FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking treningowych rowerów poziomych Horizon. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery poziome do treningu fitness / Ranking treningowych rowerów poziomych Horizon


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych treningowych rowerów poziomych Horizon. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych treningowych rowerów poziomych Horizon,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.

Jakie rowery poziome Horizon najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery poziome Horizon, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking treningowych rowerów poziomych Horizon, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) ☆

Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221)
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Z rowerem stacjonarnym Horizon Fitness R8.0 trenujesz w domu w sposób, który jest nietrudny dla Twoich pleców! Wielopozycyjna kierownica, siedzisko o sporej powierzchni z podparciem lędźwiowym oferują maksymalny komfort dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego.

  praktyczna kierownica i komfortowe siedzisko są płynnie regulowane, co umożliwia ustawienie adekwatnej pozycji treningowej. Konkretna konstrukcja ramy z dostępem z poziomu podłogi gwarantuje jeszcze obszerniejszy komfort treningu.

  niemało OPCJII TRENINGOWYCH Comfort R 8.0 wyekwipowany jest w skrupulatny indukcyjny system hamowania, który posiada 30 elektronicznie sterowanych stopni oporu. W trybie sterowanym watami można zmieniać opór w zakresie 25 - 400 W.

  Dla urozmaicenia treningu dostępnych jest 16 programów treningowych. Ekran LCD o przekątnej 6,25 cala przedstawia dane treningowe, takie jak dystans, czas i szybkość. Ergometr Horizon Fitness R8.0 zaimplementowane czujniki pulsu dłoni do pomiaru tętna; osiągalny jest również pomiar przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa piersiowego.

  NIESKOŃCZONA ROZRYWKA Rower stacjonarny Horizon Fitness R8.0 można podłączyć do przystępnego opcjonalnie urządzenia "Passport". Passport proponuje możliwość symulowania prawdziwych tras na ekranie telewizora i przebiegania ich z rowerem Horizon Fitness R8.0.

  W ten sposób Twój trening staje się jeszcze bardziej realistyczny! dodatkowo rowerek Horizon Fitness R8.0 jest kompatybilny z aplikacją Viewfit, która przekazuje dane treningowe na smartfona. Wyposażenie obejmuje dodatkowo uchwyt na butelkę z wodą oraz uchwyt na urządzenie inteligentne.

  Dzięki kółkom transportowym i uchwytowi transportowemu możesz łatwo przenieść rowerek Horizon Fitness R8.0 po skończonym treningu. Wygodne siodełko z podparciem lędźwiowym Regulacja siodełka w pionie i poziomie Wytrzymała konstrukcja z niskim wejściem dokładny indukcyjny układ hamulcowy z 30 stopniami oporu Kierownica wielopozycyjna Tryb oszczędności energii Passport ready: opcjonalne urządzenie passport box umożliwiające odtwarzanie na monitorze realnych tras obszerna podstawa gwarantująca stabilność urządzenia Wyrównanie wysokości Kompatybilność z Passport Ready & Viewfit Podświetlana na niebiesko konsola LCD 6,25 cala 6,25-calowa, podświetlana na niebiesko konsola LCD z 16 programamiPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery poziome Horizon – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery poziome Horizon, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich treningowych rowerów poziomych Horizon jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) ☆

Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) Najniższa Cena Online

☆ Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon
 • Nazwa produktu: Horizon Rower poziomy fitness comfort r8.0 viewfit (4713375364221)
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Z rowerem stacjonarnym Horizon Fitness R8.0 trenujesz w domu w sposób, który jest nieskomplikowany dla Twoich pleców! Wielopozycyjna kierownica, siedzisko o szerokiej powierzchni z podparciem lędźwiowym oferują maksymalny komfort dla zdrowego treningu sercowo-naczyniowego.

  praktyczna kierownica i wygodne siedzisko są płynnie dostosowywane, co umożliwia ustawienie trafnej pozycji treningowej. Konkretna budowa ramy z dostępem z poziomu podłogi gwarantuje jeszcze obszerniejszy komfort treningu.

  mnóstwo OPCJII TRENINGOWYCH Comfort R 8.0 wyekwipowany jest w staranny indukcyjny system hamowania, który posiada 30 elektronicznie sterowanych stopni oporu. W trybie sterowanym watami można zmieniać opór w zakresie 25 - 400 W.

  Dla urozmaicenia treningu przystępnych jest 16 programów treningowych. Ekran LCD o przekątnej 6,25 cala pokazuje dane treningowe, takie jak dystans, czas i szybkość. Ergometr Horizon Fitness R8.0 wbudowane czujniki pulsu dłoni do pomiaru tętna; osiągalny jest ponadto pomiar przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa piersiowego.

  NIESKOŃCZONA ROZRYWKA Rower stacjonarny Horizon Fitness R8.0 można podłączyć do przystępnego opcjonalnie urządzenia "Passport". Passport oferuje możliwość symulowania prawdziwych tras na ekranie telewizora i przebiegania ich z rowerem Horizon Fitness R8.0.

  W ten sposób Twój trening staje się jeszcze bardziej realistyczny! dodatkowo rowerek Horizon Fitness R8.0 jest kompatybilny z aplikacją Viewfit, która przekazuje dane treningowe na smartfona. Wyposażenie obejmuje również uchwyt na butelkę z wodą, a także uchwyt na urządzenie inteligentne.

  Dzięki kółkom transportowym i uchwytowi transportowemu możesz prosto przenieść rowerek Horizon Fitness R8.0 po skończonym treningu. Komfortowe siodełko z podparciem lędźwiowym Regulacja siodełka w pionie i poziomie Wytrzymała kompozycja z niskim wejściem dokładny indukcyjny układ hamulcowy z 30 poziomami oporu Kierownica wielopozycyjna Tryb oszczędności energii Passport ready: opcjonalne urządzenie passport box umożliwiające odtwarzanie na monitorze realnych tras wielka podstawa gwarantująca stabilność urządzenia Wyrównanie wysokości Kompatybilność z Passport Ready & Viewfit Podświetlana na niebiesko konsola LCD 6,25 cala 6,25-calowa, podświetlana na niebiesko konsola LCD z 16 programamiPodsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower poziomy Horizon najlepszy?


Najlepsze rowery poziome Horizon w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery poziome Horizon w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery poziome – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji treningowych rowerów poziomych Horizon nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower poziomy Horizon opinie i efekty,
 • dobre rowery poziome Horizon cena,
 • ranking treningowych rowerów poziomych Horizon,
 • stacjonarny rower poziomy Horizon jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach poziomych Horizon

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach poziomych Horizon?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach poziomych Horizon odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower poziomy Horizon najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach poziomych Horizon warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z poziomymi rowerami Horizon do stacjonarnego treningu fitness do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery poziome Horizon są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z poziomymi rowerami Horizon do stacjonarnego treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery poziome Horizon to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *