FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni do biegania i treningu do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni do biegania i treningu do 10000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni do biegania i treningu do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni do biegania i treningu do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych bieżni do treningu.

Jakie bieżnie do biegania w domu do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie do biegania w domu do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni do biegania i treningu do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer ☆

Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BIEZNIA NOWA

  B-grade

  2 kategoria

  Bieżnia Sole Hammer F65 zaopatrzona w silnik 3,25 KM mocy stałęj, który napędza pas do szybkości maksymalnej 18 km/h i nachyla pas w zakresie 15 poziomów. F65 Sprzęt pozwala trenować w jednym z sześciu programów włączając specjalne programy na tętno i spalające tłuszcz.

  ekran ma jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie i tempie. Urządzenie posiada też funkcję śledzenia ½ km oraz grafikę ukształtowania terenu w przeróżnych programach. Ekran został wyposażony w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.)

  Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon/tablet. Użytkownicy zarówno systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń albo przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  Bieżnia ma wspomaganie składania. Zastrzeżony system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck sprawia ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej. Model F85 ma także wyjątkowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu osiągalne jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama. Jest to wyjątkowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie nietrudne.

  komfortowe kontrolki powalają łatwo i momentalnie zmieniać szybkość albo nachylenie. Z tego powodu przyciski szybkości, a także kąta nachylenia bieżni umieszczone są po bokach ekranu LCD, co proste korzystanie z nich w czasie treningu.

  Cicha i rozciągliwa platforma zapewnia wygodny trening, równocześnie redukując nacisk o ok. 40%. Jest to ta sama podstawa, jaka stosowana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie gwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Jasny i obszerny wyświetlacz wyświetlacza czyni trening łatwiejszym przyjemniejszym. Wiadomości na ekranie z alfanumerycznym centrum tekstu przesyła wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić przez każdy trening.

  Silnik z wysokim momentem obrotowym o mocy przemysłowej z ocynkowanym kołem zamachowym o obszernej średnicy wytwarzanym kompletnie ze stali zapewniają bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji. Koła napędowe zapewniają chłodniejszą pracę silnika i wydłużają jego żywotność.

  Rolki 7 cm z zamkniętym łożyskiem i miedzianymi kablami uziemiającymi minimalizują napięcie elektrostatyczne. Obszerniejszą powierzchnię kontaktową między rolką a taśmą, co wydłuża żywotność taśmy.

  Funkcje komputera:
  Programy typowe:
  6
  Program użytkownika:
  2
  Program sterowany tętnem:
  2
  ekran:
  7,5" LCD
  • Puls ręczny przez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja).
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Nawiew
  • Miejsce na bidon i inne akcesoria

  informacje:
  Moc ciągła silnika:
  3,25 KM
  szybkość:
  1 - 18 km/h dostosowywana elektronicznie
  Nachylenie:
  0-15 % dostosowywane elektronicznie
  wymiary pasa:
  152 x 56 cm
  Zasilanie:
  230 v, 50 Hz
  Waga bieżni:
  115 kg
  Max.waga użytkownika:
  160 kg
  rozmiary (dł.szer.wys):
  204 x 93 x 145 cm

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance ☆

Finnlo Bieżnia elektryczna performance Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia elektryczna performance
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Model powystawowy

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Inteligentna, wszechstronna bieżnia z interaktywną metodologią treningową

  Bezgraniczna łączność przez Bluetooth i Wi-Fi
  wyśmienity trener personalny

  Dzięki wszechstronnemu pakietowi multimediów i centralnej konsoli Android Touch jesteś w każdej chwili połączony ze światem fitness. Nad wyraz obszerny pas bieżni gwarantuje potrzebne bezpieczeństwo, a jednym dotknięciem dopasowujesz żądaną intensywność treningu. Bieżnia o wysokiej skuteczności - zaprojektowana, abyś mógł ją jak najlepiej zastosować!

  Połączony ze światem
  Likes i Feeds w trakcie treningu

  Udostępniaj znajomym fotografie i filmy treningowe i zbieraj motywujące polubienia, choćby w trakcie treningu na bieżni. Dzięki najważniejszym platformom społecznościowym, takim jak Facebook, Instagram, Twitter i YouTube, bieganie wznosisz na nowy wyższy poziom ukazując swoją aktywność rodzinie i znajomym. Korzystając z oglądarki internetowej możesz uzyskać pomocne wskazówki do biegania, zamówić świeże buty do biegania albo wyszukać przepisy na koktajl albo przekąskę po treningu.

  Z własną muzyką, Netflix i Spotify
  Power-trening w domu

  Inteligentna konsola została w dodatku zaopatrzona w ładowarkę USB do sprzętów SMART oraz zintegrowany system dźwiękowy do motywującego treningu w rytmie ulubionej muzyki, którą można odtwarzać bezpośrednio poprzez Spotify lub wejściem audio przez głośniki stereo.

  Trening SMART z komputerem fitness „Social Workout”
  spory i przychylny dla oka wyświetlacz o wymiarze 10,1 cala

  FINNLO Performance staje się prekursorem dla nowej generacji bieżni i proponuje pełny zestaw efektywności dzięki postępowemu i łatwemu w obsłudze komputerowi z systemem Android TFT-Touch. Spraw, aby fitness stał się Twoim stylem życia. Informację na temat. Twoich osiągnięć masz w zasięgu wzroku na pokaźnym 10,1-calowym wyświetlaczu.

  Jeszcze więcej rozrywki na tablecie
  Dzięki bluetooth i Wi-Fi

  Bluetooth do parowania sprzętów SMART takich jak smartfon albo tablet i Wi-Fi oferują nieporównane możliwości i pełne spektrum współczesnej łączności. Nie rezygnuj z tabletu czy smartfonu – możesz je komfortowo położyć na zintegrowanym uchwycie.

  Wsparcie aplikacji
  Dla jeszcze pokaźniejszej przyjemności z treningu

  Możliwość zastosowania aplikacji do bieżni FINNLO Performance zapewni impuls konieczny do osiągnięcia celu - w formie zabawy i radości z biegu. Dzisiaj biegasz ulicami Paryża i jutro w Wielkim Kanionie. Dzięki trafnej aplikacji świat leży u Twoich stóp.

  wytworzony dla trafnego odciążenia stawów
  Trening biegowy zorientowany na zdrowie z FINNLO Performance

  Wielowarstwowy pas bieżni „Ortho” o grubości 3,1 mm w połączeniu z 8-punktowym systemem amortyzacji FINNLO Performance pozwala na miękkie lądowanie, co iż czujesz się jakbyś biegał na łonie przyrody. Ma to pozytywny wpływ na cały układ mięśniowo-szkieletowy, poprawi dynamikę biegu i odciąży stopy, kolana i stawy biodrowe, a także kręgosłup. Poczujesz się jak w niebie!

  Bieżnia „Performance” uwielbia Twój styl biegania
  adekwatna dla początkujących i profesjonalistów

  Sam zdecyduj o Twoim biegu oraz określ własne tempo! Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem-długodystansowcem, entuzjastą maratonów, ambitnym i nastawionym na wyniki sprinterem czy rehabilitantem albo sportowcem. FINNLO Performance jest wszechstronnie „uzdolnione” - od rehabilitacji po wyczynowy sport. Bieganie, jogging, spacery - zmienny partner treningowy dla każdego.

  Nieograniczona sprawność dla wszystkich wymagań
  Power-silnik z najwyższą szybkością

  Dzięki wydajnemu, cichemu i idealnie przypasowanemu silnikowi o mocy ciągłej 3,5 KM, który osiąga maksymalną moc 9 KM, FINNLO Performance oferuje obfity zakres szybkości od 0,8 km/h do 22 km/h. Dzięki czemu bieżnia FINNLO Performance nadaje się równocześnie do rehabilitacji, jak i do uprawiania sportów na najwyższym poziomie, a także zapewnia zorientowany na zdrowie trening biegowy z regulacją tempa biegu z starannością do 0,1 km/h.

  8-krotna regulacja intensywności „One-Click“
  Prosta regulacja prędkości i nachylenia

  podczas treningu korzystasz z wysokiej jakości technologii FINNLO Performance. Przy pomocy przycisków bezpośredniego wyboru „One-Touch”, możesz zmieniać prędkość i nachylenie jednym naciśnięciem. Szybkie przełączanie zapewnia najróżniejszy trening o rozmaitych intensywnościach, który symulują bieganie na świeżym powietrzu. Za pomocą przycisków szybkiego wyboru można elektronicznie ustawić nachylenie na ponad 15 stopniach (maks. 15%), a tym samym trafnie przygotować się do biegów górskich i wycieczek trekkingowych.

  Po prostu złóż się i schowaj
  nieprzeciętny do mieszkań

  Dzięki użytecznej funkcji składania i rolkom transportowym bezproblemowo rozstawiasz bieżnię. A po skończonym treningu równie szybką ją złożysz i nie zajmie Ci w schowku dużo miejsca.

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane funkcje: Nachylenie, Czas, Dystans, prędkość
  • ilość spalonych kalorii
  • Puls
  • Programy szkoleniowe: 10
  • Programy fitness: 25
  • 4 profile użytkowników
  • Program manualny: 1
  • Programy kontroli rytmu serca HRC: 3
  • Górna granica pulsu dostosowywana: tak
  • ekran: LCD 10"
  • wybór prędkości bezpośrednich: 8 klawiszy
  • wybór kątów nachylenia bezpośrednich: 8 klawiszy
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
  • Pomiar pulsu przez sensory dotykowe
  • Przystawka na telefon/tablet
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem

  informacje techniczne:

  • Moc ciągła silnika: 3,5 KM
  • Moc maksymalna silnika: 9 KM
  • szybkość: 0,8 - 22 km/h regulowana elektronicznie
  • Nachylenie: 0-15 % dostosowywane elektronicznie
  • wymiary pasa: 152 x 52 cm
  • Rolki transportowe
  • Zasilanie: 230 v, 50 Hz
  • Waga bieżni: 140 kg
  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • rozmiary (dł. X szer. X wys.): 200 x 90 x 135 cm
  • rozmiary po złożeniu (dł. X szer. X wys.): 112 x 94 x 180 cm

☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 ☆

BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 Najniższa Cena Online

☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS PREMIUM
 • Nazwa produktu: BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BE1862 HMS PREMIUM to bieżnia klasy SEMI COMMERCIAL, przeznaczona do stosowania w nieznacznych klubach fitness.

  konstrukcja bieżni umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu w komfortowych warunkach. Dzięki systemowi amortyzacji, stawy ani kręgosłup nie odczują długookresowego treningu, a najpotrzebniejsze rzeczy będziemy mieli zawsze pod ręką za sprawą uchwytu na bidon i urządzenie mobilne.

  pokaźny pas bieżny jest gwarancją luźnej przestrzeni treningowej, a system bezpieczeństwa zapewni spokojny trening.

  praktyczny panel z wyraźnym wyświetlaczem LED powoduje, że trening jest płynny, a my bez trudu wybierzemy odpowiedni dla siebie program. Do zmiany szybkości i kąta nachylenia, służą joysticki, którymi w prosty i szybki sposób przypasujemy atrybuty treningu do swoich potrzeb. Trzeba zaznaczyć, że BE1862 została wyposażona w program przypasowany dla ludzi starszych. W tym przypadku nie trzeba się martwić o nagłą zmianę szybkości, czy nadmierne pochylenie bieżni.

  artykuł posiada zakres prędkości od 0,5 do 24 km/h, i możliwość zmiany kąta nachylenia od 0 do 15%. Jest to możliwość przeprowadzenia pełnego, intensywnego treningu choćby dla bardzo zaawansowanych zawodników.

  Bieżnia oprócz nieprzeciętnego wyposażenia technologicznego, ma również stylowy design. Jego dopełnieniem są lampki ledowe podświetlające pas bieżny.

  BE1862 to odpowiedź na oczekiwania nawet najmocniej wymagających użytkowników.

  Specyfikacja:

  • rozmiary: 219 x 84 x 137 cm
  • wymiary pasa bieżnego: 56x157 cm
  • Napęd: elektryczny
  • Moc szczytowa silnika: 4.5HP / 3300W
  • Moc stała silnika: 3.0HP / 2200W
  • Zakres szybkości: 0,5-24 km/h
  • Zakres kata nachylenia: 0-15 %
  • Przyciski szybkiej zmiany szybkości (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18)
  • Przyciski prędkiej zmiany kąta nachylenia (0, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14) - 8 wartości
  • automatyczna regulacja szybkości
  • samoczynna regulacja nachylenia
  • Amortyzacja
  • Pomiar tętna - sensory dotykowe
  • Pomiar tętna - pas telemetryczny (brak pasa w pakiecie)
  • Zasilanie: 230V
  • Uchwyt na urządzenie mobilne
  • Uchwyt na bidon
  • System bezpieczeństwa
  • Rolki transportowe
  • Komputer
  • ekran: dotykowy LED
  • Opjonalnie: obsługa aplikacji Kinomap, DelighTech
  • Programy treningowe: 30 (20 stałych, 4 możliwości ustawienia własnych programów, 2 programy HRC gdzie bieżnia dostosowuje prędkość i kąt nachylenia do poziomu naszego tętna - 60% i 80% tętna maksymalnego, program THR w którym ustawiamy własny poziom tętna jaki chcemy utrzymać, program "low speed" dostosowany dla osób starszych, program "cool down" czyli uspokajanie organizmu gdzie prędkość stopniowo spada, jako ostatni program manualny w gdzie każdym parametrem steruje użytkownik)
  • Wejście USB (jako port ładowania)
  • Maksymalna waga użytkownika: 180kg
  • Waga produktu: 145 kg
  • Funkcje komputera:
   • Czas
   • prędkość
   • Dystans
   • Puls
   • Kalorie
   • Body fat

  Uwagi:

  • Gwarancja 24 miesiące w sytuacji stosowania domowego
  • Gwarancja 12 miesięcy w przypadku użytkowania komercyjnego
  "

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) ☆

Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna marki Hammer ma wszystko to, czego potrzeba do osiągnięcia celów treningowych. Wysoka jakość wykonania zezwala na wygodne i skuteczne treningi każdego dnia. Największą zaletą modelu jest komputer z wielkim wyświetlaczem dotykowym i wieloma {pomocn|przydatn)ymi funkcjami....Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie do biegania w domu do 10000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie do biegania w domu do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni do biegania i treningu do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer ☆

Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BIEZNIA NOWA

  B-grade

  2 kategoria

  Bieżnia Sole Hammer F65 zaopatrzona w silnik 3,25 KM mocy stałęj, który napędza pas do szybkości maksymalnej 18 km/h i nachyla pas w zakresie 15 stopni. F65 Sprzęt pozwala trenować w jednym z sześciu programów włączając specjalne programy na tętno i spalające tłuszcz.

  ekran ma jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o szybkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie, a także tempie. Urządzenie ma też funkcję śledzenia ½ km i grafikę ukształtowania terenu w przeróżnych programach. Ekran został wyposażony w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.)

  Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych między sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon/tablet. Użytkownicy jednocześnie systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń albo przetransferować informacje treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  Bieżnia ma wspomaganie składania. Opatentowany system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck sprawia ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej. Model F85 ma także wyjątkowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu możliwe jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama. Jest to unikatowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie proste.

  komfortowe kontrolki powalają prosto i ekspresowo zmieniać prędkość lub nachylenie. Z tego powodu przyciski szybkości oraz kąta nachylenia bieżni umieszczone są po bokach ekranu LCD, co łatwe korzystanie z nich w czasie treningu.

  Cicha i rozciągliwa platforma zapewnia komfortowy trening, jednocześnie redukując nacisk o ok. 40%. Jest to ta sama podstawa, jaka wykorzystywana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie gwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Jasny i spory wyświetlacz wyświetlacza czyni trening łatwiejszym przyjemniejszym. Wiadomości na ekranie z alfanumerycznym centrum tekstu przesyła wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić poprzez każdy trening.

  Silnik z wysokim momentem obrotowym o mocy przemysłowej z ocynkowanym kołem zamachowym o znacznej średnicy wykonanym w całości ze stali zapewniają bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji. Koła napędowe gwarantują chłodniejszą pracę silnika i wydłużają jego żywotność.

  Rolki 7 cm z zamkniętym łożyskiem i miedzianymi kablami uziemiającymi minimalizują napięcie elektrostatyczne. Pokaźniejszą powierzchnię kontaktową między rolką a taśmą, co wydłuża żywotność taśmy.

  Funkcje komputera:
  Programy typowe:
  6
  Program użytkownika:
  2
  Program sterowany tętnem:
  2
  ekran:
  7,5" LCD
  • Puls ręczny przez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja).
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Nawiew
  • Miejsce na bidon i inne akcesoria

  dane:
  Moc ciągła silnika:
  3,25 KM
  szybkość:
  1 - 18 km/h dostosowywana elektronicznie
  Nachylenie:
  0-15 % regulowane elektronicznie
  wymiary pasa:
  152 x 56 cm
  Zasilanie:
  230 v, 50 Hz
  Waga bieżni:
  115 kg
  Max.waga użytkownika:
  160 kg
  rozmiary (dł.szer.wys):
  204 x 93 x 145 cm

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) ☆

Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna firmy Hammer ma wszystko to, czego potrzeba do osiągnięcia celów treningowych. Wysoka jakość wykonania pozwala na wygodne i skuteczne treningi każdego dnia. Największą zaletą modelu jest komputer z wielkim wyświetlaczem dotykowym i wieloma {pomocn|przydatn)ymi funkcjami....


☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 ☆

BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 Najniższa Cena Online

☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS PREMIUM
 • Nazwa produktu: BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BE1862 HMS PREMIUM to bieżnia klasy SEMI COMMERCIAL, asygnowana do korzystania w niepokaźnych klubach fitness.

  kompozycja bieżni zezwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w wygodnych warunkach. Dzięki systemowi amortyzacji, stawy ani kręgosłup nie odczują długookresowego treningu, a najpotrzebniejsze rzeczy będziemy mieli za każdym razem pod ręką za sprawą uchwytu na bidon i urządzenie przenośne.

  znaczny pas bieżny jest gwarancją swobodnej przestrzeni treningowej, a system bezpieczeństwa zapewni spokojny trening.

  funkcjonalny panel z wyraźnym wyświetlaczem LED powoduje, że trening jest płynny, a my bez trudu wybierzemy odpowiedni dla siebie program. Do zmiany szybkości i kąta nachylenia, służą joysticki, którymi w prosty i prędki sposób dopasujemy atrybuty treningu do swych potrzeb. Trzeba zaznaczyć, że BE1862 została wyekwipowana w program dostosowany dla ludzi starszych. W tym przypadku nie trzeba się martwić o nagłą zmianę prędkości, czy nadmierne pochylenie bieżni.

  produkt ma zakres szybkości od 0,5 do 24 km/h, i możliwość zmiany kąta nachylenia od 0 do 15%. Jest to możliwość przeprowadzenia pełnego, intensywnego treningu nawet dla wyjątkowo innowacyjnych zawodników.

  Bieżnia oprócz perfekcyjnego wyposażenia technologicznego, ma też stylowy design. Jego dopełnieniem są lampki ledowe podświetlające pas bieżny.

  BE1862 to odpowiedź na wymogi choćby najbardziej wymagających użytkowników.

  Specyfikacja:

  • rozmiary: 219 x 84 x 137 cm
  • wymiary pasa bieżnego: 56x157 cm
  • Napęd: elektryczny
  • Moc szczytowa silnika: 4.5HP / 3300W
  • Moc stała silnika: 3.0HP / 2200W
  • Zakres prędkości: 0,5-24 km/h
  • Zakres kata nachylenia: 0-15 %
  • Przyciski szybkiej zmiany prędkości (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18)
  • Przyciski szybkiej zmiany kąta nachylenia (0, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14) - 8 wartości
  • automatyczna regulacja szybkości
  • samoczynna regulacja nachylenia
  • Amortyzacja
  • Pomiar tętna - sensory dotykowe
  • Pomiar tętna - pas telemetryczny (brak pasa w zestawie)
  • Zasilanie: 230V
  • Uchwyt na urządzenie mobilne
  • Uchwyt na bidon
  • System bezpieczeństwa
  • Rolki transportowe
  • Komputer
  • ekran: dotykowy LED
  • Opjonalnie: obsługa aplikacji Kinomap, DelighTech
  • Programy treningowe: 30 (20 stałych, 4 możliwości ustawienia własnych programów, 2 programy HRC gdzie bieżnia dostosowuje prędkość i kąt nachylenia do poziomu naszego tętna - 60% i 80% tętna maksymalnego, program THR w którym ustawiamy własny poziom tętna jaki chcemy utrzymać, program "low speed" dostosowany dla osób starszych, program "cool down" czyli uspokajanie organizmu gdzie prędkość stopniowo spada, jako ostatni program manualny w gdzie każdym parametrem steruje użytkownik)
  • Wejście USB (jako port ładowania)
  • Maksymalna waga użytkownika: 180kg
  • Waga produktu: 145 kg
  • Funkcje komputera:
   • Czas
   • prędkość
   • Dystans
   • Puls
   • Kalorie
   • Body fat

  Uwagi:

  • Gwarancja 24 miesiące w przypadku używania domowego
  • Gwarancja 12 miesięcy w sytuacji stosowania komercyjnego
  "

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance ☆

Finnlo Bieżnia elektryczna performance Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia elektryczna performance
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Model powystawowy

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Inteligentna, wszechstronna bieżnia z interaktywną metodologią treningową

  Bezgraniczna łączność poprzez Bluetooth i Wi-Fi
  perfekcyjny trener personalny

  Dzięki wszechstronnemu kompletowi multimediów i centralnej konsoli Android Touch jesteś w każdej chwili połączony ze światem fitness. Szczególnie wielki pas bieżni gwarantuje potrzebne bezpieczeństwo, a jednym dotknięciem dostosowujesz żądaną intensywność treningu. Bieżnia o wysokiej sprawności - zaprojektowana, abyś mógł ją jak najlepiej użyć!

  Połączony ze światem
  Likes i Feeds w trakcie treningu

  Udostępniaj znajomym zdjęcia i filmy treningowe i zbieraj motywujące polubienia, nawet podczas treningu na bieżni. Dzięki najważniejszym platformom społecznościowym, takim jak Facebook, Instagram, Twitter i YouTube, bieganie podwyższasz na nowy wyższy poziom prezentując swoją aktywność rodzinie i znajomym. Korzystając z oglądarki internetowej możesz uzyskać pomocne wskazówki do biegania, zamówić nowe buty do biegania lub wyszukać przepisy na koktajl albo przekąskę po treningu.

  Z własną muzyką, Netflix i Spotify
  Power-trening w domu

  Inteligentna konsola została także wyekwipowana w ładowarkę USB do sprzętów SMART, a także zintegrowany system dźwiękowy do motywującego treningu w rytmie ulubionej muzyki, którą można odtwarzać bezpośrednio poprzez Spotify albo wejściem audio przez głośniki stereo.

  Trening SMART z komputerem fitness „Social Workout”
  spory i przychylny dla oka wyświetlacz o wymiarze 10,1 cala

  FINNLO Performance staje się prekursorem dla nowej generacji bieżni i proponuje pełny zestaw produktywności dzięki nowoczesnemu i nietrudnemu w obsłudze komputerowi z systemem Android TFT-Touch. Spraw, aby fitness stał się Twoim stylem życia. Informację na temat. Twoich osiągnięć masz w zasięgu wzroku na obfitym 10,1-calowym wyświetlaczu.

  Jeszcze więcej rozrywki na tablecie
  Dzięki bluetooth i Wi-Fi

  Bluetooth do parowania maszyn SMART takich jak smartfon lub tablet oraz Wi-Fi proponują nieprzeciętne możliwości i pełne spektrum współczesnej łączności. Nie rezygnuj z tabletu czy smartfonu – możesz je komfortowo położyć na zintegrowanym uchwycie.

  Wsparcie aplikacji
  Dla jeszcze pokaźniejszej przyjemności z treningu

  Możliwość zastosowania aplikacji do bieżni FINNLO Performance zapewni impuls niezbędny do osiągnięcia celu - w formie zabawy i radości z biegu. Teraz biegasz ulicami Paryża i jutro w Wielkim Kanionie. Dzięki stosownej aplikacji świat leży u Twoich stóp.

  produkowany dla trafnego odciążenia stawów
  Trening biegowy zorientowany na zdrowie z FINNLO Performance

  Wielowarstwowy pas bieżni „Ortho” o grubości 3,1 mm w połączeniu z 8-punktowym systemem amortyzacji FINNLO Performance pozwala na miękkie lądowanie, co że czujesz się jakbyś biegał na łonie przyrody. Ma to pozytywny wpływ na cały układ mięśniowo-szkieletowy, poprawi dynamikę biegu i odciąży stopy, kolana i stawy biodrowe i kręgosłup. Poczujesz się jak w niebie!

  Bieżnia „Performance” uwielbia Twój styl biegania
  adekwatna dla początkujących i profesjonalistów

  Sam zdecyduj o Twoim biegu, a także określ własne tempo! Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem-długodystansowcem, entuzjastą maratonów, ambitnym i nastawionym na wyniki sprinterem czy rehabilitantem albo sportowcem. FINNLO Performance jest wszechstronnie „uzdolnione” - od rehabilitacji po wyczynowy sport. Bieganie, jogging, spacery - zmienny partner treningowy dla każdego.

  Nieograniczona skuteczność dla wszystkich wymagań
  Power-silnik z najwyższą szybkością

  Dzięki sprawnemu, cichemu i znakomicie dopasowanemu silnikowi o mocy ciągłej 3,5 KM, który osiąga maksymalną moc 9 KM, FINNLO Performance proponuje obszerny zakres prędkości od 0,8 km/h do 22 km/h. Dzięki czemu bieżnia FINNLO Performance nadaje się równocześnie do rehabilitacji, jak i do uprawiania sportów na najwyższym poziomie oraz zapewnia zorientowany na zdrowie trening biegowy z regulacją tempa biegu z skrupulatnością do 0,1 km/h.

  8-krotna regulacja intensywności „One-Click“
  Prosta regulacja prędkości i nachylenia

  podczas treningu korzystasz z wysokiej jakości technice FINNLO Performance. Przy pomocy przycisków bezpośredniego wyboru „One-Touch”, możesz zmieniać prędkość i nachylenie jednym naciśnięciem. Szybkie przełączanie zapewnia najróżniejszy trening o różnych intensywnościach, który symulują bieganie na świeżym powietrzu. Za pomocą przycisków prędkiego wyboru można elektronicznie ustawić nachylenie na ponad 15 stopniach (maks. 15%), a tym samym odpowiednio przygotować się do biegów górskich i wycieczek trekkingowych.

  Po prostu złóż się i schowaj
  znakomity do mieszkań

  Dzięki funkcjonalnej funkcji składania i rolkom transportowym bezproblemowo rozstawiasz bieżnię. A po skończonym treningu tak samo szybką ją złożysz i nie zajmie Ci w schowku dużo miejsca.

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane funkcje: Nachylenie, Czas, Dystans, szybkość
  • liczba spalonych kalorii
  • Puls
  • Programy szkoleniowe: 10
  • Programy fitness: 25
  • 4 profile użytkowników
  • Program manualny: 1
  • Programy kontroli rytmu serca HRC: 3
  • Górna granica pulsu dostosowywana: tak
  • ekran: LCD 10"
  • dobór prędkości bezpośrednich: 8 klawiszy
  • wybór kątów nachylenia bezpośrednich: 8 klawiszy
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja)
  • Pomiar pulsu przez sensory dotykowe
  • Przystawka na telefon/tablet
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem

  informacje technologiczne:

  • Moc ciągła silnika: 3,5 KM
  • Moc maksymalna silnika: 9 KM
  • szybkość: 0,8 - 22 km/h regulowana elektronicznie
  • Nachylenie: 0-15 % dostosowywane elektronicznie
  • wymiary pasa: 152 x 52 cm
  • Rolki transportowe
  • Zasilanie: 230 v, 50 Hz
  • Waga bieżni: 140 kg
  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • wymiary (dł. X szer. X wys.): 200 x 90 x 135 cm
  • rozmiary po złożeniu (dł. X szer. X wys.): 112 x 94 x 180 cm


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze bieżnie treningowe do biegania – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych bieżni do biegania i treningu do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych domowych bieżni do treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie do biegania w domu do 10000 zł cena,
 • ranking bieżni do biegania i treningu do 10000 zł,
 • bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach do biegania i treningu do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach do biegania i treningu do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach do biegania i treningu do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa do biegania do 10000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach do biegania i treningu do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami do biegania w domu do 10000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie do biegania w domu do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami do biegania w domu do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie do biegania w domu do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *