FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Aktywność fizyczna w odchudzaniu Rankingi z 22 maja 2024

3 min read

Wśród nas jest zapewne wiele osób, które wielokrotnie rozpoczynały przeróżne diety i nawet miały niezłe wyniki w ubytku wagi, tyle, że kilogramy wracały jak bumerang, po zakończonym etapie redukcji. Natomiast osoby, które podczas odchudzania oraz po zakończeniu diety utrzymywały aktywność fizyczną, na przykład na siłowni, redukowały wagę ciała i nie miały efektu jojo.


Siłownia Łódź

Siłownia Łódź – Revolve Fitnes to miejsce idealne na rozwój fizyczny, gdzie znajdziemy trenerów personalnych, którzy wspomogą nasze odchudzanie. W Revolve wychodzą z założenia – Chcę – Muszę – Będę. Z takim podejściem wszystko powinno się udać. Zespół trenerów personalnych oraz fizjoterapeutów dba o bezpieczeństwo klientów, oraz klubowiczów. Korzystając z ich doświadczenia, możemy mieć pewność, że zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie. Trener personalny Łódź – prawda jest taka, że w Revolve mamy szansę trenować u najlepszych oraz najbardziej pozytywnych trenerów.


Na czym polega trening personalny?

Treningi personalne są bardzo popularną formą uprawiania aktywności fizycznej. To zajęcia indywidualne, które odbywają się pod okiem wykwalifikowanego trenera. Trener ustala plan treningowy oraz czas treningu. Zajęcia prowadzą z pasją w godzinach rannych, południowych oraz popołudniowych. Zajęcia z trenerem personalnym powinny być poprzedzone rozmową, dzięki której trener może poznać swojego klienta, umożliwiając dopasowanie planu treningowego oraz żywieniowego. Trener poznaje nasz stan zdrowia i nawyki żywieniowe. Dobry trening personalny przygotowany jest w taki sposób, aby ćwiczenia były dopasowane do zainteresowań, preferencji oraz celu, jaki sobie wyznaczyliśmy. Przy okazji otrzymujemy porady żywieniowe, tak by przyspieszyć osiągnięcie celu.


Zajęcia fitness Łódź

Klub fitness posiada bardzo atrakcyjną ofertę, warto skorzystać z karty do klubu, wykupując karnet. Jak już coś jest zapłacone, to z reguły tak prędko nie rezygnujemy. Poza tym karnety wychodzą dużo taniej. Pierwsze dwa tygodnie Revolve daje za darmo, czyli mamy szansę sprawdzić, czy będzie się nam podobało. Zajęcia fitness dostępne w klubie to między innymi wzmacniające, cardio, choreograficzne, prozdrowotne. Fitness to dbałość o sprawność ciała, ale nie tylko poprzez ćwiczenia, również odżywianie, unikanie używek, jak i zachowanie proporcji pomiędzy pracą a wypoczynkiem.


Klub fitness Łódź sposobem na życie

Wielu z nas trafiając na zajęcia fitness, wychodzi na tyle zadowolona, że po krótkim już czasie nie wyobraża sobie życia bez klubu. Zajęcia grupowe prowadzone są w profesjonalny sposób. Dbając o swoją sylwetkę dajemy sobie szansę na lepsze zdrowie. To samo tyczy się naszego odżywiania. W zdrowym ciele zdrowy duch. Korzystając z ćwiczeń fitness, z treningu na siłowni, redukujemy stres w organizmie, a jak wiadomo, to właśnie od stresu powstaje bardzo dużo chorób. Siłownię w Łodzi warto również odwiedzić, jeśli chcielibyśmy skorzystać z zajęć jogi. Joga to nie tylko bardzo modna praktyka, to przede wszystkim wysiłek, który ma ogromny wpływ na samodyscyplinę oraz samopoczucie. Warto zwrócić też uwagę na zajęcia Booty Builder. To zestaw ćwiczeń modelujących mięśnie pośladkowe, poprzedzone niechoreograficzną rozgrzewką. Fit Ball to z kolei zajęcia z piłką, rozpoczynające się dla odmiany rozgrzewką choreograficzną. Podczas treningu pracują wszystkie partie mięśniowe, to zajęcia głównie dla osób prowadzących siedzący tryb życia.

Każdy z nas z pewnością dobierze coś odpowiedniego dla siebie. Ważne, by wybrać to, co się lubi, tak byśmy się nie zniechęcili, i co dobrze wpłynie na naszą formę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *