FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych Christopeit. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych Christopeit


Pomagamy w wyborze dobrych domowych bieżni elektrycznych Christopeit. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych Christopeit,
 • TOP5 chętnie kupowanych elektrycznych bieżni do treningu domowego.

Jakie bieżnie domowe elektryczne Christopeit najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne Christopeit, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking domowych bieżni elektrycznych Christopeit, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic ☆

Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic Najniższa Cena Online

☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:  Model powystawowy w kartonie


  Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu albo w biurze

  Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

  prędkość: od 1 km / h do 8 km / h (regulowana co 0,1 km / h)

  ergonomiczny pilot na rękę

  spora powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm


  silnik 0,6 PS (0,49 kW)

  Walking Pad CS 2000 jest genialnym wszechstronnym urządzeniem do codziennego treningu. Dzięki szerokiej powierzchni do biegania o rozmiarach 120 x 40 cm (dł. X szer.) rewelacyjnie nadaje się do treningu chodzenia i biegania, równocześnie w domu, jak iw biurze.  Bieżnię można ustawić lub złożyć w mgnieniu oka, a po użyciu można ją łatwo i zajmująco mało miejsca schować. Dzięki wysokości 13 cm można go nad wyraz złożyć na płasko, dzięki czemu można go schować prawie wszędzie. CS 2000 jest zatem rewelacyjny także dla gospodarstw domowych o znikomej przestrzeni.  Wszystkie programy i prędkość można łatwo ustawić i kontrolować za pomocą dołączonego pilota na nadgarstku. Prędkość można wybrać do 8 km/h i można ją ustawić w krokach co 0,1 km/h. Podkładka ma 1 manualny i 6 zaprogramowanych programów treningowych.  spory i czytelny wyświetlacz LED służy do wyświetlania wartości, na których można odczytać czas, dystans, szybkość i przybliżone zużycie kalorii.  Dzięki laskom możesz trenować mięśnie ramion i poznać realistycznego treningu chodu. Stoper z taśmy zabezpieczającej zagwarantuje adekwatne bezpieczeństwo w trakcie treningu.  6 mistrzowskich amortyzatorów łatwy trening stawów, a dzięki zamontowanym rolkom transportowym możliwa jest szybka i łatwa zmiana lokalizacji.


☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:  Model powystawowy w kartonie


  Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu albo w biurze

  Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

  szybkość: od 1 km / h do 8 km / h (dostosowywana co 0,1 km / h)

  poręczny pilot na rękę

  obszerna powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm  Bieżnia CS 1000 od eksperta w dziedzinie sportów domowych Christopeit Sport Bieżnia elektryczna CS 1000 łączy w sobie „ultranowoczesne funkcje" z maksimum „elegancji". Nadzwyczajna bieżnia do marszu i lekkiego treningu biegowego do domu lub biura. Masz dość irytującego wkręcania i konstrukcji (konstrukcji)? Czy za każdym razem chciałeś mieć bieżnię, ale po użyciu nie wiesz, gdzie się udać? W takim razie w większości wstępnie zmontowany i gotowy do natychmiastowego korzystania CS 1000 jest właśnie dla Ciebie! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System), bezpieczną kierownicę można złożyć w mgnieniu oka, a CS 1000 o wysokości 13 cm (w pozycji leżącej) posiada się pod łóżkiem albo sofą. Rolki transportowe ułatwiają zmianę lokalizacji. To sprawia, że ​​jest to doskonała bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Szybkość można komfortowo ustawić podczas treningu przy pomocy pilota przymocowanego do nadgarstka od 1-8 km / hw krokach co 0,1 km / h. 6 gotowych programów treningowych i 1 ręczny program treningowy zasobność i moc. 6 mistrzowskich amortyzatorów (aktywny system tłumienia) oraz pokaźna powierzchnia biegowa o długości 1200 mm i szerokości 400 mm gwarantują naturalne uczucie jazdy, równocześnie maksymalnie chroniąc stawy i kolana. Podświetlany ekran LED, składana pałąk zabezpieczający, klucz bezpieczeństwa Bandstop i waga użytkownika 120 kg gwarantują maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. Dlatego CS 1000 jest idealnym towarzyszem do ambitnego treningu chodzenia i nietrudnego biegania we własnych czterech ścianach.


☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zacznij od razu w 100% wstępnie zmontowany


  Kosmiczny cud dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania - tylko 19 cm
  szybkość od 1 km / h do 16 km / h
  Zintegrowane smarowanie bieżnika, bez konieczności irytującego smarowania / wcierania bieżnika
  Maks. Waga użytkownika 130 kg

  Bieżnia TM 750 S od domowego sportowca Christopeit Sport Bieżnia elektryczna TM 750 S jest wyposażona w funkcje, które można z łatwością znaleźć w tym przedziale cenowym bez żadnej innej bieżni! Masz dość irytujących wkręcania i montażu (montażu)? Zatem w 100% wstępnie zmontowana i nadająca się do natychmiastowego stosowania TM 750 S jest właśnie tym! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System) TM 750 S można prędko złożyć i złożyć, a dzięki wysokości 19 cm (leżącej) i głębokości 34 cm (stojącej) gromadzi się w prawie każdym rogu, pod łóżkiem albo sofą. Rolki transportowe zezwalają na łatwą zmianę lokalizacji. Dzięki temu jest to nieprzeciętna bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Irytujące czynności konserwacyjne należą już do przeszłości dzięki TM 750 S, ponieważ zintegrowane smarowanie bieżnika powoduje, iż ​​bieżnia jest za każdym razem gotowa do treningu biegowego. Niezależnie od tego, czy masz sprint, czy marsz, oprócz zróżnicowanych 16 programów treningowych, indywidualnie regulowanej szybkości od 1 do 16 km / h i poręcznych przycisków bezpośredniego wyboru, TM 750 S jest stosowny dla każdego rodzaju biegacza! Aktywny system amortyzacji za pomocą 4 poduszek i spora powierzchnia do biegania o długości 1200 mm i szerokości 450 mm gwarantują naturalne odczucie w trakcie biegu z maksymalną ochroną stawów. Futurystyczny podświetlany ekran LED z panelem dotykowym ze zintegrowanym uchwytem na tablet, opcjonalnym paskiem pulsacyjnym, kluczem bezpieczeństwa i wagą użytkownika 130 kg zagwarantuje maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. To powoduje, że ​​TM 750 S jest nieprzeciętnym towarzyszem do jednostkowego i efektywnego treningu we własnych czterech ścianach.


☆ Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Christopiet CS 200 Główne parametry: Kompaktowe wymiary znakomita do rehabilitacji Wysoka jakość wykonania cechy techniczne: Producent: Christopeit Sport Maksymalna moc silnika: 1,0 KM (0,74 kW) Ciągła moc silnika: 0,5 KM (0,37 kW) Zakres prędkości: 1-8 km/h 3 stopnie regulacji nachylenia Funkcja tłumienia wibracji System miękksiego opuszczania bieżni Składana do niewielkich wymiarów Koła transportowe Źródło zasilania: 220 / 240V / 50Hz / 370W Uchwyt na smartfon i tablet: tak Komputer: Programy treningowe: 16 Zdefiniowanie indywidualnego celu treningu: Tak Funkcje pomiarowe: czas, szybkość, dystans, spalane kalorie, puls Podświetlany wyświetlacz LCD: tak wymiary: Rozłożona (wys?dł?szer): 137 cm / 127 cm / 63 cm Złożona (wys/dł/szer): 137 cm / 78 cm / 63 cm Bieżnik (dł/szer): 100 cm / 34 cm Waga urządzenia: 29,5 kg polecana dla osób o wadze do 100 kg Kompaktowy wymiar nieprzeciętny do mieszkania Bieżnia CS 200 marki Christopeit Sport została zaprojektowana dla osób które nie chcą przeznaczyć dużo miejsca w mieszkaniu na sprzęt sportowy.

  Rozłożona bieżnia zajmuje tylko tyle miejsca, co znikome biurko, a po złożeniu jest 2 razy mniejsza! bez problemu zmieści się choćby w kawalerce! Przenoszenie bieżni nie stanowi problemu dzięki zastosowanym kółkom transportowym.

  wspaniała dla poprawy kondycji i do rehabilitacji Ten model bieżni jest świetnym produktem dla osób w średnim wieku lub wymagających rehabilitacji jak w dodatku dla osób pragnących poprawić kondycję. Wbudowane amortyzatory powodują, iż ćwiczenia na CS 200 nie obciążają stawów.

  Bieżnia CS 200 jest genialna do: marszobiegu truchtu spokojnego biegania prędkiego chodu stabilna i bezpieczna jednostajna konstrukcja urządzenia o wadze 29,5 kg sprawia, że bieżnia nie będzie się chwiać podczas treningu.

  zastosowane amortyzatory sprawiają, że trening jest bezpieczny dla Twoich stawów. Możliwość regulacji kąta nachyleniau Bieżnia posiada 3 kąty nachylenia. Sam decydujesz, czy chcesz iść pod górę czy płasko.

  Trening z zastosowaniem nachylenia jest bardziej wymagający, dzięki czemu możesz rozszerzyć intensywność swojego treningu. Instynktowny i poręczny komputer Panel sterowania bieżni został zaprojektowany tak, aby był jak najmocniej intuicyjny dla użytkownika.

  wielkie przyciski i podświetlany ekran LCD powodują, iż nie będziesz mieć problemu z odnalezieniem koniecznych funkcji. Dla wygody użytkownika przyciski STOP i PAUZA są odróżnione od siebie kolorem. Panel jest też wyekwipowany w przyciski 3 i 6 km, dzięki którym możesz momentalnie zmienić tempo treningu.

  Aż 20 możliwości treningu! 16 zintegrowanych programów treningowych dzięki którym możesz ćwiczyć, jak tylko zechcesz! możliwość treningu manualnego, w którym sam decydujesz o szybkości tryb celu, w którym sam decydujesz ile km przebiegniesz, ile czasu chcesz biec lub ile kalorii chcesz spalić!

  Ustaw swój indywidualny cel treningu! Bieżnia CS 200 jest wyposażona w 3 tryby celu: cel: dystans - ustawiasz wybrany przez siebie dystans do pokonania, a bieżnia pracuje do ukończenia tego dystansu! cel: czas - jeśli masz tylko pół godziny na trening a nie chcesz zerkać na zegarek, ustaw czas treningu i biegaj tyle czasu, ile sam wybierzesz!

  cel: kalorie - ćwicz na bieżni, aż spalisz wybraną przez siebie liczba kalorii! Kontroluj swój trening z dodatkowymi funkcjami! obliczanie czasu treningu - chcesz wiedzieć, jaki konkretnie czas spędziłeś ćwicząc? Bieżnia CS 200 zawsze liczy czas Twojego treningu!

  obliczanie prędkości jak prędko potrafisz biec? Czy prędkość Twojego biegu udoskonala się z czasem? Ta funkcja umożliwi Ci stałe monitorowanie Twoich postępów! obliczanie dystansu - czy zastanawiałeś się czasem, ile przebiegłeś w trakcie treningu? Oblicz pokonany dystans!

  obliczanie spalanych kalorii - jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, to znakomita funkcja dla Ciebie! skrupulatnie wiesz, ile kalorii spalasz z każdym treningiem! To doskonała motywacja do dalszego biegu. Mierzenie pulsu - dzięki specjalnym czujnikom umieszczonym w rączkach bieżnia stale mierzy poziom Twojego tętna.

  To nad wyraz ważna funkcja, ponieważ możesz dowiedzieć się, jak Twój organizm reaguje na Twój wysiłek fizyczny!


☆ christopeit 500s bieżnia elektryczna 18 km/h, treningowa, czarna (4044163017389) ☆

christopeit 500s bieżnia elektryczna 18 km/h, treningowa, czarna (4044163017389) Najniższa Cena Online

☆ christopeit 500s bieżnia elektryczna 18 km/h, treningowa, czarna (4044163017389) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit Sport
 • Nazwa produktu: christopeit 500s bieżnia elektryczna 18 km/h, treningowa, czarna (4044163017389)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Opis produktu
  • powierzchnia do biegania z tłumieniem drgań
  • przyciski bezpośredniego wyboru dla prędkości 2 km/h, 5 km/h, 9 km/h i 15 km/h
  • opcja regulacji szybkości i włączania i wyłączania na poręczach
  • połączenie Bluetooth: Nie
  • głośnik: Nie
  • mata ochronna na podłogę: przystępna osobno

  Programy treningowe
  • liczba zaprogramowanych programów treningowych: 9
  • liczba ręcznych programów treningowych: 3
  • ilość programów treningowych sterowanych indywidualnie/impulsowo: 0

  Analiza składu ciała
  • rodzaj pomiaru pulsu: ręczny pomiar pulsu na uchwytach
  • zintegrowany odbiornik do pasa do pomiaru tętna: nie
  • analiza tkanki tłuszczowej (BMI): tak

  ekran
  • wariant wyświetlacza: wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem
  • ekran dotykowy: nie
  • podświetlany ekran: tak
  • regulacja wysokości lub nachylenia wyświetlacza: nie
  • wyświetlanie: czas, szybkość, dystans, przybliżone zużycie kalorii i tętno
  • ustawienie limitu: czas, dystans i przybliżone zużycie kalorii
  • złącze Aux-in: nie


   właściwości techniczne
   • napięcie: 220-240 V
   • częstotliwość: 50-60 Hz
   • moc: 900 W

    Obciążenie
    • maks. Ok. 130 kg

    wymiary
    • ok. 75 x 133 x 165 cm (szer. X wys. X gł.)
    • rozłożona: ok. 75 x 150 x 85cm (szer. X wys. X gł.)
    • bieżnik: ok. 40 x 130 cm (szer. X gł.)

     Waga
     • ok. 54 kg


    Podobne zestawienia:


    Najtańsze bieżnie domowe elektryczne Christopeit – Ranking grudzień 2023 wg ceny

    Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne Christopeit, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych Christopeit jest aktualizowany na bieżąco.

    ☆ Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) ☆

    Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) Najniższa Cena Online

    ☆ Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) - opis i dane techniczne ☆

    Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
    • Marka produktu: Christopeit
    • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201)
    • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
    • Ilość ofert: 1
    • Charakterystyka / Opis bieżni:

     Bieżnia Christopiet CS 200 Główne właściwości: Kompaktowe rozmiary nieprzeciętna do rehabilitacji Wysoka jakość wykonania parametry techniczne: Producent: Christopeit Sport Maksymalna moc silnika: 1,0 KM (0,74 kW) Ciągła moc silnika: 0,5 KM (0,37 kW) Zakres szybkości: 1-8 km/h 3 poziomy regulacji nachylenia Funkcja tłumienia wibracji System miękksiego opuszczania bieżni Składana do niewielkich rozmiarów Koła transportowe Źródło zasilania: 220 / 240V / 50Hz / 370W Uchwyt na smartfon i tablet: tak Komputer: Programy treningowe: 16 Zdefiniowanie jednostkowego celu treningu: Tak Funkcje pomiarowe: czas, prędkość, dystans, spalane kalorie, puls Podświetlany wyświetlacz LCD: tak rozmiary: Rozłożona (wys?dł?szer): 137 cm / 127 cm / 63 cm Złożona (wys/dł/szer): 137 cm / 78 cm / 63 cm Bieżnik (dł/szer): 100 cm / 34 cm Waga urządzenia: 29,5 kg rekomendowana dla osób o wadze do 100 kg Kompaktowy rozmiar genialny do mieszkania Bieżnia CS 200 producenta Christopeit Sport została zaprojektowana dla osób które nie chcą przeznaczyć dużo miejsca w mieszkaniu na sprzęt sportowy.

     Rozłożona bieżnia zajmuje tylko tyle miejsca, co śladowe biurko, a po złożeniu jest 2 razy mniejsza! bezproblemowo zmieści się nawet w kawalerce! Przenoszenie bieżni nie stanowi problemu dzięki wbudowanym kółkom transportowym.

     doskonała dla poprawy kondycji i do rehabilitacji Ten model bieżni jest nadzwyczajnym produktem dla osób w średnim wieku albo wymagających rehabilitacji jak w dodatku dla osób pragnących poprawić kondycję. Wbudowane amortyzatory sprawiają, iż ćwiczenia na CS 200 nie obciążają stawów.

     Bieżnia CS 200 jest rewelacyjna do: marszobiegu truchtu spokojnego biegania prędkiego chodu jednostajna i bezpieczna jednostajna budowa urządzenia o wadze 29,5 kg powoduje, że bieżnia nie będzie się chwiać podczas treningu.

     wbudowane amortyzatory sprawiają, iż trening jest bezpieczny dla Twoich stawów. Możliwość regulacji kąta nachyleniau Bieżnia posiada 3 kąty nachylenia. Sam decydujesz, czy chcesz iść pod górę czy płasko.

     Trening z zastosowaniem nachylenia jest bardziej wymagający, dzięki temu możesz powiększyć intensywność swego treningu. Instynktowny i użyteczny komputer Panel sterowania bieżni został zaprojektowany tak, aby był jak najistotniej intuicyjny dla użytkownika.

     obszerne przyciski i podświetlany ekran LCD powodują, że nie będziesz mieć problemu z odnalezieniem koniecznych funkcji. Dla wygody użytkownika przyciski STOP i PAUZA są odróżnione od siebie kolorem. Panel jest także zaopatrzony w przyciski 3 i 6 km, dzięki którym możesz błyskawicznie zmienić tempo treningu.

     Aż 20 możliwości treningu! 16 zintegrowanych programów treningowych dzięki którym możesz ćwiczyć, jak tylko zechcesz! możliwość treningu manualnego, w którym sam decydujesz o prędkości tryb celu, w którym sam decydujesz ile km przebiegniesz, ile czasu chcesz biec lub ile kalorii chcesz spalić!

     Ustaw swój indywidualny cel treningu! Bieżnia CS 200 jest wyposażona w 3 tryby celu: cel: dystans - ustawiasz wybrany przez siebie dystans do pokonania, a bieżnia pracuje do ukończenia tego dystansu! cel: czas - jeśli masz tylko pół godziny na trening a nie chcesz zerkać na zegarek, ustaw czas treningu i biegaj tyle czasu, ile sam wybierzesz!

     cel: kalorie - ćwicz na bieżni, aż spalisz wybraną poprzez siebie liczba kalorii! Kontroluj swój trening z dodatkowymi funkcjami! obliczanie czasu treningu - chcesz wiedzieć, jaki konkretnie czas spędziłeś ćwicząc? Bieżnia CS 200 za każdym razem liczy czas Twojego treningu!

     obliczanie szybkości jak błyskawicznie potrafisz biec? Czy prędkość Twojego biegu ulepsza się z czasem? Ta funkcja umożliwi Ci stałe monitorowanie Twoich postępów! obliczanie dystansu - czy zastanawiałeś się czasem, ile przebiegłeś podczas treningu? Oblicz pokonany dystans!

     obliczanie spalanych kalorii - jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, to nadzwyczajna funkcja dla Ciebie! starannie wiesz, ile kalorii spalasz z każdym treningiem! To rewelacyjna motywacja do dalszego biegu. Mierzenie pulsu - dzięki specjalnym czujnikom umieszczonym w rączkach bieżnia stale mierzy poziom Twojego tętna.

     To szczególnie ważna funkcja, ponieważ możesz dowiedzieć się, jak Twój organizm reaguje na Twój wysiłek fizyczny!


    ☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki ☆

    Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki Najniższa Cena Online

    ☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki - opis i dane techniczne ☆

    Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
    • Marka produktu: Christopeit
    • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki
    • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
    • Ilość ofert: 1
    • Charakterystyka / Opis bieżni:     Model powystawowy w kartonie


     Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu albo w biurze

     Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

     szybkość: od 1 km / h do 8 km / h (dostosowywana co 0,1 km / h)

     użyteczny pilot na rękę

     znaczna powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm     Bieżnia CS 1000 od eksperta w dziedzinie sportów domowych Christopeit Sport Bieżnia elektryczna CS 1000 łączy w sobie „ultranowoczesne funkcje" z maksimum „elegancji". Wspaniała bieżnia do marszu i lekkiego treningu biegowego do domu lub biura. Masz dość irytującego wkręcania i konstrukcji (konstrukcji)? Czy za każdym razem chciałeś posiadać bieżnię, ale po użyciu nie wiesz, gdzie się udać? W takim razie w większości wstępnie zmontowany i gotowy do natychmiastowego użytku CS 1000 jest właśnie dla Ciebie! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System), bezpieczną kierownicę można złożyć w mgnieniu oka, a CS 1000 o wysokości 13 cm (w pozycji leżącej) posiada się pod łóżkiem albo sofą. Rolki transportowe usprawniają zmianę lokalizacji. To sprawia, iż ​​jest to nieprzeciętna bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Prędkość można komfortowo ustawić podczas treningu przy pomocy pilota przymocowanego do nadgarstka od 1-8 km / hw krokach co 0,1 km / h. 6 gotowych programów treningowych i 1 ręczny program treningowy zasobność i moc. 6 mistrzowskich amortyzatorów (aktywny system tłumienia) oraz pokaźna powierzchnia biegowa o długości 1200 mm i szerokości 400 mm zapewniają naturalne uczucie jazdy, równocześnie maksymalnie broniąc stawy i kolana. Podświetlany ekran LED, składana pałąk zabezpieczający, klucz bezpieczeństwa Bandstop i waga użytkownika 120 kg zapewniają maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. Dlatego CS 1000 jest wspaniałym towarzyszem do ambitnego treningu chodzenia i łatwego biegania we własnych czterech ścianach.


    ☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic ☆

    Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic Najniższa Cena Online

    ☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic - opis i dane techniczne ☆

    Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
    • Marka produktu: Christopeit
    • Nazwa produktu: Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic
    • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
    • Ilość ofert: 1
    • Charakterystyka / Opis bieżni:     Model powystawowy w kartonie


     Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu albo w biurze

     Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

     szybkość: od 1 km / h do 8 km / h (regulowana co 0,1 km / h)

     praktyczny pilot na rękę

     duża powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm


     silnik 0,6 PS (0,49 kW)

     Walking Pad CS 2000 jest perfekcyjnym wszechstronnym urządzeniem do codziennego treningu. Dzięki obszernej powierzchni do biegania o rozmiarach 120 x 40 cm (dł. X szer.) doskonale pasuje do treningu chodzenia i biegania, zarówno w domu, jak iw biurze.     Bieżnię można ustawić lub złożyć w mgnieniu oka, a po użyciu można ją prosto i zajmująco niewiele miejsca schować. Dzięki wysokości 13 cm można go bardzo złożyć na płasko, dzięki czemu można go schować prawie wszędzie. CS 2000 jest zatem idealny także dla gospodarstw domowych o niepokaźnej przestrzeni.     Wszystkie programy i szybkość można łatwo ustawić i kontrolować za pomocą dołączonego pilota na nadgarstku. Prędkość można wybrać do 8 km/h i można ją ustawić w krokach co 0,1 km/h. Podkładka ma 1 manualny i 6 zaprogramowanych programów treningowych.     obszerny i czytelny wyświetlacz LED służy do wyświetlania wartości, na których można odczytać czas, dystans, prędkość i przybliżone zużycie kalorii.     Dzięki laskom możesz trenować mięśnie ramion i poznać realistycznego treningu chodu. Stoper z taśmy zabezpieczającej zagwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie treningu.     6 profesjonalnych amortyzatorów łatwy trening stawów, a dzięki zamontowanym rolkom transportowym osiągalna jest szybka i przystępna zmiana lokalizacji.


    ☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana ☆

    Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana Najniższa Cena Online

    ☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana - opis i dane techniczne ☆

    Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
    • Marka produktu: Christopeit
    • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana
    • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
    • Ilość ofert: 1
    • Charakterystyka / Opis bieżni:

     Zacznij od razu w 100% wstępnie zmontowany


     Kosmiczny cud dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania - tylko 19 cm
     prędkość od 1 km / h do 16 km / h
     Zintegrowane smarowanie bieżnika, bez konieczności irytującego smarowania / wcierania bieżnika
     Maks. Waga użytkownika 130 kg

     Bieżnia TM 750 S od domowego sportowca Christopeit Sport Bieżnia elektryczna TM 750 S jest wyposażona w funkcje, które można z łatwością znaleźć w tym przedziale cenowym bez żadnej innej bieżni! Masz dość irytujących wkręcania i konstrukcji (montażu)? Zatem w 100% wstępnie zmontowana i nadająca się do natychmiastowego użytku TM 750 S jest właśnie tym! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System) TM 750 S można prędko złożyć i złożyć, a dzięki wysokości 19 cm (leżącej) i głębokości 34 cm (stojącej) gromadzi się w prawie każdym rogu, pod łóżkiem albo sofą. Rolki transportowe pozwalają na łatwą zmianę lokalizacji. Dzięki czemu jest to wspaniała bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Irytujące czynności konserwacyjne należą już do przeszłości dzięki TM 750 S, ponieważ zintegrowane smarowanie bieżnika sprawia, że ​​bieżnia jest zawsze gotowa do treningu biegowego. Niezależnie od tego, czy masz sprint, czy marsz, oprócz zróżnicowanych 16 programów treningowych, indywidualnie regulowanej prędkości od 1 do 16 km / h oraz praktycznych przycisków bezpośredniego wyboru, TM 750 S jest optymalny dla każdego rodzaju biegacza! Aktywny system amortyzacji za pomocą 4 poduszek i obfita powierzchnia do biegania o długości 1200 mm i szerokości 450 mm gwarantują naturalne odczucie w trakcie biegu z maksymalną ochroną stawów. Futurystyczny podświetlany wyświetlacz LED z panelem dotykowym ze zintegrowanym uchwytem na tablet, opcjonalnym paskiem pulsacyjnym, kluczem bezpieczeństwa i wagą użytkownika 130 kg zapewnia maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. To sprawia, iż ​​TM 750 S jest perfekcyjnym towarzyszem do indywidualnego i skutecznego treningu we własnych czterech ścianach.


    ☆ christopeit 500s bieżnia elektryczna 18 km/h, treningowa, czarna (4044163017389) ☆

    christopeit 500s bieżnia elektryczna 18 km/h, treningowa, czarna (4044163017389) Najniższa Cena Online

    ☆ christopeit 500s bieżnia elektryczna 18 km/h, treningowa, czarna (4044163017389) - opis i dane techniczne ☆

    Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
    • Marka produktu: Christopeit Sport
    • Nazwa produktu: christopeit 500s bieżnia elektryczna 18 km/h, treningowa, czarna (4044163017389)
    • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
    • Ilość ofert: 1
    • Charakterystyka / Opis bieżni:
     Opis produktu
     • powierzchnia do biegania z tłumieniem drgań
     • przyciski bezpośredniego wyboru dla prędkości 2 km/h, 5 km/h, 9 km/h i 15 km/h
     • opcja regulacji prędkości oraz włączania i wyłączania na poręczach
     • połączenie Bluetooth: Nie
     • głośnik: Nie
     • mata ochronna na podłogę: przystępna osobno

     Programy treningowe
     • ilość zaprogramowanych programów treningowych: 9
     • ilość ręcznych programów treningowych: 3
     • liczba programów treningowych sterowanych indywidualnie/impulsowo: 0

     Analiza składu ciała
     • rodzaj pomiaru pulsu: ręczny pomiar pulsu na uchwytach
     • zintegrowany odbiornik do pasa do pomiaru tętna: nie
     • analiza tkanki tłuszczowej (BMI): tak

     wyświetlacz
     • rodzaj wyświetlacza: ekran LCD z niebieskim podświetleniem
     • wyświetlacz dotykowy: nie
     • podświetlany ekran: tak
     • regulacja wysokości lub nachylenia wyświetlacza: nie
     • wyświetlanie: czas, prędkość, dystans, przybliżone zużycie kalorii i tętno
     • ustawienie limitu: czas, dystans i przybliżone zużycie kalorii
     • złącze Aux-in: nie


      cechy techniczne
      • napięcie: 220-240 V
      • częstotliwość: 50-60 Hz
      • moc: 900 W

       Obciążenie
       • maks. Ok. 130 kg

       wymiary
       • ok. 75 x 133 x 165 cm (szer. X wys. X gł.)
       • rozłożona: ok. 75 x 150 x 85cm (szer. X wys. X gł.)
       • bieżnik: ok. 40 x 130 cm (szer. X gł.)

        Waga
        • ok. 54 kg


       Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa Christopeit elektryczna najlepsza?


       Najlepsza bieżnia domowa Christopeit elektryczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


       Najtańsza bieżnia domowa Christopeit elektryczna w Rankingach – nasze TOP3


       Podobne zestawienia:


       Polecane bieżnie elektryczne – TOP7 grudzień 2023

       Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych Christopeit nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych elektrycznych bieżni do treningu domowego.


       Powiązania tematyczne:

       • jaka bieżnia domowa Christopeit elektryczna opinie i efekty,
       • dobre bieżnie domowe elektryczne Christopeit cena,
       • ranking domowych bieżni elektrycznych Christopeit,
       • bieżnia domowa Christopeit elektryczna jaka najlepsza.

       Podobne zestawienia:


       Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych Christopeit

       #1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych Christopeit?

       Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych Christopeit odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

       #2 Jaka bieżnia domowa Christopeit elektryczna najlepsza? Którą wybrać?

       Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych Christopeit warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi Christopeit, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

       #3 Jakie bieżnie domowe elektryczne Christopeit są najchętniej polecane?

       Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi Christopeit zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne Christopeit to produkty często rekomendowane przez kupujących.

       Dodaj komentarz

       Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *