FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking zegarków sportowych Garmin do 3000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Zegarki sportowe / Ranking zegarków sportowych Garmin do 3000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych zegarków sportowych Garmin do 3000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych zegarków sportowych Garmin do 3000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych sportowych zegarków dla biegaczy i ćwiczących.

Jakie zegarki sportowe Garmin do 3000 zł najlepiej wybrać? Ranking październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki sportowe Garmin do 3000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking zegarków sportowych Garmin do 3000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 ☆

Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Smartwatch

  GARMIN Fenix 6 Pro

  W kolorze czarnym z czarnym paskiem

  Zegarki są nowe, fabrycznie zapakowane przez producenta w opakowanie jak poniżej

  Kod artykułu: 010-02158-02

  Najważniejsze właściwości:

  • Nadgarstkowy detektor tętna i pulsoksymetr zapewniają wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w przeróżnych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W nowatorski sposób wykonuj pomiary sprawności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu

  Jakość i innowacyjna budowa

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana budowa jest wyposażona w zawsze włączony wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, który jest o 18% obszerniejszy aniżeli w poprzednich modelach fēnix. Zegarek ma ramkę ze stali nierdzewnej lub jest pokryty warstwą węglową (DLC) i został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami wojskowymi.

  technika PacePro

  Pierwsza w swoim typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dopasowanej do nachylenia terenu.

  Menedżer zasilania

  zobacz, w jaki sposób zróżnicowane ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą realny czas pracy.

  Statystyki skuteczności

  Wyświetlaj progresywne dane treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i dużo innych.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zaimplementowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Monitor energii Body Battery™

  Optymalizuj rezerwy energii swego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

  Connect IQ™ Store

  Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola informacji i pobierz aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store.

  Tryb ekspedycyjny

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu pomiędzy ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii umożliwiają wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Bateria

  zastosowana bateria litowo-jonowa zapewnia działanie do 14 dni w trybie zegarka, do 10 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki i do 48 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Funkcja ClimbPro

  Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać dane o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

  Pola golfowe

  Korzystaj z barwnych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie oraz z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie albo zwrocie.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..

  Nadgarstkowy pomiar tętna

  udoskonalona technika optycznego pomiaru tętna1 mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, żeby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa także pod wodą bez zastosowania paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  detektor pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu poprzez ciało.

  Planowanie trasy powrotnej

  Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać,otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras pozwala na znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co upraszcza orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Czujniki ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Jeśli czujesz się zagrożony albo kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą informacje o lokalizacji do kontaktów alarmowych.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera oraz słuchać muzyki przez słuchawki wyekwipowane w technologię Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców..


☆ Garmin Fenix 7 (0753759278038) ☆

Garmin Fenix 7 (0753759278038) Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7 (0753759278038) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7 (0753759278038)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Garmin Fenix 7 Sapphire Solar Jasnoniebieski nowoczesna budowa Przygotuj się na nadchodzące wyzwania Wielodyscyplinowy zegarek GPS Fenix 7 Solar łączy w sobie najkorzystniejsze parametry naszych zegarków fitness i zegarków treningowych do użytkowania na zewnątrz, a dzięki nowoczesnej konstrukcji i sprawności jest znakomitym rozwiązaniem dla aktywnych.

  Soczewka solarna Power Sapphire wydłuża czas pracy na baterii pozyskując energię ze światła słonecznego. W trybie zegarka urządzenie to może pracować choćby do 22 dni. Jakość i innowacyjna budowa Zegarek fēnix 7 Solar jest wyekwipowany w dotykowy ekran o przekątnej 1,3 cala, uzupełniony przez bezawaryjne, za każdym razem działające przyciski sterujące.

  Nawiguj po interfejsie w instynktowny, naturalny sposób, zmieniaj ustawienia i nadzoruj swoje osiągi. Śledzenie wielu rodzajów aktywności Zegarek garmin fēnix 7 Solar wbudowane profile aktywności biegów przełajowych, biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, narciarstwa, wiosłowania, surfowania, gry w golfa, wspinania po ściankach wspinaczkowych, biegów narciarskich i dużo, sporo więcej.

  Bez względu na to, w jaki sposób pozostajesz aktywny, smartwatch garmin dostarczy Ci cennych informacji o parametrach treningu. Technologia PacePro Zaplanuj górską wyprawę z jeszcze obszerniejszą precyzyjnością dzięki funkcji PacePro.

  Czas pokonania wyróznionej trasy określany jest nie tylko w oparciu o dystans. Pod uwagę brane są ponadto zmiany w nachyleniu terenu, które znacząco wpływają na prędkość, z jaką możliwe jest pokonanie danego odcinka.

  Twoje preferencje tempa wraz z topologią terenu pozwalają produktywniej wyliczyć czas, w jakim dotrzesz do celu. Poznaj swoje ciało sensor tętna efektywne śledzenie intensywności aktywności przez pomiar zmienności tętna.

  Pulsoksymetr da Ci wgląd w stopień absorpcji tlenu przez Twoje ciało. Szczegółowe informacje na temat snu pozwolą Ci zoptymalizować swój rytm dobowy, aby jeszcze lepiej wypoczywać. Nadzoruj sposób oddychania w ciągu doby, bez względu na to, czy ćwiczysz albo śpisz.

  kontroluj stopień nawodnienia rejestrując codzienne spożycie płynów. Pozostań w kontakcie Odbieraj powiadomienia o wiadomościach e-mail, SMS i aplikacjach parując zegarek z kompatybilnym smartfonem. Masz konto w Spotify lub Amazon Music? Użyj bezprzewodowych słuchawek i ciesz się muzyką z dala od telefonu.

  Płać zbliżeniowo za zakupy dzięki Garmin Pay. Kiedy smartfon i smartwatch są połączone, możesz udostępniać swoją lokalizację do wybranych kontaktów, powiadamiając znajomych w czasie rzeczywistym o swoim położeniu.


☆ Garmin Fenix 7S ☆

Garmin Fenix 7S Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7S
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Smartwatch Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

  Z MYŚLĄ O sprawnOŚCI

  Nowa, ultrawytrzymała sportowa budowa z jasnym wyświetlaczem 1,2″ i soczewką z ładowaniem solarnym w obudowie 42 mm. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  ekran DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia szybki i instynktowny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  dopasuj wygląd zegarka do swego stylu dzięki gustownej ramce z tytanu albo z powłoką DLC.

  wbudowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  SKITURING

  zawsze aktualne dane na stoku. Ten wbudowany profil odróżnia jazdę na nartach od podejścia. Profil przedstawia pomiary oryginalne optymalnie dla wspinaczki i zjazdu.

  POMIAR DYNAMIKI BIEGÓW NARCIARSKICH

  Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie) pomiar biegów narciarskich będzie precyzyjniej określać obciążenie treningowe.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z linii fēnix obsługuje technologię Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Ten profil aktywności śledzi trening interwałowy o szerokiej intensywności, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone ręcznie. Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE powszedniCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom skuteczności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej efektywności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technologia PACEPRO™

  Pierwsza w swym rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji przypasowanej pod kątem nachylenia terenu.

  FUNKCJA CLIMBPRO

  Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym dane o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

  STATYSTYKI sprawnOŚCI

  Wyświetlaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dobranie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne informacje.

  odporność W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych danych, aby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu albo jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji zawiadamia Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu także o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co usprawnia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  MULTIPASMOWA ŁĄCZNOŚĆ SATELITARNA

  Wersja Sapphire gwarantuje najwyższą precyzyjność lokalizacji, wykorzystując technikę, która wcześniej była przystępna tylko dla wojska. Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych poprzez satelity nawigacyjne w celu poprawy dokładności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe lub najczęściej się nie docierają.

  CZUJNIKI ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. Z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru monitorującego pogodę i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  MAPY PÓL GOLFOWYCH

  Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie i z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  MAPY SKIVIEW™

  Dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView możesz sprawdzać nazwy zjazdów i oceny trudności w ponad 2000 kurortów narciarskich ośrodkach na całym świecie.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Fabrycznie załadowane mapy Topoactive Europe umożliwią pozostanie na właściwym szlaku. Zastosowany moduł Wi-Fi® proste pobieranie, a także aktualizowanie map i oprogramowania bez zastosowania komputera.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki sprawności, międzyczasów i dystansu/wysokości, a także podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MENEDŻER ZASILANIA

  sprawdź, w jaki sposób najróżniejsze ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, żeby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą osiągalny czas pracy.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 11 dni działania baterii w trybie zegarka, dodatkowe 3 dni w trakcie ładowania energią słoneczną3 oraz do 37 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 9 godzinami w trakcie ładowania energią słoneczną.

  NADGARSTKOWY detektor TĘTNA

  technologia optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności i zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technologia działa w dodatku pod wodą bez zastosowania paska z czujnikiem tętna.

  PULSOKSYMETR

  czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

  SLEEP SCORE I progresywnE MONITOROWANIE SNU

  Uzyskaj szczegółowe dane o jakości snu na podstawie analizy czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wszystkie te dane można wyświetlić w specjalnym widżecie, który gromadzi ocenę jakości snu i jego statystyki.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub zapotrzebowania odpoczynku.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  nadzoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z danych z różnorodnych czujników biometrycznych, funkcja ta pozwala na prędkie monitorowanie codziennych trendów kondycji i samopoczucia.

  ŚLEDZENIE cyklu MENSTRUACYJNEGO I CIĄŻY

  Aplikacja Garmin Connect™ zezwala na monitorowanie cykl menstruacyjny lub przebieg ciąży. Rejestruj objawy, korzystaj z wskazówek treningowych i dietetycznych i innych danych. Możesz sprawdzać szczegółowe informacje na zegarku, korzystając z widżetowi do śledzenia cyklu menstruacyjnego i aplikacji do monitorowania ciąży.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, by pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie optymalnie dostosowany.

  POWIADOMIENIA Z TELEFONU

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer albo Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay przystępnym u wybranych dostawców.

  FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – w trakcie wybranych aktywności na zewnątrz ‒ samoczynnie, dzięki zastosowanej funkcji wykrywania zdarzeń6.

  CONNECT IQ™ STORE

  Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola informacji, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store na zgodnym smartfonie.

  • Kolor tarczy: ekran
  • firma: Garmin
  • Gwarancja: 2 lata
  • wariant: Męski / kobiecy
  • Wodoszczelność: 100 metrów
  • Mechanizm: Solarny
  • rodzaj koperty: Tworzywo
  • Szerokość koperty: 42,00 mm
  • Grubość koperty: 14.00 mm
  • Szkiełko: Power Sapphire™
  • wariant paska: Silikonowy
  • Szerokość Paska: 20.00 mm
  • Kolor paska: Beżowy
  • wyświetlacz: wielokolorowy
  • ekran dotykowy: tak
  • Łączność: Bluetooth™|Wi-Fi|USB|ANT+
  • Technologie: termometr temperatury zewnętrznej|kompas|barometr|wbudowane mapy|żyroskop|akcelerometr
  • GPS: zaimplementowany|Galileo|GLONASS
  • Powiadomienia: połączenie telefoniczne|SMS|z aplikacji na smartfonie
  • Funkcje zdrowotne: nadgarstkowy pomiar tętna|pulsoksymetr|śledzenie poziomu stresu|monitorowanie snu
  • Dyscypliny: bieganie|rower|triathlon|pływanie|fitness|siłownia|wspinaczka|sporty zimowe
  • Funkcje pogodowe: Prognoza pogody|Temperatura zewnętrzna|Godziny wschodu i zachodu słońca|Termometr|Wysokościomierz|Barometr
  • Funkcje dodatkowe: Blokada przycisków|Wybudzanie ekranu ruchem ręki|Znajdź telefon|Minutnik|Budzik|Korekta czasu przez GPS|Nawigacja w zegarku
  • Funkcje sportowe: monitorowanie aktywności|licznik kalorii|krokomierz|stoper|dziennik treningowy|automatyczne liczenie powtórzeń|tryby sportowe
  • Płatności zbliżeniowe: Garmin Pay™
  • Muzyka i multimedia: sterowanie muzyką z telefonu|odtwarzanie muzyki w zegarku

☆ Garmin Fenix 5S Plus (0753759207007) ☆

Garmin Fenix 5S Plus (0753759207007) Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 5S Plus (0753759207007) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 5S Plus (0753759207007)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Mniejszych wymiarów zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych z technologią pomiaru tętna na nadgarstku i kolorowymi mapami TOPO, w tym funkcją Trendline™, która pozwala wyznaczać trasy według popularności i usprawnia dobór najciekawszych ścieżek....


☆ Zegarek sportowy GARMIN Epix 2 Czarno-srebrny ☆

Zegarek sportowy GARMIN Epix 2 Czarno-srebrny Najniższa Cena Online

☆ Zegarek sportowy GARMIN Epix 2 Czarno-srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Zegarek sportowy GARMIN Epix 2 Czarno-srebrny
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Bądź epix™. Epix to nowy smartwatch do monitorowania aktywności klasy premium z imponującym wyświetlaczem AMOLED, opcjonalną szafirową soczewką z tytanowym bezelem i baterią wystarczającą choćby na 16 dni pracy....


☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 ☆

Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Garmin Fenix 6X PRO - pokaż na co Cię stać

  Przekraczaj granice i podejmuj nowe wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 6X.

  • Nadgarstkowy czujka tętna i pulsoksymetr zapewniają wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w różnych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W pionierski sposób wykonuj pomiary produktywności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu
  Jakość i nowoczesna kompozycja

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana kompozycja jest wyposażona w znaczny ekran o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niż w poprzednich modelach Fenix. Zegarek jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  technika PacePro

  Pierwsza w swym rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji przypasowanej do nachylenia terenu.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą albo kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie albo zwrocie.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera oraz słuchać muzyki przez słuchawki wyekwipowane w technologię Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  Bateria

  zastosowana bateria litowo-jonowa gwarantuje działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 80 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Specyfikacja

  Producent

  Garmin

  Kompatybilność systemowa

  • Android
  • iOS

  Protokół komunikacji

  • Bluetooth
  • ANT+
  • WiFi

  GPS

  zastosowany

  Funkcje

  • alarm
  • barometr
  • czas i jakość snu
  • dynamika biegu
  • identyfikacja dzwoniącego
  • kalendarz
  • kompas cyfrowy
  • krokomierz
  • licznik kalorii
  • lokalizacja
  • nawigacja
  • osobiste rekordy
  • pogoda
  • pomiar dystansu
  • pomiar prędkości
  • pomiar tętna
  • powiadomienia
  • pułap tlenowy
  • sterowanie muzyką
  • stoper
  • wskaźnik aktywności
  • znajdź mój telefon

  Pomiar pulsu

  tak

  Pomiar saturacji SpO2 (pulsoksymetr)

  tak

  Czujniki i elementy

  • akcelerometr
  • GPS + GLONASS
  • GPS + GLONNAS + GALILEO
  • wysokościomierz
  • żyroskop

  Ochrona przed wodą

  wodoszczelny

  Wodoszczelność

  10 ATM

  Materiał prędki

  Corning Gorilla Glass 3

  wyświetlacz

  1.4 cale

  Rozdzielczość ekranu

  280 x 280 px

  Podświetlany ekran

  tak

  Kolor koperty

  czarny

  rozmiary

  51 mm

  Waga

  93 g

  Materiał koperty

  polimer wzmocniony włóknem szklanym (ramka ze stali nierdzewnej, metalowa pokrywa tylna)

  Obwód nadgarstka

  127-210 mm

  Kolor paska

  czarny

  Materiał paska

  silikon

  Maksymalny czas pracy

  • 60 godz. (tryb GPS)
  • 21 dni (tryb zegarka)
  • 46 dni (tryb ekspedycyjny)
  • 80 dni (tryb oszczędnościowy)

  Pamięć wewnętrzna

  32 GB

  Zawartość zestawu

  • zegarek
  • przewód zasilający
  • instrukcja


Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki sportowe Garmin do 3000 zł – Ranking październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki sportowe Garmin do 3000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich zegarków sportowych Garmin do 3000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 ☆

Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Smartwatch

  GARMIN Fenix 6 Pro

  W odcieniu czarnym z czarnym paskiem

  Zegarki są świeże, fabrycznie zapakowane poprzez producenta w opakowanie jak poniżej

  Kod towaru: 010-02158-02

  Najważniejsze atrybuty:

  • Nadgarstkowy czujnik tętna i pulsoksymetr zapewniają wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w rozmaitych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W pionierski sposób wykonuj pomiary wydajności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu

  Jakość i nowoczesna budowa

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana budowa jest zaopatrzona w za każdym razem włączony wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, który jest o 18% większy niż w poprzednich modelach fēnix. Zegarek ma ramkę ze stali nierdzewnej lub jest pokryty powłoką węglową (DLC) i został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami wojskowymi.

  technologia PacePro

  Pierwsza w swoim typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji przypasowanej do nachylenia terenu.

  Menedżer zasilania

  sprawdź, w jaki sposób najróżniejsze ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą realny czas pracy.

  Statystyki skuteczności

  Wyświetlaj nowoczesne dane treningowe obejmujące informacje dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i niemało innych.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Monitor energii Body Battery™

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne informacje do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

  Connect IQ™ Store

  Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje, a także widżety ze sklepu Connect IQ Store.

  Tryb ekspedycyjny

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu pomiędzy ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o niezwykle niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Bateria

  zaimplementowana bateria litowo-jonowa zapewnia działanie do 14 dni w trybie zegarka, do 10 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki, a także do 48 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Funkcja ClimbPro

  Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

  Pola golfowe

  Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie i z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..

  Nadgarstkowy pomiar tętna

  lepsza technika optycznego pomiaru tętna1 mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  detektor pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu poprzez ciało.

  Planowanie trasy powrotnej

  Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać,dostać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras zezwala na znalezienie najkorzystniejszych lokalnych ścieżek.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co usprawnia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Czujniki ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Jeśli czujesz się zagrożony albo kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą informacje o lokalizacji do kontaktów alarmowych.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów albo skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera oraz słuchać muzyki poprzez słuchawki wyekwipowane w technologię Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców..


☆ Garmin Fenix 5S Plus (0753759207007) ☆

Garmin Fenix 5S Plus (0753759207007) Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 5S Plus (0753759207007) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 5S Plus (0753759207007)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Mniejszych rozmiarów zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych z technologią pomiaru tętna na nadgarstku i barwnymi mapami TOPO, w tym funkcją Trendline™, która pozwala wyznaczać trasy według popularności i usprawnia wybór najciekawszych ścieżek....


☆ Garmin Fenix 7 (0753759278038) ☆

Garmin Fenix 7 (0753759278038) Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7 (0753759278038) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7 (0753759278038)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Garmin Fenix 7 Sapphire Solar Jasnoniebieski progresywna kompozycja Przygotuj się na nadchodzące wyzwania Wielodyscyplinowy zegarek GPS Fenix 7 Solar łączy w sobie najkorzystniejsze właściwości naszych zegarków fitness i zegarków treningowych do użytku na zewnątrz, a dzięki postępowej konstrukcji i wydajności jest znakomitym rozwiązaniem dla aktywnych.

  Soczewka solarna Power Sapphire wydłuża czas pracy na baterii pozyskując energię ze światła słonecznego. W trybie zegarka urządzenie to może pracować choćby do 22 dni. Jakość i nowoczesna konstrukcja Zegarek fēnix 7 Solar jest zaopatrzony w dotykowy ekran o przekątnej 1,3 cala, uzupełniony przez bezawaryjne, zawsze działające przyciski sterujące.

  Nawiguj po interfejsie w intuicyjny, naturalny sposób, zmieniaj ustawienia i nadzoruj swoje osiągi. Śledzenie wielu rodzajów aktywności Zegarek garmin fēnix 7 Solar zastosowane profile aktywności biegów przełajowych, biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, narciarstwa, wiosłowania, surfowania, gry w golfa, wspinania po ściankach wspinaczkowych, biegów narciarskich i dużo, dużo więcej.

  Bez względu na to, w jaki sposób pozostajesz aktywny, smartwatch garmin dostarczy Ci cennych informacji o parametrach treningu. Technologia PacePro Zaplanuj górską wyprawę z jeszcze pokaźniejszą precyzyjnością dzięki funkcji PacePro.

  Czas pokonania wyszczególnionej trasy określany jest nie tylko w oparciu o dystans. Pod uwagę brane są także zmiany w nachyleniu terenu, które zasadniczo wpływają na prędkość, z jaką osiągalne jest pokonanie danego odcinka.

  Twoje preferencje tempa wraz z topologią terenu pozwalają efektywniej wyliczyć czas, w jakim dotrzesz do celu. Poznaj swoje ciało detektor tętna efektywne śledzenie intensywności aktywności poprzez pomiar zmienności tętna.

  Pulsoksymetr da Ci wgląd w stopień absorpcji tlenu przez Twoje ciało. Szczegółowe informacje na temat snu pozwolą Ci zoptymalizować swój rytm dobowy, żeby jeszcze lepiej wypoczywać. Nadzoruj sposób oddychania w ciągu doby, bez względu na to, czy ćwiczysz albo śpisz.

  obserwuj stopień nawodnienia rejestrując codzienne spożycie płynów. Pozostań w kontakcie Odbieraj powiadomienia o wiadomościach e-mail, SMS i aplikacjach parując zegarek z kompatybilnym smartfonem. Masz konto w Spotify lub Amazon Music? Użyj bezprzewodowych słuchawek i ciesz się muzyką z dala od telefonu.

  Płać zbliżeniowo za zakupy dzięki Garmin Pay. Kiedy smartfon i smartwatch są połączone, możesz udostępniać swoją lokalizację do wybranych kontaktów, sygnalizując znajomych w czasie rzeczywistym o swoim położeniu.


☆ Garmin Fenix 7S ☆

Garmin Fenix 7S Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7S
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Smartwatch Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

  Z MYŚLĄ O produktywnOŚCI

  Nowa, ultrawytrzymała sportowa budowa z jasnym wyświetlaczem 1,2″ i soczewką z ładowaniem solarnym w obudowie 42 mm. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  wyświetlacz DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają za każdym razem i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który gwarantuje prędki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  dostosuj wygląd zegarka do swojego stylu dzięki wyszukanej ramce z tytanu albo z warstwą DLC.

  wbudowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  SKITURING

  zawsze aktualne informacje na stoku. Ten zaimplementowany profil odróżnia jazdę na nartach od podejścia. Profil pokazuje pomiary specyficzne trafnie dla wspinaczki i zjazdu.

  POMIAR DYNAMIKI BIEGÓW NARCIARSKICH

  Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie) pomiar biegów narciarskich będzie precyzyjniej określać obciążenie treningowe.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z linii fēnix obsługuje technikę Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź detale każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Ten profil aktywności śledzi trening interwałowy o obszernej intensywności, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone ręcznie. Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE rutynowyCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej sprawności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Informacje trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technologia PACEPRO™

  Pierwsza w swoim typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji dopasowanej pod kątem nachylenia terenu.

  FUNKCJA CLIMBPRO

  Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym dane o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

  STATYSTYKI efektywnOŚCI

  Wyświetlaj innowacyjne pomiary treningowe obejmujące informacje dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dobranie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne dane.

  odporność W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych informacji, aby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu albo jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji sygnalizuje Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu w dodatku o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co upraszcza orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  MULTIPASMOWA ŁĄCZNOŚĆ SATELITARNA

  Wersja Sapphire zagwarantuje najwyższą skrupulatność lokalizacji, wykorzystując technikę, która wcześniej była przystępna tylko dla wojska. Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych poprzez satelity nawigacyjne w celu poprawy precyzyjności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe albo na ogół się nie docierają.

  CZUJNIKI ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. Z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru pilnującego pogodę i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  MAPY PÓL GOLFOWYCH

  Korzystaj z barwnych map CourseView ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie i z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  MAPY SKIVIEW™

  Dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView możesz sprawdzać nazwy zjazdów, a także oceny trudności w ponad 2000 kurortów narciarskich ośrodkach na całym świecie.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Fabrycznie załadowane mapy Topoactive Europe umożliwią pozostanie na właściwym szlaku. Wbudowany moduł Wi-Fi® łatwe pobieranie, a także aktualizowanie map i oprogramowania bez użycia komputera.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki skuteczności, międzyczasów i dystansu/wysokości i podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MENEDŻER ZASILANIA

  sprawdź, w jaki sposób rozmaite ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 11 dni działania baterii w trybie zegarka, uzupełniające 3 dni w trakcie ładowania energią słoneczną3, a także do 37 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 9 godzinami w trakcie ładowania energią słoneczną.

  NADGARSTKOWY czujka TĘTNA

  technika optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności i zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technologia działa na dodatek pod wodą bez zastosowania paska z czujnikiem tętna.

  PULSOKSYMETR

  czujka pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu poprzez ciało.

  SLEEP SCORE I nowoczesnE MONITOROWANIE SNU

  Uzyskaj szczegółowe dane o jakości snu na podstawie analizy czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wszystkie te informacje można wyświetlić w specjalnym widżecie, który mieści ocenę jakości snu i jego statystyki.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności albo zapotrzebowania odpoczynku.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  kontroluj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z informacji z różnych czujników biometrycznych, funkcja ta pozwala na prędkie monitorowanie powszednich trendów kondycji i samopoczucia.

  ŚLEDZENIE procesu MENSTRUACYJNEGO I CIĄŻY

  Aplikacja Garmin Connect™ pozwala na monitorowanie cykl menstruacyjny albo przebieg ciąży. Rejestruj objawy, korzystaj z wskazówek treningowych i dietetycznych, a także innych informacji. Możesz sprawdzać szczegółowe informacje na zegarku, korzystając z widżetowi do śledzenia procesu menstruacyjnego i aplikacji do monitorowania ciąży.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, żeby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie stosownie dobrany.

  POWIADOMIENIA Z TELEFONU

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer albo Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), by słuchać muzyki bez telefonu.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

  FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – podczas wybranych aktywności na zewnątrz ‒ automatycznie, dzięki zastosowanej funkcji wykrywania zdarzeń6.

  CONNECT IQ™ STORE

  Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola danych, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store na zgodnym smartfonie.

  • Kolor tarczy: ekran
  • firma: Garmin
  • Gwarancja: 2 lata
  • rodzaj: Męski / damski
  • Wodoszczelność: 100 metrów
  • Mechanizm: Solarny
  • typ koperty: Tworzywo
  • Szerokość koperty: 42,00 mm
  • Grubość koperty: 14.00 mm
  • Szkiełko: Power Sapphire™
  • typ paska: Silikonowy
  • Szerokość Paska: 20.00 mm
  • Kolor paska: Beżowy
  • wyświetlacz: wielokolorowy
  • ekran dotykowy: tak
  • Łączność: Bluetooth™|Wi-Fi|USB|ANT+
  • Technologie: termometr temperatury zewnętrznej|kompas|barometr|wbudowane mapy|żyroskop|akcelerometr
  • GPS: zastosowany|Galileo|GLONASS
  • Powiadomienia: połączenie telefoniczne|SMS|z aplikacji na smartfonie
  • Funkcje zdrowotne: nadgarstkowy pomiar tętna|pulsoksymetr|śledzenie poziomu stresu|monitorowanie snu
  • Dyscypliny: bieganie|rower|triathlon|pływanie|fitness|siłownia|wspinaczka|sporty zimowe
  • Funkcje pogodowe: Prognoza pogody|Temperatura zewnętrzna|Godziny wschodu i zachodu słońca|Termometr|Wysokościomierz|Barometr
  • Funkcje dopełniające: Blokada przycisków|Wybudzanie ekranu ruchem ręki|Znajdź telefon|Minutnik|Budzik|Korekta czasu poprzez GPS|Nawigacja w zegarku
  • Funkcje sportowe: monitorowanie aktywności|licznik kalorii|krokomierz|stoper|dziennik treningowy|automatyczne liczenie powtórzeń|tryby sportowe
  • Płatności zbliżeniowe: Garmin Pay™
  • Muzyka i multimedia: sterowanie muzyką z telefonu|odtwarzanie muzyki w zegarku

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 ☆

Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Garmin Fenix 6X PRO - pokaż na co Cię stać

  Przekraczaj granice i podejmuj świeże wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 6X.

  • Nadgarstkowy czujka tętna i pulsoksymetr gwarantują wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w różnorodnych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W prekursorski sposób wykonuj pomiary skuteczności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu
  Jakość i innowacyjna kompozycja

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana budowa jest zaopatrzona w obfity wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy aniżeli w poprzednich modelach Fenix. Zegarek jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  technologia PacePro

  Pierwsza w swoim typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą albo kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie albo zwrocie.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co upraszcza orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów albo skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera oraz słuchać muzyki przez słuchawki zaopatrzone w technologię Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  Bateria

  zaimplementowana bateria litowo-jonowa zagwarantuje działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki, a także do 80 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Specyfikacja

  Producent

  Garmin

  Kompatybilność systemowa

  • Android
  • iOS

  Protokół komunikacji

  • Bluetooth
  • ANT+
  • WiFi

  GPS

  zaimplementowany

  Funkcje

  • alarm
  • barometr
  • czas i jakość snu
  • dynamika biegu
  • identyfikacja dzwoniącego
  • kalendarz
  • kompas cyfrowy
  • krokomierz
  • licznik kalorii
  • lokalizacja
  • nawigacja
  • osobiste rekordy
  • pogoda
  • pomiar dystansu
  • pomiar prędkości
  • pomiar tętna
  • powiadomienia
  • pułap tlenowy
  • sterowanie muzyką
  • stoper
  • wskaźnik aktywności
  • znajdź mój telefon

  Pomiar pulsu

  tak

  Pomiar saturacji SpO2 (pulsoksymetr)

  tak

  Czujniki i komponenty

  • akcelerometr
  • GPS + GLONASS
  • GPS + GLONNAS + GALILEO
  • wysokościomierz
  • żyroskop

  Ochrona przed wodą

  wodoszczelny

  Wodoszczelność

  10 ATM

  Materiał prędki

  Corning Gorilla Glass 3

  wyświetlacz

  1.4 cale

  Rozdzielczość ekranu

  280 x 280 px

  Podświetlany wyświetlacz

  tak

  Kolor koperty

  czarny

  rozmiary

  51 mm

  Waga

  93 g

  Materiał koperty

  polimer wzmocniony włóknem szklanym (ramka ze stali rdzoodpornej, metalowa pokrywa tylna)

  Obwód nadgarstka

  127-210 mm

  Kolor paska

  czarny

  Materiał paska

  silikon

  Maksymalny czas pracy

  • 60 godz. (tryb GPS)
  • 21 dni (tryb zegarka)
  • 46 dni (tryb ekspedycyjny)
  • 80 dni (tryb oszczędnościowy)

  Pamięć wewnętrzna

  32 GB

  Zawartość zestawu

  • zegarek
  • przewód zasilający
  • instrukcja


Podsumowanie, czyli jaki zegarek sportowy Garmin do 3000 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek sportowy Garmin do 3000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek sportowy Garmin do 3000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane zegarki sportowe – Ranking październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji zegarków sportowych Garmin do 3000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sportowych zegarków dla biegaczy i ćwiczących.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek sportowy Garmin do 3000 zł opinie,
 • dobre zegarki sportowe Garmin do 3000 zł cena,
 • ranking zegarków sportowych Garmin do 3000 zł,
 • zegarek sportowy Garmin do 3000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o zegarkach sportowych Garmin do 3000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach sportowych Garmin do 3000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o zegarkach sportowych Garmin do 3000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki zegarek sportowy Garmin do 3000 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach sportowych Garmin do 3000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z zegarkami sportowymi Garmin do 3000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie zegarki sportowe Garmin do 3000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z zegarkami sportowymi Garmin do 3000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki sportowe Garmin do 3000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *