FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni do biegania i treningu do 20000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni do biegania i treningu do 20000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni do biegania i treningu do 20000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni do biegania i treningu do 20000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni do domowego treningu biegowego.

Jakie bieżnie do biegania w domu do 20000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie do biegania w domu do 20000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni do biegania i treningu do 20000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer ☆

Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SOLE BY HAMMER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Nowy model bieżni elektrycznej SOLE F85 proponuje niezwykłe wrażenia z biegania które gwarantują powierzchnia biegowa 156/56 cm oraz kolorowy ekran dotykowy XXL. Dzięki komputerowi TFT o przekątnej 15,6 cala i wielu fabrycznie zainstalowanym aplikacjom, w tym YouTube i Netflix, bieżnia SOLE F85 proponuje nieszablonowe wrażenia multimedialne. Lecz to nie wszystko! Bieżnia umożliwia ponadto funkcję dublowania ekranu, co zapewnia różnorodne opcje rozrywki. SOLE F85 oferuje 12 najróżniejszych, niestandardowych programów, zapewniających elastyczność i bogactwo treningów. Nowy model F85 łączy w sobie wydajność, rozrywkę i wszechstronność w jednym. Zdobądź wymarzoną bieżnię i ciesz się niesamowitymi wrażeniami z biegania!

  atrakcyjne dodatki

  Najnowszy model bieżni elektrycznej F85 jest zaopatrzony w łączność Wi-Fi ponadto posiada przeprojektowany wyświetlacz konsoli, uchwyt na tablet, wentylatory chłodzące i bezprzewodowa ładowarkę indukcyjną do telefonów, system składania a to sprawia, że trening jest bardziej wygodny i przyjemniejszy aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  najlepsze atrybuty

  Najwyższy i najlepiej sprzedający się model SOLE, może poszczycić się nową ramą w kształcie litery Z i potężnym silnikiem o mocy 4,0 KM. Imponujący pas biegowy o szerokości 56 cm i 156 cm długości zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. W dodatku warto wiedzieć, że pas bieżni F85 jest dwuwarstwowy. Jednak to co odróżnia nowy model F85 od konkurencji to zakres kątów nachylenia. Osiągalne jest nie tylko nachylenia dodatnie, jak w sytuacji zwykłych bieżni, lecz także nachylenie ujemne. Czyli mówiąc w skrócie na tym modelu bieżni możesz także "biec z górki"! Zakres poziomów nachylenia jaki proponuje nowy model F85 jest od -6 do +15 stopni, by uzyskać maksymalną różnorodność i urozmaicenie treningu. Imponująca maksymalna waga użytkownika wynosząca aż 180 kg gwarantuje wygodny i bezpieczny trening każdemu użytkownikowi bieżni. Na koniec waga bieżni która wynosi aż 145 kg - to prawdziwy "czołg"! To parametr dzięki któremu poczujesz się jak podczas treningu w fachowym klubie fitness czyli mega jednostajnie i bez najmniejszych drgań konsoli czy całej bieżni.

  wygodna w transporcie

  Bieżnia elektryczna SOLE F85 jest prosta w transporcie ponieważ posiada cztery kółka transportowe, a także jednostajną ramę a to przy wadze bieżni która wynosi 145kg jest widocznym dodatkiem. Dzisiaj każdy użytkownik może przesunąć bieżnie w dowolne miejsce, bezpiecznie i bez najmniejszego problemu.

  Kompatybilna z aplikacjami fitness Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja z Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i rozmaitych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  atrybuty techniczne parametry komputera

☆ bieżnia elektryczna commercial x32i marki Nordictrack ☆

bieżnia elektryczna commercial x32i marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ bieżnia elektryczna commercial x32i marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NORDICTRACK
 • Nazwa produktu: bieżnia elektryczna commercial x32i marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial X32i to nowoczesna technologicznie bieżnia najwyższej jakości o unikalnym designie, parametrach i funkcjach, które spełnią wymagania najistotniej wymagających biegaczy.

  Cechą, która eksponuje bieżnię wśród innych dostępnych na polskim rynku jest regulacja kąta nachylenia bieżni w dwóch płaszczyznach, w górę w zakresie aż do 40%, a także w dół do -6%. Dzięki ćwiczeniom przy kącie nachylenia 40% spalamy 5 razy więcej kalorii tylko chodząc!

  w dodatku sprzęt wyposażony jest m.in. W sprawny silnik, duży pas bieżny, zróżnicowane programy treningowe zaprojektowane przez certyfikowanych trenerów personalnych, a także dwustrefowy wentylator AutoBreeze™.

  zaimplementowany system amortyzacji ReFlex Deck™, ogranicza zmęczenie oraz obciążenie stawów. Ekran: HD 31,5” barwny, dotykowy. Kontroluje właściwości treningu i umożliwia dobór programów treningowych.

  znaczny kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii. KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dostosuj swoją szybkość i nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi i automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy.

  iFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki.

  Trening stanie się miły dzięki głośnikom wbudowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 pozwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych. TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™.

  Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doświadczyć przyjemny chłód podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: niezbędna dla osiągnięcia adekwatnych wyników treningu! Nachylenie pasa bieżnie regulowane jest elektronicznie w dwóch płaszczyznach (+ 40%, a także – 6%), dzięki temu użytkownik ma możliwość przypasowania parametrów treningu do swych wymagań.

  ZAKRES REGULACJI szybkośCI: zakres regulacji prędkości w bieżni Commercial X32i wynosi od 0 do 19 km/h. Dzięki klawiszom prędkiego dostępu 1-Touch™ Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka”. X32i ma ustawienia maksymalnej prędkości dla określonych zakresów wzniesień i spadków, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas korzystania z funkcji treningowych bieżni.

  Przy nachyleniu 16% szybkość osiąga maksymalnie 12,8 km/h, a przy nachyleniu 25% i większym, szybkość wzrasta do maksymalnie 9,6 km/h. Podczas zbiegania szybkość wzrasta do maksymalnie 12,8 km/h przy -3%, a przy pełnym spadku -6%, prędkość maksymalna osiąga 9,6 km/h.

  WYSOKOWYDAJNY SILNIK: trenuj bezpieczniej, dłużej i ciszej! Silnik o stałej mocy 4.25 KM gwarantuje nieprzeciętną wydajność i płynną pracę choćby przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Zbudowany, by wytrzymywać najdłuższe treningi, dodatkowo zagwarantuje redukcję hałasów i produktywne chłodzenie w trakcie treningu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI REFLEX: najmocniej nowoczesny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Gwarantuje amortyzację od pasa bieżni dla komfortu stawów. BEZPIECZEŃSTWO głównie: Bieżnia wyposażona jest w boczne stopnie bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią przeciwpoślizgową, która zabezpiecza przed nieumyślnym zsunięciem się ze sprzętu.

  Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyposażona jest ponadto w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu” w razie wypadku. MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna oraz nierozciągliwy pas bieżni Commercial X32i dedykowany jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 136 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: wielki pas bieżni o wymiarach 55 x 165 cm (szer. X dł.) gwarantuje obszerniejsze bezpieczeństwo i komfort w trakcie biegu. Dane technologicznE: Konsola: 31,5" kolorowy, dotykowy Silnik: 4.25 CHP stałej mocy silnika Funkcje konsoli: szybkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno prędkość: 0-19 km/h (1-Touch™ Speed Control) Pas bieżni: 55 cm x 165 cm nierozciągliwy Rolki: 2,5" Amortyzacja bieżni: technika Reflex™ Deck Cushioning Nachylenie bieżni: dostosowywane elektronicznie w dół -6% (1-Touch™ Decline Control) i w górę +40% (1-Touch™ Incline Control) rozmiary bieżni: 196 x 102 x 185 cm (dł.

  x szer. X wys.) Klawisze prędkiego dostępu zmiany prędkości, a także nachylenia dodatkowe wyposażenie: głośniki, wentylator Maksymalna waga użytkownika: 136 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: - 2 lata od daty zakupu - na całość podzespołów wraz z usługą naprawy świadczonej w trybie door2door, - 5 lat od daty zakupu - na silnik, bez usługi podmiany.

  Istnieje możliwość wykonania usługi wymiany przez serwis, po jednostkowej wycenie. - 10 lat od daty zakupu - na ramę, bez usługi wymiany. Istnieje możliwość wykonania usługi zamiany przez serwis, po indywidualnej wycenie.

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, żeby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różnorodne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i duża a filtrowanie ich nietrudne i intuicyjne. W poszukiwaniu perfekcyjnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność.

  tworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu odszukasz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i skonsoliduje trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dobranie treningu to zarówno spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w efekcie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje najróżniejsze sposoby by nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i mocną dawkę motywacji.

  dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać ciekawe nagrody. W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki wyśmienitej do medytacji i jogi czy rozciągania, by pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki. Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w zróżnicowanych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich bogactwo jest zdecydowanie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na zróżnicowane rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, solidność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (obniżać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie. STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać produktywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia Cirlce Fitness M7 ☆

Bieżnia Cirlce Fitness M7 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Cirlce Fitness M7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Circle Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia Cirlce Fitness M7
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  właściwości technologiczne cechy komputera

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna maximum + darmowy transport! ☆

Finnlo Bieżnia elektryczna maximum + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna maximum + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia elektryczna maximum + darmowy transport!
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia MAXIMUM marki FINNLO spełnia najwyższe standardy treningu. Konkretny, wytrzymały silnik o mocy 4 KM rozpędza bieżnię do prędkości 22 km/h. Nachylenie można regulować do 15%. Użyteczne przyciski szybkiego wyboru na komputerze treningowym dają możliwość bezpośredniego wyboru nachylenia i prędkości. Pas biegowy o rozmiarach 153 x 56 cm proponuje dużo miejsca nawet dla najwyższych biegaczy. Wytworzony jest z podwójnej warstwy materiału, który redukuje siłę uderzeń i tym samym podnosi komfort. Bieżnia znakomita dla klubów fitness i siłowni komercyjnych. Wielki wyświetlacz LED. Można wprowadzić również własne ustawienia treningu kardio. Do wyboru mamy programy treningowe, dzięki którym trening nigdy nie będzie nudny. Tętno może być prosto mierzone poprzez czujniki dotykowe albo przy pomocy opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego.
  właściwości techniczne cechy komputera

☆ Bieżnia elektryczna perform t3i marki Flow fitness ☆

Bieżnia elektryczna perform t3i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna perform t3i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna perform t3i marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna T3i marki Flow Fitness to najwyższej jakości sprzęt z kolekcji Perform. T3i to nadzwyczajny wybór dla każdego, kto szuka potężnej bieżni o wielkiej mocy, bieżni która posłuży na lata. Niewątpliwie jest to sprzęt klasy PREMIUM z 9-calowym ekranem dotykowym LCD, pasem bieżni o największej na rynku powierzchni, wytrzymałym silnikiem o mocy 3 KM, 15 stopniami nachylenia pasa i maksymalną wagą użytkownika wynoszącą aż 200 kg. Dodatkowo, dostępne równocześnie na iOS jak i na Android aplikacje, urozmaicają trening i pozwalają biegać "po całym świecie".

  SPECYFIKACJA technologicznA:

  • ekran: LCD 9 cali
  • Pas bieżni: 157 cm x 56 cm
  • Programy treningowe: 30 ( 1 manualny, 20 stałych, 4 użytkownika, 3 HR, 1 z docelowym tętnem, 1 trening/tempo, analiza BMI)
  • Uchwyty Rapid Shift: szybka i nietrudna zmiana szybkości i nachylenia
  • Pomiar pulsu: sensory pomiaru pulsu na poręczach i bezprzewodowo
  • Silnik AC o mocy 3.0 KM
  • Nachylenie: 15 stopni nachylenia
  • Zakres szybkości: 0,5 - 24 km/h
  • Łącze Bluetooth 4.0
  • Kompatybilne aplikacje: Kinomap, TreadMonitor (iOS) oraz Kinomap, Fit Console (Android)
  • Maksymalna waga użytkownika: 200 kg
  • Dodatki: kółka transportowe, podświetlany pas bieżni, produkt zmontowany w 95%

  Kinomap

  Jazda na rowerze w trakcie Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony? To wszystko jest realne dzięki Kinomap. Ta aplikacja zawiera ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze? Zaproś do startu rodzinę i znajomych,pomiędzy sobą walczyć o pierwsze miejsce.

  iConsole+

  przy pomocy aplikacji iConsole+ możesz szybko wybrać trening, na jaki masz ochotę. Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View lub Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni? Dzięki aplikacji iConsole+ łatwo wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift

  Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz podczas treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata oraz odkrywania rozmaitych krajów i tras. Wybieraj spomiędzy setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava lub Garmin Connect. Za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie zaawansowania, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Gymost Bieżnia 5556 tft 21,5" ☆

Gymost Bieżnia 5556 tft 21,5" Najniższa Cena Online

☆ Gymost Bieżnia 5556 tft 21,5" - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost Bieżnia 5556 tft 21,5"
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  właściwości technologiczne cechy komputera

☆ Bieżnia bezsilnikowa TOORX Race Cross 4295 | ☆

Bieżnia bezsilnikowa TOORX Race Cross 4295 | Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bezsilnikowa TOORX Race Cross 4295 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Bieżnia bezsilnikowa TOORX Race Cross 4295 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  parametry techniczne parametry komputera

☆ Bieżnia TOORX TRX-3500 TFT ☆

Bieżnia TOORX TRX-3500 TFT Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia TOORX TRX-3500 TFT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Bieżnia TOORX TRX-3500 TFT
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  właściwości techniczne

  właściwości komputera

☆ Bieżnia NordicTrack Commercial X32i, BT*_NETL32719 ☆

Bieżnia NordicTrack Commercial X32i, BT*_NETL32719 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia NordicTrack Commercial X32i, BT*_NETL32719 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Bieżnia NordicTrack Commercial X32i, BT*_NETL32719
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial X32i to innowacyjna technologicznie bieżnia najwyższej jakości o oryginalnym designie, parametrach i funkcjach, które spełnią oczekiwania najmocniej wymagających biegaczy. Cechą, która podkreśla bieżnię wśród innych przystępnych na polskim rynku jest regulacja kąta nachylenia bieżni w dwóch płaszczyznach, w górę w zakresie aż do 40% oraz w dół do -6%. Dzięki ćwiczeniom przy kącie nachylenia 40% spalamy 5 razy więcej kalorii tylko chodząc!

  na dodatek sprzęt wyposażony jest m.in. W wydajny silnik, szeroki pas bieżny, przeróżne programy treningowe zaprojektowane przez certyfikowanych trenerów personalnych, a także dwustrefowy wentylator AutoBreeze™. Zastosowany system amortyzacji ReFlex Deck™, ogranicza zmęczenie i obciążenie stawów.
  atrybuty techniczne

  atrybuty komputera mocne strony

☆ Bieżnia elektryczna treadmill tf30xr-02 graphite grey | marki Matrix fitness ☆

Bieżnia elektryczna treadmill tf30xr-02 graphite grey | marki Matrix fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna treadmill tf30xr-02 graphite grey | marki Matrix fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna treadmill tf30xr-02 graphite grey | marki Matrix fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Matrix Fitness Treadmill TF30XR-02 | wymiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 11% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie do biegania w domu do 20000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie do biegania w domu do 20000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni do biegania i treningu do 20000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna perform t3i marki Flow fitness ☆

Bieżnia elektryczna perform t3i marki Flow fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna perform t3i marki Flow fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna perform t3i marki Flow fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna T3i producenta Flow Fitness to najwyższej jakości sprzęt z kolekcji Perform. T3i to perfekcyjny wybór dla każdego, kto szuka solidnej bieżni o pokaźnej mocy, bieżni która posłuży na lata. Z pewnością jest to sprzęt klasy PREMIUM z 9-calowym ekranem dotykowym LCD, pasem bieżni o największej na rynku powierzchni, wytrzymałym silnikiem o mocy 3 KM, 15 poziomami nachylenia pasa oraz maksymalną wagą użytkownika wynoszącą aż 200 kg. Na dodatek, przystępne zarówno na iOS jak i na Android aplikacje, urozmaicają trening i pozwalają biegać "po całym świecie".

  SPECYFIKACJA technicznA:

  • ekran: LCD 9 cali
  • Pas bieżni: 157 cm x 56 cm
  • Programy treningowe: 30 ( 1 manualny, 20 stałych, 4 użytkownika, 3 HR, 1 z docelowym tętnem, 1 trening/tempo, analiza BMI)
  • Uchwyty Rapid Shift: szybka i nieskomplikowana zmiana szybkości i nachylenia
  • Pomiar pulsu: sensory pomiaru pulsu na poręczach, a także bezprzewodowo
  • Silnik AC o mocy 3.0 KM
  • Nachylenie: 15 stopni nachylenia
  • Zakres prędkości: 0,5 - 24 km/h
  • Łącze Bluetooth 4.0
  • Kompatybilne aplikacje: Kinomap, TreadMonitor (iOS), a także Kinomap, Fit Console (Android)
  • Maksymalna waga użytkownika: 200 kg
  • Dodatki: kółka transportowe, podświetlany pas bieżni, produkt zmontowany w 95%

  Kinomap

  Jazda na rowerze podczas Tour de France, start w maratonie nowojorskim czy po prostu spacer ulicami Barcelony? To wszystko jest realne dzięki Kinomap. Ta aplikacja zawiera ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, w których autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia, równocześnie ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu. Jeśli chcesz, aby wyścigi stały się jeszcze ciekawsze? Zaproś do startu rodzinę i znajomych,pomiędzy sobą walczyć o pierwsze miejsce.

  iConsole+

  przy pomocy aplikacji iConsole+ możesz błyskawicznie wybrać trening, na jaki masz ochotę. Program Map My Route pozwala Ci wybrać losową trasę i przemierzać ją rowerem z pomocą Google Street View lub Apple Flyover. A może wolisz wykonać trening interwałowy na bieżni? Dzięki aplikacji iConsole+ z łatwością wybierzesz program ćwiczeń i ustalisz jego cel.

  Zwift

  Odkryj wirtualną wyspę Watopia. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Aplikacja daje możliwość wspólnego treningu ze sportowcami z całego świata, a także odkrywania rozmaitych krajów i tras. Wybieraj spośród setek wydarzeń - od zabawnych przejażdżek grupowych po intensywne wyścigi, w których stawką są prawdziwe nagrody! Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava lub Garmin Connect. Za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata.


☆ Bieżnia elektryczna treadmill tf30xr-02 graphite grey | marki Matrix fitness ☆

Bieżnia elektryczna treadmill tf30xr-02 graphite grey | marki Matrix fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna treadmill tf30xr-02 graphite grey | marki Matrix fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Matrix Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna treadmill tf30xr-02 graphite grey | marki Matrix fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Matrix Fitness Treadmill TF30XR-02 | rozmiar: OS | Kolor: Szary | Taniej o 11% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Bieżnia elektryczna Technogym MyRun black | ☆

Bieżnia elektryczna Technogym MyRun black | Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Technogym MyRun black | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Technogym
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Technogym MyRun black |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Technogym MyRun | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Bieżnia bezsilnikowa TOORX Race Cross 4295 | ☆

Bieżnia bezsilnikowa TOORX Race Cross 4295 | Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bezsilnikowa TOORX Race Cross 4295 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Bieżnia bezsilnikowa TOORX Race Cross 4295 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  atrybuty technologiczne atrybuty komputera

☆ Gymost Bieżnia 5556 led hrc ☆

Gymost Bieżnia 5556 led hrc Najniższa Cena Online

☆ Gymost Bieżnia 5556 led hrc - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost Bieżnia 5556 led hrc
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  cechy technologiczne parametry komputera


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa do biegania do 20000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa do biegania do 20000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa do biegania do 20000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane bieżnie do biegania i treningu – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni do biegania i treningu do 20000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych bieżni do domowego treningu biegowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa do biegania do 20000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie do biegania w domu do 20000 zł cena,
 • ranking bieżni do biegania i treningu do 20000 zł,
 • bieżnia treningowa do biegania do 20000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach do biegania i treningu do 20000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach do biegania i treningu do 20000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach do biegania i treningu do 20000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia treningowa do biegania do 20000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach do biegania i treningu do 20000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami do biegania w domu do 20000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie do biegania w domu do 20000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami do biegania w domu do 20000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie do biegania w domu do 20000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *