FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych Bowflex. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych Bowflex


Pomagamy w wyborze dobrych domowych bieżni elektrycznych Bowflex. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych Bowflex,
 • TOP5 często wybieranych elektrycznych bieżni do domowego biegania.

Jakie bieżnie domowe elektryczne Bowflex najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne Bowflex, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking domowych bieżni elektrycznych Bowflex, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) ☆

Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieganie na bieżni kojarzy Ci się z nudą? Każdy kilometr dłuży się, jakby trwał nieskończoność? Bieżnia T56 to recepta na nudny trening. JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest jej konsola.

  choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World.

  Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,wyszukasz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień. Najnowsza bieżnia T56 firmy Bowflex jest spełnieniem marzeń o możliwości osiągnięcia niesamowitych wyników.

  Została stworzona po to, by sprostać najmocniej wymagającym użytkownikom. Skuteczny silnik zezwala na szybkie zmiany szybkości, a nachylenie w zakresie od -5 do 20 pozwoli dać mięśniom niezły wycisk. Pamiętaj, że treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów tradycyjne bieganie, zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™.

  Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza. Jeśli chcesz nabyć do domu bieżnię, która pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie,, a także uniknąć nudy podczas biegania, model T56 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.

  progresywnY ekran: spory 22" wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran nietrudny dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania ulepszonych wyników w krótszym czasie oraz jest lekarstwem na nudę w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnych miejscach, co sprawia,wygodnie można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  obszernym udogodnieniem są przyciski umieszczone na obu uchwytach bocznych. Pomogą one osobom biegającym szybsze odcinki, zachować pełną kontrolę nad prędkością pasa bieżni. PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 9 podstawowych programów treningowych w tym między innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe i manualny.

  na dodatek możesz skorzystać z kilku treningów video, prowadzonych poprzez trenera. Dzięki czemu wynajdziesz optymalny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy progresywnym użytkownikiem.

  Z subskrypcją JRNY bieżnia otwiera przed sobą drzwi do świata treningów dopasowanych specjalnie do Ciebie i Twojego poziomu kondycji. Uzyskujesz wtedy dostęp do dodatkowych treningów video, powszednich propozycji nowych treningów, a także biegów w wirtualnych lokalizacjach (Explore the World).

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania nieograniczonej liczby profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swych postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów, porównywać swoje wyniki.

  wydajnY SILNIK: Cichy, konkretny i dynamiczny silnik o stałej mocy 4.0 HP, zapewnia skuteczność i płynną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Został stworzony tak, by wytrzymywać najdłuższe treningi i ekspresowo reagować na zmiany tempa ustawiane przez użytkownika.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami JRNY™ czy Explore the World. Zezwala na to udostępnianie rezultatów swoich treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi, udziału w rywalizacjach.

  Receptą na treningową nudę jest kompatybilność bieżni z aplikacjami serwisów: Netflix i Prime video. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji. WIRTUALNE ŚCIEŻKI: Możesz biegać po nawet 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World.

  Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,znajdziesz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień. POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników lub pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w adekwatnej strefie tętna, by osiągać jeszcze lepsze efekty.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego.

  szybkośĆ: Zakres szybkości bieżni możesz ustawić od 1 do 20 km/h. Dzięki czemu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom nowoczesnia. POZIOM NACHYLENIA: by czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać.

  korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia T56 w płynny sposób umożliwia zmianę konta nachylenia na dwóch płaszczyznach, od -5 do 20. WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, iż Twój trening będzie bardziej wygodny.

  Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście. SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie pokaźniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech ™, która gwarantuje uzupełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do zastosowania. Całkowite złożenie bieżni jest realne przy pozostawieniu nachylenia -5 po zakończeniu treningu.

  Zajmuje ona wtedy jeszcze mniej miejsca aniżeli gdy jest złożona przy płaskim decku. Informacje technicznE: wymiary: 216 x 100 x 178 cm (dł. X szer. X wys.) Silnik: 4 HP mocy silnika wyświetlacz: 22" wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy Programy treningowe: 10 liczba profili użytkowników: nieograniczona Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji informacji treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, Zwift, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix i Prime video Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni szybkość: 1-20 km/h Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5 do 20.

  Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.) Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™ Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm Rolki: 2,75" (7 cm) Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem dołączonej opaski na rękę lub pasa telemetrycznego (nie dołączony) Składanie: przystępne i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę szybkości i nachylenia bieżni podczas treningu uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu Waga towaru: 152 kg Maksymalna waga użytkownika: 181 kg przeznaczona do korzystania domowego i półkomercyjnego powiększona gwarancja w użytkowania domowym: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe części Gwarancja: - użytek domowy: 2 lata - użytek półkomercyjny: rok by poprawnie skonfigurować bieżnię, przy pierwszym uruchomieniu powinna zostać połączona z wifi Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę produktywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie sprawny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest wspaniały dla Ciebie. JednostkowE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny skuteczności JRNY oferuje Ci treningi dopasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dobranych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w zróżnicowanych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym.

  Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej.

  Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna BXT 326 Bowflex, 0708447910172 ☆

Bieżnia elektryczna BXT 326 Bowflex, 0708447910172 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna BXT 326 Bowflex, 0708447910172 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna BXT 326 Bowflex, 0708447910172
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Nowa i najwieksza bieżnia BXT 326 marki Bowflex jest spełnieniem marzeń o możliwości osiągnięcia niesamowitych wyników. Została wykonana po to, żeby sprostać najmocniej wymagającym użytkownikom przy najwyższej specyfikacji i mocy silnika dla użytkowników domowych. Dodatkową motywację zawdzięczysz połączeniu bieżni z takimi aplikacjami jak JRNY i Explore the World.

  Pamiętaj, że treningi na bieżni gwarantują mniejsze obciążenie stawów klasyczne bieganie, zawdzięczamy to wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech. Co ważnejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  Jeśli chcesz kupić sprzęt do domu, który pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie, ta bieżnia jest świetnym wyborem.


  nowoczesnY ekran: duży, wysokiej rozdzielczości, podświetlany ekran LCD prosty dostęp do parametrów treningowych. Przedstawia nie tylko całkowitą ilość spalonych kalorii, lecz także liczbę kalorii spalanych co minutę. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania ulepszonych wyników w krótszym czasie. Konsola wyposażona jest także w system dźwiękowy i oświetlenie przycisków, zachęcające do osiągania celów.

  KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia znajdują się wdostępnym miejscu, co sprawia,komfortowo można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 14 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe i manualny. Dzięki czemu znajdziesz adekwatny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania czterech profili użytkowników, więc Twoje dane treningowe będą bezpieczne, gdy druga osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swoich postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami JRNY, Explore the World. Umożliwia to udostępnianie rezultatów swych treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: dodatkowo możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez bezpłatną aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,znajdziesz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu sprawiają, iż Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  GŁOŚNIKI: wbudowany do konsoli system nagłośnienia powoduje, iż możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki lub audiobooków. Wejście na odtwarzacz MP3 daje Ci możliwość biegu przy jakichkolwiek ulubionych dźwiękach.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników, albo załączonego pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w trafnej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy używanie pasa telemetrycznego.

  TACKA POD TABLET: Na sprzęcie znajduje się tacka pod tablet, abyś w komfortowy sposób mógł korzystać z aplikacji i na bieżąco śledzić postępy treningowe. Jeśli masz ochotę urozmaicić treningi, możesz użyć go także do obejrzenia filmu albo serialu.

  szybkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki czemu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom progresywnia.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 326 w płynny sposób zezwala na zmianę konta nachylenia aż o 15%.

  sprawnY SILNIK: Cichy, potężny i dynamiczny silnik 4.0 CHP o mocy 6,5 koni mechanicznych, zapewnia sprawność i płynną pracę choćby przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Został produkowany tak, by wytrzymywać najdłuższe treningi.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie pokaźniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która gwarantuje dodatkową amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do zastosowania.


  dane technicznE:

  ekran: wysokiej rozdzielczości kolorowy, podświetlany wyświetlacz LCD, o przekątnej ekranu 22,9 cm (9 cali) z możliwością śledzenia i kontroli parametrów treningu

  Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości: realny dzięki aplikacji Explore the World

  Silnik: 4 CHP stałej mocy silnika

  Programy treningowe: 14

  liczba profili użytkowników: 4

  Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji informacji treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY, Explore the World

  Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  szybkość: 0-19,3 km/h

  Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%

  Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.)

  Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm

  Deck: 2,5 cm

  Konsola z miejscem na tablet

  Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach i za pośrednictwem dołączonego pasa telemetrycznego

  Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę szybkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu

  Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu

  wymiary: 214,6 x 97,8 x 138,9 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga: 137,89 kg

  dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, głośniki z wejściem mp3, klucz bezpieczeństwa

  Maksymalna waga użytkownika: 180 kg

  przeznaczona do wykorzystywania domowego

  zwiększona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe komponenty

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę wydajności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone przez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny skuteczności JRNY proponuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dobranych do poziomu produktywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt226 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 16% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex ☆

Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna T18 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 11% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Bieżnia elektryczna Bowflex T56 | ☆

Bieżnia elektryczna Bowflex T56 | Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Bowflex T56 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Bowflex T56 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Bowflex elektryczna T56 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 22% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Pokochaj regularne treningi dzięki bieżni BXT 8Ji producenta Bowflex. Nowa bieżnia BXT 8Ji marki Bowflex została stworzona po to, aby każdy trening był przyjemnością. Poprzez ostatnie pół roku była absolutnym bestsellerem w USA, dzisiaj nareszcie wprowadzona została także na rynek europejski.

  Sprosta choćby najmocniej wymagającym użytkownikom, ale początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu. Pamiętaj, iż treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów klasyczne bieganie.

  Zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  PODWÓJNY ekran: 7” wysokiej rozdzielczości, podświetlany ekran DualTrack™ LCD łatwy dostęp do parametrów treningowych. Pokazuje równocześnie dwa niezależne właściwości treningowe. Nad wyświetlaczami umieszczona jest także ikonka biegacza.

  Pełni ona funkcję podobną do pacera z zawodów i przedstawia, czy biegniesz z wystarczającą prędkością, aby osiągnąć postawiony sobie cel. PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 26 programów treningowych w tym między innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu i manualny.

  dzięki temu odnajdziesz trafny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy nowoczesnym użytkownikiem. APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacją JRNY™.

  pozwala na to korzystanie z nieskończonej liczby treningów regulowanych indywidualnie do Twojej aktualnej kondycji i celów prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki czemu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom zaawansowania.

  POZIOM NACHYLENIA: żeby czerpać obszerniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 8Ji w płynny sposób zezwala na zmianę kąta nachylenia od 0% do 15%.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie obszerniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech™, która gwarantuje uzupełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, iż Twój trening będzie bardziej komfortowy. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników lub pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w odpowiedniej strefie tętna, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy stosowanie dołączonego do bieżni pasa telemetrycznego.

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze szybkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wdostępnym miejscu, co powoduje,wygodnie można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  Są one wypukłe, dzięki czemu łatwo naciśniesz je podczas aktywności. GŁOŚNIKI: zaimplementowany do konsoli system nagłośnienia sprawia, że możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki, audiobooków albo oglądając ulubione programy.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do wykorzystania. Dane technologicznE: rozmiary: 198,1 x 95,5 x 159,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) rozmiary bieżni złożonej: 139,7 x 95,5 x 170,2 cm (dł. X szer. X wys.) ekran: 7" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Silnik: 3.00 CHP mocy silnika Programy treningowe: 26 Aplikacje i śledzenie aktywności: JRNY™ Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni prędkość: 0-19,3 km/h Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie od 0% do 15% Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 51 cm (dł.

  x szer.) Amortyzacja bieżni: technologia Comfort Tech™ Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach oraz za pośrednictwem pasa telemetrycznego (dołączony) Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu Waga towaru: 115 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg dedykowana do wykorzystywania domowego rozszerzona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe elementy Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie sprawny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i stwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dobrany program, który jest wspaniały dla Ciebie. IndywidualnE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY proponuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu efektywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym.

  Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej.

  Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia Bowflex T25, T25 ☆

Bieżnia Bowflex T25, T25 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Bowflex T25, T25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia Bowflex T25, T25
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieganie na bieżni kojarzy Ci się ze zmęczeniem i nudą? Każdy kilometr dłuży się, jakby trwał nieskończoność?

  Bieżnia T25 pomoże Ci zamienić nudny trening w niebanalną przygodę i podróż do wymarzonej sylwetki i kondycji. JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest jej konsola. Choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po jednej z wirtualnych ścieżek w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Nowa bieżnia T25 producenta Bowflex to środkowy model z nowej linii sprzętów. Została wytwarzana po to, by sprostać nawet najistotniej wymagającym użytkownikom, lecz początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu.

  Pamiętaj, iż treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów tradycyjne bieganie, zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  Jeśli chcesz nabyć do domu bieżnię, która pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie,, a także uniknąć nudy podczas biegania, model T25 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.


  progresywnY ekran: 10" wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran łatwy dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania ulepszonych wyników w krótszym czasie, a także jest lekarstwem na nudę podczas pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co sprawia,wygodnie można zmienić je podczas treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 7 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe, a także manualny. Dzięki czemu odszukasz optymalny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania nieograniczonej liczby profili użytkowników, więc Twoje dane treningowe będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swoich postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów, porównywać swoje wyniki.

  efektywnY SILNIK: Cichy, solidny i dynamiczny silnik o stałej mocy 3.75 CHP, zapewnia sprawność i płynną pracę.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami JRNY™ czy Explore the World. Pozwala na to udostępnianie rezultatów swoich treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi, udziału w rywalizacjach. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność bieżni z aplikacjami serwisów: Netflix, Prime video. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: Możesz biegać po wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp gwarantuje aplikacja Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, starczy,odszukasz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny zimowy dzień.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników lub pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w odpowiedniej strefie tętna, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego.

  prędkośĆ: Zakres szybkości bieżni możesz ustawić od 0 do 20 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom zaawansowania.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać większe korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Dobrym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia T25 w płynny sposób zezwala na zmianę konta nachylenia na dwóch płaszczyznach, od -5% do 15%.

  WENTYLATOR: 3 poziomy regulacji intensywności nawiewu sprawiają, iż Twój trening będzie bardziej komfortowy. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie obszerniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która zapewnia uzupełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do zastosowania. Całkowite złożenie bieżni jest realne przy pozostawieniu nachylenia -5 po zakończeniu treningu. Zajmuje ona wtedy jeszcze mniej miejsca niżeli gdy jest złożona przy płaskim decku.

  informacje technologicznE:

  rozmiary: 216 x 100 x 166 cm (dł. X szer. X wys.)

  ekran: 10" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz dotykowy

  Silnik: 3.75 CHP mocy silnika

  Programy treningowe: 7

  ilość profili użytkowników: nieograniczona

  Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji informacji treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix, Prime video

  Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  prędkość: 0-20 km/h

  Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5% do 15%

  Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.)

  Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™

  Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm

  Rolki: 2,75" (7 cm)

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach i za pośrednictwem opaski na rękę lub pasa telemetrycznego (nie załączone)

  Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu

  dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki

  Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu

  Waga towaru: 146 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 181 kg

  przeznaczona do stosowania domowego i półkomercyjnego

  rozszerzona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe komponenty

  Aby poprawnie skonfigurować bieżnię, przy pierwszym uruchomieniu powinna zostać połączona z wifi

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę wydajności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dobrany program, który jest nieprzeciętny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128 ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128 Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia BXT 128 marki Bowflex jest genialnym wyborem dla osób, które chcą poprawić kondycję, sylwetkę i zdrowie, ćwicząc w domu. Treningi na bieżni mniej obciążają stawy tradycyjne bieganie. Specjalny i wielostrefowy system amortyzacji Comfort Tech że bieg jest komfortowy i błogi. Bieżnie są także bezpieczniejsze od klasycznego biegania ponieważ możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  Bieżnia BXT 128 sprosta nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

  innowacyjnY wyświetlacz: spory, wysokiej rozdzielczości, podświetlany wyświetlacz LCD nieskomplikowany dostęp do parametrów treningowych. Demonstruje nie tylko całkowitą ilość spalonych kalorii, ale także liczbę kalorii spalanych co minutę. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania ulepszonych wyników w krótszym czasie. Konsola wyekwipowana jest także w system dźwiękowy i oświetlenie przycisków, nakłaniające do osiągania celów.

  KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co powoduje,wygodnie można zmienić je podczas treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu. Są silikonowe, podświetlane i znaczne, z łatwością je wcisnąć podczas biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 9 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe oraz manualny. Dzięki czemu odnajdziesz adekwatny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania czterech profili użytkowników, więc Twoje dane treningowe będą bezpieczne, gdy druga osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swych postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów i porównywać osiągnięcia.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami Explore the World i JRNY. Umożliwia to udostępnianie rezultatów swych treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: dodatkowo możesz biegać po wirtualnych ścieżkach w 40 lokalizacjach, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, starczy,wyszukasz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  WENTYLATOR: 3 poziomy regulacji intensywności nawiewu powodują, iż Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  GŁOŚNIKI: zastosowany do konsoli system nagłośnienia powoduje, że możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki albo audiobooków. Wejście na odtwarzacz MP3 daje Ci możliwość biegu przy jakichkolwiek ulubionych dźwiękach.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników, albo pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w trafnej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  TACKA POD TABLET: Na sprzęcie znajduje się tacka pod tablet, abyś w wygodny sposób mógł korzystać z aplikacji oraz na bieżąco śledzić postępy treningowe. Jeśli masz ochotę urozmaicić treningi, możesz użyć go także do obejrzenia filmu lub serialu.

  prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom zaawansowania.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 128 w płynny sposób zezwala na zmianę konta nachylenia aż o 15%.

  produktywnY SILNIK: Cichy, solidny i dynamiczny silnik 3.5 CHP zagwarantuje skuteczność i płynną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Został tworzony tak, aby wytrzymywać najdłuższe treningi.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie większa od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technologii Comfort Tech, która gwarantuje dopełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do użycia.

  informacje technologicznE:

  wyświetlacz: wysokiej rozdzielczości podświetlany ekran LCD, o przekątnej ekranu 19 cm (7,5 cala) z możliwością śledzenia i kontroli parametrów treningu

  Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Silnik: 3,5 CHP stałej mocy silnika

  Programy treningowe: 9 – w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, spalanie tłuszczu, oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe

  ilość profili użytkowników: 4

  Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość transferu danych treningowych za pośrednictwem portu USB oraz synchronizacja ich z aplikacjami takimi jak Explore the World i JRNY

  Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  szybkość: 0-19,3 km/h

  Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%

  Rolki: 7 cm

  Powierzchnia pasa bieżni: 152,4 x 50,8 cm (dł. X szer.)

  Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm

  Deck: 2,5 cm

  Konsola z miejscem na tablet

  Amortyzacja bieżni: technologia ComfortTech

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem pasa telemetrycznego

  Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem

  Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę szybkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu

  Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu

  rozmiary: 214,6 x 92,2 x 140,2 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga: 106,06 kg

  dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, 2 kieszenie na telefon/butelkę, głośniki z wejściem Mp3, klucz bezpieczeństwa

  Maksymalna waga użytkownika: 135 kg

  dedykowana do korzystania domowego

  rozszerzona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe części

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie sprawny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także stwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest nadzwyczajny dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny produktywności JRNY oferuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dobranych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt128 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 12% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Bieżnia elektryczna BXT226 Bowflex, 0708447910141 ☆

Bieżnia elektryczna BXT226 Bowflex, 0708447910141 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna BXT226 Bowflex, 0708447910141 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna BXT226 Bowflex, 0708447910141
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia BXT 226 producenta Bowflex jest rewelacyjnym wyborem dla osób, które chcą poprawić kondycję, sylwetkę i zdrowie, ćwicząc w domu. Treningi na bieżni mniej obciążają stawy konwencjonalne bieganie. Specjalny i wielostrefowy system amortyzacji Comfort Tech iż bieg jest komfortowy i miły. Bieżnie są także bezpieczniejsze od tradycyjnego biegania ponieważ możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  Bieżnia BXT 226 sprosta nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

  progresywnY wyświetlacz: obszerny, wysokiej rozdzielczości, podświetlany ekran LCD łatwy dostęp do parametrów treningowych. Demonstruje nie tylko całkowitą ilość spalonych kalorii, lecz także liczbę kalorii spalanych co minutę. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania udoskonalonych wyników w krótszym czasie. Konsola wyekwipowana jest także w system dźwiękowy i oświetlenie przycisków, zachęcające do osiągania celów.

  KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co powoduje,wygodnie można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu. Są silikonowe, podświetlane i szerokie, łatwo je wcisnąć w trakcie biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 12 programów treningowych w tym między innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe, a także manualny. Dzięki czemu odszukasz adekwatny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania czterech profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy druga osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swoich postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów i porównywać osiągnięcia.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami JRNY, Explore the World. Umożliwia to udostępnianie rezultatów swych treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: na dodatek możesz biegać po wirtualnych ścieżkach w 40 lokalizacjach, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, iż Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  GŁOŚNIKI: zastosowany do konsoli system nagłośnienia powoduje, iż możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki albo audiobooków. Wejście na odtwarzacz MP3 daje Ci możliwość biegu przy jakichkolwiek ulubionych dźwiękach.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników, lub załączonego pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w trafnej strefie tętna, by osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  TACKA POD TABLET: Na sprzęcie znajduje się tacka pod tablet, abyś w komfortowy sposób mógł korzystać z aplikacji, a także na bieżąco śledzić postępy treningowe. Jeśli masz ochotę urozmaicić treningi, możesz zastosować go także do obejrzenia filmu albo serialu.

  prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom innowacyjnia.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać większe korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Dobrym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 226 w płynny sposób umożliwia zmianę konta nachylenia aż o 15%.

  sprawnY SILNIK: Cichy, solidny i dynamiczny silnik 3.75 CHP gwarantuje skuteczność i płynną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Został wykonany tak, by wytrzymywać najdłuższe treningi.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie większa od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która zagwarantuje dodatkową amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do zastosowania.

  informacje technologicznE:

  wyświetlacz: wysokiej rozdzielczości podświetlany wyświetlacz LCD, o przekątnej ekranu 19 cm (7,5 cala) z możliwością śledzenia i kontroli parametrów treningu

  Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Silnik: 3,75 CHP stałej mocy silnika

  Programy treningowe: 12 – w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, spalanie tłuszczu, oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe

  liczba profili użytkowników: 4

  Aplikacje i śledzenie aktywności: Explore the World, JRNY

  Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  prędkość: 0-19,3 km/h

  Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%

  Rolki: 7 cm

  Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 51 cm (dł. X szer.)

  Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm

  Deck: 2,5 cm

  Konsola z miejscem na tablet

  Amortyzacja bieżni: technika ComfortTech

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach lub pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno)

  Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę prędkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu

  Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu

  rozmiary: 214,9 x 92,2 x 140,2 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga: 127 kg

  dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, 2 kieszenie na telefon/butelkę, głośniki z wejściem Mp3, klucz bezpieczeństwa

  Maksymalna waga użytkownika: 170 kg

  przeznaczona do wykorzystywania domowego

  rozszerzona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe komponenty

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także buduje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dobrany program, który jest rewelacyjny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne Bowflex – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne Bowflex, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych Bowflex jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Pokochaj regularne treningi dzięki bieżni BXT 8Ji producenta Bowflex. Nowa bieżnia BXT 8Ji firmy Bowflex została wykonana po to, by każdy trening był przyjemnością. Przez ostatnie pół roku była absolutnym bestsellerem w USA, dzisiaj nareszcie wprowadzona została dodatkowo na rynek europejski.

  Sprosta choćby najmocniej wymagającym użytkownikom, ale początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu. Pamiętaj, iż treningi na bieżni gwarantują mniejsze obciążenie stawów klasyczne bieganie.

  Zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  PODWÓJNY wyświetlacz: 7” wysokiej rozdzielczości, podświetlany ekran DualTrack™ LCD nieskomplikowany dostęp do parametrów treningowych. Pokazuje równocześnie dwa niezależne atrybuty treningowe. Nad wyświetlaczami umieszczona jest także ikonka biegacza.

  Pełni ona funkcję podobną do pacera z zawodów i przedstawia, czy biegniesz z wystarczającą szybkością, żeby osiągnąć postawiony sobie cel. PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 26 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu oraz manualny.

  dzięki temu znajdziesz stosowny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy nowoczesnym użytkownikiem. APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować dane treningowe z aplikacją JRNY™.

  umożliwia to korzystanie z nieskończonej liczby treningów regulowanych indywidualnie do Twojej aktualnej kondycji i celów prędkośĆ: Zakres szybkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki czemu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom zaawansowania.

  POZIOM NACHYLENIA: żeby czerpać obszerniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 8Ji w płynny sposób pozwala na zmianę kąta nachylenia od 0% do 15%.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie pokaźniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech™, która gwarantuje dodatkową amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, iż Twój trening będzie bardziej komfortowy. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników lub pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w stosownej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy stosowanie załączonego do bieżni pasa telemetrycznego.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co powoduje,wygodnie można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  Są one wypukłe, dzięki temu łatwo naciśniesz je w trakcie aktywności. GŁOŚNIKI: zastosowany do konsoli system nagłośnienia powoduje, że możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki, audiobooków albo oglądając ulubione programy.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do wykorzystania. Informacje technicznE: wymiary: 198,1 x 95,5 x 159,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary bieżni złożonej: 139,7 x 95,5 x 170,2 cm (dł. X szer. X wys.) wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości ekran Silnik: 3.00 CHP mocy silnika Programy treningowe: 26 Aplikacje i śledzenie aktywności: JRNY™ Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni prędkość: 0-19,3 km/h Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie od 0% do 15% Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 51 cm (dł.

  x szer.) Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™ Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach oraz za pośrednictwem pasa telemetrycznego (dołączony) Składanie: proste i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę szybkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu Waga artykułu: 115 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg przeznaczona do stosowania domowego zwiększona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe komponenty Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie skuteczny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone przez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest nadzwyczajny dla Ciebie. JednostkowE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY oferuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dobranych do poziomu produktywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w przeróżnych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym.

  Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej.

  Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt128 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 12% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128 ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128 Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia BXT 128 marki Bowflex jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą poprawić kondycję, sylwetkę i zdrowie, ćwicząc w domu. Treningi na bieżni mniej obciążają stawy klasyczne bieganie. Specjalny i wielostrefowy system amortyzacji Comfort Tech że bieg jest wygodny i miły. Bieżnie są także bezpieczniejsze od klasycznego biegania ponieważ możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  Bieżnia BXT 128 sprosta nawet najszczególniej wymagającym użytkownikom.

  progresywnY ekran: znaczny, wysokiej rozdzielczości, podświetlany wyświetlacz LCD nieskomplikowany dostęp do parametrów treningowych. Pokazuje nie tylko całkowitą ilość spalonych kalorii, ale także liczbę kalorii spalanych co minutę. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania lepszych wyników w krótszym czasie. Konsola zaopatrzona jest także w system dźwiękowy i oświetlenie przycisków, nakłaniające do osiągania celów.

  KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze szybkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wdostępnym miejscu, co powoduje,wygodnie można zmienić je podczas treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu. Są silikonowe, podświetlane i szerokie, prosto je wcisnąć podczas biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 9 programów treningowych w tym między innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe i manualny. Dzięki czemu odnajdziesz adekwatny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania czterech profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy druga osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swoich postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów i porównywać osiągnięcia.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować dane treningowe z aplikacjami Explore the World i JRNY. Pozwala na to udostępnianie rezultatów swych treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: w dodatku możesz biegać po wirtualnych ścieżkach w 40 lokalizacjach, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, że Twój trening będzie bardziej komfortowy. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  GŁOŚNIKI: zastosowany do konsoli system nagłośnienia sprawia, iż możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki albo audiobooków. Wejście na odtwarzacz MP3 daje Ci możliwość biegu przy jakichkolwiek ulubionych dźwiękach.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników, albo pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w stosownej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego.

  TACKA POD TABLET: Na sprzęcie znajduje się tacka pod tablet, abyś w wygodny sposób mógł korzystać z aplikacji i na bieżąco śledzić postępy treningowe. Jeśli masz ochotę urozmaicić treningi, możesz wykorzystać go także do obejrzenia filmu albo serialu.

  szybkośĆ: Zakres szybkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom zaawansowania.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać obszerniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Dobrym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 128 w płynny sposób umożliwia zmianę konta nachylenia aż o 15%.

  wydajnY SILNIK: Cichy, mocny i dynamiczny silnik 3.5 CHP zagwarantuje efektywność i płynną pracę choćby przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Został wytwarzany tak, żeby wytrzymywać najdłuższe treningi.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie obszerniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która zagwarantuje dodatkową amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do użycia.

  dane technologicznE:

  wyświetlacz: wysokiej rozdzielczości podświetlany wyświetlacz LCD, o przekątnej ekranu 19 cm (7,5 cala) z możliwością śledzenia i kontroli parametrów treningu

  Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Silnik: 3,5 CHP stałej mocy silnika

  Programy treningowe: 9 – w tym między innymi treningi interwałowe, spalanie tłuszczu, oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe

  ilość profili użytkowników: 4

  Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość transferu informacji treningowych za pośrednictwem portu USB i synchronizacja ich z aplikacjami takimi jak Explore the World i JRNY

  Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  szybkość: 0-19,3 km/h

  Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%

  Rolki: 7 cm

  Powierzchnia pasa bieżni: 152,4 x 50,8 cm (dł. X szer.)

  Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm

  Deck: 2,5 cm

  Konsola z miejscem na tablet

  Amortyzacja bieżni: technologia ComfortTech

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem pasa telemetrycznego

  Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu

  Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu

  rozmiary: 214,6 x 92,2 x 140,2 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga: 106,06 kg

  uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, 2 kieszenie na telefon/butelkę, głośniki z wejściem Mp3, klucz bezpieczeństwa

  Maksymalna waga użytkownika: 135 kg

  przeznaczona do stosowania domowego

  zwiększona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe części

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening zawsze będzie skuteczny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i generuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest genialny dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY oferuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex ☆

Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna T18 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 11% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt226 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 16% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa Bowflex elektryczna najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa Bowflex elektryczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa Bowflex elektryczna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane bieżnie elektryczne – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych Bowflex nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych elektrycznych bieżni do domowego biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa Bowflex elektryczna opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne Bowflex cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych Bowflex,
 • bieżnia domowa Bowflex elektryczna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych Bowflex

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych Bowflex?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych Bowflex odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia domowa Bowflex elektryczna najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych Bowflex warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi Bowflex, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne Bowflex są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi Bowflex zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne Bowflex to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *