FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni do biegania i treningu do 15000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni do biegania i treningu do 15000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bieżni do biegania i treningu do 15000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni do biegania i treningu do 15000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni fitness do domowego biegania.

Jakie bieżnie do biegania w domu do 15000 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie do biegania w domu do 15000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni do biegania i treningu do 15000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia Kettler Alpha Run 800 ☆

Bieżnia Kettler Alpha Run 800 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Kettler Alpha Run 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Bieżnia Kettler Alpha Run 800
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 800 ☆

Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 800 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 800
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Kettler Alpha Run 800 - najwyższej klasy amortyzacja dla zdrowego treningu! WYSOKIEJ JAKOŚCI KETTLER ENERGY DECK W oparciu o wysokiej jakości "Kettler Energy Deck", dzięki specjalnej piance tłumiącej, Alpha Run 800 zapewnia szczególnie miękkie uczucie biegania.

  Oprócz parametry amortyzujących, ten specjalny materiał ponadto efekt odbicia. Część energii, którą inwestujesz, wraca do Ciebie i wspiera Cię podczas treningu. MINIMALIZACJA WIBRACJI I CICHA PRACA Poza właściwościami amortyzującymi odczuwalnymi na ścięgnach, mięśniach i stawach, elementy Energy minimalizują wibracje na ramie bieżni.

  Hałas jest widocznie zminimalizowany i bieżnia pracuje szczególnie cicho, nawet w trakcie sprintu pod górę. PERSONALIZOWANY ekran TRENINGOWY klarowny i intuicyjny panel sterowania umożliwia prędkie rozpoczęcie treningu.

  Najczęstsze polecenia są przystępne bezpośrednio przy pomocy klawiszy prędkiego wyboru. Nawigacja po menu jest łatwa do zrozumienia i przystępna w 20 językach. Dzięki funkcji Customized View, możesz przypasować ekran treningowy do swoich indywidualnych potrzeb i zapisać trening w swoim profilu.

  KOMPATYBILNA Z APLIKACJAMI FITNESS poprzez połączenie z aplikacjami takimi jak KETTMaps, innymi aplikacjami fitness lub zegarkiem sportowym, możesz interaktywnie organizować swój trening i jednoczyć bieg na bieżni i na świeżym powietrzu w nietrudny i wygodny sposób.

  trafny uchwyt na tablet, smartfon i zegarek sportowy jest zainstalowany bezpośrednio na bieżni. Adekwatna DO KLUBÓW FITNESS Kettler Alpha Run 800 jest także zatwierdzony i pasuje do wykorzystania w klubach fitness.

  Przekonuje typowo solidnym silnikiem o mocy 4 HP, solidnym i trwałym. Perfekcyjna bieżnia dla każdego biegacza. Świetna bieżnia dla każdego wyekwipowana w niezwykle konkretny silnik prądu zmiennego o mocy k AC o mocy 4 KM zalety silnika AC: niskie koszty utrzymania, długa żywotność i nad wyraz przyjemne uczucie biegu Kettler Energy Deck - więcej kilometrów przy tej samej sprawności i mniejszym obciążeniu stawów Dopuszczony do stosowania w klubach fitness wyekwipowany w wysokiej klasy konsolę treningową, najważniejsze parametry treninigowe zawsze w zasięgu wzroku Analiza informacji treningowych aktualizowana na bieżąco Ustawienia te umożliwiają ustawienie żądanej intensywności treningu, konfiguracji treningu i preferencji wyświetlania Zorganizuj swój indywidualny trening dostępne 32 różne programy treningowe Kompatybilna z aplikacjami treningowymi przez Bluetooth (w tym Kinomap) zastosowany uchwyt na smartfon i tablet Ćwiczenia z trenerem: obfite plany i programy treningowe - pozwól nam wspierać Cię w trakcie treningu Podnoszona podstawa z mechanizmem łagodnego opadania Soft-Drop wbudowane: głośnik, wentylator, kółka transportowe i wyrównianie wysokości


☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance ☆

Finnlo Bieżnia elektryczna performance Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia elektryczna performance
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zapraszamy do zaznajomienia się z wynikami testu bieżni elektrycznej FINNLO PERFORMANCE w kategorii „Best Of".Bieżnia została przetestowana w magazynie ETM Testing. Bieżnia elektryczna FINNLO PERFORMANCE Numer katalogowy: 3513 Dlaczego warto wybrać FINNLO? producent FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak też akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy powoduje, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Bieżnia Performance producenta FINNLO by HAMMER Inteligentna, wszechstronna bieżnia z interaktywną metodologią treningową Bezgraniczna łączność poprzez Bluetooth i Wi-Fi perfekcyjny trener personalny Dzięki wszechstronnemu pakietowi multimediów i centralnej konsoli Android Touch jesteś w każdej chwili połączony ze światem fitness.

  nad wyraz obfity pas bieżni zapewnia konieczne bezpieczeństwo, a jednym dotknięciem dopasowujesz żądaną intensywność treningu. Bieżnia o wysokiej sprawności - zaprojektowana, abyś mógł ją jak najlepiej użyć!

  Połączony ze światem Likes i Feeds w trakcie treningu Udostępniaj znajomym zdjęcia i filmy treningowe i zbieraj motywujące polubienia, choćby podczas treningu na bieżni. Dzięki najważniejszym platformom społecznościowym, takim jak Facebook, Instagram, Twitter i YouTube, bieganie unosisz na nowy wyższy poziom przedstawiając swoją aktywność rodzinie i znajomym.

  Korzystając z przeglądarki internetowej możesz uzyskać pomocne wskazówki do biegania, zamówić nowe buty do biegania albo wyszukać przepisy na koktajl albo przekąskę po treningu. Z własną muzyką, Netflix i Spotify Power-trening w domu Inteligentna konsola została też wyekwipowana w ładowarkę USB do sprzętów SMART, a także zintegrowany system dźwiękowy do motywującego treningu w rytmie ulubionej muzyki, którą można odtwarzać bezpośrednio przez Spotify lub wejściem audio przez głośniki stereo.

  Trening SMART z komputerem fitness „Social Workout" spory i przyjazny dla oka ekran o wymiarze 10,1 cala FINNLO Performance staje się prekursorem dla nowej generacji bieżni i oferuje pełny pakiet sprawności dzięki nowoczesnemu i łatwemu w obsłudze komputerowi z systemem Android TFT-Touch.

  Spraw, aby fitness stał się Twoim stylem życia. Informację na temat. Twoich osiągnięć masz w zasięgu wzroku na obfitym 10,1-calowym wyświetlaczu. Jeszcze więcej rozrywki na tablecie Dzięki bluetooth i Wi-Fi Bluetooth do parowania maszyn SMART takich jak smartfon albo tablet, a także Wi-Fi proponują nieporównane możliwości i pełne spektrum współczesnej łączności.

  Nie rezygnuj z tabletu czy smartfonu – możesz je komfortowo położyć na zintegrowanym uchwycie. Wsparcie aplikacji Dla jeszcze większej przyjemności z treningu Możliwość wykorzystania aplikacji do bieżni FINNLO Performance zapewni impuls potrzebny do osiągnięcia celu - w formie zabawy i radości z biegu.

  teraz biegasz ulicami Paryża i jutro w Wielkim Kanionie. Dzięki stosownej aplikacji świat leży u Twoich stóp. Wytwarzany dla optymalnego odciążenia stawów Trening biegowy zorientowany na zdrowie z FINNLO Performance Wielowarstwowy pas bieżni „Ortho" o grubości 3,1 mm w połączeniu z 8-punktowym systemem amortyzacji FINNLO Performance zezwala na miękkie lądowanie, co że czujesz się jakbyś biegał na łonie przyrody.

  Ma to pozytywny wpływ na cały układ mięśniowo-szkieletowy, poprawi dynamikę biegu i odciąży stopy, kolana i stawy biodrowe, a także kręgosłup. Poczujesz się jak w niebie! Bieżnia „Performance" uwielbia Twój fason biegania trafna dla początkujących i profesjonalistów Sam zdecyduj o Twoim biegu, a także określ własne tempo!

  Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem-długodystansowcem, entuzjastą maratonów, ambitnym i nastawionym na wyniki sprinterem czy rehabilitantem albo sportowcem. FINNLO Performance jest wszechstronnie „uzdolnione" - od rehabilitacji po wyczynowy sport.

  Bieganie, jogging, spacery - zmienny partner treningowy dla każdego. Nieograniczona sprawność dla wszystkich wymagań Power-silnik z najwyższą prędkością Dzięki efektywnemu, cichemu i wspaniale dopasowanemu silnikowi o mocy ciągłej 3,5 KM, który osiąga maksymalną moc 9 KM, FINNLO Performance proponuje duży zakres szybkości od 0,8 km/h do 22 km/h.

  dzięki czemu bieżnia FINNLO Performance pasuje jednocześnie do rehabilitacji, jak i do uprawiania sportów na najwyższym poziomie i gwarantuje zorientowany na zdrowie trening biegowy z regulacją tempa biegu z skrupulatnością do 0,1 km/h.

  8-krotna regulacja intensywności „One-Click" Prosta regulacja szybkości i nachylenia podczas treningu korzystasz z wysokiej jakości technologii FINNLO Performance. Przy pomocy przycisków bezpośredniego wyboru „One-Touch", możesz zmieniać szybkość i nachylenie jednym naciśnięciem.

  szybkie przełączanie zagwarantuje rozmaity trening o rozmaitych intensywnościach, który symulują bieganie na świeżym powietrzu. Przy pomocy przycisków szybkiego wyboru można elektronicznie ustawić nachylenie na ponad 15 poziomach (maks.

  15%), a tym samym odpowiednio przygotować się do biegów górskich i wycieczek trekkingowych. Po prostu złóż się i schowaj wyśmienity do mieszkań Dzięki funkcjonalnej funkcji składania i rolkom transportowym bez problemu rozstawiasz bieżnię.

  A po skończonym treningu tak samo szybką ją złożysz i nie zajmie Ci w schowku dużo miejsca. Zobacz: www.finnlo.com.pl Funkcje komputera: Wyświetlane funkcje: Nachylenie, Czas, Dystans, prędkość ilość spalonych kalorii Puls Programy szkoleniowe: 10 Programy fitness: 25 4 profile użytkowników Program manualny: 1 Programy kontroli rytmu serca HRC: 3 Górna granica pulsu dostosowywana: tak wyświetlacz: LCD 10" dobór szybkości bezpośrednich: 8 klawiszy dobór kątów nachylenia bezpośrednich: 8 klawiszy Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Pomiar pulsu przez sensory dotykowe Przystawka na telefon/tablet Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem informacje technologiczne: Moc ciągła silnika: 3,5 KM Moc maksymalna silnika: 9 KM prędkość: 0,8 - 22 km/h regulowana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % regulowane elektronicznie rozmiary pasa: 152 x 52 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 140 kg Max.waga użytkownika: 160 kg rozmiary (dł.

  x szer. X wys.): 200 x 90 x 135 cm rozmiary po złożeniu (dł. X szer. X wys.): 112 x 94 x 180 cm Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja Light Commercial: 24 miesiące Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3513 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje?Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness ☆

Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Horizon Elite T7.1

  Bieżnia Elite T7.1 firmy Horizon Fitness to model przekraczający najśmielsze oczekiwania wymagających miłośników domowych treningów.

  Model ma inteligenty czujnik automatycznie "budzi" bieżnię i wyświetlacz po wejściu na pas biegowy i samoczynnie zatrzymuje ją po zejściu. Maksymalną szybkość z jaką możesz biec to 20km/h. Niedużo? Ustaw nachylenie na 15% i poczuj się jakbyś wbiegał na górski szczyt. Przyciski szybkiej regulacji funkcji ułatwią Ci wybór parametrów czy programu i rozpoczęcie treningu. Programów do wyboru jest aż 23, z czego na szczególną uwagę zasługuje Sprint 8 HIIT będący minutowym programem wytwarzającym masę mięśniową i spalającym tkankę tłuszczową. Gruby, bo aż 3,1-milimetrowy pas ortopedyczny wytrzyma najintensywniejsze treningi. Elite T7.1 dzięki wyposażeniu w amortyzacyjny system VRC sprawia, że bieganie nie obciąża stawów, a nawet jest zdrowsze niżeli po miejskim asfalcie.

  wbudowane w uchwytach sensory dotykowe skrupulatnie zmierzą Twoje tętno, umożliwiając Ci odbywanie sprawnych treningów cardio. O stabilność w trakcie biegu dba stalowa konstrukcja ramy. Jeśli chcesz ćwiczyć a nie możesz pozwolić sobie na zagospodarowanie wolnego pokoju na domową mini siłownię, bieżnie T7.1 to także wybór dla Ciebie. Ma ona bowiem 4 kółka transportowe, a także możliwość złożenia.

  • Powierzchnia biegowa: 153cmx50cmx3,1mm
  • Amortyzacja: Variable Response (VRC)
  • Pas: 3.1 mm Pas ortopedyczny
  • Silnik: 2.75 KM DC Johnson Drive System / 1,84 kW Sterowany cyfrowo
  • prędkość: 0.8–20 km/h / 0.5–12 mph
  • Kąt nachylenia: 0–15%
  • rozmiary urządzenia: 210 x 94.5 x 150 cm / 82.5
  • wymiary po złożeniu: 103.5 x 94.5 x 193.5 cm / 41
  • Waga: 156 kg / 335 lbs.
  • Max waga użytkownika: 180 kg / 375 lbs.
  • Inne: Tryb Energy Saver, 4 kółka transportowe, Ogumowane przyciski Start / Stop, Uchwyt na bidon i akcesoria, technika Instant On, Przyciski szybkiego wyboru prędkości, a także kąta nachylenia, Przyciski dotykowe, Smart Wheel, detektor
  • wyświetlacz: 8.5
  • Funkcje:: Czas, Dystans, Kąt nachylenia, szybkość, Kroki, Kalorie, Puls
  • Programy: 23 Programy w tym: Sprint 8, Dystans (1K, 5K, 10K, Półmaratonn, Maraton), Kalorie (100K, 300K, 500K, 700K), Interwały (Prędkosć Interwały, Szczyt Interwały, solidność Interwały), Odchudzanie, Fitness Test (Gerkin),
  • , Program streownay tętnem (Target HR, % Target HR), Kroki (3000, 5000, 10000), Program Użytkownika (Custom 1, Custom 2)
  • Rozrywka: Głośniki kompatybilne z Bluetooth, Wejście Audio In-Jack
  • ViewFit: Urządzenie kompatybilne z ViewFit
  • Passport: Passport Ready
  • Pomiar pulsu: Czujniki pomiaru pulsu, a także telemetryczny system pomiaru pulsu Polar®, Bluetooth

☆ Bieżnia trx-3000 hrc app ready 3.0 marki Toorx ☆

Bieżnia trx-3000 hrc app ready 3.0 marki Toorx Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia trx-3000 hrc app ready 3.0 marki Toorx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Bieżnia trx-3000 hrc app ready 3.0 marki Toorx
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia bxt226 marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt226 marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt226 marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt226 marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Finnlo Bieżnia endurance v-tft (4005251350306) ☆

Finnlo Bieżnia endurance v-tft (4005251350306) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia endurance v-tft (4005251350306) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia endurance v-tft (4005251350306)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna FINNLO Endurance V-TFT. Maksymalna moc treningu. Zaprojektuj swój trening wytrzymałościowy z Endurance V TFT zgodnie z własnymi życzeniami. Od maksymalnej mocy przy 24 km/h po samodzielnie zaprogramowane profile treningowe, wszystko jest realne na nad wyraz pokaźnej powierzchni do biegania.

  Wszechstronna rozrywka multimedialna sprawi, że Twoja sesja biegania stanie się prawdziwym przeżyciem!....


☆ Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207) ☆

Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Super miękka powierzchnia do biegania w połączeniu z indywidualnym i programami spowodują, iż Twój trening wytrzymałościowy stanie się prawdziwą atrakcją! duża i wygodna powierzchnia pasa i innowacyjny multimedialny komputer i niezliczone programy fitness powodują,nawet ambitni sportowcy z pewnością docenią mocne strony tej bieżni.

  Jeśli bieganie jest Twoją pasją, to bieżnia ALPINE V TFT będzie właściwym wyborem....


☆ Bieżnia elektryczna TRX-3000 3.0 Toorx Pro ☆

Bieżnia elektryczna TRX-3000 3.0 Toorx Pro Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna TRX-3000 3.0 Toorx Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Toorx
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna TRX-3000 3.0 Toorx Pro
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna do wykorzystania komercyjnego, rozmiary: 208 x 85 x 152 cm, moc silnika: 4,5 HP, prędkość: 1 - 22 km/h, zmienna co 0,1 km/h, maksymalna waga użytkownika: 160 kg.

☆ Bieżnia TOORX TRX-3500 ☆

Bieżnia TOORX TRX-3500 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia TOORX TRX-3500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Bieżnia TOORX TRX-3500
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie do biegania w domu do 15000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie do biegania w domu do 15000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni do biegania i treningu do 15000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna commercial 1750 2021 ntl14221 | marki Nordictrack ☆

Bieżnia elektryczna commercial 1750 2021 ntl14221 | marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna commercial 1750 2021 ntl14221 | marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna commercial 1750 2021 ntl14221 | marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Nordictrack Commercial 1750 2021 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 14% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207) ☆

Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Super miękka powierzchnia do biegania w połączeniu z jednostkowym i programami spowodują, iż Twój trening wytrzymałościowy stanie się prawdziwą atrakcją! obfita i wygodna powierzchnia pasa i postępowy multimedialny komputer i niezliczone programy fitness powodują,choćby ambitni sportowcy na pewno docenią zalety tej bieżni.

  Jeśli bieganie jest Twoją pasją, to bieżnia ALPINE V TFT będzie właściwym wyborem....


☆ Bieżnia gardian g6 marki Insportline ☆

Bieżnia gardian g6 marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gardian g6 marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gardian g6 marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia elektryczna HMS BE1862 ☆

Bieżnia elektryczna HMS BE1862 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HMS BE1862 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HMS BE1862
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  kompozycja bieżni pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w wygodnych warunkach. Dzięki systemowi amortyzacji, stawy ani kręgosłup nie odczują długookresowego treningu, a najpotrzebniejsze rzeczy będziemy mieli za każdym razem pod ręką za sprawą uchwytu na bidon i urządzenie przenośne. Wielki pas bieżny jest gwarancją luźnej przestrzeni treningowej, a system bezpieczeństwa zapewni spokojny trening. Ergonomiczny panel z wyraźnym wyświetlaczem LED sprawia, iż trening jest płynny, a my bez trudu wybierzemy stosowny dla siebie program. Trzeba zaznaczyć, że BE1862 została wyposażona w program dostosowany dla ludzi starszych. W tym przypadku nie trzeba się martwić o nagłą zmianę prędkości, czy nadmierne pochylenie bieżni. Produkt posiada zakres prędkości od 0,5 do 24 km/h, i możliwość zmiany kąta nachylenia od 0 do 15%. Jest to możliwość przeprowadzenia pełnego, intensywnego treningu choćby dla szczególnie zaawansowanych zawodników....

☆ Bieżnia Bowflex T25, T25 ☆

Bieżnia Bowflex T25, T25 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Bowflex T25, T25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia Bowflex T25, T25
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieganie na bieżni kojarzy Ci się ze zmęczeniem i nudą? Każdy kilometr dłuży się, jakby trwał nieskończoność?

  Bieżnia T25 pomoże Ci zamienić nudny trening w atrakcyjną przygodę i podróż do wymarzonej sylwetki i kondycji. JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest jej konsola. choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po jednej z wirtualnych ścieżek w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, starczy,znajdziesz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Nowa bieżnia T25 producenta Bowflex to środkowy model z nowej serii sprzętów. Została produkowana po to, by sprostać nawet najistotniej wymagającym użytkownikom, lecz początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu.

  Pamiętaj, że treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów klasyczne bieganie, zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  Jeśli chcesz kupić do domu bieżnię, która pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie,, a także uniknąć nudy podczas biegania, model T25 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.


  nowoczesnY ekran: 10" wysokiej rozdzielczości dotykowy wyświetlacz przystępny dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania lepszych wyników w krótszym czasie, a także jest lekarstwem na nudę podczas pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze szybkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wdostępnym miejscu, co sprawia,wygodnie można zmienić je podczas treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 7 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe oraz manualny. Dzięki czemu wynajdziesz odpowiedni trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy progresywnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania nieograniczonej liczby profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swych postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów, porównywać swoje wyniki.

  wydajnY SILNIK: Cichy, mocny i dynamiczny silnik o stałej mocy 3.75 CHP, zapewnia sprawność i płynną pracę.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami JRNY™ czy Explore the World. Pozwala na to udostępnianie rezultatów swych treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi, udziału w rywalizacjach. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność bieżni z aplikacjami serwisów: Netflix, Prime video. Pełna funkcjonalność aplikacji dostępna po wykupieniu subskrypcji.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: Możesz biegać po wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zagwarantuje aplikacja Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny zimowy dzień.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników albo pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w trafnej strefie tętna, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  szybkośĆ: Zakres szybkości bieżni możesz ustawić od 0 do 20 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom nowoczesnia.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać obszerniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia T25 w płynny sposób umożliwia zmianę konta nachylenia na dwóch płaszczyznach, od -5% do 15%.

  WENTYLATOR: 3 poziomy regulacji intensywności nawiewu powodują, iż Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie większa od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technologii Comfort Tech, która zagwarantuje uzupełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone podczas treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do wykorzystania. Całkowite złożenie bieżni jest realne przy pozostawieniu nachylenia -5 po zakończeniu treningu. Zajmuje ona wtedy jeszcze mniej miejsca niżeli gdy jest złożona przy płaskim decku.

  dane technologicznE:

  wymiary: 216 x 100 x 166 cm (dł. X szer. X wys.)

  ekran: 10" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz dotykowy

  Silnik: 3.75 CHP mocy silnika

  Programy treningowe: 7

  ilość profili użytkowników: nieograniczona

  Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji informacji treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix, Prime video

  Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  szybkość: 0-20 km/h

  Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5% do 15%

  Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.)

  Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™

  Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm

  Rolki: 2,75" (7 cm)

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach oraz za pośrednictwem opaski na rękę albo pasa telemetrycznego (nie dołączone)

  Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę prędkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu

  dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki

  Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu

  Waga artykułu: 146 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 181 kg

  asygnowana do wykorzystywania domowego i półkomercyjnego

  Gwarancja: 2 lata

  Aby poprawnie skonfigurować bieżnię, przy pierwszym uruchomieniu powinna zostać połączona z wifi

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę produktywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening zawsze będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine" znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i kreuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest idealny dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY proponuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii". JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dobranych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje roczne członkostwo Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane bieżnie do biegania treningowego – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych bieżni do biegania i treningu do 15000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych bieżni fitness do domowego biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie do biegania w domu do 15000 zł cena,
 • ranking bieżni do biegania i treningu do 15000 zł,
 • bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach do biegania i treningu do 15000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach do biegania i treningu do 15000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach do biegania i treningu do 15000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach do biegania i treningu do 15000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami do biegania w domu do 15000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie do biegania w domu do 15000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami do biegania w domu do 15000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie do biegania w domu do 15000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *