FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w renomowanym miejscu w Warszawie Rankingi z 20 kwietnia 2024

4 min read

Klinika medycyny estetycznej Wellness Empire jest to wyjątkowe miejsce na mapie kosmetycznej Warszawy. To właśnie tutaj łączy się doświadczenie z profesjonalizmem oraz holistycznym podejściem do każdego klienta. Wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie z zaproponowanych w ofercie zostały specjalnie wyselekcjonowane przez fachowców, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Warto wspomnieć, że wykonywane zabiegi są na renomowanych preparatach, a także najlepszych jakościowo sprzętach, dzięki czemu dają spektakularne rezultaty.


Komfortowe miejsce i bogate zaplecze kosmetologiczne

Na uwagę zasługuje również bardzo duży komfort podczas wykonywania zabiegów oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Warto wspomnieć także o usługach, które są indywidualnie dopasowywane do pacjenta oraz problemu, z którym się boryka.

Lipoliza iniekcyjna to bardzo często wybierany zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który wykonywany jest przez specjalistów w Wellness Empire. Jest to bardzo innowacyjny zabieg, który wpływa na komórki tłuszczowe i niszczy błony komórkowe, dzięki czemu zachodzi proces adipoctolizy. Zabieg dedykowany jest dla osób, które w szybkim czasie chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, jaka została zgromadzona w problematycznych miejscach. Między innymi stosuje się go do usuwania tkanki tłuszczowej do okolic brzucha, ud, a także ramion i podbródka.

Kolejnym zabiegiem, o którym warto wspomnieć jest innowacyjna terapia peptydowa skóry – mezoterapia Aqua Shine BTX, która bazuje na nią sieciowanym kwasie hialuronowym. To ona aktywnie stymuluje odbudowę komórkową, a jednocześnie poprawia strukturę skóry. W zabiegu wykorzystywany jest również kompleks 7 peptydów. Już po pierwszym zabiegu widać spektakularne efekty w przypadku konturowania twarzy czy wygładzenia zmarszczek mimicznych.


Szeroki asortyment wykonywanych zabiegów w salonie kosmetycznym w Warszawie

W tym salonie kosmetycznym w Warszawie klienci mogą liczyć na szereg profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak: mezoterapia igłowa Cytocare, czyli zabieg dedykowany dla osób, które pragną odmłodzić swoją skórę lub zapobiec przedwczesnemu starzeniu. Ten zabieg upiększający w szybkim czasie przywraca maksymalne napięcie oraz elastyczność skóry. Dzięki czemu wygładza drobne zmarszczki i utrzymuje biologiczną równowagę skóry, a także zapobiega procesom starzenia dając maksymalny poziom nawilżenia. Dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi z wykorzystaniem botoksu, do których wykorzystywane są najwyższej klasy preparaty uznanych na świecie marek takich: jak Allergan i Azzalure. Pacjenci korzystają z pomocy w takich miejscach jak: okolice oczu, zmarszczka pionowa pomiędzy brwiami, a także zmarszczki poprzeczne czoła. Efekt jest natychmiastowy. Dodatkowo można wspomóc problem opadających powiek tym zabiegiem, a także podnieść kąciki ust.


Najczęściej wybierane zabiegi w salonie kosmetycznym w Warszawie – Wellness Empire

Wolumetria cieszy się także dużą popularnością. Nie ma się czemu dziwić wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to jeden z najpopularniejszych zabiegów w ostatnim czasie, który wiąże wodę, a także powiększa objętość danych okolic. Ten zabieg dedykowany jest jako wypełnienie doliny łez oraz korekta nosa. Ponadto można nim modelować policzki, żuchwę oraz bruzdy nosowo-wargowe.

Warto również wspomnieć o zabiegu, który jest bardzo często wykonywany w Wellness Empire, czyli modelowanie ust kwasem hialuronowym. Pacjentki uwielbiają ten zabieg, który pomaga w modelowaniu konturu oraz zwiększeniu objętości ust. Jest wykonywany przez lekarza, który w trakcie pierwszego spotkania konsultuje wybór preparatu, jaki zostanie podany.

Warto również wspomnieć o zabiegach, które wykonywane są na bazie osocza bogatopłytkowego. To one wpływają na stymulację dojrzewania komórek, a także syntezy DNA, jednocześnie pobudzają włókna kolagenowe. Dzięki temu zabiegowi można nie tylko poprawić wygląd skóry na twarzy w okolicach oczu, szyi dekoltu czy dłoni, ale także poddać korekcie zmarszczki i większe fałdy. Ten zabieg wykonywany jest w przypadku chęci wygładzenia rozstępów i wypełnienia blizn potrądzikowych. Dodatkowo pomaga w problemie nadmiernego wypadania włosów.

Jak można zauważyć w salonie medycyny estetycznej Wellness Empire w Warszawie można spotkać się z fachowym oraz holistycznym podejściem do pacjenta. Za sprawą szerokiej gamy zabiegów dostępnych na rynku można uporać się z towarzyszącymi problemem niezależnie od miejsca jego wystąpienia. Jest to miejsce, w którym pracownicy dbają o świetną atmosferę odprężenia i relaksu. Nawet poddając się zabiegom rewitalizującym skórę czy odmładzającym można w maksymalnym stopniu odprężyć się. Warto dodać, że zabiegi wykonywane w tym miejscu dedykowane są nie tylko dla kobiet, ale także mężczyzn. Są one bezpieczne i wykonywane przez specjalistyczną kadrę. Więcej informacji o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej znajdziesz tutaj: https://wellness-empire.pl/medycyna-estetyczna-warszawa/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *