FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni do biegania i treningu do 8000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni do biegania i treningu do 8000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni do biegania i treningu do 8000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni do biegania i treningu do 8000 zł,
 • TOP5 często wybieranych bieżni domowych do treningu biegowego.

Jakie bieżnie do biegania w domu do 8000 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie do biegania w domu do 8000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni do biegania i treningu do 8000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) ☆

Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HORIZON FITNESS
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Horizon Paragon X zrewolucjonizowała rynek bieżni! nowoczesna technika Air Train gwarantuje realistyczne wrażenia podczas biegania. Krok na trawie czy piasku jest wyśmienicie amortyzowany poprzez podłoże, lecz za to mniej jednostajny i mniej elastyczny.

  Asfalt natomiast, pozwala na dynamiczne odbicie i rozwijanie prędkości startowych. Według maratończyka Toma Hollanda, jeśli chcesz biegać bez kontuzji, powinieneś niejednokrotnie zmieniać nawierzchnie, na których trenujesz.

  teraz masz taką możliwość, dzięki treningowi na bieżni Horizon Paragon X! postępowY DESIGN Bieżnia Horizon Paragon X zachwyca w głównej mierze swym designem. Została wykonana z wysokiej jakości tworzyw.

  PROSTA W OBSŁUDZE Dzięki systemowi One-Touch możesz bardzo momentalnie rozpocząć i zakończyć swój trening. Co więcej masz do dyspozycji dodatkowo przyciski szybkiego wyboru, które znajdują się w niezwykle komfortowym miejscu na bocznych poręczach.

  Pozwalają one zmienić szybkość lub nachylenie kąta bieżni. Wszelkie zmiany prędkości albo nachylenia można również ustawić przy pomocy przycisków dotykowych, które znajdują się na konsoli. InnowacyjnY SYSTEM JONSON DRIVE Czuły, cyfrowy system napędowy kalibruje się przy każdym kroku, co pozwala zachować rytm biegu.

  dodatkowo bieżnię można bezpiecznie umieścić w dowolnym miejscu w domu, ponieważ niska prędkość obrotowa silnika gwarantuje cichą i długofalową pracę. WygodnY MECHANIZM SKŁADANIA Bieżnia Horizon Paragon X została wyekwipowana w kółka transportowe, a także mechanizm składania.

  To sprawia,bezproblemowo przeniesiesz ją w dowolne miejsce w swym domu. BezprecedensowA technologia AIRTRAIN rewolucyjna technologia AirTrain proponuje możliwość zmiany twardości pasa biegowego, co pozwala ukształtować trening tak realnie jak to tylko możliwe.

  Pod powierzchnią biegową znajduje się nowoczesny system poduszek powietrznych. REGULACJA TWARDOŚCI PASA BIEGOWEGO nowoczesny 3D-Program dostosowuje automatycznie poziom twardości pasa biegowego do zmieniającej się prędkości czy nachylenia bieżni.

  ponadto możesz sam wybrać poziom twardości wybierając spośród możliwych ustawień "Początkujący", "Bieg przełajowy" czy "Zawody". SYMULACJA różnorodnYCH FORM TRENINGU Możesz w dodatku manualnie regulować ustawienie twardości według własnego upodobania.

  Tym samym możesz urozmaicać swój trening i symulować najróżniejsze formy treningu czy to po gruncie leśnym, po asfalcie czy po ścieżce żwirowej w parku. Dodając do tego możliwość zmiany nachylenia bieżni aż o 15% możesz ustawić naprawdę wymagający trening.

  wygodnA, jednostajnA I WYTRZYMAŁA Bieżnia Horizon Paragon X wyekwipowana została w naręczne czujniki tętna, które starannie mierzą twój puls w trakcie treningu. Ponadto wyjątkowo znaczna powierzchnia pasa biegowego proponuje odpowiednio dużo miejsca do wykonywania naprawdę wymagających treningów.

  Do tego wszystkiego bieżnia Paragon Xjest nad wyraz wytrzymała i zaimplementowany System Johnson Drive z silnikiem o mocy 3,25 KM. KOMPATYBILNA Z APLIKACJAMI przez BLUETOOTH Bieżnia Horizon Paragon X zastosowany moduł łączności Bluetooth.

  Możesz zespolić swój smartfon albo tablet z bieżnią i radować się innowacyjnym i indywidualnym treningiem. Ponadto bieżnia jest kompatybilna z aplikacją FitDisplay. Aplikacja ta zapewnia niezliczone możliwości rozrywki.

  Możesz m.in.: przystąpić do zawodów z innymi użytkownikami i zbierać bonusowe punkty. Możesz także wykonywać intensywne treningi interwałowe z zainstalowanym programem Sprint 8. Funkcja Bluetooth Przyciski szybkiego wyboru w poręczach - do zmiany prędkości albo nachylenia bieżni System Johnson Drive technologia AirTrain - możliwość zmiany twardości pasa biegowego Kompatybilność z aplikacjami: @Zone, Zwift


☆ Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Jet 300 pochodzi z Reebok Jet Series. Wyekwipowana jest w najnowocześniejszą technologię amortyzacji pasa i płyty bieżni Air Motion Technology. Amortyzujące poduszki powietrzne przenoszą powietrze, aby jak najlepiej przypasować się do uderzenia stopy użytkownika o płytę bieżni. Ruchome kanaliki powietrzne pomagają ograniczyć siłę reakcji podłoża, żeby zapobiec przeciążeniom stawów i innym potencjalnym obrażeniom w trakcie biegu, umożliwiając tym samym bezpieczne i dłuższe treningi biegowe.

  Bieżnia napędzana jest silnikiem o mocy 2.5HP i może osiągnąć prędkość maksymalną 20 km/h. Prędkość można błyskawicznie iprzypasowywać przy pomocy przycisków przyrostowych umieszczonych na konsoli lub bezpośrednich przycisków szybkości na poręczach.

  Bieżnia ma regulację kąta nachylenia pasa bieżnego w zakresie od 0% do 15%, a tym samym jest adekwatna równocześnie do treningu chodziarskiego czy biegowego na płaskim terenie jak i podbiegów i treningu górskiego. Dodatkowo 27 programów treningowych daje praktycznie nieograniczone możliwości treningowe.

  Bieżnia Reebok Jet 300 jest w 95% zmontowana w chwili dostawy, dzięki temu może być uruchomiona i wykorzystywana w mgnieniu oka, a jej mechanizm składania z bezpiecznym i nieskomplikowanym w obsłudze systemem Soft Drop czyni sprzęt wprost świetnym.

  Projektanci bieżni z linii Jet Series nie zapomnieli o licznych udogodnieniach takich jak m.in.: zastosowane głośniki kompatybilne z odtwarzaczem MP3, wentylatory, kółka transportowe, wejście typu Jack na słuchawki czy dwie kieszenie na butelki na głównym panelu.

  dane technicznE:

  Zakres prędkości: 1-20 km/h

  rozmiary okna wyświetlacza: 128 x 64 mm

  Maksymalna waga użytkownika: 140 kg

  Regulacja kąta nachylenia pasa bieżni: 15 poziomów (0-15%)

  wymiary pasa bieżni: 150 x 51 cm

  Moc silnika: 2.5 HP

  Programy treningowe: 27

  Amortyzacja: Air Motion Technology

  ekran demonstrujący: nachylenie, puls, kalorie, czas, prędkość, dystans oraz wybrany program.

  Pomiar tętna: sensory

  Dodatki: wentylator z regulacją, kółka transportowe, głośniki, dwie kieszenie na butelki

  Gwarancja:

  - Rama: 25 lat

  - Praca/części: 2 lata

  - Silnik: 10 lat

  REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS

  Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu prekursorskich technologii i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

  Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  idealnie dopasowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez mnóstwo lat.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i, BT*_NTL10421 ☆

NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i, BT*_NTL10421 Najniższa Cena Online

☆ NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i, BT*_NTL10421 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NORDICTRACK
 • Nazwa produktu: NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA EXP 7i, BT*_NTL10421
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 7i to wysokiej jakości, solidny i nowoczesny technicznie sprzęt fitness. Wyekwipowana jest m.in. W 7" dotykowy wyświetlacz, regulację kąta nachylenia, wielki pas bieżni i efektywny silnik, a typowo dostęp do tysięcy programów treningowych, które są przystępne do wyboru z aktywnym członkostwem iFit®.

  Bieżnia elektryczna EXP 7i to użyteczny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych. Ekran: 7" kolorowy, dotykowy. Prosto odczytasz bieżące statystyki biegu. KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: dostosuj swoją szybkość oraz nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi, a także samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: Nachylenie pasa bieżni wyregulujesz za pomocą przycisków na konsoli w zakresie od 0% do + 12%).

  dzięki temu masz możliwość dopasowania parametrów treningu do swoich wymagań. ZAKRES REGULACJI prędkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni EXP 7i wynosi od 0 do 16 km/h. Dzięki klawiszom prędkiego dostępu Digital Quick Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  mocnY I CICHY SILNIK: Silnik o stałej mocy 2.6 CHP gwarantuje wspaniałą sprawność i płynną pracę bieżni nawet przy maksymalnym obciążeniu. SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI RUNNERS FLEX™ CUSHIONING: najmocniej innowacyjny system amortyzacji bieżni NordicTrack.

  Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas biegu po twardym podłożu, trening na bieżni przyniesie ulgę Twoim stawom. BEZPIECZEŃSTWO z zasady: Bieżnia wyposażona jest w boczne stopnie bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią antypoślizgową.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna i nierozciągliwy pas bieżni EXP 7i przeznaczony jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 135 kg. POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: Pas bieżni o rozmiarach 51 x 140 cm (szer.

  x dł.) zagwarantuje bezpieczeństwo i komfort w trakcie biegu. KOMFORT TRENINGU: Na umieszczonej w panelu przednim tacce na akcesoria zmieścisz bidon z wodą, tablet, telefon lub inne akcesoria, których możesz potrzebować w trakcie biegu.

  informacje technicznE: Konsola: 7" kolorowy Silnik: 2.6 CHP stałej mocy silnika Funkcje konsoli: szybkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno szybkość: 0-16 km/h (1-Touch™ Speed Control) Pas bieżni: 51 cm x 140 cm nierozciągliwy Amortyzacja bieżni: technologia Runners Flex™ Cushioning Nachylenie bieżni: dostosowywane elektronicznie od 0% do +12% (Digital Quick Incline Control) wymiary bieżni: 180 x 87 x 152 cm (dł.

  x szer. X wys.) rozmiary bieżni złożonej: 99 x 87 x 163 cm (dł. X szer. X wys.) Waga bieżni: 90 kg nieskomplikowane składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver® i systemem EasyLift™ Assist Klawisze szybkiego dostępu zmiany szybkości oraz nachylenia uzupełniające wyposażenie: głośniki, tacka na akcesoria, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 135 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: - 2 lata od daty zakupu - na całość podzespołów wraz z usługą naprawy świadczonej w trybie door2door,- 5 lat od daty zakupu - na silnik, bez usługi podmiany.

  Istnieje możliwość wykonania usługi wymiany przez serwis, po jednostkowej wycenie.- 10 lat od daty zakupu - na ramę, bez usługi zamiany. Istnieje możliwość wykonania usługi podmiany poprzez serwis, po indywidualnej wycenie.

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, żeby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różnorodne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także interesujące historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i spora a przefiltrowanie ich łatwe i intuicyjne. W poszukiwaniu wspaniałego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, typ treningu czas czy jego intensywność.

  tworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu wyszukasz w dodatku opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, iż bieżnia czy rower samoczynnie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zespoi trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dobranie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost prędkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. Podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje rozmaite sposoby żeby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji.

  w dodatku za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać niebanalne nagrody. W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki rewelacyjnej do medytacji i jogi czy rozciągania, by pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki temu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki. Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w zróżnicowanych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich obfitość jest bezapelacyjnie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, solidność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (ograniczać lub powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie. STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują najróżniejsze ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność, a także spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.


☆ Finnlo Bieżnia technum v-led (4005251350108) ☆

Finnlo Bieżnia technum v-led (4005251350108) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia technum v-led (4005251350108) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia technum v-led (4005251350108)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  wyświetlacz LED gwarantujący najlepszą czytelność.

  Ostry jak brzytwa 6-kierunkowy ekran LED zagwarantuje wyśmienity odczyt parametrów! Wszystkie znaczne dane treningowe są wyraźnie wyświetlane. Gniazdo ładowania USB i funkcja Bluetooth gwarantują, iż Twój trening nigdy nie będzie nudny. Kompatybilne aplikacje fitness Zwift i Kinomap gwarantują jeszcze pokaźniejszą obfitość i dopełniającą dawkę motywacji. Rywalizuj z innymi i daj się ponieść zwodniczo prawdziwym treningom na żywo.

  Niezliczone opcje treningowe.

  progresywny komputer wielofunkcyjny zagwarantuje ogromny wybór najnowocześniejszych programów biegowych. Wybierz spomiędzy 24 programów szkoleniowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o trening interwałowy, czy cardio, pokaźny wybór nie pozostawia nic do życzenia. Oczywiście istnieją dodatkowo profile użytkowników, które można zaprojektować indywidualnie. Dzięki 6 programowalnym przyciskom prędkiego wybierania możesz przejść do ulubionego treningu za jednym naciśnięciem przycisku.

  Zdrowy trening serca.

  Aby osiągnąć jeszcze lepszy sukces treningowy, zwracaj uwagę na tętno podczas sesji. Biegi wytrzymałościowe sterowane tętnem są bardzo prawidłowe dla układu sercowo-naczyniowego. Bezusterkowe ręczne czujniki tętna nadają się do prędkiego sprawdzenia aktualnego bicia serca. Jeśli chcesz produkować precyzyjne dane, podłącz opcjonalny pas piersiowy do bieżni.

  12 poziomów nachylenia, szybkość do 20 km/h, maksymalna moc 5 KM sprawiają, iż bieżnia Technum V LED wytrzyma wszelkie ambicje treningowe swych użytkowników.

  Schowaj ją szybko!

  Bieżnia Technum V LED odszuka miejsce nawet na najmniejszej powierzchni. nietrudny mechanizm składania z płynnie pracującymi kółkami transportowymi pozwala na skuteczne przemieszczanie jej po udanym treningu.

  Kompaktowy i bezawaryjny.

  jednostajny wielopunktowy system nośny i kompaktowe rozmiary 197 x 158 x 94 cm zapewniają maksymalną produktywność przy nieznacznych wymaganiach przestrzennych. Dla sympatyków sportu o maksymalnej wadze 150 kg, ta przemyślana bieżnia jest niezastąpiona!

  właściwości techniczne

  parametry komputera

☆ Bieżnia NordicTrack EXP 7i, NTL10423 ☆

Bieżnia NordicTrack EXP 7i, NTL10423 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia NordicTrack EXP 7i, NTL10423 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Bieżnia NordicTrack EXP 7i, NTL10423
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 7i to wysokiej jakości, solidny i nowoczesny technicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. W 7" dotykowy ekran, regulację kąta nachylenia, obfity pas bieżni i skuteczny silnik, a z zasady dostęp do tysięcy programów treningowych, które są dostępne do wyboru z aktywnym członkostwem iFit®.

  Bieżnia elektryczna EXP 7i to użyteczny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych. Wyświetlacz: 7" barwny, dotykowy. Prosto odczytasz bieżące statystyki biegu. KLAWISZE prędkiEGO DOSTĘPU: dostosuj swoją prędkość, a także nachylenie bieżni przy pomocy jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, aby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi, a także samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: Nachylenie pasa bieżni wyregulujesz przy pomocy przycisków na konsoli w zakresie od 0% do + 12%).

  dzięki czemu masz możliwość dostosowania parametrów treningu do swoich wymagań. ZAKRES REGULACJI szybkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni EXP 7i wynosi od 0 do 16 km/h. Dzięki klawiszom prędkiego dostępu Digital Quick Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  potężnY I CICHY SILNIK: Silnik o stałej mocy 2.6 CHP zagwarantuje rewelacyjną skuteczność i płynną pracę bieżni choćby przy maksymalnym obciążeniu. SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI RUNNERS FLEX™ CUSHIONING: najbardziej nowoczesny system amortyzacji bieżni NordicTrack.

  Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas biegu po twardym podłożu, trening na bieżni przyniesie ulgę Twoim stawom. BEZPIECZEŃSTWO zwykle: Bieżnia wyekwipowana jest w boczne poziomy bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią antypoślizgową.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: potężna oraz nierozciągliwy pas bieżni EXP 7i dedykowany jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 135 kg. POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: Pas bieżni o rozmiarach 51 x 140 cm (szer.

  x dł.) zagwarantuje bezpieczeństwo i komfort podczas biegu. KOMFORT TRENINGU: Na umieszczonej w panelu przednim tacce na akcesoria zmieścisz bidon z wodą, tablet, telefon lub inne akcesoria, których możesz potrzebować w trakcie biegu.

  informacje technologicznE: Konsola: 7" kolorowy Silnik: 2.6 CHP stałej mocy silnika Funkcje konsoli: prędkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno prędkość: 0-16 km/h (1-Touch™ Speed Control) Pas bieżni: 51 cm x 140 cm nierozciągliwy Amortyzacja bieżni: technika Runners Flex™ Cushioning Nachylenie bieżni: regulowane elektronicznie od 0% do +12% (Digital Quick Incline Control) rozmiary bieżni: 180 x 87 x 152 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary bieżni złożonej: 99 x 87 x 163 cm (dł. X szer. X wys.) Waga bieżni: 90 kg nieskomplikowane składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver®, a także systemem EasyLift™ Assist Klawisze prędkiego dostępu zmiany prędkości oraz nachylenia dopełniające wyposażenie: głośniki, tacka na akcesoria, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 135 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: - 2 lata od daty zakupu - na całość podzespołów wraz z usługą naprawy świadczonej w trybie door2door, - 5 lat od daty zakupu - na silnik, bez usługi wymiany.

  Istnieje możliwość wykonania usługi zamiany poprzez serwis, po jednostkowej wycenie. - 10 lat od daty zakupu - na ramę, bez usługi podmiany. Istnieje możliwość wykonania usługi podmiany przez serwis, po indywidualnej wycenie.

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE! – CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, żeby nadal radować się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

  Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy. Treningi podzielone są na różne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez fachowego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i znaczna a oczyszczanie ich nietrudne i instynktowne. W poszukiwaniu perfekcyjnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność.

  produkowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz także opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

  Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana. Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training.

  Oznacza to, że bieżnia czy rower samoczynnie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i dopasuje trening tak, abyś znajdował się w trafnej strefie tętna. Dobranie treningu to jednocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje.

  w rezultacie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z ulepszona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej. Podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu.

  Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników. IFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie.

  iFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby aby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji.

  ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać atrakcyjne nagrody. W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki genialnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.

  dzięki czemu możesz analizować i udoskonalać swoje wyniki. Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit.

  Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego. PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM: Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich dostatek jest niezaprzeczalnie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na rozmaite warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem.

  Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, trwałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu.

  Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (zniżać lub rozszerzać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości.

  Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnorodnym terenie. STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu.

  Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różnorodne ćwiczenia i zadania na mocnych sprzętach. TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność i spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim. TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy lub chcielibyśmy odwiedzić.

  Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.


☆ Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499 ☆

Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Ćwiczone grupy mięśni:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe;Długość pasa bieżnego:162 cm;Funkcje dopełniające:przeciwpoślizgowy pas bieżny, wejście MP3, miejsce na bidon, system amortyzacji, przycisk bezpieczeństwa;Funkcje komputera:99 programów treningowych, czas, dystans, kalorie, możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, szybkość, puls, pulsometr zaimplementowany w rączki, wejście USB, wyświetlacz LCD, diagram charakterystyki programu;Gwarancja:24 miesiące;Kąt nachylenia pasa biegowego:0 - 18 %;Klasa urządzenia:S - do mistrzowskiego lub komercyjnego stosowania;Maksymalna waga użytkownika:200 kg;Moc silnika maksymalna:4 HP;Możliwość złożenia:tak;Pomiar tętna:tak;szybkość maksymalna:22 km/h;prędkość nieduża:1 km/h;Regulacja kąta nachylenia pasa biegowego:tak;Rolki transportowe:tak;Szerokość pasa bieżnego:60 cm;Waga:238 kg;rozmiary:220 x 95 x 152 cm


☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline ☆

Bieżnia incondi t50i marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia incondi t50i marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T50i to wysokiej jakości sprzęt, asygnowany do stosowania domowego. Bieżnia jest wyekwipowana w szereg funkcji, zapewniających maksymalny komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń, m.in. Progresywny komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 2,5 KM i możliwość regulacji nachylenia pasa w 15 pozycjach. Urządzenie umożliwia połączenie się z tabletem albo iPad'em przez Bluetooth i aplikację FitShow.

  Podświetlany panel LCD wyświetla wszelkie potrzebne informacje, takie jak: szybkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Spośród innych zalet bieżni inSPORTline inCondi T50i warto wyróżnić cichy silnik z maksymalną prędkością 20 km/h, czujniki tętna w uchwytach oraz kółka do prostego przenoszenia. Potężna budowa, pas o wymiarach 140 x 51 cm i nośność - aż do 140 kg, zapewniają wysoką solidność urządzenia nawet w trakcie wyjątkowo intensywnego treningu. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia inSPORTline inCondi T50i została wyposażona w klips bezpieczeństwa oraz blokadę, która w razie konieczności, natychmiast zatrzymuje pracę pasa bieżni. W pamięci komputera zostały zapisane 24 gotowe programy, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC i program manualny, który pozwala na samodzielne regulowanie treningu do naszych preferencji. Panel bieżni jest wzbogacony o uchwyt do urządzeń elektronicznych albo książek.
  właściwości technologiczne atrybuty komputera

☆ Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia FR20 Floatride wykorzystuje najnowszą technikę, żeby zamienić bieganie w domu w niezwykłe doświadczenie. Zaprojektowany całkowicie z myślą o amatorach, FR20 ma potężną jakość, jakiej można oczekiwać od intensywnie wykorzystywanej komercyjnej bieżni. Sercem FR20 jest najnowszy silnik eco-Kinetic marki Reebok, zapewniający imponującą moc z kompaktowej, cichej i energooszczędnej jednostki napędowej. Umieszczony pod elegancką pokrywą silnika, eco-Kinetic osiąga szczytową moc 2.25 KM, bez problemu napędzając biegacza do prędkości do 18 km/h. Solidność silnika została rygorystycznie przetestowana, aby zapewnić maksymalną niezawodność poprzez cały okres jego eksploatacji. Projektanci, czerpiąc inspirację z wielokrotnie nagradzanych butów do biegania Floatride, wyposażyli bieżnię FR20 we Floatride+, najnowszą technikę amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy amortyzujące pomagają zniżyć obciążenie stawów w trakcie uderzenia. Biegacz ma całkowitą kontrolę nad swoim treningiem. Za pomocą jednego przycisku może wybrać jeden z 15 poziomów nachylenia, czy 32 programów treningowych. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując FR20 z aplikacją Reebok Fitness, żeby otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań. W utrzymaniu tempa pomogą Ci ulubione utwory muzyczne ze zintegrowanych głośników lub seriale i filmy z tabletu, ustawionego na półce na akcesoria. Postęp jest śledzony przy pomocy wąskiej konsoli LED z szeregiem wskaźników na żywo, w tym szybkości, dystansu, czasu, kalorii, tętna i innych. Dalsze informacje można śledzić i analizować przy pomocy kompatybilnej aplikacji Reebok Fitness App, wyprodukowanej aby pomóc biegaczom w osiągnięciu postępów w treningu i osobistych celów. Dane technologicznE: ekran: dotykowy LED Wyświetlane wartości: prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa Zakres prędkości: 1 - 18 km/h stopnie nachylenia: 15 Programy treningowe: 32 Moc silnika: 1.25 CHP (ciągła), 2.25 HP (szczytowa) rozmiary: 177 x 69 x 115 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary pasa bieżni: 140 x 46 cm (dł. X szer.) Łączność z aplikacjami: Reebok Fitness App Pomiar tętna: sensory, możliwość pomiaru z pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno) Dodatki: port USB z możliwością ładowania, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Waga bieżni: 72 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia Insportline inCondi T70i II ☆

Bieżnia Insportline inCondi T70i II Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Insportline inCondi T70i II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia Insportline inCondi T70i II
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T70i II to progresywna bieżnia z bogatym wyposażeniem, asygnowana do wykorzystywania domowego. Jest to następca znanego modelu T70i. Bieżnia skuteczny silnik o mocy 3,0 KM, który z łatwością wprawia w ruch pas bieżni, osiągając prędkość aż do 20 km/h. Nawet przy tak sporej prędkości, amortyzacja pracuje istotnie wygodnie. W pamięci komputera bieżni zapisano 24 gotowe programy o różnorodnych poziomach szybkości, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC i program manualny, który można przystosować do jednostkowych potrzeb. Ciekawą opcją bieżni jest funkcja Pauza, dzięki której możesz zatrzymać trening, a następnie kontynuować od miejsca, w którym został przerwany bez konieczności ponownej konfiguracji.

  Na uchwytach bieżni umieszczone są czujniki tętna. W skład zestawu wchodzi także pas piersiowy, umożliwiający precyzyjny pomiar tętna. Bieżnia jest zaopatrzona w 15 stopniową elektroniczną regulację nachylenia pasa. Uzupełniające zalety modelu to hamulec bezpieczeństwa, wysuwana podstawka na tablet lub książkę,, a także czytelny ekran. Urządzenie jest zsynchronizowane z aplikacją FitShow, która wyraźnie uprzyjemnia trening.

  znaczącą zmianą w stosunku do poprzedniego modelu T70i jest zintegrowany komputer z dotykowym ekranem TFT. Komputer zezwala na łączność WiFi w pasmach 2.5/5G, może na dodatek odtwarzać filmy i muzykę online,na dodatek z przenośnego dysku przez USB albo z wewnętrznej pamięci o obszerności 8 GB. Obsługuje on wszystkie najpopularniejsze formaty multimedialne takie jak: MP3, WMA, MPEG-4 oraz AVI.
  atrybuty techniczne atrybuty komputera

☆ Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i ☆

Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T400i to wysokiej jakości, elektryczna bieżnia, dedykowana do korzystania domowego i klubowego. Model został wyposażony w szereg funkcji zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń, m.in. Praktyczny komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 3,5 KM i funkcję regulacji kąta nachylenia pasa bieżni w 22 pozycjach. Trenażer łatwe połączenie się z tabletem lub iPad'em poprzez Bluetooth, a także iRunning +. Dzięki temu, możesz biegać po alpejskich szlakach, stolicach wszelkich krajów oraz innych, interesujących miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, bezpośrednio na ekranie swego tabletu.

  Podświetlany ekran LCD wyświetla wszelkie potrzebne dane, takie jak: szybkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Inne mocne strony bieżni InSPORTline inCondi T400i to cichy silnik, czujniki tętna w uchwytach, maksymalna szybkość 22 km/h, a także kółka do przystępnego transportu. Potężna kompozycja z pasem o wymiarach 140 x 53 cm oraz wysoka nośność - aż 180 kg, zapewniają maksymalną wytrzymałość, choćby podczas najmocniej intensywnych ćwiczeń. Bieżnia jest wyposażona w oryginalny system redukcji hałasu i gumowe amortyzatory, które niwelują wstrząsy, a w dodatku - efektywnie chronią Twoje stawy.

  Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia inSPORTline inCondi T400i została wyekwipowana w funkcję awaryjnego zatrzymania, która w razie zapotrzebowania, natychmiast przerywa pracę urządzenia, uniemożliwiając urazom. W pamięci nowoczesnego komputera zapisano 99 predefiniowanych programów oraz programy użytkownika, dzięki którym trening można dostosować do swych preferencji. Panel bieżni jest wzbogacony o uchwyt na urządzenia elektroniczne lub książki. Trenażer także funkcję pomiaru tkanki tłuszczowej (BMI). Dzięki tym właściwościom, bieżnia inSPORTline inCondi T400i stała się nad wyraz modnym modelem do domowego wykorzystywania.
  parametry techniczne właściwości komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie do biegania w domu do 8000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie do biegania w domu do 8000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni do biegania i treningu do 8000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bh fitness Bieżnia i.f9r bluetooth g6520i ☆

Bh fitness Bieżnia i.f9r bluetooth g6520i Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Bieżnia i.f9r bluetooth g6520i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Bieżnia i.f9r bluetooth g6520i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  atrybuty techniczne właściwości komputera

☆ Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness ☆

Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  F9R Dual G6520N to składana bieżnia, w pełni kompatybilna z aplikacjami BH Fitness iConcept, które urozmaicają aktywność, pozwalając na odbycie treningu biegowego w dowolnym miejscu na całym świecie. Aktualnie do użytku oddano 7 rozmaitych aplikacji: BH aby Kinomap, FitConosle, Pear, Track on earth, Cycle Rush 2, Pedal Monitor oraz Tread Monitor. Aby w pełni cieszyć się z rozwiązań iConcept, należy dokupić pakiet Dual Kit, który zezwala na podłączenie urządzenia mobilnego. System amortyzacji złożony jest z 6 elastomerów, które zostały zaprojektowane w zgodzie z systemem Run+.

  Panel kontrolujący pracę bieżni pozwala na szybką zmianę szybkości oraz kąta nachylenia. Ponadto do użytkowania zostało oddane autorskie oprogramowanie dla triatlonistów, które posiada 18 programów treningowych w tym modny Test Coopera.

  atuty
  1. K-Dumper (Soft Control)

   System regulacji, który pochłania istotną część wstrząsów spowodowanych bieganiem. Przedłuża to żywotność elastomerów, a także powierzchni pasa biegowego.

  2. DualKit

   Moduł do sprzętu sportowego Bh Fitness, który zamienia urządzenie w interaktywne centrum fitness. Komplet pozwala na parowanie z kompatybilnymi urządzeniami BH Fitness mobilnego sprzętu takiego jak: smartfony, tablety i inne urządzenia z łącznością Bluetooth.

  3. Green Power Tech

   Znak, który potwierdza energooszczędność silnika urządzenia. Sprzęt mający logo GP Tech cechuje się skuteczną pracą i niskim poborem energii.

  4. Body Fat

   Program komputera, który umożliwia oszacowanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.

  5. Eco

   Tryb, który czyni urządzenie przyjazne środowisku. Zniża zużycie energii nawet o 25%.

  6. Soft Drop

   Systemem, dzięki któremu składanie i rozkładanie bieżni jest bezpieczne i przystępne. Siłowniki sprawiają, że podstawa w trakcie składania opada powoli, a jej unoszenie do pozycji złożonej nie wymaga wysiłku.

  detale
  firma BH Fitness
  Płeć mężczyzna, Kobieta
  Kolor wiodący Czarny
  Sezon Całoroczne
  Sport Siłownia i fitness
  Model/kod artykułu F9R Dual G6520N
  Amortyzacja 6 elastomerów
  Technologie Eco Function, Soft Drop System, RUN +
  Kraj pochodzenia producenta Hiszpania
  Maksymalna waga użytkownika 160 kg
  Programy BODY FAT, Program Użytkownika, Test Cooper’a
  Aplikacja Kinomap, Inne
  zobacz 21 WIĘCEJ
  zastosowane technologie

☆ Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) ☆

Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Przemyślany i unikalny design. Progresywna, w całości składana bieżnia z mega zrównoważonym stojakiem.
  znakomicie jednostajny, a do tego specyficzny, sprytny mechanizm składania.

  Bieżnia HAMMER Q. VADIS 3.0 przekona Cię przemyślanymi i sprawnymi funkcjami! Można ją nad wyraz szybko złożyć dzięki sprytnemu i pomysłowemu projektowi. Rozłożona i gotowa do wykorzystania - możesz spodziewać się szybkości do 18 km/h i pełnej mocy silnika bieżni o mocy 2 KM. Na bieżni zamocowany jest także uchwyt na bidon. W dodatku możesz zmotywować się wirtualnie dzięki postępowej aplikacji fitness Kinomap. Bieżnia HAMMER Q.VADIS 3.0 imponuje także stylowym wyglądem, obszernym, czytelnym wyświetlaczem LED i jest już w 100% zmontowana! Po treningu bezproblemowo odszukasz adekwatny schowek w swym mieszkaniu. Dzięki nowoczesnemu dopełniającemu „Fold Button” na konsoli i pedałowi możesz postawić bieżnię w pozycji pionowej albo poziomej. Czy to pod łóżkiem, czy w kącie obok szafy. Q.VADIS 3.0 można schować, by zaoszczędzić miejsca i by była w gotowości na ponowne użycie.

  Programy non-stop

  Twoja bieżnia HAMMER Q.VADIS 3.0 rozpieści Cię szeroką gamą programów, które wzbogacą Twój trening biegowy indywidualnie, pro zdrowotnie lub o niemało dodatkowych urozmaiceń. Możesz wybierać spośród 12 wstępnie wgranych programów treningowych. Każdy program można podzielić na 10 sekcji i optymalnie dopasować nachylenie i szybkość.

  2 programy użytkownika podzielone są na 10 sekcji. Szybkość, nachylenie i czas jazdy można ustawić indywidualnie. Dzięki 2 programom tętna (przystępne tylko z opcjonalnym pasem telemetrycznym) możesz bezpiecznie trenować wg ustawionego tętna. Szybkość i czas ustawiasz jeszcze Ty. Twoja bieżnia Q.VADIS 3.0 to wspaniała maszyna do biegania, żeby móc wyżyć się po ciężkim dniu w pracy!

  nieprzeciętny wskaźnik produktywności

  Twoje dane treningowe są prezentowane w niezwykle czytelny sposób na wyraźnym i obszernym wyświetlaczu. Na pierwszy rzut oka przystępne masz następujące wartości: dystans, nachylenie, kroki, kalorie, puls, czas i prędkość.

  Na konsoli znajduje się przycisk do szybkiej nawigacji oraz uchwyt na tablet. Przyciski dotykowe LCD (przyciski prędkiego wyboru) są ponadto czytelne i upraszczają ustawienie nachylenia i prędkości. Dzięki zastosowanym głośnikom i wejściu AUX na słuchawki możesz radować się treningiem biegowym z podkładem muzycznym. W trakcie treningu można ładować smartfon lub tablet przez port USB na wyświetlaczu

  Trenuj na całym świecie z Kinomap i ZWIFT

  Trenujesz wirtualnie na tysiącach tras na całym świecie. Możesz zainstalować aplikacje fitness Kinomap i ZWIFT na swoim tablecie lub smartfonie. Następnie po prostu połącz się z Q.VADIS 3.0 przez Bluetooth. Ciesz się wirtualną atmosferą treningową i doświadczeniem na żywo. Dzięki Kinomap pokonujesz fascynujące i zapierające dech w piersiach trasy, a nachylenie bieżni jest nawet regulowane do symulowanej trasy w czasie rzeczywistym. Podziel się swoimi sukcesami treningowymi ze znajomymi i obserwatorami albo biegaj z innymi entuzjastami biegania w tym samym czasie.

  bezprecedensowa oszczędność miejsca

  Masz drobne mieszkanie i niewiele miejsca na bieżnię? Q.VADIS 3.0 oferuje postępową, oryginalną funkcję składania. Mechanizm składania pozwala na komfortowe i całkowite złożenie bieżni jednocześnie w poziomie, jak i w pionie.

  Bieżnia, która pozwala wygenerować więcej miejsca w Twoim domu

  Składanie i rozkładanie jest proste dzięki czerwonemu pedałowi. By można było złożyć bieżnię, kąt nachylenia musi być maksymalny (12%). Naciskasz przycisk FOLD na konsoli i tym samym ustawiasz pozycję składania. Po prostu naciśnij czerwony pedał, a bieżnia złoży się. Dzięki uchwytowi z tyłu bieżni i rolkom transportowym można z łatwością przesuwać Q.VADIS 3.0 po pomieszczeniu. Wspaniała oszczędność miejsca! Po złożeniu bieżnia rewelacyjnie mieści się pod sofą lub podniesiona stanie obok szafki.

  szeroka powierzchnia do biegania

  obfita powierzchnia do biegania (grubość 2,5 mm) o wymiarach 140 x 48 cm zapewnia komfort i swobodę biegania w trakcie treningu. Przemyślana kompozycja zezwala na trening osób z masą ciała do 130 kg. Bieżnia Q.VADIS 3.0 ma 48 cm szerokości. Daje to znakomitą swobodę ruchów dla bezpiecznego i skutecznego treningu. Powierzchnia bieżni z wzorem w romby zagwarantuje potrzebną przyczepność w trakcie biegu.

  Super miękkie uczucie biegania

  6-punktowa super miękka powierzchnia bieżni z tłumieniem wibracji zapewnia realistyczne wrażenia w trakcie biegu i ruch, który jest bezpieczny dla stawów.

  zwiększenie wydajności

  dopełniające przyciski dotykowe LCD na konsoli dla pochylenia i szybkości upraszczają trening. Nachylenie ustawia się za pomocą przycisków strzałek lub 3 przycisków szybkiego wyboru (6%, 9% i 12%). Szybkość kontrolujesz za pomocą przycisków +/- albo 3 przycisków prędkiego wyboru (6, 9 i 12 km/h). Silnik bieżni Q.VADIS 3.0 ma 2 KM i zakres szybkości od 1 do 18 km/h. Z Q VADIS 3.0 pędzisz do przodu!

  za każdym razem w czołówce

  Miej oko na swój puls podczas treningu i regularnie sprawdzaj tętno za pomocą sensorów dotykowych. Aktualna wartość pulsu jest wyraźnie pokazana na wyświetlaczu. Żeby móc korzystać z dwóch programów pracy serca, Ci potrzeba pasa telemetrycznego. (Nie wchodzi w skład dostawy).

  parametry techniczne

  cechy komputera

☆ Bieżnia elektryczna EB FIT Tech Run Pro W8.0 (5902431029382) ☆

Bieżnia elektryczna EB FIT Tech Run Pro W8.0 (5902431029382) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna EB FIT Tech Run Pro W8.0 (5902431029382) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna EB FIT Tech Run Pro W8.0 (5902431029382)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Marzysz o domowej bieżni, na której spalisz tkankę tłuszczową i zbudujesz formę? Popraw sylwetkę, kondycję i zdrowie! Pokaż figę deszczowej pogodzie i ćwicz z przyjemnością nawet, kiedy pogoda na zewnątrz zawodzi.

  Funkcje licznika: szybkość, dystans, kalorie, prędki start, mode, kluczyk bezpieczeństwa, pomiar pulsu, wysokiej jakości głośniki, USB, MP3


  parametry:
  • wymiary: długość 200 cm / szerokość 82 cm / wysokość 141 cm
  • wymiary pasa biegowego: 58 x 153 cm
  • Licznik 7"
  • 8 podpór opartych na elastomerach
  • Moc: 3.0 KM,
  • szybkość: 1-20 km/h,
  • Wznios 0-22%
  • Przeznaczenie: dla osób dorosłych, do wykorzystania domowego, maksymalna waga użytkownika: 180 kg
  • Waga: 130 kg
  • rozmiary opakowania: 213x88x38cm
  • firma: EB FIT

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068 ☆

Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Omega Z 100945, 4713375352068
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Omega X łączy w sobie prostote formy z prostym w obsłudze oprogramowaniem, które doskonale stanie na wysokości zadania w domowym treningu. Przystępny tylko w tej bieżni unikatowy program "Pulse Train" zapewni motywację do kolejnych wciągających treningów, które w przyszłości zaprocentują poprawą kondycji i wsparciem układu krążenia. Surowy design robi wrażenie, a prosta i instynktowna konsola sprawi, iż nie wyszukasz wymówki, żeby nie ćwiczyć.


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa do biegania do 8000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa do biegania do 8000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa do biegania do 8000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze bieżnie do biegania i treningu – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni do biegania i treningu do 8000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych bieżni domowych do treningu biegowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa do biegania do 8000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie do biegania w domu do 8000 zł cena,
 • ranking bieżni do biegania i treningu do 8000 zł,
 • bieżnia treningowa do biegania do 8000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach do biegania i treningu do 8000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach do biegania i treningu do 8000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach do biegania i treningu do 8000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia treningowa do biegania do 8000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach do biegania i treningu do 8000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami do biegania w domu do 8000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie do biegania w domu do 8000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami do biegania w domu do 8000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie do biegania w domu do 8000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *