FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni do biegania i treningu do 15000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni do biegania i treningu do 15000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bieżni do biegania i treningu do 15000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni do biegania i treningu do 15000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni fitness do domowego biegania.

Jakie bieżnie do biegania w domu do 15000 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie do biegania w domu do 15000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni do biegania i treningu do 15000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia Proform Pro 9000 ☆

Bieżnia Proform Pro 9000 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Proform Pro 9000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: Bieżnia Proform Pro 9000
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Pro 9000 producenta ProForm to mocna, potężna i progresywna technicznie bieżnia do wykorzystywania domowego. Wyposażona jest m.in. W skuteczny silnik o stałej mocy 3.6 CHP, spory zakres regulacji kąta nachylenia w dwóch płaszczyznach, głośniki oraz wentylator.

  Jednym z największych atutów bieżni jest połączenie z aplikacją iFit. Obecnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który opowiada ciekawe historie o miejscu, w którym się znajdujecie i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Bieżnia elektryczna Pro 9000 to funkcjonalny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Ekran: 21,5" barwny, dotykowy.

  Kontroluje cechy treningu i zezwala na wybór programów treningowych. Pokaźny kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii. KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przypasuj prędkość i nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi oraz samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy.

  iFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze produktywniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki.

  Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom wbudowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 pozwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych. TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator CoolAire™.

  Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł poznać błogi chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i przypasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia zaopatrzona jest w dodatku w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku. KIESZENIE NA AKCESORIA: Umieszczone zaraz obok wyświetlacza gwarantują, iż bidon z wodą będziesz mieć za każdym razem pod ręką.

  dzięki temu zadbasz o nawodnienie w trakcie treningu. ZAKRES REGULACJI prędkośCI: Zakres regulacji prędkości w bieżni Pro 9000 wynosi od 0 do 22 km/h. Dzięki klawiszom prędkiego dostępu QuickSpeed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: potrzebna dla osiągnięcia optymalnych wyników treningu! Nachylenie pasa bieżnie regulowane jest elektronicznie w dwóch płaszczyznach (+ 12% oraz – 3%), dzięki temu użytkownik ma możliwość dopasowania parametrów tren...


☆ Bieżnia mystral marki Insportline ☆

Bieżnia mystral marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia mystral marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia mystral marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia gardian g6 marki Insportline ☆

Bieżnia gardian g6 marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gardian g6 marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gardian g6 marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia SOLE F85 by Hammer (4005251341700) ☆

Bieżnia SOLE F85 by Hammer (4005251341700) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia SOLE F85 by Hammer (4005251341700) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SOLE
 • Nazwa produktu: Bieżnia SOLE F85 by Hammer (4005251341700)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia F85 firmy SOLE żeby Hammer z silnikiem o mocy 4 KM (moc ciągła) i maksymalnej szybkości 18 km/h. SOLE F85 stanie na wysokości zadania przed wszystkimi trudnymi wyzwaniami treningowymi. Wyjątkowo długi i znaczny pas bieżni gwarantuje potrzebną stabilność i bezpieczeństwo, które są ważne w profesjonalnym treningu. Przyciśnięcie jednego przycisku spowoduje, iż bieżnia SOLE F85 przyspieszy do 22 km/h dzięki wysokiej jakości silnikowi o mocy 4 KM (moc ciągła) i zapewnia nachylenie do 15%. Wbudowane sprężynowanie zapewnia trening bezpieczny dla stawów i cichy jak nigdy dotąd. Inteligentna kontrola tętna obliczy w trakcie treningu na podstawie wieku Twoje wyśmienite tętno. Umożliwia to bezpieczny, wydajny i zorientowany na zdrowie trening. Dzięki nowoczesnemu mechanizmowi składania bieżnię można złożyć, aby zaoszczędzić miejsca. Bieżnia F85 została wyekwipowana w nowy monitor TFT, który zagwarantuje wysoką jakoś obrazu. Ten najnowocześniejszy komputer treningowy zagwarantuje najlepszy przegląd Twoich informacji treningowych. W dodatku ma funkcję Bluetooth, która zezwala na śledzenie i zapisywanie wszelkich informacji w nowej aplikacji SOLE Fitness. Osiągaj Twoje cele treningowe szybciej i produktywniej. Bieżnia proponuje też wyjątkowo szeroką i bezpieczną dla stawów powierzchnię do biegania o rozmiarach 156 cm x 56 cm. Ta nowo opracowana technologia tłumienia „Waldboden" ogranicza obciążenie stawów w kontraście do biegania po asfalcie. Zintegrowana funkcja składania powoduje, iż bieżnia SOLE F85 jest wyjątkowo komfortowa i nietrudna do złożenia. Po zwolnieniu dźwigni bieżnia opuszcza się powoli w kierunku podłogi. Bieżnię można prosto przenosić przy pomocy zintegrowanych rolek transportowych - a wszystko to bez konieczności pomocy drugiej osoby. Głośniki pozwalają na podłączenie odtwarzacza MP3 albo telefonu komórkowego. Szybkie podłączenie przy pomocy dostarczonego kabla AUX i już możesz słuchać w trakcie ćwiczeń ulubionej muzyki. W trakcie intensywniejszych sekwencji biegu i wyższych temperatur ulgę sprawi zintegrowany w kokpicie wentylator. 10 zaprogramowanych programów treningowych zapewnia najkorzystniejszą mnogość podczas ćwiczeń. Jest to realne za naciśnięciem jednego przycisku na obszernym 23 cm wyświetlaczu TFT. Przyciski prędkiego dostępu po obu stronach oraz staranne ustawienie prędkości z starannością do 0,1 km/h i stopnia nachylenia z dokładnością do 1% zapewniają najwyższy komfort podczas biegania w domu. Stabilność, maksymalne obciążenia, powierzchnia pasa bieżni i dostatek programów: SOLE F85 marki SOLE żeby HAMMER jest zwycięzcą we wszystkich obszarach i kilkakrotnie już zdobył nagrodę Best Buy Award....

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 ☆

Sole Bieżnia by hammer f65 Najniższa Cena Online

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Bieżnia by hammer f65
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna producenta SOLE żeby HAMMER na pierwszy rzut oka ma super innowacyjny designem. Obfity wyświetlacz LCD gwarantuje maksymalny przegląd wszystkich danych treningowych. To sprawia, iż bieganie w domu jest nadzwyczajnym doświadczeniem....


☆ Bieżnia incondi t6000i marki Insportline ☆

Bieżnia incondi t6000i marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia incondi t6000i marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia incondi t6000i marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline inCondi T6000i jest to profesjonalna bieżnia, przeznaczona do użytku komercyjnego. Bieżnia posiada bogatą funkcjonalność, w skład którego wchodzi wyrafinowany komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, niezawodny silnik AC o maksymalnej mocy 4 KM, regulacja kąta nachylenia pasa w 22 pozycjach i masywne wzmocnienia wzdłuż powierzchni pasa. Urządzenie ma możliwość połączenia z tabletem lub iPad przez Bluetooth i aplikację FitShow.

  Podświetlany wyświetlacz LCD bieżni T6000i wyświetla sporo użytecznych danych, takich jak prędkość, czas, dystans, tętno, a także spalone kalorie. Do innych zalet inSPORTline inCondi T6000i możemy zaliczyć spokojną i cichą pracę silnika, czujniki tętna w uchwytach i maksymalną prędkość 22 km/h. mocna budowa z pasem bieżni o rozmiarach 163 x 55 cm i nośności 160 kg zagwarantuje wysoką trwałość w trakcie ćwiczeń. Bieżnia inCondi T6000i jest wyposażona w układ dźwiękoszczelny i specjalny system zawieszenia SAS świetnie pochłaniający wstrząsy. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń, bieżnia została wyposażona w awaryjny przycisk bezpieczeństwa, który natychmiastowo zatrzymuje pas bieżni. Bieżnia dodatkowo funkcję pauzy, która pozwala na kontynuację przerwanego treningu, bez konieczności jego ponownego ustawiania. Aby uzyskać najdokładniejsze wyniki przebytego treningu bieżnia została wyekwipowana w progresywny komputer. Proponuje on 24 gotowych programów, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC i program manualny, w którym można przystosowywać bieżnię do swych potrzeb. Panel bieżni jest dodatkowo wzbogacony w uchwyt dla sprzętów elektronicznych albo książek. Świetne właściwości bieżni inSPORTline inCondi T6000i sprawiły, że jest to popularny model bieżni wykorzystywany równocześnie w mistrzowskich siłowniach i klubach, jak i w domu.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:

  FitShow:


☆ Bieżnia Flow Fitness PERFORM T2i ☆

Bieżnia Flow Fitness PERFORM T2i Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Flow Fitness PERFORM T2i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Flow Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia Flow Fitness PERFORM T2i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie do biegania w domu do 15000 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie do biegania w domu do 15000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni do biegania i treningu do 15000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia mystral marki Insportline ☆

Bieżnia mystral marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia mystral marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia mystral marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia elektryczna Bowflex Bxt326 100547 |, 708447910172 ☆

Bieżnia elektryczna Bowflex Bxt326 100547 |, 708447910172 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Bowflex Bxt326 100547 |, 708447910172 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Bowflex Bxt326 100547 |, 708447910172
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt326 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 13% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450 ☆

Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450 Najniższa Cena Online

☆ Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial 2450 to solidna, mocna i innowacyjna technologicznie bieżnia do wykorzystywania domowego. Wyekwipowana jest m.in. W skuteczny silnik, wielki zakres regulacji kąta nachylenia w dwóch płaszczyznach, szeroki pas bieżny, wentylator AutoBreeze™ sterowany automatycznie w zależności od szybkości z jaką biegnie użytkownik. 14" kolorowy wyświetlacz dotykowy kontrolujący atrybuty treningu i umożliwiający dobór programów treningowych iFit®, innowacyjny system amortyzacji Flex™ Cushioning, obniżający zmęczenie i obciążenie stawów, port audio i system nagłośnienia eksponuje bieżnię wśród innych dostępnych na rynku.

  wyświetlacz: 14" kolorowy, dotykowy. Kontroluje atrybuty treningu i umożliwia dobór programów treningowych. Szeroki kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: przystosuj swoją prędkość oraz nachylenie bieżni przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi oraz automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się miły dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doświadczyć przyjemny chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przystosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyekwipowana jest na dodatek w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: konieczna dla osiągnięcia optymalnych wyników treningu! Nachylenie pasa bieżnie dostosowywane jest elektronicznie w dwóch płaszczyznach (+ 15%, a także – 3%), dzięki temu użytkownik ma możliwość przypasowania parametrów treningu do swych wymagań.

  ZAKRES REGULACJI szybkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni Commercial 2450 wynosi od 0 do 22 km/h. Dzięki klawiszom szybkiego dostępu 1-Touch™ Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  WYSOKOWYDAJNY SILNIK: Trenuj bezpieczniej, dłużej i ciszej! Silnik o stałej mocy 4.25 CHP zapewnia genialną efektywność i płynną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Zbudowany, aby wytrzymywać najdłuższe treningi, w dodatku zapewnia redukcję hałasów oraz produktywne chłodzenie w trakcie treningu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI FLEX CUSHIONING: najmocniej innowacyjny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Zapewnia amortyzację od pasa bieżni dla komfortu stawów.

  BEZPIECZEŃSTWO na ogół: Bieżnia wyekwipowana jest w boczne stopnie bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią antypoślizgową, która zabezpiecza przed nieumyślnym zsunięciem się ze sprzętu.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: potężna , a także nierozciągliwy pas bieżni Commercial 2450 przeznaczony jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 135 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: znaczny pas bieżni o rozmiarach 56 x 152 cm (szer. X dł.) zagwarantuje obszerniejsze bezpieczeństwo i komfort podczas biegu.

  informacje technologicznE:

  Konsola: 14" barwny, dotykowy

  Silnik: 4.25 CHP stałej mocy silnika

  Funkcje konsoli: prędkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno

  szybkość: 0-22 km/h (1-Touch™ Speed Control)

  Pas bieżni: 56 cm x 152 cm nierozciągliwy

  Rolki: 2,5"

  Amortyzacja bieżni: technologia Runners Flex™ Cushioning

  Nachylenie bieżni: regulowane elektronicznie w dwóch płaszczyznach:

  w dół -3% (1-Touch™ Decline Control)

  w górę +15% (1-Touch™ Incline Control)

  wymiary bieżni: 206 x 99 x 150 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiary bieżni złożonej: 89 x 99 x 190 cm (dł. X szer. X wys.)

  Łatwe składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver® oraz systemem EasyLift™ Assist

  Klawisze szybkiego dostępu zmiany prędkości, a także nachylenia

  dodatkowe wyposażenie: głośniki, wentylator

  Maksymalna waga użytkownika: 135 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata, 5 lat na silnik, 10 lat na konstrukcję ramy

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na przeróżne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i spora a oczyszczanie ich proste i intuicyjne. W poszukiwaniu świetnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz jeszcze opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i udoskonalana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie odnajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zintegruje trening tak, abyś znajdował się w odpowiedniej strefie tętna. Dostosowanie treningu to jednocześnie spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje różnorodne sposoby żeby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać niebanalne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT i udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki wspaniałej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

  Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnorodnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich mnogość jest bezdyskusyjnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na rozmaite warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: kolekcja treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, trwałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (obniżać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różne ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność i spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane bieżnie do biegania treningowego – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych bieżni do biegania i treningu do 15000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych bieżni fitness do domowego biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie do biegania w domu do 15000 zł cena,
 • ranking bieżni do biegania i treningu do 15000 zł,
 • bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach do biegania i treningu do 15000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach do biegania i treningu do 15000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach do biegania i treningu do 15000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa do biegania do 15000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach do biegania i treningu do 15000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami do biegania w domu do 15000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie do biegania w domu do 15000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami do biegania w domu do 15000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie do biegania w domu do 15000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.