FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking zegarków sportowych Garmin do 300 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Zegarki sportowe / Ranking zegarków sportowych Garmin do 300 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych zegarków sportowych Garmin do 300 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych zegarków sportowych Garmin do 300 zł,
 • TOP5 często wybieranych sportowych zegarków wielofunkcyjnych.

Jakie zegarki sportowe Garmin do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki sportowe Garmin do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking zegarków sportowych Garmin do 300 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 ☆

Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 Najniższa Cena Online

☆ Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin VivoActive 4, 010-02174-03
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  GARMIN VIVOACTIVE 4 KOLOR: CZARNY PASEK, CZARNA KOPERTA

  rozmiar 45MM

  produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu

  Nr. Katalogowy 010-02174-12

  Gwar. 24 miesiące na podstawie dowodu zakupu w Garmin Polska.

  Stylowy zegarek GPS do wielu dyscyplin dla sportowców i fanów aktywnej turystyki

  Smartwatch GPS tworzony dla aktywnych

  • obserwuj swoje zdrowie poprzez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki funkcjom pulsoksymetru1 i monitorowi energii Body Battery™ oraz śledząc oddech, proces menstruacyjny, stres, sen, tętno2, nawodnienie i niemało innych parametrów.
  • Łatwo pobieraj utwory na zegarek, w tym listy odtwarzania ze swojego konta Spotify® albo Deezer, i połącz go ze słuchawkami (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez wykorzystania telefonu.
  • Rejestruj wszystkie formy aktywności dzięki ponad 20 wgranym aplikacjom GPS do sportów uprawianych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne.
  • Korzystaj z przystępnych do zrozumienia, animowanych wskazówek treningowych wyświetlanych na ekranie zegarka
  • Czas działania baterii: do 8 dni w trybie zegarka; do 6 godz. W trybie GPS i muzyki

  kontroluj wszystkie parametry

  Gdy mówimy o największym możliwym zestawie funkcji do monitorowania zdrowia przez całą dobę, starannie to mamy na myśli.

  • Monitor energii Body Battery Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki temu można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.
  • Pulsoksymetr Mierzy natlenienie krwi w ciągu dnia i podczas snu, żeby sprawdzić, jak organizm wchłania tlen.
  • Funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego w aplikacji Garmin Connect™ zezwala na śledzenie procesu, rejestrowanie objawów fizycznych i emocjonalnych, a także uzyskiwanie danych o treningach i odżywianiu w trakcie każdej fazy procesu. Odbieraj powiadomienia w zegarku dzięki pobraniu aplikacji Connect IQ™.
  • Monitorowanie nawodnienia umożliwia rejestrowanie dziennego spożycia wody, żeby pomóc w utrzymaniu adekwatnego poziomu nawodnienia.
  • Monitorowanie oddechu zapisuje sposób oddychania w ciągu dnia, w trakcie snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.
  • zaawansowane monitorowanie snu dzieli noc na fazy snu płytkiego, głębokiego oraz REM, aby zapewnić Tobie pełny wgląd w to, jak śpisz.
  • Pomiar stresu może określić, czy Twój dzień jest spokojny, stabilny czy stresujący. Przypomnienia o relaksie informują choćby o konieczności wykonywania krótkich ćwiczeń oddechowych.
  • Nadgarstkowy pomiar tętna2 stale sprawdza tętno i oznajmia, gdy jest ono wysokie podczas odpoczynku. Pomaga to na dodatek ocenić intensywność wysiłku podczas ćwiczeń.

  wytwarzany do codziennego noszenia

  Od wymiennych pasków po wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3 - smartwatch ten stworzony został z myślą o aktywności przez całą dobę. Nie musisz go zdejmować, gdy wskakujesz do wody, ponieważ jest on wodoszczelny do 5 atm. Zawsze włączony, czytelny w pełnym słońcu ekran Garmin Chroma Display™ można odczytać w każdym oświetleniu. Dzięki czasowi działania baterii wynoszącemu do 8 dni w trybie zegarka i do 6 godz. W trybie GPS z muzyką jest to zegarek, którego nie będziesz zdejmować.

  Animowane treningi na nadgarstku

  Nie trzeba już szukać filmów z demonstracją ćwiczeń. Zegarek ten jest zaopatrzony w łatwe do zrozumienia, animowane wskazówki dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu, które można oglądać na ekranie zegarka. Można wybrać jeden ze wstępnie załadowanych animowanych treningów lub pobrać inne z serwisu Garmin Connect.

  Wszystkie ulubione aktywności

  Dzięki ponad 20 fabrycznie załadowanym profilom GPS i aktywności w pomieszczeniach — takim jak chodzenie, biegi, jazda na rowerze, pływanie w basenie, golf i wielu innym — ten zegarek pomoże Ci śledzić każdy Twój ruch. Możesz choćby wytwarzać własne treningi w serwisie Garmin Connect.

  Weź głęboki oddech

  Zegarek ten zezwala na wykonywanie zróżnicowanych usystematyzowanych ćwiczeń związanych z oddychaniem. Gdy chcesz się zrelaksować albo skupić, możesz wykonać ćwiczenia oddechowe, a zegarek będzie śledzić stres i oddech, co pozwala lepiej zrozumieć, w jaki sposób oddychasz.


☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 ☆

Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7X, 010-02541-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Garmin zegarek Fenix 7 Solar Gray - czarny pasek

  Przekraczaj granice i podejmuj świeże wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 7

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o szczególnie niskim zużyciu energii umożliwiają wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Optymalizuj rezerwy energii swego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności albo zapotrzebowania odpoczynku.

  Z MYŚLĄ O sprawnOŚCI

  Nowa, ultra-wytrzymała kompozycja z wielki ekran 1,3″ i obudową 47 mm z tworzywa umocnionego włóknem szklanym. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  ekran DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają za każdym razem i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  dopasuj wygląd zegarka do swego stylu dzięki wykwintnej ramce ze stali rdzoodpornej.

  zastosowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 18 dni działania baterii w trybie zegarka, dopełniające 4 dni podczas ładowania energią słoneczną3, a także do 57 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 16 godzinami podczas ładowania energią słoneczną5.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z serii fēnix obsługuje technikę Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź detale każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE powszedniCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom efektywności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej skuteczności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technika PACEPRO™

  Pierwsza w swoim typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dobranej pod kątem nachylenia terenu.

  trwałość W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych danych, żeby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu albo jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji powiadamia Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu na dodatek o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki sprawności, międzyczasów i dystansu/wysokości oraz podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Pobierz Mapy Europy Topoactive z dowolnego miejsca na świecie,mieć pewność, że nigdy nie zgubisz drogi. Zaimplementowany moduł Wi-Fi® nieskomplikowane pobieranie i aktualizowanie map i oprogramowania bez użycia komputera.

  MENEDŻER ZASILANIA

  przejrzyj, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą osiągalny czas pracy.

  CZAS PRACY BATERII

  zaimplementowana bateria litowa gwarantuje działanie do 18 dni w trybie zegarka, do 57 godzin w trybie GPS i do 57 dni w trybie oszczędzania baterii.

  NADGARSTKOWY sensor TĘTNA

  technologia optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności, a także zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technika działa na dodatek pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  sensor pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu poprzez ciało.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z danych z różnorodnych czujników biometrycznych, funkcja ta pozwala na szybkie monitorowanie powszednich trendów kondycji i samopoczucia.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  kontroluj sposób oddychania w ciągu dnia, w trakcie snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu samoczynnego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie stosownie dopasowany.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – w trakcie wybranych aktywności na zewnątrz ‒ automatycznie, dzięki zaimplementowanej funkcji wykrywania zdarzeń.

  parametry FIZYCZNE:
  • wymiary w mm: 47 × 47 × 15.1 mm
  • waga: 79 g
  • menu w języku polskim
  • wodoszczelność: 10 Atm
  • wyświetlacz: 1,3" barwny 260x260 pikseli; szkło Power Glass
  • czas pracy baterii: Tryb zegarka: do 18 dni / 22 dni przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb GPS: do 57 godzin / 73 godzin przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb Expedition GPS: do 40 dni/ 74 dni przy ładowaniu energią słoneczną
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu użytkowania przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • systemy satelitów: GPS, Glonass, Galileo
  • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości, temperatury, mocy
  • materiał: Stal nierdzewna PVD
  • wymiar paska: 22 mm
  • pamięć: 16 GB
  FUNKCJE:
  • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg szlakiem, bieg na bieżni, bieg w pomieszczeniu, pływanie na basenie i akwenie otwartym, jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, MTB, triathlon, duathlon, wiosła, SUP, narty, snowboard, bieg narciarski, wędrówka, wspinaczka górska, golf, TruSwing, siłownia, kardio, joga, pokonywanie pięter, maszyny eliptyczne, jumpmaster, zadania taktyczne, łódź, inne
  • zegarek na przyciski fizyczne oraz dotykowy ekran
  • płatności zbliżeniowe Garmin Pay
  • odtwarzanie muzyki przez Bluetooth
  • pulsoksymetr
  • pomiar tętna z nadgarstka
  • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
  • wysokościomierz barometryczny
  • kompas trójosiowy
  • detektor temperatury

☆ Garmin fenix 7s pro ☆

Garmin fenix 7s pro Najniższa Cena Online

☆ Garmin fenix 7s pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin fenix 7s pro
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Akcelerometr:tak;Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:nie;Pulsometr - sensor tętna:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcja szukania telefonu:tak;Funkcje użytkowe:kalendarz, kompas, licznik kalorii, licznik kroków, sterowanie odtwarzaczem muzyki, zgodność z Garmin Connect;Funkcje użytkowe:akcelerometr, latarka LED;Gwarancja:24 miesiące;informacje pogodowe:tak;Kolor:grafitowy;Kolor koperty:srebrny;Kolor paska:grafitowy;kształt ekranu:krągły;Łączność:GPS;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth, Wi-Fi;Menu w języku polskim:tak;Model relacje:Garmin fenix 7 Pro Solar;Monitor snu:tak;Możliwość odbierania połączeń:nie;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;Odbiornik GPS:tak;wytrzymałość:na wodę;niepodatność – klasa:10 ATM;niepodatność:Urządzenie jest wytrzymałe na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 100 metrów.;oporność – legale 2:ochlapanie, deszcz lub śnieg, prysznic, pływanie, skoki do wody, nurkowanie z rurką, sporty wodne o znacznej prędkości;odporność – legale 3:0;oporność – legale 4:0;oporność – legale 5:0;odporność – legale 6:0;oporność – legale 7:0;Pamięć RAM:0;Płatność zbliżeniowa:Garmin Pay;objętość akumulatora:0 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;rodzaj:Smartwatch;typ:uniwersalny;wariant aktywności:bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze, pływanie, żeglarstwo, golf;rodzaj pokrycia wyświetlacza:Power Glass;Rozdzielczość wyświetlacza:240 x 240 pikseli;wymiar:42 mm;rozmiar wyświetlacza:1,2 ";kolekcja:Fenix 7;seria - wariantowanie:Garmin fenix 7 Pro Solar;Stoper:tak;System operacyjny:producenta;Timer:tak;Waga:63 g;rodzaj:Garmin fenix 7 Pro Solar;zaimplementowana pamięć:32 GB;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Wibracje:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Wykonanie koperty:stal nierdzewna;Wykonanie paska:tworzywo sztuczne;rozmiary:42 x 42 x 14,1 mm;Wyposażenie:przewód do ładowania;Zegarek hybrydowy:nie;Zegarek sportowy:tak;Żyroskop:nie...


☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 ☆

Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Garmin Fenix 6X PRO - pokaż na co Cię stać

  Przekraczaj granice i podejmuj świeże wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 6X.

  • Nadgarstkowy czujka tętna i pulsoksymetr zapewniają wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w różnych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W prekursorski sposób wykonuj pomiary skuteczności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu
  Jakość i nowoczesna kompozycja

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana kompozycja jest zaopatrzona w obfity ekran o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niżeli w poprzednich modelach Fenix. Zegarek jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  technika PacePro

  Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą albo kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co upraszcza orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera oraz słuchać muzyki poprzez słuchawki wyekwipowane w technologię Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  Bateria

  zaimplementowana bateria litowo-jonowa zapewnia działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki, a także do 80 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Specyfikacja

  Producent

  Garmin

  Kompatybilność systemowa

  • Android
  • iOS

  Protokół komunikacji

  • Bluetooth
  • ANT+
  • WiFi

  GPS

  zastosowany

  Funkcje

  • alarm
  • barometr
  • czas i jakość snu
  • dynamika biegu
  • identyfikacja dzwoniącego
  • kalendarz
  • kompas cyfrowy
  • krokomierz
  • licznik kalorii
  • lokalizacja
  • nawigacja
  • osobiste rekordy
  • pogoda
  • pomiar dystansu
  • pomiar szybkości
  • pomiar tętna
  • powiadomienia
  • pułap tlenowy
  • sterowanie muzyką
  • stoper
  • wskaźnik aktywności
  • znajdź mój telefon

  Pomiar pulsu

  tak

  Pomiar saturacji SpO2 (pulsoksymetr)

  tak

  Czujniki i części

  • akcelerometr
  • GPS + GLONASS
  • GPS + GLONNAS + GALILEO
  • wysokościomierz
  • żyroskop

  Ochrona przed wodą

  wodoszczelny

  Wodoszczelność

  10 ATM

  Materiał szybki

  Corning Gorilla Glass 3

  ekran

  1.4 cale

  Rozdzielczość ekranu

  280 x 280 px

  Podświetlany wyświetlacz

  tak

  Kolor koperty

  czarny

  wymiary

  51 mm

  Waga

  93 g

  Materiał koperty

  polimer usztywniony włóknem szklanym (ramka ze stali nierdzewnej, metalowa pokrywa tylna)

  Obwód nadgarstka

  127-210 mm

  Kolor paska

  czarny

  Materiał paska

  silikon

  Maksymalny czas pracy

  • 60 godz. (tryb GPS)
  • 21 dni (tryb zegarka)
  • 46 dni (tryb ekspedycyjny)
  • 80 dni (tryb oszczędnościowy)

  Pamięć wewnętrzna

  32 GB

  Zawartość zestawu

  • zegarek
  • przewód zasilający
  • instrukcja

☆ Garmin Fenix 7S ☆

Garmin Fenix 7S Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7S
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Smartwatch Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

  Z MYŚLĄ O sprawnOŚCI

  Nowa, ultrawytrzymała sportowa budowa z jasnym wyświetlaczem 1,2″ i soczewką z ładowaniem solarnym w obudowie 42 mm. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  wyświetlacz DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają za każdym razem i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który gwarantuje szybki i instynktowny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  dopasuj wygląd zegarka do swojego stylu dzięki gustownej ramce z tytanu albo z warstwą DLC.

  wbudowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po nienaturalnych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  SKITURING

  zawsze aktualne informacje na stoku. Ten zaimplementowany profil odróżnia jazdę na nartach od podejścia. Profil prezentuje pomiary oryginalne optymalnie dla wspinaczki i zjazdu.

  POMIAR DYNAMIKI BIEGÓW NARCIARSKICH

  Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie) pomiar biegów narciarskich będzie dokładniej określać obciążenie treningowe.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z kolekcji fēnix obsługuje technikę Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź detale każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Ten profil aktywności śledzi trening interwałowy o obszernej intensywności, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone ręcznie. Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE rutynowyCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom wydajności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej produktywności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Informacje trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technologia PACEPRO™

  Pierwsza w swym typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dobranej pod kątem nachylenia terenu.

  FUNKCJA CLIMBPRO

  Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

  STATYSTYKI sprawnOŚCI

  Wyświetlaj progresywne pomiary treningowe obejmujące informacje dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dostosowanie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne informacje.

  trwałość W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych informacji, aby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu lub jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji oznajmia Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu dodatkowo o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  MULTIPASMOWA ŁĄCZNOŚĆ SATELITARNA

  Wersja Sapphire zagwarantuje najwyższą skrupulatność lokalizacji, wykorzystując technikę, która wcześniej była dostępna tylko dla wojska. Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych przez satelity nawigacyjne w celu poprawy staranności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe lub na ogół się nie docierają.

  CZUJNIKI ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. Z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru monitorującego pogodę i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  MAPY PÓL GOLFOWYCH

  Korzystaj z barwnych map CourseView ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie i z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  MAPY SKIVIEW™

  Dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView możesz sprawdzać nazwy zjazdów i oceny trudności w ponad 2000 kurortów narciarskich ośrodkach na całym świecie.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Fabrycznie załadowane mapy Topoactive Europe umożliwią pozostanie na właściwym szlaku. Zastosowany moduł Wi-Fi® proste pobieranie oraz aktualizowanie map i oprogramowania bez wykorzystania komputera.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki sprawności, międzyczasów i dystansu/wysokości oraz podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MENEDŻER ZASILANIA

  zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 11 dni działania baterii w trybie zegarka, dopełniające 3 dni w trakcie ładowania energią słoneczną3 i do 37 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 9 godzinami podczas ładowania energią słoneczną.

  NADGARSTKOWY czujka TĘTNA

  technologia optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności oraz zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technika działa też pod wodą bez wykorzystania paska z czujnikiem tętna.

  PULSOKSYMETR

  sensor pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu poprzez ciało.

  SLEEP SCORE I zaawansowanE MONITOROWANIE SNU

  Uzyskaj szczegółowe dane o jakości snu na podstawie analizy czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wszystkie te informacje można wyświetlić w specjalnym widżecie, który zawiera ocenę jakości snu i jego statystyki.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności albo potrzeby odpoczynku.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  pilnuj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z informacji z najróżniejszych czujników biometrycznych, funkcja ta umożliwia prędkie monitorowanie codziennych trendów kondycji i samopoczucia.

  ŚLEDZENIE cyklu MENSTRUACYJNEGO I CIĄŻY

  Aplikacja Garmin Connect™ umożliwia monitorowanie cykl menstruacyjny albo przebieg ciąży. Rejestruj objawy, korzystaj z wskazówek treningowych i dietetycznych oraz innych informacji. Możesz sprawdzać szczegółowe dane na zegarku, korzystając z widżetowi do śledzenia cyklu menstruacyjnego i aplikacji do monitorowania ciąży.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, by pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie optymalnie dopasowany.

  POWIADOMIENIA Z TELEFONU

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), by słuchać muzyki bez telefonu.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

  FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie albo – w trakcie wybranych aktywności na zewnątrz ‒ samoczynnie, dzięki zastosowanej funkcji wykrywania zdarzeń6.

  CONNECT IQ™ STORE

  Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola danych, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store na zgodnym smartfonie.

  • Kolor tarczy: wyświetlacz
  • producent: Garmin
  • Gwarancja: 2 lata
  • wariant: Męski / kobiecy
  • Wodoszczelność: 100 metrów
  • Mechanizm: Solarny
  • wariant koperty: Tworzywo
  • Szerokość koperty: 42,00 mm
  • Grubość koperty: 14.00 mm
  • Szkiełko: Power Sapphire™
  • wariant paska: Silikonowy
  • Szerokość Paska: 20.00 mm
  • Kolor paska: Beżowy
  • wyświetlacz: wielokolorowy
  • ekran dotykowy: tak
  • Łączność: Bluetooth™|Wi-Fi|USB|ANT+
  • Technologie: termometr temperatury zewnętrznej|kompas|barometr|wbudowane mapy|żyroskop|akcelerometr
  • GPS: zastosowany|Galileo|GLONASS
  • Powiadomienia: połączenie telefoniczne|SMS|z aplikacji na smartfonie
  • Funkcje zdrowotne: nadgarstkowy pomiar tętna|pulsoksymetr|śledzenie poziomu stresu|monitorowanie snu
  • Dyscypliny: bieganie|rower|triathlon|pływanie|fitness|siłownia|wspinaczka|sporty zimowe
  • Funkcje pogodowe: Prognoza pogody|Temperatura zewnętrzna|Godziny wschodu i zachodu słońca|Termometr|Wysokościomierz|Barometr
  • Funkcje dopełniające: Blokada przycisków|Wybudzanie ekranu ruchem ręki|Znajdź telefon|Minutnik|Budzik|Korekta czasu poprzez GPS|Nawigacja w zegarku
  • Funkcje sportowe: monitorowanie aktywności|licznik kalorii|krokomierz|stoper|dziennik treningowy|automatyczne liczenie powtórzeń|tryby sportowe
  • Płatności zbliżeniowe: Garmin Pay™
  • Muzyka i multimedia: sterowanie muzyką z telefonu|odtwarzanie muzyki w zegarku

☆ vivoactive 3 marki Garmin ☆

vivoactive 3 marki Garmin Najniższa Cena Online

☆ vivoactive 3 marki Garmin - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: vivoactive 3 marki Garmin
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek GPS z zastosowanymi aplikacjami sportowymi, pomiarem tętna na nadgarstku i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay

  towar nowy, przepakowany przez producenta, opakowanie zastępcze Refurbished

  • Pierwsze urządzenie Garmin noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay, która umożliwia dokonywanie płatności za pomocą zegarka
  • Możliwość personalizacji zegarka za pomocą tysięcy darmowych tarczy zegarka, aplikacji i widżetów ze sklepu Connect IQ
  • Ponad 15 fabrycznie załadowanych aplikacji GPS i do aktywności sportowych realizowanych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne
  • Monitorowanie poziomu produktywności na podstawie pułapu tlenowego i zarządzanie danymi dotyczącymi szacowanego wieku efektywnościowego i obserwowanie, jak użytkownik radzi sobie ze stresem
  • Dostęp do funkcji łączności, takich jak powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect, LiveTrack i inne
  • Czas działania baterii: do 7 dni w trybie zegarka; 13 godzin w trybie GPS

  Uprawiaj więcej sportów

  Dzięki ponad 15 zainstalowanym fabrycznie aplikacjom sportowym znalezienie przyjemnego sposobu na utrzymanie formy jest proste. Wybierz się na pole golfowe, przejażdżkę rowerem, zajęcia jogi albo spróbuj swoich sił w pływaniu na desce z wiosłem. Kiedy będziesz przebywać na świeżym powietrzu, wbudowany moduł GPS umożliwi zegarkowi vívoactive 3 śledzenie szczegółów dotyczących wybranej przez Ciebie aktywności — bez konieczności połączenia z telefonem. Ten zegarek to wspaniały towarzysz w trakcie przeróżnych aktywności od jazdy na snowboardzie po pływanie i co najmniej kilkanaście innych opcji po drodze

  pasuje do Ciebie i wszystkiego, co robisz

  Możesz śmiało zabierać zegarek ze sobą na zewnątrz w każdą pogodę. Możesz w nim pływać i brać prysznic, a czytelny nawet w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display chroniony jest przez stanowczo wytrzymałe szkło glass. Urządzenie jest dodatkowo zaopatrzone w interfejs Side Swipe umożliwiający szybkie przewijanie i efektywną nawigację po menu i widżetach. Jest on dopasowany dla osób lewo i prawo ręcznych, więc możesz nosić urządzenie tak jak Ci jest wygodnie. Wygodny, przychylny dla użytkownika i czytelny zegarek vívoactive 3 spełni oczekiwania rewelacyjnie w każdej sytuacji.

  Śledzenie cyklu menstruacyjnego

  teraz możesz lepiej zrozumieć swoje ciało dzięki funkcji śledzenia cyklu menstruacyjnego Garmin Connect. Za jej pomocą możesz nadzorować swój cykl, rejestrować objawy fizyczne i emocjonalne, a także dodawać własne notatki. Na tej podstawie będziesz uzyskiwać {pomocn|przydatn)e informacje na temat odpowiedniego treningu i odżywiania w trakcie poszczególnych faz cyklu. Dzięki aplikacji Connect IQ możesz odczytywać informacje o cyklu — w tym przypomnienia o okresie, szczegóły cyklu i objawy zarejestrowane dla danego dnia — wprost z nadgarstka.

  Specyfikacja:

  • Rodzaj Smartwatch
  • Współpracujący system operacyjny Apple iOS, Google Android, Microsoft Windows
  • Wyświetlacz 1,2 ", 240 x 240 pikseli
  • Ekran dotykowy tak
  • Łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.0
  • FUNKCJE
  • Czujnik tętna tak
  • Rodzaj aktywności bieganie, fitness/siłownia, narciarstwo, thriatlon
  • Płatność zbliżeniowa Garmin Pay
  • Wibracje tak
  • Menu w języku polskim tak
  • Możliwość zmiany motywu tarczy tak
  • Funkcje użytkowe: czujnik tętna, ekran dotykowy, funkcje pływackie - długość, dystans, tempo, liczba ruchów, Garmin Pay, Gorilla Glass, licznik kalorii, licznik kroków, obsługa wiadomości e-mail, sms, połączeń, odbiornik GPS, odczyt wiadomości e-mail, odczyt wiadomości sms, połączenie z serwisami społecznościowymi (Facebook, Twitter), powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, zegar, zgodność z czujnikami ANT+, zgodność z Garmin Connect, wodoodporność 5ATM (szczegóły w warunkach gwarancji)
  • Odporność na wodę 5 ATM
  • Urządzenie jest odporne na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 50 metrów.
  • Dopuszczalne: ochlapanie, deszcz lub śnieg, prysznic, Pływanie, skoki do wody, nurkowanie z rurką
  • Złącze USB tak - microUSB☆ Garmin Fenix 5 (8588007137421) ☆

Garmin Fenix 5 (8588007137421) Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 5 (8588007137421) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 5 (8588007137421)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  transparentnie przezroczyste szkło hartowane dla Garmin Fenix 5/6/6 PRO (22mm), które nadzwyczajnie oddaje wyświetlane barwy i nie wpływa na czułość dotyku. Stworzone jest z lekkiego i frezowanego szkła o grubości 0,26 mm. Posiada twardość powierzchni (stopień oporności) 9H, dlatego jest bardzo niepodatne na zarysowania nawet podczas kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). Dodatkowo, pokryte jest powłoką oleofobową, która minimalizuje ilość odcisków palców lub innych skażeń. Hofi Pro+ nieprzeciętnie chroni cenny wyświetlacz w trakcie skrajnych upadków. Instalacja jest prosta i przystępna każdemu użytkownikowi.

  * Szkło/Folia docięta jest tylko i wyłącznie na płaską cześć wyświetlacza o uwypuklonej strukturze, zgodnie i na podstawie wykrojnika przygotowanego przez samego producenta danego modelu telefonu. Tylko takie docięcie folii/szkła zapewni całkowitą kompatybilność z naszymi akcesoriami ochronnymi.

  ** Ze względu na rozmaite frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na wyświetlacz, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna! Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.

  INSTRUKCJA konstrukcji:
  1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

  2) Wyczyść skrupulatnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

  3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować za pomocą dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.

  4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami poprzez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takwarstwa klejące związała się z ekranem jak najmocniej.

  parametry towaru:
  - 100% Oryginalny
  - Twardość 9H
  - Docięte do płaskiej części wyświetlacza
  - Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku
  - Dodatkowa powłoka olefobowa
  - rewelacyjna przejrzystość
  - Nie wpływa na funkcjonalność dotyku
  - Zapakowany w oryginalne opakowanie

  W zestawie:
  1 x Szkło Hofi Glass Pro+
  1 x Ściereczka alkoholowa
  1 x Ściereczka sucha


☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 ☆

Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Smartwatch

  GARMIN Fenix 6 Pro

  W odcieniu czarnym z czarnym paskiem

  Zegarki są świeże, fabrycznie zapakowane poprzez producenta w opakowanie jak poniżej

  Kod towaru: 010-02158-02

  Najważniejsze atrybuty:

  • Nadgarstkowy detektor tętna i pulsoksymetr gwarantują wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w przeróżnych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W pionierski sposób wykonuj pomiary skuteczności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu

  Jakość i zaawansowana budowa

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana kompozycja jest zaopatrzona w za każdym razem włączony wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, który jest o 18% obszerniejszy niż w poprzednich modelach fēnix. Zegarek ma ramkę ze stali nierdzewnej albo jest pokryty powłoką węglową (DLC) i został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami wojskowymi.

  technologia PacePro

  Pierwsza w swym typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dobranej do nachylenia terenu.

  Menedżer zasilania

  zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

  Statystyki produktywności

  Wyświetlaj progresywne informacje treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i niemało innych.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zaimplementowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Monitor energii Body Battery™

  Optymalizuj rezerwy energii swego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne informacje do określenia gotowości do aktywności lub zapotrzebowania odpoczynku.

  Connect IQ™ Store

  Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola informacji i pobierz aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store.

  Tryb ekspedycyjny

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu pomiędzy ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o szczególnie niskim zużyciu energii umożliwiają wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Bateria

  wbudowana bateria litowo-jonowa gwarantuje działanie do 14 dni w trybie zegarka, do 10 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki i do 48 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Funkcja ClimbPro

  Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać dane o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

  Pola golfowe

  Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie oraz z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie albo zwrocie.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..

  Nadgarstkowy pomiar tętna

  udoskonalona technika optycznego pomiaru tętna1 mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, by obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technika działa dodatkowo pod wodą bez zastosowania paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu poprzez ciało.

  Planowanie trasy powrotnej

  Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać,dostać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras pozwala na znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Czujniki ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania informacji wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Jeśli czujesz się zagrożony albo kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą informacje o lokalizacji do kontaktów alarmowych.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera i słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców..


☆ Garmin fenix 7x pro ☆

Garmin fenix 7x pro Najniższa Cena Online

☆ Garmin fenix 7x pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin fenix 7x pro
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  stanowczo praktyczny Kompatybilność Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro jest kompatybilny z systemami Android i iOS, dzięki temu zsynchronizowanie go ze smartfonem nie stanowi pokaźniejszego problemu. To pozwala np. Odbierać połączenia bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni czy odczytywać wiadomości albo powiadomienia. Pojemna bateria GARMIN Fenix 7x Pro ma pojemny akumulator, który dotrzyma Ci kroku do 28 dni lub do 37 dni z zasilaniem słonecznym. Korzystając z wszelkich systemów satelitarnych bateria wytrzyma do 63 godzin lub około 77 godzin z baterią słoneczną. Używając GPS jesteś w stanie nosić go do 62 dni, a dzięki energii słonecznej do 139 dni. Zwiększona czytelność Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro został wyposażony w rozwiązania, dzięki którym odczytywanie danych z urządzenia jest realne dodatkowo podczas konkretnego nasłonecznienia. To znaczne udogodnienie, dzięki któremu nie musimy np. Osłaniać ekranu smartwatcha, żeby móc z niego skorzystać. Zastosowany, dotykowy wyświetlacz ma 1,4 cala. Wytrzymała konstrukcja Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro powstał w oparciu o wysokiej jakości tworzywa nienaturalne i tytan. Dzięki temu urządzenie charakteryzuje się nie tylko estetycznym wyglądem,też wytrzymałością na uszkodzenia. Można bezpiecznie korzystać ze smartwatcha podczas najróżniejszego typu aktywności fizycznych, nie obawiając się o przypadkowe uszkodzenie urządzenia np. Podczas jazdy rowerem czy podczas joggingu. Ograniczenie skutków jet lagu Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro to także wyjątkowo przydatne urządzenie dla osób, które nieraz podróżują - zwłaszcza na szerokie odległości. Zmiana strefy czasowej najczęściej konsoliduje się z tzw. Jet lagiem, jednak smartwatch jest wyposażony w funkcję doradcy w zakresie jet lagów. Urządzenie przekazuje wskazówki dotyczące harmonogramu snu, czasu spędzanego na słońcu i ćwiczeń w trakcie dalekiej podróży. Wszystko to pozwala zminimalizować negatywne efekty jet lagu! sporo przydatnych funkcji sportowych Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro ma dużo przydatnych funkcji sportowych, dzięki którym zyskamy dodatkowe możliwości monitorowania aktywności fizycznej. Mapy pól golfowych, symulacja czasu wyścigu, sugestie treningowe, dynamika jazdy na rowerze górskim czy zaimplementowane funkcje surfingowe to tylko niektóre z zaimplementowanych w tym urządzeniu rozwiązań! Ułatwiona orientacja w terenie skuteczna nawigacja to kolejny plus GARMIN Fenix 7x Pro. Smartwatch zaopatrzony jest w zaawansowane mapy topograficzne, które precyzyjne śledzenie trasy oraz odkrywanie nowych terenów. Wbudowany kompas magnetyczny w połączeniu z technologią GPS umożliwiają precyzyjne określenie kierunku i lokalizacji w każdych warunkach. Dzięki powyższym funkcjom możemy z łatwością uniknąć zgubienia się w wielu miejscach! Statystyki efektywności GARMIN Fenix 7x Pro zbiera i podsumowuje niemało statystyk produktywności. Dzięki temu urządzeniu można dowiedzieć się, jak skuteczny był nasz ostatni trening oraz co możemy zrobić, żeby poprawić j...


Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki sportowe Garmin do 300 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki sportowe Garmin do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich zegarków sportowych Garmin do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 ☆

Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 Najniższa Cena Online

☆ Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin VivoActive 4, 010-02174-03
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  GARMIN VIVOACTIVE 4 KOLOR: CZARNY PASEK, CZARNA KOPERTA

  wymiar 45MM

  towar nowy, w oryginalnym opakowaniu

  Nr. Katalogowy 010-02174-12

  Gwar. 24 miesiące na podstawie dowodu zakupu w Garmin Polska.

  Stylowy zegarek GPS do wielu dyscyplin dla sportowców i entuzjastów aktywnej turystyki

  Smartwatch GPS stworzony dla aktywnych

  • kontroluj swoje zdrowie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki funkcjom pulsoksymetru1 i monitorowi energii Body Battery™ oraz śledząc oddech, proces menstruacyjny, stres, sen, tętno2, nawodnienie i dużo innych parametrów.
  • Łatwo pobieraj utwory na zegarek, w tym listy odtwarzania ze swojego konta Spotify® albo Deezer, i połącz go ze słuchawkami (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez użycia telefonu.
  • Rejestruj wszystkie formy aktywności dzięki ponad 20 wgranym aplikacjom GPS do sportów uprawianych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne.
  • Korzystaj z przystępnych do zrozumienia, animowanych wskazówek treningowych wyświetlanych na ekranie zegarka
  • Czas działania baterii: do 8 dni w trybie zegarka; do 6 godz. W trybie GPS i muzyki

  monitoruj wszystkie cechy

  Gdy mówimy o największym możliwym zestawie funkcji do monitorowania zdrowia przez całą dobę, dokładnie to mamy na myśli.

  • Monitor energii Body Battery Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki czemu można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.
  • Pulsoksymetr Mierzy natlenienie krwi w ciągu dnia i w trakcie snu, aby sprawdzić, jak organizm wchłania tlen.
  • Funkcja śledzenia procesu menstruacyjnego w aplikacji Garmin Connect™ zezwala na śledzenie procesu, rejestrowanie objawów fizycznych i emocjonalnych i uzyskiwanie informacji o treningach i odżywianiu w trakcie każdej fazy procesu. Odbieraj powiadomienia w zegarku dzięki pobraniu aplikacji Connect IQ™.
  • Monitorowanie nawodnienia pozwala na rejestrowanie dziennego spożycia wody, aby pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawodnienia.
  • Monitorowanie oddechu zapisuje sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.
  • innowacyjne monitorowanie snu dzieli noc na fazy snu płytkiego, głębokiego, a także REM, żeby zapewnić Tobie pełny wgląd w to, jak śpisz.
  • Pomiar stresu może określić, czy Twój dzień jest spokojny, stabilny czy stresujący. Przypomnienia o relaksie informują choćby o konieczności wykonywania krótkich ćwiczeń oddechowych.
  • Nadgarstkowy pomiar tętna2 stale sprawdza tętno i zawiadamia, gdy jest ono wysokie podczas odpoczynku. Pomaga to także ocenić intensywność wysiłku podczas ćwiczeń.

  wykonany do codziennego noszenia

  Od wymiennych pasków po wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3 - smartwatch ten stworzony został z myślą o aktywności poprzez całą dobę. Nie musisz go zdejmować, gdy wskakujesz do wody, ponieważ jest on wodoszczelny do 5 atm. Za każdym razem włączony, czytelny w pełnym słońcu ekran Garmin Chroma Display™ można odczytać w każdym oświetleniu. Dzięki czasowi działania baterii wynoszącemu do 8 dni w trybie zegarka i do 6 godz. W trybie GPS z muzyką jest to zegarek, którego nie będziesz zdejmować.

  Animowane treningi na nadgarstku

  Nie trzeba już szukać filmów z demonstracją ćwiczeń. Zegarek ten jest wyekwipowany w przystępne do zrozumienia, animowane wskazówki dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu, które można oglądać na ekranie zegarka. Można wybrać jeden ze wstępnie załadowanych animowanych treningów lub pobrać inne z serwisu Garmin Connect.

  Wszystkie ulubione aktywności

  Dzięki ponad 20 fabrycznie załadowanym profilom GPS i aktywności w pomieszczeniach — takim jak chodzenie, biegi, jazda na rowerze, pływanie w basenie, golf i wielu innym — ten zegarek pomoże Ci śledzić każdy Twój ruch. Możesz choćby wytwarzać własne treningi w serwisie Garmin Connect.

  Weź głęboki oddech

  Zegarek ten pozwala na wykonywanie różnorodnych usystematyzowanych ćwiczeń związanych z oddychaniem. Gdy chcesz się zrelaksować lub skoncentrować, możesz wykonać ćwiczenia oddechowe, a zegarek będzie śledzić stres i oddech, co pozwala lepiej zrozumieć, w jaki sposób oddychasz.


☆ vivoactive 3 marki Garmin ☆

vivoactive 3 marki Garmin Najniższa Cena Online

☆ vivoactive 3 marki Garmin - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: vivoactive 3 marki Garmin
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek GPS z zaimplementowanymi aplikacjami sportowymi, pomiarem tętna na nadgarstku i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay

  artykuł nowy, przepakowany przez producenta, opakowanie zastępcze Refurbished

  • Pierwsze urządzenie Garmin noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay, która pozwala na dokonywanie płatności za pomocą zegarka
  • Możliwość personalizacji zegarka za pomocą tysięcy bezpłatnych tarczy zegarka, aplikacji i widżetów ze sklepu Connect IQ
  • Ponad 15 fabrycznie załadowanych aplikacji GPS i do aktywności sportowych realizowanych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne
  • Monitorowanie poziomu sprawności na podstawie pułapu tlenowego i zarządzanie danymi dotyczącymi szacowanego wieku wydajnościowego i obserwowanie, jak użytkownik radzi sobie ze stresem
  • Dostęp do funkcji łączności, takich jak powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, LiveTrack i inne
  • Czas działania baterii: do 7 dni w trybie zegarka; 13 godzin w trybie GPS

  Uprawiaj więcej sportów

  Dzięki ponad 15 zainstalowanym fabrycznie aplikacjom sportowym znalezienie przyjemnego sposobu na utrzymanie formy jest proste. Wybierz się na pole golfowe, przejażdżkę rowerem, zajęcia jogi albo spróbuj swoich sił w pływaniu na desce z wiosłem. Kiedy będziesz przebywać na świeżym powietrzu, zastosowany moduł GPS umożliwi zegarkowi vívoactive 3 śledzenie szczegółów dotyczących wybranej poprzez Ciebie aktywności — bez konieczności połączenia z telefonem. Ten zegarek to nadzwyczajny towarzysz podczas rozmaitych aktywności od jazdy na snowboardzie po pływanie i co najmniej kilkanaście innych opcji po drodze

  pasuje do Ciebie i wszelkiego, co robisz

  Możesz śmiało zabierać zegarek ze sobą na zewnątrz w każdą pogodę. Możesz w nim pływać i brać prysznic, a czytelny nawet w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display broniony jest poprzez niezwykle wytrzymałe szkło glass. Urządzenie jest jeszcze wyposażone w interfejs Side Swipe umożliwiający prędkie przewijanie i wydajną nawigację po menu i widżetach. Jest on dostosowany dla osób lewo i prawo ręcznych, więc możesz nosić urządzenie tak jak Ci jest komfortowo. Komfortowy, przychylny dla użytkownika i czytelny zegarek vívoactive 3 sprawdzi się nadzwyczajnie w każdej sytuacji.

  Śledzenie cyklu menstruacyjnego

  dzisiaj możesz lepiej zrozumieć swoje ciało dzięki funkcji śledzenia cyklu menstruacyjnego Garmin Connect. Za jej pomocą możesz monitorować swój cykl, rejestrować objawy fizyczne i emocjonalne, a także dodawać własne notatki. Na tej podstawie będziesz uzyskiwać {pomocn|przydatn)e informacje na temat odpowiedniego treningu i odżywiania w trakcie poszczególnych faz cyklu. Dzięki aplikacji Connect IQ możesz odczytywać informacje o cyklu — w tym przypomnienia o okresie, szczegóły cyklu i objawy zarejestrowane dla danego dnia — wprost z nadgarstka.

  Specyfikacja:

  • Rodzaj Smartwatch
  • Współpracujący system operacyjny Apple iOS, Google Android, Microsoft Windows
  • Wyświetlacz 1,2 ", 240 x 240 pikseli
  • Ekran dotykowy tak
  • Łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.0
  • FUNKCJE
  • Czujnik tętna tak
  • Rodzaj aktywności bieganie, fitness/siłownia, narciarstwo, thriatlon
  • Płatność zbliżeniowa Garmin Pay
  • Wibracje tak
  • Menu w języku polskim tak
  • Możliwość zmiany motywu tarczy tak
  • Funkcje użytkowe: czujnik tętna, ekran dotykowy, funkcje pływackie - długość, dystans, tempo, liczba ruchów, Garmin Pay, Gorilla Glass, licznik kalorii, licznik kroków, obsługa wiadomości e-mail, sms, połączeń, odbiornik GPS, odczyt wiadomości e-mail, odczyt wiadomości sms, połączenie z serwisami społecznościowymi (Facebook, Twitter), powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, zegar, zgodność z czujnikami ANT+, zgodność z Garmin Connect, wodoodporność 5ATM (szczegóły w warunkach gwarancji)
  • Odporność na wodę 5 ATM
  • Urządzenie jest odporne na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 50 metrów.
  • Dopuszczalne: ochlapanie, deszcz lub śnieg, prysznic, Pływanie, skoki do wody, nurkowanie z rurką
  • Złącze USB tak - microUSB☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 ☆

Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7X, 010-02541-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Garmin zegarek Fenix 7 Solar Gray - czarny pasek

  Przekraczaj granice i podejmuj nowe wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 7

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu pomiędzy ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o nad wyraz niskim zużyciu energii zezwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności albo potrzeby odpoczynku.

  Z MYŚLĄ O skutecznOŚCI

  Nowa, ultra-wytrzymała budowa z obszerny ekran 1,3″ i obudową 47 mm z tworzywa umocnionego włóknem szklanym. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  wyświetlacz DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły wyświetlacz dotykowy, który zagwarantuje szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  dostosuj wygląd zegarka do swego stylu dzięki wykwintnej ramce ze stali rdzoodpornej.

  wbudowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po nienaturalnych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 18 dni działania baterii w trybie zegarka, uzupełniające 4 dni podczas ładowania energią słoneczną3 oraz do 57 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 16 godzinami podczas ładowania energią słoneczną5.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z linii fēnix obsługuje technologię Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE rutynowyCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom skuteczności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej sprawności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Informacje trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technologia PACEPRO™

  Pierwsza w swym rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dobranej pod kątem nachylenia terenu.

  trwałość W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych informacji, żeby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu albo jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji oznajmia Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu jeszcze o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki skuteczności, międzyczasów i dystansu/wysokości i podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Pobierz Mapy Europy Topoactive z dowolnego miejsca na świecie,posiadać pewność, iż nigdy nie zgubisz drogi. Zastosowany moduł Wi-Fi® łatwe pobieranie i aktualizowanie map oraz oprogramowania bez zastosowania komputera.

  MENEDŻER ZASILANIA

  sprawdź, w jaki sposób najróżniejsze ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, żeby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

  CZAS PRACY BATERII

  zastosowana bateria litowa zapewnia działanie do 18 dni w trybie zegarka, do 57 godzin w trybie GPS oraz do 57 dni w trybie oszczędzania baterii.

  NADGARSTKOWY czujnik TĘTNA

  technologia optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności i zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technologia działa także pod wodą bez wykorzystania paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  czujka pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne informacje do określenia gotowości do aktywności albo potrzeby odpoczynku.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z danych z różnorodnych czujników biometrycznych, funkcja ta umożliwia szybkie monitorowanie rutynowych trendów kondycji i samopoczucia.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  kontroluj sposób oddychania w ciągu dnia, w trakcie snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, żeby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu samoczynnego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie optymalnie dobrany.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay przystępnym u wybranych dostawców.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer albo Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – w trakcie wybranych aktywności na zewnątrz ‒ samoczynnie, dzięki zastosowanej funkcji wykrywania zdarzeń.

  atrybuty FIZYCZNE:
  • rozmiary w mm: 47 × 47 × 15.1 mm
  • waga: 79 g
  • menu w języku polskim
  • wodoszczelność: 10 Atm
  • wyświetlacz: 1,3" kolorowy 260x260 pikseli; szkło Power Glass
  • czas pracy baterii: Tryb zegarka: do 18 dni / 22 dni przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb GPS: do 57 godzin / 73 godzin przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb Expedition GPS: do 40 dni/ 74 dni przy ładowaniu energią słoneczną
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego wykorzystywania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu stosowania przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • systemy satelitów: GPS, Glonass, Galileo
  • zgodne czujniki: tętna, kadencji, szybkości, temperatury, mocy
  • materiał: Stal nierdzewna PVD
  • wymiar paska: 22 mm
  • pamięć: 16 GB
  FUNKCJE:
  • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg szlakiem, bieg na bieżni, bieg w pomieszczeniu, pływanie na basenie i akwenie otwartym, jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, MTB, triathlon, duathlon, wiosła, SUP, narty, snowboard, bieg narciarski, wędrówka, wspinaczka górska, golf, TruSwing, siłownia, kardio, joga, pokonywanie pięter, maszyny eliptyczne, jumpmaster, zadania taktyczne, łódź, inne
  • zegarek na przyciski fizyczne oraz dotykowy ekran
  • płatności zbliżeniowe Garmin Pay
  • odtwarzanie muzyki przez Bluetooth
  • pulsoksymetr
  • pomiar tętna z nadgarstka
  • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
  • wysokościomierz barometryczny
  • kompas trójosiowy
  • czujka temperatury

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 ☆

Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Garmin Fenix 6X PRO - pokaż na co Cię stać

  Przekraczaj granice i podejmuj nowe wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 6X.

  • Nadgarstkowy czujka tętna i pulsoksymetr zapewniają wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w najróżniejszych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W pionierski sposób wykonuj pomiary efektywności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu
  Jakość i progresywna budowa

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana konstrukcja jest wyekwipowana w spory wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% obszerniejszy aniżeli w poprzednich modelach Fenix. Zegarek jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  technologia PacePro

  Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zaimplementowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie albo zwrocie.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera oraz słuchać muzyki poprzez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  Bateria

  zaimplementowana bateria litowo-jonowa zagwarantuje działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki i do 80 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Specyfikacja

  Producent

  Garmin

  Kompatybilność systemowa

  • Android
  • iOS

  Protokół komunikacji

  • Bluetooth
  • ANT+
  • WiFi

  GPS

  zastosowany

  Funkcje

  • alarm
  • barometr
  • czas i jakość snu
  • dynamika biegu
  • identyfikacja dzwoniącego
  • kalendarz
  • kompas cyfrowy
  • krokomierz
  • licznik kalorii
  • lokalizacja
  • nawigacja
  • osobiste rekordy
  • pogoda
  • pomiar dystansu
  • pomiar szybkości
  • pomiar tętna
  • powiadomienia
  • pułap tlenowy
  • sterowanie muzyką
  • stoper
  • wskaźnik aktywności
  • znajdź mój telefon

  Pomiar pulsu

  tak

  Pomiar saturacji SpO2 (pulsoksymetr)

  tak

  Czujniki i części

  • akcelerometr
  • GPS + GLONASS
  • GPS + GLONNAS + GALILEO
  • wysokościomierz
  • żyroskop

  Ochrona przed wodą

  wodoszczelny

  Wodoszczelność

  10 ATM

  Materiał prędki

  Corning Gorilla Glass 3

  ekran

  1.4 cale

  Rozdzielczość ekranu

  280 x 280 px

  Podświetlany wyświetlacz

  tak

  Kolor koperty

  czarny

  rozmiary

  51 mm

  Waga

  93 g

  Materiał koperty

  polimer wzmocniony włóknem szklanym (ramka ze stali rdzoodpornej, metalowa pokrywa tylna)

  Obwód nadgarstka

  127-210 mm

  Kolor paska

  czarny

  Materiał paska

  silikon

  Maksymalny czas pracy

  • 60 godz. (tryb GPS)
  • 21 dni (tryb zegarka)
  • 46 dni (tryb ekspedycyjny)
  • 80 dni (tryb oszczędnościowy)

  Pamięć wewnętrzna

  32 GB

  Zawartość zestawu

  • zegarek
  • kabel zasilający
  • instrukcja

☆ Garmin Fenix 7S ☆

Garmin Fenix 7S Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7S
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Smartwatch Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

  Z MYŚLĄ O sprawnOŚCI

  Nowa, ultrawytrzymała sportowa budowa z jasnym wyświetlaczem 1,2″ i soczewką z ładowaniem solarnym w obudowie 42 mm. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  wyświetlacz DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zagwarantuje prędki i instynktowny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  przystosuj wygląd zegarka do swojego stylu dzięki eleganckiej ramce z tytanu lub z warstwą DLC.

  zastosowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po nienaturalnych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  SKITURING

  zawsze aktualne informacje na stoku. Ten zastosowany profil odróżnia jazdę na nartach od podejścia. Profil prezentuje pomiary unikalne adekwatnie dla wspinaczki i zjazdu.

  POMIAR DYNAMIKI BIEGÓW NARCIARSKICH

  Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie) pomiar biegów narciarskich będzie skrupulatniej określać obciążenie treningowe.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z linii fēnix obsługuje technologię Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź detale każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Ten profil aktywności śledzi trening interwałowy o wielkiej intensywności, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone ręcznie. Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE rutynowyCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom skuteczności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej wydajności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Informacje trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technika PACEPRO™

  Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

  FUNKCJA CLIMBPRO

  Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

  STATYSTYKI efektywnOŚCI

  Wyświetlaj progresywne pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dostosowanie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne informacje.

  trwałość W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych danych, by śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu lub jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji powiadamia Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu w dodatku o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  MULTIPASMOWA ŁĄCZNOŚĆ SATELITARNA

  Wersja Sapphire zapewnia najwyższą staranność lokalizacji, wykorzystując technikę, która wcześniej była przystępna tylko dla wojska. Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych przez satelity nawigacyjne w celu poprawy precyzyjności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe albo najczęściej się nie docierają.

  CZUJNIKI ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. Z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru nadzorującego pogodę i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  MAPY PÓL GOLFOWYCH

  Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie i z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  MAPY SKIVIEW™

  Dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView możesz sprawdzać nazwy zjazdów oraz oceny trudności w ponad 2000 kurortów narciarskich ośrodkach na całym świecie.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Fabrycznie załadowane mapy Topoactive Europe umożliwią pozostanie na właściwym szlaku. Zaimplementowany moduł Wi-Fi® nieskomplikowane pobieranie i aktualizowanie map i oprogramowania bez użycia komputera.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki sprawności, międzyczasów i dystansu/wysokości oraz podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MENEDŻER ZASILANIA

  sprawdź, w jaki sposób różnorodne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą osiągalny czas pracy.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 11 dni działania baterii w trybie zegarka, dopełniające 3 dni w trakcie ładowania energią słoneczną3 oraz do 37 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 9 godzinami podczas ładowania energią słoneczną.

  NADGARSTKOWY detektor TĘTNA

  technologia optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności, a także zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technika działa w dodatku pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

  PULSOKSYMETR

  sensor pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

  SLEEP SCORE I innowacyjnE MONITOROWANIE SNU

  Uzyskaj szczegółowe dane o jakości snu na podstawie analizy czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wszystkie te informacje można wyświetlić w specjalnym widżecie, który gromadzi ocenę jakości snu i jego statystyki.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności albo zapotrzebowania odpoczynku.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  obserwuj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z danych z różnych czujników biometrycznych, funkcja ta umożliwia prędkie monitorowanie codziennych trendów kondycji i samopoczucia.

  ŚLEDZENIE cyklu MENSTRUACYJNEGO I CIĄŻY

  Aplikacja Garmin Connect™ zezwala na monitorowanie proces menstruacyjny lub przebieg ciąży. Rejestruj objawy, korzystaj z wskazówek treningowych i dietetycznych oraz innych danych. Możesz sprawdzać szczegółowe informacje na zegarku, korzystając z widżetowi do śledzenia cyklu menstruacyjnego i aplikacji do monitorowania ciąży.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, żeby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie trafnie dopasowany.

  POWIADOMIENIA Z TELEFONU

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer albo Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), żeby słuchać muzyki bez telefonu.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

  FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie albo – podczas wybranych aktywności na zewnątrz ‒ samoczynnie, dzięki zaimplementowanej funkcji wykrywania zdarzeń6.

  CONNECT IQ™ STORE

  Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola informacji, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store na zgodnym smartfonie.

  • Kolor tarczy: ekran
  • producent: Garmin
  • Gwarancja: 2 lata
  • rodzaj: Męski / kobiecy
  • Wodoszczelność: 100 metrów
  • Mechanizm: Solarny
  • typ koperty: Tworzywo
  • Szerokość koperty: 42,00 mm
  • Grubość koperty: 14.00 mm
  • Szkiełko: Power Sapphire™
  • typ paska: Silikonowy
  • Szerokość Paska: 20.00 mm
  • Kolor paska: Beżowy
  • ekran: wielokolorowy
  • ekran dotykowy: tak
  • Łączność: Bluetooth™|Wi-Fi|USB|ANT+
  • Technologie: termometr temperatury zewnętrznej|kompas|barometr|wbudowane mapy|żyroskop|akcelerometr
  • GPS: zaimplementowany|Galileo|GLONASS
  • Powiadomienia: połączenie telefoniczne|SMS|z aplikacji na smartfonie
  • Funkcje zdrowotne: nadgarstkowy pomiar tętna|pulsoksymetr|śledzenie poziomu stresu|monitorowanie snu
  • Dyscypliny: bieganie|rower|triathlon|pływanie|fitness|siłownia|wspinaczka|sporty zimowe
  • Funkcje pogodowe: Prognoza pogody|Temperatura zewnętrzna|Godziny wschodu i zachodu słońca|Termometr|Wysokościomierz|Barometr
  • Funkcje dopełniające: Blokada przycisków|Wybudzanie ekranu ruchem ręki|Znajdź telefon|Minutnik|Budzik|Korekta czasu przez GPS|Nawigacja w zegarku
  • Funkcje sportowe: monitorowanie aktywności|licznik kalorii|krokomierz|stoper|dziennik treningowy|automatyczne liczenie powtórzeń|tryby sportowe
  • Płatności zbliżeniowe: Garmin Pay™
  • Muzyka i multimedia: sterowanie muzyką z telefonu|odtwarzanie muzyki w zegarku


Podsumowanie, czyli jaki zegarek sportowy Garmin do 300 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek sportowy Garmin do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek sportowy Garmin do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre zegarki sportowe – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji zegarków sportowych Garmin do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sportowych zegarków wielofunkcyjnych.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek sportowy Garmin do 300 zł opinie,
 • dobre zegarki sportowe Garmin do 300 zł cena,
 • ranking zegarków sportowych Garmin do 300 zł,
 • zegarek sportowy Garmin do 300 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o zegarkach sportowych Garmin do 300 zł

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach sportowych Garmin do 300 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o zegarkach sportowych Garmin do 300 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek sportowy Garmin do 300 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach sportowych Garmin do 300 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z zegarkami sportowymi Garmin do 300 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie zegarki sportowe Garmin do 300 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z zegarkami sportowymi Garmin do 300 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki sportowe Garmin do 300 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *