe? Jeśli w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie sportowej liczą się siła i szybkość, albo zależy Ci na budowaniu wysokiej jakości twardych mięśni to z całą pewnością powinieneś sięgnąć po CM3. Próbowałeś już rozmaitych form kreatyny i nie do końca byłeś zadowolony z rezultatów? Przyrost siły i energii nie był tak wysoki jak się spodziewałeś, czy może miałeś wrażenie, że Twoje mięśnie zatrzymują wodę? Zapomnij o tych problemach raz na zawsze! Wybierz jabłczan kreatyny – CM3, a efekty przerosną Twoje wymogi.

  CO TO JEST CM3?

  CM3 to ulepszona formuła kreatynowa o szczególnie wysokim potencjale anabolicznym i ergogenicznym. Produkt gromadzi 100% jabłczan kreatyny (Tri-Creatine Malate) w uderzeniowej dawce. Teraz to od Ciebie zależy jaką formę produktu zastosujesz – proszek czy kapsułki w oryginalnej technologii KING SIZE. Jabłczan kreatyny powstaje w wyniku nowoczesnego procesu produkcyjnego poprzez połączenie 3 cząsteczek monohydratu kreatyny z 1 kwasu jabłkowego. W rezultacie tej fuzji formuje się forma kreatyny o wyjątkowych właściwościach fizyko-chemicznych. W porównaniu do zwykłego monohydratu, jabłczan kreatyny cechuje się rozszerzoną stabilnością, przez co jest bardziej odporny na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. CM3 nie ulega także konwersji do bezużytecznej kreatyniny, jak ma to miejsce w sytuacji innych kreatyn. Ten uboczny metabolit nie tylko nie wywołuje przyrostu siły i masy mięśniowej, lecz także niepotrzebnie obciąża nerki.

  DLACZEGO CM3 DZIAŁA SILNIEJ aniżeli MONOHYDRAT?

  Ze względu na swoją wysoką biodostępność, zawarty w CM3 jabłczan kreatyny szybciej wchłania się do krwioobiegu. Jego cząsteczki są o dużo bardziej wytrzymałe na zmiany pH w układzie pokarmowym, dzięki czemu więcej kreatyny może być magazynowane w mięśniach w krótszym czasie. To właśnie dlatego CM3 pozwala osiągnąć solidny wzrost intensywności treningowej i to przy dużo niższej dawce aniżeli innych form kreatyny. W dodatku wykorzystywanie jabłczanu kreatyny nie wymaga fazy ładowania i nie generuje ryzyka gromadzenia się pod skórą wody i tkanki tłuszczowej. CM3 silnie wspomaga syntezę podstawowego paliwa komórkowego (ATP), powodując drastyczny wzrost poziomu energii podczas ciężkich ćwiczeń. Jabłczan ma o dużo wyższy potencjał energotwórczy niżeli inne formy kreatyny. Wpleciony w jego strukturę chemiczną kwas jabłkowy jest bardzo pokaźnym intermediatem cyklu Krebsa, w którym w wyniku przekształceń kwasów karboksylowych tworzone są uzupełniające ilości adenozynotrójfosforanu. CM3 wpływa zatem nie tylko na samo odtwarzanie ATP ze zredukowanego ADP tak jak inne kreatyny, ale także oddziałuje na dopełniające szlaki metaboliczne. Dzięki czemu całkowity efekt energetyzujący CM3 jest tak wysoki. Nie bez znaczenia jest także wpływ jabłczanu kreatyny na procesy anaboliczne. Jego regularna suplementacja owocuje powiększeniem pojemności włókien mięśniowych i uwodnienia generujących je komórek. W przeciwieństwie do prostych suplementów keratynowych, dzięki wysokiej biodostępności CM3 o efektywniej pobudza cykl syntezy nowych protein i to już przy niewielkich dawkach. Właśnie dlatego całkowity przyrost masy ciała po zakończeniu procesu suplementacyjnego nie jest związany z retencją wody, ale budową twardej, wysokiej jakości muskulatury.

  KOMU sugerowanY JEST PREPARAT?

  CM3 to profesjonalny preparat kreatynowy sugerowany w szczególności sportowcom, którym zależy na szybkim powiększeniu możliwości wysiłkowych. Artykuł bardzo silne działanie energetyzujące, poprzez co pozwala trenować dłużej i intensywniej. CM3 to nieprzeciętna propozycja dla osób, które stosowały już kiedyś kreatynę i szukają jej bardziej zrównoważonej i silniej działającej formy. CM3 efektywniej zwiększa produkcję energii w mięśniach i ich siłę i wytrzymałość, dlatego może być stosowany w zróżnicowanych dyscyplinach sportowych min. W kulturystyce, trójboju siłowym, strongman czy sportach i sztukach walki.

  Sposób zastosowania:

  Jednorazową porcję preparatu ‒ 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera albo miksera. Należy stosować 2 porcje dziennie.

  W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. Przed treningiem albo 1 porcja bezpośrednio po treningu.

  W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.  Ostrzeżenia

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut różnorodnej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, pań w ciąży i karmiących. Różna dieta i zdrowy fason życia są ważne. Towar może zawierać alergeny takie jak: soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.


  SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu w temp. 15-25, w miejscu niedostępnym dla niewiele znaczących dzieci.


☆ Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec ☆

Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec Najniższa Cena Online

☆ Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis kreatyny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TREC
 • Nazwa produktu: Kreatyna nitrobolon 150kaps masa pompa siła marki Trec
 • Segment produktowy: [Odżywki] Kreatyny dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kreatyny:

  Suplement Diety NITROBOLON to profesjonalny booster przedtreningowy zawierający połączenie jabłczanu L-argininy, jabłczanu cytruliny i alfa-ketoglutaranu L-argininy (AAKG) z estrem etylowym kreatyny. NITROBOLON polecany jest dla sportowców siłowych do użytkowania przed treningiem.

  NITROBOLON – przede wszystkim maksymalna i długotrwała pompa mięśniowa NITROBOLON wywołuje arcytrudną pompę mięśniową, która pozwala ciężej trenować

  Pompa mięśniowa kojarzy się najczęściej z treningowym opuchnięciem mięśni. Jest ona dowodem tego, że podejmujemy się naprawdę ciężkiego wyzwania treningowego. Czasem jednak mimo hektolitrów wylewanego potu, mięśnie nie chcą w ogóle zareagować w ten sposób. Czy to oznacza, że wówczas trening nie jest do końca udany? Zasmucę Cię, lecz tak. Pompa mięśniowa to nie tylko wizualne doznania,najbardziej komfortowe środowisko do podejmowania intensywnego treningu. To właśnie pompa odpowiada za maksymalną aktywizację energetyczną ustroju, która pozwala trenować ciężej i dłużej. Jeżeli czujesz, iż nie jesteś w stanie sam doprowadzić mięśni do pompy, nie trać kolejnego treningu, sięgnij po NITROBOLON! Każdy trening, gdy redukujesz obciążenia albo rezygnujesz z ostatnich powtórzeń z powodu braku sił, to krok w tył. Z NITROBOLON możesz liczyć tylko na progresję osiągnięć treningowych.


  Przedtreningówka NITROBOLON to nie tylko arginina, lecz także cytrulina będąca gwarancją długookresowej pompy mięśniowej

  Przedtreningówka NITROBOLON zawiera aż 5 g kompleks części odpowiedzialnych za efekt pompy mięśniowej. Pompa mięśniowa to efekt rozszerzonej produkcji tlenku azotu (NO) przez ściany naczyń krwionośnych. NO działa rozluźniająco na warstwę mięśniową naczyń, co skutkuje powiększeniem ich średnicy. Dzięki czemu w żyłach początkuje płynąć więcej krwi. Więcej krwi dla mięśni oznacza adekwatny transport tlenu, elementów energetycznych i antykatabolicznych, szybsze eliminowanie zbędnych produktów metabolizmu wysiłkowego. Dzięki NITROBOLON mięśnie będą wyposażone we wszystko, czego potrzebują do ciężkiej pracy.

  NITROBOLON mieści dawkę argininy, która stanowi substrat w produkowaniu NO. Arginina dostarczana jest w stabilnej postaci alfaketoglutaranu (AAKG), która jest gwarancją wysokiej wytrzymałości tego aminokwasu na potencjalne czynniki dezaktywujące, a takich jest sporo w układzie pokarmowym. NITROBOLON jednak dba, by uczucie pompy mięśniowej trwało maksymalnie długo. NO to tak naprawdę wolny rodnik, który żyje dosłownie ułamki sekundy. Uwzględniając ten fakt i to,niemało narządów w organizmie wykazuje wysokie zapotrzebowanie na argininę, skład NITROBOLON został wzbogacony o aminokwas cytrulinę w zrównoważonej postaci jabłczanu. Owszem NO może powstać wyłącznie z argininy, lecz argininę ustrój może wyprodukować na bazie cytruliny! Czy potrzeba czegoś więcej, by stymulować mięśnie do maksymalnego wysiłku? NITROBOLON daje jeszcze dawkę energetycznej kreatyny.

  Przedtreningówka NITROBOLON daje maksymalną pompę i kreatynę

  Przedtreningówka NITROBOLON gwarantuje nie tylko długofalową i maksymalną pompę mięśniową, ale także daje substrat energetyczny, którego organizm potrzebuje w czasie procesów energetycznych o wysokiej intensywności. Siła i moc organizmu zależy od skuteczności systemu kreatynowego, który odgrywa pierwszoplanową rolę w czasie wysiłków krótkotrwałych submaksymalnych (istotnie pierwsze 5 s). NITROBOLON mieści kreatynę w zrównoważonej postaci estru etylowego, która zoptymalizuje działanie tego piętra energetycznego. Dzięki pompie mięśniowej całą porcja kreatyny w szybkim tempie dotrze do mięśni.

  DAWKOWANIE NITROBOLON

  Jednorazową porcję preparatu – 4 kapsułki - popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie.

  W dni treningowe: I porcja 30 min. Przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. Przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.

  W dni nietreningowe: I porcja 30 min. Przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. Przed głównym posiłkiem, III porcja przed snem.

  OSTRZEŻENIA

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być użytkowany jako substytut rozmaitej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Stabilna dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

  towar może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.


  składniki NITROBOLON

  NITROBOLON BLEND [jabłczan L-argininy; jabłczan cytruliny; ester etylowy kreatyny; alfa-ketoglutaran L-argininy]; otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  tabela SKŁADU NITROBOLON


  *Dzienna porcja produktu

Podsumowanie, czyli jaka odżywka kreatyna Trec Nutrition dla sportowców najlepsza?


Najlepsze kreatyny Trec Nutrition w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kreatyny Trec Nutrition w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane kreatyny dla sportowców – TOP7 styczeń 2023

Jeżeli żadna z powyższych kreatyn Trec Nutrition dla sportowców nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych odżywek w postaci kreatyny dla osób uprawiających sport.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka kreatyna Trec Nutrition dla sportowców opinie i efekty,
 • dobre kreatyny Trec Nutrition cena,
 • ranking kreatyn Trec Nutrition dla sportowców,
 • odżywka kreatyna Trec Nutrition dla sportowców jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o kreatynach Trec Nutrition

#1 Gdzie szukać opinii o kreatynach Trec Nutrition?

Aktualnie zaprezentowane informacje o kreatynach Trec Nutrition odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka odżywka kreatyna Trec Nutrition dla sportowców najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych kreatynach Trec Nutrition warto zapoznać się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami w postaci kreatyny Trec Nutrition dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie kreatyny Trec Nutrition są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami w postaci kreatyny Trec Nutrition dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kreatyny Trec Nutrition to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *