FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni do biegania i treningu do 6000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni do biegania i treningu do 6000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bieżni do biegania i treningu do 6000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni do biegania i treningu do 6000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni do biegania w domu.

Jakie bieżnie do biegania w domu do 6000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie do biegania w domu do 6000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni do biegania i treningu do 6000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Kettler Bieżnia treningowa alpha run 200 ☆

Kettler Bieżnia treningowa alpha run 200 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Bieżnia treningowa alpha run 200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Bieżnia treningowa alpha run 200
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Kettler Alpha Run 200

  Bieżnia Kettler Alpha Run 200 jest wyekwipowana w nowy system amortyzacji. Nowa technika Energy Deck firmy Kettler pochłania i przekierowuje energię kinetyczną, gwarantując bardziej wygodną i dynamiczną pracę. Mięśnie nóg są w ten sposób specjalnie wzmocnione i wytrenowane. Technika Energy Deck pełni nie tylko funkcję amortyzującą, ale też wygłuszającą.

  Całość dopełnia obszerny wyświetlacz LCD o rozmiarach 132 x 85 mm. Wyświetlacz jest prosty i charakteryzuje się możliwością indywidualnej regulacji. Komputer treningowy jest wyposażony w liczne programy treningowe, w tym 12 programów sterowanych tętnem, a także 5 programów interwałowych.

  Bieżnia Kettler Alpha Run 200 jest kompatybilna z oprogramowaniem treningowym KETTMaps opracowanym poprzez firmę Kettler. Aplikacja ta oferuje ponad 120 000 km realistycznych tras wideo, które można odtwarzać na tablecie podczas treningu.

  • informacje techniczne - Bieżnia Kettler Alpha Run 200:
  • DC-silnik: 2.5KM
  • taśma: 135 x 47 cm
  • szybkość: 1 - 18 km/h
  • nachylenie: 0 - 12 %
  • wyświetlacz: czas, dystans, szybkość, nachylenie, kalorie, tętno
  • programy treningowe łącznie: 12
  • pomiar częstotliwości skurczu mięśnia sercowego: naręczne czujniki tętna, pas piersiowy (opcjonalnie)
  • pas piersiowy do telemetrycznego pomiaru częstotliwości skurczu mięśnia sercowego przystępny opcjonalnie
  • sterowanie przy poręczy: ustawienie prędkość i nachylenie na bocznych poręczach
  • dodatki: kółka transportowe, możliwość złożenia, Wentylator, uchwyt pod telefon lub tablet
  • Amortyzacja Energy Deck - nowoczesny system amortyzacji oferuje przyjemny i dynamiczny bieg
  • Wysokiej jakości komputer treningowy z transparentnym i przystępnym w obsłudze menu w trzech językach (niemiecki/angielski/francuski)
  • wyznaczonie profili treningowych przy pomocy LCD (Format: 132x85 mm)
  • Możliwość ustawienia wyświetlania na ekranie preferowanych parametrów treningu
  • obfity wybór programów treningowych
  • "Guided Running" - korzystanie z funkcji trenera
  • zaimplementowane głośniki, wentylator i uchwyt na tablet
  • Podnoszony pas biegowy z mechanizmem Soft-Drop
  • wbudowane kółka transportowe i wyrównanie nierówności podłoża
  • Maks. Waga użytkownika - Bieżnia Kettler Alpha Run 200: 130 kg
  • rozmiary urządzenia rozstawionego - Bieżnia Kettler Alpha Run 200: (dł.) 182 cm x (szer.) 85.5 cm x (wys.) 143.5 cm
  • złożony - Bieżnia Kettler Alpha Run 200: (dł.) 134.5 cm x (szer.) 85.5 cm x (wys.) 143.5 cm

☆ Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I ☆

Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Marzenie każdego biegacza. Ta bieżnia to połączenie siły, wyśmienitych parametrów technologicznych oraz konstrukcji przeznaczonych na intensywnych domowych sesji treningowych. Bieżnia wyekwipowana jest w wyświetlacz motywacyjny i system amortyzacji Run+.
  wbudowany system bluetooth smart: przekształca urządzenie w model iConcept (zezwala na podłączenie iPod/iPhone i tabletów/smartphone'ów i użytkowanie najróżniejszego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
  cechy techniczne
  parametry komputera

☆ Nordictrack Bieżnia exp 5i ☆

Nordictrack Bieżnia exp 5i Najniższa Cena Online

☆ Nordictrack Bieżnia exp 5i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Nordictrack Bieżnia exp 5i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 5i to wysokiej jakości, solidny i nowoczesny technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. W 5” barwny wyświetlacz, regulację kąta nachylenia, spory pas bieżni i efektywny silnik, a na ogół dostęp do tysięcy programów treningowych, które są dostępne do wyboru z aktywnym członkostwem iFit®.

  Bieżnia elektryczna EXP 5i to praktyczny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych.

  wyświetlacz: 5” kolorowy ekran. Z łatwością odczytasz na nim bieżące statystyki biegu.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: dostosuj swoją prędkość oraz nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi i samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: Nachylenie pasa bieżni wyregulujesz za pomocą przycisków na konsoli w zakresie od 0% do + 10%). Dzięki temu masz możliwość dobrania parametrów treningu do swoich wymagań.
  ZAKRES REGULACJI szybkośCI: Zakres regulacji prędkości w bieżni EXP 5i wynosi od 0 do 16 km/h. Dzięki klawiszom prędkiego dostępu Digital Quick Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka”.

  mocnY I CICHY SILNIK: Silnik o stałej mocy 2.6 CHP zapewnia znakomitą sprawność i płynną pracę bieżni choćby przy maksymalnym obciążeniu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI RUNNERS FLEX™ CUSHIONING: najbardziej nowoczesny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Jeśli odczuwasz dyskomfort w trakcie biegu po twardym podłożu, trening na bieżni przyniesie ulgę Twoim stawom.

  BEZPIECZEŃSTWO głównie: Bieżnia wyposażona jest w boczne poziomy bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią przeciwpoślizgową.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna i nierozciągliwy pas bieżni EXP 5i przeznaczony jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 135 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: Pas bieżni o rozmiarach 51 x 140 cm (szer. X dł.) gwarantuje bezpieczeństwo i komfort w trakcie biegu.

  KOMFORT TRENINGU: Na umieszczonej w panelu przednim tacce na akcesoria zmieścisz bidon z wodą, tablet, telefon lub inne akcesoria, których możesz potrzebować podczas biegu.

  właściwości technologiczne właściwości komputera

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na najróżniejsze typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.
  Każdy z treningów prowadzony jest przez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i pokaźna a oczyszczanie ich nietrudne i intuicyjne. W poszukiwaniu nadzwyczajnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Produkowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu znajdziesz jeszcze opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i scali trening tak, abyś znajdował się w trafnej strefie tętna. Dostosowanie treningu to zarówno spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. Na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby aby nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji. Na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT
  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta
  300 treningów -flaga iFIT
  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$
  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nadzwyczajnej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i polepszać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  atuty
  Programy treningowe z aktywnym członkostwem (opcjonalnie)

☆ Bieżnia Horizon Fitness T202 ☆

Bieżnia Horizon Fitness T202 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Horizon Fitness T202 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia Horizon Fitness T202
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Horizon Fitness T202 to mocna produktywność i nieszablonowa technika. Liczne funkcje i kompaktowa konstrukcja gwarantuje nadzwyczajny stosunek jakości do ceny.

  Urządzenie cechuje najwyższa jakość wykonania, co zapewnia solidność i odporność, stanowiąc rewelacyjny dobór na długie lata. Jest to jednostajna bieżnia, przeznaczona dla osób o maksymalnej wadze 147 kg. Użyteczne uchwyty, czytelny ekran LCD, dotykowe przyciski, a także dwie półki na bidon (po lewej i prawej stronie ekranu), a także uchwyt na tablet/smartfon.

  Model wyekwipowano w długi i pokaźny pas biegowy – 51 cm szerokości i 152 cm długości, gwarantując obszerną powierzchnię do biegania. Użytkownik ma także opcję zmiany kąta nachylenia w zakresie od 0 do 15%, co umożliwia urozmaicenie powszednich treningów. Szybka regulacja szybkości i nachylenia odbywa się za pomocą przycisków bezpośredniego wyboru. Artykuł wyekwipowano w trzystrefowy system amortyzacji Variable Response Cushioning, który zapewnia najlepsze tłumienie i zadba o rozciągliwość każdego kroku, gwarantując niezwykły komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

  Horizon Fitness T202 to wspaniały wybór dla osób, które nie posiadają zbyt mnóstwo wolnego miejsca. Bieżnia ma kompaktowe rozmiary (85 cm szerokości, 146 cm wysokości i 192 cm długości), dlatego nie zajmuje sporo miejsca. Dodatkowym atutem jest możliwość złożenia - zadba o to system FeatherLight Folding - nieskomplikowany w obsłudze, hydrauliczny mechanizm składania. Z kolei rolki transportowe upraszczają przenoszenie bieżni, np. Z jednego pokoju do drugiego.

  właściwości techniczne
  cechy komputera

☆ Bieżnia Schwinn 510T, BT*_100811 ☆

Bieżnia Schwinn 510T, BT*_100811 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Schwinn 510T, BT*_100811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Bieżnia Schwinn 510T, BT*_100811
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna 510T firmy Schwinn to nie tylko konkretny sprzęt do korzystania domowego, lecz także nieprzeciętny sposób na urozmaicenie swych treningów i podróżowanie po świecie.

  Bieżnia posiada silnik o mocy szczytowej 2.6 HP, który zagwarantuje płynną i cichą pracę sprzętu. Możesz biegać z prędkością od 1,6 do 16 km/h, co pozwala na dostosowanie tempa do swojego poziomu progresywnia i celu treningowego. Bieżnia posiada 16 przeróżnych programów treningowych, które posiadają na celu ulepszenie kondycji, spalanie kalorii, wzmacnianie mięśni i udoskonalenie zdrowia. Możesz wybrać program np. Manualny, interwałowy, kontrolę pulsu lub celu.

  w dodatku, bieżnia ma regulację nachylenia bieżni w zakresie 0-10%, która zezwala na zmianę kąta pasa, co wpływa na pracę różnych grup mięśniowych i zwiększa efektywność treningu. Możesz symulować bieg pod górę lub po płaskim terenie, w zależności od swoich preferencji i potrzeb. Bieżnia przystępną cenę, która jest jedną z największych zalet tego sprzętu. W porównaniu z innymi bieżniami o podobnych parametrach, 510T jest szczególnie konkurencyjna i atrakcyjna cenowo. To perfekcyjny dobór dla osób, które szukają sprawdzonej, korzystnej jakości bieżni, na której przeprowadzą swoje domowe treningi.


  Jedną z najciekawszych i najmocniej prekursorskich funkcji tego sprzętu jest aplikacja Explore the World, która pozwala biegać po klikudziesięciu wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, takich jak Paryż, Londyn, Nowy Jork, Sydney, Tokio i dużo innych. Możesz radować się efektownymi widokami i realistyczną grafiką, która powoduje, iż czujesz się jakbyś tam był. Możesz także rywalizować z innymi użytkownikami bieżni i śledzić swoje postępy i wyniki. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie swego urządzenia, które możesz podłączyć do bieżni przy pomocy Bluetooth.


  Bieżnia elektryczna 510T to artykuł producenta Schwinn, która ma ponad 50 lat doświadczenia w produkcji rowerów treningowych i innych sprzętów fitness do korzystania domowego. Schwinn reprezentuje najwyższe standardy techniczne i designowe, co daje użytkownikowi możliwość innowacyjnego monitorowania informacji treningowych i planowania nowych celów.

  dane technologicznE:

  ekran: Podświetlany ekran LCD

  Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości: osiągalny dzięki aplikacji Explore the World

  Silnik: 1.5 CHP stałej mocy silnika 2.6 HP szczytowej mocy silnika

  Programy treningowe: 16 – w tym treningi manualne, osiągania celu, kontroli wagi, interwałowe

  liczba profili użytkowników: 2 (możliwość porównywania wyników i rywalizowania, definiowania celów czy zdobywania osiągnięć i nagród)

  Aplikacje i śledzenie aktywności: Explore the World

  Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  prędkość: 1,6 - 16 km/h

  Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-10%

  Rolki: 5 cm

  Powierzchnia pasa bieżni: 140 x 51 cm (dł. X szer.)

  Pas: 1-warstwowy 1,5 mm

  Transmisja informacji: Bluetooth (BLE 4.0)

  Amortyzacja bieżni: technika SoftTrakTM Cushioning System, której zadaniem jest sprawić, by doznania ćwiczącego były jak najistotniej zbliżone do prawdziwego biegu na zewnątrz

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach oraz za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas do dokupienia osobno)

  Składanie: nietrudne i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem

  Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę szybkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu

  Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu

  uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, klucz bezpieczeństwa

  rozmiary rozłożonej bieżni: 175,5 x 90,4 x 144 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga produktu: 70 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 124 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  powiększona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe elementy


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068 ☆

Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Omega X łączy w sobie prostote formy z prostym w obsłudze oprogramowaniem, które idealnie spełni oczekiwania w domowym treningu. Przystępny tylko w tej bieżni unikatowy program "Pulse Train" zapewni motywację do kolejnych wciągających treningów, które w przyszłości zaprocentują poprawą kondycji i wsparciem układu krążenia. Minimalistyczny design robi wrażenie, a prosta i intuicyjna konsola sprawi, że nie wyszukasz wymówki, żeby nie ćwiczyć.


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie do biegania w domu do 6000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie do biegania w domu do 6000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni do biegania i treningu do 6000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068 ☆

Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Omega X łączy w sobie prostote formy z prostym w obsłudze oprogramowaniem, które doskonale sprawdzi się w domowym treningu. Przystępny tylko w tej bieżni nieszablonowy program "Pulse Train" zapewni motywację do kolejnych wciągających treningów, które w przyszłości zaprocentują poprawą kondycji i wsparciem układu krążenia. Minimalistyczny design robi wrażenie, a prosta i intuicyjna konsola sprawi, iż nie odszukasz wymówki, by nie ćwiczyć.

☆ Nordictrack Bieżnia exp 5i ☆

Nordictrack Bieżnia exp 5i Najniższa Cena Online

☆ Nordictrack Bieżnia exp 5i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Nordictrack Bieżnia exp 5i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 5i to wysokiej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. W 5” kolorowy wyświetlacz, regulację kąta nachylenia, szeroki pas bieżni i skuteczny silnik, a w głównej mierze dostęp do tysięcy programów treningowych, które są przystępne do wyboru z aktywnym członkostwem iFit®.

  Bieżnia elektryczna EXP 5i to praktyczny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych.

  wyświetlacz: 5” barwny wyświetlacz. Łatwo odczytasz na nim bieżące statystyki biegu.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dostosuj swoją szybkość oraz nachylenie bieżni przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi i automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: Nachylenie pasa bieżni wyregulujesz przy pomocy przycisków na konsoli w zakresie od 0% do + 10%). Dzięki czemu masz możliwość dostosowania parametrów treningu do swoich wymagań.
  ZAKRES REGULACJI szybkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni EXP 5i wynosi od 0 do 16 km/h. Dzięki klawiszom prędkiego dostępu Digital Quick Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka”.

  mocnY I CICHY SILNIK: Silnik o stałej mocy 2.6 CHP zapewnia perfekcyjną sprawność i płynną pracę bieżni choćby przy maksymalnym obciążeniu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI RUNNERS FLEX™ CUSHIONING: najmocniej innowacyjny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Jeśli odczuwasz dyskomfort w trakcie biegu po twardym podłożu, trening na bieżni przyniesie ulgę Twoim stawom.

  BEZPIECZEŃSTWO typowo: Bieżnia wyposażona jest w boczne stopnie bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią antypoślizgową.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna oraz nierozciągliwy pas bieżni EXP 5i dedykowany jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 135 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: Pas bieżni o rozmiarach 51 x 140 cm (szer. X dł.) zagwarantuje bezpieczeństwo i komfort w trakcie biegu.

  KOMFORT TRENINGU: Na umieszczonej w panelu przednim tacce na akcesoria zmieścisz bidon z wodą, tablet, telefon albo inne akcesoria, których możesz potrzebować w trakcie biegu.

  atrybuty techniczne właściwości komputera

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.
  Każdy z treningów prowadzony jest przez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i duża a oczyszczanie ich łatwe i instynktowne. W poszukiwaniu rewelacyjnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu wyszukasz dodatkowo opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zespoi trening tak, abyś znajdował się w trafnej strefie tętna. Dobranie treningu to zarówno spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W konsekwencji, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje rozmaite sposoby aby nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać atrakcyjne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT
  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta
  300 treningów -flaga iFIT
  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$
  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki wspaniałej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i polepszać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  zalety
  Programy treningowe z aktywnym członkostwem (opcjonalnie)

☆ Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I ☆

Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Marzenie każdego biegacza. Ta bieżnia to połączenie siły, genialnych parametrów technologicznych, a także konstrukcji dedykowanych na intensywnych domowych sesji treningowych. Bieżnia zaopatrzona jest w ekran motywacyjny i system amortyzacji Run+.
  zaimplementowany system bluetooth smart: przekształca urządzenie w model iConcept (zezwala na podłączenie iPod/iPhone, a także tabletów/smartphone'ów i stosowanie zróżnicowanego typu aplikacji treningowych takich jak np: BH żeby Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
  cechy techniczne
  parametry komputera

☆ Bieżnia Horizon Fitness T202 ☆

Bieżnia Horizon Fitness T202 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Horizon Fitness T202 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia Horizon Fitness T202
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Horizon Fitness T202 to potężna sprawność i unikatowa technika. Liczne funkcje i kompaktowa budowa zapewnia wyśmienity stosunek jakości do ceny.

  Urządzenie znamionuje najwyższa jakość wykonania, co zapewnia wytrzymałość i wytrzymałość, stanowiąc nadzwyczajny dobór na długie lata. Jest to jednostajna bieżnia, asygnowana dla osób o maksymalnej wadze 147 kg. Funkcjonalne uchwyty, czytelny wyświetlacz LCD, dotykowe przyciski, a także dwie półki na bidon (po lewej i prawej stronie ekranu), a także uchwyt na tablet/smartfon.

  Model zaopatrzono w długi i pokaźny pas biegowy – 51 cm szerokości i 152 cm długości, zapewniając obszerną powierzchnię do biegania. Użytkownik ma także opcję zmiany kąta nachylenia w zakresie od 0 do 15%, co umożliwia urozmaicenie powszednich treningów. Szybka regulacja prędkości i nachylenia odbywa się za pomocą przycisków bezpośredniego wyboru. Towar wyposażono w trzystrefowy system amortyzacji Variable Response Cushioning, który zagwarantuje najkorzystniejsze tłumienie i zadba o sprężystość każdego kroku, gwarantując niezwykły komfort i wygodę podczas ćwiczeń.

  Horizon Fitness T202 to perfekcyjny wybór dla osób, które nie posiadają zbyt dużo wolnego miejsca. Bieżnia ma kompaktowe wymiary (85 cm szerokości, 146 cm wysokości i 192 cm długości), dlatego nie zajmuje sporo miejsca. Dodatkowym atutem jest możliwość złożenia - zadba o to system FeatherLight Folding - prosty w obsłudze, hydrauliczny mechanizm składania. Z kolei rolki transportowe upraszczają przenoszenie bieżni, np. Z jednego pokoju do drugiego.

  parametry techniczne
  właściwości komputera

☆ Bieżnia Schwinn 510T, BT*_100811 ☆

Bieżnia Schwinn 510T, BT*_100811 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Schwinn 510T, BT*_100811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Bieżnia Schwinn 510T, BT*_100811
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna 510T producenta Schwinn to nie tylko potężny sprzęt do stosowania domowego, lecz także rewelacyjny sposób na urozmaicenie swoich treningów i podróżowanie po świecie.

  Bieżnia posiada silnik o mocy szczytowej 2.6 HP, który zapewnia płynną i cichą pracę sprzętu. Możesz biegać z prędkością od 1,6 do 16 km/h, co pozwala na przypasowanie tempa do swego poziomu zaawansowania i celu treningowego. Bieżnia posiada 16 różnorodnych programów treningowych, które mają na celu ulepszenie kondycji, spalanie kalorii, wzmacnianie mięśni i udoskonalenie zdrowia. Możesz wybrać program np. Manualny, interwałowy, kontrolę pulsu albo celu.

  ponadto, bieżnia ma regulację nachylenia bieżni w zakresie 0-10%, która pozwala na zmianę kąta pasa, co wpływa na pracę różnorodnych grup mięśniowych i zwiększa wydajność treningu. Możesz symulować bieg pod górę lub po płaskim terenie, w zależności od swych preferencji i potrzeb. Bieżnia dostępną cenę, która jest jedną z największych zalet tego sprzętu. W porównaniu z innymi bieżniami o podobnych parametrach, 510T jest bardzo konkurencyjna i ciekawa cenowo. To świetny dobór dla osób, które szukają sprawdzonej, dobrej jakości bieżni, na której przeprowadzą swoje domowe treningi.


  Jedną z najciekawszych i najszczególniej prekursorskich funkcji tego sprzętu jest aplikacja Explore the World, która pozwala biegać po klikudziesięciu wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, takich jak Paryż, Londyn, Nowy Jork, Sydney, Tokio i dużo innych. Możesz cieszyć się pięknymi widokami i realistyczną grafiką, która sprawia, iż czujesz się jakbyś tam był. Możesz również rywalizować z innymi użytkownikami bieżni i śledzić swoje postępy i wyniki. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie swego urządzenia, które możesz podłączyć do bieżni za pomocą Bluetooth.


  Bieżnia elektryczna 510T to towar producenta Schwinn, która ma ponad 50 lat doświadczenia w tworzeniu rowerów treningowych i innych sprzętów fitness do użytkowania domowego. Schwinn reprezentuje najwyższe standardy techniczne i designowe, co daje użytkownikowi możliwość nowoczesnego monitorowania danych treningowych i planowania nowych celów.

  dane technologicznE:

  ekran: Podświetlany ekran LCD

  Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości: osiągalny dzięki aplikacji Explore the World

  Silnik: 1.5 CHP stałej mocy silnika 2.6 HP szczytowej mocy silnika

  Programy treningowe: 16 – w tym treningi manualne, osiągania celu, kontroli wagi, interwałowe

  ilość profili użytkowników: 2 (możliwość porównywania wyników i rywalizowania, definiowania celów czy zdobywania osiągnięć i nagród)

  Aplikacje i śledzenie aktywności: Explore the World

  Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  prędkość: 1,6 - 16 km/h

  Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-10%

  Rolki: 5 cm

  Powierzchnia pasa bieżni: 140 x 51 cm (dł. X szer.)

  Pas: 1-warstwowy 1,5 mm

  Transmisja informacji: Bluetooth (BLE 4.0)

  Amortyzacja bieżni: technika SoftTrakTM Cushioning System, której zadaniem jest sprawić, aby doznania ćwiczącego były jak najbardziej zbliżone do prawdziwego biegu na zewnątrz

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach i za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas do dokupienia osobno)

  Składanie: nietrudne i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem

  Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę prędkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu

  Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu

  dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, tacka na akcesoria, uchwyt na bidon, głośniki z wejściem Mp3, klucz bezpieczeństwa

  wymiary rozłożonej bieżni: 175,5 x 90,4 x 144 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga produktu: 70 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 124 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  rozszerzona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe elementy


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa do biegania do 6000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa do biegania do 6000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa do biegania do 6000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie do biegania treningowego – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni do biegania i treningu do 6000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych bieżni do biegania w domu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa do biegania do 6000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie do biegania w domu do 6000 zł cena,
 • ranking bieżni do biegania i treningu do 6000 zł,
 • bieżnia treningowa do biegania do 6000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach do biegania i treningu do 6000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach do biegania i treningu do 6000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach do biegania i treningu do 6000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa do biegania do 6000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach do biegania i treningu do 6000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami do biegania w domu do 6000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie do biegania w domu do 6000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami do biegania w domu do 6000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie do biegania w domu do 6000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *