FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni do biegania i treningu do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni do biegania i treningu do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni do biegania i treningu do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni do biegania i treningu do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych bieżni do treningu.

Jakie bieżnie do biegania w domu do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie do biegania w domu do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni do biegania i treningu do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer ☆

Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SOLE BY HAMMER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Nowy model bieżni elektrycznej SOLE F85 oferuje niezwykłe wrażenia z biegania które gwarantują powierzchnia biegowa 156/56 cm i kolorowy ekran dotykowy XXL. Dzięki komputerowi TFT o przekątnej 15,6 cala i wielu fabrycznie zainstalowanym aplikacjom, w tym YouTube i Netflix, bieżnia SOLE F85 proponuje nieszablonowe wrażenia multimedialne. Ale to nie wszystko! Bieżnia umożliwia w dodatku funkcję dublowania ekranu, co gwarantuje różne opcje rozrywki. SOLE F85 oferuje 12 różnorodnych, niestandardowych programów, gwarantujących sprężystość i obfitość treningów. Nowy model F85 łączy w sobie skuteczność, rozrywkę i wszechstronność w jednym. Zdobądź wymarzoną bieżnię i ciesz się niesamowitymi wrażeniami z biegania!

  atrakcyjne dodatki

  Najnowszy model bieżni elektrycznej F85 jest wyekwipowany w łączność Wi-Fi dodatkowo posiada przeprojektowany wyświetlacz konsoli, uchwyt na tablet, wentylatory chłodzące i bezprzewodowa ładowarkę indukcyjną do telefonów, system składania a to powoduje, iż trening jest bardziej komfortowy i przyjemniejszy aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

  najkorzystniejsze parametry

  Najwyższy i najlepiej sprzedający się model SOLE, może poszczycić się nową ramą w zarysie litery Z i konkretnym silnikiem o mocy 4,0 KM. Imponujący pas biegowy o szerokości 56 cm i 156 cm długości zagwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo. W dodatku warto wiedzieć, iż pas bieżni F85 jest dwuwarstwowy. Jednak to co odróżnia nowy model F85 od konkurencji to zakres kątów nachylenia. Możliwe jest nie tylko nachylenia dodatnie, jak w sytuacji zwykłych bieżni, ale także nachylenie ujemne. Czyli mówiąc w skrócie na tym modelu bieżni możesz także "biec z górki"! Zakres stopni nachylenia jaki proponuje nowy model F85 jest od -6 do +15 poziomów, żeby uzyskać maksymalną dostatek i urozmaicenie treningu. Imponująca maksymalna waga użytkownika wynosząca aż 180 kg zagwarantuje komfortowy i bezpieczny trening każdemu użytkownikowi bieżni. Na koniec waga bieżni która wynosi aż 145 kg - to prawdziwy "czołg"! To parametr dzięki któremu poczujesz się jak podczas treningu w mistrzowskim klubie fitness czyli mega jednostajnie i bez najmniejszych drgań konsoli czy całej bieżni.

  komfortowa w transporcie

  Bieżnia elektryczna SOLE F85 jest przystępna w transporcie ponieważ ma cztery kółka transportowe, a także jednostajną ramę a to przy wadze bieżni która wynosi 145kg jest istotnym dodatkiem. Dzisiaj każdy użytkownik może przesunąć bieżnie w dowolne miejsce, bezpiecznie i bez najmniejszego problemu.

  Kompatybilna z aplikacjami fitness Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja z Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i zróżnicowanych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  parametry techniczne właściwości komputera

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) ☆

Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HORIZON FITNESS
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Horizon Paragon X zrewolucjonizowała rynek bieżni! innowacyjna technika Air Train zapewnia realistyczne wrażenia podczas biegania. Krok na trawie czy piasku jest genialnie amortyzowany poprzez podłoże, ale za to mniej stabilny i mniej sprężysty.

  Asfalt natomiast, umożliwia dynamiczne odbicie i rozwijanie prędkości startowych. Według maratończyka Toma Hollanda, jeśli chcesz biegać bez kontuzji, powinieneś nieraz zmieniać nawierzchnie, na których trenujesz.

  dzisiaj masz taką możliwość, dzięki treningowi na bieżni Horizon Paragon X! progresywnY DESIGN Bieżnia Horizon Paragon X oszałamia typowo swoim designem. Została produkowana z wysokiej jakości materiałów.

  PROSTA W OBSŁUDZE Dzięki systemowi One-Touch możesz szczególnie ekspresowo rozpocząć i zakończyć swój trening. Co więcej masz do dyspozycji dodatkowo przyciski szybkiego wyboru, które znajdują się w szczególnie wygodnym miejscu na bocznych poręczach.

  Pozwalają one zmienić szybkość albo nachylenie kąta bieżni. Wszelkie zmiany szybkości albo nachylenia można dodatkowo ustawić przy pomocy przycisków dotykowych, które znajdują się na konsoli. ProgresywnY SYSTEM JONSON DRIVE Czuły, cyfrowy system napędowy kalibruje się przy każdym kroku, co pozwala zachować rytm biegu.

  dodatkowo bieżnię można bezpiecznie umieścić w dowolnym miejscu w domu, ponieważ niska szybkość obrotowa silnika zagwarantuje cichą i długofalową pracę. KomfortowY MECHANIZM SKŁADANIA Bieżnia Horizon Paragon X została wyekwipowana w kółka transportowe oraz mechanizm składania.

  To sprawia,bezproblemowo przeniesiesz ją w dowolne miejsce w swym domu. BezprecedensowA technologia AIRTRAIN rewolucyjna technika AirTrain proponuje możliwość zmiany twardości pasa biegowego, co pozwala ukształtować trening tak realnie jak to tylko realne.

  Pod powierzchnią biegową znajduje się innowacyjny system poduszek powietrznych. REGULACJA TWARDOŚCI PASA BIEGOWEGO innowacyjny 3D-Program dostosowuje samoczynnie poziom twardości pasa biegowego do zmieniającej się szybkości czy nachylenia bieżni.

  w dodatku możesz sam wybrać poziom twardości wybierając spośród realnych ustawień "Początkujący", "Bieg przełajowy" czy "Zawody". SYMULACJA różnorodnYCH FORM TRENINGU Możesz na dodatek manualnie regulować ustawienie twardości według własnego upodobania.

  Tym samym możesz urozmaicać swój trening i symulować przeróżne formy treningu czy to po gruncie leśnym, po asfalcie czy po ścieżce żwirowej w parku. Dodając do tego możliwość zmiany nachylenia bieżni aż o 15% możesz ustawić naprawdę wymagający trening.

  komfortowA, zrównoważonA I WYTRZYMAŁA Bieżnia Horizon Paragon X wyposażona została w naręczne czujniki tętna, które skrupulatnie mierzą twój puls podczas treningu. Na dodatek niezwykle spora powierzchnia pasa biegowego proponuje stosownie dużo miejsca do realizowania naprawdę wymagających treningów.

  Do tego wszystkiego bieżnia Paragon Xjest nad wyraz wytrzymała i zastosowany System Johnson Drive z silnikiem o mocy 3,25 KM. KOMPATYBILNA Z APLIKACJAMI poprzez BLUETOOTH Bieżnia Horizon Paragon X zaimplementowany moduł łączności Bluetooth.

  Możesz scalić swój smartfon lub tablet z bieżnią i radować się nowoczesnym i indywidualnym treningiem. Na dodatek bieżnia jest kompatybilna z aplikacją FitDisplay. Aplikacja ta zagwarantuje niezliczone możliwości rozrywki.

  Możesz m.in.: przystąpić do zawodów z innymi użytkownikami i zbierać bonusowe punkty. Możesz dodatkowo wykonywać intensywne treningi interwałowe z zainstalowanym programem Sprint 8. Funkcja Bluetooth Przyciski prędkiego wyboru w poręczach - do zmiany szybkości albo nachylenia bieżni System Johnson Drive technika AirTrain - możliwość zmiany twardości pasa biegowego Kompatybilność z aplikacjami: @Zone, Zwift


☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) ☆

Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna SOLE żeby HAMMER F65. SOLE ma zaszczyt przedstawić nowy model bieżni F65, która jest kontynuacją tego bardzo bardzo lubianego modelu. Bieżnię wzbogacono o kilka ulepszeń, w tym łączność Bluetooth.

  SOLE zyskał sobie wyśmienitą reputację jako marka bieżni o wysokiej jakości z najlepszych części. F65 jest tego starannym przykładem - jest to wysokiej klasy sprzęt za rozsądną cenę. Bieżnię SOLE aby HAMMER F65 zaopatrzono w silnik 3,25 KM mocy ciągłej, który zagwarantuje prędkość do 18 km/h, regulację nachylenia na 15 poziomach.

  F65 ma także większą powierzchnię taśmy, 56 x 152 cm, podświetlany 7,5 calowy ekran LCD. Dodatkowo, jak wszystkie modele SOLE, ma ona 100% bezpieczny system składania. Biegać można w jednym z sześciu programów, włączając specjalne programy na tętno i spalające tłuszcz.

  Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo: nasz sprzęt wyposażony jest w wyłącznik bezpieczeństwa, szybkość startowa wynosi 0,5 km/h, a niski profil pokrywy nie przeszkadza w biegu. Uzupełniające funkcje to wentylatory chłodzące i regulacja nachylenia przy pomocy przycisków na uchwytach.

  ekran jest przyjazny dla użytkownika, ma jaskrawy niebieski wyświetlacz. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie i tempie.

  Urządzenie ma także funkcję śledzenia 1/2 km, a także grafikę ukształtowania terenu w różnych programach. Wyświetlacz został zaopatrzony w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.) Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych między sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet.

  Użytkownicy zarówno systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, albo przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  F65 SOLE - technika Ekipa inżynierów z SOLE dba o użyteczny projekt i kładzie nacisk na odporność bieżni. Kupujący oczekują składanych bieżni wysokiej jakości, ze zrównoważoną podstawą I cichym mechanizmem, a SOLE stara się spełniać te wymogi.

  Składana bieżnia - Asystent składania- dumą SOLE Fitness jest fakt,proponujemy najlepiej zaprojektowane skłądane bieżnie na rynku. Nasz projekt zawiera opatentowany system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck, który powoduje ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej.

  Model F85 posiada także unikatowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu osiągalne jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama.

  Jest to wyjątkowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie przystępne. Komfortowe kontrolki - użytkownikom bieżni zależy na tym, żeby móc z łatwością I szybko zmieniać szybkość I nachylenia, dlatego przyciski prędkości, a także kąta nachylenia bieżni umieściliśmy po bokach ekranu LCD, co pozwala na ich proste używanie w czasie treningu.

  Cicha i sprężysta platforma - nieszablonowy projekt, nieporównany w żadnych innych urządzeniach oferowanych na rynku, gwarantuje użytkownikom komfortowy I cichy trening, jednocześnie redukując nacisk o ok. 40%.

  Jest to ta sama podstawa jaka używana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie gwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Precyzyjnie zespawana rama - precyzyjne i staranne spawanie jest ważne w projekcie bieżni.

  Jest to podstawowy komponent trwałości urządzenia, dzięki któremu można zapewnić używanie urządzenia poprzez wielu użytkowników o przeróżnej masie i wzroście. Jasny i duży wyświetlacz wyświetlacza - wyświetlacz LCD SOLE czyni trening łatwiejszym i bardziej skutecznym.

  Jaskrawy wielki ekran, z przejrzystymi obszernymi komunikatami dostarczają Użytkownikowi pomocnych informacji, takich jak tętno, prędkość, tempo, spalone kalorie, a także sporo innych funkcjonalnych informacji. Ekran z wiadomościami - SOLE ma zaszczyt przedstawić wyświetlacz z wiadomościami w prawie wszystkich swoich modelach.

  Co to takiego$50 Jest to alfanumeryczne centrum tekstu, które przesyła do Użytkownika wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić użytkownika przez detale każdego treningu. Jeśli zastanawiasz się jak ustawić spersonalizowany profil użytkownika, po prostu naciśnij przycisk profilu użytkownika, a system przeprowadzi Cię przez całą resztę.

  Nasz ekran tekstowy działa w taki sposób, jakby ktoś stał obok i asystował nam krok po kroku w ustawieniu parametrów treningu. Po latach obserwacji frustracji użytkowników równocześnie w domu jak i w klubach, postanowiliśmy zaproponować użytkownikom bardziej skuteczny i bardziej przyjazny dla użytkownika sposób korzystania ze wszelkich możliwości jakie proponują nasze urządzenia.

  Platforma z wiadomościami podsumuje także każdy trening po jego zakończeniu, by umożliwić śledzenie postępów. Silniki z wysokim momentem obrotowym i kołem - Wszystkie bieżnie SOLE posiadają najtrwalszą obudowę, a także silniki w swej klasie.

  Oprócz malowanych proszkowo, produkowanych kompletnie ze stali spawanych ram oraz trwałych, jednostajnych podstaw zmieniających nachylenie, w naszych maszynach zastosowaliśmy silniki o mocy przemysłowej z kołami zamachowymi o znacznej średnicy, stworzonymi całkowicie ze stali, ocynkowanymi, by zapewnić bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji.

  Dlaczego nasze silniki wyposażamy w koła napędowe$51 zapewniają one chłodniejszą pracę silnika, a także jego dłuższe życie. Pozwalają one także na ustawienie prędkości startowej na poziomie 0.8 km/h czy 1 km/h.

  SOLE stosuje widocznie cięższe koła zamachowe niż konkurencja, dzięki czemu nasze maszyny zapewniają bardziej płynny ruch - taki do jakiego przyzwyczajony jesteś na siłowni, gdzie ćwiczysz na urządzeniach, które kosztują o kilka tysięcy więcej.

  Rolki - wybierając rolki do naszych maszyn, stosujemy te same element, które odnajdziesz w fachowych modelach za 4000 EUR. Używamy rolek siedmiocentymetrowych, z zamkniętym łożyskiem i miedzianymi kablami uziemiającymi na każdej rolce, by zminimalizować napięcie elektrostatyczne.

  większe rolki większą powierzchnię kontaktową między rolką a taśmą, co przedłuża życie taśmy. Dzięki temu ruch taśmy jest gładki i cichy, wolny od napięć elektrostatycznych i przetrwa próbę czasu.

  Taśma- w prawie wszelkich naszych modelach używamy podwójnie tkanej, dwuwarstwowej taśmy pokrytej czterema powłokami. Dwie warstwy gumy pokrywają środkową warstwę PCV z warstwą nylonu, która obraca się na platformie oraz rolkach.

  Guma zapewnia odporność, PCV powoduje, że pas nie ulega nadmiernemu rozciągnięciu, a nylon zapewnia gładką powierzchnię, wolną od napięć elektrostatycznych, która obraca się gładko na platformie i rolkach.

  Wszystkie bieżnie SOLE wyposażone są w malowane proszkowo ramy, które zapewniają wierzchniej warstwie większą trwałość. Wykończenie to chroni konstrukcję stalową, a spawana - nie nitowana - rama jest niezniszczalna, dzięki czemu nasze produkty mają dożywotnią gwarancję.

  www.TreadmillDoctor.com- w Internecie znaleźć można kilka portali, zajmujących się recenzowaniem bieżni, jednak najrzetelniejszy z nich to TreadmillDoctor.com. Opinie są szczere i nie szczędzą krytyki jakości, zaś ilość internautów stronę jest tak spora, iż portal ten stał się podstawowym narzędziem do poszukiwania opinii na temat bieżni w Internecie.

  Jesteśmy dumni, że strona ta już od siedmiu lat wysoko ocenia nasze bieżnie, wystawiając im pochlebne recenzje równocześnie pod kątem jakości jak i obsługi. Główne zalety: Max.waga użytkownika: 160 kg bardzo cicha praca silnika spory czytelny wyświetlacz jednostajna budowa Bluetoth - Łączność z tabletem / smartfonem Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy typowe: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 ekran: 7,5" LCD Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja).

  Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Nawiew Miejsce na bidon i inne akcesoria informacje techniczne: Moc ciągła silnika: 3,25 KM szybkość: 1 - 18 km/h dostosowywana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % dostosowywane elektronicznie wymiary pasa: 152 x 56 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 115 kg Max.waga użytkownika: 160 kg wymiary (dł.szer.wys): 204 x 93 x 145 cm Pozostałe dane: Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3406 Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy UWAGA!!!

  konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) ☆

Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 600 firmy Kettler to następca urządzeń z serii Track S. Umożliwia odbycie treningu biegowego, bez konieczności wychodzenia z domu. Kettler Bieżnia Alpha Run 600 została wyposażona w wysokiej jakości komputer treningowy z instynktownym menu nawigacyjnym dostępnym w 3 językach (niemieckim, angielskim i francuskim).

  Wielkość wyświetlacza to 190x110 mm, co sprawia,nawet podczas intensywnego treningu najważniejsze cechy pozostają czytelne. Komputer ma 32 zaimplementowane programy treningowe, dzięki którym realne jest dopasowanie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika.

  zezwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12% oraz prędkości w zakresie 1 – 20 km/h. Na komputerze osiągalne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. W trakcie treningu wyświetlane są informacje o czasie, pokonanym dystansie, prędkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach.

  Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze zezwalają na pomiar tętna. Istnieje dodatkowo wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem. Pas biegowy o wymiarach 153x55 cm gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na wygodny trening.

  Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK powoduje, że trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 600 nie obciąża stawów. Możesz radować się wyjątkowo wygodnym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu.

  Kółka transportowe umożliwią proste przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia podczas pracy wytwarza niewiele hałasu, dzięki czemu trening nie będzie przeszkadzał domownikom. Dopełniające wyposażenie: miejsce na bidon oraz uchwyt na smartfon albo tablet sprawia,w trakcie treningu masz wszystko pod ręką.

  Bieżnia zaimplementowany wentylator. Dzięki wbudowanym głośnikom w trakcie treningu możesz słuchać swojej ulubionej muzyki albo poleceń głosowych w zależności od wybranego programu. Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią wytrzymałość, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności.

  Jest to doskonałe urządzenie do budowania kondycji i kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się też do poprawy samopoczucia. Komputer treningowy wielki, czytelny, intuicyjny w obsłudze ekran LCD o wymiarach 190x110 mm.

  Wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Menu przystępne jest w trzech językach: angielskim, niemieckim, francuskim. Wyświetlane parametry: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno szybkość kąt nachylenia 32 Programy treningowe umożliwiają: Trening Quickstart Trening interwałowy Trening konfigurowalny Trening za pomocą programów sterowanych pulsem (trening HR) Trening z kątem nachylenia Biegi pod górę Guided Running – korzystanie z funkcji trenera Regulacja kąta nachylenia i prędkości Kontrola szybkości i kąta nachylenia jest elektroniczna.

  Może się odbywać na dwa sposoby: przy pomocy komputera treningowego lub za pomocą przycisków na bocznych poręczach. Zmiana parametrów treningów jest możliwa w każdej chwili, w dogodny dla użytkownika sposób.

  Przyciski prędkiej zmiany szybkości dobór 4, 8, 12 km/h Pas biegowy Sercem bieżni jest system amortyzujący Kettler Energy Deck – postępowy system, który zapewnia pokaźniejszą elastyczność odbicia i oferuje błogi i dynamiczny bieg.

  Przy tej samej sprawności jesteś w stanie pokonać więcej kilometrów, przy mniejszym obciążaniu stawów. Spory pas bieżni o wymiarach 153x55 cm zagwarantuje odpowiednią liczba miejsca do wygodnego biegu.

  adekwatne rozmieszczenie amortyzatorów sprawia, że zminimalizowany został również poziom hałasu generowany przez bieżnię. Sensory dotykowe Umieszczone na uchwytach przy kierownicy, pozwalają na pomiar tętna.

  Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport bieżni po treningu. Progresywny system składania Bieżnia posiada mechanizm składania, dzięki temu po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

  Po złożeniu bieżnia zajmuje (dł. X szer. X wys.): 142.5 cm x 93.5 cm x 165.5 cm Łączność Dzięki zaimplementowanemu Bluetooth bieżnia Alpha Run 600 ma możliwość połączenia się z aplikacją Kinomap, a także innymi urządzeniami czy aplikacjami.

  Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnej bazy tras o dystansie ponad 120 000 km, która pozwala czerpać jeszcze obszerniejszą radość z biegania. SPECYFIKACJA wariant urządzenia: bieżnia elektryczna Kąt nachylenia:0 – 12 % szybkość: 1 – 20 km/h rozmiary pasa biegowego: 153 x 55 cm Silnik: prądu stałego, moc ciągła 3 KM Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, prędkość (km/h albo mph), dystans (km/mile), kat nachylenia, tętno, kalorie Wyposażenie: podnoszony bieżnik z funkcją miękkiego opadania (Soft-Drop), komputer treningowy, uchwyt na smartfon/tablet, głośnik, wentylator, dwa schowki, rolki transportowe ekran: 190 x 110 mm LC Języki menu komputera: DE, EN, FR liczba profili użytkowników: 4 Programy treningowe: 32 Głośnik: zaimplementowane głośniki do odtwarzania muzyki lub poleceń głosowych.

  Połączenie poprzez połączenie AUX lub Bluetooth Przyciski szybkiego wyboru nachylenia: 4, 8, 12 (%) Przyciski szybkiego wyboru szybkości: 4, 8, 12 (km/h) Łączność: Bluetooth, Kinomap Zasilanie: zasilacz zewnętrzny (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 208 x 93.5 x 145.5 cm rozmiary opakowania: 230x99x47 cm Waga opakowania: 125 kg


☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 ☆

BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 Najniższa Cena Online

☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS PREMIUM
 • Nazwa produktu: BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BE1862 HMS PREMIUM to bieżnia klasy SEMI COMMERCIAL, przeznaczona do stosowania w nieznacznych klubach fitness.

  konstrukcja bieżni umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu w komfortowych warunkach. Dzięki systemowi amortyzacji, stawy ani kręgosłup nie odczują długookresowego treningu, a najpotrzebniejsze rzeczy będziemy mieli zawsze pod ręką za sprawą uchwytu na bidon i urządzenie mobilne.

  pokaźny pas bieżny jest gwarancją luźnej przestrzeni treningowej, a system bezpieczeństwa zapewni spokojny trening.

  praktyczny panel z wyraźnym wyświetlaczem LED powoduje, że trening jest płynny, a my bez trudu wybierzemy odpowiedni dla siebie program. Do zmiany szybkości i kąta nachylenia, służą joysticki, którymi w prosty i szybki sposób przypasujemy atrybuty treningu do swoich potrzeb. Trzeba zaznaczyć, że BE1862 została wyposażona w program przypasowany dla ludzi starszych. W tym przypadku nie trzeba się martwić o nagłą zmianę szybkości, czy nadmierne pochylenie bieżni.

  artykuł posiada zakres prędkości od 0,5 do 24 km/h, i możliwość zmiany kąta nachylenia od 0 do 15%. Jest to możliwość przeprowadzenia pełnego, intensywnego treningu choćby dla bardzo zaawansowanych zawodników.

  Bieżnia oprócz nieprzeciętnego wyposażenia technologicznego, ma również stylowy design. Jego dopełnieniem są lampki ledowe podświetlające pas bieżny.

  BE1862 to odpowiedź na oczekiwania nawet najmocniej wymagających użytkowników.

  Specyfikacja:

  • rozmiary: 219 x 84 x 137 cm
  • wymiary pasa bieżnego: 56x157 cm
  • Napęd: elektryczny
  • Moc szczytowa silnika: 4.5HP / 3300W
  • Moc stała silnika: 3.0HP / 2200W
  • Zakres szybkości: 0,5-24 km/h
  • Zakres kata nachylenia: 0-15 %
  • Przyciski szybkiej zmiany szybkości (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18)
  • Przyciski prędkiej zmiany kąta nachylenia (0, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14) - 8 wartości
  • automatyczna regulacja szybkości
  • samoczynna regulacja nachylenia
  • Amortyzacja
  • Pomiar tętna - sensory dotykowe
  • Pomiar tętna - pas telemetryczny (brak pasa w pakiecie)
  • Zasilanie: 230V
  • Uchwyt na urządzenie mobilne
  • Uchwyt na bidon
  • System bezpieczeństwa
  • Rolki transportowe
  • Komputer
  • ekran: dotykowy LED
  • Opjonalnie: obsługa aplikacji Kinomap, DelighTech
  • Programy treningowe: 30 (20 stałych, 4 możliwości ustawienia własnych programów, 2 programy HRC gdzie bieżnia dostosowuje prędkość i kąt nachylenia do poziomu naszego tętna - 60% i 80% tętna maksymalnego, program THR w którym ustawiamy własny poziom tętna jaki chcemy utrzymać, program "low speed" dostosowany dla osób starszych, program "cool down" czyli uspokajanie organizmu gdzie prędkość stopniowo spada, jako ostatni program manualny w gdzie każdym parametrem steruje użytkownik)
  • Wejście USB (jako port ładowania)
  • Maksymalna waga użytkownika: 180kg
  • Waga produktu: 145 kg
  • Funkcje komputera:
   • Czas
   • prędkość
   • Dystans
   • Puls
   • Kalorie
   • Body fat

  Uwagi:

  • Gwarancja 24 miesiące w sytuacji stosowania domowego
  • Gwarancja 12 miesięcy w przypadku użytkowania komercyjnego
  "

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance ☆

Finnlo Bieżnia elektryczna performance Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia elektryczna performance
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zapraszamy do zaznajomienia się z wynikami testu bieżni elektrycznej FINNLO PERFORMANCE w kategorii „Best Of".Bieżnia została przetestowana w magazynie ETM Testing. Bieżnia elektryczna FINNLO PERFORMANCE Numer katalogowy: 3513 Dlaczego warto wybrać FINNLO? firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz urządzeń siłowych, jak w dodatku akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, przez fachowe maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Bieżnia Performance firmy FINNLO by HAMMER Inteligentna, wszechstronna bieżnia z interaktywną metodologią treningową Bezgraniczna łączność poprzez Bluetooth i Wi-Fi wspaniały trener personalny Dzięki wszechstronnemu zestawowi multimediów i centralnej konsoli Android Touch jesteś w każdej chwili połączony ze światem fitness.

  niezwykle pokaźny pas bieżni zapewnia niezbędne bezpieczeństwo, a jednym dotknięciem dostosowujesz żądaną intensywność treningu. Bieżnia o wysokiej skuteczności - zaprojektowana, abyś mógł ją jak najlepiej zastosować!

  Połączony ze światem Likes i Feeds w trakcie treningu Udostępniaj znajomym fotografie i filmy treningowe i zbieraj motywujące polubienia, nawet w trakcie treningu na bieżni. Dzięki najważniejszym platformom społecznościowym, takim jak Facebook, Instagram, Twitter i YouTube, bieganie podciągasz na nowy wyższy poziom ukazując swoją aktywność rodzinie i znajomym.

  Korzystając z oglądarki internetowej możesz uzyskać pomocne wskazówki do biegania, zamówić nowe buty do biegania albo wyszukać przepisy na koktajl albo przekąskę po treningu. Z własną muzyką, Netflix i Spotify Power-trening w domu Inteligentna konsola została również zaopatrzona w ładowarkę USB do maszyn SMART oraz zintegrowany system dźwiękowy do motywującego treningu w rytmie ulubionej muzyki, którą można odtwarzać bezpośrednio poprzez Spotify albo wejściem audio przez głośniki stereo.

  Trening SMART z komputerem fitness „Social Workout" wielki i przyjazny dla oka wyświetlacz o rozmiarze 10,1 cala FINNLO Performance staje się prekursorem dla nowej generacji bieżni i proponuje pełny komplet wydajności dzięki innowacyjnemu i prostemu w obsłudze komputerowi z systemem Android TFT-Touch.

  Spraw, żeby fitness stał się Twoim stylem życia. Informację na temat. Twoich osiągnięć masz w zasięgu wzroku na pokaźnym 10,1-calowym wyświetlaczu. Jeszcze więcej rozrywki na tablecie Dzięki bluetooth i Wi-Fi Bluetooth do parowania sprzętów SMART takich jak smartfon lub tablet, a także Wi-Fi proponują nieporównane możliwości i pełne spektrum współczesnej łączności.

  Nie rezygnuj z tabletu czy smartfonu – możesz je wygodnie położyć na zintegrowanym uchwycie. Wsparcie aplikacji Dla jeszcze pokaźniejszej przyjemności z treningu Możliwość wykorzystania aplikacji do bieżni FINNLO Performance zapewni impuls potrzebny do osiągnięcia celu - w formie zabawy i radości z biegu.

  teraz biegasz ulicami Paryża i jutro w Wielkim Kanionie. Dzięki optymalnej aplikacji świat leży u Twoich stóp. Wytwarzany dla optymalnego odciążenia stawów Trening biegowy zorientowany na zdrowie z FINNLO Performance Wielowarstwowy pas bieżni „Ortho" o grubości 3,1 mm w połączeniu z 8-punktowym systemem amortyzacji FINNLO Performance pozwala na miękkie lądowanie, co że czujesz się jakbyś biegał na łonie przyrody.

  Ma to pozytywny wpływ na cały układ mięśniowo-szkieletowy, poprawi dynamikę biegu i odciąży stopy, kolana i stawy biodrowe i kręgosłup. Poczujesz się jak w niebie! Bieżnia „Performance" uwielbia Twój styl biegania odpowiednia dla początkujących i profesjonalistów Sam zdecyduj o Twoim biegu oraz określ własne tempo!

  Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem-długodystansowcem, entuzjastą maratonów, ambitnym i nastawionym na wyniki sprinterem czy rehabilitantem albo sportowcem. FINNLO Performance jest wszechstronnie „uzdolnione" - od rehabilitacji po wyczynowy sport.

  Bieganie, jogging, spacery - zmienny partner treningowy dla każdego. Nieograniczona produktywność dla wszelkich wymagań Power-silnik z najwyższą prędkością Dzięki skutecznemu, cichemu i doskonale dopasowanemu silnikowi o mocy ciągłej 3,5 KM, który osiąga maksymalną moc 9 KM, FINNLO Performance proponuje znaczny zakres prędkości od 0,8 km/h do 22 km/h.

  dzięki temu bieżnia FINNLO Performance pasuje jednocześnie do rehabilitacji, jak i do uprawiania sportów na najwyższym poziomie, a także zapewnia zorientowany na zdrowie trening biegowy z regulacją tempa biegu z skrupulatnością do 0,1 km/h.

  8-krotna regulacja intensywności „One-Click" Prosta regulacja prędkości i nachylenia w trakcie treningu korzystasz z wysokiej jakości technice FINNLO Performance. Przy pomocy przycisków bezpośredniego wyboru „One-Touch", możesz zmieniać prędkość i nachylenie jednym naciśnięciem.

  szybkie przełączanie gwarantuje najróżniejszy trening o zróżnicowanych intensywnościach, który symulują bieganie na świeżym powietrzu. Za pomocą przycisków prędkiego wyboru można elektronicznie ustawić nachylenie na ponad 15 poziomach (maks.

  15%), a tym samym trafnie przygotować się do biegów górskich i wycieczek trekkingowych. Po prostu złóż się i schowaj doskonały do mieszkań Dzięki praktycznej funkcji składania i rolkom transportowym bezproblemowo rozstawiasz bieżnię.

  A po skończonym treningu tak samo szybką ją złożysz i nie zajmie Ci w schowku dużo miejsca. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Funkcje komputera: Wyświetlane funkcje: Nachylenie, Czas, Dystans, prędkość liczba spalonych kalorii Puls Programy szkoleniowe: 10 Programy fitness: 25 4 profile użytkowników Program manualny: 1 Programy kontroli rytmu serca HRC: 3 Górna granica pulsu regulowana: tak wyświetlacz: LCD 10" dobór prędkości bezpośrednich: 8 klawiszy wybór kątów nachylenia bezpośrednich: 8 klawiszy Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Przystawka na telefon/tablet Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem informacje techniczne: Moc ciągła silnika: 3,5 KM Moc maksymalna silnika: 9 KM prędkość: 0,8 - 22 km/h regulowana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % dostosowywane elektronicznie rozmiary pasa: 152 x 52 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 140 kg Max.waga użytkownika: 160 kg wymiary (dł.

  x szer. X wys.): 200 x 90 x 135 cm rozmiary po złożeniu (dł. X szer. X wys.): 112 x 94 x 180 cm Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3513 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje?Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Bieżnia elektryczna NordicTrack EXP 14i ☆

Bieżnia elektryczna NordicTrack EXP 14i Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna NordicTrack EXP 14i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NORDICTRACK
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna NordicTrack EXP 14i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Nordictrack EXP 14i elektryczna | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 0% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Bieżnia NordicTrack 1250 Commercial (0043619112160) ☆

Bieżnia NordicTrack 1250 Commercial (0043619112160) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia NordicTrack 1250 Commercial (0043619112160) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Bieżnia NordicTrack 1250 Commercial (0043619112160)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Najnowsza bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial 1250 to najwyższej jakości, potężny i nowoczesny technicznie sprzęt fitness. Wyekwipowana jest m.in. We w pełni regulowany, dotykowy 10" ekran, pokaźny zakres regulacji kąta nachylenia, wielki pas bieżni, progresywny system amortyzacji, a na ogół dostęp do tysięcy programów treningowych, które są dostępne do wyboru z aktywnym członkostwem iFit®.

  Bieżnia elektryczna Commercial 1250 to ergonomiczny i nowoczesny sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych. Jest nadzwyczajna dla użytkowników na każdym poziomie progresywnia i wytrenowania.
  OBROTOWY ekran: 10" barwny, dotykowy. Ekran jest w pełni regulowany. Z łatwością ustawisz go pod dowolnym kątem. Dzięki czemu, bez względu na swój wzrost, bezproblemowo odczytasz bieżące statystyki biegu. Ekran możesz także obrócić, by w pełni skorzystać z treningów poza bieżnią, które oferuje członkostwo iFit. Pilates, joga czy trening interwałowy, teraz wykonasz je, podążając za wskazówkami swego trenera iFit.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi oraz samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  KLAWISZE prędkiEGO WYBORU: momentalnie dopasujesz prędkość oraz nachylenie bieżni przy pomocy jednego z przycisków. Są one umieszczone w zasięgu ręki, abyś jeszcze swobodniej mógł kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: Nachylenie pasa bieżni wyregulujesz za pomocą przycisków na konsoli w dwóch płaszczyznach (od – 3% do + 12%). Dzięki czemu masz możliwość dopasowania parametrów treningu do swoich wymagań.

  ZAKRES REGULACJI prędkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni Commercial 1250 wynosi od 0 do 19 km/h. Dzięki klawiszom szybkiego dostępu Digital Quick Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".


  potężnY I CICHY SILNIK: Silnik o stałej mocy 3.0 CHP zapewnia nieprzeciętną efektywność i płynną pracę bieżni nawet przy maksymalnym obciążeniu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI RUNNERS FLEX™ CUSHIONING: najbardziej innowacyjny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas biegu po twardym podłożu, trening na bieżni przyniesie ulgę Twoim stawom.

  BEZPIECZEŃSTWO zwykle: Bieżnia wyposażona jest w boczne stopnie bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią przeciwpoślizgową.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna , a także nierozciągliwy pas bieżni Commercial 1250 dedykowany jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 135 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: Pas bieżni o rozmiarach 51 x 152 cm (szer. X dł.) zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas biegu.

  KOMFORT TRENINGU: Bieżnia wyposażona jest w wentylator AutoBreeze™, który sprawia,choćby najtrudniejszy trening będzie bardziej wygodny. Na umieszczonej w panelu przednim tacce na akcesoria zmieścisz bidon z wodą, telefon albo inne akcesoria, których możesz potrzebować podczas biegu.

  dane technicznE:

  Konsola: 10" kolorowy, dotykowy, obrotowy

  Silnik: 3.0 CHP stałej mocy silnika

  Funkcje konsoli: prędkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno

  szybkość: 0-19 km/h (1-Touch™ Speed Control)

  Pas bieżni: 51 cm x 152 cm nierozciągliwy

  Amortyzacja bieżni: technika Runners Flex™ Cushioning

  Nachylenie bieżni: regulowane elektronicznie w dół -3% i w górę +12% (Digital Quick Decline/ Incline Control)

  wymiary bieżni: 199 x 90 x 164 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiary bieżni złożonej: 112 x 90 x 179 cm (dł. X szer. X wys.)

  Wysokość pasa bieżni przy niewielkim nachyleniu: 30 cm

  Wysokość pasa bieżni przy maksymalnym nachyleniu: 48 cm

  Waga bieżni: 109 kg

  Łatwe składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver® i systemem EasyLift™ Assist

  Klawisze prędkiego dostępu zmiany szybkości, a także nachylenia

  uzupełniające wyposażenie: głośniki, wentylator, tacka na akcesoria, kółka transportowe

  Maksymalna waga użytkownika: 135 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata, 5 lat na silnik, 10 lat na konstrukcję ramy

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na zróżnicowane warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i spora a oczyszczanie ich łatwe i instynktowne. W poszukiwaniu wspaniałego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wyprodukowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz też opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz użyć go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower samoczynnie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zintegruje trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dobranie treningu to zarówno spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. Na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby by nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji. Na dodatek za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać atrakcyjne nagrody.

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nadzwyczajnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w przeróżnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich dostatek jest ewidentnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na zróżnicowane warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (ograniczać lub powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność i spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.


☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Pokochaj regularne treningi dzięki bieżni BXT 8Ji producenta Bowflex

  Nowa bieżnia BXT 8Ji firmy Bowflex została produkowana po to, by każdy trening był przyjemnością. Przez ostatnie pół roku była absolutnym bestsellerem w USA, teraz nareszcie wprowadzona została także na rynek europejski. Sprosta nawet najszczególniej wymagającym użytkownikom, lecz początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu.

  Pamiętaj, iż treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów konwencjonalne bieganie. Zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  atrybuty techniczne

  cechy komputera
  zalety

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę produktywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie skuteczny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  Dynamiczny Coaching

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dobrany program, który jest nieprzeciętny dla Ciebie.

  indywidualne treningu

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny skuteczności JRNY oferuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  Ćwiczenia wideo z trenerami

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych przez trenerów.

  Explore the World

  Explore the World™ zezwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  Netflix

  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.

  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.


☆ Bieżnia Horizon Fitness Paragon X - EKSPOZYCJA ☆

Bieżnia Horizon Fitness Paragon X - EKSPOZYCJA Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Horizon Fitness Paragon X - EKSPOZYCJA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia Horizon Fitness Paragon X - EKSPOZYCJA
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Horizon Fitness Paragon X innowacyjny system amortyzacji powietrznej Paragon X, który symuluje najróżniejsze nawierzchnie ze zmiennym poziomem amortyzacji i automatycznie dopasowuje ją do zmieniających się pochyleń i szybkości. Wystarczy wybrać jedno z zaprogramowanych ustawień (początkujący, bieg, zawody) lub stworzyć własny, jednostkowy poziom amortyzacji - tak jakbyś biegał swój osobisty bieg na świeżym powietrzu na przemian na asfalcie, trawie, w lesie lub na żwirowej ścieżce w parku.

  adekwatną rozciągliwość kroku zagwarantuje amortyzacja Variable Response, a także system poduszek powietrznych. Są one rozmieszczone pod blatem bieżni i stanowią także komponent urozmaicający trening. Poduszki pompują się zgodnie z zadanymi programami treningowymi w rytm zmian prędkości i kątu nachylenia bazując na 10 trasach biegowych w Ameryce Północnej, Azji czy Europie. By oddać jak najszczególniej rzeczywiste wrażenia z biegu, użytkownik ma możliwość wyboru nawierzchni, po której biegnie np. Trawa, szuter.

  na dodatek czuły, cyfrowo sterowany napęd Johnson Drive pozwala utrzymać stały rytm biegu przez ciągłą kalibrację silnika przy każdym zetknięciu stopy z blatem. Silnik pracuje na niskich obrotach przez co jest cichy i wytrzymały.

  Bieżnia Horizon Fitness Paragon X została zaopatrzona w komputer treningowy, który daje dostęp do wielu programów. Jednym z nich jest Sprint 8. Zapewnia on maksymalne rezultaty w wyjątkowo niedługim czasie - podczas 20-minutowego treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT), potwierdzono spalanie do 27% tkanki tłuszczowej w 8 tygodni.

  mocna budowa bieżni została wyposażona w wygodny system siłowników hydraulicznych Feather Light Folding, dzięki którym składanie i przechowywanie sprzętu nigdy nie było łatwiejsze.

  Bieżnia HORIZON FITNESS Paragon X współpracuje z aplikacją mobilną @ZONE, dzięki której możesz wykonać inspirujący i wciągający trening cardio we własnym domu. Dzięki @ZONE możesz ścigać się w egzotycznych i dalekich lokalizacjach w trakcie wirtualnej podróży na tablecie lub smartfonie dzięki programowi Virtual Active.

  Aplikacja @ZONE dostarcza nie tylko odległe trasy w trybie wirtualnym,także daje możliwość odbycia treningu z trenerem personalnym, który motywuje Ciebie do obszerniejszego wysiłku przy dynamicznej muzyce, którą miksuje profesjonalny DJ.

  W aplikacji treningowej @ZONE możesz także włączyć własny trening motywowany celami takimi jak: dystans biegu albo jazdy, spalanie określonej ilości kalorii, czas trafnej dla Ciebie sesji treningowej lub osiągnięcie i utrzymanie trafnego pulsu. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz narzędzie, które dopasuje się do Twoich potrzeb.

  Jednym z programów w aplikacji Zone jest program SPRINT 8®. Jest to program, dzięki któremu osoby o zróżnicowanej budowie ciała i rozmiarze mogą od samego początku stawić czoła wyzwaniu zdobycia udoskonalonej kondycji, wydolności i korekty masy ciała. Wystarczy, że będziesz ćwiczyć regularnie po 20 minut dziennie poprzez 8 kolejnych tygodni, aby zauważyć zmiany w kondycji i sylwetce.

  cechy techniczne
  atrybuty komputera zalety


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie do biegania w domu do 10000 zł – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie do biegania w domu do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni do biegania i treningu do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia mirage s40 marki Toorx ☆

Bieżnia mirage s40 marki Toorx Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia mirage s40 marki Toorx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Bieżnia mirage s40 marki Toorx
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Linia bieżni Mirage, o wytwornym designie zarejestrowanym przez markę TOORX....


☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) ☆

Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HORIZON FITNESS
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Horizon Paragon X zrewolucjonizowała rynek bieżni! postępowa technologia Air Train zagwarantuje realistyczne wrażenia podczas biegania. Krok na trawie czy piasku jest świetnie amortyzowany przez podłoże, ale za to mniej jednostajny i mniej sprężysty.

  Asfalt natomiast, umożliwia dynamiczne odbicie i rozwijanie prędkości startowych. Według maratończyka Toma Hollanda, jeśli chcesz biegać bez kontuzji, powinieneś często zmieniać nawierzchnie, na których trenujesz.

  teraz masz taką możliwość, dzięki treningowi na bieżni Horizon Paragon X! innowacyjnY DESIGN Bieżnia Horizon Paragon X olśniewa najczęściej swoim designem. Została produkowana z wysokiej jakości tworzyw.

  PROSTA W OBSŁUDZE Dzięki systemowi One-Touch możesz szczególnie prędko rozpocząć i zakończyć swój trening. Co więcej masz do dyspozycji w dodatku przyciski prędkiego wyboru, które znajdują się w nad wyraz komfortowym miejscu na bocznych poręczach.

  Pozwalają one zmienić prędkość albo nachylenie kąta bieżni. Wszelkie zmiany prędkości lub nachylenia można na dodatek ustawić przy pomocy przycisków dotykowych, które znajdują się na konsoli. NowoczesnY SYSTEM JONSON DRIVE Czuły, cyfrowy system napędowy kalibruje się przy każdym kroku, co pozwala zachować rytm biegu.

  ponadto bieżnię można bezpiecznie umieścić w dowolnym miejscu w domu, ponieważ niska szybkość obrotowa silnika zagwarantuje cichą i długookresową pracę. WygodnY MECHANIZM SKŁADANIA Bieżnia Horizon Paragon X została zaopatrzona w kółka transportowe i mechanizm składania.

  To powoduje,bez problemu przeniesiesz ją w dowolne miejsce w swym domu. BezprecedensowA technologia AIRTRAIN przełomowa technika AirTrain oferuje możliwość zmiany twardości pasa biegowego, co pozwala ukształtować trening tak realnie jak to tylko możliwe.

  Pod powierzchnią biegową znajduje się postępowy system poduszek powietrznych. REGULACJA TWARDOŚCI PASA BIEGOWEGO progresywny 3D-Program dostosowuje automatycznie poziom twardości pasa biegowego do zmieniającej się szybkości czy nachylenia bieżni.

  w dodatku możesz sam wybrać poziom twardości wybierając spomiędzy osiągalnych ustawień "Początkujący", "Bieg przełajowy" czy "Zawody". SYMULACJA rozmaitYCH FORM TRENINGU Możesz dodatkowo manualnie regulować ustawienie twardości według własnego upodobania.

  Tym samym możesz urozmaicać swój trening i symulować różne formy treningu czy to po gruncie leśnym, po asfalcie czy po ścieżce żwirowej w parku. Dodając do tego możliwość zmiany nachylenia bieżni aż o 15% możesz ustawić naprawdę wymagający trening.

  wygodnA, stabilnA I WYTRZYMAŁA Bieżnia Horizon Paragon X zaopatrzona została w naręczne czujniki tętna, które skrupulatnie mierzą twój puls podczas treningu. Na dodatek szczególnie obszerna powierzchnia pasa biegowego oferuje trafnie dużo miejsca do realizowania naprawdę wymagających treningów.

  Do tego wszystkiego bieżnia Paragon Xjest nad wyraz wytrzymała i zastosowany System Johnson Drive z silnikiem o mocy 3,25 KM. KOMPATYBILNA Z APLIKACJAMI przez BLUETOOTH Bieżnia Horizon Paragon X wbudowany moduł łączności Bluetooth.

  Możesz dopasować swój smartfon lub tablet z bieżnią i cieszyć się innowacyjnym i jednostkowym treningiem. Dodatkowo bieżnia jest kompatybilna z aplikacją FitDisplay. Aplikacja ta zapewnia niezliczone możliwości rozrywki.

  Możesz m.in.: przystąpić do zawodów z innymi użytkownikami i zbierać bonusowe punkty. Możesz na dodatek wykonywać intensywne treningi interwałowe z zainstalowanym programem Sprint 8. Funkcja Bluetooth Przyciski szybkiego wyboru w poręczach - do zmiany szybkości albo nachylenia bieżni System Johnson Drive technologia AirTrain - możliwość zmiany twardości pasa biegowego Kompatybilność z aplikacjami: @Zone, Zwift


☆ NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i, BT*_NTL10421 ☆

NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i, BT*_NTL10421 Najniższa Cena Online

☆ NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i, BT*_NTL10421 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NORDICTRACK
 • Nazwa produktu: NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i, BT*_NTL10421
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 7i to wysokiej jakości, potężny i progresywny technicznie sprzęt fitness. Zaopatrzona jest m.in. W spory zakres regulacji kąta nachylenia, obszerny pas bieżni i skuteczny silnik. Użytkownik z pewnością zwróci także uwagę na dopełniające wyposażenie bieżni w postaci 7" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego atrybuty treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spomiędzy ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit®.

  Bieżnia elektryczna EXP 7i to użyteczny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych.

  wyświetlacz: 7" barwny, dotykowy. Kontroluje cechy treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Obszerny kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: przypasuj swoją prędkość i nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi, a także automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się miły dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł poznać miły chłód w trakcie realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia zaopatrzona jest też w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: Nachylenie pasa bieżnie regulowane jest elektronicznie w zakresie 0% do + 12%. Dzięki czemu użytkownik ma możliwość dobrania parametrów treningu do swoich wymagań.

  ZAKRES REGULACJI szybkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni EXP 7i wynosi od 0 do 22 km/h. Dzięki klawiszom szybkiego dostępu 1-Touch™ Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  skutecznY SILNIK: Trenuj bezpieczniej, dłużej i ciszej! Silnik o stałej mocy 3.0 CHP zagwarantuje wspaniałą efektywność i płynną pracę choćby przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Zbudowany, by wytrzymywać najdłuższe treningi, w dodatku zapewnia redukcję hałasów, a także sprawne chłodzenie podczas treningu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI RUNNERS FLEX: progresywny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Gwarantuje amortyzację od pasa bieżni dla komfortu stawów.

  BEZPIECZEŃSTWO zwykle: Bieżnia zaopatrzona jest w boczne poziomy bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią antypoślizgową, która zabezpiecza przed nieumyślnym zsunięciem się ze sprzętu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia zaopatrzona jest w dodatku w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: konkretna i nierozciągliwy pas bieżni EXP 7i asygnowany jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 136 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: duży pas bieżni o rozmiarach 51 x 152 cm (szer. X dł.) zapewnia obszerniejsze bezpieczeństwo i komfort w trakcie biegu.

  informacje technologicznE:

  Konsola: 7" barwny, dotykowy

  Silnik: 3.0 CHP stałej mocy silnika

  Funkcje konsoli: szybkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno

  szybkość: 0-22 km/h (1-Touch™ Speed Control)

  Pas bieżni: 51 cm x 152 cm nierozciągliwy

  Rolki: 1,9"

  Amortyzacja bieżni: technologia Runners Flex™ Cushioning

  Nachylenie bieżni: regulowane elektronicznie 0-15% (1-Touch™ Incline Control)

  rozmiary bieżni: 180 x 99 x 151 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiary bieżni złożonej: 114 x 89 x 176 cm (dł. X szer. X wys.)

  Łatwe składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver® i systemem EasyLift™ Assist

  Klawisze prędkiego dostępu zmiany prędkości oraz nachylenia

  dopełniające wyposażenie: głośniki, wentylator

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata, 5 lat na silnik, 10 lat na konstrukcję ramy

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na przeróżne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także niebanalne historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i obszerna a przefiltrowanie ich nieskomplikowane i instynktowne. W poszukiwaniu nieprzeciętnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz w dodatku opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zwiąże trening tak, abyś znajdował się w trafnej strefie tętna. Dostosowanie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje najróżniejsze sposoby aby nas efektywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - wyjątkowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki idealnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w zróżnicowanych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich różnorodność jest bezapelacyjnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na różnorodne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, solidność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (ograniczać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312) ☆

Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312) Najniższa Cena Online

☆ Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Nautilus T626 to najwyższej jakości sprzęt do domowych treningów biegowych. Mocny silnik, duża powierzchnia pasa bieżni, róznorodne programy treningowe, amortyzacja, regulacja kąta nachylenia bieżni to najważniejsze atuty sprzętu, które powodują, iż ten model jest najlepszym wyborem dla klientów poszukujących bieżni z najwyższej półki.

  Bieżnia elektryczna Nautilus T626 daje możliwość śledzenia aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store i możliwość przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań dostęnych na rynku, platforma RunSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętu Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie swego urządzenia.

  Bieżnia elektryczna Nautilus sprawi, że trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, istotnie wyższy poziom!

  SPECYFIKACJA:

  • Programy treningowe: 26 (treningi interwałowe, spalanie tłuszczu, oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe rodzaju szybki cel)
  • wyświetlacz DualTrack: 2 wysokiej rozdzielczości niebieskie negatywowe wyświetlacze LCD (13,97 cm/9,5 cm, kontrast STN) z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni
  • ilość profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród)
  • Powierzchnia pasa bieżni: 152,4 x 50,8 cm (dł. X szer.)
  • Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%
  • prędkość: 0-19,3 km/h
  • Silnik: 3.0 CHP
  • Rolki: 6,35 cm (2,5")
  • Pas: 2-warstwowy o grubości 2,0 mm
  • Deck: 25 mm
  • Poręcze: ze stali i tworzywa ABS
  • Amortyzacja bieżni: technologia StrikeZone™ Cushioning pozwalająca na wyjątkowo płynny bieg
  • Klawisze prędkiego dostępu na konsoli: zezwalają na szybką i komfortową zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu
  • Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • Konsola z półką na tablet
  • Transmisja informacji: Bluetooth® (BLE 4.0)
  • Puls: pomiar za pomocą sensorów na poręczach lub przy pomocy napiersiowego pasa telemetrycznego (pas w komplecie)
  • Składanie: proste i bezpieczne rozłożenie bieżni jednym kliknięciem dzięki systemowi SoftDrop™
  • dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, 2 kieszenie na telefon/butelkę, dodatkowa półka na akcesoria, głośniki, wejście MP3, klucz bezpieczeństwa
  • Przeznaczenie: użytek domowy

  rozmiary I WAGA:

  • wymiary rozłożonej bieżni: 196 x 90 x 146 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiary złożonej bieżni: 123 x 90 x 169 cm (dł. X szer. X wys.)
  • rozmiar opakowania: 211 x 76,2 x 33 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga artykułu: 97,5 kg
  • Waga towaru w opakowaniu: 110 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  • NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest nieprzeciętnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje jeszcze Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszelkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

   • Śledź swoje cele: ustaw, nadzoruj i śledź swoje plany i cele fitness
   • Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
   • Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness
   • Prowadź dziennik swoich postępów
   • Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu
  • RUN SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) i stanowczo prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń momentalnie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • UNDER ARMOUR RECORD™: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Uzyskuj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, zezwalająca na bieżące monitorowanie produktywności treningów
  • Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyznaczonego celu albo w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Pokochaj regularne treningi dzięki bieżni BXT 8Ji producenta Bowflex

  Nowa bieżnia BXT 8Ji marki Bowflex została tworzona po to, aby każdy trening był przyjemnością. Przez ostatnie pół roku była absolutnym bestsellerem w USA, dzisiaj nareszcie wprowadzona została również na rynek europejski. Sprosta choćby najmocniej wymagającym użytkownikom, ale początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu.

  Pamiętaj, że treningi na bieżni gwarantują mniejsze obciążenie stawów tradycyjne bieganie. Zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  parametry technologiczne

  cechy komputera
  mocne strony

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone przez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  Dynamiczny Coaching

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także stwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest nieprzeciętny dla Ciebie.

  jednostkowe treningu

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny skuteczności JRNY proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  Ćwiczenia video z trenerami

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  Explore the World

  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  Netflix

  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.

  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze bieżnie treningowe do biegania – TOP7 grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych bieżni do biegania i treningu do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych domowych bieżni do treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie do biegania w domu do 10000 zł cena,
 • ranking bieżni do biegania i treningu do 10000 zł,
 • bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach do biegania i treningu do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach do biegania i treningu do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach do biegania i treningu do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach do biegania i treningu do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami do biegania w domu do 10000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie do biegania w domu do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami do biegania w domu do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie do biegania w domu do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *