FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych Bowflex. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych Bowflex


Pomagamy w wyborze dobrych domowych bieżni elektrycznych Bowflex. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych Bowflex,
 • TOP5 często wybieranych elektrycznych bieżni do domowego biegania.

Jakie bieżnie domowe elektryczne Bowflex najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne Bowflex, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking domowych bieżni elektrycznych Bowflex, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) ☆

Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieganie na bieżni kojarzy Ci się z nudą? Każdy kilometr dłuży się, jakby trwał nieskończoność?

  Bieżnia T56 to recepta na nudny trening. JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest jej konsola. choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,wyszukasz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Najnowsza bieżnia T56 firmy Bowflex jest spełnieniem marzeń o możliwości osiągnięcia niesamowitych wyników. Została stworzona po to, by sprostać najmocniej wymagającym użytkownikom.

  Pamiętaj, iż treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów klasyczne bieganie, zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  Jeśli chcesz kupić do domu bieżnię, która pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie, oraz uniknąć nudy w trakcie biegania, model T56 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.


  progresywnY ekran: obfity 22" wysokiej rozdzielczości dotykowy wyświetlacz nietrudny dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania ulepszonych wyników w krótszym czasie oraz jest lekarstwem na nudę w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co powoduje,komfortowo można zmienić je podczas treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 10 programów treningowych w tym między innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe i manualny. Dzięki temu znajdziesz stosowny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy nowoczesnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania nieograniczonej liczby profili użytkowników, więc Twoje dane treningowe będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swych postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów, porównywać swoje wyniki.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami JRNY™ czy Explore the World. Zezwala na to udostępnianie rezultatów swych treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi, udziału w rywalizacjach. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność bieżni z aplikacjami serwisów: Netflix, Disney +, Prime video i Hulu. Pełna funkcjonalność aplikacji dostępna po wykupieniu subskrypcji.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: Możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, starczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników albo pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w optymalnej strefie tętna, by osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 20 km/h. Dzięki czemu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom nowoczesnia.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia T56 w płynny sposób zezwala na zmianę konta nachylenia na dwóch płaszczyznach, od -5% do 20%.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, iż Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie większa od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która zagwarantuje uzupełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone podczas treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do zastosowania.

  dane technologicznE:

  • wymiary: 216 x 100 x 178 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wyświetlacz: 22" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz dotykowy
  • Programy treningowe: 10
  • ilość profili użytkowników: nieograniczona
  • Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji informacji treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix, Disney +, Prime video i Hulu
  • Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni
  • prędkość: 0-20 km/h
  • Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5% do 15%
  • Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.)
  • Amortyzacja bieżni: technologia Comfort Tech™
  • Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm
  • Rolki: 2,75" (7 cm)
  • Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach i za pośrednictwem załączonej opaski na rękę lub pasa telemetrycznego (nie załączony)
  • Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem
  • Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu
  • uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki
  • Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu
  • Waga artykułu: 152 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 181 kg
  • asygnowana do użytkowania domowego i półkomercyjnego
  • Gwarancja: 2 lataPodobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne Bowflex – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne Bowflex, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych Bowflex jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) ☆

Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieganie na bieżni kojarzy Ci się z nudą? Każdy kilometr dłuży się, jakby trwał nieskończoność?

  Bieżnia T56 to recepta na nudny trening. JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest jej konsola. choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,odszukasz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Najnowsza bieżnia T56 producenta Bowflex jest spełnieniem marzeń o możliwości osiągnięcia niesamowitych wyników. Została wytworzona po to, aby sprostać najistotniej wymagającym użytkownikom.

  Pamiętaj, iż treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów tradycyjne bieganie, zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  Jeśli chcesz nabyć do domu bieżnię, która pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie, oraz uniknąć nudy podczas biegania, model T56 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.


  progresywnY wyświetlacz: znaczny 22" wysokiej rozdzielczości dotykowy wyświetlacz łatwy dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania udoskonalonych wyników w krótszym czasie oraz jest lekarstwem na nudę podczas pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze szybkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co sprawia,komfortowo można zmienić je podczas treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 10 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe i manualny. Dzięki temu wyszukasz optymalny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania nieograniczonej liczby profili użytkowników, więc Twoje dane treningowe będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swoich postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów, porównywać swoje wyniki.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować dane treningowe z aplikacjami JRNY™ czy Explore the World. Zezwala na to udostępnianie rezultatów swoich treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi, udziału w rywalizacjach. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność bieżni z aplikacjami serwisów: Netflix, Disney +, Prime video i Hulu. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: Możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, starczy,odnajdziesz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników albo pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w stosownej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

  prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 20 km/h. Dzięki czemu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom progresywnia.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Dobrym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia T56 w płynny sposób umożliwia zmianę konta nachylenia na dwóch płaszczyznach, od -5% do 20%.

  WENTYLATOR: 3 poziomy regulacji intensywności nawiewu sprawiają, że Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie obszerniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która zagwarantuje dodatkową amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone podczas treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do użycia.

  informacje technologicznE:

  • rozmiary: 216 x 100 x 178 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wyświetlacz: 22" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz dotykowy
  • Programy treningowe: 10
  • liczba profili użytkowników: nieograniczona
  • Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji informacji treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix, Disney +, Prime video i Hulu
  • Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni
  • prędkość: 0-20 km/h
  • Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5% do 15%
  • Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.)
  • Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™
  • Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm
  • Rolki: 2,75" (7 cm)
  • Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach i za pośrednictwem dołączonej opaski na rękę lub pasa telemetrycznego (nie załączony)
  • Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem
  • Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu
  • dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki
  • Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • Waga towaru: 152 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 181 kg
  • asygnowana do użytku domowego i półkomercyjnego
  • Gwarancja: 2 lataPodsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa Bowflex elektryczna najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa Bowflex elektryczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa Bowflex elektryczna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane bieżnie elektryczne – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych Bowflex nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych elektrycznych bieżni do domowego biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa Bowflex elektryczna opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne Bowflex cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych Bowflex,
 • bieżnia domowa Bowflex elektryczna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych Bowflex

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych Bowflex?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych Bowflex odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia domowa Bowflex elektryczna najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych Bowflex warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi Bowflex, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne Bowflex są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi Bowflex zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne Bowflex to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.